PDA

View Full Version : WW #19 Game thread



Leheküljed : [1] 2

q_q
29.11.13, 22:20
*** WW #19 mänguteema ***

Siin mängus on:

6 külaelaniku

2 libahunti

1 külatark, kes sai n0 suvalise külaelaniku peeki

Loe läbi reeglid:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13069-***-FOORUMIM%C3%84NGU-LIBAHUNT-%C3%9CLDISED-REEGLID-***

Mängijate nimekiri:

BlackWerewolfGenie
Emma
KristjanLaas
overbet
ranka
timz0333
VisaHing
WowAwiAA
yolpa

Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

Tahtlikult enda mod killimine või reeglite rikkumine tahtlikult, mis toob kaasa mod killi on keelatud. Kui seda teed siis peale su mod killi saab su meeskond veel lisa karistuse.

Siin teemas ärge minult küsimusi küsige. Kui teil tekib reeglitega seoses küsimusi siis saadke mulle PM.

Kui te ei saa enam mängu jätkata siis koheselt lõpetage mänguteemas postitamine ja saatke mulle PM. Mitte mingil juhul ei tohi postitada stiilis "enam mängida ei saa, otsige mulle asendusmängija/modkillige" vms.

Kohe saadan PMid.

ON ÖÖ!

q_q
29.11.13, 22:32
PM: ww #19 roll

KT:

Sa oled külatark, sinu n0 peek on: [Eemaldatud].

Hundid:

Libahundid:
[Eemaldatud]
[Eemaldatud]

Külaelanik:

Sa oled tavaline külaelanik.

Kes PMi ei saanud võtke kiirelt ühendust minuga.

ON ÖÖ!

q_q
29.11.13, 22:38
ON PÄEV!

ranka
29.11.13, 22:39
YESS. Viimaks sain külaelaniku rolli.

Emma ​on hunt

overbet
29.11.13, 22:39
tere

ranka
29.11.13, 22:39
Emma, Overbet ja Timz on hundid. Laas külatark. Game solved.

ranka
29.11.13, 22:40
tere

raudne hunt

overbet
29.11.13, 22:40
blaah, miks ranka wolfy tundub jälle

q_q
29.11.13, 22:41
Hääled seisuga post 1 kuni 8
Öö saabub 23:19:54 pärast
---
HääliLynchHääletajad
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (3)
8 ei ole hääletanud timz0333 (0), yolpa (0), WowAwiAA (0), VisaHing (0), Emma (0), BlackWerewolfGenie (0), overbet (2), KristjanLaas (0)

ranka
29.11.13, 22:41
blaah, miks ranka wolfy tundub jälle

cleared küla

overbet
29.11.13, 22:43
Ranka, sa kaine hetkel?

ranka
29.11.13, 22:43
Külad:


ranka
overbet


Teadmata:


BlackWerewolfGenie
Emma
KristjanLaas
timz0333
VisaHing
WowAwiAA
yolpa

ranka
29.11.13, 22:44
Ranka, sa kaine hetkel?

Jup. Mängin.

overbet
29.11.13, 22:45
No selge.

ranka hetkel

Vintis peaga oleks vabandatav selline algus.

ranka
29.11.13, 22:46
No selge.

ranka hetkel

Vintis peaga oleks vabandatav selline algus.

Eksid kullake. Ma olen küla ja sa oled küla. Ära aja küla valedele jälgedele. Siis kui olen hunt jään ellu, siis kui küla süüakse. Otsime ikka hunte, mkay ?

Emma
29.11.13, 22:48
Oota misasja, täna läks lahti juba? See oli üllatus mu jaoks. 24h päev nüüd või misasja?

overbet
29.11.13, 22:50
Eksid kullake. Ma olen küla ja sa oled küla. Ära aja küla valedele jälgedele. Siis kui olen hunt jään ellu, siis kui küla süüakse. Otsime ikka hunte, mkay ?

Hmm.... Miks see wolfy tundub mu jaoks?

ranka
29.11.13, 22:52
Hmm.... Miks see wolfy tundub mu jaoks?

Ei oska öelda. Sina peaksid sellele küsimusele teadma vastust. Olen küla, mis küla. Aitad mängu lahendada või jageleme terve mängu kahekesi niisama?

Said kahekordse cleari

ranka
29.11.13, 22:53
Oota misasja, täna läks lahti juba? See oli üllatus mu jaoks. 24h päev nüüd või misasja?

Kahtlane oled. Külana oleks suht pohhui ju? Miks mul pohhui on, aga sul ei ole? Keegi meist võib olla hunt. Pane palun hääl kellegi peale ja kohe!

Emma
29.11.13, 22:53
Ranka on vist vihane, et ma teda pushisin nii hullult eelmine mäng :D Aga tookord oli mul õigus, selles vahe

ranka
29.11.13, 22:53
Emma kui sa 5 minuti jooksul häält ei pane, oled sa HUNT! Ja pead panema mängija peale, kes ei ole veel postitanud.

overbet
29.11.13, 22:54
Kui sa villa ja minu terve mäng siiani on koosnenud 100% sinu pushimisest, miks mind lock clearid selle põhjal? See oleks loogiline liin kui sa hunt, et mind enda poolele saada.

Emma
29.11.13, 22:55
Dafuq Ranka miks ma pean hääletama kedagi, kes postitand pole?

ranka
29.11.13, 22:55
Kui sa villa ja minu terve mäng siiani on koosnenud 100% sinu pushimisest, miks mind lock clearid selle põhjal? See oleks loogiline liin kui sa hunt, et mind enda poolele saada.

Hundina sa ei küsiks seda küsimust, mis sa praegu tegid.

Lock cleared #3

ranka
29.11.13, 22:56
Dafuq Ranka miks ma pean hääletama kedagi, kes postitand pole?

Et hiljem reade saada kui sa sured. Cleared wolf oled. Tõesta, et oled küla.

overbet
29.11.13, 22:58
Hundina sa ei küsiks seda küsimust, mis sa praegu tegid.

Lock cleared #3

Jutt ei käi üldse minust vaid sinust hetkel. See, et sa niimoodi vastad mulle, ainult kinnitab minu #22 teooriat ega too mingeid uusi argumente lauale, et tõestada, et sa villa.

VisaHing
29.11.13, 22:58
Ranka on küla irwww see mäng. Peab olema lihtsalt. Postitab vabalt ( loodan, et mitte sihilikult ) ja retarded random.org oleks kui Ranka see mäng ka hundu oleks.

ranka
29.11.13, 23:00
Ranka on küla irwww see mäng. Peab olema lihtsalt. Postitab vabalt ( loodan, et mitte sihilikult ) ja retarded random.org oleks kui Ranka see mäng ka hundu oleks.

Overbet: ma ei oska su kommentaarile vastata *kuulid koos*

Thanks bro. Aga mis on sinu roll siin mängus kallis Visahing?

overbet
29.11.13, 23:00
Ranka on küla irwww see mäng. Peab olema lihtsalt. Postitab vabalt ( loodan, et mitte sihilikult ) ja retarded random.org oleks kui Ranka see mäng ka hundu oleks.

ffs visa, kui keegi 10x järjest hunt, siis 11. mängus täpselt sama %, et ta wolfiks randitakse.

ranka
29.11.13, 23:01
Külad:


ranka
overbet

Teadmata:


BlackWerewolfGenie
KristjanLaas
timz0333
VisaHing
WowAwiAA
yolpa

Hundised


Emma

VisaHing
29.11.13, 23:02
ffs visa, kui keegi 10x järjest hunt, siis 11. mängus täpselt sama %, et ta wolfiks randitakse.

Täpselt sama % ongi aga kui sa viskad münti 10x järjest, kas reaalselt ka sul tuleb 10x kull? Võib tulla aga see % on juba väga väga väike.

ranka
29.11.13, 23:02
Overbet, mis sa arvad, et kas emma ja visahing on külased või hundised?

VisaHing
29.11.13, 23:04
Overbet, mis sa arvad, et kas emma ja visahing on külased või hundised?

Ma olen täis laks küla..

VisaHing
29.11.13, 23:04
BlackWerewolfGenie . sest temaga läheb meil nagunii sõjaks kohe :D .

overbet
29.11.13, 23:04
Overbet, mis sa arvad, et kas emma ja visahing on külased või hundised?

Praegu ei oska midagi arvata veel nende kohta.

Emma
29.11.13, 23:05
Tõesta, et oled küla.

Ok ma olen nii segaduses.
Lendad kohe kõige noobimale mängijale peale, et tal juhe kokku ajada ja midagi öelda ei julgeks, sest hirm on hundiks tembeldatud saada. Ma ei tea, läks läbi vist.
Võiks rohkem inimesi postitada, kõigist sa ei jõua vast tuima agroga üle sõita, minust vb veel. Hääl jääb sinu peale, kuni keegi ümber ei veena. Sa ise vaevalt, aga võid proovida.

ranka
29.11.13, 23:06
Tegelikult VisaHing saab ka külaks. Hundina ta ei toetaks mind.

VisaHing
29.11.13, 23:06
Ok ma olen nii segaduses.
Lendad kohe kõige noobimale mängijale peale, et tal juhe kokku ajada ja midagi öelda ei julgeks, sest hirm on hundiks tembeldatud saada. Ma ei tea, läks läbi vist.
Võiks rohkem inimesi postitada, kõigist sa ei jõua vast tuima agroga üle sõita, minust vb veel. Hääl jääb sinu peale, kuni keegi ümber ei veena. Sa ise vaevalt, aga võid proovida.

Ranka mõttetu pick day1 ja ta on väga külane see mäng. Ranka oleks norm tappa day3 kui ta elus.

overbet
29.11.13, 23:07
Kõik uued, kes teemasse tulevad, peaksid ütlema, mida nad rankast arvavad.

Emma
29.11.13, 23:07
ffs visa, kui keegi 10x järjest hunt, siis 11. mängus täpselt sama %, et ta wolfiks randitakse.

Ma ise külana avasin eelmine mäng samamoodi phm, nii et overbet mu jaoks cleared hetkel. Nii naiivne olengi

overbet
29.11.13, 23:07
Ranka mõttetu pick day1 ja ta on väga külane see mäng. Ranka oleks norm tappa day3 kui ta elus.

Selgita.

ranka
29.11.13, 23:09
Ok ma olen nii segaduses.
Lendad kohe kõige noobimale mängijale peale, et tal juhe kokku ajada ja midagi öelda ei julgeks, sest hirm on hundiks tembeldatud saada. Ma ei tea, läks läbi vist.
Võiks rohkem inimesi postitada, kõigist sa ei jõua vast tuima agroga üle sõita, minust vb veel. Hääl jääb sinu peale, kuni keegi ümber ei veena. Sa ise vaevalt, aga võid proovida.

Hunt

ranka
29.11.13, 23:10
Kõik uued, kes teemasse tulevad, peaksid ütlema, mida nad rankast arvavad.

Sa oled mööda hetkel. Külana ma olen hunt, ja hundina küla. Palun ära aja küla valedele jälgedele. Päeva lõpuks võib-olla hääletame hoopis sinu välja kui sa küla valedele jälgedele viid.

VisaHing
29.11.13, 23:10
Selgita.

ah ptsi ma ei viitsi selle Ranka ümber hakata jälle. Iga kord day1 alustatakse Rankaga ja day5 on Ranka ikka elus ja hunt.

See mäng ta siiski tundub mulle külana. Postitab vabalt ja tal savi, mis suust välja tuleb.

Ei hakka enam Ranka ümber tiirutama. Tuleks hunte hakata otsima pigem :D

ranka
29.11.13, 23:11
Ranka mõttetu pick day1 ja ta on väga külane see mäng. Ranka oleks norm tappa day3 kui ta elus.

See mäng ei tohi mind tappa.

ranka
29.11.13, 23:12
ah ptsi ma ei viitsi selle Ranka ümber hakata jälle. Iga kord day1 alustatakse Rankaga ja day5 on Ranka ikka elus ja hunt.

See mäng ta siiski tundub mulle külana. Postitab vabalt ja tal savi, mis suust välja tuleb.

Ei hakka enam Ranka ümber tiirutama. Tuleks hunte hakata otsima pigem :D

Õige mehe jutt. Overbet võiks ka nüüd mõtlema hakata. Mis sa visahing arvad overbetist ja emmast? Sama küss overbetile ja emmale, et mis te üksteisest arvate.

Emma
29.11.13, 23:14
Ma ütlesin natuke eespool, mis overbetist arvan. Tundub küla

VisaHing
29.11.13, 23:16
Emma kohta 0 reads. Peab rohkem postitama ja eks mingi info tuleb.

Kui mul oleks list, siis Overbeti paneks pigem hundiste sekka praegu aga nii paljud on postitamata veel.

Tavai ma tuttu ööd.

overbet
29.11.13, 23:17
Sa oled mööda hetkel. Külana ma olen hunt, ja hundina küla. Palun ära aja küla valedele jälgedele. Päeva lõpuks võib-olla hääletame hoopis sinu välja kui sa küla valedele jälgedele viid.

Whoa, whoa, whoa. Selle postiga ma ei andnud üldse mõista, et kõik peaksid tulema ja ütlema, et sa wolf vms (idk, kuidas sa mõistsid seda üldse). Lihtsalt see, mida teised sinust arvavad, on hetkel parim infoammutamisviis, saad aru?

overbet
29.11.13, 23:19
Õige mehe jutt. Overbet võiks ka nüüd mõtlema hakata. Mis sa visahing arvad overbetist ja emmast? Sama küss overbetile ja emmale, et mis te üksteisest arvate.

Emma pigem villa, ehkki potentsiaalne wolfmove võib olla insta sinu votemine pärast seda, kui ma sind juba votesin. Siiski ma arvan, et ta hundina pigem nii ei teeks ja üritaks veits kavalamalt seda wagonit lükata.

ranka
29.11.13, 23:20
Emma pigem villa, ehkki potentsiaalne wolfmove võib olla insta sinu votemine pärast seda, kui ma sind juba votesin. Siiski ma arvan, et ta hundina pigem nii ei teeks ja üritaks veits kavalamalt seda wagonit lükata.

Thats my thinking. Lisaks räägib noobist. Ei oska arvata, aga hundine in my eyes. Aga ok oleme nüüd vait, ja ootame uusi postitajaid.

q_q
29.11.13, 23:32
Hääled seisuga post 1 kuni 51
Öö saabub 22:28:38 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 ranka Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (6), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (13)
1 BlackWerewolfGenie VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563180&postcount=34) (7)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), yolpa (0), BlackWerewolfGenie (0), timz0333 (0), KristjanLaas (0)

timz0333
30.11.13, 00:09
Ma pole avaldnaud soovi mängidagi!!!. Vaatabn pm. saatja qq

Oled külaelanik, mul nagu wtf?

overbet
30.11.13, 00:26
Yolpa vaatas teemat ja midagi ei postitanud, just saying.

Emma
30.11.13, 00:30
Lol timz tegi ühe ühesõnalise postituse regamisteemas.

yolpa
30.11.13, 00:34
lõpuks ometi olen ma küla.

Ranka koha pealt aktiivsuse suhtes ei teeks mingeid järeldusi, postitab ta igakord erinevalt ja koguaeg hunt olnud. Samas korralik vingerdamine ka käib siin ja enda tugev clearimine, niiet jätaks kahtluse alla ikka
Visahinge postid tunduvad sellised imelikud rankat kaitsvad.




Yolpa vaatas teemat ja midagi ei postitanud, just saying.

Oli vaja seaded ja asjad enne paika panna ja muidugi esimese asjana nägin timzi posti, mille pärast pidin üle vaatama, et kellaajad jääksid tavalisteks

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 01:19
Normaalne action käib juba 2 lehte materjali, hakkan lappama.

Olen küla muidu. :)

yolpa
30.11.13, 01:22
Ok ma olen nii segaduses.
Lendad kohe kõige noobimale mängijale peale, et tal juhe kokku ajada ja midagi öelda ei julgeks, sest hirm on hundiks tembeldatud saada. Ma ei tea, läks läbi vist.
Võiks rohkem inimesi postitada, kõigist sa ei jõua vast tuima agroga üle sõita, minust vb veel. Hääl jääb sinu peale, kuni keegi ümber ei veena. Sa ise vaevalt, aga võid proovida.

pärast eelmist mängu ei tohiks sa küll omale noobcleari claimida.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 01:42
Ranka -

*postitustest arvasin alguses, et on mälus.
*Ütles, et purjus pole ja mängib, seega tundub, et postitab vabalt ja peaks pigem külane olema.
*Yolpa ütles ära, et ranka samas postitab igamäng erinevalt ja on järjest hunt olnud.

Mul on ranka pigem küla aga aga parem loen neutraliks hetkel. Hiljem tuleb rohkem reade.

Emma -

*Pole metsikult infot, pigem jätkab samatliini mis olid eelenvad mängud külana.
*Clearib overbet'i millegi alusel mis ta eelmine mäng külana tegi - pigem külane move.
*Post kus toob välja, et Ranka pushib kõige noobimat, et hakkaks hirm tundub kahtlane

Bruce Willis -

*Hääletab mind ja väidab, et meil läheb sõjaks. Eelnevalt mainisin küll, et PayBack time aga ma ikkagi plaanisin veidi rohkem infot talletada. Kuna kui ma sind pushima oleks hakanud külana poleks see meile kasulik. Nüüd aga said Boomerang vote'i. Kui oled küla lahenda mängu, kui üles ärkad, hakka visa'lt hunte otsima - Mina seda ei ole.
*Clearib Rankat julgelt
*Peab overbet'i hundiks

Overbet -

*Hüppab Rankale peale aggressiivselt - tundub tema tavaline külamäng.
*Küsib selgitusi Visa'lt miks ta ei peaks day1 rankat hääletama. - külane
*Ütleb, et Yolpa luusib teemas aga midagi ei postita - Vanilla

Suht külane

Timz -

*1 ainuke ja pigem külane post aga kuna infot pole rohkem jätaksin neutraliks veel. Aga suht külane avapost ikka ei näe, hunti sellist välja toksimas.

Yolpa -

*Hääletab kohe Visa arvates, et ta kaitseb rankat liiga palju.
*Ütleb Emma'le ei tohiks omale noobcleari claimida.
*Räägib midagi seadetest. - KAHTLANE

Pigem hunt.

My input boys and gyals. ;)

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 01:44
Praegu jõudis enda jaoks kohale vaadates Yolpa ja Visa poste. Üks neist on hunt, koos olla ei saa. Kuna Visa hetkel mind hääletanud siis saab boomerang'i aga Yolpa tundub veidi suurema kriimsilmana, kui seda on Visa poste vaadates.

yolpa
30.11.13, 01:46
aah, kamoon siis kui hunt olen saan kohe raudsed clearid paariks päevaks mingite mõttetute postide eest, nüüd kui reaalselt küla olen, olen pigem hunt. Ega ei hakka pinkysid kah viskama, eks ma üritan end paremini clearida

yolpa
30.11.13, 01:47
Siin muidugi võib veel kripledada ka midagi eelmisest mängust kui sind, klaasi ja kp-d vinguvateks tüdrukuteks kutsusin.
olgugi, et sa mulle kunagi meeldind pole arvan, et sa oled küla.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 01:48
aah, kamoon siis kui hunt olen saan kohe raudsed clearid paariks päevaks mingite mõttetute postide eest, nüüd kui reaalselt küla olen, olen pigem hunt. Ega ei hakka pinkysid kah viskama, eks ma üritan end paremini clearida

No ma ütlesin vaadates neid poste üks teist peab olema aga koos te olla ei saaks. Juba sellepärast, et üksteist crosshääletate. See on väga hea, et sa postitad annad rohkem infot mille alusel saab sind clearida.

Tundub, et hundune Bruce jookseb mööda metsu ringi hetkel. :)

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 01:50
Siin muidugi võib veel kripledada ka midagi eelmisest mängust kui sind, klaasi ja kp-d vinguvateks tüdrukuteks kutsusin.
olgugi, et sa mulle kunagi meeldind pole arvan, et sa oled küla.

Räägid irrelevant asjadest mis ei puuduta mängu, see kas ma sulle meeldin või mitte ausalt ei aja mitte kuskilt sügelema.

Ei meeldi, et sa mind clearid hoopis ja selle alusel pean ma sind pigem hundiks.

yolpa
30.11.13, 01:51
No nii palju kui eelmise mängu skype teemast meeles on, siis visa postid tunduvad küll rohkem hundisena kui millegi muuna

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 01:54
No nii palju kui eelmise mängu skype teemast meeles on, siis visa postid tunduvad küll rohkem hundisena kui millegi muuna

No see on väga hea.

Kui Visa on hunt siis Yolpa cleared.

q_q
30.11.13, 01:58
Hääled seisuga post 1 kuni 66
Öö saabub 20:03:03 pärast
---
HääliLynchHääletajad
2 VisaHing BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563215&postcount=59) (6), yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563204&postcount=56) (5)
2 ranka Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (7), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (14)
1 BlackWerewolfGenie VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563180&postcount=34) (7)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
3 ei ole hääletanud timz0333 (1), WowAwiAA (0), KristjanLaas (0)

KristjanLaas
30.11.13, 07:30
Ranka ja visahing oli hetkeni, mil ranka visat moosima hakkas kõige loogilisem kombo minu jaoks. Nüüd ranka pigem.

Ranka clearib/accuseb tugevalt selles mängus, aga visa pole talle ühena top posteritest kuidagi ette jäänud.

Ehk siis ranka võttis see mäng liini, mis ei sobi kuidagi tema suhtumisega visasse seni kokku. Seda seletaks kui neil oleks omavaheline enesemõistmine, nagu osadel mängijatel siin on tekkinud, aga ei usu, et neil selline dünaamika on. Visa kui oled küla siis mõtle selle peale ka.

KristjanLaas
30.11.13, 07:33
Bwg mingil imelikul põhjusel ka kahtlane. Ei tea miks, miski oleks nagu off.

KristjanLaas
30.11.13, 07:35
Yolpa on küla mu jaoks ja raske kellegil seda arvamust muuta.

KristjanLaas
30.11.13, 07:44
Ma ei mäletanudki, et mind vinguvaks tüdrukuks kutsusid. Millega välja teenisin su põlguse, mister:(

KristjanLaas
30.11.13, 07:44
Süümekad küsimärgi mitte lõppu panemise pärast. Lõpetan nüüd trükkimise.

yolpa
30.11.13, 07:54
aah, eelmine mäng siis kui te hakkasite rääkima, et te ei mängi enam isiklikel põhjustel kellegi teise mängija vastu, sinu puhul siis ranka situatsioon. Eks ma rohkem flippasin üle ja olin lihtsalt kettas, et miks üldse mängite kui kriitikat ja isiklikuks minemist kardate. Jätame siis selle teema.

Laasi ei ole vist kunagi arvand, et hunt oled.

Pigem hundid:
ranka
visa

kahtlane:
overbet
emma

külad:
klaas
bwg

VisaHing
30.11.13, 09:43
Mis krdi list see on yolpa. 4 top kahtlusalust on need, kes kukkusid day1 esimesena postitama. Hmm..


Tegelt muudan oma häält ja lähen Yolpa peale. See list on lihtsalt kuidagi väga vale mu silmsi.

VisaHing
30.11.13, 09:45
Jah see tundub mega wolfie, et ma backisin Rankat ja tema natuke mind vb aga liiga obvious ju. Üks meist sureb nii või naa varsti ja siis oleks see ju ikka väga obv, kes teine hunt.

Mina ei ole hunt ja ma siiralt usun, et Ranka ka ei ole see mäng.

VisaHing
30.11.13, 09:49
Bwg mingil imelikul põhjusel ka kahtlane. Ei tea miks, miski oleks nagu off.

Olen nõus :)

BWG ja YOLPA . gg

yolpa
30.11.13, 10:12
lol, no 100% VisaHing selline enese kaitse reaktsioon, eelmine kord oli täpselt sama, nii kui keegi välja raalis, et ta wolf on, kukkus tüüp paanitsema ja väljapääsu otsima. Mismõttes ta kahtlane on ja need kes postitand on? ma ju ei saa nende kohta väga rääkida, kes postitanud pole lol. See list ongi see, mida ma arvan neist, kes mängus sees on

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 10:22
4:20
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7rww70RQx1rb27sjo1_250.gif

Bwg mingil imelikul põhjusel ka kahtlane. Ei tea miks, miski oleks nagu off.

Kristjan milles probleem, küsi julgelt pole midagi varjata vastan ausalt ei ole hundu vaid küla.


Olen nõus :)

BWG ja YOLPA . gg

Härra VisaHing su kombo on lihtsalt absurdne, põhiline põhjus, et olen küla.

VisaHing
30.11.13, 10:43
lol, no 100% VisaHing selline enese kaitse reaktsioon, eelmine kord oli täpselt sama, nii kui keegi välja raalis, et ta wolf on, kukkus tüüp paanitsema ja väljapääsu otsima. Mismõttes ta kahtlane on ja need kes postitand on? ma ju ei saa nende kohta väga rääkida, kes postitanud pole lol. See list ongi see, mida ma arvan neist, kes mängus sees on

Ma ei kukkunud paanitsema, rofl. Vaid end kaitsma..

No vaatab mis veel päev toob aga mina küll täna minna ei sooviks. :(

VisaHing
30.11.13, 10:47
Mõelge nüüd. Kui ma oleks hunt, siis ma oleks ikka väga vagusi. Külal on savi. Tema ei pea oma poste niiväga läbimõtlema, hundudel siiski raske ja peavad väga ettevaatlikud olema, mida kirjutavad. Vahest ei suuda üldse ehk postitada.

Viimane kord kui ma hunt olin, miskit paar mängu tagasi, siis mul oli ikka väga väga raske postitada. Rahvavaenlasel jooksis samuti errorisse kõik peas. Tema ei suutnud üldse ühtegi posti teha.

BWG turbo mängus samuti. Muidu postitab pohhuilt, kõike mida suust välja tuleb. Viskab votesid pohhuilt ja teda ei koti ka teiste arvamus. Nii kui turbos sai hundiks kukkus errorisse ja jäi insta vahele sellega.

tra mõelge nüüd

VisaHing
30.11.13, 10:52
Ja miks ma täna oleks samuti halb kill, sest KT peekib mind nkn, kuna ma top suspect.

yolpa
30.11.13, 10:56
millega ta vahele jäänud on, kõik sinu ja emma postid tunduvad liiga fake "reverse-psychology".

siiani pole minu arvamus muutund ja ma lynchiks visahinge ja KT vaadaku ranka üle

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 10:57
Mõelge nüüd. Kui ma oleks hunt, siis ma oleks ikka väga vagusi. Külal on savi. Tema ei pea oma poste niiväga läbimõtlema, hundudel siiski raske ja peavad väga ettevaatlikud olema, mida kirjutavad. Vahest ei suuda üldse ehk postitada.

Viimane kord kui ma hunt olin, miskit paar mängu tagasi, siis mul oli ikka väga väga raske postitada. Rahvavaenlasel jooksis samuti errorisse kõik peas. Tema ei suutnud üldse ühtegi posti teha.

BWG turbo mängus samuti. Muidu postitab pohhuilt, kõike mida suust välja tuleb. Viskab votesid pohhuilt ja teda ei koti ka teiste arvamus. Nii kui turbos sai hundiks kukkus errorisse ja jäi insta vahele sellega.

tra mõelge nüüd

http://assets.diylol.com/hfs/549/014/84c/resized/you-got-it-meme-generator-you-got-it-buddy-d4400a.png?1327074986.jpg

Tegelt olen mina huntide seer, ranka on spioon ja overbet on blokker.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 10:58
Kuule ma nüüd lugesin veelkord visa posti läbi ma sain aru küll mis mõtleb.

Ära pane mu gifi tähele ma arvasin, et pushid mind : '(

yolpa
30.11.13, 10:59
"kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa

yolpa
30.11.13, 11:00
millega ta vahele jäänud on, kõik sinu ja emma postid tunduvad liiga fake "reverse-psychology".

siiani pole minu arvamus muutund ja ma lynchiks visahinge ja KT vaadaku ranka üle

lugesin ka visa posti veits mööda:P

VisaHing
30.11.13, 11:01
"kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa

WoWast rääkides, siis ootaks temalt ka aktiivsust.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 11:06
Ranka ja visahing oli hetkeni, mil ranka visat moosima hakkas kõige loogilisem kombo minu jaoks. Nüüd ranka pigem.

Ranka clearib/accuseb tugevalt selles mängus, aga visa pole talle ühena top posteritest kuidagi ette jäänud.

Ehk siis ranka võttis see mäng liini, mis ei sobi kuidagi tema suhtumisega visasse seni kokku. Seda seletaks kui neil oleks omavaheline enesemõistmine, nagu osadel mängijatel siin on tekkinud, aga ei usu, et neil selline dünaamika on. Visa kui oled küla siis mõtle selle peale ka.

Visa ma ei näinud, et sa sellele laasi mõttelõngale mingi vaste andsid. Mis mõtted on sellega seoses muidu?

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 11:10
"kunagi ära ütle, et sa hunt oled" - wowa

Kui üks öö nahka pistetakse siis tundub see palju selgem.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 11:19
Lähen magama ära hetkel aga olen varsti kindlasti tagasi.

*wowa pole inputi andnud veel.

VisaHing
30.11.13, 11:36
Visa ma ei näinud, et sa sellele laasi mõttelõngale mingi vaste andsid. Mis mõtted on sellega seoses muidu?

Ei oska hästi kommenteerida :D.

Aga üks mäng oli, kus Ranka toetas mind ja vastupidi, kuni pmst lõpuni välja. Uskusin viimase hetkeni, et ta küla. Nop, siiski oli hunt. Tegelikult ega ta paha märkus ei ole klaasi poolt, võtan arvesse. Siiski ma jätaks ta hetkel pigem küla listi ( enda listis ).
See muidugi ei tähenda seda, et Teie teda hääletada ei võiks. Lihtsalt mulle meeldib minna enda readida põhjal ja praegu minu read ütleb, et Ranka küla. Lihtsalt see, kuidas ta mängu alustas on ikka nii fking külane.

Minu idee oleks, et vaatab seda Ranka asja. Day1 ei puutuks teda, Day 2 hakkaks mõtlema ja Day3 peab ta minema kui elus. Egas day2 saab teha juba väga häid järeldusi asjade üle. Kes keda votes jne.

Mina ei puutuks täna:

Ennast,
Rankat,
KristjanLaasi,
WoW ( 0 posts selle ),

timz0333
30.11.13, 11:44
Emma ja ranka on koos hundid , maksid qq-le kumbki 5€
unes nägin

Emma
30.11.13, 11:48
Kurat kõik tunduvad nii külased, jube. Puusalt pakuks ikka rankat ja vb yolpa/visa, aga unlikely combo jälle. Kas timzi teemat ignoreerime, või mis temast saab?
Mainin ära ka, et täna lasen töö kõrvalt ja õhtul väga panustada ei saa, teeks enne mingid otsused ära.
Ja WowA ütles regamisteemas ka, et ta nv ebaaktiivne vms, aga midagi võiks ikka öelda ju. Või on ta hunt äkki hoopis, hea vaikselt põõsas istuda.

Emma
30.11.13, 11:49
Krt timz nüüd siis ilmud välja :D mängid ikkagi?

WowAwiAA
30.11.13, 11:50
Terv.

yolpa
30.11.13, 11:50
no see visa post juba meeldib mulle rohkem, hakkan juba kahtlema sinu votemises

WowAwiAA
30.11.13, 11:51
Emma küla

WowAwiAA
30.11.13, 11:52
overbet

WowAwiAA
30.11.13, 11:56
Jep ma frozen.... c ya later.

timz0333
30.11.13, 12:04
Krt timz nüüd siis ilmud välja :D mängid ikkagi?

Mängin jah ei hakka küla alt vedama.

Aga ega see ilus tegu ei olnud wowa!

q_q
30.11.13, 12:24
Hääled seisuga post 1 kuni 100
Öö saabub 9:36:51 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 ranka KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563233&postcount=68) (5), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (9), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (14)
2 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563246&postcount=77) (11), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563215&postcount=59) (12)
1 yolpa VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563240&postcount=74) (15)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
1 overbet WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563274&postcount=98) (4)
1 ei ole hääletanud timz0333 (3)

overbet
30.11.13, 13:01
Timz on väga wolfy.

overbet
30.11.13, 13:06
Ma pole avaldnaud soovi mängidagi!!!. Vaatabn pm. saatja qq

Oled külaelanik, mul nagu wtf?

http://i.imgur.com/XYJP4zh.png

Timzi viimane post hundina WW15.

Besides, selline post tundub väga neutraalne, aga on külaelaniku perspektiivist vähemalt minu jaoks küllaltki ebaloogiline.

VisaHing
30.11.13, 14:13
Overbet teeb head tööd. Overbeti ka pole mõtet täna puua.

overbet
30.11.13, 14:17
Ranka, mis timzist arvad?

timz0333
30.11.13, 14:21
Timz on hea lynch imo. Kuulsin, et ta tahab nüüd uuesti grindima hakata kõvasti ja on väga inactive. Kui Täna timzi võtame siis ta saab homme rahulikult grindida ja terve libahundi tiim on volüümi tõstmiseks oma panuse andnud.

Emma
30.11.13, 14:26
Timz on hea lynch imo. Kuulsin, et ta tahab nüüd uuesti grindima hakata kõvasti ja on väga inactive. Kui Täna timzi võtame siis ta saab homme rahulikult grindida ja terve libahundi tiim on volüümi tõstmiseks oma panuse andnud.

Pole see mäng ka täna just väga suurt tükki su päevast võtnud, misasja sa ajad?

Emma
30.11.13, 14:30
Cmon ära mingi ohverda ennast vms. Seekord nii vähe mängijaid, et iga mõtlev pea on hinnas. Ja ma ei usu, et sa hunt oled, nii et loll jutt suhu tagasi.

timz0333
30.11.13, 14:35
Juba ma leiangi jälle ennast siit threadist :/

Ei ohverdagi midagi. Püüan lihtsalt väga arusaadavaks teha, et ma külaelanik. Aga kui overbet tahab mingeid paraleleele tõmmata ww15 endgame kus kõik rongid läinud ja ww 19 day 1 algusega siis see tundub veits meelevaldne lihtsalt.

Nüüd on 2 võimalust: 1. wowa tuleb ja ütleb, et ma olen küla või
2.
4 venda arvavad, et overbeti dig on solid ja ma "slippisin" esimese postiga.

overbet
30.11.13, 14:40
Juba ma leiangi jälle ennast siit threadist :/

Ei ohverdagi midagi. Püüan lihtsalt väga arusaadavaks teha, et ma külaelanik. Aga kui overbet tahab mingeid paraleleele tõmmata ww15 endgame kus kõik rongid läinud ja ww 19 day 1 algusega siis see tundub veits meelevaldne lihtsalt.

Nüüd on 2 võimalust: 1. wowa tuleb ja ütleb, et ma olen küla või
2.
4 venda arvavad, et overbeti dig on solid ja ma "slippisin" esimese postiga.

Mis rankast arvad?

overbet
30.11.13, 15:44
Noh, timz, mõni hetk on selline, et kohe ei oskagi midagi öelda, eks? Igatahes seni juhtunu põhjal olen ma kindel, et ranka ja timz koos hundid.

Timz foorumis, aga ei vasta mulle (tegi pokkeripäevikutesse 15.32 posti), ranka teeb oma standard mõttetut bussi alguses timzile, timz üritab mingid retarded inactive-noobcleari välja angeldada, etc. Makes too much sense to not be true.

timz0333
30.11.13, 15:47
.

timz0333
30.11.13, 15:52
Ma ei arva mitte kellestki mitte midagi. kui day 3 veel sees olen siis võin arvama hakata. ennem ei sest ma pole plaaninud oma aega siia mängu nüüd ja praegu kulutada.

Over and out siit teemast. Ennem ööd tulen ja vaatan kas minu hääl muudaks mdiagi või mitte. Hetkel ma lihtsalt loodan, et leiate minust parema kandidaadi kes reaalselt võiks hunt olla.

overbet
30.11.13, 15:59
Ma ei arva mitte kellestki mitte midagi. kui day 3 veel sees olen siis võin arvama hakata. ennem ei sest ma pole plaaninud oma aega siia mängu nüüd ja praegu kulutada.

Over and out siit teemast. Ennem ööd tulen ja vaatan kas minu hääl muudaks mdiagi või mitte. Hetkel ma lihtsalt loodan, et leiate minust parema kandidaadi kes reaalselt võiks hunt olla.

lock wolf

VisaHing
30.11.13, 16:15
hmmm. huvitav.

overbet
30.11.13, 16:22
Mulle väga meeldiks, kui mulle esitataks küsimusi mu teooria kohta, olen valmis piltidega (nagu #103) oma mõtteid selgitama. Hetkel grind pooleli ja ei viitsi väga jännata, besides kui keegi küsimusi ei küsi ja kõigil "let's just vote each other and see what happens" mindset, siis kirjandi kirjutamine siia waste of my time anyway.

VisaHing
30.11.13, 16:32
Timz oleks täitsa solid kandidaat küll tänaseks lynchiks.

Ühe võiks täna neist ära küll killida. Minu top 4 suspecti hetkel.
WowAwiAA
yolpa
timz0333
BlackWerewolfGenie

Emma
30.11.13, 17:07
Overbet nii haigelt enesekindel, peab küla olema. Kurat ei taha uskuda et timz hunt on. Samas miski sunnib teda ikkagi teemat mitte ignoma, mul külana oleks rohkem suva, kui kogemata mängu oleks sattund vms.

overbet
30.11.13, 17:28
Mulle meeldiks kõige rohkem lynch ranka, peek timz. Kui valesti, siis saame 1 päevaga mu teooria vaiba alla pühkida ja day 2 edasi vaadata ühe clear külaga (sest kui ranka wolf ja KT peekib timzi, siis kui timz wolf, tuleb ta insta day 2 välja ehk kui ta välja ei tule, on timz clear villa).

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 18:17
Hommik

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 18:22
wowa ära ole frozen see ei ole Sinulik.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 18:25
Külad:

BWG
Overbet

VisaHing
30.11.13, 18:31
Muud asjalikku ka midagi bwg?

q_q
30.11.13, 18:35
Hääled seisuga post 1 kuni 123
Öö saabub 3:25:02 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 ranka KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563233&postcount=68) (5), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (12), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (22)
2 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563246&postcount=77) (11), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563215&postcount=59) (15)
1 yolpa VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563240&postcount=74) (19)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
1 overbet WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563274&postcount=98) (4)
1 ei ole hääletanud timz0333 (7)

VisaHing
30.11.13, 18:44
Nagu ongi plaan Ranka killdia siis v ja mingit kära selle ümber pole. Saan aru, et kell on varajane aga cmon. Ei ole see asi õige.

:( sisetunne ütleb, et peaks võtma kedagi muud.

WoW või Timz oleks mõlemad OK kandidaadid.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 18:48
Visa ma alles näksin siin kergelt võikusi ja üritan midagi aru saada sellest mis siin toimub. Väga palju materjali ei toodetud aga klambri lööb kinni küll.

*Ei meeldi, et wowa ei anna mingit inputi ja see on veidi kahtlane.
*Timz'i postidest ei oskagi midagi kohe arvata ma olin peale 1 posti päris kindel, et villa. Siis uued postid alguses tundusid nagu üksteisele vasturääkivat ja kergelt wulfilised ja siis lõpus tundub jälle nagu küla.

VisaHing
30.11.13, 19:04
Alustuseks võiksid minult BWG hääle ära võtta, kuna küla.

Lühidalt ja arusaadavalt.


KÜLA

VisaHing
30.11.13, 19:05
oih sai bold alla.

Timz

overbet
30.11.13, 19:06
Miks ranka halb lynch? Tüüp wolfy as fuck.

Kui teda wolfina süüdistatakse, siis jääb vait ja loodab, et see asi vaibub lihtsalt niisama ära. Ennast eriti kaitsma ei hakka. Vaadake kasvõi seda spoti, kui mul suures werewolfis kill oli. Ütlesin välja, et tapan ranka ja tal oli pool tundi, et ennast hundina päästa, mida ta aga ei teinud (ta polnud afk). Ranka praegu teab, et kui ta teemasse tuleb, siis esimese asjana ma hakkaks teda timzi koha pealt peedistama ja tal poleks midagi öelda.

Lisaks, vaadake nüüd, kuidas ranka vajub 21.30 teemasse sisse, ütleb, et tal terve päev jube palju tegemist olnud, võtab mingist random postist kinni ja hakkab wagonit tegema. See on totaalne bullshit. Kui rankal vaja, siis saab ta telefonist sees käia, mida ta eelmistes mängudes afaik teinud on. Ta teab, mis toimub ja ta ei oska midagi teha, et aktiivselt olukorda klaarida.

VisaHing
30.11.13, 19:13
in b4 Overbet on hunt aga okei. Noh normaalne post atleast.

Tavai nii palju ebaaktiivseid mängijaid taaskord, et noh las läheb Ranka siis praeguse seisuga kui seda soovitakse.

overbet
30.11.13, 19:19
Btw, kui me räägime wowist, siis wow suht kusine lynch täna.

Kui te olete selle teooriaga nõus, et mängijaid nagu karupoeg ja q_q ei tohiks day 1 killida (mina ei ole, just for the record), siis ei tohiks wowi kindlasti võtta, sest wow minu ülimalt subjektiivsel arvamusel on neist mõlemast parem werewolfi mängija ja borderline unreadable. Wowi peaks hoidma sees nii kaua kui võimalik.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 19:28
Kes see wow muidu on, ma tean ainult wowa't.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 19:29
novote

Visa pigem küla visti kka.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 19:31
Aga Visa see on suht not sure if serious post ja tegelt sellepärast ma ütlesingi vist kuna võibolla hunt.


Ja miks ma täna oleks samuti halb kill, sest KT peekib mind nkn, kuna ma top suspect.

VisaHing
30.11.13, 19:33
Aga Visa see on suht not sure if serious post ja tegelt sellepärast ma ütlesingi vist kuna võibolla hunt.

Sitt post oli jah. tunnistan :D

VisaHing
30.11.13, 20:09
A muidu mul Ranka kohta üks solid read. Iga mäng ta hundina seda teinud ja most likely teeb ka see mäng kui ta hunt on.
Ei ütle millega tegu ( sest vb naerdakse välja ) aga igatahes vaatab mis saab :)

q_q
30.11.13, 20:12
Hääled seisuga post 1 kuni 136
Öö saabub 1:48:21 pärast
---
HääliLynchHääletajad
3 ranka KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563233&postcount=68) (5), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (12), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (24)
1 timz0333 VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563329&postcount=128) (25)
1 VisaHing yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563246&postcount=77) (11)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
1 overbet WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563274&postcount=98) (4)
1 ei ole hääletanud timz0333 (7)
1 Viga BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563337&postcount=133) (19)

VisaHing
30.11.13, 20:47
nuh karotse te munete, mis saab.

overbet
30.11.13, 20:48
Võta ranka.

VisaHing
30.11.13, 20:53
Võta ranka.

Eih. Sest ei taha seda enda õlgadele kui Ranka küla :D .

Vb ta on ka hunt, nu **** seda teab aga ma võtaks timz või wowowowowowowow.

Pohh okei las jääb Ranka siis. Nagunii 15 mintsa enne lõppu hakkab õige action. Kui ei hakka actionit, siis külameestel tuleks siiski reevaluetida olukorda ja küsida, miks kõik nii rahulik? Lähebki hunt maha ilma sõjata day1?

okei vaatame siis.

overbet
30.11.13, 20:58
No mis sõda sa arvad, et tulema peaks? Ma enne ka rääkisin ju, et kui mul kill oli suures werewolfis ja rankat tahtsin tappa, siis ei hakanud ka mitte keegi vastuväiteid tegema, ehkki aega oli küll ja veel, mina ebakindel ja ranka wolfteami võimsaima rolliga. Ise olid ju ka wolf siis.

VisaHing
30.11.13, 21:00
No mis sõda sa arvad, et tulema peaks? Ma enne ka rääkisin ju, et kui mul kill oli suures werewolfis ja rankat tahtsin tappa, siis ei hakanud ka mitte keegi vastuväiteid tegema, ehkki aega oli küll ja veel, mina ebakindel ja ranka wolfteami võimsaima rolliga. Ise olid ju ka wolf siis.

ok. Kahekesi seda mängu nkn mängida ei saa. vahet pole.

overbet
30.11.13, 21:07
Besides, see vaikus tähendab ilmselt seda, et mu teooria on 100% õige ja rankal/timzil polegi midagi öelda, sest nad nii lootusetult fucked ja kui nad teemasse tulevad, siis teavad, et ma hakkan neid insta grillima (ma loodan, et on see variant) või siis, et mu teooria on 100% fucked ja wolfid saavad lihtsalt istuda.

Siiski ma leian, et mu teooria on piisavalt loogiline ja vettpidav, et see ära testida ja operatsioon kill ranka-peek timz läbi lasta. Siis isegi kui see vale, on see vähemalt confimed vale. Kui me täna teeksime külana midagi muud ja mislynchiksime kedagi, siis day 2 hakkaks selle ümber keerlema, et kas võtta nüüd ranka/timz, etc. Ehk me raiskaksime lihtsalt väärtuslikku aega ja rikuksime day 2+ diskussiooni.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 21:15
Overbet ideel on täitsa jume olemas ranka kuna homseks on meil väga palju infot. Heal juhul hundid käes, halva juhul cleared külad. win-win

VisaHing
30.11.13, 21:26
5 min pärast tuleb ranka

yolpa
30.11.13, 21:27
ranka

WowAwiAA
30.11.13, 21:32
Ai kutid, mis te toodate nii palju.

WowAwiAA
30.11.13, 21:35
Ma readless.
OB saab benefit of a doubt - palju ma temast ka ei pea, kahtlen, et sellise stiili hundina välja kannab tema või keegi teine.

WowAwiAA
30.11.13, 21:35
unvote

WowAwiAA
30.11.13, 21:36
So what is good y'all?

yolpa
30.11.13, 21:37
ranka puhul tundub täpselt tülpimus, sai 11 korda nudiks, üritas aktiivne olla alguses, aga kui asi hargnema hakkas "andis alla"

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 21:38
So what is good y'all?

oled hunt?

q_q
30.11.13, 21:38
Hääled seisuga post 1 kuni 152
Öö saabub 0:22:23 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 ranka yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563368&postcount=146) (13), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563363&postcount=144) (21), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563233&postcount=68) (5), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (12), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (27)
1 timz0333 VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563329&postcount=128) (29)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
1 unvote WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563371&postcount=149) (8)
1 ei ole hääletanud timz0333 (7)


:00 loeb :01 ei loe

WowAwiAA
30.11.13, 21:39
ranka puhul tundub täpselt tülpimus, sai 11 korda nudiks, üritas aktiivne olla alguses, aga kui asi hargnema hakkas "andis alla"


YESS. Viimaks sain külaelaniku rolli.

Emma ​on hunt


Emma, Overbet ja Timz on hundid. Laas külatark. Game solved.


raudne hunt


cleared küla


Külad:


ranka
overbet


Teadmata:


BlackWerewolfGenie
Emma
KristjanLaas
timz0333
VisaHing
WowAwiAA
yolpa


Hmmmm, tülpimus....
Vb ei saa kohal olla, next benefit of a doubt maybe?

WowAwiAA
30.11.13, 21:40
oled hunt?
If you want me to :heart:

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 21:40
wow see ülifishy et sa 20minti enne päeva lõppu tuled ja üritad ära lahendada

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 21:41
Lihtsalt tundub nii :( miks sa varem ei tulnud?

WowAwiAA
30.11.13, 21:41
wow see ülifishy et sa 20minti enne päeva lõppu tuled ja üritad ära lahendada

fishy = Good
wolfy = Bad

WowAwiAA
30.11.13, 21:42
Lihtsalt tundub nii :( miks sa varem ei tulnud?
Et teie mu sõbrad ka rambivalgust nautida saaksite.

BlackWerewolfGenie
30.11.13, 21:44
ok

WowAwiAA
30.11.13, 21:44
ok

Mis infot said?

WowAwiAA
30.11.13, 21:46
no lynch

VisaHing
30.11.13, 21:48
Jep nüüd algab actionit. Võtame Ranka ikka v? :D

WowAwiAA
30.11.13, 21:49
Ma parked

VisaHing
30.11.13, 21:50
Kui Ranka hunt, siis ilmselt minuga homme *****, kuna ma backinud teda esimestest postidest alates. :D

q_q
30.11.13, 21:50
Hääled seisuga post 1 kuni 165
Öö saabub 0:10:00 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 ranka yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563368&postcount=146) (13), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563363&postcount=144) (24), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563233&postcount=68) (5), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (12), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (27)
1 timz0333 VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563329&postcount=128) (31)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
1 no lynch WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563385&postcount=162) (15)
1 ei ole hääletanud timz0333 (7)


:00 loeb :01 ei loe

yolpa
30.11.13, 21:51
Kui Ranka hunt, siis ilmselt minuga homme *****, kuna ma backinud teda esimestest postidest alates. :D
ilmselt küll jh

q_q
30.11.13, 21:58
Hääled seisuga post 1 kuni 167
Öö saabub 0:02:38 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 ranka yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563368&postcount=146) (14), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563363&postcount=144) (24), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563233&postcount=68) (5), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (12), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (27)
1 timz0333 VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563329&postcount=128) (31)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
1 no lynch WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563385&postcount=162) (15)
1 ei ole hääletanud timz0333 (7)


:00 loeb :01 ei loe

VisaHing
30.11.13, 21:59
njh rip ranka, rip küla.

sitt lynch

WowAwiAA
30.11.13, 21:59
fairwell ranka

overbet
30.11.13, 21:59
njh rip ranka, rip küla.

sitt lynch

Varem ei saanud avaldada oma mõtteid sellel teemal?

VisaHing
30.11.13, 22:00
Varem ei saanud avaldada oma mõtteid sellel teemal?

ammu avaldasin ju. alates sekunds 1

WowAwiAA
30.11.13, 22:00
fairwell ranka

Goodbye my ol' friend

q_q
30.11.13, 22:02
Mängija ranka on üles poodud, ta oli tavaline külaelanik.

Päev algab 4:00, enne seda saatke öökäigud.

ON ÖÖ!

q_q
01.12.13, 04:04
Hundid tapsid BlackWerewolfGenie’, ta oli tavaline külaelanik.

Elus mängijad:
Emma
KristjanLaas
overbet
timz0333
VisaHing
WowAwiAA
yolpa

On päev!

yolpa
01.12.13, 04:50
järsku langesid kõik mängijad minu kahtlustsooni, täiesti lõpp, ei oskagi midagi selle peale öelda, vähemalt bwg arvasin õigesti ära

Emma

WowAwiAA
01.12.13, 07:00
Minu radar ikka ei pingi :(
Räägi lähemalt Yolpa, mis teada said sellest.

WowAwiAA
01.12.13, 07:04
Ma kardan, et ma mõjutatud selle poolt, et mina olin see kes ilma tegeliku leppeta Timzi listi panin. Timz on siiani väga hundine, kuid kui see on nüüd selle pärast, et tal aega mängida pole ning ta küla on ja ma selle läbi ta lynchin - siis eriti douche.

WowAwiAA
01.12.13, 07:10
Pohuj päeval mõtlen.

yolpa
01.12.13, 08:15
ma ei ole suutnud siiani midagi välja mõelda, timz on küla, ei usu, et hundina keegi sellise posti teeks

Timz on hea lynch imo. Kuulsin, et ta tahab nüüd uuesti grindima hakata kõvasti ja on väga inactive. Kui Täna timzi võtame siis ta saab homme rahulikult grindida ja terve libahundi tiim on volüümi tõstmiseks oma panuse andnud.

jätame ta lihtsalt tiksuma.

hetkel ei oskagi midagi muud mõelda, sisetunde järgi kahtlustan overbet, emma ja visa endiselt.

VisaHing
01.12.13, 08:49
Overbet well played. Mina kirjutan tervepäev, et Ranka liin on külane ja mina ei tapaks teda day1. Day2 hakkaks allaes mõtlema selle peale. Siis õhtul kirjutan mitu korda, et Ranka tapmine on vale, kuna midagi on siin valesti. Mitu korda kirjutasin.
21:59 kirjutan, et küla tappis küla, gg. Siis Overbet kirjutab, et: Varem ei saanud selle infoga lagedale tulla?

wtf overbet.

VisaHing
01.12.13, 08:50
btw siiski Overbet ei pea sind hundiks praegu veel.

VisaHing
01.12.13, 08:58
Mina valiks tänase kandidaati siit, kuna need on kõige wolfisemad mängijad:

Yolpa ja Wow või Emma ja Timz kaldun arvama huntideks olevat. Vb on ka KristjanLaas aga vajaks veel rohkem postitusi temalt.

VisaHing
01.12.13, 10:26
Kohe tsekkab postid üle ja ühe wolfi saab kätte kül ma usun.

VisaHing
01.12.13, 10:31
Yolpa ja Emma on hundid. Good Game. Hääletage Yolpat kõik!

timz0333
01.12.13, 10:31
Hommikukohvi kõrvale teemat lugedes tundub, et kõik kes rankat ei hääletanud võiks olla hetkel pildilt väljas.

Ja top 1 suspect oleks klaas

VisaHing
01.12.13, 10:34
Oot, miks BWG tapeti. Seal on kindlasti mingi väga hea põhjus. Surfan käbe BWG postid läbi ja tahaks teada, et miks arvati teda olevat KT ( eeldan, et selle tapeti ).

VisaHing
01.12.13, 10:38
Yolpa ja Emma on hundid. Good Game. Hääletage Yolpat kõik!

Ee siiski Yolpa või WoW vist tundub olevat. :D WoW on väga väga wolfine see mäng btw.

Krdi BWG postidest ainuke, mis välja võib lugeda ongi see, et ta kergelt pushib WoWi aga nu ma ei tea.

VisaHing
01.12.13, 10:39
Hommikukohvi kõrvale teemat lugedes tundub, et kõik kes rankat ei hääletanud võiks olla hetkel pildilt väljas.

Ja top 1 suspect oleks klaas

Miks klaas?

VisaHing
01.12.13, 10:41
Yolpa, WoW, Emma. Ootan teilt listi, kus kirjas Teie arvates hundud ja külad. Teised võivad ka . Aga tahaks näha, mis listiga lagedale tullakse.

VisaHing
01.12.13, 10:52
no lynch


Hääled seisuga post 1 kuni 167
Öö saabub 0:02:38 pärast
---
HääliLynchHääletajad
5 ranka yolpa (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563368&postcount=146) (14), BlackWerewolfGenie (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563363&postcount=144) (24), KristjanLaas (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563233&postcount=68) (5), Emma (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563169&postcount=23) (12), overbet (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563158&postcount=14) (27)
1 timz0333 VisaHing (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563329&postcount=128) (31)
1 Emma ranka (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563147&postcount=4) (21)
1 no lynch WowAwiAA (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=563385&postcount=162) (15)
1 ei ole hääletanud timz0333 (7)


:00 loeb :01 ei loe

Nii vaadates seda pilti, siis ma suht kindel, et Ranka rongi peal pole 2 wolfi, vaid 1 wolf on sinna end ära parkinud. Põhjus lihtsalt selles, et hiljem tuleks see suht kergelt välja.

Seega ainuke possible wolf, keda ma Ranka rongi peal näen on Yolpa.

WoW tegi ka kahtlaseid trikke, nagu ei oskaks kedagi hääletada. St. ei julgeks hääletada.


no lynch


Ma parked

Tavai.

Game solved.

WoW ja Yolpa on hundid. Hääletage kõik YOLPA täna. Ilmselt kukub meelitama meid, eirake neid !!!!!

VisaHing
01.12.13, 10:54
Ausalt ei soovinud teha 10t järjestikku posti :D

VisaHing
01.12.13, 11:43
Terv.


Emma küla


overbet


Jep ma frozen.... c ya later.


Ai kutid, mis te toodate nii palju.


Ma readless.
OB saab benefit of a doubt - palju ma temast ka ei pea, kahtlen, et sellise stiili hundina välja kannab tema või keegi teine.


unvote


So what is good y'all?


Hmmmm, tülpimus....
Vb ei saa kohal olla, next benefit of a doubt maybe?


If you want me to :heart:


fishy = Good
wolfy = Bad


Et teie mu sõbrad ka rambivalgust nautida saaksite.


Mis infot said?


no lynch


Minu radar ikka ei pingi :(
Räägi lähemalt Yolpa, mis teada said sellest.


Irff. Muidu nii särav mängija on seekord erroris omadega. Öelge veel, et tegu pole hundiga?

VisaHing
01.12.13, 11:44
Üksi siis lahendada enam ei viitsi aga ootan, et keegi nõustuks mu teooriaga, et: WoW ja Yolpa on koos hundud. Vaadake nende vestlust siin teemas. very very wolfyy

VisaHing
01.12.13, 13:10
https://www.google.ee/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=yr5K3JLO-Err5M&tbnid=htQmHVxb3dogSM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.jokes-db.com%2Ffunny-pictures%2Fpolitical%2Fbreaking_news.html&ei=GxmbUrCLGuOn0QWuuoDQBw&bvm=bv.57155469,d.bGE&psig=AFQjCNE27JLlkJvbnnTjdxHw743bhBxahA&ust=1385982612549580

VisaHing
01.12.13, 13:10
http://static.jokes-db.com/img/funnypictures/political/breaking_news.jpg

overbet
01.12.13, 13:30
Overbet well played. Mina kirjutan tervepäev, et Ranka liin on külane ja mina ei tapaks teda day1. Day2 hakkaks allaes mõtlema selle peale. Siis õhtul kirjutan mitu korda, et Ranka tapmine on vale, kuna midagi on siin valesti. Mitu korda kirjutasin.
21:59 kirjutan, et küla tappis küla, gg. Siis Overbet kirjutab, et: Varem ei saanud selle infoga lagedale tulla?

wtf overbet.


Eih. Sest ei taha seda enda õlgadele kui Ranka küla :D .

Vb ta on ka hunt, nu **** seda teab aga ma võtaks timz või wowowowowowowow.

Pohh okei las jääb Ranka siis. Nagunii 15 mintsa enne lõppu hakkab õige action. Kui ei hakka actionit, siis külameestel tuleks siiski reevaluetida olukorda ja küsida, miks kõik nii rahulik? Lähebki hunt maha ilma sõjata day1?

okei vaatame siis.


in b4 Overbet on hunt aga okei. Noh normaalne post atleast.

Tavai nii palju ebaaktiivseid mängijaid taaskord, et noh las läheb Ranka siis praeguse seisuga kui seda soovitakse.

.

VisaHing
01.12.13, 13:32
miks PUNKT ? Krdi kas ma mängin üksi 8 hundi vastu, või mõni küla ka siin?

Mida ma jauran sellest Rankast, kui kõik on oma hääled pmst ära lockinud. Sina eesotsas karjud, et Ranka ja Timz koos wolfid. Mu teooria on vettpidav jne.

VisaHing
01.12.13, 13:34
Tavai okei Overbet. Su teooria oli pang ja mis seal ikka. Mu jaoks oled sa still küla praeguse seisuga.

Mis arvad WoW ja Yolpa combost? Minujaoks Yolpa on lock wolf ainult, et kellega ta koos võiks olla? WoW oleks suht ok kandidaat imo

VisaHing
01.12.13, 13:34
KT võiks ka välja tulla kui tal 1 hunt peeked, siis oleks lebo edasi.

VisaHing
01.12.13, 13:40
Still ootan järgmistel inimestelt liste, kes nende arvates hunt ja kes küla:

EMMA

YOLPA

WOW

VisaHing
01.12.13, 13:40
KristjanLaas ka st.

KristjanLaas
01.12.13, 13:46
Väga fucked up unegraafik on viimasel ajal, sorri. Luckisinkorralikult, et end üles kuidagi ehmatasin praegu peale paari tundi.

Eile sama teema, et 11 magama, 16 ärkasin ja 18 juba tööle. Mängu lõpuni olen teoorias kohustustest vaba, aga mitte kodune kogu aeg.

Anyway


btw siiski Overbet ei pea sind hundiks praegu veel.

mine ikka pigem sellega.


in b4 Overbet on hunt aga okei. Noh normaalne post atleast.

Ma ei oskaks kellegi teisega minna peale overbet ise. See post sulle 1 min enne päeva lõppu, et miks sa varem ei tulnud oma infoga on väga wtf. Samal ajal kui selline vaikus alates paarist h-st enne lõppu on, siis see on minu arust see mäng kõige suurem tell üldse, et tegu on külaelaniku peal oleva rongiga. Lihtsalt alati on nii, hundid ei riski alati seal ja hakkavad suht snap tööle kui mingigi rong neile liikuma hakkab ja siis on alati korralik postidetulv tulemas, sest tõmbavad teisi ka kaasa samal kui külaelanikelon suht meh, sest niikuinii ei tea kindlalt kes on hunt. Miskipärast arvasid sina aga, et see tähendab seda, et hundid frozesid hirmust saada grilled su poolt ja siis pigem ohverdavad ühe endast, sest muidu tõmbad teise ka vahele vms? Üldse sellist huntide poolset freezimist ei tule lihtsalt kunagi ette, see on mingi linnalegend, et isegi kogenematud hundid ei oska tule all postida ja frozevad. Effektiivsuslevel sellises olukorras on see, mis kõigub, aga keegi end täis ka siiski ei lase.

VisaHing
01.12.13, 13:49
KristjanLaas kui küla oled, siis palun hääleta Yolpa. Overbet tundub wolfy aga ma kahtlen selles siiski. Lugesin ta postid enne kõik otsat peale läbi ja ta on siin spotis siiski enamus juhtudest küla.

Lükka Yolpa peale.

KristjanLaas
01.12.13, 13:50
Väga rõve post, hakkan ikka läbi lugema.

Lihtsalt alati on nii, et hundid ei riski kunagi seal*

Samas ajal kui külaelanikel on suht meh*

..linnalegend, et kogenematud hundid ei oska...*

yolpa
01.12.13, 13:51
tra sellise pasa peale ei oskagi midagi vastada, sul pole ühtegi head argumenti ja lükkad sama moodi sisetunde järgi. Teiste nimede spammimine caps lockiga ei ole mingi argument. igatahes olen mina küla ja üha rohkem tundub mulle, et visa on hunt, kuna ma raalisin selle juba esimesel päeval välja, aga kuna me ranka KÕIK orki panime, mitte ainult mina, ei tee veel must hunti. Igatahes, eks teised ise otsustavad mis rongi peale keegi läheb, ilmselt täna väga ei postita ka enam, on olnd produktiivne päev siis endiselt Visahing, ja minu puhul pole see personaalne nagu sul.

VisaHing
01.12.13, 13:51
Väga rõve post, hakkan ikka läbi lugema.

Lihtsalt alati on nii, et hundid ei riski kunagi seal*

Samas ajal kui külaelanikel on suht meh*

..linnalegend, et kogenematud hundid ei oska...*

Klaas. Sul kombeks hääl lukku tõmmata ja minema jalutada. Enne kui seda teed, palun pane Yolpa peale.

VisaHing
01.12.13, 13:52
tra sellise pasa peale ei oskagi midagi vastada, sul pole ühtegi head argumenti ja lükkad sama moodi sisetunde järgi. Teiste nimede spammimine caps lockiga ei ole mingi argument. igatahes olen mina küla ja üha rohkem tundub mulle, et visa on hunt, kuna ma raalisin selle juba esimesel päeval välja, aga kuna me ranka KÕIK orki panime, mitte ainult mina, ei tee veel must hunti. Igatahes, eks teised ise otsustavad mis rongi peale keegi läheb, ilmselt täna väga ei postita ka enam, on olnd produktiivne päev siis endiselt Visahing, ja minu puhul pole see personaalne nagu sul.

hahahha :D yolpa hea post. lock wolf.

yolpa
01.12.13, 13:53
tra kui sa küla oleks ei pressiks sa elusees kedagi nii. kui lynchi minu peale saad ja veel ühe öökilli on mäng pmst tehtud.

yolpa
01.12.13, 13:54
sul polnud ühtegi head argumenti minu vastu eelmisel päeval ja istusid vagusi lootes, et sind ei hääletata

VisaHing
01.12.13, 13:54
tra kui sa küla oleks ei pressiks sa elusees kedagi nii. kui lynchi minu peale saad ja veel ühe öökilli on mäng pmst tehtud.

Eksid irf. Külana ma just teeks seda, hundina ma lükkaks oma hääle sinna kuhu jumal juhatab.

KristjanLaas
01.12.13, 13:54
KristjanLaas kui küla oled, siis palun hääleta Yolpa. Overbet tundub wolfy aga ma kahtlen selles siiski. Lugesin ta postid enne kõik otsat peale läbi ja ta on siin spotis siiski enamus juhtudest küla.

Lükka Yolpa peale.

Miks yolpat kahtlustad muidu? Ma lugesin kõik postid läbi ja mingil hetkel käis mul ka läbi, et kas võtab 100% teistsuguse liini hundina seekord, aga samal pole samplit ju arvamiseks, et ta üldse seda teha võiks.

WowAwiAA
01.12.13, 13:55
Visahing

VisaHing
01.12.13, 13:55
sul polnud ühtegi head argumenti minu vastu eelmisel päeval ja istusid vagusi lootes, et sind ei hääletata

Küll ma toon need välja. Praegu ma ootan sinult listi, kus kirjas KÜLAD ja HUNDID SINU ARVATES.
Lase tulla.

VisaHing
01.12.13, 13:55
Visahing

Teine wolf ujus ka välja hahahaha

VisaHing
01.12.13, 13:56
WOW JA YOLPA. Postitage listid enda arvates KÜLADEST ja HUNTIDEST.

OOTAN NEID HUVIGA!

WowAwiAA
01.12.13, 13:57
Irff. Muidu nii särav mängija on seekord erroris omadega. Öelge veel, et tegu pole hundiga?

Sa ei saa võimalikult seda uskuda siin. Therefore sa hunt.

VisaHing
01.12.13, 13:59
Sa ei saa võimalikult seda uskuda siin. Therefore sa hunt.

mis tunne on kui ei oskagi midagi positada?

Postita oma list krdi wolf

WowAwiAA
01.12.13, 13:59
Timzi kahtlustan sellepärast, et tema hundimäng = post strict reads - küla = commentary mode. Praegu räägib ta vaid ise-endast ning ratsionaalselt endale põhjendamata leanin selle peale ta wolfiks.

VisaHing
01.12.13, 14:00
Loodan, et küla saab siin aru kui wierd see on, et ma lahendan siin mängu. Toon välja 2 konkreetset nime, kes mu arvates hundid ja insta need 2 ründavad mind vastu hääletades. Eiravad mu poste jne.

WowAwiAA
01.12.13, 14:01
mis tunne on kui ei oskagi midagi positada?

Postita oma list krdi wolf
Ma poon su üles, thanks for participating.

WowAwiAA
01.12.13, 14:01
Emma ja klaas on külad, the rest on teadmata.

VisaHing
01.12.13, 14:02
Ma poon su üles, thanks for participating.

gl irf.

VisaHing
01.12.13, 14:03
Yolpa postita ka mõni nimi, kes su arvates hunt või kes küla.

timz0333
01.12.13, 14:04
küla

visahing>wow

WowAwiAA
01.12.13, 14:04
Eile mäng sa Visa püüdsid hoida kahtluse all mind ja timz - kes kumbki ilmselgelt ei olnud täiskohaga mängu kallal. Sama oli ka Rankaga, kelle koha pealt sa väga ilusti uksed valla jätsid.
"Ranka küla" "vb hunt" "aga tundub küla, siiski proovime".

yolpa
01.12.13, 14:05
mis tunne on kui ei oskagi midagi positada?

Postita oma list krdi wolf

milleks see list siin vajalik on sinu kinnisideede vastu, arvad, et muudab palju?

VisaHing
01.12.13, 14:05
küla

visahing>wow

oeh...

VisaHing
01.12.13, 14:06
Eile mäng sa Visa püüdsid hoida kahtluse all mind ja timz - kes kumbki ilmselgelt ei olnud täiskohaga mängu kallal. Sama oli ka Rankaga, kelle koha pealt sa väga ilusti uksed valla jätsid.
"Ranka küla" "vb hunt" "aga tundub küla, siiski proovime".

Nu ma riidisin ära, et Ranka on küla. Overbetil tuli hea teooria endaarust. Pani natuke mõtlema mind. Siis arvasin, et tra Ranka ikak küla. No lugege neid poste, mis ta tegi. Väga külased. Taaskord keegi paneb mind mõtlema Ranka osas ( KristjanLaas ).

WowAwiAA
01.12.13, 14:07
Overbet tahan küla leanida - ta haarab igat teemat mängus ja see nii külane. Aga kutt teeb oma väikese külamängu kogemusega silmad ette pmslt kogu pundile siin. Ei imestaks, kui ta kõrvalt vaadates hundimängu nüanssid üles korjanud.

VisaHing
01.12.13, 14:08
Overbet tahan küla leanida - ta haarab igat teemat mängus ja see nii külane. Aga kutt teeb oma väikese külamängu kogemusega silmad ette pmslt kogu pundile siin. Ei imestaks, kui ta kõrvalt vaadates hundimängu nüanssid üles korjanud.

Wow, mis Yolpast arvad muidu? st. oma võimalikust kaashundist?

Pead mind hundiks? Okei. kellega ma koos olen?

WowAwiAA
01.12.13, 14:09
Nu ma riidisin ära, et Ranka on küla. Overbetil tuli hea teooria endaarust. Pani natuke mõtlema mind. Siis arvasin, et tra Ranka ikak küla. No lugege neid poste, mis ta tegi. Väga külased. Taaskord keegi paneb mind mõtlema Ranka osas ( KristjanLaas ).


Eih. Sest ei taha seda enda õlgadele kui Ranka küla :D .

Vb ta on ka hunt, nu **** seda teab aga ma võtaks timz või wowowowowowowow.

Pohh okei las jääb Ranka siis. Nagunii 15 mintsa enne lõppu hakkab õige action. Kui ei hakka actionit, siis külameestel tuleks siiski reevaluetida olukorda ja küsida, miks kõik nii rahulik? Lähebki hunt maha ilma sõjata day1?

okei vaatame siis.

Sa haarad siin ühte teemat ühe mängija kohta. Seesugune post vamib 20 sekundiga, sa pendeldad siin mõtetega nagu kirjandit kirjutades, mis ei ole üldse naturaalne. See on forced free flow.

VisaHing
01.12.13, 14:09
Kavatsen kõiki küsitleda niikaua kuni enda info kätte saan ja hundid maha murran :)

yolpa
01.12.13, 14:09
Wow, mis Yolpast arvad muidu? st. oma võimalikust kaashundist?

Pead mind hundiks? Okei. kellega ma koos olen?

sina ja overbet olete hundid

WowAwiAA
01.12.13, 14:10
Wow, mis Yolpast arvad muidu? st. oma võimalikust kaashundist?

Pead mind hundiks? Okei. kellega ma koos olen?

Liiga vähe poste, et 1+1 lisada.
Yolpa kohta clueless e. role neutral.

VisaHing
01.12.13, 14:11
Sa haarad siin ühte teemat ühe mängija kohta. Seesugune post vamib 20 sekundiga, sa pendeldad siin mõtetega nagu kirjandit kirjutades, mis ei ole üldse naturaalne. See on forced free flow.

Loe lõppu. Kirjutasin, et kui 15 min enne lõppu actioniks ei lähe, siis tuleb reevaluetida olukorda. Sõda ei tulnud. Rahulikult tapeti külaelanik. Krdi see oli nii obv, et küla läheb võlla. Mida sina Wow tegid?

----------

Umm ma ei tea, no lynch. ma parked.

----------

VisaHing
01.12.13, 14:12
Minul pole holecardse ees nagu teil siin, et ma saan öelda 100% et tema on see ja tema on too.
Obv mu mõtted peas käivad sinna ja tänna

WowAwiAA
01.12.13, 14:15
küla

visahing>wow


Mina valiks tänase kandidaati siit, kuna need on kõige wolfisemad mängijad:

Yolpa ja Wow või Emma ja Timz kaldun arvama huntideks olevat. Vb on ka KristjanLaas aga vajaks veel rohkem postitusi temalt.


Yolpa ja Emma on hundid. Good Game. Hääletage Yolpat kõik!


Still ootan järgmistel inimestelt liste, kes nende arvates hunt ja kes küla:

EMMA

YOLPA

WOW

Sa ei leia kedagi küla olevat nagu aru saan?

VisaHing
01.12.13, 14:15
Tavai natukeseks üritan maha rahuneda aga Yolpalt ootan listi.

WowAwiAA
01.12.13, 14:16
Overbet well played. Mina kirjutan tervepäev, et Ranka liin on külane ja mina ei tapaks teda day1. Day2 hakkaks allaes mõtlema selle peale. Siis õhtul kirjutan mitu korda, et Ranka tapmine on vale, kuna midagi on siin valesti. Mitu korda kirjutasin.
21:59 kirjutan, et küla tappis küla, gg. Siis Overbet kirjutab, et: Varem ei saanud selle infoga lagedale tulla?

wtf overbet.


btw siiski Overbet ei pea sind hundiks praegu veel.

Irv kuidas uksi avali jätad.

KristjanLaas
01.12.13, 14:16
See ka ok samas pole, et kolm tüüpi agressiivselt visa peal on hetkel. Pigem ta hundina ei looks sellist võimalust, et 3 venda tilti ajab imo.

WowAwiAA
01.12.13, 14:16
Visa, sa ei leia kedagi küla olevat? Räägime küladest.

VisaHing
01.12.13, 14:17
Sa ei leia kedagi küla olevat nagu aru saan?

irf. Mul oli 3 kandidaati. Yolpa Emma WOW. Teised külad.

WowAwiAA
01.12.13, 14:17
irf. Mul oli 3 kandidaati. Yolpa Emma WOW. Teised külad.

Leiad külasid POE läbi :D? Haha.
Või on ka mingid põhjused?

VisaHing
01.12.13, 14:18
Visa, sa ei leia kedagi küla olevat? Räägime küladest.

Okei räägime küladest.

Minu arvates külad:

KristjanLaas
Overbet ( chance on siiski, et wolf aga tundub küla )
timz0333
Emma

WowAwiAA
01.12.13, 14:19
Mina valiks tänase kandidaati siit, kuna need on kõige wolfisemad mängijad:

Yolpa ja Wow või Emma ja Timz kaldun arvama huntideks olevat. Vb on ka KristjanLaas aga vajaks veel rohkem postitusi temalt.


Kohe tsekkab postid üle ja ühe wolfi saab kätte kül ma usun.


Yolpa ja Emma on hundid. Good Game. Hääletage Yolpat kõik!


Oot, miks BWG tapeti. Seal on kindlasti mingi väga hea põhjus. Surfan käbe BWG postid läbi ja tahaks teada, et miks arvati teda olevat KT ( eeldan, et selle tapeti ).


Ee siiski Yolpa või WoW vist tundub olevat. :D WoW on väga väga wolfine see mäng btw.

Krdi BWG postidest ainuke, mis välja võib lugeda ongi see, et ta kergelt pushib WoWi aga nu ma ei tea.


Yolpa, WoW, Emma. Ootan teilt listi, kus kirjas Teie arvates hundud ja külad. Teised võivad ka . Aga tahaks näha, mis listiga lagedale tullakse.
Kuhu timz kadus?
Leidsid midagi, mis tema poolt külane on? See täna hommikune tervitus?
Räägime timzist.

VisaHing
01.12.13, 14:19
Okei ma ei viitsi enam postitada praegu. KT tuleb ehk täna välja ja toob 1 hundi + hopefully minu nime teatavaks.

WowAwiAA
01.12.13, 14:20
küla

visahing>wow


oeh...
Siin juba oleks timz justkui sinu jaoks lock küla.

VisaHing
01.12.13, 14:20
Kuhu timz kadus?
Leidsid midagi, mis tema poolt külane on? See täna hommikune tervitus?
Räägime timzist.

Atm turna, kus läheb hästi. ZOOOOM ka veel ei saa

WowAwiAA
01.12.13, 14:20
Okei ma ei viitsi enam postitada praegu. KT tuleb ehk täna välja ja toob 1 hundi + hopefully minu nime teatavaks.
Ma olen haige, palavikkus, magamata ja mingi postpohmakas ja ma nihestan ennast. Kuku kuradi reade pilduma.