PDA

View Full Version : NL25 6max check call line in 3betted pot



alaska
01.05.09, 12:44
Villain oli suht solid, 3bettis mind palju, eriti BB pealt, ükskord olin teda 4bet bluffinud, millepeale ta foldis, ühekorra olin ta 3beti callinud, cbeti callinud ja 2barreli peale foldinud. Kas oleks andnud midagi teisiti teha?


Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_2p2)

SB: $24.50
BB: $68.45
UTG: $36.05
Hero (CO): $49.25
BTN: $29.05

Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with Q :heart: Q :spade:
1 fold, Hero raises to $0.75, BTN raises to $2.50, 2 folds, Hero calls $1.75

Ei tahtnud 4betti panna, kuna ta oli varem sellele foldinud ja oleks jätkanud tõenäoliselt ainult AK+ QQ+.

Flop: ($5.35) T :diamond: 2 :heart: 8 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $3, Hero calls $3

Ideaalne flopp, cbet oli tema poolt kindel ATC-ga, samas oli ta ka donkbeti samas olukorras callinud varem ühe tänava. Kas peaks checkraisema? See pöörab vist käe suhteliselt ümber?

Turn: ($11.35) 2 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN bets $7, Hero calls $7

kuna ma varem olin selles punktis foldinud, siis ma eriti ei uskunud, et tal on käsi, mida ma biidin ja millega ta on nõus broke minema, samas ei tahaks näha A või K riveris, kas peaks reisema mingis punktis?

River: ($25.35) 7 :club: (2 players)
Hero checks, BTN checks

Ei näinud erilist valuet, JJ loota ja bettida on vist liiga thin? Reraiset kah ei tahaks näha ju?

variatsioon
01.05.09, 13:27
raise preflop!
või siis flopis/turnis.

alaska
01.05.09, 13:53
raise preflop!
või siis flopis/turnis.


Miks?

leits
01.05.09, 18:24
sest me tahame selle k2ega raha teenida .. turnis tuleb otsa kytta imo, see on broke käsi

k1ly
03.05.09, 18:13
lol easy 4bet , eriti siis kui sa just varem olid teda 4bettinud , ta hakkab sind lightimalt callima , 5bettima .

alaska
03.05.09, 18:17
lol easy 4bet , eriti siis kui sa just varem olid teda 4bettinud , ta hakkab sind lightimalt callima , 5bettima .


Kõlab mõistlikult. As played, kas näed kusagil raise kohta?

k1ly
03.05.09, 18:40
oleneb kui agro vastane on , pmst niimoodi lõpuni callides paned sa ta kindlalt TT AA KK peale ? Mis on suht võimatu, sest ta ranges on veel sitaks käsi ning ma usun et ta võib ka AK, AQ barreldada juhul kui vastane on veits agrom. Pmst broke flop jah , peab vaatama ainult kuidas ja kust max valuet saada . Flopi check raise peale viskab ära ülekaardid, arvan et ka madalamad pocket paarid , ehk stackib AT-ga ? usun et ka JJ , nendest kahest käest oleksid ees . Mulle meeldib siin selline fancy play , et callid flopi ja leadid turni mingi suht weird beti , mille peale ta võib õhku lennata .

alaska
03.05.09, 19:02
Ma callides paningi ta AK,AQ peale, lootsin et mu callingstation image tõttu paneb ta vähemalt kaks barrelit, turnis reraisedes poleks ta kindlasti alla KK jätkanud, valuet oleks saanud muidugi JJ ja äkki AT, nagu sa ütlesid.
Aga muidu jah, pean vaikselt oma 3beti ja 4beti mängu parandama, praegu starsi NL25 tundub mulle, et mida vähem ma ise 3betin ja 4betin vastaseid, seda vähem nemad mind. Aga eks see ole veel viimane limiit, kus ilma nendeta hakkama saab. Tal oli AT muidu.