PDA

View Full Version : Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis



EdgarP
05.05.09, 16:20
Tere,

sõnastan postituse ümber- otsin stakejaid kokku summas 600$( 50 BI 12$) , et läbi grindida 250 SnG-ehk siis pakun osakuid. Pärast 250tk läbi grindimist võtaks ühiselt stakejatega vastu otsuse,kas jätkata või teha välja kanne.
Deal : 50-50
Kestvus: eesmärk on mängida 50 tk päevas.

http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/Doneq/poker/results/917DB979C4984F5699FD1E17CD66F7C7.html?t=2

Ühe stakejana näitas huvi ülesse Kilu6 summas 200 $-kes arvas, et kogu üritus võiks kesta 3 nädalat ja fix miinum arvuga SnGsid nädalas.

Kõik ideed ja ettepanekud oodatud.

Tarq666
06.05.09, 19:33
Võtaks 100$ eest osakuid, ning nõus kilu6 pakutavaga.

kilu6
06.05.09, 22:09
Palun täpsusta ka, kust selline huvi tuli just selliseid mängida. Mis sul tugevamad pooled on, ajalugu on pikk ja vahepeal on olnud hetki, kus oled samal ajal mänginud $1 ja $50 mänge. $50 Done oled kenasti beatinud ka isegi koos swongiga. 45seid sa pole peaaegu üldse teinud. Ja mis rollist sai?

Vaadates kõrvalt janeki ponnistusi, kus $6-45stega on oma swongis juba 300ga miinuses vaatamata sellele, et $3seid on kenasti beatinud, siis praegu mulle tundub, et 600 on $12-45 jaoks liiga väike roll. Kas sa paned ise ka midagi juurde? Võibolla oleks parem alustada $6stega siiski. Näitad seal head tulemust, siis võib kunagi 12 proovida. Mulle endale tundub, et 12 mänge teevad päris suur hulk regulare, keda on ikka tublisti enam kui $6stes.

Samuti saaks võrrelda ka, kes siis parim $6-45 mees on siin, sina, janek või valts:)

http://img230.imageshack.us/img230/7599/doneq1.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/4169/doneq2.jpg

kilu6
06.05.09, 22:33
Paar näidet siis siia ka 45player regularidest aastal 2009. Turbo mänge teevad mõlemad.

http://img518.imageshack.us/img518/9863/6and1245regulars2009.jpg

lenC
07.05.09, 16:04
Oeh, tegelt siin toimuv on üldse diilide reeglitega vastuolus(mis tähendab kehva modereerimist meie poolt), aga kuna nii kaua on teema püsti olnud, siis võib teha erandi. $100 eest võin võtta.

kilu6
07.05.09, 16:59
Vaatasin just clauchy kontot ja huvitav on tõdeda,et ta mängib nii 2.20,kui 6$ ja 12$-mixib erinevalt.


Ei, chauncy ja msusyr mixivad ainult $6.5 ja $12. Ja enamikel sellistel mixijatel on $6.5 peal oluliselt parem ROI (va seesama chauncy), seega on siin oluline levelite vahe.
Paljud regularid üle 12 ei mängigi, kuigi roll lubaks, sest ROI läheb väga alla ja $ per game jääb sarnaseks, kui variatsioon muutub hüppeliselt.

EdgarP
07.05.09, 17:14
Ei, chauncy ja msusyr mixivad ainult $6.5 ja $12. Ja enamikel sellistel mixijatel on $6.5 peal oluliselt parem ROI (va seesama chauncy), seega on siin oluline levelite vahe.
Paljud regularid üle 12 ei mängigi, kuigi roll lubaks, sest ROI läheb väga alla ja $ per game jääb sarnaseks, kui variatsioon muutub hüppeliselt.


St chaunchy mängib 2.20 180men sngsid.
http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/chauncy/poker/results/93DF4835EC5843E8A012B405FD55A2AB.html?t=2

Nii,aga püstitame siit edasi vestluse : kas mõistlik on alustada puhtalt 6$ või ka mixida mingi samplega.Kas see muudab palju variatsiooni?

kilu6
07.05.09, 19:18
St chaunchy mängib 2.20 180men sngsid.
http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/chauncy/poker/results/93DF4835EC5843E8A012B405FD55A2AB.html?t=2

Nii,aga püstitame siit edasi vestluse : kas mõistlik on alustada puhtalt 6$ või ka mixida mingi samplega.Kas see muudab palju variatsiooni?


See oli tal ainult proov ju. Ta proovis mingi 100tk 11-180, sai seal nossu ja siis proovis madalamal järgi. Võibolla on soov tal liikuda 180 peale, sest seal parem ROI võimalus.

Ma arvan, et ei ole midagi mõtet mixida, 6.5 ja 12 on peaaegu 2x erinevus. Ainuke mõte miximisel on see, et saaks korraga palju mänge korraga käima lükata, seal aga võib $6 STTdest abi olla vms.
Või mis sul üldse plaanis on pikemas perspektiivis?
Kui 600 rolli kokku ei tule, saad alustada $3stega ja ennast üles töötada.

vennike
07.05.09, 21:23
võin võtta $200 eest, aga tingimusel, et esimesed 250tk on 3$

Tarq666
07.05.09, 21:44
olen nõus, kaas stakeijate tingimustega, vaevalt nad -EV otsuseid teevad ;)

kilu6
07.05.09, 22:10
Minu poolest võib pihta hakata $3-45.
Siiski, 600 on sellisel juhul overroll, piisaks 300st.
Mu ettepanek, et osalised siis paneksid poole praegu lubatust, teed 250 tk ära (50 päevas ehk 5 päevaga?), siis paneme juurde teise poole, kui tahame ja lased edasi $6seid.

Kui tihti väljamaksed on?
Kui kaua deal kestab? Mingi eesmärk sul rolli osas vms, millal ise ilma dealita edasi saad minna?
50 tk päevas? mis siis, kui sa tegelikult ei mängi ligilähedaseltki nii palju?

lenC
07.05.09, 22:11
ma olen nõus kõigega, mis kilu ütleb

vennike
07.05.09, 22:12
ma olen nõus kõigega, mis kilu ütleb


+1

EDIT : kui härra kilu arvab, et härra EdgarP on pädev ka 6$ sng aretama, siis olen ka sellega nõus. ma olen nagunii overrolled starsis oma NL25 jaoks aga ülesse liikuda veel ei taha, see 3$ sng nõue tuli lihtsalt variatsiooni vähendamise pärast. jube nõme oleks oma esimese stakega hävida :D

kilu6
07.05.09, 22:33
Ok ma kandsin pool ehk $100 ära.
Gl ja head mindseti!




jube nõme oleks oma esimese stakega hävida :D


Kui Edgaril midagi selle vastu pole, siis 5 päeva ehk peab $3 peal vastu:)
Või on kuskile kiire, a la kahe nädalaga tagasi suurte limiitide peale? Kui stat nüüd ei valeta, siis grindimise vastu sul ei paista midagi olevat.
Btw, mitut lauda plaanid korraga mängida?

vennike
07.05.09, 22:44
panin ka 100$ siis teele. (poolteist)

Ja kui starsis hide feature peal on siis palun korja ära, äkki tunnen igavust ja tahan vaadata :P

EdgarP
07.05.09, 23:06
Ok ma kandsin pool ehk $100 ära.
Gl ja head mindseti!


Kui Edgaril midagi selle vastu pole, siis 5 päeva ehk peab $3 peal vastu:)
Või on kuskile kiire, a la kahe nädalaga tagasi suurte limiitide peale? Kui stat nüüd ei valeta, siis grindimise vastu sul ei paista midagi olevat.
Btw, mitut lauda plaanid korraga mängida?


Alustan tavaliselt rahulikult,vaatan kuidas jooks ja dongid on ning siis lisan tasapisi laudu juurde.Mängin läpaka taga ja ekraan väike,kuid meeldib kui saan jälgida enamsti,mis toimub.

Stake saigi võetud BRi distlipliini jaoks ja et saaks võimalikult kiiresti ülesse tagasi,ennem kui swong tuleb visiidile.

Üritan ASAP ja mõistlikult need 250 ära teha,siis saame uue masterplani teha.Ok?

EdgarP
07.05.09, 23:07
panin ka 100$ siis teele. (poolteist)

Ja kui starsis hide feature peal on siis palun korja ära, äkki tunnen igavust ja tahan vaadata :P


Kui sobib,siis ma alustaks rahulikult ja võtan selle hiljem maha.Luban,et updatein seda regulaarselt.

Tarq666
07.05.09, 23:18
Vabandan väga aga ma ei arvestanud ühe probleemiga. Nimelt ei ole mul välismaa kontodel hetkel raha. 2 varjanti, kas kannan Sulle selle 50$ raha koheselt EEKides pangakontole või liitun dealiga näiteks niipea kui raha pokerstarsi toimetan, tõenäoliselt võtab aega teisipäevani, et siis juba kannaks 100$ üle.

EdgarP
07.05.09, 23:35
Vabandan väga aga ma ei arvestanud ühe probleemiga. Nimelt ei ole mul välismaa kontodel hetkel raha. 2 varjanti, kas kannan Sulle selle 50$ raha koheselt EEKides pangakontole või liitun dealiga näiteks niipea kui raha pokerstarsi toimetan, tõenäoliselt võtab aega teisipäevani, et siis juba kannaks 100$ üle.


Pole hulu,esimene stake materjal on juba peal ja teisipäevaks on need 250 loodetavasti tehtud ja siis saab edasi vaadata juba.ok?

kilu6
08.05.09, 09:49
http://img16.imageshack.us/img16/2711/doneq090508.jpg

lenC
08.05.09, 10:39
oi rsk, 2 bubblet :-[ . Shippisin vist rahad hommikul ära.

EdgarP
08.05.09, 11:02
oi rsk, 2 bubblet* *:-[ . Shippisin vist rahad hommikul ära.


NIi kerged komentaarid:
öösel siis hingel 20 mängu-tegin veel meelega 4 lauda korraga.
Põhimõtteliselt võiks siia kirjutada pika story,kuidas nögas kaart,kuidas dongid raha koti sõdasid pidasid. Standart oli UTG shove KJo ,A2o+ ning liigagi standart veel idiootsed callid - 63s,T5o, jne. Tundus , et USAkad olid vist veidi vihased raha peale ja shovisid any 2ga ja ka callisid-seega käis seal gambeldamine,mitte mängimine. Võitvaid mängijaid nägin kokku 2te.
Täna teen mõned mängud päeva poole ja õhtu poole,siis on rohkem selge,millal mugavam ja vähem riskantke mängida on.

Ahjaa,see oli muidugi alati tore,et istusid mängus nagu tankist-st kaarti polnud,millega callida ja kui varatsada tahtsid,siis calliti any 2ga maha. Sügisel on mul sünnipäev tulemas,palun kinkiga mulle ka selline hitbox ;D

Edit : ja kui teile vähegi sobib,siis võiks ikka iga 50ne sample tagant neid graphe postitada,see hakkab mindseti peale,kui iga väikse sample eest pead juba muretsema hakkama ja panete üleiigseid pingeid mängu. Ära ma ei kao,updatein ja vastan meeleldi.

kilu6
08.05.09, 11:11
,see hakkab mindseti peale


Ok, kui tõesti nii hull on, ma enam ei postita nii tihti:)
Pane mindset paika siis, 45stes on see standard graph. Mängid ju ikka top 3 peale, mingid bubbled ei peaks häirima?
Teine teema on see, et ehk peakski 45 jaoks olema roll suurem, kui 100x buyin.

Ja kui mäng ei jookse, siis võiks käsi postitada vms nõu küsida, et kinnitust saada.

http://img21.imageshack.us/img21/1848/45playerpayoutstars.jpg

vennike
08.05.09, 17:16
NIi kerged komentaarid:
öösel siis hingel 20 mängu-tegin veel meelega 4 lauda korraga.
Põhimõtteliselt võiks siia kirjutada pika story,kuidas nögas kaart,kuidas dongid raha koti sõdasid pidasid. Standart oli UTG shove KJo ,A2o+ ning liigagi standart veel idiootsed callid - 63s,T5o, jne. Tundus , et USAkad olid vist veidi vihased raha peale ja shovisid any 2ga ja ka callisid-seega käis seal gambeldamine,mitte mängimine. Võitvaid mängijaid nägin kokku 2te.
Täna teen mõned mängud päeva poole ja õhtu poole,siis on rohkem selge,millal mugavam ja vähem riskantke mängida on.

Ahjaa,see oli muidugi alati tore,et istusid mängus nagu tankist-st kaarti polnud,millega callida ja kui varatsada tahtsid,siis calliti any 2ga maha. Sügisel on mul sünnipäev tulemas,palun kinkiga mulle ka selline hitbox ;D

Edit : ja kui teile vähegi sobib,siis võiks ikka iga 50ne sample tagant neid graphe postitada,see hakkab mindseti peale,kui iga väikse sample eest pead juba muretsema hakkama ja panete üleiigseid pingeid mängu. Ära ma ei kao,updatein ja vastan meeleldi.



no see ei ole veel millegi lõpp, lase marurahulikult edasi, kui ikka skilli on (ja graphide järgi peaks nagu olema) kyll siis varsti hakkab tulema ka. ja veelkord, kui PS on hide feature peal siis ole nii kena ja korja maha, ma ise scope ja asju ei kasuta, a mängu vbla vahel vaataksin.

lenC
08.05.09, 19:10
Sharkscope näitab $13 profit alates 7ndast maist :-\

Tigrano
08.05.09, 19:13
Mismoodi broke? Pole ühtegi ülevaadet vahepeal toimunust ja stake ei olnud ka ju nii väike.

ranka
08.05.09, 19:23
Soovitan soojalt stakemise teemades sellised alatud naljad endale hoida.

kilu6
08.05.09, 19:27
Ma ei saanud ka naljale pihta.

http://img18.imageshack.us/img18/4593/doneq0905082.jpg

wedoit
08.05.09, 19:35
kuna läpaka peal üldjuhul üle 4-5 korraga ei tee,vahel ka vb max8

eks see ole harjutamise küsimus. ma üks päev tegin touchpadi kasutades läpakas süles 22tk korraga ja sai ka sessiooni ROI 13% (midagi sarnast tuleb pikas perspektiivis kah). a noh, eks ma olen närvihaige kah vist ::)

kilu6
08.05.09, 19:35
20 mängu on 0 ja juba on kõik pettunud


Lihtsalt ma ei uskunud seda nalja.

Ma poleks pettunud, kui sa ka 20 tk oleks järjest hävinud (kui single tableid oleks hävind, siis oleks ehk). Lihtsalt igasugu sellise stakemise mõte on selles, et staketav saaks siit tuge ja teeks oma A mängu. Ja kui on probleeme, siis saab siia postitada ja koos läbi arutada. Ma üldiselt arvan, et kui pool bankrolli oleks ära kulunud, siis oleks aeg alla $1ste peale kolida.

kivisaba
09.05.09, 07:46
minu meelest oli küll üli naljakas :P eriti terve pokkeriprode tiimi vastused :D
aga samas ma ei ole diilis osaleja kah

Tarq666
09.05.09, 08:16
minu meelest oli küll üli naljakas :P eriti terve pokkeriprode tiimi vastused :D
aga samas ma ei ole diilis osaleja kah


Ma olin alguses natuke üllatunud ja mõtlesin huh kui hea, et downswingist osa ei võta ja liitun alles diiliga teisipäeval, kui siis üldse enam diili on :D Must huumor, must huumor, on naljakas ja samas ei ole kaa :-X

Tarq666
09.05.09, 21:21
Eks musta huumoriga on kerge piiri ületada :)

Aga täna olen teinud vist 20tk ja +77. Swongi näha ei tahaks ja tuuuuuuuumapohmellllll võiks ka ära minna ::)

Kilu,äkki oskad öelda,mitu tehtud on ?



Keep it up ;)

kilu6
09.05.09, 23:43
http://img12.imageshack.us/img12/2529/doneq090509.jpg

vennike
10.05.09, 03:20
no peab meeldima, jätka samas vaimus!

kilu6
10.05.09, 18:17
Doneq 76 $1 $3 37% $92

Aga sa saad ise ka vaadata, kui palju võrreldes eelmise korraga on mängude arv ja total profit muutunud.

Tarq666
11.05.09, 12:11
saan Sulle 100$ ära saata;)

ActionJackson
11.05.09, 12:20
Mitu % ROI tõuseks kui Edgarile väline hiir osta? Äkki shipin $5 hiire ostmiseks ja saan ka tüki diilist (nii $50 jagu) :P

Tarq666
11.05.09, 12:51
100$ saadetud, ok, eks grindi rahulikult ära ja teeb uue deali.

vennike
11.05.09, 13:06
Mul vaja "kõigest" üle 100 sng vaja läbi grindida, et siis vaatame edasi,mis joont ma/me jätkame-st kas uus deal,limiit või ???


tee ära jah, siis vaatame edasi. teeme nii nagu kilu ytleb, ta paistab stakejatest kõige rohkem matsu jagavat. no offence, teised stakejad:D

Tarq666
11.05.09, 14:22
tee ära jah, siis vaatame edasi. teeme nii nagu kilu ytleb, ta paistab stakejatest kõige rohkem matsu jagavat. no offence, teised stakejad:D



Misasja???!!! Stakemis matsu jagamine!!! >:( Teen siukse master plaani et anna olla!!! ;D

kilu6
11.05.09, 17:17
Tere, nagu ma aru saan, pidi alguses minema lahti $600 rolliga stakemise deal. Selle jaotus oli
Tarq666 $100
lenC $100
kilu6 $200
vennike $200

Tegelikkuses hakkas deal pihta poole madalamalt ehk siis kõik pidid kandma pool staketavast summast, kokku $300 väärtuses. Edgar pidi mängima 250 mängu, siis pidi vastu võetama otsus, kas mängida edasi või ei.
Tõenäoliselt mängitakse edasi, kantakse teine pool staketavast summast ja Edgar mängib $6 mänge.

Siis minu talupojemõistus saab aru, et:
1. Edgar hakkas mängima enne, kui vennikese raha laekus. Mina näiteks ei olnud sellega kursis ja mu meelest on see stakemise deali rikkumine. Aga see selleks, praegu ei ole mõtet hakata midagi ümber pöörama, aga tulevikus siiski teadmiseks.
2. Kuna siiamaani ei olnud vennikese raha sees, siis selle eest ei peaks kasumis (kahjumis) osalust saama.
3. Kuivõrd siiski oli kokku lepitud, et vennike saab osaleda, siis tuleks Edgaril öelda, pärast milllist mängu hakatakse vennikese osalust arvutama. Tuleks välja tuua selle hetke mängude arv ja total profit. Senine profit peaks siis jaotuma samamoodi 50-50, aga investorite osa Tarq666, lenCi ja kilu6 (suhtega 1:1:2) vahel.
4. Edaspidi kui vennike ka osaleb, jaotuvad osalused nagu alguseski kavas oli vastavalt (1:1:2:2)

Palun avaldage arvamust, kas minu järeldused on loogilised.

kilu6
11.05.09, 17:24
http://img253.imageshack.us/img253/9950/doneq090511.jpg

Tarq666
11.05.09, 17:38
Tere, nagu ma aru saan, pidi alguses minema lahti $600 rolliga stakemise deal. Selle jaotus oli
Tarq666 $100
lenC $100
kilu6 $200
vennike $200

Tegelikkuses hakkas deal pihta poole madalamalt ehk siis kõik pidid kandma pool staketavast summast, kokku $300 väärtuses. Edgar pidi mängima 250 mängu, siis pidi vastu võetama otsus, kas mängida edasi või ei.
Tõenäoliselt mängitakse edasi, kantakse teine pool staketavast summast ja Edgar mängib $6 mänge.

Siis minu talupojemõistus saab aru, et:
1. Edgar hakkas mängima enne, kui vennikese raha laekus. Mina näiteks ei olnud sellega kursis ja mu meelest on see stakemise deali rikkumine. Aga see selleks, praegu ei ole mõtet hakata midagi ümber pöörama, aga tulevikus siiski teadmiseks.
2. Kuna siiamaani ei olnud vennikese raha sees, siis selle eest ei peaks kasumis (kahjumis) osalust saama.
3. Kuivõrd siiski oli kokku lepitud, et vennike saab osaleda, siis tuleks Edgaril öelda, pärast milllist mängu hakatakse vennikese osalust arvutama. Tuleks välja tuua selle hetke mängude arv ja total profit. Senine profit peaks siis jaotuma samamoodi 50-50, aga investorite osa Tarq666, lenCi ja kilu6 (suhtega 1:1:2) vahel.
4. Edaspidi kui vennike ka osaleb, jaotuvad osalused nagu alguseski kavas oli vastavalt (1:1:2:2)

Palun avaldage arvamust, kas minu järeldused on loogilised.





Kõik on õige aga vennike maksis õigel ajal ära, mina hilinesin ja kandsin nüüd alles 100$ ära. Ehk siis siiamaani toimuv on teil omavahel ära klaaritav ja soovitatavalt tuleks teha uus deal, mis oli algupäraste steikimistega. Isiklikult soovitan Teil kõik nüüd teatud hetkes 3$ tase ära klaarida ja alustada 6$ tasemega. Ja täissteikidega nagu algselt plaanis:
Tarq666 $100
lenC $100
kilu6 $200
vennike $200

6$ tase, näiteks miinimum 200 mängu nädalaga ja siis uus deali arutluse peatus?



ps: Edgar mu masterplan võiks olla Su oma arvuti taha mängima panna ;D 22" monitor ja hiir on olemas :o HEM ka muidugi ;)

lebovend
11.05.09, 18:00
Täpselt sama palju kui 30'' või 15'' ekraani peale.

kilu6
11.05.09, 18:15
Vabandust segaduse tekitamise eest, kõik on tundub, et ok. Lihtsalt mina panin puusse. Ja nimed ajasin ka segamini.

kilu6
12.05.09, 11:11
http://img261.imageshack.us/img261/7687/doneq090512.jpg

lenC
13.05.09, 16:30
45-mehe omi 7. maist alates 220 tükki, profit $86

EdgarP
13.05.09, 17:23
45-mehe omi 7. maist alates 220 tükki, profit $86


Tänud-lasen mingi aeg viimased 30tk ära.Natuke on asja ajamisi ette tulnud praegu.

vennike
13.05.09, 23:00
kui sul 250 tykki täis, siis mina tahaks sellest diilist välja. Selleks kolm põhjust, tähtsuse järjekorras :

1) Mulle teeb muret sinu suhtumine. (Mängid pohmakaga, touchpadiga jne.) See ei tähenda, et sa ei biidi seda limiiti, aga kui mina teiste rahadega mängiks, siis suhtuks asjasse täie tõsidusega.
2) Ma sain su naljast aru küll ja hinge ei läinud, aga suht kohatu. (see broke minek)
3) Ei suuda täita etteantud normi - 50 tk päevas.

Loodan, et saad aru ja et teised stakejad jätkavad ning teenite koos meeletu pleki. :D

janek174
13.05.09, 23:19
1) Mulle teeb muret sinu suhtumine. (Mängid pohmakaga, touchpadiga jne.) See ei tähenda, et sa ei biidi seda limiiti, aga kui mina teiste rahadega mängiks, siis suhtuks asjasse täie tõsidusega.



Üldiselt on üsna nõme nii tagantjärele targutama hakata. Sama teema oli siin valtsi elektriprobleemidega. Kui stake küsija näitab mingit graafikut, siis sa eeldad, et ta mängib enam-vähem samadel tingimustel ka edasi. See, kas ta mängib pohmakaga, peapeal seistes või küünlavalgel ilma elektrita, see pole enam kellegi asi. Ja selliseid asju on alati võimalik enne rahade üle kandmist täpsustada. Kui sulle ei meeldi, et keegi pohmakaga mängib, siis küsi järele, mitte ära targuta hiljem. Alguses on kõik suures rahanäljas nõus sekundiga rahad üle kandma, aga kui loodetud miljonid kohe kontole ei kuku, siis vaja vinguma hakata asjade üle, mida kusagil kirjaski pole.

vennike
13.05.09, 23:29
Üldiselt on üsna nõme nii tagantjärele targutama hakata. Sama teema oli siin valtsi elektriprobleemidega. Kui stake küsija näitab mingit graafikut, siis sa eeldad, et ta mängib enam-vähem samadel tingimustel ka edasi. See, kas ta mängib pohmakaga, peapeal seistes või küünlavalgel ilma elektrita, see pole enam kellegi asi. Ja selliseid asju on alati võimalik enne rahade üle kandmist täpsustada. Kui sulle ei meeldi, et keegi pohmakaga mängib, siis küsi järele, mitte ära targuta hiljem. Alguses on kõik suures rahanäljas nõus sekundiga rahad üle kandma, aga kui loodetud miljonid kohe kontole ei kuku, siis vaja vinguma hakata asjade üle, mida kusagil kirjaski pole.


Janek, sa said natsa valesti aru - asi ei ole absoluutselt rahas. Mulle on mõned asjad siin ilmas natuke tähtsamad, kui 100$

ta on näidanud, et ta biidib seda limiiti. ja tema pealt saadav % on kordades etem, kui ma kusagilt mujalt saaksin. Ja kindlasti teeb ta seda ka edaspidi. Minu puhul on põhimõtetes. Oleks ju imelik enne diili algust küsida - kas sa suhtud sellesse täie tõsidusega ? Stake küsimine iseenesest peaks olema juba vastus. Kui ma aga näen, et tema suhtumine asjasse on niivõrd erinev minu omast, siis ma parem loobun.

janek174
13.05.09, 23:37
Janek, sa said natsa valesti aru - asi ei ole absoluutselt rahas. Mulle on mõned asjad siin ilmas natuke tähtsamad, kui 100$

ta on näidanud, et ta biidib seda limiiti. ja tema pealt saadav % on kordades etem, kui ma kusagilt mujalt saaksin. Ja kindlasti teeb ta seda ka edaspidi. Minu puhul on põhimõtetes. Oleks ju imelik enne diili algust küsida - kas sa suhtud sellesse täie tõsidusega ? Stake küsimine iseenesest peaks olema juba vastus. Kui ma aga näen, et tema suhtumine asjasse on niivõrd erinev minu omast, siis ma parem loobun.




No aga kas asjasse suhtumine peab siis olema ühesugune? Ma saan aru, et steikija tahab oma raha eest parimat, aga raha andes ei saa ju kohustada mängijat mängima nii, nagu sina seda tahad/ette kujutad. Võib-olla ongi steigitav nii kogu aeg mänginud, lihtsalt sina said sellest alles nüüd teada. Mina suhtun näiteks oma diilidesse väga tõsiselt, aga sellegipoolest lasen enne mängima hakkamist paar kolm õlut ära. Kes mind tunnevad, teavad, et siis teen ma oma parimat mängu. Ja kui mulle keegi ütleks, et mängi nüüd kaine peaga, muidu raha ei saa, siis ma lihtsalt ei võtakski seda diili vastu. Ei saa sundida inimesi oma harjumusi nii lihtsalt muutma.

Edit: ja ''Sina'' ei ole mõeldud nüüd konkreetselt vennikest, vaid räägin üldiselt asjast ja oma nägemusest.

EdgarP
14.05.09, 00:18
Janek, sa said natsa valesti aru - asi ei ole absoluutselt rahas. Mulle on mõned asjad siin ilmas natuke tähtsamad, kui 100$

ta on näidanud, et ta biidib seda limiiti. ja tema pealt saadav % on kordades etem, kui ma kusagilt mujalt saaksin. Ja kindlasti teeb ta seda ka edaspidi. Minu puhul on põhimõtetes. Oleks ju imelik enne diili algust küsida - kas sa suhtud sellesse täie tõsidusega ? Stake küsimine iseenesest peaks olema juba vastus. Kui ma aga näen, et tema suhtumine asjasse on niivõrd erinev minu omast, siis ma parem loobun.




Äkki räägid ka mis minu nägemuses on teistsugune,kui sinu omas ? See, et ma weekendil ei grindinud,kuna sõber UKst oli külas??
Muide,pohmasena mängin ma isegi paremini,kuna olen rahulikum,lol
Aga ty for support ja edu laudades.

EdgarP
14.05.09, 00:51
Mission accomplished(jah hilinesin ;D)
Keegi kasumi siia ära toob ja kilu välja arvutaks ::) palju kellegile saadan ,siis oleks see case closed :)

kilu6
14.05.09, 01:14
http://img22.imageshack.us/img22/3818/doneq090513.jpg

Solid.

Kirjuta privasse, mis muidu plaanid on.

lenC
14.05.09, 07:24
Ma saan aru, et ma saatsin $50 n-ö tühja või kuidas, kas minu $100 on võrdne kilu ja vennikese $100-ga?

Praegused väljamaksed oleks siis(kui minu $100 oli $100):
Edgar: $96
kilu6: $100+$32
lenC: $100+$32
vennike: $100+$32

Kui minu $100 eest oli $50 "niisama" kantud, siis:
Edgar: $96
kilu6: $100+$38,4
lenC: $100+$19,2
vennike: $100+$38,4

Nii et ma ei tea, ju siis on minu süü, et kiirustasin, samas oleks võinud selle lisa raha kohe tagasi saata(samas oleks võinud mina seda paluda :D ). Et kuidas sellega jääb?

Kui tahad diili jätkata, siis minu poolest võib (ka $6-seid).

lenC
14.05.09, 08:56
Okei, mõtlesin veidi ja teeme nii, et sa saadad praeguseks rahad tagasi(kilu6: $138,4; lenC: $119,2; vennike: $138,4) ja kui rahad laekuvad, siis võib selle stakemisdiili lugeda edukalt lõppenuks. Siis me arutame administratsiooniga läbi, kas lubada sul seda diili jätkata(minu isiklik arvamus on selline, et ei tohiks probleeme olla, kuna 1 diil on edukalt läbitud). Ja eks me anname teada maksimaalselt päeva-kahe pärast.

wedoit
14.05.09, 10:36
1) Mulle teeb muret sinu suhtumine. (Mängid pohmakaga, touchpadiga jne.) See ei tähenda, et sa ei biidi seda limiiti, aga kui mina teiste rahadega mängiks, siis suhtuks asjasse täie tõsidusega.


Esiteks vabandan kohe ette ära, et ma ei ole selle diili juures tegev, aga avaldan ka arvamust. Ma pigem olen siinkohal Janekiga nõus. Investorina ei ole sul õigust ette öelda, kuidas mängija mängima peab. Hobuste/jahikoerte võiduajamisel sa ka paigutad enda raha ära, ei lähe pärast talli talitajat õpetama kuidas ta oma tööd tegema peaks.

Pikaajalise ja eduka investorina soovitan pigem inimese tausta enne uurida ja siinkohal on eelkõige otsustav isiklik tundmine ja/või ühiste tuttavate arvamus. Investorina on kõige tähtsamad tulemused ning kõik muud tegurid mis sa arvad, et võivad mõjutada mängu tuleb varem kokku leppida. A'la mängimise kellaajad, turniiride arv päevas, koguvalimi hulk (et variatsioon väga peale ei tuleks). Hilistemate nõudmiste osas EI PEA mängija sulle vastu tulema, vaid võib seda teha kui ta tunneb, et teatud tegurid tõesti mängu mõjutasid. (enamasti ei tule vastu, kui ise **** oled) Iga investeering on tehtud puhtalt matemaatilistest vms kaalutlustest ja sellega tuleb arvestada, et raha ei ole garanteeritud. Expected value ei võrdu real value kunagi. Ja lisaks: investeerimisel tuleb samuti BR managementi jälgida, et ei paneks kõiki munasid ühte korvi ja et kaotuse korral summa ei mõjutaks.

Edaspidise koostöö huvides tuleb mõnikord teha järeleandmisi. Näide: stake'in ühte väga head mängijat päris suure arvu MTT'de peale. Ühel turniiril tuli mängijal vahele ootamatu takistus ning ta ei saanud edasi jätkata. Mängija andis mulle sellest esimesel võimalusel teada ja tunnistas, et keegi tegelikult üle ei saa kohe võtta. (reaalselt pole see lubatud kah) Kaotus jäi minu kanda. Diil läheb aga edasi ja praegu poole peal on ivesteering juba 300% mulle sisse toonud + edasine on kõik juba kasum enivei. Mis konreetse juhtumi huvitavaks teeb on see, et tüüp mängib alati täis peaga, mängib täiesti haiges kohas (kust never kasumit ei ootaks), aga biidib mängu looma moodi. Plussiks on see, et tean teda juba ammusest ajast ja tean, et tal rahaasjad on alati 100% korras.

vennike
14.05.09, 19:27
nojah, niipalju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. ma ei ole kunagi väitnud ja ei hakkagi väitma et minu vaated on need kõige õigemad. nad on õiged minu jaoks ja katsun ise neist kinni pidada.

Tänud Edgarile ja edu talle edasipidiseks. Loodan, et kedagi väga leili oma suhtumisega ei ajanud :)

ok2aa
15.05.09, 08:49
valusad koomikud olete - 3 õlle sees või pohmakaga teed parimat mängu. LOL

lenC
16.05.09, 00:23
Mul arvuti paneb segast ja mul pole õrna aimugi palju mul neid mängitud on,aga halb uudis on see on olen kohe broke,andke andeks.



Ja PS! 6$ jätkamine ja siin foorumis selle arutamine on keelatud, kuna ma ei vasta stakemis nõuetele ning üldse pandi stakemine kerjamisega võrduma...

Need ei meeldi meile. Kunagi hiljem võibolla :(

EdgarP
16.05.09, 16:22
suurepärane-teema lukku siis palun.