PDA

View Full Version : Foorumis toimunud muudatused



ranka
26.10.08, 07:24
Edaspidi panen kõik foorumiga (eelkõige koodiga kui ka alafoorumite infoga) seotud muudatused siia (kommentaarina)

1. Postitust saab nüüdsest muuta IGAL ajal.
2. Nüüdsest peaks peale postitamist suunduma tagasi postitatud teemasse alafoorumi asemel.

Vigade ja probleemide tekkimisel paluks teavitada mind.

ranka
26.10.08, 08:17
Edaspidi panen kõik foorumiga (eelkõige koodiga kui ka alafoorumite infoga) seotud muudatused siia (kommentaarina)

1. Postitust saab nüüdsest muuta IGAL ajal.
2. Nüüdsest peaks peale postitamist suunduma tagasi postitatud teemasse alafoorumi asemel.

Vigade ja probleemide tekkimisel paluks teavitada mind.


Nüüd on natuke "ilusamad" quoted. Kui Teie arvates on inetumad, siis andke teada.

ranka
26.10.08, 22:50
Tänasest päevast on ka lenC punasel poolel ehk administraatori õigustega. Aitab kirjutada õpetlike materjale ja administreerida foorumit.

lenC
26.10.08, 23:17
Nagu Dr. Nick ütles: "HI EVERRRYBODY!"

Praegu juba mõni idee on soojas, novembris peaks midagi tulema hakkama.

Kellel huvi, siis on Pokernews kaks minu artiklit avaldanud strateegia sektsioonis. Novembris peaks neid seal veel ilmuma - loodan et mingit probleemi ei ole, kui olen 2-s kommuunis korraga aktiivne, seal on projekt lihtsalt alanud juba enne selle foorumi teket ja oleks ilus lõpetada.

ranka
28.10.08, 01:56
Ja punasesse leeri lisandus ka Klamber®

ranka
29.10.08, 17:29
Tervist!

Nüüdest foorum muudab pildid, mis on laiemad, kui 800 pikslit automaatselt piltideks, mille laius on 800 pikslit. Seega pole enam inetuid "scrollbare". Kõrgusele (või ka pikkusele) ei ole limiiti hetkel seatud.

NB! Vanadel postitustel, mis on tehtud enne seda muudatust jäävad scroll-barid alles.

Parimat soovides,
Ranka.

ranka
05.11.08, 20:44
Tervist sõbrad ja vaenlased!

Peokuningas on "ajutine" admin, kuna palusin ta abi ühe väikese projekti jaoks. Tunni-paari pärast, tuleb tagasi tavakasutajate hulka. Seega ärge ära ehmatage.

Kena õhtu jätku,
Ranka.

ranka
05.11.08, 21:34
Peokuningas tagasi normaal kasutaja.

Ja LenC/Klamber ei ole enam punased vaid on sinised, sest nüüdsest on nad foorumi "full admini" asemel "global moderaatorid".

Tegelikkuses ei muutunud midagi nende ja Teie jaoks, kuna kõik õigused jäid neile alles v.a. foorumi tehnilise poolega seotud õigused (backupid, uued kategooriad jne.)

Ilusat õhtu jätku,
Ranka.

ranka
06.11.08, 01:57
Tervist kaaslased!

Aktiveerisin sellise asja nagu "Karma" (on iga mängija avatari juures). See tähendab, et mängijale saab panna pluss (aplaud) või miinus (smite) punkte. Näiteks ei meeldi ta post, nägu, mida iganes :)

Vaatame, mis sellest välja tuleb ja kes on sõbralikum või vaenulikum kasutaja :)

Edu üksteiste mahategemisel või kiitmisel :)

Ranka

ranka
08.11.08, 06:29
Tervist!

Foorum'i kood uuendatud versioonilt 1.1.6 versioonile 1.1.7. Uus versioon on eelkõige "turvaaukude" lappamine :)

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=272861.0

Parimat soovides,
Ranka.

ranka
03.12.08, 21:50
Alates tänasest kasutaja "Klamber®" ei ole enam moderaator, kuna Klamber® saavutas pokernewsis moderaatori staatuse. Ning me administratsiooniga/asjaosalitega leidsime, et kahel rindel võitlemine ei ole hea kumbagile kommuunile ega ka Klamber®'ile endale ja see võib kaasa tuua mõttetuid probleeme.

ropka11
03.12.08, 23:03
ehheee klamber osteti üle ;)

ranka
18.12.08, 02:54
Minu quote aadressilt: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,442.msg13381.html#msg13381



Hetkel tegelen uute foorumitega ja otsutasin et teen järgnevad foorumid:

FR
6Max
Turniirid (s.h. ka satikad + sng-d)
Muud mängud + üldine strateegia (selle panen ka ehk eraldi)

Järjekord hakkab olema nii ja kus on suurem traffic, siis see foorum lähen üles poole. Kui 6maxis suurem liiklus jookseb 6max toppi jne (seda pean siis manuaalselt tegema).

Ja olge rahulikud natuke aega, sest pean ka tõstma käed ümber.

EDIT: Ja tegu on testversioonigas, halvima tsenaariumi korral jookseb kõik kokku tagasi.


Seega foorumid said juurde 3 uhiuut alafoorumit:
Full Ring Mängijate Foorum (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/board,25.0.html) (rahalauad eelkõige)
6 Max Mängijate Foorum (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/board,24.0.html) (rahalauad eelkõige)
Turniirimängijate Foorum (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/board,26.0.html)

Vana foorum, "Jaotuste Analüüs", mis oli tegelikult gay nimega ning juba varem arutasime, et see ei kõla hästi ning seega sai too foorum kinga. Endine "Strateegia" foorum asendus foorumiga: "Muud mängud ja Üldine Strateegia (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/board,18.0.html)" ja see foorum on eelkõige mõeldud, kui Teil on käsi, probleem või strateegia, mis mujale ei sobi või sobiks kõikidesse teemadesse!

Kui kellegil on uute foorumite kohta küsimusi, kaebusi või ideid, siis andke teada!

Samuti hetkel on väikene test periood (kindlat aega ei ole) ning vaatame, kuidas liiklus toimima/toibuma hakkab ning seetõttu kirjutasin üles väikesed statilised numbrid, mis on NULL punktiks:

Hetkeline foorumite statsitika (18.12.2008 2:35AM)

Full Ring: 1506 Posts/92 Topics
6-MAX: 332 Posts/17 Topics
Turniirid: 79 Posts/10 Topics
Muud: 338 Posts/18 Topics

ranka
25.12.08, 17:57
Nädal möödas ja tulemused:
Full Ring: 163 Postitust/12 teemat
6-MAX: 53 postitust/3 Teemat
Turniirid: 56 postitust/5 Teemat
Muud: 21 positust/1 Teema

Nagu näha, ei ole 6maxi foorum tegelikkuses oma lahknemist antud nädalaga ära tõestanud. Turniiri foorum küll.

Võtan seda nädalat kui short termi aga loodan, et tulevikus olukord paraneb.

ranka
25.12.08, 17:59
Alates tänasest foorumis enam "attached" pilte lisada ei saa!

Seda sellepärast, kuna attached pildi foorum kasvas väga kiiresti ning ei tahaks tasuta webhostinguga tegeleda.

Edaspidi piltide laadimisel kasutage mõnda vaheserverit - enda server/photpucket/imageshack jne. või siis andke mulle teada. Küll lahenduse leiame.

rankatest1
10.01.09, 04:51
test
_________________________________________________P ost Merge: 1231555914________________________________________ _________
test
_________________________________________________P ost Merge: 1231555970________________________________________ _________
Alates nüüdest on nii, et kui kirjutad järjestikku kaks või rohkem postitust, siis automaatselt ühendatakse postitus eelmise postitusega - et vähendada spammi.

Ja peaks olema nii (ei ole kindel), et kui sinu viimase posti vahe on 1 päev ja siis kirjutad järgi (näiteks: BUMP!) siis ei tohiks ühendada su viimast posti eelmisega.

Idee: lenC'ilt!

ranka
10.01.09, 04:54
Nii nagu rankatest ütles. Jama võib tekkida ainult päeviku pidajatega, siis teadke, et soovitav on hoida kahe posti vahel üks päev (ma ei ole selles päris kindel, kas see 1 päev toimib) aga ju 24h tunni pärast näeme :D

taipupole
10.01.09, 11:09
Nii nagu rankatest ütles. Jama võib tekkida ainult päeviku pidajatega, siis teadke, et soovitav on hoida kahe posti vahel üks päev (ma ei ole selles päris kindel, kas see 1 päev toimib) aga ju 24h tunni pärast näeme :D


Kui ma vastan kahele erinevale küsimusele (näiteks HM teemas), siis samuti?

Tigrano
10.01.09, 11:58
See post merge kiri võiks natuke rahulikumat värvi olla. Praegu tõmbab tähelepanu postilt endale. Aga no võibolla on vaja, et oleks väga näha, et uus post on.


Mulle ka ei meeldi, liiga silma torkab.

ranka
10.01.09, 15:00
Kui ma vastan kahele erinevale küsimusele (näiteks HM teemas), siis samuti?


Jah. Kui tekivad probleemid, siis eemaldan selle jama (hetkel siis beta test :P)



See post merge kiri võiks natuke rahulikumat värvi olla. Praegu tõmbab tähelepanu postilt endale. Aga no võibolla on vaja, et oleks väga näha, et uus post on.


Muutsin ära, nüüd ainult bold.

EDIT: Järgmistest postidest hakkab tööle.

EDIT2: ahjaa ja mulle ka enam too jama eriti ei meeldi :)

farik666
05.02.09, 18:58
vaatasin et foorumi pealehele tekkind üles vasakusse nurka pokkeriprod.com logo... ülikõva oleks kui see logo lingiks www.pokkeriprod.com lehele..

BuildUp
05.02.09, 20:55
vaatasin et foorumi pealehele tekkind üles vasakusse nurka pokkeriprod.com logo... ülikõva oleks kui see logo lingiks www.pokkeriprod.com lehele..


This is geat idea! ;)

Tigrano
05.02.09, 22:26
vaatasin et foorumi pealehele tekkind üles vasakusse nurka pokkeriprod.com logo... ülikõva oleks kui see logo lingiks www.pokkeriprod.com lehele..


Tänks, et mõtted töötavad, kuidas kõike paremaks saada, katsun organiseerida, kui võimalik.

ranka
17.02.09, 02:42
Lisasin ühe uue "theme", mis põhimõtteliselt on sama, mis praegune. Nats tuhmimad värvid ning lukus, sticky teemad on paremini eristatud.

Keda huvitab siis:

Profile->Look and Layout Preferences ja sealt Change Theme juurest valida New Look.

ranka
19.02.09, 01:22
Foorum läheb kolmeks minutiks hooldumoodi, kui miski jama, siis läheb kauem.

ranka
19.02.09, 01:42
Nüüdsest, kui postitate liiga suure pildi, siis foorumi teeb selles automaatselt väiksema klikitava pildi. Hea, graafikute jaoks. Paar testi:

http://www.fabuloussavers.com/wallpapers/43_bmw_z9_cabriolet_free_cars_computerdesktopwallp aper_e.jpg

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/veebruar1.jpg

Kui keegi avastab mõne vea või puuduse, siis andku teada. Loodan, et meeldib ning igasugune tagasiside on teretulnud.

pikk28
19.02.09, 10:38
gratz man!

ranka
07.04.09, 23:11
Tervist,

Kuna viimasel ajal on moodi läinud enda kasutaja kustutamine, siis tänasest tavakasutajad seda enam teha ei saa. Samuti ei saa tavakasutajad lukustada ega kustutada ühtegi enda tehtud teemat.

Parimat,

Ranka
Tiim PokkeriProd.com

lebovend
07.04.09, 23:29
Tervist,

Kuna viimasel ajal on moodi läinud enda kasutaja kustutamine, siis tänasest tavakasutajad seda enam teha ei saa. Samuti ei saa tavakasutajad lukustada ega kustutada ühtegi enda tehtud teemat.

Parimat,

Ranka
Tiim PokkeriProd.com

Misasja, selle teema panen ma kohe lukku.

vapsik
07.04.09, 23:56
Tervist,

Kuna viimasel ajal on moodi läinud enda kasutaja kustutamine, siis tänasest tavakasutajad seda enam teha ei saa. Samuti ei saa tavakasutajad lukustada ega kustutada ühtegi enda tehtud teemat.

Parimat,

Ranka
Tiim PokkeriProd.com


Kiidan heaks selle isegi, kuigi mul on nüüd üliväärakas kasutjanimi.

rohelinekonn
07.04.09, 23:57
Tervist,

Kuna viimasel ajal on moodi läinud enda kasutaja kustutamine, siis tänasest tavakasutajad seda enam teha ei saa. Samuti ei saa tavakasutajad lukustada ega kustutada ühtegi enda tehtud teemat.

Parimat,

Ranka
Tiim PokkeriProd.com


Seda et enda tehtud teemat ei saa kustutada ei saa juba aegade algusest saati minu arust. Kunagi tahtsin oma surnud päevikut kustutada siis ei saanud juba

ranka
08.04.09, 00:11
Seda ei saa kustutada siis, kui keegi on veel postitanud aga siis saad, kui teed uue teema ja peale seda kustutad ära.

ranka
11.04.09, 05:29
Tervist,

Kasutajate piltide suurusi suurendatud 65x65-elt 100x100-le.

Parimat,

Ranka

vapsik
11.04.09, 12:20
Tervist,

Kasutajate piltide suurusi suurendatud 65x65-elt 100x100-le.

Parimat,

Ranka


Päris seff muudatus, kui see välja arvata, et tõmblev kass on nüüd tükk maad suurem ja häirivam.

ranka
15.04.09, 07:48
Tervist,

Alafoorum "Käemäng" nimetatud ümber alafoorumiks "Võistlused", kuhu edaspidi postitatakse kõik võistlused, turniirid, väljakutsed, mis on mõeldud ainult meie foorumi kasutajatele.

Parimat,

Ranka
PokkeriProd.com Tiim.

ranka
17.04.09, 13:45
Tervist,

Bännitud kasutajatele on lisatud juurde märge "Banned". Näide: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1336.0.html

Parimat,

Ranka
PokkeriProd.com Tiim

ranka
25.04.09, 03:50
Tervist,

Alates tänasest on uus alafoorum: "Livepokker ja Kaasaelamine (railing)", mis asub aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,28.0.html

Nagu nimigi ütleb, siis tuleks sinna postitada teemad, mis on seotud "Live" pokkeriga ja samuti kaasaelamise teemad (seal siis ka online pokker).

Idee algmed pärit ESTPatrickult.

Parimat soovides,

Ranka
PokkeriProd.com Tiim

ranka
05.05.09, 02:48
Tervist,

Kuna ESTPatrick on PokkeriProd.com Tiim'i liige, samuti meie foorumi komuuni suurus on kasvanud siis alates tänasest on ESTPatrick moderaator ehk roheline :)

Parimat,
PokkeriProd.com Tiim

lebovend
05.05.09, 10:48
Mis see Tiimi liige t2hendab? Ei v6rdu adminiga? Moderaator, admin, Tiimi liige, kui aega leiad,
v6iksid seletada, mis boonuseid/kohustusi nendega saab.

-andres-
05.05.09, 11:02
Mis see Tiimi liige t2hendab? Ei v6rdu adminiga? Moderaator, admin, Tiimi liige, kui aega leiad,
v6iksid seletada, mis boonuseid/kohustusi nendega saab.


Tiimi liikmeks saavad vaid elukutselised pokkerimängijad. Ei võrdu adminniga ja ei pea ka moderaator olema.

Tigrano
05.05.09, 11:04
Mis see Tiimi liige t2hendab? Ei v6rdu adminiga? Moderaator, admin, Tiimi liige, kui aega leiad,
v6iksid seletada, mis boonuseid/kohustusi nendega saab.


PokkeriProd.com tiimi liikme reeglistik, mis tingimustel tiimi liikmeks saab, millised on boonused ja kohutused, läheb kohe varsti paberile. Praegu on mõningad asjad lahtised.

leits
05.05.09, 17:36
rigged

ranka
05.05.09, 18:15
Tervist,

Foorumis nüüd algne "spoileri" kood.

Kasutada saab nii:


test
test

Väga hea viis "peita" käte tulemusi.

PokkeriProd.com Tiim

ranka
21.05.09, 23:42
Tervist,

Foorumi versioon 1.1.8 uuendatud versioonile 1.1.9, kus on parandatud mõningaid puudusi. Samuti valmistume üleminema foorumi 2.0 versioonile aga seda alles siis, kui on välja tulnud uus kujundus: "Curve", mida hetkel arendatakse ja täiustatakse. Uuest kujunduse pilte ja kirjeldusi saate lugeda aadressilt: http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=293556.0

Parimat soovides,

PokkeriProd.com Tiim

Tylos
16.06.09, 18:23
Seoses diilide reeglitega ma nyyd suht segaduses.Sissekanne,backdated eelmise aasta oktoobrisse,ytleb ,et diili soovijal peab olema 500 postitust.Samas kasutaja Svenzal diili kysimise hetkel polnud kuidagi 500 postitust t2is. ??? Sellest l2htuvalt panen ma ette lisada punkt 5 mis ytleb ,et diili kysija l2hedased suhted foorumi moderaatoritega annulleerivad automaatselt eelnevad neli punkti.

Cash87
16.06.09, 19:03
See oli veel enne reeglite uuendamist, egas nüüd sellepärast diil pooleli ei jää :P

Tylos
16.06.09, 19:17
See oli veel enne reeglite uuendamist, egas nüüd sellepärast diil pooleli ei jää :P


Diilide reeglid-last edit 22 mai.
Svenza diil-esimene sissekanne 27 mai.

V6i on mu matemaatika vale....

Jutt polnudki diili l6petamisest vaid lisapunkti addemisest,Cash87.

Provoker
16.06.09, 19:48
Kui nüüd natuke tausta vaadata siis on tegemist ju usaldusväärse ja varemgi diile teinud isikuga ning ma ei näe probleemi miks peaks seda piirama. adminnidel omad õigused ning väga õige et neid kasutatakse.

Tylos
16.06.09, 20:01
Kui nüüd natuke tausta vaadata siis on tegemist ju usaldusväärse ja varemgi diile teinud isikuga ning ma ei näe probleemi miks peaks seda piirama. adminnidel omad õigused ning väga õige et neid kasutatakse.


Selleks ma ju pakkusingi v2lja punkt 5-e,tegemaks k6igile foorumi liikmetele arusaadavaks,et peale v6rdsete on ka v6rdsemad kui v6rdsed.Kui teha juba reeglite kogum millegi kohta siis v6iks see ju t2ielik olla.

ranka
16.06.09, 21:05
Seoses diilide reeglitega ma nyyd suht segaduses.Sissekanne,backdated eelmise aasta oktoobrisse,ytleb ,et diili soovijal peab olema 500 postitust.Samas kasutaja Svenzal diili kysimise hetkel polnud kuidagi 500 postitust t2is. ??? Sellest l2htuvalt panen ma ette lisada punkt 5 mis ytleb ,et diili kysija l2hedased suhted foorumi moderaatoritega annulleerivad automaatselt eelnevad neli punkti.


Ma eeldan (võin eeldata valesti!), et sa ei ole eriti foorumieluga eriti kursis. Aga umbes kuu aega tagasi oli väga tuline arutelu teemal "Diili reeglite arutlus (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1553.0.html)", kus siis 1 leer (põhimõtteliselt foorumi administratsioon) olid diilide vastased ja diilide reeglite karmistamise poolt, teine leer (kasutajaid) vastupidi diilide poolt ja reeglite karmistamise vastu. Seega igasugune toetus administatsioonilt Diilide suhtes on minimaalne ning kedagi seostada sellega, et diili saad, kui tunned moderaatorit on täitsa vale.

Teisal meie foorumi reeglid on väga paindlikud ja kui kasutaja, kes ei vasta diilide reeglite kriteeriumitele aga tunneb, et ta diil on ikkagi piisavalt hea siis võib ta vabalt võtta (seda peab ta nii või naa tegema) ühendust foorumi administratsiooniga. Ja siis meie otsustame, kas laseme sellel diilil toimuda või mitte. Svenza puhul on asi lihtne - diile teinud juba PN foorumis ja näidanud oma kasumisuutlikust, samuti siin foorumis, teda tuntakse Eesti pokkerimaastikul, pole jäänud silma petmisega jms. Seega ei näe ma põhjust, miks ei tohiks sellist diili käiku lasta?

Kas sina Tylos oleksid foorumi adminn ja Svenza tuleb sinu jutule, et kas võib diili teha, kas sa lükkaksid selle tagasi näidates näpuga reeglitele? Ma eeldan, et sa Svenzat ei tunne.

ranka
16.06.09, 21:20
Tervist,

Tänasest on foorumis YouTube.com tugi. Seega ei pea kasutama enam keerulist flash koodi, et postitada foorumisse YouTube.com videosid.

YouTube.com video postitamiseks kasutage "youtube" tage või vajutage postituse tekstivalikute ikoonide hulgas YouTube.com logole ning tagide vahele pange oma YouTube.com video aadress.

Näide:

http://www.youtube.com/watch?v=TAslJnMJp0k

Annab tulemuse:
http://www.youtube.com/watch?v=TAslJnMJp0k

Idee eest tänud kasutajale "Rage" (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1761.0.html)

Parimat,

PokkeriProd.com Foorumi Tiim

ranka
16.06.09, 22:12
Tervist,

Kõik kasutajad, kes on kasutajatenimekrijas tähistatud erksinise värviga on meie koostöö partnerid või mõne pokkeritoa volitatud esindaja meie foorumis. Täpsema info saate kasutaja "positsiooni nimes", mis on kuvatud kasutaja tehtud positustes tema avatari peal või kui klõpsate tema kasutaja profiilil.

Parimat
PokkeriProd.com Foorumi Tiim

taipupole
29.06.09, 15:25
Kas oleks mõeldav, et PP hakkas oma žetooni kasutama pisipildina ehk saidi ikoonina nagu need: http://yfrog.com/7gterej ? Mulle meeldib lihtsalt kasutada väga lühikesi viiteid ja pilt oleks väga abistav.

ranka
29.06.09, 19:20
Kas oleks mõeldav, et PP hakkas oma žetooni kasutama pisipildina ehk saidi ikoonina nagu need: http://yfrog.com/7gterej ? Mulle meeldib lihtsalt kasutada väga lühikesi viiteid ja pilt oleks väga abistav.


Vana idee, mis millegipärast tegemata jäänud. Saab tehtud juuli vältel.

goldec
30.06.09, 15:36
Suurepärane :D

taipupole
02.07.09, 13:29
Vana idee, mis millegipärast tegemata jäänud. Saab tehtud juuli vältel.


Sai tehtud samal päeval :) Aitäh!

ranka
03.07.09, 02:16
Tervist

Kuna mul endal on käed-jalad tööd täis (tahaks öelda, et nüüd kuni PokkeriProd.com suveturniirini ei ole mul ühtegi vaba sekundit) siis Rankapoeg on nüüdsest see, mees kes hakkab hoidma PokkeriProd.com pealehte ja foorumi pakkumisi "up-to-date".

Valituks sai ta seetõttu, sest on väheseid inimesi, kellel on aega ja huvi käia üle päevas korra foorum, leht ja siis põhilised pokkeritubade lehed ning teha vastavad muudatused -- teemad stickiks, üles pumbata, ära võtta jms. Samuti on ta piisavalt usaldusväärne, et usaldada talle need õigused.

PS! Ta kasutaja staatus on "Lehe Arendaja", mis tähendab seda, et reaalselt on tal olemas moderaatori õigused aga praktikas ta neid kasutada (v.a. erandjuhtudel, kui ilmselgelt eksitakse foorumi reeglite vastu -- näiteks spammbot) ei tohi ning ta on täpselt samal tasemel, kui tavakasutaja!

Lugupidamisega
Ranka

ranka
03.07.09, 02:23
Sai tehtud samal päeval :) Aitäh!


Palun. Siin Rankapoja käpp mängus, peksa teda :)

Tahtsin veel lisada paar asja:



Kas foorumi peatsesse oleks võimalik mõnele nupule või lingile anda funktsioon, mis suunaks www.pokkeriprod.com pealehele?
Võimalik, et selline funktsioon on juba olemas, aga mina ei märganud.


Igaks juhuks tuletan meelde, et see ei ole meil ununenud ja tõenäoliselt lähiajal soovitud funktsiooni lisan. Aga enne seda tahaks foorumi Eesti keelseks teha, sellega hetkel tegelen mina, lenC ja -andres-. Osaliselt on juba valmis -- vähemalt enamus sellest osast, mis on seotud postitamise ja postituste lugemisega ning tõenäoliselt mingil ajahtetkel panen Eesti keelse beta versiooni siia jooksma. Seega ärge ükspäev ära ehmuge, kui "võõras" keel vahib vastu ning leidub naljakaid/kohmakaid tõlkeid või hoopistükkis mõni tõlkimata lause eesti keelses foorumis.

Inglise keelse foorumi fännidele ei muutu midagi - inglise keel ei kao ära vaid tekib lihtsalt juurde valik, et saab ka kasutada foorumit Eesti keelsena.

leits
03.07.09, 03:51
Ise tõlgite? Nett on ju algavariante täis, ise muuta oleks ju kordades lihtsam?

ranka
03.07.09, 09:10
Ise tõlgite? Nett on ju algavariante täis, ise muuta oleks ju kordades lihtsam?


Minu teada (või vähemalt ma ei ole suutnud leida) SMF foorumite jaoks (Simple Machines Forum) ei ole Eesti keele tõlke faile olemas. Kui keegi teab, et need on olemas siis võiks anda viite.

Niikaua, kui neid olemas ei ole, tuleb foorum ise ära tõlkida ja kui see saab kunagi valmis ning keegi ei ole veel Eesti keele tõlkefaile avalikustanud, siis võime heal juhul oma foorumiga ka ajalukku minna - avaldame SMF Eesti keele tõlke failid SMF ametlikul kodulehel ametliku Eesti keele paketina.

Lisateabeks olgu öeldud, et tõlkida võiks foorumi ära mõne tunniga aga sellise tõlkega võid pühkida teate küll mida. Korraliku tõlke tegemine on ülikeeruline ja raske protsess, sest õige vaste leidmine Eesti keeles on väga raske!

kivisaba
03.07.09, 10:21
aga võta mingi sarnane foorum aluseks ntks HV enamus nupud peaks saama sealt kohe keelepärase vaste

ranka
03.07.09, 11:04
aga võta mingi sarnane foorum aluseks ntks HV enamus nupud peaks saama sealt kohe keelepärase vaste


Ei saanud päris täpselt aru, mida sa silmad pead :(

-andres-
03.07.09, 11:17
Ta mõtles, et enamus tõlkeid ja asju sama, et vast copy-paste enamuse puhul teha?
Paraku see vast nii lihtne pole, sest siiski funktsioonid ja käsud, mis tuleb tõlkida on erinevad ning arvan, et kergem ja korrektsem on need ise teha.
Samuti arvan, et kui alguses mõned prohmakad sees on, siis üheskoos saab nendele tähelepanu juhtida ning lõppkokkuvõttes saab kindlasti asjad korda :).

ranka
03.07.09, 11:29
Ta mõtles, et enamus tõlkeid ja asju sama, et vast copy-paste enamuse puhul teha?
Paraku see vast nii lihtne pole, sest siiski funktsioonid ja käsud, mis tuleb tõlkida on erinevad ning arvan, et kergem ja korrektsem on need ise teha.
Samuti arvan, et kui alguses mõned prohmakad sees on, siis üheskoos saab nendele tähelepanu juhtida ning lõppkokkuvõttes saab kindlasti asjad korda :).


Copy-pastemine teiste foorumi tõlkest on veel rämedam töö, kui ise mõtlemine. Loomulikult, kui on miski mõiste, millele ei leia kohe head vastet, siis vaatad teiste foorumite lahendusi.

kivisaba
05.07.09, 10:06
Copy-pastemine teiste foorumi tõlkest on veel rämedam töö, kui ise mõtlemine. Loomulikult, kui on miski mõiste, millele ei leia kohe head vastet, siis vaatad teiste foorumite lahendusi.

seda mõtlesin

ranka
02.08.09, 22:59
PokkeriProd.com foorum uuendatud SMF 1.1.9 versioonilt versioonile 1.1.10. Tegu peaks olema nn. "security" uuendusega, mis tähendab, et parandati ära vigu ja tõhustati foorumi turvalisust.

Mida täpsemalt tehti: http://pokkeriprod.com/ranka/muu/smf_1-1-10_changelog.txt

Kui uuendusega seoses leiate vigu, siis palun anda sellest teada minule.

ranka
04.08.09, 15:18
Kasutaja "rankapoeg" uueks nimeks on "Marek K."

pastilaa
04.08.09, 15:25
Ükskord peavadki poegadest isad saama.

ranka
12.08.09, 09:46
Tervist,

Seoses TrioBeti meeskondliku pokkeriliiga (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1879.0.html) mängudega tõstsin PM'ide saatmise arvu tunnis 20-neni ja korraga saab saata 20-nele kasutajale.

Palju Toredaid Mõtteid,
Ranka

ranka
15.08.09, 19:43
Tervist,

Kuna foorumi tõlketöö on jäänud poolikuks ja pole motivatsiooni seda teha olnud siis otsustasin, et lisan esimesed tõlkefailid foorumile ära. Ehk nii talitledes viskab siibri ette, kui näen poolikuid tõlkeid ja lõpetan töö ära.

Igastahes, kes tahab proovida ja näha esmast tõlget siis minge oma profiilile ja sealt võtke "Account Related Settings" ning language alt valige Eesti keel. Aadressina peaks olema: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php?action=profile;u=2;sa=account

Kõikidest tõlke vigadest või ideedest andke palun teada mulle.

Ranka

vuhuuu
21.08.09, 12:22
Võiks olla mingi selline "50 viimast teemat" või "postitused viimase 24h jooksul" võimalus ka, et siis nagu uue ja huvitavamaga lihtsam kursis olla. See uued teemad viimasest vaatamisest ei õigusta ennast päris.

Lihtsalt ettepanek :)

pikk28
21.08.09, 17:00
õigustab, kui sa oleksid samasugune foorumi **** nagu mina.

Rage
21.09.09, 12:01
Kas midagi sellist ei oleks võimalik foorumisse teha.. et kui miskisse alateemasse lähed, siis näeksid millised topicud lugemata on.. või ma olen loll ja ei oska vaadata?

hetkel näeb lihtsalt millises alateemas on lugemata poste.. aga topicuid ei näita.. ja imo need ikoonid mis näitavad topicu populaarsust või seda, kas sa oled sinna postitanud või mitte.. on mõttetud.. selle asemel võiks olla ikoonid mis näitavad kas on uusi poste või mitte.

Kris
21.09.09, 13:29
ma ka algul ei leidnud, topicu taga on "new" kirjutatud. Kui seda mõtled

ranka
21.09.09, 13:41
ma ka algul ei leidnud, topicu taga on "new" kirjutatud. Kui seda mõtled


Ja kui selle "new" peale vajutad siis lähed antud teema esimesse lugemata postituse juurde.

ranka
13.11.09, 01:36
Foorum võib mingi aeg maha minna, kuna uuendan foorumi versioonile 2.0.

kivisaba
13.11.09, 01:50
Foorum võib mingi aeg maha minna, kuna uuendan foorumi versioonile 2.0.

a mis ma teen selle aja jooksul ?

vapsik
13.11.09, 01:50
a mis ma teen selle aja jooksul ?


HU razzi.

ranka
13.11.09, 02:14
Läheb veel aega, testin enne betas ära, kas kõik funkab (tõenäoliselt mitte).

Dogers
13.11.09, 02:15
Foorum võib mingi aeg maha minna, kuna uuendan foorumi versioonile 2.0.


täna öösel?

ranka
13.11.09, 02:32
täna öösel?


Jääb tegemata, kuna betas andmebaaside uuendamine annab tundmatu veateate ning ei viitsi otsida ka. Lükkub siis järgmisse sajandisse või nii.

ranka
16.11.09, 06:58
Tervist!

Sain lõpuks test serveris uuenduse tehtud aga kahjuks see jääbki hetkel ainult test serverisse, kuna skrpitide loojad ei ole uuendanud meie foorumis laialt kasutatavaid skripte uue foorumi versioonil jaoks - youtube BBKood, spoilers, pildi automaatne suuruse muutja jne. Seega uuenduse lükkan teadma ajaks edasi.

Ranka

ranka
19.11.09, 23:44
Tervist!

Eile kasutaja "-andres-" läppari taga olles avastasin, et tal foorum natuke teistmoodi. Eriti vastamise osa ning tal oli "Quick Reply" valik, millest ma üleüldse teadlik ei olnud ja mis tundub kõige mugavam vastamise viis :)

Nüüd siis see kõigil olemas ja kui kellegile ei meeldi (või kui ei ole olemas) siis saab selle välja lülitada, kui minna aadressile: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php?action=profile;u=2;sa=theme ning seal valikus "Use quick reply on topic display:" panna "Don't show at all".

Ranka

Marek K.
20.11.09, 01:10
cool thing :)

lenC
28.11.09, 21:08
Kasutaja "Vapsik" sai moderaatoriks.

Koit
29.11.09, 00:00
Tervist!

Eile kasutaja "-andres-" läppari taga olles avastasin, et tal foorum natuke teistmoodi. Eriti vastamise osa ning tal oli "Quick Reply" valik, millest ma üleüldse teadlik ei olnud ja mis tundub kõige mugavam vastamise viis :)

Nüüd siis see kõigil olemas ja kui kellegile ei meeldi (või kui ei ole olemas) siis saab selle välja lülitada, kui minna aadressile: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php?action=profile;u=2;sa=theme ning seal valikus "Use quick reply on topic display:" panna "Don't show at all".

Ranka

mul ka sama teema selle quick replyga ja tahaks ära panna selle, aga kui sellele linkile peale vajutan, ütleb et ma pole lubatud oma profiili muutma vms.

lenC
29.11.09, 00:02
võtsin sul maha, pange mulle pm kui keegi veel tahab ära seda

ranka
30.11.09, 18:25
Kasutaja "vsiu100" sai moderaatoriks. Sellega siis 2009-nda aasta moderaatorite lisamine lõppenud.

ranka
04.12.09, 06:53
Kuna foorum on viimastel kuudel muutunud üliaktiivseks siis nüüdsest kuvatakse ühel lehel 40 teemat ning teemas ühel lehel 50 postitust.

ranka
05.01.10, 03:28
Tervist!

Peale tagavara koopiate tegemist võib foorum olla lukus vahemikus 04:00-05:00, kuna uuendan foorumi versiooni.

Ranka

ranka
05.01.10, 03:47
Tervist!

Peale tagavara koopiate tegemist võib foorum olla lukus vahemikus 04:00-05:00, kuna uuendan foorumi versiooni.

Ranka


Uuendus edasi lükatud kuna üks faili andis testides veateate ja pean seda käsitsi muutma hakkama. Kuna hetkel ei ole kõige teravam pliiats siis ei hakka torkima.

ranka
07.01.10, 01:10
Tervist kallid kamraadid!

Alates tänasest lagunes "Üldiselt pokkerist ja muust" foorum kaheks - "Üldiselt Pokkerist" (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,16.0.html) ja "Totaalselt Teemaväline Jutt (Offtopic)" (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,29.0.html) alafoorumiteks.

Paluks edaspidi postitada absoluutselt pokkeriga mitteseonduv jutt alafoorumisse "Totaalselt Teemaväline Jutt (Offtopic)" (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,29.0.html) ja pokkeriga seonduv jutt, mis ei sobi ühtegi teise alafoorumisse postitada "Üldiselt Pokkerist" (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,16.0.html) alafoorumisse.

Ranka

ranka
07.01.10, 22:48
Tervist!

Seoses pettuste arvu suurenemisega on alates tänasest on "Diilide" alafoorumis veel üks alafoorum nimega "Rahavahetuse alafoorum" ja seda alafoorumit saavad külastada kasutajad, kellel on vähemalt 300 postitust. Kõik rahade vahetused tuleb teha selles alafoorumis ning muudes teemades rahade vahetamine (isegi mainimine) on täielikult keelatud ja viib automaatselt karistuseni!

Lugupidamisega
Foorumi juhtkond

bubba
08.01.10, 13:02
loodan et siia võib postitada. Kas kuidagi nii ei saaks teha et kas 300 posti või siis mingi kindel periood mis pead olema olnud foorumis. näiteks pool aastat vms. Olen veebruarist alates kasutaja ja poste on 70. Kui ma nüüd spämmima ei hakka, siis saan rahasid vahetada 3 aasta pärast.

r3o
08.01.10, 15:56
see on veidi imelik reegel jah. Iseenesest idee õige, aga peaks ka kuidagi erandeid tegema minu arust. Ma olen ka paar 3k tehingut teinud probleemideta. Ei tahaks hakata tegema suvalistesse teemadesse poste a'la "+1" või "irw"

kondor
08.01.10, 16:18
idee hea, sitasti välja kukkunud. pean terve foorumi nüüd täis spämmima , et diile teha saaks?

edit/kuna see diili topic ka ära kustutati pole mul ka enam mingit tõestus, et mul on edukaid diile olnud, et saaks privaatselt diilida.

lenC
08.01.10, 16:21
ainuke variant peale selle on see teema kustutada ja mitte ühtegi diili lubada. Vaatame seda, kas teatud kriteeriumitele mitte vastavad kasutajad sinna pääsemiseks volitused saavad, eks anname teada.

Skyline
08.01.10, 21:34
Sooviks ka seda alafoorumit kasutada vahest, kuid ei ole suurem asi postitaja. Aga foorumis pesitsenud ligi aasta.

ranka
08.01.10, 22:29
loodan et siia võib postitada. Kas kuidagi nii ei saaks teha et kas 300 posti või siis mingi kindel periood mis pead olema olnud foorumis. näiteks pool aastat vms. Olen veebruarist alates kasutaja ja poste on 70. Kui ma nüüd spämmima ei hakka, siis saan rahasid vahetada 3 aasta pärast.


Tervist!

Teeme kindlasti ka erandeid. See tähendab kui leiame, et kasutaja on usaldusväärne aga postitusi liiga vähe (alla 300) siis tõstame käsitsi kasutaja postituste arvu 300 peale.

Ranka



idee hea, sitasti välja kukkunud. pean terve foorumi nüüd täis spämmima , et diile teha saaks?

edit/kuna see diili topic ka ära kustutati pole mul ka enam mingit tõestus, et mul on edukaid diile olnud, et saaks privaatselt diilida.


Tervist!

Diili teema ei ole kustutatud! See on liigutatud uute alafoorumisse ja kõik postituses on seal alles.

Lugupidamisega
Ranka

kn5
08.01.10, 22:59
Tervist!

Teeme kindlasti ka erandeid. See tähendab kui leiame, et kasutaja on usaldusväärne aga postitusi liiga vähe (alla 300) siis tõstame käsitsi kasutaja postituste arvu 300 peale.

Ranka



kuidas teie jaoks võõras kasutaja usaldusväärsuse saavutab?

olympus999
18.01.10, 16:11
kuidas teie jaoks võõras kasutaja usaldusväärsuse saavutab?

ranka
19.01.10, 07:30
kuidas teie jaoks võõras kasutaja usaldusväärsuse saavutab?


Tervist!

Samamoodi nagu kunagi iga su parim sõber, kellele sa võlgu annaksid oli su jaoks täiesti võhivõõras inimene. Vastus: AEG ja eelnev postituste ajalugu.

Lugupidamisega
Rainer

ranka
26.01.10, 11:45
Tervist!

Laupäeval, kuuendal veebruaril alates kella 15:00 algavad serverites hooldustööd, mis võivad kesta kuni pühapäeva hommikuni. Selle aja jooksul esineb iga serveri (s.h. ka meie serveris) töös katkestusi ning serveri omanikud, kellelt me pinda rendime teevad omaltpoolt kõik, et kaktestused oleksid minimaalsed.

Plaanige siis juba laupäevaks suuremad peod ära kuna foorumid võivad olla maas :)

Ranka

ranka
26.01.10, 13:54
Tervist!

Foorumis enam ei saa kasutada "New Look" teemat, kuna sisaldas "viga" ja konflikte tulevase foorumi versiooniga.

Lugupidamisega,
Rainer

rmartin
29.01.10, 08:52
lihtsalt selline küsimus mõte torkas pähe, kas on võimalik foorumi kasutamist enda jaoks niimoodi seadistada, et kui avad mingi teema siis leht avaneb kohe viimase postituse kohalt ehk siis kuvataksa lehe alumine osa? Mitte ülemine ja et siis paed ise allla scrollima? Tihti on eelnevates postitustes palju graafikuid ja pilte ja siis muutkui scrollid ja leht hüppab muudkui taas ülesse .

Loodan et saite aru mida mõtlesin.
Pisiasi aga laisad oleme me ju kõik.

Toots_x
29.01.10, 10:09
leht avaneb kohe viimase postituse kohalt ehk siis kuvataksa lehe alumine osa?

Selline võimalus on ju täitsa olemas. Otsi väikest ikooni nimega "Last Post", ava teema hoopis sealt, mitte teema nimelt.

rmartin
29.01.10, 13:27
suur tänu, jälle targem ja vabandused teema risustamise pärast.

pkmarek
12.02.10, 22:37
skinne saab kusagilt vahetada?:confused:

ranka
13.02.10, 11:34
Hetkel mitte

taipupole
14.02.10, 20:46
Ettepanek

Kõik päeviku teemad võiks muuta sellisesse stiili, et oleks kohe näha, mida päeviku pidaja mängib: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

See peaks olema kohustuslik (ehk moded võiks ette lisada ja kirjutaja siis uuendada, kui toimub nihkeid üles-alla). Kui on mitu limiiti, siis nt [NL25-50 FR]:

variatsioon
14.02.10, 20:49
Ettepanek

Kõik päeviku teemad võiks muuta sellisesse stiili, et oleks kohe näha, mida päeviku pidaja mängib: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

See peaks olema kohustuslik (ehk moded võiks ette lisada ja kirjutaja siis uuendada, kui toimub nihkeid üles-alla). Kui on mitu limiiti, siis nt [NL25-50 FR]:
siis näeks päris palju selliseid päevikuid:
[NL10-NL50(vahest ka NL5) FR/ NL10-NL25 6max, tiltis peaga NL50 HU, MTT 0-50$ Buy in, SNG .... u get my point]

lebovend
14.02.10, 20:52
siis näeks päris palju selliseid päevikuid:
[NL10-NL50(vahest ka NL5) FR/ NL10-NL25 6max, tiltis peaga NL50 HU, MTT 0-50$ Buy in, SNG .... u get my point]

lol, umbes selline oleks ka minu p2evik. sick mindreader :D

zyxxx
17.02.10, 18:30
Signatuurid on meelega ära võetud?

Toots_x
17.02.10, 18:33
Signatuurid on meelega ära võetud?
Jah.

ranka
23.02.10, 23:35
Jätkame siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3300