PDA

View Full Version : Astralscape II @Tallinn 5. aprill, League of Legends



Astralscape
13.03.14, 01:07
5. aprill on kõigil League of Legendsi fännidel põhjust rõõmustada, sest nende lemmikmäng just ongi Astralscape seeria teise ürituse põhifookuseks.

Oodatud on ka pealtvaatajad, sest õhtul kannavad kommentaatorid mängud üle suurele ekraanile! Peale turniiri saavad kõik traditsioonilisel kombel lanimelu edasi nautida. Hilisööni on avatud ka kohvik kust leiavad meelepärast omale nii suured kui ka väikesed.

LINK EEMALDATUD RANKA POOLT

ranka
13.03.14, 01:13
Üldiselt ei ole meie foorum spämmi - ega tasuta reklaami koht. Eelmine kord pigistasin silma kinni, sest äkki tõesti on huvilisi, aga ei olnud nning seekord eemaldasin lingi.

Edaspidi enne analoogse teema tegemist suhtle minuga privaatselt

Vastuse panin avalikult kuna jätsin teema alles, eemaldasin lingi ja see oleks võinud tekitada küsimusi, millele ma soovisin koheselt vastata :)

Astralscape
13.03.14, 11:03
Selge, väga mõistetav. Vabandan. Ei soovinud ega kavatsenud spammida. Satun ise mängurina siia aeg-ajalt lugema ning samuti hostib juhtiv starcrafti kommuun ka oma pokkerisaiti. Seega lootsin, et ehk võib ka siit huvi leida.

Tänan, et niisama postitust ära ei kustutanud ning et vaevusid kirjaliku märgi jätma. Olgugi, et mul siin ainult kaks postitust on. :)

MartinGarcia
13.03.14, 21:06
30dates friikide koosolek ?

q_q
13.03.14, 21:11
Tee see post siia teemasse: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/1396-***-Arvutim%C3%A4ngud-***/page17

See nii väike foorum, et seal saad sama palju clicke, kui tehes uue teema.

Päris kindlasti ei tohiks siis see ka reklaami alla minna, s.t kui arvutimängude teemasse panna lan-i (kui ma sain õigesti aru, et see on mängu league of legends lan) link siis tundub jabur, et ranka seda eemaldama hakkaks, vms.