PDA

View Full Version : NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil



juuretis
14.02.14, 00:12
UTG: $11.17
UTG+1: $17.97
MP1: $20.55
MP2: $25.00
CO: $21.24 36/0/2.5 ( käe hetkel oli vähe madalam af ) / 45 kätt ja 1 tableb
Hero (BTN): $25.00
SB: $25.00
BB: $10.00

Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A :diamond: K :heart:
1 fold, UTG+1 calls $0.25, 2 folds, CO calls $0.25, Hero raises to $1, 2 folds, UTG+1 calls $0.75, CO calls $0.75

Flop: ($3.35) 4 :club: A :club: Q :diamond: (3 players)
UTG+1 checks, CO checks, Hero bets $3, UTG+1 calls $3, CO raises to $20.24 all in, Hero ?

Kingpin
14.02.14, 00:22
Raiseks preflop 6bb ja calliks flopi

bluelite
14.02.14, 08:51
Selliseid liigutusi tehakse väga tihti 2p+. Ise foldin.

Ambur99
14.02.14, 12:50
Selliseid liigutusi tehakse väga tihti 2p+. Ise foldin.

As played: No mida muud sa teed sellise infoga 2p+ mängija vastu? Ma foldiks ka flopi.


Üldiselt mulle ei meeldi Hero liin üldse ja bet size on flopil liiga suur mu meelest preflopi ei kommenteeri!

Olemasoleva infoga: Esialgne limper on tundmatu ja teine on oma väikse sampli poolest nõrk passiivne - call preflop; 3/4 panus flopil imo...(kritiseerige kui tahate)

pikk28
14.02.14, 13:04
milline sinu arust hea liin siis oleks?

Ambur99
14.02.14, 13:06
milline sinu arust hea liin siis oleks?

Ma ju kirjutasin millise liini mina valiksin:

Olemasoleva infoga: Esialgne limper on tundmatu ja teine on oma väikse sampli poolest nõrk passiivne - call preflop; 3/4 panus flopil imo...(kritiseerige kui tahate)

timz0333
14.02.14, 13:12
Pre rohkem flop ilus ja nüüd tuleb foldida jah. kurb on, kui AK-vastas on ja fishi raha endale võtab aga midagi pole teha.

pikk28
14.02.14, 13:19
Ma ju kirjutasin millise liini mina valiksin:

Olemasoleva infoga: Esialgne limper on tundmatu ja teine on oma väikse sampli poolest nõrk passiivne - call preflop; 3/4 panus flopil imo...(kritiseerige kui tahate)

mis kätega sa isoleeriksid siis?

Ambur99
14.02.14, 13:28
mis kätega sa isoleeriksid siis?

2+ limperi vastu positsioonilt, kelle kohta puudub arvestatav sample: Fit or fold tüüpi kätega, selliste kaartidega mis omavad valued flopil või ei oma seda üldse - teeb postflopi mängu lihtsamaks ja ei pea pead murdma mida edasi teha! Ma olen niivõrd mugav inimene, et ei viitsi enda mängu keeruliseks ajada eriti tundmatutega ja hindan enda postflopi mängu heaks, kuna oskan oma mängu dünaamikat korrigeerida vastavalt olukordadele.

timz0333
14.02.14, 15:18
2+ limperi vastu positsioonilt, kelle kohta puudub arvestatav sample: Fit or fold tüüpi kätega, selliste kaartidega mis omavad valued flopil või ei oma seda üldse - teeb postflopi mängu lihtsamaks ja ei pea pead murdma mida edasi teha! Ma olen niivõrd mugav inimene, et ei viitsi enda mängu keeruliseks ajada eriti tundmatutega ja hindan enda postflopi mängu heaks, kuna oskan oma mängu dünaamikat korrigeerida vastavalt olukordadele.

Sa ei vastnud ikka küsimusele. Miks AK ei võiks olla Fit fold käsi? Mida tähendab sinu jaoks fit fold preflop ja postflop?

Ja saan õigesti aru, et tahad kahe limperi vastu mängida käsi mis ei oma postflop eq mis need võiks olla. Too välja palun konkreetsed käed kas ntx 86o läheb sinna või K2s?


http://www.youtube.com/watch?v=klgKJvan9og

Ambur99
14.02.14, 15:26
To timmu:

Ma ei hakka oma mängu strateegiat põhjalikumalt lahti seletama, eriti veel inimesele kes üritab mind matkida või igal võimalikul sammul mulle nö. ära panna. Mõtle ise oma ninotsast kaugemale ja tee omad järeldused! Ma ei õpeta kedagi mängima ja kui keegi tahab, et õpetaksin saatku pm. - Kuid sealt saate suure tõenäosusega negatiivse vastuse. Rohkem ma ei kommenteeri seda..

estkriz
14.02.14, 16:29
Ma küll algaja ja loll, aga Ambur äkki siis seletaks täpsemalt minusugusele ka. Sa siis limbid nupu pealt järgi AKo-ga 2 fishi vastu ja kui ei hiti top paar+ siis foldid või?

E: Oletame et limpisid järgi ja BB peal SS shoveb ja UTG, CO foldivad, siis on pre flop fit or fold koht w?

timz0333
14.02.14, 18:10
To timmu:

Ma ei hakka oma mängu strateegiat põhjalikumalt lahti seletama, eriti veel inimesele kes üritab mind matkida või igal võimalikul sammul mulle nö. ära panna. Mõtle ise oma ninotsast kaugemale ja tee omad järeldused! Ma ei õpeta kedagi mängima ja kui keegi tahab, et õpetaksin saatku pm. - Kuid sealt saate suure tõenäosusega negatiivse vastuse. Rohkem ma ei kommenteeri seda..

Ma ei taha sulle ära panna vaid sind aidata ja lükkan su teoorijad seni ümber kuni sa õpid mängima fundamentaalselt soliidset mängu. Või siis vähemalt annad oma limiidis abivajajatele fundamentaalselt soliidset nõu postitatud kätes.

Sa ei pea kartma ma ei tule sind exploitima. Pärast aastaid siplemist olen jõudnud veits limiitides edasi :)

Btw Gl sulle laudades aga võta teada, et seni kuni sa jätkad sarnaselt strateegjas postitamist ja ei too välja konkreetseid argumente miks üks või teine liin on sinu jaoks parim. Seni ma olen nagu vari sul kannul siin osakonnas.

Ints
15.02.14, 18:52
Krt ma praegu lugesin mitu tiiru seda teemat, sa üritad siin praegu inimestele selgeks teha et AK on parem järgi limpida või ma saan asjast valesti aru

pikk28
15.02.14, 19:27
see lihtsalt uus strat. 10-s kord loed, siis alles saad aru kui suure ev-ga flat on siin spotis.

Ambur99
15.02.14, 20:36
Krt ma praegu lugesin mitu tiiru seda teemat, sa üritad siin praegu inimestele selgeks teha et AK on parem järgi limpida või ma saan asjast valesti aru


Ma limbiksin preflopi täpselt sellises olukorras järgi ja üritasin kuidagimoodi seda seletada, aga paremini ma tõesti ei oska või ei taha! Tavaliselt mulle limpida ei meeldi ja vihkan seda, aga siin olukorras ma tõesti näen kõige suuremat kasumit limpides preflopi.

Ints
15.02.14, 20:39
No siin kui midagi limpida siis väiksed taskupaarid ja mingi suited jama, AK küll selle alla ei kuulu

Ambur99
15.02.14, 20:42
Mina olen selle olukorra endale läbi mõelnud algusest lõpuni olemasoleva infoga!

Ambur99
15.02.14, 21:12
Üldist lisalugemist teile: http://www.cardschat.com/preflop-calling-hand-ranges.php

pikk28
15.02.14, 21:23
ok, kui sa sheerid nii lahkelt, siis ega ma ka kade poiss pole :

http://www.youtube.com/watch?v=tMdcUYrbcRA

jaagup17
15.02.14, 21:25
Väga palju head infot saab ka siit lehelt http://www.pokerschoolonline.com/
Ning raamatutest soovitan täielikult läbi töötada The Theory of Poker: A Professional Poker Player Teaches You How To Think Like One by David Sklansky, sest nii saame teada tõelise pokkeri superstaari ja analüütiku mõttekäigud.

Ambur99
15.02.14, 21:28
Väga õpetlik mu meelest :)

Ints
15.02.14, 21:29
Ma surfasin ka natuke seal lehel, http://www.cardschat.com/isolating-limpers-poker-isolation-raise.php

Ambur99
15.02.14, 21:31
Väga palju head infot saab ka siit lehelt http://www.pokerschoolonline.com/
Ning raamatutest soovitan täielikult läbi töötada The Theory of Poker: A Professional Poker Player Teaches You How To Think Like One by David Sklansky, sest nii saame teada tõelise pokkeri superstaari ja analüütiku mõttekäigud.

Tänud, kui leian aja kiikan sisse sinna raamatusse!