PDA

View Full Version : Kivisaba NL10 video



kivisaba
04.05.09, 15:02
tegin siis eelmine nädal video ja lõpuks sai asi üles ja valmis

http://www.pokkerivideod.com/index.php?video=38

vaadake kritiseerige ja kiitke :D

tänud Klamberile abistamise eest.

ja ma tean et sound on kehv aga läpaka mikker ei võimaldanud paremat järgmine kuu jätan 2 õlut ostmata ja ostan mikkri

Fortune
04.05.09, 16:00
Vaatasin ca 10 minutit, pole praegu rohkem aega.

A9 Co-lt oleks võind avada, ees oli vist üks limper kah.

Ja siis see AKs bb-lt, flopi cb väga hea ei tundu seal, aga ok, turn oli K, väga hea kaart, aga miks sa betid 2,2 kui tal ainult 2,7 alles(pot oli vist 3,3 vms sa ei oleks isegi pidand overbettima), pane ta kohe allinni. Lõpus sa naersid, et kuidas ta foldib kui tal 0,55 daala alles ja pot oli vist mingi 7, tal oli obv flush draw ja see ei tuld ära ning ta foldis oma mingi 6 high vms tal seal oli, lõppkokkuvõttes sa jäid 0,55st daalast lihtsalt ilma, sellepärast, et sa turnis teda all-ini ei pand.

kivisaba
04.05.09, 16:06
aga miks ma peaks ta kohe all-in panema kui ta väikest betti callib tõenäolisemalt ja see .55 on suht väike kaotus kui all-inni panek juba tema foldi tõenäosust tõstab kuskil 20%
kuna riidi polnud et ta ära callib iga beti siis ma pigem panen vähem sest kui showdown valuet on siis ta ei saa foldida riveris kuidagi

vapsik
04.05.09, 16:26
tegin siis eelmine nädal video ja lõpuks sai asi üles ja valmis

http://www.pokkerivideod.com/index.php?video=38

vaadake kritiseerige ja kiitke :D

tänud Klamberile abistamise eest.

ja ma tean et sound on kehv aga läpaka mikker ei võimaldanud paremat järgmine kuu jätan 2 õlut ostmata ja ostan mikkri



Videot veel pole vaadanud, aga tahaks teada, mis programmiga selle tegid?

kivisaba
04.05.09, 16:34
camatasia 30 day trialiga

Fortune
04.05.09, 16:35
aga miks ma peaks ta kohe all-in panema kui ta väikest betti callib tõenäolisemalt ja see .55 on suht väike kaotus kui all-inni panek juba tema foldi tõenäosust tõstab kuskil 20%
kuna riidi polnud et ta ära callib iga beti siis ma pigem panen vähem sest kui showdown valuet on siis ta ei saa foldida riveris kuidagi


see 2,2 ja 2,7 vahe on nii väike, et kui ta juba 2,2 callib, siis ta callib ka 2,7 vabalt ja kui ta foldida tahab, siis ta foldib ka 2,2 beti peale seega teed sa kahju ainult endale.

Muidugi on see .55 väike kaotus, aga ka väike kaotus on kaotus ja ka väikseid vigu tuleb parandada.

kivisaba
04.05.09, 16:39
ei ma mõtlen just seda et äkki ta callib any beti aga all-inni ei taha callida

Provoker
04.05.09, 17:42
Mõnusalt hanguvad lauad vahepeal.

Rahapada
06.05.09, 00:11
AQ mastival laual turni reraise su vastu, ma oleks foldi ise-enesest üles suutnud leida, sääraseid (olen näind high stakes pokerit ja olen nüüd hirmus lahe ning teen hero mängu tüüpi) vendasid on igal pool ja igas limiiidis vist ka... ja aga see selleks, muidu mjah 2 x ässad vastas, mis seal ikkka...

su 3bet on väike... imo võiks suurem olla..

KT'ga venna shovei ära callimine, got heart, aga ... eem ikkagi kole, tundus rohkem gammel... a no see on mu mõte, võimalik, et keegi teab paremini :)

TT oleks suht koht kindlalt old juba flopi cbet, paaruv boord hirmutab kalu...
fish raise'ib, pm oleks võin tolle reraise'ikese, ära callida... ta või vabalt ka oma kahe paari peale silda viskama hakata.. ja asjd.. (to K6 käsi, kus riverisse tuli mat ja rida)

muidu pole hullu suurt midagi... ja need foldid, nl10nes leiab alati parema hetke kus raha sisse saada, mõni reraise pfraiserilt, võib küll tiba võtta, aga ... üldiselt elab plussi...

hangub nõmedalt... vaheeal ja hääl oli olemas, vahepeal ei saand küll aru, aga oli olemas..

dener89
06.05.09, 15:56
ma ei saanud tekstist absoluutselt mitte midagi aru :-\
olen suga ühes lauas mänginud ka,ehk video vaatamine tuleb nüüd kasuks;)

kivisaba
06.05.09, 16:46
ma ei saanud tekstist absoluutselt mitte midagi aru :-\
olen suga ühes lauas mänginud ka,ehk video vaatamine tuleb nüüd kasuks;)

kas sina olid see keda ma fishi sõimamise eest noomisin ?

dener89
06.05.09, 21:49
kas sina olid see keda ma fishi sõimamise eest noomisin ?

HAHA
kusjuures olid jah:)

ESTPatrick
07.05.09, 00:49
FISHI ei tohi mitte kunagi sõimata, alati takka kiita

Rahapada
07.05.09, 09:53
FISHI ei tohi mitte kunagi sõimata, alati takka kiita


+1000000000000000000

alaska
07.05.09, 10:34
Kas ma pean siis oma mängu üle vaatama, kui ma suckoudi teen ja mind lauas kiitma hakatakse? :D

Rahapada
07.05.09, 10:48
vale vastus fish, sina olid tubli ;D

dener89
07.05.09, 13:44
lol

surka
07.05.09, 15:10
http://www.pokerlistings.com/strategy/swimming-with-fish-part-1-tapping-the-glass

''ra loksuta klaasi

Rahapada
08.05.09, 09:16
jup, las klaas olla paigas, see on hea artikkel.. sihuke mõnus ;D