PDA

View Full Version : eWalletite feed?



Estzen
30.10.13, 22:27
Tere,

küsimus seoses eWalletite tasudega ja lisa küsimus, et milliseid eWallete kasutate ja miks?

Kandsin nüüd Netelleriga raha arvele, aga mis avastasin oli see, et 7.50 euri läheb ühe tehingu pealt üksi juba..
samas kui nüüd õigesti olen aru saanud, siis Skrill näiteks võtab vähem. Samas ühed jälle räägivad, et Skrilliga probleeme ... Kuna need Feed on üsna suured, siis olen kaalunud kas äkki teha Skrill ka?

Samas ma ei mäleta täpselt kas näiteks starsis on Skrill cashout või mitte.

Mängin hetkel aktiivselt Trios ja Starsis.

Kui ma nüüd teema valesse kohta olen teinud, või teinud midagi muud valesti..
siis vabandan juba ette - esimene post ikkagi. Nuub olen:)

Ettetänades.

Cypher0
30.10.13, 23:54
Ise kasutanud Skrilli juba aastaid ja minul pole muid muresid olnud peale üliaeglase e-mail suppordi (selle lahendab telefoni/skype teel asjade ajamine kui keelt vähegi mõistad). Starsist väljamaksed töötavad ja tulevad mõne minuti jooksul, Skrillist panka liigub raha 2 päeva (tasu €1.80) ja €10 eest aastas saab teha Skrilli nö pangakaardi, millega saab maksta igal pool poodides (tasuta), või võtta raha välja ükskõik millisest pangaautomaadist (€1.80 tasu, max €250 päevas). Netellerit olen kunagi kasutanud 1-2 tehingu jaoks, jättis üldiselt halva mulje.

ranka
31.10.13, 03:02
Mängin hetkel aktiivselt Trios ja Starsis.

Kui mängid aktiivselt Starsis või Trios, siis lõpeta e-rahakottide nuumamine ning kanna raha otse panka.