PDA

View Full Version : WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3 4

q_q
03.11.13, 19:19
*** WW XVII mänguteema ***

Loe läbi reeglid: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13069-***-FOORUMIM%C3%84NGU-LIBAHUNT-%C3%9CLDISED-REEGLID-***

Mängijate nimekiri:

BlackWerewolfGenie
Char
eluvend
EmmaWatson
KristjanLaas
overbet
ranka
VisaHing
yolpa

Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

Tahtlikult enda mod killimine või reeglite rikkumine tahtlikult, mis toob kaasa mod killi on keelatud. Kui seda teed siis peale su mod killi saab su meeskond veel lisa karistuse.

Siin teemas ärge minult küsimusi küsige. Kui teil tekib reeglitega seoses küsimusi siis saadke mulle PM.

Kui te ei saa enam mängu jätkata siis koheselt lõpetage mänguteemas postitamine ja saatke mulle PM. Mitte mingil juhul ei tohi postitada stiilis "enam mängida ei saa, otsige mulle asendusmängija/modkillige" vms.

Kohe saadan PMid.

ON ÖÖ!

q_q
03.11.13, 19:27
PMid saadetud, kes ei saanud sõnumit siis saatke koheselt mulle PM!

ON PÄEV!

EmmaWatson
03.11.13, 19:28
tsaukiii!

q_q
03.11.13, 19:29
***

Päev lõppeb homme kell 22:00.

ranka
03.11.13, 19:32
pikk päev

EmmaWatson
03.11.13, 19:33
mis nüüd saab

ranka
03.11.13, 19:38
no otsime 24h hunte. siis jõuame ühele meelele ning siis 10 minutit enne päeva lõppu muudame kõik hääled.

EmmaWatson
03.11.13, 19:39
see ei kõla küll kõige parema mõttena

EmmaWatson
03.11.13, 19:39
Kristjan Laas, kas Sina oled see laulja või?

overbet
03.11.13, 19:41
Emma pigem clear, uus mängija/foorumlane ei hakkaks 1 min peale päeva algust wolfina niimoodi peale. Wolfina ta pigem kardaks midagi nässu keerata ja hakkaks esmalt wolfbroga nõu pidama.

VisaHing
03.11.13, 19:49
juba mäng käib v :D mis asja

VisaHing
03.11.13, 19:50
Kristjan Laas, kas Sina oled see laulja või?


Emma pigem clear, uus mängija/foorumlane ei hakkaks 1 min peale päeva algust wolfina niimoodi peale. Wolfina ta pigem kardaks midagi nässu keerata ja hakkaks esmalt wolfbroga nõu pidama.

wtf????????????????????

overbet
03.11.13, 19:54
wtf????????????????????

Mis?

VisaHing
03.11.13, 20:05
Mis?

EmmaWatson pole mingi lambikas kasutaja. Ta on selle foorumi eluoluga igati kursis. Nii lambist clearida kedagi.. Cmon. Ma ei usu, et need 2 hunti nüüd mingit plaani koheselt hakkavad pidama.

Juba 1 postiga mu meelest slipis :D

EmmaWatson atm

overbet
03.11.13, 20:06
EmmaWatson pole mingi lambikas kasutaja. Ta on selle foorumi eluoluga igati kursis. Nii lambist clearida kedagi.. Cmon. Ma ei usu, et need 2 hunti nüüd mingit plaani koheselt hakkavad pidama.

Juba 1 postiga mu meelest slipis :D

EmmaWatson atm

Kust võtad seda? Mul mingi outside info märkamata?

EmmaWatson
03.11.13, 20:07
kasutaja VisaHing. ürita enda huumorisoon ülesse leida :)

VisaHing
03.11.13, 20:15
Kust võtad seda? Mul mingi outside info märkamata?

http://gyazo.com/c99719d1c4f7e0007fe284ee49698822.png

See post nii kahtlane juba, et tal siin varasemalt ka kasutaja olemas.

VisaHing
03.11.13, 20:16
St. Arvan, et tal siin kasutaja olnud.

EmmaWatson
03.11.13, 20:20
Mul ei ole olnud ju mõtet kasutajat teha kui mul midagi öelda ei ole.

Vahepeal mängin koos sõpradega siidri kõrvale pokkerit ja nad on sellest foorumist rääkinud. Samuti olen päris elus palju seda mängu mänginud ning mõtlesin ühe korra ka internetis proovida. Eelmine kord küll ei kukkunud nii hästi välja.

KristjanLaas
03.11.13, 20:32
Leitsile laulan ainult kui tal heater on ja lubada saab seda endale.

Kahju, et eyestabberit kohe haaletada ei saa.

Ranka esimene post oli veits hundine minu jaoks. Lambist votab solvunud kula rolli, et viimastel hetkedel haaled muutunud on kuigi varem pole see vaga kottinud teda otseselt.

VisaHing
03.11.13, 20:34
tvai homme vaatab.

EmmaWatson
03.11.13, 20:42
ma vaatan ka mõnda aega "Su nägu kõlab tuttavalt". Hoian Koidule pöialt!

eluvend
03.11.13, 21:40
BlackWerewolfGenie

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 21:57
sa oled tavaline külaelanik.

Game thread:

overbet

overbet
03.11.13, 22:02
why me

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:03
Emma clear

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:06
John McClane võib ka hunt olla.

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:07
KristjanLaas on tavaliselt külana kedagi kohe pommitama hakanud, see mäng seda ei tee.

*vabandus eyestabberit pole.

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:09
KristjanLaas

VisaHing
03.11.13, 22:12
John McClane võib ka hunt olla.

Täpselt samamoodi nagu kõik teised mängijad, kes võivad ka hundid olla :D

Aga olen küla taaskord. Ma suudan end alati ära clearida. Day2 tavaliselt on selge mu roll kõigile.

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:15
Mu peek pole veel postitanud.

overbet
03.11.13, 22:18
Mu peek pole veel postitanud.

...

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:20
...

Ma viskan homme kulli ja kirja, kui tuleb kiri siis hääletan overbet, kui tuleb kull siis Klaas.

overbet
03.11.13, 22:20
BWG, mis põhjusel mind hääletad?

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:21
Sest su emma clear on hundine vastasin sulle juba enne.

+ sul on teistsugune liin, kui olid eelnevad mängud.

overbet
03.11.13, 22:23
Emma clear


Sest su emma clear on hundine vastasin sulle juba enne.

+ sul on teistsugune liin, kui olid eelnevad mängud.

You what man

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:25
overbet tänks et mu töö nii kergeks ära kohe teed.

Ei ole väga tuumafüüsika "Why me?" "Emma clear"

Väga lihtne vastus. Enam ei pea otsima edasi, hääletame overbet ja ongi üks hunt vähem.

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:26
/majority lynch for teh winz

overbet
03.11.13, 22:26
overbet tänks et mu töö nii kergeks ära kohe teed.

Ei ole väga tuumafüüsika "Why me?" "Emma clear"

Väga lihtne vastus. Enam ei pea otsima edasi, hääletame overbet ja ongi üks hunt vähem.

Ma absoluutselt ei saa aru praegu su loogikast.

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:27
Imelik, siis ma ei levelda.

BlackWerewolfGenie
03.11.13, 22:28
no vote

Ära solvu siis kui küla oled aga ma arvan, et ikkagi hunt.

Signing off homseni.

overbet
03.11.13, 22:31
???

Teist korda ütlen. Seleta oma loogikat mulle, mille põhjal sa järeldasid seda kõike. Midagi ei saa aru praegu.

yolpa
03.11.13, 23:16
nvm, sry ei vaatand kella

VisaHing
03.11.13, 23:21
nvm, sry ei vaatand kella

POSTE EI TOHI EDITIDA!!!!!!!

Ja päev kestab homseni..

VisaHing
03.11.13, 23:23
yolpa suht cleared küla ka vist.

VisaHing
03.11.13, 23:24
Loodan,et modkilled ei saa :D

yolpa
03.11.13, 23:26
Okei, mul eesti ajataju metsas vist. Kuna mul eelmises postis oli kirjas, keda hääletan siis panen uuesti

BlackWerewolfGenie

q_q
03.11.13, 23:26
*** MOD NOTE ***

See post

nvm, sry ei vaatand kella

oli orginaalis:


No tervist, tundub üsna aktiivne see jutuajamine siin, arvasin et mäng algas alles homme, aga see selleks.

BlackWerewolfGenie

Postide editimine ükskõik mis põhjusel on keelatud. Esimene mäng siis esimene eksimus saab andeks antud.

yolpa
03.11.13, 23:30
tänud tänud, aga mis hetkel kell on, kuna mul näitab et 11.30 PM, ehk siis peaks juba öö olema

q_q
03.11.13, 23:33
Hääled seisuga post 1 kuni 49
Öö saabub 22:27:20 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556227&postcount=47) (3), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556189&postcount=23) (1)
1 EmmaWatson VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556170&postcount=14) (10)
5 ei ole hääletanud overbet (9), ranka (2), KristjanLaas (1), EmmaWatson (7), Char (0)
1 Viga BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556215&postcount=41) (12)

Char
03.11.13, 23:37
jeejoo jälle küla. hmzz.

VisaHing
03.11.13, 23:39
tänud tänud, aga mis hetkel kell on, kuna mul näitab et 11.30 PM, ehk siis peaks juba öö olema

cmon yolpa. Nii lihtsalt tulebki noobclear sulle ära anda?

öeldud et homme kella 10neni PM kestab.

yolpa
03.11.13, 23:51
Mängin esimest korda


http://www.youtube.com/watch?v=qZh6A1ZrM-8

Ei reaalsuses lugesin reeglid uuesti läbi ja küsisin paar küsimust veel q_q-lt üle ja tundub, et olen asjale pihta saand ja nüüd tundud hoopis sina hundi jutuga

VisaHing

VisaHing
04.11.13, 00:01
lol yolpa :D okei.

VisaHing
04.11.13, 00:02
Yolpa igatepidi cleared küla.. selle viimase postiga.

VisaHing
04.11.13, 00:04
Juhul kui ta oleks hunt, siis ma arvan, et ta ei hakkaks vastu ründama siin eriti kui ma clearin teda samalajal.

ranka
04.11.13, 03:13
Mul ei ole olnud ju mõtet kasutajat teha kui mul midagi öelda ei ole.

Vahepeal mängin koos sõpradega siidri kõrvale pokkerit ja nad on sellest foorumist rääkinud. Samuti olen päris elus palju seda mängu mänginud ning mõtlesin ühe korra ka internetis proovida. Eelmine kord küll ei kukkunud nii hästi välja.

Kus mängisid? Angelis w? :D

yolpa
04.11.13, 03:31
Mina saan sellest lausest nii aru, et mängisid libahunti irl? kuidas see käib?

EmmaWatson
04.11.13, 03:32
Kus mängisid? Angelis w? :D

Ma ei saa kahjuks hästi aru, mida sa selle all mõtled?

EmmaWatson
04.11.13, 03:34
Mina saan sellest lausest nii aru, et mängisid libahunti irl? kuidas see käib?

Päris elus mängid täpselt nii nagu internetis, kuid kogu arutelu toimub näost näkku suheldes. Üks inimene on siis mängu läbiviija, kes palub öö saabudes sulgeda kõikidel silmad. Seejärel palub avada silmad huntidel, kes siis näitavad välja, keda nad tappa sooviks. Seejärel külatargal, kes osutab inimesele, kelle kohta infot palub.

Oluliselt põnevam, kuid rohkelt emotsioone tekitav mäng. Eriti shvipsis olles :)

yolpa
04.11.13, 03:38
Päris elus mängid täpselt nii nagu internetis, kuid kogu arutelu toimub näost näkku suheldes. Üks inimene on siis mängu läbiviija, kes palub öö saabudes sulgeda kõikidel silmad. Seejärel palub avada silmad huntidel, kes siis näitavad välja, keda nad tappa sooviks. Seejärel külatargal, kes osutab inimesele, kelle kohta infot palub.

Oluliselt põnevam, kuid rohkelt emotsioone tekitav mäng. Eriti shvipsis olles :)

Njaa, ega kui enne proovind pole ei saagi väga kommenteerida, aga tundub üpris mahe.

ranka
04.11.13, 03:42
Ma ei saa kahjuks hästi aru, mida sa selle all mõtled?

Siis järelikult ei mänginud.

EmmaWatson
04.11.13, 03:48
Siis järelikult ei mänginud.

sa oled Angelis libahunti või pokkerit mänginud?

ranka
04.11.13, 08:51
Leitsile laulan ainult kui tal heater on ja lubada saab seda endale.

Kahju, et eyestabberit kohe haaletada ei saa.

Ranka esimene post oli veits hundine minu jaoks. Lambist votab solvunud kula rolli, et viimastel hetkedel haaled muutunud on kuigi varem pole see vaga kottinud teda otseselt.

Edgar Savisaare sugulane oled?


tänud tänud, aga mis hetkel kell on, kuna mul näitab et 11.30 PM, ehk siis peaks juba öö olema

Topelt päev on. S.t. tänane öö jääb vahele ja esimene öö on alles esmaspäeva õhtul.


sa oled Angelis libahunti või pokkerit mänginud?

Mitte kumbagi

ranka
04.11.13, 08:51
Nüüd siis mängust ka. EmmaWatson - miks nii sõbralik ja OT teemat palju?

ranka
04.11.13, 08:52
Muideks. Kus on ​char?

VisaHing
04.11.13, 12:14
Praegu tundub endale nii:
BlackWerewolfGenie - Pigem külane.. peab rohkem postima, et mingit riidi saada =(
Char - 1poster.

jeejoo jälle küla. hmzz.
Soulriidin, et räägib tõtt. Ei oska midagi arvata praegu.
eluvend - Tuli tegi 1 posti, mille sisu BlackWerewolfGenie ja lasi jalga. dunno.
EmmaWatson - Suspect. Toodab liiga palju offtopicut ja üritab sellega endalt tähelepanu ära saada.
KristjanLaas - post more please.
overbet - See post on imo väga hundine. Kogenud mängijana nii lambist clearima hakata siin..hmm.

Emma pigem clear, uus mängija/foorumlane ei hakkaks 1 min peale päeva algust wolfina niimoodi peale. Wolfina ta pigem kardaks midagi nässu keerata ja hakkaks esmalt wolfbroga nõu pidama.

ranka- Neutraalne. Ei oska midagi arvata. Postid külased. Hundina on ta üldjuhul mängu natuke teistmoodi alustanud.
yolpa - noobcleared. tundub noobküla olevat. Ei usu, et hundina hakkaks mind ründama peale seda kui ma ta ära clearin.

ranka
04.11.13, 12:22
Visahingega noys. Emma ja eluvend mutarget listis. Aktiivsus jube madal. Ise ka tana passiivne piil kuna unegraafik sassis ning ei kattu eesti aegadegs

Char
04.11.13, 12:34
unustasin mängu ära korraks..hmm..ilmselgelt räägin tõtt.

pole eriti infot, mida töödelda tegelt. küsige küsimusi parem minult, saan ennast külaks kiirelt ära clearida.

KristjanLaas
04.11.13, 12:43
KristjanLaas on tavaliselt külana kedagi kohe pommitama hakanud, see mäng seda ei tee.

*vabandus eyestabberit pole.


...
Ranka esimene post oli veits hundine minu jaoks. Lambist votab solvunud kula rolli, et viimastel hetkedel haaled muutunud on kuigi varem pole see vaga kottinud teda otseselt.

Kui sul peaks olema minu küla pattern kohta selline read, siis quote minu esimesest postist, mis sulle vastu räägib.

Olen suht kindel, et tead, et võtaksin su hundina main targetiks peale sellist slippi su poolt ja hakkaksin sind ilmselt semiedukalt kiusama. Siiski ma arvan, et jätad mu posti märkamata pigem külana, kus oled veits lahmiv ja pole vaja nii palju analüüsida, seega oled pigem küla mulle.

KristjanLaas
04.11.13, 12:47
EmmaWatson prime suspect. Kui kogu see mäng tema jaoks suur level pole, siis hetkel kõige kahtlasem.

Kui ta peaks veel ühte asja päeva jooksul muutma, siis minu jaoks kinnitet, hetkel võib tõesti olla lihtsalt 1st time player mingi valemi läbi ja siis ei saa kahtlast käitumist hundiseks pidada.

yolpa
04.11.13, 13:10
Minu loogika lähen ikka Visahinge suunas, kui hakata teisi kiirelt clearima ja suspectima jätab su enda tahaplaanile, võibolla väga mööda.

EmmaWatson
04.11.13, 13:11
Nüüd siis mängust ka. EmmaWatson - miks nii sõbralik ja OT teemat palju?


Praegu tundub endale nii:
BlackWerewolfGenie - Pigem külane.. peab rohkem postima, et mingit riidi saada =(
Char - 1poster.
EmmaWatson - Suspect. Toodab liiga palju offtopicut ja üritab sellega endalt tähelepanu ära saada.


ranka- Neutraalne. Ei oska midagi arvata. Postid külased. Hundina on ta üldjuhul mängu natuke teistmoodi alustanud.
.

1. erinevate inimeste poolt väga sarnane read minu kohta 2 postiga järjest. huvitav kokkusattumus

2. visahing teeb kena listi, kus iga lause kubiseb vastuoludest.
BlackWereWolfGeniet peab külaseks, kuid tunnistab, et ta peaks rohkem postitama, et mingitki readi saada? Mismõttes? Ta on senimaani kõige rohkem postitanud kasutaja põhimõtteliselt.
Char, kes varasemates mängudes on nii palju kui ma jälginud üks aktiivsemaid olnud, tuleb nüüd ütlema, et ta unustas mängu ära?

EmmaWatson
04.11.13, 13:12
te võite mind ka hääletada, egas minul selle vastu midagi ei ole.

KristjanLaas
04.11.13, 13:18
Emmalt head postid enda clearimise poole minu jaoks hetkel.

ranka ikkagi oled kahtlane mu jaoks:(

Char
04.11.13, 13:33
Char, kes varasemates mängudes on nii palju kui ma jälginud üks aktiivsemaid olnud, tuleb nüüd ütlema, et ta unustas mängu ära?


kui unustasin ära, sis ei saagi olla aktiivne ju. brainiac


vaatasin ka läbi topicu..korralikumalt


???

Teist korda ütlen. Seleta oma loogikat mulle, mille põhjal sa järeldasid seda kõike. Midagi ei saa aru praegu.


see ei kõla küll kõige parema mõttena

EmmaWatson ja overbet possible hundipaar?

EmmaWatson
04.11.13, 13:37
Kui loogiline on, et keegi unustab mängu ära?

Minu jaoks on palju loogilisem see, et vaja oli kontakti saada teise hundiga ning seni hoiti näiteks tagaplaanile.

Kui mina oleksin hunt koos overbetiga, siis teise hundi poolt oleks väga julge samm mind esimese päeva esimestel hetkedel avalikult külaks kutsuda :)

Char
04.11.13, 13:44
Kui loogiline on, et keegi unustab mängu ära?

Minu jaoks on palju loogilisem see, et vaja oli kontakti saada teise hundiga ning seni hoiti näiteks tagaplaanile.

Kui mina oleksin hunt koos overbetiga, siis teise hundi poolt oleks väga julge samm mind esimese päeva esimestel hetkedel avalikult külaks kutsuda :)

su esimene point on lamp. vabalt võib hundina spammima hakata ja sellepärast saadagi cleari.

see 2. punkt on juba vähe parem..hmm

Char
04.11.13, 13:45
bwg

ranka
04.11.13, 13:46
Emmalt head postid enda clearimise poole minu jaoks hetkel.

ranka ikkagi oled kahtlane mu jaoks:(

miks? ma küla.


1. erinevate inimeste poolt väga sarnane read minu kohta 2 postiga järjest. huvitav kokkusattumus

kui postitus on tehtud näiteks kell 12:00 ja järgmine postitus 200 aasta pärast, siis on need postid ka järjest? väga huvitavad argumendid.

ranka
04.11.13, 13:52
Kui loogiline on, et keegi unustab mängu ära?

Minu jaoks on palju loogilisem see, et vaja oli kontakti saada teise hundiga ning seni hoiti näiteks tagaplaanile.

Kui mina oleksin hunt koos overbetiga, siis teise hundi poolt oleks väga julge samm mind esimese päeva esimestel hetkedel avalikult külaks kutsuda :)

Kui mäng avatakse pühapäeva õhtupoolikult ning reeglina mängu päevad lõppevad õhtuti, siis kuidas ei saa mängu ära unustada?

Minule su argumendid ei ole pädevad. Pigem ma küsin su käest, et miks sa oled küla, mitte hunt?

ranka
04.11.13, 13:53
Ja votecounti võiks näha.

VisaHing
04.11.13, 13:55
Minu loogika lähen ikka Visahinge suunas, kui hakata teisi kiirelt clearima ja suspectima jätab su enda tahaplaanile, võibolla väga mööda.

Nu mine aga oma loogikaga aga põhjenda ka ja postitada palju.

VisaHing
04.11.13, 13:57
Kui loogiline on, et keegi unustab mängu ära?

Minu jaoks on palju loogilisem see, et vaja oli kontakti saada teise hundiga ning seni hoiti näiteks tagaplaanile.

Kui mina oleksin hunt koos overbetiga, siis teise hundi poolt oleks väga julge samm mind esimese päeva esimestel hetkedel avalikult külaks kutsuda :)

Kas mitte polnud sina see, kes unustas eelmise mängu ära?

EmmaWatson
04.11.13, 14:01
Kui mäng avatakse pühapäeva õhtupoolikult ning reeglina mängu päevad lõppevad õhtuti, siis kuidas ei saa mängu ära unustada?

Minule su argumendid ei ole pädevad. Pigem ma küsin su käest, et miks sa oled küla, mitte hunt?

ma ei pea nahast välja pugema, et sulle ennast õigustada. Kui kogu küla arvab mingil hetkel, et ma olen hunt, siis on külale nagunii kasulikum minu ohverdamine. Sealjuures ei ole kuigi palju vahet enam mis rolli ma kannan.

EmmaWatson
04.11.13, 14:02
Kas mitte polnud sina see, kes unustas eelmise mängu ära?

ei, see ei olnud mina. Minul tuli midagi vahele, mistõttu ma ei saanud interneti tulla. Kasvõi korraks mitte.

VisaHing
04.11.13, 14:04
Overbet

EmmaWatson
04.11.13, 14:04
miks? ma küla.



kui postitus on tehtud näiteks kell 12:00 ja järgmine postitus 200 aasta pärast, siis on need postid ka järjest? väga huvitavad argumendid.

muuseas, ma ei leia, et minu argument oleks kuidagimoodi kehvem kui sinu argument. Ma mängin esimest korda ning loomulik, et väike off topic jutuajamine tundub. Hoiabki mängu natukene sõbralikumana. Mitte nagu tavaliselt teil.

ranka
04.11.13, 14:08
muuseas, ma ei leia, et minu argument oleks kuidagimoodi kehvem kui sinu argument. Ma mängin esimest korda ning loomulik, et väike off topic jutuajamine tundub. Hoiabki mängu natukene sõbralikumana. Mitte nagu tavaliselt teil.

Ma ju ainult küsisin.

VC-d palun,.

VisaHing
04.11.13, 14:08
muuseas, ma ei leia, et minu argument oleks kuidagimoodi kehvem kui sinu argument. Ma mängin esimest korda ning loomulik, et väike off topic jutuajamine tundub. Hoiabki mängu natukene sõbralikumana. Mitte nagu tavaliselt teil.

Vasta ausalt, oled mees/naine?

EmmaWatson
04.11.13, 14:12
Ma ju ainult küsisin.

VC-d palun,.

VC?

EmmaWatson
04.11.13, 14:13
Vasta ausalt, oled mees/naine?

on sellel mingit vahet?

VisaHing
04.11.13, 14:15
on sellel mingit vahet?

Ma tahan teada lihtsalt.

KristjanLaas
04.11.13, 14:18
Visahing kardab, et mingil hetkel võid hakata igale poole menstrueerima ja mäng on rikutud, sest kõigil on rõve:(

EmmaWatson
04.11.13, 14:20
Visahing kardab, et mingil hetkel võid hakata igale poole menstrueerima ja mäng on rikutud, sest kõigil on rõve:(

sa laula üks viisijupike parem

EmmaWatson
04.11.13, 14:20
Ma tahan teada lihtsalt.

sul on naine ja laps olemas juba

VisaHing
04.11.13, 14:34
sul on naine ja laps olemas juba

Selge. Väidad end olevat siis naissoost? Ja ffs sul nii palju infot meie kõigi kohta. Meie ei tea sust midagi.

q_q
04.11.13, 14:55
Hääled seisuga post 1 kuni 97
Öö saabub 7:05:17 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556316&postcount=79) (5), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556189&postcount=23) (1)
1 EmmaWatson ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556277&postcount=65) (12)
1 overbet VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556327&postcount=87) (21)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556241&postcount=53) (7)
1 ranka KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556309&postcount=75) (5)
2 ei ole hääletanud EmmaWatson (20), overbet (9)
1 Viga BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556215&postcount=41) (12)

ranka
04.11.13, 15:27
VC?

votecount

ranka
04.11.13, 15:28
eluvend võiks ka teha paar posti.

EmmaWatsoni IP checki enne mängu lõppu ei tee. Tundub BM-ina.

ranka
04.11.13, 15:30
ja see mäng on niiiii igav. kuidagi passiivne. yolpad, charid, eluvennad suud lahti või võtame teid välja. laas ka miskipärast vaikne, muidu tulnud poste kui oavarrest.

tõstan oma hääle eluvend peale. ise hetkel lähen magan mõned tunnid, proovin enne mängu lõppu tagasi olla. nii või naa midagi siin ei toimu, kui sooline uurimustöö.

q_q
04.11.13, 15:31
Hääled seisuga post 1 kuni 101
Öö saabub 6:29:30 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556316&postcount=79) (5), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556189&postcount=23) (1)
1 overbet VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556327&postcount=87) (21)
1 ranka KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556309&postcount=75) (5)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556241&postcount=53) (7)
1 eluvend ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556364&postcount=101) (15)
2 ei ole hääletanud EmmaWatson (20), overbet (9)
1 Viga BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556215&postcount=41) (12)

VisaHing
04.11.13, 15:41
Nõustun Rankaga. Väga igav mäng. Postitage no midagigi ja arutame asja üle.

EmmaWatson
04.11.13, 15:52
bentley olen jeap

EmmaWatson
04.11.13, 15:53
hea read ranka

VisaHing
04.11.13, 15:55
bentley olen jeap

tra me viskame su uksest välja, sa tuled aknast sisse. Viskame su aknast välja, sa tuled korstna kaudu.

VisaHing
04.11.13, 15:56
Ära südamesse võta, tavai kes su hundud Emma?

EmmaWatson
04.11.13, 15:57
runkle barankle

EmmaWatson
04.11.13, 15:57
joptvõimat päris olen bentley.

10 venda mängivad ja keegi ei tule selle pealegi, kes ma olen. niipalju siis headest readidest

EmmaWatson
04.11.13, 16:04
ranka miks sa kell 8 õhtul magama lähed

EmmaWatson
04.11.13, 16:10
Char

overbet
04.11.13, 16:36
Nõustun Rankaga. Väga igav mäng. Postitage no midagigi ja arutame asja üle.

Dvj, Visa, arutame. Ma arvan, et ma peaks ära seletama ikka vist põhjalikult, miks ma Emma pigem clearisin tol hetkel (ei mõelnud seda absull nii, et lock clear, aga Emma pigem ikka küla kui hunt, nii päeva alguse kui tänase põhjal).

Emma minu arvates mängib enam-vähem samamoodi kui Laas WW13 day 1. Tol päeval ma mängisin esimest korda ja suutsin ta külana mislynchida, sest minu arvates ajas ta väga wolfist juttu ja ma olin oma lynchiga enam-vähem rahul ka kuni mängu lõpuni. Post-game q_q aga ütles midagi taolist, et Laas oli day 1 worst lynch ja oleks pigem pidanud noobcleari saama, esimesi mänge mängiv hunt ei mängiks niimoodi.

Selle põhjal olen ma oma werewolf gamele adjustmente teinud. Kui ma mängiks esimest mängu, siis ma arvan, et ma tõesti lükkaks vb isegi Emma tanki siin, niiet ma saan su mõttekäigust aru.

Char
04.11.13, 16:43
huntidel on üsna standard käik clearida 1-2 uut mängijat külaks, ehk öelda, et "ilmselt on tema clear, ilma väga suurte põhjusteta"

see näitab hunti heas valguses ja kui tõesti teised mängijad clearivad ta ka ära, siis lõpus lihtsam tema vastu mängida


seda tegi overbet ka siin mängus

ma usun, et nad ei ole emmaga tiim, seda pole mõtet siin isegi kaaluda, obv, et ei ole koos, aga overbet võib hunt ikka olla.

EmmaWatson
04.11.13, 16:47
Char on hunt
siin ple väga midagi arutada

overbet
04.11.13, 16:49
Char on hunt
siin ple väga midagi arutada

Miks?

q_q
04.11.13, 17:17
Hääled seisuga post 1 kuni 115
Öö saabub 4:43:09 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556316&postcount=79) (6), eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556189&postcount=23) (1)
1 overbet VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556327&postcount=87) (24)
1 ranka KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556309&postcount=75) (5)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556241&postcount=53) (7)
1 Char EmmaWatson (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556383&postcount=114) (27)
1 eluvend ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556364&postcount=101) (15)
1 ei ole hääletanud overbet (11)
1 Viga BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556215&postcount=41) (12)

VisaHing
04.11.13, 17:29
Ma hakkan formatit ja uut windowsi installima varsti. et tegemist on.

Ei saa mõned tunnid kaasa lüüa.

overbet
04.11.13, 17:33
Mu peek pole veel postitanud.

Ma juhiks sellele postile tähelepanu ikkagi. Miks peaks küla nii tegema?

BWG

overbet
04.11.13, 18:34
ffs, mida te jamate kõik?

BWG-l ja Emmal mu küsimusele vastamata, Visa tahtis kõvasti arutada, aga ei kommenteerinud mu seletust, eluvennal 1 post, ranka läks üldse magama, Laas hulga vaiksem kui tavaliselt. Tõmmake jalad perse alt välja.

eluvend
04.11.13, 18:38
hey-yo ma nüüd lives. hääletamiseks läheb nagu ikka 10-15 min enne day lõppu?

EmmaWatson
04.11.13, 18:41
ffs, mida te jamate kõik?

BWG-l ja Emmal mu küsimusele vastamata, Visa tahtis kõvasti arutada, aga ei kommenteerinud mu seletust, eluvennal 1 post, ranka läks üldse magama, Laas hulga vaiksem kui tavaliselt. Tõmmake jalad perse alt välja.

Char on alati päris palju rääkinud.

Seekord on vaikne olnud ning toonud välja mingi imeliku väite stiilis "ma unustasin mängu ära". See ei ole üldse tema moodi.

Pealegi on ta koguaeg seda teemat siin vaadanud päeval, kuid sõna sekka ei ole öelnud.

EmmaWatson
04.11.13, 18:41
hey-yo ma nüüd lives. hääletamiseks läheb nagu ikka 10-15 min enne day lõppu?

hei-ho hunt

overbet
04.11.13, 18:43
Char on alati päris palju rääkinud.

Seekord on vaikne olnud ning toonud välja mingi imeliku väite stiilis "ma unustasin mängu ära". See ei ole üldse tema moodi.

Pealegi on ta koguaeg seda teemat siin vaadanud päeval, kuid sõna sekka ei ole öelnud.

Kust tead seda, et ta palju rääkinud on? Oled ta eelmisi mänge lugenud?

eluvend
04.11.13, 18:43
hei-ho hunt

sul liiga palju hunte ja liiga vähe külasid, nii ei saa rallit sõita

eluvend
04.11.13, 18:47
Ma arvan, et hundid KrisjanLaas kes vist varasemad mängud on palju aktiivsem olnud ja Char, sest mulle meeldib EmmaWatsoni põhjendus. Nende rongidega võiks sõita. Char

q_q
04.11.13, 19:00
Hääled seisuga post 1 kuni 125
Öö saabub 3:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 Char eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556453&postcount=125) (4), EmmaWatson (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556383&postcount=114) (29)
2 BlackWerewolfGenie overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556395&postcount=118) (14), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556316&postcount=79) (6)
1 eluvend ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556364&postcount=101) (15)
1 overbet VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556327&postcount=87) (25)
1 ranka KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556309&postcount=75) (5)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556241&postcount=53) (7)
1 Viga BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556215&postcount=41) (12)

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 19:19
overbet

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 19:34
Char on alati päris palju rääkinud.

Seekord on vaikne olnud ning toonud välja mingi imeliku väite stiilis "ma unustasin mängu ära". See ei ole üldse tema moodi.

Pealegi on ta koguaeg seda teemat siin vaadanud päeval, kuid sõna sekka ei ole öelnud.

Char

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 19:34
Nägin enne, kui magama läksin, et Char lurkis teemas sama hetk kui Ranka küsis kus on Char ja siis ka vastamata haihtus ära.

KristjanLaas
04.11.13, 19:37
Chillige, võite vaadata eelmisi mänge ja iga esmasp/kolmap kella 20ni out olnud, kuna haridust taga ajamas.

Seekord miinus see ka, et pere külas, aga üritan varsti ukse poole näidata siiski.

KristjanLaas
04.11.13, 19:39
Ma tahaks yolpaga minna, liiga neutral mulle atm.

overbet
04.11.13, 19:42
Laas, mis BWG-st arvad?

Pluss Emma/BWG põhjendus Chari kohta on täielik jama, sellise kohvipaksu pealt ei saa kedagi lynchida.

EmmaWatson
04.11.13, 19:48
Laas, mis BWG-st arvad?

Pluss Emma/BWG põhjendus Chari kohta on täielik jama, sellise kohvipaksu pealt ei saa kedagi lynchida.

oskad sa paremat põhjust leida kellegi hääletamiseks?

Osade mängijate minu hääletamine on veel hullem näiteks

overbet
04.11.13, 19:50
oskad sa paremat põhjust leida kellegi hääletamiseks?

Osade mängijate minu hääletamine on veel hullem näiteks

#118 ja see, et BWG seda posti kommenteerinud pole.

KristjanLaas
04.11.13, 19:52
BWG tundus alguse järgi küla pigem, aga ta stiil on imelik ka.

Emma on hea lynch seetõttu, et hundid teda ei sööks ja külana võib ta omajagu segadust tekitada ja poolleveldada tänase põhjal ja day 2-ks tahaks juba lihtsamat olukorda, kuna oleks vaja hittida siis juba. Seega tahaks 9player fieldiga oleks ta day1 parim lynch, isegi külana ohverdades tundub kahju kõige väiksem (hundid ei killi ja segadus) ja oddsid, et ta on hunt on sama suur kui teistel.

No offence emmawatson, 13+ fieldiga tahaks vähemalt 2 ööks su sisse jätta, aga hetkel minu mathi järgi sinu ohverdamine best play.

KristjanLaas
04.11.13, 19:53
Kunagi ei õpi üle lugema teksti enne postitamist. Vähi saab lugedes seda.

Char
04.11.13, 19:58
ma pole eriti esimestel päevadel aktiivne olnud. ainult esimene mäng mis ever tegin mulisesin palju.

siis võtsin otsuse vastu, et töö ei ela kohe alguses nii mängu sisse, et libahunte öösel ei näeks unes

statistika näitab, et mu aktiivsus kasvab mida päevad edasi.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 19:58
**** küll suutis ärrituma ära panna


Overbet mu hääl on lukus nii kauaks kuni overbet on mängus.

Inputi ei anna enam siia.

overbet
04.11.13, 19:59
Õah, ei lynchi täna ühte kõige külasemat pundist hetkel, mis siis, et ta noobküla. Ei nõustu üldse, et Emmal samad oddsid hunt olla, mis teistel.

Laas, kui sa vaatad oma WW13 day 1, siis sa mängisid enam-vähem samamoodi seal ja ma olin põhiline ärgitaja sinu oksa tõmbamiseks peaaegu samadel põhjustel. Aga tegelikult q_q post-games kirjutas, et uus hunt ei mängi niimoodi ja natuke mõeldes ma jõudsin samale järeldusele.

q_q
04.11.13, 20:00
Hääled seisuga post 1 kuni 139
Öö saabub 2:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556395&postcount=118) (17), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556316&postcount=79) (7)
2 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556491&postcount=138) (16), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556327&postcount=87) (25)
2 Char eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556453&postcount=125) (4), EmmaWatson (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556383&postcount=114) (30)
1 eluvend ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556364&postcount=101) (15)
1 EmmaWatson KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556488&postcount=135) (9)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556241&postcount=53) (7)

Char
04.11.13, 20:00
ma pole eriti kunagi esimesel päevadel aktiivne olnud. ainult esimene mäng mis ever tegin mulisesin palju.

siis võtsin otsuse vastu, et ei ela kohe alguses nii mängu sisse, et libahunte öösel ei näeks unes

statistika näitab, et mu aktiivsus kasvab mida päevad edasi.


PARANDUSED...


btw mu töö on arvuti taga ja vahepeal ikka jälgin, mis siin teemas toimub. see ei tähenda, et ma kohe pean postitama.


eniveis. loen kiirelt asjad läbi ja vaatan mis saab.

overbet
04.11.13, 20:00
**** küll suutis ärrituma ära panna


Overbet mu hääl on lukus nii kauaks kuni overbet on mängus.

Inputi ei anna enam siia.

?

Päris solid, oled 3x mind täielikult ignoreerinud, kui su posti kahtluse alla oled seadnud ja nüüd ragequitid lambist ja voted mind. Ilma mingite põhjusteta. Sa pole absoluutselt mitte mingisugust inputi andnud see mäng.

overbet
04.11.13, 20:02
*"kui su posti kahtluse alla olen seadnud" @ post 142

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:04
Yo ma modkillin ka ennast kohe varsti

KristjanLaas
04.11.13, 20:05
Õah, ei lynchi täna ühte kõige külasemat pundist hetkel, mis siis, et ta noobküla. Ei nõustu üldse, et Emmal samad oddsid hunt olla, mis teistel.

Laas, kui sa vaatad oma WW13 day 1, siis sa mängisid enam-vähem samamoodi seal ja ma olin põhiline ärgitaja sinu oksa tõmbamiseks peaaegu samadel põhjustel. Aga tegelikult q_q post-games kirjutas, et uus hunt ei mängi niimoodi ja natuke mõeldes ma jõudsin samale järeldusele.


Emma ütles suht selgelt, et ta pole uus mängija. Seega, erinevalt minust, ei saa eeldada, et ta uus hunt.
Hetkel tema gimmick on minu jaoks counterproductive siin küla jaoks, kuigi põnev ja tore.

KristjanLaas
04.11.13, 20:06
modkilliga ähvardamine võiks next game bani tuua imo.

eluvend
04.11.13, 20:07
Hetkel tema gimmick on minu jaoks counterproductive siin küla jaoks, kuigi põnev ja tore.
nii fancyd sõnad siin lauses, et sa vist pole ikka hunt.
Siis on Char ja overbet, hääl jääb esimese peale

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:08
modkilliga ähvardamine võiks next game bani tuua imo.

**** see mäng saab ka karistuse aga ma ei suuda overbet toodab mingi paska kui ta on küla siis hea, et saab modkilli eest karistuse kui ta on hunt siis well played kuna sa ajasid mul mänguisu ära.

overbet
04.11.13, 20:09
Srsly, keegi pange argumente, miks mitte täna BWG võtta. Ülekaalukalt pundist kõige wolfisem.

overbet
04.11.13, 20:11
**** see mäng saab ka karistuse aga ma ei suuda overbet toodab mingi paska kui ta on küla siis hea, et saab modkilli eest karistuse kui ta on hunt siis well played kuna sa ajasid mul mänguisu ära.

lol @ sinu mänguisu

Sa pole see mäng ühtegi argumenti pannud. Ma olen mitmeid kordi palunud sul põhjendada oma mõttekäike ja sa pole vaevunud seda tegema.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:11
Srsly, keegi pange argumente, miks mitte täna BWG võtta. Ülekaalukalt pundist kõige wolfisem.

Oled nõus, kui mina hunt ei ole siis oled sina?

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:12
Ma just näen, et overbet üritabki mind ennast modkillima panna, kuna ta on hunt ja char on teine hunt.

Char
04.11.13, 20:12
Srsly, keegi pange argumente, miks mitte täna BWG võtta. Ülekaalukalt pundist kõige wolfisem.

jup võtab bwg .. ma ei viitsi enam, kui ma KT , siis overbet küla

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:12
Peale seda, kui ma post itegi oli frozen 5 minti pidasid aru mis tegema peaks.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:12
CHAR JA OVERBET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:13
OVERBET

OVERBET
OVERBET

OVERBET
OVERBET

OVERBET
OVERBET

OVERBET
OVERBET

OVERBET
OVERBET

OVERBET

Char
04.11.13, 20:14
juhin tähelepanu, et kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:15
juhin tähelepanu, et kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!

Ise ütlesd ära, et overbet hunt siin lauses :)

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:15
Yo char slipped, lock overbet, lock char game over.

Char
04.11.13, 20:16
Yo char slipped, lock overbet, lock char game over.

jälle su SIMMO SLIPID..mingist huinjast tood slipi välja.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:17
KÕIK KÜLAD KUIGI MA EI OLNUD TÄNA AKTIIVNE SEE EI TEE MUST HUNTI.

MA MAGASIN JA ÄRKASIN TUND AEGA TAGASI

OLEN ORBITIS JA MA EI OLE HUNT SEE ON 100%

OVERBET ON ÜKS JA CHAR ON TEINE

PINKY PROMISE ET OLEN KÜLA !

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:17
ANYBODY DARE TO CHALLENGE MY PINKY PROMISE?


BRING IT!

KristjanLaas
04.11.13, 20:18
Bwg on suht küla see mäng minu enda jaoks, lihtsalt väga raske inimene kellega mängida kui ta küla, sest sorri, aga mulle tundub, et sa ei näe oma vaadetest mööda ja läheb tilti kui kõik ei näe asju nii, nagu tema. Sellised olukorrad juhtuvad imo ainult külana.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:19
Bwg on suht küla see mäng minu enda jaoks, lihtsalt väga raske inimene kellega mängida kui ta küla, sest sorri, aga mulle tundub, et sa ei näe oma vaadetest mööda ja läheb tilti kui kõik ei näe asju nii, nagu tema. Sellised olukorrad juhtuvad imo ainult külana.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PINKY PROMISE ET MA OLEN KÜLA

Char
04.11.13, 20:19
Bwg on suht küla see mäng minu enda jaoks, lihtsalt väga raske inimene kellega mängida kui ta küla, sest sorri, aga mulle tundub, et sa ei näe oma vaadetest mööda ja läheb tilti kui kõik ei näe asju nii, nagu tema. Sellised olukorrad juhtuvad imo ainult külana.

meeldib.

KristjanLaas
04.11.13, 20:21
Yo char slipped, lock overbet, lock char game over.

Char imo väga wp hunt kui on, aga


jup võtab bwg .. ma ei viitsi enam, kui ma KT , siis overbet küla

juhin tähelepanu, et kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!

imo super külased postid

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:21
need tiltcoach for wulf :(

overbet
04.11.13, 20:23
+1, Char hetkel pundist kõige villasem.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:24
Char imo väga wp hunt kui on, aga




imo super külased postid

Please elaborate

Kuidas on post kust ta ütleb, et "Kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!"


TA JU ISE ÜTLEB ÄRA, ET OVERBET on HUNT kellega ta tiimi VÕTAB wtf Kristjan sa ei loe seda välja siit vä.

KristjanLaas
04.11.13, 20:24
Yolpa pole ka halb tegelt täna. emma ehk tõesti hea, aga ta lihtsalt tulevikus ka nii hundine ja hundid teda ei killi, seega kui täna jääb sisse peame mõtlema sellele, et siis võiks mängu lõpuni ta sisse jätta/sundida hunte ta killima, sest muidu ta täna sisse jätmine oleks mõttetu.

Char
04.11.13, 20:24
orly, et ma küla..

aga mulle tundub, et bwg ka küla ja hunt on kuskil väljas vaatab pealt hoopis

EmmaWatson
04.11.13, 20:25
miskid asjad ei muutu kunagi.

KristjanLaas
04.11.13, 20:28
Please elaborate

Kuidas on post kust ta ütleb, et "Kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!"


TA JU ISE ÜTLEB ÄRA, ET OVERBET on HUNT kellega ta tiimi VÕTAB wtf Kristjan sa ei loe seda välja siit vä.

See oleks väga wp hunt, aga lihtsalt ei usu, et hundid end day1 üldse nii tugevalt seoks lihtsalt.
Väga palju tõenäolisem on, et 1 neist on hunt kui see, et mõlemad.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:29
orly, et ma küla..

aga mulle tundub, et bwg ka küla ja hunt on kuskil väljas vaatab pealt hoopis

ära mängi nii hundiselt siis, mina ei suuda sind clearida kuna sa oled liiga kallutatud oma eelnevatest mängudest.

Sa pole kunagi Top Wagoni hääletaja ka olnud täna sa seda aga oled.

KT claim on ka väga jabur.


Overbet ja KT peek Char. game over

Char
04.11.13, 20:29
Please elaborate

Kuidas on post kust ta ütleb, et "Kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!"


TA JU ISE ÜTLEB ÄRA, ET OVERBET on HUNT kellega ta tiimi VÕTAB wtf Kristjan sa ei loe seda välja siit vä.

sa tundub küla, aga su aju töötab väga imelikult...sa absull iga mäng tood mingeid imelikke asju välja..

tiimi võtma tähendab ka muid asju, et ma reaalselt tiimis oleme.. ehk siis ma olen tema poolt

KristjanLaas
04.11.13, 20:29
miskid asjad ei muutu kunagi.

Huvitav, et kp ei mängi see mäng.

Char
04.11.13, 20:30
ära mängi nii hundiselt siis, mina ei suuda sind clearida kuna sa oled liiga kallutatud oma eelnevatest mängudest.

Sa pole kunagi Top Wagoni hääletaja ka olnud täna sa seda aga oled.

KT claim on ka väga jabur.


Overbet ja KT peek Char. game over

mis top wagon. ma olin esimene, kes sinu peale pani..või äärmisel juhul oli yolpal või kellegil hääl sinu peal.

päev on pikk veel. easy tiger

overbet
04.11.13, 20:30
ära mängi nii hundiselt siis, mina ei suuda sind clearida kuna sa oled liiga kallutatud oma eelnevatest mängudest.

Sa pole kunagi Top Wagoni hääletaja ka olnud täna sa seda aga oled.

KT claim on ka väga jabur.


Overbet ja KT peek Char. game over

Sa claimisid ise eile KT.

KristjanLaas
04.11.13, 20:31
ära mängi nii hundiselt siis, mina ei suuda sind clearida kuna sa oled liiga kallutatud oma eelnevatest mängudest.

Sa pole kunagi Top Wagoni hääletaja ka olnud täna sa seda aga oled.

KT claim on ka väga jabur.


Overbet ja KT peek Char. game over

Char iga mäng day1 KT claiminud imo, seda ei saa arvestada. Ta teek seda edasi mõlemas rollis.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:32
sa tundub küla, aga su aju töötab väga imelikult...sa absull iga mäng tood mingeid imelikke asju välja..

tiimi võtma tähendab ka muid asju, et ma reaalselt tiimis oleme.. ehk siis ma olen tema poolt

Pead ise ka aru saama, et sind on väga raske clearida, kui sul on täna mäng nagu sa oleksid üle nädalavahetuse olnud abducted by aliens bro

EmmaWatson
04.11.13, 20:32
Huvitav, et kp ei mängi see mäng.

ma ise imestasin ka

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:32
Char iga mäng day1 KT claiminud imo, seda ei saa arvestada. Ta teek seda edasi mõlemas rollis.

ok hääleta overbet siis

eluvend
04.11.13, 20:33
KristjanLaas, EmmaWatson ja ranka... kumba täna riputame: overbet või Char?

EmmaWatson
04.11.13, 20:34
eluvend

eluvend
04.11.13, 20:34
blackgenie, rüüpa rahustuseks üks sõõm palderjani, keegi ei poo sind täna.

overbet
04.11.13, 20:36
blackgenie, rüüpa rahustuseks üks sõõm palderjani, keegi ei poo sind täna.

Miks?

EmmaWatson
04.11.13, 20:37
blackgenie on küla

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 20:37
blackgenie, rüüpa rahustuseks üks sõõm palderjani, keegi ei poo sind täna.

:cool::rolleyes:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ltp1nlF3BH1r5qrimo1_500.gif

Char
04.11.13, 20:40
emma on küla ja bwg on küla

KristjanLaas
04.11.13, 20:42
Ma pean minema, sorri:(

Ma hääletaks yolpa, aga ta ei lähe, seega püüan seekord kedagi potentsiaalsest rongist panna.

Sorri char, natuke loodan, et sa ei lähe, aga pean sind lihtsalt piisavalt heaks, et nii külasena tunduda hundina.

overbet
04.11.13, 20:44
Ma pean minema, sorri:(

Ma hääletaks yolpa, aga ta ei lähe, seega püüan seekord kedagi potentsiaalsest rongist panna.

Sorri char, natuke loodan, et sa ei lähe, aga pean sind lihtsalt piisavalt heaks, et nii külasena tunduda hundina.

WTF Laas????

EmmaWatson
04.11.13, 20:45
emma on küla ja bwg on küla

aga kes sa oled

Char
04.11.13, 20:45
sis ma pole piisavalt hea. ärge võtke mind. ma küla .. ükskõik kes peale mind.

overbet
04.11.13, 20:46
Char oleks kohutav lynch täna.

KristjanLaas
04.11.13, 20:46
Fakk süümekad.

KristjanLaas
04.11.13, 20:47
no ei saa ära minna..

EmmaWatson
04.11.13, 20:47
äkki võiks veel selgem olla

Char
04.11.13, 20:47
KristjanLaas, EmmaWatson ja ranka... kumba täna riputame: overbet või Char?

liiga konkreetne. üritab ronge käima panna lihtsalt

parim valik täna.

eluvend

VisaHing
04.11.13, 20:47
Alles jõudsin koju ja vaikselt hakkan seedima poste aga:


Oled nõus, kui mina hunt ei ole siis oled sina?

ffs. Kui haige küsimus see tegelt on. Kui sa oled küla ja keegi sind ründab, siis sa ei saa ju teda koheselt hundiks pidada. Aint loll vastaks sellele küsimusele, et olen nõus.

KristjanLaas
04.11.13, 20:48
Visa ja Ranka ka kumbki lambist ei posti enam

EmmaWatson
04.11.13, 20:48
yolpa tudub prolli juba nii et temalt ei tasu midagi oodata.

EmmaWatson
04.11.13, 20:49
KristjanLaas on hunt siin. Homme ütlen miks

overbet
04.11.13, 20:50
KristjanLaas on hunt siin. Homme ütlen miks

wut

VisaHing
04.11.13, 20:50
Visa ja Ranka ka kumbki lambist ei posti enam

Ma olin pikalt sõbra juures. Sai kahele arvutile format + uus win8 peale visatud. Programmid, driverid jne. Kõik võttis aega.

eluvend
04.11.13, 20:50
Visa ja Ranka ka kumbki lambist ei posti enam

Muide, lol. Ranka tundub mulle iga mäng hundine. Ma ei tea miks, ei suuda teda kuidagi ega kunagi readida. Ses mõttes loodan sinu peale järgnevatel päevadel.

VisaHing
04.11.13, 20:51
KristjanLaas on hunt siin. Homme ütlen miks

Kui sul mingi read, siis tule sellega kohe lagedele.

KristjanLaas
04.11.13, 20:51
liiga konkreetne. üritab ronge käima panna lihtsalt

parim valik täna.

eluvend


Pööran ümber ja lähen sinuga. eluvend võib võtta küll day1 readide põhjal, aga need sakivad tegelt.

siiski arvan, et loose cannoni peaks võtma välja täna kuni saab veel suuremate readideta hääli anda. Kui emma tänaei lähe tahaks ta mängu lõpuni sisse jätta.

EmmaWatson
04.11.13, 20:52
krissu on nii hundune

EmmaWatson
04.11.13, 20:53
visa, ma ei taha lagedale tulla, sest see on thin, kuid minu poolt vaadatuna on see hetkel plusspoolele kuuluv käik. Mis teeb ta omakorda külale plusspoolel olevaks.

KristjanLaas
04.11.13, 20:53
KristjanLaas on hunt siin. Homme ütlen miks

Emmawatson ma ei tundu hundine ja selle postiga võtsid ka võimaluse, et oled KT,seega su mängus hoidmiseks 0 põhjust minu silmis.

Lähen eemale nüüd ja väga rahuliku südamega. Gl ülejäänud ja palun emma on hea vote.

EmmaWatson
04.11.13, 20:54
Emmawatson ma ei tundu hundine ja selle postiga võtsid ka võimaluse, et oled KT,seega su mängus hoidmiseks 0 põhjust minu silmis.

Lähen eemale nüüd ja väga rahuliku südamega. Gl ülejäänud ja palun emma on hea vote.

kolmas feil.

eluvend
04.11.13, 20:55
ok. sõidavad täna siis 2 rongi. Mina ja char
Enda kohta võin öelda, et pole küll pikalt mänginud, aga ilmselt suudan korraliku panuse anda ja hundid välja mõistatada küll kui arutlevad külad koos töötavad.
JA küllap kui mu poste vaatate, on näha selgelt et ma chill küla

KristjanLaas
04.11.13, 20:55
visa, ma ei taha lagedale tulla, sest see on thin, kuid minu poolt vaadatuna on see hetkel plusspoolele kuuluv käik. Mis teeb ta omakorda külale plusspoolel olevaks.

Thin readiga vote pole day1 hea lol, wtf.

PALJU paremaid põhjuseid on.

Char
04.11.13, 20:57
ma võin öelda, et olen mänginud 3 mängu külane. kõik võitnud. kaks mängu olen mängu lõpuni sees olnud ja võidu toonud.

EmmaWatson
04.11.13, 20:57
KristjanLaasi 3. failist võin avalikult rääkida. Tal peaks olema piisavalt kogemust juba, et teada, et erinevate mängijate KT võimaluste lahendamine on küla jaoks - EV käik.

Kaks esimest on natuke nõrgema suurusjärgu failid, kuid neist ei räägi veel.

Char
04.11.13, 20:57
ok. sõidavad täna siis 2 rongi. Mina ja char
Enda kohta võin öelda, et pole küll pikalt mänginud, aga ilmselt suudan korraliku panuse anda ja hundid välja mõistatada küll kui arutlevad külad koos töötavad.
JA küllap kui mu poste vaatate, on näha selgelt et ma chill küla

vastuseks

eluvend
04.11.13, 20:57
Emmawatson ma ei tundu hundine ja selle postiga võtsid ka võimaluse, et oled KT,seega su mängus hoidmiseks 0 põhjust minu silmis.

Lähen eemale nüüd ja väga rahuliku südamega. Gl ülejäänud ja palun emma on hea vote.

no mida?
Ma ei saa aru, mis teeb EmmaWatsoni hundiseks? Ausalt kaa tahaks mõista.
Pmtslt las olla parem need kaks rongi käigus ja otsustakse. Saab ehk telle ka juurde hääletamisest. Iga minut ümber mõeldes tuleb randomkill ju

KristjanLaas
04.11.13, 20:58
kolmas feil.

Miks sa hundina peaks võtma endalt võimaluse KT claimida day1 aru ma ei saa.

Char
04.11.13, 20:58
võtke ükskõik kes, aga mitte mind. vaadake mu poste.

KristjanLaas
04.11.13, 21:00
KristjanLaasi 3. failist võin avalikult rääkida. Tal peaks olema piisavalt kogemust juba, et teada, et erinevate mängijate KT võimaluste lahendamine on küla jaoks - EV käik.

Kaks esimest on natuke nõrgema suurusjärgu failid, kuid neist ei räägi veel.

Oman siseinfot, et olen küla, seega minu rongi käima tõmbamise katse enne seda kui minema pean võtab sult tulevikus igasuguse credibility, seega su argument ei loe.

EmmaWatson
04.11.13, 21:00
võtke ükskõik kes, aga mitte mind. vaadake mu poste.

natuke üle ei mängi praegu?

KristjanLaas
04.11.13, 21:00
EmmaWatson

bye

VisaHing
04.11.13, 21:00
Sorry külad ja nonkülad. Täna ei ole võimalik kaasa lüüa. Nii palju fking tegemist. Olen online aga süveneda pole aega teemasse.

EmmaWatson
04.11.13, 21:02
EmmaWatson

bye

tsauki

q_q
04.11.13, 21:02
Hääled seisuga post 1 kuni 224
Öö saabub 0:58:17 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 eluvend Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556567&postcount=198) (21), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556364&postcount=101) (15)
2 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556540&postcount=174) (34), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556327&postcount=87) (29)
1 KristjanLaas EmmaWatson (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556571&postcount=202) (44)
1 EmmaWatson KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556593&postcount=222) (27)
1 Char eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556453&postcount=125) (10)
1 BlackWerewolfGenie overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556395&postcount=118) (27)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556241&postcount=53) (7)

EmmaWatson
04.11.13, 21:03
Char või kristjanlaas on siin hundid

Char
04.11.13, 21:04
Char või kristjanlaas on siin hundid

wtf..me pole kumbki hundid. forreal me oleme su parimad kandidaadid?

eluvend
04.11.13, 21:04
on mõni tegelane veel, kes midagi üldse arvab?

EmmaWatson
04.11.13, 21:05
wtf..me pole kumbki hundid. forreal me oleme su parimad kandidaadid?

sinu liin on kas voldemorti analoogiaga võrreldav või siis üritad seda esindada. Voldemort ei karda ja ei mängi üle niimoodi.

overbet
04.11.13, 21:06
Haige mäng. No lynchi poolt- ja vastuargumendid?

EmmaWatson
04.11.13, 21:06
Haige mäng. No lynchi poolt- ja vastuargumendid?

mõttetu. ei viitsi kolmandat päeva ühte asja kedrata.

eluvend
04.11.13, 21:09
Char palun veena mind mõne parema kandidaadi poolt hääletama kui sina.
Ülejäänud tüübid, kas te teate et praegune olukord on kõige hullem üldse.
Misiganes saab, peate homme mõtlema seda, et miks neid 1-häälelisi nii palju on ja kellele see kasulik.

q_q
04.11.13, 21:16
Hääled seisuga post 1 kuni 232
Öö saabub 0:44:05 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 eluvend Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556567&postcount=198) (22), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556364&postcount=101) (15)
2 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556540&postcount=174) (34), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556327&postcount=87) (29)
1 KristjanLaas EmmaWatson (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556571&postcount=202) (47)
1 EmmaWatson KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556593&postcount=222) (27)
1 Char eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556453&postcount=125) (12)
1 BlackWerewolfGenie overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556395&postcount=118) (28)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556241&postcount=53) (7)

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 21:17
McClane külana sa vastadki ei saa võtta, kuna ma olen küla.

Ma ei saa midagi muud väga öelda, kui ta mind pressib ja pressib hundiks, kuigi ma olen küla.

EmmaWatson
04.11.13, 21:17
top poster. wipiiii

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 21:18
miks eluvenda üldse hääletatakse.

eluvend
04.11.13, 21:21
ainult 2 tüüpi hääletavad ju: Ranka pani päevl lampi ja Char sellepärast, et ma teada primesuspectiks pean?
bwg, kes sinu arvates kahtlased?

Char
04.11.13, 21:21
miks eluvenda üldse hääletatakse.

miks te overbeti hääletate??

ma võtsin listist...overbet küla, laas küla, black küla, emma possibly, visa tundub ka norm..eluvend jääbki sõelale.

eluvend
04.11.13, 21:21
damn typo-d! :D

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 21:24
ainult 2 tüüpi hääletavad ju: Ranka pani päevl lampi ja Char sellepärast, et ma teada primesuspectiks pean?
bwg, kes sinu arvates kahtlased?


Mu jaoks on kahtlasemad overbet ja char nagu ma juba ütlesin aga ma üritan re-evaluateda hetkel tegelt sest midagi on fishy.

Char
04.11.13, 21:27
Mu jaoks on kahtlasemad overbet ja char nagu ma juba ütlesin aga ma üritan re-evaluateda hetkel tegelt sest midagi on fishy.

sellesmõttes. me ei saa overbetiga paaris olla..mõtle mingi parem variant välja.

pigem siis üks meist ja keegi teine..aga see variant võid kohe ära unustada imo

aga reaalsuses ei ole meist kumbki hunt.

eluvend
04.11.13, 21:28
Mhm, kui seis jääb nii ka 30 min pärast, hüppan overbeti peale. Eelistaksin küll Chari pigem, aga noh overbet samamoodi kahtalne.
Ma muud välja ei oska täna mõelda kaa. Teised võiks häid ideid anda kaa, aga paistab et ei vaevuta

EmmaWatson
04.11.13, 21:28
char miks sa kristjanlaasiga ei taha kaasa tulla

VisaHing
04.11.13, 21:29
Võtame Overbet !

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 21:29
sellesmõttes. me ei saa overbetiga paaris olla..mõtle mingi parem variant välja.

pigem siis üks meist ja keegi teine..aga see variant võid kohe ära unustada imo

aga reaalsuses ei ole meist kumbki hunt.

Ma mõtlesin su claimi peale siin on igasugused variandid.


1) Char hunt 1) Overbet küla
2) Char claim 2) Overbet küla
3) char küla 3) Overbet küla
4) char küla 4) overbet hunt

5) Char hunt 5) Overbet hunt tundub leastlikely.

Sa ajasid mul juhtme kokku.

overbet
04.11.13, 21:30
miks te overbeti hääletate??

ma võtsin listist...overbet küla, laas küla, black küla, emma possibly, visa tundub ka norm..eluvend jääbki sõelale.

Mulle meeldib see village list. Peab võtma kedagi väljaspoolt.

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 21:30
Võtame Overbet !

Mõtlesin korra, et Char saaks fake claimi hundina maha jätta ja sellega üritades Overbeti clearida ja sellepräast overbet hetkel arvabki, et Char on ta külabuddy kuigi tegelt on hunt.

Aga ma võin täiesti võssa panna siis on fail.

q_q
04.11.13, 21:31
Hääled seisuga post 1 kuni 247
Öö saabub 0:29:50 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 eluvend Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556567&postcount=198) (24), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556364&postcount=101) (15)
2 overbet BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556540&postcount=174) (39), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556327&postcount=87) (30)
1 KristjanLaas EmmaWatson (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556571&postcount=202) (49)
1 EmmaWatson KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556593&postcount=222) (27)
1 Char eluvend (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556453&postcount=125) (15)
1 BlackWerewolfGenie overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556395&postcount=118) (29)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=556241&postcount=53) (7)


:00 loeb :01 ei loe

BlackWerewolfGenie
04.11.13, 21:31
Ah ei pohhui ei hakka leveldama ennast.

eluvend
04.11.13, 21:31
visahing, oskad midagi öelda ka, et miks overbet?