PDA

View Full Version : Taanis mängimine?



CeuZ^
26.01.14, 11:46
Tere

Sõber elab Taanis, aga ei sa seal Pokerstarsiga mängida. Seal on vaja Taani isikukoodi, et konto teha.

Keegi oskab aidata? Kas mingi programm, mis muudaks tema ip eesti omaks?

VisaHing
26.01.14, 13:07
Tere

Sõber elab Taanis, aga ei sa seal Pokerstarsiga mängida. Seal on vaja Taani isikukoodi, et konto teha.

Keegi oskab aidata? Kas mingi programm, mis muudaks tema ip eesti omaks?

Nii ei saa, et teha Eesti konto .EE-s. Siis saata pokerstarsile kiri koos enda dokumentidega. Siis saata uus kiri enda praeguse aadressiga Taanis, kuhu aadress proof lisada ja vaadata, mis juhised PokerStars annab?

// Sellessuhtes et suhtle supportiga ja lahendus leitakse niivõinaa. Uuele raketootjale ei öelda EI.

Kakahirmutis
26.01.14, 13:10
Keegi sõber teeb Eestis konto valmis , uploadib ps.ee faili upload.ee vms ja sa lihtsalt tõmbad ja logid sisse , vahetad paroolid ja aadressid ära ning saadad pildid?

Kakahirmutis
26.01.14, 13:11
Nii ei saa, et teha Eesti konto .EE-s. Siis saata pokerstarsile kiri koos enda dokumentidega. Siis saata uus kiri enda praeguse aadressiga Taanis, kuhu aadress proof lisada ja vaadata, mis juhised PokerStars annab?

Ma soomes ntx. ei saanud pokerstars.ee lehele üldse , isegi kui promo peale clickisin ps.ee clientis siis viskas soome keelsele PS lehele

Tasur Uuk
27.01.14, 21:35
Olen see kellest siin teemas jutt käib, ühesõnaga storie selline et , kui tahan taanis m2ngida, siis peab olema PS.dk ja .ee kontoga sinna sisse ei saa minna. Neid isegi ei huvitanud et ma olen lihtsalt Eestist eemal jne. Kui tahan Taanis m2ngida siis pean omama kindlasti Taani isikukoodi ning mingit debiilset (ID-kaardi sarnast kaarti veel) millega ma saan registreeruda .ee karkvaraga saan sisse logida, aga siin taanis m2ngida ikka ei lase raha ega m2nguraha peale, yhes6naga tyhi seis, seega kasutan hetkel mingit VPN programmi, mis muudab mu asukohaks UK. aga seda ysna tyytu kasutada jne.
Et ehkl oskab siis keegi soovitada m6nda head VPN programmi, mis ei oleks mingi eriti lyhikest aega v v2ga v2ikese m2luga DEMO variant. Ning USA teema ei toida .ee jaoks.

Cheers~!

Cypher0
27.01.14, 21:53
Suhtle suppordiga sel teemal, kui VPNiga vahele jääd, siis saad lifetime bani ilmselt.

Ints
28.01.14, 14:01
Imelik, rootsis ja soomes ei saa ka .ee lehele sisse, aga kui klient on eestis installitud või keegi uploadib sulle pokerstars.ee kliendi siis saab sisse küll, tho kõik reklaam jne on kohalikus keeles.

Kakahirmutis
28.01.14, 15:34
Imelik, rootsis ja soomes ei saa ka .ee lehele sisse, aga kui klient on eestis installitud või keegi uploadib sulle pokerstars.ee kliendi siis saab sisse küll, tho kõik reklaam jne on kohalikus keeles.

Ma soomes olen siis ps.ee clientis ikka kõik eesti keeles , reklaamid ka