PDA

View Full Version : tobi vajab staket (NL10@trio)



tobi
08.05.09, 16:11
Tere, olen seda foorumit jälginud umbes aasta algusest peale ja viimasel ajal on stakemine popiks läinud ning kuna hetkel tunnen, et vajaks seda edasise mängu parandamiseks ning arenemiseks, siis otsin endale stakejat.
Trios olen mänginud vahelduva eduga aasta, aktiivsemalt alates eelmise aasta lõpust ja pusin ikka limiidil NL10 6max. Põhjus on ikka distsipliin, kannatamatus ja seetõttu tunnen, et stake aitab sellest võitu saada. Nimelt NL10 6max trios pole mingi müstika, kuid suckoute tuleb väikestel limiitidel ikka omajagu taluda ja selles ma osav pole ning allakäiguteel kütan kergelt kõrgematele limiitidele, milleks pole veel valmis (bankroll). Nüüdseks on see kohapeal tammumine väga kopa ette visanud ja mõnda aega olen mõeldnud, et kui ma ei mängi enda rahaga, siis nö vastutusekoorma all, kui olen jälgimise all, olen palju distsiplineeritum ja ei roni kõrgemale limiiti kaotusi tasa tegema. Enda rahadega läheb mäng NL10-s mõne ajaga käest ära, kuna enda raha kaotus suurt ei morjenda. Nüüd olekski soov viimase üritusena murdmaks NL10-st läbi stakemine eelpool nimetatud põhjustel. Usun, et see ei tohiks olla keeruline.
Stakemine võiks olla midagi sarnast nagu kasutaja Kivisaba siin küsis ja sai (tuule käest) ning kus tal hetkel vist suht hästi läheb... Ja Davy stake McFoldbergile on muidugi kuld, mida ikka on olnud iga nädal hea lugeda...

bankroll management

200-600 Nl10

Diil võiks kesta siis vähemalt seni, kuni roll on 600$, et saada kindlalt NL25 peale minna, mis nagu olen kogenud pole samuti mingi raketiteadus.
Kui mõlemal poolel huvi, siis võib seda ka edasi teha.
Diili ajal ei tohi mängida SNG-sid ega MTT-sid ja mis põhiline - mitte proovida kõrgemaid limiite. Ennast tundes olen veendunud, et kellegile aru andes ja võõra rahaga tegutsedes seda ei juhtuks.
Kasu jagamine oleks 50/50.
kasutan ka HEM-i ja HUD-i.
Statid on NL10 puhul 6max suht loosid - vpip 32.5 pfr 16.2 3bet% 5.6 Agg 2.62 Agg% 39.5 Steal pct 24.6

NL10 graafik (http://img26.imageshack.us/img26/457/nl10d.jpg)

Graafikul ongi languste periood olukord, kui olen läinud kõrgeale limiiti edasi tiltama. Graafik on kuskil veebruari kuust ehk siis peaaegu 3 kuu jooks NL10. Kui see ei ole masendav, siis mis veel? .p
Eesmärk siis veelkord - saada bankroll distsipliiniga kõrgema limiidi jaoks.
Keegi huvitatud?
200$ peaks olema miinimum, et asja alustada.

kivisaba
08.05.09, 16:30
kas sa oled sama tobi mis sokkeris?
loodan igaljuhul, et saad stake ja sellega oma distsipliini probleemidest üle minul igastahes aitas

camu
08.05.09, 18:23
Keegi stakeb kindlasti.
Mulle isiklikult ei meeldi vpip ja pfr liiga suur vahe. Selle kallal peaksid tööd tegema.
Ise hetkel mõtlen...

lenC
08.05.09, 18:40
lukku - kasutaja ei vasta tingimustele (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,218.0.html).