PDA

View Full Version : NL25 line check



SpreeXXL
15.02.14, 08:26
Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2431224 (http://www.handconverter.com/hands/2431224)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $25.00 - VPIP: 15, PFR: 13, 3B: 11, AF: 1.5, Hands: 40
Hero (BTN): $25.22 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2.1, Hands: 10
SB: $35.97 - VPIP: 39, PFR: 3, 3B: 0, AF: 0.8, Hands: 38
BB: $27.97 - VPIP: 31, PFR: 6, 3B: 7, AF: 0.0, Hands: 35
UTG: $25.00 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 3, AF: 1.3, Hands: 911
UTG+1: $34.89 - VPIP: 10, PFR: 10, 3B: 8, AF: 0.0, Hands: 84
UTG+2: $25.00 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 37
MP1: $4.72 - VPIP: 28, PFR: 23, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 40
MP2: $14.62 - VPIP: 49, PFR: 2, 3B: 2, AF: 1.4, Hands: 187

Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 9 :heart: J :diamond:
6 folds, Hero raises to $0.62, SB calls $0.52, BB calls $0.37

Flop: ($1.86) 7 :spade: 2 :spade: 4 :diamond: (3 players)
SB checks, BB checks, Hero checks

Turn: ($1.86) J :club: (3 players)
SB checks, BB bets $1.10, Hero calls $1.10, SB folds

River: ($4.06) 5 :club: (2 players)
BB bets $2.00, Hero calls $2

timz0333
15.02.14, 08:38
Preflop ma ei ole fänn aga vehst lasen isegi sealt selle käega. Sul arvatavasti juba BB kohta mingit infot mis käsi näidanud või kuidas mänginud?

2 vastast kes kumbki ei foldi väga palju siis ma foldin ise BTN siin J9o.
JTo avaks ja J8s ka, dunno kas makes sense?

Mis küsimus sul riveris tekib muidu?

SpreeXXL
15.02.14, 08:44
Tänud kommentaari eest!

Pole juba pikka aega käsi postitanud ning küsimus jäi kogemata lisamata. Tegelikult küsimus ongi pigem pre flopi kohta. Kas sellise VPIP-ga tüüpide (SB ja BB) vastu lähete üldse blinde varastama antud käega. Mis rangega avaksite antud vastaste vastu?

timz0333 - kahjuks ei ole BB kohta eriti palju informatsiooni. Polnud isegi teada, kuidas ta BB-l foldib ja post-flop mängib (kas foldib c-betile jne). M

talendijaht
15.02.14, 12:28
Ma mängiks samamoodi arvatavasti ja avaks iga kell J9o sealt, 100bb+ vennad vastas ja sul positsioon ning nad suure tõenäosusega dongid/fishid

Avaks iga käega, mis postflop suht normilt mängib ja avaks seda enam, mida rohkem nad cbetile foldivad

timz0333
15.02.14, 13:05
Ma ilmselt liiga nitiks tõmband siis fishide vastu.

Ambur99
15.02.14, 13:16
Ma mängiks samamoodi arvatavasti ja avaks iga kell J9o sealt, 100bb+ vennad vastas ja sul positsioon ning nad suure tõenäosusega dongid/fishid

Avaks iga käega, mis postflop suht normilt mängib ja avaks seda enam, mida rohkem nad cbetile foldivad

+1

Ma avaks ka sealt iga käega, kui nad cbetile foldivad tihti. Kuid natuke jääb kripeldama SB ja BB'i kõrge vahe VPIP võrreldes PFR-ga, aga sample on ka väike kuigi mingi ennustuse saab teha. Üldiselt: Long sessi jooksul, kui SB ja BB seal lauas tihti mängivad kaasa minu positsiooni (varguse rangei'le) panustele ja cbetidele, siis ei näe ma seal lauas olekul mõtet ja valiksin parema laua. Kuna ma ei oska long runni pealt võtta kasumit positsioonilt väga lahtise käte valimiga BB ja SB'i vastu - see nüanss muutub järjest olulisemaks väiksema arvuga mängijatega laua puhul - kus tihti pead sa avama wide range vahemikuga BTN'lt ja CO'lt mängides, et varastada blinde.Ma tõuseks sealt lauast püsti ja võtaksin teise laua, kus mul oleks SB'l ja BB'l kitsama käte valimiga vastased - oleks neid lihtsam riidida jne. Aga need on minu mõtted ja sooviksin selgitusi, kui minu mõttekäik on vale või kogunisti väär.

Lisalugemist: http://www.myholdempokertips.com/hud-stats-stealing-blinds

timz0333
15.02.14, 13:34
Tere Ambur.

3 korda lugesin su mõttekäigu läbi ja püüdsin aru saada ning tegin mingi järelduse. Alguses sa räägid, et avaks seal iga käega sest oletatavalt halvad mängijad. (väga hea, makes sense aga loose passive vastased ja ma eelistan kõrgeid kaarte siin rohkem kui madalaid connectoreid.

Ja järgmises lõigus sa räägid endale konkreetselt vastu ja tahad juba lauast ära minna sest ei suuda long run kasumit seal näidata. Ma ei mängi küll FR aga see laud tundub lausa väga hea. Ja muidugi pokker ongi long run not hit and run :)

Seega see on väär mõtlemine ja peaksid endast selle välja juurutama. Kui su eesmärk on raha teenida siis sa tahad mängida halbade mängijatega kes teevad sinust rohkem vigu ja isegi kui nad on su vasakul käel ja oled nende vastu enamus ajast OOP siis ära mine lauast ära vaid hoia oma käte valim nende suhtes domineeritud.

Ambur99
15.02.14, 13:53
Tere Ambur.

3 korda lugesin su mõttekäigu läbi ja püüdsin aru saada ning tegin mingi järelduse. Alguses sa räägid, et avaks seal iga käega sest oletatavalt halvad mängijad. (väga hea, makes sense aga loose passive vastased ja ma eelistan kõrgeid kaarte siin rohkem kui madalaid connectoreid.

Ja järgmises lõigus sa räägid endale konkreetselt vastu ja tahad juba lauast ära minna sest ei suuda long run kasumit seal näidata. Ma ei mängi küll FR aga see laud tundub lausa väga hea. Ja muidugi pokker ongi long run not hit and run :)

Seega see on väär mõtlemine ja peaksid endast selle välja juurutama. Kui su eesmärk on raha teenida siis sa tahad mängida halbade mängijatega kes teevad sinust rohkem vigu ja isegi kui nad on su vasakul käel ja oled nende vastu enamus ajast OOP siis ära mine lauast ära vaid hoia oma käte valim nende suhtes domineeritud.

Tere Timmu:


Selliseid vastaseid on raske lugeda või ma ei oska/ei taha neid lugeda ja long runni pealt kes sulle tihti mängivad BTN'i varguse rangeilt vastu BB'lt ja SB'lt (samaaegselt korraga e 2 donky) on keeruline näidata profitit long run imo. Loomulikult, kui nad vastu sulle ei mängi, siis tuleb seal tõsta peaaegu kõigega, sest see on +EV. Ja kui mängivad siis vastavalt sellele oma rangei muuta kitsamaks.

Siin konkreetses käes on sul BB ja SB'l passiivset loose tendentsiga mängijad, kelle kohta puudub piisavalt suur sample ja juhul, kui nad mulle (In future siin lauas) tihti agressiivselt vastu mängivad SB'lt ja BB'lt, siis ma laseksin jalga sealt ja valiksin parema laua, muidugi on alati sul võimalik oma range'i BTN'lt avades kitsamaks tõmmata ja jääda siia lauda mängima.

Loe see artikkel läbi eelmises postis.


Üldiselt: ma ei taha tõmmata oma käte rangei kitsamaks BTN'lt, kuna olen agressiivne ja long run hakkab see mõjutama edasist mängu piisaval määral, et mõjutada minu long run eeldatavat tulemit. Seepärast pööraksingi tähelepanu laua valikule long term.

Ambur99
15.02.14, 14:18
2 vastast kes kumbki ei foldi väga palju siis ma foldin ise BTN siin J9o.


Timmu sa ei ole nit, sest siin konkreetses käes puudub piisav arvestatav sample antud BB ja SB kohta. See, et nende tendents selle väikse sampli korral on loose passive ei tähenda veel midagi(long term). Peaks olema palju suurem sample teada, et midagi siin üldse järeldada. FOLD on üks võimalikest variantidest siin, kuigi ei kritiseeri kes siin avavad sest ise teeksin seda ka ja teeksin märkmeid samal ajal.

preflop: fold või panus?? minu jaoks on võrdväärse väärtusega 9Jo-ga sellises olukorras, kuna sample on väike SB ja BB kohta. imo

timz0333
15.02.14, 14:23
Timmu sa ei ole nit,

:redface:

Kuna talendijaht biidib ilmselgelt mängu paremini kui mina siis kaldun arvama, et open raise on parem kui fold. Me saame mängid IP ja cehckida ebasobivad boardid/bluffida ja valubettida sobivad kui saame ühe calli blindidelt.

Ambur99
15.02.14, 14:29
:redface:

Kuna talendijaht biidib ilmselgelt mängu paremini kui mina siis kaldun arvama, et open raise on parem kui fold. Me saame mängid IP ja cehckida ebasobivad boardid/bluffida ja valubettida sobivad kui saame ühe calli blindidelt.

open raise ongi natuke parem, sest sa saad teha samal ajal head postflop mängu ja saad ka märkmeid tuleviku osas nende mängijate kohta :) Ehk siis PANUS>FOLD olemasoleva infoga !

timz0333
15.02.14, 14:32
limp peaks ka ok olema :D

Ambur99
15.02.14, 14:33
selle au jätan vaaladele, selles olukorras imo :)

Ambur99
15.02.14, 14:38
Muidugi üks küsimus mind siiski vaevab, jäi kripeldama nii öelda:

* Miks on siin panuse suurus vähem kui 3x tehtud preflopis? Mu meelest kui koguaeg tehakse sellist panust on ok, aga kui ainult varguse rangei pealt, siis teravamad pliiatsid hammustavad selle kohe lahti ju vms?

reggie
15.02.14, 14:44
VPIP: 39,31 AF: 0.0, AF: 0.8
Sample on olematu, ise sellises olukorras vaatan ennekõikke cbet, foldto cbet state. Muidu tunduvad olema "pean flopi nägema ja kui pihta ei saa siis foldin" tegelased ehk siis avaks vabalt ja cbetiks samuti.

timz0333
15.02.14, 14:47
Muidugi üks küsimus mind siiski vaevab, jäi kripeldama nii öelda:

* Miks on siin panuse suurus vähem kui 3x tehtud preflopis? Mu meelest kui koguaeg tehakse sellist panust on ok, aga kui ainult varguse rangei pealt, siis teravamad pliiatsid hammustavad selle kohe lahti ju vms?

Riskid vähemaga. Ja mida teravam pliiats seda paremini see töötab sest kui tuleb 3bet kaotab vähem ja samuti on 4bet bluff soodsam. Fishide vastu ma paneks just 3x et oleks võimalikult kõrge FE ja ehitada suurt panka kui vähegi foldivad postflop.Näiteks kui siin AKs või muu premium hand siis ma ei paneks kunagi 2,5x vaid kindlalt 3bb+

timz0333
15.02.14, 14:51
Sample on olematu, ise sellises olukorras vaatan ennekõikke cbet, foldto cbet state. Muidu tunduvad olema "pean flopi nägema ja kui pihta ei saa siis foldin" tegelased ehk siis avaks vabalt ja cbetiks samuti.

Miks sa arvad et kui ta pre passive on siis postflop foldib kui ei hiti?

C-bet statid annavad sulle alles selle info aga jh sample mõtetu seega ingame readid peaks siin juba olema.

pastilaa
15.02.14, 15:02
wp!

Ambur99
15.02.14, 15:05
Riskid vähemaga. Ja mida teravam pliiats seda paremini see töötab sest kui tuleb 3bet kaotab vähem ja samuti on 4bet bluff soodsam. Fishide vastu ma paneks just 3x et oleks võimalikult kõrge FE ja ehitada suurt panka kui vähegi foldivad postflop.Näiteks kui siin AKs või muu premium hand siis ma ei paneks kunagi 2,5x vaid kindlalt 3bb+

+1

To reggie and timmu: Ma teeksin ka Cbeti, kuna tulevikus saab lihtsamini readida sellist tyypi vastaseid. Mul on 2 ülekaarti ja tahaks rohkem infot saada tulevikuks selliste vastaste kohta. Kuigi ei kritiseeri neid kes siin ei Cbeti flopil, siiski 2+ mängijat vastas ja vähe infot + flop nö märg.

timz0333
15.02.14, 15:10
Kindlasti ära c-beti seda lauda, isegi kui 1 vastane ainult siis ka ei c-beti seda lauda siin a praegu.

timz0333
15.02.14, 15:11
wp!

Mulle piisab.

Ambur99
15.02.14, 15:32
Mulle piisab.

wp, kuigi alla 3x preflop tõste on liiga nõrk selles olukorras, 3x oleks paras. Timmu seletas selle ära ka miks, ja minu arvamus on sarnane! Kuigi kõik oleneb edasisest mänguplaanist, mida ma ei tea Hero vaatevinklist.

pastilaa
15.02.14, 15:52
wp, kuigi alla 3x preflop tõste on liiga nõrk selles olukorras, 3x oleks paras.

poolkõva käega kehvemate mängija vastu just väiksemalt parem varastada imo.

Ints
15.02.14, 18:59
Siin on 2 fishi blindidel, sul on positsioon, kui ise vähekenegi jagad postflop mängu siis võib siin ikka väga laialt avada.
Ise oleks samamoodi selle käe mänginud

Pigem varastagi seal koguaeg 2 või 2.5 sest siin ongi see variant et pead tihti ära foldima kui ei hiti, samas kui hitid siis see preflop avang ei muuda midagi enam, poti saad suureks ikka.