PDA

View Full Version : Ignore.



lebovend
06.05.09, 15:00
Ignore on parim command kogu Internetimaailma peale.

Kas oleks üldse võimalik foorumile külge ehitada sellist asja?
Et paned mingi kasutaja "Ignore" alla ja sa lihtsalt ei näe tema
postitusi ja PMe.

Seda kasutatakse üldiselt jutukates ja ise kasutasin seda aastaid
ühes tekstipõhises mängus. Säästab tohutult energiat.

See poleks mitte ainult mulle ülikasulik plugin, vaid aitaks ka foorumit
sõbralikumaks muuta. Näide:

Keegi kirjutab pika postituse, teeb võimalikult neutraalselt seda, toob näiteid
jne. Ning siis äkki hüppab mingi tont välja ja paneb ilma igasuguste argumentideta
postituse ala stiilis: "Sa oled loll."
Nüüd sellele vastab jälle esialgne postitaja, siis tuleb jällegi vastus onelinerimehelt
ja nii edasi ning fight jätkub. Sellest tuleb palju pisaraid ja draamat jne ning tegelikult
kolmandad osapooled kannatavad kõige rohkem.

Oleks nüüd Ignore nupuke olemas, suskad netihero Ignorei ja pole järgmine kord mingit
fighti.

Arvan, et see oleks foorumi parim muudatus.
Aitäh!

marguzz22
06.05.09, 15:01
sa oled loll












ok nali, mul hea tuju. Mul ausaltöeldes ükskõik, närvid piisavalt head, et ennast kontrollida.

lebovend
06.05.09, 15:43
Aga et mis adminid arvavad asjast?

Tigrano
06.05.09, 16:11
Mina isiklikult ei arva suurt midagi, sest kuidas saavad kellegi postitused foorumis kedagi niipalju häirida, et ei kannataks üldse lugeda. Kui keegi hakkab tõesti ahistama või pahatahtlikult kellegi vastu suunavaid postitusi tegema, siis selleks on meil juba karmimad meetmed olemas.

lebovend
06.05.09, 16:17
Come on, kas peab toimuma mingi ahistamine või midagi
hullemat, et oleks põhjus kedagi ignoreda?

Tigrano
06.05.09, 16:18
Come on, kas peab toimuma mingi ahistamine või midagi
hullemat, et oleks põhjus kedagi ignoreda?



;D Ranka kohe vastab ja arvatavasti ei oleks väga raske seda featuret foorumile seadistada.

ranka
06.05.09, 16:18
Peale TIGRANO postitust arutasime TIGRANO'ga ja leidsime, et see ei ole eriti vajalik, sest meil on olemas administraatorid. Teisalt jällegi ei võtaks tükki ära sellise käsurea lisamine. Seega me otsustasime, et saate omale "Ignore" käsu ja kui peaks tekkima probleemid, mida me ette ei näinud (ala iga foorumi liige ignoreerib igat ühte), siis muudame asja tagasi.

Head ignoreerimist!

PS! Pealikud ei saa kasutajaid ignoreerida ja ka vastupidi!

ranka
06.05.09, 16:26
Hetkel siis Default, New Look ja Babylon theme kasutajatel on ignore funktsioon olemas, Classicu omadel mitte. Uurin lahendust.

taipupole
06.05.09, 16:27
Keegi kirjutab pika postituse, teeb võimalikult neutraalselt seda, toob näiteid jne. Ning siis äkki hüppab mingi tont välja ja paneb ilma igasuguste argumentideta postituse ala stiilis: "Sa oled loll." Nüüd sellele vastab jälle esialgne postitaja, siis tuleb jällegi vastus onelinerimehelt ja nii edasi ning fight jätkub. Sellest tuleb palju pisaraid ja draamat jne ning tegelikult kolmandad osapooled kannatavad kõige rohkem. Oleks nüüd Ignore nupuke olemas, suskad netihero Ignorei ja pole järgmine kord mingit fighti.

Ignore töötab küll originaali puhul, kuid keegi näiteks seda oinast tsiteerib, siis see on sulle ikkagi juba nähtav ja tuju sitt. :)

lebovend
06.05.09, 16:30
Ignore töötab küll originaali puhul, kuid keegi näiteks seda oinast tsiteerib, siis see on sulle ikkagi juba nähtav ja tuju ****. :)

Oot, misasja, ignore oli kogu see aeg olemas, aga ma lihtsalt ei teadnud seda, kuna kasutan Classic Themei? :D

taipupole
06.05.09, 16:34
Oot, misasja, ignore oli kogu see aeg olemas, aga ma lihtsalt ei teadnud seda, kuna kasutan Classic Themei? :D


Ma ei saa sinust aru. Seletan uuesti: Sina oled Raikol ignoreeritavate nimekirjas. Et mina sind nüüd aga tsiteerin ja vastuse kirjutan, siis Raiko näeb tsiteeringut. Ehk kokkuvõttes peab Raiko ikkagi sind lugema, vaatamata sellele, et Sina tema ignoreeritavate nimekirjas oled. Seega on see ignore nö poolik lahendus.

Rage
06.05.09, 16:45
kas see ignore nupp peab nii suur ja nähtaval olema? kas ta ei võiks olla hoopis profiilivaates vms?

ranka
06.05.09, 16:47
Jah. See asi ei funka nii nagu peab ning igal themel ei ole seda. Keeran tolle kinni ja testin test foorumis toda.

marguzz22
06.05.09, 17:00
Jep kole on.

vennike
06.05.09, 22:16
Jep kole on.


postitusi saab alati mitte lugeda kui autor on sinu meelst jobu vms. kyll aga oleks tore kui saaks mõne mehe häiriva avatari ära blokkida :D

Oliverk
06.05.09, 22:19
Adblock plugin firefoxile ja blocki mida iganes soovid.

vennike
06.05.09, 22:25
Adblock plugin firefoxile ja blocki mida iganes soovid.


wow, thanks, installitud ja neeger-1

Oliverk
06.05.09, 22:51
See pane adblock plussi listi aadresside alla ja enamus eesti ajalehti ja muud lehed reklaamivabad. Delfi ja Postimees lausa lust surfata.

http://sepp.offline.ee/temp/AdBlockPlus.txt

RudiTurbo
11.05.09, 08:29
Ma olen oma interneti algusaegadest peale suht suur foorumi külastaja olnud, pole senimaani küll mingi maniakaalne postitaja olnud, et kuskil 6k postitust olex vms, siin foorumis tegelt ongi kõige rohkem, milleni kunagi jõudnud olen ;D

Aga igatahes selle aja jooxul pole ma kordagi näinud sellist tegelast, keda nüüd ignoreerima peaks, vb 1-2 tegelast, kes olid suht piiri peal, aga seda sellepärast, et lihtsalt mingis teatud teemas kinni oldi nii, et tilti ajas :)

Ja selle ignoreerimise kohta üldse, ntx mul on mingi donk ignoreeritud ja siis järsku hakkab kuskil teemas mingi ilgem teema pihta, ise naeran ka ja postitan. Siis teised vennad vaatavad, et whatta dumbass, ignoreerivad seal mind, sest olen nii teemast mööda ja siis lõpuks keegi tsiteerib seda minu ignoreeritavat ja siis saan teemale pihta ja mõistan, mix selline värk üldse toimus või whatever ;D

Ühesõnaga, mingid haiged lüngad võivad nii tekkida ja minuarust see tekitab veel suuremat tilti, kui mingi fishi postitusi lugeda.

hugeego
21.05.09, 15:36
Loomulikult on tore, et selline võimalus olemas on, aga vaevalt seda kunagi kasutada saan. Ma ei ole siin foorumis veel ühegi sellise postituse või teema peale sattunud, mis mind kuidagigi häirida või ärritada võiks. :)