PDA

View Full Version : Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Spewmonkey
30.07.10, 20:14
Kõikidest filmidest ei peagi kõik inimesed aru saama. Sõber teatas täna rõduuksel suitsu tehes "have you seen Fountain btw? watched it 15 minutes, god how awful" Samas ta plaadihunnikust leiab ka pärle nagu Hellboy 2, nii et go figure.

Sattusin vahetult peale teema lugemist Law Abiding Citizeni peale. Kohati päris asjalik, vahepeal veits lampi ja lõpp oli kohutav. 6/10
Edit: olen nüüd paar päeva taastunud ja mõtlesin järgi, 7 on selgelt ülehinnatud toonase seisundi põhjal.

bounce
30.07.10, 20:18
viimasel ajal nähtutest filmidest parim on 3:10 to yuma. on küll 2007 aasta film aga oli kuidagi kahe silma vahele jäänud. kuigi ei ole eriti sellise teema austaja (vestern pmst), siis see film meeldis väga.

camu
30.07.10, 20:53
Ma olen siin teemas korduvalt juba öelnud et Law lõpp oli täiesti ajuvaba. Pole nii paska ja totaalselt ajuvaba lõppu näinud. (ala laseme vangla õhku, et pahale poisile ikka püant visata) Mida veel?

Codecci
31.07.10, 18:50
Vaatasin ka Law Abiding Citizeni ära... Paar ägedat asja oli, aga ei midagi erilist. Kui ta vanglafilmina kvalifitseerub, siis see ja Big Stan on 2 kõige halvemat vanglafilmi mida ma tean.

Madis_89
01.08.10, 12:58
Sain Dexteriga ühele poole siis, niikauaks kui uued osad ilmuma hakkavad. Ülinuts sari ikka, uue hooaja spoiler on ka sick.

Oliverk
01.08.10, 13:05
Weeds S6 Ep 1 Preair reliis väljas. Kes seda sarja vaatab siis otsige.

camu
02.08.10, 19:30
Viimane Entourage oli päris hea minu arust!

isenseven
02.08.10, 19:36
Hakkasin lõpuks How not to live your life vaatama, haige kino ikka:d

Tarvi
03.08.10, 01:07
Weeds S6 Ep 1 Preair reliis väljas. Kes seda sarja vaatab siis otsige.

Oh! Kunagi oli üks lemmikutest, 5nda lõpp kiskus ära juba. Huvi pärast streamin selle 6nda seasoni piloodi ka ära.

Mardoon
03.08.10, 02:09
Viimane Entourage oli päris hea minu arust!

Indeed. Tahtsin küsida, ega keegi selle loo nime ei tea, mis So7e2 lõpus käima hakkas kui lennukist hüpati?

levis
03.08.10, 02:58
Mis lood selle IMDb reitinguga on?
Näiteks Inception on saanud hindeks 9.2 (112k votes), peaosas Lonardo DiCaprio
http://www.imdb.com/title/tt1375666/
Samas näiteks Avataril on 8.3

Vaatasin Inceptioni ära, ma küll ei saa aru, et mille poolest see film super on?
Vaadatav, aga suht mõttetu tundus.

Spewmonkey
03.08.10, 08:24
Äkki sellepärast, et Avataril oli kõik peale visuaalse külje kohutav. Hiljemalt 5a pärast seda filmi uuesti vaadates on selle filmi aus rating 4/10(siis on juba rohkem filme, mille visuaalne pool on sama hea ja see ei ole kohustuslikult eriline). Plot oli labane ja üpris ebaoriginaalne, näitlejatöö oli kohutav. Kogu filmi saab kokku võtta paari-kolme lausega nagu ühe juustuse romantilise komöödia(vale žanr, aga sama tase) ja lisada sinna, et visuaalne pool oli amazing.

Inceptioni kohta ideaalne kirjeldus, mida eile lugesin: "Inception is just such a big movie that I don’t seem to be able to hold in my brain every bit of it, even after spending ten hours of my life watching it."
Lähen lähipäevil uuesti vaatama, sest mind häirib kui hea Nolan on ja tahaks lihtsalt natukenegi vigu leida sellest filmist.

taipupole
03.08.10, 12:36
Lühike hinnang uutele seriaalidele, ei ole jaksu pikemalt kirjutada:
Head
Louie
Memphis Beat
Rookie Blue
The Good Guys

Vaadatav
Rizzoli and Isles
Covert Affairs

(Tõenäoliselt) pask
Haven
Huge
Identity
Scoundrels
The Glades
Unnatural History
Pretty Little Liars
Persons Unknown
The Gates

camu
03.08.10, 18:06
Äkki sellepärast, et Avataril oli kõik peale visuaalse külje kohutav. Hiljemalt 5a pärast seda filmi uuesti vaadates on selle filmi aus rating 4/10(siis on juba rohkem filme, mille visuaalne pool on sama hea ja see ei ole kohustuslikult eriline). Plot oli labane ja üpris ebaoriginaalne, näitlejatöö oli kohutav. Kogu filmi saab kokku võtta paari-kolme lausega nagu ühe juustuse romantilise komöödia(vale žanr, aga sama tase) ja lisada sinna, et visuaalne pool oli amazing.

Inceptioni kohta ideaalne kirjeldus, mida eile lugesin: "Inception is just such a big movie that I don’t seem to be able to hold in my brain every bit of it, even after spending ten hours of my life watching it."
Lähen lähipäevil uuesti vaatama, sest mind häirib kui hea Nolan on ja tahaks lihtsalt natukenegi vigu leida sellest filmist.

Mulle jubedalt meeldib su argumenteerimisoskus. Avatari koha pealt nõus, aga maha ma seda ei teeks, sest minu arvates oli tegemist siiski kõvasti üle keskmise asjaga ja vähemasti ajahetkel võrratu visuaalse pildiiluga.

Ma tahan ka inceptioni uuesti ära vaadata. Minu jaoks jäi Dark Knight siiski hetkel inceptionist ette, kuigi filmide stiilid vägagi sarnased (actionile/põnevusele taustaks käiv kaasahaarav muusika jne)
Nolan pole hetkel küll ühegi sita filmiga maha saanud, mis on juba iseenesest klass omaette.

Spewmonkey
03.08.10, 18:47
Ma tahaksin eelkõige sellest filmist võimalikult palju pisivigu leida. Hetkel tundub kogu kompott nii perfektsena kui ühe filmi puhul võimalik ja see on lihtsalt häiriv. Võib-olla korduval vaatamisel suudan ka mingeid kommentaare juba genereerida. Praegu tundub see piisavalt võimatu ja oskan ainult öelda, et Inception on shokeerivalt hea. Seda ei ole varem kunagi ette tulnud, et ma millegi kommenteerimisel sõnatu oleks.

variatsioon
03.08.10, 19:04
imo Inceptionis oli väga palju plot hole.

hea film tho

Codecci
04.08.10, 01:23
Spewmonkey, loe 2+2 's HSNL-i kui Inceptioni vead huvitavad :D

Spewmonkey
04.08.10, 05:30
Ma leidsin juba vigu esimesel katsel, aga kui ma ülejäänud ette ära loen, siis ma hakkan ainult nendele mõtlema kogu uue vaatamise aja. Eks ma siis võtan ette kui mul endal üle korratud on.

ok2aa
04.08.10, 09:35
inceptionis jäid karakterid minu jaoks kaugeks, ei tekkinud tahtmist mõlele tegelasele kaasa elada.

CheekyMullet
04.08.10, 12:19
Olen Inceptionit kõigest ühe korra näinud, kuid mulle tundub, et sealt vigade otsimine on lihtsalt oma vaimu närimine. Nolan on olnud piisavalt kaval, et on jätnud vaatajale piisavalt tõlgendamisruumi - on suuresti üle libisenud tehnilisest poolest ja rohkem lahti seletanud psühholoogilisi ja filosoofilisi aspekte. Viimased ei ole teadupärast erilised täppisteadused.

inward
04.08.10, 15:28
Vaatasin Inceptioni traileri ära ja teie jutt tõmbab ka suht igeme paljaks, peab minema vaatama.

nomerlot
04.08.10, 19:29
mitu korda nähtud, aga ikka hea Johnny Cashi eluloofilm "Walk the line" hakkas just TV6-st.

camu
05.08.10, 00:22
mitu korda nähtud, aga ikka hea Johnny Cashi eluloofilm "Walk the line" hakkas just TV6-st.

Väga hea asi imo!

inward
05.08.10, 00:42
Inception oli igal juhul huvitav film, eriti sakkis peaga. Samas tahaks jubedalt uuesti seda näha kaine peaga, sest tundus, et õllepeatustega jäi nii mõndagi filmist saamata :biggrin:

Muckyourcards
05.08.10, 15:51
Vaatasin et Tekken 2010 film on välja tulnud.
Mäng oli ülinuts.
Insta download :laugh:

Link:
http://thepiratebay.org/torrent/5739893/Tekken.2010.DVDRip.XviD.AC3-ViSiON

Dogers
05.08.10, 17:02
Vaatasin et Tekken 2010 film on välja tulnud.
Mäng oli ülinuts.
Insta download :laugh:

Link:
http://thepiratebay.org/torrent/5739893/Tekken.2010.DVDRip.XviD.AC3-ViSiON

Ma tegin just sama :D

inward
05.08.10, 18:02
Olin kuidagi edasi lükanud seda Shutter Islandi vaatamist, aga pärast Inception'it otsustasin ära vaadata. Lõpp...ohjah...ootamatult karm ja kurb lõpp.... Pärast sellist filmi tahaks natukene õhku saada :D


Millist kolmest filmist soovitaksite enim vaadata ? Või, kui keegi vaadanud, kui head on vms?

Remember Me.
The Number 23.
Into the Wild.

camu
05.08.10, 20:26
Into the Wild.

flipmachine
05.08.10, 20:32
Millist kolmest filmist soovitaksite enim vaadata ? Või, kui keegi vaadanud, kui head on vms?

Remember Me. - good
The Number 23. - good
Into the Wild. - very good

Ma vaataks kõiki kolme (Y)

ristijeesus
05.08.10, 20:42
Millist kolmest filmist soovitaksite enim vaadata ? Või, kui keegi vaadanud, kui head on vms?



Ma olen vaadanud päris mitmeid siin foorumis soovitatuid filme ja...edasi mõtle ise. Kui me oleks kõik sarnased- sööksime, jooksime, mängiksime, vaataksime, kuulaksime, teeksime seda mis öeldakse...juhtoinas ja lambukesed. ;) Maitseid on ju niipalju erinevaid.

inward
05.08.10, 21:02
Good point though, aga head/väga head filmid meeldivad siiski suuremale enamikule.


E: Lisaks Breaking Badi fännidele kurb uudis.

http://www.avclub.com/articles/breaking-bad-will-not-return-until-july-2011,43847/

k2snakalle
05.08.10, 23:55
inception oli ikka väga hea film..koguaeg pidi kaasa mõtlema, et asjale pihta saada. Mõnus mindfluck. Haaras kaasa meeletult, sest kõigest väest tahtsin järge pidada.
Lõpp oli ka hea, aga oli aru saada, et kas tegu unenäoga või tegeliku eluga ;)

paradigmlost
06.08.10, 01:44
Inceptioni puhul häiris mind, et liiga palju popcorni-actionit oli. Tohutu lähedalt mööda tulistamine käis:D A kuidas kellelegi.. imo oli kergesti jälgitav. Üldiselt siiski film meeldis päris palju, kuna see konkreetne teema läheb korda. -Eelmine nädal nägin 2 päeva, ööd järjest lucid dreame. a la olin unes ja nägin vaeva, et mitte üles ärgata... ärkasin nagu kolm korda üles mingist lahedast playboymansioni tüüpi kohast, kuni lõpuks vend äratas päriselt üles(pärismaailma siis) ja siis oli wtf, et olin unes und näinud jne. kui keegi aru sai:D

camu
06.08.10, 01:51
Ma saavutasin täna unenäos teise taseme, ehk ei saanud enam unes aru, kas olen unes või ilmsi.

mislinn
06.08.10, 02:57
Ma olen vist ainuke inimene siin foorumis kellele inception väga ei meeldinud, isegi ei tea miks, aga tundus tühine, samas shutter island on üks parimaid filme mida ma näinud olen ja peaks olema sarnane eelpool mainituga.

levis
06.08.10, 03:31
Ma olen vist ainuke inimene siin foorumis kellele inception väga ei meeldinud, isegi ei tea miks, aga tundus tühine, samas shutter island on üks parimaid filme mida ma näinud olen ja peaks olema sarnane eelpool mainituga.
Shutter island oli tõesti väga hea film ja sellest on mul palju rohkem meeles kui Inceptionist, mille kõrgest reitingust ja tulihingelistest fännidest ma eriti aru ei saa :)

fyte
06.08.10, 03:40
Shutter island oli tõesti väga hea film ja sellest on mul palju rohkem meeles kui Inceptionist, mille kõrgest reitingust ja tulihingelistest fännidest ma eriti aru ei saa :)

Word. Shutter island on kahtlemata etem. Inception oli vaadatav, aga overrated kindlasti ja see peategelase karakter ka ei meeldinud kuidagi, kuigi muudes filmides Dicaprio vastu midagi ei ole.

Aristotep
06.08.10, 07:49
Shutter Islandi lõpp oli juba poole filmi peal aimatav ja äärmiselt mugavalt igav lahendus. Mingit erilist vaimustust küll ei tekitanud. Lihtsalt järjekordne vaata ära ja unusta järgmise korrani film.

Inception oli imo kõvasti parem. Väga harva tekib kinost väljudes tahtmine uuesti pilet samale filmile osta.

taipupole
06.08.10, 10:18
The Pacific - lihtsalt vau

Madis_89
06.08.10, 10:32
The Pacific - lihtsalt vau


Kõik osad väljas nüüdseks?

vsiu100
06.08.10, 10:41
käisin eile Inceptioni vaatamas. meeldis.
filmi viimase 5 sek jooksul jõudsin 3x mõelda "davai, vurr, kuku nüüd ümber"
võimalik, et vaatan korra veel.



Lõpp oli ka hea, aga oli aru saada, et kas tegu unenäoga või tegeliku eluga

valgusta mind

Oliverk
06.08.10, 11:11
Kõik osad väljas nüüdseks?

Ammu juba.

taipupole
06.08.10, 12:59
Kõik osad väljas nüüdseks?

Jah, vaatasin 720p kvaliteediga, 1080 oleks veel uskumatum olnud vist.

Superhästi tehtud, kuid erinev Band of Brothersist, mis on samuti pluss.

leits
06.08.10, 15:54
Käisin kinos agent salti vaatamas. mulle sitaks meeldis .. actionit terve filmi jagu

Potsataja
06.08.10, 20:02
Tuletasin just endale meelde, miks Sopranod on huumor: http://www.youtube.com/watch?v=cEUwXd7dxYs&feature=related

inward
06.08.10, 20:34
Vaatasin just 2 korda Dark Knighti, kadunud H.Ledger on osatäitja rollis ikka mega hea midagi ei ole öelda.

akristjan
06.08.10, 21:57
Lühike hinnang uutele seriaalidele, ei ole jaksu pikemalt kirjutada:
Head
Louie
Memphis Beat
Rookie Blue
The Good Guys

Vaadatav
Rizzoli and Isles
Covert Affairs

(Tõenäoliselt) pask
Haven
Huge
Identity
Scoundrels
The Glades
Unnatural History
Pretty Little Liars
Persons Unknown
The Gates


Kui mingitest uutest seriaalidest asja saab sii on see Rubicon

ja muidugi dark blue s02

Rookie blue... ausalt?

akristjan
06.08.10, 21:58
valgusta mind

vurr jäi keerlema :)

variatsioon
06.08.10, 22:06
:D

Spewmonkey
06.08.10, 23:24
vurr jäi keerlema :)

Vurr hakkas võbelema enne lõppu ja oli peale cut scene'i kukkumas.
Vurr jäigi keerlema.
Vurr oli ebaoluline muude detailide tõttu ja seetõttu võis Cobb ilma selle tulemuseta minema jalutada, sest ta teadis, et see kukub niikuinii ümber.
Vurr ei olnud tegelikult Cobbi totem ja oli seal lõpus ainult selleks, et vaatajatel pinget kruvida.

Kõik saavad oma peas mingi lahenduse välja genereerida, enamus inimesi jääb ilmselt ainult esimese kahe peale mõtlema.
Käisin teist korda vaatamas ära ja koos imdb abiga on minu nägemus selline: Unenägudes oli Cobbil alati abielusõrmus näpus, reaalsuses mitte. Lennukis ärgates sõrmus puudus. Kuna oli spetsiaalseid kaadreid ta vasakust käest, millel muu otstarve peale sõrmuse (mitte)nägemise puudus, siis ma arvan, et see pidi oluline olema. Lapsed küll tunduvad esmasel vaatlemisel samasugused, aga tegelikult on neil minimaalselt teistsugused riided ja imdb'st leidsin järgneva fakti: stseenides olevate laste vanus erineb 2 aastaga ja neid mängivad erinevad näitlejad.

leits
07.08.10, 08:27
Tundub ok film olevat siis? Lendan ka ehk vaatama t2na

variatsioon
07.08.10, 10:31
ei väga saast film on! ära mine!

Mitokonder
08.08.10, 16:07
158lk juttu - sry, aga ei viitsinud läbi lapata kõike.

Mis puutub sarjadesse, siis minu jaoks on olemas ÜKS ja AINUS - The Wire. Midagi paremat annab välja mõelda.

taipupole
08.08.10, 23:53
Ila. Tilgub. Me want it.

http://www.hitfix.com/blogs/whats-alan-watching/posts/press-tour-hbo-s-boardwalk-empire-brings-martin-scorsese-to-television

Mitokonder
09.08.10, 00:21
Ila. Tilgub. Me want it.

http://www.hitfix.com/blogs/whats-alan-watching/posts/press-tour-hbo-s-boardwalk-empire-brings-martin-scorsese-to-television

AI, see on vägagi huvipakkuv asi. Kahjuks eesti kanalitele seda vist ei jõua kunagi, peab netiavarusi piinama hakkama.

Spewmonkey
10.08.10, 17:20
Salt - täiesti kohutav. Kuna mul midagi teha ei olnud, siis mõtlesin, et aja surnuks löömiseks ikka kõlbab, aga eksisin rängalt. Sellest filmist küll ühtegi positiivset hetke/omadust ei leidnud.

rohelinekonn
10.08.10, 18:09
vaatasin Entouragei ära ja meeldis väga hea ajaviide.

inward
10.08.10, 18:16
Salt - täiesti kohutav. Kuna mul midagi teha ei olnud, siis mõtlesin, et aja surnuks löömiseks ikka kõlbab, aga eksisin rängalt. Sellest filmist küll ühtegi positiivset hetke/omadust ei leidnud.

Selge pilt, kavatsesin ise ka seda filmi vaadata, aga jääb ära.

Vaatasin Kingdom of Heaven'i ära. Iseenesest päris huvitav ja hea keskaja sõjafilm, aga kuidagi aeglane oli see teemaarendus 3h pikk ka :D.

Annaks mingi 6.5-7/10.

nomerlot
10.08.10, 22:02
elav saatekava taas teadustab: YLE2-s algas just Sin City.
Muuhulgas mängivad ka Frodo ja varalahkunud Brittany Murphy.

paradigmlost
10.08.10, 22:15
sin city on mu all-time favorite movie! see aasta 2 korda blu-ray kvaliteediga vaadand. nuts lihtsalt.

liewec
11.08.10, 15:37
kui keegi pole näinud Old Boy, siis see on suht must. Parim sari muidu Survivor!

camu
11.08.10, 17:18
Vaatasin seriaali "Sherlock" 3 esimest osa ära ning väga meeldis. Ilmselt jätkan vaatamist!
Tegemist siis niiöelda Sherlock Holmes´i tänapäevasema versiooniga, mida ausalt öeldes alguses isegi kartsin, aga asi on pandud kenasti uude kuude, tehnoloogilisest aspektist kasutatakse veidi arvutit ja telefoni. Huumor on päris asjalik, stsenaarium ka keskmisest CSI-st tihedam. Veidi ehmatavam võib-olla osade pikkus (90 min.) aga võin öelda, et igav ei hakka, kuigi kohati tundub veidi veniv ning lõpplahendus võiks tulla varem. Sama on olnud tegelikult ka teiste selliste veidi pikemate seriaalidega (Spartacus, Luther, True Blood), kuna bioloogiline kell on harjunud saama rohkem tegevust vähema ajaga. Igatahes kellele vähegi Sherlock Holmes meeldinud on (ei pea silmas viimast filmi, vaid eelkõige originaaltegelaskuju), siis soovitan. Mulle meeldib!
Edit: Tundub, et esimesed 3 osa jäävadki hetkel viimaseks, aga kuna vastuvõtt on olnud hea, siis ilmselt tuleb neid kunagi juurde.

Lutheri esimese hooajaga (6 osa) sain ka ühele poole. Tegemist siis jälle kord inglise sarjaga. Osad tunniajased ning seriaali iseloomustab eelkõige veidike aeglasem tegevus ning see, et tapja on algselt teada. Jälgitakse vaid protsessi, kuidas temani jõutakse. Peategelase karakter selline veidi "must" politseinik, kes teeb kõik, et tapja kinni võetaks, samas tõmbab sellega endale ka jamasid kaela. Tegelased jälle kord päris head (kuigi peategelasele eraldadakse ikkagi põhiline minutitest), näitlejatöö imo üle keskmise. Esimesed paar osa võivad jääda veidi aeglaseks, aga kui nendest mööda vaadata ja tegelastega tutvuda, siis 4-6 osad olid selle eest suurepärased.

Madis_89
12.08.10, 00:12
Sherlocki esimese hooaja 1. osa vaatasin ka ära jäin rahule, teised ka tõmbama. Natuke olen tänu raamatutele ja sarjadele sellesse vanema aja londonisse kiindunud rohkem vast, harjumatu on kuidagi tänapäevas tegutsemas näha teda.

Muusik
16.08.10, 13:36
tänase "true bloodi" lõpp oli kõige nutsim asi maailmas :D

nomerlot
16.08.10, 23:28
tänase "true bloodi" lõpp oli kõige nutsim asi maailmas :D

päris hullumeelne lõpp tõesti. suudavad ikka üllatada.

flipmachine
20.08.10, 00:35
Ma vaatasin just paranormal activity ära.. mul ei ole sõnu lihstalt.

taipupole
22.08.10, 09:26
"The Expendables"

Instant classic. Suurepärane film.

rasmer
22.08.10, 14:08
"The Expendables"

Instant classic. Suurepärane film.

Mulle ka meeldis. Kui keegi tahab kinno minna vaatama lihtsat meelelahutust, siis on see väga hea film selle jaoks. Selline seltskond ikka kokku kogutud, et väga lõbus vaatamine.

wousha
22.08.10, 14:52
"salt" sai vaadatud, ning päris hea action, igav ei hakkand terve filmi jooksul.

Codecci
22.08.10, 18:45
"The Expendables"

Instant classic. Suurepärane film.

Really?

Super standard action-film oli imo, ei paku selline standard täristamine üldse pinget enam.

Ainukesed action-filmid mis isiklikult peale lähevad, on näiteks Tarantino ja Rodriguezi filmid, No Country For Old Men jms (kui need üldse kvalifitseeruvad action-filmidena)... Sellised teistsugused, mitte arulage täristamine.

wousha
22.08.10, 23:23
krt, kui nüüd järele mõelda, siis see salt läks ikka nii umb poole filmi pealt ikka päris ulmeks ära ;D

Lõpetasin hetk tagasi filmi nimega "eagle eye" vaatamise, kellele action meeldib, siis ma usun on päris ok ajaviide.

variatsioon
22.08.10, 23:28
Really?

Super standard action-film oli imo, ei paku selline standard täristamine üldse pinget enam.

Ainukesed action-filmid mis isiklikult peale lähevad, on näiteks Tarantino ja Rodriguezi filmid, No Country For Old Men jms (kui need üldse kvalifitseeruvad action-filmidena)... Sellised teistsugused, mitte arulage täristamine.

imo ega sealt midagi väga head oodata ei olegi kui Sylvester Stallone on Director/Writer ja peanäitleja.

taipupole
23.08.10, 08:32
Really? Super standard action-film oli imo, ei paku selline standard täristamine üldse pinget enam.

See ei olnud standard täristamine.

Kuid ma viitaks parem ühele arvustusele, mis minu arvamuse kenasti kokku võtab.

http://www.epl.ee/artikkel/582174
„Palgasõdurid“ on legend juba enne linastumist. Ei, mitte mingil juhul näitlemise pärast, sest Sylvester Stallone ja kasvõi Dolph Lundgren on tuntud graniitnäod, kelle ilme on täpselt samasugune iga tundehetke ajal ning isegi filmi ainus näitlemist meenutav koht Mickey Rourke’i sõjamälestuste vestmise ajal tundub võõrkehana. Ega ka enneolematu süžee pärast, sest kes ei oleks kuulnud filmist, kus Ladina-Ameerika väljamõeldud riigis on kuri diktaator, kes vaeseid talumehi kui kärbseid notib ning kellele lõpuks head täiega pasunasse sõidavad. Ei, see film on midagi enamat, kui lihtsalt hea märulifilm. See on ood ühele põlvkonnale.

Selle põlvkonna lapsepõlv jäi napilt mängukonsoolide, arvutimängude ja suurte kaubanduskeskuste tuleku ette, kui lapsed veel eelistasid õues ringi lipata ning seal mängida. Samas oli see põlvkond, kes oli juba tugevalt mõjutatud USA popkorn-kultuurist ning kelle suurimateks kangelasteks ja mängurollideks olid Terminaator, Rocky, Rambo või kasvõi Robocop.

Selle põlvkonna ausa esindajana vaatasin ka mina „Palgasõdureid“ õhinaga justkui lapsepõlves, kui suurimaks meelelahutuseks Lõuna-Eesti väikelinnas elades olid naabri maja pealt kaabliga varastatud RTL-i või PRO7 pealt reede ja laupäeva õhtuti tulnud sirgjoonelised action-filmid, mille sisust aru saamiseks polnud vaja isegi saksa keelt osata. Või kelle veel suurem pidupäev oli parima sõbra juurde külla minek, sest tema isal oli videomakk ning seal sai neid samu filme korduvalt üle vaadatud.

Ja nüüd on kõigi nende filmide kangelased üheskoos: Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Dolph Lundgren ja Jet Li. Oleksid veel Jean-Claude van Damme ja Steven Seagal ka filmis osalema nõustunud… Mis siis? Aga siis oleks saanud lõpuks ometi ausalt lahenduse lapsepõlve suurim vaidlusküsimus, kes neist on kõige kõvem mees ning kes neist omavahel võideldes võidaks. Vaidlusküsimuse, mis viis vahepeal niivõrd suure tülini, et eriarvamusel olevad poisid hakkasid ise jõuga enda lemmiku paremust paika panema, kasutades selleks just selle näitleja nippe, mis küll eriti välja ei tulnud ning kogu kaklusele kõrvaltvaatajale üsna narri mulje jättis.

Ning nüüd tehtigi ära see, mida oleme oodanud vähemalt 20 aastat. Ligikaudu saja minuti digitaalselt purskama pandud vere, kõvade paukude, plahvatuste, päästmiste ja halbadele tseremoonitsemata pasunasse sõitmisega tõestab Stallone, et tema on ikkagi 1980-ndate märuli viimane seisev mees. Isegi, kui silma järgi suutis Jason Statham filmi jooksul pahasid Stallone’ist rohkem teise ilma saata. Just Stallone oli see, kes suutis vähemalt minu tutvusringkonda kuuluvad, sinna 30 eluaasta ligi jäävate meesisikute silmad juba kuid enne filmi esilinastumist särama panna. Kindlasti säravad need silmad lapselikku adrenaliini täis õhinaga ka kinosaalist välja tulles.

Oh, Sylvester, mis me ilma sinuta teeks…

Ja väike pilt ka:
http://consumermedianetwork.s3.amazonaws.com/termlife/expen-page.png

akristjan
23.08.10, 18:14
vaatasin just esimese seasoni wiseguy'd ära, päris pikalt ikka oma ajast ees. Kevin spacey ja william russ ikka suht nuts naitlejad.

Keldrimees
23.08.10, 18:49
Kinos käidud "The Expendables" nähtud. Insta classic imo.

Täpselt selline tunne oli madistamine ajal nagu mängiks Call of Duty-t

Lugu oli peaaegu piisav enda zanri kohta :P
Arniel ja Willisel oleks võinud olla 1 tseenist veidi suurem osa ,aga muidu võis päris rahule jääda.


Kuuldavasti plaanitakse mitut järge pikendatud näitlejate nimekirjaga ,tuleb ootama jääda.

k2snakalle
25.08.10, 15:17
ükspäev igavusest sai vaadatud filmi "Vampires suck" http://www.imdb.com/title/tt1666186/
Trailer tundus naljakas + tahtsin head paroodiat näha. Igastahes filmi kõik naljad olid traileris ära toodud ja üleüldiselt väga igav film. Pidin ennast sundima, et lõpuni vaadata, sest no äkki ikka tuleb mõni hea nali. Ei tulnud.
Ei soovita kellegile

flipmachine
25.08.10, 16:08
Vaatan " How i met your mother"-it, läheb juba teine hooaeg ,aga ma ei saa ikka pihta, kus need naljad on. Tähele olen pannud varastatud nalju " That 70s shows"-t ja siis mõned ägedad tarkuseterad Barney poolt. Aga kus on komöödia ??

mislinn
25.08.10, 16:13
wdf, terve sai ongi üks komöödia, nuts imo

nomerlot
26.08.10, 21:04
Telekava taas: Kanal11 hakkas just väärt 90ndate klassika, mustvalge komöödia Clerks

See on vist ka esimene film, kus tulid eetrisse tegelased Jay ja Silent Bob.

variatsioon
26.08.10, 21:23
hea film indeed.

donkament
27.08.10, 01:01
vaatan praegu filmi nimega The Human Centipede, tra nii haiget asja annab välja mõelda. haige rofl, film mingist hullust arstist kes õmbleb kolm inimest kokku niimoodi rongiks, et pead ja persed on ühendatud.

levis
27.08.10, 01:20
vaatan praegu filmi nimega The Human Centipede, tra nii haiget asja annab välja mõelda. haige rofl, film mingist hullust arstist kes õmbleb kolm inimest kokku niimoodi rongiks, et pead ja persed on ühendatud.
Vaatasin trailerit, see on ikka liiga sick ju. See pole enam eriline horror kah, see on lihtsalt jälk, rõve, haige üllitis, mida ma never-ever vaatama ei hakka.

lenC
27.08.10, 02:08
Yeah, see film on totaalne virts, panin poole pealt kinni, põhimees on haigelt hea näitleja tho.

donkament
27.08.10, 02:22
Yeah, see film on totaalne virts, panin poole pealt kinni, põhimees on haigelt hea näitleja tho.

tema pärast vaatasingi lõpuni

rasmer
27.08.10, 14:52
Täna Kanal 2-st 00.30 ülihea film Se7en. Soovitan vaadata, kes pole veel näinud.

variatsioon
27.08.10, 15:08
kinnitan et hea film! :D

-andres-
27.08.10, 15:40
Hea film, aga seda lastakse sama tihti nagu Home Alone'i.

akristjan
27.08.10, 17:49
vaatan praegu filmi nimega The Human Centipede, tra nii haiget asja annab välja mõelda. haige rofl, film mingist hullust arstist kes õmbleb kolm inimest kokku niimoodi rongiks, et pead ja persed on ühendatud.

See film oli Haapsalu mingi horrori festialil ka.. sai publiku mingi auhinna vmt... wtf

Jack Jones
29.08.10, 14:05
vaatasin üle pika aja komöödiat - Cop Out. Bruce Willis & Stiffler, naerda sai kõvasti :)

pilme10
29.08.10, 14:08
vaadake filmi " City of God "

10 / 10

Oliverk
29.08.10, 15:42
See film oli Haapsalu mingi horrori festialil ka.. sai publiku mingi auhinna vmt... wtf

Käisin seal vaatamas. Norm film oli aga budgetist jäi natuke puudu. Oleks parem tulnud.

Relamz
29.08.10, 17:44
vaadake filmi " City of God "

10 / 10

5+ pluss film :)

pilme10
29.08.10, 17:46
5+ pluss film :)

http://www.imdb.com/title/tt0317248/

8.8/10 - imdb poolt siis üks TOP10 filme.

macroTilt
29.08.10, 17:55
vaadake filmi " City of God "

10 / 10

vaatan, et see film nagi ilmavalgust juba hulgem aastaid tagasi. huh, vastikult kiirelt lendab aeg :confused:
film super, reality hetked elust enesest. vaga hea poolteist tundi indeed!
olen seda kanti kylastanud. ruff and tuff.

Aadu
30.08.10, 01:24
Breaking Bad ja Dexter lahkuvad täna kastitäie emmydega.

Keiss
30.08.10, 03:55
Kellelgi Sopranode kõiki osasid koos supakatega ei ole? Või teab kas müüakse seda kuskil?

teerajaja
30.08.10, 06:51
Kellelgi Sopranode kõiki osasid koos supakatega ei ole? Või teab kas müüakse seda kuskil?

Jäid nagu silma Roc Al Mare keskuse filmipoes vms, hinda ei mäleta.

yolpa
30.08.10, 09:29
http://www.imdb.com/title/tt0443543/

soovitan

variatsioon
30.08.10, 15:24
http://www.imdb.com/title/tt0443543/

soovitan

kui sulle see meeldib siis soovitan:
http://www.imdb.com/title/tt0482571/

donkament
30.08.10, 15:56
Kellelgi Sopranode kõiki osasid koos supakatega ei ole? Või teab kas müüakse seda kuskil?

torrentist tõmba, poest ostes pead kõikide hooaegade eest kokku nii viie kilo ringis välja käima, kui õieti mäletan.

nomerlot
30.08.10, 17:55
torrentist tõmba, poest ostes pead kõikide hooaegade eest kokku nii viie kilo ringis välja käima, kui õieti mäletan.

Amazonis complete box set on 69£+postikulud. Meil plaadipoodides olen ka seda näinud, hinda küll ei mäleta.
Inglisekeelsed subtiitrid olemas, kui kogu jutust alati aru ei saa, minu meelest kõige mõistlikum variant. Vähemalt Fox Crime pealt on Sopranode eestikeelsed subtiitrid teinekord päris kohutavad, isegi minusugune iseõppinud diletant katkub tihti juukseid.

variatsioon
30.08.10, 19:05
wooohoooo... seriaalid on tagasi!
Septemberi uue hooaja esimene osa: (päev,nimi)

17 - Sunny in Philadelphia

21 - How I Met Your Mother

23 - Modern Family

24 - The Big Bang Theory
The Office (US)

27 - The Simpsons
Family Guy
Dexter

Codecci
30.08.10, 19:09
Kellelgi Sopranode kõiki osasid koos supakatega ei ole? Või teab kas müüakse seda kuskil?
Eesti keelsete subtiitritega pole vist olemas DVD-de peal, vähemalt ühest kõvemast filmipoest küsisin ja müüja ütles, et Eesti turg nii väike ja siin üldiselt ei ole sarjadele subtiitreid DVD-del :(

donkament
30.08.10, 20:16
Amazonis complete box set on 69£+postikulud. Meil plaadipoodides olen ka seda näinud, hinda küll ei mäleta.
Inglisekeelsed subtiitrid olemas, kui kogu jutust alati aru ei saa, minu meelest kõige mõistlikum variant. Vähemalt Fox Crime pealt on Sopranode eestikeelsed subtiitrid teinekord päris kohutavad, isegi minusugune iseõppinud diletant katkub tihti juukseid.

je plaadipoes on ühe hooaja hind mingi 790.-. nahuj sellise hinna eest mingit plaati ma kunagi ostma ei hakka.

taipupole
30.08.10, 20:21
CL0pKOPTB8g

variatsioon
31.08.10, 00:22
Emmys 2010:

Outstanding Comedy Series
"Modern Family" (2009)
"Curb Your Enthusiasm" (2000)
"Glee" (2009)
"Nurse Jackie" (2009)
"The Office" (2005)
"30 Rock" (2006)


Outstanding Drama Series
"Mad Men" (2007)
"Breaking Bad" (2008)
"Dexter" (2006)
"The Good Wife" (2009)
"Lost" (2004)
"True Blood" (2008)

nomerlot
31.08.10, 13:09
hehee, True Blood ikka ei hellita Eesti teemaga, viimases osas rebitakse jälle kildu:D

nikitheone
02.09.10, 15:30
kes pole näinud, vaadake kindlasti tuukrikella ja liblikat. oli boffil ca 2 aastat tagasi. inglise keeles - the diving bell and the butterfly (http://www.imdb.com/title/tt0401383/ 8,1/10st 30k häält). kõige hullem on see, et see on päriselul põhinev.

variatsioon
02.09.10, 15:31
+ 1. hea film

tahaks seda raamatut lugeda mis to tüüp kirjutas.

Madis_89
02.09.10, 20:22
Just märkasin, et ETV hakkab "Atlandil" näitama, miski 10. või 11. septembril - ei jäänud täpselt meeldegi. Must see, pole alla tirida viitsinud.

Godspeed_EJ
02.09.10, 20:24
Just märkasin, et ETV hakkab "Atlandil" näitama, miski 10. või 11. septembril - ei jäänud täpselt meeldegi. Must see, pole alla tirida viitsinud.

Mis see on?

camu
02.09.10, 20:28
"The Pacific"
Samadelt tegijatelt, kes tegid Band of Brothersi. Vingelt ja kallilt tehtud 10 osaline kvaliteetsari teisest maailmasõjast, mis keskendud Usa sõdurite võitlusele jaapanlaste vastu.
10. sept peaks algama!

Madis_89
02.09.10, 20:29
Band of brothersi järg.Ńüüd siis Lahingutest vaiksel ookeanil.Eelmine oli euroopa läänerindest.

/igal pool olen beat täna :(

Godspeed_EJ
02.09.10, 20:51
"The Pacific"
Samadelt tegijatelt, kes tegid Band of Brothersi. Vingelt ja kallilt tehtud 10 osaline kvaliteetsari teisest maailmasõjast, mis keskendud Usa sõdurite võitlusele jaapanlaste vastu.
10. sept peaks algama!

The Pacific on vaadatud. Väga hea sari.

Atlandil oli veits confusing :)

taipupole
03.09.10, 11:57
Band of brothersi järg.

Mitte järg vaid eraldi lugu, mis on teisiti esitatud. Lihtsalt tegijad samad.

Madis_89
03.09.10, 12:01
Jah, vabandust, minu viga.

Potsataja
03.09.10, 14:25
http://www.imdb.com/title/tt0087843/ teab enamus meist aga ma hakkasin just uudishimust http://www.imdb.com/title/tt1395054/ vaatama ehk kusmail see Bollywood tänapäeval täpsemalt on ?

kardaanirist
03.09.10, 14:57
India filmitööstus = Bollywood

niipalju, kui mina tean.

variatsioon
03.09.10, 19:34
täna 23.30 Shaun of the Dead

hea film pilvikutele

Timpz
03.09.10, 21:08
täna 23.30 Shaun of the Dead

hea film pilvikutele

2-3 korda näind, hea ajaveetmisfilm with the occasional funny spots

k2snakalle
06.09.10, 04:38
Hard Candy http://www.imdb.com/title/tt0424136/

10/10 !!!! Lihtsalt parim...parim film! Midagi nii kaasahaaravat pole ennem näinud. Mul on selline kahtlane värin isegi sees praegu, sest see film oli lihtsalt suurepärane!

Täiesti hämmastavalt kaasahaarav ja tõsine film, mis suutis siiski paari koha peal hea mõnitusega ka rohkem kui muige näole tuua.

Codecci
06.09.10, 13:55
Hard Candy http://www.imdb.com/title/tt0424136/

10/10 !!!! Lihtsalt parim...parim film! Midagi nii kaasahaaravat pole ennem näinud. Mul on selline kahtlane värin isegi sees praegu, sest see film oli lihtsalt suurepärane!

Täiesti hämmastavalt kaasahaarav ja tõsine film, mis suutis siiski paari koha peal hea mõnitusega ka rohkem kui muige näole tuua.

Seda näitab aeg-ajalt Eesti filmikanalite pealt, Elionis kas 13 või 14 ehk Showtime või Silver Baltic.

atsetoon
06.09.10, 15:02
etv pealt on ka näidanud, aga on küll hea film.

vennike
07.09.10, 21:18
käisin kinos dinner for schmucks vaatamas. üle pika aja väga korralik komöödia.

Toomasl
10.09.10, 21:28
The machete. Väga nutine film:P

paradigmlost
12.09.10, 00:30
Ma Machetes pisut pettusin, ootused olid väga kõrged, grindhouse: planet terror seadis lati väga kõrgele mu jaoks.
Täna käisin plazas Resident Evil 3D vaatamas ja jäin päris rahule. Mingit erilist sisu küll pole, aga täiesti huvitav 3d action..

Cremer
12.09.10, 09:40
Kellel vähegi probleeme uriini kinnipidamisega EI soovita kindlasti sellist filmi nagu

Four Lions

selline elukoomusk, et anna olla :)

Potsataja
12.09.10, 16:29
Kinos käidud "The Expendables" nähtud. Insta classic imo.

Täpselt selline tunne oli madistamine ajal nagu mängiks Call of Duty-t

Lugu oli peaaegu piisav enda zanri kohta :P
Arniel ja Willisel oleks võinud olla 1 tseenist veidi suurem osa ,aga muidu võis päris rahule jääda.


Kuuldavasti plaanitakse mitut järge pikendatud näitlejate nimekirjaga ,tuleb ootama jääda.

http://www.elu24.ee/?id=311905 seoses tuli meelde, et sai ka film vahepeal ära vaadatud. Stathami jutt kõlab imo natuke pugemise moodi ;)

Huvitaval kombel on filmi lõpus ära toodud ainult Stallone stunt double´id ja Jet Li fight team. Kas teised tegid kõik trikid ise ?

Codecci
12.09.10, 18:22
The machete. Väga nutine film:P

Nõus. Machetest oli üsna varakult aru saada, et tegemist sellise pool-komöödia actionfilmiga, mis oli originaalne ja sellise mõnusa "Texase" stiiliga (ei oska paremat sõna välja mõelda, sama stiiliga filmid nt. Desperados, From Dusk Till Dawn, Death Proof, No Country For Old Men).

Expendables oli selline tavaline mainstream action-film, ei leidnud selles midagi huvitavat ega originaalset (A-Rühma film ka samas kategoorias).

antnx
12.09.10, 18:34
http://www.imdb.com/title/tt1629391/


TERE :D?

Potsataja
12.09.10, 18:45
Expendables oli selline tavaline mainstream action-film, ei leidnud selles midagi huvitavat ega originaalset (A-Rühma film ka samas kategoorias).

Not funny

Codecci
12.09.10, 18:46
Not funny

What did you expect?

Director: Sylvester Stallone

Rigged
12.09.10, 19:34
Endale ka eriti expendables ei meeldinud, igavavõitu

Gunn
12.09.10, 21:13
Machete oli ikka väga kõva film, 9/10.
Terve film olin kõveras, selle aasta parim linateos vist.
Expendables 4/10
Igav just ei olnud, aga selline tühi täristamine ei lähe peale väga.
Veel üks film, mida hiljuti vaatasin ja julgen kiita:
http://www.imdb.com/title/tt0485947/
Mr. Nobody 10/10
Natuke meenutas küll Run Lola, Runi, aga üldiselt väga originaalne ja põnev film.

Fabulous
13.09.10, 12:39
Entourage S07 sai täna läbi :(. Kuradi põnevalt jäi pooleli ka veel.

camu
13.09.10, 20:00
Entourage S07 sai täna läbi :(. Kuradi põnevalt jäi pooleli ka veel.

+1
Fucking nuts seriaal ikkagi! Minu kindel lemmik!

inward
13.09.10, 22:16
Hakkasin ka seda True Bloodi vaatama....päris hea fantaasia peab seriaali tegijatel olema ikka :biggrin:

levis
13.09.10, 23:43
Peale mõningast pausi hakkavad jälle jooksma:
Merlin http://epguides.com/Merlin/ (http://epguides.com/Merlin/)
3-01 11/Sep/1
3-02 18/Sep/10

Stargate Universe http://epguides.com/StargateUniverse/ (http://epguides.com/StargateUniverse/)
28/Sep/10

Fringe http://epguides.com/Fringe/ (http://epguides.com/Fringe/)
23/Sep/10

Sanctuary http://epguides.com/Sanctuary/ (http://epguides.com/Sanctuary/)
15/Oct/10

rohelinekonn
14.09.10, 00:00
Algas ka Sons of Anarchy

Minu andmetel algab see nädal ka it's Always Sunny in Philadelphia, reedest peaks olema võimalik näha seda.

Lisaks see kuu veel tulema House, How I Met Your Mother, Two and a Half Men, dexter

nomerlot
15.09.10, 14:54
Hakkasin ka seda True Bloodi vaatama....päris hea fantaasia peab seriaali tegijatel olema ikka :biggrin:

Neil on metsikult head reklaamid ja posterid ka promo jaoks tehtud.
http://26.media.tumblr.com/tumblr_kpera75UPR1qz4s3wo1_500.jpg

muruntau
15.09.10, 17:43
http://www.imdb.com/title/tt0906665/

Eriti hea kui oled enne omajagu kauboi ja samurai filme näinud (eriti Jojimbo't). Miike ikkagi.

http://www.imdb.com/title/tt0901487/

Jack Jones
15.09.10, 23:19
Entourage S07 sai täna läbi :(. Kuradi põnevalt jäi pooleli ka veel.

Hakkasin suure kiitmise peale vaatama, ja peab mainima et väga huvitav sari, II hooaega vaadatud ja senimaani on ikka väga meeldinud!

bounce
16.09.10, 18:01
viimane resident evil - terve film oli pigem nagu 1 pikk trailer, kärtsu ja mürtsu oli kõvasti, samas stoori oli ülihalb, stseenid vaheldusid nagu täiesti suvaliselt, sageli ilma mingi põhjuseta, ära ei seletatud suuremat osa tegutsemist etc.
kahju, eelmised osad olid sümpaatse mulje jätnud..

elixs
19.09.10, 10:56
Resident Evili mõte ongi see, et Milla Jovovich laseb zombisid. Midagi muud sealt otsida on täiesti mõttetu. Sama oli ka mängudega.


Milla>>shoot>>zombies>>Grind

camu
20.09.10, 15:10
Uute seriaalide avastustest võib ka midagi kirjutada! Hakkab neid jäjest jooksma nüüd.

Fabulous
20.09.10, 15:18
Chucki uus hooaeg algab USAs täna :).

taipupole
20.09.10, 16:17
Pühapäeval tuli siis välja Scorsese tehtud "Boardwalk Empire".

Sellel nädalal veel uutest: The Event, Lone Star, Mike & Molly, Chase, Hawaii Five-0, Raising Hope, Running Wilde, Detroit 1-8-7, Undercovers, Better With You, The Whole Truth, The Defenders, My Generation, $#*! My Dad Says, Outsourced, School Pride ja Blue Bloods.

Vanadest algavad: House, How I Met Your Mother, Chuck, Rules of Engagement, Two and a Half Men, Castle, Glee, Criminal Minds, Modern Family, Bones, The Big Bang Theory, 30 Rock, CSI, The Office (US), Supernatural jne...

Pole just eriti tihe graafik :)

pronks
20.09.10, 16:45
mis sa vaatad neid kõiki vä?:confused:

camu
20.09.10, 17:34
Vanadest algavad õnneks glee ja fringe. Castle´i võtan ka kõrvale ilmselt.
Uutest tunduvad esialgu huvitavad Boardwalk empire, the event, havaii five-o, undercovers, running wilde. Ilmselt mõned võtan veel ette ja eks valin, mida vaatama hakkan.
Umbes nädala pärast saab täpsemalt öelda.

taipupole
20.09.10, 18:02
mis sa vaatad neid kõiki vä?:confused:

Uutest kõiki vähemalt ühe osa, vanematest enam-vähem.

rohelinekonn
21.09.10, 01:44
Get Him to the Greek oli päris lahe

Tylos
21.09.10, 02:06
HAWAII 5-0 !!!!!

GOOG


28 spet SGU ka tagasi !!! JESS

SGU mingi solid sitt võrreldes eelnevatega.About time teha mingi uus scifi sari.

Muusik
21.09.10, 02:47
Get Him to the Greek oli päris lahe

vaatasin ka just selle ära :D naerda sai ikka :D

Relamz
21.09.10, 03:00
Trailer on juba super fun, peaks vist homme ära vaatama.

kuco
21.09.10, 09:45
SGU mingi solid sitt võrreldes eelnevatega.About time teha mingi uus scifi sari.

Põhijoon on hoopis midagi muud. See polegi scifi action sari. Pigem draamasari inimsuhetest. Andsin pärast esimest hooaega alla. SG-1 vaatasin 9 esimest hooaega kunagi jutti ära.

Muusik
21.09.10, 17:01
havaii 5-0 esimene osa oli päris hea.

camu
21.09.10, 19:22
Ma ka täna mõned vaadanud.
Boardwalk Empire - Esimene ja ainus kvaliteet seriaal selle otses tähenduses minu tänases listis. Tegevus toimub salaalkoholi keelamise algus Usas. 90% ulatuses pidid seriaalis olema õigetel inimestel põhinevad tegelaskujud. Muuhulgas näeb ka veel nn. oma ülemuse kannupoisina Al Capone´i. Tundub igatahes midagi vähe tõsisemat ning hakkan kindlasti vaatama. Esimese osa lavastas Martin Scorsese.

Havaii Five-0 - Päris nauditavate tegelaskujudega rmk kunagisest seriaalist. Pauku, nalja, tegevust oli. Igav ei hakanud. Ilmselt hakkan sedagi jälgima.

Chase - US Marshalite tegevust kajastav seriaal, kus osalised Ameerika tagaotsitavamaid kurjategijaid tabada üritavad, mille peategelaseks seekord naine pandud. Esimene osa oli nii jaa. Tegelased tundusid veidi imelikud olema, ei tabatud kurjategija kõige lihtsamat patternit jne. Meenutas veidi aastate tagust seriaali, mmhm, mis selle nimi oligi, Wanted vist. Anna ilmselt veel ühe võimaluse, aga tundub, et pole päris minu teema.

The Event - Ma ei teagi mida öelda, kuna esimesed osas mitte midagi ei seletatud. Ehk siis tundub olevat segu Lostist, Flashforwardist ja millest iganes sellisest, kus backflashe mitmeid ning tundub et ei puudu ka korralik annus fantaasiat. Sellele vähemalt vihjati. Hakkan jälgima igatahes.

Mike and Molly - Seekord siis komäädia seriaal, kus peategelaseks ülekaaluline politseinik ja ülekaaluline naisõpetaja, lisaks veel paar päris ok tegelast. Kohati paar päris head nalja paksude teemadel ning üldse tundus suht ok. Ilmselt igavuse peletamiseks vaatan.

Lisaks said täna uue hooaja esimesed osad ära vaadatud seriaalidel Two and a Half Men, HIMYM. Castlet hakkan kohe vaatama.

Muusik
21.09.10, 21:32
The Event tundub päris huvitav.

isenseven
21.09.10, 21:48
Chuck , how i met your mother ja 2,5 mehikest vaatamiseks valmis tuleb hea õhtu, solid brag

yolpa
22.09.10, 09:43
septembri kuu on hea, väga paljud head sarjad alustasid uue hooajaga. Eile sai vaadatud juba how i met your mother ja its always sunny in philly ja muidugi avastasin ka, et weedsi uus hooaeg juba jookseb. Kohe kohe tuleb ka office, TBBT ja family guy.

pronks
22.09.10, 12:13
Pühapäeval tuli siis välja Scorsese tehtud "Boardwalk Empire".

Sellel nädalal veel uutest: The Event, Lone Star, Mike & Molly, Chase, Hawaii Five-0, Raising Hope, Running Wilde, Detroit 1-8-7, Undercovers, Better With You, The Whole Truth, The Defenders, My Generation, $#*! My Dad Says, Outsourced, School Pride ja Blue Bloods.

Vanadest algavad: House, How I Met Your Mother, Chuck, Rules of Engagement, Two and a Half Men, Castle, Glee, Criminal Minds, Modern Family, Bones, The Big Bang Theory, 30 Rock, CSI, The Office (US), Supernatural jne...

Pole just eriti tihe graafik :)


Lone Stariga vist spekulatsioonide kohaselt juba kõik, sest vaatajaid ei olnud.. Endale tundus see selline meh.

The Event oli ½WTF, Chuck on veits aegunud, HIMYM vaadatav.

Teisteni pole veel jõudnud...

Potsataja
22.09.10, 20:11
Ma ka täna mõned vaadanud.
Boardwalk Empire - Esimene ja ainus kvaliteet seriaal selle otses tähenduses minu tänases listis. Tegevus toimub salaalkoholi keelamise algus Usas. 90% ulatuses pidid seriaalis olema õigetel inimestel põhinevad tegelaskujud. Muuhulgas näeb ka veel nn. oma ülemuse kannupoisina Al Capone´i. Tundub igatahes midagi vähe tõsisemat ning hakkan kindlasti vaatama. Esimese osa lavastas Martin Scorsese.

Havaii Five-0 - Päris nauditavate tegelaskujudega rmk kunagisest seriaalist. Pauku, nalja, tegevust oli. Igav ei hakanud. Ilmselt hakkan sedagi jälgima.



Need kaks on vaatamislisti lisatud. Muide, kas ´´Legend of the Seeker´´ ja ´´V´´ tehakse veel edasi ? Hea oleks ka, kui keegi oskab midagi muud uut fantasy/sci-fi valdkonnas soovitada.

taipupole
22.09.10, 20:20
Chase – ei avaldanud erilist muljet. Askeldavad siis „US Marshalid”, mida filmis on mänginud Tommy Lee Jones ja Wesley Snipes. Seriaal oli hoogne, kuid sära polnud. Süžee oli ka selline pooletoobine.

Detroit 1-87 – algus oli superluks, hea muusika ja möla. Edasi läks kvaliteet nati alla, kuid muusika ja paari koha kaameratöö eest võib vaatamist nädala võrra pikendada. Läheb loosi küll.

Lone Star – idee on äge, kaksikelud jms on ju intrigeeriv ja erinevalt Alan Sepinwallist näen ma siin potentsiaali küll, kuigi loogiliselt võttes ei saa selline elu üle hooaja muidugi kesta. Kuid eks näis.

Hawaii Five-0 – uutest politsei omadest kõige parem ja sümpaatsed näitlejad nii "Lostist" kui ka "Entouragest". Ootan arenguid huviga.

Mike and Molly - väikestes kogustes on paksud inimesed (see what I did there?) naljakad, kuid iga nädal sellist janti vaadata ei viitsiks. Lisaks ei meeldi mulle, kui publik taustaks naerab.

Raising Hope – ei saa lihtsalt aru, et misasi see on. Ei olnud eriti naljakas ja sisu oli segane. Tundub täisjamps.

Running Wilde – potentsiaali on ja peabki olema, kui on sellise superseriaali nagu „Arrested Development” tegijate ja näitlejate poolt, kuid mida polnud, oli nali. Liiga vähe, krt., kuid annan kindlasti veel paar nädalat, sest vahepeal sai „Entouraget” ka autopiloodil olles vaadatud, kui see täielik rämps oli.

taipupole
22.09.10, 20:21
Boardwalk Empire'i ja The Eventi jätsin homseks, kuigi siis lisandub veel terve korvitäis uusi.

camu
22.09.10, 21:26
tänx taipupole, detroit 1-87 võtan vaatamiseks. Lone stari jätan hetkel välja.
Running Wilde oli minu arust pooleldi täitsa talutav. Eks näis, mõne osa annan ilmselt aega, aga pole võimatu et jääb pooleli nagu paljud asjad.

Muusik
22.09.10, 21:37
Need kaks on vaatamislisti lisatud. Muide, kas ´´Legend of the Seeker´´ ja ´´V´´ tehakse veel edasi ? Hea oleks ka, kui keegi oskab midagi muud uut fantasy/sci-fi valdkonnas soovitada.

V läheb edasi, kuid legend of the seeker mitte. selline sait abiks sulle: http://next-episode.net/. sci fist soovitan sulle smallville, the gates, the 4400, true blood, lost girl tundub ka päris huvitav, supernatural on sitaks kõva, samuti eureka võib meeldida sulle ja the sanctuary.

taipupole
22.09.10, 22:31
Boardwalk Empire'i ja The Eventi jätsin homseks, kuigi siis lisandub veel terve korvitäis uusi.

Räige valetaja olen.

The Event - võib tulla ja võib ka mitte tulla. Selles mõttes on tõsi, et tegemist on "24" ja "Lost" lapsega ehk laenatud on mõlemast. Natuke nõme on samas, et esimene osa oli niivõrd hakitud, kuid peategelased on sümpaatsed ja ühe hooaja venitab kindlasti välja. Tasub vaatama hakata küll.

Boardwalk Empire - oi, oi, oi. Martin Scorsese ja "Sopranode" Allen Coulter ning nii mõnedki tuttavad näod (a'la peategelane Steve Buscemi (ka "Sopranos")). Väga hea esimene osa. Pauku sai, seksi sai, nalja sai.
See, kui autojuhid koos seisid ja end teineteisele tutvustasid ning üks üle moka "Al Capone" ütles, oli selge, et asi läheb õiget rada pidi. Supermoment.
Miljöö oli ka kenasti tabatud või vähemalt mulle tundub, sest siis polnud ma veel patune mõtegi oma isa peas. Pidavat üha paremini jätkuma. Jään ootama ja sellel seriaalil on kavas kindel koht olemas.

rohelinekonn
23.09.10, 10:21
Modern Family hakkas siis tänasest taas käima

mihkel88
23.09.10, 14:15
boardwalk empire...esimene osa oli tõesti ülihea, sellest tuleb midagi epicut, ma loodan ja arvan.

ning tõesti see capone moment oli nuts

Timpz
23.09.10, 19:32
vaatasin ka just selle ära :D naerda sai ikka :D

word

taipupole
24.09.10, 11:01
Undercovers – pole kõige hullem just, kuigi millestki säravast ollakse kilomeetrite kaugusel. Idee on muidugi tore, et salaagendid on abielus ja mõlemad tumedanahalised, kuid aega raisatakse mõttetute „ooo, kallis, teeme ühe tantsu“ ja perekondlike vaidluste peale, mis tegevusele midagi juurde ei anna. Tõesti on loogiline, et kui nad oma sihtmärgi vabastavad, et järgmine minut räägitakse, et kes kellega ja kui kaua keberniiti pani. EI HUVITA. Väga kaheldav, kas paremaks ka muutub, J. J. Abramsilt (Felicity, Alias, Lost, Fringe) oleks midagi paremat oodatnud ning ei soovita.

The Defenders – omamoodi seriaal, mis püüab olla komöödia ja draama ning pole väga kumbagi ja on seega rohkem selline vilets „Raising Bar“ mugavversioon. Kohtusarju on üldse kuidagi liiga palju tekkinud sügishooajaks. Tore, et Jim Belushi muidugi endiselt tööd saab. No thanks.

Hellcats – kui paljas ihu tsipa rohkem meeldib ja „Greek“ tore oli, siis see sobib tekkinud auku täitma küll. Jutt siis ergutustiimist ja tüdrukust, kes on raskustes ja peab ühinema ehk erilist mõttetööd pole sarja muidugi pandud. „Greek“ on parem. Ei taha. Samas tantsiv ja end painutav Alyson Michalka, nämma. Mulle lihtsalt sellised noortekad meeldivad, muidu ei soovita.

Terriers – kriitik, keda ma ainsana lugeda viitsin, Alan Sepinwall peab seda sügishooaja üheks paremaks uueks sarjaks. Ei oska nõustuda, täitsa vahva on, kuid samas potentsiaali on teistes sarjades ehk rohkem (eriti „Running Wilde“ ja „The Event“), kuid kui muud pole, siis peaks töötama küll. Igatahes on tegemist kahe sõbrast eradetektiivi elu ja tegemistega.

Nikita – nimi peaks juba ütlema, et millega on tegemist. Naissoost palgamõrvar ja salajased organisatsioonid ja muu taoline. Kaks tegevusliini: vana ja uus Nikita, mõlemad sellised ilusakesed, millised palgamõrvarid just olema peavad, eksole. Ei soovita.

The Whole Truth – vot see on täitsa ägeda ideega sari, kuid eks näis, et mis välja tuleb. Nimelt kohtudraama, kus tegevusi näidatakse nii kaitse kui ka prokuratuuri vaatenurgast. Põhimõtteliselt vaheldumisi ja siis päris-päris lõpus paljastub vaatajatele kogu tõde. Esimene osa polnud üldse paha.

Outlaw – kõige absurdsem uus sari üldse. Nimelt sureb USA ülemkohtuniku isa ja too mõistab, et on kogu oma elu valesti elanud. Nii loobub ta oma ametist ja hakkab üle riigi inimesi esindama. Ehk idee on juba täiesti totakas, kuid tänu sellele naljakas ka, kuigi nalja nad äkki teha ei soovinud. Samas pilgu võib peale heita.

OLULINE!
Kui te pole veel näinud sarja nimega «Louie», siis vaadake. Ma kirjeldama ei hakka, kuid siin on üks klipp: http://www.youtube.com/watch?v=8qOaZ4CQqKI.

harryahven
24.09.10, 14:16
uus the office osa, kui keegi näinud veel pole:
http://www.wisevid.com/play?v=7tb8q_zb3dw1

Dogers
24.09.10, 14:20
Taipupole, tundub, et oled seriaalidega sinapeal, kas Sa oskaksid mulle soovitada mõnda head juristi/kohtusarja, võib olla juba mitumitu hooaega käinud, tahaks midagi erialast vaadata, kunagi lavly lepp soovitas mingit sarja prokuröridest, aga läks nimi meelest :(

bounce
24.09.10, 14:25
http://www.imdb.com/title/tt0805666/
see 1 sari prokuröridest, küll ainult 2 hooaega.

Muusik
24.09.10, 14:37
tra see louie klipp oli küll nuts :D in and out :D

taipupole
24.09.10, 15:34
Taipupole, tundub, et oled seriaalidega sinapeal, kas Sa oskaksid mulle soovitada mõnda head juristi/kohtusarja, võib olla juba mitumitu hooaega käinud, tahaks midagi erialast vaadata, kunagi lavly lepp soovitas mingit sarja prokuröridest, aga läks nimi meelest :(

Uuematest "Raising Bar", vanematest "Law & Order: SVU", mille 12 hooaeg just algas. Mida sa neist õppida saaksid, ei kujuta ma küll ette. Tundub sama jabur nagu arst vaataks õppematerjalina "House" või "ERi".

lebovend
24.09.10, 16:39
boardwalk tundub kyll jube m6nus jah. nagu vanakooli sopranos, hakkan ka kindlasti silma peal hoidma, nii palju kui see v6imalik on.

mislinn
25.09.10, 03:04
Shit my dad says s1 e1, sai ikka korralikult naerdud, soovitan

ment52
25.09.10, 07:09
Shit my dad says s1 e1, sai ikka korralikult naerdud, soovitan

Ju sa ikka väga pilves olid siis kui vaatasid seda. Suhteliselt kehv sügis on olnud uute sarjade kohalt, aga SMDS hakkab kogu selle pahna seest silma kohe eriti pasana.

nummar
25.09.10, 10:40
2 ja pool meest ja big bang theory oli nuts :D

Codecci
25.09.10, 14:22
Uuematest "Raising Bar", vanematest "Law & Order: SVU", mille 12 hooaeg just algas. Mida sa neist õppida saaksid, ei kujuta ma küll ette. Tundub sama jabur nagu arst vaataks õppematerjalina "House" või "ERi".

Ega õppimiseks ta ei mõtlegi probably, lihtsalt huvitav ja motiveeriv vast :)

Muusik
25.09.10, 14:59
uus supernatural oli hea. tuleb põnev hooaeg.

mislinn
25.09.10, 15:39
Ju sa ikka väga pilves olid siis kui vaatasid seda. Suhteliselt kehv sügis on olnud uute sarjade kohalt, aga SMDS hakkab kogu selle pahna seest silma kohe eriti pasana.

kaine polnud, aga mulle meeldis asja labasus, tänu millele ma sain ka kõvasti naerda, maitsed on erinevad, ju siis minu oma on sitt ja sinu oma hea.

Oliverk
25.09.10, 15:49
ment52 on seni ainult head nõu sarjade kohta andnud mulle, seega su maitse on vist tõesti sitt.

Viimane vihje oli vist White Collar. See nv on jälle kindlsutatud ühe sarja 24 osaga :D

Dogers
25.09.10, 16:32
Ega õppimiseks ta ei mõtlegi probably, lihtsalt huvitav ja motiveeriv vast :)

Jup, täpselt nii, kusjuures ilma naljata mu juuravaimustus sai alguse väga noores eas Ally Mcbeali telekast vaadates, mida aega edasi seda rohkem süvenes ja põhikooli lõpus olin juba raudpolt kindel, mida õppima hakkan. :)

Fabulous
25.09.10, 22:32
Kes veel näinud pole, siis soovitaks sellist sarja nagu Strike Back vaadata. Asja on kokku ainult 6 osa, aga suht põnev on ikka.

levis
26.09.10, 03:24
Kes veel näinud pole, siis soovitaks sellist sarja nagu Strike Back vaadata. Asja on kokku ainult 6 osa, aga suht põnev on ikka.
Suured tänud! Vaatsin 2 esimest osa ära, väga bro!

camu
26.09.10, 17:52
Undercovers - Samad mõtted mis taipupolel. Ei olnud nagu eriti naljakas, polnud ka teab põnev. Naine on suht kenake. Tekkisid mõtted, et miks just nemad need kõvad tegijad on, seriaalist seda nagu välja ei tulnud ja millegi hiilgavaga peategelased hakkama ei saanud. Ilmselt rohkem ma võimalusi ei anna ka.

Defenders - Mulle samas meeldis. Plot oli üsna huvitav, tegelased päris meeldivad. Annan kindlasti veel paar võimalust.

Rohkem pole jõunud tänu kokkutulekule ja 3 päevasele tsüklile vahepeal vaadata.

rasmer
27.09.10, 00:39
Dexter - TÄNA !!!

Dogers
27.09.10, 00:54
Dexter - TÄNA !!!

bljaaaaaaad:cool:

ment52
27.09.10, 12:29
Kõige nõrgem dexteri osa 5 hooaja peale imo :(

-andres-
27.09.10, 18:09
Kõige nõrgem dexteri osa 5 hooaja peale imo :(

Ootasin samuti enamat, arvestades et oodata tuli pea pool aastat.

Muusik
29.09.10, 04:50
kui kellelegi veits ulme meeldib siis soovitan vaadata "no ordinary family". päris äge
piloot oli paljulubav

levis
29.09.10, 05:17
Stargate Universe S02E01 väljas.
http://scenereleases.info/2010/09/stargate-universe-s02e01-hdtv-xvid-p0w4.html

Muusik
29.09.10, 14:54
ilus algus stargatel. tuleb põnev hooaeg :)

Codecci
29.09.10, 15:44
The King of Kong - awesome dokumentaal, eile vaatasin.
http://www.imdb.com/title/tt0923752/

Stoori selline, et mingi vend tegi 25a tagasi Donkey Kong arcade mängus maailmarekordi ja siiamaani braggib sellega. Mingi tavaline füüsikaõpetajast pereisa (obsessive-compulsive isiksusega vist kui ma õigesti aru sain) võtab oma ülesandeks see üle lüüa. Väga-väga hästi tehtud dokumentaal, ma pole vist kunagi kellelegi nii väga kaasa elanud :D

camu
29.09.10, 16:48
kui kellelegi veits ulme meeldib siis soovitan vaadata "no ordinary family". päris äge
piloot oli paljulubav
Vaatasin ära. Head näitlejad, standard stoori jne. Seega solid! Ma ainult loodan, et nad millegi lolliga seda ära ei riku mis mulle vastukarva käima hakkaks, nagu heroes´is. Kui nad ajaksid taga sellist pool komöödilist peredraamat väikeste võimetega ning igast osas veidi ka pahade püüdmisele keskenduksid, siis imo väga pro ning minu vaatamislisti leiab tee küll.

Broadwalk Empire teine osa oli samuti hea.

Hawaii Five-0 oli ka täitsa hea, kuigi esimene osa oli kenasti üle. Võimalik, et mingi hetk pole neil enam seda uudsust, mida tegevuskoht pakub. Karakterid ka veidi üheülbalised imo. Aga vaatan edasi.

Shit my dad says - nagu keegi siin juba mainis, jura. Polnud tegelikult eriti naljagi, üritati aga no mitte ei tulnud.

Mike and Molly selle eest oli üllatas endiselt. Teine osa oli endiselt täitsa korralik ning ei petnud ootusi.

The Event - no vot ma ei teagi. Ilmselt peaks vist paar nädalat vahele jätma ja siis ühe jutiga vaatama, sest ühekaupa vaadates võib asi venitavaks minna. Ma ei teagi, sealt võib tulla midagi väga kõva või midagi, mis teist hooaega ei näe:d

variatsioon
29.09.10, 17:06
The Secret in Their Eyes (2009)
El secreto de sus ojos (original title)
www.imdb.com/title/tt1305806/

Väga sick film!
keegi on näinud? kuidas meeldis?

Jack Jones
29.09.10, 21:39
"Wall Street: Money Never Sleeps" - minu arust väga väga veniv ja olukorrast järgmisesse olukorda hüppav film, vb oleks pidanud tähelepanelikumalt jälgima, aga noo ma ei tea...muidu täitsa tavaline film.

Muusik
29.09.10, 21:58
kuradima uus imdb on nii harjumatu

teerajaja
30.09.10, 10:37
The King of Kong - awesome dokumentaal, eile vaatasin.
http://www.imdb.com/title/tt0923752/

Stoori selline, et mingi vend tegi 25a tagasi Donkey Kong arcade mängus maailmarekordi ja siiamaani braggib sellega. Mingi tavaline füüsikaõpetajast pereisa (obsessive-compulsive isiksusega vist kui ma õigesti aru sain) võtab oma ülesandeks see üle lüüa. Väga-väga hästi tehtud dokumentaal, ma pole vist kunagi kellelegi nii väga kaasa elanud :D

Vaatasin eile ära, üsna kaasakiskuv ja tekkis isu peale seda ise pelada :D
Aga Billy tundus üsna ülbe ja pussy, samal ajal kui Steve jättis ikka väga positiivse inimese mulje ja nägi tunduvalt rohkem vaeva et asi aus oleks.

Keldrimees
30.09.10, 11:06
Vaatasin eile ära, üsna kaasakiskuv ja tekkis isu peale seda ise pelada :D
Aga Billy tundus üsna ülbe ja pussy, samal ajal kui Steve jättis ikka väga positiivse inimese mulje ja nägi tunduvalt rohkem vaeva et asi aus oleks.

Nõustun sinuga.

80ndate pro gaming world on ikka kõva . Üritada beatida arvuti vastu mängitavaid mänge on ikka omaette tase. See peaks pokkerimängijaid küll motiveerima ,kui mingi vend viitisib ilma suure rahalise auhinnata päevad läbi single player gamet grindida ,siis miks siis me ei võiks pokkerit mängida palju suurema auhinna nimel.


IMO Billy record tape oli ikka päris ebausaldusväärne ja sellist videot kus score pole vahepeal vaadatav ei tohiks kindlasti aksepteerida. Billy suht kindlasti ei biidi seda mängu nagu ta kunagi tegi ,aga ta pidi seda recordit kuidagi hoidma kuna tal oli oma kaubamärgid ja muu stuff ,mis seondus rekordiga.

CheekyMullet
30.09.10, 11:21
"Wall Street: Money Never Sleeps" - minu arust väga väga veniv ja olukorrast järgmisesse olukorda hüppav film, vb oleks pidanud tähelepanelikumalt jälgima, aga noo ma ei tea...muidu täitsa tavaline film.

Üks igavamaid filme, mida viimasel ajal näinud olen.

alaska
30.09.10, 16:17
Üks igavamaid filme, mida viimasel ajal näinud olen.

Ära ütle, ma nii ootasin! Esimest osa oled näinud? Mulle väga meeldis, teine oli sellest tunduvalt sitem?

rasmer
30.09.10, 17:01
Ära ütle, ma nii ootasin! Esimest osa oled näinud? Mulle väga meeldis, teine oli sellest tunduvalt sitem?

Esimene oli väga hea minu arvates, teine tunduvalt kehvem.

rohelinekonn
30.09.10, 18:05
kuradima uus imdb on nii harjumatu

tilti ajab ei taha eriti minnagi sinna enam

matuster
30.09.10, 23:04
Sai just sellist filmi vaadatud nagu Four Lions (http://www.imdb.com/title/tt1341167/). Üle pika aja on jälle üks nuts komöödia tehtud, huumorit sai seal suht kenasti ikka. Kes veel näinud pole vaadaku kindlasti ära.

K2snakas
30.09.10, 23:12
ei tea mulle n2iteks ei meeldinud ja ei vaadanud t2itsa l6puni kah!

soouni
30.09.10, 23:23
Blow suht lemmik film, suht nuts. Kõige parem see, et päriselu faktidel tehtud ja peategelane kelle järgi film tehtud istub siiamaani vangis ja vabaneb sealt 73. aastasena 2015 aastal.

http://www.imdb.com/title/tt0221027/

Ja wikis teksti tegelasest.

http://en.wikipedia.org/wiki/George_Jung

inward
30.09.10, 23:34
Kedagi peale J.Deppi oleks raske ette kujutada selles näitlejarollis. Nuts!!!

variatsioon
01.10.10, 04:58
Kedagi peale J.Deppi oleks raske ette kujutada selles näitlejarollis. Nuts!!!

+1.
Depp ftw!

inward
01.10.10, 05:07
Jah Deppi filmid on ikka ülikõvad. Enamus vist ära näinud, kui keegi mõnda head soovitada oskab, mis kahe silma vahele jäänud, siis shoot :D

camu
01.10.10, 05:57
Jah Deppi filmid on ikka ülikõvad. Enamus vist ära näinud, kui keegi mõnda head soovitada oskab, mis kahe silma vahele jäänud, siis shoot :D

Jah, ma olen fucking selgeltnägija!

harryahven
01.10.10, 06:02
Jah, ma olen fucking selgeltnägija!

LOL

inward
01.10.10, 06:07
Jah, ma olen fucking selgeltnägija!

Tõsi, hästi üles ehitatud lause oli mul :biggrin:

rohelinekonn
01.10.10, 07:42
Jah Deppi filmid on ikka ülikõvad. Enamus vist ära näinud, kui keegi mõnda head soovitada oskab, mis kahe silma vahele jäänud, siis shoot :D

http://www.imdb.com/name/nm0000136/

vaata sealt listist mida näinud pole

taipupole
01.10.10, 11:34
Piraatlus on paha, kuid kas keegi teab, miks ükski seriaal enam võrku ei jõua? Eriti hull on seis kolmapäevaste asjadega (Sons of Anarchy, Glee, Parenthood jms), kuid paremaks pole samuti läinud?

Muusik
01.10.10, 11:40
mismõttes ei jõua, kust kohast sina tõmbad?
http://tehparadox.com/forum/f73/ see on suurim sharing forum.
http://www.rlslog.net/ ja see ka küllaltki hea koht.
nendelt saitidelt olen ma kõik kätte saanud.

taipupole
01.10.10, 11:46
mismõttes ei jõua, kust kohast sina tõmbad?
http://tehparadox.com/forum/f73/ see on suurim sharing forum.
http://www.rlslog.net/ ja see ka küllaltki hea koht.
nendelt saitidelt olen ma kõik kätte saanud.

Nt PirateBay, kus muidu olid TvTeam, torrentzone ja eztv. Kuid teised ka nt see RLSLOGi Newtorrents.

Kuid eks proovib nii.

Muusik
01.10.10, 11:48
mul on muidugi megauploadis kasutaja ka, saan selle kaudu kõik asjad kiirelt kätte.

Potsataja
01.10.10, 11:58
Piraatlus on paha, kuid kas keegi teab, miks ükski seriaal enam võrku ei jõua? Eriti hull on seis kolmapäevaste asjadega (Sons of Anarchy, Glee, Parenthood jms), kuid paremaks pole samuti läinud?

Sons of Anarchy added 2d ago
Glee added 2d 8h ago
Parenthood added 2d 5h ago

http://eztv.it/

camu
01.10.10, 13:34
Ma kasutan ka potsataja antud site´i. Kõik saab kiirelt kätte!

kuco
01.10.10, 13:52
http://www.imdb.com/name/nm0000136/

vaata sealt listist mida näinud pole


Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (filming)

Waiting for this movie...
NOT

taipupole
01.10.10, 16:20
Sons of Anarchy added 2d ago
Glee added 2d 8h ago
Parenthood added 2d 5h ago

http://eztv.it/

Luv u

:heart:

;)

Tuul
01.10.10, 16:41
piratebays pole viimased 5 päeva juba ühtegi uut torrentit millegipärast

Ski
01.10.10, 16:56
sõjaajal käib isohunt ka..

Fabulous
01.10.10, 20:06
"It's Always Sunny in Philadelphia" on väärt vaatamist?

ment52
01.10.10, 20:30
all time top3 komöödiasari

nikitheone
01.10.10, 20:51
name another two

ment52
01.10.10, 21:20
arrested development, seinfeld

Ski
01.10.10, 21:31
A history of violence

http://www.imdb.com/title/tt0399146/

Hea vaatamine, kes veel näinud juhuslikult ei ole.

camu
02.10.10, 03:29
A history of violence

http://www.imdb.com/title/tt0399146/

Hea vaatamine, kes veel näinud juhuslikult ei ole.

super hea

variatsioon
02.10.10, 06:11
"It's Always Sunny in Philadelphia" on väärt vaatamist?

all time top1 sari

leits
02.10.10, 08:04
filmidega kuyidagi jube nadi viimasel ajal. ükski film pole ennem nö kinno kutsunud. vaatasin cinamonis hetkel jooksvaid ja tulevasi filme .. ainuke normaalne mis näis oli mingi stone ja siis see: Due Date

wall street tundus traileri j2ergi pigem kehvapoolsem :/

variatsioon
02.10.10, 08:11
vaata vanemaid filme

Godspeed_EJ
02.10.10, 13:18
Eile vaatasin Polanski viimase filmi - The Ghost writer

http://www.imdb.com/title/tt1139328/

Algus oli natuke uimane, aga kui story hargnema hakkas siis läks põnevaks.

Imdb 7.5/10

IamAllin
02.10.10, 13:32
filmidega kuyidagi jube nadi viimasel ajal. ükski film pole ennem nö kinno kutsunud. vaatasin cinamonis hetkel jooksvaid ja tulevasi filme .. ainuke normaalne mis näis oli mingi stone ja siis see: Due Date

wall street tundus traileri j2ergi pigem kehvapoolsem :/

traileri järgi tundus just lahe, aga kui ära vaatsin cinamonis, siis oi oi oi. No väga mõttetu film oli ikka though ei olnud selline päris standart muuvi.

Muusik
02.10.10, 14:29
How to Train Your Dragon
http://www.imdb.com/title/tt0892769/
sitaks nuts multikas :D

wousha
03.10.10, 16:25
strike back vaadatud ning meeldis, sammuti sai just lõpetatud ka the ghost writeri vaatamine, ka meeldis.

Soovitage mingeid põnevaid seriaale/filme veel. Seriaalid võiks olla sellised, kus story kandub episoodist episoodi edasi, nagu ala strike back.

Muusik
03.10.10, 16:35
lõpetasin just "Misfits" esimese hooaja vaatamise, sitaks kõva. Inglise noortekad on ikka midagi hoopis teistsugust.

Muusik
04.10.10, 17:11
dexteri esimesed 2 osa on ikka täiega sakkinud.

variatsioon
04.10.10, 17:12
dexteri esimesed 2 osa on ikka täiega sakkinud.

family guy osad on hullemad.

paradigmlost
04.10.10, 18:49
Miks täielikult sakkind, mis si arvates teistmoodi võinuks olla?

ma ootasin esimeselt osalt rohkem emotsiooni/ draamat, liiga rahulikult on kõik laabunud kuidagi..

inward
04.10.10, 19:07
True Bloodist Pami reference.

"Lie back, and think of Estonia" Wtf:biggrin:

Muusik
04.10.10, 21:01
Miks täielikult sakkind, mis si arvates teistmoodi võinuks olla?

ma ootasin esimeselt osalt rohkem emotsiooni/ draamat, liiga rahulikult on kõik laabunud kuidagi..

igav oli, mitu korda panin pausi ja tegin muid asju. põnuvust peaaegu polnudki

wousha
04.10.10, 22:18
Harry Brown vaadatud, ning soovitan teistelegi.

taipupole
05.10.10, 15:40
Chase – ei avaldanud erilist muljet. Askeldavad siis „US Marshalid”, mida filmis on mänginud Tommy Lee Jones ja Wesley Snipes. Seriaal oli hoogne, kuid sära polnud. Süžee oli ka selline pooletoobine.

Detroit 1-87 – algus oli superluks, hea muusika ja möla. Edasi läks kvaliteet nati alla, kuid muusika ja paari koha kaameratöö eest võib vaatamist nädala võrra pikendada. Läheb loosi küll.

Lone Star – idee on äge, kaksikelud jms on ju intrigeeriv ja erinevalt Alan Sepinwallist näen ma siin potentsiaali küll, kuigi loogiliselt võttes ei saa selline elu üle hooaja muidugi kesta. Kuid eks näis.

Hawaii Five-0 – uutest politsei omadest kõige parem ja sümpaatsed näitlejad nii "Lostist" kui ka "Entouragest". Ootan arenguid huviga.

Mike and Molly - väikestes kogustes on paksud inimesed (see what I did there?) naljakad, kuid iga nädal sellist janti vaadata ei viitsiks. Lisaks ei meeldi mulle, kui publik taustaks naerab.

The Event - võib tulla ja võib ka mitte tulla. Selles mõttes on tõsi, et tegemist on "24" ja "Lost" lapsega ehk laenatud on mõlemast. Natuke nõme on samas, et esimene osa oli niivõrd hakitud, kuid peategelased on sümpaatsed ja ühe hooaja venitab kindlasti välja. Tasub vaatama hakata küll.

Boardwalk Empire - oi, oi, oi. Martin Scorsese ja "Sopranode" Allen Coulter ning nii mõnedki tuttavad näod (a'la peategelane Steve Buscemi (ka "Sopranos")). Väga hea esimene osa. Pauku sai, seksi sai, nalja sai.

Running Wilde – potentsiaali on ja peabki olema, kui on sellise superseriaali nagu „Arrested Development” tegijate ja näitlejate poolt, kuid mida polnud, oli nali. Liiga vähe, krt., kuid annan kindlasti veel paar nädalat, sest vahepeal sai „Entouraget” ka autopiloodil olles vaadatud, kui see täielik rämps oli.

Undercovers – pole kõige hullem just, kuigi millestki säravast ollakse kilomeetrite kaugusel. Idee on muidugi tore, et salaagendid on abielus ja mõlemad tumedanahalised, kuid aega raisatakse mõttetute „ooo, kallis, teeme ühe tantsu“ ja perekondlike vaidluste peale, mis tegevusele midagi juurde ei anna. Tõesti on loogiline, et kui nad oma sihtmärgi vabastavad, et järgmine minut räägitakse, et kes kellega ja kui kaua keberniiti pani. EI HUVITA. Väga kaheldav, kas paremaks ka muutub, J. J. Abramsilt (Felicity, Alias, Lost, Fringe) oleks midagi paremat oodatnud ning ei soovita.

The Defenders – omamoodi seriaal, mis püüab olla komöödia ja draama ning pole väga kumbagi ja on seega rohkem selline vilets „Raising Bar“ mugavversioon. Kohtusarju on üldse kuidagi liiga palju tekkinud sügishooajaks. Tore, et Jim Belushi muidugi endiselt tööd saab. No thanks.

Hellcats – kui paljas ihu tsipa rohkem meeldib ja „Greek“ tore oli, siis see sobib tekkinud auku täitma küll. Jutt siis ergutustiimist ja tüdrukust, kes on raskustes ja peab ühinema ehk erilist mõttetööd pole sarja muidugi pandud. „Greek“ on parem. Ei taha. Samas tantsiv ja end painutav Alyson Michalka, nämma. Mulle lihtsalt sellised noortekad meeldivad, muidu ei soovita.

Terriers – kriitik, keda ma ainsana lugeda viitsin, Alan Sepinwall peab seda sügishooaja üheks paremaks uueks sarjaks. Ei oska nõustuda, täitsa vahva on, kuid samas potentsiaali on teistes sarjades ehk rohkem (eriti „Running Wilde“ ja „The Event“), kuid kui muud pole, siis peaks töötama küll. Igatahes on tegemist kahe sõbrast eradetektiivi elu ja tegemistega.

Nikita – nimi peaks juba ütlema, et millega on tegemist. Naissoost palgamõrvar ja salajased organisatsioonid ja muu taoline. Kaks tegevusliini: vana ja uus Nikita, mõlemad sellised ilusakesed, millised palgamõrvarid just olema peavad, eksole. Ei soovita.

The Whole Truth – vot see on täitsa ägeda ideega sari, kuid eks näis, et mis välja tuleb. Nimelt kohtudraama, kus tegevusi näidatakse nii kaitse kui ka prokuratuuri vaatenurgast. Põhimõtteliselt vaheldumisi ja siis päris-päris lõpus paljastub vaatajatele kogu tõde. Esimene osa polnud üldse paha.

Outlaw – kõige absurdsem uus sari üldse. Nimelt sureb USA ülemkohtuniku isa ja too mõistab, et on kogu oma elu valesti elanud. Nii loobub ta oma ametist ja hakkab üle riigi inimesi esindama. Ehk idee on juba täiesti totakas, kuid tänu sellele naljakas ka, kuigi nalja nad äkki teha ei soovinud. Samas pilgu võib peale heita.

OLULINE!
Kui te pole veel näinud sarja nimega «Louie», siis vaadake. Ma kirjeldama ei hakka, kuid siin on üks klipp: http://www.youtube.com/watch?v=8qOaZ4CQqKI.

Natuke muutuseid pärast viimast postitust. Juba on telekanalite endi poolt kinni pandud nii "Lone Star" kui ka "My Generation". Neist esimene oli tegelt täitsa äge ja mul on päris kahju, et sellest loobuti, sest inimestele ei meelidnud. Teine oli hea idee, kuid teostus ja sisu ajas lihtsalt haigutama, jube.

Isiklikku prügikasti lendasid sarjad "Nikita", "Hellcats", "The Defenders", millele andsin teise osa ka.

Vaadatud veel:
Better with You - komöödia suhetest erinevas vanuses inimeste vahel. Kuigi taustal lõkerdatakse, pole seal midagi naljakat.

Blue Bloods - politseisari, millel on isegi potentsiaali ja tundus päääris huvitava nurga alt tehtud, kuigi sellised salaorganisatsioonid jms on võrdlemisi kahtlane teema. Eriti kui arvesse võtta, et perekond on võmme täis ehk natuke veider, et esimene vend ja nüüd teine ka hakkaks midagi tegema ilma teiste (eriti isa ja vanaisa) teadmata. Teise osani pole veel jõudnud.

No Ordinary Family - väga vahva on, et peaosas on Michael Chiklis (äss The Shieldist), kuid seriaali sisukus, kus pere muutub ootamatult superkangelasteks, on kahtlane, sest mida nad nüüd tegema hakkavad? Võitlevad kuritegevusega ja kogu maailm vaatab suu ammuli pealt? Ootan teist osa, et näha, kuidas edasi liigutakse.

Shit My Dad Says - lihtsalt sitt.

Outsourced - väga kaugel heast komöödiast, kuid mulle on nalja teinud küll. Kahtlane, kas veel kaks osa vastu peab, kuid eks näis.

Raising Hope – esimene osa tundus räigelt kehv, teine osa aga juba palju parem ja tundub, et tuleb kavasse lisada. Päris hea komöödia vist ikka! My Name is Earl stiilis.

camu
05.10.10, 17:25
Teisipäevad on päris rasked, sest palju uut asja tuleb ööga välja.
The Eventi 3s osa hakkas jälle lubama veidike, seega võtan ilmselt oma kõhkleva olekuga eelmise posti tagasi.
Defenders jääb minul listi, mulle isiklikult meeldib selline mitte väga tõsiselt tehtud juura teema, siiani on cased ka imo suht huvitavad kuigi augulised.
The Whole Truth - siiani ka päris vaadatav, kuigi mitte päris selline feel good, veidi tõsisem, aga kuna peaosatäitja mulle Numbersist sümpaatseks saanud, siis ilmselt vaatan siiski edasi. Ka meeldib, et kuna kajastatakse juhtumeid nii kaitsja kui süüdistaja seisukohast ning ei otsita niiöelda tõelist tõde, vaid käitutakse asitõenditele tuginedes, siis seadus ei saa alati tõene olla. Seega näidatakse ka lõpus ära, kas süüalune oli puhas või mitte.
Mike & Molly - Kuigi nii paksud inimesed minu 10+ lisakiloga kokku ei lähe on dialoog siiani väga hea olnud. Samuti on peategelased sümpaatsed suured inimesed, kes tahavad ka samu asju võrreldes endast väiksematega. Minu jaoks sümpaatne asi ning siiani pole otseselt selliseks labaseks kiskunud nagu 2 ja poole mehega sageli juhtub.
No Ordinary familyga huvitab mindki, et mis saab. Esimene osa oli päris hea, Julie Benz endiselt nauditav. Loodame et Heroes´e taoline jura ei tule.

wousha
05.10.10, 21:46
"Frozen" vaadatud, nõrganärvilistel soovitan mitte vaadata.

Rigged
05.10.10, 21:53
"Frozen" vaadatud, nõrganärvilistel soovitan mitte vaadata.
Suht naljakas loogika on seal ikka. Selle asemel, et kohe mööda trossi alla ronida, hüppab endal jalad pooleks


Muidu enam vähem igavuse peletamiseks