PDA

View Full Version : Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Sebastian_du
25.03.10, 13:26
Hmm? Oleme raamatut lugenud? Vaatasime filmi tähelepanelikult?
Huvitav oligi sellepärast et asi JÄI lahtiseks.
Mõned näied.
Relvade ära andmine, kumb oli kabuuris kumb ei olnud, milline anti finaalis kätte?
2 erinevat majakat, esimene otsingu ajal muul ajal teine.
Kõik sigraid olid ette söödetud, kordagi filmi jooksul ei küsinud "lambist" alati keegi tõi.
Kui tal vaba voli ringi last oli, miks oli vaja süstlaga uinutamist koridoris?
Lõppus kui "kõik selge oli" kumba nimega paarimees teda kutsus?

Need more?

rohelinekonn
25.03.10, 15:12
forth kind (Y) väga huvitav vaatamine soovitan.

Madis_89
28.03.10, 23:30
Kas Shutter Islandis 1 insanity run kestis 3 päeva ainult? Päris palju repeate 2 aasta kohta

/4`?

paradigmlost
29.03.10, 03:02
vaatasin just The Road (2009) ja jäin väga rahule. Hea filmielamus. soovitan
(film on sellise rahulikuma tempoga, depressiivne, kurb. -kõigile ei pruugi sobida)

alaska
29.03.10, 12:49
Hmm? Oleme raamatut lugenud? Vaatasime filmi tähelepanelikult?
Huvitav oligi sellepärast et asi JÄI lahtiseks.
Mõned näied.
Relvade ära andmine, kumb oli kabuuris kumb ei olnud, milline anti finaalis kätte?
2 erinevat majakat, esimene otsingu ajal muul ajal teine.
Kõik sigraid olid ette söödetud, kordagi filmi jooksul ei küsinud "lambist" alati keegi tõi.
Kui tal vaba voli ringi last oli, miks oli vaja süstlaga uinutamist koridoris?
Lõppus kui "kõik selge oli" kumba nimega paarimees teda kutsus?

Need more?

lugesin imdb lehelt kah kommentaare selle lahtiseks jäämise kohta ja isegi kirjanik ja rezisöör mõlemad ütlesid, et nii oli mõeldud, nagu lõpuks välja tuli, et mees oli koguaeg hull ja nad üritasid teda mõistusele tuua. see naise pilt, mis talle lõpus näidati, sobis ju täpselt tema hallukatega algusest peale, millest need arstid ei oleks ju tohtinud midagi teada. Vastuvaidlejad muidugi väitsid, et seda pilti vaadates alles tal hakkaski tunduma, et ta on sellest varem hallukaid näinud, või oli veel ajuvabam seletus. igatahes kui seal midagi kellegi jaoks kahtlaseks jäi, siis oli filmitegijate apsakas, mitte teadlikult planeeritud.

teerajaja
29.03.10, 17:37
Viimastest filmidest mida vaadanud soovitaks :

" Memento " - pani vähemalt terve filmiks näpu järjel hoidma
" The Bad Lieutenant Port Of Call New Orleans " - järjekordne hea film Nicholas Cage-lt
" Law Abiding Citizen " - minuarust polnud nii sürr lõpp midagi
" Blood And Bone " - kellele meeldib tänavakaklus filmid siis peaks sobima, kuigi natuke unreal oskuste ülekaal
" Into the Wild " - ajas endale ka isu peale, lihtsalt ära kaduda kusagile mõneks ajaks
" Terminator Salvation " - pole just fännanud terminaatori filme aga see jättis hea mulje

nomerlot
29.03.10, 19:28
TV6 just hakkas "O brother where art thou?", ülistiilne film mu meelest.

lenC
29.03.10, 19:44
TV6 just hakkas "O brother where art thou?", ülistiilne film mu meelest.
thanks et teada andsid, mul ka üks paljudest lemmikutest

Madis Very
29.03.10, 20:40
Wow, tulin just seda siia kirjutama, et mega film käib.
Tõsiselt stiilne ja nauditav film !

kuco
30.03.10, 00:45
Ka spartacus uus seriaal, tundub suht muhe.. porri palju seega võib näitlemise poole pealt natuke lõdvemalt ju võtta :P

Vaatasin esimesed 10 osa ära, täitsa muhe vaatamine.
Kas nad midagi muud ka seal tegid kui keppisid ja võitlesid?

Tsirkust ja leiba!

paradigmlost
30.03.10, 16:40
Vaatasin esimesed 10 osa ära, täitsa muhe vaatamine.
Kas nad midagi muud ka seal tegid kui keppisid ja võitlesid?

Tsirkust ja leiba!


vaatasin eile esimese episoodi ära... hmm ilmselt vaatan ülejäänud osad ka..
kohati tundus küll veidi nagu alla-keskmise erootikafilm ilma erootikata, võitlusstseenid, aegluup ja võitlemine jne -väga äge. tundub, et sari mida vaadata juures jälle:P ongi lihtsalt tsirkus ja leib

levis
31.03.10, 06:38
Kes on V Visitors fänn, siis sari jätkub...
1-5 30.Mar "Welcome to the War"
http://epguides.com/V_2009/

Eelpool nimetatud sari "Spartacus" on ikka väga kõva ja näitlejate tase on minu arvates väga kõrge.

paradigmlost
31.03.10, 13:36
Eile tegin maratoni ja vaatasin kõik 10 Spartacuse osa järjest är, 7 hommikul lõopetasin.
Väga hea sari

teerajaja
31.03.10, 17:54
Hakkasin sarja " Life " vaatama, aga kas selle tegemine lõpetati mingi aeg ära lihtsalt ?

variatsioon
31.03.10, 21:29
family guy tegijatel on vist igav hakanud.
viimases osas suht hull 3d graafika :D

leits
31.03.10, 22:44
tra ei ole siiani omale uut sarja leidnud .. keeruline töö :S

lebovend
31.03.10, 22:45
tra ei ole siiani omale uut sarja leidnud .. keeruline töö :S

keegi siin soovitas "breaking badi"
hakkasin vaatama ja j22ngi vaatama.

levis
31.03.10, 22:51
Üks suus sari on "The Pacific"
http://www.imdb.com/title/tt0374463/
IMDb rating on 9.4
http://www.theodoresworld.net/pics/0909/thepacificImage2.jpg

lebovend
31.03.10, 22:53
seda asja vahin ka obv :D

Godspeed_EJ
03.04.10, 11:00
Väga hea dokk

Timewave 2013

dE0A_yVg1g4

Põhimõtteliselt järg dokile - 2012 The Odyssey

kuco
03.04.10, 14:56
Hakkasin sarja " Life " vaatama, aga kas selle tegemine lõpetati mingi aeg ära lihtsalt ?

yeah :(
Hullult hea seriaal oli

oitarvi
03.04.10, 15:36
forth kind (Y) väga huvitav vaatamine soovitan.

Sa usud muidu, et see on päriselt juhtunud?
Kui mõelda, et see on päriselt juhtunud siis on päris creepy film, effekti annavad just need päriselt filmitud kaadrid. Aga miskipärast arvan, et kogu teema on ikkagi lavastatud ja Internetis surfates võib ehk isegi tõeni jõuda kas siis lavastus või mitte..

Treiler: http://www.youtube.com/watch?v=vVRHOhLP-aA

camu
03.04.10, 15:56
Mind hakkas ka huvitama. Surfasin veidike ning imo ka asi lavastatud.

mihkel88
04.04.10, 02:06
vaatasin just californicationi 3nda hooaja ära... minuarust 3st parim, hank moody on ikka väga lahe karakter, kelle duchovny sitaks hästi välja mängib.

levis
04.04.10, 02:34
Stargate fännidele teadmiseks, et Stargate Universe uued osad on eetris.
http://www.twotalkingmonkeys.com/wp-content/uploads/2009/10/alaina-huffman-elyse-levesque-stargate-universe-steppin-out.jpg

variatsioon
04.04.10, 02:58
Sa usud muidu, et see on päriselt juhtunud?
Kui mõelda, et see on päriselt juhtunud siis on päris creepy film, effekti annavad just need päriselt filmitud kaadrid. Aga miskipärast arvan, et kogu teema on ikkagi lavastatud ja Internetis surfates võib ehk isegi tõeni jõuda kas siis lavastus või mitte..

Treiler: http://www.youtube.com/watch?v=vVRHOhLP-aA

lol.. miks peaks midagi sellist üldse uskuma :D?

inward
04.04.10, 21:07
Väga hea dokk

Timewave 2013


Põhimõtteliselt järg dokile - 2012 The Odyssey


Tänud, vaatan ära. Sellised dokid, kus tõde inimkond täielikult/üldse veel ei tea, on väga huvitavad, ala tulnukate, universumi, tuleviku kohta.

rasmer
04.04.10, 21:16
Raging Bull - Väga hea eluloo film. De Niro esitus on meistriteos.

akristjan
05.04.10, 01:14
keegi clash of titansit nainud juba?

oitarvi
05.04.10, 02:25
lol.. miks peaks midagi sellist üldse uskuma :D?

No kui sa filmi vaadanud oled siis algab see sellega, et öeldakse:" See on päriselt juhtunud lugu ning uuesti lavastatud. See on su enda teha kas sa usud seda stoorit." Film seisneb selles siis, et selle sündmustiku läbielanud psühhiaatriga tehakse intervjuud teise arsti poolt, kes pajatab mis temaga juhtus. Filmis näidatakse ka niinimetatud päriselt filmitud kaadreid paralleelselt lavastatud filmiga, mis ongi kõige creepym.
Alguses ma võibolla veidikene uskusin ka, aga no ma ei tea. Ameerika filmitööstus ikka rahapumpamise peal väljas ja millegi uuega peab esile tulema, et rahvast köita.

ok2aa
05.04.10, 09:16
Stargate fännidele teadmiseks, et Stargate Universe uued osad on eetris.
http://www.twotalkingmonkeys.com/wp-content/uploads/2009/10/alaina-huffman-elyse-levesque-stargate-universe-steppin-out.jpg

oled vaadanud ka? kuidas on?

bounce
05.04.10, 10:09
rohkem seep kui teised stargated.
ajaviiteks käib.

variatsioon
05.04.10, 11:40
keegi "Klaver metsas" on näinud?

http://www.imdb.com/title/tt1119194/

variatsioon
07.04.10, 05:08
Breaking Badi viimases osas (S03E03) ütles Walteri naine episoodi lõpus talle midagi sellist "Ive dead" :D vms.. selle peale kui walter küsis et mis sa siis arvad sellest et kui ma selle rahaga sisse kolin..

et mis ta täpselt ütles? ja mis see EST keeles tähendas?

macest
07.04.10, 06:38
Kiitused k6igile hea kraami soovitamise eest, t6esti m2rkimisv22rselt palju h2id maitseid siin foorumis.

Ise soovitan "FlashForward" (2009) kuna ei n2inud, et veel oleks seda mainitud. Tegemist siis ulme-p6nevikuga, kus on natuke actionit, natuke p6nevust ja hulga palju kysim2rke. M6ne jaoks v6ib draamat natuke liiga palju olla. Aga piloot osa soovitan 2ra vaadata, saab kohe asjast aimu.

taipupole
07.04.10, 07:21
Breaking Badi viimases osas (S03E03) ütles Walteri naine episoodi lõpus talle midagi sellist "Ive dead" :D vms.. selle peale kui walter küsis et mis sa siis arvad sellest et kui ma selle rahaga sisse kolin..

et mis ta täpselt ütles? ja mis see EST keeles tähendas?

Või siis: I FUCKED TED. I.F.T., mis oli ka osa nimi. Ted on see naise boss. Tõlget pole vist vaja? Või?

variatsioon
07.04.10, 15:29
Või siis: I FUCKED TED. I.F.T., mis oli ka osa nimi. Ted on see naise boss. Tõlget pole vist vaja? Või?

aa.. ok :D see on veits loogilisem tõesti.
tänks.

lebovend
07.04.10, 16:16
ma ei saa aru, kuda see tuco onu teadis nime Walter White :(

ment52
07.04.10, 16:22
teise hooaja alguses tuco ütles valjusti walti juhiluba hoides umbes "ma arvasin et su nimi on heisenberg, walter white", onu oli siis ruumis.

variatsioon
07.04.10, 16:22
ma ei saa aru, kuda see tuco onu teadis nime Walter White :(

siis kui tuco onu menti ülestunnistama läks küsiti tema käest kas sa tead seda Walter White.

ta valetas ja sittus ennast täis -.-

lebovend
07.04.10, 16:44
teise hooaja alguses tuco ütles valjusti walti juhiluba hoides umbes "ma arvasin et su nimi on heisenberg, walter white", onu oli siis ruumis.

gotcya

Madis_89
09.04.10, 23:36
Vaatasin ka The Shawshank Redemption'i ära, oli tõesti nii hea, kui kõik räägivad. Lõpp oli väga tuttav kusjuures, olin vist tv'st näinud seda. (alates sellest kui Red sinna kiviaia juurde läheb)

elixs
10.04.10, 16:30
See oli Family guys.. Võib-olla sealt mäletadki

JohnnyDolce
10.04.10, 23:39
http://www.imdb.com/title/tt0414993/

enjoy. elu ruulib.

Kuule, sulle meeldivad head filmid ja ilusad tüdrukud! :D
Sama maitse.

Väga huvitav film, soovitan! Kes on näinud AntiChrist-i, leiab kunstilisi sarnasusi.

variatsioon
11.04.10, 00:08
http://www.imdb.com/title/tt0414993/

enjoy. elu ruulib.

liiga deep/keeruline minu jaoks :(

hoss23
12.04.10, 15:45
Käisin just vaatamas ''Punane Elavhõbe'' ja suht pettunud olin. Lootsin enamat. Sisu nagu eriti ei olnudgi. Aga kellele roppused ja tapmised meeldivad, siis soovitan...

ok2aa
13.04.10, 07:45
ma arvan, et breaking bad on parim sari, mis ma näinud olen.
miinuseks on see, et teisi sarju on nüüd väga raske vaadata.

ment52
13.04.10, 09:28
ma arvan, et breaking bad on parim sari, mis ma näinud olen.
miinuseks on see, et teisi sarju on nüüd väga raske vaadata.

Paistab, et sul The Wire vaatamata veel, niiet pole hullu.

leits
13.04.10, 09:31
vaatasin paar breaking padi osa ära .. krty ei tea, kipun kerima juba neid, v2ga ikka ei l2he :/

Godspeed_EJ
13.04.10, 09:33
Paistab, et sul The Wire vaatamata veel, niiet pole hullu.

Vaatan hetkel The Wire teist hooaega, siiani second nuts.

ok2aa
13.04.10, 09:34
kusjuures olen the wire esimest osa 2 korda vaadanud kuid tundub liiga veniv. eks ma vaatan ta kunagi ikka ära, kuid esimene osa ja kõrgeks ajatud ootused ei läinud kokku.

alaska
13.04.10, 12:38
Ma vaatan kah Wiret, 3 season ja vahest tahaks juba edasi kerida. Esimene season oli hea, teine ei läinud alguses hästi käima, aga kui läks, siis meeldis väga, kolmas on siiani selline laialivalguv.

inward
14.04.10, 16:02
Teen kerge õlle chilloudi, soovitage mingeid kvaliteetfilme :D

paradigmlost
14.04.10, 17:11
Vaatasin ükspäev The Fountaini.... hmm sama autor, mis Requiem for a Dreamil,
muusika ja filmi visuaalne pool oli väga nauditav, sisu oli omapärane, huvitav, aga
midagi siiski jäi minu jaoks puudu, et hindaks seda 7/10. Requiem-ile muidu vabalt 10/10

inward
14.04.10, 17:37
Requiem for a Dream on jah päris deep. Selles Fountainis on ka mingi narko teema ?

paradigmlost
14.04.10, 19:23
Requiem for a Dream on jah päris deep. Selles Fountainis on ka mingi narko teema ?

ei ole, täiesti mingi teine teema, ulme/draama/põnevus... deep on ka kindlasti

vikurotozi
14.04.10, 22:24
Vaata huumorit >

variatsioon
14.04.10, 22:27
damn.. sain midagi halba? :D

inb4 ban :)

J0kker
14.04.10, 22:43
mingit originaalset komöödiat pole kellegi pakkuda?

paradigmlost
18.04.10, 00:39
lõpetasin just Spartacus: Blood and Sand´i season finale (ep13) vaatamise ja tõesti väga hea badass sari, soovitan kõigile! ainus halb episood oli esimene. täielik banger sari (Y). kindlasti tuleb vaadata hea kvaliteediga.

Codecci
18.04.10, 23:33
Käisin just vaatamas ''Punane Elavhõbe'' ja suht pettunud olin. Lootsin enamat. Sisu nagu eriti ei olnudgi. Aga kellele roppused ja tapmised meeldivad, siis soovitan...

Mulle meeldis. See 90-ndate shiit üleüldse oli äge :p

Aga sisu osas ei vaidle vastu, Tallinn on suur ja lai ja filmist jäeti mulje nagu ainult 5 pätti elakski Tallinnas, a'la Moskva komissar tuleb ütleb "sinu poisid korraldavad jama".

Potsataja
19.04.10, 00:17
lõpetasin just Spartacus: Blood and Sand´i season finale (ep13) vaatamise ja tõesti väga hea badass sari, soovitan kõigile! ainus halb episood oli esimene. täielik banger sari (Y). kindlasti tuleb vaadata hea kvaliteediga.

parim TV episood, mis ma vaadanud olen. Kogu selle tunnetemöllu keskel asetaks ma selle hetkel ka kogu oma top3 elamuste hulka.

vsiu100
19.04.10, 09:06
Mulle meeldis. See 90-ndate shiit üleüldse oli äge :p

Aga sisu osas ei vaidle vastu, Tallinn on suur ja lai ja filmist jäeti mulje nagu ainult 5 pätti elakski Tallinnas, a'la Moskva komissar tuleb ütleb "sinu poisid korraldavad jama".


mulle meeldis samuti 90-d kinolinalt vaadata.

vaatasin "Titaanide kokkupõrget" ka ja igav imo.


Robin Hoodi ootan.....

wousha
19.04.10, 21:05
TV3s shooter hetkel, väga hea film.

Madis_89
21.04.10, 12:37
Tegin silmad lahti ja Premiumi pealt tuli "viimaste soovide nimekiri" ( http://www.imdb.com/title/tt0825232/ ) , Väga meeldis. Julgen soovitada.

hoss23
21.04.10, 12:50
Tegin silmad lahti ja Premiumi pealt tuli "viimaste soovide nimekiri" ( http://www.imdb.com/title/tt0825232/ ) , Väga meeldis. Julgen soovitada.

vaadanud seda antud kanali pealt ka juba mitu korda :redface:. Endale ka meeldis.

variatsioon
21.04.10, 13:01
Tegin silmad lahti ja Premiumi pealt tuli "viimaste soovide nimekiri" ( http://www.imdb.com/title/tt0825232/ ) , Väga meeldis. Julgen soovitada.

mulle ka meeldis :)

rasmer
21.04.10, 15:15
The Prestige oli minu jaoks väga hea üllatus. Ei teadnud enne sellest filmist midagi, aga lõpus olid emotsioonid laes.

adam_q
21.04.10, 15:31
tegelt on nii, et filmide ja naiste osas ei tasu kellegi maitset/arvamust usaldada

Codecci
21.04.10, 16:20
tegelt on nii, et filmide ja naiste osas ei tasu kellegi maitset/arvamust usaldada

No oleneb... IMDB top on küll nuts. Ja naised... 10 is a 4 plus 6-pack.

MadisRa
21.04.10, 16:44
Isiklikkud lemmikud seriaalid on Merlin, Stargate Universe ja Fringe. Suht ulmelised ja fantaasia rikad seriaalid aga täpselt minu maitsele. Aegajalt jälgin ka House.

Filmidest on isiklikud lemmikud "Kick Ass", "The Matrix", "Resident Evil"

hoss23
21.04.10, 18:05
tv1000-st hakkas praegu ''Maailma kiireim Indian'' soovitan soojalt.

yolpa
21.04.10, 18:19
Vaatan, et keegi pole rääkinud uuest Eesti "action" filmist punane elavhõbe. Ise käisin suht kohe vaatamas kui film välja tuli ja pidin sügavalt pettuma. Film ise oli Eesti kohta üpriski normaalselt tehtud, kõik heli, valgus ja muud effektid. Samas kui mõelda, siis teema millest film rääkis oli kah selline tabav, aga terve filmi vältel polnd ühtegi kohta mis paneks sind selle üle järele mõtlema, või põnevusega midagi ootama. Kui film vaadatud sai oli selline tuim tunne, nagu oleks pokkeri kõrvale simpsoneid vaadanud. Hinnanguks annaks 5/10 ja seda ka ainult sellepärast, et see on siin meie väikeste eelarvete ja mitte nii kogenud näitlejatega tehtud.

levis
21.04.10, 20:48
Isiklikkud lemmikud seriaalid on Merlin, Stargate Universe ja Fringe. Suht ulmelised ja fantaasia rikad seriaalid aga täpselt minu maitsele. Aegajalt jälgin ka House.

Filmidest on isiklikud lemmikud "Kick Ass", "The Matrix", "Resident Evil"

Siis peaks sulle meeldima ka "Legend of the Seeker"; "Visitors (V)"; "Sanctuary"; "Heroes"; "Spartacus - Blood and Sand"

Potsataja
21.04.10, 21:14
Siis peaks sulle meeldima ka "Legend of the Seeker"; "Visitors (V)"; "Sanctuary"; "Heroes"; "Spartacus - Blood and Sand"

Tõesti ma olen üritanud SGUd vaadata aga senini on see BS, mis BS. SG1 ja SGA on samas kuld, mis kuld. Merlin (2008) ei tõmba IMDB kirjelduse põhjal absull, samas Merlin (1998) on plaanis läbi vaadata. Sanctuary ja Spartacus on oma klassi parimad ning Heroes enavähem vaatamist väärt. Visitors (V) puhul on mu ootused enim üles kruvitud, sest esimesd osad ületavad kaugelt esimest versiooni.

ok2aa
21.04.10, 21:35
tv1000-st hakkas praegu ''Maailma kiireim Indian'' soovitan soojalt.

kui see on hopkinsiga, siis +10

hoss23
21.04.10, 21:36
kui see on hopkinsiga, siis +10

Japp, temaga see oligi

paradigmlost
21.04.10, 22:59
keegi oskab lisada, millest Sanctuary räägib, mis tüüpi asjaga tegu on..

k2snakalle
24.04.10, 03:26
Sisustaks siis natukene filmidega seda teemat. Kahel viimasel õhtul vaadanud ja pole üldse pidanud pettuma.
1. Shutter Island (2010) - Kindlasti vaadake terve film läbi ja mingeid kohti vahele jätta on suht pointless. Selline film, et vaatamise ajal oli nii, et noh imelik film jne..aga kui terve film läbi, siis ütlesime sõbraga mõlemad, et üle pika aja jälle hea mõttega film! Seega kindlasti ei ole see mingi film mis võib taustaks mängida, samal ajal ntx pokkerit tagudes.

2. Requiem for dream (2000) - Vedeles see mul juba kõvakettal üle aasta. Vaatasin ära ja no liiga mõjuvõimas film!Tekitas palju emotsioone. Kes ei ole näinud, see kindlasti vaadaku!

HU grinder
24.04.10, 07:30
Requiem for a dream on narkomeeste klassika. Soundtrackid on ka sweedid. Need kohad, kus narks ära litib on ka huvitavalt filmitud n shied.

Level 1: Mängid pokkerit ja vaatad filmi kõrvale.
Level 2: Lähed koju ja paned Requiemi tööle ning vaatad seda.
...
Level 31: Vaatad seda filmi pimedas toas hea helisüsteemiga, olles ka ise midagi manustanud. NUTS

Ei propageeri midagi

Cremer
24.04.10, 09:03
Ma ei tea, kas on juba kuskil mainitud - viimane 3 lehekülge pole :) Aga kõik OZi sõbrad

Un Prophete - oli ka välismaiste filmide oscari kandidaat

k2snakalle
24.04.10, 11:07
Vaatasin nüüd ka siin varem läbi käinud filmi ära, The Road - Igav! Kui film läbi sai, siis hakkas vaatamiseks kulutatud ajast kahju.

teerajaja
24.04.10, 21:01
Hakkasin Breaking badi nüüd vaatama, mõnus bad ass vana on Walter. Hetkel season s02e11 juures pooleli.

Godspeed_EJ
24.04.10, 23:14
Vaatasin Death At The Funerali uuesti. Nuts!

Kui kellegil nägemata, siis soovitan, 2007 versioon.

alaska
24.04.10, 23:49
Hakkasin Breaking badi nüüd vaatama, mõnus bad ass vana on Walter. Hetkel season s02e11 juures pooleli.

mul sai just esimene hooaeg läbi ja sari on täielik nuts.

QKulgur
25.04.10, 14:39
vaatasin breaking bad-i kõik osad ära 3 päevaga:D

lebovend
25.04.10, 15:13
Ma ei tea, kas on juba kuskil mainitud - viimane 3 lehekülge pole :) Aga kõik OZi sõbrad

Un Prophete - oli ka välismaiste filmide oscari kandidaat

v2ga m6nus film oli.
aga ma oma lolli peaga ei saanud aru, mis mafia see teda
v2ljatulekul seal nii soojalt vastu v6ttis? ta ju m2ngis
m6lemat poolt yle, et mis v2rk oli?

Potsataja
25.04.10, 15:28
keegi oskab lisada, millest Sanctuary räägib, mis tüüpi asjaga tegu on..

http://www.filmiveeb.ee/sarjad/493/Varjupaik/ ;)


Eks ta ole nagu enamus sci fi ja fantasy sarju, mõned osad päris head, teised jälle BS. Ise muidu ootan küll huviga edasist arengut.

JohnnyDolce
25.04.10, 15:38
AUGUST RUSH
Into The Wild
The Rain (Swedish)
Pretty Lady
Fight Club
Slumdog Millionaire
Blow
Dark side of the Moon
Donnie Darko
Secret Window

Oliverk
25.04.10, 15:48
v2ga m6nus film oli.
aga ma oma lolli peaga ei saanud aru, mis mafia see teda
v2ljatulekul seal nii soojalt vastu v6ttis? ta ju m2ngis
m6lemat poolt yle, et mis v2rk oli?

Need olid tema enda maffia mehed imo. Vanglasse saadeti dvd ju kus nad pidutsesid. Needsamad kes tema vähihaige sõbraga seda äri ajasid väljaspool.

Muiudgi tänud filmisoovituse eest, aga vaatasin seda nats unises olekus ja mby läks midagi mööda.

variatsioon
25.04.10, 16:40
Pretty Lady
IMDB link/year please :)

hoss23
25.04.10, 19:02
Vaatasin just ''Law abiding citizen''. Soovitan soojalt!

onuark
26.04.10, 02:31
Vaatasin just ''Law abiding citizen''. Soovitan soojalt!

+1 see oli väärt asi.
...

Keegi "V" jälginud? http://www.imdb.com/title/tt1307824/
Panen ise tõmbama igatahes.

variatsioon
26.04.10, 03:37
+1 see oli väärt asi.
...

Keegi "V" jälginud? http://www.imdb.com/title/tt1307824/
Panen ise tõmbama igatahes.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.

wait.. wut? sa ei mõelnudki "V for Vendetta"????
njha..

igatahes mlle "V" ei meeldinud aga samas ma ei ole ka sci-fi-si fän..

onuark
28.04.10, 03:10
Vaatasin "V" - visitorsi esimese osa ära, suht kammer.
Hakkan järjest vaatama, mulle sobib see igatahes :)

teerajaja
29.04.10, 16:49
Vaatasin lõpuks ära " The Boondock Saints ", väga hea film!

Potsataja
29.04.10, 18:17
Ma ei tea, kas on juba kuskil mainitud - viimane 3 lehekülge pole :) Aga kõik OZi sõbrad

Un Prophete - oli ka välismaiste filmide oscari kandidaat

Ülipro film oli, OZ on selle kõrval laste unejutt ;)

Dogers
29.04.10, 18:24
Vaatasin lõpuks ära " The Boondock Saints ", väga hea film!

mõlemad osad?
järjest on suht nuts vaadata :p

variatsioon
29.04.10, 19:48
After the Sunset (2004)
on hetkel ainuke lame juveeliröövi film mis mulle meeldib. :)

teerajaja
29.04.10, 19:59
mõlemad osad?
järjest on suht nuts vaadata :p

Ausalt öeldes ei teadnudki, et teine osa on ka tehtud. Mingi aeg peab ära vaatama :smiley:

Godspeed_EJ
29.04.10, 20:19
Ausalt öeldes ei teadnudki, et teine osa on ka tehtud. Mingi aeg peab ära vaatama :smiley:

Imo oli teine kräpp, võrreldes esimesega.

camu
29.04.10, 22:39
Imo oli teine kräpp, võrreldes esimesega.

+1

bounce
29.04.10, 22:49
iron mani teine osa oli väga hea tildiravim.
kui meeldis esimene, siis ei pea teises kah pettuma.

lebovend
29.04.10, 23:23
oeh, vaatasin law abiding citizeni 2ra. film algas standardilt, 6nneks oligi
ta teadlikult tehtud standardiks, mist6ttu suht 2 minutiga sai see intro l2bi.
edasi hakkasid pinged yles kruvima, p6nevus j2rjest kasvas. esimene tund
oli asi ikka super. mulle meeldis selle kuti geniaalsus, kibestumus ja see viha
ning tahe n2kku panna systeemile. film kiskus vb isegi sinna minu TOP10sse.
aga edasi l2ks asi veidraks ja j2rjest hullemaks keerati. ning filmi p2ris l6pp
seal vangikongis: sel hetkel oleks tahtnud nutta ja ropsida samal ajal, kuna
paljulubav film v2gistati 2ra nagu southparki mingis osas n2itas kuidas george
lucas ja steven spielberg v2gistasid indiana jonesi.

Potsataja
29.04.10, 23:41
Lebovend, muuda oma mindsetti ;) Un Prophete ja Law Abiding Citizen algasid täpselt seal, kus nad pidid algama ja lõppesid seal, kus nad pidid lõppema. Esimesel juhul oleks nõrk olnud, kui vant suvalise kukena oleks vanglast välja jalutanud ja teisel juhul oleks ülinõrk olnud, kui tüüp oleks filmi lõpu üle elanud.

Un Prophete puhul ei anna mulle aga üks asi rahu. Miks kuradima pärast on mul Lucianost isegi kahju, arvestades seda, kui värd ta oli ? Lihtsalt nii tühi tunne tekkis, kui nägin vana meest, kes kunagi oli KEEGI olemas mitte keegi.

variatsioon
30.04.10, 01:54
Vaatasin lõpuks ära " The Boondock Saints ", väga hea film!

just lõpetasin ka selle filmi vaatamise.
meeldis :) 9/10

btw nice avatar

lebovend
30.04.10, 12:00
Lebovend, muuda oma mindsetti ;) Un Prophete ja Law Abiding Citizen algasid täpselt seal, kus nad pidid algama ja lõppesid seal, kus nad pidid lõppema. Esimesel juhul oleks nõrk olnud, kui vant suvalise kukena oleks vanglast välja jalutanud ja teisel juhul oleks ülinõrk olnud, kui tüüp oleks filmi lõpu üle elanud.

Un Prophete puhul ei anna mulle aga üks asi rahu. Miks kuradima pärast on mul Lucianost isegi kahju, arvestades seda, kui värd ta oli ? Lihtsalt nii tühi tunne tekkis, kui nägin vana meest, kes kunagi oli KEEGI olemas mitte keegi.

meh. ega sa ometi ei v6rdle neid kaht filmi? v6i miks sa seda yldse teed?
prophete oli minu jaoks v2ga k6va film, t6epoolest algusest l6puni. mul
oli lihtsalt v2ike arusaamatus, mis autod need seal l6puks tema taga s6itsid.

aga law abiding citizen.
nagu ma ytlesin, algus oli "standard" aka "one man,
his family was murdered, he is going to pay back" bs. Aga nagu ma ka
mainisin, muutus see ysna kiiresti ning film hakkas muutuma p6nevamaks
ning ma elasin vanale kaasa. Ma soovisin et ta otsiks ja leiaks ja n2itaks
seal nendele prokuratuuri tegelastele j2rjest rohkem neid vigu ja auke
sellest systeemis. Yhes6naga fun oli ja k6igele leidus loogiline seletus jne.
aga p2rast esimest tundi hakati vinti veidi yle keerama. ala mingi
vend kuskil surnuaias saadab mingeid krdi laineid, mis peatab auto ja v2ike
robot laseb rocketeid v2lja jne. siis mingi retarded kinnisvara vangla k6rval: "he's got a tunnel into every cell". ning p2ris l6pp siis oli puhta fail ju. kutt l2ks sealt mayori juurest minema way earlier kui see DA ja detektiiv. Ometi
j6udsid nad enne clydei tagasi vanglasse, n6usse r22kida mingi vanglaylemaga ning removeda vanglastaff ja teised vangid, kes v6isid ka solitarys istuda ning pmst panna see pomm sinna voodi alla, teades et v2ga t6en2oliselt kutt vajutab nupule. ehk siis n8 head tegelased tegid mingi characterarenduse nii kaugele, et hakksid ise ka m6rvariteks vms?! fuck that shit.

ning 10 aastat k6ike planeerinud clydel l2ks k6ik perfektselt, ta teadis, et need prokuratuuri tegelased l2hevad peale kella kuut k6ik korraga oma autodesse, mitte v2ikeste vahedega, nii et ainult 1 neist vb sureks ning ta teadis, et jamie foxx ei saada kedagi oma inimestest nende auto juurde ja j22b kogu selle pasa sees ellu, AGA ta lihtsalt ei taipanud panna oma salakaamerat sinna viiendale korrusele, et pommil ka silma peal hoida vms.

need on siis paar v2ljatoodud asja, mis h2irisid. mulle see film v2ga head muljet ei j2tnud. siiski ilusad 6 punkti annaks ning loodan, et suudad aru saada sellest, et see on lihtsalt MINU arvamus MINU v2ljatoodud p6hjendustega ning ma ei leia, miks mina peaks oma mindsetti muutma, et mul sinuga oleks sama filmimaitse vms.

camu
30.04.10, 18:45
Ma olen lebovennaga nõus. Mind ei häirinud isegi mitte need robotid ja asjad vaid just niivõrd ajuvaba lõpp. Kes ütleb, et law abiding sitizen on hea film, see pole ilmselt häid filme näinud. Film ei ole isegi omas žanris mindless meelelahutusena mitte midagi erilist.

paradigmlost
01.05.10, 00:43
vaatasin Eternal sunshine of spotless mind´i ära ja väga vaimustuses..
soovitan!

ok2aa
01.05.10, 21:03
klge see nädal uut losti ei tulnud?

teerajaja
01.05.10, 21:12
klge see nädal uut losti ei tulnud?

Minu teada mitte, see nädal oli üldse kuidagi sarjade tootlikuse poolest nadi.

http://pogdesign.co.uk/cat/

Siit saab jälgida, millal uus osa millestki saabub :smiley:

yolpa
01.05.10, 22:43
ty, väga hea leht.

yolpa
02.05.10, 00:42
vaatasin filmi "bronson", suht 0 emotsioon, ei meeldinud eriti.

variatsioon
02.05.10, 03:05
iron man2 vaatama minnes soovitan enne meelemürke tarvitada.

variatsioon
02.05.10, 18:32
Fight Club (1999) ja Avatar 3Ds on tartu ekraanis :) (Y)

Aadu
03.05.10, 12:19
Tänane Breaking Bad oli päris kõva

adam_q
03.05.10, 12:29
Kui Cassell meeldib, siis meeldib ka Dobermann. Ingl k subtiitritega oli vahepeal vähemalt rariteet, aga seal rohkem pildikeel kõneleb enivei :D ja no pr Bellucci ka

nomerlot
03.05.10, 12:51
Arvasin, et praegune vampiiritrend mind ei puuduta, aga näe, nii veider, kui see ka pole, olen hakanud vaatama sarja "True Blood" - väga veider vampire shit draamasari. USA lõunaosariikide aktsent, vampiirid elavad avalikult inimestega kõrvuti, suhtedraamad, baarides müüakse vapmiiridele jooki nimega... True Blood. Väga haige:)
http://bloatedpenguin.mikescottlew.com/wp-content/uploads/2009/07/trueblood.jpg
Alan Ball kirjutab skripti, sama mees, kes "Six feet underi" välja mõtles, sealt ka see kummaline ja morbiidne meeleolu igal pool.
Fox Life tarnib sarja, YLE peal näidatakse ka.

Omaaegsed vampiiriklassikud "Interview with a vampire ja "Blade" sujusid mulle küll, sinna see peni on ilmselt maetud.
Sarja opening credits
vxINMuOgAu8

Madis_89
04.05.10, 20:18
Olen ka esimese seasoni True bloodi ära vaadanud, täitsa vaadatav, samas ei tea miks pooleli jäi see vaatamine.

Miks "into the wild" peategelane end lõpus tapab?

/spoiler

Karikakar
04.05.10, 20:30
SPOILERS MUCH MADIS

keri perse

variatsioon
04.05.10, 20:41
tõsiselt ärge spoilige!!!!!!!!!!
või kui spoilite siis kasutage SPOILERIT!

into the wildist:
tüüp ei tapa ennast. ta sureb mürgitusse

alaska
04.05.10, 21:08
faakkkkk!!!!tõsiselt.

lebovend
04.05.10, 21:34
benicio del toro f2nnidele midagi teistsugust: things we lost in the fire.
lihtsalt selline v2ikselt liigutav draama.

Madis_89
04.05.10, 21:37
tõsiselt ärge spoilige!!!!!!!!!!
või kui spoilite siis kasutage SPOILERIT!

into the wildist:
tüüp ei tapa ennast. ta sureb mürgitusse

No, aga ta teadis ju, et asjad mis ta sisse sööb, on tapvad

lebovend
04.05.10, 21:44
No, aga ta teadis ju, et asjad mis ta sisse sööb, on tapvad

proovi veelkord.

inward
04.05.10, 23:01
Breaking Badi teine hooaeg on ikka ülikõva olnud.

Huvitav, et Walt midagi teha ei üritanud Jane'ga, kui see oma okse sisse lämbuma hakkas ja lasi tal lihtsalt ära surra....

-andres-
04.05.10, 23:13
Hakkasin ka Breaking Badi vaatama peale seda paljude kiitmist. Siiamaani tundub hea ja peab kiitmist tänama :).

variatsioon
05.05.10, 16:26
No, aga ta teadis ju, et asjad mis ta sisse sööb, on tapvad

ei teadnud.
tuvastas taime valesti.

Potsataja
05.05.10, 17:10
Siis peaks sulle meeldima ka "Legend of the Seeker"; "Visitors (V)"; "Sanctuary"; "Heroes"; "Spartacus - Blood and Sand"

Omal ajal sai http://www.imdb.com/title/tt0112230/ ja http://www.imdb.com/title/tt0111999/ vaadatud. Meeldiv tõdeda, et aastatega on ka selles valdkonnas areng toimunud.

inward
05.05.10, 18:15
Mine muhvi, kuidas ma naersin lause üle Breaking Badi ühes osas "I got your restraining order right here, restrain this" ja haarab oma kottidest :D :D


S3.E07 on hetkel kõige uuem ? Ei jõua järgmist ära oodatagi....

elixs
05.05.10, 20:28
Tundub tõesti naljakas

lebovend
06.05.10, 00:11
t2na sai viis filmi vaadatud(yes, no life at all).
kuskil keegi vist mainis, et the road on igav vms.
miskip2rast mulle meeldis see neist viiest k6ige rohkem :D

ylej22nud olid:
blow - krt olin n2inud seda juba varem, aga muidu hea, i like biographies.
fargo - true story j2llegi. ja kui m8elda selle peale, siis ikka suht fucked up teema.
21 grams - sean penni ja del torot on alati tore vaadata.
breakfast at tiffany's - noor hannibal(A-team) meespeaosas. Aga ma kahjuks ei oska hinnata neid vanu klassikalisi filme.

aa eile vaatasin veel capote 2ra - j2rjekordne true story. miskip2rast j2ttis kylmaks. Kuigi P.S.Hoffman sai oscari oma osa eest ja mulle tundub, et ta t2itsa v22ris seda.

atsetoon
07.05.10, 00:54
Breaking Badi teine hooaeg on ikka ülikõva olnud.

Huvitav, et Walt midagi teha ei üritanud Jane'ga, kui see oma okse sisse lämbuma hakkas ja lasi tal lihtsalt ära surra....


Sest ta oli hakanud Pinkmani suhtuma nagu poega ja tahtis talle parimat.

paradigmlost
07.05.10, 03:31
vaatasin, et siin inimesed räägivad pidevalt Breaking Bad´ist palju ja tõmbasin Piloti ja kohe vaatasin ka teise osa otsa.......... praegu lähen magama, et homme peale ärkamist vaatama hakata:P tundub, et mul on head ajad ees: peaaegu 3 seasonit 58min osadega sarja!

Edit. Ma vaatasin samuti hiljuti The Road´i ja absoluutselt ei saa aru neist, kelle jaoks selline film igav tundub. Ma olin kohe algusest ekraani külge naelutatud ja nautisin terve aja seda, seda olustikku, atmosfääri, süngust jpm.

k2snakalle
07.05.10, 03:51
Maitse üle ei vaielda vaid peetakse sõdu.
Lihtsalt endale meeldib kui film jõuab kuskile välja, sest no see oli kui ilma lõputa film. Filmi lõpp muudab väga palju, et mida ma filmist arvan. +ei meeldi filmid, mis on täiega ebareaalsed. +filmis oli väga väga palju vigu, et mis oleks pidanud seal selle väikse ajagagi muutuma, aga ei muutunud.

Vaatasin just Eternal Sunshine of the Spotless Mindi ära. Hea film.

noname
07.05.10, 09:59
Tehh nuts on Californication,varsti peaks uus hooaeg pääle tulema.

Samuti vaatan ka Losti.
Kunagi oli huvitavam,aga vaatan selle lõpuni.

Pahvak
07.05.10, 10:21
Californication on nagu tänapäeva Bukowski ekraanil.

marxiku
07.05.10, 12:51
"The Book of Eli" on väga hea.
http://www.imdb.com/title/tt1037705/

rasmer
07.05.10, 12:57
"The Book of Eli" on väga hea.
http://www.imdb.com/title/tt1037705/

Et natuke tasakaalustada, siis ma ütlen, et ei olnud eriti hea. :cool:

Kristlik propagandafilm kehva sisu ja normaalsete action stseenidega.

bob
07.05.10, 13:26
Book of Eli pikemat aega juba arvutis, ei teagi nüüd kas viitsin vaadata.

How I Met Your Mother ei tundu enam nii hea kui varem. 1. põhjus vb see, et vaatasin ära Its Always Sunny In Philly, mis oli suht ok, kerge vaatamine, 2. see, et nii kaua peab ootama, et pettumus tuleb isegi, kui tegemist on hea osaga. Aga kokkuvõttes pean ikka HIMYM etemaks kui Phillyt, kuigi tänan, kes soovitasid Philly vaatamist jätkate, season 1 kuidagi ei istunud, aga hiljem oli palju väga häid osasid. Parim osa ühestki sarjast minu jaoks on olnud HIMYM S5E8: Playbook. http://www.cucirca.com/2009/11/17/how-i-met-your-mother-season-5-episode-8-the-playbook/

Praegu polegi ühtegi sarja vaatamas, Wire ja Spartacus ootamas, aga ei taha ennast nagu ära comittida. Kui vaatama hakata, siis ikka season jutti ja kui on hea, siis ka kõik järgnevad ... Preflopis olen praegu nagu 13BB stackiga ja võtsin time enne kaartide vaatamist.

marxiku
07.05.10, 13:31
[QUOTE=rasmer;203038]Et natuke tasakaalustada, siis ma ütlen, et ei olnud eriti hea. :cool:

Kristlik propagandafilm kehva sisu ja normaalsete action stseenidega.

Natuke vastukaja sinule:

Igaüks näeb oma mõttetasemel. Näiteks mina ei märganud nii väga seda "kristluse" peale tampimist või ajupesu. Minule oli lõppmõte see et igaüks peab uskuma endasse.

Ja kui märkasid lõpuosas tseeni : Vana professor pani piibli riiulisse, teiste usuraamatute kõrvale. Ehk siis kõik usud olid võrdsed siiski. Ja kõiki püüti säilitada.

Kui filmi vaatama hakkasin, ei teadnud ma stoorist midagi, olin eelarvamusteta. Seega suutsin filmi jälgida kui lihtsat pool-ulmelist fantaasia-action filmi.

Mind ei häirinud see piibel seal.

PS. pole usklik, kirikus ei käi, ristitud pole. Püüan lihtsalt olla tolerantne.

Jennifer
07.05.10, 13:58
Vaatasin just Breaking Badi viimase osa ära! :D
Ülikõva nagu :D

rasmer
07.05.10, 14:55
Kui filmi vaatama hakkasin, ei teadnud ma stoorist midagi, olin eelarvamusteta. Seega suutsin filmi jälgida kui lihtsat pool-ulmelist fantaasia-action filmi.


Kusjuures täpselt sama lugu siin ja mulle jäi tõesti lahjaks isegi kogu see kristluse osa välja jättes. Aga väga tore, et siin teemas diskussiooni ka tekib. :cool:

Kui vaadata kriitikute ja teiste vaatajate kommentaare, siis ongi väga erinevaid arvamusi selle filmi kohta.

bounce
07.05.10, 16:00
käisin kinos seda vaatamas ja mu meelest võib siin täpselt mõlemat pidi vaadata, ütleks nii, et näed sellest vaatenurgast, mis rohkem meeldib.

paradigmlost
07.05.10, 23:09
mul on küsimus, et kuidas/kust te seriaale tõmbate/vaatate?
-ma kasutan graboidi, aga täna näiteks pidin breaking badi 1x4 osa(graboidis polnud korralikku varianti) vaatama otse netist megavideost halva kvaliteediga...

lebovend
07.05.10, 23:12
torrentz.com

inward
08.05.10, 02:13
www.isohunt.com ftw.

Jennifer
08.05.10, 12:36
google-search-rapidshare-success!

Godspeed_EJ
08.05.10, 13:15
Wire Season 4 läbi. Still all good.
Season 5 ja viimased 10 osa ootavad ees.

PS: Stieg Larssoni triloogia, raamat vs film võrldust oskab keegi teha?

Potsataja
08.05.10, 13:47
torrentz.com

Jep, ikka ja ainult torrentz.com. Tuleb ainult uurida, mida tõmbad. Minu liikumine toimub reeglina torrentz.com>thepiratebay.org/sharereactor.com>kõvaketas>VLC player ;)

lebovend
08.05.10, 14:00
Jep, ikka ja ainult torrentz.com, kuna selle saidi alla on koondatud igasugused torrentsaidid. minu liikumine torrentz.com>thepiratebay.org/monova>kõvaketas>VLC player ;)
.

alaska
08.05.10, 14:20
Jep, ikka ja ainult torrentz.com. Tuleb ainult uurida, mida tõmbad.


Ma vahin hetkel Breaking bad 2 seasonit Poola? subtiitritega...:biggrin:

Potsataja
08.05.10, 14:27
Ma vahin hetkel Breaking bad 2 seasonit Poola? subtiitritega...:biggrin:

LOL

Mind kusjuures ärritab see, kui ma pean Aasia filme vaatama inglise keelse audioga, lihtsalt pole nagu see õige. ;)

onuark
08.05.10, 22:22
Ma vahin hetkel Breaking bad 2 seasonit Poola? subtiitritega...:biggrin:

Wats, piratebay.org saad väga korralikud ja ilma mingi jamata :D
igatahes väga väärt sari, ma ootan uusi osasi - praegu tõmbab jälle huvitavaks ära vist.

hoss23
08.05.10, 22:25
piraatsus pidi ju olema foorumis keelatud :S

-andres-
08.05.10, 22:27
Mõtleme läbi lillede, me lihtsalt ei näe enamus taevakanaleid, seega muud üle ei jäe.

FreakyJason
08.05.10, 22:28
Vaadake Black Ass Masterit. Väga mõnus film :D

Jennifer
08.05.10, 22:36
Wats, piratebay.org saad väga korralikud ja ilma mingi jamata :D
igatahes väga väärt sari, ma ootan uusi osasi - praegu tõmbab jälle huvitavaks ära vist.

või siis kasutage www.lazypirate.netti :P

hoss23
08.05.10, 22:40
või siis kasutage www.lazypirate.netti :P

Armastan Sind ka!!!!

onuark
09.05.10, 02:20
nagu reaalselt, BREAKING BADi viimane osa(s3 e7) ränk shootout lõpus, whaaatt...

ja tänud uue linki eest ;)

inward
09.05.10, 02:30
nagu reaalselt, BREAKING BADi viimane osa(s3 e7) ränk shootout lõpus, whaaatt...

ja tänud uue linki eest ;)

Juba täna tuleb uus osa, nii et homme peaks isohuntist saama juba. Algul ma ei näinud mingit varianti, et Hank eluga pääseb nende kahe Mehhiko terminaatori käest.

Muckyourcards
09.05.10, 04:10
Uuematest filmidest soovitan:
Sherlock Holmes http://thepiratebay.org/torrent/5428443/Sherlock_Holmes[2009]DvDrip[Eng]-FXG

Edge of Darkness
http://thepiratebay.org/torrent/5512660/Edge_of_Darkness[2010]DvDrip[Eng]-FXG

The Boondock Saints II
http://thepiratebay.org/torrent/5380119/The_Boondock_Saints_II_All_Saints_Day[2009]DvDrip[Eng]-FXG
Enne soovitaks esimest osa vaadata:
http://thepiratebay.org/torrent/3633784/The_Boondock_Saints[1999]_dvdrip_[eng]_no_subs



Sarju soovitan tõmmata megauploadist. Fastest way IMO.
Kasutades otsingumootorit www.megauploadbot.com
Aga jälgida millist faili tõmmata.( Kes ei ole sealt tõmmanud)
1) Küljepealt vaadata et on ikka WMP fail.
2)Mitte tõmmata faili kus on sees sõna "Dual", see on tihti dubleeritud
Mitte tõmmata faili kus lõpus "thomsi", see ka dubleeritud
3) Sobib näiteks selline fail "Supernatural s01e13 ws dvdrip xv avi"
Ja iga Saints lõpuga fail.
Tehes megaupload kasutaja peab 45 sekundi asemel ootama 25.(See tasuta)

lebovend
09.05.10, 12:33
Sarju soovitan tõmmata torrentz.comist. Fastest ja safest way IMO.
Kasutades otsingumootorit www.torrentz.com
Piisab sellest, kui failil on juures "Verified source" linnuke.
Saab ka kommentaare faili kohta lugeda, enne kui t6mbad.
Aga kui kasutad megauploadboti( Kes ei ole sealt tõmmanud)
1) Küljepealt vaadata et on ikka WMP fail.
2)Mitte tõmmata faili kus on sees sõna "Dual", see on tihti dubleeritud
Mitte tõmmata faili kus lõpus "thomsi", see ka dubleeritud
3) Sobib näiteks selline fail "Supernatural s01e13 ws dvdrip xv avi"
Ja iga Saints lõpuga fail.
Tehes megaupload kasutaja peab 45 sekundi asemel ootama 25.(See tasuta)
jah, n6ustun sinuga.

ise olen vahepeal kaks filmi vaatanud:

"malcolm x" - miskit ikka 6pib siit. d.washington k2ib veel paki juurde.
"the crying game" - eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......

Godspeed_EJ
09.05.10, 12:38
Edge of Darknessi audio on syncis???

marxiku
09.05.10, 14:43
lõpetan täna battlestaari season 2e.. 5 osa iga õhtu.. TRIPPY


Gaius...

Battlestar TEH NUTS!
Uus sari tuli ka eelmine aasta vist battlestari "järjeks", CAPRICA, mille tegevus toimub enne battlestari aega.

marxiku
09.05.10, 14:53
mul on küsimus, et kuidas/kust te seriaale tõmbate/vaatate?


Kasutan ise tihti sellist kohta nagu

www.torrentbytes.net Seal peab endale kasutaja tegema, Aga kogu hea point on sellest, et sul tulevad sealt failid max kiirusega mis su ühendus lubab.
Aga khetib põhimõte "et kui tõmbad siis ka jagad". ehk siis tuleb hoida enam vähem tasakaalus upload/download suhe. Selleks siis lihtsalt browse alt vaatad mis on hiljuti üles lastud( populaarsemad asjad on kasulikumad, a la uus lost osa vms) ja paned sealt siis tõmbama mõned osafailid. ja jätad oma torrentisse uploadima. Ja aegajalt jälle uuendad oma uploadimiseks mõeldud faile.

Ja üks sait on veel
www.oneclickmoviez.com
Sealt tõmbad filme otse ilma torrentita. Ainult et peab natuke rohkem uurima ja otsima oma allalaadimiskohta. Jebimist rohkem.

variatsioon
09.05.10, 15:42
warez-bb.org/ -> search -> filmi(/mängu/prg/etc) nimi -> esimene link sobib(iga link sobib) -> ctr+A(hakkab automaatselt tõmbama) -> 7mini pärast kvaliteetne film arvutis

aga vajab RSi kontot/hacki.

lebovend
09.05.10, 15:51
olin varem j2lle l6ppu n2inud vms, aga vaatasin uuesti 2ra
"money for nothing" (1993) - John Cusack, James Gandolfini, Del Toro ja muud
toredad n2od koos. Ytleme nii, et mind pani film m6tlema, et ei tea kas ise
julgeks/suudaks sellises summas leitud riigiraha alles hoida, isegi kui oled filmi
2ra vaatanud ja 6ppinud m6nest peategelase veast. True story btw.

Oliverk
09.05.10, 16:14
warez-bb.org/ -> search -> filmi(/mängu/prg/etc) nimi -> esimene link sobib(iga link sobib) -> ctr+A(hakkab automaatselt tõmbama) -> 7mini pärast kvaliteetne film arvutis

aga vajab RSi kontot/hacki.
Liiga raske! Suvalise norm torrentisaidi konto. Üks klõps lingil ja kõik. No money needed.

variatsioon
09.05.10, 16:38
Liiga raske! Suvalise norm torrentisaidi konto. Üks klõps lingil ja kõik. No money needed.

tegelt ei ole liiga raske :P olen ka aastaid torrendeid kasutanud ja imo minu meetod on igatpidi kiirem ja mugavam.

kardpleier
09.05.10, 21:21
täna tv3-s 22.40 The Game (eestikeelne pealkiri: Tahad mängida?)

nuts film , kes pole näind vaadaku

lebovend
09.05.10, 21:26
the game on sitaks nuts aga kui ma 6igesti m2letan, siis ma ei saanud
yhest asjast aru seal:

"pahad" kasutasid paukpadruneid, aga auto aknad l2ksid puruks vms?

Aga t2na on "gone in 60 seconds" teleesilinastus, 2rge maha magage!

marxiku
09.05.10, 21:28
the game on sitaks nuts aga kui ma 6igesti m2letan, siis ma ei saanud
yhest asjast aru seal:

"pahad" kasutasid paukpadruneid, aga auto aknad l2ksid puruks vms?

Aga t2na on "gone in 60 seconds" teleesilinastus, 2rge maha magage!

what?? natuke mööda ei lähe`?:rolleyes:

Oliverk
09.05.10, 21:30
what?? natuke mööda ei lähe`?:rolleyes:

Nop. Selle kuu esilinastus.

marxiku
09.05.10, 23:47
Soovitan sarja "ENTOURAGE"
http://www.imdb.com/title/tt0387199/
meestekeskne sari, naistele võib igav tunduda. Samas mine sa tea.

Aadu
10.05.10, 05:32
Breaking Badi kõige uuem osa on PirateBays saadaval

inward
10.05.10, 13:53
Isohuntis kah. Kohe tõmbama obv.

paradigmlost
10.05.10, 22:17
elagu seriaali-maratonid... breaking badi teise seasoni juures... 2 osa olen vaadand ja jõhker pinge üleval juba!!

yolpa
10.05.10, 23:27
käisin täna avatari 3d-s vaatamas ja jäin asjaga ikka vägagi rahule.

k2snakalle
11.05.10, 02:05
Avatar - filmi suzee oli tavaline ameerika BS (poole filmi pealt võis öelda, et mis toimuma hakkab ja kuidas film lõppeb :D ), aga samas mõjus natukene teistmoodi see film kui tavaline "headus võidab" film, läks nagu rohkem korda või nii :D
Graafika on muidugi nuts, iga kui viimane detail läbi mõeldud.

Dogers
11.05.10, 03:04
Kasutan ainult www.torrentleech.org - kõik maxkiirusel olemas imo, kiidan väga.
Invitesi kahjuks ei ole jagada hetkel.

MissLiz
11.05.10, 09:47
Kasutan ainult www.torrentleech.org - kõik maxkiirusel olemas imo, kiidan väga.
Invitesi kahjuks ei ole jagada hetkel.

Nõustus täiesti! Ise tirin ka kõike sealt.

flipmachine
11.05.10, 13:35
Tahaks näha midagi head, ulmelist ,kus tegevus toimub tulevikus/minevikus. Kellegil ideid, võiks olla uuema aja film (2000+) 70-80.aastate filme ei seedi eriti selles vallas.

alaska
11.05.10, 16:56
Käisin just raudmeest vaatamas, nagu esimene osa.
Enne filmi tuli A-rühma reklaam, see on küll must see. Ma loodan, et nad filmiversioonis kah kedagi ei tapa, tahaks näha kuidas see õnnestub.

variatsioon
11.05.10, 17:00
enne iron man 2 vaatamist soovitan meelemürke tarbida.
kainelt väga masendav film.

Karikakar
11.05.10, 18:14
Viimati vaadatud filmidest andis Sherlock Holmes väga hea elamuse, soovitan!

elixs
12.05.10, 03:12
Tahaks näha midagi head, ulmelist ,kus tegevus toimub tulevikus/minevikus. Kellegil ideid, võiks olla uuema aja film (2000+) 70-80.aastate filme ei seedi eriti selles vallas.

Equilibrium oli väga hea sellelaadne film minu arust

Godspeed_EJ
12.05.10, 09:09
The Wire läbi. Paar hooaega oleks võinud veel olla.

lifetime:

1. The Sopranos
2. The Wire
..............

rohelinekonn
12.05.10, 09:23
Viimati vaadatud filmidest andis Sherlock Holmes väga hea elamuse, soovitan!

CSI ja Dr.housei segu, ajaviiteks hea aga ei midagi erilist

lebovend
12.05.10, 11:41
eile sai 2ra vaadatud:
"sea inside" - keegi siin varem mainis ka seda filmi. suht m6tlemapanev.
"philadelphia" - tom hanks on ****, banderas on ta pedepartner ning d.washington
nende advokaat. kah suht vaadatav.

lebovend
12.05.10, 20:19
vaatasin 2ra director's cut "JFK". pea 3,5h film. Good stuff.
Vanden6uteoreetikutele peaks meeldima.

flipmachine
12.05.10, 20:24
Equilibrium oli väga hea sellelaadne film minu arust

ty. Oli jah midagi sellist, mida otsisin.

Potsataja
12.05.10, 21:02
Tahaks näha midagi head, ulmelist ,kus tegevus toimub tulevikus/minevikus. Kellegil ideid, võiks olla uuema aja film (2000+) 70-80.aastate filme ei seedi eriti selles vallas.

http://www.imdb.com/title/tt0379786/

http://www.imdb.com/title/tt0972558/

camu
13.05.10, 21:01
Serenity ilma Fireflyd nägemata mõjub enamusele ilmselt tavalisele filmina. Kuna tegelastest ei jää nii deepi muljet.
Mina, firefly austajana, võin öelda, et minu jaoks on film endiselt suurepärane ka peale viiendat vaatamist.
Seega soovitan.

leits
13.05.10, 21:06
robin hood imes

pikk28
13.05.10, 21:17
robin hood imes
krt rsk. treileri järgi tundub suht OK. just lugesin ekspressist ka Niinevälja arvustust ning ta andis hinnanguks keskpärane.
järgmine nädal lähen vaatama

kõlakad käivad, et narkootikumidega pahuksis olev Charlie Cheen, tahab uuel hooajal saada
"Two and a half men" sarja ühe episoodi eest 1,5 milli daala. pole paha.
allikas Ekspress

hoss23
13.05.10, 21:42
''The International'' imes sajaga

pikk28
13.05.10, 21:57
''The International'' imes sajaga
tuhandega

pastilaa
13.05.10, 22:57
Tahaks näha midagi head, ulmelist ,kus tegevus toimub tulevikus/minevikus. Kellegil ideid, võiks olla uuema aja film (2000+) 70-80.aastate filme ei seedi eriti selles vallas.

http://wonderwomanvee.files.wordpress.com/2009/09/sex-and-the-city-2.jpg

hoss23
13.05.10, 23:01
http://wonderwomanvee.files.wordpress.com/2009/09/sex-and-the-city-2.jpg

suht sexikas.....

Codecci
13.05.10, 23:02
milline neist?

vasakult teine tegelt mõnus lits

hoss23
13.05.10, 23:04
milline neist?

vasakult teine tegelt mõnus lits

OI PLJÄÄÄÄÄT, seda ma uhaks isegi masinaruumis....

lenC
14.05.10, 01:02
4. on milf, teised not so much

vsiu100
14.05.10, 07:43
robin hood oligi keskpärane, ootused olid suuremad.
lendavaid nooli ja päid oli liiga vähe. kuidagi tuimavõitu.

leits
14.05.10, 19:53
robin hood oligi keskpärane, ootused olid suuremad.
lendavaid nooli ja päid oli liiga vähe. kuidagi tuimavõitu.

tra ma olin just vaimustuses ka enen filmi et ohh .. vant metsas mä'ssab jne jne .. aga no hui, kõik see eelnev stoori .. bullshit migni armstust paska .. t2pselt selline tunne, et lõppes seal, kust tuleb robin hood 2

mai suuda soundtracki sellele leida .. tra yks siuke rahulik hea lugu oli .. no ei leia

Potsataja
14.05.10, 20:28
bullshit migni armstust paska ..

Kõigepealt tunne seda ja siis alles räägi sellest ehk first grow up.

leits
14.05.10, 20:42
Kõigepealt tunne seda ja siis alles räägi sellest ehk first grow up.

Mingi uus wannabe meile tekkinud siia?

hoss23
14.05.10, 20:44
Mingi uus wannabe meile tekkinud siia?

Ta ju Gena armuke :eek:

paradigmlost
14.05.10, 21:25
kas ma olen ainuke kellele tundub, et breaking badi 3 season pole eriti huvitav enam ja teema hakkab kuidagi laiali valguma ja nii?

inward
14.05.10, 23:43
Eks ta tundub, et võib hakata lõppema jah. Päris palju perse kukkumist on juba olnud hooaegade vältel. Ja ega Walt peaks oma eegu ära tegema suht kiiresti selles tootmistehases :D. Ei tea , ise naudin täiel rinnal sarja.

lebovend
15.05.10, 03:29
krt, minu jaoks on 3. hooaeg just k6ige huvitavam olnud.
aga see v6ib v2ga vabalt seep2rast olla, et esimesed kaks hooaeg ma vaatasin jutti 2ra
ja kolmanda hooajaga ma pean ootama igat osa nagu tavainimene ja siis kui tuleb see 45 minutit meelelahutust vb t6esti tumdub p6nevav vms....


aga jah, ma ei ole siiani veel BB's suutnud pettuda.

inward
15.05.10, 16:32
Sekundeerin.

Homme juba uus osa. Esmaspäev peaks tõmmatav olema :)

akristjan
16.05.10, 11:37
Uus seriaal Strike Back on paris vaadatav.. laheb jarjest paremaks

leits
16.05.10, 12:57
no ei tea..proovisin the wire vaatama hakata .. no krt ei istu
mulle l2hevad peale ala prison break/24/lost/sopranos/the unit


24 peaksko vaatama hakkama, lõpetasin selle vataamise migni 3 season ..

Godspeed_EJ
16.05.10, 13:32
Üle pika aja üks väga hea film - "The Girl With The Dragon Tattoo"

2h 30min pikk, aga põnevust algusest lõpuni.

8,5/10

inward
16.05.10, 15:13
Aa

Mis threadis/päevikus sellest The Secret'ist jutu oli ja miks seda nii väga vaatama peaks ?

Potsataja
16.05.10, 15:19
The Secret mõjub ainult loomu poolest uskujatele. Üks usub Jumalasse, teine Saatanasse, kolmas The Secret´isse ja neljas iseendasse. PM samahästi võid ka TOP SHOP´i vaadata ;)

Codecci
16.05.10, 15:26
The Secret mõjub ainult loomu poolest uskujatele. Üks usub Jumalasse, teine Saatanasse, kolmas The Secret´isse ja neljas iseendasse. PM samahästi võid ka TOP SHOP´i vaadata ;)

See on ainult sinu arvamus.

1:1 'le päris ei võtaks jah seda filmi, aga decent tõetera on sees imo.

Fabulous
16.05.10, 16:17
Olles "The Secret"-i korra läbi vaadanud võin öelda, et minu arvates selle konkreetse filmi mõtte on: "Kui midagi väga tahad ja selle kallal piisavalt vaeva näed, siis su eesmärgid täituvad".

Rigged
16.05.10, 17:09
Robin Hood oli win kinos imo, terve aja vaatasin põnevusega ja kui lõppes siis mõtlesin, kahju et teist osa ei ole

/Aga eks maitsed ole erinevad

variatsioon
16.05.10, 22:40
hullud - oli täis pask kinos,

inward
17.05.10, 13:32
Nice, BB Episode9 väljas torrentina.

Oliverk
17.05.10, 14:41
Nice, BB Episode9 väljas torrentina.

Like 9 hours ago.

vsiu100
17.05.10, 15:30
Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

mulle meeldis.

Robin Hood ei olnud paha, aga lihtsalt ootused olid kõrgemad.
ei lennanud piisavalt nooli silma, kangelane ei k*ppinud naist tamme all, vaid magas üksi kamina ees jne. ühesõnaga kõike nagu oli aga light versioon.

k1ly
17.05.10, 15:52
Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

mulle meeldis.

Robin Hood ei olnud paha, aga lihtsalt ootused olid kõrgemad.
ei lennanud piisavalt nooli silma, kangelane ei k*ppinud naist tamme all, vaid magas üksi kamina ees jne. ühesõnaga kõike nagu oli aga light versioon.


Bad Lieutenant oli tõesti hea .

hoss23
17.05.10, 16:02
Kui juba foorumi tuntud filmiexpert vsiu kiidab ''Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans'', siis peab vaatama!

mislinn
17.05.10, 18:31
Kas cop out dvdrip on väljas või mitte, kuulsin, et pidi olema, aga isohunt-ist ma seda millegi pärast ei leia..

Oliverk
17.05.10, 19:09
Ei ole, R6 line audioga hetkel parim mis saada.

flipmachine
17.05.10, 19:20
Kui keegi viitsib, kas jagaks roundersi töötavat torrentit .. noo kohe kuidagi ei õnnestu leida korralikku versiooni. Dvd rip on hea muidu ty!

btw kui reeglitega vastuolus ,siis ban 4 life ei ole ok.

K2snakas
18.05.10, 07:30
Kui keegi viitsib, kas jagaks roundersi töötavat torrentit .. noo kohe kuidagi ei õnnestu leida korralikku versiooni. Dvd rip on hea muidu ty!

btw kui reeglitega vastuolus ,siis ban 4 life ei ole ok.

http://www.upload.ee/files/574785/Rounders.1998.DVDRip.XviD.AC3-DEViSE.torrent.html

teerajaja
19.05.10, 22:17
Lost kisub päris huvitavaks (y) kuigi on ka päris palju segadust veel.

alaska
19.05.10, 22:25
losti puhul pange palun kõik spoileritesse, tahaks korraga ära vaadata mingi hetk.

Potsataja
19.05.10, 23:37
Lost kisub päris huvitavaks (y) kuigi on ka päris palju segadust veel.

Ok, vaatan vist ära esimese ja viimase ;)

mislinn
20.05.10, 20:13
vaja kiirelt mingit head spordi filmi või siis komöödiat, soovitusi?

marxiku
20.05.10, 20:29
Kõlakad käivad, et FlashForward lõpetatakse ära. II hooaega ei pidavat tulema.

marxiku
20.05.10, 20:30
vaja kiirelt mingit head spordi filmi või siis komöödiat, soovitusi?

http://www.imdb.com/title/tt0146984/

ment52
20.05.10, 21:05
Kõlakad käivad, et FlashForward lõpetatakse ära. II hooaega ei pidavat tulema.

jep, järgmine nädal viimane osa.

Potsataja
22.05.10, 20:20
Kõlakad käivad, et FlashForward lõpetatakse ära. II hooaega ei pidavat tulema.

Kahju nagu natukene aga samas ei maksa iga teemat ka kuhugi lõpmatuseni venitada. Hetkel huvitab mind hoopis, et ´´V´´ ikka normaalse lõpuni vastu peaks ja ka see, et kaua http://www.youtube.com/watch?v=PVEU7sBXNH4&feature=related nö. meenutamine huvi pakub.

Lisaks tõdesin sellel nädalal, et http://www.imdb.com/title/tt0086759/ vastu pole juba 25+ aastat üksi politseisari saanud.

Fabulous
22.05.10, 21:49
Cougar Town'i vaatab keegi? Kas kogu hooaeg on sama hea nagu esimesed osad?
Ja kas Weeds on vaatamist väärt?

teerajaja
22.05.10, 21:58
Cougar Town'i vaatab keegi? Kas kogu hooaeg on sama hea nagu esimesed osad?
Ja kas Weeds on vaatamist väärt?


Weeds on küll vaatamist väärt, piisavalt huumorit ja põnevust.

akristjan
23.05.10, 03:32
Undisputed 3... sick degen see peategelane...

paradigmlost
23.05.10, 17:10
Soovitan filmi Super High Me (super size me moodi, kõigepealt on tüüp 30p selge ja siis 30p hommikust õhtuni high), väga hea vaatamine.

variatsioon
24.05.10, 08:12
Soovitan filmi Super High Me (super size me moodi, kõigepealt on tüüp 30p selge ja siis 30p hommikust õhtuni high), väga hea vaatamine.

ei soovita seda filmi.
ega super size me-d!

mislinn
24.05.10, 12:46
Soovitan filmi Super High Me (super size me moodi, kõigepealt on tüüp 30p selge ja siis 30p hommikust õhtuni high), väga hea vaatamine.

Vaatasin selle ära, imo polnud seal midagi head, aga maitse asi.

inward
24.05.10, 12:48
BB 10 osa:

Uskumatu, et terve episood oli laboris pmst kärbest taga ajamas :D. Nalja sai, aga lõpuks viskas üle kergelt.

variatsioon
24.05.10, 14:58
BB 10 osa:

Uskumatu, et terve episood oli laboris pmst kärbest taga ajamas :D. Nalja sai, aga lõpuks viskas üle kergelt.
+1
imo see kärbes sümboliseeris Jessiet.

üldse oli suht sügavamõtteline osa

Lowry
24.05.10, 15:12
Shutter islandi ajal jäin magama.

Mõtlesin täna vaatama hakata.....

mislinn
24.05.10, 21:26
Tahaks mõnda head komöödiat (midagi pineapple expressi, super badi, knocked upi sarnast), keegi teab?

Codecci
24.05.10, 21:41
Ükspäev pohmakaga tõmbasin digiTV-st Mike Tysoni dokumentaali: http://www.imdb.com/title/tt1032821/

Päris mõnus vaatamine oli, soovitan.

variatsioon
24.05.10, 22:33
Tahaks mõnda head komöödiat (midagi pineapple expressi, super badi, knocked upi sarnast), keegi teab?

hangover