PDA

View Full Version : Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

timz0333
14.11.13, 10:01
wowi killiga mindi ilmselgelt KT-le pihta saamise lootuses SEAL ON HUNDID. TEEME ABC ONE TIME!

Emma
14.11.13, 10:12
wowi killiga mindi ilmselgelt KT-le pihta saamise lootuses SEAL ON HUNDID. TEEME ABC ONE TIME!


Mis sa ajad, Maxi tappis WowA ja ta ise oli küla ju. Ei saa tsitaati otsida, aga suht päeva keskel juba ütles, et paariline tapku WowA.
timz0333

timz0333
14.11.13, 10:16
Otsi üles siis palun. kahe silma vahele jäänud. Kui nii siis ikka üli sitt kill :(

yolpa
14.11.13, 10:17
kelle hundid siis tapsid?

Emma
14.11.13, 10:26
öökillid:
mõrvar = eyestabber
paariline = wowawiaa

Niih, sorri kui keegi ette jõudis

Char
14.11.13, 10:27
maxi ehk paariline tappis wowa
hundid tapsid maxi
küla mõrtsukas tappis poolaka

taavi
14.11.13, 10:37
Tere
Väike list ka siis:
eyestabber - olen wolfinud temaga koos, ta distantseerub rünnakutest. Siin ta aga rünnaku alla saades muutub väga kaitsvaks. Tal oli d1 kõige hundisem post, aga esimese argumendi tõttu nõus muust mööda vaatama.
Timz - Ei osanud teda readida kuniks ta ühe hundi mängu tegi, see siin on ta küla mäng.
yolpa - teadagi miks
dnbftw - teadagi miks
maxi - tema d1 plaan

Ahv kongost - hundine toon, lurkis teemat ja viskas lurkides random kommentaare, lisaks see kuidas ta õhtul hääle ranka peale viskas "ütles, et kui ranka küsib teemas kas 5 post on min kas siis ranka küla ei peaks olema. Samas postis viskab hääle Ranka peale".
Klaas - See ei ole ta külamäng


See mu arust väga hundine post. Mu peamised hundikandidaadid just eyestabber, timz ja nüüd ta üritab neid clearida pannes ise ennast hundiks. See mis eile õhtul toimus oli mu arust selline: enamus hundid ei läinud ranka ega avicii rongidele, sest neil oli juba palju hääli ja mõlemad külad. Nii näiteks hoidis Timz lihtsalt terve päeva hääle mu peal ja eyestabber taavi peal mis oli täiesti mõttetu. Lisaksin veel, et clearid tunduvad mulle kõik need, kes eile sheep-i mängisid.

tupac ke on sinu hundi kanditaadid täna?

taavi
14.11.13, 10:46
aa dnb oli minu peal ja siis libises yolpa peale. dnb miks häält muutsid? kui kahekeelne hundiussike, siis võid juba outida end, sest sa oled paljastatud.


dnb pole siiani sellele vastanud?


dnb?

Poh, hundid: eluvend, tupac, ahv
Pea kindlalt hunt: rahvavaenlane.
Siin peab olema viimane hunt: pilma, emma

Semi-neutral sketchy, tahaks külaks pidada...
BWG - usume siis tema pinkyt

Külad:
Char - tema d1 hundilist ja selle esitamine. Samuti maxi toetamine ja matemaatilised analüüsid selle toetuseks.
dnbftw - teame miks
eyestabber - nagu ütlesin, ta distantseerub sellest kes teda ründab kui ta on hunt. See mäng on risti vastupidi
IamAllIn - tean tema küla mängu, esitab siin üht.
Klaas - ta hundina spongeb liidreid, puuduvad oma readid. Seekord mängib oma peaga ja on külane.
maxi - "Plaan maxi"
Poolakas - tuli väitis, et tema noobhundina ei julgeks mängu lahendada. Sketchis mind seal kuid he proved me wrong. Lahendab külaselt.
ranka - tema täna hommikune analüüs :D
timz - See on ehedal kujul tema küla mäng
yolpa - teame miks
kardaanirist - d1 vastused kui qq teda tunneldas. Lisaks mingi listi ümber lükkamine kus ta enda mõtte käiku selgitas mis väga külane oli.
Taavi - Uhke külane mäng
wowa list eile

Dnbftw
14.11.13, 10:53
Vahetasin esimese päeva õhtul lampi nime ära, kerge soov oli obv ka näha, et kes tõmblema hakkab peale seda. Aga põhiline põhjus oli igavus ja lihtsalt vajadus veits intriige punuda. Samas yolpa tundus day1 põhjal üpriski hundine minu jaoks, oli kuidagi liialt neutraalne, võimalik et tahtis hundisust varjata.

Liiga segane on see mäng minu jaoks, eeldasin veits rohkem funni/lampi bashimist aga siin kõik metaneegrid. Im bored nii et tiksun vaikselt tagaplaanil lõpuni ära.

Positiivne on see, et suutsin end esimese päevaga ära clearida, et olen küla. Prolly hundud hoiavad mind lõpuni sees, et siis kerge vaevaga hiljem ära mugida. Head isu!

Tupac
14.11.13, 11:04
Kindel hunt on mu arust eyestabber, eile arvasin et timz on hunt aga siis läks ta rv peale, mis on ebaloogiline et ta hundina nii teeks. Pärast rv surma sain aru et laas, ranka, wow, timz tegelt külad kuigi eile tundusid nad mulle hundisena. Ehk mu varasemad readid olid valed. Ma ei saa aru kuidas peaksin ma huny olema, mul 1 varane post ka kus ütlen et rv hundine ja eile läksin lõpus ka rv peale

ranka
14.11.13, 11:06
Tupac, miks sa eile hääli vahetasid, kui sa olid safe?

Tupac
14.11.13, 11:13
Ma ei olnud nii safe ju, miks ma peaksin enda tapmisega riskima?

timz0333
14.11.13, 11:14
wowa listi põhjal shipisk täna emma

Tupac
14.11.13, 11:16
Kahtlased peaksid just need olema ju kes eile panid hääle lõpus mu peale, mitte rv

Ahv Kongost
14.11.13, 11:20
Terv.

Sellessuhtes et Rahvavaenlase lynchi peal on kindlasti 2 vb 3 hunti. Hundid ju teavad, et pikka pidu enam ei ole ja pilt hakkab selgeks saama kõigile. Kuidagi tuleb ennast clearida ja mis on parem clearmisviis kui lükata kaashundule hääl.

Tegelt tahaks Rahvavaenlase voted üle vaadata.

Aga muidu üritan puzzeldada, mida see pilt võiks öelda meile.

Klaaspro on imo suht clear küla minujaoks ja samuti IamAllin.
http://gyazo.com/ac22b0df57d35a8cbda80d5b0d0e54ca.png

Surfan teemat ja üritan enda jaoks hundused üles leida.

Ahv Kongost
14.11.13, 11:22
Rahvavaenlase ja dnbftw postid üritan kiirelt läbi surfata.

taavi
14.11.13, 11:24
tupac
ahv


emma
eluvend
pilma


dnbf
ranka

yolpa
Char
eyestabber
IamAllIn
Klaas

timz

kardaanirist
BWG

umbes nii hetkel...

taavi
14.11.13, 11:31
Mul tuli mõte. Siiani kõige külasem vend on Maxi, right? Las Maxi otsustab siis, keda lynchida. Kui keegi selle mõtte vastu, siis tõstke ASAP kisa.


Maxi otsustab siis ta tapab wowa vms.

Kes võib hunt olla aga halb kill praegu.

:biggrin:


üks vagun on vb, teine ei meeldi enam


kumb?

ahvi arvasin olevat korraks üheks paarilistest, ilmselgelt eksisin, maxiga teda seostada ei osanud/oska

Ahv Kongost
14.11.13, 11:35
Imo. Dnbftw on üks kindel hunt. Vaadake ta postid üle.
http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=2154841&pp=

Rahvavaenlase postidest ikka väga raske midagi välja lugeda. Pushinud ainult KristjanLaasi, kes peaks olema üks clearimaid külasid tänaseks päevaks.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 11:38
Emma kes su arust on hundisemad siit listist kongo ahv, ranka, kristjanlaas, eluvend ja kes pigem külasemad. Kirjuta juurde ka lause või veel parem kaks mis arvad nende mängijate kohta.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 11:38
Mille alusel nad siis on kas pigem külad või hundud*

Ahv Kongost
14.11.13, 11:43
Kuidas mulle hetkel tundub olukord. Poste tõsiselt palju ja nende analüüsimine võtab aega.
Võin hiljem põhjendada mõnda nime, et miks arvan nii aga praegu pean taaskord minema.

http://gyazo.com/6ff7cefd8b9b001aa8947db77fc56e56.png

Ahv Kongost
14.11.13, 11:44
Siuke hundulist oleks imo ju täitsa mõeldav?

Emma
14.11.13, 11:45
Emma kes su arust on hundisemad siit listist kongo ahv, ranka, kristjanlaas, eluvend ja kes pigem külasemad. Kirjuta juurde ka lause või veel parem kaks mis arvad nende mängijate kohta.

Ranka võib olla hunt aga ei pruugi. Sellepärast, et mulle arusaamatul põhjusel üritas mingit paanikat külvata enne hääletuse lõppu.
Ahv pigem hunt, sest hullult valib nagu, mida öelda ja ennast külana näidata, aga pigem puikleb küsimusele vastamisest kõrvale sellega.
Kristjan mu arust küla või siis väga kaval hunt.
Eluvend hunt umbes samal põhjusel, miks ahv.

Emma
14.11.13, 11:47
wowi killiga mindi ilmselgelt KT-le pihta saamise lootuses SEAL ON HUNDID. TEEME ABC ONE TIME!

A kõige kindlam hunt timz selle posti põhjal imo

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 11:48
http://gyazo.com/6ff7cefd8b9b001aa8947db77fc56e56.png

Ahv unustasid viimase punaseringi ümber oma nime tõmmata.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 11:49
Tegelt ma pigem clearin hetkel ahvi selle samuse .jpg pärast ma ei usu, et see midagi sellist on mida hunt teeks.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 11:53
Tupac mis muidu arvad kes siit külasemad on timz, ranka, dnb, stabber ja kes pigem hundisemad, ja pane lause juurde mille alusel neid pigem tolledesse rollidesse paned.

ranka
14.11.13, 12:08
Ma ei olnud nii safe ju, miks ma peaksin enda tapmisega riskima?

RV peal oli 6 häält. sinu peal oli 5 häält. lisaks su hääl ei olnu RV peal. Hetkel su risk ei ole argument. Äkki sa ei tahtnud riskida millegi muuga ?

Dnbftw
14.11.13, 12:11
Huvitav keda Ahv siis ohverdas antud olukorras, väga ei taha uskuda, et hunt nii enesekindlalt jätaks hundid välja oma valikust. Kaldun arvama, et ehk ohverdas Ahv tupaci. Niisiis ahv ja tupac mõeldavad hundid. IAmAllin hääletab Ahvi vastu, tekitab kahtlust.

Tupac
14.11.13, 12:18
Ma kahtlesin rvs ja ei tahtnud kohe ta peale häält panna

KristjanLaas
14.11.13, 12:40
kelle tapad täna?


Eile oli 5:6 RV kahjuks.


Siis tulid tupac ja plime panid korraga hääled RV peale. Ometi Tupac oli safe ja käskisin hääled nii jätta.

Tupac on kogu aeg mu listis olnud.

Lahe, et sa mind käskijaks ja sissejätjaks kutsud ja siis sellise douchy posti teed. Kedagi ei huvita keda sa käsid sisse jätta ja sellest ei saa järeldusi teha, et nad sind ei kuulanud.

KristjanLaas
14.11.13, 12:40
lahe, et lambist copyb asju ka.

ranka
14.11.13, 13:03
Lahe, et sa mind käskijaks ja sissejätjaks kutsud ja siis sellise douchy posti teed. Kedagi ei huvita keda sa käsid sisse jätta ja sellest ei saa järeldusi teha, et nad sind ei kuulanud.

Sorry, et ma su hinge riivasin. Soovitasin, loe siis nii. Pigem on sinul minu vastu midagi kui minul sulle. Ma olin erinevalt sinust terve päeva aktiivne ja üleüldse kõige aktiivsem mängija. Teiseks kuhu me selle postiga jõuame?

Mu küsimus oli, et miks ei tehtud nii. Nii või naa oleks RV ju välja ei läinud v.a. juhul, kui tupaci peal 2-voter. Ma arvan, et see risk oleks seda väärt olnud v mitte ? Isegi, kui tupac oleks oma häält tõstnud minut enne lõppu, oleks tulemus olnud parem kui seda teha koheselt.

Seega ma järeldan, et ta on üks huntidest.

Emma
14.11.13, 13:12
Keegi kel arvutiga lihtsam sirvida edasi-tagasi, mitu hunte vs küla sees on? Sorri et nii noob, tõesti ei jõua telefonis järge pidada.

KristjanLaas
14.11.13, 13:21
Imo. Dnbftw on üks kindel hunt. Vaadake ta postid üle.
http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=2154841&pp=

Rahvavaenlase postidest ikka väga raske midagi välja lugeda. Pushinud ainult KristjanLaasi, kes peaks olema üks clearimaid külasid tänaseks päevaks.

Usalda küla qq day1 ready first day mängijate vastu. Dnb on nii vaba flowga, et see ei lähe kuidagi keskmise first time hundi stiiliga kokku. Vähemalt minu jaoks dnb cleared.

KristjanLaas
14.11.13, 13:38
Sorry, et ma su hinge riivasin. Soovitasin, loe siis nii. Pigem on sinul minu vastu midagi kui minul sulle. Ma olin erinevalt sinust terve päeva aktiivne ja üleüldse kõige aktiivsem mängija. Teiseks kuhu me selle postiga jõuame?

Mu küsimus oli, et miks ei tehtud nii. Nii või naa oleks RV ju välja ei läinud v.a. juhul, kui tupaci peal 2-voter. Ma arvan, et see risk oleks seda väärt olnud v mitte ? Isegi, kui tupac oleks oma häält tõstnud minut enne lõppu, oleks tulemus olnud parem kui seda teha koheselt.

Seega ma järeldan, et ta on üks huntidest.

Tegelt lampi postitasin selle isegi, suht sirge näoga ainult draama jaoks. Isegi 0% vist tundsin neid asju, mida väljendasin.

Anyway tegelt tahaks teamworkida kuni veel saab, usaldad mu eyestabber readi?

Ahv Kongost
14.11.13, 13:56
Keegi kel arvutiga lihtsam sirvida edasi-tagasi, mitu hunte vs küla sees on? Sorri et nii noob, tõesti ei jõua telefonis järge pidada.

mida keegi sellest postist arvab, tundub nagu slip imo.

KristjanLaas
14.11.13, 14:00
mida keegi sellest postist arvab, tundub nagu slip imo.

ühe kasutajaga võib imo ainult korraga mängida.

Emma
14.11.13, 14:07
Et siis oligi liiga loll küsimus. Aga mismoodi slip? Ahv ära trikita

taavi
14.11.13, 14:32
ühe kasutajaga võib imo ainult korraga mängida.

Keegi mängib kahega v mida?

Ahv Kongost
14.11.13, 14:37
Keegi mängib kahega v mida?

ei mängi ikka kahe kasutajaga. laas tegi nali.

KristjanLaas
14.11.13, 14:43
Jep, bwg slipi nali. Kuidagi vaikne on siin..

lenC
14.11.13, 14:43
Hääled seisuga post 1481 kuni 1543
Öö saabub 05:17:21 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 Dnbftw Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560342&postcount=1516) (7), taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560328&postcount=1508) (5)
1 Tupac ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560312&postcount=1497) (9)
1 timz0333 Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560318&postcount=1502) (8)
1 Emma yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560301&postcount=1488) (8)
11 ei ole hääletanud Tupac (4), timz0333 (6), pilme10 (0), KristjanLaas (6), kardaanirist (0), IamAllin (0), eyestabber (0), eluvend (0), Dnbftw (2), Char (2), BlackWerewolfGenie (5)

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 14:48
pilme

KristjanLaas
14.11.13, 14:54
eyestabber

Dnbftw
14.11.13, 14:57
Tupac võiks täna kaduda. Olen nõus välja hääletama ka Ahv Kongost.

kardaanirist
14.11.13, 15:00
omfg. miks võtta poolakas over tupac/ahv?? wtf.



Anyway tegelt tahaks teamworkida kuni veel saab, usaldad mu eyestabber readi?

ei usaldaks. kui suudad mingid konkreetsed näited tuua, miks eyestabber hunt, siis vb. hetkel sinu "tunde" pealt ei tahaks hääletada.


@ pilme, dnb ja emma. kas teil mingisugune huntide ja külade list on? kui nii, siis pange siia ka. kui ei ole, siis tehke. see käib eriti pilme kohta, sest eile tulid teemasse, ütlesid, et seedid informatsiooni ja kirjutad siis midagi, aga kõik, mis sa tegid oli hääl rahvavaenlase vastu ja vsjo. mis readid sul esimese kahe päevaga tekkisid?

taavi
14.11.13, 15:00
eluvend

timz0333
14.11.13, 15:03
Pilme liikus minu mäletamist mööda RV peale kui rong oli juba pikk ?
Pigem hundi liigutus kui rong on juba ees ja siis hääl lisaks lükata.

KristjanLaas
14.11.13, 15:08
omfg. miks võtta poolakas over tupac/ahv?? wtf.



ei usaldaks. kui suudad mingid konkreetsed näited tuua, miks eyestabber hunt, siis vb. hetkel sinu "tunde" pealt ei tahaks hääletada.


@ pilme, dnb ja emma. kas teil mingisugune huntide ja külade list on? kui nii, siis pange siia ka. kui ei ole, siis tehke. see käib eriti pilme kohta, sest eile tulid teemasse, ütlesid, et seedid informatsiooni ja kirjutad siis midagi, aga kõik, mis sa tegid oli hääl rahvavaenlase vastu ja vsjo. mis readid sul esimese kahe päevaga tekkisid?

Sinu arust siis eyestabber küla nagu ma aru saan?

KristjanLaas
14.11.13, 15:10
Tegelt see mäng ongi nii feeli ja flow peal ja väga vähesed teevad major slipe.

eluvend ka hea kandidaat

IamAllin
14.11.13, 15:15
Päevast, loen ka kohe postid läbi.

kardaanirist
14.11.13, 15:15
Sinu arust siis eyestabber küla nagu ma aru saan?

ei julge clearida ja vist kirjutasin ka eile, et ei oska teda ei küla ega huntide alla liigutada. küll aga näen ma hetkel paremaid hundikandidaate. hetkel oled sina ainuke inimene, kes on midagi "imelikku" tema käitumises leidnud. ei taha ainult selle pealt hääletada.

Emma
14.11.13, 15:21
Ma lasen töö kõrvalt seda mängu ja hetkel pole aega liste teha. Eespool midagi mainisin, kes on kes mu arust hundid ja külad. Eyestabberi rongi peale olen ka valmis minema

kardaanirist
14.11.13, 15:24
Ranka võib olla hunt aga ei pruugi. Sellepärast, et mulle arusaamatul põhjusel üritas mingit paanikat külvata enne hääletuse lõppu.
Ahv pigem hunt, sest hullult valib nagu, mida öelda ja ennast külana näidata, aga pigem puikleb küsimusele vastamisest kõrvale sellega.
Kristjan mu arust küla või siis väga kaval hunt.
Eluvend hunt umbes samal põhjusel, miks ahv.


A kõige kindlam hunt timz selle posti põhjal imo


ehk siis eyestabber pole sinu hundi listis, aga oled nõus tema rongi peale minema?

Tupac
14.11.13, 15:27
mulle tundub, et ranka pole hunt, hundised KristjanLaas, rahvavaenlane on rankat hääletanud.

Ma ei saa aru miks enamus arvavad jälle, et mina hunt. See juba näitab, et ma olin rahvavaenlase vastu, rahvavaenlase esimene post oli ka, kus ta kohe hääletas mind hakates mingit visahinge teooriat sisse tooma. Kuidas üldse te arvate, et eile 2 hunti saavad mõlemad enamus hääli?? kus on hundid, kes neid kaitsema peaks? Keegi pole veel seni mind clearinud selles mängus v.a qq kes suri kohe esimene päev külana, mulle on koguaeg tundunud et eyestabber üks huntitest ja laas, kes on clearim küla, tänu rv hundina suremisele tahtis ka varem teda hääletada. Igatahes täna ma võibolla enam postitada ei saa, nii et loodan et te ei jäta hääli minu peale.

IamAllin
14.11.13, 15:28
Pilme liikus minu mäletamist mööda RV peale kui rong oli juba pikk ?
Pigem hundi liigutus kui rong on juba ees ja siis hääl lisaks lükata.

Ega sa ise ka ei tahtnud ju RV hääletada? Vahepeal üritad ära juhtida tema pealt tuld, et polem õtet võütta ja las olla parem KT peek, lisaks küsid hiljem, kas RV on wild guess. Post 1429 tahad Tupaci rongi liikuma panna ja ärgitad laasi ka, kuigi olid just öelnud Tupacile, et ta paneks RV.

Miskipärast jätad üpriski hundise mulje.

IamAllin
14.11.13, 15:29
Klaasiga mõlemad olete hundised, aga ei usu, et mõlemad koos, pigem üks teist.

Emma
14.11.13, 15:30
ehk siis eyestabber pole sinu hundi listis, aga oled nõus tema rongi peale minema?

Vastasin eespool nende kohta, kelle kohta bwg küsis. Seepärast tahtsingi hundi/küka ratiot teada, et liiga paljusid hundiks ei paneks. Eyestabberi puhul usaldan autoriteeti, nii et valmis häält muutma, kui timzi keegi maha ei taha võtta

IamAllin
14.11.13, 15:31
eluvend


Tegelt see mäng ongi nii feeli ja flow peal ja väga vähesed teevad major slipe.

eluvend ka hea kandidaat


Miks eluvend hea kandidaat on? Post 1311 (1357 uuesti ning 1414, 1430 jälle) pärast arvakins, et ta on pigem küla. Ei taha uskuda, et kaashunt nii aktiivselt blokeerija vastu häält tõstaks. Samas coveri mõttes oleks ju perfektne, eksju?

IamAllin
14.11.13, 15:32
MIs puutub tupaci, siis post 1380 on kuidagi väga külane minu jaoks, samas võin ka eksida. Muidu üldiselt ta kaitseb ennast nii nagu külad tavaliselt teevad, suhteliselt agresiivselt ja pisut närvigi minnes.

KristjanLaas
14.11.13, 15:35
Klaasiga mõlemad olete hundised, aga ei usu, et mõlemad koos, pigem üks teist.

Ma liitun sinu/dnb rongiga täna anyway kuni te mind ei hääleta. Ideaalis te võiksite veel koos ka hääletada. Timzi, eluvenda või eeystabberit tahaks välja.

KristjanLaas
14.11.13, 15:37
Miks eluvend hea kandidaat on? Post 1311 (1357 uuesti ning 1414, 1430 jälle) pärast arvakins, et ta on pigem küla. Ei taha uskuda, et kaashunt nii aktiivselt blokeerija vastu häält tõstaks. Samas coveri mõttes oleks ju perfektne, eksju?

hea post ja nõus, ei tea kuidas see meelest läks üldse.

timz0333
14.11.13, 15:53
Ma liitun sinu/dnb rongiga täna anyway kuni te mind ei hääleta. Ideaalis te võiksite veel koos ka hääletada. Timzi, eluvenda või eeystabberit tahaks välja.

Kuna sa rohkem küla minu listis kui eluvend ja eyestabber siis olen valmis joinima.

Minu välja hääletate siis game over

KristjanLaas
14.11.13, 15:55
ahv on hunt see mäng.

eyestabber
14.11.13, 15:55
timz sa järgmine. täna kristjanlaas. mega sitt on olla ja ei jõua hetkel rohkem kommenteerida

KristjanLaas
14.11.13, 15:56
Ahv Kongost

KristjanLaas
14.11.13, 15:57
timz sa järgmine. täna kristjanlaas. mega sitt on olla ja ei jõua hetkel rohkem kommenteerida

eyestabber on confirmed hunt, ma ei liiguta oma häält enam täna. Kardaan soovitan sul ka usaldada.

Emma
14.11.13, 15:59
Aight lets do this. Ja kui sa kristjan nüüd küla pole, siis ma ei tea mitte midagi enam.
eyestabber

kardaanirist
14.11.13, 15:59
eyestabber

aga seda rohkem selleks, et sa tuleksid teemasse tagasi, sest tuli on nüüd sinu peal. ei ole mingit "hääl siia ja tõmban nahui".

KristjanLaas
14.11.13, 15:59
ma eksin siin vähem kui 5%.

Pluss kui eyestabebr läheb, siis lähen ka mina täna öösel.

timz0333
14.11.13, 16:01
Need kes täna mind hääletavad:
häbi häbi püksis käbi mängu, te ei loe mina ära urgu poen. Õhtul urust välja hüppan Emma ära orki torkan.

lenC
14.11.13, 16:08
Hääled seisuga post 1481 kuni 1573
Öö saabub 03:52:37 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 eyestabber kardaanirist (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560422&postcount=1571) (4), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560421&postcount=1570) (11), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560420&postcount=1569) (15), Tupac (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560403&postcount=1557) (5)
2 Tupac Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560389&postcount=1547) (3), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560312&postcount=1497) (9)
1 pilme10 BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560387&postcount=1545) (6)
1 eluvend taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560391&postcount=1549) (6)
1 Emma yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560301&postcount=1488) (8)
1 KristjanLaas eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560418&postcount=1567) (1)
1 Dnbftw Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560342&postcount=1516) (7)
5 ei ole hääletanud timz0333 (9), pilme10 (0), IamAllin (5), eluvend (0), Char (2)

eyestabber
14.11.13, 16:16
ma ausalt hetkel ei viitsi, andke andeks. Võtke täna mind, kui küla siis öösel Laas. Ok? Homme siis timz , tupac, ranka ja eazy game

timz0333
14.11.13, 16:21
Ma ka väga ei viitsi aga lahendan mängu ära kiirelt. Mina qq Karupoeg Rahvavaenlane ja Avicii oleme huntide tiim küla võit!

KristjanLaas
14.11.13, 16:23
ma ausalt hetkel ei viitsi, andke andeks. Võtke täna mind, kui küla siis öösel Laas. Ok? Homme siis timz , tupac, ranka ja eazy game

ffs, õhh

KristjanLaas
14.11.13, 16:24
kellegil veel mingit strong ready?

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:24
Emma on terve mäng nii hullult lurkinud siin, et ta lihtsalt peab olema huntide spioon lol.

taavi
14.11.13, 16:26
Ma ka väga ei viitsi aga lahendan mängu ära kiirelt. Mina qq Karupoeg Rahvavaenlane ja Avicii oleme huntide tiim küla võit!
Kes kuues on?

KristjanLaas
14.11.13, 16:26
Eriti imelik mäng, seekord just kõik külad. See, et hundid viiekesi kokku saavad teha on ulme tegelt 4-1 ratio peaks muutuma peale 4. hunt 5-1 ratioks.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:27
ma eksin siin vähem kui 5%.

Pluss kui eyestabebr läheb, siis lähen ka mina täna öösel.


ma ausalt hetkel ei viitsi, andke andeks. Võtke täna mind, kui küla siis öösel Laas. Ok? Homme siis timz , tupac, ranka ja eazy game


ffs, õhh


kellegil veel mingit strong ready?

Kuidagi imelikult kiirelt vahetad oma arvamust, kuigi paar posti tagasi oli 5%

KristjanLaas
14.11.13, 16:27
Ma pole enam stabberiga päris 100% btw, seega kui kellegil häid ideid, siis kuulan huviga..

KristjanLaas
14.11.13, 16:28
Kuidagi imelikult kiirelt vahetad oma arvamust, kuigi paar posti tagasi oli 5%

hea posti tegi ta minu jaoks..

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:29
emma

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:31
Kristjaniga on suht eazy tegelt, kui homme on see on hunt.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:31
sees*

timz0333
14.11.13, 16:33
Kes kuues on?

Emma

Ahv Kongost
14.11.13, 16:33
Kristjaniga on suht eazy tegelt, kui homme on see on hunt.

in b4 klaas jäetakse täna ellu öösel selle posti pärast ja homme lükatakse insta tanki.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:35
in b4 klaas jäetakse täna ellu öösel selle posti pärast ja homme lükatakse insta tanki.

Impossibru

Emma
14.11.13, 16:37
Eile juba oli jutt mu lurkimise kohta, sama kehtib täna. Kui soomlasele õlle valamise vahel vaba hetk on, vahin kohe siin. Aga vastamiseks on pikemat vaba hetke vaja.

KristjanLaas
14.11.13, 16:41
Eile juba oli jutt mu lurkimise kohta, sama kehtib täna. Kui soomlasele õlle valamise vahel vaba hetk on, vahin kohe siin. Aga vastamiseks on pikemat vaba hetke vaja.

Kus baaris töötad? (otsima ei tule, lambihuvi)

Emma
14.11.13, 16:42
Tänast lynchi ärme minu peale raiskame, pigem las löövad siis hundid maha ja sellega jääb keegi kasulikum säästetud. Mul kaldub timzi peale jälle hääl, ei saa aru, mida ta toodab

Ahv Kongost
14.11.13, 16:42
Eile juba oli jutt mu lurkimise kohta, sama kehtib täna. Kui soomlasele õlle valamise vahel vaba hetk on, vahin kohe siin. Aga vastamiseks on pikemat vaba hetke vaja.

Srsly võiks prioriteedid ikka paigas olla. Libahunt > Töö ja btw ja sa lubasid võileiba, kus jäid öösel kui me klaaspro-ga ''sööma'' tahtsime tulla.

Emma
14.11.13, 16:43
Kus baaris töötad? (otsima ei tule, lambihuvi)

Ühes pärnu spas. Tule otsi kui tahad.

KristjanLaas
14.11.13, 16:43
Tänast lynchi ärme minu peale raiskame, pigem las löövad siis hundid maha ja sellega jääb keegi kasulikum säästetud. Mul kaldub timzi peale jälle hääl, ei saa aru, mida ta toodab

hundid ei söö sind see mäng

Char
14.11.13, 16:44
mis teoksil? rääkige midagi.

Emma
14.11.13, 16:46
hundid ei söö sind see mäng


Miks ei? Also, siin pakutakse ka võileiba ja väga wtf post ahvi poolt.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:47
mis teoksil? rääkige midagi.

Same shit different day really

Char
14.11.13, 16:49
liiga palju inimesi nii varakult eyestabberi rongi peal.. nad kõik ei saa külad olla, peab mõni hunt ka olema

samal kuna keegi pole "kindel" target täna, siis ei usu, et hundid teise hundi peale läheks nii varakult, kui võib mõni küla rong ilusti käima minna..

seega ma ei usu, et eyestabber hunt..läheb tupac

mis arvate mu loogikast?

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:49
liiga palju inimesi nii varakult eyestabberi rongi peal.. nad kõik ei saa külad olla, peab mõni hunt ka olema

samal kuna keegi pole "kindel" target täna, siis ei usu, et hundid teise hundi peale läheks nii varakult, kui võib mõni küla rong ilusti käima minna..

seega ma ei usu, et eyestabber hunt..läheb tupac

mis arvate mu loogikast?

Põhimõtteliselt samamoodi hääletasin mina Emmat :)

eluvend
14.11.13, 16:50
hello

KristjanLaas
14.11.13, 16:51
bwg kas sa oled valmis sacred swearima?

Su mittetiltamine on nii imelik, kogu stiil sul see mäng hoopis teine.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:52
hello

http://i136.photobucket.com/albums/q179/joombly/com_hola/hola_amigo.png

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:53
bwg kas sa oled valmis sacred swearima?

Su mittetiltamine on nii imelik, kogu stiil sul see mäng hoopis teine.

Mida sa tahad, ema nimel vannun, et olen küla.

Mu pinky on sama sacred.

Sa külana peaksid aru ka saama miks ma nii ütlesin.

Ahv Kongost
14.11.13, 16:54
bwg kas sa oled valmis sacred swearima?

Su mittetiltamine on nii imelik, kogu stiil sul see mäng hoopis teine.

Sa pole ainus, kes seda tähele pani. BWG mängib hoopis teist mängu see mäng. See ei tähenda, et ta küll nüüd insta hunt oleks aga eelmised mängud on BWG ikka hullult kaost tekitanud ja segast pannud.

Võibolla on asi ka selles, et bwg peal pole tuld olnud?

Ahv Kongost
14.11.13, 16:55
Mida sa tahad, ema nimel vannun, et olen küla.

Mu pinky on sama sacred.

Sa külana peaksid aru ka saama miks ma nii ütlesin.

Ühesõnaga sa oled valmis tapma oma elu? jätke oma emad ja isad välja nüüd.

Ahv Kongost
14.11.13, 16:55
tapma oma ema*

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:55
Sa pole ainus, kes seda tähele pani. BWG mängib hoopis teist mängu see mäng. See ei tähenda, et ta küll nüüd insta hunt oleks aga eelmised mängud on BWG ikka hullult kaost tekitanud ja segast pannud.

Võibolla on asi ka selles, et bwg peal pole tuld olnud?

http://cdn.list25.com/wp-content/uploads/2011/11/bang.gif

Char
14.11.13, 16:56
Põhimõtteliselt samamoodi hääletasin mina Emmat :)


mis arvate, tundub, et hundid ei ole väga kogenud, esimene päev võtavad q_q ja karupoeg välja, kuigi nad olid suht hundise jutuga. pigem loota, et küla lynchib nad ära.

tundub nagu mingi uued mängijad kuulnud, et q_q ja karupoeg kogenud mängijad. saabub öö, 0 mõtet keda võtta...

"tõmbame need kogenud mängijad välja siis, nii tavaliselt tehakse ju"

Char
14.11.13, 16:56
puhtalt teoretiseerin muidugi :)

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:56
Ahv mida sa toota üritad, karta on, et ma ei vannuks küla kui ma seda poleks.

Stfu hunt

Ahv Kongost
14.11.13, 16:56
Ahv mida sa toota üritad, karta on, et ma ei vannuks küla kui ma seda poleks.

Stfu hunt

ole normaalne. Sa tahad väita, et sa tapaks oma ema siis in case sa tegelt oled hunt?

Ahv Kongost
14.11.13, 16:57
okei ma vannun ka siis oma ema nimel, et ma küla. mis nüüd saab siis.

Ahv Kongost
14.11.13, 16:57
vannume kõik kellegi important nimel ja siis vaatame mängu lõpus, kes selle teoks ka viib.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 16:58
ole normaalne. Sa tahad väita, et sa tapaks oma ema siis in case sa tegelt oled hunt?

Hundina ei vannuks väga eazyy mr wulf kongo

KristjanLaas
14.11.13, 16:59
Mida sa tahad, ema nimel vannun, et olen küla.

Mu pinky on sama sacred.

Sa külana peaksid aru ka saama miks ma nii ütlesin.

tahtsingi pinky

eluvend
14.11.13, 17:00
keegi voteing patterne on ka veits vaadand? ehk koorub mingi info välja

lenC
14.11.13, 17:00
Hääled seisuga post 1481 kuni 1618
Öö saabub 03:00:57 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 eyestabber kardaanirist (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560422&postcount=1571) (4), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560421&postcount=1570) (15), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560420&postcount=1569) (24), Tupac (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560403&postcount=1557) (5)
3 Tupac Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560453&postcount=1600) (6), Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560389&postcount=1547) (3), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560312&postcount=1497) (9)
1 eluvend taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560391&postcount=1549) (7)
1 Emma yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560301&postcount=1488) (8)
1 KristjanLaas eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560418&postcount=1567) (2)
1 Dnbftw Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560342&postcount=1516) (15)
4 ei ole hääletanud timz0333 (11), pilme10 (0), IamAllin (5), eluvend (2)
1 Viga BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560470&postcount=1616) (19)

Ahv Kongost
14.11.13, 17:00
Hundina ei vannuks väga eazyy mr wulf kongo

FFS juba ajasidki mu tilti. Kuidas sa saad oma ema nimel vanduda kui sa ei tapaks teda NAGUNII?!?
nagu gtfo oma pinky promise ja muu pasaga.

igast emade ja isade nimel vandumine võiks olla bann.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:00
Pinky promise kristjan

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:01
FFS juba ajasidki mu tilti. Kuidas sa saad oma ema nimel vanduda kui sa ei tapaks teda NAGUNII?!?
nagu gtfo oma pinky promise ja muu pasaga.

igast emade ja isade nimel vandumine võiks olla bann.

Kuule sa üritad mingit erilist paska toota. Keda ma tapma pean hakkama, kui ma ei ole hunt.

KristjanLaas
14.11.13, 17:03
:D lemmik teemaarendus

lenC
14.11.13, 17:04
Hääled seisuga post 1481 kuni 1618
Öö saabub 02:56:52 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 eyestabber kardaanirist (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560422&postcount=1571) (4), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560421&postcount=1570) (15), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560420&postcount=1569) (24), Tupac (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560403&postcount=1557) (5)
3 Tupac Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560453&postcount=1600) (6), Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560389&postcount=1547) (3), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560312&postcount=1497) (9)
1 eluvend taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560391&postcount=1549) (7)
1 Emma yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560301&postcount=1488) (8)
1 KristjanLaas eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560418&postcount=1567) (2)
1 Dnbftw Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560342&postcount=1516) (15)
1 Ahv Kongost BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560470&postcount=1616) (19)
4 ei ole hääletanud timz0333 (11), pilme10 (0), IamAllin (5), eluvend (2)

IamAllin
14.11.13, 17:04
Mis jama nende pinkypromise asjadega siin on, kas need on üldse lubatud või?

Ahv Kongost
14.11.13, 17:04
Kuule sa üritad mingit erilist paska toota. Keda ma tapma pean hakkama, kui ma ei ole hunt.

Sa ei saa isegi mu jutu poindist hetkel aru! ah ma ei ürita paska toota vaid öelda seda, et ema isa nimel vandumine on bs. Keegi ei tapaks ju libahundu mängu pärast oma ema ära, get real.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:04
:D lemmik teemaarendus

Ma ei tea mis tal hakkas, naised ei anna kätte vist.

KristjanLaas
14.11.13, 17:04
dnb sa oled siin?

IamAllin
14.11.13, 17:05
Vaatasin just Emma poste ka ja kohe üldse ei tahaks uskuda, et ta hunt on, kuna pushis ka liiga kõvasti Rahvavaenlast eile ja ei tahtnud isegi, et teda öiseks peegiks jäetaks, vaid soovis teda kohe maha võtta. Sama lugu on ka eluvennaga, kes liiga kõvasti pushis hundite blokeerijat.

Suhteliselt tobe olukord, kus ma clearin 2 mängijat kindla külane enda jaoks, kes ikkagi on top listides olnud inimestel.

Nad tõesti võisid RV kambaga tanki lükata, mis oleks perfect cover, samas jätaksin need 2 täna sisse ja prooviksin kedagi muud.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:06
Sa ei saa isegi mu jutu poindist hetkel aru! ah ma ei ürita paska toota vaid öelda seda, et ema isa nimel vandumine on bs. Keegi ei tapaks ju libahundu mängu pärast oma ema ära, get real.

Ma olen vannet alati teistmoodi vaadanud ja seda näinud kui karmavannet.

Seega ma ei pea füüsiliselt ise teostama seda, kui ma oleksin andnud vale vande siis sellel on tagajärg. Kuna mul mitte essugi karta pole, sest kuuvalgel ühtegi lisakarva näole ei teki siis polnud mul ka mingit probleemi seda vannet anda.

See, et sa nii räige draama ülesse sellest tõstsid on pigem hundine, kui külane.

J.O.K.K.

kardaanirist
14.11.13, 17:07
liiga palju inimesi nii varakult eyestabberi rongi peal.. nad kõik ei saa külad olla, peab mõni hunt ka olema

samal kuna keegi pole "kindel" target täna, siis ei usu, et hundid teise hundi peale läheks nii varakult, kui võib mõni küla rong ilusti käima minna..

seega ma ei usu, et eyestabber hunt..läheb tupac

mis arvate mu loogikast?

tundub loogiline, aga tupac on kehv lynch imo. arvestades, mis ta eile õhtul siin korraldas on huntidel üli kerge tema rongi peale tulla ja tema lynchist ei saa me mingit infot. pigem näeksin teda öökillina.

bwg ja char. visake mingi list readidega.

pilme ja dnb listi ootan samuti. olen ainuke, kellele tundub, et pilme on hundine? tema kasuks räägib see, et kui tal on poweroll, siis vaevalt ta oleks lasknud 30% modkilli peale ennast d1. samas eile õhtul tuli, andis seletuse, miks oli eemal ja siis lubas teema läbi lugeda ja mingi inputi anda. siis tuli pani hääle ära ja oli vait. pani hääle küll hundi peale, aga tolleks hetkeks oli juba rv peale rong tekkinud. kirjutasin, et tahan talt reade, aga netu. täna ka näole ei anna.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:10
tundub loogiline, aga tupac on kehv lynch imo. arvestades, mis ta eile õhtul siin korraldas on huntidel üli kerge tema rongi peale tulla ja tema lynchist ei saa me mingit infot. pigem näeksin teda öökillina.

bwg ja char. visake mingi list readidega.

pilme ja dnb listi ootan samuti. olen ainuke, kellele tundub, et pilme on hundine? tema kasuks räägib see, et kui tal on poweroll, siis vaevalt ta oleks lasknud 30% modkilli peale ennast d1. samas eile õhtul tuli, andis seletuse, miks oli eemal ja siis lubas teema läbi lugeda ja mingi inputi anda. siis tuli pani hääle ära ja oli vait. pani hääle küll hundi peale, aga tolleks hetkeks oli juba rv peale rong tekkinud. kirjutasin, et tahan talt reade, aga netu. täna ka näole ei anna.

yolpa, dnb most likely villad kuna Wowa pani nad enda peekideks ja sai lynched.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:12
Mul on üks Tupac'i post mis ta eile õhtul tegi ja ma ei näe eriti, et hunt sellise oleks jätnud. Kohe quoten.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:13
omg gg küla, praegu mul tunne, et ma üksi kõikide huntide vastu, enamust kes cleared külad pole siin ja üksi ma ei saa võidelda, plus, kui ma oleks hunt, kas te ei arva, et mul oleks 5 hunti siin kes mind kaitseks?? pls hääletage täna timz, muud võimalust pole.

Villager

kardaanirist
14.11.13, 17:14
mulle küll see post küla muljet ei jäta.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:16
Miks suht faced up imo

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 17:17
Ma ei vaata seda timzi hääletamis osa seal vaid esimest poolt.

Ahv Kongost
14.11.13, 17:18
16 mängijat hetkel eks. 5 hunti, 11 küla. Täna lyncime küla, hundid tapavad 2xküla vist eks?, küla mõrvav ehk tapab hundi ehk mitte. Ütleme worst case oleks, et ei tapa, siis homme on: 5 hunti ja 7 küla, right? Kui küla mõrvav tapab hundu siis 4 hunti ja 8 küla?

On see õige muidu?

Char
14.11.13, 17:19
esimese pool on külane, teine pool hundine

timz0333
14.11.13, 17:19
mis arvate, tundub, et hundid ei ole väga kogenud, esimene päev võtavad q_q ja karupoeg välja, kuigi nad olid suht hundise jutuga. pigem loota, et küla lynchib nad ära.

tundub nagu mingi uued mängijad kuulnud, et q_q ja karupoeg kogenud mängijad. saabub öö, 0 mõtet keda võtta...

"tõmbame need kogenud mängijad välja siis, nii tavaliselt tehakse ju"

Ma olen täpselt sama asja mõelnud eile/täna

kes meil uustulijad on siis: pilme, kongo, emma tupac veel?

KristjanLaas
14.11.13, 17:21
kongot ei saa uuena arvestada.

Char
14.11.13, 17:25
ei no, tõenäoliselt ei ole kõik hundid uued, aga mingi 2-3 ikka..võtame kõige kahtlasema uustulnuka imo täna.

Emma
14.11.13, 17:29
Kui ma esimest korda mängides hundiks saaks, siis käituksin ilmselt nagu pilme praegu, aga pigem mitte nii nagu tupac. Just saying.

kardaanirist
14.11.13, 17:30
char, on sul list või ei?

Char
14.11.13, 17:32
char, on sul list või ei?

ei ole veel, ma pole nii põhjalikult jälginud, et kohe olemas..pean hakkama kuskilt vaatama kiirelt. aga 17 lk ma läbi ei lappa

KristjanLaas
14.11.13, 17:32
Ma liigun jaurama ära, Gl külad dnb ja IAmAllin.

ahv kongost

timz0333
14.11.13, 17:34
Siis teeme pilme täna ja asi vask kui kellegil paremaid ideid ei tule.

Char
14.11.13, 17:35
vaatan alles jäänute inimeste postilogid läbi

timz0333
14.11.13, 17:35
Niikuinii vend hüppab õhtul laivi lurkima ja tolku pole + võimalus suureneb, et hunt ja meil kindlat kandidaati pole antud KT poolt.

eluvend
14.11.13, 17:40
Mis võis selle posti mõte olla?

1x unvote, 1 RV oma vahetage tupac

Seis oli sel hetkel Rahvavaenlane 9; Tupac 5. Kas võis wow arvata, et seal tupaci peal on doublevoter või oli see mingi fancy-play?

ranka
14.11.13, 17:41
Täna olen väga AFK. Sorry.

Emma
14.11.13, 17:45
Aaaga ranka miks sa seda ütlesid, et teisel paarilisel pole mõtet enam välja tulla?

Also, ma arvan et timz üritab meeleheiteliselt Eyestabberi pealt tähelepanu ära juhtida. Kes üldse usuvad, et timz hunt pole?

eluvend
14.11.13, 17:45
Eile oli muidu põnev hääletus. 15 minutit enne öö saabumist oli seis Tupac 6 Rahvavaenlane 5. Ja järsku lendasi hunnik hääli rahvavaenalsele (jäi 9:5). Keeldun uskumast, et kõik seal külad said siiski olla.

Kuna mõlemal hääletusel on minuga samamoodi lõpphääl olnud Tupacil, bwg, ja Emmal. Siis need mu külamehed.

taavi
14.11.13, 17:46
Mis võis selle posti mõte olla?


Seis oli sel hetkel Rahvavaenlane 9; Tupac 5. Kas võis wow arvata, et seal tupaci peal on doublevoter või oli see mingi fancy-play?

See doulevouteri püüdmiseks arvatavasti ikka

kardaanirist
14.11.13, 17:57
Aaaga ranka miks sa seda ütlesid, et teisel paarilisel pole mõtet enam välja tulla?

Also, ma arvan et timz üritab meeleheiteliselt Eyestabberi pealt tähelepanu ära juhtida. Kes üldse usuvad, et timz hunt pole?

kuni eilse õhtuni oli mul pigem küla listis. täna ei oska enam midagi arvata. hüppab ühelt häälelt teisele. 1576 postist ka aru ei saa. mis selle point on kui oled küla/hunt?? aga ei näe mõtet teda täna hääletada. ennem võtaksin pilme/tupac. isegi eyestabberi võtaks ehk enne timzi, sest nii saaks kristjanis selgust ja eyestabber ei anna külale midagi juurde kah. täna tegi 2 posti ja läks minema. homme ei pruugi üldse tulla. aga pilme/tupac oleks minu valik. üks nendest lynch ja üks öökill. kui võtame eyestabberi ja osutub külaks, siis mõrvar tapab öösel obv kristjani.

eluvend
14.11.13, 17:57
KristjanLaas, kardaanirist ja taavi ilmselt ei saa olla doublevoterid, sest nad olid day1 lynchis ranka peal, kes kaotas 1 häälega.

kardaanirist
14.11.13, 17:58
ja tupac siis pigem öökill kui lynch.

Char
14.11.13, 17:59
vaikselt edeneb list 5/16 ..11 to go :D

IamAllin
14.11.13, 17:59
Eile oli muidu põnev hääletus. 15 minutit enne öö saabumist oli seis Tupac 6 Rahvavaenlane 5. Ja järsku lendasi hunnik hääli rahvavaenalsele (jäi 9:5). Keeldun uskumast, et kõik seal külad said siiski olla.

Kuna mõlemal hääletusel on minuga samamoodi lõpphääl olnud Tupacil, bwg, ja Emmal. Siis need mu külamehed.

Tahan sinuga nõustuda, et Tupac, eluvend, Emma on pigem külad.

lenC
14.11.13, 18:00
Hääled seisuga post 1481 kuni 1659
Öö saabub 02:00:57 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 eyestabber kardaanirist (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560422&postcount=1571) (9), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560421&postcount=1570) (17), Tupac (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560403&postcount=1557) (5)
3 Tupac Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560453&postcount=1600) (11), Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560389&postcount=1547) (3), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560312&postcount=1497) (10)
2 Ahv Kongost KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560504&postcount=1646) (28), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560470&postcount=1616) (28)
1 eluvend taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560391&postcount=1549) (8)
1 KristjanLaas eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560418&postcount=1567) (2)
1 Emma yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560301&postcount=1488) (8)
1 Dnbftw Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560342&postcount=1516) (18)
4 ei ole hääletanud timz0333 (14), pilme10 (0), IamAllin (8), eluvend (5)

IamAllin
14.11.13, 18:00
MA e itea miks mulle tundub, et pundis Timz, Klaas, ranka on vähemalt 2 hunti.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 18:02
Tahan sinuga nõustuda, et Tupac, eluvend, Emma on pigem külad.

Say what now sa tahad öelda, et ma hunt vä?

Lol ÄllIn ära aja kelbast.

ranka
14.11.13, 18:05
Aaaga ranka miks sa seda ütlesid, et teisel paarilisel pole mõtet enam välja tulla?

Also, ma arvan et timz üritab meeleheiteliselt Eyestabberi pealt tähelepanu ära juhtida. Kes üldse usuvad, et timz hunt pole?

Jälle eksisin. Kirjutasin pikka kommentaari. Just vastupidi. Paariline peaks välja tulema JUHUL kui tema minek on ohus. Tal ei ole enam erivõimeid, aga saab säästa ühe külakilli, aga seda juhul, kui suutsid maxiga mõlemad jätta waterproof tellid. Huntidel ei ole ka mõtet teda süüa, sest teised powerrollid on mängus.

timz0333
14.11.13, 18:07
NB: need kes arvavad, et ma hunt vaadake fkn day 2 otsast lõpuni uuesti läbi ja tulge siis sama jutuga tagasi! over and out!

Koju jõuan vaatan veel üle kes võiks olla kriimsilm. Tupac on liiga otsekohene, ei usu enam, et ta hunt :/ kuigi vahepeal tahtsin välja võtta esimesena. Eyestabberi lynchi vastu pole mul midagi. Emma palun too välja kus ma hääli kuhugi viin? Ja kes veel aru ei saa siis keskpäevased praamid ei loe midagi.

eluvend
14.11.13, 18:08
see plime10 mängib muidgi klassikalist textbook noob hunti. Istub vaikselt nurgas, poetab oma mõned postitused kuhugi ära ja suurt midagi ei arva ega ütle. ei ole võimalik, et Sa naudid mängu ju kamoon

timz0333
14.11.13, 18:08
MA e itea miks mulle tundub, et pundis Timz, Klaas, ranka on vähemalt 2 hunti.

Nonii, see võis praegu saatuslik post olla.

kardaanirist
14.11.13, 18:08
minu jaoks on clear külad IamAllin, taavi, yolpa. Dnb/Emma huntidena tunduks liiga peen level. mida aeg edasi, seda kahtlasemana nad mulle tunduvad, aga mõlema d1 clear nii tugev minu jaoks nii et pigem lükkan need ka külaks. dnb, kui oled küla, siis mingisugune list ja input oleks helpful.

timz0333
14.11.13, 18:09
Ja imallinn tee list kes külad kes hundid kes peaks täna lahkuma plz.

eluvend
14.11.13, 18:09
kasvõi niisama siin teemas chattida ei tundu ahvatlev? päriselt?

eluvend
14.11.13, 18:10
kasvõi niisama siin teemas chattida ei tundu ahvatlev? päriselt?

see oli täiendavalt mõeldud mu eelmisele postile, kus plime10-st räägin

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 18:13
Kui paariline välja tuleb siis huntidel kergem seeripüüda ju. Seega ainult juhul, kui tal tuli peaks peal olema siis ta peaks tulema nagu ranka ütles or, kui keegi viimase hingetõmbega üritab fakeclaimida, et ennast päästa.

ranka
14.11.13, 18:35
Seer peaks anyway varsti välja tulema. Eriti kui on suur hulk hunte käes, et külamõrvar ei killiks külasid.

Char
14.11.13, 18:35
Char - küla ftw
taavi - tänane list oli hea #1517
eluvend - isegi korralikult arutelud. näeb piisavalt vaeva, ei tundu hunt, tõi rahvavaenlase hääletamise kohta hea poindi välja
kardaanirist- solid küla, kõige puhtam so far
timz0333 - kardaaniga samaväärne küla, ehk solid küla
Ahv Kongost - uskuge või mitte, aga täitsa usun, et küla, sitaks head postid teinud.
BlackWerewolfGenie - KÜLA


emma
pilme10 - pmst null infot. eile targetis kahte rongi ainult.
eyestabber - napisõnaline ettevaatlik hunt ?? kristjanlaas targetis tugevalt, miks? siis ei saa hunt olla?



yolpa - veits hundine, aga alumised nimed rohkem hundised
IamAllin- possibly tupaciga paaris, not so sure, väga random

--
the most WOLF:


ranka - hundine .
Dnbftw - WOLFF, hoiab tagaplaanile, postidab teistesse teemadesse, postid läbi vaadatud, üsna hundine
KristjanLaas - HUNT, igatseb q_q, karupoega taga eile hommikul(nice clear), targetib timzi, wowat ( täna timz, eluvend ja eyestabber, 2 on mul cleared küla)
Tupac - pani eile 20.54 rahvavaenlane, ja spetsiaalslet tõmbas 21.00 veel boldi hääle, et kõik näeksid seda, ehk üritas ennast clearida tulevikuks.

eluvend
14.11.13, 18:42
dnbftw on kummaline tüüp. samas keegi on varasemalt mingit asjade põhjal ta clearinud ja millegipärast päris ammendavalt. Ei tea kas leian üles selle posti mida mõtlen, aga point oli, et mingi jutt oli liiga külane firsttimeri kohta.

Char
14.11.13, 18:42
tupac tundus jutt muidu norm, pigem küla vist ikkagi siis. ei võtaks teda täna

Char
14.11.13, 18:44
ma võtaks ranka dnbftw või kristjanlaasi.

ma arvan, et KristjanLaas on hea võtta..tekitab üsna palju segadust siin.

eluvend
14.11.13, 18:45
Mõtlesin sed postitust.

Külased postid ja tunneb väga vabalt ennast siin teemas.

Nt chatib minuga niisama jne.

Kui sa küla oled siis sa ei tea, et huntidel tihti raske poste teha (valetamine on raske!) ja nad tunnevad ebamugavalt ennast. Hunt kõhkleb igas sõnas mis kirjutab -- hakkab mõtlema kas see tundub hundine jne.

Praegu dnb väga vabalt kirjutab igast suvalisi asju ja väga kiiresti.

Sellepärast tunnen hästi praegu dnb koha pealt ennast.


Muidu, kes see tüdruk on, kelle gif-e q_q siia järjest postitas? :D

kardaanirist
14.11.13, 18:48
LenC jälle halba teavitustööd teinud, kus on kirjas, et huntidel ka tank olemas?
Oskab keegi midagi Maxi ja karupoja omavahelistest suhetest rääkida?


Sky Plusi infoliinile tuli just teade võimalikust hundist, beware!


WowAwiAA sina vä?
http://25.media.tumblr.com/09e420a41a0fa163f1287f550ea1ba68/tumblr_ml7jp04RBj1r0y8j6o1_500.gif



Katastroof, täielik tragöödia. Poleks teist kellestki seda uskunud, et nii nahaalseks muutute. Terve pere on korralikus šokis, pool küla on hangude ja kirvestega mööda tänavaid hunte taga ajamas.

Läksin lõuna aeg garaaži, avan ukse ja mis vaatab vastu?:http://www.upload.ee/image/3701107/IMG586.jpg

See ei ole normaalne!

Õnneks jättis hunt endast maha mõned jäljed: M täht viitab ilmselgelt isikule, meie mängus osalevad M algustähega mylolo, Maxi. M võib viidata ka Emmale. Garaažist eemalt leidsin hundi jäljed mis viisid üle põllu. Ilmselgelt sissetung vöörale territoorumile tõmbas hundil kõhu vedelaks ja jättis maha korraliku laadungi väljaheiteid. Väljaheidete järgi eeldan, et hunt/hundid on McDonaldsi regularid. Kõndimismaneeri järgi võib eeldada, et hundid on olnud kas meessoost(mis välistaks Emma???), kuid kindel ei saa olla. Kuna uksele jäeti rippuma korralik nuga, siis võib arvata, et meie hunt kleptomaan ei ole. Kuna hunt teadis, et lisaks sissemurdmisele võib suurema karistuse saada ka varguse eest, siis on võimalik, et sellist tegu sooritanud hallivatimees on seadustest teadlik.

Igatahes on selline sissetung julm ja minu jaoks viidi mäng uuele levelile. Hunt, kes sa seda tegid ära arva, et sa pääsed kergelt! Oksa tõmbamine saab olema julm ning verine. Kui selline isiklik rünnak peaks uuesti korduma, olen valmis kasutama oma saksa lambakoera, kes mõned nädalad tagasi tuima näoga murdis maha rebase. Nüüd sa siis tead, mis sind ees ootab. Karda!

Muudan oma hääle Maxi peale, sest tema on kõige tõenäolisemalt see kurikael!

hunt ei tee day1 selliseid poste. eriti arvestades, et dnb mängib esimest korda. hundina ilmselt ootaks ja lükkaks hääle rongile ja olemas. dnb tegi random nalju, vastas temale suunatud postidele üli kiiresti jne. täiega häirib tema d2 ja d3 päev, aga no d1 clear on nii tugev, et kohe üldse ei taha teda lynchida (kuigi külale suurt midagi juurde ka ta ei anna. siiski).

eluvend
14.11.13, 18:52
täiega häirib tema d2 ja d3 päev, aga no d1 clear on nii tugev, et kohe üldse ei taha teda lynchida (kuigi külale suurt midagi juurde ka ta ei anna. siiski).

Hakkasin mõtlema, et peale q_q kadumist on kohe märgatavalt vaiksemaks võtnud dnbftw. Ei tea kas juhus või äkki prooviski spämmimisega q_q heakskiitu saavutada? Vabalt võis ju keegi oskuslik hunt chatis sellise nipi anda.
Või see vist juba ülemõtlemine...

eluvend
14.11.13, 18:54
Igal juhul dnb, eyestabber ja plime. Võiksite grammikenegi aktiivsemad olla, muidu võib juhtuda et peategi täna võllas lõpetama :(

ranka
14.11.13, 18:54
Ma olen hunt kuna ma ei postita?

Põhjus, miks ma ei saa postitada:

reede õhtul olid piletid BKK, aga tänu Finnairi streigile need tühistati, siis on vaja teha ümberplaneerimisi.
homme hommikul pean minema immigrationisse viisat pikendama ning pärast pangakonto tegema, mille kohta uurin lisainfot.
+ kolmas asi, mida ma avalikult ei kommenteeri. tegu on tabelitöötlusega.

Seega tõesti ei ole mul täna aega ja tõenäoliselt ka mitte homme enne õhtut ega ka laupäeval. Tõenäoliselt ka mitte pühapäeval, esmaspäeval kah mitte. Ausalt räägin. Teisipäeval juba näete ka miks :)

ranka
14.11.13, 18:55
Viimase kohta - näevad need, kes loevad online väljaandeid :)

lenC
14.11.13, 19:00
Hääled seisuga post 1481 kuni 1682
Öö saabub 01:00:58 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 eyestabber kardaanirist (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560422&postcount=1571) (11), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560421&postcount=1570) (17), Tupac (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560403&postcount=1557) (5)
2 KristjanLaas Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560544&postcount=1676) (14), eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560418&postcount=1567) (2)
2 Tupac Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560389&postcount=1547) (3), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560312&postcount=1497) (14)
2 Ahv Kongost KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560504&postcount=1646) (28), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560470&postcount=1616) (30)
1 eluvend taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560391&postcount=1549) (8)
1 Emma yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560301&postcount=1488) (8)
1 Dnbftw Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560342&postcount=1516) (18)
3 ei ole hääletanud pilme10 (0), IamAllin (9), eluvend (12)
1 Viga timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560532&postcount=1668) (17)

Char
14.11.13, 19:00
dvai ronige eyestabberi pealt ära. võtame laasi, ranka või yolpa vms

lenC
14.11.13, 19:02
Hääled seisuga post 1481 kuni 1682
Öö saabub 00:58:34 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 eyestabber kardaanirist (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560422&postcount=1571) (11), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560421&postcount=1570) (17), Tupac (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560403&postcount=1557) (5)
2 KristjanLaas Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560544&postcount=1676) (14), eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560418&postcount=1567) (2)
2 Tupac Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560389&postcount=1547) (3), ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560312&postcount=1497) (14)
2 Ahv Kongost KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560504&postcount=1646) (28), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560470&postcount=1616) (30)
1 IamAllin timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560532&postcount=1668) (17)
1 eluvend taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560391&postcount=1549) (8)
1 Emma yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560301&postcount=1488) (8)
1 Dnbftw Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560342&postcount=1516) (18)
3 ei ole hääletanud pilme10 (0), IamAllin (9), eluvend (12)

ranka
14.11.13, 19:02
Ma ei ole hunt. Kuna ma kahtlusalune, siis jälgin teemat sellest postist rohkem. Kuidas ma kahtlusaluseks sain? Eriti kui tuleb keegi, kes on 3 päeva "koolitööd" teinud ning nüüd jagab siin reade.

ranka
14.11.13, 19:04
Eilne Tupaci ning Plime häältemuutmine ei olnud siis kahtlane?

Emma
14.11.13, 19:04
dvai ronige eyestabberi pealt ära. võtame laasi, ranka või yolpa vms

Whyyy

Char
14.11.13, 19:06
Ma ei ole hunt. Kuna ma kahtlusalune, siis jälgin teemat sellest postist rohkem. Kuidas ma kahtlusaluseks sain? Eriti kui tuleb keegi, kes on 3 päeva "koolitööd" teinud ning nüüd jagab siin reade.

tule parem arutle minuga, mitte ära asu ennast kaitsma ja mind süüdistama, mõttetu seda teha külana.
pmst kohe ründad seda, kes sinu kohta midagi halba kirjutas, standard hundine.

pane enda liste ja asju..ja seletusi.

kardaanirist
14.11.13, 19:06
dvai ronige eyestabberi pealt ära. võtame laasi, ranka või yolpa vms

ma võtaks pigem eyestabberi, sest nii saame laasis selgust + kohe võimalik ta öösel ära tappa. kui eyestabber on küla, siis kristjan on öine külamõrvari kill. kui eyestabber on hunt, siis kristjan cleared küla ja me ei kaota inimest, kes mängu lahendab (eyestabber seda ei tee).

kardaanirist
14.11.13, 19:06
ja imo pilme üldse kõige parem kandidaat.

kardaanirist
14.11.13, 19:08
pilme10

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:08
ma võtaks pigem eyestabberi, sest nii saame laasis selgust + kohe võimalik ta öösel ära tappa. kui eyestabber on küla, siis kristjan on öine külamõrvari kill. kui eyestabber on hunt, siis kristjan cleared küla ja me ei kaota inimest, kes mängu lahendab (eyestabber seda ei tee).

Mul on selline tunne, et kristjanlaas on huntideseer :)

Aga ma arvan, et eyestabber on spiooni poolt peekitud mingiks külaks.

Pealegi stabber ei ole väga hea rong kui laas alguses täiega pushis ja siis ühe posti peale põhimõtteilselt jättis ja ütles, et cleared või mingi selline bs

ranka
14.11.13, 19:09
tule parem arutle minuga, mitte ära asu ennast kaitsma ja mind süüdistama, mõttetu seda teha külana.
pmst kohe ründad seda, kes sinu kohta midagi halba kirjutas, standard hundine.

pane enda liste ja asju..ja seletusi.

Ei suuda täna. Tõin hommikul Tupaci ja Plime välja. Otsi need postid ülesse.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:10
huntideseer = spioon :)

eluvend
14.11.13, 19:10
See oli see post, mille peale Laas ümber mõtles siis.


ma ausalt hetkel ei viitsi, andke andeks. Võtke täna mind, kui küla siis öösel Laas. Ok? Homme siis timz , tupac, ranka ja eazy game

timz0333
14.11.13, 19:10
Teeme pilme siis.Chari list on päris hea

Char
14.11.13, 19:11
Whyyy

ok..pmst neil oli laasiga mingi teema...laas süüdistas eyestabberit ja eyestabber tõi selle välja tervele teemale...äkki kokkumäng, et neid mitte paari panna. imelik, et ta selle välja tõi noomoodi


lol see laasi lembesus minu vastu hakkab juba naeruväärseid mõõtmeid võtma

eyestabber targetib ise wow, ranka, ahv kongost, timz, laas?

rankat ta mainib ka üsna palju, vb siis ranka on küla ikka ja eye + laas + dnb + tupac + yolpa hundid..

ok eyestabber.

ranka
14.11.13, 19:11
plime

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:11
Pilme on halb vote kui ta 0 posti on siis 50% on modkilli niivõinaa soolas ju

Char
14.11.13, 19:12
Teeme pilme siis.Chari list on päris hea

pilme võib olla. aga võtame parem kellegi punastest imo

ranka
14.11.13, 19:12
ok..pmst neil oli laasiga mingi teema...laas süüdistas eyestabberit ja eyestabber tõi selle välja tervele teemale...äkki kokkumäng, et neid mitte paari panna. imelik, et ta selle välja tõi noomoodi



eyestabber targetib ise wow, ranka, ahv kongost, timz, laas?

rankat ta mainib ka üsna palju, vb siis ranka on küla ikka ja eye + laas + dnb + tupac + yolpa hundid..

ok eyestabber.

Mida sa korraldad? Alguses tulge maha ja nüüd peale.

Char
14.11.13, 19:12
Pilme on halb vote kui ta 0 posti on siis 50% on modkilli niivõinaa soolas ju

+1 ei võta pilmet.

Char
14.11.13, 19:12
Mida sa korraldad? Alguses tulge maha ja nüüd peale.

ei või ümber mõelda? jube agressiivne oled millegi pärast.

ranka
14.11.13, 19:12
ma võtaks tupaci. kui tupac hunt, siis on ka plime.

​tupac

ranka
14.11.13, 19:13
ei või ümber mõelda? jube agressiivne oled millegi pärast.

ma ei saa su readidest aru. sellest on probleem. jubedalt siiberdad.

eluvend
14.11.13, 19:13
liiga palju inimesi nii varakult eyestabberi rongi peal.. nad kõik ei saa külad olla, peab mõni hunt ka olema

samal kuna keegi pole "kindel" target täna, siis ei usu, et hundid teise hundi peale läheks nii varakult, kui võib mõni küla rong ilusti käima minna..

seega ma ei usu, et eyestabber hunt..läheb tupac

mis arvate mu loogikast?

Sel ajal olid siis stabberi peal: kardaanirist (4), Emma (11), KristjanLaas (15), Tupac (5).
Kui loogikat jätkata, siis hundi leiab siit.

taavi
14.11.13, 19:13
ja imo pilme üldse kõige parem kandidaat.

ei, kui ta välja ei ilmu siis surem öösel vb, tal 0 posti

kui välja ilmub siis ehk

ranka
14.11.13, 19:14
ei või ümber mõelda? jube agressiivne oled millegi pärast.

lisaks toon välja tupaci, sa ei vasta kordagi nendele kahele readile. siis soovitad eye rongilt maha tulla ning lähed eye peale tagasi.

kardaanirist
14.11.13, 19:14
Pilme on halb vote kui ta 0 posti on siis 50% on modkilli niivõinaa soolas ju

30%, aga mõte on õige. unvote. pilme võib olla mõrvari öökill juhul kui ta modkilli üle elab.

kardaanirist
14.11.13, 19:14
a oih. tal 0 posti. siis 50% jep.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:14
lol huvitav hetkel sama lineup põhimõtteliselt

Hääli Lynch Hääletajad
3 eyestabber kardaanirist (11), Emma (17), Tupac (5)

IamAllin
14.11.13, 19:16
Ja imallinn tee list kes külad kes hundid kes peaks täna lahkuma plz.

Pigem külad nimekirja paneksin: eluvend, emma, kardaan, bwg, char.

Veidikene maha jääb neist: tupac

Kahtlased on: dnb, eyestabber, yolpa,

Hundised: ranka, laas

Infot pole: plime

Timz, ma ei arva väga, et sina ja klaas koos hundid olete, aga üks teist on. Miks ma panin sind hundi kandidaadiks? Eile üritasid kõvasti eluvenda pushida, kes oli ju nii külase jutuga, järgmiseks sa kahtlesid RV hääletamises ja küsisid, kas ta on wild guess, kuigi ammu oli räägitud, et rahvavaenlane kõige suurem suspect. Siis üritasid inimesi tupacile saada, ärgitasid k.laasi ka endaga kaasa tulema ja lõpuks hüppasid rahvavaenlase peale alles 20:52

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:17
Kuule meil kõikidel kisub see laas ikka rohkem hundiks laas ma arvan, et lynchime ära. Kui pilme ei saa modkilli mõrvar lynchib pilme, kui pilme saab modkilli, mõrvar lynchib stabber, kui peaks tulema välja, et laas küla.

Ei sobi selline plaan?

IamAllin
14.11.13, 19:18
Nonii, see võis praegu saatuslik post olla.

miks?

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:18
Kui laas hunt ja pilme saab modkilled siis arvan mõrvar söö ära Emma/Tupac

eluvend
14.11.13, 19:18
natuke kahtlane, kas hundid laseks pilme modkillimise flipile minna? vast ärgitaks teda ikka postitama enne

IamAllin
14.11.13, 19:19
Poolakas tõmbas paar minti ennem päeva lõppu endale ise vee peale.

Copyge keegi wowa list ma ei leia seda praegu.

Vaadake üle RV postitused.

Klaas ühe põhjal küla.

Timz, millise põhjal laas siis küla oli?

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:19
jaa ma just mõtlesin, et tegelt rv pushis laasi korralikult ka ma ei teagi nüüd kes see kõige parem lynch on.

no vote hetkel.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:20
Pigem külad nimekirja paneksin: eluvend, emma, kardaan, bwg, char.

Veidikene maha jääb neist: tupac

Kahtlased on: dnb, eyestabber, yolpa,

Hundised: ranka, laas

Infot pole: plime

Timz, ma ei arva väga, et sina ja klaas koos hundid olete, aga üks teist on. Miks ma panin sind hundi kandidaadiks? Eile üritasid kõvasti eluvenda pushida, kes oli ju nii külase jutuga, järgmiseks sa kahtlesid RV hääletamises ja küsisid, kas ta on wild guess, kuigi ammu oli räägitud, et rahvavaenlane kõige suurem suspect. Siis üritasid inimesi tupacile saada, ärgitasid k.laasi ka endaga kaasa tulema ja lõpuks hüppasid rahvavaenlase peale alles 20:52

Allin mis Kongo Ahvi kohta ütled

ranka
14.11.13, 19:21
jaa ma just mõtlesin, et tegelt rv pushis laasi korralikult ka ma ei teagi nüüd kes see kõige parem lynch on.

no vote hetkel.

minu kogemus ütleb, et ootamine on hunditell

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:23
natuke kahtlane, kas hundid laseks pilme modkillimise flipile minna? vast ärgitaks teda ikka postitama enne

Jah aga ma arvan, et Pilme üldse suht outed, kui ta praegu välja ilmub suht hundine igatepidi.

ranka
14.11.13, 19:23
char. miks sa invis ei ole ?

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:24
minu kogemus ütleb, et ootamine on hunditell

Ok ranka that's it you got it ma olen hunt, kohe kutsun wolfchatis oma 4 buddy sind votema ka.

ranka
14.11.13, 19:24
Ok ranka that's it you got it ma olen hunt, kohe kutsun wolfchatis oma 4 buddy sind votema ka.

level?

Char
14.11.13, 19:25
lisaks toon välja tupaci, sa ei vasta kordagi nendele kahele readile. siis soovitad eye rongilt maha tulla ning lähed eye peale tagasi.

vaata asi toimus 2-3 minuti jooksul, kui kirjutasin ja quotesin poste kokku. ei ole siin kõrval aknas refreshimas topic, et saan up to date vastata sulle.

ranka
14.11.13, 19:25
vaata asi toimus 2-3 minuti jooksul, kui kirjutasin ja quotesin poste kokku. ei ole siin kõrval aknas refreshimas topic, et saan up to date vastata sulle.

tupaci ja plime readid tõin välja hommikul. miks sa neid siis ei näinud? toona aktiivsust ei olnud.

Char
14.11.13, 19:27
char. miks sa invis ei ole ?

miks ma peaks?


Kui laas hunt ja pilme saab modkilled siis arvan mõrvar söö ära Emma/Tupac

pigem tupac siis. vaata emma poste, pmst pole mingit infot seal, et ta võiks olla hunt



Pigem külad nimekirja paneksin: eluvend, emma, kardaan, bwg, char.

Veidikene maha jääb neist: tupac

Kahtlased on: dnb, eyestabber, yolpa,

Hundised: ranka, laas

Infot pole: plime



meeldib list. sama nagu mul pmst

Char
14.11.13, 19:28
tupaci ja plime readid tõin välja hommikul. miks sa neid siis ei näinud? toona aktiivsust ei olnud.

ma ausalt ei ole kõiki poste läbi lugenud. ma just üritasin kõikide inimeste individuaalsed postid läbi saada diagonaalselt ja tegin listi kokku.

ranka
14.11.13, 19:29
kui sul on hundisem klaas kui eye, siis miks eye? char, so list ei make sense. miks sa ei taha tupaci hääletada? kas eilne häältetõste tõesti ei lugenud midagi? miks sa ignoreerid seda?

lenC
14.11.13, 19:30
Hääled seisuga post 1481 kuni 1730
Öö saabub 00:30:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 eyestabber Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560568&postcount=1698) (23), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560421&postcount=1570) (18), Tupac (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560403&postcount=1557) (5)
2 Tupac ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560575&postcount=1705) (27), Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560389&postcount=1547) (3)
1 pilme10 timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560567&postcount=1697) (18)
1 eluvend taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560391&postcount=1549) (9)
1 KristjanLaas eyestabber (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560418&postcount=1567) (2)
1 Emma yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560301&postcount=1488) (8)
1 Dnbftw Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560342&postcount=1516) (18)
1 Ahv Kongost KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560504&postcount=1646) (28)
1 unvote kardaanirist (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560581&postcount=1710) (16)
3 ei ole hääletanud pilme10 (0), IamAllin (12), eluvend (15)
1 Viga BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=560590&postcount=1719) (40)

IamAllin
14.11.13, 19:30
Allin mis Kongo Ahvi kohta ütled

Tema esimese päeva post nr 391 on suht kahtlane, selle põhjal võiks kahtlustada küll teda, samas kas hunt hakkaks seda plaani kohe nii aktiivselt maha tegema? Lisaks ütles ta day1, et klaas võiks olla hea öömõrvakill, mistõttu neid mõlemaid hundiks ei pistaks.

Aga vaadates ta eilseid ja tänaseid poste, siis seal on külaseid ja hundiseid, ei oskagi teda kuhugile peale kahtlase panna hetkel.

ranka
14.11.13, 19:31
ma ausalt ei ole kõiki poste läbi lugenud. ma just üritasin kõikide inimeste individuaalsed postid läbi saada diagonaalselt ja tegin listi kokku.

ei näinud seda posti enne mu posti. mis garanteerib aususe? ma soovitan lugeda need postid läbi. need olid hommikul ja ma täna vähe post teinud. peaksid olema hõlpsasti leitavad.

cliffina (ei mäleta täpsel) oli tupaci hääl mujal. RV-l oli 6 häält, tupacil 5 häält. Ta tõstis oma hääle RV peale ja kohe tegi seda ka plime, kes oli jälle päeva AFK olnud.

tupacil ei oleks olnud mitte mingit põhjust RV peale häält tõsta. isegi kui ta eeldaks, et ta peal 2-voter, oleks ta võinud hääle tõsta külana minut-paar enne päeva lõppu. nii oleks eelnevalt hundid rohkem paanitsenud. aga miks ta tegi seda ca. 30 minutit enne lõppu. ajaliselt võin eksida, kuna ei mäleta täpseid daatumeid.

miskipärast ka plime tegi seda. see makeks sense, kui nad oleks paar, aga nad ei olnud.

taavi
14.11.13, 19:31
ahv

Emma
14.11.13, 19:31
Jääme ikka eyestabberi peale, Maxi ütles et tema järgmine hunt. Mis siis, et WowAga pange pani , mina usun teda, kuna enamus inffi on tõele vastanud ja ka paljude mu arust külaste arvamusega ühtind.

eluvend
14.11.13, 19:31
kui valik eyestabber või tupac, siis esimene. Tüüp ei vaevu isegi end kaitsma tulema. Tupac aga on mingi aktiivsuse üles võtnud, peale uimast esimest päeva

ranka
14.11.13, 19:32
parandan: tupacil ei oleks olnud mitte mingit põhjust tõsta oma hääl RV-le, vähemalt mitte sellisel timeframel.

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:32
Kurat täna neid piiripealseid vendi postidega ikka kuidagi väga palju

eyestabber
14.11.13, 19:36
üritan ka oma 5 posti ikka täis siis teha , et külale mitte sitta keerata. Sellesmõttes et ma ei näe isegi väga mõtet kaitsa ennast, sest kui täna ei lynchitagi, siis homme lähen nagunii kuna mõned siin kinnisilmi suruvad. Pigem võtab siis mu välja juba täna ja siis võtke homme lihtsalt laas ranka

ranka
14.11.13, 19:36
kui valik eyestabber või tupac, siis esimene. Tüüp ei vaevu isegi end kaitsma tulema. Tupac aga on mingi aktiivsuse üles võtnud, peale uimast esimest päeva

ma võtaks siis pigem laasi kui eye. mul ei ole eye kohta ühtegi readi ja usaldaks neid, kes on teinud tööd

kardaanirist
14.11.13, 19:36
timz, unvote pilme.

eluvend
14.11.13, 19:37
ahv

Miks ahv parem kui aktuaalsed rongid?
Eile viskasid ka kellegi peale niimoodi vaikselt hääle, ega ppõhjendanud, kui õigesti mäletan.

timz0333
14.11.13, 19:37
Timz, millise põhjal laas siis küla oli?

See võib olla kokkumäng aga nii varases faasis hundid omavahel dont think so


Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
Rahvavaenlane on täna agro peale seda kui eile tema vagur olemist hundiseks peeti, väga algajalik hundikäitumine tundub.


kus ma agrom olin? palun ärge ignoreerige seda, et klaas on tavapärasest vähem postitanud ja üritab väga pikkade lausetega mitte midagi öelda.

org post 906

ranka
14.11.13, 19:38
Kes viimase kahe quote autor?

Emma
14.11.13, 19:39
Also siis ma maxi paariline ja külamõrtsukas pls dont kill me, kui võtavad siis hundid ja me säästame possibly kv

eluvend
14.11.13, 19:39
üritan ka oma 5 posti ikka täis siis teha , et külale mitte sitta keerata. Sellesmõttes et ma ei näe isegi väga mõtet kaitsa ennast, sest kui täna ei lynchitagi, siis homme lähen nagunii kuna mõned siin kinnisilmi suruvad. Pigem võtab siis mu välja juba täna ja siis võtke homme lihtsalt laas ranka

Muidugi hunt räägiks täpselt sama juttu :)
Aga miks sa Laasi koguaeg surud? stratt et üksteist päästa?
Keegi muu ei ole kahtalne?

timz0333
14.11.13, 19:39
+ RV ründas veel kahte küla kes juba out maxi/qq

BlackWerewolfGenie
14.11.13, 19:39
Alumine on rahvavaenlane, teine on laas

timz0333
14.11.13, 19:40
Kes viimase kahe quote autor?

Ülemine klaas ja alumine Rv

taavi
14.11.13, 19:40
Miks ahv parem kui aktuaalsed rongid?
Eile viskasid ka kellegi peale niimoodi vaikselt hääle, ega ppõhjendanud, kui õigesti mäletan.

põhjendasin ikka, miks ma 2 esi vagunit ei hääletanud

praegu tahtsin veel vaguneid, nagu päeval sind hääletades :)