PDA

View Full Version : 2009 suve tripid



marguzz22
12.05.09, 09:56
Nonii suvi tulekul, kuhu härrased reisivad?

ise 27,28.29 manchesteri creamfieldsile (http://www.creamfields.com/, maailma suurim tantsumuusika festival) 100%
ja juulis võibolla taisse kui kamraadid nõustuvad tulema

lebovend
12.05.09, 10:02
Eestisse nädalaks.

ranka
12.05.09, 10:06
Suviti on Eestis piisavalt ilus ja huvitav ning siit väljapoole reisimine oleks patt :)

ESTPatrick
12.05.09, 10:17
lähen igalepoole

leits
12.05.09, 10:22
Suviti on Eestis piisavalt ilus ja huvitav ning siit väljapoole reisimine oleks patt :)


HUIHUIHUI...mine suvel euroopasse ... palju ilusaid naisi ja murjameid ;D

raunooo
12.05.09, 10:27
Mingit nädalast eurotripi tahaks ise ka teha. :P

RudiTurbo
12.05.09, 10:29
Eestisse reisin ja olen valusalt häppy selle üle ;D ;D

Viimane kord olin Eestis eelmise aasta augustis

marguzz22
12.05.09, 10:44
suvi võib eestis ilus olla aga mujal on veel ilusam, euroopa suurlinnad on suvel mega ja siin eestis pole minnigi teha

marguzz22
12.05.09, 10:45
HUIHUIHUI...mine suvel euroopasse ... palju ilusaid naisi ja murjameid ;D


leits teab mis räägib, barca, kreeta, amsterdam, ibiza no ***** seal peab elus korra kõigis ära käima

Maheaatom
12.05.09, 10:51
Ja Eestis on väga huvitavaid kohti, kus suvel käia! Eelmisel aastal tegin näiteks ühe 5-päevase põhjaliku tripi Ida-Virumaale (väga huvitav kogemus, Narva veehoidla ääres oli elu täpselt nagu 1985. aastal Venemaa avarustes) ja 4-päevase Kihnu (väga mõnus koht); see aasta tahaks ära käia Ruhnus ja Vilsandil (on keegi käinud - soovitusi, kogemusi?). Lisaks tavapärane puhkus Käsmus ja kuskil Lõuna-Eestis (viimased kolm aastat olen veetnud alati juulis nädalakese Pühajärvel) ja/või Põhja-Lätis.

Ainuke konks on selles, et Eestis puhkamine ei ole mitte odav lõbu ning kui tahad ööbida korralikes kohtades ning mitte keeta katelokis kiirnuudleid, võib minna rohkem pappi kui mõne viimase hetke Türgi lennuga :)

ok2aa
12.05.09, 10:53
kuu aega monaco->nizza->cannes->mingid väikesed prantsuse rannikukülad->valencia->väiksed hispaania rannikukülad->barcelona

vsiu100
12.05.09, 11:07
suvel taisse:
+kõik hinnad-majutus,rendid,ekskursioonid,kaup jne- on ca 2 korda odavamad, kui hooajal(nov-aprill)
-sajab tihedamini. ja kui seal sajab, siis SAJAB.

Eesti suvi on suht nuts. olen enamus ajast siin tõenäoliselt. loodetavasti väikeses majas,paksu metsa sees, suure jõe ääres.
ja siis Pärnus ka. Hea ilmaga mängin Aurdus golfi(kohalikud high stakes prod- 100EEk hole??)
tõenäoliselt mingid etteplaanimata eestisisesed, Jurmala, Rootsi, Soome jms lähedal käigud võivad tulla. plaanitud reis tuleb sügisel.

Provoker
12.05.09, 11:08
Pühajärve Spa või Lätis Aqalandia...

Pokkeriga puhkuseraham pole veel teeninud ::)

Rage
12.05.09, 11:43
Ukraina, Krimi poolsaar 2-3 nädalat juuli-august, enne seda paar päeva peatust Leedus Palangas

Aristotep
12.05.09, 11:52
Ruhnul olin 2 nädalat, nummi aeg :)

Plaanis on ette võtta üks Ida-Virumaa reis ja tahaks jõuda ka Gotlandile.

vsiu100
12.05.09, 12:10
Ida-Virumaa hakkab juba eksootiliseks(popiks) reisikohaks muutuma... :)

Cash87
12.05.09, 13:18
Arvatavasti Eestis tripp kuskile väikestele(veel avastamata) saartele ja mõte hakkas juba ka Ida-Virumaa peale kõlkuma :D

taipupole
12.05.09, 13:33
ise 27,28.29 manchesteri creamfieldsile (http://www.creamfields.com/, maailma suurim tantsumuusika festival) 100%

Palju õnne. Võta haisumask kaasa. Ja kolme päeva jaoks vähemalt seitse pudelit viina. Ilusad naised :heart:

http://www.cyberbeach.net/%7Ecaveman/inbread.jpg

vsiu100
12.05.09, 13:45
see on tõsi, et inglismaal iga kilomeeter põhja poole on ilusate naiste konsentratsioon järjest hõredam.
aga sellistel pidudel ollakse reeglina konditsioonis, kus lohvades trussikutes tädi tundub ka bikinibabena.
enivei, soovitaks female outsourcingut.......ja gl tripil, tundub fun.

kas ja millal järgmist Riia tripi plaanitakse?

kivisaba
12.05.09, 13:49
kui suvel kala püüda ja grindida saab siis kõik häste

marguzz22
12.05.09, 13:49
ma tean jah,et inglismaal naised loomad, aga ei lähe sinna naisi sebima vaid üritusele muusikat kuulama ja möllu panema ;D Miks haisumask, seal haiseb?:D

taipupole
12.05.09, 14:18
Miks haisumask, seal haiseb?:D

Räige ja kole koht. Maailma peldik.

Endal on plaanis suvel arvutile lisavidin osta, Saaremaale sõita ja sealt tööd teha, mingi kadakapõõsa kõrvalt. Reisima hakkab jälle septembris, kui plaanis on Hispaanias väike veini- ja jalgpallireis.

blazkuh
12.05.09, 15:13
Ise tahaks ka Eestis väikse tripi teha, Lõuna-Eesti ja võibolla mõnele saarele.

Pole see Tai suvel midagi hull, see vihmaperioodi teema on natuke ülepaisutatud. Käisin eelmine aasta juuni lõpp-juuli algus 3 nädalat, millest 1.5 nädalat veetsin Phangani ja Tao saartel, ühel päeval vist tuli vihma. Pattayal 6 oldud päeva ajal ei näinud vihma kordagi ja ülejäänud aja Bangkokis olles sadas vist kahel päeval, aga mitte päev läbi. Kõige hullem olevat august-september, siis pidi saartel tõsist vihma nägema. Sõbrad ka eelnevatel suvedel käinud juunis-juulis ja samad kogemused, nagu minulgi. Tulin eelmine nädal Phuketist, kus olin 3 nädalat, sadas rohkem kui eelmise aasta suvel, kuid mitte midagi hullu, enamus sajust tuli üldjuhul öösel kolmest hommiku 9-10-ni, paaril päeval lödistas päev läbi. Pattayal püsivalt elajatega olen rääkinud ka ilmast, seal pidi aasta läbi suhteliselt ühtlane olema ja mingeid pikki vihmaperioode ei esinegi. Hinnad samas megaodavad, nagu vsiu juba mainis.

rohelinekonn
12.05.09, 15:26
Eestis tuleb mitu tripi kindalsti ja augusti alguses lähen Bulgaariasse nädalaks pidutsema, golden sandsi. paar aastat tagasi sai käidud, ja selliseks sõpradega jooma tripiks suht hea koht. Ise muidugi tahaks miskit eurotripi kah teha mõned aastad tagasi sai tehtud ja oli nuts aga ei jää aega vist see aasta. Oktoobris vbl läheb saksamaale kah teadagi miks

Marek K.
12.05.09, 15:37
lähen selverisse

teerajaja
12.05.09, 16:32
Mina vaene ajateenija see suvi arvatavasti Eestist kaugemale ei jõua, kui ehk naaberriikidesse. Piisab juba sellest, et saan suveks reservi :D

akristjan
12.05.09, 16:34
Augustis on pikem reis plaanis, ei ole veel kindel kuhu.

Vsiu, Audrus voib golfi teha kull voi siis tallinna ligidal, 100 eeku just ei julge suga aga õlle võib küll vahele panna :)

ESTPatrick
12.05.09, 17:15
tahaks ka selle golfi ära proovida kunagi

Maheaatom
12.05.09, 18:10
Kas Audru pole mitte see koht, kus saab ilma green feeta mängida? Ma võtan juba kolmandat aastat hoogu, et see ära teha, kuid pole siiani veel jõudnud. Pokkerimängijate seas on golf muidu väga populaarne mäng, kõik vana kooli legendid (Brunson, Moss, Amarillo Slim jt.) olid ka väga head golfimängijad. Üks mees, kes aga pea üldse mängida ei osanud (oli sellest hoolimata nõus mängima $50,000 augu pealt) oli vana gämbler Stu Ungar ;D

privador
12.05.09, 18:12
Saksamaale.Bordellides on rämedad aled

ESTPatrick
12.05.09, 18:13
Saksamaale.Bordellides on rämedad aled


;D

ranka
12.05.09, 21:31
kas ja millal järgmist Riia tripi plaanitakse?


Mina ise plaanin see reede saada TrioBet Live Riga pileti läbi TB satika. Seekord siis küll kainena ja oma autoga :P



Pokkerimängijate seas on golf muidu väga populaarne mäng, kõik vana kooli legendid (Brunson, Moss, Amarillo Slim jt.) olid ka väga head golfimängijad. Üks mees, kes aga pea üldse mängida ei osanud (oli sellest hoolimata nõus mängima $50,000 augu pealt) oli vana gämbler Stu Ungar ;D


Moss'i rahvust ei tea aga teised peaksid olema ameeriklased ning ühendriikides on golf väga populaarne mäng.

paradigmlost
12.05.09, 21:56
privador pani jälle lukku asja (y) :)

Codecci
12.05.09, 22:27
ma tean jah,et inglismaal naised loomad, aga ei lähe sinna naisi sebima vaid üritusele muusikat kuulama ja möllu panema ;D Miks haisumask, seal haiseb?:D

Londonist mingi 200km lõuna poole, selline linn nagu Bournemouth - seal oli küll ilusate naiste kontsentratsioon kordades kõvem kui nt. Eestis. Ausalt.

Leedus Palangal tahaks ära käia ja Pärnu rannas ka mingi paar nädalat hängida.

leits
12.05.09, 22:28
ennast huvitab ka palanga. seal pidi sick ufkc odav kõik olema ja ilgelt lahe pidi ka olema ja sittagi kaugel ka ju pole. Suvel võiks mingi ühise tripi sinna mingi rahvaga võtta?

tobi
12.05.09, 22:48
ennast huvitab ka palanga. seal pidi sick ufkc odav kõik olema ja ilgelt lahe pidi ka olema ja sittagi kaugel ka ju pole. Suvel võiks mingi ühise tripi sinna mingi rahvaga võtta?


Eelmisel suvel käisin Palangal. Enam eriti ei viitsi. Odav on seal olemine küll jah, 100 eeku öö vast. Kindlasti tasub ära käi Nida poolsaarel, kus vist Euroopa ainuke düün :) See oli hea. Aga jah, muidu Maxima riik ikka.
Lisaks Šiauliai lähistel olev Ristimägi (kriziu kalnas) muidugi vaatamist väärt koht.

TaaviK
12.05.09, 23:03
Kohe kindlasti plaanin sõpradega Kloogale minna. Nädalaks või nii. Juba kolm suve käinud ja iga kord järjest toredam. Võib isegi öelda, et aasta haripunkt on meie Kloogareis. Rohkem nagu suve kohta plaane pole, see-eest on kõvad plaanid alates septembrist. Siis toimub mu pokkeriseltskonnal "väike" 8-9kuune ümbergloobuse reis.

vsiu100
13.05.09, 09:58
Kas Audru pole mitte see koht, kus saab ilma green feeta mängida? Ma võtan juba kolmandat aastat hoogu, et see ära teha, kuid pole siiani veel jõudnud. Pokkerimängijate seas on golf muidu väga populaarne mäng, kõik vana kooli legendid (Brunson, Moss, Amarillo Slim jt.) olid ka väga head golfimängijad. Üks mees, kes aga pea üldse mängida ei osanud (oli sellest hoolimata nõus mängima $50,000 augu pealt) oli vana gämbler Stu Ungar ;D


jah, see on see koht, kuhu võid käed taskus kohale tulla. pole vaja varustust, green cardi, vastavat riietust ega oskusi. 250.- eek päev ja lase palju jõuad.
arvan ,et kui esimest korda 9 rajane väljak läbi mängida, siis teist ringi ei pruugi viicida, sest see on rsk palju keerulisem mäng kui tundub(võibolla on asi minus :)).
eriti kaif on asja juures looduses olek ja muru lõhn ;D
olen see laup. päevast mingi aeg kohal seal, kui vihma ei saja. kes tahab, võib ühineda. pärnust sinna ja tagasi saab ka minuga.


priva, sa pillud pärle jälle ;D ;D

blazkuh
13.05.09, 10:15
Vsiu, viska PM-s oma nr. Olen ka väike golfihuviline (kuigi 2 aastat pole nüüd mänginud), valgerannas sai mõned aastad tagasi golfiväljakul tööd tehtud ja isegi green card vormistatud :) Kui laup aega on, tuleksin ka taguma.

Tigrano
13.05.09, 10:23
Tahaks ka golfi taguda, kuigi pole kunagi mänginud. Ise elan Audrus momendil ja siin lähedal kaks golfi, valgeranna ja audru, seal audru goflis peaks tõesti ilma greenkaardita mängida saama.

Nii, et ajame pundi kokku ja teeme ühe golfi tuuri pokkerisõpradega ;D

potreraiser
13.05.09, 12:13
Kui Tallinnas on golfimängijaid ja pole seltskonda, siis võib julgelt ühendust võtta. Tore oleks golfirajal ka pokkeri teemasid arutada.

RudiTurbo
13.05.09, 14:44
jah, see on see koht, kuhu võid käed taskus kohale tulla. pole vaja varustust, green cardi, vastavat riietust ega oskusi. 250.- eek päev ja lase palju jõuad.
arvan ,et kui esimest korda 9 rajane väljak läbi mängida, siis teist ringi ei pruugi viicida, sest see on rsk palju keerulisem mäng kui tundub(võibolla on asi minus :)).
eriti kaif on asja juures looduses olek ja muru lõhn ;D
olen see laup. päevast mingi aeg kohal seal, kui vihma ei saja. kes tahab, võib ühineda. pärnust sinna ja tagasi saab ka minuga.


priva, sa pillud pärle jälle ;D ;D







Kas seal Audrus kepilaenutus ka on?

leits
13.05.09, 14:52
ma olin minigolfis kunagi staar.. mingeid sarnasusi päris golfiga ka on :D? va see et palli tambid yhtemoodi :D

vsiu100
13.05.09, 14:58
Kas seal Audrus kepilaenutus ka on?


standard varustuse rent selle hinna sees(250.-)+ käsikäru. nagu ütlesin, vaja läheb tuju, 250.-eek ja soovitavalt mingit joogipudelit(kui päike särab). muu pärast pole vaja muretseda, olen käinud seal korduvalt.
http://www.audrugolf.com/index.php?path=0x119 uuri kodulehte.



ma olin minigolfis kunagi staar.. mingeid sarnasusi päris golfiga ka on :D? va see et palli tambid yhtemoodi :D


kerge sarnasus on puttamisel(?), nn palli auku veeretamisel. aga vat kõigepealt on vaja pall kaugele augu juurde saada...... :D

Rage
13.05.09, 15:06
aga vat kõigepealt on vaja pall kaugele augu juurde saada...... :D
lihtne.. kartulipüss kaasa.. ja tuld...

p.s. kui keegi ei tea misasi on kartulipüss siis see link peaks pildi ette andma http://www.youtube.com/watch?v=g-nlZtvM3aw

jrgn hell
13.05.09, 22:32
Londonist mingi 200km lõuna poole, selline linn nagu Bournemouth - seal oli küll ilusate naiste kontsentratsioon kordades kõvem kui nt. Eestis. Ausalt.

Leedus Palangal tahaks ära käia ja Pärnu rannas ka mingi paar nädalat hängida.


pärnu rannas on suvle jumala mõttetu hängida. Enne hängi kuskil karjääris või jõe ääres.

andu_andu
13.05.09, 23:05
pärnu rannas on suvle jumala mõttetu hängida. Enne hängi kuskil karjääris või jõe ääres.


miks sa seda arvad? Minu meelest on fun Pärnu rannas suvel vollet taguda, päikest võtta, naisi nillida ja ujuda.

RudiTurbo
14.05.09, 00:13
miks sa seda arvad? Minu meelest on fun Pärnu rannas suvel vollet taguda, päikest võtta, naisi nillida ja ujuda.


Ta arvab seda, sest elab Pärnus :P

Enne siin keegi postitas ka, et igaaastane Klooga trip on nuts, ma vaatasin, et WAT, ise käin Kloogal rannas pmst iga kenama ilma puhul ja pigem on ka põnev kuhugi kaugemale randa ronida ;D

andu_andu
14.05.09, 00:14
tean et ta elab pärnus, sest ise elan ka :)

runnar
14.05.09, 17:41
nii, mina olen sel suvel 14.juuni-1.juuli New York'is neli päeva ja edasi Las Vegases, seal ilmselt üks WSOP turniir ja mõned väiksemad turniirid ka. Sügisel nädal Hispaanias, kus ma pole enne käinud ja suvel tahaks Palangal jälle ära käia (varem olen 2x seal olnud) ja ilmselt mõni Riia olympicu trip satub ka sisse. Ongi esialgu kõik selleks suveks :)

jrgn hell
14.05.09, 18:54
miks sa seda arvad? Minu meelest on fun Pärnu rannas suvel vollet taguda, päikest võtta, naisi nillida ja ujuda.



:D

Ma ei tea, mulle hakkab see rahvamass suht kiiresti vastu. Ise enamasti suvel rannas käin õhtul või öösel

TaaviK
14.05.09, 19:02
Enne siin keegi postitas ka, et igaaastane Klooga trip on nuts, ma vaatasin, et WAT, ise käin Kloogal rannas pmst iga kenama ilma puhul ja pigem on ka põnev kuhugi kaugemale randa ronida ;D


Sul hea lähedal käia. Me ise elame kõik Tartus ja seega ainult korra aastas jõuame sinna. Ning loomulikult pole ju ainult rand meie peamiseks eesmärgiks. Ikka hea seltskond ja mõningad joogid. Sõbral seal suvila, mitte midagi uhket aga see just annabki pool juurde.

privador
14.05.09, 19:07
Minu arust on mõttetu praadida ennast suve läbi kuskil rannaribal.
Sisuliselt rikud enda tervist ja kutsud esile nahavähi.Tibid juba lebavad juba silgud reas terve suve läbi rannas ja muretsedes oma jume pärast...

Ujuma käiakse ikka õhtuti

RudiTurbo
14.05.09, 19:53
Minu arust on mõttetu praadida ennast suve läbi kuskil rannaribal.
Sisuliselt rikud enda tervist ja kutsud esile nahavähi.Tibid juba lebavad juba silgud reas terve suve läbi rannas ja muretsedes oma jume pärast...

Ujuma käiakse ikka õhtuti


Mine jõusaali fish!

Provoker
14.05.09, 21:05
Heh...

Spa sain ikke kätte ja tasuta kolm päeva mai lõpus juba :D

Tigrano
14.05.09, 23:33
miks sa seda arvad? Minu meelest on fun Pärnu rannas suvel vollet taguda, päikest võtta, naisi nillida ja ujuda.


Peale sõjaväge sai aeg maha võetud ja natuke puhatud, siis sai terve suve vollet mängitud. Pärnu rannas ikka volle on kõval tasemel, kohalikud võrgu vennad mängivad, isegi vahest Vesik ka kohal teeb pulli koos teiste võrgu vendadega, igati lahe olemine. Niisamma lebotada ei viitsiks küll, kuskil lina peal.

leits
14.05.09, 23:49
olid ajad .. sai ka vollet kunagi kõvatsi m2ngitud .. battery etapil sai isegoi yhel k2idud .. 2 ringi saime veel vist :D