PDA

View Full Version : Mis mobiilioperaatorit ning netioperaatorit kasutad?



marguzz22
07.05.09, 15:39
Ise elisa täisside 600, 500MB mobiilset internetti (saab pokkerimängida ükskõik kus), kodunett 15mb/s ja vanemad ka seal paketis, muidu firma maksab arved. Nii huvi pärast tahaks teada mida ja MIKS. (professionaalne huvi)

Rage
07.05.09, 15:42
ise kasutan EMT internetsi.. USBi modem SIM kaart sees, kuni 12Mbit kasutab kõiki mobiilse neti lahendusi alates gprsist kuni 3,5Gni välja.. kuumakse miski 400 eeku.. mahupiirang kuus 3GB, kui üle selle läheb siis maksad mega eest päris kopsakalt.

ahja.. mobla ka EMT's firma maksab arved.

kodus Elioni digikolmikpakett vms.. selle arved maksab ka firma

pikk28
07.05.09, 15:49
mobiil EMT. firma maksab arved - teenusega rahul
nett kodus elioni korruslahendus. kuumakse 459.- vist. kodunett 12mb. ise maksan. - teenusega mitte rahul.
MIKS?
muid kodulahendusi pole. ainult ELIONi kaabel on. Starman ei saanud arendajaga kokkuleppele vms. krdi elioni monopol. eile vaatasin SAT1-st jalkat, tra kui sitt pilt oli. eurosport2 sama lugu. ja küsivad röögatut hinda euroopa mõistes.

Oliverk
07.05.09, 16:44
Tele2. Miski Hinnaliider pakett. Kõned megaodavad. Interneti päevapilet 24h 15 krooni. Neid läheb maal olles usinalt kuna muud netti seal pole.

vsiu100
07.05.09, 16:57
emt ja elion.
arvetest ei tea midagi.....teenus ok.

leho57
07.05.09, 16:58
emt ja firma maksab arved
elion sest firma kaudu sai soodustust ja ühenduse boosti. teenus ka kuradima hea oma digi tv lisadega

kollane
07.05.09, 17:15
tele2 hinnaliider , igati rahul ja arved ka ok

Codecci
07.05.09, 18:37
Diili leping aka EMT & Elioni digiTV.

Edit: TV6-st tunnen puudust :'(

Cash87
07.05.09, 19:19
Elisa mobiil ja Elioni digitv

Provoker
07.05.09, 22:30
Vanasti olin starmani klient ning tahtsin kiiremat netti. Hakkasin STV-d kasutama ning netikiirus sai 5M-ni üles ja alla, kuid probleemid siiski selle ühendusega. Muidu on kõik ok kuid pokerit mängides Starsis ntx katkeb ühendus üsna tihti ära ning loadib sitaks kaua laudu jne. Küsisin klienditoest, et mis värk on ning mulle pkuti lisatasu eest lisapordi avamist. Kogusumma tuleks sama mis digi-tv puhul ning valikut selles suhtes enam ei ole. PS. Starman hakkas 4-dast maist Tartus digi-tvd pakkuma ning natsa aja pärast võtan Starmani tagasi. PS. STV telekanalid sakivad kuna enamus vene keelsed ning mul ei ole kõige uuem teler millest saaks valida kahekeelseete kanalite puhul audiot.

Mobliilside on EMT ning firma maksab :D

Maheaatom
07.05.09, 23:14
Mul on olnud 12 aasta jooksul kogemusi pea kõikide operaatoritega ning minu arvamusel on igast Q-GSMid (uued nimega Tele2), Starmanid jms. samal tasemel Säästumarketiga - ehk mõnevõrra odavamad hinnad küll aga väga ebastabiilne kvaliteet. Ma ei eita, et olen väga nõudlik klient, sest iga internetiühenduse katkemine ajab mind sekunditega maruvihaseks ning ma tahan, et mul ka kuskil Paganamaa järve ääres või Vasknarvas levi oleks kui ma peaksin seal suvel puhkama ja soovima inimestega suhelda. Ja see kaalub kindlasti need kopikad üles, mida mujal võidaks. Hetkel kasutan olude sunnil Elisat: kindlasti parem kui Starman/Tele2, kuid üldiselt ei ole väga rahul. EMT/Elion oli parem ja see on ainult aja küsimus, kui kogu oma kompoti sinna tagasi viin.

Meenuvad kaks vanad kildu "legendaarse leviga" Q-GSMI kohta:
- Q-GSM: röögi inimestega!
- Pole levi, pole arvet!

Salmus666
07.05.09, 23:16
Kasutusel Emt Simpel ning Eesti Energia Kõu ;)

er1k
07.05.09, 23:22
Tele 2 hinnaliider, arved väiksed ja leviga pole viimased kaks aastat probleemi olnud. Nett elioni digi-tv oma, sellega ka rahul, kuigi võiks kiirem olla.



Meenuvad kaks vanad kildu "legendaarse leviga" Q-GSMI kohta:
- Q-GSM: röögi inimestega!
- Pole levi, pole arvet!


Meenub ka üks:
- Kell 18.00 väljub buss q-gsm levialasse.

vennike
07.05.09, 23:24
Tele2 number on eesti jaoks, mai tea mille kuradi pärast ma taon 200 eeku kuus kui ei kasuta.. suvel Eestis olles vahetan välja mingi kuumaksuta asja vastu.

UKs olen Virgini klient, siin on selles mõttes hea, et jaluta poodi ja võta tasuta mis telefon tahad iPhone või misiganes, maksad 12/18 kuud kuumaksu £10-50, olenevalt telefonist ja inclusive kõneminutitest/tekstidest.

Kodune internet on ka peajagu üle kõigest eestis pakutavatest. £17.50 vist oli kuu ja reaalselt tuleb alla 16Mbit/s ehk siis pea 2MB/sec, ülesse läheb ka korralikult.

Codecci
07.05.09, 23:50
Mul on olnud 12 aasta jooksul kogemusi pea kõikide operaatoritega ning minu arvamusel on igast Q-GSMid (uued nimega Tele2), Starmanid jms. samal tasemel Säästumarketiga - ehk mõnevõrra odavamad hinnad küll aga väga ebastabiilne kvaliteet. Ma ei eita, et olen väga nõudlik klient, sest iga internetiühenduse katkemine ajab mind sekunditega maruvihaseks ning ma tahan, et mul ka kuskil Paganamaa järve ääres või Vasknarvas levi oleks kui ma peaksin seal suvel puhkama ja soovima inimestega suhelda. Ja see kaalub kindlasti need kopikad üles, mida mujal võidaks. Hetkel kasutan olude sunnil Elisat: kindlasti parem kui Starman/Tele2, kuid üldiselt ei ole väga rahul. EMT/Elion oli parem ja see on ainult aja küsimus, kui kogu oma kompoti sinna tagasi viin.

Meenuvad kaks vanad kildu "legendaarse leviga" Q-GSMI kohta:
- Q-GSM: röögi inimestega!
- Pole levi, pole arvet!

Tänapäeval enam vahet pole imo.

Oliverk
08.05.09, 00:47
Tele2 pole ammu enam leviprobleeme. Mul maal parem levi kui Emt ja sealt emtiga poel lootustki stabiilset netti saada. Tele2 enamus ajast stabiilne.

Supsti
08.05.09, 13:21
Elisa ja Teetormaja nett.

rohelinekonn
08.05.09, 14:17
Elisa ja starmaniga kodu pakett miski telefon nett ja tv

tele2 kohta ütlen nii palju et seda ei võtnud levi pärast kuna sõbral on tele2 ja on paar suvila kohta kus käime ja alati tal probleeme leviga peab ronima kuhugi ja otsima levi kui vaja samas mul elisaga kunagi pole olnud

Cash87
08.05.09, 15:08
Räägiks siis juba telefonidest ka mida kes kasutab ja kaua aku vastu peab? mul on nendega igavene jama kõikidel telefonidel mis mul olnud peab aku tunduvalt vähem vastu kui algselt lubatud.

Kellegil mõni eriti hea akuga telefon?

-andres-
08.05.09, 21:37
Endal EMT ning netiks kodus KÕU + vajadusel EMT 3g mobiili pealt. Õnneks viimasel ajal on KÕU enam vähem vastu pidanud, ptuiptuiptui.

Endal XperiaX1 ja aku on korralik. Valisin mobiili just eelkõige sellepärast, et elan sellises kohas, kus kõikvõimalikud andmeside teenused tulevad kasuks, sest peale KÕU pole võimalikke teisi ühendusi kasutada. Seega 3g ühenduse võimalikkus mängis suurt rolli.

PokerDevil
08.05.09, 21:44
EMT, Starman, rahul.