PDA

View Full Version : WW #19 Game thread



Leheküljed : 1 [2]

VisaHing
01.12.13, 13:21
Siin juba oleks timz justkui sinu jaoks lock küla.

lock küla ikka pole ja lootsin timzilt ikka seda, et ta toetaks mu teooriat, et wow ja yolpa hundud

WowAwiAA
01.12.13, 13:22
lock küla ikka pole ja lootsin timzilt ikka seda, et ta toetaks mu teooriat, et wow ja yolpa hundud

Timz, Emma, Wow, Yolpa.
2 hunti on siin.
Emma, wow yolpa kaaluvad timz üle.

Timz peaks minu reade toetama? Sa ei ole teda clearinud, ta võib olla hunt ja ei keegi meist ülejäänud 3st. Aga kõige suurema kaaluga on sinu jaoks Timzi read asja kohta?

VisaHing
01.12.13, 13:23
Õhtu poole toon postid ja riidid välja :)

WowAwiAA
01.12.13, 13:24
Siis kui mind ei ole sind siin confronteerimas?

WowAwiAA
01.12.13, 13:24
Eriti mugav.

WowAwiAA
01.12.13, 13:25
Ma olen parked once again.

VisaHing
01.12.13, 13:28
Ma olen parked once again.

pole hullu. Parki aga julgelt. Kui sa oleks küla, siis saaksid aru, et ma küla :) Aga kuna sa hunt, siis sa ei peagi arusaama sellest, vaid sa tead seda isegi.

WowAwiAA
01.12.13, 13:30
pole hullu. Parki aga julgelt. Kui sa oleks küla, siis saaksid aru, et ma küla :) Aga kuna sa hunt, siis sa ei peagi arusaama sellest, vaid sa tead seda isegi.
Nüüd tuleb mingi BWG laadne selfunaware jutt. Räägi readidest ja täpsemalt.

VisaHing
01.12.13, 13:31
Nüüd tuleb mingi BWG laadne selfunaware jutt. Räägi readidest ja täpsemalt.

Ootan Yolpa listi küladest ja hunditest. Enne ei tee midagi.

overbet
01.12.13, 13:31
Ma ei oskaks kellegi teisega minna peale overbet ise. See post sulle 1 min enne päeva lõppu, et miks sa varem ei tulnud oma infoga on väga wtf. Samal ajal kui selline vaikus alates paarist h-st enne lõppu on, siis see on minu arust see mäng kõige suurem tell üldse, et tegu on külaelaniku peal oleva rongiga. Lihtsalt alati on nii, hundid ei riski alati seal ja hakkavad suht snap tööle kui mingigi rong neile liikuma hakkab ja siis on alati korralik postidetulv tulemas, sest tõmbavad teisi ka kaasa samal kui külaelanikelon suht meh, sest niikuinii ei tea kindlalt kes on hunt. Miskipärast arvasid sina aga, et see tähendab seda, et hundid frozesid hirmust saada grilled su poolt ja siis pigem ohverdavad ühe endast, sest muidu tõmbad teise ka vahele vms? Üldse sellist huntide poolset freezimist ei tule lihtsalt kunagi ette, see on mingi linnalegend, et isegi kogenematud hundid ei oska tule all postida ja frozevad. Effektiivsuslevel sellises olukorras on see, mis kõigub, aga keegi end täis ka siiski ei lase.

a mis ma valesti ütlesin siis

overbet
01.12.13, 13:32
WowAwiAA

WowAwiAA
01.12.13, 13:34
WowAwiAA

mmmmm. Räägime lähemalt.

overbet
01.12.13, 13:38
mmmmm. Räägime lähemalt.

Visa pole wolf ja sa saad sellest ise ka aru. Miks sa arvad, et mina ei saa?

Teiseks, sa tahad timzist rääkida, kellest pole väga mõtet rääkida, sest ma pushisin teda eilseks peegiks, st me saame nkn kunagi suure tõenäosusega teada, kes ta on. Sa üritad lihtsalt tolmu üles keerutada.

WowAwiAA
01.12.13, 13:39
Visa pole wolf ja sa saad sellest ise ka aru. Miks sa arvad, et mina ei saa?

Teiseks, sa tahad timzist rääkida, kellest pole väga mõtet rääkida, sest ma pushisin teda eilseks peegiks, st me saame nkn kunagi suure tõenäosusega teada, kes ta on. Sa üritad lihtsalt tolmu üles keerutada.

Miks ei ole Visa hunt? Võimalikust hundist/peeked hundist on alati mõtet rääkida kõigiga. Mis juttu sa ajad.

WowAwiAA
01.12.13, 13:40
Visa ei leia külasid, surub slankivaid playereid. Absoluutselt hundine. Visa hunditooni ma ei tunne tbh.

VisaHing
01.12.13, 13:42
Visa ei leia külasid, surub slankivaid playereid. Absoluutselt hundine. Visa hunditooni ma ei tunne tbh.

slankivaid, ehk siis? mis see tähendab

WowAwiAA
01.12.13, 13:42
Visa ei leia külasid, surub slankivaid playereid. Absoluutselt hundine. Visa hunditooni ma ei tunne tbh.

S.t ta tuli d2 liidrina mängima. Yet ta ei anna põhimõtteliselt tegelikku panustki.

WowAwiAA
01.12.13, 13:42
slankivaid, ehk siis? mis see tähendab

No absent playerid pmslt noh. Nagu alguses mainisin.

WowAwiAA
01.12.13, 13:43
Midagi sellist.
#267 oli Visa tooni kohta.

VisaHing
01.12.13, 13:44
S.t ta tuli d2 liidrina mängima. Yet ta ei anna põhimõtteliselt tegelikku panustki.

Ma ei ürita liidrit mängida vaid juhtusin ainukesena online olema ja lahendama mängu. Jõudsin järeldusele, et most likely oled sina koos Yolpaga wolfipaar. Muidugi 100% ma ei saa seda öelda, aga hakkajad külad suudavad ise ka kõik info üles otsida ja omad järeldused teha.

VisaHing
01.12.13, 13:44
WoW kellega ma olen koos, kui sa arvad et ma wolf? Ütle see nimi välja :)

WowAwiAA
01.12.13, 13:45
Ma ei ürita liidrit mängida vaid juhtusin ainukesena online olema ja lahendama mängu. Jõudsin järeldusele, et most likely oled sina koos Yolpaga wolfipaar. Muidugi 100% ma ei saa seda öelda, aga hakkajad külad suudavad ise ka kõik info üles otsida ja omad järeldused teha.
Saan aru, et mina kuna olin erroris, miks Yolpa? Kuidas sidusus tuleb. Endiselt räägime Timzist?

WowAwiAA
01.12.13, 13:46
WoW kellega ma olen koos, kui sa arvad et ma wolf? Ütle see nimi välja :)

Ei

VisaHing
01.12.13, 13:46
Saan aru, et mina kuna olin erroris, miks Yolpa? Kuidas sidusus tuleb. Endiselt räägime Timzist?

Tavai kuigi turna käib, siis võin vaikselt postid ja info välja tuua, miks teie hundid koos.

VisaHing
01.12.13, 13:47
Ei

irwww... noh millest me räägime.

WowAwiAA
01.12.13, 13:48
Pane oma külade listid actual reasonitega. Siis hakka minult nõudma.

VisaHing
01.12.13, 13:52
Pane oma külade listid actual reasonitega. Siis hakka minult nõudma.

Nop. Mina küsisin enne seega, ma ootan Yolpa ja sinu liste. Tahate ennast clearida? Tavai visake listid üles kes on küla ja kes on hundid.

Siis tulen alles mina oma listidega välja. Tahad aidata mängu lahendamisele kaasa? Palun sind viska list üles, Yolpa samuti.

KristjanLaas
01.12.13, 13:53
In in the middle of mõlemad on külad.

VisaHing
01.12.13, 13:54
In in the middle of mõlemad on külad.

Hääleta palun Yolpa.

KristjanLaas
01.12.13, 13:54
Nop. Mina küsisin enne seega, ma ootan Yolpa ja sinu liste. Tahate ennast clearida? Tavai visake listid üles kes on küla ja kes on hundid.

Siis tulen alles mina oma listidega välja. Tahad aidata mängu lahendamisele kaasa? Palun sind viska list üles, Yolpa samuti.

Listid ei ole üldse lahedad imo, mis selle infoga peale hakkad?

Kui mul oleks tugev read 2 mängija kohta, siis ma pushiks ühte täiega ja teist pigem hoiaks üldse oma postidest väljas samal päeval.

VisaHing
01.12.13, 13:55
Listid ei ole üldse lahedad imo, mis selle infoga peale hakkad?

Kui mul oleks tugev read 2 mängija kohta, siis ma pushiks ühte täiega ja teist pigem hoiaks üldse oma postidest väljas samal päeval.

Küll sa hiljem arusaad, miks ma tahan liste näha.

overbet
01.12.13, 13:56
Miks ei ole Visa hunt? Võimalikust hundist/peeked hundist on alati mõtet rääkida kõigiga. Mis juttu sa ajad.

Visa ei ole hunt, sest ta ainuke vend, kes üldse ranka lynchi vastu midagi poole sõnaga ütles, wolfina poleks isegi vaja olnud. Mida meil timzist rääkida on siis? Ta mingi 5 posti teinud ju, mis kasu meil sellest arutelust oleks kui ta a. wolf ja b. küla?

WowAwiAA
01.12.13, 13:56
Küll sa hiljem arusaad, miks ma tahan liste näha.

Ootad kuhu poole majority kaldub ja siis otsustad kas antispewda.
Minu list on välja pandud btw.

VisaHing
01.12.13, 13:56
Visa ei ole hunt, sest ta ainuke vend, kes üldse ranka lynchi vastu midagi poole sõnaga ütles, wolfina poleks isegi vaja olnud. Mida meil timzist rääkida on siis? Ta mingi 5 posti teinud ju, mis kasu meil sellest arutelust oleks kui ta a. wolf ja b. küla?

Overbet jagas pointi ilusti ära. :)

VisaHing
01.12.13, 13:57
Ootad kuhu poole majority kaldub ja siis otsustad kas antispewda.
Minu list on välja pandud btw.

Wow, kellega ma koos wolf olen?

KristjanLaas
01.12.13, 13:59
mul clickis just.

KristjanLaas
01.12.13, 14:00
yolpa

KristjanLaas
01.12.13, 14:02
10 palli süsteemis kui dramaatiline see tundus?

Ma ei saa tegelt ikka sittagi aru:(

overbet
01.12.13, 14:03
10 palli süsteemis kui dramaatiline see tundus?

Ma ei saa tegelt ikka sittagi aru:(

0.22

VisaHing
01.12.13, 14:06
10 palli süsteemis kui dramaatiline see tundus?

Ma ei saa tegelt ikka sittagi aru:(

thx klaas. See meelitabki Yolpa urust välja end kaitsma. Tahan näha, mis tal öelda on enda kaitseks ja ehk saab mõne listi ka näha.

yolpa
01.12.13, 14:06
Ma ei viitsi enam midagi kirjutada, kuna uneaeg ammu juba, lihtsalt vaadake korra visa postid mis on minule suunatud, seal pole mitte ühtegi argumenti, vaid mingite listide nõudmine, ma ei mängi seda mängu mingite listide pärast tegemiseks. Wowa on sult 2 korda küsind põhjendust minu hääletamiseks, millele oled vastuseks andud "hääletage yolpa".
overbeti arvasin hundiks olema, kuna arvasin, et klaas küla ja kellegil ju peab peek olema. ilmselgelt muidugi laas midagi muud.

igatahes, kui küla tahab omale käru keerata, lynchige mind, muidu soovitan kiire pilk neile sisutühjadele visahinge postidele teha ja sealt omad järeldused teha.

ausaltöeldes pole mul õrna aimugi, kes võib hunt olla, aga ei suuda uskuda et visa külana nii pika kaarega mööda paneb ja suudaks oma külasid nii raskelt pushida, ilma omamata ühtegi korraliku argumenti

VisaHing
01.12.13, 14:07
Ma ei viitsi enam midagi kirjutada, kuna uneaeg ammu juba, lihtsalt vaadake korra visa postid mis on minule suunatud, seal pole mitte ühtegi argumenti, vaid mingite listide nõudmine, ma ei mängi seda mängu mingite listide pärast tegemiseks. Wowa on sult 2 korda küsind põhjendust minu hääletamiseks, millele oled vastuseks andud "hääletage yolpa".
overbeti arvasin hundiks olema, kuna arvasin, et klaas küla ja kellegil ju peab peek olema. ilmselgelt muidugi laas midagi muud.

igatahes, kui küla tahab omale käru keerata, lynchige mind, muidu soovitan kiire pilk neile sisutühjadele visahinge postidele teha ja sealt omad järeldused teha.

ausaltöeldes pole mul õrna aimugi, kes võib hunt olla, aga ei suuda uskuda et visa külana nii pika kaarega mööda paneb ja suudaks oma külasid nii raskelt pushida, ilma omamata ühtegi korraliku argumenti


aah, eelmine mäng siis kui te hakkasite rääkima, et te ei mängi enam isiklikel põhjustel kellegi teise mängija vastu, sinu puhul siis ranka situatsioon. Eks ma rohkem flippasin üle ja olin lihtsalt kettas, et miks üldse mängite kui kriitikat ja isiklikuks minemist kardate. Jätame siis selle teema.

Laasi ei ole vist kunagi arvand, et hunt oled.

Pigem hundid:
ranka
visa

kahtlane:
overbet
emma

külad:
klaas
bwg

hea list

VisaHing
01.12.13, 14:07
Pigem hundid on kõik külad, Kahtlaste all on kõik külad. Külade all on kõik külad. Kuhu Wowi panid :( ?

VisaHing
01.12.13, 14:09
Ühtegi argumenti ei olegi vaja tuua välja, sest teie käitumine ongi see mis teid reedab ju

yolpa
01.12.13, 14:09
no muidugi pushib visa mind, ei mahtundki varem pähe miks, aga tüüp teeb oma standart hundi played mida meilegi eelmine mäng üritas peale suruda. "esimese päeva küla, kes kõige rohkem eksib ja mööda paneb, see läheb järgmise päeva lynchiks, sest tema pole ju usaldusväärne", siinkohal siis mina, kes rankat pushis esimesel päeval. obv, et ma täppi kohe ei pannud. Isegi kui sa küla oled siis kahetsen väga, et sinu rongi esimesel päeval käima ei pannud, isegi kui küla oled, oled ilge mun-n mängija

VisaHing
01.12.13, 14:10
no muidugi pushib visa mind, ei mahtundki varem pähe miks, aga tüüp teeb oma standart hundi played mida meilegi eelmine mäng üritas peale suruda. "esimese päeva küla, kes kõige rohkem eksib ja mööda paneb, see läheb järgmise päeva lynchiks, sest tema pole ju usaldusväärne", siinkohal siis mina, kes rankat pushis esimesel päeval. obv, et ma täppi kohe ei pannud. Isegi kui sa küla oled siis kahetsen väga, et sinu rongi esimesel päeval käima ei pannud, isegi kui küla oled, oled ilge mun-n mängija

Nop. Overbet eksis eile ju Rankaga. Teised lihtsalt follosid suht.

VisaHing
01.12.13, 14:11
whatafak mun'n mängija?

Kuule see on lihtsalt mäng ju. Mina nii madalale küll ei laskuks.

yolpa
01.12.13, 14:11
Pigem hundid on kõik külad, Kahtlaste all on kõik külad. Külade all on kõik külad. Kuhu Wowi panid :( ?

wow polnud selleks hetkeks midagi postitanudki, ja ma ei saa endiselt aru mida need listid sulle annavad? täpselt nagu laas mainis, siis milleks vaja üleliigset infot jagada. Imo peaks just hundid need olema, kes neid krdi liste nuiiavad, et teada saada, mis suunas küladel mõte liigub ja keda tanki saaks panna

yolpa
01.12.13, 14:12
whatafak mun'n mängija?

Kuule see on lihtsalt mäng ju. Mina nii madalale küll ei laskuks.

sinu käitumine sama lapsik nagu BWG, vaidle nagu seinaga, lähed caps lockiga hulluks, kui need keda ründad pole foorumiski

VisaHing
01.12.13, 14:13
Listid on tähtsad. sest ütleme kui sa kellegil peeked wolf, siis su list annab väga palju infot.

yolpa
01.12.13, 14:15
Listid on tähtsad. sest ütleme kui sa kellegil peeked wolf, siis su list annab väga palju infot.

novot, aga ma pole KT ja ma olen kahe päeva jooksul piisavalt ära põhjendanud ära miks sina oled hunt. ja muideks terve selle aja jooksul pole sa ühtegi korraliku põhjendust andnud minu argumentide kohta, mis sinu pihta suunatud

VisaHing
01.12.13, 14:15
novot, aga ma pole KT ja ma olen kahe päeva jooksul piisavalt ära põhjendanud ära miks sina oled hunt. ja muideks terve selle aja jooksul pole sa ühtegi korraliku põhjendust andnud minu argumentide kohta, mis sinu pihta suunatud

Ma ütlesin, et kui sina oled kellegi peek, ja peeked wolf, siis on see list hea.

VisaHing
01.12.13, 14:16
Yolpa kellega ma koos olen?

VisaHing
01.12.13, 14:19
Yolpa kas kavatsed mu öösel tappa?

yolpa
01.12.13, 14:21
ma ei tea, mul ei ole õrna aimugi, senikaua kuni sa minu ühegile postile pmst adekvaatset vastust pole andud ja käid oma listide mulle peale, ei viitsi ka mina siin väga analüüsida. tänaseks ööseks piisab mulle ainult sinu hääletamisest ja küll homme selle tagajärjel ka midagi kooruma hakkab.

Ja btw, hundina mingi küla poole võtmine esimesel päeva ei tundu küll raketiteadus olevad, ja imo sa võtsid kõige obv liini, nii kui rahvas hakkas rankat kahtlustama, teadsid, et tema kaitsmine võib sulle hiljem kasuks tulla.

VisaHing
01.12.13, 14:22
ma ei tea, mul ei ole õrna aimugi, senikaua kuni sa minu ühegile postile pmst adekvaatset vastust pole andud ja käid oma listide mulle peale, ei viitsi ka mina siin väga analüüsida. tänaseks ööseks piisab mulle ainult sinu hääletamisest ja küll homme selle tagajärjel ka midagi kooruma hakkab.

Ja btw, hundina mingi küla poole võtmine esimesel päeva ei tundu küll raketiteadus olevad, ja imo sa võtsid kõige obv liini, nii kui rahvas hakkas rankat kahtlustama, teadsid, et tema kaitsmine võib sulle hiljem kasuks tulla.

sa mul peeked wolf, mis selle peale ütled

yolpa
01.12.13, 14:23
sa mul peeked wolf, mis selle peale ütled

sa tahad, et ma ütleksin, et ma küla? ma ei kujuta ette kah, obv ajad sitta ju:D

jumala närvi ajab see seinaga rääkimine juba

VisaHing
01.12.13, 14:23
sa tahad, et ma ütleksin, et ma küla? ma ei kujuta ette kah, obv ajad sitta ju:D

jumala närvi ajab see seinaga rääkimine juba

no aga peeked wolf, mis saab nüüd :(

VisaHing
01.12.13, 14:27
Nüüd vist pizdez :D:D

VisaHing
01.12.13, 14:27
Nii sinu kui minuga

yolpa
01.12.13, 14:28
igatahes, minu mõsitus on otsas, see idioot on suutnud mu kell 12 õhtul enne homme hommikust eksamit nii endast välja viia oma sisutühja aruteluga siin. igatahes ma lähen magama, ilmselt ei ärka ka hommikul varem üleski, kuna siin on piisavalt materjali mille põhjal teised oma otsuse saaksid teha.

VisaHing

VisaHing
01.12.13, 14:29
Sorry kutid. Aga mul alates homsest ülibusy. Ilmselt ei saaks eriti online olla ja ma kardan, et see oli juba suht obv, et ma KT.
Mul Soomest pere taas küla ja siis kvaliteetaeg perega. Tegin sita mängu ausaltöeldes ja ei oska KT-na mängida.

VisaHing
01.12.13, 14:30
igatahes, minu mõsitus on otsas, see idioot on suutnud mu kell 12 õhtul enne homme hommikust eksamit nii endast välja viia oma sisutühja aruteluga siin. igatahes ma lähen magama, ilmselt ei ärka ka hommikul varem üleski, kuna siin on piisavalt materjali mille põhjal teised oma otsuse saaksid teha.

VisaHing

Mõttetu enam postitada jah, kui sa lock clear peeked wolf irww.

VisaHing
01.12.13, 14:30
Õhtul postitan oma info kõik mis mul on.

overbet
01.12.13, 14:31
Krt, ei olnud vaja välja tulla veel :frown:

VisaHing
01.12.13, 14:32
Krt, ei olnud vaja välja tulla veel :frown:

Ma tean jah aga sitt mäng mu poolt. mis teha.

WowAwiAA
01.12.13, 14:32
Hard claim?

overbet
01.12.13, 14:32
aga no yolpa

VisaHing
01.12.13, 14:33
Hard claim?

Nop.

Lihtsalt keerasin mängu pekki KT-na. See oli way obvious juba.

overbet
01.12.13, 14:33
Oot, aga kes day 0 peek siis?

VisaHing
01.12.13, 14:33
Oot, aga kes day 0 peek siis?

KristjanLaas - küla.

KristjanLaas
01.12.13, 14:34
0.22

Kutid, ob jättis koodi siin.

Kõik teavad, et 0.22 on 1956 ehitatud lennuki Leduc prototüüp.

Infot selle kohta saab raamatust "Jane's Encyclopedia of Aviation"

022 - mitmes täht igast sõnast saame kokku nv, siin ob lihtsalt pani vihje, et ma olen õigel teel, sest praegu on nv-nädalavahetus. Lisaks on nv Nevada lühend, kus asub ühtlasi Las Vegas. Kuhu meeldib inimestele nädalavahetusel minna? Las vegasesse. Ja kus foorumis me oleme? Pokkerifoorumis, kogu pilt hakkab selgeks minema juba.

Las Vegas-Lv-Läti-lisavarvas. Meie hunt on käinud lätis nädalavahetusel pokkerit mängimas. Livepokkeri teemas 4. lehel (0+2+2) on baltikumi cash game teema, kuhu on postitanud nii visa kui ka yolpa. Yolpa postitas:


baltikumi peale saab kindlasti rahva kokku, eriti leedust

Leedu asub Lätist lõuna pool, ühtlasi oli yolpa selle teema viimane postitaja, ehk siis kõige allpool, ehk siis traditsiooniliselt lõunas.
Lisavarvas ehk polydactyly tuleneb uelsi keelest, mis on osa GB-st. Yolpa asub Austraalias, mis oli Briti koloonia.


Yolpa


Hea töö, overbet, kes järgmine on?

WowAwiAA
01.12.13, 14:35
Nop.

Lihtsalt keerasin mängu pekki KT-na. See oli way obvious juba.

Adds up see, et sul ratsionaalset põhjust yolpa surumiseks ei olnud. Miks Yolpat peekisid?

VisaHing
01.12.13, 14:36
Adds up see, et sul ratsionaalset põhjust yolpa surumiseks ei olnud. Miks Yolpat peekisid?

Day1 tundus hundine. Tema list, mis viskas. ( seal kõik külad pmst ) WoW seal sees pole, seega WoW most likely teine hunt.

overbet
01.12.13, 14:36
Day1 tundus hundine. Tema list, mis viskas. ( seal kõik külad pmst ) WoW seal sees pole, seega WoW most likely teine hunt.

Mulle see järeldus meeldib.

VisaHing
01.12.13, 14:37
BlackWerewolfGenie- küla ( dead )
Emma - wow arvates küla
KristjanLaas - küla ( no1 peeked )
overbet - küla
ranka - küla ( dead )
timz0333 - no teeme nii et küla
VisaHing - külatark ( mina )
WowAwiAA
yolpa - ( no2 peeked )

WowAwiAA
01.12.13, 14:37
Mul ei meeldi, kuna ma küla.

VisaHing
01.12.13, 14:38
oih.

BlackWerewolfGenie- küla ( dead )
Emma - wow arvates küla
KristjanLaas - küla ( no1 peeked )
overbet - ilmselt küla
ranka - küla ( dead )
timz0333 - no teeme nii et küla
VisaHing - külatark ( mina )
WowAwiAA
yolpa - hunt ( no2 peeked )

Emma
01.12.13, 14:38
Ahh sorry guise, mul eii ole aega lihtsalt täna. yolpa

VisaHing
01.12.13, 14:40
Tehke siis nõnda: Täna võtke Yolpa.Homme võtke Wow. Kui Wow pole, siis võtke Emma. äärmisel juhul Timz. Vaadake, kes elus kes mitte.

Küla suudab selle võita küll.

overbet
01.12.13, 14:42
Tehke siis nõnda: Täna võtke Yolpa.Homme võtke Wow. Kui Wow pole, siis võtke Emma. äärmisel juhul Timz. Vaadake, kes elus kes mitte.

Küla suudab selle võita küll.

Mulle tundub Emma pigem villa.

KristjanLaas
01.12.13, 14:42
Naa kui claim õige, siis on winned. Ei aruta täna keda homme võtta seni kuni claim püsib, palun.

WowAwiAA
01.12.13, 14:45
Ma olen korra uncounterclaimed claimerit tahtnud lynchida kuni tuli counter ja ma läksin ikka sama teed. Kuigi Visa jutt adds up, ma ikkagi ei usu seda.

VisaHing
01.12.13, 14:45
Ma olen korra uncounterclaimed claimerit tahtnud lynchida kuni tuli counter ja ma läksin ikka sama teed. Kuigi Visa jutt adds up, ma ikkagi ei usu seda.

miks sa ei usu?

WowAwiAA
01.12.13, 14:46
miks sa ei usu?

Sa oled TWTBAS

VisaHing
01.12.13, 14:47
Sa oled TWTBAS

lahti seletatult?

WowAwiAA
01.12.13, 14:47
Aga ma ei saa mitmest aspektist seda claimi ka vaadatud, dunno väss ka.

WowAwiAA
01.12.13, 14:47
Liiga hundine, et olla külatark :D

VisaHing
01.12.13, 14:49
Liiga hundine, et olla külatark :D

Nu aga teine wolf oled ju sina. Ehk lõpetaks siis mängu ära? Homme ju lähed nii või naa sina? Tunnista üles, et hunt oled või siis lihtsalt viidame paar päeva tühja pannes.

WowAwiAA
01.12.13, 14:49
Su d1 oli juba uber hundine see slankivate playerite surumine ja Ranka teema. Ma ei lihtsalt ei pannud kirja, et enda päevi pikendada.

VisaHing
01.12.13, 14:50
Yolpa juba andis alla. Nägid isegi ju :D

overbet
01.12.13, 14:51
Liiga hundine, et olla külatark :D

srsly? Visa least wolfy vend. Ei saa aru, kuidas sa külana nii võssa paneksid.

WowAwiAA
01.12.13, 14:52
Dunno ma teen powernapi.

overbet
01.12.13, 14:53
Dunno ma teen powernapi.

Mis öösel tegid? Käisid lambavargil?

VisaHing
01.12.13, 14:53
Dunno ma teen powernapi.

rofl :D

q_q
01.12.13, 16:23
Hääled seisuga post 175 kuni 345
Öö saabub 4:37:43 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 yolpa Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563612&postcount=329) (1), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563605&postcount=322) (11), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563601&postcount=318) (13), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563449&postcount=191) (85)
2 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563593&postcount=311) (15), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563484&postcount=213) (43)
1 ei ole hääletanud timz0333 (2)

VisaHing
01.12.13, 17:04
Hääled seisuga post 175 kuni 345
Öö saabub 4:37:43 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 yolpa Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563612&postcount=329) (1), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563605&postcount=322) (11), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563601&postcount=318) (13), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563449&postcount=191) (85)
2 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563593&postcount=311) (15), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563484&postcount=213) (43)
1 ei ole hääletanud timz0333 (2)


Päris naljakas pilt ausaltöeldes. Wow ja Yolpa mõlemad mu peal. Kõik külad on Yolpa peal. Timz ainukesena seal kahtlasena.

:D

VisaHing
01.12.13, 17:04
Kui WoW oleks KÜLA siin spotis, siis:

* ta oleks arusaanud, et ma olen küla mitte hunt.
* ta oleks uskunud mu KT claimi
* ta oleks lükanud hääle Yolpa peale, mingil põhjusel ta seda ei teinud.

Emma
01.12.13, 18:26
Ok vaatasin veits üle need asjad siin. Ma ka millegipärast visa claimi ei usu, kui insta wolf selle pärast, siis whatever. Visa ja wowa most likely siiski külad, vaadates mida te toodate siin. Yolpa über wolfine, kuigi jah rankaga panin mööda aga nii tundus. Kes veel siis peale yolpa, klaas äkki? Viimati kt-na hullult lahendas, aga nüüd tagasihoidlikum.

overbet
01.12.13, 18:39
Ok vaatasin veits üle need asjad siin. Ma ka millegipärast visa claimi ei usu, kui insta wolf selle pärast, siis whatever. Visa ja wowa most likely siiski külad, vaadates mida te toodate siin. Yolpa über wolfine, kuigi jah rankaga panin mööda aga nii tundus. Kes veel siis peale yolpa, klaas äkki? Viimati kt-na hullult lahendas, aga nüüd tagasihoidlikum.

what
the
fuck

Visa fakeclaimis su arust, ehkki keegi pole counterclaiminud, vaatamata sellele, et ta (sinu arust) fakeclaimis, on ta villa ja klaas on top wolf kandidaat, kes on peeked küla.

timz0333
01.12.13, 18:46
For sure keegi usub praegust hääletust vaadates et 2 hunti pushivad visa :D?

kristjanlaas

Emma
01.12.13, 18:49
what
the
fuck

Visa fakeclaimis su arust, ehkki keegi pole counterclaiminud, vaatamata sellele, et ta (sinu arust) fakeclaimis, on ta villa ja klaas on top wolf kandidaat, kes on peeked küla.
Õige kt kaitsmiseks vabalt ju. Ja kuna ei usu, siis pole ta öeldud peekid ka olulised mu jaoks. Yolpat hääletan ta enda jutu põhjal

VisaHing
01.12.13, 18:58
For sure keegi usub praegust hääletust vaadates et 2 hunti pushivad visa :D?

kristjanlaas

KristjanLaas on no1 peek. miks teda hääletad?

VisaHing
01.12.13, 18:58
Asi läheb suht huvitavaks. Emma ja Timz tunduvad nüüd järsku samuti veits kahtlased.

VisaHing
01.12.13, 19:03
Ok vaatasin veits üle need asjad siin. Ma ka millegipärast visa claimi ei usu, kui insta wolf selle pärast, siis whatever. Visa ja wowa most likely siiski külad, vaadates mida te toodate siin. Yolpa über wolfine, kuigi jah rankaga panin mööda aga nii tundus. Kes veel siis peale yolpa, klaas äkki? Viimati kt-na hullult lahendas, aga nüüd tagasihoidlikum.

Sama reaktsioon, mis Overbetil. Mis krdi post see on. Omg hääleta või sind homme.

VisaHing
01.12.13, 19:05
Ma ei saa aru, miks Timz ja Emma ei usu mu claimi. Miks Timz hääletab klaasi ja miks Emma toodab segast.

dafoq ://

VisaHing
01.12.13, 19:09
igatahes, minu mõsitus on otsas, see idioot on suutnud mu kell 12 õhtul enne homme hommikust eksamit nii endast välja viia oma sisutühja aruteluga siin. igatahes ma lähen magama, ilmselt ei ärka ka hommikul varem üleski, kuna siin on piisavalt materjali mille põhjal teised oma otsuse saaksid teha.

VisaHing


Dunno ma teen powernapi.


Yolpa reaktsioon oli : '' Ah ma ei tea mis juttu sa ajad. Sinuga mõttetu vaielda ma magama ära ''
WoW reaktsioon oli : '' Ah ma ei usu VisaHinge claimi ja ma lähen magama ära ''

Mõlemad läksid magama rofl.

VisaHing
01.12.13, 19:10
Ma suren ju täna öösel nii või naa, et miks mitte mind uskuda? Kui ma homme olen elus, siis olen obvious hunt ju. Ma ei teeks day2 keset päeva fake claimi :S

q_q
01.12.13, 20:18
Hääled seisuga post 175 kuni 358
Öö saabub 0:42:13 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 yolpa Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563612&postcount=329) (3), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563605&postcount=322) (11), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563601&postcount=318) (14), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563449&postcount=191) (93)
2 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563593&postcount=311) (15), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563484&postcount=213) (43)
1 KristjanLaas timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563662&postcount=351) (3)

VisaHing
01.12.13, 20:26
Timz krdi roflwaffel, Ütle nüüd et sa oled teine hunt, kes ei julge enda häält kuhugi poole liigutada ja lükkasid hoopis täiesti random.ee KristjanLaas.

VisaHing
01.12.13, 20:27
Milleks oma häält raisata. Klaaspro on peeked küla.

overbet
01.12.13, 20:35
Teeme homseks lynchiks timzi. Visa, mis arvad sureva külatargana?

Emma
01.12.13, 20:35
Imelikult vaikne jälle enne ööd. Homme siis timz, ja kui hundid visat ei võta, siis visa?

VisaHing
01.12.13, 20:40
Teeme homseks lynchiks timzi. Visa, mis arvad sureva külatargana?

Ma ei tea. See Timzi liigutus oli väga väga wierd aga samas see võis jällegi tunduda wierd. Vb tõesti ta külana arvas nüüd, et see asi see ei saa õige olla. Aga raske öelda :///

Wow = Timz. suht coinflip.

WoW vist siiski nats suurem kandidaat.

yolpa
01.12.13, 20:53
Ma suren ju täna öösel nii või naa, et miks mitte mind uskuda? Kui ma homme olen elus, siis olen obvious hunt ju. Ma ei teeks day2 keset päeva fake claimi :S

miks sa seda tegid siis?

tra visa mulle tundub, et sa oled kõige lollim küla üldse, sa lükkasid minu tanki oma sisetunde pealt(mis on vale) claimides KT.

igatahes gg küla ja loodan, et te pärast hääletust lähete ja loete visa postid üle ja teete omad järeldused.
see kuidas see mäng edasi kulgeb on lihtne, 8 minuti pärast saate te kõik aru et visa pole see, kelleks end väidab olevad, kui ta tõesti küla siis keeras kogu külale mõnusa sita kraesse. Ükskõik kumb sa oled sa oled selle mängu ülisitasti mänginud ja teistele perse keeranud. igatahes teine hunt on overbet või klaas.

VisaHing
01.12.13, 20:54
Overbet ja klaas on külad rofl ://

yolpa
01.12.13, 20:55
Tahaks neid näoilmeid näha kui tüübid avastavad, wow, we got played by visa hing. kurb

yolpa
01.12.13, 20:55
Overbet ja klaas on külad rofl ://

MINA OLEN KÜLA

VisaHing
01.12.13, 20:55
:D

VisaHing
01.12.13, 20:56
Võitle sõber, võitle.

yolpa
01.12.13, 20:57
tahan oma viimased mõtted teile lihtsalt edasi anda, kuni veel postitada saan

VisaHing
01.12.13, 20:58
tahan oma viimased mõtted teile lihtsalt edasi anda, kuni veel postitada saan

Arusaadav jah, miskit veel?

q_q
01.12.13, 20:58
Hääled seisuga post 175 kuni 371
Öö saabub 0:02:48 pärast
---
HääliLynchHääletajad
4 yolpa Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563612&postcount=329) (4), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563605&postcount=322) (11), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563601&postcount=318) (15), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563449&postcount=191) (99)
2 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563593&postcount=311) (19), WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563484&postcount=213) (43)
1 KristjanLaas timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563662&postcount=351) (3)


:00 loeb :01 ei loe

yolpa
01.12.13, 20:59
Arusaadav jah, miskit veel?

kuule ime kotte tont, sa oled ikka täielik värdijas, kõigepealt oled sa terve mängu peale kõrge kaarega kusenud, pole vahet mis rollis oled. ja nüüd on veel uhkust üle kah.

VisaHing
01.12.13, 20:59
kuule ime kotte tont, sa oled ikka täielik värdijas, kõigepealt oled sa terve mängu peale kõrge kaarega kusenud, pole vahet mis rollis oled. ja nüüd on veel uhkust üle kah.

irww mis asja

yolpa
01.12.13, 21:00
sütti tont

VisaHing
01.12.13, 21:00
*********SURNUD VISA HINGE TESTAMENT( loe: Not so Die Hard anymore )***********

Bluffisin ://

Tegelikult on asjalood nii, et see, et ma KülaTark olen. On õige. Ei olnud fake claim. Ainuke, mis fake oli, oli Yolpa peek.
Tegelikult ma Yolpat ei ole peekinud vaid night 2 peek oli hoopis Overbet. Overbet sellepärast, et kuna ta pushis Rankat, kes tundus
olevat küla mulle. Samuti tahtsin teada, kas saan teda usaldada või mtite, kuna tundus arukas mängija. Night1 random peek oli
KristjanLaas, kes siis küla.
Miks hakkasin Yolpat pushima ja miks ta mulle hundine tundus?
Day1 viskas listi kus olid pmst nii minuarvats külad kui ka peeked külad + teised tema postid, mida ei hakka siin välja tooma. Tundus, et see push ei pruugi läbi minna ja see, et ma KT olen oli vist suht ilmselge
paljudele. Postitasin liiga palju ja nõudsin igast liste :D.( loe: läks pappama ) Liiga KT-lik käitumine mu poolt. Öösel oleks nagunii surma saanud ja esmaspäeval enam mul aega poleks
online olnud. Seega riski peale minek, et ehk YOLPA on hunt ja teine WoW. Äärmisel juhul Emma. Tahtsin ka näha Yolpa reaktsiooni selle peale:

sa tahad, et ma ütleksin, et ma küla? ma ei kujuta ette kah, obv ajad sitta ju:D

jumala närvi ajab see seinaga rääkimine juba

igatahes, minu mõsitus on otsas, see idioot on suutnud mu kell 12 õhtul enne homme hommikust eksamit nii endast välja viia oma sisutühja aruteluga siin. igatahes ma lähen magama, ilmselt ei ärka ka hommikul varem üleski, kuna siin on piisavalt materjali mille põhjal teised oma otsuse saaksid teha.

VisaHing

:D Peaks nagu ikkagi olema suht kindel wolfi.


Õige list hetkel selline:

BlackWerewolfGenie- küla ( dead )
KristjanLaas - küla ( no1 random peeked )
overbet - küla ( no2 peeked )
ranka - küla ( dead )
VisaHing - külatark ( dead )
Emma - wow arvates küla, mu arvates tiba kahtlane
WowAwiAA -peaks olema teine hunt
yolpa - arvan, et hunt
timz0333 - no teeme nii et küla. Kandidaat nr2 kui Wow pole hunt.


Sry, I fucked up :// :** :( Kui Yolpa oli küla, siis ootan sõimu sõnumeid.

***********************************************

VisaHing
01.12.13, 21:00
YOLPA

q_q
01.12.13, 21:04
Mängija yolpa on üles poodud, ta oli tavaline külaelanik.

Päev algab 4:00, enne seda saatke öökäigud.

ON ÖÖ!

q_q
02.12.13, 03:03
Hundid tapsid öösel mängija KristjanLaas, ta oli tavaline külaelanik.

Elus mängijad:
Emma
overbet
timz0333
VisaHing
WowAwiAA

Täna kehtib majority lynch! Hääled on lukus ehk hääletada saab ainult ühe korra!

Unvoteida ega hääli muuta ei saa!

Kui häälteenamus on saavutatud siis saabub koheselt öö ja mängijad peavad lõpetama postitamise ja ootama mängujuhi saabumist. Erandiks on üks post -- kui mängija arvab, et hääleenamus on saavutatud siis võib boldis kirjas kirjutata "ON ÖÖ!", et anda teistele mängijatele märku.

ON PÄEV!

q_q
02.12.13, 03:03
^_^

q_q
02.12.13, 03:04
Hääled seisuga post 380 kuni 380
Öö saabub 17:57:03 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), VisaHing (0), timz0333 (0), Emma (0), overbet (0)


Caution! Votes today are locked in. No vote changing or unvoting today.

VisaHing
02.12.13, 07:54
irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.... Isegi Q_Q naeris antud olukorra peale.

timz0333
02.12.13, 07:57
kuule ime kotte tont, sa oled ikka täielik värdijas, kõigepealt oled sa terve mängu peale kõrge kaarega kusenud, pole vahet mis rollis oled. ja nüüd on veel uhkust üle kah.

Tuleks siiski ennast talitseda. Selline käitumine rikub mängu ilmet ja ei kutsu uusi mängijaid kes võivad threadi sirvida.

Täna olen tööl ja olenevalt päevast olen kindlasti rohkem kohal kui d1/2.

Visahing mida kostad nüüd? kes su eilne peek oli?

VisaHing
02.12.13, 07:58
Kirjutan lühidalt, kuna ma lähen kohe Võru-Tallinn-Võru tripile ja õhtul minult erilist aktiivsust oodata ei ole.

Loodan, et annate andeks siis selle bs, mis eile toimus. Miks mind jäeti ellu: Ma olen super hea tankist tänaseks ja hundid vist tõesti ei usu, et ma olen KülaTark. Tegelikult olen küll. Lugege mu 22:00 post läbi.

Overbet sa oled ainuke mängija, keda usaldada saan. Mu täna öine peek oli WoW ja tema on hunt. Saan aru kui sa ei usu mind ja teised külad samuti. Sest sai mäng tõesti pekki keeratud.

Overbet su töö välja nuputada, kellega WoW koos võiks olla. Minu arvates on see siiski Emma vaadates tema poste.

btw. kui täna minu lynchite, siis gg ja pahane ei ole, sest ma ka ei uskuks praeguses olukorras, et VisaHing on külatark.

VisaHing
02.12.13, 07:59
pregame peek oli KristjanLaas, no1 peek oli Overbet, no2 peek oli WoW.

Kristjanlaas küla nagu eilegi öeldud
Overbet küla
WoW hunt.

timz0333
02.12.13, 08:00
On mis on KT peaks täna kindlasti välja tulema aga ära tee seda liiga vara ega liiga hilja palun.

VisaHing
02.12.13, 08:01
On mis on KT peaks täna kindlasti välja tulema aga ära tee seda liiga vara ega liiga hilja palun.

Mina olengi KT ju. Ma tulin juba välja. :S

VisaHing
02.12.13, 08:01
Küsige nüüd endalt. Kas ma teeks seda day 2 lambist keset päeva?

VisaHing
02.12.13, 08:02
WoW

Vaja oleks kahte inimest saada nõusse, kes hääletaks WoW. Ilmselt saab see üliraske olema, kuna ma super wolfy atm.

timz0333
02.12.13, 08:03
Kirjutan lühidalt, kuna ma lähen kohe Võru-Tallinn-Võru tripile ja õhtul minult erilist aktiivsust oodata ei ole.

Loodan, et annate andeks siis selle bs, mis eile toimus. Miks mind jäeti ellu: Ma olen super hea tankist tänaseks ja hundid vist tõesti ei usu, et ma olen KülaTark. Tegelikult olen küll. Lugege mu 22:00 post läbi.

Overbet sa oled ainuke mängija, keda usaldada saan. Mu täna öine peek oli WoW ja tema on hunt. Saan aru kui sa ei usu mind ja teised külad samuti. Sest sai mäng tõesti pekki keeratud.

Overbet su töö välja nuputada, kellega WoW koos võiks olla. Minu arvates on see siiski Emma vaadates tema poste.

btw. kui täna minu lynchite, siis gg ja pahane ei ole, sest ma ka ei uskuks praeguses olukorras, et VisaHing on külatark.

Mingil imelikul põhjusel makes sense, ja selles et hundid ei usu pole mdiagi ebatavalist. Oleme isegi varem sarnast plaani arutanud, ei mäleta mitmes mäng oli.

timz0333
02.12.13, 08:06
Mina olengi KT ju. Ma tulin juba välja. :S

Võimalik. Hundina siiski sul see sama info, ja külad teada. Kui täna küla kaotame siis on game over?

VisaHing
02.12.13, 08:07
Mingil imelikul põhjusel makes sense, ja selles et hundid ei usu pole mdiagi ebatavalist. Oleme isegi varem sarnast plaani arutanud, ei mäleta mitmes mäng oli.

Timz saab sind enda tiimi võtta? Juhul kui oled küla ,siis tegutse koos Overbetiga. Kui tema ei usu, et VisaHing on KülaTark ja mu no2 peek oli WoW, kes hunt. Siis võid mind hääletada. Aga kui ta usub, siis lükake kahekesi WoW. Kokku 3 häält WoW peal ja korras. Teine hunt on Emma. 85% kindel.

VisaHing
02.12.13, 08:07
Võimalik. Hundina siiski sul see sama info, ja külad teada. Kui täna küla kaotame siis on game over?

Kui täna mind ei usuta, siis on küla kaotanud jamh ( kirjutaksin ka hundina seda jep ).

VisaHing
02.12.13, 08:16
Pool tundi võite küsimusi esitada mulle, vastaksin vabalt. Siis kaon ära pikaks ajaks.

WowAwiAA
02.12.13, 08:20
*****Hard claim*****

Mina olen külatark.

n0 - Emma küla
n1 - KLaas küla
n2 - Timz küla

Hundid on Visa ja overbet - Küla: Timz ja Emma - vaadake, et te ei hääleta erinevat hunti, muidu oleme kaotanud. Hääletage Visa.

WowAwiAA
02.12.13, 08:21
*****Hard claim*****

Mina olen külatark.

n0 - Emma küla
n1 - KLaas küla
n2 - Timz küla

Hundid on Visa ja overbet - Küla: Timz ja Emma - vaadake, et te ei hääleta erinevat hunti, muidu oleme kaotanud. Hääletage Visa.
Teen märgatavamaks, kuna must lynchiga polda harjutud.

VisaHing
02.12.13, 08:23
*****Hard claim*****

Mina olen külatark.

n0 - Emma küla
n1 - KLaas küla
n2 - Timz küla

Hundid on Visa ja overbet - Küla: Timz ja Emma - vaadake, et te ei hääleta erinevat hunti, muidu oleme kaotanud. Hääletage Visa.

irwwwwwwwwwwwwwwwww WoW :D Ma teadsin, et sa tuled selle postiga välja. Rofl päris.

WowAwiAA
02.12.13, 08:23
Kuna prg küla peal ja oma haigust viinaga vaid ravinud, mis tulemust ei anna - liigun täna koju ja nüüd esimeses mängupäeva pooles kohal pole.

VisaHing
02.12.13, 08:24
Kuna prg küla peal ja oma haigust viinaga vaid ravinud, mis tulemust ei anna - liigun täna koju ja nüüd esimeses mängupäeva pooles kohal pole.

WoW sul on nii head naljad. Sa teadsid, et keegi mind day3 ei usu enam seega ülihea on tulla nüüd KT-na välja :D.

Njah ma ei saa midagi teha enam.

VisaHing
02.12.13, 08:25
See on read deal, mitte su fake counterclaim praegu.


*********SURNUD VISA HINGE TESTAMENT( loe: Not so Die Hard anymore )***********

Bluffisin ://

Tegelikult on asjalood nii, et see, et ma KülaTark olen. On õige. Ei olnud fake claim. Ainuke, mis fake oli, oli Yolpa peek.
Tegelikult ma Yolpat ei ole peekinud vaid night 2 peek oli hoopis Overbet. Overbet sellepärast, et kuna ta pushis Rankat, kes tundus
olevat küla mulle. Samuti tahtsin teada, kas saan teda usaldada või mtite, kuna tundus arukas mängija. Night1 random peek oli
KristjanLaas, kes siis küla.
Miks hakkasin Yolpat pushima ja miks ta mulle hundine tundus?
Day1 viskas listi kus olid pmst nii minuarvats külad kui ka peeked külad + teised tema postid, mida ei hakka siin välja tooma. Tundus, et see push ei pruugi läbi minna ja see, et ma KT olen oli vist suht ilmselge
paljudele. Postitasin liiga palju ja nõudsin igast liste :D.( loe: läks pappama ) Liiga KT-lik käitumine mu poolt. Öösel oleks nagunii surma saanud ja esmaspäeval enam mul aega poleks
online olnud. Seega riski peale minek, et ehk YOLPA on hunt ja teine WoW. Äärmisel juhul Emma. Tahtsin ka näha Yolpa reaktsiooni selle peale:



:D Peaks nagu ikkagi olema suht kindel wolfi.


Õige list hetkel selline:

BlackWerewolfGenie- küla ( dead )
KristjanLaas - küla ( no1 random peeked )
overbet - küla ( no2 peeked )
ranka - küla ( dead )
VisaHing - külatark ( dead )
Emma - wow arvates küla, mu arvates tiba kahtlane
WowAwiAA -peaks olema teine hunt
yolpa - arvan, et hunt
timz0333 - no teeme nii et küla. Kandidaat nr2 kui Wow pole hunt.


Sry, I fucked up :// :** :( Kui Yolpa oli küla, siis ootan sõimu sõnumeid.

***********************************************

VisaHing
02.12.13, 08:25
Vaadake kõik WoW postid üle ja saate aru, et no way ta pole KülaTark siin.

WowAwiAA
02.12.13, 08:29
Ma seletan end hiljem kui küsitakse ja saan kohal olla.
Praegu ei hakka end nihestama, kuna sinu shady mäng ja claim vs minu oma.
Timz ja Klaasi peeki põhjused olid pmslt sama - ma leian neid ühe lihtsaimalt clearitavate mängijatena, keda ma seekord clearida ei suutnud - kuid kelle mängus tegelikke hundimängu jälgi polnud. Eile muidugi polnud vahet kas timz/overbet - Aga timzi peekimise mõtetes strugglisin juba n1.

WowAwiAA
02.12.13, 08:30
Ma seletan end hiljem kui küsitakse ja saan kohal olla.
Praegu ei hakka end nihestama, kuna sinu shady mäng ja claim vs minu oma.
Timz ja Klaasi peeki põhjused olid pmslt sama - ma leian neid ühe lihtsaimalt clearitavate mängijatena, keda ma seekord clearida ei suutnud - kuid kelle mängus tegelikke hundimängu jälgi polnud. Eile muidugi polnud vahet kas timz/overbet - Aga timzi peekimise mõtetes strugglisin juba n1.
S.t kõige ehedamalt saate selgust ikkagi lugedes up to that point ise.

Emma
02.12.13, 08:34
Appii mis toimub siin.

VisaHing
02.12.13, 08:35
Terv.


Emma küla


overbet


Jep ma frozen.... c ya later.


Ai kutid, mis te toodate nii palju.


Ma readless.
OB saab benefit of a doubt - palju ma temast ka ei pea, kahtlen, et sellise stiili hundina välja kannab tema või keegi teine.


unvote


So what is good y'all?


Hmmmm, tülpimus....
Vb ei saa kohal olla, next benefit of a doubt maybe?


If you want me to :heart:


Mis infot said?


no lynch


Ma parked


Minu radar ikka ei pingi :(
Räägi lähemalt Yolpa, mis teada said sellest.


Ma kardan, et ma mõjutatud selle poolt, et mina olin see kes ilma tegeliku leppeta Timzi listi panin. Timz on siiani väga hundine, kuid kui see on nüüd selle pärast, et tal aega mängida pole ning ta küla on ja ma selle läbi ta lynchin - siis eriti douche.


Pohuj päeval mõtlen.


Eile mäng sa Visa püüdsid hoida kahtluse all mind ja timz - kes kumbki ilmselgelt ei olnud täiskohaga mängu kallal. Sama oli ka Rankaga, kelle koha pealt sa väga ilusti uksed valla jätsid.
"Ranka küla" "vb hunt" "aga tundub küla, siiski proovime".


Sa haarad siin ühte teemat ühe mängija kohta. Seesugune post vamib 20 sekundiga, sa pendeldad siin mõtetega nagu kirjandit kirjutades, mis ei ole üldse naturaalne. See on forced free flow.


Liiga vähe poste, et 1+1 lisada.
Yolpa kohta clueless e. role neutral.


Irv kuidas uksi avali jätad.


Visa, sa ei leia kedagi küla olevat? Räägime küladest.


Kuhu timz kadus?
Leidsid midagi, mis tema poolt külane on? See täna hommikune tervitus?
Räägime timzist.


Siin juba oleks timz justkui sinu jaoks lock küla.


Ma olen parked once again.


S.t kõige ehedamalt saate selgust ikkagi lugedes up to that point ise.


Vaadake WoW poste külana ( teistes mängudes ) ja hundina ( selles mängus ). Erinevad nagu öö ja päev. See toodi mitu korda välja erinevate mängijate poolt, et WoW pole päris see, see mäng. Jooksis day1 errorisse, tal oli raske postitada ja kadus pidevalt ära. Cmon. Nüüd üritab counterclaimida, et on KT. :D

Täna öine peek oli Wow mul, kes hunt. Ei uskunud et hommikuks eluski olen aga siis närisin huntide plaani läbi.

VisaHing
02.12.13, 08:36
Appii mis toimub siin.

yo second hunt :)

VisaHing
02.12.13, 08:36
WOW ja EMMA on HUNDID

Emma
02.12.13, 08:39
Minu vaatepunktist: visa claimi nkn ei uskund, wowa oma suht legit. Kui te nüüd tegelt mõlemad hundid olete, siis on eriti haige :D
Ok WowA claimis on vähemalt 1 asi kindlalt õige. Kaldun sinnapoole ikka tugevalt, aga teised külapoisid võiks ka midagi sekka öelda, enne kui hääle lukku panen.

VisaHing
02.12.13, 08:40
Minu vaatepunktist: visa claimi nkn ei uskund, wowa oma suht legit. Kui te nüüd tegelt mõlemad hundid olete, siis on eriti haige :D
Ok WowA claimis on vähemalt 1 asi kindlalt õige. Kaldun sinnapoole ikka tugevalt, aga teised külapoisid võiks ka midagi sekka öelda, enne kui hääle lukku panen.

Yohhaidi Hunt nr 2. Ei tea miks ma oma sisetunnet ei usaldada kunagi.

VisaHing
02.12.13, 08:41
EMMA JA WOW ON HUNDID. Kui küla tahab võita, siis täna WOW ja homme EMMA. Muidu gg.

VisaHing
02.12.13, 08:42
Jama on muidugi veel see, et Külal ainult 1 shot selleks. Seega tulebki kas uskuda WoWi ja Emmat, või mind.

WowAwiAA
02.12.13, 08:44
Ok pean minema asuma.
Räägi külale miks peekisid sa eile just mind, kui ma juba eile sinu jaoks lock wolf olin.

timz0333
02.12.13, 08:46
Minu vaatepunktist: visa claimi nkn ei uskund, wowa oma suht legit. Kui te nüüd tegelt mõlemad hundid olete, siis on eriti haige :D
Ok WowA claimis on vähemalt 1 asi kindlalt õige. Kaldun sinnapoole ikka tugevalt, aga teised külapoisid võiks ka midagi sekka öelda, enne kui hääle lukku panen.


Ma küll ei saa aru kustkohast wow claim loogiline on?

Kui visa siin hunt siis palju õnne aga wow on mänginud way too diffrent, et sind uskuda!

VisaHing
02.12.13, 08:46
Ok pean minema asuma.
Räägi külale miks peekisid sa eile just mind, kui ma juba eile sinu jaoks lock wolf olin.

Hea meelega räägin. Yolpa oli minu jaoks lock wolf. ( tõesti väga fakt up read, mis teha ). Sina olid teine kandidaat. Kahjuks oli Yolpa küla ja ma olin 99% kindel, et mind tapetakse öösel. Seega ütlesin Q_Qle, et okei ma nagunii saan surma aga viska mulle WoW. Vastuseks tuli, et WoW on hunt. Siis sain aru, et jep Emmaga olete koos. well palyed hundid. Täna öösel avastasin, et olen elus ja siiski on võimalus küla veenda veel. Oleks ma teadnud, et ma ellu jään täna, siis oleks ikkagi sind peekinud.

VisaHing
02.12.13, 08:49
Tavai edu küla. Otsutate kumma kasuks otsutate aga siiski igatepidi nii külana, KTna kui ka wolfina kui ma see oleks sai mäng pekki keeratud keeralt. Võtan süü omaks. Lasen nüüd Tallinna poole minema.

Ütlen veelkord: Emma ja WoW on siin hundid. Wow on peeked hunt täna öösel. Tulen veel õhtul tagasi ja loodan kainet mõistust siis Overbetilt ja Timzilt :) Good luck.

WowAwiAA
02.12.13, 08:52
Sa ei tea kes meist 3st külast on tark, sa ei tea kuhu poole teema kaldub. Su ainus võimalus on seal jätta fake hundi peek.... See, et mina su viimane peek olen peaks külale juba selgesõnaliselt välja ütlema, et ta Visa claim on fake.

WowAwiAA
02.12.13, 08:53
Aga dvj hitin road - c ya

VisaHing
02.12.13, 08:53
Sa ei tea kes meist 3st külast on tark, sa ei tea kuhu poole teema kaldub. Su ainus võimalus on seal jätta fake hundi peek.... See, et mina su viimane peek olen peaks külale juba selgesõnaliselt välja ütlema, et ta Visa claim on fake.

irwwwwwwwwwwwwwwwwwwww WOW sul toodab hästi. Tooda veel. Oled ise väga kõveras praegu? Naerad ribadeks end kirjutades seda teksti?

Emma
02.12.13, 08:55
Nonono, dafuq ma küla ppl. Panin algus ka mööda palju aga pilt hakkab kokku jooksma. WowA väited kõik liiga loogilised mu jaoks, et hunt olla.

q_q
02.12.13, 08:56
Hääled seisuga post 380 kuni 420
Öö saabub 12:04:56 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 WowAwiAA VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563731&postcount=390) (22)
1 VisaHing WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563738&postcount=396) (8)
3 ei ole hääletanud timz0333 (5), overbet (0), Emma (3)


Caution! Votes today are locked in. No vote changing or unvoting today.

timz0333
02.12.13, 08:56
Nonono, dafuq ma küla ppl. Panin algus ka mööda palju aga pilt hakkab kokku jooksma. WowA väited kõik liiga loogilised mu jaoks, et hunt olla.

Kes teine hunt on koos visaga?

Emma
02.12.13, 09:05
Kuna kõik muu wowa suust on legit mu jaoks, siis overbet.

Emma
02.12.13, 09:19
Visa mille alusel sa mind surud üldse, ma ei saa aru? Sest wowat usun?

Emma
02.12.13, 10:45
Timz, mõtteid?

overbet
02.12.13, 15:06
Emma, kelle täna tapame?
Timz, kelle täna tapame?

Emma
02.12.13, 15:19
Visa täna. Kui ta ikkagi küla, siis wow ikkagi hunt ja timz temaga koos imo.

overbet
02.12.13, 15:26
Visa täna. Kui ta ikkagi küla, siis wow ikkagi hunt ja timz temaga koos imo.

Aga miks me täna wowi ei tapa?

Emma
02.12.13, 15:36
Sest hetkeinfo põhjal ta on kt ju. Kui visa küla, siis sa ka. Kui visa hunt, siis sa ka. Sellega saab selgeks.

timz0333
02.12.13, 15:40
Sest hetkeinfo põhjal ta on kt ju. Kui visa küla, siis sa ka. Kui visa hunt, siis sa ka. Sellega saab selgeks.

Sa tundud kuidagi nii nurgas olevat mulle. Miks Visa hetke info põhjal KT pole?

Äkki killime hoopis sind? Kuidagi nii planeeritud postitused on sul hunt Emma

overbet
02.12.13, 15:41
Ah, mis siin pikalt ikka wolfidega jaurata. Timz, palun ütle selgelt, kas sa usud wow-Emma combot või pean ma sind selles veenma? Kui usud, siis teeme kiire lõpu sellele mängule.

timz0333
02.12.13, 15:42
Jah usun

timz0333
02.12.13, 15:42
A me saame varem ära lõpetada selle siis pole tõesti mõtet teemat lahti hoida

wowawiwwaawwwwaaa

overbet
02.12.13, 15:45
WowAwiAA

q_q
02.12.13, 15:46
Hääled seisuga post 380 kuni 434
Öö saabub 5:14:36 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 WowAwiAA overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563828&postcount=434) (4), timz0333 (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563826&postcount=433) (9), VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563731&postcount=390) (22)
1 VisaHing WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563738&postcount=396) (8)
1 ei ole hääletanud Emma (8)


Caution! Votes today are locked in. No vote changing or unvoting today.

q_q
02.12.13, 15:46
On öö!

q_q
02.12.13, 15:51
Mängija WowAwiAA on üles poodud, ta oli libahunt.

Päev algab homme 4:00.

On öö!

q_q
02.12.13, 16:53
Külaelanikud võitsid mängu.

http://i.imgur.com/oeAKiUP.gif

Vabandan Emma ees, et ta kogemata chatis overbetile hundiks spewisin. :(

Ise veel ütlesin kui mäng algas:

[11/30/2013 1:27:39 AM] q_q: aga vaadake et keegi siin chatis kogemata mängust ei räägi

[5:08:34 PM] overbet: tahaks mängu arutada juba
[5:08:35 PM] overbet: aga ei julge
[5:08:40 PM] overbet: saab modkilli äkki
[5:09:04 PM] wowa: siin ei ole ju kedagi elusat
[5:09:30 PM] wowa: Anna tulla
[5:09:35 PM] overbet: tapsid ära mind?
[5:10:06 PM] wowa: mina ei tapa kedagi
[5:10:25 PM] wowa: Aga siin pole kedagi elusat
[5:10:28 PM] wowa: peale sinu s.t
[5:10:30 PM] wowa: Siis võib
[5:10:43 PM] overbet: ok
[5:10:49 PM] wowa: Niiet lase tulla
[5:10:51 PM] wowa: trashi mind :D
[5:10:57 PM] overbet: heh
[5:11:07 PM] overbet: miks kohe ei counterclaiminud?
[5:11:13 PM] wowa: Magasin
[5:11:17 PM] overbet: :D
[5:11:32 PM] q_q: lolwowa
[5:11:37 PM] wowa: ?
[5:11:39 PM] wowa: mine perse
[5:11:41 PM] q_q: oleks pidanud overbeti tapma
[5:11:44 PM] q_q: ja emmal claimida laskma
[5:12:06 PM] wowa: Mis peekidega?
[5:12:18 PM] q_q: täiesti savi
[5:12:19 PM] wowa: pea ei tööta soz
[5:12:19 PM] q_q: üks bwg
[5:12:24 PM] wowa: Miks nii pidi?
[5:12:34 PM] q_q: sest overbet ownib ära su f5
[5:12:47 PM] wowa: ob ei pidanud midagi tegemagi ju
[5:12:58 PM] wowa: Visa idiotic claim + wow oli terve d1 tardunud made it
[5:13:07 PM] q_q: yea
[5:13:13 PM] q_q: sp olekski emma claiminud
[5:13:49 PM] wowa: Aaaa
[5:13:51 PM] q_q: day2 sa oleks counter claiminud 2 live peekiga visa
[5:13:55 PM] wowa: ei ma ütlesin emmale, et me either sweepime or kaotame
[5:13:58 PM] wowa: seda ütlesin d1 juba
[5:13:59 PM] overbet: lol
[5:14:01 PM] wowa: :D
[5:14:19 PM] q_q: ops tra
[5:14:31 PM] overbet: ah tehtud nkn
[5:14:32 PM] wowa: Karuga hundid oleme, oi kaua veensin teda, et ma muu peale kui sweepi peale välja ei lähe
[5:14:33 PM] q_q: ma ei tohi rääkida siin üldse : D

Emma
02.12.13, 16:57
gg, tänks q_q ka, lühendasid mu piinasid :D

WowAwiAA
02.12.13, 16:57
Enda sisimas olen võidumees.
LOLvillage.

overbet
02.12.13, 17:03
A+ entertainment igal juhul. Ehkki day 1 wonderreadid nüüd 0/2 :frown:

WowAwiAA
02.12.13, 17:05
d2 alates majority lynch peale imo edasisteks mängudeks.

WowAwiAA
02.12.13, 17:22
Vaadake WoW poste külana ( teistes mängudes ) ja hundina ( selles mängus ). Erinevad nagu öö ja päev. See toodi mitu korda välja erinevate mängijate poolt, et WoW pole päris see, see mäng. Jooksis day1 errorisse, tal oli raske postitada ja kadus pidevalt ära. Cmon. Nüüd üritab counterclaimida, et on KT. :D

Täna öine peek oli Wow mul, kes hunt. Ei uskunud et hommikuks eluski olen aga siis närisin huntide plaani läbi.
Selline jamps teie mõne playeri poolt ajab iga kord kopsu üle maksa. Jätan sulle Visa selle nuputamiseks, miks küll...

timz0333
02.12.13, 17:41
Selline jamps teie mõne playeri poolt ajab iga kord kopsu üle maksa. Jätan sulle Visa selle nuputamiseks, miks küll...

Miks jamps kõigil on sama info kasutada. Mind on selle sama "jampsi" põhjal mitmeid krodi lynchitud ja sa ise oeld mind sama jampsi järgi korra 100% clearinud. Mängud ei toimu enam vaakumis ju

Vastuseks kudias mul easylt tuli see otsus leiad ka sealt visa postist + persetunne obv. See, et te KT ära ei söönud oli obv masterplan aga ma olen ise varem sama plaani kellegagi pidanud siis ei olnud seda visa testamendi järgset posti nii raske uskuda.

WowAwiAA
02.12.13, 17:44
Miks jamps kõigil on sama info kasutada. Mind on selle sama "jampsi" põhjal mitmeid krodi lynchitud ja sa ise oeld mind sama jampsi järgi korra 100% clearinud. Mängud ei toimu enam vaakumis ju

Vastuseks kudias mul easylt tuli see otsus leiad ka sealt visa postist + persetunne obv. See, et te KT ära ei söönud oli obv masterplan aga ma olen ise varem sama plaani kellegagi pidanud siis ei olnud seda visa testamendi järgset posti nii raske uskuda.

Kas see on mu esimene hundimäng w?

WowAwiAA
02.12.13, 17:45
Thanks qq for modding, too bad et sa selline WwEntusiast oled, sp ka sellised apsakad :S

timz0333
02.12.13, 17:46
k
sain aru.

VisaHing
02.12.13, 17:47
Tulen Tallinnast tagasi ja näen häid uudiseid ainult.. :) Super töö küla. Ja big mistake mind ellu jätta ikka. Emma oli ikka väga nurgas ja hea, et Overbet ja Timz sellest aru said.

well played, well hosted. Viisime mängu next levelile mõnes mõttes.

timz0333
02.12.13, 17:47
A ja see chat hostiga kus kõik sees olete on pask!

VisaHing
02.12.13, 17:52
A ja see chat hostiga kus kõik sees olete on pask!

+ million. Eelmine mäng olin ma hundichatis ja kui välja kukkusin lisati ühischatti. Sealt sain kõik info kätte mis vaja. No problem oleks olnd Rankale või kellegile see edasi öelda. Cmon.

overbet
02.12.13, 17:55
+ million. Eelmine mäng olin ma hundichatis ja kui välja kukkusin lisati ühischatti. Sealt sain kõik info kätte mis vaja. No problem oleks olnd Rankale või kellegile see edasi öelda. Cmon.

wat

Surnud mängijatele bascially alati öeldud, kes wolfid ju.

q_q
02.12.13, 17:57
Viisime mängu next levelile mõnes mõttes.

timz0333
02.12.13, 17:58
Viisime mängu next levelile mõnes mõttes.

Su aroonia on next levelil ja paneb tihti naeratama mõnes mõttes :heart:

overbet
02.12.13, 18:02
http://www.hariduskeskus.ee/opiobjektid/dendro/harjutused/viljad/aroonia_v.jpg

Emma
02.12.13, 18:13
Nii äss on teiega mängida siin, aga ei biidi eriti. Keegi coachi ei paku? :D

lenC
02.12.13, 18:18
rahvavaenlasel on sulle üht-teist pakkuda, saada privaatsõnum

VisaHing
02.12.13, 18:40
wat

Surnud mängijatele bascially alati öeldud, kes wolfid ju.

Mina olin wolf, ja olin wolfychatis. Sain surma, viidi ühischati ka. Ühischatis sain teada, kes KT samal ajal olles hundichatis. Oleks võinud privada Rankale, et kuule see vend on KT.

overbet
02.12.13, 18:50
Mina olin wolf, ja olin wolfychatis. Sain surma, viidi ühischati ka. Ühischatis sain teada, kes KT samal ajal olles hundichatis. Oleks võinud privada Rankale, et kuule see vend on KT.

No shit, kõigile, kes surid, öeldi kõigi rollid.

BlackWerewolfGenie
02.12.13, 18:59
Kui ma surma sain siis kuku pani üld chati

Wowa ja emma libahundid
visa kt
teised külad

seal chatis oli overbet ja wowa ka aga wowa oli frozen.

q_q
02.12.13, 19:11
Kui ma surma sain siis kuku pani üld chati

Wowa ja emma libahundid
visa kt
teised külad

seal chatis oli overbet ja wowa ka aga wowa oli frozen.

What?

VisaHing
02.12.13, 20:13
Kui ma surma sain siis kuku pani üld chati

Wowa ja emma libahundid
visa kt
teised külad

seal chatis oli overbet ja wowa ka aga wowa oli frozen.

No päris normaalne sis.

q_q
02.12.13, 20:18
Ma ei pannud seda.

Bwg leveldab mõnes mõttes.

yolpa
02.12.13, 21:29
ei meeldind mulle see mäng

WowAwiAA
02.12.13, 21:36
As a tribute to my effort this game... by me
http://www.upload.ee/image/3741918/Werewolf.jpg
Kehtib ka minu intiimsuhete kohta, blöööh

timz0333
02.12.13, 21:37
lol nice!

BlackWerewolfGenie
02.12.13, 21:43
Lol Visa sul BWG-Sündroom see mäng niikuinii.


Võitsin meie lahingu Visaga, kuna ilmselgelt leveldasin mina Bruce Willis'e hetkel ära. :)

VisaHing
03.12.13, 09:41
Lol Visa sul BWG-Sündroom see mäng niikuinii.


Võitsin meie lahingu Visaga, kuna ilmselgelt leveldasin mina Bruce Willis'e hetkel ära. :)

Kuidas sa leveldasid. Said surma n1 ju :(

VisaHing
03.12.13, 09:49
Kuidas sa leveldasid. Said surma n1 ju :(

Ei olnud BWG sündroomi. Riidid olid paigas ja tegin kõik, et need läbi suruda. Pohh, et Yolpaga sai väga mööda pandud :D.

KristjanLaas
03.12.13, 11:35
Teine hunt ei olnud confirmed ju, kuidas mäng wowaga läbi sai?

KristjanLaas
03.12.13, 11:36
ilmselt jäi märkamata siis miskit. wp

VisaHing
03.12.13, 12:24
Teine hunt ei olnud confirmed ju, kuidas mäng wowaga läbi sai?

Chatis oli mingi pang olnud ja Emma oli suht confirmed hunt peale seda kui majorty lynchiga WoW läks.

BlackWerewolfGenie
03.12.13, 16:02
Level: kuku kirjutatud üldchati tekst

n1 kill - win, kuna wowa arvas vähemalt 5'st postist, et ma KT.

BWG sündrom: Ei ole pohhui, et yolpaga mööda panid see ongi BWG-sündroom ja kui sa seda surusid siis huntidel oli täpselt sama mõte peas. Külade kohta ei oska öelda aga neil pole liste ka.

Visa no see olekski väga imelik kui sul F5 oleks riidid paigast ja sul on teada, et sa KT, üks küla, üks hunt.


/thread

e: "Aga bwg sündroom lööb kõigil välja kuna tahetakse FPS respect'i saada" kuku

Tavaliselt failitakse, mina kõige rohkem aga mult on see geen alguse saanud. :)

q_q
03.12.13, 16:16
Teine hunt ei olnud confirmed ju, kuidas mäng wowaga läbi sai?

Loe chati, ma spewisin Emma hunt kogemata ja selle peale ta otsustas alla anda, sest pole võimalust võita enam kuidagi.

My bad.

overbet
03.12.13, 16:18
Village oleks ilma selle chatita ka võitnud, Emma lynch oli lukku pandud basically F5 lõpus.

rahvavaenlane
05.12.13, 09:58
Elas isa koos kolme pojaga ja pidas talu.
Ühel hommikul tuleb erutatud isa tuppa ja teatab, et öösel on keegi lurjus nende lehma ära varastanud!
Noorem poeg ütleb sellepeale: “Kui lurjus, siis järelikult oli lühikest kasvu.”
Keskmine vend toetab: “Kui lühikest kasvu, siis oli järelikult Malinovkast.”
Ja vanem vend lõpetab: “Kui oli Malinovkast, siis järelikult oli see Vasja-Kõõrdsilm”
Lähevad kambaga Malinovkasse, annavad Vasjale kõva keretäie, aga mees neile lehma tagasi ei anna.
Ütleb, et tema ei tea asjast midagi.
Tirivad siis Vasja-Kõõrdsilma kohtusse.
Ütlevad kohtunikule, et andsid Vasjale kere peale, aga see lurjus ei anna neile ikkagi lehma tagasi!
Kohtunik küsib: “Miks te arvate, et see oli just Vasja-Kõõrdsilm, kes teie lehma tuuri pani?”
Isa alustab: “See on ju täiesti loogiline. Varastas lehma – järelikult on lurjus.”
Noorem poeg: “Ja kui on lurjus, siis järelikult on ka lühikest kasvu.”
Keskmine vend lisab: “Ja kui on lühikest kasvu, siis on järelikult Malinovkast.”
Vanem vend võtab jutu kokku: “Ja kui on Malinovkast, siis kes see muu ikka olla saab, kui Vasja-Kõõrdsilm?!”
Kohtunik võtab sellepeale laua alt ühe musta karbi ja küsib: “Öelge, mis mul siin selle karbi sees on?”
“Karp on kandiline, järelikult…” alustab isa.
“…on karbi sees midagi ümmargust,” jätkab noorem poeg.
“Kui on midagi ümmargust, siis on järelikult oranž,” ütleb keskmine poeg.
“No ja kui on oranž, siis on kindlasti apelsin!” lõpetab vanem poeg.
“Tead, Vasja,” ütleb kohtunik mõtlikult, võttes samal ajal karbist välja apelsini, “ma arvan, et on targem kui sa neile lehma tagasi annad…”




vot nii peab libahunti mängima.

yolpa
05.12.13, 12:22
täpselt nii visa mängu ära lahendaski

VisaHing
05.12.13, 12:38
täpselt nii visa mängu ära lahendaski

'' To catch a wolf you must first become a wolf '' Visa Hing ( Võru )

WowAwiAA
05.12.13, 12:43
"kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa
Hmmm?

WowAwiAA
05.12.13, 12:45
'' To catch a wolf you must first become a wolf '' Visa Hing ( Võru )

Btw Visa, by default olid sa väga hundine - obv ma ei recallinud too moment, et sa just Kongo ahvina wolfmängu lõpetasid :D. Seega see mäng olid sa pmslt lock.

q_q
05.12.13, 13:52
:D

yolpa
05.12.13, 20:53
Hmmm?

game 18 ültesid mulle, ei ole aega hetkel posti otsida.