PDA

View Full Version : NL25 - TPTK vs raise flopil (AJs)



SpreeXXL
18.02.14, 18:52
Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $10.00 - VPIP: 10, PFR: 7, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 536
BTN: $29.16 - VPIP: 42, PFR: 33, 3B: 25, AF: 0.0, Hands: 12
SB: $21.83 - VPIP: 18, PFR: 17, 3B: 3, AF: 16.0, Hands: 358
BB: $10.00 - VPIP: 22, PFR: 20, 3B: 6, AF: 0.8, Hands: 50
Hero (UTG): $25.00 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2.2, Hands: 332
UTG+1: $10.00 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 6, AF: 3.4, Hands: 171
MP1: $23.55 - VPIP: 9, PFR: 7, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 103
MP2: $20.48 - VPIP: 44, PFR: 19, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 16

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with A :heart: J :heart:
Hero raises to $0.75, 4 folds, BTN raises to $1.50, 2 folds, Hero calls $0.75

Flop: ($3.35) J :diamond: 8 :club: 4 :diamond: (2 players)
Hero bets $3.00, BTN raises to $7.25, Hero ???

Kas pre flopi call on antud situatsioonis õigustatud? Mida teeksite flopil? Palun põhjendada.

timz0333
18.02.14, 18:58
DB on kõige halvem liigutus mis siin üldse teha. Sa ei anna talle võimalust isegi mitte c-bettida :/

timz0333
18.02.14, 19:01
Pre on kah nibin nabin, kuna ta nii väikselt paneb siis callin aga vb 4bet ikka parem.

SpreeXXL
18.02.14, 19:04
Kas me vastase c-betiga piltlikult öeldes endale hauda ei kaeva? Meil poleks sellisel juhul vähimatki aimu, mis ranges ta käsi olla võiks.
Minu plaan oli donk betida ning callimise korral edasi tulistada. Praeguse vastase raise korral saame vähemalt eeldada, et olema suure tõenäosusega kaotanud ning callimine või all-ini minek tunduks enesetapuna. Kas mu mõtteviisil on mingi viga sees?

pastilaa
18.02.14, 19:09
pre obv call gay 3bet, flopi ei donkaks siin kunagi.

timz0333
18.02.14, 19:12
Ma mängiks pokkerit ja calliks flopi vaataks turni. Ma olen Nl25 oma lühikese aja jooksul näinud, et mängitakse jõhkralt 3bet potides paare üle. Vastasel võib siin TT ka täiesti vabalt olla ma ei iemstaks. Kuna min3bet siis mõnikord kaldub jah nutsu poole AA/KK aga sul AA combosi ka vähem kuna sul A.

SpreeXXL
18.02.14, 19:13
Ei suuda välja mõelda, miks donkamine halvem on. Ehk keegi targem selgitaks?

Tänud ette!

Priidix
18.02.14, 19:15
DB on kõige halvem liigutus mis siin üldse teha. Sa ei anna talle võimalust isegi mitte c-bettida :/
^^

q_q
18.02.14, 19:27
Praeguse vastase raise korral saame vähemalt eeldada, et olema suure tõenäosusega kaotanud ning callimine või all-ini minek tunduks enesetapuna. Kas mu mõtteviisil on mingi viga sees?

Jah, see pole halb board, kus donk bet teha aga see reasoning pole õige. Mingeid bete ja raise’ me pokkeris for info ei tee.

As played pead shipima, sest pot nii bloated juba.

Ambur99
18.02.14, 20:10
OOP (UTG) ära ava 3x, see on suur viga eriti veel kui BTN on super agro tendentsiga vastane, nemad näevad seda tõstet kui nõrkust ja seepärast ta min 3betibki sind. - olemasoleva infoga sa seda öelda ei saa, aga in general UTG opening size 4x>3x.

Asplayed: Ma paneks pres otsa 4beti imo, just eelpool nimetatud põhjusel!

lisalugemist: http://www.cardschat.com/preflop-raise-sizing.php

q_q
18.02.14, 20:12
http://i.imgur.com/DCcVrLL.gif

Kotkas1000
18.02.14, 21:17
OOP (UTG) ära ava 3x, see on suur viga eriti veel kui BTN on super agro tendentsiga vastane, nemad näevad seda tõstet kui nõrkust ja seepärast ta min 3betibki sind. - olemasoleva infoga sa seda öelda ei saa, aga in general UTG opening size 4x>3x.

Asplayed: Ma paneks pres otsa 4beti imo, just eelpool nimetatud põhjusel!

lisalugemist: http://www.cardschat.com/preflop-raise-sizing.php

wtf, sa oled vist tõesti troll, et nii enesekindlalt niimoodi jöurad siin :)

Kotkas1000
18.02.14, 21:19
flat 3bet pre, ck-call flop, ck-decide turn oleks minu standard play.

Ambur99
18.02.14, 21:22
wtf, sa oled vist tõesti troll, et nii enesekindlalt niimoodi jöurad siin :)

Kas sina tahad öelda, et 3x avang on standard UTG positsioonilt?

Loe artikkel läbi: http://www.cardschat.com/preflop-raise-sizing.php

Konso
18.02.14, 21:25
OOP (UTG) ära ava 3x, see on suur viga eriti veel kui BTN on super agro tendentsiga vastane, nemad näevad seda tõstet kui nõrkust ja seepärast ta min 3betibki sind. - olemasoleva infoga sa seda öelda ei saa, aga in general UTG opening size 4x>3x.

Asplayed: Ma paneks pres otsa 4beti imo, just eelpool nimetatud põhjusel!

lisalugemist: http://www.cardschat.com/preflop-raise-sizing.php

Kust sa seda infot ammutad, tahaks ka sama targaks saada.

Ambur99
18.02.14, 21:30
Kust sa seda infot ammutad, tahaks ka sama targaks saada.

Ole lahke Konso:

http://www.cardschat.com/preflop-raise-sizing.php

Konso
18.02.14, 22:02
A kes on selle kirjatüki autor? Esimest lõiku lugedes käib see 6max kohta.

Ambur99
18.02.14, 22:35
A kes on selle kirjatüki autor? Esimest lõiku lugedes käib see 6max kohta.

Ma ei tea kes on selle kirjatüki autor ja see ei olegi oluline minu jaoks, kui see on sinu jaoks oluline siis uuri välja ja ütle ka teistele. Ja kui seadsid artikli väited kahtluse alla, kuna on 6max jutt, siis palun põhjenda ära meile kõigile miks ei ole see teooria rakendatav 8max korral?

Eks paljud vaidlevad ja kritiseerivad seda minu juttu ja nimetavad mind nö trolliks, kui nende arvamus ei ühti minu omaga jne. Minu jaoks another nn elav arutelu, kus ei ole piisavalt põhjapanevat infot öelda mis on õige selles olukorras preflopis. Ja mainiks ära, et selline arutelu käib professionaalsel tasemel samamoodi, vahe on ainult selles et seal suure tõenäosusega ei ürita keegi nö kedagi matkida või ära panna, vaid tuua välja põhjendatud seisukohad näiteks artiklite jne näol - miks keegi nii arvab jne. See ei tähenda, et me kõik nüüd peame jooksma kikivarvul oma võitvat strateegiat muutma - oluline on teada ja mõista kõiki mängustiile, et saaks riidida oma vastaseid võimalikult hästi!

Kui sa ise oled niti poolne regular, siis sinu arvamus ei saagi ühtida super-agro regular mängu stiili harrastava mängijaga. imo

estkriz
19.02.14, 05:40
Siis ei oleks ju vaja kahte erinevat strati teemat ka, kui 6max sama mis FR. Ühe topicu alla ja ambur saaks oma suurepäraseid teadmisi TAG ja LAG fishidest ka 6maxi mängijatele jagada.

Ambur kui sa fit or fold õhk tüüpi käega näiteks AK- UTG pealt igakord 4x tõstad ja flop mööda läheb, sa ju raiskad 1BB kui foldid nagunii 70% ajast. Mõtle miljoni käe peale teeb see miljon BB-d.

Konso
19.02.14, 09:06
Ma ei tea kes on selle kirjatüki autor ja see ei olegi oluline minu jaoks, kui see on sinu jaoks oluline siis uuri välja ja ütle ka teistele. Ja kui seadsid artikli väited kahtluse alla, kuna on 6max jutt, siis palun põhjenda ära meile kõigile miks ei ole see teooria rakendatav 8max korral?

Eks paljud vaidlevad ja kritiseerivad seda minu juttu ja nimetavad mind nö trolliks, kui nende arvamus ei ühti minu omaga jne. Minu jaoks another nn elav arutelu, kus ei ole piisavalt põhjapanevat infot öelda mis on õige selles olukorras preflopis. Ja mainiks ära, et selline arutelu käib professionaalsel tasemel samamoodi, vahe on ainult selles et seal suure tõenäosusega ei ürita keegi nö kedagi matkida või ära panna, vaid tuua välja põhjendatud seisukohad näiteks artiklite jne näol - miks keegi nii arvab jne. See ei tähenda, et me kõik nüüd peame jooksma kikivarvul oma võitvat strateegiat muutma - oluline on teada ja mõista kõiki mängustiile, et saaks riidida oma vastaseid võimalikult hästi!

Kui sa ise oled niti poolne regular, siis sinu arvamus ei saagi ühtida super-agro regular mängu stiili harrastava mängijaga. imo

Kahjuks pole regular, kõigest hobimängija ning nendes limiitides sõna ei võta, mida ise hetkel ei biidi.
Kas oskad välja tuua mõne võitva FR regulari, kes nõnda preflop avab?
Mina anonüümsetest õpetussõnadest hoiaksin eemale, sest maailm on nn "tarku" täis.
Kui küsida tohib, siis mis limiiti ise biidid, et siin lahkelt õpetussõnu jagad?

Ambur99
19.02.14, 16:39
Kahjuks pole regular, kõigest hobimängija ning nendes limiitides sõna ei võta, mida ise hetkel ei biidi.
Kas oskad välja tuua mõne võitva FR regulari, kes nõnda preflop avab?
Mina anonüümsetest õpetussõnadest hoiaksin eemale, sest maailm on nn "tarku" täis.
Kui küsida tohib, siis mis limiiti ise biidid, et siin lahkelt õpetussõnu jagad?

No sel juhul kui sa sõna ei võta, kaotab sinu jutt igasuguse mõtte. Aga niiapalju mainiks, et seal väga suurt vahet ei ole vähemalt minu arust 8 mängijaga laua ja 6 mängijaga laua korral. Lihtsalt mida vähem mängijaid, seda agressiivsemalt ja rohkem käsi peaksid mängima. Meil on nendes minu limiitidest ja üldse selle küsimuse vajalikkusest varasemalt juttu siin foorumis - ei hakka seda üle rääkima, kes otsib see leiab.

MartinGarcia
19.02.14, 17:17
Kahjuks pole regular, kõigest hobimängija ning nendes limiitides sõna ei võta, mida ise hetkel ei biidi.
Kas oskad välja tuua mõne võitva FR regulari, kes nõnda preflop avab?
Mina anonüümsetest õpetussõnadest hoiaksin eemale, sest maailm on nn "tarku" täis.
Kui küsida tohib, siis mis limiiti ise biidid, et siin lahkelt õpetussõnu jagad?

NL2

Kotkas1000
19.02.14, 17:18
Mis seal vahet on, mis limiite inimene mängib. Pokker on pokker.

MartinGarcia
19.02.14, 17:22
Jep. Sinu väljapakutud liin on hea minuarust

Ambur99
19.02.14, 19:03
Mis seal vahet on, mis limiite inimene mängib. Pokker on pokker.

Tänud

timz0333
19.02.14, 21:03
Mis seal vahet on, mis limiite inimene mängib. Pakis on ikka 52 kaarti.


fyp

Konso
19.02.14, 21:23
OOP (UTG) ära ava 3x, see on suur viga eriti veel kui BTN on super agro tendentsiga vastane, nemad näevad seda tõstet kui nõrkust ja seepärast ta min 3betibki sind. - olemasoleva infoga sa seda öelda ei saa, aga in general UTG opening size 4x>3x.

Asplayed: Ma paneks pres otsa 4beti imo, just eelpool nimetatud põhjusel!

lisalugemist: http://www.cardschat.com/preflop-raise-sizing.php

Sa tohman soovitad mingit artiklit, teadmata loo autorit ning seda kas ta pokkerit üldse biidib.


No sel juhul kui sa sõna ei võta, kaotab sinu jutt igasuguse mõtte.
Kui ma sõna ei võta, siis pole ka juttu obv.

ropka11
20.02.14, 10:01
Mis seal vahet on, mis limiite inimene mängib. Pokker on pokker.

Tänud
Ei närinud läbi jah.This must be level.
P...... pandud see stratinurk

ivar866
20.02.14, 10:19
Ahjuall sa küll selle stratiga ei võidaks.

Ambur99
20.02.14, 11:11
Minu arvamus kogu sellest asjast:

Iga inimene ise otsustab mismoodi ja kuidas tema mängib. Ja mingisugust eelistatud mänguviisi ei ole olemas, see sõltub ju inimesest endast mismoodi tema mängib. Üldises mõttes jagunevad pokkerimängijad minujaoks 2 suurde gruppi: nö passiivsemad ja agressiivsemad mängijad. - ja vastavalt ka sellele tuleks rakendada ka erinevat mängustrateegiat.

Eelpool tekitas palju vastukaja selle veebiaadressi usaldusväärsus, kuna ei ole teada kes on selle veebiartikli kirjutanud. - võimalik, et see kirjatyki autor ei taha oma isikut avalikustada mõningatelpõhjustel, ei hakka oma arvamust avaldama - iga inimene saab tunnetuslikult ise lugeda ja teha sellest omad järeldused. Artikli allosas märkan, et suhtlusportaalis twitter on see kirjatykk saanud 350 jagamist. Minule endale see kirjatükk meeldib ja näen selles suurt potentsiaali. - see on iga inimese enda otsustada. Üleüldiselt on see leht http://www.cardschat.com/poker-strategy.php kogunud facebookis 2k like'i, mis juba peaks midagi tähendama mõtleva inimese jaoks.

Üldse selline teema nagu bet sizing on väga keeruline teema nö. Paljud vaevlevad millist sizingut eelistada. Minu jaoks ei olegi sellist asja nagu õige bet size, see sõltub nii palju mängu dünaamikast ja konkreetsetest olukordadest. Niipalju, kui mina olen täheldanud üleüldises mõttes bet sizeingu valikul tuleks eelkõige arvestada üldist laua agressiivsust ja vastavalt sellele ka oma mängu dünaamikat korrigeerida. Kuna pokker on väga palju seotud üldise tõenäosusteooriaga, siis iga inimene kes soovib olla edukas või saada edukaks võiks olla basic tõenäosusteooriaga nö "sina peal", kuigi jällegi rõhutan veelkord ei pea olema ilmtingimata, aga rangelt soovitan.

bauss
20.02.14, 12:14
+1