PDA

View Full Version : Segavad faktorid..



CubaLibre
06.05.09, 17:21
Tere!

Suht uus siin, ei ole kindel kas olete sellest juba varem rääkinud või mitte, kuid tahaksn teada millistes tingimustes te pokkerit mängite ?

Kas mängib muusika, telekas, raadio vms ?
Kas survate netis samal ajal, kui vähe actionit ?
Kas MSN on lahti ?

Võibolla mõni suudab end ümbritsevast nii välja lülitada, et ei pane tähelegi, kui keegi kuskil telekas seleteb, kuid ise olen aru saanud, et niimoodi kannatab see tulemus ikka kõvasti...Ainuõige lahendus tundub olevat see, et peksad kõik segavad faktorid kodust välja, muusikad telekad kinni, silmad ekraanile ja kuulad kuidas 3 naabri koera üksteise võidu uluvad...

Tigrano
06.05.09, 17:45
Isiklikult ei ole pärsi käitunud nagu üks õige online pokkerimängija peaks käituma. Üldjuhul kasutan, sesside ajal msn, loen foorumit või surfan netis ringi, aga mitte koguaeg, sõltuvalt tujust jne. Kindlasti oli palju tingitud sellest, et ei mängi kõige kõrgemaid limiite, kus oleks vaja rohkem lauale tähelepanu pöörata. Kindlasti püüan tasapisi eemaldada kõrvaliste asjade kasutamist ja keskenduda ainult 100% sessile, mis kindlasti toob nii mõnegi buy inni juurde pikas perspektiivis.

Soovitan keskenduda ainult 100% sessile ja jätta lahti ainult pokkerisoft ja abivahendid.

vennike
06.05.09, 19:24
msn on appear offline peal, telku kinni/mute peal, ei surfa kusagil, klapid peas, kuulan skyplussi hommikuprogrammi ja annan tuld.
tähelepanematus on mitmeid kordi valusalt kätte maksnud misclickide jms näol. kui ikka mängin, siis katsun 100% "kohal" olla.

BuildUp
08.05.09, 14:59
Msn on mul tavaliselt "busy" peal(ma ei salli seda, kui need aknad hakkavad pirisema või löövad all paremas nurgas lahti kes msni tuli) ning mingit väga pikka juttu sessi ajal siiski aretada ei taha.

Muusikat kuulan küll.

muhkLionu
08.05.09, 16:14
tavaliselt 6-8 lauda fullringi korraga lahti. Et igav ei hakkaks loen juturaamatut või vaatan justin.tv pealt filme.

ESTPatrick
09.05.09, 00:29
Kas mängib muusika, telekas, raadio vms ?
Kas survate netis samal ajal, kui vähe actionit ?
Kas MSN on lahti ?


kui sul on 1 asi neist lahti, siis juba eksid minu standardite järgi

Fortune
09.05.09, 00:32
kui sul on 1 asi neist lahti, siis juba eksid minu standardite järgi


karmid standardid siis sul.

Mul üldjuhul mingi muss taustaks mängib, aga vaikselt, et ei segaks keskendumist.

ESTPatrick
09.05.09, 00:49
kui ma ka 50nl mängin ja puhkan siis mul on 3 pudeli õlut laua peal, leits vingub bad beate kõrval ja ajan msn juttu

tõsiselt mängides (200nl) ei ole mul samas midagi seesugust segamas, 100% tuleb olla, mõnele aitab muusika mõnele mitte.

Oliverk
09.05.09, 14:17
Telekas kõrval või muss taustaks.

ranka
09.05.09, 16:34
Mina isiklikult arvan, et "segavad faktorid" on igale ühele erinevad. Mõned saavad head mängu teha ainult täies haudvaikuses ja keskendudes, teised samades tingimustes hakkavad "mõtlema üle" ning enda parema mängu mängimiseks peab mängiam muusika, telku vms. kõrval.

Cash87
09.05.09, 18:23
Eks see on kindlasti igal inimesel erinev nagu raamatu lugemine. Mõni ei suuda lugeda kui miski asi segab teine lülitab ennast niimodi välja et vahet pole mingi jõhker läbu käib sul korteris aga ikka suudad rahulikult lugeda.

variatsioon
09.05.09, 18:26
tavaliselt kuulan ainult muusikat aga vahest kui mingit turnat mängin siis teen süüa ja loean raamatut ka samal ajal ;)

jrgn hell
10.05.09, 00:24
mul netiraadiod üürgavad, sest vaikuses ma istuda ei suuda ja laudade arv ka vaheldub. 7-11, et kuidas tunnen ennast, Kui liiga plaju muud jama mõtlen, siis tõmban 7 peale ja siis järjest tundega lisan ja võtan jälle ära. Tavaliselt 9

RudiTurbo
12.05.09, 12:14
MSN võib küll sees olla, aga ega minuga tihti ei suhelda ka ;D
Tavaliselt ei ole mul midagi kõrvalist toimumas, muusika on vahest, aga parem vist on siiski kui muusika ka ei mängi.

Mõnel weebilehel vb käin vahest ainult korraks, kui midagi pähe tuli ja üle kontrollida tahan vms, aga mingit mängimise ajal standard browsimist küll ei tee, haiglane missclicki oht :) Missclicke pole elus eriti palju teinud, üxkord trio tournas kogemata läxin ragidega QQ vastu all ini ja tõmbasin 2 paari ja jõudsin FT, aga ega nad vist tavaliselt toredad pole.
Pmst cashi mängimise ajal võrdub see sellega kui Sa pangaülekande tegemise hetkel hakkaksid suvalisi numbreid klaviatuuril taguma ning hiirega suvaliselt klikkima.

ok2aa
14.05.09, 14:22
alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.

Tigrano
14.05.09, 14:36
alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.


Aus vastus ;D

pendula
14.05.09, 15:33
alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.


Mul ka sama, et kuulan muusikat. Enamasti kõrvaklappidega.
Ja vahel sügan mune. Enamasti vasaku käega. Parem käsi hiirel.

Ja tegelt ma kuulan klappidest ka vanu Kreisiraadio osasid, mis mul arhiivis. No need, mis nad algusaegadel raadios tegid. Päris koom.
Sest et ainult muusika hakkab lõpuks närvidele käima kui mingi 3-4h järjest mängida. Ja mingeid järelkuulatavaid jutusaateid ka R2-st ja Kuku-st. Hoiab minu arust mõtte ärksamana.
Kui telekas samal ajal lahti, siis mõjutab tulemust kindlalt.
Eile oligi kõva miinuspäev -3,5BI. Osaliselt selle teleka pärast ka.

Väike õlu või siider? Jällegi väga personaalne. Ma ei oska oma mängust küll vahet tuua, kas on seganud või mitte.

Marek K.
14.05.09, 21:01
kõrvaklappidega on nuts grindida, niisama mussi kuulata.. siis ajab mõtted pigem hajevile. kui klapid peas siis oled mõnusalt omas mullis :9

Ghost0
14.05.09, 23:00
Muusikat kuulan suht koguaeg, vahest viskab kopa ette siis panen kinni mõneks ajaks.
Msn on kinni või busy peal ja netis käin väga väga harva, vahest vaatan korra mõnda foorumisse ja panen kinni tagasi kohe.
Aga kui laudu lahti teen alles või kinni panen siis on tavaliselt kõik asjad lahti ::)

rohelinekonn
15.05.09, 08:53
kõrvaklappidega on nuts grindida, niisama mussi kuulata.. siis ajab mõtted pigem hajevile. kui klapid peas siis oled mõnusalt omas mullis :9


nõustun sellega. Kui mussi kuulan siis ainult klappidega.

Rahapada
20.05.09, 07:36
kõik sõltub multitaskingust...

mängin enamasti 9-10 lauda... mängu pole seganud, samas limiit on ka selline, kus pole vaja NIII palju mõelda (mäng on plussis):
* loen uudiseid
* kuulan muusikat
* räägin msnis (vastates teisele inimesele muidugi nii aeglaselt v kiiresti kui äksion lubab)
* vahest kuulan mõnda stand up koomikut.... carlinit näiteks
* otsin mida netist sikutada...

thou viimasel ajal on msn bisi peale läind, samas uudised loen ikka esimese tunni jooksul läbi...

turna ajal vahin filmi, kui turna kipub õnnestuma hakkama, panen filmi kinni...

SamGold
20.05.09, 12:11
Mul muutub mõnikord pokkerimängu ajal elukaaslane segavaks faktoriks...
Mõlemad nõuavad samaaegselt minult suht 100% keskendumist, et EV plussis oleks ;D

Rahapada
20.05.09, 12:53
take ur time, sea prioriteedid paika ;D

Pahvak
20.05.09, 13:36
Mängisime ükskord lives ja üks tundmatu tüüp ütles peale telefonikõnet, et "korterikaaslane on pahane, et ma mängima tulin". Pärast teised selgitasid, et tüüp elab koos naisega ;D

qjet
02.06.09, 19:10
tavalsielt 4 lauda ja muusika käib ning ei pea rabelema.

pikk28
03.06.09, 11:43
mul segab nii laps kui naine :)

Cash87
03.06.09, 12:26
mul segab nii laps kui naine :)



Su tulemusi vaadates nad just innustavad sind sul ju heater peal :P

Purz
03.06.09, 12:30
mul segab nii laps kui naine :)


+1

pikk28
03.06.09, 13:23
Su tulemusi vaadates nad just innustavad sind sul ju heater peal :P

jah, kuid eks see heater ka lõpeb ükskord. eile juba AP sumistas riverisse ime lehti. :o

Tigrano
07.06.09, 06:16
Pean ka hakkama segavaid faktoreid tasapisi eemaldama, praegu kõik kasutusel. Alustan mozilla sulgemisest mängu ajal ;D

leits
07.06.09, 12:51
ma ilma raadiota ei saa, otseselt ei kuula seda, kuid taustaks on hea ..
MSN'st olen lahti saanud, see on saatanast
suudaks veel selle firefoxi ka kinni panna ja mitte foorumisse piiluda on okei.
lahendus on 18-21 lauda mängida, siis ei jää aega muuks ;D ;D

Uniquest
09.06.09, 12:17
kui ma ka 50nl mängin ja puhkan siis mul on 3 pudeli õlut laua peal, leits vingub bad beate kõrval ja ajan msn juttu

tõsiselt mängides (200nl) ei ole mul samas midagi seesugust segamas, 100% tuleb olla, mõnele aitab muusika mõnele mitte.


Mis sa leitsiga teed 200nl ajaks? ;D

sorm
09.06.09, 14:44
Mul oleneb kõik sellest mida mängin ja mis mu eesmärk on.
Variant 1 "õhtusisustaja"
-N õlut on külmas ja üks avatuna vasakus käes
-skype konverentsikõne sõpradega, kes kas ka mängivad või niisama vaatavad mu mängu
-mänguvalikuks tavaliselt paar turbo sng-d või mõni MTT
-telekast vaatan mingit filmi
-tütarlaps kah vedeleb kõrval diivanil
(ühesõnaga korralik multitasking)
Variant 2 "teen tööd"
-läpakale on taha ühedatud lisamonitor
-istun eraldatud toas (naine, õlu ja telekas peavad omaette hakkama saama)
-klapid peas kuulan mussi
-MSN, skype "busy"
-mängin korraga 10-12 sng turnat või kuni 8 full ring limit lauda või kuni 6 6max limit lauda
-HEM töötdab ja toodab statistikat

PS. Kui live mängimas käin siis tavalislet tõmman ennast samal ajal 100ga mutta :)

ok2aa
09.06.09, 15:42
PS. Kui live mängimas käin siis tavalislet tõmman ennast samal ajal 100ga mutta :)


qft

rohelinekonn
09.06.09, 16:34
PS. Kui live mängimas käin siis tavalislet tõmman ennast samal ajal 100ga mutta :)


hi hi hii. Mina ka :P

leits
09.06.09, 16:53
mul on live m2ngud siiamaani for fun olnudki, isegi kannisinnis .. mina ie tea .. ie motiveeri .. alko teeb oma töö imselt

ESTPatrick
09.06.09, 21:20
Mis sa leitsiga teed 200nl ajaks? ;D


panen ta nutma

rohelinekonn
10.06.09, 00:37
mul on live m2ngud siiamaani for fun olnudki, isegi kannisinnis .. mina ie tea .. ie motiveeri .. alko teeb oma töö imselt


summad on nagunii üldiselt väiksed ja palju lahedam on ennast mutta tõmmata ja siis donkata :D
Ühe turniiri olen mänginud nii kus oli ainult paar õlli vist sees ja see oli kah tlns samas siis sai finaal lauda ära jõutud. Aga jah see live rohkem lõbu pärast ja ega ma üldiselt liveis mängin ülimalt vähe peaaegu nagu ei mängiksgi

atsetoon
27.06.09, 17:20
siis on minuarust suht võimatu mängida, kui naine kõrval möliseb. Õnneks töötan ma baarmanina, ja jõuan tavaliselt mingi 2st öösel koju, proua selleks ajaks muidugi magab siis on mõnus grindida. Kusjuures selle teema lugemise ajal tegin mõnusa misclicki KK käes, flop mingi J98 vist, ma flopis Bet, vastane Raise, siis vajutasin kogemata foldi, algul lasin mõned kurjad sõnad üle huulte, tüüp näitas kaarte TQ :D

ranka
27.06.09, 17:30
siis on minuarust suht võimatu mängida, kui naine kõrval möliseb. Õnneks töötan ma baarmanina, ja jõuan tavaliselt mingi 2st öösel koju, proua selleks ajaks muidugi magab siis on mõnus grindida. Kusjuures selle teema lugemise ajal tegin mõnusa misclicki KK käes, flop mingi J98 vist, ma flopis Bet, vastane Raise, siis vajutasin kogemata foldi, algul lasin mõned kurjad sõnad üle huulte, tüüp näitas kaarte TQ :D


Seega on 1 segav faktor foorum või üldse webi lugemine. Lõpeta see!

timukasr
27.06.09, 17:33
NL200 12 lauaga kuulan mussi ja MSN on online, aga palju ma seal ei pruugi rääkida, iga mõne minuti tagant chillin internetis. Kui mängin ühel laual vms, siis mängin samal ajal arvutimänge (kui on vaja check, raise või foldida, siis laud piiksatab ja hüppab ette lüües mängu minimize) või koristan tuba või vaatan filmi.

(too käsi on peaaegu suht standard fold imo)

sorm
02.07.09, 13:33
Kõige suurem segav faktor on paljudel arbuus, kui see on kahe kõrva vahele ära eksinud.

Regular Hater: Sul on kaha kõrva vahel vaakum!
Fish: Parem ikka kui mitte midagi.