PDA

View Full Version : NL100 facing river c/r



Ints
20.03.14, 13:27
PokerStars - $1 NL - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 4 (http://www.pokertracker.com)

UTG: 149.85 BB (VPIP: 17.43, PFR: 14.72, 3Bet Preflop: 3.76, Hands: 597)
MP: 101.78 BB (VPIP: 14.13, PFR: 11.24, 3Bet Preflop: 5.38, Hands: 3,221)
Hero (CO): 101 BB
BTN: 49 BB (VPIP: 20.00, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 4.71, Hands: 505)
SB: 125.83 BB (VPIP: 18.54, PFR: 15.81, 3Bet Preflop: 9.76, Hands: 332)
BB: 100 BB (VPIP: 18.20, PFR: 14.46, 3Bet Preflop: 6.46, Hands: 2,134)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:heart: K:club:

fold, fold, Hero raises to 2.6 BB, fold, fold, BB calls 1.6 BB

Flop: (5.7 BB, 2 players) 3:club: 6:spade: 5:heart:
BB checks, Hero bets 3.53 BB, BB calls 3.53 BB

Turn: (12.76 BB, 2 players) Q:heart:
BB checks, Hero bets 8 BB, BB calls 8 BB

River: (28.76 BB, 2 players) 6:club:
BB checks, Hero bets 15.5 BB, BB raises to 41 BB, Hero calls 25.5 BB

Vastane norm reg, ise otsustasin 3bul panna, kuna laud üpris kuiv ja võib callida seal imo 77+, mõned floatitud Qx jne.
River tundub huvitav, enda mõte oli see et üritab enda nõrga SD valuega käe bluffiks keerata, samas järgi vaadates siis selline raise suurus viitab pigem tugevusele, et ootab kindalsti calli siin.

Oleks keegi midagi teisiti teinud ?

donkament
20.03.14, 15:45
herocallide inducemiseks pane parem river suuremalt, seeläbi üritad natukenegi rohkem polariseeritud paista. praegu tundub just nagu targetiksid mingi <Qx range ja seda vastase perspektiivist. või siis teine variant, kui arvad et sinu percieved image ei induce herocalle (mis fr nittide hulgas üsna tavaline imo), siis anna vastasele paremad pot oddsid aka beti 1/3 pot või less riveris, et saada kätte value. see keskmine betsize imo sucks, kuna see tundub nagu täiesti standard rexi poolt käe face up pööramine ja sinupoolt kirjeldatud "norm rex" peaks olukorrast suht hästi aru saama. siinkohal märgin veel, et ma ise pole fr mänginud üsna kaua, nii et see keskkond ja dünaamika võib olla erinev sellest, mida mina atm ette kujutasin.

Riveris tundub ..... raske fold. Lihtsalt sellepärast, et pea kõik fr 100 rexid on riveris way liiga palju value poole kaldu, eriti sellistes spottides kuhu jõutakse kitsaste rangedega. SD value blufiks pööramine polnud väga levinud, kui ma seda limiiti viimati mängisin + board pole selleks parim, kuna seti kombosid on nüüd väga vähe, see omakorda induceb rohkem herocalle. Lisaks on pot oddsid liiga kutsuvad, reg pakub su betsize poolt defineeritud rangele üsna häid oddse aka ta tahab calli.

overbet
20.03.14, 15:59
Pane villase stattide popup, ilma selleta suht pimedas kobamine siin.

Ints
20.03.14, 16:43
Viimasel ajal imo palju vendi nl100s kes mängivad midstake ka, nii et selliseid muuve aegajalt kohtab.
overbet mis statse sa täpsemalt vaatad sellises situatsioonis.

overbet
20.03.14, 19:30
Üldist pilti vaataks ehk kas tüüp julgeb üldse ilma käeta muuve teha või on straightforward nit. Aga c/r flop (ehk kuidas villain mängib 4x), defend vs steal (ehk mis rangega me steali vastu üldse mängib), c/r river (kas on varemgi selliseid asju teinud, kui mingi 0 out of 10 vms, siis kisub foldi poole), river AF ehk kui tricky in general riveril on. Pluss tuletaks eelnevat historyt ka meelde, kas tal on meie vastu põhjust agressiivseid lükkeid teha.

tiigrikutsu
20.03.14, 21:28
Üldist pilti vaataks ehk kas tüüp julgeb üldse ilma käeta muuve teha või on straightforward nit. Aga c/r flop (ehk kuidas villain mängib 4x), defend vs steal (ehk mis rangega me steali vastu üldse mängib), c/r river (kas on varemgi selliseid asju teinud, kui mingi 0 out of 10 vms, siis kisub foldi poole), river AF ehk kui tricky in general riveril on. Pluss tuletaks eelnevat historyt ka meelde, kas tal on meie vastu põhjust agressiivseid lükkeid teha.

no tra on vaja nii keerulist teksti w, uni peal juba ja siis loe sellist jama. xd


ma läheks ALL-IN ja vsjoo. Kui tal Qx vms, siis callib järgi jäänud jama ka ära.

Ints
20.03.14, 22:11
riveri agg suht madal tegelt, 1,43 riveris aga total 3.0
riveri c/r - 2/11
Called 2Bet from blinds range {55,33,AQs,97s,87s} Siit vaadates tundub foldi poole, aga ma usun et see defending range oleneb ikka palju vastastest jne

overbet
20.03.14, 22:37
Blaah, ridic close, aga vist callin maha.

ropka11
21.03.14, 10:44
BB-des jõle kehv kätt lugeda.Riveris panid vähe ja BB võis midagi ette kujutama hakata.Mina calliks.Riveri agg võtaks kukalt küll kratsima aga mina ei foldiks.Sizing tundub ka for value

Ambur99
21.03.14, 11:40
Ei ole NL100 reg, vaid hobimängija! Minu arvamus ja kriitika vastu mul ei ole midagi. Kui tegin oma eeldusele tuginedes EV arvutusel vea, siis palun parandage! Valemis võisin vea teha, kuna ei viitsinud pikemalt süveneda.

Mida teised arvavad: Kas preflop 2,6bb size on standard sellises olukorras? Ei tea mina vastata, seepärast ka küsin!

Riveris üle tõstmisel ei näe mõtet. Riveri bet size ei meeldi ka nagu eelpool paljud arvasid. Juhul, kui otsustaksin ikkagi riveril callida siis teeksin märkme selle mängija kohta, et tulevikus oleks rohkem infot millele toetuda pikas perspektiivis imo? Pigem endale tundub kätt vaadates, et riveri call omab info valued rohkem kui call valued imo. Kuna tegemist ju regulaarse mängumehega.

*Teen väikse eelduse siin: vastasel on 1/3 juhtudest second best ja 2/3 juhtudest parem, kui meie käsi imo. Kuna tegemist on intuitsioonil põhineva arvutusega, siis mitte väga tõsiselt võtta ja eeldus on ka küsitav! Seega EV=((28,76+15,5)*1/3)+(25,5*2/3)= 14,75-17= -2,25bb.

raudtee(EST)
21.03.14, 12:07
enda mõte oli see et üritab enda nõrga SD valuega käe bluffiks keerata

imo palju vendi nl100s kes mängivad midstake ka, nii et selliseid muuve aegajalt kohtab

Nendes su enda kaheks lauses on ka vastus. Kui on alust liigitada vastase hulka, et ta on üldse võimeline SD value kätt bluffiks pöörama, siis call ja järgmiseks korraks note kirja. Kui selline kõhutunde teema, et järsku keerab ka see vastane SD value käe bluffiks, siis liigitaks ikka nn üldmassi sisse ja fold.

Ints
21.03.14, 15:44
No siit võib pigem välja lugeda, et rääkisin ennast callima, kuid jah sellised mõtted hetkel olid. Aga üritan sizingud natuke paremaks saada, seekorda näitas 55, ilmselt sellise raise suurusega väga ei bluffita.

Lihtsalt natuke imelik tundus see, et ma chkin ise ka tihti riveri järgi siin, natuke naljakas tundus et ta 3 korda ka ette chekkis nutsiga, ju teadis täpselt mis mul käes on :D

overbet
21.03.14, 15:51
Järelikult villaini flop check-raise ka ebaproportsionaalselt madal?

timz0333
21.03.14, 16:00
Järelikult villaini flop check-raise ka ebaproportsionaalselt madal?

Parandage kui mööda aga minu arvates sellisel boardil ei peagi ck/r range oleme flopis

overbet
21.03.14, 16:39
Idk, ma isiklikult check-raiseks vähemalt setid, 56, 4x, 78, 79, 89, oleneb villainist ka muidugi.