PDA

View Full Version : WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 3 [4]

KristjanLaas
06.11.13, 15:26
Miks sa mu rongi toole uritasid panna kogu aeg ja mu palvet selgitada ja mult kusimusi kusida ignosid?

KristjanLaas
06.11.13, 15:29
Seni koige ja way liiga emotsionaalseim mang minu poolt. Halvasti mangitud eriti peale ranka tuhja koha pealt soimamist flippis mul ara. Mis teema sellega ka oli ranka?

overbet
06.11.13, 15:38
Miks sa mu rongi toole uritasid panna kogu aeg ja mu palvet selgitada ja mult kusimusi kusida ignosid?

Misread. BWG oli küla, seega sõelal ranka-Visa-Emma-yolpa-sina. Emma clear, sest kui ta karupoeg, siis oleks ta hundina mind nightkillinud. Ranka wolfgame on mitmeid kordi superfishine olnud, seekord paistis villane, niiet clearisin (ehkki tegelt nüüd vaadates tal osad postid suht kahtlased) ja yolpa sai noobcleari. Seega väga rohkem combosid ei olnudki minu jaoks tol hetkel.

eluvend
06.11.13, 17:17
Ma vist pole eriti andekas selles mängus. 4 korda olen mängind vms: neist 2 korda day1 poodud külana, 1 kord hundina failmäng ja day2 poodud. Täitsa kurb kohe.

Aga tglt, Laas ma ju ütsin hoia Rankal silm peal! Olekski mäng lahendatud ju olnd :D
Üldiselt vist see mäng keegi eriti lahendada ei viitsind ja tehti rohkem nalja. Kohati oli väga lõbus lugeda kohe.

eluvend
06.11.13, 17:18
aga gg hundid ja ty q_q!

overbet
06.11.13, 17:55
Ma vist pole eriti andekas selles mängus. 4 korda olen mängind vms: neist 2 korda day1 poodud külana, 1 kord hundina failmäng ja day2 poodud. Täitsa kurb kohe.

Aga tglt, Laas ma ju ütsin hoia Rankal silm peal! Olekski mäng lahendatud ju olnd :D
Üldiselt vist see mäng keegi eriti lahendada ei viitsind ja tehti rohkem nalja. Kohati oli väga lõbus lugeda kohe.

Heh, samas sa tahtsid mind ja Chari ka oksa tõmmata.

Char
06.11.13, 18:05
sick oli see, et overbet ütles, et ma küla ja ma ütlesin , et ta küla , esimene päev .. koguaaeg.. ja ikka arvati, et me koos hundid.
wat, ükski hundipaar pole kunagi niimoodi suutnud välja mängida seda, et lõpuks võidaks ka mängu, et esimene päev üksteist niimoodi kaitseks.

ja bwg slipid on wtf...mida sa mõtled mees?



juhin tähelepanu, et kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!

Ise ütlesd ära, et overbet hunt siin lauses :)


Yo char slipped, lock overbet, lock char game over.




TA JU ISE ÜTLEB ÄRA, ET OVERBET on HUNT kellega ta tiimi VÕTAB wtf Kristjan sa ei loe seda välja siit vä.



absull iga mäng toodad sellist asja..

VisaHing
06.11.13, 18:08
BWG imo rikkus mängu ära.. Ma lendasin instatilti. EmmaWatsoniga koos tootsid päris mõnusalt. Õigustad Lynch oli BWG, pohh kas KT peek või mitte :D

eluvend
06.11.13, 18:18
Heh, samas sa tahtsid mind ja Chari ka oksa tõmmata.

Dude, päeva lõpus ütlesin päris selgesti, et sa pole hunt. Imo isegi ärgitasin küla kedagi uut otsima.
Chari rongi nii varakult käima tõmbamine oli imo puhas info kogumine (prolly oleks samamoodi saanud confirmida, et küla nagu sinuga).
See, et kellegi surumisest tuleb alustada on ju obv. Või kuidas seda mängu mängitakse? o_O

q_q
06.11.13, 18:32
Pole paha, see on muidugi päris naljakas:


Davaj pohhuj, niikuinii rankal mingi viha mu vastu ja yolpa ei tule enne ööd.

Visahing "lasid end ära leveldada" lause oli väga hea ja tundus super külane eile. Täna siiski lihtsalt täiesti teises suunas postid.ja eilne OB mitte uskumine. Sa readiksid OB KT-ks ka ainult hundina, et confirmi saada kuidagi.


Ok lõpetame ära. Ei meeldi slowrollida - pidin enne veenduma, et mängu võidame nii. ​KristjanLaas.


sobib.

KristjanLaas

Muidu kui hääled lukus siis pole mõtet nii vara hääletada küladel.

Vähemalt oodake ära, et kõik mängijad saaksid midagi öelda (emma ja yolpa 0 posti).

KristjanLaas
06.11.13, 18:55
Ranka poolt jah solid misclick, oleks veel flippi saajud turnqvoidu peale kui labi oleks narinud isegi, aga see oleks ka tough olnud, sest siis veel flipp teise hundi peale ka visal

VisaHing
06.11.13, 19:08
Pole paha, see on muidugi päris naljakas:







Muidu kui hääled lukus siis pole mõtet nii vara hääletada küladel.

Vähemalt oodake ära, et kõik mängijad saaksid midagi öelda (emma ja yolpa 0 posti).


Igaksjuhuks selgitan seda spoti korraks. Ma olin just valmis ise KristjanLaasi hääletama tegelt. Hakkasin posti ette valmistama kui vaatasin, et Ranka pani hääle tema peale. Aga error oli peas ja misreadisin Ranka posti: Ok lõpetame ära. Ei meeldi slowrollida - pidin enne veenduma, et mängu võidame nii.



Ma ei tea, kuidas ma suutsin seda misreadida. Arvasin korraks, et teeb nalja vms vist. Lükkasin hääle KristjanLaasi peale ja Ranka kukkus postima, et mäng läbi, ma panin pange. lol.

q_q
06.11.13, 19:22
Kui klaas sind hääletab siis sa saadki ainult teda hääletada, sest sina oled ju küla.

Kui klaas on ka küla siis on mäng igal juhul kaotatud. (unless hunt misclickib ^_^)

Kui ta on hunt siis su hääl on hundi peal ja tänane lynch on visahing/klaas.

KristjanLaas
06.11.13, 19:27
Word tekitasin sellise olukorra (sorri visa) kuna tundus, et sellega saan end clearida kulaks ja muidu oleks mina ilmselt lainud, sest suht shokk oli kuulda, et olen koigi hundikandidaat. Samas absull vahet pole, mis oleks saanud, sest yolpa poleks anyway lainud. Tunnen veits solvununa ka end, et oute voita polnud lopuks ja 2 paeva oleks nagu wasted. Next time tahaks kindlalt 13 fieldi, olgu siis inacteveid kasvoi mitu.

KristjanLaas
06.11.13, 19:30
Samas nagu oeldud halb mang ka mu poolt ja day1 tundsin juba, et kontroll kaob ara veits. Voimatu kainena mangida, sest siis suumepiinad paris elu ees segavad mangu suvenemist taiega. Jargmine kord ei eksi nii ka.

KristjanLaas
06.11.13, 19:31
Tahals tolmuahvi qqd ja karupoega mangu:(

overbet
06.11.13, 19:39
Said karupoja, mis sa virised.

karupoeg
06.11.13, 19:48
Emma mu elukaaslane tegelt

vapsik
06.11.13, 19:49
rofl

gg hundid

VisaHing
06.11.13, 19:57
Emma mu elukaaslane tegelt

lol

q_q
06.11.13, 19:59
Emma oli indeed siis algselt karupoja gf, mingi kuni day2-ni vist.

Kuna huntidel oli minu arust too hetk eelis siis lubasin karupojal edasi mängida, sest emma ise ei viitsind/oli tiltis vms.

BlackWerewolfGenie
06.11.13, 21:22
Kristjan kell 1 ei pane häält lukku kui sul majority lynch on ja kui sul mingeid peeke pole. :(

John McClane sa oled mind ka mängudes tilti ajanud ja kui sa arvad, et sina ei ajanud mind see mäng tilti, et sa mingi 10 tundi järjest hundiks üritad tembeldada kui mul on pinky promise ja ema nimel vannutud siis GG.

Imo vaata oma mäng üle ja siis hakka väitma, et minu kill oli õigustatud.

Minu arust sa failisid J.O.K.K. eriti minu lynchiga day2.

+ Kui sa tajud ära, et keegi on külatark siis sa ei kirjuta külana suurelt "Oh siin on ainult kaks võimalust overbet sa peaksid olema KT ma riidisin ära..." No t*** mis asja Visa?

Peace.

BlackWerewolfGenie
06.11.13, 21:27
Külana peaks sul olema 2 eesmärki

1) Ülesleida hundid
2) Ennast KT'na hunte uskuma panna ehk lootma, et sind pistetakse nahka selleks, et Külatark peeke saaks. Siin on üldmentality, et ei **** mina KT ei ole peaasi, et mind öösel ära ei söödaks. Mõni kord kui keegi üritab kattet teha siis enamik panem ei ta ei saa KT olla ta ei tuleks nii välja, imo peaks selle töö huntidele jätma.

overbet
06.11.13, 21:32
Ideaalis peaksid kõik külad subtle seercovereid jätma, mitte MA KT VÕTKE MIND.

VisaHing
06.11.13, 21:33
Kristjan kell 1 ei pane häält lukku kui sul majority lynch on ja kui sul mingeid peeke pole. :(

John McClane sa oled mind ka mängudes tilti ajanud ja kui sa arvad, et sina ei ajanud mind see mäng tilti, et sa mingi 10 tundi järjest hundiks üritad tembeldada kui mul on pinky promise ja ema nimel vannutud siis GG.

Imo vaata oma mäng üle ja siis hakka väitma, et minu kill oli õigustatud.

Minu arust sa failisid J.O.K.K. eriti minu lynchiga day2.

+ Kui sa tajud ära, et keegi on külatark siis sa ei kirjuta külana suurelt "Oh siin on ainult kaks võimalust overbet sa peaksid olema KT ma riidisin ära..." No t*** mis asja Visa?

Peace.

:D See KT teemaga olen nõus. Aga okei ma failisin selle mängu jep oma ''riididega'' olen nõus aga mina ei kukkunud niimoodi spämmima nagu sina. See häiris sinupuhul ikka väga haigelt.

VisaHing
06.11.13, 21:36
Tra kuidas te küla topwagoni jälle käima tõmbate


VISAHING
VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING


VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING






LOOOOK INSIDE THERE IS A FCKIN WOLF




VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING VISAHING




okei pohh yolo. ma quitin wolfu.

BlackWerewolfGenie
06.11.13, 21:43
Mõtlesin korra, et sõimad mind juba nelja ilmakaarde.


Ega ma läksin ka tilti muidugi aga kõik pressisid mind :( mina ei olnud hunt :(



Võime erimeelsused lahendada 100 matšiga 7mestes :D

karupoeg
06.11.13, 23:43
kle visahing stfu ausalt.

sa pidasid mind siin hundiks ja bwg-d.

no wtf.

Ma siiani ootan ühte põhjendust sinult, klaasilt või overbetilt selle kohta, miks mina siin hunt tundusin. Keegi teist ei vastanud isegi sellele küsimusele.

See kaotus on täielikult küla (k.a. minu) süü.

karupoeg
06.11.13, 23:44
ma tlen day 1 välja karupojana ja selle peale 3 venda peavad mind hundiks. well played (Y)

KristjanLaas
06.11.13, 23:49
Mu hääl oli sinu peal day 2 kaks min. ja sellest alla 30 sek. eesmärgiga jätta hääl su peale.

Esimene päev sa polnud minu jaoks kp, seega see ei loe.

Siiski arvan, et mida kauemaks sisse jääd, seda rohkem on põhjust sind hääletada ükskõik kui village oled, eriti sellise fieldiga. See mäng oli erand, kuna kajas läbi, et sa polnud nii hingega ka asja juures seekord.

KristjanLaas
06.11.13, 23:51
day 3 olid hunt, kuna yolpa jätsin välja enda jaoks ja ranka ründas teda. Hundina püüaks ta yolpat oma poolele minu silmis.

VisaHing
06.11.13, 23:59
Lühidalt. See mäng oli fak-up. Läks taaskord käest. Imo ei olnud keegi see mäng eriti terav pliiats.

Eks vb meie viga ( ka mina ) ongi see, et me ei suuda mängida härrasmehelikult seda mängu ( või kuidas seda öelda nüüd ) vaid kukume konkreetselt üksteise sõimama lihtsalt.

Karupoeg sa lasid ju isegi ennast modkillida paar mängu tagasi, kuna BWG suutis sul kopsaülemaksa ajada.

cmon tegelt ka peaks muutma natuke midagi kuskil ja uute libahuntide korraldamine on vist suht mõttetu kui sama jama jätkub.

Pakun välja ka, et see häältelukustamisvariant võiks ära kaduda. Lihtsalt ütleme, et alles 5 mängijat. 3 tükki on online päeval ja battlevad. Ikka pinged tõusevad ja lükatakse kellegi peale hääl lukku ära nagu praegu oli ja siis tulevad 2 mängijat, kes ei saanud isegi sõna öelda.

ah okei. :D ei viitsi enam juurelda.

ranka
07.11.13, 00:45
Njah. Hundina ma eriti mängida ei oska, ja millegipärast olen ma alati hunt. Mõned korrad küla olnud.

yolpa
07.11.13, 08:38
day 3 olid hunt, kuna yolpa jätsin välja enda jaoks ja ranka ründas teda. Hundina püüaks ta yolpat oma poolele minu silmis.

see oli tegelt läbimõeldud level

overbet
07.11.13, 14:23
kle visahing stfu ausalt.

sa pidasid mind siin hundiks ja bwg-d.

no wtf.

Ma siiani ootan ühte põhjendust sinult, klaasilt või overbetilt selle kohta, miks mina siin hunt tundusin. Keegi teist ei vastanud isegi sellele küsimusele.

See kaotus on täielikult küla (k.a. minu) süü.

Sa ei läinud BWG peale piisavalt palju närvi. Tegelikult ma jagasin välja küll, et sa villa lõpus ja oleksin pidanud seda ütlema, aga poleks nkn mingit vahet olnud.

karupoeg
07.11.13, 14:30
BWG peale ei olnud mõtet närvi minna, sest ta obv küla seal.

isegi tema ei lähe nii tilti ja ei hakkaks niimoodi räuskama hundina.

karupoeg
07.11.13, 14:31
või no mitte nüüd üliobv, kuid saite vast aru küll.

overbet
07.11.13, 14:37
Ei no, ma arvasin, et villana sa teeksid seal vihaseid poste stiilis, et kui sa villa, siis ära huia.

rahvavaenlane
07.11.13, 22:46
okei pohh yolo. ma quitin wolfu.


sa ei quiti seda. ja ülejäänud nartssistid tulevad ka tagasi mängu. me teeme ühe suure mängu nüüd. isegi mina osalen. 17+ inimest.

lenC
08.11.13, 00:23
Kui nõudlus oleks piisav, et saaks vähemalt 23 kokku, siis ma võin mingil hetkel küll Libahunt III-ga (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12212-***Libahunt-III-game-thread***) analoogse mängu läbi viia.

kardaanirist
08.11.13, 00:50
23+ mängijat, siis võite mind kirja panna.

Avicii
08.11.13, 11:34
23mega mängiks ka

overbet
08.11.13, 15:20
Davai, karupoeg teeb veel 17 gimmickut ja randime täna ära.

karupoeg
08.11.13, 15:28
nah.

teada ju mis tuleb.

1. 23st mehest 10 on 1 posterid, kelle kohta 0 infot. Mina ja q_q spämmime asja täis ning BWG peab mind hundiks vandudes sealjuures ema nimel, et ta küla. KristjanLaas, overbet, Char veidi pingutavad, kuid prolly lendavad nad üsna alguses.

Ja kõige lõpuks on ranka nädal aega hundina pealt vaadanud, kuidas vennad mölisevad ning võtab võidu. Isegi siis kui ta ütleb välja, et ta hunt.

overbet
08.11.13, 15:31
5 post miinimum peaks olema ja need postid peaksid olema mõttega tehtud ning sisaldama reade/arutelu.

VisaHing
08.11.13, 17:13
nah.

teada ju mis tuleb.

1. 23st mehest 10 on 1 posterid, kelle kohta 0 infot. Mina ja q_q spämmime asja täis ning BWG peab mind hundiks vandudes sealjuures ema nimel, et ta küla. KristjanLaas, overbet, Char veidi pingutavad, kuid prolly lendavad nad üsna alguses.

Ja kõige lõpuks on ranka nädal aega hundina pealt vaadanud, kuidas vennad mölisevad ning võtab võidu. Isegi siis kui ta ütleb välja, et ta hunt.

:heart::heart:

taavi
08.11.13, 17:29
23+ osaleks ka

BlackWerewolfGenie
08.11.13, 17:49
nah.

teada ju mis tuleb.

1. 23st mehest 10 on 1 posterid, kelle kohta 0 infot. Mina ja q_q spämmime asja täis ning BWG peab mind hundiks vandudes sealjuures ema nimel, et ta küla. KristjanLaas, overbet, Char veidi pingutavad, kuid prolly lendavad nad üsna alguses.

Ja kõige lõpuks on ranka nädal aega hundina pealt vaadanud, kuidas vennad mölisevad ning võtab võidu. Isegi siis kui ta ütleb välja, et ta hunt.

pinky promise

BlackWerewolfGenie
08.11.13, 17:49
ja lähen tilti, et keegi ei usu.

overbet
08.11.13, 17:50
BWG

Char
08.11.13, 18:43
2p2 on mingi teema, et kui sul pole mingi postituse kvoot täis, siis saad öökilli mingi %ga.

ma mängisin ja tegin vist 0-1 posti, siis tuli kiri, et 50% oli, et saan öösel surma, aga ei saanud.
ja näiteks limiidiiks on 10 posti, et safe olla.

ja siis vastavalt 0-10 posti öökilli chance on 50-0%, vastavalt 50,45,40,35,30,25 jne. kuni 0%.

miks me siin nii ei võiks teha?

BlackWerewolfGenie
08.11.13, 18:52
Char

BlackWerewolfGenie
08.11.13, 18:52
tule

BlackWerewolfGenie
08.11.13, 18:52
pane

BlackWerewolfGenie
08.11.13, 18:52
kirja ennast :)

WowAwiAA
09.11.13, 22:07
q_q #1modever.
Gz wolves, meh küla.