PDA

View Full Version : PokkeriProd.com lehe Uus Disain



ranka
29.04.09, 09:29
Kuna vanal PokkeriProd.com lehel oli päris palju puudujääke ja värvilahendus ei olnud ka kõige parem lugejate jaoks, siis tegi PokkeriProd.com leht läbi väga suure uuenduse.

Muutusid absoluutselt kõik - endisest mustast värvilahendusest sai hele värvilahendus, mis peaks tegema lugemist paremaks.

Samuti lisandusid paremale äärde kategoriseeritult blogide nimekiri. Ülemises kategoorias on PokkeriProd.com Tiim’i liikmete blogid, keskmises Eesti elukutseliste pokkerimängijate blogid ning kõige alumises kategoorias muud blogid, mis sisaldavad linki www.pokkeriprod.com lehele või foorumile, erandiks on ainult välismaised blogid.

Kui Teie blogi ei ole meie nimekirjades aga Te sooviksiste, et see oleks siis palun saatke kiri aadressile: admin@pokkeriprod.com Tingimusteks on, et blogi peab olema vähemalt 3 kuud vana ning iga kuu peab olema tehtud vähemalt 1 postitust ning kui Te ei ole elukutseline pokkerimängija, siis peab Teie blogi sisaldama viidet meie lehele (http://www.pokkeriprod.com) või foorumisse (http://foorum.pokkeriprod.com)

Peale väliste muutuste toimusid ka väikesed sisemised muutused. PokkeriProd.com Tiim laienes kahe uue liikme võrra - lenC (http://www.pokkeriprod.com/index8.php/?p=86) ja ESTPatrick (http://www.pokkeriprod.com/index8.php/?p=90). LenC on siis tuntud, kui meie foorumi administraator, kes on väga aldis jagama nõu algajatele ning hoolitsema korra eest ja ESTPatrick tuntuim Eesti pokkerivideote väntaja :) Täpsemalt Tiim’i liikmete kohustustest, reeglitest ja muudest kuulete lähinädalate jooksul.

Loodame, et uus lehekülg meeldib või vähemalt meeldib rohkem, kui PokkeriProd.com vana leht. Kui tekivad mõned ideed, leiate mõne puuduse või tahate hoopistükkis meile kiitust avaldada, siis saab seda teha anonüümselt meie tagaside lehel, mis asub aadressil: http://www.pokkeriprod.com/index.php/?page_id=70

Parimat,

PokkeriProd.com Tiim

Maheaatom
29.04.09, 09:37
Näeb kõvasti etem välja küll, wd

kollane
29.04.09, 09:42
uus leht on ikka kõvasti parem.

märksõnade otsimine on väga huvitav, tekitab hasarti :D

rohelinekonn
29.04.09, 09:55
väga meeldib uus leht. Kohe kõvasti parem kui eelmine. Hea töö ;)

marguzz22
29.04.09, 09:59
miks tigrano oma username pole panud?mis ta screenname on?

ranka
29.04.09, 10:06
miks tigrano oma username pole panud?mis ta screenname on?


Starsis peaks ta olema TIGRANO ja mujal ma ei oska öelda :(

taipupole
29.04.09, 10:33
Väga sümpaatne, kuid tekstides on päris palju vigu.

Tigrano
29.04.09, 12:43
Nüüdsest silm puhkab ja kuvatavast infost on kõvasti parem ülevaade. Tuleb ainult arendada ja arendada, äärtes ruumi jätkub. Eks leht peab kunagi olema selline, et üks PokkeriPro saaks lehelt kõik vajamineva info ;D

Kirjavigadest niipalju, et me ei ole algusest peale sellele suurt rõhku pannud, sest artiklieid kirjutame ise ja siis lihtsalt aja, oskuste ja muudel põhjustel tekivad need kirjavead nii või naa, lihtsalt katsume anda endast parima, et kogu info saaks edastatud ja loodan, et kirjavead ei ole nii hullud, et muudavad info edastamise sisu ja mõtet.

vennike
29.04.09, 13:00
uus leht >> vana leht. hea töö!

marguzz22
29.04.09, 13:02
We couldn't find a player named TIGRANO. TIGRANO mis su screenname ongames on tahaks su tableratingsit vaadata ;)

Tigrano
29.04.09, 13:21
We couldn't find a player named TIGRANO. TIGRANO mis su screenname ongames on tahaks su tableratingsit vaadata ;)


Momendil uus Ongame screen name TÒP SECRET ;D Seal ei ole midagi vaadata, sest ma ei mängi ühtegi turniiri ja cashi seal vistl ei kuva ;D

marguzz22
29.04.09, 13:32
tableratings cashi?Muidugi kuvab

pikk28
29.04.09, 13:35
hea töö!

Tigrano
29.04.09, 13:39
tableratings cashi?Muidugi kuvab


iga nime kohta ütleb: We couldn't find a player. Tahaks ka näha mõnda Ongame mängija tulemusi cashis, kui on mõni suvalise Ongame mängija kohta data anna link, oleks huvitav vaadata.

marguzz22
29.04.09, 13:44
ta vist ongame ei tracki siis? imelik pokerstars, absolute, full tilt kõik on olemas

virx747
29.04.09, 14:02
Momendil uus Ongame screen name TÒP SECRET ;D Seal ei ole midagi vaadata, sest ma ei mängi ühtegi turniiri ja cashi seal vistl ei kuva ;D


Või nii!
Et mängin võibolla iga päev Su vastu ja ei teagi :D
Very clever.
Lähen kohe arvama, kes Sa oled. Mängid palju praegu Ongames?

Tigrano
29.04.09, 14:08
Või nii!
Et mängin võibolla iga päev Su vastu ja ei teagi :D
Very clever.
Lähen kohe arvama, kes Sa oled. Mängid palju praegu Ongames?


Jah oled mänginud ;D Kas ma praegu mängin, seda ei saa öelda ;)

Tuul
29.04.09, 15:37
Palju parem

RudiTurbo
29.04.09, 15:41
Päris hea välimus uuel lehel, aga kas ma olen ainuke, kellele see oranz värv banneril kuidagi vastikult silma torkab ? ;D

vapsik
29.04.09, 15:54
Pole paha.

Tubli edasiminek võrreldes vanaga.

Marek K.
30.04.09, 13:35
2009 aasta parim veeb :P

hotcocacola
30.04.09, 13:50
parem kui eelmine, sest värvilahendused on paremad

raunooo
30.04.09, 14:11
Väga mõnus tõesti, keep up the good work! :P

Tigrano
30.04.09, 14:15
Kas kellegil on ettepanekuid, mis infot võiks lehel veel kuvada? Edetabelid, live turniiride ajakavad või midagi veel huvitavamat?

LuuK
30.04.09, 15:42
ESTPatrickul on nunnu eesmärk :)

zimi
01.05.09, 09:38
EstPatrick.. ma olen valmis :D