PDA

View Full Version : Ülevaade HT HUSNG kartellidest ja Pokerstarsi arvamus



Toimetaja
04.01.14, 23:53
2011. aastal jõudis laiema avalikuse ette pokkeriprogramm Sharkystrator, mille ülesandeks on registreerida automaatselt soovitud turniiridele. Alates sellest hetkest hakkas HT HUSNG (Hyper-Turbo Heads-Up Sit & GO) mängude konkurents tugevnema meeletu kiiruse.

Ootenimekirjad, mille koostab Sharkystrator, suurenesid iga kuu ja seetõttu mängijate võimalus saada vaba laud vähenes. Teisisõnu ei olnud enam võimalik mängida ühes tunnis nii palju mänge kui varasemalt.

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/01/04/ht-husng-kartellid-ja-maffia/

rasmer
05.01.14, 01:32
Tead neid mehi Andu ? Mis kogemused on nendega ?

ranka
05.01.14, 01:38
Tead neid mehi Andu ? Mis kogemused on nendega ?

Kunagi (ma ei tea kas enam eksisteerib) oli isegi $60 ja $100 HTHUSNG-des Skype grupp nimega hu-maffia.

Fabulous
05.01.14, 04:44
Kunagi (ma ei tea kas enam eksisteerib) oli isegi $60 ja $100 HTHUSNG-des Skype grupp nimega hu-maffia.
Praegu on ka, aga need tüübid on täielik naljanumber. Põhimõtteliselt järgi ei istuta mängijatele kes on decent aga pole grupis ning mängijatele kes mängivad kõrgemal. Ehk siis reaalselt istutakse järgi ainult unknownidele. Ja kui unknown peaks kujunema enam-vähem mängijaks kes limiidis üles liigub, rematchitakse reaalselt ainult paarkümmend kuni sada mängu ja siis hakatakse vaherahu küsima. Ma leian, et sellise grupi eesmärk peaks olema demotiveerida inimesi üles liikuma selle näol, et mitte lasta neil kasumit näidata ning ajada variatsioon piisavalt suureks, aga vähemalt hetkel küll $100 grupp seda ei tee.

gamblingFTW
05.01.14, 05:04
Praegu on ka, aga need tüübid on täielik naljanumber. Põhimõtteliselt järgi ei istuta mängijatele kes on decent aga pole grupis ning mängijatele kes mängivad kõrgemal. Ehk siis reaalselt istutakse järgi ainult unknownidele. Ja kui unknown peaks kujunema enam-vähem mängijaks kes limiidis üles liigub, rematchitakse reaalselt ainult paarkümmend kuni sada mängu ja siis hakatakse vaherahu küsima. Ma leian, et sellise grupi eesmärk peaks olema demotiveerida inimesi üles liikuma selle näol, et mitte lasta neil kasumit näidata ning ajada variatsioon piisavalt suureks, aga vähemalt hetkel küll $100 grupp seda ei tee.

hmm.. näide?

e: ja praegu 100ste kartell väga efektiivne

Fabulous
05.01.14, 05:25
hmm.. näide?

e: ja praegu 100ste kartell väga efektiivne
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=41301943&postcount=278

Codecci
05.01.14, 05:38
Lol @ maffia ja kartell... Need sõnad peaks iseloomustama ikka tähtsaid onusid tegemas kuritegelikke asju mitte nohkarist koolipoiste gruppi arvutimängu mängimas :D

Aga jah suht loogiline asjade käik, rumal oleks nii mitte teha. HU cashis ka mingil määral see toimub.

gamblingFTW
05.01.14, 05:40
Bollocks, see link on mängija kohta, kes tegelikult peaks seal kartellis olema ja kes kindlasti varsti on. Enamus liikus alla esimese kahe nädalaga. Ma battlesin 100stes unlimited games ja enamus samamoodi afaik. Mis point oleks istud kõrgema limiidi mängijaid kes sind biidivad? Ei istuta neid regusi, kes battlevad oma pos eest 200-300 ja kes jookseks üle avg kartellli regust. Kes ei istu rege need visatakse välja kartellist. Selle eesmärk on see, et ei oleks freeroll bumhuntereid ja kõik kes mängivad mingit limiiti peavad kaitsma lobbisi uute mängijate eest mitte aint regfighterid.

ranka
05.01.14, 06:13
Lol @ maffia ja kartell... Need sõnad peaks iseloomustama ikka tähtsaid onusid tegemas kuritegelikke asju mitte nohkarist koolipoiste gruppi arvutimängu mängimas :D

Aga jah suht loogiline asjade käik, rumal oleks nii mitte teha. HU cashis ka mingil määral see toimub.

Kuritegevus liigubki vaikselt edasi internetti ning suuri rahavooge juhivad patsiga ja prillidega poisid, mitte 3x3 kuubis või sigari, kaabu ja konjakiklaasiga onud. Asjade loogiline areng.

Codecci
05.01.14, 06:54
Antud tegevuses pole isegi mitte ligilähedaselt midagi kuritegelikku... Minu arvates pole isegi midagi ebaeetilist ega valet, kuigi see vaieldav :p

alaska
05.01.14, 11:06
Kõige eetilisem tundub olevat variant, kus pimedalt pannakse mängijaid kokku. Kõik versioonid sealt edasi lähevad ebaeetilisuse poole.

Karelkorm
05.01.14, 11:11
Kas te ei arva, et enamus sealsetest mängijatest freerollivad anyway. Vb mõned mängud nädalas teevad uute tulijate vastu, aga ülejäänud aja nauditakse oma kuuluvust bumhuntides. Lõpuks hakkab sisepingete tõttu asi käärima ja kartell läheb laiali. Kas mitte kõige esimene rühmitus kuidagi nii laiali ei läinud? Või on kontrollimiseks mingi hea meetod välja mõeldud? Väiksemas seltskonnas toimiks asi kindlasti paremini, aga siis oleks raske tervet limiiti kontrollida.

VisaHing
05.01.14, 12:28
Ei mõista, miks Stars ikka pole veel anonymuseks muutnud laudu. St. niikaua kuni käib regamine näidatakse lihtsalt mängija nime '' Player1 ''. Mäng läheb käima ja siis saab alles teada, et kelle vastu mängid.

Easy fix.

Karelkorm
05.01.14, 13:15
Järelikult see ei teeniks neile long runnis max ev-d, nii lihtne see ongi.

atsetoon
05.01.14, 13:37
pole nõus. kui 10 minutilised ja pikemad ootenimekirjad lühemaks jääks, siis genetaks ju rohkem reiki? või arvad sa, et husng mängijad hakkas sellepärast HU cashi mängima, kus probleem on veel suurem ja ammu päevakorral?

edit: ja üleüldse minu jaoks on tõsiselt üllatav, et stars ei ole hyperite koha pealt omapoolsete lahendustega juba välja tulnud. pole ju normaalne, et üks inimene kontrollib põhimõtteliselt kogu turgu. max ev starsi jaoks oleks, kui nemad sarnase programmi või skriptiga välja tuleksid: müües seda kasvõi FPPde eest poes.

Mr_Kenny
05.01.14, 15:09
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=41301943&postcount=278

Sample sizee

alaska
05.01.14, 16:26
Ma arvan, et enamuse mitteedukate tubade poolt alahinnatakse suurte võitjate olemasolu vajalikust pokkeris. Proovitakse raket geneda nii, et keegi ei võida ja kiiresti ei kaota jne. Hyperites on osadel mängijatel julmad kasumid ja see tõmbab minuarust väga palju fishe juurde. Stars on sellest aru saanud ja laseb nendel suurtel võitjatel tekkida. See minu arvamus, võin ka mööda panna.

gamblingFTW
05.01.14, 16:30
Jep ma usun ka, et eeldatavalt see jätkusuutlikum.. Tehakse battlenet, uute regude tekkimine aeglustub kindlasti ja action võib kehvemaks muutuda longrunis.

alaska
05.01.14, 16:39
Jah, nagu lotomängijale võid lõpmatuseni tuua võrdluseid lotovõit=meteoriidiga pihtasaamine, ta ütleb ikka, et näe see ju võitis ja ostab pileti.

tafka31
05.01.14, 16:57
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=41301943&postcount=278

Väga vana postitus ju. Ammu uued tuuled juba 100stes.