PDA

View Full Version : NL25 limbitud pot ja set



Rage
10.05.09, 21:40
vastane oli loose tüüp: 32/12/2.4 3bet 10


Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 118276 (http://www.thehandconverter.com/hands/118276)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $37.60
BTN: $22.50
SB: $54.66
BB: $4.30
Hero (UTG): $51.05
UTG+1: $26.95
UTG+2: $28.30
MP1: $24.75
MP2: $13.75

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with 6 :heart: 6 :diamond:
Hero calls $0.25, 1 fold, UTG+2 calls $0.25, 2 folds, CO calls $0.25, 1 fold, SB calls $0.15, BB checks

Flop: ($1.25) 4 :spade: 6 :spade: J :club: (5 players)
SB bets $0.65, BB folds, Hero raises to $1.30, UTG+2 folds, CO calls $1.30, SB raises to $3.55, Hero raises to $10, CO folds, SB folds

Final Pot: $9.65
Hero wins $9.20
(Rake: $0.45)


ma tean, et pfis oleks pidanud raisema ja flopis esimene reraise suurem.. lihtsalt mul oli teistes laudades action käimas siis ei keskendunud..

aga mis mind painama jäi. ett kas see 4bet sellisel kujul oli ikka vajalik? mind oleks callinud vast ainult suurem set.. oma kolmikuga oleks pidanud hoopis turni minema.. ja seal vast siis poti maha võtma kui flushi kaarti välja ei ilmu..

teooriaid?

McFoldberg
10.05.09, 22:26
Arvestades vastast, siis looks good to me.

RudiTurbo
11.05.09, 01:04
Ei calli midagi aint suurem set, selline vastane tuleb seal suure hunniku kaotavate kätega callima ma arvan.

Ja näha oli ka, et CO'l oli mingi soov turni näha, seega oli hea mõte neile väikene hinnapakkumine teha selles suhtes ;D

vapsik
11.05.09, 01:34
vastane oli loose tüüp: 32/12/2.4 3bet 10

ma tean, et pfis oleks pidanud raisema ja flopis esimene reraise suurem.. lihtsalt mul oli teistes laudades action käimas siis ei keskendunud..

aga mis mind painama jäi. ett kas see 4bet sellisel kujul oli ikka vajalik? mind oleks callinud vast ainult suurem set.. oma kolmikuga oleks pidanud hoopis turni minema.. ja seal vast siis poti maha võtma kui flushi kaarti välja ei ilmu..

teooriaid?


Ainus suurem set on JJ oma ja ma usun, et sellega oleks ta tõstnud preflop.

Minu meelest 4-bet on õige, sest ta väga agresiivne vastane ei tundu olevat ning calli korral oleksid andnud flush-drawle tasuta kaardi ning kui ta flushile pihta ei saaks, siis ta suure tõenäosusega check-foldiks lihtsalt igale mõistliku suurusega betile, seda siis kui flushi kaarti ei tule, aga kui flushi kaart tuleb siis on endal natukene hapu lugu.

Ning lisaks võib tal olla ka 4-set ning 4beti korral ma usun ma, et läheks sellega AI juba flopis, aga kui Sa flopis lihtsalt callid, siis võib turni lennata mastikaart ning sellisel juhul Sa enam kogu stäkki sisse ei saa.


Limpi ja minraise asja mainisid juba ise.

Rage
11.05.09, 08:34
Ei calli midagi aint suurem set, selline vastane tuleb seal suure hunniku kaotavate kätega callima ma arvan.

Ja näha oli ka, et CO'l oli mingi soov turni näha, seega oli hea mõte neile väikene hinnapakkumine teha selles suhtes ;D
ok.. siis on hea, et minu käsi ja hiir teevad spontaanselt õigeid otsuseid:-D

eks mul jahh polnud nagu head plaani mõeldud selle käe jooksul.. ja siis tunduski, et vist olin liiga rutakas oma actioniga..

RudiTurbo
11.05.09, 09:10
Any käsi võib seal olla lisaks ühel põhjusel. Donk võib küll avada AK'ga raisides, kuid kui juba ees on limbitud, siis Ta ei pruugi enam oma raise rangega tõsta, sest donk tahab näha floppi ning Ta ei taha enne floppi konflikti tekitada. Seega võib Ta kaasa limpida any kaardiga ning NL25 on veel nii väike limiit, et seal on alati 15% võid juurde panna üllatusrangeks, kus lihtsalt on preflopist unreal käsi kaasa tulla, mis võib samuti unreal põhjusel flopist kaasa tulla ning parem andku nad raha nende unreal liigutuste eest.

EDIT: 15% sellesmõttes, et kui paned teda käte peale, ala 30% set, 25% top paar , 20% flush draw jne, siis võid sinna mingisuguse 15% unreal käed lisaks panna :P

jrgn hell
11.05.09, 17:08
kui limbitud pot, sisi läheb seal palju rohkema pasaga brokei. Proovi raha ruttu sisse saada ja mitte tasuta kaarte anda,s est limbitud poti jaoks on ikka sitaks draw heavy.