PDA

View Full Version : Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Valts
03.05.09, 12:20
TÄHELEPANU: Siia teemasse ainult FILMID, sarjade teema asub aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11985-TV-showd-seriaalid?p=475929#post475929

Ranka

*****

Et siis räägiks filmidest ja sarjadest, mida tasub vaadata, millest kauge kaarega mööda minna.
Sarjadest soovitaksin:

The Office - esimesed seasonid olid UK versioonil paremad, aga viimased on USA omal teh nutz
Green Wing - väga hea briti komöödia, kus tegevus toimub haiglas
Kitchen Nightmares - Gordon Ramsay parandab halbu söögikohti oma tavalise "FUCK THIS, FUCK THAT!" olemisega
Hell's Kitchen - jällegi Gordon Ramsay, aga pärast mõne osa vaatamist saab selgeks, et kõik osad on põhimõtteliselt samasugused

South Park ja Family Guy ka obv ja pärast kirjutab siis filmidest ka törtsu.

teerajaja
03.05.09, 12:32
Ise jälgin ja soovitan selliseid:


Lost
Prison Break
Heroes
Jericho


Jälgin neid vastavalt osade ilmumisega, mitte millal telekasse jõuavad. Pakuvad piisavalt põnevust ;)

lebovend
03.05.09, 12:36
Filmid ja sarjad - nende suhtes nõud anda on minu arvates sama mõttetu, nagu muusikamaitse
üle vaidlemine.

Aga:

Isiklik lemmik on mul filmidest juba mitmeid aastaid "The Matrixi" triloogia, lihtsalt midagi täiesti
uut ja täiesti enneolematut oma aja kohta, super.

Seriaalidest lemmik on ka juba pikemat aega "The Shield", mis kahjuks lõpetas tegevuse
pärast seitsmendat hooaega, kuid erinevalt "Prison Breakist" ja muudest väga populaarsetest
seriaalidest ei läinud hooajad järjest läilademaks, vaid pigem vastupidi. Mul on tõsiselt kahju, et see lõppes, aga samas : "It's better to burn out, than fade away."


EDIT: Aa, hetkel jooksvatest asjadest peab rääkima? :p Ee, siis ma ei teagi, ei vaata eriti telekat,
väismaa kanaleid ka pole palju aastaid olnud. Võib-olla käib veel Discoverult "Man vs Wild",
kus Bear Grylls näitab ellujäämistaktikaid erinevates maailma kohtades. No ta on seal absoluutselt
kõik võimalikud jälkused ära teinud.

Valts
03.05.09, 12:39
Filmid ja sarjad - nende suhtes nõud anda on minu arvates sama mõttetu, nagu muusikamaitse
üle vaidlemine.




Miks ta mõttetu on? Kui huvid on sarjade valdkonnas sarnased, siis saab ju edukalt häid kogemusi vahetada. The Shieldi unustasin ära kahjuks, see oli ikka ülikõva.

TaaviK
03.05.09, 12:43
Briti komöödiatest tasub KINDLASTI vaadata selliseid sarju nagu The Black Adder (http://www.imdb.com/title/tt0084988/) ja 'Allo 'Allo! (http://www.imdb.com/title/tt0086659/)

Kui veidike tänapäeva vaadata, siis tasub pilk suunata miniseeriale The Lost Room (http://www.imdb.com/title/tt0830361/) ja näiteks ulmesarjale Serenity (http://www.imdb.com/title/tt0379786/)

Pahvak
03.05.09, 12:44
No vaatad ntks Valtsi listi ja avastad, et seal paar head nähtud asja ja siis uurid tema teisi lemmikuid ka. ;)

taipupole
03.05.09, 12:44
1. osa (postitatud minu poolt detsembris Sven21 blogisse)

Oi, sarjad.

"30 Rock" on täielik kuld ja peab meeldima. Sisuliselt huumoriklassikas jooksevad mõlemad "The Office" versioonid (nii UK kui ka US) ning lennukis peaks kenasti sobima "How I Met Your Mother", mille iga osa on umbes 20 minti ja jookseb täitsa ludinal. Sama kehtib "Californication" kohta. Kõik need on ka ideaalse pikkusega.

Põnevikest on tänavu täitsa korralikud "Raising The Bar" ja paljudele meeldib ka "Fringe", kuigi ise lõpetasin selle vaatamise ära, ei sobinud mulle - liiga vaese mehe "X-Files" oli. Samas pole nendel veel esimesi hooaegu välja tulnud, mistõttu on tõenäoliselt ainsad kandidaadid "Dexter" ja "Damages" ning suurte mööndustega ka "Numb3rs".

Lisaks pakuks miniseriaali "Generation Kill", mis on umbes nagu kultusseriaal "Band of Brothers" ainult tegevuspaik on teine. Samas on see võrdlemisi pikk ehk vaadata annab nii lennukis kui ka pärast seda.

Lõpetuseks "Entourage" esimene hooaeg ja ameerika jalgpalli huvilisele "Friday Night Lights".

2. osa (muutused alates detsembrist)
Ameerikast naastes panin seriaalid tõmbama ja kokku tuli 71 vaatamata osa. Elu vist üldse pole.

Mida nendest soovitada? Endiselt 30 Rock, House ja How I Met Your Mother. Väga-väga-väga-väga-väga hea on Breaking Bad, millel algas teine hooaeg. Kuigi teine jääb natuke esimese varju, siis tundub, et hoog hakkab taas üles minema.

Lõpuks ometi on korraliku hooaja teinud Heroes (S3), samas Lost (S5) on täiesti perse kukkunud. Uuesti algas ka Prison Break (õigemini pärast pausi jätkus neljas), kuid neli hooaega põgenemist on ikka liiga palju.

Uute asjadena tooksin aga välja sellised sarjad: Supernatural (eriti esimesed kaks hooaega, praegu käib neljas), The Big Bang Theory (käib teine hooaeg) ja väga laheda ülesehitusega sari In Treatment (algas teine hooaeg, ärge osade arvust end ehmatada laske).

Lõpuks: tagasi peaks olema 24 (seitsmes hooaeg). Et mulle meeldib seda sarja järest vaadata, siis neli osa on veel oodata, kuid jutte olen kuulnud ja pidi olema parimate päevade tasemel. Lõppenud sarjadest (hooaeg läbi) võib tõmmata Sons of Anarchy (mootorratturitest) ja Life on Mars, kuigi see viimane on siin suurte mööndustega.

lebovend
03.05.09, 12:50
Jaaaa, kurjam, "Housei" unustasin ära, no see on liiga hea!

Ning järgmisele lingile vajutada ainult neil inimestel, kes on "Man vs Wildi" varem
vaatanud: http://www.youtube.com/watch?v=jBz9a29QoMc

goldec
03.05.09, 12:54
House
Entourage (THE BEST)
Californication
Family Guy
American Dad
South Park
Dexter

Valts
03.05.09, 13:04
2. osa (muutused alates detsembrist)
Ameerikast naastes panin seriaalid tõmbama ja kokku tuli 71 vaatamata osa. Elu vist üldse pole.

Mida nendest soovitada? Endiselt 30 Rock, House ja How I Met Your Mother. Väga-väga-väga-väga-väga hea on Breaking Bad, millel algas teine hooaeg. Kuigi teine jääb natuke esimese varju, siis tundub, et hoog hakkab taas üles minema.

Lõpuks ometi on korraliku hooaja teinud Heroes (S3), samas Lost (S5) on täiesti perse kukkunud. Uuesti algas ka Prison Break (õigemini pärast pausi jätkus neljas), kuid neli hooaega põgenemist on ikka liiga palju.

Uute asjadena tooksin aga välja sellised sarjad: Supernatural (eriti esimesed kaks hooaega, praegu käib neljas), The Big Bang Theory (käib teine hooaeg) ja väga laheda ülesehitusega sari In Treatment (algas teine hooaeg, ärge osade arvust end ehmatada laske).

Lõpuks: tagasi peaks olema 24 (seitsmes hooaeg). Et mulle meeldib seda sarja järest vaadata, siis neli osa on veel oodata, kuid jutte olen kuulnud ja pidi olema parimate päevade tasemel. Lõppenud sarjadest (hooaeg läbi) võib tõmmata Sons of Anarchy (mootorratturitest) ja Life on Mars, kuigi see viimane on siin suurte mööndustega.


Breaking Bad on ülikõva ja julgen soojalt kõigile soovitada. 30 Rock - no ma ei tea, niisama kui midagi teha pole võib ju vaadata. Natuke lapsik imo, kuigi Baldwin ja too staar-neeger on suht head. Ja siis tuli meelde selline sari nagu War at Home, mis kahjuks on nüüdseks ära lõpetatud. Arrested Development on ka päris asine. Paar aastat tagasi vaatasin päevade kaupa OC-d... lol. Btw, millal Entourage'i uus season hakkab?

taipupole
03.05.09, 13:08
Btw, millal Entourage'i uus season hakkab?


28. juuni. Piltidelt on märgata selliseid kõrvaltegelasi nagu Bow Wow ja teised. Loodetavasti on Jamie-Lynn Sigler ikka ka edasi.

RudiTurbo
03.05.09, 15:23
Mulle on jubedalt meeldima hakanud "How I met Your mother"
Vahepeal ärkasin hommikuti enne kooli varem üles, et osa ära näha telekast ;D
Ning King of Queens on ka suht lahe sari.

K2snakas
03.05.09, 15:25
soovitan the officet!

blizkaa
03.05.09, 15:26
Life ja Two and Half man ka suht nuts...

zimi
03.05.09, 15:29
californication paneb pika puuga ära kui mingeid liste peaks koostama

the wire pidi ka kvaliteet olema, kuigi ise pole veel jõudnud tõmmata/vaadata. http://www.hbo.com/thewire/

RudiTurbo
03.05.09, 15:43
Life ja Two and Half man ka suht nuts...


Two and a Half man on just pigem nende hulgas, mida ma pigem ignoreeriks :P

vennike
03.05.09, 16:10
Two and a Half man on just pigem nende hulgas, mida ma pigem ignoreeriks :P


väga kõva sari, mitu korda läbi vaadatud. comedy centrali pealt ketrab koguaeg, vahin ja irvitan. veel prison break ja everybody loves raymond

goldec
03.05.09, 16:11
Two and a Half man on just pigem nende hulgas, mida ma pigem ignoreeriks :P
Agreed :)

alaska
03.05.09, 16:30
Ise vaatan üldjuhul ainult ühte sarja korraga, viimast aastatel on nendeks olnud OZ, Shield ja dr. house. Losti vaatasin kah esimene hooaeg veitsa, kuni täiesti ajuvabaks muutus.
Pange edasi häid sarju, mingil hetkel vahin korraga ära.
Ahjaa, üks kummaline sari veel, mida ma alati vaatan, kui peale juhtun, on FOXi pealt tulev mingi kummituselausuja või midagi sarnast, Jennifer Love Hewitt on peaosas, ma ei saa ise kah täpselt aru, miks mulle see meeldib.

Booyaka
03.05.09, 16:41
Soovitan ise The Officet käib juba mitmes season ja so far pole igavaks läinud, pure comedy!
Samuti soovitan The Big Bang Theory sarjas on siis 4 geek tüüpi ja 1 hot chick edasi juba soovitan ise vaadata, pure comedy!
Prison Break ka on obv mida vaadata, kuid tõesti pärast igat seasonit on asi jamamaks läinud, samas präeguse seasoni lõpp tundub huvitav jälle.
Viimasel ajal olen hakanud vaatama ka The Bones, kuid seda mitte regulaarselt. Tegu on siis krimi sarjaga, parem kui CSI imo!
Ja viimasena mida vaatan on Top Gear. Kahjuks seriaal hetkel puhkusel. eeldan, et kõik teavad seda ;)

mihkel88
03.05.09, 16:46
Mis värk dexteriga on... soovitati mulle ,et parim sari ever...on kellegil mingeid muljeid jagada?

taipupole
03.05.09, 16:54
Mis värk dexteriga on... soovitati mulle ,et parim sari ever...on kellegil mingeid muljeid jagada?


Esimene hooaeg on suurepärane, edasi on järjest alla käinud, sest liini ei saa samasugusena hoida. Kuid häid momente on siiski ja vaadata tasub kindlasti.

goldec
03.05.09, 17:02
Samuti soovitan The Big Bang Theory sarjas on siis 4 geek tüüpi ja 1 hot chick edasi juba soovitan ise vaadata, pure comedy!
Ahjaa, selle unustasingi ise ära.
Alguses jäin selle chicki pärast vaatama, aga nüüd vaatan juba 50% naljade pärast ka :D

Nojazz
03.05.09, 17:06
Ahjaa, selle unustasingi ise ära.
Alguses jäin selle chicki pärast vaatama, aga nüüd vaatan juba 50% naljade pärast ka :D


Mul endal täpselt sama asi:D

pluss "Entourage" ja "How I met Your mother" on täielikud pähklid

RudiTurbo
03.05.09, 18:19
Mul oli King of Queensiga nii, et jäin Leah Remini pärast vaatama seda, aga hilisemates hooaegades Ta hakkab sama paksuks minema kui Doug :D
Aga vahet pole, nüüd juba meeldib kogu see sari, mingu paksuks kõik kui tahavad ;D


Ahjaa, kell 3 päeval kohe pärast King of Queensi hakkab Desperate Housewives(Piisav, et mõjuda meestele, kuid mõeldud siiski naistele :-[ :-[) :D

paradigmlost
03.05.09, 19:08
dexter on puhas kuld... kaks esimest seasonit olid eriti head!

camu
03.05.09, 19:18
dexter on puhas kuld... kaks esimest seasonit olid eriti head!

Täiesti nõus.
Burn Notice ja Numb3rs on päris asjalikud. Day break oli vaadatav. Endale meeldis veel Veronica Mars.

Rage
03.05.09, 19:54
ulme.. mida te saate nende sarjade vaatamistest? Heroes, The Lost.. jne mida iganes te siit ette loetlete.. ma ei jälgi ühtegi sarja.. aint telekats tulevaid komöödia sarjasid aegajalt vaatan ja muigan.. sama moodi on miskite spordi asjadega.. need kellega lives mängin pokkerit.. maitea nad on vist kogu inglise liiga mängijad koos kinganumbritega pähe õppinud... like nagu mida see määrab et teiselpool merd üks või teine team võidab.. keegi neist ei tegele sportsbetinguga..

wasted time imo

Davy
03.05.09, 19:55
1)The Office, 2 kuud tagasi avastasin, maksin isegi 160 eeku megauploadile, et saaks need osad jutti ära vaadata. Hetkel siis teine ring käimas. Kui kuskilt inglise versiooni saaks vaataks seda ka.
1) Testees: nii ajuvabalt naljakas seriaal et õudne, sõpradega koos vaatanud ja vahepeal nii räigelt terve seltskonnaga naernud, et enam ei kuule telekat. Selline seriaal, et kui paar osa ära vaatad , siis mõtled : "How the HELL did i not know about this before".
2) House.
3) Summer Glau meeldib(obv ei pannud ma küsimuse ette "Kui"...), siis kaifite kohe kindlasti "Terminator The Sarah Connor Chronicles"-t.
4) IT geek teema meeldib, siis võib ka vaadata "The IT Crowd".
5) Californication, kui kõik sarjad on juba ära vaadatud ja midagi paremat ei ole, siis on ta seda aega väärt, mida sa selle seriaali vaatamiseks kulutad
6) Discovery channel Battlefield: 5+
7) Band of Brothers : 5+

Arrested Development: ei suutnud 4st osast kaugemale vaadata, kordagi ei naernud ja ei tundnud köitev teema.
Prison Break/Lost/Heroes - mingi hetk keerasid kõikide teemad absurdseks, et neid sarju ei soovita enam vaenlasele ka.Kuigi esimest hooaega võib neis kõigis vaadata .
Supernatural - ühe tuttava lemmikseriaal, sundisin ennast 8 osa ära vaatama, peale 8 osa on teema areng täpselt seal, kus ta oli esimese osa esimese 15 minuti juures. Ei soovita. Ei ole ka kõige lemmikum tuttav...ei ole üllatunud.

Davy
03.05.09, 19:56
ulme.. mida te saate nende sarjade vaatamistest? Heroes, The Lost.. jne mida iganes te siit ette loetlete.. ma ei jälgi ühtegi sarja.. aint telekats tulevaid komöödia sarjasid aegajalt vaatan ja muigan.. sama moodi on miskite spordi asjadega.. need kellega lives mängin pokkerit.. maitea nad on vist kogu inglise liiga mängijad koos kinganumbritega pähe õppinud... like nagu mida see määrab et teiselpool merd üks või teine team võidab.. keegi neist ei tegele sportsbetinguga..

wasted time imo


irw imo. Mida sa pokkerimängimisest saad, mida sa saad mereääres jalutamisest, mida sa saad söömisest.

lebovend
03.05.09, 20:16
irw imo. Mida sa pokkerimängimisest saad, mida sa saad mereääres jalutamisest, mida sa saad söömisest.

raha, päikest, sööki

Davy
03.05.09, 20:22
raha, päikest, sööki

Küsimus ei eeldanud vastust obv

Leveldamine noh ;)

alaska
03.05.09, 21:08
"Barely Legal" kõik osad on head. Ma loodan, et siin teemas võib natuke läbustada? ;D

RudiTurbo
03.05.09, 22:03
"Barely Legal" kõik osad on head. Ma loodan, et siin teemas võib natuke läbustada? ;D


Kõik sarjad , kus naised on alasti ja jalad sirklis on obv nuts ;D

vennike
03.05.09, 22:18
ulme.. mida te saate nende sarjade vaatamistest? Heroes, The Lost.. jne mida iganes te siit ette loetlete.. ma ei jälgi ühtegi sarja.. aint telekats tulevaid komöödia sarjasid aegajalt vaatan ja muigan.. sama moodi on miskite spordi asjadega.. need kellega lives mängin pokkerit.. maitea nad on vist kogu inglise liiga mängijad koos kinganumbritega pähe õppinud... like nagu mida see määrab et teiselpool merd üks või teine team võidab.. keegi neist ei tegele sportsbetinguga..

wasted time imo


kui oled asjadega kursis hästi on sul edge spordiennustuses :P ma olen rohkem gambler selle koha pealt aga üht-teist ikka tean ka.
see nädal 2,3k eeku teeninud tennise ja jalkaga.

variatsioon
03.05.09, 22:26
top ~5% filmidest mis hetkel arvutis:

25th Hour (2002) 7.9
300 (2006) 7.9
American History X (1998) 8.6
Bridge to Terabithia (2007) 7.4
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) 8.5
Hotel Rwanda (2004) 8.3
Into the Wild (2007) 8.2
Klass (2007) 8.3
La vita è bella (1997) 8.4
Million Dollar Baby (2004) 8.2
Requiem for a Dream (2000) 8.5
Rounders (1998) 7.3
Schindler's List (1993) 8.9
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) 7.8
The Matrix (1999) 8.7
The Matrix Reloaded (2003) 7.0
The Matrix Revolutions (2003) 6.4
The Shawshank Redemption (1994) 9.2
The Wrestler (2008) 8.4

variatsioon
03.05.09, 22:44
ja kõige sitem film:
Aces (2006)

jrgn hell
04.05.09, 00:01
Vb mõni mäletab aga OZ oli täielik kuld sari!

http://www.douban.com/lpic/s1431157.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=wO_sId4JOAg

http://www.youtube.com/watch?v=t1AmR-yPeJs&feature=related

prisonbreak on pask selle kõrval, ja prisonbreak meeldis mulle sitaks.

ranka
04.05.09, 01:12
Oz oli nuts ja see oli, on ja jääb mu lemmiksarjaks. Iseenesest oli tegu muinasjutuga, et kuidas vangid vabalt ringi kooserdavad ja nii "pulli" teevad aga samas andis see sari jõhkralt hästi edasi õiget karmi vangla elu.

vennike
04.05.09, 01:20
oz oli jah suht kobe, enne läks meelest ära ka sopranod, see oli väga kõva, talvel tõmbasin kõik 5 või 6 hooaega või palju neid seal oli ja vaatasin ära paari nädalaga.

jrgn hell
04.05.09, 02:19
Oz oli nuts ja see oli, on ja jääb mu lemmiksarjaks. Iseenesest oli tegu muinasjutuga, et kuidas vangid vabalt ringi kooserdavad ja nii "pulli" teevad aga samas andis see sari jõhkralt hästi edasi õiget karmi vangla elu.


väga muinasjutt ta ei olnud selles mõttes, et mujal vanglates on hoov kosserdamiseks ja öösel oma konghis lockdownis aga seal toimus see jalutamine ja olesklemine seal samas sees Emerald Citys. Õues nad imo ei käinud.

K2snakas
04.05.09, 03:02
ja filmidest soovitaks green street hooligans 1 ja 2 väga tase film!

jrgn hell
04.05.09, 03:14
GSH 2 oli küll pask
1 ülihea

K2snakas
04.05.09, 03:33
GSH 2 oli küll pask
1 ülihea


1 meeldis endale kh rohkem

ranka
04.05.09, 14:43
väga muinasjutt ta ei olnud selles mõttes, et mujal vanglates on hoov kosserdamiseks ja öösel oma konghis lockdownis aga seal toimus see jalutamine ja olesklemine seal samas sees Emerald Citys. Õues nad imo ei käinud.


No seal toimus ikka vägagi ebareaalne olukord, kus vangid tundusid käivad vabalt ringi siseruumides, valureid oli vähe ja kui ma ei eksi, siis ühes osas müüriti miski vend kuskile kinni, mis tekitas mulle kohe mõttet, et kust sellised resursid saadakse :)

taipupole
04.05.09, 15:00
No seal toimus ikka vägagi ebareaalne olukord, kus vangid tundusid käivad vabalt ringi siseruumides, valureid oli vähe ja kui ma ei eksi, siis ühes osas müüriti miski vend kuskile kinni, mis tekitas mulle kohe mõttet, et kust sellised resursid saadakse :)

Sa lähed praegu seriaali mõttest mööda. See polegi reaalne vangla. Või tegelikult - vangla oli küll reaalne, kuid keskkond, kus põhiliselt tegevus toimus, polnud seda teps mitte. Emerald City oli osa Oswald State Correctional Facilityst, mis oligi nö katsetusvangla (kui mäletad, siis ümber olid teised sektsioonid), mille ideeks oli panna rõhku rehabilitatsioonile. Selle idee autoriks ja mänedžeriks oli Tim McManus. Sellest siis ka erinevused pärisvanglaga ja võimalustega. Läks aga nagu ikka.

leho57
04.05.09, 16:10
Sellised vähemtuntud, aga head seriaalid:
Eastbound and Down
IT crowd
Extras
BSG
Caprica

Sõjateemadelt:
Generation Kill
Band of Brothers

ja muidugi briti zombikas.. päris asjalik teine
Dead Set

variatsioon
04.05.09, 16:11
Rääkige rohkem filmidest !;)

paradigmlost
04.05.09, 16:35
Minu lemmikfilmid: Fight Club, The Butterfly Effect, Donnie Darko, Sin City, Half Baked, The Dark Knight ja Skinned Deep... soovitan kõigile!!!

Edit: a ja Eesti omadest Mina Olin Siin ja Klass

BuildUp
04.05.09, 18:56
Vb mõni mäletab aga OZ oli täielik kuld sari!

http://www.douban.com/lpic/s1431157.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=wO_sId4JOAg

http://www.youtube.com/watch?v=t1AmR-yPeJs&feature=related

prisonbreak on pask selle kõrval, ja prisonbreak meeldis mulle sitaks.


Torrentitest saab seda või kust?

McFoldberg
04.05.09, 19:13
Filme?

Veidi alternatiivsema huumorisoontega inimestel soovitan kindlasti ära vaadata Napoleon Dynamite, kes seda näinud veel ei ole. Ei anna nagu eriti kirjeldada seda filmi, lihtsalt klass omaette.

Oliverk
04.05.09, 19:21
Torrentitest saab seda või kust?

Torrebtbytes/Torrentleech täits aolemas kõik hooajad. Kui kasutajat seal pole siis ei tea. Ostad poest :D

taipupole
04.05.09, 20:24
Kui kasutajat seal pole siis ei tea.

Nalja teed või? mininova.org, newtorrents.info, thepiratebay.org jne...

Üllatav on, et keegi kasutab mingeid registreeritud kasutajaga kontosid ;)

Oliverk
04.05.09, 20:35
Nalja teed või? mininova.org, newtorrents.info, thepiratebay.org jne...

Üllatav on, et keegi kasutab mingeid registreeritud kasutajaga kontosid ;)

Ainult rumal ja ignorantne inimene kasutab avalikke träkkereid. Esiteks riskid mis üldse failivahetudega kaasnevad(Mitte üks asjast vähegi jagav isik ei kasuta avalikke kohti). Ja mõttetu ajakulu. Oz seriaal on 33 gb suur. Hakka tõmbama seda avalikust siis. 3 kuu pärast saad kätte.

Friiko
04.05.09, 21:10
That 70'ies show ja muidugi Al Bundy sari, Married with Kids? ::)

Friiko
04.05.09, 21:12
Ainult rumal ja ignorantne inimene kasutab avalikke träkkereid. Esiteks riskid mis üldse failivahetudega kaasnevad(Mitte üks asjast vähegi jagav isik ei kasuta avalikke kohti). Ja mõttetu ajakulu. Oz seriaal on 33 gb suur. Hakka tõmbama seda avalikust siis. 3 kuu pärast saad kätte.


Hea seedsimise puhul ei ole üldse asi nii hull, mingi kaks kolm päeva maks.

Oliverk
04.05.09, 21:12
Married with children. Just sai Band of Brothers 720p HD versio vaadatud. Palju parem kogemus kui vanu xvide vaadates kunagi oli :o

Friiko
04.05.09, 21:22
Ma mainiks klassika Knight Rider'i ja A-team'i ka ära :D

lebovend
04.05.09, 21:27
A ma tahtsin kunagi hoopis Mägiaivar olla.

variatsioon
04.05.09, 21:28
Ma mainiks klassika Knight Rider'i ja A-team'i ka ära :D

mägi aivar kh siis juba.

Helmps
04.05.09, 21:28
+ bonanza :D

variatsioon
04.05.09, 21:28
A ma tahtsin kunagi hoopis Mägiaivar olla.

deem..
peaaegu jõudsin ette ;)

Friiko
04.05.09, 21:32
see tüüp kes muutus nähtamatuks quicksilveri abil, mis selle nimi oli?
See oli ka vaadatav.

variatsioon
04.05.09, 21:46
http://www2.warnerbros.com/friendstv/img/friends_index.jpg

Friiko
04.05.09, 21:51
Ugh. Shizz.. Friends'i unustasid vist kõik ära.
Vat see on tõsine kuld.

RudiTurbo
04.05.09, 21:56
Nu Friends ja Tuvikesed on nagu Aamen kirikus, pole mainimist vajagi :)

taavi19
04.05.09, 22:58
Sarjadest enda lemmikud.
1. Entourage
2. 30 rock, mille vaatamine praegu käsil

(Y) http://www.youtube.com/watch?v=QTj47rcuM-4

+Oz, The Shield, Sopranos

taipupole
05.05.09, 00:56
Ainult rumal ja ignorantne inimene kasutab avalikke träkkereid. Esiteks riskid mis üldse failivahetudega kaasnevad(Mitte üks asjast vähegi jagav isik ei kasuta avalikke kohti). Ja mõttetu ajakulu. Oz seriaal on 33 gb suur. Hakka tõmbama seda avalikust siis. 3 kuu pärast saad kätte.

Kas sa tõesti usud enda kirjutatud juttu? Vau.

---------

Et natuke teemas püsida, siis filme on täiesti mõttetu soovitada. Põhimõtteliselt võib selle nimekirja (http://www.imdb.com/chart/top) ette võtta ja järjest vaatama hakata. Väga ei anna mööda panna.

Codecci
05.05.09, 00:58
http://www.ncta.com/images/cache/633702092608570000CableProgram5868batman300.jpg

ESTPatrick
05.05.09, 01:10
Riddicks chronicles ja kogu triloogia on mind alati kuidagi paelunud
Shawhanks Redemtion

Friiko
05.05.09, 01:18
3'rd rock from the sun.

K2snakas
05.05.09, 01:45
Kas sa tõesti usud enda kirjutatud juttu? Vau.

---------

Et natuke teemas püsida, siis filme on täiesti mõttetu soovitada. Põhimõtteliselt võib selle nimekirja (http://www.imdb.com/chart/top) ette võtta ja järjest vaatama hakata. Väga ei anna mööda panna.



eks sa siis vaata oma 50ndate filme:)

jummala mööda list on see:)

Tigrano
05.05.09, 01:51
Alati võib soovitada ;D Eriti nagu mina, kes ei vaata päevast päeva filme, siis hea teiste soovituste põhjal mõni hea film väja valida.

-andres-
05.05.09, 01:52
eks sa siis vaata oma 50ndate filme:)

jummala mööda list on see:)


Endalegi ei istu paljud filmid top'ist, kuid samas on seal kohe kindlasti tõsiselt häid filme, mida kohe kindlasti võiks vaadata.

Uuematest filmidest julgeks soovitada ehk:

Gran Torino
The Curious Case of Benjamin Button
The Dark Knight

ranka
05.05.09, 03:18
Ma mainiks klassika Knight Rider'i ja A-team'i ka ära :D


Need lokilambad (s.h. ka mäkaiver) ajavad mind nii fking tilti. Alati need head võitsid, ükskõik kuidag aga nad võitsid. Miski aeg viskas see headuse võit nii siibrisse ja hakkasid pahade poolele ning sisimas lootsin, et see Mitch (või mis iganes Davidi nimi knight rideirs oli) kokstakse ühe korragi maha. Aga seda ei juhtunud, mitte kunagi...

RudiTurbo
05.05.09, 03:26
Krt, just oli King of Queensis ülihea osa

IMO Jerry Stiller on üx parim eakas näitleja üldse, Ta on ikka ülikoom vahepeal :)

http://www.mahonabouttown.com/Photos/JerryStiller.jpg

Tylos
05.05.09, 04:50
Sons of Anarchy peaks kindlasti listis olema.
http://www.fxnetworks.com/shows/originals/soa/assets/downloads/wallpaper/1280/SoA_wallpaper_02_1280.jpg

variatsioon
05.05.09, 12:47
ja just märkasin variatsioonil seda dan M. tsitaati. Seda silent warriorit soovitan vaadata. sitaks hea film

Peaceful Warrior (2006) (http://www.imdb.com/title/tt0438315/)

variatsioon
05.05.09, 12:48
Endalegi ei istu paljud filmid top'ist, kuid samas on seal kohe kindlasti tõsiselt häid filme, mida kohe kindlasti võiks vaadata.

Uuematest filmidest julgeks soovitada ehk:

Gran Torino
The Curious Case of Benjamin Button
The Dark Knight

+ Slumdog Millionaire (2008)

variatsioon
05.05.09, 12:53
eks sa siis vaata oma 50ndate filme:)

jummala mööda list on see:)

võid vaadata siis seda listi imdb.com/chart/2000s (http://www.imdb.com/chart/2000s)
ja arvatavasti sulle sobib ka action tracktion: http://www.imdb.com/chart/action
kui vaevalt seal viimases listis van dammesi ja sylvester stallone on.

Codecci
05.05.09, 13:06
eks sa siis vaata oma 50ndate filme:)

jummala mööda list on see:)

Jumala mööda list kindlasti mitte, kui sa just 14 pole ja American Pie ning Kiirete ja Vihaste uusi osi pikisilmi ei oota. See list tekib ju nii, et inimesed ise hääletavad ja enamus hääletajad seal tõsised filmifanatid. Tõsi, kohati küll liiga fanatid (50-ndate filmid), aga kui tõmmata 1980+ filme, siis üldiselt pettuma ei pea, v.a. juhul kui filmi teema sulle ei istu (minu puhul nt. Lord of The Ringsid ja Matrixid), aga selles žanris (gei sõna) on need siiski tegijad filmid :P

K2snakas
05.05.09, 13:40
Jumala mööda list kindlasti mitte, kui sa just 14 pole ja American Pie ning Kiirete ja Vihaste uusi osi pikisilmi ei oota. See list tekib ju nii, et inimesed ise hääletavad ja enamus hääletajad seal tõsised filmifanatid. Tõsi, kohati küll liiga fanatid (50-ndate filmid), aga kui tõmmata 1980+ filme, siis üldiselt pettuma ei pea, v.a. juhul kui filmi teema sulle ei istu (minu puhul nt. Lord of The Ringsid ja Matrixid), aga selles žanris (gei sõna) on need siiski tegijad filmid :P


jah olen mina olengi "14" aga suht naq endast vanemaid filme küll ei meeldi vaadata jah..pole mingi ajaloohuviline ja sealt listist ala 150 filmi on ...-1987a tehtud...ja vaevalt, et sealt mulle 1ki sealt meeldiks:)

Potsataja
05.05.09, 13:45
Heh, mul on arvutis hetkel vanim film Ivanhoe (1952 a.) ja see on tõesti hea, kui viitsiks mõelda, siis võiks nii mõnegi veel nimetada. Samas ootan ma alati pikisilmi ka Fast and Furios uusi filme ::)


PS. Kellelgi venelaste ''Kolme musketäri'' torrenti linki on pakkuda ?

muruntau
05.05.09, 14:48
Ma ka kaitseks seda imdb listi. või noh, mitte seda listi, vaid pigem vanemaid filme. Häid filme on tehtud kogu aeg, ainus asi mis filmide puhul arenenud on on trikkide kvaliteet, üldised võimalused filme teha. Kõiges muus on tase täpselt sama, häid filme tehakse jätkuvalt harva. Kui otsida häid filme kaameratöö, "jutuvestmisoskuse," ajaloolise tõepärasuse, sisu sügavuse jne kriteeriumide alusel siis ei saa üle ega ümber vanematest filmidest.

Seriaalidest lisaksin omalt poolt Garth Marenghi's Darkplace, Youtubes on kõik selle osad olemas. Mõnede jaoks on see täielik kultusseriaal. Väike stiilinäide ka: http://www.youtube.com/watch?v=BH4_mZh-bj8

vennike
05.05.09, 15:21
kui täispikkadest filmidest rääkida, siis Tarantino (Pulp Fiction!!, Marukoerad ?(Reservoir Dogs), Deathproof, Four Rooms) ja Ritchie (Snatch; Lock stock and two smoking barrels, RocknRolla) filmide vastu ei saa ikka mitte miski.. kui siis ehk Die Hardi neli osa, mis on second nuts :D

EDIT : Inglise huumor on ka ikka vinge.. Run fatboy run, Hot Fuzz. Aga see on juba kõrgem pilotaaž

Codecci
05.05.09, 18:50
jah olen mina olengi "14" aga suht naq endast vanemaid filme küll ei meeldi vaadata jah..pole mingi ajaloohuviline ja sealt listist ala 150 filmi on ...-1987a tehtud...ja vaevalt, et sealt mulle 1ki sealt meeldiks:)

The Godfather (1972)
The Godfather: Part II (1974)
Psycho (1960)
Taxi Driver (1976)
Alien (1979)
Back to the Future (1985)
Scarface (1983)
The Terminator (1984)
Rocky (1976)

Neid filme olen näinud sealt listist mis on valminud enne aastat 1987... Ei ole ühtegi halba sõna ühegi filmi kohta öelda.
Tahad öelda, et sulle ei meeldi nt Rocky või Scarface? :o

leits
05.05.09, 19:01
soovitage mingit swati üksuse moodi sarja vms

lebovend
05.05.09, 19:04
soovitage mingit swati üksuse moodi sarja vms

The Shield :p

Nad pole swati kostyymis ja neid kutsutakse Strike Teamiks, aga nad on need
poisid, kes uksi sisse murravad.

timukasr
05.05.09, 19:17
Komöödia:
"How I met your mother" väga imba sari, meeldib nendele kellele meeldisid sõbrad (vist üks parimaid komöödia sarju, mis ma näinud olen, vaatasin paari nädalaga seni ilmunud 4 hooaega ära)
"Friends" ajatu klassika
"Simpsons" kui oled kõik 20+ seasonit ära vaadanud, siis armastad seda
"Family Guy" mõnusad inside joked jne
"South Park" reibib kõike mida reipida saab
"Black Adder" väga hea, eriti viimased seasonid
"Office" briti versioon, USA oma pole näinud
"That 70s show" kuld jällegi

Tõsisemad:
"Lost" üks parimaid
"House" Gregory House in da house
"Prison Break" päris hea

Varia:
"Top Gear" kindlasti parim
"High Stakes Poker"
"Mythbusters" purustasid viimati sõiduauto 900 miili tunnis lendava raud plaadiga

alaska
05.05.09, 20:51
Need lokilambad (s.h. ka mäkaiver) ajavad mind nii fking tilti. Alati need head võitsid, ükskõik kuidag aga nad võitsid. Miski aeg viskas see headuse võit nii siibrisse ja hakkasid pahade poolele ning sisimas lootsin, et see Mitch (või mis iganes Davidi nimi knight rideirs oli) kokstakse ühe korragi maha. Aga seda ei juhtunud, mitte kunagi...


Knight Rideris oli ta Michael Knight (obv) ja Mitch oli ta oma järgmises geniaalses sarjas "baywatch", mis oli täitsa vaadatav, kui hääl maha keerata.

RudiTurbo
05.05.09, 23:13
Knight Rideris oli ta Michael Knight (obv) ja Mitch oli ta oma järgmises geniaalses sarjas "baywatch", mis oli täitsa vaadatav, kui hääl maha keerata.


Taanis jooxeb see Baywatch mõnelt kanalilt hetkel ka, ei mõista, kuda keegi nii Geniaalset asja pole taas elustanud. Terve sari poolpaljaid ilusaid inimesi täis, mida veel tahta :D

K2snakas
06.05.09, 00:32
The Godfather (1972)
The Godfather: Part II (1974)
Psycho (1960)
Taxi Driver (1976)
Alien (1979)
Back to the Future (1985)
Scarface (1983)
The Terminator (1984)
Rocky (1976)

Neid filme olen näinud sealt listist mis on valminud enne aastat 1987... Ei ole ühtegi halba sõna ühegi filmi kohta öelda.
Tahad öelda, et sulle ei meeldi nt Rocky või Scarface? :o

vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
on palju uusi ja paremaid filme:)

Oliverk
06.05.09, 00:33
vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
on palju uusi ja paremaid filme:)


Suu lahti loen ja imestan ???

vapsik
06.05.09, 00:36
vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
on palju uusi ja paremaid filme:)


Vaata näiteks sellist filmi nagu "Das boot".

Codecci
06.05.09, 00:52
vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
on palju uusi ja paremaid filme:)

Uuematest filmidest Tarantino omad on jube head ja mõned üksikud veel, nt. Hotel Rwanda ja No Country For Old Men, muidu viimase aja filmidest küll midagi väga head ei meenu... Soovitad ehk midagi? :P

leits
06.05.09, 00:57
fast and furious uus oli päris koom ... siis patriku lemmik film tra see brad pitt vms tohman mängis ... syndis vanana ja suri noorena ei mäleta nime. Crank 2 oli omamoodi koom, kui huumorile pihta saad :D

taaviki
06.05.09, 01:10
väga mõnus sari on weeds :D

K2snakas
06.05.09, 01:24
Uuematest filmidest Tarantino omad on jube head ja mõned üksikud veel, nt. Hotel Rwanda ja No Country For Old Men, muidu viimase aja filmidest küll midagi väga head ei meenu... Soovitad ehk midagi? :P


hetkel grind, aga kui grind l2bi saab siis panen sulle midagi siia;)

aga anna zanri vihje kh v6i k6ik sobib?

altzie
06.05.09, 01:36
"My Name Is Earl"

tundub, et ka see sari on liiga pikalt jäänud ekraanile nagu Prison Break. aga muidu on ta hea.

antnx
06.05.09, 01:39
Offis. Muidu pole üldse sarja fänn. Simpsonid obv ja Earl. Kunagi fännasi salatoimikuid :D

Ei saa aru inimestest kes vaatavad losti jne jne - eks igalühel oma asi aga minuarust on need sarjad tühjad.

Lemmikfilm

Surplus - Terrorized into being consumers ;)
http://www.youtube.com/watch?v=5AEiwOM4fAY
Vaadake seda supper!

Aa ja zeitgeist ka obv

ESTPatrick
06.05.09, 01:42
SUPER TROOPER - legendaarne saade

Codecci
06.05.09, 03:12
Green Street Hooligansi vaatasin just ära... Äge ;D

K2snakas
06.05.09, 03:27
Soovitad ehk midagi? :P

panen siis mis ma viimasel ajal vaadanud olen...

Strange Wilderness
What Happens In Vegas
40 Year Old Virgin - pole kõigeuuem, aga hea ikkagi:9
Funny Games U.S

muruntau
06.05.09, 04:02
kuidas siin pole veel nimetatud Chuck Norrise sarja ja filme??? Sarja teavad kõik, aga "Invasion USA" on kindlasti kõigi märulite isa. Sorri, see pole märul, see on PIIBEL.

Tylos
06.05.09, 06:17
soovitage mingit swati üksuse moodi sarja vms


Flashpoint
The Unit

Lutzky
06.05.09, 07:31
Sarjad:
The Sopranos (olen kõik hooajad 2 korda ära vaadanud, kvaliteetstaff)
House
Tuvikesed
Kuumad 70-ndad
CSI:Miami
The Office (UK)
Dave Chappelle's Show

Filmid:
Godfather I-III
Scarface
Casino
Goodfellas
Donnie Brasco
Ocean's 11-13
Hannibal Lecteri kõik seiklused
Anger Management
Jackie Brown
Kill Bill 1-2
Death Proof
4 Rooms
Pulp Fiction
Reservoir Dogs
Analyze This
Analyze That
Meet the Fockers
Meet the Parents
Snatch
RocknRolla
Fight Club
True Romance
Sin City
The Jackal
Borat
Brüno (tuleb hea film, usun)

taipupole
06.05.09, 09:23
panen siis mis ma viimasel ajal vaadanud olen...

Strange Wilderness
What Happens In Vegas
40 Year Old Virgin - pole kõigeuuem, aga hea ikkagi:9
Funny Games U.S


Pole ime, et sulle "Ristiisa", "Psycho" või "Taxi Driver" ei sobi.... Nimetatutest on midagi väärt vaid neitsifilm, selle DVD on mul isegi olemas.

ok2aa
06.05.09, 10:07
panen siis mis ma viimasel ajal vaadanud olen...

Strange Wilderness
What Happens In Vegas
40 Year Old Virgin - pole kõigeuuem, aga hea ikkagi:9
Funny Games U.S


lmao sul pole vaja filme ju vaadatagi, kogu meelelahutuse leiad http://www.cartoonnetwork.com/

grigory
06.05.09, 10:28
From dusk till dawn
Üks suvaline kuld film minu listis. Ja üks lahe monoloog.
http://www.youtube.com/v/F_CV09uRKig&hl=en&fs=1

TaaviK
06.05.09, 10:59
panen siis mis ma viimasel ajal vaadanud olen...

Strange Wilderness
What Happens In Vegas
40 Year Old Virgin - pole kõigeuuem, aga hea ikkagi:9
Funny Games U.S


Ja täpselt sinugustele, kes ei oska head klassikat väärtustada, neid ülaltoodud tobedaid filme tehaksegi. Teinekord ole väheke arukam ja ära ürita oma arvamust filmivaldkonnas avaldada, jätad vaid lolli mulje endast.

alaska
06.05.09, 11:29
Erinevatele vanustele meeldivad erinevad filmid.
Endale on suuremalt mõjunud:
Unforgiven
The name of the father
Fightclub
Sixth sense
Unbreakable
Ülaataval kombel ka "50 first dates", mis siia listi nagu ei sobi, aga väga mõtlemapaneva teemaga film.

taipupole
06.05.09, 11:32
Ja täpselt sinugustele, kes ei oska head klassikat väärtustada, neid ülaltoodud tobedaid filme tehaksegi. Teinekord ole väheke arukam ja ära ürita oma arvamust filmivaldkonnas avaldada, jätad vaid lolli mulje endast.


Nonoh, ega kõigile peagi ju mõtlev film meeldima ja täiesti ajuvaba on kedagi selle pärast solvata. Seetõttu ongi väga raske filme soovitada, sest selles vallas erinevad maitsed räigelt. Samas on väga palju väga häid tobedaid filme ("Tropic Thunder" või seesama "40 Year Old Virgin" või isegi esimene ja ainult esimene "American Pie"). Lihtsalt tähtis on enda jaoks selgeks teha, miks sa mida vaatad. Kusjuures täiesti labane meelelahutus on 100% täpselt sama hea põhjus kui enda harimine.

Mis veel filmidesse puutub, siis kindlasti vaadake ära netistki leitav kodumaine üllitis "Tulnukas" (http://video.google.com/videoplay?docid=-133382924194763847). Meelelahutus või mõttega film? Võib-olla mõlemat :)

Minu läbi aegade lemmik on "Any Given Sunday", millel on muidugi täiesti fenomenaalne treiler ja kõne. Kusjuures see kõne ei käi ainult jalgpalli kohta, ka pokkerimängijal on sellest midagi õppida või lihtsalt inimesel.

http://www.youtube.com/v/2ijP87T6Gps http://www.youtube.com/v/JWoPEU3RwPw

Lõpetuseks võiks öelda, et Oliver Stone'ile võib põhimõtteliselt kõike vaadata.

TaaviK
06.05.09, 11:40
Nonoh, ega kõigile peagi ju mõtlev film meeldima ja täiesti ajuvaba on ju kedagi selle pärast solvata. Seetõttu ongi väga raske kui mitte mõttetu filme soovitada, sest selles vallas erinevad maitsed väga räigelt. Samas on väga palju väga häid tobedaid filme ("Tropic Thunder" või seesama "40 Year Old Virgin" või isegi esimene ja ainult esimene "American Pie"). Lihtsalt tähtis on enda jaoks selgeks teha, miks sa mida vaatad. Kusjuures täiesti labane meelelahutus on 100% täpselt sama hea põhjus kui enda harimine.

Mis veel filmidesse puutub, siis kindlasti vaadake ära netistki leitav kodumaine üllitis "Tulnukas" (http://video.google.com/videoplay?docid=-133382924194763847). Meelelahutus või mõttega film? Võib-olla mõlemat :)


Sul loomulikult õigus. Ma lihtsalt üsna paadunud filmifänn, eelkõige just kvaliteetsete filmide. Seetõttu hakkabki kohe eriti hingele teinekord, kui minu lemmikuid võrreldakse mõttetusega ja kiidetakse takka hoopis filme, millel pea igasugune mõttekas sisu.

Tulnuka koha pealt peaks mainima, et tegu on tõesti väärt eesti loominguga. No kurat kuidas saab nii originaalne üllitis mitte meeldida. Ma ei pea selle all silmas seda "rikkalikku" dialoogi vaid just filmi üldist mõtet näidata meile kui naeruväärsed on need ossid ja maajõmmid. Kahju vaid, et viimased ise aru ei saanud, et neid mõnitatakse ja pigem võtsid seda kõike huumori ning isegi komplimendina.

Toomasl
06.05.09, 12:36
Sarjadest pole minuarust veel mainitud nt. "Big Bang theory"-t.

filmidest tooks veel välja: "Cube" , "Donnie Darko" ja "Cidade de deus"

alaska
06.05.09, 13:12
Kas see "cube", kus rahvas on mingites kuubikutes kinni ja ronivad järjest ühest kuubikust teise? Kui nii, siis minu arvates kõige crapim film ever ja väga-väga pika puuga paneb teisele kohale ära, kus on tõenäoliselt mingi India film. Kui keegi soovib vastu vaielda, siis kuskil filmisaidil on seda kommenteeritud ja mul on sadu pooldajaid.

K2snakas
06.05.09, 13:17
Ja täpselt sinugustele, kes ei oska head klassikat väärtustada, neid ülaltoodud tobedaid filme tehaksegi. Teinekord ole väheke arukam ja ära ürita oma arvamust filmivaldkonnas avaldada, jätad vaid lolli mulje endast.


haha hoia oma suu kinni ja vaata oma krdi 50ndaid siis ffs!!! 2ra eva quote mind sa k2ib pinda mulle juba!!!!!

vsiu100
06.05.09, 13:27
meeldivad ajaloolised filmid enim.
minu jaoks on läbi aegade parim film
Braveheart (olen seda kuskil juba kirjutanud ka....)
http://www.youtube.com/watch?v=Vg3xUA2wvrU

selles filmis on kõik("lugu", action, armastus/tunded, väga hea filmi muusika jnejne) olemas. olen käinud läbi enamuse filmis olnud kohtadest, lahingupaikadest, kindlustest ja linnadest Sotimaal ja Inglismaal.


ja mis on muidugi klassika ja väga meeldib on 007. kõik osad.
selle filmi paikades käin ka tavaliselt ära, kui sinna kanti satun.

muidugi on braveheart 95a film ja 007 alustati juba 60ndatel. loodan, et kvalifitseerub............

bounce
06.05.09, 13:36
isiklikult on siiamaani üks lemmikuid Training Day, samas olen üldisemalt kah Denzeli talendi austaja, nii näitlemise, kui režii poolest

Provoker
06.05.09, 15:19
Vaata näiteks sellist filmi nagu "Das boot".



Suht jube igav väga pikk film mu arust.
Sidepataljonis sai kunagi vabal ajal seda vaadatud ning uni oli garanteeritud. ::)

ESTPatrick
06.05.09, 15:19
meeldivad ajaloolised filmid enim.
minu jaoks on läbi aegade parim film
Braveheart (olen seda kuskil juba kirjutanud ka....)
http://www.youtube.com/watch?v=Vg3xUA2wvrU

selles filmis on kõik("lugu", action, armastus/tunded, väga hea filmi muusika jnejne) olemas. olen käinud läbi enamuse filmis olnud kohtadest, lahingupaikadest, kindlustest ja linnadest Sotimaal ja Inglismaal.


ja mis on muidugi klassika ja väga meeldib on 007. kõik osad.
selle filmi paikades käin ka tavaliselt ära, kui sinna kanti satun.

muidugi on braveheart 95a film ja 007 alustati juba 60ndatel. loodan, et kvalifitseerub............



olen ka selles kindluses käinud kus ta mälestusmärk on, sitaks hea film

Potsataja
06.05.09, 15:40
Bravehearti kõrval ei saa ka Rob Roy'd unustada :)

TaaviK
06.05.09, 16:34
haha hoia oma suu kinni ja vaata oma krdi 50ndaid siis ffs!!! 2ra eva quote mind sa k2ib pinda mulle juba!!!!!


Kui vana sa oled? Ja mina veel mõtlesin, et miks sulle need noortekomöödiad nii peale lähevad. Ilmselgelt pole veel mõistus nii kaugele arenenud, et hammas veidike tõsisemate draamade peale hakkaks. Peaks vist su emale ära rääkima, et sa tema nime all pokkerit netis mängid.


Seoses filmidega tuli mulle meelde Ewan McGregoriga "Trainspotting" (http://www.imdb.com/title/tt0117951/)

Davy
06.05.09, 17:54
Kui vana sa oled? Ja mina veel mõtlesin, et miks sulle need noortekomöödiad nii peale lähevad. Ilmselgelt pole veel mõistus nii kaugele arenenud, et hammas veidike tõsisemate draamade peale hakkaks. Peaks vist su emale ära rääkima, et sa tema nime all pokkerit netis mängid.


Seoses filmidega tuli mulle meelde Ewan McGregoriga "Trainspotting" (http://www.imdb.com/title/tt0117951/)


Võta veidi rahulikumalt. Need nn "mõttefilmid" on samuti üsnagi väärtusetud. Liikuvast pildist loota midagi saada peale meelelahutuse, on veidi naiivne. Meelelahutus mõtte või mõttevaba vormis on igaühe enda maitse.

Dokumentaalid välja jättes, aga kes neid filmipähe kaifib, ei kaifi filmižanrit kui sellist.

Ainuke film, mis tõeliselt pretendeerib hariva filmi tiitlile on "Schindlers List" ja peale esimest CD ma tõsiselt mõtlesin , kas ma oma meelerahu huvides ikka vaatan CD2 ära.

variatsioon
06.05.09, 18:23
Ainuke film, mis tõeliselt pretendeerib hariva filmi tiitlile on "Schindlers List" ja peale esimest CD ma tõsiselt mõtlesin , kas ma oma meelerahu huvides ikka vaatan CD2 ära.


level?
või arvad et teisi harivaid filme ei ole? :P

i lol´d

btw filmid mis on umbes täpselt sama harivad:
La vita è bella (1997)
The Pianist (2002)
The Boy in the Striped Pyjamas (2008)
jne...

ESTPatrick
06.05.09, 18:34
ei ole mõtet sundida austama teise inimese maitset. muidu poleks sa inimene, kel erinevad mõtted

Lutzky
06.05.09, 18:53
L
O
S
T


N
O
O
O

kõige jubedam sari, imo...aga maitse asi, obv

BuildUp
06.05.09, 18:54
Shottas
Scarface
Belly
Paid In Full
State Property I ja II

Pole mingit mõtte tööd, vaid puhas CREAM(Cash Rules Everything Around Me) teema. :)

EDIT: Lisaks veel "Boiler Room" Väga hea.

http://www.youtube.com/v/zvICN8DNMpY&hl=en&fs=1

leits
06.05.09, 20:12
I like to bang my nextdoor girlfriend. 6 seasonit, head

paradigmlost
06.05.09, 21:29
just lõpetasin I Met Your Mother esimese seasoni 10. osa vaatamisee ja pole midagi öelda.KULDNE SARI!!!!

Potsataja
06.05.09, 21:32
Nojah, TaaviK mainis korra Firefly'd aga muidu on rahvas ikka boring.

SG-1
SG Atlantis
Farscape
Babylon-5
BSG kõlbab kah

Maailma kõige rohkem äralörtsitud raamat on ''Võitlustanner Maa'', mille järgi tehtud filmi ühes peaosas oli J. Travolta.

Davy
06.05.09, 21:55
level?
või arvad et teisi harivaid filme ei ole? :P

i lol´d

btw filmid mis on umbes täpselt sama harivad:
La vita è bella (1997)
The Pianist (2002)
The Boy in the Striped Pyjamas (2008)
jne...


i lol´d

Tood need sekundaarsed juuditeemalised filmid välja ja hiilgad? Jne edasi asemel kirjuta nüüd midagi tõelist, ehk äkki saan ma "to see list"-i midagi uut .

BuildUp
06.05.09, 21:59
Vaatasin just Crank 2 ka ära. Ütleme nii, et actionist puudu ei jää.

TaaviK
07.05.09, 12:47
Nojah, TaaviK mainis korra Firefly'd aga muidu on rahvas ikka boring.

SG-1
SG Atlantis
Farscape
Babylon-5
BSG kõlbab kah

Maailma kõige rohkem äralörtsitud raamat on ''Võitlustanner Maa'', mille järgi tehtud filmi ühes peaosas oli J. Travolta.


Kõike peale Babylon-5 olen näinud. Viimast lihtsalt pole suutnud veel käsile võtta ajapuudusest. Ülejäänud nimekiri on loomulikult kullaväärtusega SCI-FI fännidele. Lisaksin juurde veel Star Treki sarjad. Siinjuures ma isegi imestan, et Star Trek pole eriti peale läinud Eestis või vähemalt mulle tundub nii. See ju kõige suure kultussari üldse.

lebovend
07.05.09, 13:49
http://www.youtube.com/v/LBnflnDArlk&hl=en&fs=1

teerajaja
07.05.09, 14:56
Kui siin juba selline filmide ja sarjade teema, siis ehk võiks asjatundjamad postitada ka linke kust on võimalik vaadata parema kvaliteediga või suuremas mahus erinevaid filme/sarju netist ? nagu nt on selleks http://www.megavideo.com ::)

kuco
07.05.09, 16:41
Kui siin juba selline filmide ja sarjade teema, siis ehk võiks asjatundjamad postitada ka linke kust on võimalik vaadata parema kvaliteediga või suuremas mahus erinevaid filme/sarju netist ? nagu nt on selleks http://www.megavideo.com ::)

http://www.ovguide.com/

rohelinekonn
07.05.09, 19:48
Vaatasin just Crank 2 ka ära. Ütleme nii, et actionist puudu ei jää.


täielik crap oli see film minuarust

Timpz
07.05.09, 22:15
Nojah, TaaviK mainis korra Firefly'd aga muidu on rahvas ikka boring.

SG-1
SG Atlantis
Farscape
Babylon-5
BSG kõlbab kah

Maailma kõige rohkem äralörtsitud raamat on ''Võitlustanner Maa'', mille järgi tehtud filmi ühes peaosas oli J. Travolta.


esimese kahe kõik osad vaadatud, suht norm :D

alaska
08.05.09, 00:27
Kas keegi on käinud vaatamas seda Liam Neesoni uut filmi, kus ta tütre röövijaid taga ajab? Treiler oli igatahes paljutõotav. Tasub vaatamist?

Oliverk
08.05.09, 00:48
Kas keegi on käinud vaatamas seda Liam Neesoni uut filmi, kus ta tütre röövijaid taga ajab? Treiler oli igatahes paljutõotav. Tasub vaatamist?

Just täna õhtul sai vaadatud. Polnud viga, üle keskmise film. Kinno poleks vaatama läind. Tegelt isegi oleks läinud. Viimasel ajal niikuinii midagi head poel olnud.

Toomasl
08.05.09, 00:50
Actionit saab seal ning hoiab mingil määral pinget üleval, aga selline sügavam sisu, mida filmilt otsida, puudub. Soovitan selle ära vaadata küll, aga ise samuti kinno vaatama ei läheks.

Maheaatom
08.05.09, 00:54
Mis Eesti sarjadest arvate?
Kelgukoerad on minu arust väga hea. Ja Tuulepealne maa meeldis ka, eriti kunagise joomakaaslase Sarve osatäitmine :)

Codecci
08.05.09, 01:11
Mis Eesti sarjadest arvate?
Kelgukoerad on minu arust väga hea. Ja Tuulepealne maa meeldis ka, eriti kunagise joomakaaslase Sarve osatäitmine :)

"Saladused" vist ei kvalifitseeru sarjana, aga lemmiksaade on

Helmps
08.05.09, 01:39
DONNIE DARKOOOO FOR THE WINNNNNN

ESTPatrick
08.05.09, 02:16
Mr Bean sarjana

ja

Monty Python

vsiu100
08.05.09, 10:07
"Saladused" vist ei kvalifitseeru sarjana, aga lemmiksaade on


LÖL

aga kinos filmide vaatamise kohta.....krt, hinnad on ajuvabad. 2kesi kinno:
2x120.- pilet
ca 100-150.- jook ja nänn
60-100.- parkimine
ootan juba Solarise valmimist sügisel, vast paneb konkurents asjad liikuma.

lebovend
08.05.09, 10:42
Njaaa, kinode kohta üldse on mul jälle hästi skeptiline arvamus, nii et onelinerid,
olge valmis midagi kiirelt vastama, kindlasti ärge argumenteerige ega midagi,
koguge postitusi. Tegelikult ärge isegi vaevuge siit edasi lugema, pange kohe
oma postitus ära.

Nii, toome näited, kuidas vaatad filmi kodus ja kuidas asi kinos käib:

1. Kodu. Oled kutsunud sõbrad enda poole, ostnud nänni, mida kinos
ei müüda, limpsate õlli. Igaüks on sellises asendis nagu ta tahab, kellele meeldib
rohkem horisontaalses asendis vaadata, kes vaatab silge serjaga toolil istudes.
Naerate, kommenteerite, peeretate, no teete mida iganes tahate.
Vahepeal panete filmi pausile, kui kellelgi mingi suurem häda tekib, teised vennad
saavad samal ajal suitsul ära käia. Avada uusi õllesid. Jälle see Eastwood uriseb kuidagi
imelikult, seda peab kommenteerima, sa pole sunnitud vait olema, sa oled oma sõprade
keskel.

2. Kino. . Lähete sõpradega kinno, sest seal on suur ekraan ja hea helisüsteem
(ainukesed plussid, mis kino juures leian, kuigi hea tehnikaga kodus on ka võimalik väga
häid kogemusi saada). Alguses bronnite netis mingeid pileteid, tuleb välja, et seal on head
kohad juba ära võetud, no miks kurat me varem ära ei bronninud.
Jõuate kinno viiekesi, ukse peal sisse astudes ütlete põhimõtteliselt head aega üksteisele,
sest kinos pole ju viisakas rääkida. Istute maha. Haha, päris naljakas, kuidas just sinu
lühikest kasvu sõbra ette sattus Müürsepp istuma, ebareaalne. Ja oot, mis siin haiseb...
sulle tuleb meelde, et sa pole kunagi sallinud popcorni haisu, nahui nad krõbistavad
neid, so sick. Persse, ma pidin ju siin maksimaalset filmielamust saama, mida ma kodus ei saa.
Kaks rida eespool mingid 9 aastased plikad kihistavad naerda, tule taevas appi, jääge vait. Täpselt
sinu selja taga istub 8 aastane poiss oma isaga, poiss on viimased 45 minutit toginud jalaga vastu
su tooli, huvitav, miks tal isa midagi ette ei võta? Sõbral tuleb kuse häda...no kas sa tõesti varem
ei saanud ära käia? Ei ma ei tea, kus WC on, eks ta seal sissekäigu juures äkki,mine otsi. Nüüd ta kõnnib sinu eest mööda, siis häirib ta teiste inimeste vaadet ka, uhh ohh. See ongi maksimaalne filmielamus, mida
ma kodus ei saa? Selle pärast me pidimegi siia viiekesi tulema, et siis viiekesi kõrvuti vaikselt istuda
nagu tuped??
See on lollus. Kinod on O-V-E-R-R-A-T-E-D. Ja mis kõige naljakam, selle "elamuse" jaoks
pidid sa veel oma rahakotti kergendama. Täiesti ebaloogiline.

TaaviK
08.05.09, 12:00
Kodus ja sõpradega vaatamise puhul on jälle see puudus, et kui sulle endale läheb film väga peale ja tahad süveneda, siis kindlasti on keegi, kes pole filmist nii väga huvitatud ja tahab teistega juttu ajada vms teha. Võib-olla seepärast kõlbavadki suurema hulga sõpradega koos vaatamiseks vaid noortekomöödiad, sest seal pole suurt vahet kui osa stseenist maha magad, sest filmi edasine kulg on nii kui nii obvious.
Kinos see-eest reeglina inimesed on vait ja saad oma filmi nautida. Seega võib-olla olekski kõige targem neid filme, mida sa tõesti tahad sisu pärast näha, käia kinos vaatamas ja ülejäänud jätta sõpradega koos kodustes tingimustes uurimiseks.

lebovend
08.05.09, 13:03
Kui kellelgi on mingi pikem iva, millest ta tahab kindlasti kohe r22kida, siis ongi see eelis, et saab
filmi pausile panna.

Viimase filmi vaatasime seltskonnaga ära ja see oli "Gran Torino" väga hästi saime hakkama ja hea film
oli.

Ning kui täissyvenemist tahad, siis yksi-kaksi saab väga hästi filmi ära vaadatud, ilma kino saja miinuseta.

Aristotep
08.05.09, 13:35
Lebovenna kinokülastuse näitega täitsa päri. Endal kodus korralik 5.1 süsteem olemas, millega saab vajadusel naabritel krohvi seina pealt maha kukutada. Filmi vaatamise ajal ei näri mingid tatid kõrval popkorni, ei kuule mingit rõvedat hobusenaeru aso... Puhas chill :)

Pealegi pole kinos midagi vaatamiskõlbulikku. Enamik kraami jõuab ka Eestisse jõhkra hilinemisega ja siis ka ei suudeta kinolinale väärtfilme tuua. Seesama Neesoni film oli juba pool aastat varem saadaval.

marguzz22
08.05.09, 13:47
mulle ka ei meeldi kino, mõni **** naerab väga vale koha peal ja rikub mu filmi vaatamist

Codecci
08.05.09, 14:23
Njaaa, kinode kohta üldse on mul jälle hästi skeptiline arvamus, nii et onelinerid,
olge valmis midagi kiirelt vastama, kindlasti ärge argumenteerige ega midagi,
koguge postitusi. Tegelikult ärge isegi vaevuge siit edasi lugema, pange kohe
oma postitus ära.

vaatasid 8 mile eile ja üritad Eminemi taktikat kasutada, et ravi ei saaks?

lebovend
08.05.09, 14:39
rohvel? misasi? EMINEMI TAKTIKA? :D SEENI SÕID?

BuildUp
08.05.09, 14:43
Mis Eesti sarjadest arvate?
Kelgukoerad on minu arust väga hea. Ja Tuulepealne maa meeldis ka, eriti kunagise joomakaaslase Sarve osatäitmine :)


"Ohtlik lend" ETV pealt oli parim. ;)

ESTPatrick
08.05.09, 15:31
LÖL

aga kinos filmide vaatamise kohta.....krt, hinnad on ajuvabad. 2kesi kinno:
2x120.- pilet
ca 100-150.- jook ja nänn
60-100.- parkimine
ootan juba Solarise valmimist sügisel, vast paneb konkurents asjad liikuma.



tartus sitaks odav. tipptunnil vist 80 pilet, kuna sooduskaardid ja asjad olemas siis üldjuhul miski 55 õhtul näkku tuleb maksta. nänn sitaks odav. 30 õlu ja popkorn mõlemad vist, parkimine 1h tasuta, edasi 10 eeki vist.

kokku : Vähe

ranka
08.05.09, 17:41
Njaaa, kinode kohta üldse on mul jälle hästi skeptiline arvamus, nii et onelinerid,
olge valmis midagi kiirelt vastama, kindlasti ärge argumenteerige ega midagi,
koguge postitusi. Tegelikult ärge isegi vaevuge siit edasi lugema, pange kohe
oma postitus ära.

Nii, toome näited, kuidas vaatad filmi kodus ja kuidas asi kinos käib:

1. Kodu. Oled kutsunud sõbrad enda poole, ostnud nänni, mida kinos
ei müüda, limpsate õlli. Igaüks on sellises asendis nagu ta tahab, kellele meeldib
rohkem horisontaalses asendis vaadata, kes vaatab silge serjaga toolil istudes.
Naerate, kommenteerite, peeretate, no teete mida iganes tahate.
Vahepeal panete filmi pausile, kui kellelgi mingi suurem häda tekib, teised vennad
saavad samal ajal suitsul ära käia. Avada uusi õllesid. Jälle see Eastwood uriseb kuidagi
imelikult, seda peab kommenteerima, sa pole sunnitud vait olema, sa oled oma sõprade
keskel.

2. Kino. . Lähete sõpradega kinno, sest seal on suur ekraan ja hea helisüsteem
(ainukesed plussid, mis kino juures leian, kuigi hea tehnikaga kodus on ka võimalik väga
häid kogemusi saada). Alguses bronnite netis mingeid pileteid, tuleb välja, et seal on head
kohad juba ära võetud, no miks kurat me varem ära ei bronninud.
Jõuate kinno viiekesi, ukse peal sisse astudes ütlete põhimõtteliselt head aega üksteisele,
sest kinos pole ju viisakas rääkida. Istute maha. Haha, päris naljakas, kuidas just sinu
lühikest kasvu sõbra ette sattus Müürsepp istuma, ebareaalne. Ja oot, mis siin haiseb...
sulle tuleb meelde, et sa pole kunagi sallinud popcorni haisu, nahui nad krõbistavad
neid, so sick. Persse, ma pidin ju siin maksimaalset filmielamust saama, mida ma kodus ei saa.
Kaks rida eespool mingid 9 aastased plikad kihistavad naerda, tule taevas appi, jääge vait. Täpselt
sinu selja taga istub 8 aastane poiss oma isaga, poiss on viimased 45 minutit toginud jalaga vastu
su tooli, huvitav, miks tal isa midagi ette ei võta? Sõbral tuleb kuse häda...no kas sa tõesti varem
ei saanud ära käia? Ei ma ei tea, kus WC on, eks ta seal sissekäigu juures äkki,mine otsi. Nüüd ta kõnnib sinu eest mööda, siis häirib ta teiste inimeste vaadet ka, uhh ohh. See ongi maksimaalne filmielamus, mida
ma kodus ei saa? Selle pärast me pidimegi siia viiekesi tulema, et siis viiekesi kõrvuti vaikselt istuda
nagu tuped??
See on lollus. Kinod on O-V-E-R-R-A-T-E-D. Ja mis kõige naljakam, selle "elamuse" jaoks
pidid sa veel oma rahakotti kergendama. Täiesti ebaloogiline.


Hahahah, tõsi aga kuld!

-andres-
08.05.09, 18:14
Eks see ole taaskord inimestel erinevalt. Mulle näiteks istub filmide vaatamine nii üksi, sõprade seltsis kodudes kui ka kinos. Kõik oleneb tujust, filmist ja soovist. Kino puhul minu isiksust pigem just paelub esilinastusele minemine ja see, et terve suur saal on rahvast täis, ümberringi käib melu jne. Samas nagu tõi lebovend palju välja, siis sõpradega õhtul koos filme vahtida, kommenteerida, õlut juua jne on ka muidugi väga hea ja ka seda saab tehtud.

vennike
11.05.09, 00:26
nägin telkust selle sarja reklaami, tõmbasin pilootosa, tundus suht ok. http://www.fox.com/lietome/
äkki saab mõnda tähelepanekut lives kunagi ära kasutada :D

variatsioon
12.05.09, 19:51
nägin telkust selle sarja reklaami, tõmbasin pilootosa, tundus suht ok. http://www.fox.com/lietome/
äkki saab mõnda tähelepanekut lives kunagi ära kasutada :D

päris mõnus sari!

K2snakas
18.05.09, 07:00
vaatasin just Quarantine, karm film rsk jama lõpp ainult, oleks tahtnud teada, et mis seal edasi oleks saanud vmt:)

bounce
18.05.09, 09:24
dunno, mulle näiteks kinos meeldib eelkõige vaadata visuaalselt efektseid filme. Filme, mille eriefekte väikese molli taga ei oska kuidagi hinnata. Samuti kodust helisüsteemi (vähemalt minu oma) ei saa kino omaga võrrelda. Popcorni lõhn häirib ainult siis kui mingi räige pohmakaga filmi vaatama lähed, muidu tundub kuidagi loomulik isegi filmivaatamise juurde. Müürseppadega probleeme ei ole, pigem olen ise mby mõnele oma pikkuse tõttu probleemiks. Tõsisemaid filme eelistan samas kodus vaatada mostly.

Codecci
18.05.09, 10:37
kuskil urkas on jah jama, aga Plaza on küll ülipro

õudukaid on eriti mõnus kinos vaadata

rohelinekonn
18.05.09, 13:32
soovitan vaadata

Black Booksi (http://www.imdb.com/title/tt0262150/)
A Clockwork Orange (http://www.imdb.com/title/tt0066921/)

vsiu100
19.05.09, 10:26
Angels and Demons

arvamused? plaanin täna vaatama minna.

Fortune
19.05.09, 10:33
Täitsa hea film oli ja oma raha väärt, kuid teist korda vaatama enam ei läheks.

vsiu100
19.05.09, 10:39
ok.
da vinci kood oli suht pettumus, kuna olin enne raamatut lugenud(mis meeldis).
seda pole lugenud, loodetavasti teeb see filmi vaatamise paremaks.....

-andres-
19.05.09, 11:01
Polnud ka raamatut lugenud. Tuttav ütles, et mõningad asjad teisiti, kuid siiski oli suudetud mõte enamvähem edasi anda.
Film ise oli keskmine, ei ütleks ei kiidusõnu, samas ei hakka ka laitma.

pikk28
19.05.09, 13:20
vsiu loe siit ka : http://taipupole.wordpress.com/2009/05/18/kes-selliseid-idiootsuseid-teeb/
ma lähen ikkagi vaatama. loodan, et nii käkerdis pole kui davinci kood.

Aristotep
19.05.09, 13:24
"Quarantine" on ju täielik plagiaat. Originaal on minu arust etem. [Rec] siis originaali nimi.

Hollywood armastab üldse palju 1:1-le koopiaid teha.

vsiu100
19.05.09, 14:09
vsiu loe siit ka : http://taipupole.wordpress.com/2009/05/18/kes-selliseid-idiootsuseid-teeb/
ma lähen ikkagi vaatama. loodan, et nii käkerdis pole kui davinci kood.


kiirelt lugesin 2 esimest sõna, edasi ei tahtnud, kuna juba plaan minna ja ei taha ää rikkuda.
1 asi mis reeglina rikub filmi vaatamist on see, kui varem raamat läbi lugeda.

Pahvak
19.05.09, 14:15
See on sellepärast, et:
1) raamatut lugedes on sul oma ettekujutus, mis ei lange hiljem filmiga kokku
2) raamatud on tihti olnud paremad

Potsataja
19.05.09, 20:53
Mai offtopicuga seoses tekkis küsimus, kui paljud on Magnust näinud ?

muhkLionu
19.05.09, 20:58
vaatasin just Quarantine, karm film rsk jama lõpp ainult, oleks tahtnud teada, et mis seal edasi oleks saanud vmt:)


Täitsa hea oli jah, kuigi väidetakse, et originaal teos REC (hispaanlaste oma) olevat veel parem.
Et REC'ile tehakse järge, siis ilmselt oodata ka Quarantine'le seda.

taavi19
19.05.09, 22:34
Mai offtopicuga seoses tekkis küsimus, kui paljud on Magnust näinud ?

Olen näind ja ütleks, et täielik saast igast küljest.

Oliverk
19.05.09, 22:39
Mai offtopicuga seoses tekkis küsimus, kui paljud on Magnust näinud ?


Näinud. Miskit erilist polnud.

leho57
24.05.09, 04:49
vaatasin siin seda teemat ning uurisin entourage kohta. vaatasin 5 hooaega ära ja no pole midagi öelda. väga huvitav kraam :heart:

Potsataja
31.05.09, 15:17
Hakkan teist osa vaatama: Obitaemyy ostrov http://www.imdb.com/title/tt0972558/

Imo oli raamat muidugi parem aga kriitikutega ei taha ma siiski nõustuda.

jrgn hell
31.05.09, 15:18
Sleeper Cell ja Spooks ka suht hea storyga, kuigi esimese üldpilti tõe pähe ei võta eriti

jrgn hell
31.05.09, 15:18
Näinud. Miskit erilist polnud.


ma ei tea, mulle sitaks meeldis ja olen 2x vaadanud
ufo värk

Potsataja
31.05.09, 15:30
Muide eile kuulasin youtube'st http://www.youtube.com/watch?v=V8mCgjbBPMk ja siis meenus muidugi ka Brigada. Hetkel plaanin sarja uuesti ära vaadata. Paljud kiidavad Soprano'sid, kuid imo on Brigada kordi reaalsem. Eriti alates http://www.youtube.com/watch?v=pPWOYRSduxU kuni lõpuni. Igal asjal on oma hind ja enamus peavad seda lõpuks maksma.

Herr-Buttermilch
31.05.09, 22:53
Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.

jrgn hell
01.06.09, 01:17
Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.


Kas see on see faveladest film? Kus väiksel tänavalapsel saab külllat et suuremad poisisd ajusid kepivad ja siis saab tast kõige haigem tüüp rio tänavatel.


kui jh, siis eda julgen ka soovitada

Herr-Buttermilch
01.06.09, 01:40
jeap-jeap, thats the one

Tekkis ka küsimus, et mida te arvate filmidest, mis on gamblimis temaatilise sisuga. Ise olen näinud:
''Lucky You'' Täiesti õudne film,räägib mingist tüübist kes tahab Vegases turnat kinni panna. Läheb lõpuks liiga suhetekeskseks romantiliseks draamaks, aga iseenesest on tore vaadata kuidas tüüp oma bankrolli seal korduvalt kaotab:D 3/10
''deal'' Täpselt samasugune saast nagu eelmine, kui nüüd mõtlema hakkan ei taha seda isegi mitte kommenteerida. 2/10
''Rounders'' Kavaliteet film, kindlasti enamik on näinud. Pokkerisõbrale suht kohustuslik film :) 8/10

Leidsin ka sellise huvitava koha, kus on väidetavalt parimad pokkeri filmid välja tootud ja mõnelauseline ülevaade antud.
http://www.pokereagles.net/poker-movies/

rohelinekonn
01.06.09, 01:47
Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.


soovitan ka seda filmi väga soojalt

camu
01.06.09, 04:23
jeap-jeap, thats the one

Tekkis ka küsimus, et mida te arvate filmidest, mis on gamblimis temaatilise sisuga. Ise olen näinud:
''Lucky You'' Täiesti õudne film,räägib mingist tüübist kes tahab Vegases turnat kinni panna. Läheb lõpuks liiga suhetekeskseks romantiliseks draamaks, aga iseenesest on tore vaadata kuidas tüüp oma bankrolli seal korduvalt kaotab:D 3/10
''deal'' Täpselt samasugune saast nagu eelmine, kui nüüd mõtlema hakkan ei taha seda isegi mitte kommenteerida. 2/10
''Rounders'' Kavaliteet film, kindlasti enamik on näinud. Pokkerisõbrale suht kohustuslik film :) 8/10

Leidsin ka sellise huvitava koha, kus on väidetavalt parimad pokkeri filmid välja tootud ja mõnelauseline ülevaade antud.
http://www.pokereagles.net/poker-movies/

Lucky You oli pask jah. Kusjuures mu arvates see romantiline osa päästis natukenegi filmi.
Deal oli veel hullem tõesti. Kusjuures mõlema filmi juures ei osata absoluutselt kujutada pokkerit. Väga naljakas on vaadata igatahes. Ning mõlema **** filmi lõpud on ka sarnased (see tähendab väga ajukad)
Roundsers ei jätnud endale väga suurt muljet, vähemalt filmina mitte. Pokker oli hästi kujutatud, näitlejatööd väga head, aga midagi oli puudu. Kahest eelnevast filmist vaieldamatult üle.

variatsioon
01.06.09, 06:39
I Bet You on huvitav sari. phil laaki ja patrick antoinuse prop betid.

kivisaba
01.06.09, 07:03
poleks roundersit ei mängiks ma pokkerit prolly

bounce
01.06.09, 07:31
I Bet You on huvitav sari. phil laaki ja patrick antoinuse prop betid.


esfandiari ja laaki pigem

vonkartoffel
01.06.09, 14:35
It's Always Sunny in Philadelphia vaatab keegi? Väga head teravat pannakse.

Codecci
01.06.09, 15:20
Lucky You oli pask jah. Kusjuures mu arvates see romantiline osa päästis natukenegi filmi.
Deal oli veel hullem tõesti. Kusjuures mõlema filmi juures ei osata absoluutselt kujutada pokkerit. Väga naljakas on vaadata igatahes. Ning mõlema **** filmi lõpud on ka sarnased (see tähendab väga ajukad)
Roundsers ei jätnud endale väga suurt muljet, vähemalt filmina mitte. Pokker oli hästi kujutatud, näitlejatööd väga head, aga midagi oli puudu. Kahest eelnevast filmist vaieldamatult üle.



Roundersis pokker hästi kujutatud? ???
Film oli huvitav, aga (pokkeri)reaalsuse koha pealt huumor.

camu
01.06.09, 15:23
Roundersis pokker hästi kujutatud? ???
Film oli huvitav, aga (pokkeri)reaalsuse koha pealt huumor.

Vaata Lucky youd või veel enam vaata deali. Saad rohkem naerda.

variatsioon
01.06.09, 20:49
aces (http://www.imdb.com/title/tt0460703/) on kõige kohutavam film pokkerist.

Three Girls. One Summer. No Limit.

See on nii halb, et seda saabki ainult sellepärast vaadata. Parem ärge vaadake.

+1

Tuul
01.06.09, 23:00
nukufilm Coraline on hea
http://www.imdb.com/title/tt0327597/

pikk28
02.06.09, 09:18
nukufilm Coraline on hea
http://www.imdb.com/title/tt0327597/

käisin lapsega vaatamas (6 aastasega). kusjuures see oli alla 6 aastastele mitte soovitatav.
suht hea film oli tõesti. laps hoidis pool filmi käest kinni

QKulgur
06.06.09, 21:06
Haha vaadake wipeouti liiga hull naerda saab nii et paha hakkab
http://www.youtube.com/watch?v=XyN2t_I613Y&feature=fvw

marxiku
06.06.09, 22:18
väga mõnus sari on weeds :D


Nagu taaviki juba ütles, Weeds on väga hea. Soovitan vaadata. Vist 8. juuni stardib viies hooaeg :)

VinQbator
07.06.09, 15:54
Sarjadest on minu jaoks parimad:
Weeds
Simpsonid
Family guy
South Park
Two and a half men

Ja filmidest on väga hea mulje jätnud:
Donnie Darko
Memento
The Prestige
Pulp Fiction
Cidade de Deus
Slumdog Millionaire
Requiem for a Dream
Sin City
The Green Mile
Snatch.
Trainspotting
V for Vendetta
In Bruges
The Game

Ei viitsi rohkem mõelda, aga häid filme on palju.

er1k
09.06.09, 19:55
http://www.youtube.com/user/homeproject

Embedding disabled by request.

Kui maailmast on pohhui, siis vaadake vähemalt graafikat ja kaameratööd ;)

alaska
09.06.09, 19:57
Uus terminaator on hea. Alguses on kaameratöö ikka fantastiline, meenutas veits Die Hard 4 oma reaalsusega.

Aristotep
09.06.09, 21:22
Uus terminaator on hea. Alguses on kaameratöö ikka fantastiline, meenutas veits Die Hard 4 oma reaalsusega.


Täitsa vaadatav oli, kuid ikkagi puudus see miski... Ma oleks pigem eelistanud näha T1-s nähtud Reese tulevikumaailma, kus robotid ownivad jõhkralt ja inimesed on ametis kibeda lähivõitlusega. Salvationis on vastupanuvõitlejatel lagedal väljal isegi oma lennubaas, mis on ausalt öeldes ebarealistlik. Skynet omas niigi täielikku infot kõikide militaarbaaside kohta ja sõja esimestel päevadel oleks kõik lennumasinad ammu juppideks lastud. Ehk reaalselt mõeldes ei tohiks midagi peale jalaväe alles olla...
Teine asi, mis mind häiris ja mille üle kinosaalis sai mõtteid mõlgutatud, et kuidas Skynet Reesest üldse teadlik oli. T1-s ei teadnud Skynet suurt midagi Sarah Connorist, räägimata veel Reesest. Salvationis polnud isegi vastupanuvõitlejate juhtidel aimu tüübi tegelikust tähendusest. Ok, lõpuks sai Skynet Reese kätte, kuid siis otsustab ta mingil teadmata põhjusel ellu jätta, muidu saaks film suht kiiresti läbi. Pole kuigi reaalne imo.
John Connor oli ka filmis mingi suvaline töll. Istus punkris oma üksusega ja pidas raadios ainsat talkshow-d. Polnud kuskil märgata suurt vastupanuvõitlejate liidrit ja jääb lausa arusaamatuks, miks inimesed tema järel jooksevad.
Filmi lõpp läks üldse hollywoodilikult läilaks a la me peame vangid päästma aso. Krt, sa oled mingi 10 aastat sõdinud ja sul on nüüd ainuke võimalus anda surmahoop. Ei hakka just eriti aru pidama, et äkki ikka päästaks õnnetud hinged enne rünnakut. Oh ei, selle asemel sa lausa anud, et väejuhatus selle Skyneti urka pulbriks pommitaks.

Küsitavaid kohti oli veel hulgi, kuid sellest hoolimata on tegemist ikka solid vaatemänguga. Vähemalt on parem kui T3, mis sakkis täiega. Tegelikult oleks võinud Salvationi filmida James Cameron, oleks saanud märgatavalt parema tulemuse.

alaska
09.06.09, 21:30
Ma ütleks just, et terve film nägi välja täpselt selline, nagu cameron selle teinud oleks. Selline mitte ühe mehe action, vaid palju erinevaid tegevuskohti, palju erinevaid peaosalisi. Mulle just see meeldis, et see Connor polnud mingi ülemaailmne revolutsiooni juht ja samal ajal jookseb kuulirahe all ringi. Üllatusi oli kah piisavalt. Küsitavusi oli muidugi palju, aga visuaalne pool oli esmatähtis niikuinii.
Vaatasin eile telekast Cruise Maailmade sõda ja vot see oli sisu poolest üks suur õnnetus.


Lisan veel juurde, et mul hakkab niikuinii aju enne suitsema, kui ma suudan need neli osa loogiliselt ära siduda. Kes on kelle poeg ja kes kelle ema, kes sureb ja kes elab, kui üks surma saab. JNE.

Aristotep
09.06.09, 21:45
Ma pidasin silmas pigem Cameroni nägemust, mida me näeme Aliensi ja T1, T2 filmis. Suhteliselt süngetes toonides action, kus ei tegelda heroilise nämmutamisega, vaid kogu energia on suunatud ellujäämisele.
Maailmade sõda on suht saast küll :)

bounce
10.06.09, 11:43
stoori jäi nõrgaks uues terminaatoris, kuidagi hajuv, katkendlik. visuaalse poole pealt samas annaks 11/10, üldjoontes jäin rahule.

rohelinekonn
12.06.09, 02:00
hakkasin kah seda weedsi vaatama mida siin mitmed soovitasid. Ikka jumala nuts asi juba teise hooaja juures

Oliverk
12.06.09, 02:15
Weeds on nuts jah. Uue hooaja esimene osa ka just tuli see nädal.

rohelinekonn
12.06.09, 02:17
Weeds on nuts jah. Uue hooaja esimene osa ka just tuli see nädal.


ehk siis 5 peab kohe tõmbama vaatan täna öösel terve 2 hooaja ära :D

kivisaba
12.06.09, 16:50
ehk siis 5 peab kohe tõmbama vaatan täna öösel terve 2 hooaja ära :D

jup weeds ruuls hakkasin kh eile vaatama

donkament
12.06.09, 20:55
Hakkasin Sharpe uuesti vaatama..krd hea inglise oldschool.

paradigmlost
12.06.09, 23:02
hakkasin ka Weedsi vaatama just. 4 osa vaadatud... vaatan kindalsti kõik ära.. peale esimest osa oli selge, et asi on nuts:P

kivisaba
14.06.09, 07:29
omfg mis siison nr2 oli lähen ruttu magama ja loodan et kolmas (minu)hommikuks all

QKulgur
14.06.09, 23:18
reaper on hea, soovitan preview: http://www.youtube.com/watch?v=3oAUuZYnjc0

rohelinekonn
14.06.09, 23:52
Dead like me soovitan
http://www.imdb.com/title/tt0348913/

Rescue me
http://www.imdb.com/title/tt0381798/

need on kah päris head asjad

bounce
16.06.09, 18:34
dollhouse - http://www.imdb.com/title/tt1135300/

joss whedonilt (firefly, buffy jne) sari, siiani tõsiseim üllitis temalt.
tegu siis asutusega, mis rendib rikastele "dolle" - mehi või naisi, kes on siis eelnevalt programmeeritud vastavalt kliendi tahtmisele teatud inimeseks nii öelda (iseloom, ajalugu jms).
hetkel väljas 1 hooaeg, täiesti hea vaatamine

rohelinekonn
16.06.09, 19:03
dollhouse - http://www.imdb.com/title/tt1135300/

joss whedonilt (firefly, buffy jne) sari, siiani tõsiseim üllitis temalt.
tegu siis asutusega, mis rendib rikastele "dolle" - mehi või naisi, kes on siis eelnevalt programmeeritud vastavalt kliendi tahtmisele teatud inimeseks nii öelda (iseloom, ajalugu jms).
hetkel väljas 1 hooaeg, täiesti hea vaatamine


Kui muud ei ole lihtsalt vaadata siis vaatan seda aga miski kuld ta ei ole. Külmadel aegadel käib kah

teerajaja
19.06.09, 22:59
jup weeds ruuls hakkasin kh eile vaatama



Vaatasin esimese osa ära, suht konkreetne sari oma saladustega. Arvatavasti tasub edasi vaadata :)

paradigmlost
20.06.09, 05:14
Olen Weedsiga neljanda hooaja juures... väga huvitav ja naljakas on... 2 esimest seasonit olid kuld, kolmandas hakkas asi laiali valguma aga neljas on algusest peale sitaks huvitav olnud (Y)

vennike
28.06.09, 19:09
käisin Hangoverit vaatamas just. fking nuts!

alaska
28.06.09, 21:32
käisin Hangoverit vaatamas just. fking nuts!


Naistele seal kah midagi vaadata on? :)

rohelinekonn
28.06.09, 21:58
uut komöödia sarja on mul vaja.

leits
28.06.09, 21:58
l2hen omme kinno elamusi elama

-andres-
29.06.09, 01:10
uut komöödia sarja on mul vaja.


The Big Bang Theory

Kannatab täitsa vaadata. Ei sirvinud tervet teemat läbi ka, nii et loodan, et sa pole seda näinud. Hetkel 2. hooaeg käimas.

vennike
29.06.09, 01:22
Naistele seal kah midagi vaadata on? :)


oleneb naisest :D

leits
29.06.09, 01:24
millal s4 dexterit oodata on? sygisel? juda see cleaner on? foxist 1 osa vaatasin ei olnd just parim

rohelinekonn
29.06.09, 01:29
The Big Bang Theory

Kannatab täitsa vaadata. Ei sirvinud tervet teemat läbi ka, nii et loodan, et sa pole seda näinud. Hetkel 2. hooaeg käimas.


tänud saab paar nädalat jälle midagi vaadata



millal s4 dexterit oodata on? sygisel? juda see cleaner on? foxist 1 osa vaatasin ei olnd just parim


27 September 2009

CubaLibre
29.06.09, 15:22
Kõikidele, kes tattoodest lugu peavad, on absoluutselt kohustuslik sari Miami Ink, millest on veel spin-offid L.A. Ink ja London Ink !!!
Ettevaatust...sõltuvust tekitav!

jrgn hell
29.06.09, 15:52
http://gfx.dagbladet.no/pub/artikkel/5/53/532/532882/KatVonD_4_S_1208465443.jpg


see selline katlane tsik, kes osade piltide peal jumala ilus, teistel pole vaatamist väärtki, aga need tattoo sarjad rohkem head tapeet-sarjad, mida võib vaadata, aga mitte midagi ilgelt head küll ei ole imo, aga maitse asi

Rage
29.06.09, 16:24
vaatasin ka ühte-kahte osa.. maitea.. mis seal huvitavat on kui keegi peab oma vanaema nime oluliseks kaenla alla tatoveerida.. või keegi miski sõjaordeni pildi kuklale..

p.s. ma pole siiani näinud veel ühelgi neiul tatood, mis teda kenamaks teeks.. küll aga selliseid, mis on elumõttetud ja rikuvad kena neiu pigem ära..

Aristotep
17.07.09, 13:57
Ideel on jumet...

http://www.youtube.com/watch?v=VjihaK7HfGs

pikk28
17.07.09, 13:58
Ideel on jumet...

http://www.youtube.com/watch?v=VjihaK7HfGs

kui deppi saasta filmi käisin vaatamas, siis näitas seda treilerit. minu jaoks must vaatamine. loodame, et mingi kaka ei ole.

pastilaa
17.07.09, 14:06
Traileri jagu ideed - enamasti sellised asjad ON kaka :).

Aristotep
17.07.09, 14:15
Traileri jagu ideed - enamasti sellised asjad ON kaka :).


Saame näha. Sama autori poolt samal teemal lühifilm on saanud kõrge raitingu imdb-s. Pluss veel Peter Jackson.
Ootused on igatahes kõrgel.

pastilaa
17.07.09, 14:23
Muide - fantastiline film, mida vist 5 korda on vaadatud.
http://www.youtube.com/watch?v=51U0f4VKXIg

rohelinekonn
26.07.09, 22:24
on vaja veel komöödia sarju selliseid häid poole tunniseid et kui juhe koos siis hea vaadata

Davy
26.07.09, 23:21
hakkasin ka Weedsi vaatama just. 4 osa vaadatud... vaatan kindalsti kõik ära.. peale esimest osa oli selge, et asi on nuts:P


Vaatasin ka 4 osa ära, kuidagi tundus nagu meeste variant meeleheitel koduperenaistest. Kindlasti ei ole kehva sari , aga kas peale 4 esimest osa läheb asi paremaks? Praegu olen kahevahel, kas viitsin edasi vaadata.

-andres-
26.07.09, 23:25
Vaatasin ka 4 osa ära, kuidagi tundus nagu meeste variant meeleheitel koduperenaistest. Kindlasti ei ole kehva sari , aga kas peale 4 esimest osa läheb asi paremaks? Praegu olen kahevahel, kas viitsin edasi vaadata.

Esimesed 2 hooaeg on küll minu meelest väga head. Mulle isiklikult meeldivad ka järgmised hooajad, kuid esimesi kiidetakse enim.

leits
27.07.09, 00:05
millest see weeds on?

alaska
27.07.09, 00:55
kanepist.

mihkel7
27.07.09, 12:43
weeds on ikka ülinuts. 5. hooaeg jälle parem kui neljas, mis võrreldes esimeste hooaegadega valmistas väheke pettumust.

vonkartoffel
17.08.09, 01:49
how i met your mother on päris hea http://watchhowimetyourmother.com/episodes/409_howimetyourmother_thenakedman_megavideo.html suht pull osa

muruntau
23.08.09, 13:49
hakkan just Tarantino uut filmi vaatama. And I want my scalps 8)

KeRRRt
23.08.09, 14:31
My wife and kids
Hope and Faith
2 and half men
family guy


ja ongi moosna.

leits
23.08.09, 15:31
ma l2hen tarantino filmi kinno vaatama, ma ei hakka filmielamusi rikkuma kodus :D

a nyyd mul on uut sarja vaja ..

prison break l2bi
dexteri uued osad tulemas
sopranod vaadatud


mis edasi vaadata? action sari mingi oleks ka eht .. ahjaa mingid häkkeri sarnased sarjad meeldivad ka, kui neid yldse on :D any ideas?

vonkartoffel
23.08.09, 16:36
day break

alaska
23.08.09, 16:46
day break


kas see on see, kus kutt elab samas päevas koguaeg?

rohelinekonn
23.08.09, 17:10
kas see on see, kus kutt elab samas päevas koguaeg?


jah

Uniquest
23.08.09, 21:45
how i met your mother on päris hea http://watchhowimetyourmother.com/episodes/409_howimetyourmother_thenakedman_megavideo.html suht pull osa


OMG, ma leidsin lõpuks sarja, mille ma kavatsen ära vaadata. ;D

nikitheone
23.08.09, 23:14
himym on parim saade ever

vsiu100
24.08.09, 09:27
käisin eile Tarantino "Inglourious Basterds" vaatamas. meeldis.
hästi on suudetud pidevalt "pinget" õhus hoida, verised steenid ja must huumor on ka tasemel.

mihkel7
24.08.09, 11:53
OMG, ma leidsin lõpuks sarja, mille ma kavatsen ära vaadata. ;D


vaadatud lõpuni. ja see puhas nuts

bounce
24.08.09, 14:41
käisin eile Tarantino "Inglourious Basterds" vaatamas. meeldis.
hästi on suudetud pidevalt "pinget" õhus hoida, verised steenid ja must huumor on ka tasemel.

just tulin seansilt, haf to agree. väga tarantinolik lõpp kah.