PDA

View Full Version : Metsapull triobetis



Metsapull
26.10.08, 11:18
Viimasel neljal päeval olen siis natukene tõsisemalt proovinud triobeti 6 max NL-10. Varasema aja kohta on ka mingid andmed aga seal on segamini 6max ja fullring.

Hetke seisuga olen seadnud endale triobetis järgmised eesmärgid:
1. Mängida mõnda aega ainult NL-10 6maxi ning vaheldusena mõnda sobivat turniiri(Näiteks: freerollid ja mõned triobeti eriturniirid).
2. Mitte näppida omahat ega muid asju, mis mul üle jõu käivad. Omahas peaksin olema isegi plussis, aga üldiselt käib see siiski mulle üle jõu ja selle mängimine läheb rohkme gämblimise valdkonda.
3. Oktoobri kuu eest saadava rakebacki eest osta endale HEM, sest tegemist on igati kasuliku programmiga.
4. Mingeid kätte arvu ega kasumit plaaniks ei võta, sest mängin nii palju kui viitsimist ja aega on.

Bankroll on hetkel: 257,01€

Viimase nelja päeva näitajad siis ja kaardijooks tunudb olevat ülihea:

Käsi on siis 3003:

VPIP% 20.2 PFR% 12.4 Agg 2.05 FlopAgg 2.23 Agg% 33.3 TurnAgg% 32.8 RiverAgg% 28.5 bb/100 37.3

EDIT: Ja kas Te seda graafikut näete või ma olen midagi puusse pannud?

Graafik:

Aristotep
26.10.08, 15:30
Näeb küll graafikut. Kas su kasutajanimi Triobetis on ka Metsapull btw?

Metsapull
26.10.08, 17:03
Jep, trios olen ka Metsapull.

Metsapull
26.10.08, 20:59
Selle nädalaga, siis asjad ühel pool ja bankroll 300,59€.

Tigrano
26.10.08, 21:07
Kirjutasid küll, et lased pikemalt NL10 aga kuid mingid plaanid oled ikka teinud, millal üles liigud limiidis.

Metsapull
26.10.08, 21:18
Kirjutasid küll, et lased pikemalt NL10 aga kuid mingid plaanid oled ikka teinud, millal üles liigud limiidis.


Arvatavasti järgmise aasta alguses. Selle aja peale peaks juba natukene rohkem käsi ka kogunema ning saab enda mängu kohta suuremaid järeldusi teha.

Tigrano
26.10.08, 21:23
Arvatavasti järgmise aasta alguses. Selle aja peale peaks juba natukene rohkem käsi ka kogunema ning saab enda mängu kohta suuremaid järeldusi teha.


Palju käsi kuus umbes mängid oskad öelda.

Metsapull
26.10.08, 21:26
Viimasel ajal on tulnud peaaegu tuhat kätt päevas, kuid praegusel hetkel on olnud ka vaba aega keskmisest rohkem. Ma arvan, et järgmistel kuudel peaks ehk 20 000 ära tulema, nii et aasta lõpuks peaks kuskil 50 000 kätt kokku saama.

Tigrano
26.10.08, 21:29
Viimasel ajal on tulnud peaaegu tuhat kätt päevas, kuid praegusel hetkel on olnud ka vaba aega keskmisest rohkem. Ma arvan, et järgmistel kuudel peaks ehk 20 000 ära tulema, nii et aasta lõpuks peaks kuskil 50 000 kätt kokku saama.


Siis on Sul igati mõistlik plaan, edu.

Aristotep
26.10.08, 22:25
20k kätt peaks olema igati tehtav. Järgmise kuu eesmärgiks saab mul samuti 20k kätt. Oli eesmärgiks juba see kuu, kuid kohutav jooks võttis vahepeal isu mängimiseks ära :)

Metsapull
27.10.08, 13:20
Lõpuks siis õnnestus jõuda Weekend Rankingu Sit and Gole:


Weekend ranking

Soovid olla võitjate seas?! TrioBet korraldab Nädalalõpu edetabeli võistlused millel mängitavate turniiride osavõtumaks on €1 kuni €5 ning need annavad edetabeli punkte sõltuvalt mängijate arvust.
Peale edetabeli lõppu saavad 10 parimat mängijat võimaluse mängida tasuta Sit&Go turniiril mille auhinnafond on €200! TrioBet'i poolt on auhinnad viiele parimale mängijale.

Turniiride kava
Turniirid leiate TrioBet'i pokkeritoast MTT Tournaments / Regular alt

Edetabeli turniirid
Reedeti kell 18.00 (CET) NL Hold’em €1+€0.10
Laupäeviti kell 18.00 (CET) NL Hold’em €3+€0.30
Pühapäeviti kell 18.00 (CET) NL Hold’em €5+€0.50

€200 Freeroll Sit&Go Top 10 edetabeli mängijale toimub
Kolmapäeval kell 18.00 (CET) NL Hold’em

Auhinnaraha jaotus Sit&Go Freeroll'il
1 koht - €70
2 koht - €50
3 koht - €40
4 koht - €30
5 koht - €10

NB! Top 10 finaalis antava algstäki suurus sõltub nende lõplikust edetabeli kohast. Selleks, et finaaliks saada võimalikult suurem algstäkk on Sul on vaja saada võimalikult kõrge positsioon Top 10 seas! Algstäki suuruse leiate allpool olevast tabelist:

Koht Algstäki suurus
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10 5000
4000
3500
3000
2500
2000
1700
1400
1200
1000

Tänu reedes turniiri võidule siis alustan finaali suuruselt neljanda stackiga. Algstäkk oleks võinud olla isegi suurem aga laupäevasel turniiril komistasin kahel korral ässade otsa.

PS: Trios kontoseis hetkel 308,20€ + kuu lõpus on tulemas veel rakeback, mis hetkel oleks 90$, aga sellest üks osa läheb HEM-i peale ja teise osa eest teen arvatavasti Towerisse esimese deposiidi.

Metsapull
27.10.08, 21:37
Esimeses postis sai välja toodud mõned HEM-is olevad statistilised näitajad (VPIP%, PFR%, Agg, FlopAgg, Agg%, TurnAgg%, RiverAgg%, bb/100).

Kas keegi hea inimene oskab öelda, millised on veel tähtsamad näitajad, millel tasub tähelepanu pöörata?

Tigrano
27.10.08, 21:48
Esimeses postis sai välja toodud mõned HEM-is olevad statistilised näitajad (VPIP%, PFR%, Agg, FlopAgg, Agg%, TurnAgg%, RiverAgg%, bb/100).

Kas keegi hea inimene oskab öelda, millised on veel tähtsamad näitajad, millel tasub tähelepanu pöörata?


Kindlasti jälgi veel, Blind steal, fold BB to steal, flop/turn/ c-bet

Metsapull
27.10.08, 22:39
Kindlasti jälgi veel, Blind steal, fold BB to steal, flop/turn/ c-bet


Ja umbes millise suurusse need jääda võiksid? Ja mis vahe on asjadel "Overall steal success" ja "Steal Pct"?

Keiss
28.10.08, 01:59
See nädal alustavad kõik sama suure stackiga. Ise sinna siis 2x jõudnud ja ka seekord. Eelmised korrad sai siis 35€ ja 50€ ära toodud. Ise osalesin seekord ka ainult ühel turnal ehk kõige kallimal ja sain tänu 3. kohale sinna. Kusjuures vaatan Metsapull sa ka Trios kõva käpp siis kui nii palju rakebacki saad. Endal hetkel 112$ saada ja mul on sellel rakebackiga samad plaanid :)

Tere Tarmo,

Uuendused tulevad uuest kuust ehk siis novembris.

Tervitades / Best regards,

Taivo Egel


TrioBet Poker Department

ranka
28.10.08, 02:33
Ja umbes millise suurusse need jääda võiksid? Ja mis vahe on asjadel "Overall steal success" ja "Steal Pct"?


Steal PCT -> steal percent ehk kui suure rangega (keskmiselt) open-raised sa CO, Button või SB.
Overall Steal Success -> ehk kui edukas su steal oli (vastased foldsid, kui sa stealisid ehk open-raised CO, Button või SB)

marguzz22
28.10.08, 07:55
trios ei ole rakebacki mitte mingi probleem tegelikult saada + 6maxis tuleb see kiiremini ka kui fullring, see 200 dollarit koguneb sinna tegelikult päris kiirest... Ma olen tähele pannud kui teha üks kahe tunnine sess, siis tuleb ca. 10-15 dollarit rake- nii,et 20päeva 4-6 lauda/2h päevas ja peaks see 200 kogutud olema... :club: :club:

RudiTurbo
28.10.08, 08:08
wow, see algstäki suuruse asi meeldib mulle küll kohutavalt, ma pole siiamaani üle top4 qualinud sinna Weekend rankingule vist vist :)

Minuarust mängid Sa piisavalt stabiilselt, et võixid isegi juba natuke varem NL20 peale liikuda.
Mu BR pole väga palju suurem, aga midstackin NL50't :)

Metsapull
28.10.08, 10:25
wow, see algstäki suuruse asi meeldib mulle küll kohutavalt, ma pole siiamaani üle top4 qualinud sinna Weekend rankingule vist vist :)

Minuarust mängid Sa piisavalt stabiilselt, et võixid isegi juba natuke varem NL20 peale liikuda.
Mu BR pole väga palju suurem, aga midstackin NL50't :)


Kohati teen ikka väga suuri lollusi ja mäng on siiski suhtelisel ebastabiilne. Täna hommikusel sessil suutsin vahe peal rohkem kui 20$ miinuses olla, aga õnneks lõpp läks paremini ja suutsin isegi kergesse plussi jääda. NL-10 on hetkel paraja tasemega minu jaoks.

Metsapull
28.10.08, 10:27
See nädal alustavad kõik sama suure stackiga. Ise sinna siis 2x jõudnud ja ka seekord. Eelmised korrad sai siis 35€ ja 50€ ära toodud. Ise osalesin seekord ka ainult ühel turnal ehk kõige kallimal ja sain tänu 3. kohale sinna. Kusjuures vaatan Metsapull sa ka Trios kõva käpp siis kui nii palju rakebacki saad.




Ei ole kõva tegija, omahas gämblimine tõi suure osa rakest.

Keiss
28.10.08, 16:57
NL10-s on tegelikult raket raske saada kuna max rake on 0.10 vist. Mina olen ka suure osa oma rakest saanud NL20-NL50 mängides. Kahjuks trios on sellel tasemel laudu väga vähe ja ma ei oska istuda lauas, kus flopi vaatamise % alla 30.

Aristotep
28.10.08, 16:59
Nl10-s toob 1k kätt umbkaudu 10 dollarit raket. Seega täiesti võimalik.

AshrakWhite
28.10.08, 20:20
kas mina mängin eriti juralt või on Metsapullil ikka päris hea kaardijooks olnud et 4 päevaga 100 taala hankida NL10's ?!?!!?


kõik teevad Allinne su vastu?!

Metsapull
28.10.08, 20:24
Allinne ei tee, aga kaardijooks on tõesti hea.

Praegune graafik on siis selline:

RudiTurbo
29.10.08, 18:07
Metsapull magasid freerolli maha , aga grats, sit outisid rahasse :D Otsustaval hetkel kui Sul 5 chipi oli alles, said 44'ga quadsid :D
Ja outsittisid raineri, kes sit outis end bubble peale :D

Praegu Tihane, Keiss , mina otsustame siis võitjat, ma short stack :)

Metsapull
29.10.08, 18:09
Ei maganud maga. Kahjuks ei õnnestunud triosse sisse logida :(. Aga hea, et vähemalt rahadesse tulin.

Metsapull
01.11.08, 19:34
Täna siis õnnestus triobet jälle tööle saada. Rakeback oli ka iusti ära tulnud ja enne mängima hakkamist on bankroll 373 eurot.

mihkel88
02.11.08, 21:07
ka mul on samad plaanid mis sul...nl10 trios 6max ja vahetevahel ka mõni turniir. Loodan et suudan sellest kinni pidada, kuid väga kindel endas pole, korra tuli see nädal juba tilt peale ja 100 dollarit rolli kadus. Pooles süüdistan uskumatult halba jooksu ning pooles tilti. Igastahes edu ja korralikku br managementi sulle! laudades näeb.

mihkel88
02.11.08, 21:09
aa ja mitu lauda korraga mängid?

Metsapull
02.11.08, 22:01
aa ja mitu lauda korraga mängid?


Eks ta oleneb päevast ja kellaajast, aga 4 on tavaline.



ka mul on samad plaanid mis sul...nl10 trios 6max ja vahetevahel ka mõni turniir. Loodan et suudan sellest kinni pidada, kuid väga kindel endas pole, korra tuli see nädal juba tilt peale ja 100 dollarit rolli kadus. Pooles süüdistan uskumatult halba jooksu ning pooles tilti. Igastahes edu ja korralikku br managementi sulle! laudades näeb.


Endal ka tildipoisiga väikseid probleeme. Viimased paar päeva on kohe täiesti ikaldunud selle tõttu :(

marguzz22
04.11.08, 08:24
metsapull olen suga päris mitmes lauas trios mänginud ja su peamine probleem on see, et sa nl10 liiga palju trikitad ja agro oled... .ala 3betid pasaga jne.. need inimesed ei foldi mitte kunagi, lihtsalt valuebet ja c-bet aeg-ajalt. See on vähemalt minu arvamus.. Kuidas läinud on?

Metsapull
04.11.08, 11:21
Üle kivide ja kändude, aga kurtmiseks põhjust igastahes pole.

marguzz22
04.11.08, 13:15
mitu lauda sa korraga mängid ja kuidas winrate on? ***** see triobet, ma mängin 6 lauda ja noo viimane sess 2000 kätt ja +5dollarit, nii palju suckoute pole ammu tehtud.... vbl oleks mõlemale kasulik teha swet session nagu 2p2 tehakse- teamvieriga sina teed oma mängu ntx tund aega ma kommenteerin msn ja siis vastupidi, et õppida ? huvitav ja õpetlik oleks....

Keiss
04.11.08, 16:27
Minule on Pull trios küll hea mulje jäänud. Tänu sellele, et ta vahest trikke teeb ongi temaga raskem mängida. Viimasel ajal sa vist rohkem 6-maxis nii, et pole saanud su tegemisi jälgida eriti. Mulle 6-max eriti ei istu.

Metsapull
04.11.08, 16:37
mitu lauda sa korraga mängid ja kuidas winrate on? ***** see triobet, ma mängin 6 lauda ja noo viimane sess 2000 kätt ja +5dollarit, nii palju suckoute pole ammu tehtud.... vbl oleks mõlemale kasulik teha swet session nagu 2p2 tehakse- teamvieriga sina teed oma mängu ntx tund aega ma kommenteerin msn ja siis vastupidi, et õppida ? huvitav ja õpetlik oleks....


Kuus lauda on minu jaoks natukene paju (mõtlen siis 6 maxi, fullringi puhul rohkem siis muidugi). 4 (üldiselt võtan 3-5 lauda) on selline täiesti paras arv, actionit pole küll nii palju kui 6 puhul, aga tänu sellele jääb rohkem aega vastaste täpsemaks jälgimiseks.

Aristotep
04.11.08, 16:42
Viimasel ajal ka paar korda samas lauas kokku saanud. Ei saa küll mängustiili kohta midagi halba kosta. Statside järgi suht solid.

Metsapull
05.11.08, 11:24
***** see triobet, ma mängin 6 lauda ja noo viimane sess 2000 kätt ja +5dollarit, nii palju suckoute pole ammu tehtud.... vbl oleks mõlemale kasulik teha swet session nagu 2p2 tehakse- teamvieriga sina teed oma mängu ntx tund aega ma kommenteerin msn ja siis vastupidi, et õppida ? huvitav ja õpetlik oleks....


Teisele osale jäi eile vastamata millegi pärast. HEM-i trial sai just läbi seega winrate'i ei oska öelda, aga kokkuvõttes peaks see kerges plussis vist isegi olema, sest alguses sai ikka väga palju lollusi seal teha.

Selle mängu jälgmist võiks ehk tõesti proovida. Kuigi hetkel plaanin Toweris fullringi (kui netelleriga asjad korda saan) proovida ning triobeti 6-maxiga tuleb vist väike vahe sisse mõneks ajaks.

Metsapull
05.11.08, 18:40
Igaks juhuks mainin ära, et triobetis on mul chat juba kaua aega tagasi ära võetud. Seega kahjuks ma midagi Teile vastata ei saa.

Metsapull
06.11.08, 16:40
Pagana leedukad ;) Hakka või chatti nende pärast maha võtma.

Tigrano
06.11.08, 16:44
Kuidas Sul läheb, kas oled Toweris hakkama saanud või on raske harjuda.

Metsapull
06.11.08, 16:49
Ei ole jõudnud veel sinna deposiiti teha :( Netelleri omad tahtsid mu isikut tõestada. Dokumendid saatsin juba nädalavahetusel ära, aga midagi nad mulle vastanud. Üks päev sai ka kiri saadetud, kui kaua aega läheb, aga support pole veel vastanud.

Tigrano
06.11.08, 17:36
Ei ole jõudnud veel sinna deposiiti teha :( Netelleri omad tahtsid mu isikut tõestada. Dokumendid saatsin juba nädalavahetusel ära, aga midagi nad mulle vastanud. Üks päev sai ka kiri saadetud, kui kaua aega läheb, aga support pole veel vastanud.


Jube, kus kõik võtab alati aega, suht närvesööv tegevus see rahade liigutamine, kui mingeid kirju hakatakse nõudma.

Keiss
06.11.08, 18:55
Mul polnud mingeid probleeme netelleriga. Ainult mingi tibi sealt vuristas mulle küsimusi salasõnade kohta, millele eeskujulikult vastasin ning sellega sain kohe ülekande tehtud. Kogu üritus alates Netellerisse regamisega kuni Toweri rahalauda istumisega võttis aega alla 30 minuti.

Metsapull
07.11.08, 18:29
Mängisin täna weekend rankignu esimest etappi ning kukkusin välja juba 20-ndana. Sellist asja vist varem polegi juhtunud, et allinni minnes on mõlemal vastasel sama käsi. Emandad siiski AQo-de vastu siiski pidama ei jäänud, sest flopis tuli kohe äss lauda ning väljas ma olingi, sest ühe varasema lolluse tõttu polnud stack just kõige suurem.

Metsapull
08.11.08, 18:20
Mängisin täna weekend rankignu esimest etappi ning kukkusin välja juba 20-ndana. Sellist asja vist varem polegi juhtunud, et allinni minnes on mõlemal vastasel sama käsi. Emandad siiski AQo-de vastu siiski pidama ei jäänud, sest flopis tuli kohe äss lauda ning väljas ma olingi, sest ühe varasema lolluse tõttu polnud stack just kõige suurem.


Tänasel teisel etapil kukkusin jällegi varakult välja :(. Ei lähe need turniirid ikka sellel nädalal.

Metsapull
09.11.08, 20:34
Ei ole jõudnud veel sinna deposiiti teha :( Netelleri omad tahtsid mu isikut tõestada. Dokumendid saatsin juba nädalavahetusel ära, aga midagi nad mulle vastanud. Üks päev sai ka kiri saadetud, kui kaua aega läheb, aga support pole veel vastanud.


Sain vastuse siis eile. Ise olen ka ikka mõnus lambapea >:(. Arvel ei olnud näha kõik neli nurka ja seepärast oli vaja see uuesti saata. Tundub, et tänu sellele saan vist veel ühe nädalakese oodata.

marguzz22
12.11.08, 08:50
nju kuidas primas läheb?

Metsapull
12.11.08, 11:58
Ilma HEM-ita olen peamiselt mänginud NL-5te. Bankroll ikka tasapisi suureneb, aga eriti palju viimasel ajal mänginud pole.

marguzz22
12.11.08, 13:17
kuhu hem siis kadus, või trial sai läbi?

Metsapull
12.11.08, 13:21
Trial sai läbi.

marguzz22
12.11.08, 14:25
mmm okei, 50 dollarit see krdi uus mul ka kohe trial läbi, samas on netis ka piraat versioon, mis trioga täiesti toimib, teistega vist mitte...:)

Metsapull
14.11.08, 20:16
Võtsin trios täna kolm turniiri ette:

1.1 eurose weekend rankingu ja autumn PL omaha
ja see kord proovisin siis oma rahadega 5,5 eurist Bounty turniiri.

Esimesel kahel rahadesse ei jõudnud. Mõlemad turniirid lõpetasin 9 kohaga. Weekend rankingul ei suutnud ma maha visata oma AK-d ning Ruditurbo KK pidas ilusti lõpuni vastu.

Bounty turniiril suutsin saada kolmanda koha ja 30 euri auhinnaraha. Tegelikult vedas üksjagu, et ma esikolmehi hulka tulin, sest ühelgi hetkel eriti suurt stäkki ei omandanud ning pärast pikka kiratsemist langesin välja QQ vs K9, kui vastane sai turnil oma kunnile pihta :( (Tema oli siis SB ja mina BB). Turniiri tegi eriti meeldejäävaks ranka sitout olemine Bountyna. Lõpuks kui ta blindil olles allini läks, sai ta oma AK-ga kätte kunnide kolmiku ning välja langes neli (??) venda, kes olid bounty järele läinud.

RudiTurbo
14.11.08, 20:19
Ranka bounty laks oli jah päris koom ;D
Bountys pidasid hästi vastu, jama biit ainult lõpux, olex saanud just mängu tagasi.

Tigrano
14.11.08, 20:25
Tubli töö bounty turniiril Metsapull.

Ranka peaks olema kuskil Olympicus eks sellepärast sit out oligi, päris huvitav võis selline olukord olla ;D

Metsapull
18.11.08, 21:14
Luckbox töötab täna päris hästi. Teisel katsel õnnestus pilet võita Balti meistrikate nädala finaali (Tegemist siis põhiturniiri sateliidiga). Teine turniiri mida proovisin oli Omaha 200€ freeroll, kus õnnestus jõuda finaallauda. Kahju on ainult sellest, et ise eriti hästi ei mänginud ja hea tulemus tuli tänu suurepärasele kaardijooksule.

ranka
19.11.08, 05:16
Bounty turniiril suutsin saada kolmanda koha ja 30 euri auhinnaraha. Tegelikult vedas üksjagu, et ma esikolmehi hulka tulin, sest ühelgi hetkel eriti suurt stäkki ei omandanud ning pärast pikka kiratsemist langesin välja QQ vs K9, kui vastane sai turnil oma kunnile pihta :( (Tema oli siis SB ja mina BB). Turniiri tegi eriti meeldejäävaks ranka sitout olemine Bountyna. Lõpuks kui ta blindil olles allini läks, sai ta oma AK-ga kätte kunnide kolmiku ning välja langes neli (??) venda, kes olid bounty järele läinud.


Lol. Too jutt jäi kahe silma vahele, sest sai natuke tahmas oldud, kui pühapäeal foorumit lugesin. Nüüd loen ja itsitan :P

Metsapull
21.11.08, 20:17
See nädal tuli see bounty turniiri võit lõpuks ära. Enne finaallauda vedas ka kõvasti kui minu poti Ässa ja Kolmega sain allinni minnes tripleupi täna mastile, kui vastas olid AQ ja AK. Samas võib rahule ka jääda, sest HU mida ma pelgasin läks mul päris hästi ja võit tuli lõpuks ilusti koju.

Metsapull
26.11.08, 17:42
Aeg läks, aga lõpuks sain endale HEM-i small stakes versiooni soetatud, netelleriga asju korda ei ole veel ikka saanuda :(, aga moneybookers aitas hädast välja lõpuks.

Metsapull
28.11.08, 16:48
Vähem kui tunni aja pärast hakkab, siis trios Bounty turniir, kus seekordseks jahitavaks olen mina. Varem sellises rollis olnud ei ole ja seepärast ei oska nagu midagi erilist teistmoodi teha. Loodetavasti kõik vennad minuga koos allinni ei lähe ning natuke on ka mängurõõmu. Sitoutida igastahes ei kavatse ning kui midagi ootamatut ei juhtu, siis mängin kindlasti turniiril kaasa.

Davy
28.11.08, 17:05
Vähem kui tunni aja pärast hakkab, siis trios Bounty turniir, kus seekordseks jahitavaks olen mina. Varem sellises rollis olnud ei ole ja seepärast ei oska nagu midagi erilist teistmoodi teha. Loodetavasti kõik vennad minuga koos allinni ei lähe ning natuke on ka mängurõõmu. Sitoutida igastahes ei kavatse ning kui midagi ootamatut ei juhtu, siis mängin kindlasti turniiril kaasa.


Haah sul on täis lemmik mäng nüüd tulemas... igast käest saad umbselt valuet.

Metsapull
28.11.08, 18:45
Vähem kui tunni aja pärast hakkab, siis trios Bounty turniir, kus seekordseks jahitavaks olen mina. Varem sellises rollis olnud ei ole ja seepärast ei oska nagu midagi erilist teistmoodi teha. Loodetavasti kõik vennad minuga koos allinni ei lähe ning natuke on ka mängurõõmu. Sitoutida igastahes ei kavatse ning kui midagi ootamatut ei juhtu, siis mängin kindlasti turniiril kaasa.


Nojah, umbes 45 minuti jooksul ei võitnud ühtegi kätt. Mäng kohe üldse ei sujunud ning kui blindid olid 50/100 otsustasin oma 6-tega nupud sisse panna, kui ees oli kaks limperit. Kaks venda callisid ühel 75s ning ühel limperil oli AQs, mis lõpuks võitiski.

-andres-
28.11.08, 18:48
Kuradikurat :D. Istusin su vasakul käel. Teist Bountyt järjest alguses bounty vasakul käel ja lihtsalt ei pannud su allinni tähele. Poleks küll kätt võitnud, kuid vale lüke mitte callida siiski.

Metsapull
01.12.08, 23:48
Sai siis eelmise teisipäev õhtul toweris esimene deposiit algsele 10 dollarile lisasin kolmapäeval veel 25 dollarit. Praeguseks on sellest saanud 111 dollarit, millest siis 20 on esimese deposiidi boonus ning ülejäänud on peamiselt NL-10 fullringis teenitud (esimesl päeval eksisin kogemata NL-20 5-maxi, kus pärast kerget hittimist sai kiiresti jalga lastud). Esimese nädalaga tuli peaaegu 7000 kätt. Detsembris igal nädal sellist kätte hulka arvatavasti ei suuda mängida ning eesmärk oleks täis saada 20 000 kätt ning loodetavasti suudan edukalt suurendada ka bankrolli (tore oleks kui jõukasin 300 dollarini, aga peamine on siiski pluss poolele jäämine).
Teisi teemasi lugedes on jäänud silma see, et mitmele inimesele toweri tuba mängimiseks ei sobi. Praegusel hetkel ma ütleks, et tower on isegi mängimiseks mõnes mõttes mõnusam kui triobet. Üheks heaks asjaks minu meelest on see, et allini minnes (cashis) näitab kohe mängijate käsi ning ka võidu protsent ära toodud. Mugav on ka automaatne laua valik + ninng see, et võrreldes triobetiga on seal rohkeim mängijaid, tänu millele saab kogu aeg mängida vähemalt 8 laual. Minu enda jaoks on veel ka see hea, et toweris mängimisel (sama hulga laudade juures) võtab käikude tegemine rohkem aega, mis tõttu ei ole mul üleliigset, et niisama internetis vahtida, nagu ma tihti peale olen teinud trios mänginud. Siiski toweris paar miinust ka: 1. millegi pärast HEM-i mulle kõik käed ei ole alati kohale jõudnud, mistõttu on minu võidud HEM-i järgi tükk maad suuremad, kui nad olema peaksid. 2. HEM-i kasutamisel hakkab mul laudu automaatselt ette viskama, mis oluliselt segab mängimist ning mistõttu ma hetkel HEM-i laudades ei kasutagi 3. kui mõnes lauas on vaja teguteseda, siis hakkab all aken vilkuma, kuid kahjuks jätkub see vilkumine ka siis, kui ma seal lauas tegevus olen lõpetanud: vahel kui on vaja tegutseda, mitmes aknas korraga, siis läheb olulist aega vale akna peale.
Jutt läks nüüd natukene pikaks ja venivaks, seega ma panen lõpetuseks lihtsalt oma Toweri graafiku:

Metsapull
01.12.08, 23:58
Muidugi unustasin siis graafiku panna :)

http://img87.imageshack.us/img87/5706/towwwof6.jpg (http://imageshack.us)
By metsapullu (http://profile.imageshack.us/user/metsapullu)

marguzz22
03.12.08, 09:44
kas sa 6maxi ei mänginud ennem?

Metsapull
03.12.08, 11:26
Mingi ajal mängisin küll ja vahel arva olen seda praegugu trios vahelduseks toginud, aga mitte eriti tõsiselt.

Metsapull
03.12.08, 22:45
Sai siis ka trio reload boonuse järele mindud. Kahjuks oma laiskuse tõttu sai kaks päeva maha magatud, mistõttu 75€ boonuse suudan ehk heal juhul lahti mängida, kuid arvatavasti tuleb ära siiski 50€ boonus. Täna oli rohkelt vaba aega, mistõttu sai päris pikalt mängitud ning raked hande kogunes kuskil 250 kanti. Peamisetl sai siis mängitud FR NL-10e laudu, kuid nende kõrvale sai lahti võetud ka mitu NL-20 ja NL-50 lauda, kus täna läks kokkuvõttes isegi paremini. Kõigis laudades ostsin siis ennast sisse 10 dollariga. Esimene päev jäin siis 18 dollariga plussi ning NL-10s jäin umbes ühe buyini jagu miinusse. Graafik siis ka veel lisaks.

http://img529.imageshack.us/img529/1658/triowx0.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=triowx0.jpg)

Metsapull
04.12.08, 17:00
Sai siis ka trio reload boonuse järele mindud. Kahjuks oma laiskuse tõttu sai kaks päeva maha magatud, mistõttu 75€ boonuse suudan ehk heal juhul lahti mängida, kuid arvatavasti tuleb ära siiski 50€ boonus. Täna oli rohkelt vaba aega, mistõttu sai päris pikalt mängitud ning raked hande kogunes kuskil 250 kanti. Peamisetl sai siis mängitud FR NL-10e laudu, kuid nende kõrvale sai lahti võetud ka mitu NL-20 ja NL-50 lauda, kus täna läks kokkuvõttes isegi paremini. Kõigis laudades ostsin siis ennast sisse 10 dollariga. Esimene päev jäin siis 18 dollariga plussi ning NL-10s jäin umbes ühe buyini jagu miinusse. Graafik siis ka veel lisaks.

http://img529.imageshack.us/img529/1658/triowx0.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=triowx0.jpg)


Eile öösel ja täna sai veel kõvasti mängitud. Tänaseks nüüd aitab ka, sest lõpus tegin ise paar rumalat liigutust ja vastasel vedas ka üksjagu ning ei taha oma senist teenistust kergelt väsinuna ja tildisena maha mängida. Kokkuvõttes olen reload bonuuse jahtimisel nii kaugel, et üle poole 75€ jaoks vajalikest raked handedest on koos (hetkel kuskil üle 800). Kaardijooks on päris hea olnud (eriti just NL-20s ja NL-50s, NL-10s olen isegi miinuspoolel), mistõttu mängulise poole pealt olen umbes 130$ dollari jagu pluss poolel.

Metsapull
04.12.08, 23:35
Tänaseid toimetusi ära viska homse varna. Otsustasin selle boonuse jahi ära lõpetada.

Kiri on mõeldud pildi illustreerimiseks:

Tere Veiko!

Teie deposiit 01.12 oli 81EUR-i seega saate taotleda boonust 75 EUR
juhul kui kogute 1500 reigitud jaotust perioodil 1.12.2008 -
11.12.2008
http://www.triobet.com/et/poker/2006-08-11.html

Ilusat päeva ja edu mängus!

Lugupidamisega,

Sandor
Team TrioBet



http://img139.imageshack.us/img139/3079/aahtw7.th.jpg (http://img139.imageshack.us/my.php?image=aahtw7.jpg)

Peab vist ka uskuma hakkama, et trio on rigged.

Kokku jäin siis HEM-i andmetel 181$ plussi (vahe peal sai vist mõnes euro lauas ka mängitud, seega täpsemat summat ei oska öelda) ja rakebacki on ka vähemalt 32 dollarit tulemas.

Keegikolmas
05.12.08, 23:28
Rõõm näha et sa juba NL100 mängija oled...
20 sissega ja shoti ootama.
Palju õnne

Metsapull
06.12.08, 00:47
Ei tasu nii pahane kohe olla :P. Kerge katsetamine oli, sest kuna kuu algus oli tublis plussis, siis see 20$ dollari kaotus ei oleks väga mõju avaldanud. Kuna FR laudu vähe madalamatel tasemtel, siis seetõttu sai paar suuremat lauda ka lahti võetud. Aga trios mängides on siiski targem vist 6 maxiga piirduda, kus laudade arv on tundumalt suurem.

Metsapull
08.12.08, 13:17
Toweris jätkub asi endiselt vägagi roosiliselt. Bankrolli olen suutnud juba 250$ peale saada ja seega saab natuke rahulikuma südamega mängida ning ei pea enam shortiena mängima. Cashis mängisin eelmisel nädalal ainult natuke üle 3 tuhade käe, kuid bankrollile andis kõva boosti eiline 100 added turniir, kus oli anult 11 osalejat ning esikoha eest kukkues 105$. Aga cashi graafik on ka hea ning eelmisel nädal jäinn HEM-i järgi sealt 75$ plussi, kuigi tegelikult see summa on vist nata väiksem:

Metsapull
12.12.08, 13:00
Proovisin siis natuke ka NL-50 mängida, eile läks päris hästi, aga tänane päev on täielik häving. NL-50d tükil ajal enam ei proovi, sest enda mäng pole ka päri küps ning targem oleks kosuda madalamates limiitides.

Väikse ajaga kaks sellist kirssi + veel kahel korral ei suutnud AA-d ning ühel korral KK-d maha visata peale floppi ning hävisin kahel korral setile ning ühel korral madalale real + veel paar rumalust. Mingit graafikut küll ei ole kohe isu panna.

Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 5 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $23.74
BB: $46.96
Hero (UTG): $55.95
CO: $53.57
BTN: $36.81

Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with J :heart: Q :heart:
Hero raises to $2, CO calls $2, 3 folds

Flop: ($4.75) T :spade: K :club: 9 :heart: (2 players)
Hero bets $4.75, CO raises to $9.50, Hero raises to $33.25, CO calls $23.75

Turn: ($71.25) K :heart: (2 players)
Hero bets $17.81, CO calls $17.81

River: ($106.87) K :spade: (2 players)
Hero checks, CO checks

Final Pot: $106.87
Hero shows J :heart: Q :heart:
CO shows 9 :diamond: T :diamond:
CO wins $103.87
(Rake: $3.00)

Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $38.25
BB: $35.55
Hero (UTG): $62.63
MP: $10.17
CO: $62.53
BTN: $130.85

Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with A :diamond: A :spade:
Hero raises to $2, 1 fold, CO calls $2, 1 fold, SB calls $1.75, 1 fold

Flop: ($6.50) T :diamond: 7 :heart: J :heart: (3 players)
SB checks, Hero bets $6.50, CO calls $6.50, SB folds

Turn: ($19.50) 2 :heart: (2 players)
Hero bets $19.50, CO calls $19.50

River: ($58.50) Q :diamond: (2 players)
Hero bets $29.25, CO calls $29.25

Final Pot: $117.00
Hero shows A :diamond: A :spade:
CO shows J :diamond: Q :heart:
CO wins $114.00
(Rake: $3.00)

Teine käsi oli endal ka veits kehvasti mängitud, aga vastane turnil mõtles päris kaua ning ma arvasin, et tal on arvatavasti üks poiss ning äss kickeriks.

Aga 6 maxiga ja fullringi mängimise asemel keskendun ainult FR-ile.

BuildUp
12.12.08, 16:18
Palju sul rolli on NL50 jaoks?

Metsapull
12.12.08, 16:26
Palju sul rolli on NL50 jaoks?


NL-50 jaoks enam ei olegi, sest tegin päris kena väljamakse, aga NL-20 jaoks jätsin rohkem kui 100 buyini alles.

RudiTurbo
12.12.08, 23:27
NL20 jaoks, KES SIIS PRAEGU NL400 istub AH? :D

Metsapull
12.12.08, 23:37
NL20 jaoks, KES SIIS PRAEGU NL400 istub AH? :D


Korralikuks fullstackiga mänguks mõtlesin rohkem. Shortiena saab jah väheke suuremaid proovida. Aga trios pole vist ühtegi limiiti FR-s kus saaks vähemalt 8-l laual mängida, ükskõik siis kas päeval või õhtul.

Ja selline mulje on nv on sellistes suuremateski limiitides igasuguseid lahedaid vanasid.

RudiTurbo
12.12.08, 23:44
Muide üldse, milleks 100 Buy ini, ma olen juba suht kaua NL50's elus püsinud 10 - 20 BI vahemikus, aga buy inisin muidu poole stackiga, see pmst tegi mu BI varud kahekordseks.
Hetkel on üle 20BI full stacki jaoks ja olen juba 3 viimast sessi full stackiga teinud. Üritan muidugi võimalikult vähe gambleda, kuid vahel ikka juhtub.

Metsapull
12.12.08, 23:48
Muide üldse, milleks 100 Buy ini, ma olen juba suht kaua NL50's elus püsinud 10 - 20 BI vahemikus, aga buy inisin muidu poole stackiga, see pmst tegi mu BI varud kahekordseks.
Hetkel on üle 20BI full stacki jaoks ja olen juba 3 viimast sessi full stackiga teinud. Üritan muidugi võimalikult vähe gambleda, kuid vahel ikka juhtub.

Julgem tunne on mängida ja isegi bad beadid ja oma lollused ei mõju peaaegu üldse närvikavale.

Metsapull
16.12.08, 23:32
Toweirs on viimasel ajal kõik väga allamäge läinud, pmst iga sessioon on lõppenud kerges miinuse. Bad beate on ka olnud üksjagu, aga ise pole ka oma parimat mängu mänginud. Täna siis suutsin üle pika aja plussi jääda ja sedagi tänu ühele käele, kus õnneks reade pidas paika.

Tavaliselt ma nii ei mängi, kuid selle venna mäng tundus ülikahtlane ja asi lõhnas väga ace high järgi (pigem siiski arvasin, et tal on AK, AQ tundus natuke vähem tõenäoline). Ega ta just eriti hästi ei olnud mängitud, aga vähmalt ära ta tuli sellel korral.

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (MP3): $12.03
CO: $7.11
BTN: $1.85
SB: $10.12
BB: $2.11
UTG: $10.00
UTG+1: $5.34
UTG+2: $1.70
MP1: $5.37
MP2: $17.34

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP3 with 6 :spade: 6 :diamond:
3 folds, MP2 calls $0.10, Hero raises to $0.35, 1 fold, BTN calls $0.35, 2 folds, UTG raises to $1.10, 1 fold, Hero calls $0.75, BTN calls $0.75

Flop: ($3.45) T :spade: J :spade: 8 :club: (3 players)
UTG bets $2.60, Hero calls $2.60, BTN calls $0.75 all in

Turn: ($9.40) T :heart: (3 players - 1 is all in)
UTG checks, Hero bets $7.05, UTG calls $6.30 all in

River: ($22.00) 2 :spade: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $22.00
Hero shows 6 :spade: 6 :diamond:
BTN shows A :heart: Q :spade:
UTG shows A :diamond: Q :club:
Hero wins $20.91
(Rake: $1.09)

Metsapull
17.12.08, 10:57
Tegin siis blogikese ka lõpuks: http://metsapull.blogspot.com/

Metsapull
18.12.08, 00:14
Tegin siis blogikese ka lõpuks: http://metsapull.blogspot.com/


Tänase päeva parim käsis on siis selline. Blogi promo: oma tegemisi vist hakkan edaspidi rohkem kajastama blogis nagu juba täna tegin, kuid proovin ka seda teemat elus hoida.
Vastane tundus olevat paras donk, aga sellest saab arvatavasti ka käe järgi teada. :)
Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $57.71
BB: $91.47
UTG: $50.00
MP: $50.00
Hero (CO): $101.51
BTN: $49.19

Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 5 :club: 5 :diamond:
2 folds, Hero raises to $2, 2 folds, BB raises to $9.50, Hero calls $7.50

Flop: ($19.25) 9 :diamond: 5 :heart: 2 :heart: (2 players)
BB bets $19.25, Hero raises to $38.50, BB calls $19.25

Turn: ($96.25) 3 :club: (2 players)
BB bets $42.97, Hero calls $42.97

River: ($182.19) Q :heart: (2 players)

Final Pot: $182.19
BB shows A :diamond: Q :club:
Hero shows 5 :club: 5 :diamond:
Hero wins $179.19
(Rake: $3.00)

Metsapull
24.12.08, 23:06
Mina tõstan käed üles ja annan alla. Toweris ja trios mina enam korralikult mängida ei suuda. Triost tegin juba ükspäev suure cashoudi ning Toweris allesjäänud 155$ saatsin ka MB poole teele. Trios on mängimiseks jube ähe lauda ja Toweris on viimased päeva jubedalt läinud täna on umbes viis suuremat flippi läinud vastastele + pluss shortied, kes ei suuda oma kaaritdest kaugele vaadata ning hitivad iga ilmaga ning eriti närvi ajab ka HEM-i jama. Täna tahtsin kirumisse teemasse panna käe, kus turnirst allini minnes üks vend hittis oma 2-oudise ning sai rohkem 20$ poti endale, kuid võta näpust jälle on üks käsi kaduma läniud. Ja üleüldse on liiga palju käsi kaotsi läinud, sest siiski tahaks täpselt teada, kuidas mäng läheb. Lisaks sellele veel Toweris hetkel HEM-i kasutada ei saa ning kohati tuleb selle tõttu mitmeid kehvi otsuseid. Proovin selle starsi siis ära ning uuel aastal pean ennast kokku võtma ning ka rohkem oma mängu analüüsima.

Metsapull
25.12.08, 22:49
Lakkusin siis vaikselt haavu ja katsetasin starsi softi. HEM-i sain ilusti tööle ja mängida oli päris mõnus ning kuskil 10 laual mängides probleeme ajaga ei tekkinud. Hetkel siis tinistan NL-2s loodetavasti jõuab rahavoog varsti Towerist MB-sse ning saab natuke vabamalt mängima hakkama. Triost võtan siis ka viimased euro raasud välja ja koos Toweri rahadega peaks sellest piisama, et isegi NL-10t mängida. 100 buyini küll täis ei ole, aga 50ga saab ehk hakkama. Kui algus läheb kehvasti, siis vist liigun aste madalamale. Hetel siis plaanin keskenduda ainult PS-i rahalaudadele. Arvatavasti teistest NL-10 grindijatest jään ma kõvasti maha, aga peamine on siiski see, et asi läheks stabiilselt ja rahulikult ülesse poole ilma väga suurte kõikumisteta. Hetkel siis roll 24$ ning esimesel päeval tuli 10$ plussi.

http://img253.imageshack.us/img253/5779/pokerstars1pvtv7.th.jpg (http://img253.imageshack.us/my.php?image=pokerstars1pvtv7.jpg)

Tigrano
25.12.08, 23:10
Lakkusin siis vaikselt haavu ja katsetasin starsi softi. HEM-i sain ilusti tööle ja mängida oli päris mõnus ning kuskil 10 laual mängides probleeme ajaga ei tekkinud. Hetkel siis tinistan NL-2s loodetavasti jõuab rahavoog varsti Towerist MB-sse ning saab natuke vabamalt mängima hakkama. Triost võtan siis ka viimased euro raasud välja ja koos Toweri rahadega peaks sellest piisama, et isegi NL-10t mängida. 100 buyini küll täis ei ole, aga 50ga saab ehk hakkama. Kui algus läheb kehvasti, siis vist liigun aste madalamale. Hetel siis plaanin keskenduda ainult PS-i rahalaudadele. Arvatavasti teistest NL-10 grindijatest jään ma kõvasti maha, aga peamine on siiski see, et asi läheks stabiilselt ja rahulikult ülesse poole ilma väga suurte kõikumisteta. Hetkel siis roll 24$ ning esimesel päeval tuli 10$ plussi.

http://img253.imageshack.us/img253/5779/pokerstars1pvtv7.th.jpg (http://img253.imageshack.us/my.php?image=pokerstars1pvtv7.jpg)


Edu Starsis, loodan, et seal läheb paremini ja saad mängu jooksma. Grinderite projektist jätan Su siis praegu välja.

Metsapull
26.12.08, 23:43
Täna siis starsis jätkus suhteliselt hea kaardijooks nii roll on kerkinud 37,45$ peale ehk siis tänase (praeguseks juba eilse päevaga) kogunes plussi kuskil 13,5$ dollarit. Rahaline kasum on küll suurem, aga käsi sai läbi mängitud peaaegu kolm korda rohkem. Hetkel mängin juba 12 laual ning ajaliselt probleem pole olnud, sest ma olen üpriski nit stiilis mänginun. Sealse NL-2 seltskond on muidu üpriski kirju. Silma on jäänud isegi mõni Silverstar mängija ning hommikuse sessi aeg sai isegi ühe Supernovaga koos mängida. Stiili poolest on ka väga erinevaid vendi. Mingi sell oli 50 käe juures (ma tean, et see üliväike arv, aga ikkagi) 96/45 ning samal üks teine vend oli 45 käe juures 0/0.

Senise kahe päeva üldgraafik on siis järgmine:

http://img338.imageshack.us/img338/3715/ps2paevaoq3.th.jpg (http://img338.imageshack.us/my.php?image=ps2paevaoq3.jpg)

Keiss
27.12.08, 03:06
No ma ei tea, kas NL2 tõesti rahuldab sind? :)

Metsapull
27.12.08, 09:20
No ma ei tea, kas NL2 tõesti rahuldab sind? :)


Jah ::)

Metsapull
28.12.08, 00:26
Tänased õhtused kaks sessi läksid kehvapoolselt. Jooks ei olnud just kõige parem ning paar coolerit ja bad beati rikkusid päeva lõppu. Hommikul sai esmakordselt isegi 16 laual mängida ning õnneks suutsin sellega suhteliselt kenasti hakkama saada ning kokkuvõttes jäin kensti pluss poolele. Samas 2-dollari asemel 3-ga lauda istumine ennast ei õigustanud (rohkme on siiski asi vist kaardijooksus) ning homme proovin jälle 2-ga alustada. Kahjuks seoses jõuluajaga tundub, et igast raha saatmised venivad jubedalt, mistõttu triost tehtud väljamakset pole veel pangakontole laekunud (23.ndal sai siis see teele saadetud). Samuti pole veel kohale jõundud MB-sse päev hiljem tehtud makse. Loodetavasti siiski raha jõuab kohale, sest nendest rahadest ilma jäämine (eriti trio oma) oleks aasta lõpetuseks päris valus põnts. Bankroll on siis hetkel 43,87$.

Graafik liigub siis hetkel tempos 10$ päev:

http://img224.imageshack.us/img224/4333/ps3pokerstarsmitteplaysxq2.th.jpg (http://img224.imageshack.us/my.php?image=ps3pokerstarsmitteplaysxq2.jpg)

Tigrano
28.12.08, 00:34
Päris hästi oled grindinud ja seda isegi 16 lauas nagu aru sain.

Metsapull
28.12.08, 00:37
Päris hästi oled grindinud ja seda isegi 16 lauas nagu aru sain.


Vahe peal jah 16 lauda. Tavaline norm on 12, siis jääb piisavalt aega ning kiiremaid hetki ei tekki peaaegu üldse, sest mängin suhteliselt tightilt ja floppi just väga tihti ei näe.

Metsapull
28.12.08, 19:05
Tänan päev läks päris hästi ning bankroll on tõusnud 51,89$ peale. 5,5 doltsi kulus siis foorumi turniiri peale.

Graafik on siis sedamoodi, oleks võinud suuremgi olla, aga K8 osutus minu muttidest paremaks. Samas ise võitisin mõne flippi seega õnne üle kurta ei tohi eriti:

http://img147.imageshack.us/img147/988/4paevvip6.th.jpg (http://img147.imageshack.us/my.php?image=4paevvip6.jpg)

Ja see mitte-kõige toredam käsi ka siis:

Party Poker $2.00 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Dvtar (MP2): $10.05
PKlaus (CO): $1.66
mabubo (BTN): $1.95
LED#1ZEPP69 (SB): $5.00
daiouss (BB): $2.29
Hero (UTG): $5.92
k3b6h2d9 (UTG+1): $4.98
Fgraf66 (MP1): $0.66

Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG with Q :club: Q :diamond:
Hero raises to $0.08, 2 folds, Dvtar calls $0.08, PKlaus raises to $1.66, 1 fold, LED#1ZEPP69 calls $1.65, 1 fold, Hero raises to $5.92, 1 fold, LED#1ZEPP69 calls $3.34 all in

Flop: ($11.76) 8 :spade: J :heart: 7 :diamond: (3 players - 1 is all in)

Turn: ($11.76) 8 :diamond: (3 players - 1 is all in)

River: ($11.76) 5 :club: (3 players - 1 is all in)

Final Pot: $11.76
PKlaus shows 8 :club: K :spade:
LED#1ZEPP69 shows 2 :spade: 2 :diamond:
Hero shows Q :club: Q :diamond:
Hero wins $5.46
PKlaus wins $4.83
Hero wins $0.92
(Rake: $0.55)

Metsapull
29.12.08, 16:07
Towerist jõudis lõpuks raha MB-sse kohale ning bankroll on nüüd 185$, rahalaudades on isegi mõningane miinus juurde tiksunud täna. Hetkel ei oskgai öelda, kas jätkan veel samas limiidis, või proovin hakkama saada aste kõrgemalt

Metsapull
05.01.09, 11:33
Päevik on väga unarusse jäänud. Jaanuari kuuks sai siis järgmised eesmärgid võetud:

Jaanuari eesmärgid:
Distsipliin ja püsivus!!!
1. Cashi mängi ainult starsis
2. Ainult NL-2
3. Mängimise ajal muude asjadega ei tegele ja HEM-i ei piilu koguaeg
4. Vähmalt 20 000 kätt
5. 100$ kasumit
6. Toimetan trio viimased riismed starsi üle

Mõne eesmärgi osas olen hetkel õigel teel, kuid eesmärgi number kaks kohta võin juba praegu öelda, et tegu on selge läbikukkumisega. Viimane eesmärgidest saab aga see eest lähipäevil täidetud ning kui viimased rahad kohale jõuavad, siis on starsis NL-10 jaoks olemas natuke rohkem kui 50buyini.
Senine graafik NL-10s on ikka väga vinka-vonka ning kui üilmaid lapsikusi suudaksin vältida, siis võiksin märksa rohkem plussis olema. Samas vähemalt pregusel hetkel on endal tunne, et tasapisi hakkan starsi NL-10ga harjuma, kuid midagi põhjapanevat on hetkel veel vara siiski öelda.

http://img224.imageshack.us/img224/2527/nl10jaanuarpokerstarsispc9.th.jpg (http://img224.imageshack.us/my.php?image=nl10jaanuarpokerstarsispc9.jpg)

Metsapull
05.01.09, 14:02
Ennist jäid showdowni jooned peale panemata, seega otsustasin uuesti graafiku panna. Kuskil siis kui 1500 kätt mängitud (see madal punkt seal -31 daala juures) tegin mängus mõnes muutused. Raske öelda, kas sellest kasu on, aga mäng tundub hetkel paremini minevat ning punane jooneke on isegi plussi läinud (vägisi seda tõsta ei soovinud, lihtsalt tundus, et vanamoodi mängides starsis asjad ei lähe niimoodi nagu nad peaks). Eks kuu lõpus või millalgi saab juba öelda, kas see tõus oli lihtsalt upswing või ongi mänguliselt toimunund mingi nihe.

http://img396.imageshack.us/img396/5464/nl10starsisvol2ry8.th.jpg (http://img396.imageshack.us/my.php?image=nl10starsisvol2ry8.jpg)

AshrakWhite
05.01.09, 14:11
bluffi lainele läksid ve :D


showdown läks alla non show läks rõvedalt üless :D

Rage
05.01.09, 16:26
minu kogemus näitab ka, et nonshowdown peaks olema allpool showdowni.. sest esiteks showdowniga võidad suuremaid pote.. ja need poti kaotused, mis sa bluffides või aggrotades oled saanud.. lähevad lõpuks showdowni joone peale.. mitte punase joone peale..

Metsapull
05.01.09, 18:29
minu kogemus näitab ka, et nonshowdown peaks olema allpool showdowni.. sest esiteks showdowniga võidad suuremaid pote.. ja need poti kaotused, mis sa bluffides või aggrotades oled saanud.. lähevad lõpuks showdowni joone peale.. mitte punase joone peale..


Eks näis, mida kuu lõpus graafikud näitavad. Praegu erilist probleemi ei näe nende joonte osas. Palju olulisem on see, et mäng siiski vähemalt enda arvates sujub ning kokkuvõttes olen siiski pluss poolel hetkel.

Metsapull
22.01.09, 12:12
Pole kohe päris ammu postitanud. Ülikooliga seoses oli üksjagu tegemist ning oma osa võib ajada ka laiskuse kaela. Viimased päevad on hakanud asi jälle ülesmäge minema ning eilne päev tõi kuskil 7 buyini plussi. Tundub, et väikestviisi olen hakanud juba mõikama ka, kuidas vastased starsi NL-10s mängivad. Lollist kombest hakkan ka vaikselt lahti saama ning suudan juba teha folde rumalates kohtades, kus ma varem callisin. Samuti on vist väike kiiks toimunud mõtlemise osas ning mänginud olen peaaegu ainult siis, kui mul on tõsine nälg ja isu pokkerit mängida. Ükskiasi ei tule aga valutult ning see väike nihe toimus tänu suurele põrumisele. Bustoks just ei läinud, aga sai proovitud NL-25t, kus ajuvaba mänguga kaotasin mitu buyini. Kõikse toimus selle pärast, et ülikoolis sess, mis võttis palju energiat ning mängima sai hakatud väsinuna, mis tõi kaasa palju jama. Peale seda sai siis pokkeris tehtud kolme päevane paus ning sellel sai siis hoolega tegeletud eksamiks õppimiseks ning natuke sai mõeldud ka oma rumaluste üle pokkerilauas ning edaspidi katsun kindlasti hoidud selles, et üritan vägisi pokkerit mängida. Viimasel ajal on nüüd üksjagu vaba aega olnu ning see tõttu olen saanud pokkerit mängida hea tundega ning küllaltki puhanult. Ülikooli poole pealt peaks nüüd mõneks ajaks rahulik olema ning seetõttu on nüüd ka üksjagu vaba aega.

Kolme päevane paus sai siis tehtud, siis kui käte arvuks oli 6564. Pärast seda tuli varsti ka väike tõus ning siis hakkas pikk tolvani laskumine (tolvani oma seepärast, et ise sai halbamängu tehtud ning laskumine seepärast, et ka kaardijooks oli nirupoolne). Kuni eilse päevani sai siis enam-vähem nulli lähedal oldud ja siis tuli tõsine heater. Kahel korral sain suurema seti vastase seti vastu + paar slowplayd teinud venda sai kenasti ära karistada.

Viimase aja suurim pott oli siis selline. Ei taha kedagi solvata ning looodetavasti ei panda pahaks, et ma selle üles panen:

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $6.50
Hero (BB): $15.00
UTG: $10.65
UTG+1: $10.60
MP1: $1.60
MP2: $7.30
CO: $14.95
BTN: $4.95

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with T :club: T :spade:
3 folds, MP2 raises to $0.30, CO raises to $0.90, 2 folds, Hero raises to $2.70, 1 fold, CO calls $1.80

Flop: ($5.75) K :heart: T :heart: 6 :spade: (2 players)
Hero bets $3.30, CO calls $3.30

Turn: ($12.35) Q :diamond: (2 players)
Hero bets $6.10, CO raises to $8.95, Hero calls $2.85

River: ($30.25) 8 :heart: (2 players)

Final Pot: $30.25
Hero shows T :club: T :spade:
Hero wins $28.80
(Rake: $1.45)


Vastasel siis soldatid.


http://img178.imageshack.us/img178/4286/nl10jaaaaaaaaaaannnnnndq7.jpg (http://imageshack.us)
By metsapullu (http://profile.imageshack.us/user/metsapullu)

Metsapull
22.01.09, 12:20
http://img244.imageshack.us/img244/2265/nl10jaaaaaaaaaaannnnnnsch4.jpg (http://img244.imageshack.us/my.php?image=nl10jaaaaaaaaaaannnnnnsch4.jpg)

Kogu kasum on siis tulnud non-Sd winningsi pealt. Väga ei oska selles suhtes muuta midagi ning tegelikult vähemalt hetkel ei näe erilist põhkust muutmiseks, sest võib-olla on see küll veidi looserlik jutt, kuid lisaks kasumile on minu jaoks põnevus siiski ka tähtis ning regularidega tehtud korralik madin mitmete ja mitmete käte jooksul võib mõnel päeval isegi tuju paremaks teha, kui paar võidetud buyini mõnelt donkilt.

Tigrano
22.01.09, 12:25
http://img244.imageshack.us/img244/2265/nl10jaaaaaaaaaaannnnnnsch4.jpg (http://img244.imageshack.us/my.php?image=nl10jaaaaaaaaaaannnnnnsch4.jpg)

Kogu kasum on siis tulnud non-Sd winningsi pealt. Väga ei oska selles suhtes muuta midagi ning tegelikult vähemalt hetkel ei näe erilist põhkust muutmiseks, sest võib-olla on see küll veidi looserlik jutt, kuid lisaks kasumile on minu jaoks põnevus siiski ka tähtis ning regularidega tehtud korralik madin mitmete ja mitmete käte jooksul võib mõnel päeval isegi tuju paremaks teha, kui paar võidetud buyini mõnelt donkilt.


Täiesti usun neid jooni, sest turniirdel on näha olnud, et sa eriti ei hellita. Arvan, et mängid cashi, siis need iseloomulikud turniiri jooned ei ole kuskile kadunud ja paned samuti ka cashis ehk fold nuppu ei ole sinu jaoks olemas ;)

Metsapull
25.01.09, 15:00
Täna ja ka eile tegin paar katset jällegi NL-25s. Kergelt kõhe tunne oli ja natuke hirm oli ka sees, aga rahaliselt suutsin siiski plussi jääda, sest katsusin mängida hoolikamalt ning seega suutsin hakkama saada ainult mõne suure lollusega, kuna enamusele regularidele ma suht võõras, siis paaril korral õnnestus mul neilt stäkk kätte saada kohas, kus nad tuntud regulari vastu suudaks ehk fold nupu üles leida. Bluffimist proovsin ka vältida ning võtsin tagasihoidliku joone ette. Võib-olla jätkan siiski NL-10s, sest erilist kindlustunnet just ei olnud.

http://img264.imageshack.us/img264/8973/nl25shotttqg9.jpg (http://imageshack.us)
By metsapullu (http://profile.imageshack.us/user/metsapullu)

RudiTurbo
25.01.09, 17:29
Sul pole mitte kuskil mingit scared money, laxid nagu loom. Ma ei saa aru, mix Sa selle tourna võidu välja cashsisid, olexid PS'is NL100 läinud ja regularidel junni jahedaks bluffinud ja kuu ajaga duublisse teinud selle summa :)

Ja rsk, kuidas ma vihkan Sinusuguseid mängijaid Tourna lõpufaasides , nendega peab alati oma tournamendi noatera alla panema kuskilt preflopist lõpux mingi näruse AK'ga ;D

Metsapull
25.01.09, 18:08
Sul pole mitte kuskil mingit scared money, laxid nagu loom. Ma ei saa aru, mix Sa selle tourna võidu välja cashsisid, olexid PS'is NL100 läinud ja regularidel junni jahedaks bluffinud ja kuu ajaga duublisse teinud selle summa :)

Ja rsk, kuidas ma vihkan Sinusuguseid mängijaid Tourna lõpufaasides , nendega peab alati oma tournamendi noatera alla panema kuskilt preflopist lõpux mingi näruse AK'ga ;D


Päriselu bankroll oli suht väike ning seda raha läks hädasti vaja.

Ja keegi peab sinusuguste elu ka raskeks tegema, muidu need turniirivõidud tulevad Sul liiga lihtsalt :D

Metsapull
26.01.09, 01:03
Nädalavahetusel on starsis ikka kuldseid tegelasi ning kahe päevaga tuli kokku päris kena pluss.

http://img185.imageshack.us/img185/5594/kuldnenvpo1.jpg (http://imageshack.us)
By metsapullu (http://profile.imageshack.us/user/metsapullu)

Kui esimese katsetamise tulemused juurde panna, siis graafik muutub mõnevõrra vähem uhkekes, aga mis siin ikka varjata, sai lollist mängitud ning vastavalt sellele oli ka suur krahh esimesel korral.

http://img255.imageshack.us/img255/572/kogunl25om9.jpg (http://imageshack.us)
By metsapullu (http://profile.imageshack.us/user/metsapullu)

NL-10s jäi siis selline seis, vahe peal läks vanker ikka väga allamäge. Liiga suured kõikumised olid seal siiski kahjuks. Vahe peal läks asi juba päris ülesmäge, aga lõpp oli nutuse võitu.

http://img522.imageshack.us/img522/8626/nl10kogudb9.jpg (http://imageshack.us)
By metsapullu (http://profile.imageshack.us/user/metsapullu)

Metsapull
26.01.09, 13:59
Täna siis tegin ühe maraton sessi. Kokku tuli siis 2000 kätt ning natuke rohkem kui 1 buyin plussi. Võit oleks võinud olla suurem, aga lõppusid tulid paar suur viga sisse ning ka kaardipakk kiilus kinni. Hea on see, et lõpuks tuli ära silverstar ning ka 2000 VPP-d, mille eest soetan endale ehk mõne raamatu, aga seda asja ma veel kaalun.

Metsapull
02.02.09, 09:02
Veebruariks sai võetud siis järgmised eesmärgid:

Veebruari eesmärgid pokkeris:
1. Vältida tilti
2. Min. eesmärk 25 000 kätt, hea oleks kui 35 000
3. Min. eesmärk jääda NL-25s plussi, hea oleks kui 200$
4. Min. eesmärk hoida silverstari staatust, hea oleks kui saaks goldstariks

Hetkel tegin plaani, et esimesel 10 päeval võiks teha nii palju käsi, et keskmiselt tuleks 200 VPP-d päevas. Kuu teises pooles on vähem aega, kuid sellest hoolimata peaksin ma sellega ajaga 2000-d VPP-d kätte saama. Kui ma suudaks seda plaani järgida, siis kokku peaks tulema vähemalt 4000VPP-d ning see tähendaks siis seda, et jõuaksin goldstariks. Eilse päevaga siis tuli ära 211 VPP-d. kuu alguse on olnud väga hea ning hetke seisuga olen jõudnud NL-25 mängida natuke üle 25 000 käe. Viimasel ajal olen tõmmanud väga nitiks (9,5/7 kuskil) ning bluffimise olen viinud väga nulli lähedale ning see on küllatki edu toonud ning bb/100 olen suutnud viia 5,55 peale, millega ma olen üsna rahul. Kuu alguses graafik on siis selline, päris hea run on olnud, settide hittimise osas on isegi väike varu ning hetkel on see 7%.

http://img187.imageshack.us/img187/4493/kuualgusrl2.jpg (http://imageshack.us)
By metsapullu (http://profile.imageshack.us/user/metsapullu)

Punase joone unustasin panna peale, aga see on olnud kergelt pluss poolel enam-vähem kogu aeg.

Metsapull
02.02.09, 09:04
Ega mul kogu aeg hästi ka ei lähe. Vahe peal oli väga kehv mitmepäevane periood, mis viis tuju täiesti nulli.

http://img183.imageshack.us/img183/4610/hkknt3.jpg (http://imageshack.us)
By metsapullu (http://profile.imageshack.us/user/metsapullu)

Metsapull
02.02.09, 12:23
Kohe kui foorumis kiitled, et hästi läheb, siis sellisel juhul läheb kõik nii pekki kui minna saab. Madalam sett suurema seti vastu, KK ja QQ tohmanite Ässade vastu mingi vend sai veel oma J9oga runner-runner neliku ning kiiresti oligi 4 buyini läinud. Kuskil 1,5 buyini läks oma rumaluste nahka ka.

-andres-
03.02.09, 00:10
Kohe kui foorumis kiitled, et hästi läheb, siis sellisel juhul läheb kõik nii pekki kui minna saab. Madalam sett suurema seti vastu, KK ja QQ tohmanite Ässade vastu mingi vend sai veel oma J9oga runner-runner neliku ning kiiresti oligi 4 buyini läinud. Kuskil 1,5 buyini läks oma rumaluste nahka ka.


Mul alates poolest jaanuarist see on totaalne standard. 2 kobedat päeva järjest, kolmandal hakkavad biidid tulema, saan ette taha ja neljandal olen tiltis. Ja tsükkel läheb taaskord samamoodi edasi :/.

LuuK
03.02.09, 01:35
Mul on täpselt samamoodi, ikka jubedalt tsüklisse kisub. Kui nii edasi läheb tuleb ebausklikuks hakata ja päevi vahele jätma. :-\

Metsapull
04.02.09, 00:02
Viimase paar päeva mõtlesin hoolikalt asjade üle järele ning jõudsind paarile järedusele ka. Pmst minu jaoks on pokker liiga karm ala ning swinge ma taluda ei suuda eriti hästi, Hetke seisuga kandsin kõik rahad pokkerikontodelt välja ning kuna ma nullist alustada ei viitsi siis võib öelda, et pokkerimänguga ma enam aktiivselt või siis mitte üldse ei tegele. Uuesti nullist ei viitsi alustada ning raha ma sisse kanda ka ei plaani. Samuti on vaja rohkem aega kulutuda õpingutele ning üleüldse olen olnud natuke liiga palju aega veetnud viimasel ajal arvuti taga, hetkel on küll tervis parimas korras, kuid kunagi hiljem võivad nooruse rumalused tunda anda. Igastahes tänud rankale ning tigranole selle suurepärase foorumi eest ning head grindimist ja mõõdukust kõigile! Teema ma nüüd lükkan lukku ning palun jätke asi nii nagu ta on. Nagu isegi aru saada, siis tuju on hetkel allpool nulli, kuid niisama ma ka ei tahtnud lahkuda.

Tigrano
04.02.09, 00:08
Päris nii ei jäta aga austan Sinu valikut, tahtsin öelda tänud, et foorum meeldis ja samuti olid turniiridel üks minu lemmik mängijaid, kes oli alati ohtlik ja kellelt võis alati kõike oodata.

Parimat sulle,

Tigrano