PDA

View Full Version : Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

lenC
11.11.13, 15:49
*** FOORUMIMÄNGU LIBAHUNT ÜLDISED REEGLID ***

Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas.

Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi.

Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev.

Kui öö algab 21:00 siis postid seisuga 21:00 on OK ja hääled sel ajal loevad.

Keelatud on postitamine ja hääletamine 21:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks.

Kui mängu moderaator kirjutab stiilis ":00 loeb; :01 ei loe" siis need numbrid tähendavadki minuteid, kuna hääled loevad ja kuna mitte.

Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida.

Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus.

Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab.

Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas. Surnud hundid ei tohi enam diskussioonis osaleda.

Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel.

Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada.

Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne.

Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat.

Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne). Keelatud on ka igasugused kihlveod mille abil saad oma rolli tõestada. (Nt: veame 50 euro peale kihla, et ma küla)

Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse.

Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist.

Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga.

Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist.

Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt viis korda iga päev.

Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud.

Sinult oodatakse viisakat käitumist.

Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või.[/SPOILER]

Mängul on kaks faasi:

1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 10:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 21:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 21:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine:

Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

Lülita sisse nähtamatus:

Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

Kuva 100 posti ühel lehel:

Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

lenC
11.11.13, 15:57
0 posti=50% modkill
1 post=40% modkill
2 posti=30% modkill
3 posti=20% modkill
4 posti=10% modkill
5 posti=0% modkill

Modkill=mängust eemaldamine läbiviija poolt. Ühesõnaga eeldan kõigilt vähemalt viite postitust iga päev(laupäev ja pühapäev on üks mängupäev).

lenC
11.11.13, 15:59
Meie mängijad:



Ahv Kongost
Avicii
BlackWerewolfGenie
Char
Dnbftw
eluvend
emma
eyestabber
IamAllin
kardaanirist
karupoeg
KristjanLaas
maxi
mylolo
overbet
pilme10
poolakas
q_q
rahvavaenlane
ranka
taavi
timz0333
Tupac
WowAwiAA
yolpa

lenC
11.11.13, 16:26
Meie rollid:

KÜLA VÕISTKOND (17)



1 Külatark, kes saab teada, millisesse võistkonda tema öösel valitud mängija kuulub. Igal öösel tuleb mulle saata privaatsõnumiga ühe mängija nimi ja ma vastan, kas ta on küla/neutraalne/hunt. NB! esimese mängija nimi tuleb mulle saata enne esimese mängupäeva algust.

1 Pikkade juhtmetega külatark. Igal öösel tuleb mulle saata privaatsõnumiga ühe mängija nimi ja ma vastan järgmisel ööl, kas ta on küla/neutraalne/hunt. NB! esimese mängija nimi tuleb mulle saata enne esimese mängupäeva algust ja ma vastan peale seda kui esimene mängupäev on läbi.

1 blokeerija Igal öösel saadab mulle privaatsõnumiga ühe mängija nime ja selle mängija öökäik ei lähe läbi. Esimest nime ootan n1(peale seda kui esimene mängupäev on läbi).

1 mõrtsukas Igal öösel saadab mulle privaatsõnumiga ühe mängija nime ja see mängija tapetakse öösel. Esimest nime ootan n1(peale seda kui esimene mängupäev on läbi).

1 hundinahas lammas Rollisõnumis on kirjas tavaline külaelanik, kuid külatarkade päringule vastab kui hunt.

2 paarilist Saavad omavahel 24h teemast väljas rääkida. Kui üks tapetakse, siis teine jääb ellu(erinevalt armatsejatest eelmises suures mängus). NB! Ühel konkreetsel paarilisel on teisel mänguööl(n2) võimalus tappa üks endapoolt valitud mängija.

10 tavalist külaelanikku

Küla võidab, kui kõik teised võistkonnad on elimineeritud.



NEUTRAALNE VÕISTKOND (2)




1 mõrtsukas Igal öösel, alustades n1(kui esimene mängupäev on läbi) saadab mulle mängija nime, keda ta tappa soovib, tapp on blokeerimatu. Külatarkade/huntide spioonile vastab kui neutraalne.

1 ühekordne päevamõrtsukas. Kolmandal mängupäeval(d3) saadab mulle mängija nime, keda ta tappa soovib ja mängija tapetakse keset päeva. Tappu kuidagi blokeerida ei saa. Privaatsõnum peab minuni jõudma vähemalt 90 minutit enne päeva lõppu.

Mängijad võivad omavahel teemast väljas 24h suhelda.



HUNTIDE VÕISTKOND (6)



1 Esimese öö mõrtsukas Peale esimest mängupäeva saadab mulle ühe nime mängijaga, keda ta öösel tappa soovib.

1 Teise öö mõrtsukas Peale teist mängupäeva saadab mulle ühe nime mängijaga, keda ta öösel tappa soovib.

1 Kolmanda öö mõrtsukas Peale kolmandat mängupäeva saadab mulle ühe nime mängijaga, keda ta öösel tappa soovib.

1 Spioon Peale esimest mängupäeva saab igal ööl mulle saata privaatsõnumi mängija nimega, kelle rolli ta teada soovib(vastan nt Küla blokeerija või tavaline külaelanik).

1 Blokeerija Peale esimest mängupäeva saab igal ööl blokeerida ühe mängija öökäigu.

1 2xhääletaja Tema hääl loeb kahekordselt.

Võistkonnal on ka iga öö üks võistkonnapoolne tapp, mida ei saa blokeerida, nad võivad ka üksteisega 24h mänguväliselt suhelda.

lenC
11.11.13, 16:39
Seleta huntide 2xhääletaja lahti, palun.
Näide:

päeva lõpus on rongide seis:
Peeter 8 häält
Arno 8 häält

Kui kahekordne hääletaja hääl on päeva lõpus Arno peal, siis tapetakse Arno, sest efektiivselt on tal 9 häält.

Kui seis on:
Peeter 8 häält
Arno 7 häält

Ja kahekordne hääletaja hääl on päeva lõpus Arno peal, siis ma salaja viskan münti ja tapetakse mängija, kes mündiviske kaotas.

Edit: Võtmesõna on "salaja", ma ei teavita kordagi, et "ma viskan münti nüüd".

lenC
11.11.13, 16:40
Paljud erirollid korduvad, siin on eelmise suure mängu rollide FAQ, võimalusel tutvuge ka sellega: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12212-***Libahunt-III-game-thread***?p=491023&viewfull=1#post491023

Kui on küsimusi, siis saatke julgelt privaatsõnumeid.

lenC
11.11.13, 16:56
Rollid ja karakterid

Teie privaatsõnumisse saabub ainult teie roll siin mängus. Näiteks: "Sa oled tavaline külaelanik, sa võidad kui kõik teised võistkonnad on elimineeritud". Teil on siiski üks kindel poliitik, kes teie olete, teile lihtsalt ei öelda seda. Kui te juhtute aga surema, siis ma avaldan "XXX oli Barack Obama, ta oli tavaline külaelanik.

Ühesõnaga võite Obama piltidega teemat trollida nii palju kui tahate.

lenC
11.11.13, 18:36
Rollisõnumid on paari tunni kaugusel, soovitan kõigil hilisõhtul või varahommikul korra PM-id üle vaadata, äkki on teil käik, mis tuleb kasutada enne teema avamist.

lenC
11.11.13, 20:38
Kõik rollid peaks olema laiali saadetud, PM kui mõni mure.

Pange ka endal nähtamatus peale, vt 1. postituse lõppu.

lenC
12.11.13, 09:03
On päev!

lenC
12.11.13, 09:07
Hääled seisuga post 11 kuni 0
Öö saabub 10:53:50 pärast
---
HääliLynchHääletajad
25 ei ole hääletanud pilme10 (0), poolakas (0), q_q (0), yolpa (0), mylolo (0), overbet (0), timz0333 (0), Tupac (0), WowAwiAA (0), rahvavaenlane (0), ranka (0), taavi (0), kardaanirist (0), Maxi (0), KristjanLaas (0), karupoeg (0), BlackWerewolfGenie (0), Char (0), Ahv Kongost (0), Avicii (0), eyestabber (0), IamAllin (0), Emma (0), Dnbftw (0), eluvend (0)

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 09:09
Ahhoi kõik külamehed

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 09:09
ja Maxi

Emma
12.11.13, 09:12
Ahoi! Palju veel esmakordselt mängijaid on?

taavi
12.11.13, 09:14
Tere

mylolo
12.11.13, 09:15
Tere

Same shit like last time!

rahvavaenlane
12.11.13, 09:17
tupac=visahing, visa pole ammu hunt olnud. teatud loogiga seal on, nii, et tupac

taavi
12.11.13, 09:17
Ahoi! Palju veel esmakordselt mängijaid on?
kolm v neli

poolakas
12.11.13, 09:18
Hakkame siis pihta.

Esiteks, mina olen küla. Põhjendan ära kah - noob, mängin esimest korda, hundina passiksin vaikselt ja võtaks teistele sappa. Nagu yolpa tegi eelmises mängus, kui veab saaksin kiirelt nö noobcleari. Hundina ootaksin oma wolf buddysid chatti ja ootaks nende nõuandeid, kindlasti ei tõmbaks endale tähelepanu. Seega, küla ... noob, aga kindlasti küla.

Esimene mängija, kes mind hääletab on hunt :)

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 09:19
Hakkame siis pihta.

Esiteks, mina olen küla. Põhjendan ära kah - noob, mängin esimest korda, hundina passiksin vaikselt ja võtaks teistele sappa. Nagu yolpa tegi eelmises mängus, kui veab saaksin kiirelt nö noobcleari. Hundina ootaksin oma wolf buddysid chatti ja ootaks nende nõuandeid, kindlasti ei tõmbaks endale tähelepanu. Seega, küla ... noob, aga kindlasti küla.

Esimene mängija, kes mind hääletab on hunt :)

väga hundine post

timz0333
12.11.13, 09:22
Hommik. Olen tavaline külaelanik

timz0333
12.11.13, 09:23
GL küla ja edukat hosti Lenc!

yolpa
12.11.13, 09:25
Ouch lenc, sa muutsid kellaaegasid:P, kas sa 9.15-ne vms peale ei tahaks tõsta:P?, kui teil kell 9 õhtul saab, saab mul 5, lisa 15 minta annaks juba päris palju juurde, kuna ärkan tavaliselt 5.30

yolpa
12.11.13, 09:25
pange noobclear mulle, ma küla:)

Emma
12.11.13, 09:28
tupac=visahing, visa pole ammu hunt olnud. teatud loogiga seal on, nii, et tupac

Mis loogika, kui kõik rollid random? Sama, kui et 10 aastat pole bingoga midagi hittind, siis nüüd iga korraga tõenäosus suureneb?

poolakas
12.11.13, 09:28
väga hundine post

Miks sa seda arvad? Ma ei oska ennast paremini clearida :)
Aga kui sa küla oled, siis pigem usu ..

yolpa
12.11.13, 09:32
Hakkame siis pihta.

Esiteks, mina olen küla. Põhjendan ära kah - noob, mängin esimest korda, hundina passiksin vaikselt ja võtaks teistele sappa. Nagu yolpa tegi eelmises mängus, kui veab saaksin kiirelt nö noobcleari. Hundina ootaksin oma wolf buddysid chatti ja ootaks nende nõuandeid, kindlasti ei tõmbaks endale tähelepanu. Seega, küla ... noob, aga kindlasti küla.

Esimene mängija, kes mind hääletab on hunt :)

Oi oi, väga karm reverse-psychology:D, liiga rängalt püüad minu arust.

rahvavaenlane lülita nähtamatus sisse.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 09:32
Miks sa seda arvad? Ma ei oska ennast paremini clearida :)
Aga kui sa küla oled, siis pigem usu ..

Ma olen power villager ja me eriti ei clearigi avapostide alusel kedagi.

Sind saab clearida, kui sa päeva jooksul analüüsid ja üritad mängu ära lahendada, mida rohkem infot annad seda kergem on clearida.

Hetkel ei oska midagi rohkemat arvata, lihtsalt tundub täpselt selline post mida hunt kirjutaks.

pilme10
12.11.13, 09:34
yellow,

olen küla.

glhf

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 09:36
Mis loogika, kui kõik rollid random? Sama, kui et 10 aastat pole bingoga midagi hittind, siis nüüd iga korraga tõenäosus suureneb?

http://files.sharenator.com/callmeal_Epic_GIFS_3-s274x237-54719-580.gif

timz0333
12.11.13, 09:43
rahvavaenlane

poolakas
12.11.13, 09:45
Oi oi, väga karm reverse-psychology:D, liiga rängalt püüad minu arust.




Hetkel ei oska midagi rohkemat arvata, lihtsalt tundub täpselt selline post mida hunt kirjutaks.

Ma üritan lihtsalt asja käima vedada, tundub loogilisem, kui suvalt nimekirjast boldida.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 09:47
Ma üritan lihtsalt asja käima vedada, tundub loogilisem, kui suvalt nimekirjast boldida.

Ma ei valinud suvalt.

Maxi
12.11.13, 09:53
Okei poisid ja tüdrukud, ma võtan siis küla mängu juhtima tegelase rolli enda kanda.

Mul mäng juba lahendatud.

Day1 teeme nii:

Igaüks hääletab nimekirja alusel:
Ahv Kongost
Avicii
BlackWerewolfGenie
Char
Dnbftw
eluvend
emma
eyestabber
IamAllin
kardaanirist
karupoeg
KristjanLaas
maxi
mylolo
overbet
pilme10
poolakas
q_q
rahvavaenlane
ranka
taavi
timz0333
Tupac
WowAwiAA
yolpa

endast allpool olevat mängijat. Yolpa hääletab "Ahv Kongost"

Nii jääb päeva lõpuks kõigile 1 lynch hääl.

Huntide tiimi : 1 2xhääletaja Tema hääl loeb kahekordselt.

hääl loeb topelt, seega kedaiganes ta valib saab surma. seega saame homseks ühe hundi teada selle hinnaga et kaotame ühe küla. arvestades seda et tõenäoliselt day1 küla paneb pange siis on see +EV mängu jaoks ühest hundist lahti saada.

teeme selle kokkuleppe ära ja siis ma revealin kuidas edaspidi tuleb mängida

Maxi
12.11.13, 09:54
ma teen otsa lahti:
mylolo

Dnbftw
12.11.13, 09:55
poolakas võib vabalt hunt olla. Nägin ükspäev teda NL25, tegi üpriski hundiseid muuve, lambafishid kõik kartsid ja panid laudadest pagema. Villavärviks oli lilla. Selle info põhjal hääletan hetkel poolakas

yolpa
12.11.13, 09:56
tundub legit haha:D

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 09:57
Okei poisid ja tüdrukud, ma võtan siis küla mängu juhtima tegelase rolli enda kanda.

Mul mäng juba lahendatud.

Day1 teeme nii:

Igaüks hääletab nimekirja alusel:
Ahv Kongost
Avicii
BlackWerewolfGenie
Char
Dnbftw
eluvend
emma
eyestabber
IamAllin
kardaanirist
karupoeg
KristjanLaas
maxi
mylolo
overbet
pilme10
poolakas
q_q
rahvavaenlane
ranka
taavi
timz0333
Tupac
WowAwiAA
yolpa

endast allpool olevat mängijat. Yolpa hääletab "Ahv Kongost"

Nii jääb päeva lõpuks kõigile 1 lynch hääl.

Huntide tiimi : 1 2xhääletaja Tema hääl loeb kahekordselt.

hääl loeb topelt, seega kedaiganes ta valib saab surma. seega saame homseks ühe hundi teada selle hinnaga et kaotame ühe küla. arvestades seda et tõenäoliselt day1 küla paneb pange siis on see +EV mängu jaoks ühest hundist lahti saada.

teeme selle kokkuleppe ära ja siis ma revealin kuidas edaspidi tuleb mängida

Kusjuures see on päris hea mõte. Küla mõrtsukas saab kohe öösel ära tappa ;)

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 09:58
Char

Maxi cleared

Maxi
12.11.13, 09:59
ma tahtsin sellega hiljem välja tulla, aga on oht et keegi keerab pekki selle ja lihtsam on kohe päeva alustades ära teha, kuna mäng solved praktiliselt siis peaks võit koju tulema

lenC
12.11.13, 10:00
Hääled seisuga post 11 kuni 40
Öö saabub 10:00:59 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 Tupac rahvavaenlane (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558645&postcount=17) (1)
1 poolakas Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558667&postcount=36) (1)
1 mylolo Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558666&postcount=35) (3)
1 Char BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558670&postcount=39) (8)
1 rahvavaenlane timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558662&postcount=31) (3)
20 ei ole hääletanud yolpa (4), taavi (2), Tupac (0), WowAwiAA (0), poolakas (3), q_q (0), pilme10 (1), ranka (0), overbet (0), mylolo (1), karupoeg (0), KristjanLaas (0), IamAllin (0), kardaanirist (0), Emma (2), eluvend (0), eyestabber (0), Char (0), Avicii (0), Ahv Kongost (0)

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:00
ma tahtsin sellega hiljem välja tulla, aga on oht et keegi keerab pekki selle ja lihtsam on kohe päeva alustades ära teha, kuna mäng solved praktiliselt siis peaks võit koju tulema

teoorias kõik villad peaksid nõus olema.

afkerid võivad mõjutada ja huntide angleshootimine aga seegi neil väga võimalik pole kuna külana on see kindel edge nii day1 läbi viia ma arvan.

Maxi
12.11.13, 10:02
afkerid saavad anyways kicki, aga kuna Yolpa on teises tsoonis siis talle võib see asi halva üllatusena tulla kui liiga hilja sellega alustada

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:06
double win oleks lenC flippab teise wulfi day1 lynchiks :D

taavi
12.11.13, 10:08
timz0333

mylolo
12.11.13, 10:09
Mina olen nõus.
Overbet

Char
12.11.13, 10:10
Char

Maxi cleared

Dnbftw

maxi küla ftw!

solid strategy

poolakas
12.11.13, 10:11
Nice plan, Maxi,

q_q

Dnb on valel teel obv .. kui ta just ise hunt pole.

karupoeg
12.11.13, 10:14
hei

timz0333
12.11.13, 10:16
Nice plan Maxi

Tupac

karupoeg
12.11.13, 10:16
pidage mind hundiks, kuid maxi idee on ülisitt in my book, sest kaotame suurema tõenäosusega küla selle tulemusena. Samuti ei saa me väga palju infot day 1

Hunte ja ohtlikke inimesi on nii palju ning selle isiku, kellel on 2 häält saame üsna kindlalt selgeks juba day 2-day 3, sest on ju näha hääletuse tulemusena seda.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:17
http://gifs.gifbin.com/062009/1245227615_colin_farrel.gif
pidage mind hundiks, kuid maxi idee on ülisitt in my book, sest kaotame suurema tõenäosusega küla selle tulemusena. Samuti ei saa me väga palju infot day 1

Hunte ja ohtlikke inimesi on nii palju ning selle isiku, kellel on 2 häält saame üsna kindlalt selgeks juba day 2-day 3, sest on ju näha hääletuse tulemusena seda.

karupoeg
12.11.13, 10:19
või no mitte otseselt "ülisitt" - me võime selle jätta viimaseks variandiks. Kuid mõte jääb samaks 2x hääletaja on face up üsna kiiresti.

Seega miks hääletada day 1 nimekirja alusel lotona, kui day 2-3 on nagunii teada, kes see inimene on?

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:19
Karupoeg homme 8 selli hääletavad A ja 7 hääletavad B

Korraga B vend saab surma.

Sul on 7 venna vahel valida kes on double häälega hunt või saad kohe täna teada kes ta on ja külamõrtsukas saab oma killi väga hästi ära kasutada.

karupoeg
12.11.13, 10:20
BWG kui sa oma varasemat sitta ja spämmimist hakkad ka siin mängus korraldama, siis me hääletame sinu day 1. Ma usun, et enamus tahaks mängu hoida võimalikult puhtana.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:21
Ma ei ole mitte midagi spämminud.

Maxi variant on kõige suurema edge'iga day1 kuna väga suure tõenäosusega lynchime niikuinii küla esimesel päeval. Flipis jääb veel võimalus, et võib hunt hoopis lynchitud saada.

karupoeg
12.11.13, 10:22
Karupoeg homme 8 selli hääletavad A ja 7 hääletavad B

Korraga B vend saab surma.

Sul on 7 venna vahel valida kes on double häälega hunt või saad kohe täna teada kes ta on ja külamõrtsukas saab oma killi väga hästi ära kasutada.

me ei pea tapma kõiki hunte day 1 ju. Day 2 ei ole enam 7 venna vahel valida, vaid on ring oluliselt väiksem. 3 päeva juures on juba üsna selge see.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:24
me ei pea tapma kõiki hunte day 1 ju. Day 2 ei ole enam 7 venna vahel valida, vaid on ring oluliselt väiksem. 3 päeva juures on juba üsna selge see.

Hästi ega ma ei näe mõtet, et me suga kohe siin vaidlema hakkame selle üle.

Sul on igal järgneval päeval valida rohkemate mängijate vahel kes on double wulf, sellise hääletusega on sul 1 kindel hunt leitud järgmine päev.

Aga ma arvan, et enamik külast otsustab mina olen igatahes nõus ja ei näe, et see on nii halb play midagi.

karupoeg
12.11.13, 10:25
Ma ei ole mitte midagi spämminud.

Maxi variant on kõige suurema edge'iga day1 kuna väga suure tõenäosusega lynchime niikuinii küla esimesel päeval. Flipis jääb veel võimalus, et võib hunt hoopis lynchitud saada.

ei ole nõus väga. Ma näeksin Maxi plaanil edge õhtul kell 20.00, kus terve küla on olnud aktiivne, kuid kedagi ei ole välja selekteeritud.

Hommikul esimese asjana selle ütlemine on aga väga mõttetu, sest homme oleksime samasuguses olukorras, kus kellegi kohta readi ei ole.

1 hunt oleks küll vähem, kuid 2x hääletaja hunt on huntide meeskonnast kõige sitemas olukorras nagunii ning tema tuleb suht kindlalt avalikuks

karupoeg
12.11.13, 10:25
Hästi ega ma ei näe mõtet, et me suga kohe siin vaidlema hakkame selle üle.

Sul on igal järgneval päeval valida rohkemate mängijate vahel kes on double wulf, sellise hääletusega on sul 1 kindel hunt leitud järgmine päev.

Aga ma arvan, et enamik külast otsustab mina olen igatahes nõus ja ei näe, et see on nii halb play midagi.

jea, kuulame teiste arvamuse ka ära.

eriti q_q

Char
12.11.13, 10:27
pidage mind hundiks, kuid maxi idee on ülisitt in my book, sest kaotame suurema tõenäosusega küla selle tulemusena. Samuti ei saa me väga palju infot day 1

Hunte ja ohtlikke inimesi on nii palju ning selle isiku, kellel on 2 häält saame üsna kindlalt selgeks juba day 2-day 3, sest on ju näha hääletuse tulemusena seda.

mida sa ajad, absull parim variant on see maxi idee.

1) saame väga tugeva hundi teada homseks
2) täna randomeid hääletades, võime tappa pmst sama tõenäosusega küla, kui hundi nagu eelmised mängud on näitanud.


hääleta enda meest ja ära aja külainimesi segadusse.

ma isegi ei viitsi sel teemal vaielda, sest kui sa arvad, et see pole täna parim käik, siis sa oled kas loll või hunt

Maxi
12.11.13, 10:27
hehe, nice karupoeg

Char
12.11.13, 10:27
no offence

poolakas
12.11.13, 10:28
Kui kõik selle plaaniga kaasa tulevad, siis on ju suht freeroll. Need, kes nõus pole on hundid.

Maxi
12.11.13, 10:29
muidu see ka veel, et kuna öökillerid peavad kellegi maha lööma siis külamõrtsukas saab n1 niimoodi ära kasutada et ühtegi oma tüüpi maha ei löö mis muidu oleks väga tõenäoline

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:29
muidu see ka veel, et kuna öökillerid peavad kellegi maha lööma siis külamõrtsukas saab n1 niimoodi ära kasutada et ühtegi oma tüüpi maha ei löö mis muidu oleks väga tõenäoline

+1

Dnbftw
12.11.13, 10:29
Aga kelle rind on haavleid täis? Hetkel tundub, et karupojal haavlid ja Maxil veidi rasvane. Kokkumäng?

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:32
Aga kelle rind on haavleid täis? Hetkel tundub, et karupojal haavlid ja Maxil veidi rasvane. Kokkumäng?

Ma ei usu, et Maxi niimoodi tanki kohe lükkab hundid.

Dnbftw
12.11.13, 10:33
LenC jälle halba teavitustööd teinud, kus on kirjas, et huntidel ka tank olemas?
Oskab keegi midagi Maxi ja karupoja omavahelistest suhetest rääkida?

karupoeg
12.11.13, 10:35
mida sa ajad, absull parim variant on see maxi idee.

1) saame väga tugeva hundi teada homseks
2) täna randomeid hääletades, võime tappa pmst sama tõenäosusega küla, kui hundi nagu eelmised mängud on näitanud.


hääleta enda meest ja ära aja külainimesi segadusse.

ma isegi ei viitsi sel teemal vaielda, sest kui sa arvad, et see pole täna parim käik, siis sa oled kas loll või hunt

sellisel toonil jutule edaspidi vastata ei kavatse, seega tõmba koomale.

aga asjast - ma ei näe erilist vahet sellel, kas me saame endale kindla hundi day 2 või day 4.

taavi
12.11.13, 10:35
ei ole nõus väga. Ma näeksin Maxi plaanil edge õhtul kell 20.00, kus terve küla on olnud aktiivne, kuid kedagi ei ole välja selekteeritud.

Hommikul esimese asjana selle ütlemine on aga väga mõttetu, sest homme oleksime samasuguses olukorras, kus kellegi kohta readi ei ole.

1 hunt oleks küll vähem, kuid 2x hääletaja hunt on huntide meeskonnast kõige sitemas olukorras nagunii ning tema tuleb suht kindlalt avalikuks

Õhtu poole selline plaan esitada oleks kindlasti parem, aga peaksid kõik online olema, seda arvatavasti ei juhtu.

taavi
12.11.13, 10:38
Ma ei usu, et Maxi niimoodi tanki kohe lükkab hundid.

Miks mitte? Clearib ju ennast sellega väga hästi ja see topelt häältega hunt tuleb nagunii ruttu välja ja sureks nagunii...

taavi
12.11.13, 10:38
st kaas hundi lükkab tanki

karupoeg
12.11.13, 10:39
Aga kelle rind on haavleid täis? Hetkel tundub, et karupojal haavlid ja Maxil veidi rasvane. Kokkumäng?

Maxi most likely cleared. Kõrvaltvaatajana paneksin ennast ka pigem külase listi, sest hundina ei oleks siin väga mõtet vastu hakata, tekitaksin kaashuntidele ainult pahandusi juurde.

Char peaks olema loogiliselt mõttes siin pigem külane, kuid tema liinis on midagi imelikku hetkel. Vähemalt minu jaoks. Varasemalt on ta üsnagi vaoshoitult ja viisakalt käitunud ja olnud. Praegu justkui sooviks ennast külaseks teha sellega, kuid väga närviline. Huntidel vesi ahjus ja üritatakse iga hinna eest ennast clearida?

Maxiga suhted fine imo

taavi
12.11.13, 10:40
Et siis kui Maxi hunt, siis BWG ka hunt :)

karupoeg
12.11.13, 10:40
Miks mitte? Clearib ju ennast sellega väga hästi ja see topelt häältega hunt tuleb nagunii ruttu välja ja sureks nagunii...

Tundub soliidne teooria, kuid natuke liiga fancy play oleks minu arvates. Ei ole mõtet sellise ideega lagedale tulla ja kindlat hunti outida kui 25 mängijat sees. Lihtsam oleks flipata.

Emma
12.11.13, 10:43
Ma nõus, kui see nüüd läbi läheb. eyestabber praeguseks siis. Aga hoian silma peal kogu päeva ja eks paistab, mis õhtuks sellest plaanist saanud on.

Dnbftw
12.11.13, 10:43
Char jah pigem küla, sest tal invisible mode off.

taavi
12.11.13, 10:44
Tundub soliidne teooria, kuid natuke liiga fancy play oleks minu arvates. Ei ole mõtet sellise ideega lagedale tulla ja kindlat hunti outida kui 25 mängijat sees. Lihtsam oleks flipata.
Seda küll jh.

karupoeg
12.11.13, 10:46
Char jah pigem küla, sest tal invisible mode off.

tal iga mäng olnud off. seega kui ta praegu paneks peale, siis oleks väga kahtlane. Selle pealt tema rolli kindlasti määrata ei saa. Ta ei paneks invisible on ka külana enam prolly, sest see oleks hundine

Dnbftw
12.11.13, 10:49
Selge, pole varasemaid mänge jälginud. Panen kõik täna rohkem postitanud igaksjuhuks kahtlaste listi, külaelanik käib reeglina päeval tööl.

Mitu päeva sellise hulga mängijatega võib mäng kesta umbes?

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:50
Esimene öö kõik hääletavad üks nimi alla 2 häälega hunt tuleb välja ja külamõrtsukas saab ta kohe ära tappa. Seega külamõrtsukas võtab võimaluse esimene öö ära süüa külatark/muud powerrollid

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 10:51
kaotab ära võimaluse oma mõrvaga seer/power roll ära tappa. *

timz0333
12.11.13, 10:53
Selge, pole varasemaid mänge jälginud. Panen kõik täna rohkem postitanud igaksjuhuks kahtlaste listi, külaelanik käib reeglina päeval tööl.

Mitu päeva sellise hulga mängijatega võib mäng kesta umbes?


See on nali ikka ju? :D

karupoeg
12.11.13, 10:55
Esimene öö kõik hääletavad üks nimi alla 2 häälega hunt tuleb välja ja külamõrtsukas saab ta kohe ära tappa. Seega külamõrtsukas võtab võimaluse esimene öö ära süüa külatark/muud powerrollid

ok, nüüd juba klapib paremini

stratiguru q_q ärkab hiljem vast, eks siis näeb, mis ta arvab

Dnbftw
12.11.13, 11:00
See on nali ikka ju? :D

Go figure :D

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 11:01
ok, nüüd juba klapib paremini

stratiguru q_q ärkab hiljem vast, eks siis näeb, mis ta arvab

http://mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/04/Kronks-Mission-Accomplished-Reaction-Gif.gif

KristjanLaas
12.11.13, 11:04
elo, vahel luckib nii ka, et 2x hääletaja all on veel 1 hunt. Seega kui see on case, siis püütakse maxi ideed täna veel mitu korda kõigutada imo.

Maxi idee on ok minu silmis, kõik mängud on räägitud, et day1 hääletamine on flipp. Seekord guaranteed day1 hunt ja day 2ks ikka veits rohkem infot kui muidu day1 oleks.

KristjanLaas
12.11.13, 11:08
Hoiatan kohe ära, et olen täna ja reedel, kui nii kaua peaks püsima, eemal alates kella 19st:(

KristjanLaas
12.11.13, 11:08
maxi

yolpa
12.11.13, 11:11
afkerid saavad anyways kicki, aga kuna Yolpa on teises tsoonis siis talle võib see asi halva üllatusena tulla kui liiga hilja sellega alustada

täpselt, ei mina olen käpp niiet hääletan ära kah varakult Ahv Kongost

rahvavaenlane
12.11.13, 11:17
okei.teeme siis täna selle skeemi järele, tupaci võtan homme ikka ette. täna ranka

WowAwiAA
12.11.13, 11:21
Yo sup ma hunt.

WowAwiAA
12.11.13, 11:24
Aga skeemitama peab, niiet aitan teil "hunte" leida. Kui ikka aitan.

WowAwiAA
12.11.13, 11:25
Ise olen ka pooleldi ebaaktiivne, aega napib niigi ja lisaks on teises foorumis veel üks 32ne mäng käimas, niiet jamh.

WowAwiAA
12.11.13, 11:28
Yo sup ma hunt.
Tegelikult olen hunt ja tahan küla teenida.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 11:30
Tegelikult olen hunt ja tahan küla teenida.

ok wowa täna ei pea palju vaeva nägema, hääleta yolpa

Maxi
12.11.13, 11:30
Väga hea et välja tulid, Nüüd on küla öömõrvaril kill olemas.

Seega, mission abort. Lõpetame skeemitamise ja jätkame nagu tavaliselt day1 mängitakse. otsime hunte.

Küla öömõrvar, sinu ülesanne on öösel WowAwiAA ära tappa.

WowAwiAA
12.11.13, 11:30
yolpa küla.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 11:32
Väga hea et välja tulid, Nüüd on küla öömõrvaril kill olemas.

Seega, mission abort. Lõpetame skeemitamise ja jätkame nagu tavaliselt day1 mängitakse. otsime hunte.

Küla öömõrvar, sinu ülesanne on öösel WowAwiAA ära tappa.

wtf maxi

kui ta on hunt siis me peaks teda nüüd lynchima hakkama mitte öömõrvaril teda killima lasta.

yolpa
12.11.13, 11:32
yolpa küla.

eii, ma olen hunt

WowAwiAA
12.11.13, 11:33
ok wowa täna ei pea palju vaeva nägema, hääleta yolpa

Ära püüa siin mu nööre tõmmata, peekisin yolpa külaks ja sa tahad ta kohe välja hääletada.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 11:35
Ära püüa siin mu nööre tõmmata, peekisin yolpa külaks ja sa tahad ta kohe välja hääletada.

Kuule mida sa seletad, loe paar eelmist posti ka läbi.


yolpa sinu all sellepärast hääletad.

Maxi
12.11.13, 11:35
wtf maxi

kui ta on hunt siis me peaks teda nüüd lynchima hakkama mitte öömõrvaril teda killima lasta.

tema roll on locked, kas me tapame ta täna päeval, homme või millal iganes ei oma tähtsust. küla ei tohiks päeval hakata rongi tekitama ühe tüübi taha et teda lintšida kuna huntidel nii väga lihtne mäng. otsime nüüd hunte edasi ja öömõrvaril on locked target

yolpa
12.11.13, 11:36
ilmselgelt leveldab

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 11:36
tema roll on locked, kas me tapame ta täna päeval, homme või millal iganes ei oma tähtsust. küla ei tohiks päeval hakata rongi tekitama ühe tüübi taha et teda lintšida kuna huntidel nii väga lihtne mäng. otsime nüüd hunte edasi ja öömõrvaril on locked target

Miks huntidel on ju day1 mõrvarid ja day2 mõrvarid ja day3 mõrvarid.

Maxi
12.11.13, 11:37
eii, ma olen hunt

hundi claimimine on worst play isegi siis kui teed seda naljaga. ära enam nii tee

Dnbftw
12.11.13, 11:38
Sky Plusi infoliinile tuli just teade võimalikust hundist, beware!

yolpa
12.11.13, 11:41
hundi claimimine on worst play isegi siis kui teed seda naljaga. ära enam nii tee

jh, mõtlesin veel juurde kirjutada "sinu jaoks", aga tundus maru obv.

igatahes olen küla

WowAwiAA
12.11.13, 11:42
Lol Taavi hunt :D Omg sa ei oska hunt olla.

q_q
12.11.13, 11:42
http://i.imgur.com/WQkZxBR.gif

WowAwiAA
12.11.13, 11:43
q_q ka hunt obv.

pilme10
12.11.13, 11:45
lähen eemale mõneks ajaks, tulen enne päeva lõppu tagasi. Seniks paneks edast allpool isiku lukku.

poolakas

q_q
12.11.13, 11:46
q_q ka hunt obv.

http://i.imgur.com/KStfGQK.gif

Dnbftw
12.11.13, 11:47
WowAwiAA sina vä?
http://25.media.tumblr.com/09e420a41a0fa163f1287f550ea1ba68/tumblr_ml7jp04RBj1r0y8j6o1_500.gif

WowAwiAA
12.11.13, 11:48
Lol Taavi hunt :D Omg sa ei oska hunt olla.
Fok lugesin Taavi poste jumm valesti, võib maha tõmmata. Ma räägin, ma ei tohiks enne mängima asuda, kui korralikult ärganud pole.
Ühesõnaga mul teada ainult ühe mängija roll.... Yolpa - küla.

Ahv Kongost
12.11.13, 11:49
Tere ka minu poolt. Sai just ärgatud. Kes mäletab, siis Q_Q alustas täpselt samamoodi viimast mängu hundina. Pani neid lollakaid gife ainult.

WowAwiAA
12.11.13, 11:50
Tere ka minu poolt. Sai just ärgatud. Kes mäletab, siis Q_Q alustas täpselt samamoodi viimast mängu hundina. Pani neid lollakaid gife ainult.
Wrong, q_q alustas tavapäraselt, sai busted(fakepeeked - hunt) ja anti-spew modes pani neid gife.

KristjanLaas
12.11.13, 11:50
Ei, me teeme sama plaani edasi...

WowAwiAA
12.11.13, 11:51
Ma ei saa teie Maxi plaaniga minna, ma ei saa oma häält kui enda peeked küla peale panna -.-

Maxi
12.11.13, 11:52
Ei, me teeme sama plaani edasi...

selleks pole vajadust, hunt keda otsisime revealis ära ennast juba ja öömõrvar tapab ta ära

WowAwiAA
12.11.13, 11:52
Ei, kui see asi töötab, siis miinuspooled asjal puuduvad suht yolpa

yolpa
12.11.13, 11:52
Tere ka minu poolt. Sai just ärgatud. Kes mäletab, siis Q_Q alustas täpselt samamoodi viimast mängu hundina. Pani neid lollakaid gife ainult.

lõhnab visahinge järele:D

WowAwiAA
12.11.13, 11:53
selleks pole vajadust, hunt keda otsisime revealis ära ennast juba ja öömõrvar tapab ta ära

Ei ma pole 2x voter hunt, ma vanilla hunt.

Maxi
12.11.13, 11:54
Ei ma pole 2x voter hunt, ma vanilla hunt.

väga hea, sellisel juhul saame väga kergelt vote hundi ka kätte, aga seda homme kui see on confirmed et sa vanilla olid :)

q_q
12.11.13, 11:55
Meie esimene hunt on Emma, see on 100% kindel.

Esimene post on väga imelik, ei usu, et küla sellise küsimuse esitaks:


Ahoi! Palju veel esmakordselt mängijaid on?

See on obv, et rahvavaenlane ei mõtle tõsiselt mingi random rolli asja.


Mis loogika, kui kõik rollid random? Sama, kui et 10 aastat pole bingoga midagi hittind, siis nüüd iga korraga tõenäosus suureneb?

"Prageuseks" ja väga väga halb toon siin postis.


Ma nõus, kui see nüüd läbi läheb. eyestabber praeguseks siis. Aga hoian silma peal kogu päeva ja eks paistab, mis õhtuks sellest plaanist saanud on.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 11:55
väga hea, sellisel juhul saame väga kergelt vote hundi ka kätte, aga seda homme kui see on confirmed et sa vanilla olid :)

wowa ei ole hunt

Ahv Kongost
12.11.13, 11:57
Väga keeruline mäng tuleb vist. Nii palju erinevaid rolle ja postitusi koguneb iganatukeseajatagant nii palju juurde :(.

Toibun, siis üritan poste sirvida natuke. Ma ei ole visahing ega keegi muu muidu. Mul oli enne suve siin kasutaja, mis sai bannitud. Sai uus tehtud lihtsalt.

KristjanLaas
12.11.13, 11:57
selleks pole vajadust, hunt keda otsisime revealis ära ennast juba ja öömõrvar tapab ta ära

Miks ta teeks seda nii vara?

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 11:57
Maxi plan on ikka best

yolpa
12.11.13, 11:58
wowa ei ole hunt

Ma ei saa aru miks wowa sellist laata siis korraldab, kui ta küla on siis lihtsalt provotseerib teisi külaelanikke teda peekima või hääletama

lenC
12.11.13, 12:00
Hääled seisuga post 11 kuni 131
Öö saabub 08:00:57 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 Tupac timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558682&postcount=50) (5)
1 ranka rahvavaenlane (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558729&postcount=92) (2)
1 q_q poolakas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558680&postcount=48) (5)
1 overbet mylolo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558678&postcount=46) (2)
1 eyestabber Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558713&postcount=77) (3)
1 Ahv Kongost yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558728&postcount=91) (10)
1 WowAwiAA Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558757&postcount=115) (8)
1 Dnbftw Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558679&postcount=47) (3)
1 yolpa WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558764&postcount=122) (13)
1 timz0333 taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558676&postcount=45) (8)
1 poolakas pilme10 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558753&postcount=113) (2)
1 Char BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558670&postcount=39) (25)
1 mylolo Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558666&postcount=35) (11)
1 Maxi KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558727&postcount=90) (5)
11 ei ole hääletanud Tupac (0), ranka (0), q_q (3), overbet (0), karupoeg (12), kardaanirist (0), IamAllin (0), eyestabber (0), eluvend (0), Avicii (0), Ahv Kongost (2)

q_q
12.11.13, 12:00
Lugemise vahepeal: maxi plaan on retarded.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:02
Lugemise vahepeal: maxi plaan on retarded.

miks

q_q
12.11.13, 12:02
*** ME EI TEE MINGIL JUHUL MINGI RETARDED PLAANI ET 2X VOTER OUTIDA ***

KristjanLaas
12.11.13, 12:02
Ükskõik mis juhul ma tahaks maxi esialgse plaani ära teha, sest isegi kui wowa on 2x hääletaja, siis ta tuleks siin välja nii vara juhul kui tema alumine on ka hunt lootuses, et liigumegi uue strati juurde ja tema lynch anyway kindel.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:02
doublevote wulf on reveleaded

külamõrtsukas öökill doublewulf

KristjanLaas
12.11.13, 12:02
Lugemise vahepeal: maxi plaan on retarded.

mhm ma ka kuulan

WowAwiAA
12.11.13, 12:03
See plaan ei ole kohe kindlasti retarded. Muidugi kasu sellest on ainult see, et saame ühe hundi vähemaks(olenevalt kas läheb läbi).

Avicii
12.11.13, 12:04
pidage mind hundiks, kuid maxi idee on ülisitt in my book, sest kaotame suurema tõenäosusega küla selle tulemusena. Samuti ei saa me väga palju infot day 1

Hunte ja ohtlikke inimesi on nii palju ning selle isiku, kellel on 2 häält saame üsna kindlalt selgeks juba day 2-day 3, sest on ju näha hääletuse tulemusena seda.
mõte tegelikult ei ole paha day1 kohta, aga siiski mina jätaks ka selle tagavaraplaaniks

WowAwiAA
12.11.13, 12:05
mõte tegelikult ei ole paha day1 kohta, aga siiski mina jätaks ka selle tagavaraplaaniks

Sama asja teha hiljem kui d1 on juba retarded.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:05
q_q miks see retarded on

WowAwiAA
12.11.13, 12:05
Solid avang Aviciilt :D

Avicii
12.11.13, 12:05
BWG kui sa oma varasemat sitta ja spämmimist hakkad ka siin mängus korraldama, siis me hääletame sinu day 1. Ma usun, et enamus tahaks mängu hoida võimalikult puhtana.

BWG plaan oleks isegi pris numpar, neid slippe mis see kutt korraldanud on viimastest mägudes on ikka päris palju, samas ootaks ikka õhtuni ja vaatame mis siin teised kirjutavad

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:05
See ei ole tegelt retarded q_q on hunt äkki lihtsalt

q_q
12.11.13, 12:06
miks

Sest me lynchime Emma või keegi kes on hundine.

Kohe päeva alguses sellise plaani tegemine tapab mängu! Kõik ütlevad: "ok teeme nii!" ja saavad afk minna.

Teiseks siis 2x voter saab snipida nt mind või karupoega 21:00:58 ja huntidele 1x free kill.

Kolmandaks 2x voter on kerge niisama leida ja kui korralik wagon dynamics tööle panna siis ta ei kujuta endast ohtu, s.t ta pole nii suur power role huntidel kui nt mõrtsukad.

Neljandaks siin mängus on huntidel mitu mõrtsukat, kellel käigud teisel, kolmandal päeval. Seega me ei saa raisata day1 lynchi mingi sita peale.

yolpa
12.11.13, 12:06
Sama asja teha hiljem kui d1 on juba retarded.

pärast day1 on double voter nagunii teada ju

q_q
12.11.13, 12:06
Võite unvote panna kõik -- me ei tee sellist retarded asja.

yolpa
12.11.13, 12:07
Sest me lynchime Emma või keegi kes on hundine.

Kohe päeva alguses sellise plaani tegemine tapab mängu! Kõik ütlevad: "ok teeme nii!" ja saavad afk minna.

Teiseks siis 2x voter saab snipida nt mind või karupoega 21:00:58 ja huntidele 1x free kill.

Kolmandaks 2x voter on kerge niisama leida ja kui korralik wagon dynamics tööle panna siis ta ei kujuta endast ohtu, s.t ta pole nii suur power role huntidel kui nt mõrtsukad.

Neljandaks siin mängus on huntidel mitu mõrtsukat, kellel käigud teisel, kolmandal päeval. Seega me ei saa raisata day1 lynchi mingi sita peale.

oli täpselt see sama mõte aga kardsin, end hundiks tembeldada ja lootsin, et kõik selle peale ise varem või hiljem tulevad

WowAwiAA
12.11.13, 12:08
Sest me lynchime Emma või keegi kes on hundine.

Kohe päeva alguses sellise plaani tegemine tapab mängu! Kõik ütlevad: "ok teeme nii!" ja saavad afk minna.

Teiseks siis 2x voter saab snipida nt mind või karupoega 21:00:58 ja huntidele 1x free kill.

Kolmandaks 2x voter on kerge niisama leida ja kui korralik wagon dynamics tööle panna siis ta ei kujuta endast ohtu, s.t ta pole nii suur power role huntidel kui nt mõrtsukad.

Neljandaks siin mängus on huntidel mitu mõrtsukat, kellel käigud teisel, kolmandal päeval. Seega me ei saa raisata day1 lynchi mingi sita peale.

Selle plaaniga tuli nüüd see, et Emma tegi 3 hundist posti ja siis kadus. Tegelikult ei ole hea firsttimereid, kes hundised d1 vähese info järel survestada. Firsttimerid freezivad seal küladena ja lasevad enda lynchil läbi minna. Nüüd aga tänu sellele Maxi plaanile polnud võimalust jälgida, kuidas oleks mäng jätkunud selliste mängoijate nagu Emma/Poolakas puhul.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:08
Sest me lynchime Emma või keegi kes on hundine.

Kohe päeva alguses sellise plaani tegemine tapab mängu! Kõik ütlevad: "ok teeme nii!" ja saavad afk minna.

Teiseks siis 2x voter saab snipida nt mind või karupoega 21:00:58 ja huntidele 1x free kill.

Kolmandaks 2x voter on kerge niisama leida ja kui korralik wagon dynamics tööle panna siis ta ei kujuta endast ohtu, s.t ta pole nii suur power role huntidel kui nt mõrtsukad.

Neljandaks siin mängus on huntidel mitu mõrtsukat, kellel käigud teisel, kolmandal päeval. Seega me ei saa raisata day1 lynchi mingi sita peale.


A pinky promise muidu, et oled küla? :)

q_q
12.11.13, 12:08
See ei ole tegelt retarded q_q on hunt äkki lihtsalt

See on pro wolf "plaan", miks ma hunt peaks olema?

Pigem vastupidi?

WowAwiAA
12.11.13, 12:08
BWG

Avicii
12.11.13, 12:10
Solid avang Aviciilt :D

mad cuz bad? QQ moar please

q_q
12.11.13, 12:10
Bwg on küla pigem.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:10
BWG

wowa

WowAwiAA
12.11.13, 12:10
MUl pohuj kui küla ta on, oma pinky võib ta perse omale susata.

Ahv Kongost
12.11.13, 12:11
wowa

bwg

Ahv Kongost
12.11.13, 12:11
MUl pohuj kui küla ta on, oma pinky võib ta perse omale susata.

rofl

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:12
MUl pohuj kui küla ta on, oma pinky võib ta perse omale susata.

http://i.imgur.com/Ov9OupG.gif

Emma
12.11.13, 12:12
Meie esimene hunt on Emma, see on 100% kindel.

Esimene post on väga imelik, ei usu, et küla sellise küsimuse esitaks:



See on obv, et rahvavaenlane ei mõtle tõsiselt mingi random rolli asja.



"Prageuseks" ja väga väga halb toon siin postis.

Arvasin kohe, et mind kiirelt hundiks tembeldama hakatakse.
Vabalt võib küla sellise küsimuse esitada, eriti veel kui nii noob ja kuidagi otsa lahti teha ei oska.

Rahvavaenlase pihta veel nii palju, et see polnud ei esimene ega ka ilmselt mitte viimane kord, kui ma ei saa aru, kes mida tõsiselt mõtleb. Aga ju selles point ongi.

Ja see "praeguseks" oli täiesti lampi, aga juba hakkabki tekkima mingi variant, et see plaan läbi ei lähe. Nii et mu arust õigustatud.

q_q
12.11.13, 12:12
Meil on effectively kaks lynchi (ja KTd, sellest räägime hiljem) kuna huntidel puudub ingel.

S.t saame valida kaks nime -- ühe lynchime ja teise tapab küla mõrtsukas.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:14
Jep külamõrtsukas lynchib kongo ahvi

q_q
12.11.13, 12:15
Arvasin kohe, et mind kiirelt hundiks tembeldama hakatakse.
Vabalt võib küla sellise küsimuse esitada, eriti veel kui nii noob ja kuidagi otsa lahti teha ei oska.

Rahvavaenlase pihta veel nii palju, et see polnud ei esimene ega ka ilmselt mitte viimane kord, kui ma ei saa aru, kes mida tõsiselt mõtleb. Aga ju selles point ongi.

Ja see "praeguseks" oli täiesti lampi, aga juba hakkabki tekkima mingi variant, et see plaan läbi ei lähe. Nii et mu arust õigustatud.

Kui sa nüüd küla oled siis on tähtis mitte alla anda ja mõelda "ah need lollid arvavad, et ma hunt, bye!" vaid edasi mängida ja edasi postitada.

Kes sinu arust hundised praegu? Ja miks?

q_q
12.11.13, 12:18
Char jah pigem küla, sest tal invisible mode off.


Selge, pole varasemaid mänge jälginud. Panen kõik täna rohkem postitanud igaksjuhuks kahtlaste listi, külaelanik käib reeglina päeval tööl.

Mitu päeva sellise hulga mängijatega võib mäng kesta umbes?

WTF Dnbftw.

Sa pole varasemaid lugenud ja tead, et invisible mode off = more likely küla?

q_q
12.11.13, 12:19
Tundub nagu see poiss on wolf chati lugenud.

Emma
12.11.13, 12:22
Ma vahepeal ei kadund ära süüdistuse pärast, vaid pean vahepeal tööd ka tegema. Ei kavatsendki alla anda.
Mulle tundub karupoeg hundine, sest oli kiire Maxi plaani maha tegema, aga nüüd kui on veel tekkind selle vastaseid, siis on vait. Vb lamp ka ja sain valesti aru millestki.

q_q
12.11.13, 12:23
Taavi on lock küla juba?

q_q
12.11.13, 12:24
Ma vahepeal ei kadund ära süüdistuse pärast, vaid pean vahepeal tööd ka tegema. Ei kavatsendki alla anda.
Mulle tundub karupoeg hundine, sest oli kiire Maxi plaani maha tegema, aga nüüd kui on veel tekkind selle vastaseid, siis on vait. Vb lamp ka ja sain valesti aru millestki.

Maxi plaan on huntidele kasulik. ^_^

WowAwiAA
12.11.13, 12:25
Pmslt Maxi plaaniga minnes(Eeldusel, et läbi läheb). Lynch küla, huntide n1 vig tapab küla ja huntide NK on küla, küla vig tapab selle outted 2x voteri. Vagunitest infot ei saa, mäng on dead ja too hunt tõenäoliselt ei spewi päeval. Pmslt seis 0.
Ilma hundiste hundikadidaatideta oleks see arvestatav, aga kasutegur on tõesti väike, kui mitte olematu. Meh, eks siis otsime ikkagi need hundised hundid.

q_q
12.11.13, 12:26
Poolakas on ka obvious küla.

WowAwiAA
12.11.13, 12:27
correction: Poolakalt ootaks rohkelt poste.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:27
Maxi plaan on huntidele kasulik. ^_^

http://mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/08/Will-Smith-Thinking-As-The-Fresh-Prince-Of-Bel-Air.gif

yolpa
12.11.13, 12:28
täna pakin varsakult pillid kotti, ärkan varem üles ja loen nii palju kui jõuan ja annan reaalse hääle

Char
12.11.13, 12:29
Miks mitte? Clearib ju ennast sellega väga hästi ja see topelt häältega hunt tuleb nagunii ruttu välja ja sureks nagunii...



Et siis kui Maxi hunt, siis BWG ka hunt :)

mul 2 hundikandidaati hetkel..karupoeg, kes üritab mingi brainiaci mängida, kuigi parim plaan on välja käidud

+ taavi, kes ütleb, et max on hunt, sest tõi välja selle plaani. forreal, kutid üritavad mingit 4ndal levelil mängu mängida.



sellisel toonil jutule edaspidi vastata ei kavatse, seega tõmba koomale.

aga asjast - ma ei näe erilist vahet sellel, kas me saame endale kindla hundi day 2 või day 4.

mingi mäng oli sama teema..ärme võtame peekitud hunte välja vaid paneme lototroni külade vahel, et kes on 3. hunt. epic fail

never ever ei tasu hunte kauem mängus hoida..pea maha ASAP.


+ külale..ärge laske ennast leveldada mingi mulaga, tõmmake endast järgmine lukku ja asi ants

q_q
12.11.13, 12:29
gif

http://i.imgur.com/GmIf0En.gif

WowAwiAA
12.11.13, 12:31
Ütleme nii, et q_q lükkas Maxi plaani ümber külaselt, Karupoeg mitte.
Karupoja jutt, et d2, d3 on 2x voter faced up on bs.

Char
12.11.13, 12:31
Lugemise vahepeal: maxi plaan on retarded.


Meie esimene hunt on Emma, see on 100% kindel.

Esimene post on väga imelik, ei usu, et küla sellise küsimuse esitaks:



See on obv, et rahvavaenlane ei mõtle tõsiselt mingi random rolli asja.



"Prageuseks" ja väga väga halb toon siin postis.



+ veel üks hundi kandidaat.

q_q
12.11.13, 12:32
Külad:

poolakas
taavi
yolpa
BWG
maxi
char
wowa

WowAwiAA
12.11.13, 12:32
Külad:
q_q
poolakas
taavi
yolpa
BWG
maxi
char
wowa

Fixed it

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:32
http://i.imgur.com/GmIf0En.gif

http://www.teen.com/wp-content/uploads/2012/09/andrew-garfield-spiderman-cute-funny.gif

q_q
12.11.13, 12:33
+ veel üks hundi kandidaat.

Miks mu Emma kohta oleva posti quotesid?

Mis seal hundist on sinu arust?

karupoeg
12.11.13, 12:35
Ütleme nii, et q_q lükkas Maxi plaani ümber külaselt, Karupoeg mitte.
Karupoja jutt, et d2, d3 on 2x voter faced up on bs.

q_q ütles täpselt sama asja post 146


Kolmandaks 2x voter on kerge niisama leida ja kui korralik wagon dynamics tööle panna siis ta ei kujuta endast ohtu, s.t ta pole nii suur power role huntidel kui nt mõrtsukad. - ainult teise sõnastusega.

Ja see ei ole bs, et 2xvoter on hilisemalt face up.

q_q
12.11.13, 12:35
Char on liiga agressiivne hundi kohta.

Ma ei usu, et ta mind ja karupoega ründaks hundina seal.

Lock küla?

karupoeg
12.11.13, 12:35
Külad:

poolakas
taavi
yolpa
BWG
maxi
char
wowa

q_q, miks mina sinu küla listis ei ole?

Emma
12.11.13, 12:36
Mina ka küla ju. Arvad, et 1. korda mängiv ja kohe hundiks pandud chick julgeks kohe ühena esimestest suu lahti teha?

WowAwiAA
12.11.13, 12:36
Küla char pole küll nii agressiivne kunagi olnud ju.

q_q
12.11.13, 12:37
Jah, kui esimest korda lynch on fucked up siis on juba teada, mis mängijate seas 2x voter on ja teda on kerge by point of elimination välja selgitada.

Nt seal vagunis kus 2x voter on 6 inimest, sealt nt 3 üsna clear küla nt -- siis juba teada enam-vähem, kes 2x voter on.

KristjanLaas
12.11.13, 12:37
Kelle poolt neutraalsed mängivad? Rohkem ikka küla eks?

q_q
12.11.13, 12:37
Mina ka küla ju. Arvad, et 1. korda mängiv ja kohe hundiks pandud chick julgeks kohe ühena esimestest suu lahti teha?

Julge chick. ^_^

karupoeg
12.11.13, 12:37
Char on liiga agressiivne hundi kohta.

Ma ei usu, et ta mind ja karupoega ründaks hundina seal.

Lock küla?

kindlasti mitte. Char on koguaeg olnud ülitasakaalukas külana. Arvad, et praegu läheks minu peale lampi niimoodi külana?

Eelmistes mängudes on fair amount of bullshiti olnud, kunagi ta ärritunud ei ole. Ja nüüd lendab minule peale üsnagi agressiivselt? Ei tundu tark käik, aga külana ta ei ole kunagi sellise tooniga olnud...

Char
12.11.13, 12:37
Char on liiga agressiivne hundi kohta.

Ma ei usu, et ta mind ja karupoega ründaks hundina seal.

Lock küla?

ja tõmbasid emma hundiks...sellepärast, et ta räägib natuke hundiselt?

ei no ma panin sind sellepärast põhiliselt, et miks maxi ideed bashid..geniaalne idee.

q_q
12.11.13, 12:38
q_q, miks mina sinu küla listis ei ole?

Sa tead, et ma ei julge sind clearida, rumal küsimus.

^_^

q_q
12.11.13, 12:38
ja tõmbasid emma hundiks...sellepärast, et ta räägib natuke hundiselt?

ei no ma panin sind sellepärast põhiliselt, et miks maxi ideed bashid..geniaalne idee.

Nii see hundi mäng käib.

WowAwiAA
12.11.13, 12:39
See on meil 25ne, tuleb v-v wagonid, hääled on laia, huj sa kusagilt 2x voteri leiad. Hea võimalus, et counterwagoneid üldse ei saa. Jutt, et 2x voter on d2, d3 outed on bs.

WowAwiAA
12.11.13, 12:39
Kelle poolt neutraalsed mängivad? Rohkem ikka küla eks?

Endi

WowAwiAA
12.11.13, 12:39
Antud puhul endi.

karupoeg
12.11.13, 12:40
mul 2 hundikandidaati hetkel..karupoeg, kes üritab mingi brainiaci mängida, kuigi parim plaan on välja käidud

+ taavi, kes ütleb, et max on hunt, sest tõi välja selle plaani. forreal, kutid üritavad mingit 4ndal levelil mängu mängida.




mingi mäng oli sama teema..ärme võtame peekitud hunte välja vaid paneme lototroni külade vahel, et kes on 3. hunt. epic fail

never ever ei tasu hunte kauem mängus hoida..pea maha ASAP.


+ külale..ärge laske ennast leveldada mingi mulaga, tõmmake endast järgmine lukku ja asi ants

kuule mida sa tõmbled? Hinga sisse ja välja.

1 mäng oli täpselt sama teema, kus sinu jaoks oli parim idee välja käidud ja õpetasid kõigile loogikat. Lõpus tuli välja, et sul ei olnud õigus.

Praegu q_q ütles palju julgemalt, miks see plaan on sitt. Ühe ja sama põhjuse pärast tundub 1 vend sulle hunt, aga teine ei tundu.

gl

KristjanLaas
12.11.13, 12:41
Endi

ehk siis eesmärgitud mängijad?

q_q
12.11.13, 12:41
See on meil 25ne, tuleb v-v wagonid, hääled on laia, huj sa kusagilt 2x voteri leiad. Hea võimalus, et counterwagoneid üldse ei saa. Jutt, et 2x voter on d2, d3 outed on bs.

D2 vast over exaggeration jah aga ausalt 2x voter pole eriline power role.

Isegi kui vale mängija lynchime tänu 2x voterile siis see ei tähenda midagi 25eris -- tolle venna lynchime järgmine päev lihtsalt.

Nkn ta saab ainult kahe vaguni vahel valida ja mõlemad vagunid on by default hundised. S.t cleared küla ei saa kunagi vaguniks nkn niiet vahet pole.

Char
12.11.13, 12:41
kindlasti mitte. Char on koguaeg olnud ülitasakaalukas külana. Arvad, et praegu läheks minu peale lampi niimoodi külana?

Eelmistes mängudes on fair amount of bullshiti olnud, kunagi ta ärritunud ei ole. Ja nüüd lendab minule peale üsnagi agressiivselt? Ei tundu tark käik, aga külana ta ei ole kunagi sellise tooniga olnud...

point on selles, et maxi plaan super..saab kindlalt hundi kätte..

iga mingi leveldamise jutt, et äkki peaks täna hoopis lototroniga võtma kellegi, kelle jutt natuke hundisena tundub, ajab tilti lihtsalt

tõmba lukku ära nüüd järgmine vend.


külale:

mby on nii, et 2x hunti järel on täna veel üks hunt :D äkki sellepärast täna sellist vastupanu tehaksegi

saab 2 hunti korraga kätte

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 12:41
kuule mida sa tõmbled? Hinga sisse ja välja.

1 mäng oli täpselt sama teema, kus sinu jaoks oli parim idee välja käidud ja õpetasid kõigile loogikat. Lõpus tuli välja, et sul ei olnud õigus.

Praegu q_q ütles palju julgemalt, miks see plaan on sitt. Ühe ja sama põhjuse pärast tundub 1 vend sulle hunt, aga teine ei tundu.

gl

Ta ju räägib, et qq on ka hunt

q_q
12.11.13, 12:44
Char: me ei tee nkn seda plaani. Drop it.

Me vahetame ühe küla 2x voteri vastu kelle me nkn lynchiks kunagi.

Võtame endalt võimaluse nt kolmanda öö mõrvar lynchida day1, mis on huge.

Jne jne. Me ei tee igal juhul seda.

KristjanLaas
12.11.13, 12:44
külale:

mby on nii, et 2x hunti järel on täna veel üks hunt :D äkki sellepärast täna sellist vastupanu tehaksegi

saab 2 hunti korraga kätte

Semiword

q_q
12.11.13, 12:45
külale:

mby on nii, et 2x hunti järel on täna veel üks hunt :D äkki sellepärast täna sellist vastupanu tehaksegi

saab 2 hunti korraga kätte

Ta saab ju ise valida mängija kelle peale 21:00:55 hääle muudab! Küla ei jõua reageerida ja hundid saavad ise valida, kelle lynchivad.

Miks peaks 2x voter hundi peal häält hoidma?

KristjanLaas
12.11.13, 12:45
aga as played, qq seletas loogiliselt ja maxi plaan ei lähe käiku.

karupoeg
12.11.13, 12:45
ja Char.

Kuidas sa aru ei saa, et su välja toodud olukorradvõrreldes varasema mänguga on erinevad.

fakt on see, et 2x voteri tabab küla eniveis mingi hetk siin mängus. Ja seda prolly üsna varajases faasis. prolly on 3 päeval juba nimekirjade jälgimisel aru saada, kellega võib tegu olla.

Seega sorry, kui ma ei näe day 1 valuet selles, et kell 10 hommik raudpolt ilma aruteluta tekitada olukord, kus me tapame mängija, kes sureb nagunii varem või hiljem

Aga nagu ma hiljem ütlesin, siis BWG mõttelõng (mille peale keegi enne ei tulnud), et küla mõrvar saab kindla peale mineva öökilli, on hea.

Kuid samamoodi on ka nt q_q välja toodud punktid õiged.

WowAwiAA
12.11.13, 12:46
Dunno ma minema. Andke tuld aviciile, Poolakale.

q_q
12.11.13, 12:47
Karupoeg, char on lock küla onju.

KristjanLaas
12.11.13, 12:47
rollide kohta võin siin mängijatelt küsida või peaks pmima?

karupoeg
12.11.13, 12:47
Char: me ei tee nkn seda plaani. Drop it.

Me vahetame ühe küla 2x voteri vastu kelle me nkn lynchiks kunagi.

Võtame endalt võimaluse nt kolmanda öö mõrvar lynchida day1, mis on huge.

Jne jne. Me ei tee igal juhul seda.

like I said...

q_q
12.11.13, 12:47
rollide kohta võin siin mängijatelt küsida või peaks pmima?

Küsi wolf chatis. ^_^

Char
12.11.13, 12:48
Kohe päeva alguses sellise plaani tegemine tapab mängu! Kõik ütlevad: "ok teeme nii!" ja saavad afk minna.



EI, vaata mis arutelu siin toimub ja juba saab hunti leade..mõned kutid läksid AFK, kes läheksid nagunii afk, aga imo see plaan tõstis veel rohkem kära üles ja möllu..

MOAR LEADS





Teiseks siis 2x voter saab snipida nt mind või karupoega 21:00:58 ja huntidele 1x free kill.

IMO 1 küla vahetus 1 hundi vastu on sitaks hea..parem kui 2 päeva lotoga külasid võlla puua.

[QUOTE=q_q;558791]

Kolmandaks 2x voter on kerge niisama leida ja kui korralik wagon dynamics tööle panna siis ta ei kujuta endast ohtu, s.t ta pole nii suur power role huntidel kui nt mõrtsukad.

Neljandaks siin mängus on huntidel mitu mõrtsukat, kellel käigud teisel, kolmandal päeval. Seega me ei saa raisata day1 lynchi mingi sita peale.

esimene päev ei ole meil nagunii infot. tuleb kindlalt teada saada 1 hunt...meie chance pihta saada day1 hundile on 4 protsenti.

q_q
12.11.13, 12:49
meie chance pihta saada day1 hundile on 4 protsenti.

http://i.imgur.com/wYQjBNF.gif

KristjanLaas
12.11.13, 12:50
Küsi wolf chatis. ^_^

k, miks kaks mõrtsukat on, mis on nende vahe ja miks üks on neutraalses?

karupoeg
12.11.13, 12:51
Karupoeg, char on lock küla onju.

ma ütlesin sulle juba, et ma ei pane teda lock külaks.

Char ei ole loll vend, pigem isegi üks teravamatest pliiatsitest.

Ta varem vist koguaeg küla olnud. Ei ole teda nii agressiivselt rääkimas näinud. Sellepräast ei tahaks clearida teda. Ta võib väga vabalt saada siin aru, et karupoeg ja q_q on Maxi plaani maha laitnud ja ise lihtsalt paneb puid alla juba kustunud leegile. Küla vaatab, et poiss paneb puid ja arvab, et küla heaolu peal väljas. tegelikult teeskleb.

Seega, Chari puhul ma ei välistaks seda võimalust. Kuid pigem külane jah

KristjanLaas
12.11.13, 12:51
esimene päev ei ole meil nagunii infot. tuleb kindlalt teada saada 1 hunt...meie chance pihta saada day1 hundile on 4 protsenti.

veits paned hullu siin

Char
12.11.13, 12:52
hundinimekiri:

karupoeg, taavi, q_q


karupoeg on kindel hunt..tema jutt on lihtsalt nii hale hundine :D

q_q
12.11.13, 12:52
k, miks kaks mõrtsukat on, mis on nende vahe ja miks üks on neutraalses?

Neutraalne on vale sõna nende meeskonna nimele.

See tähendab seda, et nad pole ei küla ega hundi meeskonnas.

Nad on iseseisev meeskond.

"Neutraalne" meeskond võidab, kui nad viimasena ellu jäävad.

See mäng on nagu free for all: küla vs hundid vs neutrals

karupoeg
12.11.13, 12:53
ma ütlesin sulle juba, et ma ei pane teda lock külaks.

Char ei ole loll vend, pigem isegi üks teravamatest pliiatsitest.

Ta varem vist koguaeg küla olnud. Ei ole teda nii agressiivselt rääkimas näinud. Sellepräast ei tahaks clearida teda. Ta võib väga vabalt saada siin aru, et karupoeg ja q_q on Maxi plaani maha laitnud ja ise lihtsalt paneb puid alla juba kustunud leegile. Küla vaatab, et poiss paneb puid ja arvab, et küla heaolu peal väljas. tegelikult teeskleb.

Seega, Chari puhul ma ei välistaks seda võimalust. Kuid pigem külane jah


Algselt postitas Char:
meie chance pihta saada day1 hundile on 4 protsenti.

disregard minu punaselt märgitud osa.

Char
12.11.13, 12:53
veits paned hullu siin

kristjanlaas...day 1 on ju normaalne vahetus 1 hunt vs 1 küla

miks me peaksime krdi 25 mehe seast lotot tegema..miks?

võite ju homme võtta maha need oma "kahtlased hundikandidaadid". täna võiks kindla peale minna.

ma ei saa aru, kas ma olen ainuke, kes mõtleb peaga???

q_q
12.11.13, 12:53
ma ütlesin sulle juba, et ma ei pane teda lock külaks.

Char ei ole loll vend, pigem isegi üks teravamatest pliiatsitest.

Ta varem vist koguaeg küla olnud. Ei ole teda nii agressiivselt rääkimas näinud. Sellepräast ei tahaks clearida teda. Ta võib väga vabalt saada siin aru, et karupoeg ja q_q on Maxi plaani maha laitnud ja ise lihtsalt paneb puid alla juba kustunud leegile. Küla vaatab, et poiss paneb puid ja arvab, et küla heaolu peal väljas. tegelikult teeskleb.

Seega, Chari puhul ma ei välistaks seda võimalust. Kuid pigem külane jah

Hundine post. ^_–

Char
12.11.13, 12:55
disregard minu punaselt märgitud osa.

1. öö mõrtsuka 25 inimese seast..4 protsenti..problem?

q_q
12.11.13, 12:55
kristjanlaas...day 1 on ju normaalne vahetus 1 hunt vs 1 küla

miks me peaksime krdi 25 mehe seast lotot tegema..miks?

võite ju homme võtta maha need oma "kahtlased hundikandidaadid". täna võiks kindla peale minna.

ma ei saa aru, kas ma olen ainuke, kes mõtleb peaga???

Ei ole normaalne vahetus, sest hundid saavad ise valida kelle tapavad.

See võib vabalt power role olla, nt külatark.

Ja see pole loto -- ärge selle lolli jutuga üldse peale tulge. Loto on siis kui kõik vait on ja mängu ei mängi.

Isegi kui küla lynchime siis saab sellest infot mis võib lõpus oluliseks muutuda jne.

KristjanLaas
12.11.13, 12:57
kristjanlaas...day 1 on ju normaalne vahetus 1 hunt vs 1 küla

miks me peaksime krdi 25 mehe seast lotot tegema..miks?

võite ju homme võtta maha need oma "kahtlased hundikandidaadid". täna võiks kindla peale minna.

ma ei saa aru, kas ma olen ainuke, kes mõtleb peaga???

4% tõenäosuse kohta oli see jutt, muidu olen kahevahel. Tundub praegu, et long runis proovida d2, d3 killijatele pihta püüdmine napilt parem tõesti.

q_q
12.11.13, 12:57
1. öö mõrtsuka 25 inimese seast..4 protsenti..problem?

Miks sa nüüd 1. öö mõrtsukast räägid?

Char
12.11.13, 12:58
ma ütlesin sulle juba, et ma ei pane teda lock külaks.

Char ei ole loll vend, pigem isegi üks teravamatest pliiatsitest.

Ta varem vist koguaeg küla olnud. Ei ole teda nii agressiivselt rääkimas näinud. Sellepräast ei tahaks clearida teda. Ta võib väga vabalt saada siin aru, et karupoeg ja q_q on Maxi plaani maha laitnud ja ise lihtsalt paneb puid alla juba kustunud leegile. Küla vaatab, et poiss paneb puid ja arvab, et küla heaolu peal väljas. tegelikult teeskleb.

Seega, Chari puhul ma ei välistaks seda võimalust. Kuid pigem külane jah


tegelikult teesklen? see on PERFECT example, millega hundid üritavad leveldada teisi...ignore this bullshit


ma räägin täiesti straightforward ja ei aja mingit ümber nurga juttu..lihtsalt tahan saada esimene päev parimad protsendid.


ma olen ainuke inimene, kes tahab KINDLAT hunti kätte saada, ja ei viitsi esimene päev lotot mängida, ainuke kes küla eest väljas.


1 küla 1 kindla hundi vastu on pmst parim diil täna.

poolakas
12.11.13, 12:58
Kuidas see nüüd juhtus, et praktiliselt lollikindel plaan hundi tabamiseks retardediks pöörati?? See jutt, et hunt tuleb välja enivei day 4 või plaan on huntidele kasulik .. pole ju loogikat. Plaan töötaks ideaalselt kahel juhul - kui kõik mängijad 100% hääletavad alumist mängijat, 2x voter revealitakse killiga, või kui 2x voter muudab vahetult häält ennem päeva lõppu - revealed jällegi. Kui tuleb mängija, kes ütleb, et s.tt plaan, siis IMO HUNT.

Hetkel on mõnus segadus korraldatud, wp hundid.

karupoeg
12.11.13, 12:59
hundinimekiri:

karupoeg, taavi, q_q


karupoeg on kindel hunt..tema jutt on lihtsalt nii hale hundine :D

ütlesid mulle, et ma olen loll.

Seega vastan sulle samaga ja ütlen, et ma arvan, et sina oled see loll siin.


Tuletaksin kõigile meelde, et kui see kogu teema alguse sai, siis oli Maxiga nõustunud juba mitmeid mängijaid. Kui ma oleksin hunt, siis ma ei tuleks sellises olukorras (kus kõigil on riistad kikkis Maxi idee peale) ütlema, et see idee on sitt. Sest esiteks on suur oht, et 2x voter lendab skeemi tulemusena ning teiseks see, et ma võiksin paista hundina.

Char, tõesti eeldasin sinult veidi küpsemat käitumist kui suvaliselt ritta seatud ründava alatooniga sõnumid ja emotikonid.

btw, tuletan meelde, kuidas 8l geeniusel eelmine mäng õnnestus, kui ma kaasa ei teinud mõttega? Mitte just kuigi hästi. Nii et säästa mind oma ibast.

lenC
12.11.13, 13:00
Hääled seisuga post 11 kuni 229
Öö saabub 07:00:57 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558802&postcount=156) (36), Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558757&postcount=115) (8)
1 Tupac timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558682&postcount=50) (5)
1 ranka rahvavaenlane (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558729&postcount=92) (2)
1 q_q poolakas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558680&postcount=48) (6)
1 overbet mylolo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558678&postcount=46) (2)
1 eyestabber Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558713&postcount=77) (6)
1 Ahv Kongost yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558728&postcount=91) (13)
1 Dnbftw Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558679&postcount=47) (12)
1 timz0333 taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558676&postcount=45) (8)
1 poolakas pilme10 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558753&postcount=113) (2)
1 mylolo Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558666&postcount=35) (11)
1 Maxi KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558727&postcount=90) (15)
10 ei ole hääletanud Tupac (0), ranka (0), q_q (34), overbet (0), karupoeg (21), kardaanirist (0), IamAllin (0), eyestabber (0), eluvend (0), Avicii (3)
2 Viga Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558804&postcount=158) (4), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558799&postcount=153) (28)

Char
12.11.13, 13:01
Kuidas see nüüd juhtus, et praktiliselt lollikindel plaan hundi tabamiseks retardediks pöörati?? See jutt, et hunt tuleb välja enivei day 4 või plaan on huntidele kasulik .. pole ju loogikat. Plaan töötaks ideaalselt kahel juhul - kui kõik mängijad 100% hääletavad alumist mängijat, 2x voter revealitakse killiga, või kui 2x voter muudab vahetult häält ennem päeva lõppu - revealed jällegi. Kui tuleb mängija, kes ütleb, et s.tt plaan, siis IMO HUNT.

Hetkel on mõnus segadus korraldatud, wp hundid.

+1 .. kõik normaalne mõistusega külad saavad sellest aru... ei ole vaja hakata day1 leveldama. võtame hundi välja ja asi ants.

q_q
12.11.13, 13:02
Anyway teie plaan ei tööta, kui kõik sellega kaasa ei tule.

Mina ei tule 100%.

Niiet dropiga see plaan ja hakake mängima, pole mõtet selle peale aega raisata enam.

Kui te arvata, et ma hunt sellepärast siis fine.

karupoeg
12.11.13, 13:03
tegelikult teesklen? see on PERFECT example, millega hundid üritavad leveldada teisi...ignore this bullshit


ma räägin täiesti straightforward ja ei aja mingit ümber nurga juttu..lihtsalt tahan saada esimene päev parimad protsendid.


ma olen ainuke inimene, kes tahab KINDLAT hunti kätte saada, ja ei viitsi esimene päev lotot mängida, ainuke kes küla eest väljas.


1 küla 1 kindla hundi vastu on pmst parim diil täna.

Käi xxxxx, Char.

Viimane vestlus mul sinuga siin, tegelt ka.

Ma ütlesin selgesõnalist seal tekstis, et "ma ei pane teda lock külaks." - mis tähendab, et ma pean sind külaks.

Kuid ma tõin välja ühe võimaluse, millega peab arvestama.

Pigem on sinu jutt perfect example demagoogiast ja vaenu õhutamisest. Ma ei saa aru, miks sa külana aga day 1 seda teed. Minul nagunii pikka pidu ei ole hundina. Samas olen ma viimane vend keda day 1 tapetakse (hästi, eelviimane, sest q_q viimane).

q_q
12.11.13, 13:04
Rahune maha karupoeg.

Char on küla.

Seda plaani nkn ei tehta.

Pole mõtet närvi minna.

lenC
12.11.13, 13:06
Hääled seisuga post 11 kuni 234
Öö saabub 06:54:55 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 BlackWerewolfGenie Ahv Kongost (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558804&postcount=158) (4), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558799&postcount=153) (28)
2 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558802&postcount=156) (36), Dnbftw (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558757&postcount=115) (8)
1 Tupac timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558682&postcount=50) (5)
1 ranka rahvavaenlane (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558729&postcount=92) (2)
1 q_q poolakas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558680&postcount=48) (6)
1 overbet mylolo (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558678&postcount=46) (2)
1 eyestabber Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558713&postcount=77) (6)
1 Ahv Kongost yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558728&postcount=91) (13)
1 Dnbftw Char (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558679&postcount=47) (13)
1 timz0333 taavi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558676&postcount=45) (8)
1 poolakas pilme10 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558753&postcount=113) (2)
1 mylolo Maxi (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558666&postcount=35) (11)
1 Maxi KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=558727&postcount=90) (15)
10 ei ole hääletanud Tupac (0), ranka (0), q_q (36), overbet (0), karupoeg (22), kardaanirist (0), IamAllin (0), eyestabber (0), eluvend (0), Avicii (3)

Avicii
12.11.13, 13:06
Dunno ma minema. Andke tuld aviciile, Poolakale.
mis põhjustel mulle? sa pole ikka ona vihast üle saanud? get good son please already, thanks

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 13:07
Asi on tegelt nii Char, et kui me täna teeme selle skeemi siis me anname huntidele double angleshooti või isegi triple?

VoteLynch, Mõrtsukas, Öökill blokeerimatu.

q_q
12.11.13, 13:07
See post on hundine jah muidu:


ma ütlesin sulle juba, et ma ei pane teda lock külaks.

Char ei ole loll vend, pigem isegi üks teravamatest pliiatsitest.

Ta varem vist koguaeg küla olnud. Ei ole teda nii agressiivselt rääkimas näinud. Sellepräast ei tahaks clearida teda. Ta võib väga vabalt saada siin aru, et karupoeg ja q_q on Maxi plaani maha laitnud ja ise lihtsalt paneb puid alla juba kustunud leegile. Küla vaatab, et poiss paneb puid ja arvab, et küla heaolu peal väljas. tegelikult teeskleb.

Seega, Chari puhul ma ei välistaks seda võimalust. Kuid pigem külane jah

@punane: nii tavaliselt räägivad hundid just tihti.

Kes ei julge tugevaid väited teha.

Huntide toon tihti pole enesekindel, otsige seda.

Nt räägivadki nii: X võib jah hunt olla aga ei tea tegelt.

Jne.

Ma ei ütle, et karupoeg hunt ja kuna nkn teda ei tapa siis ei viitsi higistada selle üle praegu kah.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 13:08
nad saavad kolm korda seerhuntida ja ma ei taha surra nii aga kui peaksin minema ja tuleb välja, et olen seer siis ahv kongost peaks hunt olema muidu.

Dnbftw
12.11.13, 13:09
Katastroof, täielik tragöödia. Poleks teist kellestki seda uskunud, et nii nahaalseks muutute. Terve pere on korralikus šokis, pool küla on hangude ja kirvestega mööda tänavaid hunte taga ajamas.

Läksin lõuna aeg garaaži, avan ukse ja mis vaatab vastu?:http://www.upload.ee/image/3701107/IMG586.jpg

See ei ole normaalne!

Õnneks jättis hunt endast maha mõned jäljed: M täht viitab ilmselgelt isikule, meie mängus osalevad M algustähega mylolo, Maxi. M võib viidata ka Emmale. Garaažist eemalt leidsin hundi jäljed mis viisid üle põllu. Ilmselgelt sissetung vöörale territoorumile tõmbas hundil kõhu vedelaks ja jättis maha korraliku laadungi väljaheiteid. Väljaheidete järgi eeldan, et hunt/hundid on McDonaldsi regularid. Kõndimismaneeri järgi võib eeldada, et hundid on olnud kas meessoost(mis välistaks Emma???), kuid kindel ei saa olla. Kuna uksele jäeti rippuma korralik nuga, siis võib arvata, et meie hunt kleptomaan ei ole. Kuna hunt teadis, et lisaks sissemurdmisele võib suurema karistuse saada ka varguse eest, siis on võimalik, et sellist tegu sooritanud hallivatimees on seadustest teadlik.

Igatahes on selline sissetung julm ja minu jaoks viidi mäng uuele levelile. Hunt, kes sa seda tegid ära arva, et sa pääsed kergelt! Oksa tõmbamine saab olema julm ning verine. Kui selline isiklik rünnak peaks uuesti korduma, olen valmis kasutama oma saksa lambakoera, kes mõned nädalad tagasi tuima näoga murdis maha rebase. Nüüd sa siis tead, mis sind ees ootab. Karda!

Muudan oma hääle Maxi peale, sest tema on kõige tõenäolisemalt see kurikael!

q_q
12.11.13, 13:09
See post on hundine jah muidu:

@punane: nii tavaliselt räägivad hundid just tihti.

Kes ei julge tugevaid väited teha.

Huntide toon tihti pole enesekindel, otsige seda.

Nt räägivadki nii: X võib jah hunt olla aga ei tea tegelt.

Jne.

Ma ei ütle, et karupoeg hunt ja kuna nkn teda ei tapa siis ei viitsi higistada selle üle praegu kah.

Veel lisaks:

ebakindel toon jätab ruumi manööverdada.

Kui teed statemendi: X on lock küla siis sa pmslt ei saa teda hääletada enam, sest see tundub kahtlane. (Enne oli lock nüüd järku hunt)

Aga mingi blabla "võib hunt olla ei tea kindlalt" jätab ruumi, et pärast öelda: ok arvasin, et küla aga tegelt vist hunt ikka.

See ei käi karupoja kohta praegu. Lihtsalt soovitus kuidas hunte otsida. Sest osad arvavad, et day1 on loto. ^_^

q_q
12.11.13, 13:10
nad saavad kolm korda seerhuntida ja ma ei taha surra nii aga kui peaksin minema ja tuleb välja, et olen seer siis ahv kongost peaks hunt olema muidu.

Kohutav.

q_q
12.11.13, 13:11
Dnb, kommenteeri ühte mu posti plz,

kohe otsin.

q_q
12.11.13, 13:13
Dnb, vaata posti:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13098-Libahunt-XVIII-ainult-m%C3%A4ngijad-v%C3%B5ivad-postitada!?p=558811&viewfull=1#post558811

Selgita miks sa nii arvad, et invis. mode off = likely küla, jne.

q_q
12.11.13, 13:13
Dnb viimane post suht külane.

Pigem unlikely, et uus hunt niimoodi kirjutama hakkab.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 13:13
Kohutav.

See on hea info

karupoeg
12.11.13, 13:14
kristjanlaas...day 1 on ju normaalne vahetus 1 hunt vs 1 küla

miks me peaksime krdi 25 mehe seast lotot tegema..miks?

võite ju homme võtta maha need oma "kahtlased hundikandidaadid". täna võiks kindla peale minna.

ma ei saa aru, kas ma olen ainuke, kes mõtleb peaga???

Kui sul on nt 5 õuna, millest 1 läheb 3-4 päevaga mädanema. Sulle pakutakse, et annad ühe õuna ära, aga saad kindlasti mädanenud õunast ka lahti. Sa tahad seda betti võtta. Minu jaoks ei ole see tark mõte, ma ootaks 3-4 päeva ja jätaks endale 4 õuna.

Tulles nüüd mängu tagasi, siis nagu ma ütlesin kohe alguses, mida sa ka ignoreerisid, et see idee oleks parem olnud õhtul, mitte hommikul. Kui kõik oleksid nõus olnud, siis arutelu enam toimunud ei oleks. Sellele viitas ka q_q. Sina ütlesid, et see ei ole tõsi, sest räme arutelu käib. Keskmisest analüüsivõimekamana võiksid aru saada, et see arutelu käib puhtalt sellepärast, et mina ja q_q ei ole selle plaaniga nõus.

Tuletan sulle meelde, et q_q on siinse foorumi parim mängija (meie ise valisime ta selleks). Ja mina ei ole ka teps mitte rumal.

Seega oleks ilus sinust näidata ülesse natukenegi avatumat mõttemeelt ja mõelda rohkem kaasa sellele, millele me tähelepanu oleme üritanud juhtida. Sest variandid on, et meil võib olla tihtipeale õigus. Selle asemel blokeerid sa igasuguse arutelu sellel teemal oma lapsikute pöördumistega.

Nii ei saa rallit sõita.

Dnbftw
12.11.13, 13:14
Lugesin FAQi ja otsustasin selle järgi. Küla arvatavasti ei viitsiks seda peale panna, hunt aga tahaks öösiti sees olekut peita. Aga kuna keegi juba ütles, et Char ei suvatsegi seda enableda juba mitmeid mänge siis oli mu riid vale.

BlackWerewolfGenie
12.11.13, 13:14
Dnb viimane post suht külane.

Pigem unlikely, et uus hunt niimoodi kirjutama hakkab.

Aga see garaaži teema tundub liiga üle pingutatud.

Emma
12.11.13, 13:15
Nt räägivadki nii: X võib jah hunt olla aga ei tea tegelt.

Phm tsiteerisid mind, nii et tunnen, et pean kuidagi kaitsmas end. Ma polnud veel mingeid tõsiseid järeldusi teind ja sa kohe niimoodi otse küsisid, midagi peab ju vastama. Tol hetkel selline valik, nüüd olen vähem kindel selles.