PDA

View Full Version : Kas ma olen pussy NL100



ropka11
06.02.14, 15:07
Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2422798 (http://www.handconverter.com/hands/2422798)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $38.50 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 6, AF: 6.9, Hands: 5894
BTN: $100.00 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 5, AF: 3.3, Hands: 3090
SB: $84.42 - VPIP: 31, PFR: 8, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 13
BB: $40.00 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.1, Hands: 8370
UTG: $100.89 - VPIP: 19, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2.7, Hands: 3641
UTG+1: $101.50 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 6, AF: 2.5, Hands: 6079
Hero (MP1): $107.96 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 4, AF: 2.3, Hands: 1087023
MP2: $101.00 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 6, AF: 2.3, Hands: 3296

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with K :diamond: K :heart:
UTG raises to $2.50, 1 fold, Hero calls $2.50, 5 folds

Flop: ($6.50) 7 :heart: 5 :spade: 9 :heart: (2 players)
UTG checks, Hero bets $4.50, UTG raises to $16, Hero calls $11.50

Turn: ($38.50) J :club: (2 players)
UTG bets $26.00, Hero folds

Final Pot: $38.50
UTG wins $36.77
(Rake: $1.73)

Tegemist siis xxxBenaBadBeatxxx nimelise tegelasega.Peaks nagu päris hea mängija olema.Ei olnud reade ka veel sellise muuvi kohta, kellelgi on.
Vabalt võis draw peal olla.
SB tundus ikka suurem vaal olema kui 13 kätt näitab

virukunn
06.02.14, 15:16
Kahtlane liin jep, benal vist suht hea redline ka. Ma ei oskagi väga midagi öelda, aga ma vist ei foldiks. Ilmselt tal on siin range ikkagi päris lai ja kõigel on equityt. Ómavaheline dünaamika ka mõjutab obv.

Ambur99
06.02.14, 15:53
Miks sa preflopis callid selliste kaartidega MP1 positsioonilt?

MartinGarcia
06.02.14, 16:44
Miks sa preflopis callid selliste kaartidega MP1 positsioonilt?

+1. Miks ei raise KK'ga ?

VisaHing
06.02.14, 17:09
Sest ta ei mängi ABC pokkerit vb sellepärast?

Temast taga tunduvad mõningad fishid olevat, kellel lootis saada ehk valangut.

Kotkas1000
06.02.14, 17:13
Standard flat pre.

EDIT: või noh, kas just standard, aga vähemalt minult seal standard regi vastu 3bet range puudub sisuliselt.

virukunn
06.02.14, 17:15
Standard flat pre.

EDIT: või noh, kas just standard, aga vähemalt minult seal standard regi vastu 3bet range puudub sisuliselt.

+1

Ints
06.02.14, 17:25
ma foldiks vist ka ära, vast kui Jh oleks tulnud oleks siin vähe paremad seisud meil

Ambur99
06.02.14, 17:47
Standard flat pre.

EDIT: või noh, kas just standard, aga vähemalt minult seal standard regi vastu 3bet range puudub sisuliselt.

UTG e regulari vaatepunktist: Kuna laud tundub enam-vähem soliidne ja SB-l istub 13 handed, kas see ei oleks piisav põhjus natuke laiema käte vahemikuga avada?

ropka11
06.02.14, 17:49
Kui me turnis callime siis peame iga riveri ka ju callima.Teine variant turnis otsa panna ja kui on draw peal siis tema peab ka callima.
Ambur nende sinu vastuste pärast küsitigi mis limiite mängid ja kas oled võitev mängija-millele sa vastust ei tahtnud anda.
Kellelgi ei ole selle vastu midagi, et osaled arutelus aga sa esitasid oma väiteid ENNE ilma küsimärgita ja must be vormis.
Oleme kõik siit foorumist õppinud.
Kotkas ja Virukunn vastasid juba ära miks callisin.

Ambur99
06.02.14, 18:08
Kui me turnis callime siis peame iga riveri ka ju callima.Teine variant turnis otsa panna ja kui on draw peal siis tema peab ka callima.
Ambur nende sinu vastuste pärast küsitigi mis limiite mängid ja kas oled võitev mängija-millele sa vastust ei tahtnud anda.
Kellelgi ei ole selle vastu midagi, et osaled arutelus aga sa esitasid oma väiteid ENNE ilma küsimärgita ja must be vormis.
Oleme kõik siit foorumist õppinud.
Kotkas ja Virukunn vastasid juba ära miks callisin.

Loodan, et Kotkas1000 vastab mu viimasele küsimusele piisavalt põhjalikult ja toob välja ka UTG range'i.

Aitähh vastuse eest, ise olen peamiselt MTT turniire hittinud, lugenud 2 käe sõrmedel pokkeri kirjandust. Variatsiooni tõttu proovin vahepeal rahalaudasid.

*Kui on Huvi siis sharkscope'st leiad ka minu MTT graafikud: http://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PokerStars/players/Ambur99

Ambur99
06.02.14, 18:33
Nüüd ma saan aru miks Ints oma eelmises käes UTG positisoonilt bettis 2,5bb JKo kaartidega, sarnases olukorras kus lauas on üks 5 handed. Seda eeldusel, et Ints on regular.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13383-NL100-Trips-turnil-vs-reg-raise

EvilPokerBot
06.02.14, 18:49
Miks sa preflopis callid selliste kaartidega MP1 positsioonilt?


UTG e regulari vaatepunktist: Kuna laud tundub enam-vähem soliidne ja SB-l istub 13 handed, kas see ei oleks piisav põhjus natuke laiema käte vahemikuga avada?

Loodan, et Kotkas1000 vastab mu viimasele küsimusele piisavalt põhjalikult ja toob välja ka UTG range'i.

Aitähh vastuse eest, ise olen peamiselt MTT turniire hittinud, lugenud 2 käe sõrmedel pokkeri kirjandust. Variatsiooni tõttu proovin vahepeal rahalaudasid.

*Kui on Huvi siis sharkscope'st leiad ka minu MTT graafikud: http://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PokerStars/players/Ambur99

Nüüd ma saan aru miks Ints oma eelmises käes UTG positisoonilt bettis 2,5bb JKo kaartidega, sarnases olukorras kus lauas on üks 5 handed. Seda eeldusel, et Ints on regular.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/13383-NL100-Trips-turnil-vs-reg-raise
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/11/maxwell_smart__confused.gif

VisaHing
06.02.14, 19:02
Ambur99 mis levelil sa leveldad? Polegi varem täheldanud, et keegi tuleks rahalaua käe arutelu teemasse enda MTT graphiga bragima xD

Kakahirmutis
06.02.14, 19:04
Ambur99 mis levelil sa leveldad? Polegi varem täheldanud, et keegi tuleks rahalaua käe arutelu teemasse enda MTT graphiga bragima xD

ROI miinuses ka veel

Ambur99
06.02.14, 19:31
ROI miinuses ka veel

keskmine roi ja kui tahad minu MTT graafikut arutada saada pm. Ära reosta käe analüüsi ebaolulise infoga.

timz0333
06.02.14, 19:52
keskmine roi ja kui tahad minu MTT graafikut arutada saada pm. Ära reosta käe analüüsi ebaolulise infoga.

In b4 sinu missioon siin foorumis õnnestus.

Priidix
06.02.14, 20:17
wp

Ints
06.02.14, 20:54
imo rankal igav jälle :D

reggie
06.02.14, 21:24
Oleks see vaid nii aga teisest küljes pole fr foorumis ammu sellist elu olnud.

Kakahirmutis
06.02.14, 22:05
keskmine roi ja kui tahad minu MTT graafikut arutada saada pm. Ära reosta käe analüüsi ebaolulise infoga.

kui sa mängid 10 sendi turnasid miinus roiga siis miks sa kommenteerid nl100 kohta? :D ei usaldaks isegi MTTde kohta

timz0333
07.02.14, 08:28
sry romka, veel veidi OT

Kipun ise ka liialt tarka panema vahel mõnes arutelus kus endal reaalne mängukogemus puudub. ja minu arust oleks probleemile lahendus kui kasutajatel oleks lubatud signatuur.
Ja need kes strateegia teemades kaasa löövad nende signatuuris on limiitide/formaadi kaupa välja tood wr.

¤NäiteksMode näeb vastamas vandalari NL200 Hu-s

Signatuuri kirja: pole mänginud kõrgemal kui Nl10 Fr wr 5.5bb/100

Kuna on olemas veel vene PTR/sharkscope ja enamus kasutajad teavad üksteist starsis siis pole raske kontrollida (strateegia alafoorumi model sellist asja)

Kui tekib uus Mr X kelle kohta kellegil infot pole ja ütleb, et uus mängija siis ongi kirjas : "Uus mängija. Kätearv liiga väike, et wr määrata"

Siis saab igaüks aru kellega tegemist. Ja keda tasub kuulata keda mitte.

Muidugi on ka erandeid ntx qq kes vahel tuleb poetab mõne tarkusetera aga kelle tegemised on kõik top secret kuigi annab alati suht parimat nõu käe kohta.

¤Kokkuvõtvalt: strateegia alafoorumi moderaatoril võiks olla lisatöö, et parandada strateegia teemade tulusust mängijatele siis uurida välja vastajate wr.

Aga jah, eks nähtud ennemgi neid amburi sarnaseid kasutajaid kes tihti pikalt ei püsi siin foorumis seega vb mu idee pullikaka.

Samas 2+2 võiks küll olla selline asi, seal postitatakse ikka puhta rämpsu vähemalt kuni Nl50 teemades.

Muidugi lõppeda võib see kõik riista mõõtisega ja abi ei saa lõpuks keegi :D

raudtee(EST)
07.02.14, 10:10
Konkreetse villase ranges on tõmbed, õhk ja valmis käed. Ei tasu loota, et ck-raise järel annab alla, pms on tal flopis otsus tehtud, et barreldab 3 tänavat. Nt ärtu, K või A lauda tulekul barreldab olenemata oma käest lauda. Ainult SD value handiga võtab hoogu ehk maha + siis kui hero näitab tugevust

VisaHing
07.02.14, 10:27
sry romka, veel veidi OT

Kipun ise ka liialt tarka panema vahel mõnes arutelus kus endal reaalne mängukogemus puudub. ja minu arust oleks probleemile lahendus kui kasutajatel oleks lubatud signatuur.
Ja need kes strateegia teemades kaasa löövad nende signatuuris on limiitide/formaadi kaupa välja tood wr.

¤NäiteksMode näeb vastamas vandalari NL200 Hu-s

Signatuuri kirja: pole mänginud kõrgemal kui Nl10 Fr wr 5.5bb/100

Kuna on olemas veel vene PTR/sharkscope ja enamus kasutajad teavad üksteist starsis siis pole raske kontrollida (strateegia alafoorumi model sellist asja)

Kui tekib uus Mr X kelle kohta kellegil infot pole ja ütleb, et uus mängija siis ongi kirjas : "Uus mängija. Kätearv liiga väike, et wr määrata"

Siis saab igaüks aru kellega tegemist. Ja keda tasub kuulata keda mitte.

Muidugi on ka erandeid ntx qq kes vahel tuleb poetab mõne tarkusetera aga kelle tegemised on kõik top secret kuigi annab alati suht parimat nõu käe kohta.

¤Kokkuvõtvalt: strateegia alafoorumi moderaatoril võiks olla lisatöö, et parandada strateegia teemade tulusust mängijatele siis uurida välja vastajate wr.

Aga jah, eks nähtud ennemgi neid amburi sarnaseid kasutajaid kes tihti pikalt ei püsi siin foorumis seega vb mu idee pullikaka.

Samas 2+2 võiks küll olla selline asi, seal postitatakse ikka puhta rämpsu vähemalt kuni Nl50 teemades.

Muidugi lõppeda võib see kõik riista mõõtisega ja abi ei saa lõpuks keegi :D



Imo ei ole sellel mõtet. Mõni nl10-nl25 heal regil võib vabalt olla parem skill/teadmistepagas kui mõnel nl100 mängijal. Limiit kus sa mängid ei näita ju seda kui hea sa oled tegelikult. Samamoodi mõni fish taob nl100 kõigest algteadmistega ja tuleb samuti kätt kommenteerima. Pokkeriprod lollid ei ole ja neile väga mingit häussi ei saa ju nagunii pähe määrida. Amburi puhul tuli kohe välja, et vend tegelt ei tea millest ta räägib ja nagunii keegi ei võta tõsiselt ta juttu. Samamoodi võib mõni olla väga pädev kätt kommenteerima ja n.ö. kaasa rääkima aga tegelt mängib nl10 winrate -2bb/100-le vms. E siis teoorias võib tegelt olla antud mängija väga hea.

Sellessuhtes idee poolest oleks hea, et signatuuri on võimalik kasutajal panna tuba kus mängib, limiit ja formaat. Juba sellepärast, et ntx samas limiidis mängijad ehk leiavad üksteist ja saavad skype teel hakata arutelu arendama vms. Või siis otsib coachi ja näeb et ah Vandalar, PokerStars nl10 reg, peaks talt uurima kas pakub coachi.

Lihtsalt mõningad mu mõtted :P.

Xavi
07.02.14, 10:39
Mina arvan, et nt postituste arv, mis on iga profiili all näitab juba, et kas tasub seda juttu natukenegi uskuda. Paljudel ju see arv siin tuhandetes. Ja kui siin foorumis ringi vaadata ja lugeda siis on peagi selge, et mis nimesid siin tasub kuulata ja mis nimedega tasub lihtsalt juttu teadmiseks võtta. Kellel vähegi aega ja tahtmist saab siin kiirelt ju tausta uuringut teha. Paljudel päevikud jne. Vaevalt Pokekriprod viitsivad iga mängija tausta uuringut teha ja seda siia märkida. Ja kas kõik seda tahavadki. Olen kaotav mängija ja olen siin õppimas ja tehakse veel reklaami ka? :D

reggie
07.02.14, 10:48
Foorum reguleerib end ise, kui keegi ikka miskit jama hakkab ajama siis tuleb kohe uksest ja aknast wtf giffe ja muidu sõbralikku tögamist.

VisaHing
07.02.14, 11:05
Mina arvan, et nt postituste arv, mis on iga profiili all näitab juba, et kas tasub seda juttu natukenegi uskuda. Paljudel ju see arv siin tuhandetes. Ja kui siin foorumis ringi vaadata ja lugeda siis on peagi selge, et mis nimesid siin tasub kuulata ja mis nimedega tasub lihtsalt juttu teadmiseks võtta. Kellel vähegi aega ja tahtmist saab siin kiirelt ju tausta uuringut teha. Paljudel päevikud jne. Vaevalt Pokekriprod viitsivad iga mängija tausta uuringut teha ja seda siia märkida. Ja kas kõik seda tahavadki. Olen kaotav mängija ja olen siin õppimas ja tehakse veel reklaami ka? :D

Heh.. :D Mul mingi 5500 postitust, millest enamus on libahundi mängus tehtud ja offtopicus lällamised. Ma arvan, et postituste arv on küll viimane asi mida vaadata/uskuda. Ma pole erand.

Ambur99
07.02.14, 11:25
Sarnane olukord preflopis 2+2 forum, omades positsiooni regi vastu KK-ga. Natuke on küsitav ainult, et hero siin utg+2 kohal mitte MP ja ka pole toodud teiste mängijate statse peale regi. Regi oli nitim kui meie käes. Käe analüüs ise aastast 2009, vähemalt saate idee mismoodi regid sellel ajal mõtlesid või mõtlevad. Kuivõrd see tänapäevaga võrreldes muutunud on ei oska. Eks heidke pilk peale, kuidas nad arutavad mida pres oleks mõistlik teha! LINGI käe analüüsile leiate siit: http://forumserver.twoplustwo.com/96/small-stakes-full-ring/nl100-kk-vs-reg-434471/

Mulle on siiani jäänud mulje, et ma ei ole väga oodatud siin foorumis kommenteerima ega postitama.


Edu laudades!

timz0333
07.02.14, 11:28
[/url]

Mulle on siiani jäänud mulje, et ma ei ole väga oodatud siin foorumis kommenteerima ega postitama.


Edu laudades!

Vale mulje sind üritatakse aidata aga sa ei kuula.

Need 2 kätt on sama sarnased nagu siga ja kägu.

Ambur99
07.02.14, 11:29
Vale mulje sind üritatakse aidata aga sa ei kuula.

Need 2 kätt on sama sarnased nagu siga ja kägu.

Preflop on üsnagi sarnane! Edasi on juba nagu siga ja kägu!

Xavi
07.02.14, 11:30
Heh.. :D Mul mingi 5500 postitust, millest enamus on libahundi mängus tehtud ja offtopicus lällamised. Ma arvan, et postituste arv on küll viimane asi mida vaadata/uskuda. Ma pole erand.

Vb tõesti aga ega niiipalju ei lasta iba ka sul siin rääkida:D Niiet ma siiski usuks sind rohkem kui tüüpi nt saja postitusega. Ning reggie ütleb õigest, et kiiresti pannakse paika, kui miskit jama aetakse.

virukunn
07.02.14, 11:41
Sealt 2009a käest ei ole mõtet küll midagi järeldada imo, mängud selle ajaga päris palju muutunud.

Ambur99
07.02.14, 12:19
T6si kuiv6rd muutunud ei oska keegi öelda. Kaardipakis on endiselt yhepalju kaarte. Kas keegi on juhtumisi sattunud lugema mōnda selle teemalist artiklit, siis viitake sellele.

Kakahirmutis
07.02.14, 12:19
T6si kuiv6rd muutunud ei oska keegi öelda. Kaardipakis on endiselt yhepalju kaarte. Kas keegi on juhtumisi sattunud lugema mōnda selle teemalist artiklit, siis viidake sellele.

omg

Ints
07.02.14, 12:31
must be level :rolleyes:

VisaHing
07.02.14, 12:38
T6si kuiv6rd muutunud ei oska keegi öelda. Kaardipakis on endiselt yhepalju kaarte. Kas keegi on juhtumisi sattunud lugema mōnda selle teemalist artiklit, siis viitake sellele.

irwwwwwwwwwwwwwww :D :D

camu
07.02.14, 16:24
Mulle on siiani jäänud mulje, et ma ei ole väga oodatud siin foorumis kommenteerima ega postitama.

Mina loen näiteks sinu postitusi huviga!