PDA

View Full Version : Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

q_q
12.11.13, 13:15
See on hea info

Kui sa KT pole siis see on väga väga halb seer cover.

Pmslt ütled huntidele: ma pole KT.

Kui oled KT siis keep doing your thing. ^_^

Maxi
12.11.13, 13:15
wowawiaa juba outis ennast hundina,

q_q jookseb vastuvoolu, st. kas neutraal või hunt. arvestades et neutraal on ka küla vastu siis on +EV mõni loose cannon välja võtta.

seega q_q väljavõtmine day1 on igatpidi kasulik

eyestabber
12.11.13, 13:15
Hommikust! Oehh ei oodanud, et päris niipalju poste koguneb. Lugesin siiani läbi kõik ja ei oska väga midagi arvata veel. Char ja poolakas tunduvad külad. See maxi plaan ei lähe läbi nagunii kuna keegi jääb kindlalt inactiviks + q-q juba ütles, et ei osale selles

karupoeg
12.11.13, 13:16
See post on hundine jah muidu:



@punane: nii tavaliselt räägivad hundid just tihti.

Kes ei julge tugevaid väited teha.

Huntide toon tihti pole enesekindel, otsige seda.

Nt räägivadki nii: X võib jah hunt olla aga ei tea tegelt.

Jne.

Ma ei ütle, et karupoeg hunt ja kuna nkn teda ei tapa siis ei viitsi higistada selle üle praegu kah.

+1 mõttekäigule.

Lihtsalt märkusena juurde, et mul ei ole kunagi otsekohesuse ja enesekindlusega probleemi olnud. Mõned olukorrad lihtsalt on sellised, kus pead ennast selliselt väljendama.

karupoeg
12.11.13, 13:18
wowawiaa juba outis ennast hundina,

q_q jookseb vastuvoolu, st. kas neutraal või hunt. arvestades et neutraal on ka küla vastu siis on +EV mõni loose cannon välja võtta.

seega q_q väljavõtmine day1 on igatpidi kasulik

q_q-d ei võta enne 3-4. päeva kohe kindlasti.

Iga mees, kes 25 mängijaga sellist pulli korraldama tahab hakata tuleb kahtluse alla seada.

q_q
12.11.13, 13:19
Phm tsiteerisid mind, nii et tunnen, et pean kuidagi kaitsmas end. Ma polnud veel mingeid tõsiseid järeldusi teind ja sa kohe niimoodi otse küsisid, midagi peab ju vastama. Tol hetkel selline valik, nüüd olen vähem kindel selles.

Ok emma.

Sa enne arvasid, et karupoeg on hunt aga ma võin öelda, et karupoega ei lynchita kunagi day1, sest hundid tihti tapavad ta öösel ära ja ta on hea mängija.

Niiet sa ei saa oma hundi readi hääletada. Aga kedagi pead ikkagi hääletama.

Kes su järgmine hundi read on?

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 13:19
Kui sa KT pole siis see on väga väga halb seer cover.

Pmslt ütled huntidele: ma pole KT.

Kui oled KT siis keep doing your thing. ^_^

Sa juhid huntidele üldse liiga palju tähelepanu mulle tegelt oleks võinud hea info peal pooleli jätta.

Ma olen ja kui isegi ei ole on igatepidi hea info.

karupoeg
12.11.13, 13:20
BWG, imelik, et sa veel tilti ei ole läinud. Maru hundine see imo

q_q
12.11.13, 13:20
Sa juhid huntidele üldse liiga palju tähelepanu mulle tegelt oleks võinud hea info peal pooleli jätta.

Ma olen ja kui isegi ei ole on igatepidi hea info.

See tähelepanu juhtumine pole oluline.

Kui ahv on küla siis hundid nkn teavad, et sa pole KT.

Juhin tähelepanu, sest viimased mängud on nii palju neid hundi peekiga seer covereid olnud. See on väike %, et pihta läheb.

Parem cover on küla peekida.

q_q
12.11.13, 13:21
q_q-d ei võta enne 3-4. päeva kohe kindlasti.

Iga mees, kes 25 mängijaga sellist pulli korraldama tahab hakata tuleb kahtluse alla seada.

Maxi hundina ei mõtle isegi välja sellist teooriat.

Ta on küla.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 13:22
BWG, imelik, et sa veel tilti ei ole läinud. Maru hundine see imo

good try

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 13:22
See tähelepanu juhtumine pole oluline.

Kui ahv on küla siis hundid nkn teavad, et sa pole KT.

Juhin tähelepanu, sest viimased mängud on nii palju neid hundi peekiga seer covereid olnud. See on väike %, et pihta läheb.

Parem cover on küla peekida.

täna öösel peekin sind loodan, et saan kinnitust.

Dnbftw
12.11.13, 13:23
Maxi hundina ei mõtle isegi välja sellist teooriat.

Ta on küla.

Expect the unexpected. ^^

q_q
12.11.13, 13:24
Fwiw, kui ma selle Emme = hunt posti tegin siis ma polnud seda maxi strati lugenud veel.

See post pole enam nii hundine, kui enne:


Ma nõus, kui see nüüd läbi läheb. eyestabber praeguseks siis. Aga hoian silma peal kogu päeva ja eks paistab, mis õhtuks sellest plaanist saanud on.

Though see punane osa on nii ümmargune hundine blablabla.

karupoeg
12.11.13, 13:25
kas emma mängib naist või ongi naine

karupoeg
12.11.13, 13:26
q_q, mis arvad wowast

Emma
12.11.13, 13:28
Ok emma.

Sa enne arvasid, et karupoeg on hunt aga ma võin öelda, et karupoega ei lynchita kunagi day1, sest hundid tihti tapavad ta öösel ära ja ta on hea mängija.

Niiet sa ei saa oma hundi readi hääletada. Aga kedagi pead ikkagi hääletama.

Kes su järgmine hundi read on?

Dnb paneks järgmisena. Ja ju panengi, oleneb mis ta arvab sellest.

Emma
12.11.13, 13:29
Also Emma on naine ja mitte Watson.

q_q
12.11.13, 13:29
q_q, mis arvad wowast

Külased postid ja enne panin külaks aga kui nüüd mõelda siis ta palju arenenud. (2p2s mänginud, jne)

Kindlasti üks tugevamaid mängijaid see mäng niiet ei viitsi jälle higistada tema rolli üle.

Pigem küla aga clearida ei julge.

^_^

q_q
12.11.13, 13:30
Dnb paneks järgmisena. Ja ju panengi, oleneb mis ta arvab sellest.

Mis põhjusel dnb.

Põhjus on olulisem, kui hääl ise.

karupoeg
12.11.13, 13:31
Külased postid ja enne panin külaks aga kui nüüd mõelda siis ta palju arenenud. (2p2s mänginud, jne)

Kindlasti üks tugevamaid mängijaid see mäng niiet ei viitsi jälle higistada tema rolli üle.

Pigem küla aga clearida ei julge.

^_^
q_q yolo

karupoeg
12.11.13, 13:31
q_q mul su kohta read

q_q
12.11.13, 13:32
q_q mul su kohta read

http://i.imgur.com/Ce2k4qy.gif

q_q
12.11.13, 13:33
In b4 karupoeg claimib KT.

Maxi
12.11.13, 13:33
Yo sup ma hunt.


Aga skeemitama peab, niiet aitan teil "hunte" leida. Kui ikka aitan.


Ise olen ka pooleldi ebaaktiivne, aega napib niigi ja lisaks on teises foorumis veel üks 32ne mäng käimas, niiet jamh.


Tegelikult olen hunt ja tahan küla teenida.


Ma ei saa teie Maxi plaaniga minna, ma ei saa oma häält kui enda peeked küla peale panna -.-


Wowawiaa mängib tõesti hästi aga cmon

Dnbftw
12.11.13, 13:33
Hakkan juba kahtlustama, et kas oli see ikka Maxi, kes garaažis käis öösel. Emma tundub aina loogilisem. Kas käid Mäkis või Hessis? Kriminaalne taust kuidas on?

q_q
12.11.13, 13:34
Wowawiaa mängib tõesti hästi aga cmon

Kust sa tead, et wowa hästi mängib?

karupoeg
12.11.13, 13:35
In b4 karupoeg claimib KT.

.D

tegin nalja obv unvote

Maxi
12.11.13, 13:36
Kust sa tead, et wowa hästi mängib?

miks sa kunagi küla tiimis ei ole :(

q_q
12.11.13, 13:36
Karupoeg, see post:


Lugesin FAQi ja otsustasin selle järgi. Küla arvatavasti ei viitsiks seda peale panna, hunt aga tahaks öösiti sees olekut peita. Aga kuna keegi juba ütles, et Char ei suvatsegi seda enableda juba mitmeid mänge siis oli mu riid vale.

What the hell, kas küla mõtleb nii esimene mäng?

q_q
12.11.13, 13:38
miks sa kunagi küla tiimis ei ole :(

Ma olen küla teamis.

Küsimus on siiras: kust tead, et wowa hästi mängib?

Su viimane mäng oli kaua aega tagasi. Oled jälginud viimaseid mänge?

rahvavaenlane
12.11.13, 13:39
.D

tegin nalja obv unvote

eelmisel leheküljel oli kahtlus sees, aga see nali oli küll nii mannetu ja pugejalik, et karupoeg on mul kõige suuremaks hundi kandidaadiks hetkel.

q_q
12.11.13, 13:39
Oo hoopis rahvavaenlane on hunt.

^_^

rahvavaenlane
12.11.13, 13:40
küla olen.

q_q
12.11.13, 13:41
küla olen.

Sul 100 posti lehekülje kohta?

rahvavaenlane
12.11.13, 13:42
ei ole, vist 40

q_q
12.11.13, 13:43
Arvestades, kui agressiivne rahvavaenlane mujal foorumis ja registeerimis teemas nt Emma suunas oli siis see mäng on RV ikka väga pehme poiss.

Ehk hunt.

karupoeg
12.11.13, 13:44
eelmisel leheküljel oli kahtlus sees, aga see nali oli küll nii mannetu ja pugejalik, et karupoeg on mul kõige suuremaks hundi kandidaadiks hetkel.

ära pane seda tähele. see q_q-ga pigem inside, mitte pugemine kellelegi.

Ma viimased 3 mängu kus temaga koos vist, esimene päev teda ründama hakanud. Tuletasin vanu aegu meelde.

q_q
12.11.13, 13:45
Hommikust! Oehh ei oodanud, et päris niipalju poste koguneb. Lugesin siiani läbi kõik ja ei oska väga midagi arvata veel. Char ja poolakas tunduvad külad. See maxi plaan ei lähe läbi nagunii kuna keegi jääb kindlalt inactiviks + q-q juba ütles, et ei osale selles

Eyestabber kah hunt.

karupoeg
12.11.13, 13:46
Karupoeg, see post:



What the hell, kas küla mõtleb nii esimene mäng?

oota

karupoeg
12.11.13, 13:46
dnbtw, kui palju sa muidu varasemalt jälginud mänge?

q_q
12.11.13, 13:46
Arvestades, kui hullult RV mängu promos ja kui agressiivne iseloom tal on siis see on väga kahtlane, et mul ei tulnud meeldegi, et ta üldse mängus on, enne kui ta postitas praegu.

karupoeg
12.11.13, 13:47
Arvestades, kui agressiivne rahvavaenlane mujal foorumis ja registeerimis teemas nt Emma suunas oli siis see mäng on RV ikka väga pehme poiss.

Ehk hunt.

nõus sellega

q_q
12.11.13, 13:47
Emma kah frozen ikkagi peale seda, kui küsisin dnb kohta põhjendust.

rahvavaenlane
12.11.13, 13:48
Arvestades, kui agressiivne rahvavaenlane mujal foorumis ja registeerimis teemas nt Emma suunas oli siis see mäng on RV ikka väga pehme poiss.

Ehk hunt.

see on nii mööda põhjus, et sa saad ise ka sellest aru ma arvan. kui olen kaine, siis ma ei käigi foorumis, praegu on tänu mängule pealesurutud see foorumis käimine. ja ma olen kainena suht vaikne tegelane.

q_q
12.11.13, 13:49
see on nii mööda põhjus, et sa saad ise ka sellest aru ma arvan. kui olen kaine, siis ma ei käigi foorumis, praegu on tänu mängule pealesurutud see foorumis käimine. ja ma olen kainena suht vaikne tegelane.

Davai hakka jooma siis. ^_^

Ma tahan agressiivset rahvavaenlast näha.

rahvavaenlane
12.11.13, 13:51
Davai hakka jooma siis. ^_^

Ma tahan agressiivset rahvavaenlast näha.

reedel

Emma
12.11.13, 13:51
Phm frozen jah, pole mingit head põhjendust anda hetkel. Telefoniga jube halb manööverdada nende postide vahel ja kokku toppida ja tsiteerida. Tundub kahtlane, ergo hunt :D

Maxi
12.11.13, 13:55
Ma olen küla teamis.

Küsimus on siiras: kust tead, et wowa hästi mängib?

Su viimane mäng oli kaua aega tagasi. Oled jälginud viimaseid mänge?

ma ikka veidi jälginud jah vaikselt, paar mängu koos ka teinud ja jäänud mulje kui solid mängijast. ühes minu hundimängus võttis mind end-games vahele kah

Dnbftw
12.11.13, 13:56
dnbtw, kui palju sa muidu varasemalt jälginud mänge?

Väga vähe, ei ole seda uba leidnud nendest mängudest, tundub nonsenss ajapõletamisena. Aga LenCi tungival soovitusel lugesin FAQi eile läbi ja tegin mängu enam-vähem selgeks. Aga arenemist on tohutult, eks :D

lenC
12.11.13, 14:00
Hääled seisuga post 11 kuni 300
Öö saabub 06:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558804&postcount=158) (4), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558799&postcount=153) (28)
2 Maxi Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558891&postcount=240) (13), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558727&postcount=90) (15)
1 Tupac timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558682&postcount=50) (5)
1 ranka rahvavaenlane (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558729&postcount=92) (7)
1 q_q poolakas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558680&postcount=48) (6)
1 overbet mylolo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558678&postcount=46) (2)
1 eyestabber Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558713&postcount=77) (10)
1 Dnbftw Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558679&postcount=47) (13)
1 Ahv Kongost yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558728&postcount=91) (13)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558802&postcount=156) (43)
1 timz0333 taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558676&postcount=45) (8)
1 poolakas pilme10 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558753&postcount=113) (2)
1 mylolo Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558666&postcount=35) (15)
1 unvote karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558929&postcount=278) (35)
9 ei ole hääletanud Tupac (0), ranka (0), q_q (61), overbet (0), kardaanirist (0), IamAllin (0), eyestabber (1), eluvend (0), Avicii (4)

poolakas
12.11.13, 14:01
Ok! Kuna see Maxi plaan käiku ei lähe arendame siis edasi.

Päris julge plaan oleks hundina Maxil selle teooriaga välja tulla, sellega ta küll clearib ennast, aga seab ohtu suure osa tiimist, kuna keegi peab tulema seda maha tegema. Maxi ja teda toetanud BWG on külad, mu arvates.

karupoeg ja q_q käivad justkui paarike - korra tülitsevad, q_q nimetab karupoega hundiks, siis nimetab karupoeg q_q-d hundiks, teinekord jälle kaitsevad, et ega nagunii kumbagi välja ei võeta ja valige uued ohvrid. Räägivad mõlemad ilusat juttu ja suunavad koostöös üldist arvamust. Hundi kahtlus on igaljuhul suur!

Dnbftw kompab järjest kõiki mängijaid ja otsib ilmselgelt vagunit. Lisaks need ilukirjanduslikud postid,
mis sisaldavad rohkem ümmargust juttu. Kaldub hundi poole.

Char ja mina olime tulihingelised pooldajad Maxi plaanile. Seda toetaks ainult küla, v.a. juhul, kui selle kaitsmisega nüüd
välja tulla, kui see juba sisuliselt ümber pööratud on, sel juhul tunduks juba hundisena.

wowa claim hunt, wtf see oli? See oli hetk, kus sisuliselt hakati plaani ümber pöörama, millegipärast oli plaani autor
kah kohe nõus teema lukku panema ja ilma hääletuseta. Väga segane, lisaks nõuab minult tihedamat postitamist? Siin teemas
on mängijaid, kes istuvad kahe posti otsas ja ainult muudavad oma vote.

Kes veel, Emma? Paari posti põhjal hundiks nimetada, selle eest et küsis, kes siin veel algaja on? Lambist võib ju üritada
vaguneid vedada, aga mingit 100% hundiriidi siin küll pole. Kui ongi algaja hunt, siis coinflip imo.

Hetkel panen Dnbftw

q_q
12.11.13, 14:03
Natuke mehaanilist juttu:

need on küla power roles mida peaksime koos otsustama, mis teha.


1 Külatark, kes saab teada, millisesse võistkonda tema öösel valitud mängija kuulub. Igal öösel tuleb mulle saata privaatsõnumiga ühe mängija nimi ja ma vastan, kas ta on küla/neutraalne/hunt. NB! esimese mängija nimi tuleb mulle saata enne esimese mängupäeva algust.

1 Pikkade juhtmetega külatark. Igal öösel tuleb mulle saata privaatsõnumiga ühe mängija nimi ja ma vastan järgmisel ööl, kas ta on küla/neutraalne/hunt. NB! esimese mängija nimi tuleb mulle saata enne esimese mängupäeva algust ja ma vastan peale seda kui esimene mängupäev on läbi.

1 blokeerija Igal öösel saadab mulle privaatsõnumiga ühe mängija nime ja selle mängija öökäik ei lähe läbi. Esimest nime ootan n1(peale seda kui esimene mängupäev on läbi).

1 mõrtsukas Igal öösel saadab mulle privaatsõnumiga ühe mängija nime ja see mängija tapetakse öösel. Esimest nime ootan n1(peale seda kui esimene mängupäev on läbi).

Meil on effectively 2 KTd. Tark oleks mõlemale KT-le poolid teha, kust peekida tohib. Siis ei toimu overlape. (Mõlemad peekivad sama mängijat)

Natuke hiljem peaksime koos kokku koguma mängijad, keda on kasulik peekida. Siis jagame nad kaheks ja mõlemad KTd peekivad random mängija oma poolist. (Random, sest siis hundid ei saa peeki tappa)

Samuti on effectively kaks lynchi, kuna huntidel pole inglit. Kaks kõige hundisemat venda võtame maha. Lynch ja mõrvavi kill.

Kolmanda hundise venna blokeerime ära.

Ehk peame 3 hundist venda välja otsima.

karupoeg
12.11.13, 14:05
q_q

küsisid dnbftw kohta. 1st timer ei mõtle seal nii jah kuigi tihti. Ainult siis kui keegi on sellele tähelepanu juhtinud (kas kaashunt või siis on varasemast mängust silma jäänud - me ju oleme katnud seda teemat)

karupoeg
12.11.13, 14:06
minu arvates rankast ei ole viimastes mängudes sittagi kasu olnud ning ta alati hunt ka olnud.

q_q
12.11.13, 14:07
minu arvates rankast ei ole viimastes mängudes sittagi kasu olnud ning ta alati hunt ka olnud.

Ta vist ühe korra küla olnud ja oli decent.

Ma arvan rankat on väga lihtne lugeda, sest kui ta hunt siis tal kopp ees.

Kui ta mängu ei lahenda ja niisama chillib ringi siis võtke maha ta kunagi.

q_q
12.11.13, 14:08
Ranka ei viitsi enam hunt olla, sest koguaeg hunt.

Juba eelmine mäng küsis, kas tegin randi ikka randomilt, sest ta 80% hunt jne.

Maxi
12.11.13, 14:08
Ehk peame 3 hundist venda välja otsima.

wowawiaa peaks olema nightkill igal juhul
1) outis ennast hundina kui oli suht kindel et võtame vote hundi välja täna
2) ajas mingit mõttetut pläusti mida KT anyways ei teeks

seega välistatud et ta mingi küla powerroll oleks

ma usun et sa juba tead seda, aga lihtsalt just to be sure et mingit möödarääkimist poleks

q_q
12.11.13, 14:09
wowawiaa peaks olema nightkill igal juhul
1) outis ennast hundina kui oli suht kindel et võtame vote hundi välja täna
2) ajas mingit mõttetut pläusti mida KT anyways ei teeks

seega välistatud et ta mingi küla powerroll oleks

ma usun et sa juba tead seda, aga lihtsalt just to be sure et mingit möödarääkimist poleks

Mõlemad punktid pole nõus.

Ise ütlesid, et wowa hea mängija ja nüüd ütled, et ta ei saa KT olla? Nope nope nope.

Wowat kindlasti ei tapa.

Maxi
12.11.13, 14:11
cmon, ta ei outiks ennast ju hundina ja igatepidi see on worst possible play mida külana teha saab. Wowawiaa ei teeks siin külana nii kui ta ei usuks et välja võetakse.

lisaks peale seda kui sa tulid jutuga et pole mõtet skeemi teha siis kadus üldse ära. pm. loodab et me ignoreerime seda

me ei saa nii külana mängida lihtsalt

KristjanLaas
12.11.13, 14:11
qq keda praegu tappa tahaksid?

KristjanLaas
12.11.13, 14:12
Ja mis olukorras su arust wowa need postid külana teeks?

Dnbftw
12.11.13, 14:14
q_q

küsisid dnbftw kohta. 1st timer ei mõtle seal nii jah kuigi tihti. Ainult siis kui keegi on sellele tähelepanu juhtinud (kas kaashunt või siis on varasemast mängust silma jäänud - me ju oleme katnud seda teemat)

Teil justkui kindel stereotüüp valmis 1st timerist, kes ei suuda teiega samat tempot hoida. Kohe kindlasti ei mõtle 1st timerid nii madalal tasemel nagu teie seda arvate, see on siiski pokkerikommuun ning leveldamine/kõrgema taseme mõtlemine on siinsetele inimestele tavaline. Jäi FAQist koheselt see punkt silma, kus LenC soovitab invisible mode on panna. Char seda ei teinud antud mängu jaoks ja eeldasin, et hundina oleks ta seda kohe kindlasti teinud. Hiljem öeldi, et ta ei ole seda kunagi teinudki. Minu riid oli vale. Mis siin keerulist on?

q_q
12.11.13, 14:15
cmon, ta ei outiks ennast ju hundina ja igatepidi see on worst possible play mida külana teha saab. Wowawiaa ei teeks siin külana nii kui ta ei usuks et välja võetakse.

lisaks peale seda kui sa tulid jutuga et pole mõtet skeemi teha siis kadus üldse ära. pm. loodab et me ignoreerime seda

me ei saa nii külana mängida lihtsalt

Kus ta outis ennast?

Maxi
12.11.13, 14:17
Kus ta outis ennast?

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13098-Libahunt-XVIII-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=558732&viewfull=1#post558732

no loe neid poste, see on worst possible play mis libahundis teha saab ja küla peab selle ära karistama. see et sa praegu lolli mängid selle koha pealt on küla seisukohast murettekitav

q_q
12.11.13, 14:17
qq keda praegu tappa tahaksid?


Ja mis olukorras su arust wowa need postid külana teeks?

Ei tea keda praegu tappa tahakasin.

Oleks kuul laseks vist #yolo rahvavaenlane.

Mis postid külana? Wowa postid on nö vabad, s.t ta tunneb vabalt ennast. Reeglina hundid ei julge mingi posti teha "yo ma hunt" jne. Seda teevad tihedamini külad kes tunnevad vabalt ennast.

q_q
12.11.13, 14:18
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13098-Libahunt-XVIII-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=558732&viewfull=1#post558732

no loe neid poste, see on worst possible play mis libahundis teha saab ja küla peab selle ära karistama. see et sa praegu lolli mängid selle koha pealt on küla seisukohast murettekitav

Wowa mängib 2p2s turbosid, seal mängitakse koguaeg nii.

See stiil jääb külge.

q_q
12.11.13, 14:19
Pigem ma arvan, et wowa ei julgeks neid poste hundina teha.

See on sarnane olukord kus isutuba üks esimesi mänge tegi essa post kohe, et hunt.

q_q
12.11.13, 14:20
Hommik,
Ma olen libahunt.
Hääletan Isutuba

Isutuba oli obviously küla.

Hunt ei julge lihtsalt sellist posti teha.

Wowa on veits teine teema though, sest ta piisavalt hea, et teoorias julgeks teha nii.

Aga pigem kaldun, et ta küla siiski.

Maxi
12.11.13, 14:20
Ei tea keda praegu tappa tahakasin.

Oleks kuul laseks vist #yolo rahvavaenlane.

Mis postid külana? Wowa postid on nö vabad, s.t ta tunneb vabalt ennast. Reeglina hundid ei julge mingi posti teha "yo ma hunt" jne. Seda teevad tihedamini külad kes tunnevad vabalt ennast.

no ta ju claimib vahepeal seeri ka, -EV külale on selline mäng igal juhul

q_q
12.11.13, 14:21
no ta ju claimib vahepeal seeri ka, -EV külale on selline mäng igal juhul

Ta pole seer hard claiminud, usu mind.

See on 2p2 turbo stiil, ära pane tähele.

q_q
12.11.13, 14:22
no ta ju claimib vahepeal seeri ka, -EV külale on selline mäng igal juhul

Suurem -ev on wowa välja võtta.

Ta on hea mängija, kui ta küla siis ma ei kahtle, et hundid peavad ühe killi tema peal raiskama.

Wowa on halb lynch/kill.

kardaanirist
12.11.13, 14:23
üks ühele vahetus tunduks suht okei, aga selle 2x voteri saab nii või naa kätte. piisab ju sellest kui küla manipuleerib kahe rongiga.

hetkel tundub, et:
Maxi küla. sellise teooriaga ei tuleks ükski hunt lagedale.
dnb küla. vaevalt hundina teeks midagi nii silmatorkavat (post 240).
Char küla. vaevalt, et hundina nii tulihingeliselt Maxi plaani kaitseks.
wowast ei saa aru. q_q mõte, et selliseid poste teeks ainult küla, tundub loogiline. samas ma viimast paari libahunti veits sirvinud ja tundus, et oskas seda mängu paremini kui mõni teine. kas ta teeks sellist reverse-psychologyt?

@ Maxi, aeg on näidanud, et karupoeg ja q_q on tavaliselt esimestest öökillidest nii et küla lynchi nende peale raisata on mõttetu. samamoodi KT-na ei näeks ma mõtet neid esimestel öödel peekida.

taavi
12.11.13, 14:24
unvote

q_q
12.11.13, 14:24
Ja kardaanirist on hunt.

eyestabber
12.11.13, 14:26
Lol q-q ma ei tea kuidas sa 1 posti põhjal minu hundiks tembeldasid, aga mis seal ikka. Liigu suur postide arv ja spämmimine ja ma ei jõua kindlalt kohe seda infot iga päev puhtalt ajaliselt läbi töödelda. Seega jään ilmselt tahaplaanile ja hüppan kõige loogilisema rongi peale õhtuti. Roll mul ka tavaline küla, niiet ei pea pead vaevama nende öökillide ja asjadega. Kui see kõik hundisena tundub, siis andke tuld!

Dnbftw
12.11.13, 14:30
Nagu iidne rahvatarkuski ütleb: "toida hunti palju toidad, karu m**n on ikka suurem."
karupoeg, tõmbas järsku vaikseks ära, arutavad huntidega(Maxi) stratti.

kardaanirist
12.11.13, 14:30
Ja kardaanirist on hunt.

proovin sind täna ära süüa.

q_q
12.11.13, 14:32
Lol q-q ma ei tea kuidas sa 1 posti põhjal minu hundiks tembeldasid, aga mis seal ikka. Liigu suur postide arv ja spämmimine ja ma ei jõua kindlalt kohe seda infot iga päev puhtalt ajaliselt läbi töödelda. Seega jään ilmselt tahaplaanile ja hüppan kõige loogilisema rongi peale õhtuti. Roll mul ka tavaline küla, niiet ei pea pead vaevama nende öökillide ja asjadega. Kui see kõik hundisena tundub, siis andke tuld!

Kui sa küla siis ära muretse.

Mu hundi readid võivad mööda olla. ^_^

Ise küsid ise vastad pmslt: kui ma 1 posti põhjal sind hundiks pean siis see on väga thin read. Ehk tihti võib vale read olla.

poolakas
12.11.13, 14:32
Kui qq ja karupoeg on mõlemad huntide tiimis, siis tuleb sellest üks suur veresaun küla jaoks. Hetkel on selgelt võetud arutelus juhtiv roll, juhitakse peenelt mängu + mõlemaid on sisuliselt välistatud votemiseks, sest hundid võtavad nad järgneva paari päeva jooksul välja. Võib-olla võtavadki, aga kui nad mõlemad hundid on? Siis juhitakse iga päev uusi vaguneid, leitakse häid ja seletatud põhjuseid miks keegi hunt pole jne.

q_q
12.11.13, 14:33
Nagu iidne rahvatarkuski ütleb: "toida hunti palju toidad, karu m**n on ikka suurem."
karupoeg, tõmbas järsku vaikseks ära, arutavad huntidega(Maxi) stratti.

Dude, maxi on lock küla.

See thought process, et 2x voter outida suudab ainult küla välja mõelda.

Dnbftw
12.11.13, 14:34
qq, miks ta siis oma plaanist nii kergekäeliselt loobus? :D

q_q
12.11.13, 14:35
proovin sind täna ära süüa.

Tavaliselt kui teemasse tullakse siis postitatakse midagi stiilis "yo, what‘s up" jne.

Mitte esimene post on suur ja paljude readidega jne.

See suht hundine.

See viitab sellele, et oled teemat kaua lugenud aga midagi kirjutada pole tahtnud.

q_q
12.11.13, 14:36
qq, miks ta siis oma plaanist nii kergekäeliselt loobus? :D

Sest see "töötab" siis kui kõik kaasa mängivad. Ma ütlesin ära, et ma igal juhul out.

Dnbftw
12.11.13, 14:37
Miks sa ise kedagi hääletanud pole?

kardaanirist
12.11.13, 14:37
Kui qq ja karupoeg on mõlemad huntide tiimis, siis tuleb sellest üks suur veresaun küla jaoks. Hetkel on selgelt võetud arutelus juhtiv roll, juhitakse peenelt mängu + mõlemaid on sisuliselt välistatud votemiseks, sest hundid võtavad nad järgneva paari päeva jooksul välja. Võib-olla võtavadki, aga kui nad mõlemad hundid on? Siis juhitakse iga päev uusi vaguneid, leitakse häid ja seletatud põhjuseid miks keegi hunt pole jne.

unlikely. karupoeg oli esimene, kes ütles, et Maxi plaan on kehv. hundina teeks nii? eriti arvestades, et Maxi ja tema plaan on väga külased. pealegi kui mõlemad q_q/karupoeg on ala kolmandal päeval veel sees, siis ma seisan ise selle eest, et üks neist surma saaks. aga nagu kirjutasin, siis on nemad just esimestest öökillidest (eeldusel, et nad on külad).

kardaanirist
12.11.13, 14:38
Tavaliselt kui teemasse tullakse siis postitatakse midagi stiilis "yo, what‘s up" jne.

Mitte esimene post on suur ja paljude readidega jne.

See suht hundine.

See viitab sellele, et oled teemat kaua lugenud aga midagi kirjutada pole tahtnud.

jõudsin koju. sõin. tegin selle teema lahti, kui siin oli 14lk (ei ole 100 posti per page). hakkasin algusest lugema. selleks hetkeks kõi lõpuni jõudsin oli kaks lehte juures.

q_q
12.11.13, 14:38
Miks sa ise kedagi hääletanud pole?

Dunno, väga ei loe see praegu.

Viimasel ajal olen nii mänginud.

q_q
12.11.13, 14:39
jõudsin koju. sõin. tegin selle teema lahti, kui siin oli 14lk (ei ole 100 posti per page). hakkasin algusest lugema. selleks hetkeks kõi lõpuni jõudsin oli kaks lehte juures.

Mhmh aga nt mul on tavaliselt nii: hakkan otsast lugema siis jõuan mingi postini mida kommenteerida kohe tahan ja teen posti.

Sul pole vist nii.

q_q
12.11.13, 14:40
Ok ma loodan, et siin hunte pole:

poolakas
taavi
yolpa
BWG
maxi
char
dnb
wowa

kardaanirist
12.11.13, 14:40
Mhmh aga nt mul on tavaliselt nii: hakkan otsast lugema siis jõuan mingi postini mida kommenteerida kohe tahan ja teen posti.

Sul pole vist nii.

ma tavaliselt kirjutan notepadi ja kui olen jõudnud viimase postini, siis postitan oma mõtted.

Dnbftw
12.11.13, 14:41
Kui keegi pakub välja nii "geniaalse" idee ja seda pushib mitu korda ja loobub sellest tuimalt, kuna üks mängija on kindlalt väljas, mis mulje see jätab? Kõiki saab ju veenda ja läbirääkida. Variant oleks ka qq ümber täna kõis tõmmata ja homme siis maxi plaani järgida,eeldusel et homme keegi blokkima ei hakka. Kui hakkab, siis tõmbame tolle oksa.

q_q
12.11.13, 14:43
Taavi on lock küla, vaadake:

lenc teeb teema lahti 10:03.

Taavi postitab 10:14:


Tere

Nii, taavi pole väga hea hunt ja kuna tal hide* peal siis ma ei usu, et ta julgeks kohe tere tulla ütlema, sest keegi võib midagi küsida talt ja ta võib end sisse rääkida. (Varem 2x juhtunud nii, et taavi räägib ühe postiga sisse ennast pmslt)

* kuna tal hide peal siis ta saaks rahus lurkida ja ta ei peaks kohe tere ütlema tulema.

q_q
12.11.13, 14:43
Kui keegi pakub välja nii "geniaalse" idee ja seda pushib mitu korda ja loobub sellest tuimalt, kuna üks mängija on kindlalt väljas, mis mulje see jätab? Kõiki saab ju veenda ja läbirääkida. Variant oleks ka qq ümber täna kõis tõmmata ja homme siis maxi plaani järgida,eeldusel et homme keegi blokkima ei hakka. Kui hakkab, siis tõmbame tolle oksa.

http://i.imgur.com/9BONi38.gif

kardaanirist
12.11.13, 14:43
Kui keegi pakub välja nii "geniaalse" idee ja seda pushib mitu korda ja loobub sellest tuimalt, kuna üks mängija on kindlalt väljas, mis mulje see jätab? Kõiki saab ju veenda ja läbirääkida. Variant oleks ka qq ümber täna kõis tõmmata ja homme siis maxi plaani järgida,eeldusel et homme keegi blokkima ei hakka. Kui hakkab, siis tõmbame tolle oksa.

q_q peale ei ole mõtet lynchi raisata. kui ta on poole mängu peal veel sees, siis oleks see üli kahtlane. hundid peavad tema peal killi kasutama (sama lugu karupoja ja wowiga). tehes neile küla lynchi teeme lihtsalt huntidel elu kergeks. pealegi Maxi plaani ei saa kasutada, sest viimastel sekunditel saab 2x voter oma hääle ära muuta ja siis on kellad.

karupoeg
12.11.13, 14:43
q_q hüpoteetiline olukord/küsimus sulle

1. mis olukorda oleks vaja, et sa minu day 1 cleariksid?

2. Kui sa oleks kardaanirist, mis rollis sa pigem karupoega kaitseksid ( post 336 - kas hundi/neutral/külana)

taavi
12.11.13, 14:44
Kui keegi pakub välja nii "geniaalse" idee ja seda pushib mitu korda ja loobub sellest tuimalt, kuna üks mängija on kindlalt väljas, mis mulje see jätab? Kõiki saab ju veenda ja läbirääkida. Variant oleks ka qq ümber täna kõis tõmmata ja homme siis maxi plaani järgida,eeldusel et homme keegi blokkima ei hakka. Kui hakkab, siis tõmbame tolle oksa.
Aga kui keegi hakkab homme vigurdama?

q_q
12.11.13, 14:46
q_q hüpoteetiline olukord/küsimus sulle

1. mis olukorda oleks vaja, et sa minu day 1 cleariksid?

2. Kui sa oleks kardaanirist, mis rollis sa pigem karupoega kaitseksid ( post 336 - kas hundi/neutral/külana)

Ei tea, ei viitsi eriti kummagile vastata.

Ma kardaaniristi mitu mitu korda mislynchinud. ^_^

poolakas
12.11.13, 14:46
unlikely. karupoeg oli esimene, kes ütles, et Maxi plaan on kehv. hundina teeks nii?

Argument jah, aga keegi pidi sellega välja tulema. Suht kohe tuli temalt ka post, et ootame q_q arvamuse ära. Siis ta tuligi ja pööras plaani täiesti tagurpidi. Nad on mõlemad head mängijad, mõni tagasihoidlikum hunt oleks siin väitluses nõrgaks jäänud ja insta hundi claimi saanud.

Dnbftw
12.11.13, 14:46
Kõik oksa!

q_q
12.11.13, 14:47
Kardaaniristi toon pigem külane praegu, v.a see esimene post.

Mulle meeldiks kui kardaan oleks enne "yo" öelnud vms. ┐(´ー`)┌

Char
12.11.13, 14:49
ma ei oska midagi enam öelda..enne oli plaan..

nüüd on täielik hämming terves topicus..


1) kasutame maxi strati...

1) sureb täna õhtul küla
2) öösel süüakse küla ära
3) meie mõrtsukas saab 2x hundi maha võtta

kokkuvõttes sureb keskmiselt 1 hunt 1 küla

2) ei kasuta maxi strati....

1) loodame, et saame pihta 6le hundile 25st õhtul
2) öösel süüakse ära küla.
3) meie mõrtsukas loodab, et saab 6le hundile pihta 25st öösel.

kokkuvõttes sureb keskmiselt 0,48 hunti 1,52 küla


meie oddsid on 3 korda kehvemad kui me ei tee maxi strateegiat.

q_q
12.11.13, 14:50
Char drop it.

Ma ei kasuta no matter what seda.

Niiet te ei saa ilma minuta teha seda.

Drop it!

Char
12.11.13, 14:51
Char drop it.

Ma ei kasuta no matter what seda.

Niiet te ei saa ilma minuta teha seda.

Drop it!

ei no ma saan aru,et sa ei taha seda, aga vaata mu loogikat...tahad sa nii sittasid võimalusi külale?

Emma
12.11.13, 14:51
Taavi on lock küla, vaadake:

lenc teeb teema lahti 10:03.

Taavi postitab 10:14:



Nii, taavi pole väga hea hunt ja kuna tal hide* peal siis ma ei usu, et ta julgeks kohe tere tulla ütlema, sest keegi võib midagi küsida talt ja ta võib end sisse rääkida. (Varem 2x juhtunud nii, et taavi räägib ühe postiga sisse ennast pmslt)

* kuna tal hide peal siis ta saaks rahus lurkida ja ta ei peaks kohe tere ütlema tulema.

Et 1 vend on samal põhjusel lock küla, millel ma hundine phm? Naljakas veits

karupoeg
12.11.13, 14:52
Argument jah, aga keegi pidi sellega välja tulema. Suht kohe tuli temalt ka post, et ootame q_q arvamuse ära. Siis ta tuligi ja pööras plaani täiesti tagurpidi. Nad on mõlemad head mängijad, mõni tagasihoidlikum hunt oleks siin väitluses nõrgaks jäänud ja insta hundi claimi saanud.

nagunii lendas mulle kohe mitu mängijat peale. by default on see väga oodatav. Seega hundina ma ei oleks seda kindlasti teinud vähemalt kohe. Kuna pean oma mõtet selle teema kohta siiski pädevamaks kui paljude teiste mõttekäiku, siis külana on targem aga selle üle arutada, sest sellisel kujul on deduktsioonist külale ka long term kasu.

mis puudutab q_q "ära ootamist", siis olen somewhat kursis q_q ajagraafikuga, ning ta usually on keskpäeva paiku afk. Samuti ta on strateegia teemal vast ka kõige tugevam.

q_q
12.11.13, 14:52
Et 1 vend on samal põhjusel lock küla, millel ma hundine phm? Naljakas veits

Taavi kohta mul readid!

Umbes sama pokkeris: LAG raiseb cbeti siis ei foldi tpwk samas kui suur suur nit raiseb siis insta fold.

taavi
12.11.13, 14:53
ma ei oska midagi enam öelda..enne oli plaan..

nüüd on täielik hämming terves topicus..


1) kasutame maxi strati...

1) sureb täna õhtul küla
2) öösel süüakse küla ära
3) meie mõrtsukas saab 2x hundi maha võtta

kokkuvõttes sureb keskmiselt 1 hunt 1 küla

2) ei kasuta maxi strati....

1) loodame, et saame pihta 6le hundile 25st õhtul
2) öösel süüakse ära küla.
3) meie mõrtsukas loodab, et saab 6le hundile pihta 25st öösel.

kokkuvõttes sureb keskmiselt 0,48 hunti 1,52 küla


meie oddsid on 3 korda kehvemad kui me ei tee maxi strateegiat.

Maxi teooriaga võime kellegi kel küla jaoks kasulik roll kah lihtsalt maha lüüa..

Dnbftw
12.11.13, 14:53
Anonüümne vihje postkasti andis teada, et Emma oli eile soetanud sellise asja: http://www.okidoki.ee/item/926038/

q_q
12.11.13, 14:55
Kurat Emma võib küla olla. ^_^

Või leveldas ära mind.

Maxi
12.11.13, 14:55
see vist kõigile juba obvious et kui wowawiaa on hunt siis q_q ka, KP võib ka olla hunt, aga see on selline fifty-sixty. ülejäänud hundid tõenäoliselt väga vaiksed olnud ja lasevad mõnel häälekamal kogu töö ära teha.

Ahv Kongost
12.11.13, 14:55
Anonüümne vihje postkasti andis teada, et Emma oli eile soetanud sellise asja: http://www.okidoki.ee/item/926038/

lol.. Ehk Emma puhul on tegemist hundinahas külaga ?

karupoeg
12.11.13, 14:55
ma ei oska midagi enam öelda..enne oli plaan..

nüüd on täielik hämming terves topicus..


1) kasutame maxi strati...

1) sureb täna õhtul küla
2) öösel süüakse küla ära
3) meie mõrtsukas saab 2x hundi maha võtta

kokkuvõttes sureb keskmiselt 1 hunt 1 küla

2) ei kasuta maxi strati....

1) loodame, et saame pihta 6le hundile 25st õhtul
2) öösel süüakse ära küla.
3) meie mõrtsukas loodab, et saab 6le hundile pihta 25st öösel.

kokkuvõttes sureb keskmiselt 0,48 hunti 1,52 küla


meie oddsid on 3 korda kehvemad kui me ei tee maxi strateegiat.

tra saa aru, et me 2x hundi võtame nagunii mingi hetk välja mängust ffs. Ausalt ka, ei jõua seda sousti enam kuulata.

Sa võtad olukorda täiesti isoleerituna long term kasufaktorist ning omistad ainult 1 päeva kasufaktorile.

Sellisel kujul on sul muidugi õigus, kuid deduktsioonina see ei päde, sest veelkord: 2x hundile saab küla mingi hetk pihta olukorras, kus 100% kindlus, nagunii

q_q
12.11.13, 14:56
see vist kõigile juba obvious et kui wowawiaa on hunt siis q_q ka, KP võib ka olla hunt, aga see on selline fifty-sixty. ülejäänud hundid tõenäoliselt väga vaiksed olnud ja lasevad mõnel häälekamal kogu töö ära teha.

http://i.imgur.com/c4V4UMC.gif

karupoeg
12.11.13, 14:56
ma kaldun siiralt ranka poole praegu.

Ranka külana väga aktiivne.

pange tähele, et ühel hetkel ranka tuleb, teeb 2-5 wall of texti ja siis kaob. Täpselt nii nagu igas mängus kus ta hunt olnud. Külana ta ei ole nii.

karupoeg
12.11.13, 14:57
ranka

q_q
12.11.13, 14:57
Ranka hundina ei tee wall of texte.

karupoeg
12.11.13, 14:57
Ranka hundina ei tee wall of texte.

teeb

q_q
12.11.13, 14:58
teeb

Prove it.

Ahv Kongost
12.11.13, 15:00
Ranka hundina ei tee wall of texte.


teeb

Q_Q-l suht õigus. Tegelt ikka ei tee küll kui siis mõne üksiku per day. Võimalus natuke aktiivne olla. Surfan teema läbi aga oma 400 posti. Annab siit infot ikka koguda.

lenC
12.11.13, 15:00
Hääled seisuga post 11 kuni 370
Öö saabub 05:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 ranka karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=559021&postcount=366) (43), rahvavaenlane (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558729&postcount=92) (7)
2 Dnbftw poolakas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558953&postcount=302) (9), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558679&postcount=47) (15)
2 BlackWerewolfGenie Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558804&postcount=158) (6), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558799&postcount=153) (28)
1 Tupac timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558682&postcount=50) (5)
1 overbet mylolo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558678&postcount=46) (2)
1 eyestabber Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558713&postcount=77) (11)
1 karupoeg Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558980&postcount=327) (20)
1 poolakas pilme10 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558753&postcount=113) (2)
1 Ahv Kongost yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558728&postcount=91) (13)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558802&postcount=156) (43)
1 mylolo Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558666&postcount=35) (20)
1 Maxi KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558727&postcount=90) (17)
1 unvote taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558976&postcount=324) (11)
9 ei ole hääletanud Tupac (0), ranka (0), q_q (90), overbet (0), kardaanirist (6), IamAllin (0), eyestabber (2), eluvend (0), Avicii (4)

karupoeg
12.11.13, 15:00
Prove it.

ei viitsi.

q_q
12.11.13, 15:00
Ranka wall of textid külana:


ja mis vee q_q vastu räägib: järjekordselt üritab küla vedada valedele jälgedele. mina näen, et esimene päev on anyway suur bingo, teiseks q_q on mitmes mängus näidanud üle suure liidri rolli, aga teinud väga suuri vigu. seega sööme tema ära.

suht kindel, et täna õhtuse seisuga hääled ripuvad enamjaolt minu ja q_q, mis on jällegi hea. kui saame q_q välja on üks ninapidi vedaja vähem. kui ta on hunt, siis üks hunt vähem - kui küla, siis üks "ullike" vähem ning homme hakkavad readid tekkima ning saame mängu paremini lahendada.

kui isegi q_q on külatark, siis on ta jälle väga rumal, sest nii tekitas eelmisest teemast täiesti mõttetu meta-mängu ning taaskord hävitab küla chance võita. loodan, et ta ei ole.

kui lähen mina: olen suht afk, aga iga päev loen foorumit, see eest aga analüüsin rohkem, kui postitan spammi ning sellest on külale rohkem kasu. juba praegu wordpad lahti ning kirjutan esimesi reade üles, et puzzlet paremini analüüsida.

seega küla ühinegem ja läheme q_q peale! meil ei ole kaotada siin midagi - võita palju.


Pool tundi üritasin kommi kirjutada, aga timeoutis ja pidin ekstra tulema välja, et parem net oleks. Homme saan parema.

Kõige enne ma ei solvunud q_q peale ja tõenäoliselt sa ei ole asjaga kursis, mis toimus eelmise teema lõpus, kui võisid kõik postitada. Ma ei hakka siinkohal seda ümber kirjutama, kui tahad, lähed otsid ise üles.

Samuti ei ole sa vist teiste mängudega kursis või ei lugenud läbi minu kommentaari? Kui näha, et hakkab? Hakkaski ju! Tõi automaatselt hääle minu peale nagu tavaliselt. Ma ei tea, kas ta on küla või hunt, aga üritab miskit mõttetu metat siia tuua. Eeldan, et meie mängude tase (või kas üleüldse on kuskil selline tase) ei ole nii kõrge, et hakata miskit 7-level thinkingut aretama, aga tema seda teeb.

Kui ta on KT, siis on meil sitt lugu, aga samas kui peaksid hundid ta nüüd esimesel ööl ära sööma, siis süüakse ära mind küla poolt homme, sest KT-na pani kohe hääle minu peale. Kui, aga küla, siis samuti hakkab keegi leiutama, et näed, ranka pani ta kohe lukku, ranka vaidles temaga, ju ranka & CO (hundid) kartsid, ning sööme ranka ära.

See viibki selleni, et juba esimesel päeva, esimese postiga, on ta viinud küla valedele radadele ja see jätkub kuni mängu lõpuni. Viimastel päevadel ei ole vaja q_q-d või kedagi iganes, et lahendada mäng ära. Peab ise leidma need nurgad ja punktid, millega puzzle kokku viia.

Mina jätan q_q lukku ja sellest häälest täna ei tagane. Võite hüpata ka tema rongi peale ja mind hääletada, aga siis näete, kuidas isiklikul tasemel ja mõttetute readidega solgib vett. Rõhutan veel, et esimene päev on täis bingo anyway. ning mina võtan selle riski, et q_q mängust eemaldada.

Üks aspekt veel: kuna q_q arvab miskit kümenda leveli mõtlemist siit mängust, siis tema post ei pruugi välistada, et ta on hunt, et üritab sügavalt inimesi üle mõtlema panna. Protsentuaaselt ütleks, et q_q on enne hunt, kui küla ja kui ta läheb isegi külana võidame rohkem, kui täiesti random välja hääletada.

Lähen hetkel magama, aga proovin enne mängu lõppu tagasi olla. Ei garanteeri, et und tuleb ja võin hoopis mängu lõpuni ka üleval olla :)


kui ta on küla, siis ta päästab end välja ja väga hästi.



ei ole isiklikul tasemel mitte midagi. kirjutasin pikalt oma strateegiast eelmise teema lõpus ja sellest tuli ka q_q esimene post. Seega KT-na on see lollus. Hundina hulljulgus. Külana pohhuism.

Tema oli see, kes võis isiklikul tasandil midagi teha tuues üles minu nime :) Aga ma alustan rongiga ja vaatame, mis saab.

Lisaks eelmises mängus olin ma väga passiivne hundike. Mitte seepärast, et ma muutsin strateegiat vaid seepärast, et ei olnud aega. No nats muutsin ka strateegiat, aga ei olnud siiski aega. Kodus olleks, oleks poste tulnud rohkem.

Seekord olen ma küla ja õhtul saame teada, sest olen suht kindel, et rongid liiguvad q_q ja ranka suunas. Naljakas ongi see, et ranka suunas ei ole liikuma hakanud, mis võib viidata, et äkki jopastus hunt ära s.t. hundid ise ei julge kaitsvat suunda võtta (veel), uut rongi minu või kellegi teise suunas üles lükata.

Aga ärge võtke neid fakte tõepähe, lihtlabane spekulatsioon. On day1, ja reade ei ole. Kui küla arvab, et q_q ei ole õige kandidaat täna minemiseks vaid on keegi teine, siis andke teada. aga ma näen, et ta on hea


Kõige enne karupoeg ei saa olla küla, sest ta oleks saanud modkilli. Seega kas ta ongi KT või hunt. Kui nüüd me karupoja alles jätame ja hundid panevad öösel karupoja nahka, siis on hunt (q_q) meil avastatud. Avastatud hunt on ohutu hunt.

Minul ka juhe koos, et kumb parem. Siis kirjutan oma nägemused tsenaariumitest.

1. easy

Sööme ära q_q. Kui ta on hunt, süüakse ära öösel karupoeg (KT) ja homme jätkame pm. 1. päevaga vaakumis.

2. medium

Sööme ära q_q. Kui ta on küla, siis söövad hundid ära öösel ühe lambika, et fishida KT-d ja homme sööme ära karupoja ning hundid saavad jälle ühe päeva fishida. Sel juhul IGA KÜLEALNIK PEAB HOMME KIRJUTAMA HÄÄLED: OLEN KT, LUURASIN NENDE JÄRGI JA NEED ON NEED. Seda peavad tegema 100% kõik! Sel juhul, kui nad fishivad ära KT, siis saame koheselt paar rolli teada :)
3. hard

jätame q_q ellu ja sööme ära camu. sel juhul saavad hundid natuke mänguruumi ja samas meie võtame riski ning hundid saavad riskida. tekib selline huvitav olukord, kus hundid võivad karupoega reppida kt-na kui ka hundina - meie peame selle välja luurama. S.t. kui nad jätavad karupoja ellu, siis karupoeg saab teha ühe peaki veel ja öelda meile homme seda, keda ta peakis. Kui ta aga on hunt, siis me võime minna väga valedele radadele ja sel juhul hundid võtavad võidu, aga ütlen ausalt: väga-väga ilusa võidu.

Mina läheks isiklikult nr. 3 variandi peale. Ju õige KT meid viib sisi õigetele radadele ja oleks siiski üks hunt revealitud, ja q_q roll samuti.


Kuna ma võin täna minna miski aeg AFK, siis ma panen oma readid. Aga lugege kogu post palun läbi ja ärge võtke neid täiesti 100% ja palun tehke nii nagu ma soovitan. Lisaks ärge andke välja kõvasid reade liiga lampi + ärge spekuleerige ala: «tundub külane, aga samas kahtlane». Kui keegi meist ära süüakse, siis me ei saa mitte mingit infot. Ei otsest, ega reverse.


MINU HUNDI KANDIDAADID




LuuK
camu
Jmskns69
tiigrikutsu
simmo - ainult siin anna kindla readi välja. Eile host (avicii) palus uut mängijat ja väga agressiivselt. See võib tähendada midagi, eriti kui esimesel päeval hunt minekul. Kui Simmo oleks olnud küla, siis võib-olla ei oleks ta nii agrolt otsinud uut mängijat. Sama kahtlus oli ka Maxil. Karupoeg ütles, et ta (Simmo) ise palus, aga host seda siin teemas ei kinnitanud. See vaikimine võib ka midagi tähendada



MINU KÜLAD




maxi
WowAwiAA
IamAllin
timz0333
ranka
eluvend



Nagu näete on nimekirjas 5 hunti. Seega on ühes listis viga, ja suure tõenäosusega mõlemas!


Ma ise panustaks antud hetkel vaiksemate mängijate peale, sest eilne möll soosis huntide vaikust, sest muidu annavad reade välja. Nimekirjas on näiteks üks viga. Eluvend: kes hakkas koheselt q_q-d agressiivselt kaitsema, aga hilisemad postid tundusid mulle küla.


Rõhutan veelkord, et see on mu nimekiri «Minu hundid» ja «Minu külad» ning mul endal on seal taga ka readid. Reade ma välja ei anna, sest vastasel juhul saavad hundid teha vangerdusi. Külal ei ole vaja seda teha ning postide/päevade lõikes need mul rohkem kinnistuvad.


Külad palun tehke ka oma nimekirjad. Kunagi oli üks katse, mida ESTPatrick mulle rääkis. M&M pakist võeti suur hulk komme - näiteks 1000. Siis küsitleti väga paljusid inimesi ja paluti öelda, et mitu kommi on pakis. Pakuti erinevaid summasid, aga kui võeti mediaan, siis selleks oli täpselt 1000. Kui see katse oli õige, mitte külajutt, siis samat teooriat kasutades küladena peaksime tabama hundid suurema tõenäosega. Teiseks on meil reade eelmisest päevast.


Üleüldse tundub, et KT ohverdus oli väga-väga hea tegu, sest minu jaoks see paljandas 100% veekindlaid külasid ning sundis hunte olema peidus. Aga nagu ütlesin: ma 100% kinnitatud nimesid ei avalda, sest nimekirjas võivad olla vead. See mõjub huntidele psühholoogiliselt hästi, kui ta on minu nimekirjas kaetud ning võib viia külamängijaid eksiteele, kes mu reade võtavad 100%-eliselt ja jõuavad ise samasse punkti.

Mina panen hetkel lukku Camu, sest ta eile jätkas väga lolli joont. Ta ei lahenda mängu, ja teiseks oli see väga hundine. Algul tegi nagu «standard» play, mille võttis eelmisest mängus panustades nime mu peale ja siis hiljem vaiksel läks massiga kaasa.

Teine väga kahtlane on tiigrikutsu. Ta küll süüdistas algul karupoega 100% hundiks olemast, mis on hundipoolt kohe alguses tsipa riski liigutus ja tegi seda kaks korda. Aga samas oli ikkagi väga tagasihoidlik. Lisaks, kui Camu postitas oma hääle q_q peale, siis tegi mõned minutid hiljem ka tiigrikutsu, kes oli olnud suht tagasihoidlik ning mängu lõpus veel post nagu prooviks end clearida.

Kui mul oleks revolver otsa ees ja ma peaks valima kaks nime, siis ma valiks Camu ja Tiigrikutsu huntideks. Hetkel alustan Camuga, sest ta ei lahenda anyway mängu ja kõik viitab hundile.


Camu kohta räägib veel see, et ta luges seda teemat eile mitu korda, aga tegi kaks postitust, kus pakkus välja minu nime ja siis läks massiga kaasa.

See ajab tõsiselt närvi ja tegelt võikski camu välja hääletada. Kui me kaotame, siis selliste pärast me pähe saame, aga siiski rõhutan, et ma ei ole camus hetkel nii väga kindel ning põhjalikumaks analüüsiks praegu puudub aeg.

Ma väga palun: ärge postitage rohkem suvalist saasta. Võtke aeg maha ja lugege kõik postid läbi. Teil on infot, et q_q oli hunt ja karupoeg oli külatark. Eilne vaidlus annab väga-väga-väga palju juurde ja täna jõuame õigetele radadele, kui kõik me töötkasime koos.

See võtab 20 minutit teie elust, aga kokkuvõttes lõppeks mäng meie võiduga ja jääks paar päeva mängimata ehk kuluks vähem aega. Oleks eilne päev olnud suht random hääletusega, siis oleks ehk praegune olukord norm, aga kuna KT end ohverdas ja q_q häältepillamine võib anda ka infot, siis eri tohiks sellist informatsioonitulgu mitte analüüsimata jätta.

Ma lihtsalt palun: tehke üks päev nii, ainult täna ja loodan, et iga külaelanik teeb selle postituse oma nimekirjaga ja läheme võiduni. Ainult täna, testimise mõtteski, kas see töötab või mitte. See ei võta palju aega.

Ööd.

PS! Kui peaks juhtuma, et häältecount läheb pingeliseks ja mu häält vaja siis helistage mulle, kellel mu number (selle leiab ka netist) ja tulen appi.

karupoeg
12.11.13, 15:00
Q_Q-l suht õigus. Tegelt ikka ei tee küll kui siis mõne üksiku per day. Võimalus natuke aktiivne olla. Surfan teema läbi aga oma 400 posti. Annab siit infot ikka koguda.

ütlesingi, et 2-5 päevas (e mõni üksik)

karupoeg
12.11.13, 15:01
Ranka wall of textid külana:















jea, ok nii ta jah ei tee.

karupoeg
12.11.13, 15:02
aga üldiselt ta hundina on ju nii, et mingil hetkel tuleb, annab 2-5 posti, milles mingi point on ja siis gg kuni järgmise päevani.

q_q
12.11.13, 15:02
aga üldiselt ta hundina on ju nii, et mingil hetkel tuleb, annab 2-5 posti, milles mingi point on ja siis gg kuni järgmise päevani.

Jah, kui nii kordub siis võtke maha. Easy.

Emma
12.11.13, 15:03
Dnbftw ütlen ma. Paistab, et Maxi plaani võime maha matta.

q_q
12.11.13, 15:04
Dnbftw ütlen ma. Paistab, et Maxi plaani võime maha matta.

Ütle põhjus parem!

q_q
12.11.13, 15:04
Kasvõi too üks post tal välja, mis tundus kahtlane, et pani teda hääletama vms.

Suva kui jabur põhjus.

karupoeg
12.11.13, 15:09
ma afk nüüd. väike uni. loodetavasti jõuan ülesse ärgata enne õhtut.

Char
12.11.13, 15:13
tra saa aru, et me 2x hundi võtame nagunii mingi hetk välja mängust ffs. Ausalt ka, ei jõua seda sousti enam kuulata.

Sa võtad olukorda täiesti isoleerituna long term kasufaktorist ning omistad ainult 1 päeva kasufaktorile.

Sellisel kujul on sul muidugi õigus, kuid deduktsioonina see ei päde, sest veelkord: 2x hundile saab küla mingi hetk pihta olukorras, kus 100% kindlus, nagunii

saad aru, isegi pikas perspektiivis on see käik kasulikum

kuidas on pikas perspektiivis kasulik see, et

76% lynchime küla täna, 100% sureb öösel villa, ja 76% meie mõrvar tapab küla

oluline koht siin ongi see, et mõrvar tapab ka küla 76%, samas maxi teooriaga, ei peaks mõrvar lotoma.


mark my words .. hundilist:

karupoeg, q_q, taavi

ainukesed vennad, ja see kogu nende jutt siin..täiesti obvious hundijutt

Dnbftw
12.11.13, 15:15
Tõin kohaliku külapoe burxi, vitamiinimahla ja paki kartulivahvleid. Let's keep this nonsenss rolling pls.

Emma tundub aina rohkem hundina, kuna võtab kuidagi väga isiklikult minu random sitta tema vastu. Lõi kerge agrohundu geen välja eh?

Emma
12.11.13, 15:15
Kui suva kui jabur, siis ütlen, et naiselik vaist :D

Char
12.11.13, 15:16
mark my words .. hundilist:

karupoeg, q_q, taavi, dnbftw

KristjanLaas
12.11.13, 15:16
see jutt, et jätame head mängijad sisse, sest nad lähevad nightkillidega anyway ei päde enam ammu imo.

Dnbftw
12.11.13, 15:16
Omast kogemusest võin öelda, et naiste vaist veab kuradima tihti alt.

Maxi
12.11.13, 15:17
nõustun sinuga Char, aga meil ei ole hetkel +EV neid välja võtta

q_q
12.11.13, 15:18
re: KT.

Kui praegu peaks päev lõppema.

Halvad peekid: (aktiivsed mängijad)

q_q
karupoeg
BWG
Wowa
KristjanLaas
ranka

Halvad peekid, sest likely külad:

poolakas
taavi
yolpa
Maxi
Char
Dnb

Jääb alles:

Ahv Kongost
Avicii
eluvend
emma
eyestabber
IamAllin
kardaanirist
mylolo
overbet
pilme10
rahvavaenlane
timz0333
Tupac

Random.org see list ja keskelt pooleks:

KT peekib kedagi siit randomilt:

rahvavaenlane
Avicii
eyestabber
IamAllin
Ahv Kongost
timz0333
eluvend

Pikkade juhtmetega KT peekib kedagi siit randomilt:

pilme10
kardaanirist
Tupac
overbet
emma
mylolo

Ma arvan, et see on fine.

See on praeg mu readidega ainult.

Midagi sellist peame koos nkn tegema enne päeva lõppu.

Siis ei peeki KT-d sama inimest.

KristjanLaas
12.11.13, 15:18
qq ainus vist, kes külana tõesti anyway läheb. kp eelmised mängud pikalt sees olnud kogu aeg kui õigesti mäletan.

Ahv Kongost
12.11.13, 15:20
Okei poisid ja tüdrukud, ma võtan siis küla mängu juhtima tegelase rolli enda kanda.

Mul mäng juba lahendatud.

Day1 teeme nii:

Igaüks hääletab nimekirja alusel:
Ahv Kongost
Avicii
BlackWerewolfGenie
Char
Dnbftw
eluvend
emma
eyestabber
IamAllin
kardaanirist
karupoeg
KristjanLaas
maxi
mylolo
overbet
pilme10
poolakas
q_q
rahvavaenlane
ranka
taavi
timz0333
Tupac
WowAwiAA
yolpa

endast allpool olevat mängijat. Yolpa hääletab "Ahv Kongost"

Nii jääb päeva lõpuks kõigile 1 lynch hääl.

Huntide tiimi : 1 2xhääletaja Tema hääl loeb kahekordselt.

hääl loeb topelt, seega kedaiganes ta valib saab surma. seega saame homseks ühe hundi teada selle hinnaga et kaotame ühe küla. arvestades seda et tõenäoliselt day1 küla paneb pange siis on see +EV mängu jaoks ühest hundist lahti saada.

teeme selle kokkuleppe ära ja siis ma revealin kuidas edaspidi tuleb mängida

Ausalt ma ei saa aru, kuidas keegi nii retarded plaani peale küll tuleb. Kui veel ausamalt rääkida, siis ma ei saanud suurt midagi aru ka sellest. Mul veel parem plaan, et laseme random.org iga õhtu listi üle kuni mängu lõpuni.

Ahv Kongost
12.11.13, 15:21
Halvad peekid: ( aktiivsed mängijad ) Ranka.

Ranka aktiivne mängija või. 0 posti ju so far.

KristjanLaas
12.11.13, 15:22
kp on kahtlane mulle miskipärast ka jälle:(

Char
12.11.13, 15:22
sick..taavi pole mitte ühtegi külast posti teinud :D

juba sellejärgi, et q_q ta safeks tõmbas, siis nad mõlemad hundid

KristjanLaas
12.11.13, 15:22
Ranka aktiivne mängija või. 0 posti ju so far.

day1 ei loe

Maxi
12.11.13, 15:22
KT peekib kedagi siit randomilt:

rahvavaenlane
Avicii
eyestabber
IamAllin
Ahv Kongost
timz0333
eluvend

Pikkade juhtmetega KT peekib kedagi siit randomilt:

pilme10
kardaanirist
Tupac
overbet
emma
mylolo

Ma arvan, et see on fine.

See on praeg mu readidega ainult.


ei ära nii tee, vaatame üle kes keda saaks clearida ka, st. jagaks need asjad ikka põhimõtete järgi et kui teada saaks a la: player 1 hunt see clearib player 2, siis ei saaks juhtuda kus 1 KT peekib player 1 ja 2KT player 2te.
cmon qq, miks sa nii räigelt underperformid see mäng

karupoeg
12.11.13, 15:23
saad aru, isegi pikas perspektiivis on see käik kasulikum

kuidas on pikas perspektiivis kasulik see, et

76% lynchime küla täna, 100% sureb öösel villa, ja 76% meie mõrvar tapab küla

oluline koht siin ongi see, et mõrvar tapab ka küla 76%, samas maxi teooriaga, ei peaks mõrvar lotoma.


mark my words .. hundilist:

karupoeg, q_q, taavi

ainukesed vennad, ja see kogu nende jutt siin..täiesti obvious hundijutt

me saame mõrvari 100% kindlusega päeval x ka. Muud protsendid päeval x on aga väga kõikuvad ja olenevad varasemast õnnestumisest, seda küll.

Saad ise ka aru, et ma ei ole selline mängija, kes lendab vastavalt tuule suunale. Enne kui 5 venda olid juba oma "jah" sõna Maxile öelnud, ei olnud keegi ühtegi viga veel välja toonudki selle plaani kohta.

mis puudutab nüüd seda, et sa mind siin hundiks pead. Siiski eeldan, et sinu poolt minule suunatud "loll" oli ülekantud tähenduses. Hundina mul ei oleks mul kindlasti olnud seal vaja riskida ega ennast tule alla panna, sest suur oleks olnud variant, et Maxi plaan läheb ju läbi! Seega oleksin pm outinud 2 hunti (enda ja 2xvoteri) 1 päevaga - oleks ma seda teinud? pigem vast mitte, eksole?

q_q
12.11.13, 15:23
Ranka aktiivne mängija või. 0 posti ju so far.

Ma oleks ka vabalt võinud magada kella 16ni ja olnud 0 post.

Aga ärkasin korra ja checkisin teemat ja obv võimatu magama jääda uuesti siis.

Dnbftw
12.11.13, 15:25
stratiguru q_q ärkab hiljem vast, eks siis näeb, mis ta arvab

Magavad koos, confirmed lovers.

Emma
12.11.13, 15:25
Emma tundub aina rohkem hundina, kuna võtab kuidagi väga isiklikult minu random sitta tema vastu. Lõi kerge agrohundu geen välja eh?

Pigem üritan ikka kaitsta end igasuguse random sita vastu. Milleks seda vaja toota üldse? Et näha, kuidas ma reageerin?
Mulle tundub pigem, et sa võtad järjest lampi sihikule neid, kelle kohta sa tead, et nad ei ole hundid, sest sa ise oled. Et ehk lõpuks ka mingi hulk rahvast su rongi peale hüppab vms.

KristjanLaas
12.11.13, 15:25
ei ära nii tee, vaatame üle kes keda saaks clearida ka, st. jagaks need asjad ikka põhimõtete järgi et kui teada saaks a la: player 1 hunt see clearib player 2, siis ei saaks juhtuda kus 1 KT peekib player 1 ja 2KT player 2te.
cmon qq, miks sa nii räigelt underperformid see mäng
Maxi, mis su plaan day2- oleks olnud. Solved oli sul ju.

q_q
12.11.13, 15:25
ei ära nii tee, vaatame üle kes keda saaks clearida ka, st. jagaks need asjad ikka põhimõtete järgi et kui teada saaks a la: player 1 hunt see clearib player 2, siis ei saaks juhtuda kus 1 KT peekib player 1 ja 2KT player 2te.
cmon qq, miks sa nii räigelt underperformid see mäng

See oli vb esimeste mängude teema, praegu pushivad hundid üksteist tihti.

Ja ajalugu näidanud, et at the end of the day ei loe see midagi.

Nt karupoeg eelmine 17er lynchis day1 neeme ja outis day3 ranka ja ikka peeti hundiks.

overbet
12.11.13, 15:25
Püha müristus, mis plaanidega siin hommikupoolikul lagedale on tuldud. Agreed, et Maxi kõige lockim küla, aga kuidas seda masterplaani praeguseni arutatakse, on täielik müstika.

karupoeg
12.11.13, 15:26
magama nüüd, ööd

KristjanLaas
12.11.13, 15:27
Püha müristus, mis plaanidega siin hommikupoolikul lagedale on tuldud. Agreed, et Maxi kõige lockim küla, aga kuidas seda masterplaani praeguseni arutatakse, on täielik müstika.

kelle tapad täna?

Dnbftw
12.11.13, 15:27
Pigem üritan ikka kaitsta end igasuguse random sita vastu. Milleks seda vaja toota üldse? Et näha, kuidas ma reageerin?
Mulle tundub pigem, et sa võtad järjest lampi sihikule neid, kelle kohta sa tead, et nad ei ole hundid, sest sa ise oled. Et ehk lõpuks ka mingi hulk rahvast su rongi peale hüppab vms.

Mul ei ole rongi, i haz Audi. 4tk mahub veel peale, siis läheb kitsaks. Kaitsed küll, aga see, et mind hääletad näitab, et kardad. Hunt!

q_q
12.11.13, 15:28
Ja maxi, me ei jõuaks elu sees 4 tunniga kokkuleppele, kui sa nii deepilt tahad teha.

Parim on random.orgiga unknown mängijad kaheks ja kõik.

q_q
12.11.13, 15:29
Avicii

q_q
12.11.13, 15:30
Väga halvad esimesed postid:


mõte tegelikult ei ole paha day1 kohta, aga siiski mina jätaks ka selle tagavaraplaaniks


BWG plaan oleks isegi pris numpar, neid slippe mis see kutt korraldanud on viimastest mägudes on ikka päris palju, samas ootaks ikka õhtuni ja vaatame mis siin teised kirjutavad

Suvaline blabla jälle.

Dnbftw
12.11.13, 15:30
Kontrolliks, et kas eluvend on veel elus.

Tupac
12.11.13, 15:30
tere ka minu poolt, vabandust et jõudsin alles nüüd, aga kindlasti olen nüüd terve õhtu olemas. Igatahes olen tavaline küla ja loen kohe kõik postitused läbi ja ütlen oma readid.
tupac=visahing, visa pole ammu hunt olnud. teatud loogiga seal on, nii, et tupac
Esiteks ma pole visahing ega pole varem siin foorumis kasutaja olnud, nii et ära süüdista palun lampi ja su loogika on ka idiootne.

q_q
12.11.13, 15:31
Jee tupac on küla.

^_^

overbet
12.11.13, 15:32
Ranka hundina ei tee wall of texte.

http://i.imgur.com/sJcoJ7A.png

Ahv Kongost
12.11.13, 15:32
Pigem üritan ikka kaitsta end igasuguse random sita vastu. Milleks seda vaja toota üldse? Et näha, kuidas ma reageerin?
Mulle tundub pigem, et sa võtad järjest lampi sihikule neid, kelle kohta sa tead, et nad ei ole hundid, sest sa ise oled. Et ehk lõpuks ka mingi hulk rahvast su rongi peale hüppab vms.

Ainsa naise võiks küla ikka ellu jätta. Teeks vb väikse võileiva isegi öösel. Mis arvad emma (A)

q_q
12.11.13, 15:32
See on see mis ma enne kardaani kohta ütlesin:

tavaliselt külad tulevad teemasse ütlevad "yo loen läbi panen readid" jne.

Nagu tupac praegu.

Ja väga agressiivselt RV-ga suhtleb, mis on hea! Hundinda vb ei tahaks vaenlasi teha omale.

overbet
12.11.13, 15:33
kelle tapad täna?

Ei tea, alles vaikselt loen ja analüüsin.

q_q
12.11.13, 15:34
Praegu ma teeks nii:

Lynch avicii.

Mõrvari kill unknown veel.

Roleblock RV.

Ahv Kongost
12.11.13, 15:36
Praegu ma teeks nii:

Lynch avicii.

Mõrvari kill unknown veel.

Roleblock RV.

Miks sa Avicii tahad võtta muidu? Ausalt ma ei ole kursis kõigi 416-ne postitusega

Char
12.11.13, 15:37
q_q võtame taavi hoopis? kõik ta postid hundised.

q_q
12.11.13, 15:37
Miks sa Avicii tahad võtta muidu? Ausalt ma ei ole kursis kõigi 416-ne postitusega

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13098-Libahunt-XVIII-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=559070&viewfull=1#post559070

Väga halb toon seal postides.


aga siiski mina jätaks ka selle tagavaraplaaniks



samas ootaks ikka õhtuni ja vaatame mis siin teised kirjutavad

Väga hundine toon.

q_q
12.11.13, 15:37
q_q võtame taavi hoopis? kõik ta postid hundised.

Ma seletasin juba, miks taavi lock küla on.

mylolo
12.11.13, 15:40
Ei saa ikka nii kaua arvuti tagant ära olla. MAxi plaan oli hea aga loomulikult ei ole ju 25 matsi nõus ja nüüd on siis q-q juhtimise üle võtnud. Põnev

Emma
12.11.13, 15:41
Ainsa naise võiks küla ikka ellu jätta. Teeks vb väikse võileiva isegi öösel. Mis arvad emma (A)

Jah, võileib kõigile, kes mind usuvad. Hundid obv ei saa.

Dnbftw
12.11.13, 15:42
Tuleb suur võileib siis... Filmida ei taha?

q_q
12.11.13, 15:44
Ma ei julge emmat uskuda veel aga lynchida ka ei taha teda enam.

Vb leveldas ära.

q_q
12.11.13, 15:45
Lynchime avicii ja pärast õhtul teeb emma meile libahundi võileibu lõkke ääres. ^_^

Dnbftw
12.11.13, 15:46
Naised on äärmiselt salakavalad ja feikimine pole neile vööras asi. No trust!

Dnbftw
12.11.13, 15:47
Pealegi julgeksid võimaliku hundi tehtud võileiba süüa? Mängite kokku?

Emma
12.11.13, 15:48
Ma küla ausalt. Varsti pean postitamise järgi jätma ja paar h töötama jälle, 8-9 ajal naasen ja siis tahaks targemate poiste jutust mingeid järeldusi tegema hakata. Kuigi vaevalt häält enam muudan.

q_q
12.11.13, 15:49
Muuda ikka häält.

Dnb on küla.

Ahv Kongost
12.11.13, 15:49
Lynchime avicii ja pärast õhtul teeb emma meile libahundi võileibu lõkke ääres. ^_^

No minupoolt läheb ka Avicii siis. Ei oska ise ühtegi paremat kandidaati ka välja pakkuda, kuna lihtsalt pea ei suuda võtta seda infokogust mis siia tekitatud on day1-ga.

Kui tekib mõni parem põhjendatud kandidaat, siis võib vabalt ka kedagi muud võtta.

Oma panust küla lahendamisele ei saa täna anda kahjuks. Lihtsalt ei oska kuskilt kinni haarata. Vabandan ette ja taha ( Emma-le siis antud juhul ette )

q_q
12.11.13, 15:51
Ahv, kui küla oled ja nk ei karda võiksid outida gimmicku.

Korra küsin aga pushima ei hakka seda obv, ise tead.

Ahv Kongost
12.11.13, 15:53
Ahv, kui küla oled ja nk ei karda võiksid outida gimmicku.

Korra küsin aga pushima ei hakka seda obv, ise tead.

Kas gimmick tähendab varikasutajat/tagavaramängijat vms? Kui tähendab siis see ma ei ole.

q_q
12.11.13, 15:53
Selge.

overbet
12.11.13, 15:53
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13098-Libahunt-XVIII-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=558732&viewfull=1#post558732

no loe neid poste, see on worst possible play mis libahundis teha saab ja küla peab selle ära karistama. see et sa praegu lolli mängid selle koha pealt on küla seisukohast murettekitav


Wowa mängib 2p2s turbosid, seal mängitakse koguaeg nii.

See stiil jääb külge.

Ma arvan samamoodi kui Maxi, et need postid väga kahtlased.

Aga mis kummaline põhjendus see on? Srsly mängitakse seal nii? Ei tahaks uskuda väga. Besides, isegi kui mängitakse, siis see on täiesti teine mäng. 2+2 turbo ja see vanilla+ pole eriti võrreldavad.

Emma
12.11.13, 15:54
Muuda ikka häält.

Dnb on küla.

Vb veits alatu küsida, kuna ma ise väga head põhjust ei andnud, aga miks?

q_q
12.11.13, 15:57
Vb veits alatu küsida, kuna ma ise väga head põhjust ei andnud, aga miks?

Külased postid ja tunneb väga vabalt ennast siin teemas.

Nt chatib minuga niisama jne.

Kui sa küla oled siis sa ei tea, et huntidel tihti raske poste teha (valetamine on raske!) ja nad tunnevad ebamugavalt ennast. Hunt kõhkleb igas sõnas mis kirjutab -- hakkab mõtlema kas see tundub hundine jne.

Praegu dnb väga vabalt kirjutab igast suvalisi asju ja väga kiiresti.

Sellepärast tunnen hästi praegu dnb koha pealt ennast.

KristjanLaas
12.11.13, 15:57
Qq sind ei häiri veits, et aviciile kuskilt counterronge ei hakata tekitama üldse?

Imo muudab see avicii käitumisest hoolimata pigem külaseks.

Dnbftw
12.11.13, 15:58
Mulle tuima näoga valetamine lihtsam kui tõe rääkimine.

q_q
12.11.13, 15:59
Ma arvan samamoodi kui Maxi, et need postid väga kahtlased.

Aga mis kummaline põhjendus see on? Srsly mängitakse seal nii? Ei tahaks uskuda väga. Besides, isegi kui mängitakse, siis see on täiesti teine mäng. 2+2 turbo ja see vanilla+ pole eriti võrreldavad.

Turbodes on tavaline nähtus, et esimene post on kellegil "yo i randed wolf" jne.

Obv on see täiesti erinev aga see stiil jääb külge.

Wowa võib hunt olla ofc, sest ta päris osavaks muutunud minu arust, aga mitte selle pärast, et "claimis wolf" jne.

Need postid ütleks on enam-vähem role neutral. Minu arust pigem külased, sest ta ei tahaks vb lisa tähelepanu tõmmata omale.

q_q
12.11.13, 15:59
Qq sind ei häiri veits, et aviciile kuskilt counterronge ei hakata tekitama üldse?

Imo muudab see avicii käitumisest hoolimata pigem külaseks.

Vb ma crushin nii hullult praegu oma readidega, et hundid ei julgegi midagi postitada üldse? ^_^

Loota tahaks!

lenC
12.11.13, 16:00
Hääled seisuga post 11 kuni 441
Öö saabub 04:00:54 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 Dnbftw Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=559035&postcount=378) (17), poolakas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558953&postcount=302) (9), Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558679&postcount=47) (19)
2 ranka karupoeg (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=559021&postcount=366) (50), rahvavaenlane (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558729&postcount=92) (7)
2 Avicii Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=559093&postcount=431) (12), q_q (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=559069&postcount=408) (113)
1 Tupac timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558682&postcount=50) (5)
1 overbet mylolo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558678&postcount=46) (3)
1 eluvend Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=559071&postcount=410) (29)
1 Ahv Kongost yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558728&postcount=91) (13)
1 poolakas pilme10 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558753&postcount=113) (2)
1 BlackWerewolfGenie WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558799&postcount=153) (28)
1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558802&postcount=156) (43)
1 mylolo Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558666&postcount=35) (22)
1 Maxi KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558727&postcount=90) (24)
1 unvote taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558976&postcount=324) (11)
8 ei ole hääletanud Tupac (1), ranka (0), overbet (4), kardaanirist (6), IamAllin (0), eyestabber (2), eluvend (0), Avicii (4)

IamAllin
12.11.13, 16:00
Tere päevast kallid külad, hundid ja Rootsi. Lugesin söögi kõrvale poste ja parim, mis kogu selle krempli keskel meelde jäi oli Maxi plaan, mida BWG ja Char (eriti Char) kaitsesid ning q_q 100 posti, kus ta kirjutas pmst, et tulgu või maailmalõpp, aga seda plaani ellu ei viida täna.

q_q, oletame, et sa oled küla, kas sa siis ka puikleksid sellele plaanile vastu ja ei paneks oma häält järgmisele vennale, kui kõik teised seda teeksid?

q_q
12.11.13, 16:02
Tere päevast kallid külad, hundid ja Rootsi. Lugesin söögi kõrvale poste ja parim, mis kogu selle krempli keskel meelde jäi oli Maxi plaan, mida BWG ja Char (eriti Char) kaitsesid ning q_q 100 posti, kus ta kirjutas pmst, et tulgu või maailmalõpp, aga seda plaani ellu ei viida täna.

q_q, oletame, et sa oled küla, kas sa siis ka puikleksid sellele plaanile vastu ja ei paneks oma häält järgmisele vennale, kui kõik teised seda teeksid?

Kui te kõik no matter what seda teeks siis ma snipiks :00:58 kõige hundisema venna.

Siis tuleks flip 2x voteri ohvri ja selle, keda ma hääletan, vahel.

q_q
12.11.13, 16:04
Qq sind ei häiri veits, et aviciile kuskilt counterronge ei hakata tekitama üldse?

Imo muudab see avicii käitumisest hoolimata pigem külaseks.

Praegu polegi avicii top wagon isegi.

Dnb - ranka - avicii
3 - 2 - 2

kardaanirist
12.11.13, 16:06
ranka, miks nii vaikne?

IamAllin
12.11.13, 16:06
Kui te kõik no matter what seda teeks siis ma snipiks :00:58 kõige hundisema venna.

Siis tuleks flip 2x voteri ohvri ja selle, keda ma hääletan, vahel.

Kas sulle endale ei tundu, et see oleks väga sitt külale ainult sellepärast, et sa ei suuda tiimimängija olla ja ajaksid oma lapeslikku jonni?

q_q
12.11.13, 16:08
Kas sulle endale ei tundu, et see oleks väga sitt külale ainult sellepärast, et sa ei suuda tiimimängija olla ja ajaksid oma lapeslikku jonni?

Miks see lapselik jonn on?

See pole külale kasulik plaan, saage aru.

Ma tahan tiimiga koos mängida.

Mina pakkusin välja, et teeme eraldi KT poolid, et peekid ei overlapiks.

Et otsutame koos lynchi, mõrvavi killi ja roleblocki, jne.

q_q
12.11.13, 16:09
See umbes sama: jalka võistkond kus 11 mängijat. (obv)

Siis maxi tuleb ütleb: yo, seisma värava ees kõik ja blockime. :D

Siis ma ütlen see on retarded.

Ja IamAllin tuleb ütleb: miks jonnid, ole tiimi mängija.

Jne.

kardaanirist
12.11.13, 16:10
mark my words .. hundilist:

karupoeg, q_q, taavi, dnbftw

ja siin listis on täpselt null hunti. karupoeg ja q_q ei oleks Maxi plaanile vastu. dnb on imo kõige clearim küla üldse. taavi minu arust pole küll nii clear küla nagu q_q üritab teda näidata, aga teda ei näe ka mõtet hääletada, sest siin on hetkel hundisemaid mängijaid.

q_q
12.11.13, 16:10
Ma arvan ka, et 0 hunti seal.

^_^

KristjanLaas
12.11.13, 16:11
dnb mulle ka üks külasemaid ja ta ei lähe imo ever siin täna väja.

Ranka hääletamise vastu poleks mul ausalt öeldes väga midagi, imelik stiil. Imo liiga suur isiksus ja hakkab tulevikus külale pidevalt ette jääma kuni lõpuks süda rahul ja väljas on. Samal ajal ei näe teda aktiivselt lahendamas.

kardaanirist
12.11.13, 16:11
õnneks sinuga on kerge. isegi kui ma eksin ja sa oled hunt, siis pikka pidu ei ole.

timz0333
12.11.13, 16:12
Huntide tiimile selline palve, et jätke qq öösel ellu.

Dnbftw
12.11.13, 16:12
Imho solist pretty much karupoeg, karvannee rindd. Nüüd ei teagi, kas haavlid või rasv...

http://www.youtube.com/watch?v=xphf54x54j0

q_q
12.11.13, 16:13
Huntide tiimile selline palve, et jätke qq öösel ellu.

Jälle oled hunt.

q_q
12.11.13, 16:14
Mu vaist ütleb, et kardaanirist ja Iamallin külad.

timz0333
12.11.13, 16:14
Eip

q_q
12.11.13, 16:14
Ma ei usu, et IamAllin hundina viitsiks sellist teemat ajada:


Kas sulle endale ei tundu, et see oleks väga sitt külale ainult sellepärast, et sa ei suuda tiimimängija olla ja ajaksid oma lapeslikku jonni?

IA pigem küla jah.

Dnbftw
12.11.13, 16:15
Eip

Sellest piisab, timz0333

IamAllin
12.11.13, 16:16
See umbes sama: jalka võistkond kus 11 mängijat. (obv)

Siis maxi tuleb ütleb: yo, seisma värava ees kõik ja blockime. :D

Siis ma ütlen see on retarded.

Ja IamAllin tuleb ütleb: miks jonnid, ole tiimi mängija.

Jne.

Mis võrdlus see on üldse ma ei saa aru? See olukord, mis ma näitena tõin on ju teistsugune. Kui KÕIK oleksid plaaniga nõus ja me teeksime seda (ma ei ütle, et see plaan üldiselt hea või halb on) ning üks inimene, sina, alt hüppaksid ja paneksid flipi peale ning välja läheks sinu valitud mängija (oletame, et ta on küla), siis meil poleks ikkagi aimu, kes see 2xhääletaja on, kuna flip toimuks salaja nagu lenC ütles. Järgmine päev ei teaks me seda 2xvote venda, vaid hoopis seda, et sina rikkusid ära plaani, millega ülejäänud 24 venda nõus olid ning see teeks sinust kõigile kahtlase mängija, mis oleks veel eriti loll olukord, kui sa tegelikult küla ju oled.

KristjanLaas
12.11.13, 16:17
K ma liigun ära nüüd ööseni. ranka

q_q
12.11.13, 16:18
Ma ei viitsi vaielda IA, nkn ei tee seda ju.

Veits halb näide jah vb aga see on halb plaan.

IamAllin
12.11.13, 16:18
Ja just seda ma mõtlesin selle jonni ajamise all. Ma saan aru, et see plaan täna käiku ei lähe ja mul pole selle vastu midagi, aga lihtsalt see, mis sa mitmes postis ütlesid, et sina 100% ei läheks, isegi kui teised läheks on minu arust täiesti nonsens.

IamAllin
12.11.13, 16:19
Aga üldiselt võiks hakata varsti vähem aktiivseid üles ärata mingisuguse näidisrongi tegemisega ehk.

q_q
12.11.13, 16:19
Ja just seda ma mõtlesin selle jonni ajamise all. Ma saan aru, et see plaan täna käiku ei lähe ja mul pole selle vastu midagi, aga lihtsalt see, mis sa mitmes postis ütlesid, et sina 100% ei läheks, isegi kui teised läheks on minu arust täiesti nonsens.

Jah ma ei läheks igal juhul.

Nimeta jonniks kui tahad. Mina näen nii, et annan clear külale 50% chance, et ellu jääda.

(Hunt saab ise valida, kelle snipib ja obv võtab ühe küladest, kelle teised clearinud suht)

q_q
12.11.13, 16:20
IA peaks lock küla olema viimaste postide põhjal.

Maxi
12.11.13, 16:21
never ei hääleta day1 välja tüüpi kes pole ühtegi posti teinud ja

a) ei saa ennast kaitsta
b) kui jääb afk siis Lenc tõenäoliselt lööb ta välja

see ongi see mis huntidele meeldib ju

q_q
12.11.13, 16:23
tere ka minu poolt, vabandust et jõudsin alles nüüd, aga kindlasti olen nüüd terve õhtu olemas. Igatahes olen tavaline küla ja loen kohe kõik postitused läbi ja ütlen oma readid.
Esiteks ma pole visahing ega pole varem siin foorumis kasutaja olnud, nii et ära süüdista palun lampi ja su loogika on ka idiootne.

Veits kaua loeb.

IamAllin
12.11.13, 16:24
Ega ei peagi välja lööma, lihtsalt hirmutamiseks, mis tihtipeale on nii mõnegi venna kribama pannud. Muidugi selle plaani võlu kaob, kui me selle siin lahti kirjutame ja nad seda loevad.

q_q
12.11.13, 16:24
Maxi. mis IA-st arvad?

Mu arust obv küla postide põhjal, hunt vast ei hakaks vaidlema seal selle teema üle.

Ma eemaldaks ta peek poolist, kui te ka ütlete, et pigem küla.

KristjanLaas
12.11.13, 16:25
Aga üldiselt võiks hakata varsti vähem aktiivseid üles ärata mingisuguse näidisrongi tegemisega ehk.

pole tarvis, stiimul mode näol juba olemas. see mäng ei hääleta 0 postereid (ise panin ranka, aga lähen enne päeva lõppu ja eeldan, et ta ilmub välja. Kui ta jääb 0 posti peale siis kindlalt teda ei lynchi.)

overbet
12.11.13, 16:25
Jätke ära see masterplaani lollus. Arutame nightactioneid pigem. q_q, mis sa Wowi blockimisest arvad? Ta ei peaks KT olema nende "wolfclaim" postide põhjal vaid vast üritaks madalamat profiili hoida out of the gate.

Või kui külablokker KT ära blokib, siis ei lähe action läbi ikka, eks?

q_q
12.11.13, 16:26
Jätke ära see masterplaani lollus. Arutame nightactioneid pigem. q_q, mis sa Wowi blockimisest arvad? Ta ei peaks KT olema nende "wolfclaim" postide põhjal vaid vast üritaks madalamat profiili hoida out of the gate.

Või kui külablokker KT ära blokib, siis ei lähe action läbi ikka, eks?

Ma ei blockiks wowat.

Kindlasti ei saa välistada, et ta pole power role nende posti põhjal.

Though wowa on suht vaikseks jah jäänud.

Maxi
12.11.13, 16:27
Maxi. mis IA-st arvad?

Mu arust obv küla postide põhjal, hunt vast ei hakaks vaidlema seal selle teema üle.

Ma eemaldaks ta peek poolist, kui te ka ütlete, et pigem küla.

IA kohta ei oska midagi öelda esialgu, tunudb suht küla aga võib poolis sees olla just in case kuna vastaseid on palju (nii neutraalid kui hundid)

aga ma lasen paariks tunniks jalga, hiljem tulen online

q_q
12.11.13, 16:27
Minu arust rahvavaenlane on lock wolf suht ka, vaadake palju ta promos mängu ja upitas teisi mängima.

Ja nüüd istub vait.

Kuna tema algatusel see mäng tehti pmslt siis ma jätaks day1 ellu siiski ja blockiks tema käigu hoopis.

q_q
12.11.13, 16:28
Overbet ka külane.

q_q
12.11.13, 16:28
Tegelt ma overbeti ka ei peekiks, sest suht aktiivne olnud ja mõtleb hästi.

overbet
12.11.13, 16:29
Minu arust rahvavaenlane on lock wolf suht ka, vaadake palju ta promos mängu ja upitas teisi mängima.

Ja nüüd istub vait.

Kuna tema algatusel see mäng tehti pmslt siis ma jätaks day1 ellu siiski ja blockiks tema käigu hoopis.

Sel juhul ta külamõrtsuka killiks/lynchiks sobiks ju paremini.

q_q
12.11.13, 16:30
Hetkel mul notepadis peek poolid:

KT peekib kedagi siit randomilt:

rahvavaenlane
Avicii
eyestabber
Ahv Kongost
timz0333
eluvend

Pikkade juhtmetega KT peekib kedagi siit randomilt:

pilme10
kardaanirist
Tupac
emma
mylolo

Peaks solid olema?

Though emma hakkan küla poole kalduma, kardaanirist ka.

q_q
12.11.13, 16:30
Sel juhul ta külamõrtsuka killiks/lynchiks sobiks ju paremini.

Ma ei tea mul vahel hakkab kahju sellistes olukordades,

nagu 17er ei tahtnud timzi day1, sest ta oli 4x järjest day1 surma saanud.

Ja praegu RV algatas selle mängu ja sebis offtopicus mängijaid jne, ma jätaks ellu day1.

q_q
12.11.13, 16:33
Tegelt, kui me arvame, et RV nii kindel hunt siis ta pole ka hea peek, sest poome üles ta nkn varsti.

q_q
12.11.13, 16:33
0 posteri peek on ka risky.

eluvend
12.11.13, 16:36
davai, ma nüüd kohal! ilmselt ka aktiivne kuni päeva lõpuni

IamAllin
12.11.13, 16:36
Rootslased on ka ilmselt vait, kuna ikkagi uus olukord nende jaoks ning kuna nad on ainult kahekesi, siis ilmselt ei oska midagi väga teha ülejäänud 23 mängija vastu. Muidugi kehtiks see ainult vaiksemate ja võibolla keskmiste mängijate kohta, suured kalad ajaks möla samamoodi nagu varem.

Tupac
12.11.13, 16:38
ok, lugesin läbi postitused ja mu arust lock külad Dnbftw, Maxi, Char, q_q.
Hundid arvatavasti need kes pole väga postitanud ja lihtsalt ootavad kuni külad üksteist süüdistavad ja siis lõpus vaatavad kellele hääle panevad. Praegu panen timz0333 sest viimased postitused tunduvad kahtlased ja hetkel hoiab ikka veel häält minu peal.

taavi
12.11.13, 16:41
Rootslased on ka ilmselt vait, kuna ikkagi uus olukord nende jaoks ning kuna nad on ainult kahekesi, siis ilmselt ei oska midagi väga teha ülejäänud 23 mängija vastu. Muidugi kehtiks see ainult vaiksemate ja võibolla keskmiste mängijate kohta, suured kalad ajaks möla samamoodi nagu varem.

Rootslased?

q_q
12.11.13, 16:41
Selgita lock külasid, tupac.

q_q
12.11.13, 16:42
Rootslased?

Neutrals. ^_^

overbet
12.11.13, 16:42
0 posteri peek on ka risky.

In my book mitte risky vaid kohutav. Esiteks 0poster saab 50% modkilli.

Teiseks inactive peegiga, mis sa teed selle peegiga isegi siis kui ära luckboxib ja ta wolf on? Ok, tõmmatakse oksa ja 6 hundi asemel 5, aga infot pole ikkagi. KT ülesanne külale võimalikult palju infot geneda. Worst (ja likely) case scenario, et inactive vend villa ja absull mitte midagi pole peale hakata selle infoga.

Kui näiteks peekida semiaktiivset/kaasamõtlevat venda, siis info, et ta villager, on ka väga väärtuslik.

q_q
12.11.13, 16:43
Ok soul read time, post game quoten, kui täppi läheb:

hundi tiim on täpselt:
RV
Avicii
eyestabber
mylolo
timz
ranka

q_q
12.11.13, 16:43
A jah, unustasin, et 50% modkill.

Need, kellel alla 5 posti obv ei peeki jah.

q_q
12.11.13, 16:45
In my book mitte risky vaid kohutav. Esiteks 0poster saab 50% modkilli.

Teiseks inactive peegiga, mis sa teed selle peegiga isegi siis kui ära luckboxib ja ta wolf on? Ok, tõmmatakse oksa ja 6 hundi asemel 5, aga infot pole ikkagi. KT ülesanne külale võimalikult palju infot geneda. Worst (ja likely) case scenario, et inactive vend villa ja absull mitte midagi pole peale hakata selle infoga.

Kui näiteks peekida semiaktiivset/kaasamõtlevat venda, siis info, et ta villager, on ka väga väärtuslik.

So-so.

Ma ütleks, et mängija, kes vähe postitab -- teda on raske lugeda.

Niiet ta on unknown. Unknown mängijaid on hea peekida.

Need ei saa öösel surma ja kui claimid siis sul elus peekid.

eyestabber
12.11.13, 16:46
väga halb soulread tundub. ranka loed hundiks mille põhjal?

Tupac
12.11.13, 16:48
Selgita lock külasid, tupac.
Sina, sest postitad palju ja hundina mängiksid rahulikumalt, plus oled clearinud palju kes mulle ka väga külased tundunud. maxi tuli selle teooriaga välja ja teiste postid tundusid ka väga külased, kuskil paarsada posti tagasi, ei viitsi neid hetkel välja otsida. Loogiline et hundid ei julge väga postitada ja sellepärast ei võtaks kedagi kes palju positab, readida ka raske neid kes vähe postitavad.

q_q
12.11.13, 16:48
väga halb soulread tundub. ranka loed hundiks mille põhjal?

Kust võtad, et halb?

Isegi kui sa küla siis võib 5/6 hunte olla.

Ranka, sest olen piisavalt mängijaid clearinud.

Char
12.11.13, 16:48
Ok soul read time, post game quoten, kui täppi läheb:

hundi tiim on täpselt:
RV
Avicii
eyestabber
mylolo
timz
ranka

pmst panid inactive tüübid aint..

minu list on :

karupoeg, q_q, taavi, dnbftw, kardaan

Emma
12.11.13, 16:50
Ok soul read time, post game quoten, kui täppi läheb:

hundi tiim on täpselt:
RV
Avicii
eyestabber
mylolo
timz
ranka

Jess, võileib soolas!

eyestabber
12.11.13, 16:51
karupoeg ja dnbftw ka minu arust hundised

q_q
12.11.13, 16:53
Jess, võileib soolas!

Ma tunnen hästi nüüd emma koha pealt.

See on suht külane reaktsioon.