PDA

View Full Version : EMTA blokeeris Pokkeriprode tütardomeeni onlinekasiino.ee



ranka
24.10.13, 11:55
Eesti Maksu- ja Tolliameti esindaja Svjatoslav Podgornõi saatis eelmisel nädalal meile lakoonilise ja vigases eesti keeles ultimaatumi, kus nõudis koheselt alternatiivsete nimeserverite kasutuse õpetuse (Google DNS) eemaldamist veebilehelt www.onlinekasiino.ee, ähvardades vastasel korral kogu domeeni riiklikult blokeerida. Kuna aega anti vaid 16 tundi ja viibisime puhkusel, siis domeen ka blokeeriti.

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/10/24/emta-blokeeris-pokkeriprode-tutardomeeni-onlinekasiino-ee/

KaldaPoiss
24.10.13, 12:00
Ega see blokeerimine, midagi suurt ei muuda. On veel mitmeid v6imalusi !

inward
24.10.13, 12:02
Taaskord leiab kinnitust, et välja vahetamist vajavaid ametnike on meil avalikus sektoris veel küllaga. Huumor kuubis.

virukunn
24.10.13, 12:03
Mis edasi saab ?

ranka
24.10.13, 12:06
Ega see blokeerimine, midagi suurt ei muuda. On veel mitmeid v6imalusi !

Kuna me ei ole hasartmängu pakkuja ega ka korraldaja, siis seetõttu on blokeering alusetu ning Google DNS kasutamise õpetuse jagamine ei ole ebaseaduslik tegevus. Seda kinnitab ka maksuamet.

Hetkel on tegu tõenäoliselt isetegevusega, kus EMTA esindaja Svjatoslav Podgornõi saatis välja kirja läbi kontaktvormi, mida ei saa tõsiselt võtta. Iga inimene võib saata mulle täpselt sama kirja ja esitleda kas end Ilvese või Obama. Lisaks puuduvad põhjendused, õigused ja kohustuste selgitamine ning tähtaeg on ebamõistlikult väikene.

Samuti teisele kirjale keeldus antud härra vastamast.

Hetke seisuga täna õhtul pöördume vastavate õigusorganite poole, et saada endale õigus ning lõpetada selline tegutsemine. Tõenäoliselt kogu lugu lõppeb sellega, et blokeering eemaldatakse ning öeldakse, et ametniku süü.

Vaadake ka tema saadetud esimest kirja:
Tere,

Avastasin MTA blokeeringu tühistamise õpetust siin:

http://www.onlinekasiino.ee/kuidas-kasutada-google-dns/ Õpetus tuleb kõrvaldada hiljemalt 18.10.2013 kell 12:00, vastasel juhul MTA blokeerib domeeninimi onlinekasiino.ee.

Lugupidamisega,
Svjatoslav Podgornõi

Sellist ei saa võtta tõsiselt, ja kas üleüldse saab sellist ametit nagu Eesti Maksu - ja Tolliamet võtta tõsiselt?

ranka
24.10.13, 12:07
Mis edasi saab ?

Loe mu eelviimast posti.

ranka
24.10.13, 12:09
EIK pressikas muideks saadeti ca. 40 väljaandele ka.

inward
24.10.13, 12:11
Sellist ei saa võtta tõsiselt, ja kas üleüldse saab sellist ametit nagu Eesti Maksu - ja Tolliamet võtta tõsiselt?

Päris nõus siiski ei ole. EMTA omab rahva seas päris kõrget credibilityt. Loomulikult selline tegevus diskrediteerib asutust, vähemalt meie silmis.

ranka
24.10.13, 12:19
Päris nõus siiski ei ole. EMTA omab rahva seas päris kõrget credibilityt. Loomulikult selline tegevus diskrediteerib asutust, vähemalt meie silmis.

Obv, et nii ei saa ühe case põhjal väita, aga tekitab küsimuse, et kuidas üleüldse nii on võimalik riigitasandil teha. Kui antakse 16h ja siis keeldutakse vastusest. No mida perset?

16h jooksul ma ei ole teinekord arvutiski.

privador
24.10.13, 12:29
Nii ja naa. Maksumaksjad(kes pole pokkekrimängijad...lol) loomulikult taunivad illegaalset gamblimist. Samuti on see ebaõigalne nende suhtes, kes litsentsi omavad-illegaalsed pokkeritoad moonutavad turgu ja viivad konkurentsivõime väga jamaks.

Iseasi, et kuidas MA suhtlus toimib on muidugi küsitav. Loogiline oleks hoiatused ja siis 0-tolerents

Huviga ootaks omapoolset MA kommnetaari...

ranka
24.10.13, 12:40
Nii ja naa. Maksumaksjad(kes pole pokkekrimängijad...lol) loomulikult taunivad illegaalset gamblimist. Samuti on see ebaõigalne nende suhtes, kes litsentsi omavad-illegaalsed pokkeritoad moonutavad turgu ja viivad konkurentsivõime väga jamaks.

Iseasi, et kuidas MA suhtlus toimib on muidugi küsitav. Loogiline oleks hoiatused ja siis 0-tolerents

Huviga ootaks omapoolset MA kommnetaari...

Hoian toimuvaga kursis, aga pean ESTPatrickule varsti vastu minema.

rasmer
24.10.13, 13:25
Naeruväärne tõesti.

Pythagoras
24.10.13, 13:30
Ma saan küll töö arvutist ligi sellele leheküljele

ranka
24.10.13, 13:43
Ma saan küll töö arvutist ligi sellele leheküljele

ISP-de uuendamine võib aega võtta. Naljakas oli see, et ma isegi eile Tais sain sama veateate mingi aeg, nüüd kadunud.

ranka
24.10.13, 18:50
https://m.facebook.com/maksujatolliamet/posts/386683031434316

Lahendus.

Romka
24.10.13, 20:46
:biggrin:

Tanel Eero
No aga kirjutame selle juhendi siia samma kommentaari ja las siis blokivad facebooki ära.

raidov
25.10.13, 10:20
Päris viisakas arutelu on selle kohta tulnud sinna ? :)