PDA

View Full Version : Sharkscope.



Friiko
07.05.09, 00:35
Kui usaldusväärne on sharkscope? Minu arust ta paneb ikka nõks vänta, eriti profiti osas.
Kas ta võtab nagu all time profitit, või mingi teatud perioodi tagant?

ESTPatrick
07.05.09, 00:47
mõni näide?

levis
07.05.09, 00:51
Kui usaldusväärne on sharkscope? Minu arust ta paneb ikka nõks vänta, eriti profiti osas.
Kas ta võtab nagu all time profitit, või mingi teatud perioodi tagant?

All time, üsna usaldusväärne.

Friiko
07.05.09, 01:22
mõni näide?


Noo, kui see on all time.. Ma ei ole ühtegi sissemakse Pokerstarsi teinud, kuis nüüd Tigrano diil. (50$) ja nt. seal (sharkscope) ta näitab mu kasumit poole väiksem olevat, kui see tegelikult on.


Ja ma olen ainult Sng'd teinud, ei ole piilunud mingi käshlauda vms ka.

Tigrano
07.05.09, 01:40
Noo, kui see on all time.. Ma ei ole ühtegi sissemakse Pokerstarsi teinud, kuis nüüd Tigrano diil. (50$) ja nt. seal (sharkscope) ta näitab mu kasumit poole väiksem olevat, kui see tegelikult on.


Ja ma olen ainult Sng'd teinud, ei ole piilunud mingi käshlauda vms ka.


Ai sa kuramus, ei saa kedagi usaldada ;D Kunagi kuskil näitas isegi mingit Ongame statistikat ja see küll pani mööda.

kilu6
07.05.09, 01:47
seal (sharkscope) ta näitab mu kasumit poole väiksem olevat, kui see tegelikult on.


Pane pilt üles, siis saab täpsemalt vaadata.
Muidu küll 99% täpne olnud, aga alati võib midagi kuskil kinni joosta (Starsi softiuuendused vms).

Friiko
07.05.09, 02:17
Mul need paganama tasuta piilumised täis see 24h ja ei maldand pildistada, its.

vaenekala
07.05.09, 09:54
mängisin mõned ajad tagasi AP-s, ja no seal pani ikka konkreetselt jama. Vääga paljud mängud jättis võtmata u. 500 $ näitas graafik vähem kasumit kui tegelt ooleks pidand olema. vb nyyd on nad omad asjad seal korda suutnud ajada AP ja shakrsc.

ranka
07.05.09, 09:56
Sharkscope on vägagi usaldusväärne. Kindlasti jäävad mõned turniirid neil kahe silma vahele aga enamus saavad nad kätte ja seega sharkscope abil saab väga kiirelt tuvastada regulari (kui hea/halb ta on) ja fishi.

kilu6
07.05.09, 10:03
sharkscope abil saab väga kiirelt tuvastada regulari (kui hea/halb ta on) ja fishi.


Neil on seal menüüs "Coverage details", seal on kirjas, kui hästi nad mingit tuba trackida suudavad. Pokerstars ja Fulltilt on 99%, Pacific 95%, aga Party on ainult 80%.
Kunagi ühe prop beti ajal keegi leidis, et üks mäng oli puudu vms.

Regulari puhul on ka 80% piisav ROI teadasaamiseks.