PDA

View Full Version : *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***



Leheküljed : [1] 2 3

WeThePeople
01.01.14, 02:05
http://www.youtube.com/watch?v=PaCAShwX7Dg


uuel aastal olen sõbralikm

WeThePeople
01.01.14, 02:07
tõstke sinna offtopicusse

ranka
01.01.14, 02:56
Ma alustan, kuulsin seda sõbralt Skypes, kes copy-pastes:

Anekdoot (ei viitsi pokkerisheriffi kontoga logida).


Olympicu Fish: «Hei Raigo, kuidas 2013. aasta möödus?»
Raigo: «Väga hästi. Sada kilo!»
Olympicu Fish: «Heh päris hea. Aastaga võtsid 20kg alla, respect!»

Kes paneb järgmise?

Potsataja
01.01.14, 03:06
Ma võtsin lausa poole aastaga umbes 20kg alla. Vimaste päevadega on vist nii 5kg tagasi tulnud.

ranka
01.01.14, 03:15
Panen teise veel.

Lastele piinlik tund, kus räägitakse seksist ning perversne õpetaja Provadir tahab teada, millised tüdrukud on süütud. Seega palub tõsta käe kõigil tütarlastel, kes on olnud «korralikud».

Tõusevad mõningad käelabad ja miskipärast ka Juku käsi. Õpetaja vihaselt küsib, et Juku, kas sa ei saanud küsimusest aru?

Selle peale Juku Türilt vastab: «Korralikud on need, kes raha ei küsi», endal samal ajal loll irve näol ja vaikimisi pomiseb: «Blet, kuhu ma sattunud olen, enamus klassiõdedest litsid.»

karupoeg
01.01.14, 03:36
korter 120 rm, mahub

karupoeg
01.01.14, 03:36
telefoni nr kehtib kuni 08:00

hotcocacola
01.01.14, 04:38
Ma alustan, kuulsin seda sõbralt Skypes, kes copy-pastes:

Anekdoot (ei viitsi pokkerisheriffi kontoga logida).


Olympicu Fish: «Hei Raigo, kuidas 2013. aasta möödus?»
Raigo: «Väga hästi. Sada kilo!»
Olympicu Fish: «Heh päris hea. Aastaga võtsid 20kg alla, respect!»

Kes paneb järgmise?

lol, oleks siis vaid 20kg alla võtnud :)

Potsataja
01.01.14, 04:44
Aasta kaalujälgija kandidaat?

muruntau
01.01.14, 09:59
Esimest korda täiskasvanud elus veedan aastavahetuse kodus teleka ees. Tujurikkuja. Esimene nali Estoniast, otsime kapten Pihti, laseme ruumid vett täis jne. Mu ema oli üks töötajatest sellel laeval ja oli koos Pihtiga algselt päästetute, siis teadmata kadunute nimekirjas. Siiamaani ei tea, mis juhtus. Te ei kujuta ette kui nördinud ma olin, karp jäi lahti lihtsalt.

Korra veedan selle õhtu teleka ees ja kohe karistatakse ära, järgmine kord proovin targem olla.

vennike
01.01.14, 10:19
sry aga tagumine aeg oleks üle saada, see oli 20 aastat tagasi.

viki
01.01.14, 10:28
See,et see 20a tagasi oli ei õigusta lolle nalju.Just eile mõtlesin,mida kadunute omaksed sellisest "naljast" arvavad.

timz0333
01.01.14, 10:38
"Tujurikkuja"

timz0333
01.01.14, 10:41
Minu õhtu tegi kordaläinuks chalice oma uue laulu ja cool storyga Jaan Tättest :D Korralik naer garanteeritud!

vapsik
01.01.14, 10:42
See ju pilas Titanicu näitust.

Avicii
01.01.14, 12:11
See,et see 20a tagasi oli ei õigusta lolle nalju.Just eile mõtlesin,mida kadunute omaksed sellisest "naljast" arvavad.

Kultuuritud inimesed ei peagi naljast aru saama, no offence

Pythagoras
01.01.14, 13:49
raske küll 1. jaanuaril, aga mõelge nüüd ikka enne kui vennikese stiilis kommenteerima hakkata, lähedase inimese kaotusest võib 50 aastat ka möödas olla, sellest ei saadagi lõplikult üle

vennike
01.01.14, 14:09
raske küll 1. jaanuaril, aga mõelge nüüd ikka enne kui vennikese stiilis kommenteerima hakkata, lähedase inimese kaotusest võib 50 aastat ka möödas olla, sellest ei saadagi lõplikult üle

Ma tean seda teemat palju paremini kui muruntau, aga elu lõpuni nutma ja halama jääda on veel mõttetum. Show must go on.

Strawberry
01.01.14, 14:20
Pessimists gonna pessimist. Tasuks ka aru saada, et tegelikult ei pilatud Estoniat...

TrvP
01.01.14, 14:42
Väheke vanakooli bratvaadelt ka muziiki:


http://www.youtube.com/watch?v=a_rmLmrCv6E


Head uut!

Pythagoras
01.01.14, 14:42
Sellest ehk said enamik aru jah, et Estoniat ei pilatud, aga jään ikka enda arvamuse juurde, et ei sina Vennike, ega ka mina ei saa kellelegi öelda, kuidas ta peab lähedase kaotusest üle saama. Ja see, et mingi teema valus on, ei tähenda, et elu lõpuni nutetakse ja halatakse.

Aga ei viitsi uut aastat kohe vaidlusega sisustada, igal ühel oma arvamus, ka Tujurikkuja osas

Potsataja
01.01.14, 15:57
sry aga tagumine aeg oleks üle saada, see oli 20 aastat tagasi.

Kui inimesed elaks kauem, siis sellistest laksudest ei saadaks üle ka kahesaja aastaga. Eriti veel siis, kui kellegi nii tähtsa kaotus jääb lapsepõlve.

Muidu sketš ise oli ilmselgelt ilmselgelt inspireeritud hiljutisest Titanicu näitusest ja õigel ajal õigel kohal. Kõik müügiks ehk kui ainult saaks, siis võiks soovijad tõesti varsti Estonia näitusel käia.

Strawberry
01.01.14, 17:38
very explicit, do not watch (MMA)

http://1.bp.blogspot.com/-0_VS_EhGw-w/Ur-zDImd8hI/AAAAAAAAAs0/0qqL-Py8d6k/s400/hurt112.gif

ziimukaz
01.01.14, 17:39
Keegi Elioni spets on siin? Plaanis nett+digitv uude koju võtta. Mingit juttu olen kuulnud, et alates 6. jaanuarist saab uuema tüübi digitüüneri või ruuteri elionist, vastab tõele? Eks targem homme esindusse minna ning uurida, aga nad ei pruugi seal sellist infot veel avaldada.

VisaHing
01.01.14, 17:44
very explicit, do not watch (MMA)

http://1.bp.blogspot.com/-0_VS_EhGw-w/Ur-zDImd8hI/AAAAAAAAAs0/0qqL-Py8d6k/s400/hurt112.gif

dafooqq julm.

EestiAA
01.01.14, 17:57
See,et see 20a tagasi oli ei õigusta lolle nalju.Just eile mõtlesin,mida kadunute omaksed sellisest "naljast" arvavad.

Matt and Trey from south park: Its all okey or nothings okey.

Alati leiab keegi et,
ärge tehke nalja holokousti üle.
ärge tehke nalja küüditamise üle.
ärge tehke nalja üldse sõja üle.
ärge tehke nalja tapmise üle.
ärge tehke nalja vägistamise üle.
ärge tehke nalja islami,kristluse ja muude uskude üle.
ärge tehke nalja vähi,aidsi, jne üle.
Nimekiri võiks olla lõpmatu.

Alati on mingi grupp mis leiab, et iga teatud nali on solvav.
Minu arvates oli see Estonia skets lamp, aga inimesed võiks aru saada, nad EI TAHA KEDAGI SELLEGA SOLVATA.

On alati võimalus nii kauaks kanalit vahetada kui tunnevad, et teema on liiga südame lähedane nende jaoks.

Avicii
01.01.14, 18:04
Noja seda küll, aga nii naljakas on lugeda netist hetkel kuidas kõik kritiseerivad eilset Tujurikkujat, et kõik muu oli sitt peale selle Edgari loo. Ega kui IQ on samaväärne kui jalanumber siis ei saagi paljudest asjadest aru kahjuks.

Potsataja
01.01.14, 18:06
Keegi Elioni spets on siin? Plaanis nett+digitv uude koju võtta. Mingit juttu olen kuulnud, et alates 6. jaanuarist saab uuema tüübi digitüüneri või ruuteri elionist, vastab tõele? Eks targem homme esindusse minna ning uurida, aga nad ei pruugi seal sellist infot veel avaldada.

Eestis on tuhandeid või pigem lausa kümneid tuhandeid inimesi, keda Elioni uus nutiTV närvi ajab. Üldiselt tahaks mina ka uue puldi selle ajugeeniuse pea vastu segi peksta, kellel "uus" idee tuli. Mingist uuema tüübi digitüünerist või ruuterist pole sellises olukorras mingit kasu.

ziimukaz
01.01.14, 18:14
Eestis on tuhandeid või pigem lausa kümneid tuhandeid inimesi, keda Elioni uus nutiTV närvi ajab. Üldiselt tahaks mina ka uue puldi selle ajugeeniuse pea vastu segi peksta, kellel "uus" idee tuli. Mingist uuema tüübi digitüünerist või ruuterist pole sellises olukorras mingit kasu.
Küsimus polnud ju selles...
Mind huvitab, kas on mõttekas kohe liitumine teha või oodata tõesti nädalake, et siis juba ehk veidi uuem/kiirem riistvara saada.

Potsataja
01.01.14, 18:53
Pult jääb ju smaks? Puldist tagapool vaevalt mingit uuemat riistvara tuleb, juba hetkel on nii Elioni digiboks kui ka ruuter üle mõistuse kallid.

VisaHing
01.01.14, 19:12
Pult jääb ju smaks? Puldist tagapool vaevalt mingit uuemat riistvara tuleb, juba hetkel on nii Elioni digiboks kui ka ruuter üle mõistuse kallid.

Nü üldjuhul võetakse ikka vastu see 2 aastane tähtajaline kohustus ja saadakse tasuta seadmed + paigaldus.

alaska
01.01.14, 21:19
Eestis on tuhandeid või pigem lausa kümneid tuhandeid inimesi, keda Elioni uus nutiTV närvi ajab. Üldiselt tahaks mina ka uue puldi selle ajugeeniuse pea vastu segi peksta, kellel "uus" idee tuli. Mingist uuema tüübi digitüünerist või ruuterist pole sellises olukorras mingit kasu.

Ma lugesin kah uudiseid ja nende kommentaare, kuidas 99% inimestest selle uue puldi vastu on.
Esimene asi, mis kahtlasena tundus, oli see, et puldi väljatöötamise ajal olid ka töötajad selle vastu, aga kogu testgrupp muutis meelt. Läksin ise elioni poodi seda näppima ja olin väga üllatunud, kui hästi asi töötab. Näiteks kerida 50 kanalit edasi käib väga kiirelt. Ühesõnaga harjun kindlalt ära. See, et ma praegu kanali numbreid sisse topin otse puldilt, kaob küll ära, aga kindlati tekivad mingid uued viisid kanalite kammimiseks, mille peale praegu ei oska mõelda.

timz0333
01.01.14, 21:40
Ma lugesin kah uudiseid ja nende kommentaare, kuidas 99% inimestest selle uue puldi vastu on.
Esimene asi, mis kahtlasena tundus, oli see, et puldi väljatöötamise ajal olid ka töötajad selle vastu, aga kogu testgrupp muutis meelt. Läksin ise elioni poodi seda näppima ja olin väga üllatunud, kui hästi asi töötab. Näiteks kerida 50 kanalit edasi käib väga kiirelt. Ühesõnaga harjun kindlalt ära. See, et ma praegu kanali numbreid sisse topin otse puldilt, kaob küll ära, aga kindlati tekivad mingid uued viisid kanalite kammimiseks, mille peale praegu ei oska mõelda.

Pole küll pult aga


http://www.youtube.com/watch?v=On9JOWdE7-0

Codecci
01.01.14, 22:07
Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

Lihtsustatult ütleme, et HDTANEL saab X mängule (näiteks Diablo) diili, et iga ostu pealt saab 10% omale. Kui tal on 23K fänni, ja ta gameplayl on 400K vaatamist ning suudab kasvõi 10% sealt ära konverteerida reaalseks ostuks, siis on see 2300 klienti. Diablo mäng maksis hmm.. €50? Sel juhul €5 kliendi pealt ehk €10K mängu eest.

Neid videosid võib ta teha igast mängust ja isegi kui suudab aastas müüa nii 5 mängu maha, siis see teeb €50K aasta teenistuseks ehk kuus €4K. See ei ole üleüldse halb diil.

See muidugi kõik suur spekulatsioon. Ma tõesti ei tea, kuidas on gamingu diilid. Kui nüüd oleks sama vend, kes mängiks pokkerit ja sama fän baas ning suudaks konverteerida kasvõi little 1% ära ehk 200 inimest näiteks PokerStarsi, kes nüüd kamba peale genevad 10 000 reiki, saaks ta 1000-3500 dollarti.

1% konverteerimisel peaks su fänbaas olema pm. sisse ostetud liked ehk trash liked ehk mitte naturaalsed. Neid saab osta ala €100 ja saad miski 1k+ inimest. Reeglina fänbaas tekib huvilistel, kellel meeldib antud teema (gaming), ja on nõus maksma selle eest raha (ostma mängu - pokkeri näitel, mängima pokkerit) ja õige protsent võib jääda 20-30% juurde.

EDIT: andu_andu sugune jõhkard isegi tänasel päeval väga hea tööga võiks teha 5-digit kuu passiivset income, aga see eeldab väga head marketingi ning tema mänguformaadis iga võitev reg on goldmine.

EDIT2: sinu mängupuhul (HU cash) ei tasuks see ära. saaksid lihtsalt feimi ja sulli ning raha võib tulle läbi muu allikka lootes, et keegi sind märkab.
Siin sa eksid. Gaming ei ole nagu pokker, mängude ostmine ei käi läbi affiliatede ega lambisaitide, ostetakse legit, suurtest e-poodidest nagu Steam ja mõni kes füüsilist karpi tahab ostab poest.

camu
01.01.14, 22:18
Siin sa eksid. Gaming ei ole nagu pokker, mängude ostmine ei käi läbi affiliatede ega lambisaitide, ostetakse legit, suurtest e-poodidest nagu Steam ja mõni kes füüsilist karpi tahab ostab poest.
+1
rankal asjast vale arusaam.

vonkartoffel
01.01.14, 23:01
Noja seda küll, aga nii naljakas on lugeda netist hetkel kuidas kõik kritiseerivad eilset Tujurikkujat, et kõik muu oli sitt peale selle Edgari loo. Ega kui IQ on samaväärne kui jalanumber siis ei saagi paljudest asjadest aru kahjuks.
Milline kõige suuremat IQd nõudis ja milline kõige väiksemat? Ma läheks teeks ka kohaliku IQ testi ära.

VisaHing
01.01.14, 23:12
Ma võin ka nüüd eksida aga HDTanelil käisid asjad nõnda, et tal oli privileeg nagu ilmselt ka paljudel teistel temasugustel. Nimelt, siis sai ta teatud mänge endavaldusesse enne seda kui see avalikult poelettidele jõudis. Tema tegi oma review ja gameplay-d asjad valmis ja uppis need, siis üles peale seda kui mäng oli müüki jõudnud. Kas ta ka mingit tasu sai selle eest ei oska öelda.

Juttude järgi läks tal see case pekki, kuna ei pidanud tingimustest kinni. Joppas vist isegi et kohtucase-dest pääses.

---

Youtube parternina on küll võimalus normaalne sissetulek tekitada endale. Mida rohkem sube ja vaatamisi = more $$$.
Kahju, et Eestis see võimalik pole. Mujal riikides aga küll.

Cheating
01.01.14, 23:35
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1559636_671581372863845_52359608_n.jpg

Maxi
02.01.14, 00:30
See Estonia teema natuke liiga vara veel imo.

Titanic ikka 100 aastat vana teema ja palju neid enam pole kelle mõni lähisugulane seal hukkus. Üks aasta oli küüditamise sketš ka, aga see oli kuidagi aktsepteeritavam. Nüüd vennikese sugused vennad võivad kisada, et IQ, IQ, aga imo poleks seda šketsi vaja olnud, veel mitte.
Endal ühtegi sugulast tuttavat pardal ei olnud.

Apteegi sketš oli samuti kuidagi lamp, ei saanud aru mida seal üritati näidata (IQ, IQ). See "mandariinid" oli samuti selline imal. Parim oli see Tuttavate teema imo, liiga tõsi.

qbj0hn
02.01.14, 00:39
Bummimisega nii HU, 6max kui FR on nüüd finito siis starsis.

http://www.upload.ee/image/3799313/finito.png

Egas midagi, tuleb rohkem trenni teha.

overbet
02.01.14, 00:43
lol stars

qbj0hn
02.01.14, 00:46
tra ma olen retarded ikka, vale vaade oli :D

Ints
02.01.14, 01:56
Juurviljapoes tahab keegi osta pool kapsast, aga parajasti leti taga olev
müüjaõpilane ütleb, et ta tohib müüa ainult terve pea. Ostja nõuab, et
poiss küsiks omaniku käest järele. Õpilane lähebki omaniku juurde:
“Mingi sitapea tahab osta pool kapsast.”
Lause lõpetanud, pöörab ta ringi, märkab, et ostja seisab tema selja taga, ja lisab:
“Aga see härra siin oli lahkelt teise poole ära ostma.
Ostja sai oma pooliku kapsapea kätte ja omanik kutsus poisi enda juurde:
“Sa reageerisid ennist väga osavalt. Mulle meeldivad inimesed, kes kiiresti mõtlevad. Kust sa pärit oled?”
“Narvast.”
“Ja miks sa sealt ära tulid?”
“Ah, seal elavad ainult litsid ja hokimängijad.”
“Tõesti või?” imestab omanik. “Mu naine on Narvast.”
“Ütle nüüd!” teeb poiss suured silmad. “Ja mis võistkonnas ta mängib?”

Potsataja
02.01.14, 02:13
Milline kõige suuremat IQd nõudis ja milline kõige väiksemat? Ma läheks teeks ka kohaliku IQ testi ära.

Üldiselt see IQ teema on päevakorral peale iga Tujurikkujat. Seega võta ise ja vali kuue saate vahel. Kõige rohkem kõmu tekitanud klipid jäta muidugi vahele.

ranka
02.01.14, 02:55
Siin sa eksid. Gaming ei ole nagu pokker, mängude ostmine ei käi läbi affiliatede ega lambisaitide, ostetakse legit, suurtest e-poodidest nagu Steam ja mõni kes füüsilist karpi tahab ostab poest.

Lugesid ka tsitaadi esimest osa?

Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

Ülejäänud oli näiteline, et kuidas võiks ja saaks raha teenida. Selleks ei pea üleüldse toodetki müüma, et raha teenida. Müüb klikk ja neid tal on ning nagu ütlesin, et ma ei ole gaming diilidega kursis ja nagu ütlesin, et ei pea müüma üleüldse antud toodet või isegi ligilähedaselt seotud toodet.

Kordan kaks korda oma mõtet, et siis äkki ei tule sisutühja vastust.

camu
02.01.14, 03:56
Lugesid ka tsitaadi esimest osa?

Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

Ülejäänud oli näiteline, et kuidas võiks ja saaks raha teenida. Selleks ei pea üleüldse toodetki müüma, et raha teenida. Müüb klikk ja neid tal on ning nagu ütlesin, et ma ei ole gaming diilidega kursis ja nagu ütlesin, et ei pea müüma üleüldse antud toodet või isegi ligilähedaselt seotud toodet.

Kordan kaks korda oma mõtet, et siis äkki ei tule sisutühja vastust.
Klilck müüb, aga selliste klikkide arvuga või selliste streami vaatajate arvudega midagi ei teeni.

mait47
02.01.14, 04:46
Kanepi mängib hetkel Šarapovaga ja juhib.
Kellel midagi teha pole siis streamhunter.eu ja gogogo

yolpa
02.01.14, 09:16
parimad anekdoodid imo

http://www.youtube.com/watch?v=ddWHbAVp23Q

pastilaa
02.01.14, 10:37
Esimest korda täiskasvanud elus veedan aastavahetuse kodus teleka ees. Tujurikkuja. Esimene nali Estoniast, otsime kapten Pihti, laseme ruumid vett täis jne. Mu ema oli üks töötajatest sellel laeval ja oli koos Pihtiga algselt päästetute, siis teadmata kadunute nimekirjas. Siiamaani ei tea, mis juhtus. Te ei kujuta ette kui nördinud ma olin, karp jäi lahti lihtsalt.

Korra veedan selle õhtu teleka ees ja kohe karistatakse ära, järgmine kord proovin targem olla.

väga karm lugu siis sul ikka. isegi tatikana sai "Estoniaga" rootsis käidud, mitmete tuttavate vanemad, sugulased sinna jäidki.

mis aga tujurikkuja sketši puutub, siis see oli väga hea. hea huumor ongi selline, et midagi ei ole püha. st head nalja saab ja tulebki teha enda, surma, usu, armastuse, vihkamise - kõige üle. ja see nali ei olnud siin veel nali nalja pärast, vaid tõesti - see "Titanicu" näitus järelemõeldes ongi sama eetiline nagu tujurikkuja sketš. võibolla tänu sellele sketšile ei tehtagi 50a pärast sellist näitust "Estoniast".

selles osas igati arusaadav, et kui nii isiklik lugu, siis võib mõjuda ikkagi arusaadavalt vastikult

harryahven
02.01.14, 10:49
stars näitab mingit mingit vpp boonust, mille peab opt-innima, kus seda teha saab?

VisaHing
02.01.14, 10:54
stars näitab mingit mingit vpp boonust, mille peab opt-innima, kus seda teha saab?

Viska pilt. Hästi ei saa aru.

harryahven
02.01.14, 10:55
starsi teemast leidsin vastuse just, seal viimased postid

Mrt1989
02.01.14, 10:55
vaata starsi teemat foorumis. Muidu account - enter stars code - JUMPSTART

-andres-
02.01.14, 10:57
Account - Enter Star Code - "jumpstart" ja oota.

VisaHing
02.01.14, 11:03
http://gyazo.com/829b7f4dc5952d0b959a3ff645a6342b.png

Väga tore, tänud.

Karelkorm
02.01.14, 11:06
Siin sa eksid. Gaming ei ole nagu pokker, mängude ostmine ei käi läbi affiliatede ega lambisaitide, ostetakse legit, suurtest e-poodidest nagu Steam ja mõni kes füüsilist karpi tahab ostab poest.

Mina ja paljud tuttavad on oma mängud ostnud www.allkeyshop.com või kusagilt sarnastelt lehtedelt, kus on täiesti töötavad ja korralikud versioonid üliodavalt saadaval. Ei oska öelda, kui paljud protsentuaalselt otse developeri lehelt mänge ostavad, a pakun, et urkasaitidel kauplemine moodustab enamuse.

Järgi mõeldes, 50% tundub ulmeline ja tõenäoliselt ostavad inimesed ikka täie raha eest mängu, a affiliate bisness on olemas, ütleme nii.

Pythagoras
02.01.14, 12:46
Kas keegi artiklis räägitavast tootest teab midagi, käisin ka üks päev R-Kioskis ning kaugelt vaatasin, et Eestis müüakse Snusi juba poes?
Mingi kräpp?
http://www.tarbija24.ee/2648286/sotsiaalministeerium-soovib-r-kioskile-vastutustundlikumat-suhtumist

Edit: tootel kodulehekülg ka olemas http://www.kickup.ee/
Ilmselt mõne jaoks vana teema, ise nägin esimest korda

VisaHing
02.01.14, 13:14
http://www.ohtuleht.ee/559125/allik-ringhaalingunoukogu-liikmed-said-tujurikkuja-estonia-sketsi-tottu-tapmisahvarduse

Codecci
02.01.14, 13:27
Lugesid ka tsitaadi esimest osa?

Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

Ülejäänud oli näiteline, et kuidas võiks ja saaks raha teenida. Selleks ei pea üleüldse toodetki müüma, et raha teenida. Müüb klikk ja neid tal on ning nagu ütlesin, et ma ei ole gaming diilidega kursis ja nagu ütlesin, et ei pea müüma üleüldse antud toodet või isegi ligilähedaselt seotud toodet.

Kordan kaks korda oma mõtet, et siis äkki ei tule sisutühja vastust.
Mida sa jahud siis, et vend võiks teenida kuus 4-digit numbri kuus kui sa sittagi ei tea?

Mu küsimus oli konkreetne - kuidas HDTanel saaks kuus teenida 4-digit numbri? See, et sa mingit teoreetilist paska jahud mis prolly ligilähedaseltki tõele ei vasta ja siis veel targutama hakkad, et kordad oma mõtet kaks korda on simply LOL.

20K inimest kes Youtubes "Eesti Online Kasiino" videosid vaatavad võivad jah 4-digit numbri kuus geneda mingite täiesti lambireklaamidega mis video külge poogitakse, täitsa usun. HDTaneli fanbasest pooltel pole prolly oma pangakontotki veel tho.

EestiAA
02.01.14, 20:08
Chicago räppa Young QC võeti kinni kuna tappis kindlustusrahade pärast oma ema, et oleks millega Instagramis eputada

https://www.youtube.com/watch?v=xlRUwHg9K7I

Ma ei saa aru miks paljud räpi vennad enda rahaga niimoodi eputavad....
Mingi bling bling koguaeg.....Täiega lapsik...


Vaimselt haige isik.

https://www.youtube.com/watch?v=shR5fbm63VE

VisaHing
03.01.14, 14:08
Õnnestus Rahvavaenlane saada lindile 1. jaanuari varahommikul Tartu südalinnas.

https://www.youtube.com/watch?v=HikO2lJwqWA#t=49

Maxi
03.01.14, 14:38
Esimest korda täiskasvanud elus veedan aastavahetuse kodus teleka ees. Tujurikkuja. Esimene nali Estoniast, otsime kapten Pihti, laseme ruumid vett täis jne. Mu ema oli üks töötajatest sellel laeval ja oli koos Pihtiga algselt päästetute, siis teadmata kadunute nimekirjas. Siiamaani ei tea, mis juhtus. Te ei kujuta ette kui nördinud ma olin, karp jäi lahti lihtsalt.

Korra veedan selle õhtu teleka ees ja kohe karistatakse ära, järgmine kord proovin targem olla.

http://www.ohtuleht.ee/559184/mees-kes-kaotas-estonia-hukus-oma-ema-nalja-ei-peaks-tegema-hukkunute-ja-teisi-paastnud-inimeste-arvel

Muru sina?

alaska
03.01.14, 20:18
Ma ei saa nüüd täpselt aru, see skets oleks ju nagu täpselt Estonias hukkunute omaste toetuseks tehtud.

Potsataja
03.01.14, 20:41
http://www.ohtuleht.ee/559184/mees-kes-kaotas-estonia-hukus-oma-ema-nalja-ei-peaks-tegema-hukkunute-ja-teisi-paastnud-inimeste-arvel

Muru sina?

Eesti on piisavalt väike koht selleks, et tegu võiks olla kellegi muuga.

VisaHing
03.01.14, 23:49
Ma ei saa nüüd täpselt aru, see skets oleks ju nagu täpselt Estonias hukkunute omaste toetuseks tehtud.

Point oli jep tegelt väga hea. Lihtsalt esimese laksuga ei suudetud seda läbihammustada. Vb osad ei jaga siiamaani ära, mida öelda taheti antud klipiga. A eks nad kindlasti teadsid juba enne selle live laskmist, et pasarahe võib tulla päris korralik.

Kas keegi teab, mis teema selle apteeki-ga oli? Mida nagu jäljendati v üritati maha teha?

overbet
03.01.14, 23:53
Vähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:

http://www.tarbija24.ee/1259728/alkoholi-ostmisel-kusitakse-dokumenti-nuud-kuni-30-aastastelt

VisaHing
03.01.14, 23:57
Vähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:

http://www.tarbija24.ee/1259728/alkoholi-ostmisel-kusitakse-dokumenti-nuud-kuni-30-aastastelt

Tundub loogiline, väga võimalik jep.

MartinGarcia
04.01.14, 00:08
Ma ei saa nüüd täpselt aru, see skets oleks ju nagu täpselt Estonias hukkunute omaste toetuseks tehtud.

Ei.Ega kui midagi teha, siis paratamatus on et mingi osa saab aru, mingi mitte. Kui nii hakataks asju tegema, et kõigile sobiks ja meeltmööda oleks, siis ei saakski ilmselt teha mitte midagi. Paratamatus :/

Kotkas1000
04.01.14, 01:20
Vähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:

http://www.tarbija24.ee/1259728/alkoholi-ostmisel-kusitakse-dokumenti-nuud-kuni-30-aastastelt

Jup, ma lugesin ka sama välja.

timz0333
04.01.14, 10:22
Vaatasin ka tujurikkuja ära lõpuks. Minu jaoks kõige lambib oli see ema ja tütre autogrammi teema, seal ma tõesti nalja ei näinud.

overbet
04.01.14, 13:44
Tolle sketši point on selles, et kui kuulus inimene oled, siis kõik arvavad, et oled igal hetkel igas kohas nende sõber ja see on elementaarne, et jagad neile autogramme ja teed nendega koos pilti jne, aga samas neil on sinust kui inimesest pohhui.

Rage
04.01.14, 15:18
mm. maitea kas ma ei hammusta levelit läbi, aga kas kedagi teist ei häiri topicu pealkirja kirjavead? anekdoodite???

pastilaa
04.01.14, 15:37
ilus imo

timz0333
04.01.14, 15:59
mm. maitea kas ma ei hammusta levelit läbi, aga kas kedagi teist ei häiri topicu pealkirja kirjavead? anekdoodite???

Ilmselt ei hammusta jah

Otsisin ka youtubest anekdoode ja polnudki varem seda kuulnud. Mõned tuttava aga enamus päris head.

NB: ropud!


http://www.youtube.com/watch?v=5AzeapXIuuk

VisaHing
04.01.14, 17:14
Libahunti on 1 puudu. Kes ees, see mees. Võtke osa :)

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13232-Werewolf-22-registreerimine?p=569250#post569250

WeThePeople
04.01.14, 17:20
Libahunti on 1 puudu. Kes ees, see mees. Võtke osa :)

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13232-Werewolf-22-registreerimine?p=569250#post569250

lubasin sõbralikum olla..

harryahven
04.01.14, 17:39
seletaks keegi või viitaks teemale mis on seotud starsis hu bumhundiga, nimelt et kes eelis järjekorras fishi saab ja mille järgi fish lauda pannakse?! mingi find me a seat teema vms?!

ranka
04.01.14, 19:00
seletaks keegi või viitaks teemale mis on seotud starsis hu bumhundiga, nimelt et kes eelis järjekorras fishi saab ja mille järgi fish lauda pannakse?! mingi find me a seat teema vms?!

See, kellel on alumised lauad, on eelis. S.t. kui lauad on sorteeritud mängijate järgi ja need lauad mis on esimesed tühjad lauad pärast full-laudu, saavad kõige rohkem actionit.

Ei levelda.

elrosmeero
04.01.14, 19:28
:biggrin: Lol, vaidlesite siin HDTaneli ja tema alaealiste ärakasutamise üle. FB andis teada, et nüüd saab teda toetada ka SMS teel. Kurat, see on küll nüüd vist otse junsude rahakoti poole suunatud :biggrin:

VisaHing
04.01.14, 19:41
:biggrin: Lol, vaidlesite siin HDTaneli ja tema alaealiste ärakasutamise üle. FB andis teada, et nüüd saab teda toetada ka SMS teel. Kurat, see on küll nüüd vist otse junsude rahakoti poole suunatud :biggrin:

Ilmselt jah aga imo suht halb viis annetuseks. Täpseid % ei tea aga umb 60-70% saab ettevõte ja riik.

thulesiia
04.01.14, 21:22
http://www.pokerpages.com/players/lists/worlds-top-players.htm
See on ikka palju nad on cashinud ja obv pole profit?

Kakahirmutis
04.01.14, 21:49
http://www.pokerpages.com/players/lists/worlds-top-players.htm
See on ikka palju nad on cashinud ja obv pole profit?

peaks profit olema

VisaHing
04.01.14, 21:59
peaks profit olema

Välja on toodud küll ainult turniirid, kus cashinud.

Kakahirmutis
04.01.14, 22:10
Välja on toodud küll ainult turniirid, kus cashinud.

Ega ma eriti ei vaadanud seda , aga kui playeri peale paned siis mingi swinging graph seal on , mis tundus küll ebareaalne , esfandiari oli 20 mil swingi teinud pm lol


vb vaatasin sealt midagi valesti , aga suht savi

VisaHing
04.01.14, 22:15
Ega ma eriti ei vaadanud seda , aga kui playeri peale paned siis mingi swinging graph seal on , mis tundus küll ebareaalne , esfandiari oli 20 mil swingi teinud pm lol


vb vaatasin sealt midagi valesti , aga suht savi

Vaatasid valesti jep. Ta näitas seal aastate kaupa palju kasumit. Jäi jah mulje nagu 2012 oleks võitnud 20M ja 2013 kaotanud 20M.
One hit one drop siis vms.

ranka
04.01.14, 22:23
peaks profit olema

Ei ole. Edetabelis on ainult rahadesse jõudmised - maha ei ole arvestatud turniire, kus rahadesse ei jõutud.

Säärastel tabelitel puudub väärtus. Samamoodi võiks koostada rahalaua mängijate edetabeli, kus kõikide mängijate tulemused kuvatakse filtriga: «Won Hand = True»

Edetabeli tippu jõuaksid kõige agressiivsemad või/ja suurima volüümiga mängijad.

EDIT: Kui kellegil isu saab kena trolli teema teha kas siia või Two Plus Two või on seda juba tehtud?

Kakahirmutis
04.01.14, 22:30
Ei ole. Edetabelis on ainult rahadesse jõudmised - maha ei ole arvestatud turniire, kus rahadesse ei jõutud.

Säärastel tabelitel puudub väärtus. Samamoodi võiks koostada rahalaua mängijate edetabeli, kus kõikide mängijate tulemused kuvatakse filtriga: «Won Hand = True»

Edetabeli tippu jõuaksid kõige agressiivsemad või/ja suurima volüümiga mängijad.

EDIT: Kui kellegil isu saab kena trolli teema teha kas siia või Two Plus Two või on seda juba tehtud?

graphi peale kirja ei tule et moditud graph? :)

qbj0hn
04.01.14, 22:32
ez game

http://www.upload.ee/image/3805247/easy.jpg

ranka
04.01.14, 22:36
graphi peale kirja ei tule et moditud graph? :)

Ei:

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/troll.png

Kakahirmutis
05.01.14, 00:07
HEMis näha PTs pole :D

Aga liiga sirge graph enivei

ranka
05.01.14, 01:11
HEMis näha PTs pole :D

Aga liiga sirge graph enivei

Kui kuvada toda eelmainitud turniiride graafikut (ITM = TRUE), siis oleks see pikas perspektiivis täpselt sama sirge. Miks võrreldakse riistasid siis kui nad ei ole kõvad ja öelda, et mul on suurem :)

Kakahirmutis
05.01.14, 01:33
Kui kuvada toda eelmainitud turniiride graafikut (ITM = TRUE), siis oleks see pikas perspektiivis täpselt sama sirge. Miks võrreldakse riistasid siis kui nad ei ole kõvad ja öelda, et mul on suurem :)

kui pehmena on ikka suurem? lebo

ranka
05.01.14, 01:41
tssstttt nokuhirmutis! :)

Codecci
05.01.14, 14:19
Keegi PokerStarsis kutimani teab? Härra $100 vist võlgu, oleks viisakas ära maksta: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=41647768&postcount=50891

Avicii
05.01.14, 20:07
Mis seadus seda keelas, et ei ei tohtinud teiste inimeste andmeid avalikus foorumis avaldada? any1?

elrosmeero
05.01.14, 20:13
Sa prolly küsid täpsemat, aga andmekaitseseadus muidu äkki ?

rahvavaenlane
05.01.14, 21:09
kus see kuradi isebännimise teema oli?

qbj0hn
05.01.14, 21:11
Mis sa siin ikka jorised jh

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2138-***-B%C3%A4nni-mind!!!!-B%C3%A4nni-mind!!!!-***/page13

rahvavaenlane
05.01.14, 21:22
krt ma ei leia enam siin seda olulist kohta nagu üles enam, kus kõik ebaoluline ja asjasse mittepuutuv välja öelda. OT on ka nii pedeks ja spetsiks ära kiskunud.

VisaHing
05.01.14, 21:47
Aidake määrata hinnad antud raamatutele:

'' The Theory of Poker '' David Sklansky
'' Inside the poker mind '' David Sklansky
" The Poker Mindset " Ian Taylor & Matthew Hilger
'' Harrington on Holdem. Volume 2 The Endgame '' Dan Harrington

:) Tänud ette. Kui palju oleks mõistlik küsida nende bookide eest?

timz0333
05.01.14, 21:50
krt ma ei leia enam siin seda olulist kohta nagu üles enam, kus kõik ebaoluline ja asja
sse mittepuutuv välja öelda. OT on ka nii pedeks ja spetsiks ära kiskunud.

Tee oma teema imo "rahvavaenlase vaenu nurk "

VisaHing
05.01.14, 23:01
Ühte inimest libahunti vaja. Liituge ja homme läheb mäng käima :)

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13232-Werewolf-22-registreerimine?p=569502#post569502

overbet
05.01.14, 23:17
in b4 WeThePeople

overbet
05.01.14, 23:24
http://www.tarbija24.ee/2649992/lugeja-kusib-kas-online-pokkeriga-tulu-teenides-peab-makse-maksma

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/1375735945_black-guy-laughing-on-boat-gif.gif

pastilaa
05.01.14, 23:45
http://www.tarbija24.ee/2649992/lugeja-kusib-kas-online-pokkeriga-tulu-teenides-peab-makse-maksma

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/1375735945_black-guy-laughing-on-boat-gif.gif

poty

Vandalar
06.01.14, 00:37
Kas riik ei saa siis juba litsenseeritud tubadelt tulu, sest nad on siin litsenseeritud?

MartinGarcia
06.01.14, 00:53
oehjah

VisaHing
06.01.14, 00:59
http://www.tarbija24.ee/2649992/lugeja-kusib-kas-online-pokkeriga-tulu-teenides-peab-makse-maksma

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/1375735945_black-guy-laughing-on-boat-gif.gif

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/73/Roflcopter.gif

Nujah eks leidub ka selliseid tegelasi. Kujutan ette, et vend hakkabki nüüd 21% oma pokkerituludest riigile kantima.

privador
06.01.14, 01:38
Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne

JohnnyDolce
06.01.14, 01:59
Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne


Miks saja aasta pärast? Kõik online-pokkeriga ongi ju sisuliselt elektrooniliselt kontrollitav.

Vandalar
06.01.14, 02:14
Ah, mis sa plärad.

ranka
06.01.14, 02:36
Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne

Sõbrants tihti korraldab sulle ilusaid öid?

jrgn hell
06.01.14, 04:22
Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne

Solid sõbranna, kui pärast ilusat ööd raha pakkudes ei solvu.

ranka
06.01.14, 05:23
Solid sõbranna, kui pärast ilusat ööd raha pakkudes ei solvu.

Õige sõber/sõbranna ei solvu kunagi sõbra peale. Seega JOKK.

rasmer
06.01.14, 05:38
Teeme hooandja projekti raha kogumiseks, et priva kirjutaks raamatu naistest ja suhetest.

ranka
06.01.14, 05:41
Teeme hooandja projekti raha kogumiseks, et priva kirjutaks raamatu naistest ja suhetest.

Pigem selle aasta jõuluannetuse raames kogume raha ja teeme ise.

Kui kellelgi igav ja railimistuju, siis Sunday Millionil 85 mängijat järel sealhulgas kasutaja «rolfjuunior», kes hetkel 46. koha stäkiga. $1906 auhinnarahaks garanteeritud.

Owner85
06.01.14, 06:36
rolf out AJ vs KQ 2.6k$ vaevatasu

jrgn hell
06.01.14, 06:57
Teeme hooandja projekti raha kogumiseks, et priva kirjutaks raamatu naistest ja suhetest.


http://www.youtube.com/watch?v=jdzSN6Zc2Zw

makz
06.01.14, 07:25
Raamatutest rääkides, siis jõudsin just lõpule I. Hargla triloogiaga apteeker Melchiori seiklustest keskaegses Tallinnas. Kui kedagi huvitavad krimiromaanid ning ka ajalugu ei jäta külmaks, siis julgen soovitada - juba pelgalt keskaegse Tallinna ning inimese maailmapildi kirjeldused on lugemist väärt, lisaks veel classic kriminulli sugemed.

karupoeg
06.01.14, 08:24
Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne

http://uudised.err.ee/?06291942

oma FB-s oli ta nõus selle 5 aasta peale bette ka vastu võtma

Kakahirmutis
06.01.14, 08:30
Naine tahab raha et uusi kingi osta,kannad üle ja maksad makse? :D

karupoeg
06.01.14, 08:32
Naine tahab raha et uusi kingi osta,kannad üle ja maksad makse? :D

ei.

Sama hästi annad lapsele taskuraha ja laps maksab makse.

vsiu100
06.01.14, 09:08
Teeme hooandja projekti raha kogumiseks, et priva kirjutaks raamatu naistest ja suhetest.

ma käisin sama asja kuskil teemas ca kuu aega tagasi välja, et raamat oleks privadorile uus väljund ja pritsiks sulli ja feimi peale.
ma ei tea, privador, kas sa pead seda leveldamiseks või ei taha/viici asja lihtsalt käsile võtta aga ma mõtlen seda tõsiselt.
olen mõnele nais-tuttavale priva kuldsemaid vastuseid ja linke teemadele edasi pannud ja kõiki võtab naerma, kihelema ja küsitakse pilti näha ;)
kui uurisin, kas selle mehe kirjutatud naiste, suhete jms raamatu ostaksite, siis lubati magamiskotiga raamatupoe ukse taha minna. ilma naljata.

pastilaa
06.01.14, 09:18
http://uudised.err.ee/?06291942

oma FB-s oli ta nõus selle 5 aasta peale bette ka vastu võtma

Panga klientide käitumine küll muutub ning osaliselt kannustavad neid muutusi tagant ka pangad ise, kuid kasvõi näiteks kriisiolukorras, kui peaks kaduma elekter või ei ole internetiühendus, on sularaha jätkuvalt vajalik ja pankade kohustus see tagada.

http://www.aripaev.ee/article/2013-12-11/pangajuhid_sularaha_ei_kao_kuhugi

karupoeg
06.01.14, 09:36
Panga klientide käitumine küll muutub ning osaliselt kannustavad neid muutusi tagant ka pangad ise, kuid kasvõi näiteks kriisiolukorras, kui peaks kaduma elekter või ei ole internetiühendus, on sularaha jätkuvalt vajalik ja pankade kohustus see tagada.

http://www.aripaev.ee/article/2013-12-11/pangajuhid_sularaha_ei_kao_kuhugi

ma olen su viitega nõus ka ise. Lihtsalt juhtisin tähelepanu, et erinevate arvamuste kohaselt on see siiski lähitulevik. Küll vast mitte 5 aasta perspektiivis nagu PK ennustab.

VisaHing
06.01.14, 10:16
Korralik. 55k $ ühe öö eest haiglas.

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aPvmgAq_700b_v1.jpg

Codecci
06.01.14, 10:26
Haige riik raisk...

Lihtsalt infoks (ei taha jälle haigekassa teemal vaidlema hakata kas tasub või ei, kopp ees selle teema üle vaidlemisest): uuel aastal lõin käe puruks, kohalikus esmaabis tehti röntgen ja pandi kipsi, päris korralikult paika ei saadud ja pidin veel Tallinna EMO-sse ka minema, kus ka röntgen ja siis mingi spetsim vend oskas öelda, et pole ikka oppi vaja.

Kogu lõbu läks kokku maksma:
* Paides €5 visiiditasu + €0.10 kilesussid
* Tallinnas €5 visiiditasu

Kindlustamata olen. Ma ei tea, kas tegelikult oleks pidanud kipsi eest maksma, mõlemas kohas küsisin küll, et ma ju kindlustamata, et palju ja kuhu maksma pean ja mõlemas kohas öeldi, et ei pea midagi maksma, esmaabi... Dunno.

VisaHing
06.01.14, 10:37
Haige riik raisk...

Lihtsalt infoks (ei taha jälle haigekassa teemal vaidlema hakata kas tasub või ei, kopp ees selle teema üle vaidlemisest): uuel aastal lõin käe puruks, kohalikus esmaabis tehti röntgen ja pandi kipsi, päris korralikult paika ei saadud ja pidin veel Tallinna EMO-sse ka minema, kus ka röntgen ja siis mingi spetsim vend oskas öelda, et pole ikka oppi vaja.

Kogu lõbu läks kokku maksma:
* Paides €5 visiiditasu + €0.10 kilesussid
* Tallinnas €5 visiiditasu

Kindlustamata olen. Ma ei tea, kas tegelikult oleks pidanud kipsi eest maksma, mõlemas kohas küsisin küll, et ma ju kindlustamata, et palju ja kuhu maksma pean ja mõlemas kohas öeldi, et ei pea midagi maksma, esmaabi... Dunno.

Erakorraline on tasuta vist. Käisin hiljuti ühe hambaga erakorralises ja seal küll küsiti, et kas haigekassa on. Ütlesin, et on küll. Peale protseduure öeldi, et võid koju minna headaega. Raha nad ei soovinud ja ütlesid, et haigekassa taob kinni. :P.

Kakahirmutis
06.01.14, 10:39
Haige riik raisk...

Lihtsalt infoks (ei taha jälle haigekassa teemal vaidlema hakata kas tasub või ei, kopp ees selle teema üle vaidlemisest): uuel aastal lõin käe puruks, kohalikus esmaabis tehti röntgen ja pandi kipsi, päris korralikult paika ei saadud ja pidin veel Tallinna EMO-sse ka minema, kus ka röntgen ja siis mingi spetsim vend oskas öelda, et pole ikka oppi vaja.

Kogu lõbu läks kokku maksma:
* Paides €5 visiiditasu + €0.10 kilesussid
* Tallinnas €5 visiiditasu

Kindlustamata olen. Ma ei tea, kas tegelikult oleks pidanud kipsi eest maksma, mõlemas kohas küsisin küll, et ma ju kindlustamata, et palju ja kuhu maksma pean ja mõlemas kohas öeldi, et ei pea midagi maksma, esmaabi... Dunno.


Mingi teema oli et kiirabi kutsud on tasuta , kui ise haiglasse lähed siis maksad midagi (obv mitte üüratult palju)

karupoeg
06.01.14, 10:44
Haige riik raisk...

Lihtsalt infoks (ei taha jälle haigekassa teemal vaidlema hakata kas tasub või ei, kopp ees selle teema üle vaidlemisest): uuel aastal lõin käe puruks, kohalikus esmaabis tehti röntgen ja pandi kipsi, päris korralikult paika ei saadud ja pidin veel Tallinna EMO-sse ka minema, kus ka röntgen ja siis mingi spetsim vend oskas öelda, et pole ikka oppi vaja.

Kogu lõbu läks kokku maksma:
* Paides €5 visiiditasu + €0.10 kilesussid
* Tallinnas €5 visiiditasu

Kindlustamata olen. Ma ei tea, kas tegelikult oleks pidanud kipsi eest maksma, mõlemas kohas küsisin küll, et ma ju kindlustamata, et palju ja kuhu maksma pean ja mõlemas kohas öeldi, et ei pea midagi maksma, esmaabi... Dunno.

esmaabi on sellesmõttes "tasuta" jah ka kindlustamata isikutele.

Endal oli erakorraline op, 5 ööd intensiivis, 3 ööd tavas. kokku 200 eek (Maksin sulas, sekretär pidi persili kukkuma).

Potsataja
06.01.14, 11:29
Erakorraline on tasuta vist. Käisin hiljuti ühe hambaga erakorralises ja seal küll küsiti, et kas haigekassa on. Ütlesin, et on küll. Peale protseduure öeldi, et võid koju minna headaega. Raha nad ei soovinud ja ütlesid, et haigekassa taob kinni. :P.

Mis mõttes käisid hambaga erakorralises. EMO-s tehti süsti vms?

vennike
06.01.14, 11:34
Austraalias on kasutusel "paypass", lihtsalt asetad oma pangakaardi makseterminali vastu sekundiks ja makstud. Ilgelt mugav, nahhui seda sula üldse vaja on. Igal pool saab nii makstud, isegi taksos. Eestis muidugi huiatakse pooleks kõik kui selline asi võimalik oleks.

Godspeed_EJ
06.01.14, 11:40
Eestis testitakse imo sama "paypassi" süsteemi hetkel, ainult pangakaardi asemel on vaja mobiil terminali vastu asetada.

Trapface
06.01.14, 11:42
Mis mõttes käisid hambaga erakorralises. EMO-s tehti süsti vms?

Erakorraline on siis, kui on paistes või närv põletikuline.

VisaHing
06.01.14, 11:43
Mis mõttes käisid hambaga erakorralises. EMO-s tehti süsti vms?

Eih :D. Võrus käisin ühes lambikas hambaarstipunktis laupäeval. Ühe hambaga olnud kaua jama. Murdus ära teine ja tükid sees. Ütlesin et palun tõmmake need välja. Tehti oma 4-5 süsti. Üritati tõmmata mitmeid kordi. Ei midagi. Öeldi, et kahjuks ilma pildita ei saa midagi teha. Põletik ka kergelt sees, selle ei läinud ka hammas tuimaks. Nuh standard tax oleks olnud 30 eur vähemalt nende protseduuride eest.

Aga nende sõnul haigekassa maksab kuna erakorraline abi.

VisaHing
06.01.14, 11:44
Einar Kuuse movie treila.

http://www.youtube.com/watch?v=w6r19-WF_Yo

valustyng
06.01.14, 18:33
vaadates seda haigla arvet, tekib huvi, millises lux palatis oldi ja mis mõnuaineid selliste summade eest manustati :)

Potsataja
06.01.14, 18:43
vaadates seda haigla arvet, tekib huvi, millises lux palatis oldi ja mis mõnuaineid selliste summade eest manustati :)

Teoreetiline mõnuainete arve on 7k$

http://www.raviminfo.ee/apthkiri.php?atc=N02AA01&apteek=?&regioon=01

Midagi sinnakanti.

reggie
06.01.14, 20:04
Oskab keegi öelda, kas B kategooria tervisetõendit saab ainult oma perearstilt või on võimalus seda kuskilt Tartust ka saada?

JohnnyDolce
06.01.14, 20:10
Tervisetõendiga seoses..

On kellelgi arvutis mingit suvalist tervisetõendit? Vaja UK ülikooli tegemistes natuke pikendust. Photoshopiks veidi.. Tõsiselt räägin, oleks vaja lihtsalt, et tempel või asutuse logod jne värgid oleks blanketil. Tänud!

VisaHing
06.01.14, 22:32
HDTaneli juurde tagasitulles.. Jälgin huvipärast ta streami. Inimene on juba viimase 15 minuti jooksul 4 korda öelnud, et palun toetage mind. Teeme nüüd kerge pausi, et te saaksite mind toetada. 3 minutit hiljem. Ma tean, et kõik soovite mind toetada seega toetage palun. 4-5 korda nii lühikese ajajooksul sama asja rahvale korrutada.

current stream:
http://www.youtube.com/watch?v=McpQxab089U

Just selle posti kirjutamise ajal 2 korda ütles veel sama asja. Et palun SMSige ja toetage et saaks PS4 osta. :D :D '' Sms ainult võtab 1.60. Seega toetage toetage ''

Vandalar
06.01.14, 23:06
Krt keegi ei vasta seal :( Mis upload kiirust vaja läheb, et nt. 720 punniga striimida?

ranka
06.01.14, 23:27
SrslySiriuselt uus lugu


http://www.youtube.com/watch?v=cyJpCnw7XJ4

ranka
07.01.14, 01:30
kägar

https://pbs.twimg.com/media/BdLq8nSCIAA3Bjb.png:large
https://pbs.twimg.com/media/BccKVICCEAArJ9x.png:large

https://twitter.com/gamblingsht

taipupole
07.01.14, 01:40
current stream:
http://www.youtube.com/watch?v=McpQxab089U

Vaatasin ka ja ütlen täitsa ausalt, et päris huvitav oli, ma muidugi olen mängudest huvitatud ja ning on eelmise põlvkonna xbox, et nt Kinecti tutvustus jms vaatasin küll huviga.

Ei saa heidist aru.

TaistoJ
07.01.14, 03:58
Korralik. 55k $ ühe öö eest haiglas.

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aPvmgAq_700b_v1.jpg

Odavam on surra.

camu
07.01.14, 04:59
Vaatasin ka ja ütlen täitsa ausalt, et päris huvitav oli, ma muidugi olen mängudest huvitatud ja ning on eelmise põlvkonna xbox, et nt Kinecti tutvustus jms vaatasin küll huviga.

Ei saa heidist aru.

Ma vaatan ka streame päris palju. NIng sattusin ka söögi kõrvale 10 minutit taneli asja vaatama. Alustas Fifa mängimist, esiteks ei suutnud leida üles bayernit, sest liigaks oli brazil, siis ei suutnud aru saada, et miks igal staadionil ei saa talvel mängida. Siis ei suutnud üles leida sprindi ja söödu nuppu. Selleks ajaks olin ma nii tiltis, et panin kiirelt kinni ära. Miks vaadata ligi 30 aastase mehe streami, kes igal minutil annetusi küsib ja lisaks on mängudes niivõrd halb. Nagu wtf.
Seal pole mittemingisugust meelelahutust, kui täiskasvanud mees iga minuti tagant "OMG" hüüab.

Codecci
07.01.14, 06:53
Mida HDTanel pakub mida teised kordades paremini ei tee (v.a. facepalme)?

Ainuke pluss, et prolly ainuke kes eesti keeles sellist asja ajab. See ei tähenda veel, et midagi hästi teeb ja talle selle eest maksma peaks...

Mingi aeg Vandalar oli ka ainuke (või üks vähestest), kes eestikeelsed pokkerivideod teinud oli. Standard $30 subscription oleks olnud mõistlik küsida tal? :)

taipupole
07.01.14, 08:15
Mida HDTanel pakub mida teised kordades paremini ei tee (v.a. facepalme)?

Ainuke pluss, et prolly ainuke kes eesti keeles sellist asja ajab. See ei tähenda veel, et midagi hästi teeb ja talle selle eest maksma peaks...

Mingi aeg Vandalar oli ka ainuke (või üks vähestest), kes eestikeelsed pokkerivideod teinud oli. Standard $30 subscription oleks olnud mõistlik küsida tal? :)

Muidugi oleks ja küllap oleks keegi ka maksnud. See, et kuskil on miski parem, on sul muidugi tore teooria, kuid suhteliselt mõttetu. Umbes nagu Estonian Air, et miks peaks üldse keegi lendama, kui teised firmad on paremad. Aga lennatakse, eksole.

Oluline on ka, et sina või mina polegi tema sihtrühm. Sihtrühmaks on tal just need, kes tahavad või vajavad veel eesti keeles. Kui ta on ainus, siis ta ongi parim, tahad sa või mitte.

Striimimaailma Elron.

Codecci
07.01.14, 09:01
Muidugi oleks ja küllap oleks keegi ka maksnud. See, et kuskil on miski parem, on sul muidugi tore teooria, kuid suhteliselt mõttetu. Umbes nagu Estonian Air, et miks peaks üldse keegi lendama, kui teised firmad on paremad. Aga lennatakse, eksole.

Oluline on ka, et sina või mina polegi tema sihtrühm. Sihtrühmaks on tal just need, kes tahavad või vajavad veel eesti keeles. Kui ta on ainus, siis ta ongi parim, tahad sa või mitte.

Striimimaailma Elron.
Kui sinu arust oleks olnud mõistlik Vandalaril küsida $30 subscription oma videote eest, siis pole meil tõesti rohkem millegi üle arutada :p

Igaüks võib küsida mis summa ise tahab, aga samahästi võin mina kommenteerida kui debiilne ja sitt see toode on mida sellise hinnaga müüakse.

taipupole
07.01.14, 09:29
Kui sinu arust oleks olnud mõistlik Vandalaril küsida $30 subscription oma videote eest, siis pole meil tõesti rohkem millegi üle arutada :p

Igaüks võib küsida mis summa ise tahab, aga samahästi võin mina kommenteerida kui debiilne ja sitt see toode on mida sellise hinnaga müüakse.

Kui igaüks võib küsida ja samal ajal Vandalar nagu ei võiks, siis see on nii kõva loogika, et pole tõesti midagi arutada.

Pakkumine ja nõudlus, tead.

Codecci
07.01.14, 09:50
Kui igaüks võib küsida ja samal ajal Vandalar nagu ei võiks, siis see on nii kõva loogika, et pole tõesti midagi arutada.

Pakkumine ja nõudlus, tead.
Ma ei öelnud, et ei või, ma küsisin kas see on sinu arvates mõistlik.

Pakkumine ja nõudlus, täpselt.

pastilaa
07.01.14, 09:50
Vaatasin ka ja ütlen täitsa ausalt, et päris huvitav oli, ma muidugi olen mängudest huvitatud ja ning on eelmise põlvkonna xbox, et nt Kinecti tutvustus jms vaatasin küll huviga.

Ei saa heidist aru.

heit on ju lihtsalt seetõttu, et ta on ebamoraalne, taktitundetu ja rumal (sa kindlasti oled ta esimest rahalunimise videot näinud). oma asja võidakse ju hästi teha (või küllaltki hästi), aga mina seetõttu reformierakonda ei vali.

Ermii
07.01.14, 10:01
heit on ju lihtsalt seetõttu, et ta on ebamoraalne, taktitundetu ja rumal (sa kindlasti oled ta esimest rahalunimise videot näinud). oma asja võidakse ju hästi teha (või küllaltki hästi), aga mina seetõttu reformierakonda ei vali.
http://www.upload.ee/image/3809992/savikas.jpg

Romka
07.01.14, 10:09
SrslySiriuselt uus lugu


http://www.youtube.com/watch?v=cyJpCnw7XJ4

Korralik huumor :biggrin:
Mingi 2+2 topic või suurem backstory/cliffs sellel ka, mille järgi see tehtud on?

ranka
07.01.14, 10:20
Kas kellelgi veel foorum läägab või on see minu netiühenduse taga? Muud lehed funkavad hästi, aga prod täiega läägavad s.h. ka emaserver. Suhtlesin adminnidega ja nad ütlevad, et nende pool ping on kõik OK.

ranka
07.01.14, 10:22
Muidugi oleks ja küllap oleks keegi ka maksnud. See, et kuskil on miski parem, on sul muidugi tore teooria, kuid suhteliselt mõttetu. Umbes nagu Estonian Air, et miks peaks üldse keegi lendama, kui teised firmad on paremad. Aga lennatakse, eksole.

Oluline on ka, et sina või mina polegi tema sihtrühm. Sihtrühmaks on tal just need, kes tahavad või vajavad veel eesti keeles. Kui ta on ainus, siis ta ongi parim, tahad sa või mitte.

Striimimaailma Elron.

+1

Tegu ei ole ka monopoliga, et peaks häält tõstma.

ranka
07.01.14, 10:23
Kui sinu arust oleks olnud mõistlik Vandalaril küsida $30 subscription oma videote eest, siis pole meil tõesti rohkem millegi üle arutada :p

Igaüks võib küsida mis summa ise tahab, aga samahästi võin mina kommenteerida kui debiilne ja sitt see toode on mida sellise hinnaga müüakse.

Kui Vandalar avaks eestikeelse pokkerivideo saidi. Tulemused oleksid kõik ausad, kallutamata ja moonutamata ning küsiks $30, siis mis selles halba on?

qbj0hn
07.01.14, 10:38
Korralik huumor :biggrin:
Mingi 2+2 topic või suurem backstory/cliffs sellel ka, mille järgi see tehtud on?

3 aastaga pole suutnud durrrr junglemaniga challenget ära teha mis suurelt promoti. jungleman juhib soliidselt+prop betid veel vahel ja Tom leiab alati mingi ettekäände mitte mängida+ignob.
Lisanks jungle armastab jäätist :redface:

Anyway,
Ligikaudu mis litaka saab kui hetkel kõrbeda, et suvekad all on. Mingi kuu juba nii ringi lasknud ja pole plaani vahetada ka. Obv siis pulti ei istu kui miski kiilakas peal on, aga atm täielikud juulikuu teed. Kui mingi miracle peaks juhtuma, et deep talv tuleb siis lükkan alles alla vast või olen jala mees lihtsalt, anyway kasutan nii vähe masinat, savi.

Kotkas1000
07.01.14, 11:02
Reedel läheb külmaks. Kuni -10c.

yolpa
07.01.14, 11:06
Mida HDTanel pakub mida teised kordades paremini ei tee (v.a. facepalme)?

Ainuke pluss, et prolly ainuke kes eesti keeles sellist asja ajab. See ei tähenda veel, et midagi hästi teeb ja talle selle eest maksma peaks...

Mingi aeg Vandalar oli ka ainuke (või üks vähestest), kes eestikeelsed pokkerivideod teinud oli. Standard $30 subscription oleks olnud mõistlik küsida tal? :)
Kusjuures selline mäng nagu league of legends, meil oma pro kes mängis eelmine hooaeg euroopa esimeeksonnas ja sai ka kätt proovida mm-il kus esikoha auhind oli 1m$. Samat mängu mängivad ka paljud teised noored kutid ja mõnelgi nesit isegi päris asjalikud streamid, kus mängivad koos oma fännidega, jagavad nänni, õpetavad mägnu jne. Ja keegi ei küsi ühtegi annetust otse ega midagi, sest poisid lihtsalt naudivad mida teevad

Pythagoras
07.01.14, 11:07
kui talvekad olemas, siis lükkaks ikka alla, neid nn kiilakaid võib +2 +3 õhu juures ka olla. Pühapäeva õhtul oli Tartus nt õhk plussis, aga tänavad tõmbas mingiks tunniks täiesti kiilakaks.

qbj0hn
07.01.14, 11:08
Pole, asi selles ongi, lükkan varsti maha nagunii masina ja ei raatsi uusi osta.

Pythagoras
07.01.14, 11:16
no siis kui +2 +3, siis ma turvalisuse mõttes enam väga sõita ei julgeks, kui niiskem ilm ka, tee päris kuiv, siis muidugi teine asi. Teiste elud ka liiklluses potentsiaalselt ohus.

qbj0hn
07.01.14, 11:19
Polegi plaanis gambleda.
Ma teen 2x nädalas 10 mindise otsa lolz.

ranka
07.01.14, 11:21
Polegi plaanis gambleda.
Ma teen 2x nädalas 10 mindise otsa lolz.

Sul alati miski kummide teema. Kunagi ei viitsi peale panna või vahetada. Minu arvates on ikkagi gamble. Ma kasutaks kumme, eriti talveomasid.

Vahet ei ole kas korra garaazi/tagasi või tuleb pikem sõit. Turvalisus eelkõige.

qbj0hn
07.01.14, 11:26
Rofl ranka.
Su post kuidagi kahemõtteline või mu mindset nii rikutud lihtsalt?

yolpa
07.01.14, 11:29
Rofl ranka.
Su post kuidagi kahemõtteline või mu mindset nii rikutud lihtsalt?

ei ole su mindset rikutud

Kakahirmutis
07.01.14, 11:31
Kasuta kummi bot

qbj0hn
07.01.14, 11:31
wp igatahes.

pastilaa
07.01.14, 11:36
Anyway,
Ligikaudu mis litaka saab kui hetkel kõrbeda, et suvekad all on. Mingi kuu juba nii ringi lasknud ja pole plaani vahetada ka. Obv siis pulti ei istu kui miski kiilakas peal on, aga atm täielikud juulikuu teed. Kui mingi miracle peaks juhtuma, et deep talv tuleb siis lükkan alles alla vast või olen jala mees lihtsalt, anyway kasutan nii vähe masinat, savi.

saada pikale pm ja saad hea diiliga talvekad alla. endast võib savi olla, aga teistest liikluses ei tohi olla - pole koht kus yolo olla

ranka
07.01.14, 11:38
Ei kõik ok.

Mina isiklikult kasutaks õigeid kumme, sest kunagi ei tea, mis võib-olla.

Välisvaatlusel ja käega katsudes võib kõik tunduda täiesti heas korras olevat, aga kui juba oled «poolel-teel», ning mõtled ümber, siis juba hilja uut kummi peale panna - hui viitsid seisma jääda ja putitama hakata. Sõidu tuju vajub nii ära. Onju poisid?

Tihtilugu ongi nii, et koduhoovi sisenedes on kõik OK, aga kui lähed juba sügavamale, siis seal on peidus need kõige hullemad ohud. Seepärast peakski varakult kummide peale mõtlema.

qbj0hn
07.01.14, 11:50
saada pikale pm ja saad hea diiliga talvekad alla. endast võib savi olla, aga teistest liikluses ei tohi olla - pole koht kus yolo olla

Liiklus puudub pmst ja obv ei yolota.
Viitsi 300-400 alla lükata lihtsalt kui anyway müün maha ja 2x nädalas teen 10 mindise otsa. Külm tleb olen jala lihtsalt ja vsjo.



.....

Kahjuks lähevad osad masinad esmaselt ülevaatuselt siiski läbi ja pole kumme vaja tihtilugu.
Osadel aparaatidel on kohe ilmselged tunnused, et kohviks sõidetud ja oleks patt thin icel lasta.

Cash87
07.01.14, 11:56
Kas kellelgi veel foorum läägab või on see minu netiühenduse taga? Muud lehed funkavad hästi, aga prod täiega läägavad s.h. ka emaserver. Suhtlesin adminnidega ja nad ütlevad, et nende pool ping on kõik OK.

Minul läägab eelmisest nädalast. Vahel ei loadi lõpuni lehte. Aga süüdistasin elioni selles, tundub, et viimasel ajal alla käinud.

ropka11
07.01.14, 12:21
kägar

https://pbs.twimg.com/media/BdLq8nSCIAA3Bjb.png:large
https://pbs.twimg.com/media/BccKVICCEAArJ9x.png:large

https://twitter.com/gamblingsht
Ma ütlesin sulle kunagi Ranka, et vaadates seda kaabuga meest siis tekib mul kohe millegipärast tunne, et ta tahab mängijate rahadega Mehhikosse tõmmata esimesel võimalusel

vsiu100
07.01.14, 12:32
6-7mm kasutatud rehv 10-20eur/tk.

ropka11
07.01.14, 12:33
Mida HDTanel pakub mida teised kordades paremini ei tee (v.a. facepalme)?

Ainuke pluss, et prolly ainuke kes eesti keeles sellist asja ajab. See ei tähenda veel, et midagi hästi teeb ja talle selle eest maksma peaks...

Mingi aeg Vandalar oli ka ainuke (või üks vähestest), kes eestikeelsed pokkerivideod teinud oli. Standard $30 subscription oleks olnud mõistlik küsida tal? :)

No Vandalari hääletämbri eest oleks paljud koduperenaised nõus 30 välja käima ja kui sinna juurde veel tasuta pokkeriõpe ka

pastilaa
07.01.14, 12:45
No Vandalari hääletämbri eest oleks paljud koduperenaised nõus 30 välja käima ja kui sinna juurde veel tasuta pokkeriõpe ka

+mina

VisaHing
07.01.14, 13:33
Kellegil uuemat Tuludeklaratsiooni kalkulaatorit on anda, mis oleks enamvähem täpne? Kunagi oli üks excel based calc aga see kuhugi kadunud. Enda arvutuste järgi peaks täitsa korralik rakeback tulema riigilt aga tahaks üle kontrollida :)

jrgn hell
07.01.14, 15:52
http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=145447

Kulnde osa see viimane. Eriti see Eesti looma talvine ettevalmistus.

Codecci
07.01.14, 19:03
Kui Vandalar avaks eestikeelse pokkerivideo saidi. Tulemused oleksid kõik ausad, kallutamata ja moonutamata ning küsiks $30, siis mis selles halba on?
Mulle tundub, et me räägime eri asjadest.

Sinu point on, kas see on ebaeetiline või ok ärilisest vaatenurgast. Jah, see on ok, iga inimene võib müüa mida ta ise tahab sellise hinnaga millega ise tahab. Global võib küsida Mustamäe sõidu eest €100, OpheliaMayRose tunnise kepi eest $400, Kirby tolmuimeja eest €3000, Madis Erit standard 50-50 staking diili jne. Kõik on legit, JOKK.

Mina räägin valuest. Kas need asjad on sinu arust oma hinda väärt, kas sa soovitaksid neid oma sõbrale? Value on paigas? Minu arust ei ole ühegi nende asja puhul, samamoodi ei oleks ka Vandalari coachingu puhul. HDTanel küll kohustuslikus korras raha ei küsi, aga minu arust isegi tasuta vaatamise puhul pole valuet, see klikk mis ta saab on rohkem väärt kui content mida ta pakub, rääkimata €1 'st.

See suht ebaoluline, et ainuke, kes turul on. See ei tähenda, et seda väärt on ja teda kritiseerida ei saa, sest otsesed konkurendid puuduvad.

overbet
07.01.14, 19:08
OpheliaMayRose tunnise õhtusöögi eest $400

fyp

Murdock
07.01.14, 22:30
Kas ma olen ainuke kellel PCA super high roller live hakib?

KristjanLaas
07.01.14, 23:40
Kas ma olen ainuke kellel PCA super high roller live hakib?
ei

inward
07.01.14, 23:50
Keegi Tallinnas tasemel juuksurit oskab soovitada, kes oskaks keerukamaid soenguid lõigatada\soovitada (ala su peakuju järgi).

VisaHing
08.01.14, 00:33
Keegi Tallinnas tasemel juuksurit oskab soovitada, kes oskaks keerukamaid soenguid lõigatada\soovitada (ala su peakuju järgi).

Lauri Pedaja?

Rage
08.01.14, 00:51
Lauri Pedaja?
http://static.fjcdn.com/pictures/Bike+for+seal_e2adf6_4150417.jpg

taipupole
08.01.14, 01:00
Rinaldo pildi kääridega suht mustkunstnik olema.

ranka
08.01.14, 02:18
Mulle tundub, et me räägime eri asjadest.

Sinu point on, kas see on ebaeetiline või ok ärilisest vaatenurgast. Jah, see on ok, iga inimene võib müüa mida ta ise tahab sellise hinnaga millega ise tahab. Global võib küsida Mustamäe sõidu eest €100, OpheliaMayRose tunnise kepi eest $400, Kirby tolmuimeja eest €3000, Madis Erit standard 50-50 staking diili jne. Kõik on legit, JOKK.

Mina räägin valuest. Kas need asjad on sinu arust oma hinda väärt, kas sa soovitaksid neid oma sõbrale? Value on paigas? Minu arust ei ole ühegi nende asja puhul, samamoodi ei oleks ka Vandalari coachingu puhul. HDTanel küll kohustuslikus korras raha ei küsi, aga minu arust isegi tasuta vaatamise puhul pole valuet, see klikk mis ta saab on rohkem väärt kui content mida ta pakub, rääkimata €1 'st.

See suht ebaoluline, et ainuke, kes turul on. See ei tähenda, et seda väärt on ja teda kritiseerida ei saa, sest otsesed konkurendid puuduvad.

Kõik on suhteline.

Halva coachi puhul on halb value, ülemakstud taksoga samuti jne. aga HDTanel on hoopis teine. Kui tal sund raha ei ole ja keegi talle vabast tahtest raha saadab, ju siis saatjale oli see väärtuslik.

VisaHing
08.01.14, 09:52
rofl, mida see sibul küll mõtles omaarust.
http://www.reporter.ee/2014/01/07/pealtnagijad-jahmunud-otepaal-veeti-lapsi-nagu-hobuseid/

vw bussi oleks ju rahvas ära mahtunud v oli see ka pungil rahvast täis?

Codecci
08.01.14, 10:43
Haha :D

Samas lastel võis isegi täitsa lõbus olla. Lapsena endalgi vanavanematel oli "pirukas" ja minu sõidud enamjaolt möödusid kongis :D

Oliverk
08.01.14, 13:17
mingi 8 a sai nädalavahetusi piruka kongis sõidetud maale. :D

eyestabber
08.01.14, 13:36
hehe tulevad ka need kongisõidud meelde. Tänapäeval vist ei tuleks eriti kõnealla :D

pastilaa
08.01.14, 13:37
Keegi Tallinnas tasemel juuksurit oskab soovitada, kes oskaks keerukamaid soenguid lõigatada\soovitada (ala su peakuju järgi).

ikka LINK (http://www.ohtuleht.ee/549479/ma-olen-jalustrabav-ja-vorratu-ukskoik-mida-ma-ka-kannan-)

jrgn hell
09.01.14, 11:41
http://www.youtube.com/watch?v=FkZEJ2tKeSU

staarfotograafil ja staarajakirjanikul käärib vist


https://www.facebook.com/joosepj/posts/10202987326703940?stream_ref=10

TaistoJ
09.01.14, 12:05
Kes kurat "i call myself a pokerpro" teema kinni pani???? Potensiaali jagus veel küll ja peale.

///uus thread juba ju, my bad lolo, let the games continue

Codecci
09.01.14, 12:08
http://www.youtube.com/watch?v=FkZEJ2tKeSU

staarfotograafil ja staarajakirjanikul käärib vist


https://www.facebook.com/joosepj/posts/10202987326703940?stream_ref=10
Uhh, see võttis ikka korralikult facepalmima... OP päris prolt käsitles seda olukorda (Y)

karupoeg
09.01.14, 12:51
https://www.facebook.com/mart.vassiljev/posts/10201413812927591

siiralt ei suuda uskuda, et selliseid inimesi olemas on.

VisaHing
09.01.14, 13:01
Uhh, see võttis ikka korralikult facepalmima... OP päris prolt käsitles seda olukorda (Y)

Päris piinlik olukord tõesti. Aru oli saada, et Tipp ei readinud OPi ära, et kas bluffib või tal solid proof siiski olemas. Olles ise kirjutanud artikleid sellest, kuidas eestlane on pätt ja varas, siis ei tea mis tunne on neil nüüd :D.

// Samal ajal seda vaadates sain kõne, et sa oled võlgu meile maksa ära ühes asutusest. Päris äreva teise: '' Sa oled võlgu, maksa ära. Sa valetasid meile '' :D Õnneks oli tegu nende veaga.

jrgn hell
09.01.14, 13:51
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1530370_267257086762972_1689280927_n.jpg

VisaHing
09.01.14, 14:00
Vaatasin ka, et keegi on fb fanpage isegi teinud.

https://www.facebook.com/pages/Usun-Mari-Leen-Albersit-Ja-Meelis-Tomsonit/267239653431382

timz0333
09.01.14, 14:04
Op pani tõesti väga profilt!

Epic

Kakahirmutis
09.01.14, 14:07
Wtf on OP? :S

estdonk
09.01.14, 14:08
Original Poster, aga siin seda väljendit küll vist natuke vale kasutada

hotcocacola
09.01.14, 14:09
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1530370_267257086762972_1689280927_n.jpg

hahahaha, kuld!

Kakahirmutis
09.01.14, 14:12
Original Poster, aga siin seda väljendit küll vist natuke vale kasutada

Heh,mõtlesingi et äkki on see

Godspeed_EJ
09.01.14, 14:19
Meelis poisile on alati valetada meeldinud. Kunagi Hollywoodis tegi miski ürituse raames tegi tantsupõrandal pilti. Sõber, kes parasjagu tantsis, läks talle kogemata tantsuhoos vastu, nii et poisil läks põlv maha korraks vms. Meelis kadus ära ja järgmine moment oli turvameestega tagasi ja väitis, et talle oldi kambakesi kallale tuldud. Hollyka turvamehed obv viskasid kogu kamba klubist välja ilma teist osapoolt ära kuulamata. :)

Karma is a bitch Meelis!

Ints
09.01.14, 14:22
tõsine kullafond

vsiu100
09.01.14, 14:32
marileen oli kunagi selline norm mõõtmetes, noh pisut ümar aga välimuselt tubli 7,5/10.
see oli 7-8 klassis. käis mingi aeg mu vennaga ühes klassis ja tal oli vist mingi crush mu venna vastu.
ma ütlesin vennale, et norm tükk ju(aint välimuse järgi) ja milles küss.
vend(aasta+ noorem minust) ütles, et no fcking way, sellel eidel logisevad kruvid tõsiselt.

WeThePeople
09.01.14, 14:40
cliffs?

harryahven
09.01.14, 14:46
cliffs?

google.com

Fabulous
09.01.14, 15:40
Vaatasin ka, et keegi on fb fanpage isegi teinud.

https://www.facebook.com/pages/Usun-Mari-Leen-Albersit-Ja-Meelis-Tomsonit/267239653431382


Aga tegelikult on selline kõnede salvestamine ebaseaduslik. Tipp ja Täpp mingi ise politseisse! Vot siis saavad lapsed alles vastu vahtimist! telefon võis ise ka kotti neil kukkuda! või siis pidi ta enda telefoni sinna ära tooma, et süütust tõestada!

:D

vsiu100
09.01.14, 15:45
Paljas turvakaamera video ei tõesta veel tegelikult midagi!

VisaHing
09.01.14, 16:01
http://www.youtube.com/watch?v=mprGzKUZK6k

Maxi
09.01.14, 16:16
Ei taha teada mida ta ema peab praegu tundma kui sellist jama lehest loeb. Väga tore ja südamlik inimene on, aga poeg on küll ikka kloun.

Codecci
09.01.14, 16:28
On üldse tänapäeval pointi kellegi nutitelefon endale võtta millekski muuks kui maketiks? Igasugused kaug-telefoni-lukustused, otsingud jms ju olemas.

WeThePeople
09.01.14, 16:36
On üldse tänapäeval pointi kellegi nutitelefon endale võtta millekski muuks kui maketiks? Igasugused kaug-telefoni-lukustused, otsingud jms ju olemas.

igale sellisele asjale on ilmselt ka vastukäik kuskil.

WeThePeople
09.01.14, 16:37
google.com

ty et pakud spotti aga aint sõbralikkus on nüüd..

Cash87
09.01.14, 16:38
Enamus inimesi ei kasuta seda tarkvara lihtsalt. Osatakse ainult meili lugeda ja angry birdsy mängida, helistamisega tekivad vaikselt raskused.

Fabulous
09.01.14, 17:00
igale sellisele asjale on ilmselt ka vastukäik kuskil.
Kui muud üle ei jää, saab telefoni vähemalt ära blacklistida ja siis on lihtsalt tegu üsn kalli telliskiviga.

Vandalar
09.01.14, 17:06
Mis on tõenäosus 9max lauas võita 8-10 flippi järjest, kui kõik lähevad ai ? Kui see challenge üritus on 6max, siis mis tõenäosus seal?

viki
09.01.14, 17:20
Mis on tõenäosus 9max lauas võita 8-10 flippi järjest, kui kõik lähevad ai ? Kui see challenge üritus on 6max, siis mis tõenäosus seal?Neli on lauas.Tõenäosus võita on 1 jagatud mängijate arvuga.

Kakahirmutis
09.01.14, 17:40
Mis on tõenäosus 9max lauas võita 8-10 flippi järjest, kui kõik lähevad ai ? Kui see challenge üritus on 6max, siis mis tõenäosus seal?

1/9 korda 1/9 korda 1/9 korda 1/9 korda 1/9 korda 1/9 korda 1/9 korda 1/9 korda 1/9 korda 1/9 korda 1/9




edit : Loogiliselt mõeldes ( my math sux)

Codecci
09.01.14, 17:58
Ei ole asja vaja nii keeruliseks üldse mõelda. Kui 10K osalejat flippamisüritusel ja sa üks neist, siis 1/10K sinu tõenäosus võita, vahet pole kas kõik 10K flippavad korraga ühes 10K inimese lauas (lol) või 4-max laudades.

harryahven
09.01.14, 18:12
10k-handed, tundub huvitav

Kakahirmutis
09.01.14, 18:19
10k-handed, tundub huvitav

Mitu pakki läheks ja mitu splitti tuleks?

-andres-
09.01.14, 18:43
Ei ole asja vaja nii keeruliseks üldse mõelda. Kui 10K osalejat flippamisüritusel ja sa üks neist, siis 1/10K sinu tõenäosus võita, vahet pole kas kõik 10K flippavad korraga ühes 10K inimese lauas (lol) või 4-max laudades.

Kaarte ei ole niipalju.

Fabulous
09.01.14, 19:04
Tõenõusus on alati 50/50 - kas tuleb või ei tule.

VisaHing
09.01.14, 19:25
Tõenõusus on alati 50/50 - kas tuleb või ei tule.

Informaatika õpetajale meeldis omal ajal küsida pidevalt, et kui suur on tõenäosus, et lähed metsa ja kohtad karu.

Ma vastasin ka 50/50.. Kohtad või ei kohta.

VisaHing
09.01.14, 23:20
Arvet pole, siis tuleb see tekitada. :D

http://gyazo.com/cc50347da40e4aa0901461eb2a396a0e.png

jrgn hell
10.01.14, 00:13
Pole teleka taha jõudnud; ei tea, kas jooksis kuskilt läbi. Isegi, kui need sugulaste ülistused ja autori mingi lisatud draama maha võtta, on ikka fucking awesome tegu tüübi poolt.

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-25663992

Potsataja
10.01.14, 06:37
Vaatasin ka, et keegi on fb fanpage isegi teinud.

https://www.facebook.com/pages/Usun-Mari-Leen-Albersit-Ja-Meelis-Tomsonit/267239653431382

Nüüdseks on Tipp ja Täpp vist isegi selle fännilehe pihta pannud.

CheekyMullet
10.01.14, 10:08
Olybet on vist bumhuntimisele jala taha pannud, ainult 5 ühe limiidi lauda :(

ranka
10.01.14, 13:41
Privador, sina Indoneesia riisipõldudel valgeid naisi jahtimas?
http://www.ohtuleht.ee/559867/indoneesia-riisivaljad-kummitavad

WeThePeople
10.01.14, 15:16
http://25.media.tumblr.com/1059af187a846708435a10a169524fd3/tumblr_mz6rqh3HCF1t3mubro1_1280.jpg

http://markonomnom.tumblr.com/

VisaHing
10.01.14, 16:32
http://www.youtube.com/watch?v=YI-MIhsx1xg#t=444

reggie
11.01.14, 01:21
Kedagi Tartust ja autoga pole onlines, hüvitaks kulud, vaja 40km sõita-visati kodust välja.

qbj0hn
11.01.14, 01:34
Nozzu naine lõikas juhtmed läbi?

reggie
11.01.14, 01:40
Ükskord ma saan kaineks.

VisaHing
11.01.14, 03:19
ma olen kaine. võin sõita st kitttttt sõidab vms.

k2snakalle
11.01.14, 06:03
kust tallinnas õlut saada laupäeva hommikul kell 6?
edit: kui lasnamäest kaugemale ei viitsi liikuda

Romka
11.01.14, 11:37
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2DFZMCTgQNM

Fabulous
11.01.14, 11:40
PM'ge keegi Vene PTR'i link palun.

//edit: sain, ty

Provoker
11.01.14, 12:09
Keegi tartu kesklinnast 5min jalutuskäigu kaugusele korterit tahab soetada, siis mul oleks üks pakkuda. Samas kui kellelgi on linnast kuni 5km kaugusel maja pakkuda, siis seda otsiksin endale asemele.

Mrt1989
11.01.14, 12:14
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2DFZMCTgQNM

Tn paneel , 30hz no thx...

nikitheone
11.01.14, 12:15
kust tallinnas õlut saada laupäeva hommikul kell 6?
edit: kui lasnamäest kaugemale ei viitsi liikuda

minult

Herbert Sammal
11.01.14, 13:56
Olen ma õigesti aru saanud, et koduõlts (ankrus..) läheb aja pikku vaid kangemaks mitte "halvaks" nagu mulle üritati väita üks päev?. Detsembri esimestel päevadel sai tehtud.

rohelinekonn
11.01.14, 15:49
Olen ma õigesti aru saanud, et koduõlts (ankrus..) läheb aja pikku vaid kangemaks mitte "halvaks" nagu mulle üritati väita üks päev?. Detsembri esimestel päevadel sai tehtud.

olen nii aru saanud. Eile panin ise kah 20l käima eks reedel ole näha mis välja tuleb

VisaHing
11.01.14, 19:14
http://www.youtube.com/watch?v=QguEfBMhpyc#t=167

inward
11.01.14, 22:14
kust tallinnas õlut saada laupäeva hommikul kell 6?
edit: kui lasnamäest kaugemale ei viitsi liikuda

Laagna kooli garaažide vahelisest putkast peaks saama.