PDA

View Full Version : Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

udikaz
11.05.11, 12:33
Kõik filmid, mis sisaldavad pikkade mustade juustega tüdrukut või tühjade silmadega naeratavaid lapsi on snap fucked up õudsad.

aga need ei ole ju reaalsed, sa alateadlikult juba tead, et sellist asja ei ole olemas ja sa võtad seda kui meelelahutuslikku filmi. aga näiteks paranormal activity-t vaatasin ma huviga nagu dokumentaali. imo palju õudsam:)

udikaz
11.05.11, 12:37
Sellest ongi ju kõige lihtsam teha kolmas osa kui inimesed, kes peaksid surnud olema, on nüüdseks teadmata kadunud?

esiteks pane spoiler:) ja teiseks, see tekitabki küsimust, et kuidas katie saab olla vabaduses kui ta politsei kuuli sai, ta peaks olema kas surnud või vanglas right? kuidas järsku teadmata kadunud? ja mille ümber seda kolmandat sa kerida annab? ok nad on elus, aga nn deemon sai ju mis tahtis mis seal enam? :)

Karikakar
11.05.11, 12:53
esiteks pane spoiler:) ja teiseks, see tekitabki küsimust, et kuidas katie saab olla vabaduses kui ta politsei kuuli sai, ta peaks olema kas surnud või vanglas right? kuidas järsku teadmata kadunud? ja mille ümber seda kolmandat sa kerida annab? ok nad on elus, aga nn deemon sai ju mis tahtis mis seal enam? :)

Filmide/sarjade puhul on loogilisuse-ebaloogilisuse üle võimalik palju vaielda :)

udikaz
11.05.11, 13:02
jep see teebki sellest tavalise filmi, mitte dokfilmi

Fabulous
11.05.11, 13:36
USA varjant siis Quarantine. Pidi päris hull olema jah.
Vaatasin eelmisel suvel sõbra juures öösel mõlemad osad järjest ära. pärast oli suht creepy koju minna :D.

alaska
11.05.11, 14:02
Endale meeldivad kah sellised psühholoogilised õudukad paljude ehmatustega, aga kui filmi ajal närin küüsi ja kordan "no ära mine sinna jälle, ole teistega koos parem", siis peale filmi kaob sekunditega igasugune hirmutunne ja põhimõtteliselt võiks 5 minti hiljem surnuaeda minna. Varem nii ei olnud, pikalt peale filmi oli kõhe tunne ja tuli sussiga telekas kinni visata, et ei peaks voodist välja tulema.

Cypher0
11.05.11, 15:07
vaatasin ka mõlemad osad ära. mulle meeldis. ainult tekkisid väiksed küsimused:

Kui katie sai politseilt kuulu esimeses osas, siis kuidas teise osa lõpus saavad nad öelda et katie ja hunteri asukoht on siiamaani teadmata? ja millest nad veel kolmanda osa teevad? asjaosalised on ju dead:)

Esimesel osal peaks mingi mitu alternate endingut olema. Ühes saab Katie kuuli, ühes lõikas endal kõri läbi, aga originaal on kuidagi nii, et lõpus kargab kaamerasse, mingi possessed nägu peas, ja siis on the end. Ehk ei sure ära ilmselt.

http://en.wikipedia.org/wiki/Paranormal_Activity#Alternate_endings

Tyler Durden
11.05.11, 23:50
Käisin just naisega tema pealekäimisel seda "Black Swan" (2010) vaatamas... Krt, mis ma oskan öelda, jube saast oli enamus filmist, kuid lõpp nagu päästis minu jaoks filmi ära. Või oli see joodud õllede kogus, täpselt ei tea.

PS. Paranormal Activity't võin isegi vaatamiseks soovitada. Jäin mõlema osaga rahule, esimesega vast pisut rohkem. Mõnus vaadata. Ja kõhe pisut.

inward
12.05.11, 00:17
The Strangers on selline päris normaalne psühho-thriller. Tõsielu põhjal. Hinnangud küll väga head pole, aga kui enam õudukaid varnast võtta pole, siis kõlbab täitsa vaadata.

fyte
12.05.11, 00:27
The Strangers oli minu arvates täielik saast, terve filmi vältel ootasin, mil lõpuks see nö kulminatsioon saabub, kuid tulemata ta jäi.. Eks tõestisündinud loo põhjal samas väga twistide rohket filmi vast teha ei saagi, kuid jah, minu jaoks oli ta ajaraisk.

Fabulous
13.05.11, 21:37
Kellelgi 200M.P.H normaalseid ingl. k subtiitreid on?

IamAllin
13.05.11, 23:04
Need kes siin creepyst rääkisid, siis vaadake seda. Mõne jaoks on creepy mõne jaoks mitte, aga minu jaoks oli parem kui mingi standart õudkukas.

PS: Film väidab, et sündmused "is based on true story", aga tegelikult on see vist pask jutt, sest on uuritud ja puuritud ja sellist inimest ei olegi vist olemas vms, aga igatahes vaadake kes soovivad.

aa film ise on siis - Neljanda astme kontakt http://www.imdb.com/title/tt1220198/

Relamz
13.05.11, 23:55
Kellelgi 200M.P.H normaalseid ingl. k subtiitreid on?

Kui subtiitritest rääkida siis BS player on ülihea. Kui hakkan midagi vaatama siis viskab tavaliselt ette akna kustkohast ma saan endale tõmmata ingliskeelsed subtiitrid, mõnikord isegi eestikeelseid leidnud.

Fabulous
14.05.11, 00:05
Kui subtiitritest rääkida siis BS player on ülihea. Kui hakkan midagi vaatama siis viskab tavaliselt ette akna kustkohast ma saan endale tõmmata ingliskeelsed subtiitrid, mõnikord isegi eestikeelseid leidnud.
Filmi reliisi ja fpsi tuvastab automaatselt ära?

Hakkasin muidu The Wire vaatama. Esmapilgul tundub ikka sitaks deep plot'iga sari olevat.

Relamz
14.05.11, 00:41
Filmi reliisi ja fpsi tuvastab automaatselt ära?


Kui filmi reliisi all mõtled neid lõpunimesi..need dvdrip-LOLtvblabla siis jepjep. Fpsi ei tuvasta. Kui vahest ei leiagi õiget subtiitrit siis sätin vahest ise käsitsi mingi teisele reliisile mõeldud supaka ära.

$Lauri$
14.05.11, 01:39
Filmi reliisi ja fpsi tuvastab automaatselt ära?

Hakkasin muidu The Wire vaatama. Esmapilgul tundub ikka sitaks deep plot'iga sari olevat.

Ära parem vaata. Kui sa ära vaatad siis sa ei leia enam kunagi ühtegi sama head sarja ja tahad kõiki teisi sarju selle sarjaga võrrelda.

yolpa
14.05.11, 10:53
Ära parem vaata. Kui sa ära vaatad siis sa ei leia enam kunagi ühtegi sama head sarja ja tahad kõiki teisi sarju selle sarjaga võrrelda.

nii on jh

kuco
15.05.11, 12:11
Hakkasin muidu The Wire vaatama. Esmapilgul tundub ikka sitaks deep plot'iga sari olevat.

Head vaatamist on sul oodata...

Fabulous
15.05.11, 12:18
Ära parem vaata. Kui sa ära vaatad siis sa ei leia enam kunagi ühtegi sama head sarja ja tahad kõiki teisi sarju selle sarjaga võrrelda.
Too late :p.

atsetoon
15.05.11, 18:11
Sigur Ros-Heima. Film räägib samanimelise asambli tegemistest ja sellest, et peale maailmaturneed tuldi koju tagasi ja tuuritati islandil, kus anti tasuta konserte. Kui sama ansambli muusika istub, siis on meeldiv vaatamine.
Samuti tõmbasin Senna dokumentaali, mis sõbra sõnul pidi väga hea vaatamine olevat.

Pahvak
15.05.11, 22:47
See Heima on üks ägedamaid muusika dvd-sid, mis ma näinud olen. Läheks veel 3. korda ka kinno vaatama. :)

udikaz
16.05.11, 15:25
Need kes siin creepyst rääkisid, siis vaadake seda. Mõne jaoks on creepy mõne jaoks mitte, aga minu jaoks oli parem kui mingi standart õudkukas.

PS: Film väidab, et sündmused "is based on true story", aga tegelikult on see vist pask jutt, sest on uuritud ja puuritud ja sellist inimest ei olegi vist olemas vms, aga igatahes vaadake kes soovivad.

aa film ise on siis - Neljanda astme kontakt http://www.imdb.com/title/tt1220198/

Kas seda nais doktorit ei ole tegelikult olemas? kui ma seda vaatasin, siis mulle tundus küll nagu see oleks based on true story. paranormal activity näib nagu oleks based on true story aga on arusaadav et ta seda ei ole, kuid sellest filmist ei loe nagu kuidagi välja et see ei oleks tõesti sündinud. mulle meeldis, sest mulle meeldivad dok filmid. tavalise vaataja jaoks võib see sutsu igav olla.

E: tavai poisid andke veel selle laadseid filme :p horror mis võib reaalne ka olla on huvitav :p

IamAllin
16.05.11, 15:39
Kas seda nais doktorit ei ole tegelikult olemas? kui ma seda vaatasin, siis mulle tundus küll nagu see oleks based on true story. paranormal activity näib nagu oleks based on true story aga on arusaadav et ta seda ei ole, kuid sellest filmist ei loe nagu kuidagi välja et see ei oleks tõesti sündinud. mulle meeldis, sest mulle meeldivad dok filmid. tavalise vaataja jaoks võib see sutsu igav olla.

E: tavai poisid andke veel selle laadseid filme :p horror mis võib reaalne ka olla on huvitav :p

lugesin kusagilt, et filmikriitikud ja muud loomad olid enamvähem kindlaks teinud, et sellist inimest ei ole olemas, kuid mingi tõepõhi sellel lol ilmselt on all.

teerajaja
16.05.11, 22:57
Sirvisin Colin Farrelli filme ja meenus klipp filmist " In Bruges "

mgbSpmZyN7I

qbj0hn
17.05.11, 05:20
2+2-s ühes prop beti threadis seoses ühe pildiga soovitati siukest filmi nagu "Falling down" 1993a film ja Michael Douglas peaosas.

Väga hea vaatamine oli. Räägib ühest tüübist kes on veits ära pööranud ja kõigest suht savi ja tahab nagu oma perekonna juurde tagasi minna (naisega lahus tglt ja ei salli teda naine). Ja siis teel sinna naise juurde korraldab kuskil getos igasugu jama kokku. Möliseb kõigiga ja on terve maailma peale vihane ja elab ennast välja kõigipeal, paneb inimesi kasti ja laamendab niisama.
Soovitan vaadata.

udikaz
17.05.11, 11:21
kellele veel based on true story filmid meeldivad siis siit tasub otsida : http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_based_on_actual_events

kui keegi midagi head leiab andku siia teada :p

Fabulous
17.05.11, 12:20
:frown:: Chuck ja How I Met Your mother said selleks hooajaks läbi.
:redface: : Varsti hakkavad Breaking Bad ja Entourage uuesti pihta.

muhkLionu
17.05.11, 12:56
kellele veel based on true story filmid meeldivad siis siit tasub otsida : http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_based_on_actual_events

kui keegi midagi head leiab andku siia teada :p

Mõni aeg tagasi sai vaadatud:

"Helter Skelter (1976) — The Tate/LaBianca murders in L.A. in 1969, perpetrated by the Manson Family."

Hipi gäng kes tapavad just for fun, reaalsete sündmuste põhjal. Põhistoori keerleb tuntud režisööri Roman Polanski perekonna mõrva loo ümber.

Gängi liidri Charles Manson'i nimest on ispiratsiooni saanud laulja Marilyn Manson (esimene pool tema nimest kuulub muidugi Marilyn Monroe'le).

Cypher0
17.05.11, 14:24
2+2-s ühes prop beti threadis seoses ühe pildiga soovitati siukest filmi nagu "Falling down" 1993a film ja Michael Douglas peaosas.

Väga hea vaatamine oli. Räägib ühest tüübist kes on veits ära pööranud ja kõigest suht savi ja tahab nagu oma perekonna juurde tagasi minna (naisega lahus tglt ja ei salli teda naine). Ja siis teel sinna naise juurde korraldab kuskil getos igasugu jama kokku. Möliseb kõigiga ja on terve maailma peale vihane ja elab ennast välja kõigipeal, paneb inimesi kasti ja laamendab niisama.
Soovitan vaadata.

Awesome film.(Y)

Codecci
17.05.11, 14:32
2+2-s ühes prop beti threadis seoses ühe pildiga soovitati siukest filmi nagu "Falling down" 1993a film ja Michael Douglas peaosas.

Väga hea vaatamine oli. Räägib ühest tüübist kes on veits ära pööranud ja kõigest suht savi ja tahab nagu oma perekonna juurde tagasi minna (naisega lahus tglt ja ei salli teda naine). Ja siis teel sinna naise juurde korraldab kuskil getos igasugu jama kokku. Möliseb kõigiga ja on terve maailma peale vihane ja elab ennast välja kõigipeal, paneb inimesi kasti ja laamendab niisama.
Soovitan vaadata.
TV1000 pealt tuli kunagi päris tihti see, polnud paha telekafilmi kohta :p

udikaz
17.05.11, 15:11
Mõni aeg tagasi sai vaadatud:

"Helter Skelter (1976) — The Tate/LaBianca murders in L.A. in 1969, perpetrated by the Manson Family."

Hipi gäng kes tapavad just for fun, reaalsete sündmuste põhjal. Põhistoori keerleb tuntud režisööri Roman Polanski perekonna mõrva loo ümber.

Gängi liidri Charles Manson'i nimest on ispiratsiooni saanud laulja Marilyn Manson (esimene pool tema nimest kuulub muidugi Marilyn Monroe'le).


vaatan üle selle filmi. seal listis on enamus filimid imdb hinde järgi seal 7 ümber ehk siis peaksid täitsa vaadatavad olema :p

inward
18.05.11, 20:09
Keegi piraate on jõudnud vaatamas käia ? Et, kuidas oli võrreldes eelkäijatega.

flipmachine
18.05.11, 20:25
Mõlemad tõsielul.

Glory road
http://www.imdb.com/title/tt0385726/

http://www.youtube.com/watch?v=fvsICT_HLfY

Kill the irishman
http://www.imdb.com/title/tt1416801/

http://www.youtube.com/watch?v=x2zN53Vwnz0

taipupole
18.05.11, 20:28
Keegi piraate on jõudnud vaatamas käia ? Et, kuidas oli võrreldes eelkäijatega.

Väga hea.


http://www.youtube.com/watch?v=GI6CfKcMhjY

WeThePeople
18.05.11, 21:46
käisin täna ja meeldis täitsa

ussdoktor
19.05.11, 02:05
Väga hea.


http://www.youtube.com/watch?v=GI6CfKcMhjY

irww, see on ikka väga sick video. scarface osa oli nuts.

Romka
19.05.11, 03:30
See on tõesti lagi :D.

Tuul
19.05.11, 08:28
Keegi piraate on jõudnud vaatamas käia ? Et, kuidas oli võrreldes eelkäijatega.

Iga järgneva filmiga igavamaks, ettearvatavamaks ja mittenaljakamaks

Madis_89
19.05.11, 15:53
http://forum.next-episode.net/viewtopic.php?pid=99130#p99130 , õnneks ma ühtegi lemmikut ei kaota.

Potsataja
19.05.11, 16:07
Kui ma seda renewed/canceled listi vaatan, siis on küll tõsine WTF tunne.

Romka
19.05.11, 18:12
V canceled, wtf :(.

Pahvak
19.05.11, 18:24
Terriers. :(

rohelinekonn
19.05.11, 21:21
krt päris mitu asja mida jälgisid on lännu

udikaz
20.05.11, 01:17
kuna kinodes praegu on mida vaadata, siis tegin kaks 3D kino päeva. esiteks siis Pirates of the Caribbean On Stranger Tides 3D. film hea järg eelmistele. sama stuff ja põnevust on, mida seiklusfilmides ika vaja. samas väike huumor ka. 3d annab asjale juurde samuti. kellele eelmised osad meeldisid siis ei pea vast kahetsema kui seda vaatama läheb.
Teiseks vaatasin Priest 3D. üldiselt ma vampiiri filme ei vaata, aga see oli täitsa mõnus action. sisu filmil on ja samuti 3D annab jälle juurde. imelik, et sellel imdb-s nii madal hinne. ma küll seda nii madalale ei paigutaks.

kuco
20.05.11, 09:26
http://forum.next-episode.net/viewtopic.php?pid=99130#p99130 , õnneks ma ühtegi lemmikut ei kaota.

Canceled:
The Chicago Code

Ainukene millest puudust tunneks...

Provoker
20.05.11, 10:44
kuna kinodes praegu on mida vaadata, siis tegin kaks 3D kino päeva. esiteks siis Pirates of the Caribbean On Stranger Tides 3D. film hea järg eelmistele. sama stuff ja põnevust on, mida seiklusfilmides ika vaja. samas väike huumor ka. 3d annab asjale juurde samuti. kellele eelmised osad meeldisid siis ei pea vast kahetsema kui seda vaatama läheb.
Teiseks vaatasin Priest 3D. üldiselt ma vampiiri filme ei vaata, aga see oli täitsa mõnus action. sisu filmil on ja samuti 3D annab jälle juurde. imelik, et sellel imdb-s nii madal hinne. ma küll seda nii madalale ei paigutaks.

Mul oli Priestiga elu esimene 3d kogemus ning kokkuvõttes on minuarust see film kõvasti alla keskmise taseme ning mingeid 3d effekte ma ka tähele ei pannud. Prillid olid sitased ning pilt oli ilma värvideta peaaegu läbi nende vaadates.

taipupole
20.05.11, 11:31
Meeletu hulk väga halbu sarju sai lõpu. Tore. Mis küll kellelgi peas oli, kui nad arvasid, et need üldse töötavad.

Madis_89
20.05.11, 15:47
Bones'i season finale oli päris bomb-dropping.

Fabulous
20.05.11, 15:52
Peaks Breaking Bad'i üle vaatama. Varsti hakkab uus hooaeg pihta ja eelmisest on nii kaua möödas juba, et eriti ei mäletagi enam mis toimub : P.

The Wire teine hooaeg on IMO muidu palju igavam ja üksluisem, kui esimene. Ma loodan, et edasised on paremad.

nomerlot
20.05.11, 21:56
Peaks Breaking Bad'i üle vaatama. Varsti hakkab uus hooaeg pihta ja eelmisest on nii kaua möödas juba, et eriti ei mäletagi enam mis toimub : P.

The Wire teine hooaeg on IMO muidu palju igavam ja üksluisem, kui esimene. Ma loodan, et edasised on paremad.

See teine oli sadamateema ja see konteineritäis tüdrukuid jne? See oli kõige igavam jah nendest, ma kartsin juba, et juba 2. hooajast käib sari alla. Aga 3. oli juba parem ja 4. ei näita ka väsimuse märke:)

Godspeed_EJ
20.05.11, 22:22
Piraadid oli ok, aga ootused olid kõrgemad.

ETV2-st hea dokk hetkel.

Spewmonkey
20.05.11, 22:26
Kas piraatide neljas osa on parem kui kolmas? Kolmas osa oli juba paras juust ja järjed lähevad reeglina järjest allamäge.

alaska
20.05.11, 22:35
Wire teine hooaeg läks kusagil poolepeal huvitavaks, algus oli jah lohisev.

Godspeed_EJ
20.05.11, 23:23
Kas piraatide neljas osa on parem kui kolmas? Kolmas osa oli juba paras juust ja järjed lähevad reeglina järjest allamäge.

this.

IamAllin
21.05.11, 10:08
SAi ka eile kariibidel käidud. Eelmised kolm olid paremad, kuid võibolla oli asi selles, et ootused olid liiga kõrged. Aga kindlasti soovitan ära käia, sest halb polnud.

levis
21.05.11, 22:10
.............
Nikita – nimi peaks juba ütlema, et millega on tegemist. Naissoost palgamõrvar ja salajased organisatsioonid ja muu taoline. Kaks tegevusliini: vana ja uus Nikita, mõlemad sellised ilusakesed, millised palgamõrvarid just olema peavad, eksole. Ei soovita....

Vaatasin ära, IMO täiesti ok sari.

Potsataja
24.05.11, 20:46
The Event s01e22: http://forum.next-episode.net/viewtopic.php?pid=105594#p105594

Koomikud ;)

Kusjuures minule jäi lõpp natuke segaseks.


BTW, pollid on seal ka huvitavad: http://next-episode.net/polls/

Most annoying character on TV? - Wtf, kuidas Tara Thornton , Chloe Armstrong või Teyla Emmagan ärritavad on ? Tyler Evans obv nr.1

variatsioon
24.05.11, 21:07
Don't know:
Curb Your Enthusiasm
Braking Bad

updates?

taipupole
24.05.11, 21:24
GAME OF THRONES

ALL CAPS

NII SUUREPÄRANE

sadakrooni
24.05.11, 23:27
TV6-st kohe hakkab Viimane Hoiatus - see ikka üsna hea sari.

Romka
25.05.11, 03:10
GAME OF THRONES

ALL CAPS

NII SUUREPÄRANE

PLUS FAKING 1, 3 osa vaadatud hetkel ja täielik nuts.
8ixEWrTLiZg

http://thepiratebay.org/search/Game%20of%20thrones/0/7/0

Septembrist muidu selline sari tulemas.


Centers on the Shannons, an ordinary family from 2149 when the planet is dying who are transported back 85 million years to prehistoric Earth where they join Terra Nova, a colony of humans with a second chance to build a civilization.
X6aNEIZwPFc

Potsataja
25.05.11, 03:53
Eh, lausa "geniaalne". Miksime tuleviku minevikuga ja küll rahvas vaatab suu ammuli ;)

ment52
25.05.11, 12:12
updates?

Curb your enthusiasm algab 11ndal, Breaking bad 18ndal juulil. BB on planeeritud lõppema 5nda hooajaga minu teada.

variatsioon
25.05.11, 17:51
Curb your enthusiasm algab 11ndal, Breaking bad 18ndal juulil. BB on planeeritud lõppema 5nda hooajaga minu teada.

super.. thänks.

Kriminaal
25.05.11, 21:19
Eile vaatasin ära siit teemast soovitatud Green street hooligans.
Polnud küll miski eriline vanglafilm!!
Veel selleteemalisi soovitusi pliiz!

rohelinekonn
25.05.11, 22:02
green street hooligan ei peagi olema vangla film.

Kriminaal
25.05.11, 22:27
green street hooligan ei peagi olema vangla film.

Kuskil eespool küsisin vanglafilme ja siis soovitati seda.

Cypher0
25.05.11, 23:31
Kuskil eespool küsisin vanglafilme ja siis soovitati seda.

Teine osa on suht vanglakeskne, esimeses tõesti ühtegi vanglat ei mäleta.

E: http://www.imdb.com/title/tt1300853/

k2snakalle
26.05.11, 01:19
GAME OF THRONES

ALL CAPS

NII SUUREPÄRANE

Tõesti. Pole õigeid sõnu lihtsalt... liiga hea. Kui teisi megaheaks kiidetud sarju vaatan ajaviiteks, siis no täna hakkasin seda vaatama ja 2osa vaadanud ja no ilmselt ennem magama ei saa kui kõik väljasolevad 6osa vaadatud on.
Väga väga hästi tehtud! Muusika on ka suurepärane!

Siiani ei uskunud, et ma suudan mingist sarjast nii vaimustusse sattuda. (ofc mulle meeldib ka selle aja teema)

Romka
26.05.11, 01:23
EP7 on ka leakinud muide.

k2snakalle
26.05.11, 01:29
Väike ving ka ebaloogilise koha kohta, äkki on sellele mingi seletus:

Kui see 10a poiss seal voodis lebas, siis ta ema ütles, et on juba üle kuu aja mingite jumalate poole palvetanud. Saan aru, et poiss on teadvuseta, aga kuidas küll üle kuu aja ilma söömata vastu peab + näonahk ikka superkorras+täpselt samat värvi.
Muid väiksemaid vigu on ka, aga see nii tavaline sarjade puhul. Ennist öeldud viga/ebaloogilisus on nii suur, et jäi kripeldama kuidagi.

inward
26.05.11, 01:40
EP7 on ka leakinud muide.

Kvaliteet pidi vaadatav olema, aga mitte nii hea. Kurat selline kiusatus nüüd. Seda sarja peab kindlasti hd'na vaatama, keskkond ja tegevuspaigad on eriti vinged jälgida hd's.
Aga no sarja story on :heart: ja üsna keeruline, et ei saa päris 100% aru kohati.
Ühte tseeni kuulasin kaks korda, et täpselt aru saada. ;). Iga esmaspäev pärast lõppu ma mõtlen, et murdun ja lähen raamatu(te) järgi.

e: Nujah peab meeldima, selles raamatuseerias on 7 raamatut üldse kokku, ulme.

Romka
26.05.11, 16:49
Vb soovitatud juba aga:
uakoUpfoWfA
http://thepiratebay.org/torrent/6421149/Unknown_%282011%29_DVDRip_XviD-MAX
TL: http://www.torrentleech.org/torrent/298899
TD: http://www.torrentday.com/details.php?id=241615

Karikakar
26.05.11, 16:51
uus SP osa on küll tõsine wtf :D:D

rohelinekonn
26.05.11, 17:31
e: Nujah peab meeldima, selles raamatuseerias on 7 raamatut üldse kokku, ulme.

ei ei seitse osa on. Aga raamatuid on rohkem esimeses osas oli 2 igatahes(game of throns siis) teises peaks kah olema 2 ei ole jõundud veel poodi minna neid muretsema.

muhkLionu
26.05.11, 18:22
ei ei seitse osa on. Aga raamatuid on rohkem esimeses osas oli 2 igatahes(game of throns siis) teises peaks kah olema 2 ei ole jõundud veel poodi minna neid muretsema.

Tegelikult on väljas 4 osa.

Eestikeelses tõlkes on iga osa kahe raamatuna väljastatud seni.

Inglisekeeles on 5. osa kohe välja tulemas (12. juuli) ja kaks järgmist osa on alles plaanis/tegemisel.

inward
26.05.11, 19:46
No seda ma mõtlesingi, seitsmeosaline raamatuseeria siis. Mybad, kui eksitav lauseehitus oli. Kuskilt lugesin, et eestikeelse tõlkega ei pidanud suurem asi olema....

Sry for OT

IamAllin
27.05.11, 01:30
Eile vaatasin ära siit teemast soovitatud Green street hooligans.
Polnud küll miski eriline vanglafilm!!
Veel selleteemalisi soovitusi pliiz!

Mina soovitasin, aga kui sa loed mu posti nr #2478 uuesti üle, sisi seal Green Street Hooligansi küll ei leia :) Green Street 2 sael, aga noh hea kui esimse osa ka ära vaatasid :)

E: Lisan siis seekord traileri ka, et jälle vale filmi ei tõmbaks :)

http://www.youtube.com/watch?v=faUTe0a0MMw

Kriminaal
27.05.11, 03:01
Kusjuures ma vaatasingi teist osa. Kolm tüüpi viidi ühest vanglast teise üle eks ja siis hakkas actionit saama. Eile vaatasin pool su teisest soovitatud filmist ka ära. The Longest yeard.
Ma ei kirjeldanud oma soove eriti täpselt :P Need on sellised komöödia vanglafilmid, aga ma soovisin tegelikult nagu rohkem reaalset kraami. Hetkel ei tule ühtki teist näidet pähe kui Põgenemine. Missellest et see pole film, aga saad umbes aimuse mida mõtlen :P

Käisin Kiired Ja Vihased 5 ka vaatamas kinos. Minuarust täitsa vinge film.
Lampi tuli see film ka pähe. Never Die Alone. Vaatasin paar aastat tagasi, väga meeldis. http://www.imdb.com/title/tt0354766/

Romka
27.05.11, 03:35
Kusjuures ma vaatasingi teist osa. Kolm tüüpi viidi ühest vanglast teise üle eks ja siis hakkas actionit saama. Eile vaatasin pool su teisest soovitatud filmist ka ära. The Longest yeard.
Ma ei kirjeldanud oma soove eriti täpselt :P Need on sellised komöödia vanglafilmid, aga ma soovisin tegelikult nagu rohkem reaalset kraami. Hetkel ei tule ühtki teist näidet pähe kui Põgenemine. Missellest et see pole film, aga saad umbes aimuse mida mõtlen :P

Käisin Kiired Ja Vihased 5 ka vaatamas kinos. Minuarust täitsa vinge film.
Lampi tuli see film ka pähe. Never Die Alone. Vaatasin paar aastat tagasi, väga meeldis. http://www.imdb.com/title/tt0354766/

Bronson oli hea film. Täiesti omamoodi.
KKC-FKGMeCY
Siis Law Abiding Citizen oli väga hea.
LX6kVRsdXW4

/Ja kõige nutsim vanglateema on siiski ''Oz'' mida vaadata.

Potsataja
27.05.11, 04:10
Ma ei kirjeldanud oma soove eriti täpselt :P Need on sellised komöödia vanglafilmid, aga ma soovisin tegelikult nagu rohkem reaalset kraami. Hetkel ei tule ühtki teist näidet pähe kui Põgenemine. Missellest et see pole film, aga saad umbes aimuse mida mõtlen :P

Otsi http://www.kinoclub.org/%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%84% D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC-c-161.ts neid vanglafilme. :p

Codecci
27.05.11, 04:25
Ise ka julm vanglafilmide fanatt. Enda lemmikud American History X, The Shawshank Redemption, Green Mile, aga neid obv kõik näinud. Üks veidi tundmatum on Midnight Express. Con Air on ka soliidne vaatamine.

Googeldamise peale leidsin sellise huvitava saidi just: http://www.prisonmovies.net/

mikk2468
27.05.11, 06:39
codecci sa "OZ"i ei ole vaatanud, kui ei ole, siis soovitaks, üks lemmikuid sarju endal.

kaval-ants
27.05.11, 07:19
Vanglafilm http://www.imdb.com/title/tt0106469/

Kriminaal
27.05.11, 07:36
Kui vanglafilmide peal jutt on. Kas keegi mingit tõsielu põhjal tehtud filmi ei oska soovitada? Peavad netis leiduma ka EST subtiitrid!
Näiteks saade Narkomuulad oli minujaoks väga vinge vaatamine.

taipupole
27.05.11, 08:55
Vanglafilmidest: "Cell 211" (2009) või siis originaalpealkirjaga "Celda 211", kuid supokad on olemas.

http://www.imdb.com/title/tt1242422/

kuco
27.05.11, 09:33
/Ja kõige nutsim vanglateema on siiski ''Oz'' mida vaadata.


codecci sa "OZ"i ei ole vaatanud, kui ei ole, siis soovitaks, üks lemmikuid sarju endal.

QFT
Pole midagi paremat tõesti...

Kriminaal
27.05.11, 10:16
Väga hea, tänud soovituste eest :))
Täna õhtu laps maale siis nagunii mängida ei saa, saab paar filmi hoopis ära vaadata :)

klaabu
27.05.11, 12:25
" Un prophete / A prophet / Prohvet "
Vangla film. Tõsiselt hea, ka eesti subtiitrid olemas. 8/10

http://www.imdb.com/title/tt1235166/

sadakrooni
27.05.11, 12:52
http://www.youtube.com/watch?v=s9JDJdaMs-Y

Dokumentaalfilm Vene vanglatest.

Filmis räägib muuhulgas sellest, et Venemaal kulub ühe vangi peale päevas 68 kopikat. :)

Codecci
27.05.11, 12:57
Aaa Noored Kuked ka kõva vanglafilm, Eesti kanalite pealt ikka aeg-ajalt näitab: http://www.imdb.com/title/tt0117665/

con
27.05.11, 13:25
Filmis räägib muuhulgas sellest, et Venemaal kulub ühe vangi peale päevas 68 kopikat. :)

eestis kulus aasta lõpus veel 14500eek kuus:D peaks umbes 10x rohkem olema kui ühele koolilapsele kulub(riigi toetus koolidele per laps).


/keegi teab kust raporti vanu erisaateid näha? tahaks Assar Pauluse kohta veits uurida.

variatsioon
29.05.11, 04:56
2008+ aasta filmid mida olen hinnanud 10/10st:
Seven Pounds (2008)
Slumdog Millionaire (2008)
The Curious Case of Benjamin Button (2008)
The Reader (2008)
The Wrestler (2008)
Marley & Me (2008)
My Sister's Keeper (2009)
Mr. Nobody (2009)
Hachiko: A Dog's Story (2009)
El secreto de sus ojos (2009)
Mr. Nobody (2009)
Avatar (2009)
The Time Traveler's Wife (2009)
Toy Story 3 (2010)
Shutter Island (2010)
Inception (2010)

edit: kui kellegil on sarnane maitse siis oleks tore kui te mulle veel midagi soovitaksite.

Romka
29.05.11, 05:19
Käisime Pohmakas 2 vaatamas kinos, korralikult sai naerdud, soovitan.

mikk2468
29.05.11, 10:48
" Un prophete / A prophet / Prohvet "
Vangla film. Tõsiselt hea, ka eesti subtiitrid olemas. 8/10

http://www.imdb.com/title/tt1235166/

soovitan kah, väga hea film.

rohelinekonn
29.05.11, 12:51
No seda ma mõtlesingi, seitsmeosaline raamatuseeria siis. Mybad, kui eksitav lauseehitus oli. Kuskilt lugesin, et eestikeelse tõlkega ei pidanud suurem asi olema....

Sry for OT

ma ei ole ingliskeelset versiooni lugenud aga eesti keelsed on kodus olemas ja ma jäin rahule.

camu
29.05.11, 13:50
2008+ aasta filmid mida olen hinnanud 10/10st:
Seven Pounds (2008)
Slumdog Millionaire (2008)
The Curious Case of Benjamin Button (2008)
The Reader (2008)
The Wrestler (2008)
Marley & Me (2008)
My Sister's Keeper (2009)
Mr. Nobody (2009)
Hachiko: A Dog's Story (2009)
El secreto de sus ojos (2009)
Mr. Nobody (2009)
Avatar (2009)
The Time Traveler's Wife (2009)
Toy Story 3 (2010)
Shutter Island (2010)
Inception (2010)

edit: kui kellegil on sarnane maitse siis oleks tore kui te mulle veel midagi soovitaksite.

Hea maitse! Kui Time travelers Wife välja jätta.

Spewmonkey
29.05.11, 14:00
Lulz Avatarile 10. Vaadake seda filmi uuesti 5/10/20a pärast ja hinnake siis veelkord.

Pahvak
29.05.11, 14:18
[/SPOILER]

Hea maitse! Kui Time travelers Wife välja jätta.

See oli lihtsalt jube. Oli ühes variatsiooni postis mingi teise hea filmiga ja siis vaatasin selle ka ära. Öak.

variatsioon
29.05.11, 15:45
Lulz Avatarile 10. Vaadake seda filmi uuesti 5/10/20a pärast ja hinnake siis veelkord.
vaata ükskõik mis filmi 500a pärast ja siis hinda neid uuesti.

variatsioon
29.05.11, 15:46
See oli lihtsalt jube. Oli ühes variatsiooni postis mingi teise hea filmiga ja siis vaatasin selle ka ära. Öak.

icic.. ilmselt mulle lihtsalt meeldib time traveliga seotud filmid. näiteks The Time Machine (2002)
ja sitaks hea soundtrack sellel 2002a filmil ;)

Spewmonkey
29.05.11, 15:55
vaata ükskõik mis filmi 500a pärast ja siis hinda neid uuesti.

Asi on selles, et kvaliteetfilm jääb kvaliteetfilmiks igavesti. Avatari võlu on selles maagilises 3d efektis ja visuaalses pooles. Kui 5-10a pärast on selliseid filme juba rohkem, siis ta ei ole nii eriline enam. Story on ebaoriginaalne, näitlejatöö on pehmelt öeldes kehv.

Codecci
29.05.11, 16:07
vaata ükskõik mis filmi 500a pärast ja siis hinda neid uuesti.
IMDB Top 500-s on väga suur hulk filme miski 50+ aastat tagasi tehtud.

variatsioon
29.05.11, 16:30
50a ja 500a on väga suur vahe.

pastilaa
29.05.11, 16:33
Käisime Pohmakas 2 vaatamas kinos, korralikult sai naerdud, soovitan.

Kas kellelegi peale minu tundus ka Pohmakas 1 igav, mage, punnitatud odav huumor?

qbj0hn
29.05.11, 16:37
Kas kellelegi peale minu tundus ka Pohmakas 1 igav, mage, punnitatud odav huumor?

Nice level. Fkn awesome film oli imo.

Romka
29.05.11, 16:37
Jep mulle ka aga ma ei räägi Pohmakas 1'st.

Ausaltöeldes ei tahtnudki teist tänu sellele vaatama minna, et imo oli juba esimene pask. Aga kuna sõbrad pressisid ikka peale siis ei jäänud muud üle ja sai väga korralikult naerda õnneks.

leits
29.05.11, 16:37
Kas kellelegi peale minu tundus ka Pohmakas 1 igav, mage, punnitatud odav huumor?

ei, sa oled ise wierdo ..
biit on selles et cinamon näitab teda v2ikeses saalis jakõik seansid on täis rahvast .. idiootseid piraate vaatab max 1/4 suure saali inimestest ..

Romka
29.05.11, 16:42
Miks Plazas ei käi?

leits
29.05.11, 16:43
tartus ei ole selliseid fancy kohti ..

pastilaa
29.05.11, 16:46
Nice level. Fkn awesome film oli imo.

Ei ole level. Mulle muidu väga meeldib "peen" huumor, aga see film tegi vihaseks lausa - nii vilets oli lihtsalt.

pastilaa
29.05.11, 16:47
tartus ei ole selliseid fancy kohti ..

Anne kanal ujumiseks ju on.

Codecci
29.05.11, 17:40
50a ja 500a on väga suur vahe.
Spewmonkey ütles üldse 5/10/20a, kust sa selle 500a võtad? Täiesti mõttetu lause, sel ajal ei osatud veel piltigi teha rääkimata filmidest.

variatsioon
29.05.11, 17:45
no miks me peaksime hindame filme selle järgi kui head nad 5-20a pärast on?
kas sa kuulad laule mis sulle 10a pärast meeldib? EI! ja samamoodi ja vaatad ning hindad filme selle järgi kui palju nad sulle hetkel meeldivad.

(kui sa arvad et peaksime filme hindame selle järgi kui head nad 20a pärast on siis miks mitte hinnata selle järgi kui head nad 500a pärast on?)

camu
29.05.11, 18:10
Selles suhtes olen täitsa nõus, et filme võiks ja peaks hindama antud hetke ajendil, aga samas peaks imo mingil ajahetkel oma endised filmieelistused üle vaatama. Inimene saab paratamatult vanemaks, kogenenumaks ning lapsepõlve või noorpõlve filmid tunduvad naeruväärsetena. Avatar ilmselt on täitsa vaadatav ka 10 aasta pärast ning punastavalt facepalmida selle filmi vaatamise juures ei tule, erinevalt mõnest teisest noorusasja "meistersaavutusest" Ning samuti jääb Avatar kinoajalukku ka effektide poolest.
Ma üldiselt üritan noorte (näiteks alla 20. aastaste) ning veidi kitsama maailma pildiga inimeste filmisoovitustest mitte väga suurt numbrit teha. Neile on iga kinoskäik või iga uus actionfilm väga kõva. Aastas linastuvaid häid filme (10 punktiseid) võib ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda. Teise käe sõrmed võib isiklike eelistuse tarbeks lisaks haarata.

Potsataja
29.05.11, 18:31
Minule ei meenu küll ükski noorusasja "meistersaavutus" , mis mind punastavalt facepalmima paneks.

pastilaa
29.05.11, 19:01
Minule ei meenu küll ükski noorusasja "meistersaavutus" , mis mind punastavalt facepalmima paneks.

+ miljon

Head fimid on vaadatavad kuitahes kauge aja tagant. Igavesti ajakohased ja õpetlikud. See, et vanasti teistsugused püksid või autod oli, ei päde eriti inimese loomuomaduste võrdluse valguses.

Mõned aegumatud klassikad, mida soovitaks tungivalt vaadata kõigil. Eriti nendel, kes veel Starsis mängida ei saa ja pole adekvaatsetel põhjustel jõudnud aegumatute kalliskivideni:

---------------------------------------------------
"2001: A Space Odyssey" (1968)
"The Graduate" (1967) (katusekinos eelmine suvi jooksis - tõeline üllatus mulle)
"The Godfather" (1972)
"Taxi Driver" (1976)
"Pulp Fiction" (1994)
"Psycho" (1960)
"The Shawshank Redemption" (1994)
"A Clockwork Orange" (1971)

Värskematest kindlasti:

"Lost in Translation" (2003)
"Eternal Sunshine of the Spotless Mind" (2004)
"Little Miss Sunshine" (2006)
"Letters from Iwo Jima" (2006)
"No Country for Old Men" (2007)

Mu enda üks lemmikuid (ca 5 korda vaadatud) on "Ed Wood" (1994), aga selle filmiajalooline väärtus pole vast kuigi kõrge. Lihtsalt sigalahe film.

P.S. Avatar ja Inception olid ka täitsa head filmid, aga need vist enamikel nähtud :).

camu
29.05.11, 19:23
Mul on küll mõned lapsepõlvefilmid, ala Home Alone ja sellised, mida antud hetkel tõsiselt võetavaks tunnistada ei saa. Aga need loomulikult ka vanusega seotud, sest mida sa ikka u. 10 aastaselt poisiklutilt tahad.
Pastilaa nimekirjast nägemata aind The Graduate. Lisaks ei saa ma kahjuks aru 2001: Space Odyssey fenomenist. Tean, et filmi efektid olid antud aja mõistes fenomenaalsed ning tehtud enne inimese kuul käimist jne. Aga poolteist tundi klassikalise muusika saatel kosmost vaadata viskas isegi minul, kui keskmisest veidi suuremal filminautlejal üle. Teine pool filmist oli kõvasti parem tho. Seepärast minu arvates ongi 2001: SO selline filmifriikide lemmikfilm, mis omal ajal linastudes kindlasti laineid lõi, aga mille loo sügavus minuni jõudnud pole. Kui keegi suudab selle filmi võlu mulle ära seletada, võiksin uue ja värske pilguga asja ülegi vaadata.
Teised Kubricku filmid on muidugi väga head. Ka Dr. Strangelove üllatas oma äärmiselt andeka huumoriga, arvestades filmi valmimisaastat.
Muidu on pastilaa list klassika loomulikult.
Omalt poolt lisaks sinna veel Casablanca (1942), minu enda üks kõigi aegade lemmikutest "12 Angry Men" ning uuematest "Se7en" ja "American Beauty"

Spewmonkey
29.05.11, 19:24
no miks me peaksime hindame filme selle järgi kui head nad 5-20a pärast on?
kas sa kuulad laule mis sulle 10a pärast meeldib? EI! ja samamoodi ja vaatad ning hindad filme selle järgi kui palju nad sulle hetkel meeldivad.

(kui sa arvad et peaksime filme hindame selle järgi kui head nad 20a pärast on siis miks mitte hinnata selle järgi kui head nad 500a pärast on?)

Mina hindan filme kvaliteedi järgi, mitte puhtalt meeldivuse. Kvaliteet on ka 5-20a pärast kvaliteet. Kui ma vaatan mingit filmi, milles on olulised puudujäägid, aga mulle see mingil põhjusel teatud ajahetkel tohutult meeldib, siis ma ei pane sellele ikkagi väga kõrget hinnet.

Fabulous
29.05.11, 19:36
Vaatasin Geordie Shore ( Jersey Shore spin-off ) esimese episoodi ära. Labasel moel entertaining, aga muidu üsna igav.

variatsioon
29.05.11, 22:12
Mul on küll mõned lapsepõlvefilmid, ala Home Alone ja sellised, mida antud hetkel tõsiselt võetavaks tunnistada ei saa. Aga need loomulikult ka vanusega seotud, sest mida sa ikka u. 10 aastaselt poisiklutilt tahad.
Pastilaa nimekirjast nägemata aind The Graduate. Lisaks ei saa ma kahjuks aru 2001: Space Odyssey fenomenist. Tean, et filmi efektid olid antud aja mõistes fenomenaalsed ning tehtud enne inimese kuul käimist jne. Aga poolteist tundi klassikalise muusika saatel kosmost vaadata viskas isegi minul, kui keskmisest veidi suuremal filminautlejal üle. Teine pool filmist oli kõvasti parem tho. Seepärast minu arvates ongi 2001: SO selline filmifriikide lemmikfilm, mis omal ajal linastudes kindlasti laineid lõi, aga mille loo sügavus minuni jõudnud pole. Kui keegi suudab selle filmi võlu mulle ära seletada, võiksin uue ja värske pilguga asja ülegi vaadata.
Teised Kubricku filmid on muidugi väga head. Ka Dr. Strangelove üllatas oma äärmiselt andeka huumoriga, arvestades filmi valmimisaastat.
Muidu on pastilaa list klassika loomulikult.
Omalt poolt lisaks sinna veel Casablanca (1942), minu enda üks kõigi aegade lemmikutest "12 Angry Men" ning uuematest "Se7en" ja "American Beauty"

ma ka ei ole ainult The Graduate näinud Pstilaa listist ja teised filmid on tõesti head.



ja 2001: A Space Odyssey ongi kõige deepib/keerulisem film mida mina näinud olen.

aga IMDb/google aitab hädast välja:
http://www.imdb.com/title/tt0062622/faq

An excellent Internet source for information about this and other Kubrick films can be found at The Kubrick Site. http://www.kubrick.com/

con
29.05.11, 22:42
Ei ole level. Mulle muidu väga meeldib "peen" huumor, aga see film tegi vihaseks lausa - nii vilets oli lihtsalt.
:)

ise soovitaks

"Casino"
"Grindhouse"
"Lock stock and two smoking barrels"
"Pulp fiction"
"Napoleon dynamite"
"Into the wild"
"Jackie Brown"
"Inglorious basterds"
"Black Snake moan"
"The Green Mile"
"Ondskan"
"Alpha dog"
"Traffic"
"Crash"
"The Godfather"
"Taxi driver"
"Outlaw"
"War"
"American gangster"
"Rock n' rolla"
"Blow"
"The Omen" (1976) Nostalgia- ei soovita.
"Reservoir Dogs"
"Trainspotting"
"Gummo" Meeldib ainult mulle- ei soovita
"Fear and loathing in Las Vegas"
"Boondock Saints"
"Layer cake"
"City of god"
"The shawnshank redemption"
"Donnie Brasco"
"Inception"
"Sleepers"
"Men of honor"
"Heat"

Kõik hea sisu/musta huumoriga.

Meeldib Tarantino varajasem looming(kill bill jne enam mitte), ta gansteri filmid on off the hook. Näitlejatest meeldivad pmst kõik keda ta kasutabhttp://npinopunintended.files.wordpress.com/2009/11/reservoir-dogs1.jpglisaks veel Samuel L Jackson ja mõni veelDe Niro on psühho/gangsteri rollides ka pädev. Samas ta uuemad filmid on BS enamjaolt.

fyte
29.05.11, 22:49
Kasiinofilmidest julgen soovitada veel "Crouper'i", Clive Owen peaosas.
http://www.imdb.com/title/tt0159382/

Potsataja
29.05.11, 22:50
"A Clockwork Orange" (1971)[/I]

Üritasin ka seda filmi vaadata aga jäi pooleli, kuniks leian sobivad psühhotroopsed ained uuesti ja lõpuni vaatamiseks. :p

Cypher0
29.05.11, 23:07
:)

ise soovitaks

"Casino"
"Grindhouse"
"Lock stock and two smoking barrels"
"Pulp fiction"
"Napoleon dynamite"
"Into the wild"
"Jackie Brown"
"Inglorious basterds"
"Black Snake moan"
"The Green Mile"
"Ondskan"
"Alpha dog"
"Traffic"
"Crash"
"The Godfather"
"Taxi driver"
"Outlaw"
"War"
"American gangster"
"Rock n' rolla"
"Blow"
"The Omen" (1976) Nostalgia- ei soovita.
"Reservoir Dogs"
"Trainspotting"
"Gummo" Meeldib ainult mulle- ei soovita
"Fear and loathing in Las Vegas"
"Boondock Saints"
"Layer cake"
"City of god"
"The shawnshank redemption"
"Donnie Brasco"
"Inception"
"Sleepers"
"Men of honor"
"Heat"

Kõik hea sisu/musta huumoriga.

Meeldib Tarantino varajasem looming(kill bill jne enam mitte), ta gansteri filmid on off the hook. Näitlejatest meeldivad pmst kõik keda ta kasutabhttp://npinopunintended.files.wordpress.com/2009/11/reservoir-dogs1.jpglisaks veel Samuel L Jackson ja mõni veelDe Niro on psühho/gangsteri rollides ka pädev. Samas ta uuemad filmid on BS enamjaolt.

Tooksin esile Boondock Saintsi ja Guy Ritchie filmid siit listist. Puhas kuld(Y)! Ja hea maitse sul.

camu
30.05.11, 04:21
GAME OF THRONES

ALL CAPS

NII SUUREPÄRANE
FU.:redface: Hakkasin vaatama, nüüd peab nagu koer ootama hakkama. Nii suurepärase asja oleks tahtnud ühe korraga läbi seedida...

Kriminaal
30.05.11, 13:57
Vanglafilmidest: "Cell 211" (2009) või siis originaalpealkirjaga "Celda 211", kuid supokad on olemas.

http://www.imdb.com/title/tt1242422/

Jõudsin eile lõpuks ära vaadata selle, kuidas nüüd seletada... Mõte oli hea filmil, aga kuidaski liiga uimane minuarvates. Rohkem actionit oleks tahtnud näha. Veits liiga palju ulmet sees, näiteks et vangivalvur saab minutiga vanglaliider päti parimaks sõbraks jms.

Potsataja
30.05.11, 14:36
"Lie to Me" (http://www.imdb.com/title/tt1235099/) saab tänasega ära vaadatud :( Nüüd tuleb siis jälle mõnda aega otsida, et leida mõni seni avastamata pärl vms. Esialgu tuleb vist Blue Bloods (http://www.imdb.com/title/tt1595859/)´ile uus võimalus anda, ehk hakkab meeldima

fyte
30.05.11, 15:48
24 (http://www.imdb.com/title/tt0285331/) on ülinuts seriaal, ise olen kõiki episoode 2x ära näinud nüüdseks. Kõik 8 hooaega on lihtsalt super.

Potsataja
30.05.11, 15:59
Wow, rahvas on koguni kõik 24 hooajad eestikeelsete subtiitritega varustanud. Peab vist uuesti vaatamist alustama, kui kunagi telekast vaatasin, siis kusagil teise hooaja keskel jätsin pooleli.

fyte
30.05.11, 16:13
Iseasi kui kvaliteetselt see tõlge neil välja on tulnud, ise eelistaks pigem ingliskeelseid supakaid.

Muusik
30.05.11, 19:38
GoT on kõige põnevam seriaal mis ma kunagi näinud olen..ja kõige parem.

karookas
30.05.11, 22:59
tänaseks filmiks endal valisin selle: Tundmatu(2011) http://filmid.sponest.ee/movies/title/966

unerohuks kindlasti:)

Romka
30.05.11, 23:24
Eile vaatasin seda, mõte isegi suht hea aga pool filmi koosneb mingist igavast tagaajamisest jms pasast, et jumala eest filmi aeg täis saada. Tänu sellele hakkasin ka muude asjadega tegelema ja film tundus suhtkoht igav.

Kriminaal
31.05.11, 02:52
American History X sai just läbi ja magama ära nüüd :)
Võib filmiga rahule jääda, aga lootsin paremat :P

Kriminaal
31.05.11, 20:22
Kasiinofilmidest julgen soovitada veel "Crouper'i", Clive Owen peaosas.
http://www.imdb.com/title/tt0159382/

Mõtlesin muretseda, aga EST supakaid ei leia.
Ega sul olemas ei ole?

camu
31.05.11, 20:52
Kui subclubis pole, siis ei olegi.

Kriminaal
31.05.11, 21:48
Kui subclubis pole, siis ei olegi.

Aga kui kakud filmi ja siis BS player automaatselt otsib supakaid. Kustkohast ta otsib neid? Ka subclubist?

camu
31.05.11, 21:56
Seaded --> suvandid --> subtiitrid --> võrguandmebaasid

Sealt leiad, kust ta otsib, mul vanem versioon ja ei otsi automaatselt.

tonis
31.05.11, 21:56
Aga kui kakud filmi ja siis BS player automaatselt otsib supakaid. Kustkohast ta otsib neid? Ka subclubist?
Kui õigesti mäletan, siis otsis subclubist ja allsubs.org'st ja mingi koht oli veel vist.

karookas
01.06.11, 00:16
Kui õigesti mäletan, siis otsis subclubist ja allsubs.org'st ja mingi koht oli veel vist.

opensubtitles.org
getsubtitle.com
bsplayer-subtitles.com

Potsataja
01.06.11, 06:10
Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?

Batmani kaks viimast osa on obv muidugi head, kuid mina olen korduvalt vaadanud ka Ghost Rider´it, mille IMDb hinne on kõigest 5,2/10.

Spewmonkey
01.06.11, 06:18
Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?

Batmani kaks viimast osa on obv muidugi head, kuid mina olen korduvalt vaadanud ka Ghost Rider´it, mille IMDb hinne on kõigest 5,2/10.

Watchmen.

toonesepp
01.06.11, 11:27
Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?

Kahtlemata Sin City.

fyte
01.06.11, 11:32
Watchmen oli tõesti päris hea, kuid Sin City oli suisa puhas kuld. Mitu aastat juba ootan seda teist osa.

camu
01.06.11, 12:18
Lisaks veel 2 esimest Spidermani ning Tim Burtoni 2 esimest Batmani samuti. (Nolani omale küll vastu ei saa) Lisaks X-meni seeria, Superman (1978), Mulle isiklikult meeldisid ka mõlemad eelmisel kümnendil valminud Hulkid, esimene (ja ka teine) Blade, Hellboy.

Nolani Batmanile pole siiani keegi lähedalegi jõudnud.

donkament
01.06.11, 13:45
Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?

Batmani kaks viimast osa on obv muidugi head, kuid mina olen korduvalt vaadanud ka Ghost Rider´it, mille IMDb hinne on kõigest 5,2/10.

Iron Man

variatsioon
01.06.11, 15:57
Kahtlemata Sin City.

this.

KristjanLaas
01.06.11, 23:53
codecci sa "OZ"i ei ole vaatanud, kui ei ole, siis soovitaks, üks lemmikuid sarju endal.

ty for this, kuidagi on jäänud vaatamata see, aga esimesed 2 osa nüüd vaadatud ja täiesti hooked.
saab nüüd mõnda aega pokkerist eemale.

mikk2468
03.06.11, 02:15
Sama siin, nii kui vaatama hakkasin, täiesti konksu otsas. Sama lugu oli Dexteri ja Sopranodega ka, lihtsalt nii nuts on hea sari, kahju, et kuidagi kõik sarjad mis minu maitse järgi, on vaadatud.

Potsataja
03.06.11, 02:48
Kunagi sai telekast mõned "OZ"i osad vaadatud, alustan siis uuesti ja otsast peale.

Alguses kohe hea näide, miks meie riik mõnes asjas nii fucked up on:

Vang number 97B412, Tobias Beecher.
Süüdi mõistetud 5. juulil, 1997.
Purjuspäi autojuhtimine, ettekavatsemata|mõrv sõidukiga. Karistus: 15 aastat.
Võimalus tingimisi vabaks saada 4 aastaga.

ja meil

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/krimi/roolijoodikust-liiklusmorvar-eesti-kohut-kartma-ei-pea.d?id=36690593

dabljuu
05.06.11, 06:52
Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?



Krt, parimat on raske öelda aga parimad on imo

Sin City, 300, Ghost World, Road to perdition ,A History of violence, The Crow, Blueberry, Watchmen ja Kick-Ass

Potsataja
05.06.11, 12:00
http://www.maaleht.ee/news/uudised/kultuur/17-kevadist-hetke-tuleb-taas-ekraanile.d?id=47036220

Retro.

http://g3.delfi.ee/images/pix/220x150/eba17171/file47036620_9e2940b1.jpg

Madis_89
05.06.11, 13:03
Täna tuleb ikka uus Game of thrones?

inward
05.06.11, 15:58
Täna öösel jah. Cant wait.

k2snakalle
06.06.11, 03:13
wtf millal? :D
siiani ei näe seda kuskil üleval

variatsioon
06.06.11, 03:24
vaatasin ka game of thronesi osad ära.
hindaks 7/10st.

inward
08.06.11, 00:35
Game of Thronesi 8 episood, minu arvates hooaja parim siiamaani.

kuco
08.06.11, 09:35
White Collar S03E01 HDTV XviD-ASAP

:heart:

Potsataja
08.06.11, 09:41
Kas juunis on mõni uus ja huvitav sari alanud ? Kusjuures ma mõtlesin, et WC sai eelmise hooajaga läbi.

Mrt1989
08.06.11, 13:39
UUS pole, küll aga huvitav. Top gear peaks algama kohe kohe oma uue hooajaga.

Madis_89
11.06.11, 23:41
http://www.imdb.com/title/tt1385826/
The Adjustment Bureau
Pole muidu suur armastusfilmide fänn, aga koos selle ulmega mis sinna lisati tuli üsna hea film.

rohelinekonn
12.06.11, 11:53
krdi oleks vaja miskit huumori sarja sõbrad ja asjad on kõik vaadataud viimane mis vaatasin oli tariler park boys see oli suht nuts ikka

dabljuu
12.06.11, 14:45
Kui Trailer park boys istus siis tseki "Fubar" üle. Ei ole küll päris sari a kaks osa on kokku küll nüüd selle aastaga. Tegelt esimese võid skippida, vbla liiga kange kraam a teine peaks sobima hästi.

matuster
12.06.11, 21:04
Hakka sellist sarja vaatama nagu Workaholics, huumori poolest suht samal tasemel kui Trailer Park Boys. http://www.imdb.com/title/tt1610527/

Potsataja
12.06.11, 22:09
Vaatan praegu Pauli (http://www.imdb.com/title/tt1092026/) ja ei jõua kuidagi selgusele, kas ta meeldib mulle või ei meeldi.

taipupole
12.06.11, 22:34
Minu hinnangul oli "Paul" igati naljakas film ja tasub vaadata küll.

Täna sai ära vaadatud dokumentaalfilm "Hall pass (http://www.imdb.com/title/tt0480687/)", väga hea oli (komöödia kohta).

k2snakalle
13.06.11, 08:08
http://www.imdb.com/title/tt1385826/
The Adjustment Bureau
Pole muidu suur armastusfilmide fänn, aga koos selle ulmega mis sinna lisati tuli üsna hea film.

Täitsa okei film. Midagi suurt ei toimunud, aga teistsugune ja seepärast suutsin lõpuni vaadata.

Potsataja
13.06.11, 17:58
Peale viimast "Game of Thrones" osa varises minu maailm kokku. Samas, kui nad sarja tegemisel võimalikult palju raamatut (mida ma lugenud pole) jälgivad, siis peaks ka edaspidi põnevust jaguma.

k2snakalle
13.06.11, 18:02
Mis mõttes varises sinu maailm kokku?
oli sis nii hea?

kaardimaja
13.06.11, 18:09
Game of thrones on nuts jah, aga kas hetkel on 8's osa viimane ja kas sellesl hooajas tuleb veel osasid?

taipupole
13.06.11, 18:10
Game of thrones on nuts jah, aga kas hetkel on 8's osa viimane ja kas sellesl hooajas tuleb veel osasid?

Täna hommikul tuli üheksas ja kokku on esimeses hooajas (raamatus) 10 osa.

donkament
13.06.11, 18:13
panen game of thrones kõik osad insta tõmbama, sean bean oli sharpe's juba omaette klass koos pete postlethwaitega. viimase aja seriaalidest ei saa mainimata jätta ka boardwalk empiret, üsna nuts.

kaardimaja
13.06.11, 18:16
Täna hommikul tuli üheksas ja kokku on esimeses hooajas (raamatus) 10 osa.

naiss... paari tunni eest saigi kaheksa osa vaadatud, mõtlesin, et nüüd on elu mõttetu :D ... aga ei :P

muhkLionu
13.06.11, 18:24
Peale viimast "Game of Thrones" osa varises minu maailm kokku. Samas, kui nad sarja tegemisel võimalikult palju raamatut (mida ma lugenud pole) jälgivad, siis peaks ka edaspidi põnevust jaguma.

Esimene raamat oligi suht sissejuhatuse eest, action ootab alles ees!

camu
13.06.11, 18:30
Sai Christopher Nolani, kelle tööde austaja ma olen, esimene film "Following" ära vaadatud. Asi ainult natuke üle tunni pikk, aga siiski hea.
Lisaks Nolani tüüpilisele twistile on filmis ka Mementolik ajaga manipuleerimine, st. stseenid pole ajaliselt järjestatud.
Korralik teos, kus lõpuni polnud asi päris täpselt selge.

X-men: first class sai samuti ära vaadatud. Imdb hinne obv veidi liiga kõrge, seega ootasin enamat aga koomiksifilmide austajana oli tegemist korraliku teosega. Mingeid otsitud nalju nagu thoris või iron manis ei olnud sisse topitud ning film oli pigem üritatud teha veidi tõsisemalt, kui tüüpiline superhero film. Kellele eelnevad xmenid meeldinud on või kes kogu selle temaatikaga natukenegi tuttav, siis kindlasti hea vaatamine.

fyte
13.06.11, 20:04
Tänane GoT episood oli tõesti sick.. Peagi on hooaeg läbi, siis peab küll need raamatud omale soetama.

5lehte
13.06.11, 20:59
Leaves of Grass (2010) Ei mäleta kas leitsin siit aga oli suht ok film.
Stiilid: Comedy, Thriller ja Crime / Gangster

Kui Ivy League klassikat professor Bill Kincaid saab uudiseid mõrva tema võõrandunud identne kaksikvend, Brady, potis tegelema läinud halb, ta lahkub maailma Kirde akadeemiliste reisida tagasi oma päritoluriigi Oklahoma. Saabumisel, leiab ta, et teateid tema venna surm on tugevasti liialdatud, ja ta on varsti haaratud ohtlik ja ettearvamatu maailmas narkootikumide kaubanduse backwaters of Southwest. Selle protsessi käigus ta reconnects tema ekstsentriline ema, vastab tark ja haritud noor naine, kes edestas akadeemiliste kasuks gentler rütmid elu, ja tahtmatult aitab tema rahutu vend elama skoor raskekujulisema narkootikumide isand, kes kasutab Tulsa, Oklahoma's väike juudi kogukond võlgade katteks.

kaardimaja
13.06.11, 21:15
Tänane GoT episood oli tõesti sick.. Peagi on hooaeg läbi, siis peab küll need raamatud omale soetama.

vaatasin just ära ja TÄPSELT sama mõte :D

bubba
14.06.11, 00:26
Palju neid raamatuid 7est ilmunud on ja paljud eesti keelde tõlgitud on? GoT kohta siis..

Spewmonkey
14.06.11, 02:01
seega ootasin enamat aga koomiksifilmide austajana oli tegemist korraliku teosega. Mingeid otsitud nalju nagu thoris või iron manis ei olnud sisse topitud ning film oli pigem üritatud teha veidi tõsisemalt, kui tüüpiline superhero film

Poja, ära joo enam.


blablabla

Oeh.

camu
14.06.11, 04:12
Poja, ära joo enam.



Sul vaadatud või haugud niisama?

muhkLionu
14.06.11, 09:04
Palju neid raamatuid 7est ilmunud on ja paljud eesti keelde tõlgitud on? GoT kohta siis..

Ilmunud on 5 osa. Eesti keeles 3:
"Troonide mäng", "Kuningate heitlus" ja "Mõõkade maru" (eestikeelsed raamatu pealkirjad sakivad :) ).

Viimasest osast on ilmunud seni vaid I raamat eestikeelsena.

dabljuu
14.06.11, 17:37
Leaves of Grass (2010) Ei mäleta kas leitsin siit aga oli suht ok film.
Stiilid: Comedy, Thriller ja Crime / Gangster

Kui Ivy League klassikat professor Bill Kincaid saab uudiseid mõrva tema võõrandunud identne kaksikvend, Brady, potis tegelema läinud halb, ta lahkub maailma Kirde akadeemiliste reisida tagasi oma päritoluriigi Oklahoma. Saabumisel, leiab ta, et teateid tema venna surm on tugevasti liialdatud, ja ta on varsti haaratud ohtlik ja ettearvamatu maailmas narkootikumide kaubanduse backwaters of Southwest. Selle protsessi käigus ta reconnects tema ekstsentriline ema, vastab tark ja haritud noor naine, kes edestas akadeemiliste kasuks gentler rütmid elu, ja tahtmatult aitab tema rahutu vend elama skoor raskekujulisema narkootikumide isand, kes kasutab Tulsa, Oklahoma's väike juudi kogukond võlgade katteks.

Kogu selle sisukokkuvõtte oleks võinud ju ära jätta ja piirduda kahe sõnaga : Edward Norton ;)

teerajaja
15.06.11, 21:39
White Collar S03E01 HDTV XviD-ASAP

:heart:

Teine as good.
Uus hooaeg on alanud väga põnevalt :)

qbj0hn
18.06.11, 12:16
Tavaliselt sarju pole kunagi alla tõmmanud.
Eile sõber soovitas yhte sarja ja tõmbasin esimese seasoni alla ja just vaatasin kõik osad järjest ära ja väga awesome sari ikka.

Nimi on "Entourage"... sari räägib pmst ühest noorest filmistaarist ja nende sõpradest kes LA-s ja mujal möllu panevad.
Kindlalt soovitan, muid asju ka seal lol obv, aga pmst noortest ja filmitööstusest hollywoodist on.

Suht palju tuntud inimesi astub ka seal sarjas ülesse ja kõik on 6iged inimesed. For example nad käisid mingil maja peol Jessica Alba juures ntx jne. Tüüp paneb mingeid filmistaare jne, k6ik 6iged n2itlejad kes nimed on. Viimases osas ta manager sebis talle Scarlet Johansonina kohtumise jne. Rohkem ei räägi, aga, et aimu saada. Pole kunagi mingi sarjade vaataja olnud, aga see nii pull lihtsalt.


EDIT:Lol, see vist juba mainitud siin teemas, aga no poh. Kes see ikka viitsib miljon lehte läbi lugeda.

kuco
18.06.11, 15:10
qbj0hnil on jaanipäevani kõvasti tegemist ja siis....

Entourage has completed its seventh season and has been renewed for an eighth and final season containing eight episodes which will premiere July 24, 2011.

Spewmonkey
18.06.11, 17:32
Tavaliselt sarju pole kunagi alla tõmmanud.
Eile sõber soovitas yhte sarja ja tõmbasin esimese seasoni alla ja just vaatasin kõik osad järjest ära ja väga awesome sari ikka.

Nimi on "Entourage"... sari räägib pmst ühest noorest filmistaarist ja nende sõpradest kes LA-s ja mujal möllu panevad.
Kindlalt soovitan, muid asju ka seal lol obv, aga pmst noortest ja filmitööstusest hollywoodist on.

Suht palju tuntud inimesi astub ka seal sarjas ülesse ja kõik on 6iged inimesed. For example nad käisid mingil maja peol Jessica Alba juures ntx jne. Tüüp paneb mingeid filmistaare jne, k6ik 6iged n2itlejad kes nimed on. Viimases osas ta manager sebis talle Scarlet Johansonina kohtumise jne. Rohkem ei räägi, aga, et aimu saada. Pole kunagi mingi sarjade vaataja olnud, aga see nii pull lihtsalt.


EDIT:Lol, see vist juba mainitud siin teemas, aga no poh. Kes see ikka viitsib miljon lehte läbi lugeda.

Tule eile meile :D.

Kellele debiilne lambihuumor meeldib, siis Reno 911. Pole küll teab mis kvaliteetseebikas, aga ajaviiteks õllese/pohmas/gaasis peaga on üsna okei.

qbj0hn
18.06.11, 22:03
Need one linerid seal sarjas on siuke kuld lihtsalt lol, tahaks seda venda näha kes seda scripti kirjutab :D.

"Dont call me unless its Carmen Electra asking for emergency titty fuck" :D, haha,

Relamz
19.06.11, 01:53
Soovitan!
http://www.imdb.com/title/tt1219289/
THE_hhk1Gzc
oyjbNWf3htw

Fabulous
19.06.11, 03:10
pikk jutt.
Minu arvates peitub enamik sarja võlust Jeremy Piven'i kehastatud Ari Gold'is ja Kevin Dillon'i kehastatud Johnny "Drama" Chase'is.

camu
19.06.11, 03:26
Minu arvates peitub enamik sarja võlust Jeremy Piven'i kehastatud Ari Gold'is ja Kevin Dillon'i kehastatud Johnny "Drama" Chase'is.
Nii on. Aga milline võlu selle eest.

qbj0hn
19.06.11, 03:29
Minu arvates peitub enamik sarja võlust Jeremy Piven'i kehastatud Ari Gold'is ja Kevin Dillon'i kehastatud Johnny "Drama" Chase'is.

Need parimad seal tõesti, teine hooaeg kohe läbi ja ylej22nud k6ik alla t6mmatud 7ndani :D
puhas kuld

kuco
19.06.11, 12:42
Need parimad seal tõesti, teine hooaeg kohe läbi ja ylej22nud k6ik alla t6mmatud 7ndani :D
puhas kuld

Ma vaatasin kunagi SG-1 niimoodi läbi. Kast õlut külmkappi ja 10 hooaega järjest :P

k2snakalle
20.06.11, 10:45
OZ oli nüüd esimene sari elus mille otsast lõpuni läbi vaatasin. (ülejäänudel on jäänud kas vaatamine pooleli või hakanud poole pealt vaatama) Mind on alati sellised vangla filmid huvitanud.
6hooaega ja u 56h kokku. Igastahes viimane hooaeg läks pea ühe jutiga. Soovitan neile,kes vähegi huvituvad vangla temaatikast. Vahepeal ajas naerma küll väga tihedalt toimuvad mõrvad, kus keegi süüdi ei jää. Indivigation oli ikka 0 :D
Muidu väga hea sari ja paneb mõtlema :)

bob
20.06.11, 16:28
Käsna Kallel soovitan kohe jätkata The Wire-ga. Parem kui Oz, mitmekülgsem, aga tegijad peaks samad olema. Miskine 25 kandis tegelasi kes läbi käivad on ka samade näitlejate mängitud.

taipupole
20.06.11, 17:00
Käsna Kallel soovitan kohe jätkata The Wire-ga. Parem kui Oz, mitmekülgsem, aga tegijad peaks samad olema. Miskine 25 kandis tegelasi kes läbi käivad on ka samade näitlejate mängitud.

http://espn.go.com/espn/grantland/story/_/id/6635619/the-hbo-recycling-program ja sellega seotult:
http://a.espncdn.com/photo/2011/0607/grantland_hbo_recycle_1152.jpg

nomerlot
20.06.11, 17:20
Käsna Kallel soovitan kohe jätkata The Wire-ga. Parem kui Oz, mitmekülgsem, aga tegijad peaks samad olema. Miskine 25 kandis tegelasi kes läbi käivad on ka samade näitlejate mängitud.

Ma alguses ei saanud üldse aru, miks Wire nii kiidetud on, vaatasin, et selline random vaadatav krimisari. Aga nüüd eriti 4. ja 5. hooajaga läheb järjest paremaks. Tõesti on kõik väga asjalikult ühendatud. Geto ja narko rohujuurest tipuni, politseistruktuurid, meedia, haridus, valimised, majanduskriis, kuidas kõik sõltub poliitikast, kuidas mingid otsused sünnivad ning kuidas see kõiki kihte mõjutab... Väärt sari, pole midagi öelda.

CheekyMullet
20.06.11, 17:24
Rääkige nüüd välja, kes on lugenud - kas nende kümne osaga saigi "Troonide Mängu" raamat ühele poole?

alaska
20.06.11, 17:32
ja pange kõik spoilerisse.

k2snakalle
20.06.11, 18:20
Ma alguses ei saanud üldse aru, miks Wire nii kiidetud on, vaatasin, et selline random vaadatav krimisari. Aga nüüd eriti 4. ja 5. hooajaga läheb järjest paremaks. Tõesti on kõik väga asjalikult ühendatud. Geto ja narko rohujuurest tipuni, politseistruktuurid, meedia, haridus, valimised, majanduskriis, kuidas kõik sõltub poliitikast, kuidas mingid otsused sünnivad ning kuidas see kõiki kihte mõjutab... Väärt sari, pole midagi öelda.

krt...ma siin kuu tagasi tõmbasin the wire endale...paar osa vaatasin ära ja edasi ei viitisnud vaadata. Tundus kuidagi liiga veniv.

con
20.06.11, 18:30
Lugesin ühe endise narkopolitseiniku welli, ütles, et see on kõige reaalsem sari antud teema. CSI pidi kõige suure BS olema.

Potsataja
20.06.11, 18:47
Huvitaval kombel ei ole ma hetkel OZ´i vaatamisega teise hooaja algusest kaugemale jõudnud, lihtsalt ei tõmba niivõrd. "The Wire" sai vaadatud muidugi ühe jutiga.

Leidsin ka ühe noorte seriaali, mida kannatab vaadata. Vampiiripäevikutes on küll ilusad neiud, kuid sari ise on ülimalt läila, "Teen Wolf" on igatahes asjalikum.

"Franklin & Bash" on ka üks uus (komöödia)sari, mida vaatan.

kuco
20.06.11, 19:25
Lugesin ühe endise narkopolitseiniku welli, ütles, et see on kõige reaalsem sari antud teema. CSI pidi kõige suure BS olema.

Linki?

Dogers
20.06.11, 19:27
krt...ma siin kuu tagasi tõmbasin the wire endale...paar osa vaatasin ära ja edasi ei viitisnud vaadata. Tundus kuidagi liiga veniv.

Mul oli sama, vaatasin 4 osa ära ja siis oli kuu aega pausi, ei tõmmanud kaasa lihtsalt, hiljem oli igav ja panin 5nda osa peale, siis 6nda, ja nii läks järjest 2 hooaega kohe ja praegu on juba super super super(Y)

isenseven
20.06.11, 19:35
Soovitan!
http://www.imdb.com/title/tt1219289/
THE_hhk1Gzc
oyjbNWf3htw
Sai ka eile vaatamas käitud ja kiidan!

muhkLionu
20.06.11, 20:08
Rääkige nüüd välja, kes on lugenud - kas nende kümne osaga saigi "Troonide Mängu" raamat ühele poole?

Jah , täpselt selle koha peal 1. raamat lõppes. Aga nagu öeldud, neli raamatut veel. Nüüd vaja vaid kannatust või raamatupoodi minek.

taipupole
20.06.11, 20:11
The Wire kohta on öeldud, et seda ei tohi osa-osa kaupa vaadata, vaid tuleb vaadata neli-viis osa korraga, sest tugevus seisneb loo arenemises ja jutustamises.

Fabulous
20.06.11, 20:13
Peaks Entourage ja Breaking Bad'i enne uute hooaegade algust uuesti algusest lõpuni ära vaatama. Entourage'l läheks kolmas kord siis juba :D.

fyte
20.06.11, 20:15
Nägin lõpuks Tarantino "Reservoir Dogs'i" ära. Nuts.

numnuts
20.06.11, 20:21
Peaks Entourage ja Breaking Bad'i enne uute hooaegade algust uuesti algusest lõpuni ära vaatama. Entourage'l läheks kolmas kord siis juba :D.

Lol ma ka Entouraget 3.5 korda läbi vaadanud. Breaking Bad vaatasin ka hiljuti otsast lõpuni ära nii kergeks meeldetuletuseks :p

con
20.06.11, 22:17
pssst GoT 10 on väljas, 42k seederit TPB's:D


Nägin lõpuks Tarantino "Reservoir Dogs'i" ära. Nuts.

(:
"Casino" on ka suht sarnane, "lock stock n two smokin barrels" soovitaks ka nt(äkki pole veel näinud).

/saadan pm kui leian welli, täna ei viitsi otsida.

Muusik
21.06.11, 03:53
milline lõpp game of thronesil... see läheb ikka järjest paremaks

bauss
21.06.11, 22:34
The Lincoln Lawyer - soovitan, stiilne film ja igav ei hakka

flipmachine
22.06.11, 18:07
Sucker punch
KrIiYSdEe4E

See on selline huvitav film, et ma ei oskagi öelda, kas hea või halb. Pm peab ise vaatama ja omale arvamusele jõudma. Tegemist siis sci-fi filmiga ja soundtrack väga hea filmil. Mulle meeldis igatahes.

Muusik
28.06.11, 02:53
ja algas true bloodi neljas hooaeg... ajajajajejejejejeeeeee

kvaliteet
28.06.11, 03:19
Lõpetasin just Sons Of Anarchy ja uus lemmik. Ülihea kui leiad mõne seriaali ja mitmeid seasoneid järjest nautida. Miks ma küll seda varem ei leidnud. Kui kellegil on midagi veel soovitada mingit krimi teemat enne kui Breaking Badi 4 season hakkab siis andke tuld. (The Shield, The Wire vaadatud) Näiteks, kas Brotherhoodi tasub vaadata?

vennike
28.06.11, 03:32
Little Britaini loojate Lucase ja Walliamsi uus sari Come fly with me. Naera perse küljest ära.

atsetoon
28.06.11, 13:30
ja algas true bloodi neljas hooaeg... ajajajajejejejejeeeeee

srsly? see naistekas ju. Twilight ka meeldib?

Potsataja
28.06.11, 13:54
srsly? see naistekas ju. Twilight ka meeldib?

LOL, jälle see teema ;) Minule meeldib True Blood ja ka Twilight, kui ma pean seetõttu olema naistekafänn, siis olgu nii. Kusjuures mõlemal juhul ajavad peategelased mind pidevalt ja rämedalt tilti, kuid kõrvalliinid on huvitavad.

mikk2468
28.06.11, 14:23
Lõpetasin just Sons Of Anarchy ja uus lemmik. Ülihea kui leiad mõne seriaali ja mitmeid seasoneid järjest nautida. Miks ma küll seda varem ei leidnud. Kui kellegil on midagi veel soovitada mingit krimi teemat enne kui Breaking Badi 4 season hakkab siis andke tuld. (The Shield, The Wire vaadatud) Näiteks, kas Brotherhoodi tasub vaadata?

Brotherhood on vaadatav, aga mitte midagi erilist. Vaata Sopranosid pigem, palju kõvem kraam.

alaska
28.06.11, 22:20
Little Britaini loojate Lucase ja Walliamsi uus sari Come fly with me. Naera perse küljest ära.

ty!

inward
29.06.11, 01:11
srsly? see naistekas ju. Twilight ka meeldib?

Peen level või ? Ma saan aru, et Meeleheitel koduperenaised on naistekas(obv). Arvestades palju sitta ja verd lendab true bloodis on raske vaadata selle peale, kui naistekana. Mulle isegi see sürrkompott täitsa meeldib.

vapsik
30.06.11, 08:06
Eriline filmiekspert pole ja tuleb pattu tunnistada, et nii mõnigi film on ära vaadatud poole silmaga samal ajal netis muid asju tehes.
Igastahes minu meelest paar päris mõnusat vaatamist, mida siin teemas väga palju kordi pole mainitud.

The World's Fastest Indian - Algus väga huvi ei tekitanud millegi pärast. Reaalselt ka selline vend eksisteerinud.
http://www.imdb.com/title/tt0412080/

Kaks raamatu põhjal tehtud filmi:

Stardust
http://www.imdb.com/title/tt0486655/

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
http://www.imdb.com/title/tt0339291/

Väga kindlat tüüpi filmide austaja pole, aga kerge TOP-10, kust mõni väga hea film võis välja jääda.
Järjekord suvaline:
Green Mile, Shawshank Redemption, Das Boot, Shutter Island, Forrest Gump, Gran Torino, One Flew Over the Cuckoo's Nest, Butterfly Effect, King's Speech, Inglourious Bastards.

Kui kellelgil sarane maitse võib midagi head obv soovitada.

adam_q
30.06.11, 08:13
pärast true bloodi vaatamist on võimalus, et naine on piisavalt üleskeeratud ja... niiet mulle meeldib!

bounce
30.06.11, 10:02
vaatasin eile "Usual suspects'i" ära, hoolimata sellest et olin lõpu kunagi ammu ära spoilinud enda jaoks, jättis siiski väga hea mulje see film.
http://www.imdb.com/title/tt0114814/

Madis_89
30.06.11, 12:10
Hmm, vapsik vaata the prestige näiteks ja nolanilt veel Memento kui esimene meeldib. Need vajavad süvenemist muidugi, mitte kõrval foorumdamist.

vapsik
30.06.11, 12:31
Ty, Memento sai ausalt öeldes mõni nädal tagasi rahulikult DVD pealt telekast ära vaadata ja Prestige peaks kuskil arvutis samuti olemas olema.

Muusik
30.06.11, 14:05
ei meeldi mulle twilight.

Potsataja
30.06.11, 20:54
ei meeldi mulle twilight.

Aga kuidas sellega (http://www.imdb.com/title/tt0320691/) lood on ? Imo parim triloogia oma žanris.

Spewmonkey
30.06.11, 20:57
Aga kuidas sellega (http://www.imdb.com/title/tt0320691/) lood on ? Imo parim triloogia oma žanris.

Kate>>>>>>>>>>>>>>>Twilighti torsotigerid obv.

Muusik
30.06.11, 22:10
underworld igatahes parem kui mingi twilight

Romka
30.06.11, 22:42
Aga kuidas sellega (http://www.imdb.com/title/tt0320691/) lood on ? Imo parim triloogia oma žanris.

Kuidas sa saad neid kahte üldse võrrelda?

Underworld on täielik nuts ja kuulub endal lemmikute sekka.

lambitont
01.07.11, 13:13
vaadake igapäevaselt erinevaid talkshowsid.
Conan
Craig Ferguson
Jimmy Kimmel

animatsioonidest:
family guy
american dad
south park
simpsons

ja burn notice alustas ka uut hooaega

fyte
02.07.11, 14:36
Uuematest filmidest on Limitless üleprahi. Soovitan kõigile.


http://www.youtube.com/watch?v=THE_hhk1Gzc

camu
02.07.11, 19:54
Uuematest filmidest on Limitless üleprahi. Soovitan kõigile.


http://www.youtube.com/watch?v=THE_hhk1Gzc
Miks?

fyte
02.07.11, 20:05
Miks?
Head näitlejad, huvitav ja originaalne süžee, korralikud efektid.

camu
02.07.11, 21:38
Näitlejaid ma ei viitsi hetkel liistule tõmmata, sest kui rolli pole, siis ei suuda keegi normaalselt näidelda (see käis de niro pihta).
Filmi puhul oligi ainus huvitav asi see, kuidas mängiti vaataja psühholoogiaga ning mõttega mis oleks kui??? Sellega saadi muide suurepäraselt hakkama. Samamoodi on mängitud vaataja psühholoogiaga väga erinevates teostes. (Matrix, What women want, phenomenon, kõikvõimalikud superhero flickid jne) Öelda, et süžee originaale oli on veidi ülepingutatud. Lisaks muidugi korralikult ajuvabad stseenid ning plot holed (uisuga näkku, wtf???, kogu rahalaenamise teema, see et olles supertark käitutakse superlollilt jne) Kirsi tordile pani muidugi filmi lõpp, mille mainivad ära nii mitmed ülevaated kui mu enda sõbrad-tuttavad.

Ma ei ütle, et tegemist oli halva filmiga. Kaugeltki mitte. Aga üle prahi? Kas sa 3 päeva pärast ka mäletad mõnda stseeni sellest filmist?

Spewmonkey
05.07.11, 14:39
Näitlejaid ma ei viitsi hetkel liistule tõmmata, sest kui rolli pole, siis ei suuda keegi normaalselt näidelda (see käis de niro pihta).
Filmi puhul oligi ainus huvitav asi see, kuidas mängiti vaataja psühholoogiaga ning mõttega mis oleks kui??? Sellega saadi muide suurepäraselt hakkama. Samamoodi on mängitud vaataja psühholoogiaga väga erinevates teostes. (Matrix, What women want, phenomenon, kõikvõimalikud superhero flickid jne) Öelda, et süžee originaale oli on veidi ülepingutatud. Lisaks muidugi korralikult ajuvabad stseenid ning plot holed (uisuga näkku, wtf???, kogu rahalaenamise teema, see et olles supertark käitutakse superlollilt jne) Kirsi tordile pani muidugi filmi lõpp, mille mainivad ära nii mitmed ülevaated kui mu enda sõbrad-tuttavad.

Ma ei ütle, et tegemist oli halva filmiga. Kaugeltki mitte. Aga üle prahi? Kas sa 3 päeva pärast ka mäletad mõnda stseeni sellest filmist?

Peab nõustuma. Idee sellest filmist oli meeletult hea, teostus meeletult pask. Bradley Cooper kõlbab ainult A-Teami- ja Hangoveri-sugustesse filmidesse näitlema.

leits
05.07.11, 14:46
Peab nõustuma. Idee sellest filmist oli meeletult hea, teostus meeletult pask. Bradley Cooper kõlbab ainult A-Teami- ja Hangoveri-sugustesse filmidesse näitlema.

isehakanud filmikriitik oled v2?

Madis_89
05.07.11, 15:00
Filmikriitikuks vist ei sünnita jah, saadakse

albinar
06.07.11, 00:50
Kindlasti siit läbi käinud film. Kuid julgen ikka soovitada. Kindlasti on inimesi kes pole seda näinud.http://www.imdb.com/title/tt0478087/

Fabulous
06.07.11, 00:57
Breaking Bad'i uue hooaja alguseni vähem, kui 2 nädalat!!

Endal sai esimesed kolm hooaega eile ja üleeile meeldetuletuseks läbi grinditud.

IamAllin
08.07.11, 12:18
Uus sari, IMO sitaks hea :)

http://www.imdb.com/title/tt1632701/

Tuul
08.07.11, 12:23
Uus sari, IMO sitaks hea :)

http://www.imdb.com/title/tt1632701/

white collar 2?

IamAllin
08.07.11, 12:26
white collar 2?

ei ole,kaks täiesti erinevat asja.

Soovitan igatahes, tundub üks super sari juures olevat.

kuco
08.07.11, 12:34
Uus sari, IMO sitaks hea :)

http://www.imdb.com/title/tt1632701/

Vaatan seda. Tundub nagu normaalne algus olevat aga kuidagi liiga lihtsalt tuleb kõik peategelasele kätte...

taipupole
08.07.11, 12:44
Uus sari, IMO sitaks hea :)
http://www.imdb.com/title/tt1632701/

Keskmine, uutest on Wilfred parem: http://www.imdb.com/title/tt1703925/

vonkartoffel
08.07.11, 12:46
Ise hakkasin Franklin & Bashi vaatama. http://www.imdb.com/title/tt1600199/
Suht hea sari.

Spewmonkey
08.07.11, 15:23
Keskmine, uutest on Wilfred parem: http://www.imdb.com/title/tt1703925/

Kui vaba aega leiad, siis äkki viitsid uute tulijate kohta jälle mingi väikse kokkuvõtte teha millalgi?