PDA

View Full Version : lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata olümp



PokkeriProde Nuhk
21.01.14, 13:50
Nädala alguses hoidsin pingsalt silma peal Patriots@Broncos NFL-i mängu koefitsientidel. Plaan oli kohe alguses üks korralikum panus panna Denveri peale ja teise n-ö poolfinaali panustamisest kaarega eemale hoida.

Loe edasi ››› (http://www.ohtuleht.ee/561438/kihlveoblogi-panustamises-tuleb-uha-enam-vaadata-olumpia-suunas)

ropka11
21.01.14, 16:13
lenC pokkerit enam ei mängi

ranka
21.01.14, 16:37
lenC pokkerit enam ei mängi

fakt või küsimus?

ropka11
22.01.14, 11:54
fakt või küsimus?
OK.
lenC pokkerit enam ei mängi?
BTW Eile nägin Tigranot NL50-s.

lenC
22.01.14, 12:44
Mängin ikka.

Rage
22.01.14, 15:46
Mängin ikka.

ja kui palju kaotasid? :-p

privador
23.01.14, 08:02
Ma ei ole aru saanud, kas eestis on winning highstakes regulare sportbettingus.
Minu tagasihoidikke arvutuste põhjal peaks bettide suurused olema 2.0 koefiga vähemalt 5k euri, et nn ära elada v elada sama hästi kui 100k aastas teeniv pokkeripro

Siit johtuvalt teine küsimus. Sisuliselt mängid ju maja vastu. Kes neid 5k euriseid koefe vastu võtab? a et see koef oleks ka söödav

Pythagoras
23.01.14, 08:38
Mingi aeg oli ju selline kasutaja nagu Jeebus aktiivne, väga korralikke tulemusi postitas. Keegi teab temast midagi rohkem kosta?

ranka
23.01.14, 09:19
Mingi aeg oli ju selline kasutaja nagu Jeebus aktiivne, väga korralikke tulemusi postitas. Keegi teab temast midagi rohkem kosta?

Sportsbettingut ei jaga, aga kuskilt kuulsin, et ta tulemused olid «fake». Äkki samas stiilis, et pokkeris näita graafikul won hands = true.

Pythagoras
23.01.14, 10:25
heh, ei ole muidu pahatahtlik, aga kui ta neid 70k kuus tulemusi postitas, siis kerge kahtlus oli sees küll

Godspeed_EJ
23.01.14, 11:37
Sportsbettingut ei jaga, aga kuskilt kuulsin, et ta tulemused olid «fake». Äkki samas stiilis, et pokkeris näita graafikul won hands = true.

Level?

Kas sa ise kunagi ei öelnud, et võid kinnitada, et tegemist on legit tüübi/tulemustega?

ranka
23.01.14, 12:02
Level?

Kas sa ise kunagi ei öelnud, et võid kinnitada, et tegemist on legit tüübi/tulemustega?

Ei ole level. Jeebusega olen kohtunud ja tean, et ta jagab biiti, aga tulemusi ma kindlasti ei kinnitanud, sest ma ei jaga sportsbettingust mitte midagi ja küsisin antud screenshotti ka targemate käest üle. Seepärast kasutasin ka oma kommentaaris «kuskil kuulsin», mille ma kvalifitseeriks kuulujtu alla.

Otsige üles screenshot, ja siin foorumis on targemaid inimesi, kes saavad selgitada toda screenshoti paremini. Mina seda ei oska ega soovi lahata teemat, kus ma midagi ei jaga.

qbj0hn
23.01.14, 12:22
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/495-quot-Yes-quot-thread?p=498359&viewfull=1#post498359

Fabulous
23.01.14, 13:01
Ma arvan, et mul pole õigust teise inimese eest rääkida, aga siiski võin öelda, et tegu on täiesti legit tüübiga. Kes arvavad, et need screenshotid on fake, siis ma võin öelda, et ma olen sisuliselt kõrval istunud kui bette sisestab ning betid olid ka sellised, millega saadakse selliseid tulemusi nagu screenshottide peal kirjas.
Üsna mõttetu IMO teise inimese elu lahata. Kõik ei pea oma tulemusi kuulutama ning tegelikult ongi kasulikum madalat profiili hoida. See "fake" jutt siin teemas tundub lihtsalt ilma aluseta arvamus.

neeme
23.01.14, 13:15
LenC, betting tipe ei jaga ?

privador
23.01.14, 13:31
Ma ikkagi pole saanud vastust päris küsimusele. Mul triobetis on limiiit 1$ kui oleksin vaal siis tõenäoliselt 1k. Et midagi teenida peaks olema 5k betid ca 10% roi-ga(raha on ka kinni)
Pinnacle-s tõenäolislet on ka max betid 1-3k ilma et panuseid ei langetata

ranka
23.01.14, 14:19
Ma arvan, et mul pole õigust teise inimese eest rääkida, aga siiski võin öelda, et tegu on täiesti legit tüübiga. Kes arvavad, et need screenshotid on fake, siis ma võin öelda, et ma olen sisuliselt kõrval istunud kui bette sisestab ning betid olid ka sellised, millega saadakse selliseid tulemusi nagu screenshottide peal kirjas.
Üsna mõttetu IMO teise inimese elu lahata. Kõik ei pea oma tulemusi kuulutama ning tegelikult ongi kasulikum madalat profiili hoida. See "fake" jutt siin teemas tundub lihtsalt ilma aluseta arvamus.

Küsimus oligi selles, et kas tegu on +$60 000 päevaga (algroll kasvas $60K võrra) või $60 000 võitude päevaga, kus algroll võis kasvada kõigest väikese protsendi võrra (panuseid näiteks tehti $59 000 eest).

EDIT: Ja ka mina ei võta juttu õhust. Olen sellel teemal küsinud targemate käest, ja saanud hoopis teistsugust juttu.

Üldiselt su jutule +1. Ka mina ei taha torkida teise elus.

lenC
23.01.14, 16:23
LenC, betting tipe ei jaga ?
Ei, kui siis ainult mingil määral läbi Õhtulehe.

Küsimus oligi selles, et kas tegu on +$60 000 päevaga (algroll kasvas $60K võrra) või $60 000 võitude päevaga, kus algroll võis kasvada kõigest väikese protsendi võrra (panuseid näiteks tehti $59 000 eest).

Ma ei usu, et need screenid fake on. Pinnacles(alumine pilt) on bette tal 69.5k eest ja profit on see 21.6k, esimene screen on vist SBObet, ise ma seal (veel) ei panusta, aga pakun, et see on ka legit. Seal peab olema numbritega manipuleeritud läbi photoshopi, aga kahtlen selles.