PDA

View Full Version : Ongame pokkeritoad

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5

levis
13.06.09, 13:41
Uus soft on WTF?!...üks paras nali, ma vist lahkun ongame võrgust.
Hem/hud vist hetkel ei tööta ja üldiselt paistab, et multi-tablemine on üsna võimatuks tehtud.

kollane
13.06.09, 13:59
Uus soft on WTF?!...üks paras nali, ma vist lahkun ongame võrgust.
Hem/hud vist hetkel ei tööta ja üldiselt paistab, et multi-tablemine on üsna võimatuks tehtud.

+1
mul selline kass peal.

Tigrano
13.06.09, 14:03
Nii ärkasin just ja just vaatan esimest korda Towerit, kas mulle tundub või aga kõik on nii aeglane ja kole :) Ok testin järgnevad 10 mintsa :o

Tigrano
13.06.09, 14:06
Irw ja pole suutnud ikka panna, nii kui leave paned lendab minema lauast irw, ei küsi ikka mingit kinnitust ahahahah

marguzz22
13.06.09, 14:17
ma just vaatasin 5 lauda koormab suht raalselt reaali, mul 4GB vahemälu aga ikkagi aeglane :S

Tigrano
13.06.09, 14:25
Ma nüüd vaatan ja mõtlen, et kuhu ma HUDi statid kuvan, kui mingi hall kast seal 100 meetri raadiuses ümber mängija on :o

No iga kord pean lohistama ja chati kinni panema, hahaha katastroof. Kõik on nii udune minitabledes, et midagi ei näe.

Samuti mul võimas 2 duumaline ja kuidagi lag on tõesti sees :o

alaska
13.06.09, 14:28
Mul pani lihtsalt laua kinni poole mängu pealt. Ütles, et this table is closed.

Tigrano
13.06.09, 14:29
Mul pani lihtsalt laua kinni poole mängu pealt. Ütles, et this table is closed.

Hahahha, ma vajutan juba 5 korda, et istuda lauda no ei lase, kuigi vabu kohti on ;D

Tigrano
13.06.09, 14:29
TILT täielik, väga kurb >:(

-andres-
13.06.09, 14:33
Jama värk, plaanisin suvel mõnda boonust clearima hakata mõnes ongame toas :/.

alaska
13.06.09, 14:39
Nüüd ei lasknud programmi sulgeda, ütles et ma olen veel kusagil laudades ja kas ma tahan ikka Exit, kui ma vajutrasin exit, siis midagi ei juhtunud. Taskmanagerist sain sulgeda lõpuks. 10$ kah kusagil kinni jäänu. Soft on ilus muidu.(ühel laual mängimiseks.)

kollane
13.06.09, 16:00
Nüüd ei lasknud programmi sulgeda, ütles et ma olen veel kusagil laudades ja kas ma tahan ikka Exit, kui ma vajutrasin exit, siis midagi ei juhtunud. Taskmanagerist sain sulgeda lõpuks. 10$ kah kusagil kinni jäänu. Soft on ilus muidu.(ühel laual mängimiseks.)

mul sama asi.. pask soft ja ma lasen varvast sealt..
hello stars

pendula
13.06.09, 16:06
Näis jah, kuidas ja kuhu HUDi statid õnnestub kuvada sellisel laual.
Ja waitinglisti puudumine, ma ei tea kaua sellega harjumine aega võtab.
Üldiselt tundub uuendus FAIL.
Mina küll esmapilgul ei leia, et mängijale midagi lihtsamaks ja mugavamaks oleks tehtud.
Kui nii väga taheti midagi uut, oleks võinud ainult layoudi ära muuta siis.
Tundub, et ikka läbi mõtlemata on asi. Nagu see Leave nupu teema, kui selliseid vanu puudusi ka ei parandatud.

levis
13.06.09, 16:52
Sain high hand eest jällegi 50$, algul tuli küll teade, et keegi teine võitis, aga kuna tema käsi mingil põhjusel diskvalifitseeriti, siis minu A2345 mastirida võitis :D
Aga kui uus soft imet läbi ei tee, siis minu mängimised ongames on vist küll mängitud. Sellest on kahju :(, sest see kuu Toweris juba ~50k kätt tehtud ja leaderboardis esikolmikus hetkel.

pendula
13.06.09, 20:01
Nagu see Leave nupu teema, kui selliseid vanu puudusi ka ei parandatud.

Leave nupu teema tundub olevat ikka lahendatud.

no_limit
13.06.09, 21:27
toweris on handhistory asukoht muutunud, nüüd on C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\P5\TowerGaming/ handhistory .
Kui hemis lisada autoimport folderit siis sinna ei jõua ( kuigi see koht on reaalselt olemas) ei leia hemist seda local settingut üles)
Kas kellegil veel sama mure ??
tulemusena ei importdi käsi+ hud puudub ( mängin nagu pimedas)

Tigrano
13.06.09, 21:29
Ei oska täna veel aidata, sest pole jõudnud uue softi peal veel HEMi katsetada.

marguzz22
13.06.09, 21:37
toweris on handhistory asukoht muutunud, nüüd on C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\P5\TowerGaming/ handhistory .
Kui hemis lisada autoimport folderit siis sinna ei jõua ( kuigi see koht on reaalselt olemas) ei leia hemist seda local settingut üles)
Kas kellegil veel sama mure ??
tulemusena ei importdi käsi+ hud puudub ( mängin nagu pimedas)

hem ei tööta veel uue softi peal

levis
13.06.09, 21:43
hem ei tööta veel uue softi peal

tuleb tirida hemi beta versioon http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=11641
sellega tõi statsid ette küll

mihke666
13.06.09, 21:45
uus soft on tore, waiting for championship guranteed prizepool

Lahekutt
13.06.09, 22:08
RedKingsis jookseb isegi tavalise banneri koha peal timer, mis näitab, millal uus soft tuleb. Hetkel veel 12 tundi aega selleni. Aga minu jaoks näitab see taimer hoopis kui kaua ma veel kvaliteetselt grindida saan :P

levis
13.06.09, 22:57
HEM(hud) beta versioon tõi küll statsid ette, aga mitte kõikidesse laudadesse ja mõne aja möödudes hangusid needki.
:(
edit: panin lauad vist liialt üksteise otsa ja hem läks lolliks. Väiksemaks laudu enam teha ei taha, seega neli lauda hetkel.
edit: ah ei.. ikka hangub hud

Fishe on palju, aga see ei tähenda, et kõik kohel libedalt läheb.. esimene asi oli KKvsAKvsAA, mille AA kahjuks võitis.

Rahapada
13.06.09, 23:09
impordib, aga ei kuva statte

no_limit
13.06.09, 23:54
Ikka ei impordi, tegin hemmi update ära toweri panin ka uuesti peale, ei miskit.
handhistory fail asub C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\P5\TowerGaming\handhistory
Seda kohta ei leia nii, et järjest avad kaustasid my computerist, leiab ainult lööd aadressi kohe sisse trükkides aga hemis saab ainult kaustasid järjest avada. Ramdiski ma ei kasuta .
Mõtlesin, et kui ma lihtsalt vägivaldselt lõikaks ta ära ja kleebiks kuhugi mujale kas see handhistory fail ei kahjustuks ja kas fail uueneks ?

no_limit
14.06.09, 00:15
Ok , impordi sain tööle aga table manager näitab et ei ole lauas ühtegi kätt mängind, hemi viga ??
täna esimest päeva toweris, hem on importind 50 kätt mille tuleusel on 312 bb /100 :D Mulle meeldib
nl10 muidugi

Rahapada
14.06.09, 00:17
kena winrate:P

Tigrano
14.06.09, 01:36
RedKingsis jookseb isegi tavalise banneri koha peal timer, mis näitab, millal uus soft tuleb. Hetkel veel 12 tundi aega selleni. Aga minu jaoks näitab see taimer hoopis kui kaua ma veel kvaliteetselt grindida saan :P

Tunnen veel rõõmu, sest 8h saan kasutada veel vana softi ;D

Tarq666
14.06.09, 06:24
Nii, pole veel töölt koju jõudnud ja softi katsetanud aga tundub, et pean vist jälle kolima hakkama :)

daljoh
14.06.09, 12:58
Tower:
Ei tööta seal miski õieti....
PT3 impordib mingid turan käed ainult...Cashist ei saa midagi kätte
HUD ei tööta...
Soft ise hangub ka pidevalt

Oskab keegi öelda need freeroll maniad...kui kaua selle võidu korral raha peab ootama...panin kinni selle ja sain 7$ aga ei midagi ....siiani (juba 3h) pole raha üle tulnud??? (Lahendus käes - tegemist boonus $ süsteemiga. Võidad ja siis pead punktidega lahti mängima selle!)

rohelinekonn
14.06.09, 13:22
Thank you for your message.

As far as the cash game waiting list is concerned, please be advised that this will be included in the next patch - likely to be within the month; in the mean time, use quick seat (found when clicking the bwin logo in the left corner) or the lobby filters to find the tables you are looking for with availability.

If I can be of any further assistance please do not hesitate to contact either myself or the Eurobet Customer Service team."

virx747
14.06.09, 13:31
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=11204470&postcount=557
sansivaar

Tigrano
14.06.09, 13:51
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=11204470&postcount=557
sansivaar

sansivaar irw... näe tuleb välja, et ei 3beti ainult eestlasi ;D

2+2 regularid hädaldavad ka softi üle ;D Ärkasin just, nüüd väike kohvi ja siis läheb testimiseks :o

Supsti
14.06.09, 15:22
Üritasin sessi teha... looda sa, 20 minutit mängisin.. HEMi statte kuvama ei saanud ja 4 lauda minu lauaarvutile on liiast.. Muidu oli hollywoodi lauad täiesti nuts, esimest korda nägin, et lauas istus 10 fullstack vastast ja kõik olid minule uued näod. 20 minuti ja nelja lauaga 1.5 BI plussi. Samas laudu oli ikka väga vähe, kas 16 NL10 lauda, tavaliselt on nii 30 ligi. Loodan kärmelt boonuse lahti saada ja siis jalga lasta kui asi paremaks ei lähe.

Tigrano
14.06.09, 15:24
Esimesed testid polepahad, olen saanud laua mustaks ja 4color deckiga suuremad kaardid ;D

Supsti
14.06.09, 15:25
Esimesed testid polepahad, olen saanud laua mustaks ja 4color deckiga suuremad kaardid ;D

Jaga kama, kuidas laua mustaks said :D

Tigrano
14.06.09, 15:31
Jaga kama, kuidas laua mustaks said :D

Katsun kõik korda saada, siis jagan kama kõigile ;D

Rahapada
14.06.09, 15:48
Katsun kõik korda saada, siis jagan kama kõigile ;D

ootan pikkisilmi, muidu pean hakkama pokkerituba vahetama, eriti ei tahaks... sest tegelikult mulle see võrk meeldib, ja muud asjad, mis sellega kaasnevad, kah

EDIT: see ongame võrgu uuendus võib veel kuni 18nda juunini kesta, niipalju olen teistest foorumitest otsides teada saanud...

ps ja kõik kiruvad

Tigrano
14.06.09, 15:58
Lauad saab korda, suuremad kaardid jne, waiting list lubati see kuu ;) HEMi kohta ei oska öelda praegu on mul töödanud.

Praegu otsin faili, kus on path:// määratud, et saaks ramdiski seadistada.

virx747
14.06.09, 20:21
Siin üks suht normaalne skin:
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=11243403&postcount=379
Ega sellest uuest disainist vist enam paremat välja ei võlugi, vähemalt on sealt need tobedad poolläbipaistvad alad kadund jne.

Kui keegi mulle suudaks vastu leida skripti, kus lauad hüppavad, oleks väga tänulik! :)

Siin oli kunagi üks link ühe venelase tehtud programmile, mis määras bet size ja seal sai ka muid vidinaid regullida.

Marek K.
14.06.09, 21:12
kas see moditud flashi fail tuleb lihtsalt vana üle kirjutada vms? ise copisin tolle sinna kausta ja kirjutas üle.. aga laua välimus küll ei muutunud..

kollane
14.06.09, 21:13
kas see moditud flashi fail tuleb lihtsalt vana üle kirjutada vms? ise copisin tolle sinna kausta ja kirjutas üle.. aga laua välimus küll ei muutunud..

pane siis kui sisse logid . siis sain tööle

virx747
14.06.09, 21:21
Siin oli kunagi üks link ühe venelase tehtud programmile, mis määras bet size ja seal sai ka muid vidinaid regullida.

OK Bet Poti mõtlesin, leitud.

Marek K.
14.06.09, 21:23
norm, töötab nüüd

Tigrano
14.06.09, 21:33
Minul toimis 9 lauda koos HUDiga normaalselt, kas kellegil on probleeme, et ei vea välja ;D

Need laua layoudid tuleb jah mängu ajal üle copyda, siis on okei.

QKulgur
14.06.09, 23:05
mul ei tööta mitte midagi

Miks mul ei ole seda p5 vms kausta kus history peaks olema, (pole mingit hide files optionit peal) Bwin tuba

Ja kui ma skinni ära vahetan ja softi kinni panen siis miks vana skinn tagasi tuleb äkki? kirjutasin yle ju faili
Ja need inimeste lõustad ei kadunud mul ära selles uues skinnis, kuigi skinni preview pildi peal neid pole

help

http://img35.imageshack.us/img35/7876/midapolesedapole.jpg

Tarmonator
14.06.09, 23:13
inimeste lõustad saad settingute alt välja lülitada

virx747
14.06.09, 23:47
Ma ei tahaks veel lõplikku seisukohta võtta, aga hetkel olen küll väga pettunud.
Peale pikka sebimist sain layouti endale enamvähem sobivaks, HUDi tööle.

Enamus puudujääke on minu jaoks pisivead (välja arvatud waiting listi puudumine).

Kõige hullem on aga järgmine:
tegin sessi 8 lauaga ja kõik on nagu aegluubis, lühidalt, minu arvuti ei saa sellega normaalselt hakkama, 12 lauda on juba võimatu!
Kui kuskile vajutad, siis viivitus on üle sekundi, mitu kätt läks lihtsalt selle jama pärast raisku.

Ja mul ei ole kehv arvuti:
AMD Athlon(tm) 64 Processor
3500+
2.21 GHz, 3,25 GB of RAM

Toweri lobbys REP väitis, et see on alles nö beta versioon ja paranduste list on pikk ja selle kallal tehakse tööd, aga minu arusaamise järgi kiiremini jooksma nad seda programmi küll ei suuda enam panna.

Tigrano
15.06.09, 00:23
Ootan vastust, et kus asub fail, et saaks handhistory kausta mutua, kui see üldse eksisteerib, et saaks ramdiski teha.

virx747
15.06.09, 00:30
Ootan vastust, et kus asub fail, et saaks handhistory kausta mutua, kui see üldse eksisteerib, et saaks ramdiski teha.

Mul on ka sellel veel lootused :)

QKulgur
15.06.09, 00:33

Ootan vastust, et kus asub hand history kaust ;D

Tigrano
15.06.09, 00:36
Ootan vastust, et kus asub hand history kaust ;D

C:\Documents and Settings\Siim\Local Settings\Application Data\P5\RedKings\handhistory

Muuda Siim ära ja vaata, et hidden faile windows näitab ;)

QKulgur
15.06.09, 00:39
vaatasid ikka mõni post tagasi mu postitust? ;D

EDIT: türi neid application data kauste niipalju otsisin teisest kaustast. leidsin nyyd, tänks ;D

Marek K.
15.06.09, 01:05
enda läpakal jooksis küll 9 lauda normilt. Core duo 2, 2,2ghz, 4gb ram

Tigrano
15.06.09, 01:12
Ise proovisin täna ainult 10 lauda ja jooksis vägevalt. Eks homme tuleb tõsisem testimse päev.

levis
15.06.09, 01:47
Algul oli HEM/hud'iga probleeme, tegin uninstall, uuesti peale +viimane patch ja nüüd testisin 1 tund 6 lauda ning kõik toimis. Probleeme on mõneti statside paigutamisel, aga küll normaalse lahenduse leiab. Kaartide värvid tahaks kah veidi sobivamaks muuta. Fishe oli kah laudades, aga sugugi mitte niipalju kui sooviks 8)
Pentium D 3Ghz(2GB ram) hakkas veidi ragistama ja pilt ujuma, aga 6 lauda jooksutab siiski piisavalt hästi.
http://img36.imageshack.us/img36/8882/1lau.jpg

Tigrano
15.06.09, 01:51
Nüüdsest olemas eraldi ametlik RedKingsi nurk, sest meil on au omada RedKingsist otse eestikeelset tuge ;D

virx747
15.06.09, 12:06
Ma ei tea, paljud seda AOG scripti kasutasid, aga selle tegija on nüüd andnud ka mingit uut infot:
http://zapsplace.com/post/2009/06/15/AOG-and-the-new-Ongame-P5-Client.aspx

Nagu näha tüüp väidab, et uues softis enamus vana softi vigasid alles.

Tigrano
15.06.09, 12:07
Ma ei tea, paljud seda AOG scripti kasutasid, aga selle tegija on nüüd andnud ka mingit uut infot:
http://zapsplace.com/post/2009/06/15/AOG-and-the-new-Ongame-P5-Client.aspx

Nagu näha tüüp väidab, et uues softis enamus vana softi vigasid alles.

Jep nii ta on, see on näha ju, et pole midagi muudetud välja arvatud graafika, mis teeb asja hullemaks ja kirjumaks ja ressurssi võtab rohkem jne, ja siis need akende suurused ainuke muutus :o

virx747
15.06.09, 12:10
Jääb ainult loota, et see suurepärane disain fishidele meeldib :D

Tigrano
15.06.09, 12:13
Jääb ainult loota, et see suurepärane disain fishidele meeldib :D

Arvan, et Ongame on kullaauk lähiajal ja meie teeme elu skritpide jne asjadega heaks ning võtame fishidelt mis võtta annab ;) Ainult isoleeri ei ole kedagi 3bettimas ega squeezimas enam irw.

virx747
15.06.09, 12:21
Arvan, et Ongame on kullaauk lähiajal ja meie teeme elu skritpide jne asjadega heaks ning võtame fishidelt mis võtta annab ;) Ainult isoleeri ei ole kedagi 3bettimas ega squeezimas enam irw.

Parandamatu optimist...

virx747
15.06.09, 14:40
No ma ei tea...
Ma olen hetkel üsna parandamatu pessimist jälle!
Testisin taas 8 laua sessi ja no ma ei suuda mängida sellises slow motionis.
Veider, enamus väidab, et pole nagu probleeme kiirusega, mul on nii, et kui vajutad mingit nuppu, siis läheb vähemalt mingi 0,5-1 sekund aega, enne kui laud reageerib. Arvuti võimsuse taga nagu ei tohiks asi olla.

Proovisin ka ilma HEMita, vahet pole, täpselt sama aeglane.
Milles asi võib olla?

marguzz22
15.06.09, 14:49
No ma ei tea...
Ma olen hetkel üsna parandamatu pessimist jälle!
Testisin taas 8 laua sessi ja no ma ei suuda mängida sellises slow motionis.
Veider, enamus väidab, et pole nagu probleeme kiirusega, mul on nii, et kui vajutad mingit nuppu, siis läheb vähemalt mingi 0,5-1 sekund aega, enne kui laud reageerib. Arvuti võimsuse taga nagu ei tohiks asi olla.

Proovisin ka ilma HEMita, vahet pole, täpselt sama aeglane.
Milles asi võib olla?

sama asi siin, see on softi viga, kui all in on siusi ootab 3sek enne kui kaart tuleb

Rahapada
15.06.09, 14:52
see viimane asi on selle jaoks äkki, et ägedam oleks? sest ma olen ka säärast asja märganud ... ja ei saa ju ometi olla, et kõigil on arvutid kiviajast pärit

Tigrano
15.06.09, 14:57
Loodan täna saada vastuse, kuidas saan history folderit muuta, ehk ramdisk teeb elu lõbusamaks. Kuigi natuke kahtlen, sest tegu on nüüd txt failiga, mis ei tohiks arvuti võimsust nõuda. Konks on kuskil softis pigem, aga eks see bug parandatakse ära.

virx747
15.06.09, 15:25
sama asi siin, see on softi viga, kui all in on siusi ootab 3sek enne kui kaart tuleb

Ma ei räägi sellest, kui kiiresti ühe lauaga asi käib, seal on jah AI minnes tehtud asi "põnevamaks" jne.
Räägin sellest, et mu arvuti hangub konkreetselt. Kui tahan vaadata HUDi pop up-i, siis läheb selleks liiga kaua aega ja kõik käsklused võtavad ka liiga kaua aega. Multitabledes ei saa seda lubada.

Ma ei tahaks absoluutselt niimoodi halada, olen lihtsalt kurb, et mu super sisseharjunud mängusüsteem ei toimi enam :'(
Ja ma tahaksin väga jätkata Ongames!

Kas tõesti kellegil 8+ lauaga mängides ei jää arvuti aeglasemaks ???

rrrr
15.06.09, 15:29
Patsutan endale tunnustavalt õlale, et tegin eelmisel nädalal peale depo boonuse clearimist cashoudi ja kimasin mujale. Las põevad oma lapsehaigused läbi. Uus soft näeb ainult ilus välja ja võtab ekraanil ruumi. Täpselt nagu XP look vs 2000 look. Isiklikult keeran kõik XP kandiliseks minimalistlikuks ja konkreetseks tagasi. Maitse asi. Reklaamitud oli:
• Updated graphics and animations! (tilulilu)
• RESIZEABLE TABLES! (kasutatakse anyway ainult 2 äärmust - max ja min)
• Visualized Side-Pots (99,9% mängu jooksul tähtsusetu tilulilu)
• Preview all tables in the lobby. (oli ka enne, nüüd raiskab lihtsalt rohkem ruumi kuigi õigele kohale lauda istumine on kiirem nüüd)
• All new Sit 'n' Go filter (ei oska kommenteerida)
• Enhanced Tournament Lobby - (Player rankings, Price & Level list...etc) (ei oska kommenteerida)
• Mac compatible! (jeah, oli enne ka)

Õnneks on nad jätnud selle featuuri, et 5-max laudades saab istuda suva vaba koha peale - ehk siis ise istun agrofishi taha. Võimalik, et kunagi olen Ongames tagasi ja loodan väga, et vähemalt endised võimalused, mis olid on taastatud. Andke andeks aga normaalse pokkeritoa settinguid ei saa 6-linnukese + keelevalikuga ära kirjeldada.

Ja kus on minu jooksev acc balance? Miks ma pean seda lahti pidevalt klikkima. Kus on playerite arv kes parajasti mängivad? Kus on waiting list? Kus on option kus ma häälestan ja salvestan laua mini view peale ja keeran tausta ühevärviliseks? Mul ei ole tõesti oluline ja on pigev segav, et kas mu vastas istub beib, sigariga ärimees, maikas narkar, kiilakas turist, eluvend või mutike kes hasartselt oma pensioniga gamblib. Samuti toolid, vaip, aken - TAHAN MAHA KEERATA!

Rahapada
15.06.09, 15:49
+1 lõpu kohta

aga muidu tigrano annab lootust, täna katsetan ise ka vist, kui õllet ei tee

levis
15.06.09, 16:50
.........
Ja kus on minu jooksev acc balance? Miks ma pean seda lahti pidevalt klikkima. Kus on playerite arv kes parajasti mängivad? Kus on waiting list? Kus on option kus ma häälestan ja salvestan laua mini view peale ja keeran tausta ühevärviliseks? Mul ei ole tõesti oluline ja on pigev segav, et kas mu vastas istub beib, sigariga ärimees, maikas narkar, kiilakas turist, eluvend või mutike kes hasartselt oma pensioniga gamblib. Samuti toolid, vaip, aken - TAHAN MAHA KEERATA!

Varem oli kah, et kui tahtsid õiget summat näha, siis pidid refreshima.
Playerite arv on webi lehel.
Waiting list tuleb... võib-olla nädala või paari pärast.
Mini-view'd hetkel pole (võib-olla tuleb), tausta saab ühevärviliseks kui otsid 2p2 http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/ongame-some-not-professionally-made-ported-mods-2081/index27.html teemast sobiva TableImages.swf faili ja kopeerid selle (iga kord peale pokkeritoa avamist) "C:\Program Files\TowerGaming" kausta. Küll hiljem ka sobiva scripti saab, et ei pea manuaalselt seda iga kord ise kopeerima.

QKulgur
15.06.09, 18:34
kohutav soft 9 lauda ei vea isegi välja, 7-8 on suht max, viskab vahepeal koguaeg kinni lambist, siis võtad lahti tulevad kõik lauad ette jälle ja siis hakka neid jälle väikseks tegema, jube ajunuss ikka kyll
4giga rammi ja 2x2,2ghz

levis
15.06.09, 18:48
kohutav soft 9 lauda ei vea isegi välja, 7-8 on suht max, viskab vahepeal koguaeg kinni lambist, siis võtad lahti tulevad kõik lauad ette jälle ja siis hakka neid jälle väikseks tegema, jube ajunuss ikka kyll
4giga rammi ja 2x2,2ghz

7 lauda minu masinale hetkel lagi >:(
lag juba häirib

Tigrano
15.06.09, 18:52
Mul on 10 lauda täeisti okei, aga nüüd 12 laua pealt viskas hudi kinni.

kollane
15.06.09, 19:01
teen viimase proovi seal täna, palju kannatab. kui asjad ei suju siis cash-out ja vahetan tuba.
samuti pole mõttet, mul redkingsi kolima hakkata kuna ma ei jõuaks seda boonust ära vabastada.
eks näis. loodan, et kunagi muudavad asja paremaks seal ja saan tagasi pöörduda ongame võrku

Supsti
15.06.09, 19:44
Milles võib asi olle, et HUD leiab lauad ülesse, aga statte laual ei kuva. HEM leiab käed üles.

EDIT:// Uus viga juba, korraks sai statid laudadesse ja kohe HUD hangus ja kadus, uuesti lahti teha proovides korraks tuleb ja kaob.

levis
15.06.09, 20:15
Milles võib asi olle, et HUD leiab lauad ülesse, aga statte laual ei kuva. HEM leiab käed üles.

EDIT:// Uus viga juba, korraks sai statid laudadesse ja kohe HUD hangus ja kadus, uuesti lahti teha proovides korraks tuleb ja kaob.

Vaata, kas on ikka viimane beta versioon. Võib aidata kui teha HEMile uninstall ja panna siis uuesti peale.

Loyality freerollid tühistati, keegi vist kuskil 4k$ nüüd rikkam :-\

Tegin ühe lühikese sessi ja 7 lauda veab napilt välja, 8 on juba liig :(
Vahepeal näitab otse laual mõne tohmani chati... wtf?!
Vastaste 'notes' aken jookseb hud'i statside taha ja midagi välja ei loe.... argh!

Tigrano
15.06.09, 22:20
Vau, kus on laudu tulnud Ongame 29 täis full ring nl100 lauda praegu, sellist asja pole veel näinud :)

Tarmonator
15.06.09, 22:30
hetkel 20k inimest online.
viimaste päevade vaieldamatult parim tulemus :D

BuildUp
15.06.09, 22:31
Hmm see on ikka väga jama, et soft nii laagib. Huvitav kas ongame network nii ei saaks teha, et mängijatel oleks võimalik kasutada vanat softi kuni ntks uus on parandamisel(selle seadistamine vist ei oleks nii lihtne aint?! ::))?

pendula
16.06.09, 08:52
HEMi sain tööle, layoudi muudetud ja laudu on tõesti jälle päris palju (NL30 ja NL50) tekkinud. Mis aga räigelt segab, on paraku see kiirus, millega mu arvuti suudab mängu jooksutada. Nagu eelpool mainitud, siis peale klikki ootad pool sekundit, et midagi toimuks. Ja ma mängin praegu 6 lauaga. 8-ga proovisin ka, aga siis hakkas päris kepp pihta, midagi ei liikunud.
Ei tea, kas on lootust selle paranemisele sealtpoolt või on ainus väljapääs võimsam arvuti. Kuigi mitmel siin samad probleemid paremate raalidegagi kui mul praegu.
Turna inff jooksvalt tundub ülevaatlikum ja parem kui vanal softil oli.

uudistaja
16.06.09, 09:06
loen ja imestan. miks peaks keegi vabatahtlikult antud toas mangima, kus k6ik on vigane ja ei t66ta 6litatult. mystika ???

Aristotep
16.06.09, 09:16
Easy money obv.. ;)

Rahapada
16.06.09, 10:49
+1

ei tea, inimesed ikka jõuliselt katsetavad, ja jah tõepoolest lambaid on rohkem kui varem, tea kas neile pakub see uus tilulilu rohkem lusti? või nö, isavanad mängijad ei huvitu jampsist...

aga 9 lauda kippus aeglustuma

Tigrano
16.06.09, 14:17
loen ja imestan. miks peaks keegi vabatahtlikult antud toas mangima, kus k6ik on vigane ja ei t66ta 6litatult. mystika ???

Kes on Ongames kunagi mänginud see saab aru ;D

marguzz22
16.06.09, 14:46
tigrano kuidas sa tablemodsid käima said+

Tarq666
16.06.09, 16:20
Keegi äkki oskab nõu anda. Cashis kuvab hud statsid kenasti lauda aga SNGdes ei kuva. Installisin kõik uuesti ja kõige uuema versiooni Hemmist aga ikka probleemid. Tõenäoliselt ongame uuenduse tulemus aga kui kellegil töötab, siis äkki oleks hea teavitaks mind ka, mis nippidega tööle sai.

Tigrano
16.06.09, 16:52
Keegi äkki oskab nõu anda. Cashis kuvab hud statsid kenasti lauda aga SNGdes ei kuva. Installisin kõik uuesti ja kõige uuema versiooni Hemmist aga ikka probleemid. Tõenäoliselt ongame uuenduse tulemus aga kui kellegil töötab, siis äkki oleks hea teavitaks mind ka, mis nippidega tööle sai.

Arvatavasti ei ole HEM suutnud veel update teha turniiride käe formaatidele, mis uues softis teisit.

marguzz22
16.06.09, 19:03
JESSS!!!Sain scripti tööle, enam silmad ei jooksegi verd

mis teie arust kõige normaalsem skinmode on, mis leidnud olete?

rohelinekonn
16.06.09, 19:16
Tegin siis esimese proovi sessi ära. Laudu saan mängida miski 6-8 siis vahepeal jukerdab samas ma rääksin skypis kah. Eeldan et kui muu jama kõrval kinni lükata siis saab rahus 8 laual lasta. waiting listi puudumine ei olnud probleem võtsid uue laua ja see sai täis suht kiirelt. Ja tundub et nii ongi kesisem, satub rohkem fishe lauda sulle. Mäng oli fishine, oleks olnud prem sess aga algul ei saanud aru et bluffida ei anna sest kõigega callitakse maha.
miski 80k käsi on vaja mängida et saaks boonus vabastatud. See saab küll keeruline olema kuna laudu ei saa eriti palju avada. Eks näis.

marguzz22
16.06.09, 19:53
avastasin väga räige buggi

it is now able to see the cards of your opponent or you in the handhistory even when the hand DIDNT GO TO SHOWDOWN AND NOBODY SHOWED THE CARDS!!!!!!!

Tarmonator
16.06.09, 20:08
eee...see on küll veitsa rigged ju.
pokkeri mõte kui selline kaob ära ???

Tigrano
16.06.09, 22:27
avastasin väga räige buggi

it is now able to see the cards of your opponent or you in the handhistory even when the hand DIDNT GO TO SHOWDOWN AND NOBODY SHOWED THE CARDS!!!!!!!

Ei tea mismoodi, ma küll midagi ei näe hand historyst ::)

levis
16.06.09, 22:58
Ei tea mismoodi, ma küll midagi ei näe hand historyst ::)

Arvata võib, et keegi hull kuskil karjus midagi ja tuul ajas sõnad sassi ning nõnda see vale info siia foorumisse jõudis.

BuildUp
17.06.09, 01:11
Väga imelik. Kandsin 1500$ sisse redkingsi ning tegin prooviks paar kätt. Praegu näitan 1393$, kuigi peaks olema 1493$. >:(

Ja asi ei ole mingis refreshis. Soft oli kinni mitu tundi.

Marek K.
17.06.09, 01:12
seda jama toimub peale uue softi tulekut pidevalt. mul ka olnud niimoodi 24h raha kinni ja täna oli mingi papp kuskil pool päeva, aga mingi aeg tuleb ikka tagasi.

Janar_RK
17.06.09, 01:26
Väga imelik. Kandsin 1500$ sisse redkingsi ning tegin prooviks paar kätt. Praegu näitan 1393$, kuigi peaks olema 1493$. >:(

Ja asi ei ole mingis refreshis. Soft oli kinni mitu tundi.

Andsin omalt poolt asja 2nd line klienditeenindusele edasi ja refund saab loodetavasti homme ennelõunal korda aetud. Suured vabandused selle jama eest - paraku on Ongame-l uue tarkvaraga mõned pisemad probleemid, kuid me kõik loodame, et asi saab väga-väga ruttu korda.

Janar /RedKings

P.S. RK-alased asjad on alati mõttekas postitada otse RK teemasse (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1753.0.html) või hoopis mulle PM saata. Siis saan operatiivsemalt reageerida :)

ropka11
17.06.09, 16:08
No sellist pa.ka pole minu silmad enne näinud, mis valmis meistertati.
Kuuel laual mängisin, arvuti ventikas huugas kogu aeg.Ei ole enne ühegi pokerikliendiga sellist asja olnud.
Kaardid venivad laual,HEM-i statsid jäävad teiste laudade peale vahepeal, diileri nupu alt ei näe oma kaarte õieti.
Kuskilt seda ka ei saa panna- automaatselt wait BB.Iga kord lauas pead eraldi panema.
Tra hakkab piiksuma kuskil, et aeg otsas aru ei saa mis laud, varem vähemalt hakkas laua akna ülemine riba vilkuma.
Krt mingi 1000 kätt kahe päeva jooksul mänginud -350$ no nii tilti ajab rsk.
Sellest waiting listist üldse ei räägi.Kogu aeg piilu kas saab nüüd lauda või mitte.
Ainuke hea asi selle softi juures, et laua suurust saab muuta.

marguzz22
17.06.09, 16:32
Andsin omalt poolt asja 2nd line klienditeenindusele edasi ja refund saab loodetavasti homme ennelõunal korda aetud. Suured vabandused selle jama eest - paraku on Ongame-l uue tarkvaraga mõned pisemad probleemid, kuid me kõik loodame, et asi saab väga-väga ruttu korda.

Janar /RedKings

P.S. RK-alased asjad on alati mõttekas postitada otse RK teemasse (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1753.0.html) või hoopis mulle PM saata. Siis saan operatiivsemalt reageerida :)

kas peab alati teada andma või tuleb automaatselt?

Janar_RK
17.06.09, 16:36
kas peab alati teada andma või tuleb automaatselt?

Reeglina tuleb automaatselt aga igaks juhuks on hea alati kas mulle või suppordile teada anda.

marguzz22
17.06.09, 22:02
50 000 european rebuyl on overlay 25,000 dollarit praegu, krt hem arvestab tournamendi käed cashina

Marek K.
17.06.09, 22:20
see rebuydega tuleb pohuilt t2is ju, 15 mintsa k2inud ainult.

rohelinekonn
17.06.09, 23:02
50 000 european rebuyl on overlay 25,000 dollarit praegu, krt hem arvestab tournamendi käed cashina

arvestas jah raisk peab updatei tegema

ranka andis mulle sellise asja.
http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

Hetkel üritan cashist neid kuradi turna käsi eemaldada

BuildUp
18.06.09, 01:33
arvestas jah raisk peab updatei tegema

ranka andis mulle sellise asja.
http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

Hetkel üritan cashist neid kuradi turna käsi eemaldada

räägi enne asjast ka, kui download lingi annad. Millega tegu? :)

rohelinekonn
18.06.09, 02:32
räägi enne asjast ka, kui download lingi annad. Millega tegu? :)

see on HEMi viimane update 1.09 beta 7

ilma selleta mul lükkas kõik turna tegevused cashi alla tänu millele mu cashi graafik näitab et tegin täna ilusad 4k$ :D

kollane
18.06.09, 13:12
support heypokerist ütles, et miniwiew ja waiting list pidid lähiajal juurde tulema 8)

Tigrano
18.06.09, 14:39
support heypokerist ütles, et miniwiew ja waiting list pidid lähiajal juurde tulema 8)

Jah waitinglisti lubati isegi see kuu, mine sa tea ehk tuleb ;D

BuildUp
18.06.09, 15:30
See on ka nõme, et session browser on ära kaotatud. Ülimõnus asi oli imo.

Tigrano
18.06.09, 15:36
See on ka nõme, et session browser on ära kaotatud. Ülimõnus asi oli imo.

Progejad lugesid mindseti raamatust, et sessi ajal ei ole hea vaadata tulemusi ja olid õnnelikud, et üks töö jälle vähem ;D

BuildUp
18.06.09, 15:58
Progejad lugesid mindseti raamatust, et sessi ajal ei ole hea vaadata tulemusi ja olid õnnelikud, et üks töö jälle vähem ;D

IRW. :D

Tigrano
19.06.09, 01:49
Minu arvuti lagi on siis 12 lauda ;D 13 lauda kadus heli ära, 14 lauda pani softi kinni ja rahast ka ilma :o rahast, mis potis oli, trillalla trullala ;D

levis
19.06.09, 01:51
Täna terve päeva üritasin arvutit kiiremaks muuta ja no ei aita... üle 7 laua ei saa... :(
http://img37.imageshack.us/img37/2795/6tables.jpg

Tigrano
19.06.09, 01:53
Täna terve päeva üritasin arvutit kiiremaks muuta ja no ei aita... üle 7 laua ei saa... :(
http://img37.imageshack.us/img37/2795/6tables.jpg

Rofl, kurb lihtsalt kurb ;D Tahvad vist mingit fishi paradiisi teha Ongamest.

ranka
19.06.09, 03:48
Selline klienditeenindaja tuleks maha lasta. Kui talle on antud käsklused, et anda sellist nõu, siis tuleks maha lasta see vend, kes kordineerib pokkeritoa softi arengut.

marguzz22
22.06.09, 11:12
ma olen nii tiltis ongame softi peale, faking laggg tra koguaeg kui 6lauda lahti ainult lagibki

ranka
22.06.09, 13:25
Kui OnGame võrgustik nii jätkab, siis võib ta kaotada oma populaarsuse. Algul lõpetas pakkumast online pokkeri kõige suuremaid boonuseid, nüüd veel jamab nii tarkvaraga.. Sellise poliitikaga vist kaugele ei jõua.

Tigrano
22.06.09, 13:48
Natuke kurvasti kukkus välja jah, mul endal on uus arvuti ja veab välja 12 lauda aga siis võib ka tekkida vahest oht, et soft jookseb kokku ja raha lendab tuulde. Ja sellepeale Ongame ütleb, et ära võta rohkem laudu, kui 6, et see su oma viga aga ma ei näe kuskil oleks kirjas, et üle kuue laua ei tohi mängida ;D

Loodan, et uuendused tulevad üsna pea ja kõik laabub.

krayzie
22.06.09, 13:54
bwinis pead lendavad imo

http://img40.imageshack.us/img40/6724/fusioncharts.jpg

ranka
22.06.09, 14:37
bwinis pead lendavad imo

WOW

BuildUp
22.06.09, 14:59
bwinis pead lendavad imo

Väga ei üllata tegelt.

Tigrano
22.06.09, 17:11
bwinis pead lendavad imo

No nüüd tuleb kuu lõikes selline kukkumine, kui oli seda kuue kuu lõikes, sest softiga on enamus jännis. Isegi paljudele fishidel ju meeldib mängida mitte ühes lauas vaid rohkemates.

Elame näeme.

virx747
22.06.09, 18:25
Samas see veel ei pruugi päris õige olla see downswingi graafik. Selle languse põhjustas see softi vahetamise protsess, kuna vahepeal ei saanud andmeid mõlemast versioonist, vaid ainult vanast. Kuskilt lugesin üks Pokerscouti vend ise selgitas. Kui see joon ka kuu aja pärast seal on, või jätkab langemist, siis on küll Ongamel p---ekellad.

IMO üks suuremaid rumalusi, mis nad tegid, oli see, et kõik 30 või nii tuba läksid üle erineval ajal ja kogu see protsess kestis mingi 10 päeva või nii. Selle aja jooksul mängijate arva langes ja paljud läksid vaatama mujale. Oleks 1 päev stepsel seinast väljas olnud, poleks nad kaotanud nii palju mängijaid.

ropka11
22.06.09, 18:31
Vot ei saa aru kuda üks võrk võib endale niimoodi kotti pähe tõmmata.
Kerge on mängijaid kaotada aga proovi sa pärast tagasi võita.
Ega see pole mingi pisipehme-poolmonopol kes vista käkerdise välja tõi ja naudib edasi oma monopoliseisust.
Oleks võinud ka siis vana softi paraleelselt käiku jätta.Pacificul said ju mängida nii uue kui vana softiga.
Hea uudis ka, towergaming mulle vist välja teinud ja lambist 10$ juurde pannud kui mul just eile silmad väga grillis polnud.Muidu lähebki arve rooste.

alaska
22.06.09, 18:37
Kas see läägamise probleem on tingitud enamjaolt ikkagi suurtest laudade arvust, HEMist ja Pokertrackerist? Ise mängin ilma nendeta 4-5 lauda oma 512RAM arvutiga ja mittemingisuguseid probleeme ei ole. Mitmest lauast see probleem algab?

Marek K.
22.06.09, 18:43
pole spetsialist, aga nii palju kui olen netist uurinud, siis ilmselt on sitasti progetud. selles suhtes, et asi flashi peale üles ehitatud ja olen natuke uurinud, et paljud "flashi progejad" teevad teatud funktsioonide kirjutamisel vigu, mis põhjustab isegi kõige võimsamatel arvutitel hangumisprobleeme.

virx747
22.06.09, 18:51
pole spetsialist, aga nii palju kui olen netist uurinud, siis ilmselt on sitasti progetud. selles suhtes, et asi flashi peale üles ehitatud ja olen natuke uurinud, et paljud "flashi progejad" teevad teatud funktsioonide kirjutamisel vigu, mis põhjustab isegi kõige võimsamatel arvutitel hangumisprobleeme.

Täpselt, see flash ja progemise kalad. Pole mõeldud konkreetselt sellele, et mõned mängijad mängivad 10+ lauda. Progejad panid oma tillu-ninnud ühe laua peal vilkuma ja arvasid, et jube äge. Ilmselt pole Ongame otsuste tegijad ise piisavalt pädevad interneti pokkeri osas ja samuti pole neil jätkunud mõistust palgata nõustajaid.

Loodame, et nad mõistavd varsti, et juhul kui tahavad ka edaspidi teenida ja oma businessi päästa, siis nad peavad tegema päris arvestatavaid lisakulutusi. Muud võimalust ma ei näe, et seda võrku päästa. Praeguse trendiga langeb see mingi väiksema võrgu tasemele ja paljud Ongame toad lähevad päris kindlasti pankrotti.

Marek K.
22.06.09, 19:03
kõige lihtsam variant on, et panevad vana softi ka paraleelselt tööle.. vanad kalad, kes tahavad multitableda saavad seda kasutada.. ja fishid kellele meeldib palju animatsiooni ja muud ninnunännut saavad flashi varianti kasutada :)

levis
22.06.09, 19:38
Kahju, et keegi ei teinud väikest meeldetuletust... :-[
Loyalty freerollile jäin paar minutit hiljaks.. lev3 25 mängijat ja 20 saavad raha.

Tigrano
23.06.09, 10:44
Kahju, et keegi ei teinud väikest meeldetuletust... :-[
Loyalty freerollile jäin paar minutit hiljaks.. lev3 25 mängijat ja 20 saavad raha.

Ai kuramus jah, see läks täiesti meelest ära. Ainult 25 mängijat ja 1000$ on ikka hea freeroll.

virx747
25.06.09, 12:29
Täna siis nagu ma aru saan esimene upgrade.
New enhancement upgrades includes a little less drama and anxiety!
Irw ;D

levis
25.06.09, 15:50
Täna siis nagu ma aru saan esimene upgrade.
Irw ;D

Ja sinna alla käib
* Faster animations
* Faster all-in sequence
* Earlier "hurry up" sound
* Shortened time between hands
Just testisin, et ehk saab mõne laua rohkem võtta, aga ei.. looda sa!

marguzz22
25.06.09, 15:59
ikka sama pask?

levis
25.06.09, 16:10
ikka sama pask?
Üldiselt küll!
Midagi nad kindlasti paremaks tegid - aga mind huvitab kõige enam, et poleks vaja mingit kvantarvutit ongame softi jooksutamiseks.
This first upgrade includes some fixes you all asked for!
* Chat option timeout issue.
* Long response waits and timeouts.
* Occasional Tournament instability crashes.
* Tables sometimes not "popping" on tournament start.
* Scandinavian and Cyrillc characters not accepted for player logins.
* Faster animations
* Faster all-in sequence

Tartu
25.06.09, 18:36
Leidsin ka vähe raha MB arvelt ning avasin Toweris konto, võtsin ka 75$ boonuse paketi.

Mis loyality freerollidest räägite, ja kuna toimuvad? :) Mis häid freerolle veel pakutakse? Või väikse buyin-iga turniire?

levis
25.06.09, 18:46
Leidsin ka vähe raha MB arvelt ning avasin Toweris konto, võtsin ka 75$ boonuse paketi.
Mis loyality freerollidest räägite, ja kuna toimuvad? :) ..........

Selle teema esimesest postitusest:

Levelite freerollid
Iga kuu korraldab Tower Gaming freerolle, kus jagab ära igale levelile 4000$. Seega iga nädala esmaspäeval on igal levelil 1000$ freeroll, mida suurem on level, seda vähem on freerollil osalejaid. Ise olen level 3 ja freerollil on tavaliselt ainult 30 osalejat, kusjuures 20 saavad juba raha.

Tartu
25.06.09, 18:51
1 tasuta turniiri pilet, pluss Sit n Go kaart.

Kus neid kasutada saab? :)

Marek K.
25.06.09, 18:54
turna pileti saad vist siis kätte kui boonuse clearinud oled.

Tartu
25.06.09, 20:08
Ja SNG kaart samamoodi?

levis
25.06.09, 20:11
Ja SNG kaart samamoodi?

selle saab jah peale boonuse vabastamist

Tigrano
26.06.09, 00:04
Ja sinna alla käib
* Faster animations
* Faster all-in sequence
Just testisin, et ehk saab mõne laua rohkem võtta, aga ei.. looda sa!

See ei anna eriti midagi uut, kas keegi on leidnud Jaanide ajal midagi huvitavat scriptide või muu näol, mis softi tööd mugavamaks teeb?

QKulgur
26.06.09, 05:52
keegi teab kuidas timebanki võtta? osad võtavad turnal aga ma nagu pime kana ei suuda leida seda kohta üles ;D ???

marguzz22
26.06.09, 08:54
ongame mängijate pool läheb otsejoones alla, ikka pole veel ümber pööranud kuigi juba 1 nädal uue softi peal

Tartu
26.06.09, 10:32
Eriti tore oli eileõhtune kui turniir ei suutnud alata :)

ropka11
26.06.09, 11:52
No minule on see soft ainult õnnetust toonud.Ei ole küll palju selle uue softiga mänginud aga ainult üks sess on plussis mingi 2,4$ ;D ;D ;D
Ja asi hakkas allamäge veerema täpselt uue softi töölehakkamisel.Ei julgegi sessi enam alustada kindel miinus tulemas.
Eile mängisin natuke pikemalt, selle aja jooksul 2 korda jooksis umbe.Üks kord läksid lauad valgeks tower ise kinni ei läinud.Teine kord kadusid lampi lauad ja tower järsku ära- ojahh.Ootasin ka seda turniiri eile aga nagu arvata oli, et selline pa.k ei jõua sellise osavõtjate arvuga turnat jooksutada.
Kas teile ei tundu, et avg pot on kõvasti alla läinud üldises plaanis.

Marek K.
26.06.09, 13:13
keegi teab kuidas timebanki võtta? osad võtavad turnal aga ma nagu pime kana ei suuda leida seda kohta üles ;D ???

Ei saagi timebanki võtta. Sulle lihtsalt tundub, et nad võtavad.. kuid tegelikult lisatakse extra time seljuhul kui mingil põhjusel disconnectivad vms.

Tigrano
26.06.09, 13:32
Ei saagi timebanki võtta. Sulle lihtsalt tundub, et nad võtavad.. kuid tegelikult lisatakse extra time seljuhul kui mingil põhjusel disconnectivad vms.

Õige, Ongame uuel softil ei ole olemas timebanki.

Tartu
26.06.09, 13:32
Eile õhtul wifi segas mängu, ja jäin 5$ nii ilma :S .... turnil mul trip a-s, ja bettisin pool potti ning riveri ajal kadus levi ära, olin dc ja vastane tegi min beti ja sai poti omale :S oli plää ikka :S

Kuid täna hommikul sai natuke mängitud ja sai 5-e pealt 12 -peale hüpatud :) Ja tore , et vahelduseks ka KK vastu pidas :)

pkmarek
27.06.09, 23:01
yx kiire kyss, kus ongame saveb handhistory? (Bwin)

QKulgur
27.06.09, 23:12
yx kiire kyss, kus ongame saveb handhistory? (Bwin)

C:\Documents and Settings\Andu pc\Local Settings\Application Data\P5\bwin

Marek K.
27.06.09, 23:15
XP - C\:Documents and Settings\$USER-PROFILE\Local Settings\Application\Data\P5\bwin\handhistory

VISTA - C\:Users\$USER-PROFILE$\AppData\Local\P5\bwin\handhistory

EDIT: ups juba j6uti :P

pkmarek
27.06.09, 23:35
tänud kõigile kiire vastuse eest, aga kuna mul vista ja ei saa mina sellest sotti siis AppData-t mina kusagilt ei leidnud, ei leidnud ka otsimine peale handhistory kausta ;D

Tigrano
27.06.09, 23:43
tänud kõigile kiire vastuse eest, aga kuna mul vista ja ei saa mina sellest sotti siis AppData-t mina kusagilt ei leidnud, ei leidnud ka otsimine peale handhistory kausta ;D

Vaata, et hidden faile ja kaustu windows näitab

pkmarek
27.06.09, 23:57
sain, thx to all :)

marguzz22
28.06.09, 12:40
istun lauda laud sulgub 2 buyin kadudnud, 24h ja tagasi... nii ei ole võimalik mängida

levis
28.06.09, 15:30
istun lauda laud sulgub 2 buyin kadudnud, 24h ja tagasi... nii ei ole võimalik mängida

18h möödas ja 1BI veel kinni, support teatas, et ".....your $50 will be returned within 24 hours and our technical team is working hard to fix this technical issue."
Selline asi rikub igasuguse arvepidamise.

Tigrano
28.06.09, 15:33
18h möödas ja 1BI veel kinni, support teatas, et ".....your $50 will be returned within 24 hours and our technical team is working hard to fix this technical issue."
Selline asi rikub igasuguse arvepidamise.

Rikub tõesti aga kuna ajalugu on näidanud, et kõik rahad kantakse alati tagasi, siis ma väga pead ei vaevaks selle probleemi lahendamisega ja mängiks rahus edasi. Nagu rohelinekonn ütles, et ega see ju viimane raha ei ole ;D

Aga tehku oma serveri värk korda >:(

Marek K.
29.06.09, 17:41
Täna peaks siis toimuma loyalti freerollid.. aga ise küll ticketit saanud pole, kuigi turniirid lobbys olemas. Näitab et 0 reganut, tundub vist.. et jääb ära ja väike pang jälle toweri poolt?

EDIT: nüüd korras!

levis
29.06.09, 20:48
Lev3 oli 24 mängijat ja 20nes saab 20$ lol
Üks tagus laus iga käis all-in, päris kaua elas, siis lõpuks sai, mida otsis.
Kui 21 oli alles, siis venis päris pikalt, keegi vist ei tahtud seda kohta omale.
Ise jäin finaallaua eelsesse bublesse (SBvsBB AQovsAA), koht 11 ja raha 25$

Peale freerolli oli 3 lauda veel lahti ja masin undas ning ragistas nagu pöörane kuniks soft kaotas hääle, aga ilma helita oli ka vahva mängida.

Marek K.
29.06.09, 21:15
helidega mängimine sucks imo

marguzz22
29.06.09, 23:18
Rikub tõesti aga kuna ajalugu on näidanud, et kõik rahad kantakse alati tagasi, siis ma väga pead ei vaevaks selle probleemi lahendamisega ja mängiks rahus edasi. Nagu rohelinekonn ütles, et ega see ju viimane raha ei ole ;D

Aga tehku oma serveri värk korda >:(

kus sa saad kindel olla, et süsteem ei "kaota" lõplikult raha ja 100% alati tagasi kantakse, igatahes siukest softi bugi ei tohiks üldse ollagi ..2p2 ka arutatakse just samal teemal :P ongame on ikka täissita kokku keeranud.Meil on pohhui siin, sest me teame et raha tuleb tagasi ja saame edasi mängida. Donk roll ongi vbl 1 buyin ja enam ei tule sinna võrku pärast mängima ja kaotme fishi. Praegugi mingid vennad betssoni chatis mölisevad wheres my 10 dollars :P

Tigrano
29.06.09, 23:26
Praegu mingi hull kamm lahti Ongames, viskab cashi jaotuste vahele uue segamise, nagu turniir algaks ja loositakse button välja irw.

marguzz22
29.06.09, 23:28
;D

ranka
29.06.09, 23:39
Praegu mingi hull kamm lahti Ongames, viskab cashi jaotuste vahele uue segamise, nagu turniir algaks ja loositakse button välja irw.

Kui nad oma softi lähiajal ei downgrade, siis võib juhtuda nii, et selle võrguga on kööga.

pendula
30.06.09, 00:28

jep, täiesti koom.
mõtlesin, et teen veel kahel juunikuu päeval tõsised sessid ja saan vähegi normaalse kuu.
aga kui selline n*ss käib, siis annab ikka kokku võtta ennast.
lisaks veel lauad sulguvad iseenesest. päris hea.

pendula
30.06.09, 00:45
ja teine päev järjest juba jääb raha kinni peale sessi.
eilne pole ka veel tagasi kontol.
tilt ja magama.

levis
30.06.09, 13:19
kolmp. 1 juuli tuleb Tower Hour 21:00-22:00
https://member.towergaming.com/images/online-poker/promotions/tower-hours/nut-cracker-logo.gif
Kui floppad 2 paari või sellest parema käe ning riveriks käe tugevus ei parane, siis saad 50bb-d.
(kokku kuni 200$)
Kui käsi kvalifitseerub, siis tuleb saata käe number 48h jooksul Towerisse Support@TowerGaming.com
The Nutcracker Requirements:
Must use both hole cards
Must flop the nuts with minimum 2-pairs.
Hand must go to a showdown with another player(s).
Hands that improve through the turn and river do not
qualify (as you did not "flop the nuts").
Lisaks lugesin reeglitest, et: "The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table.
A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200."
----------------
The Omaha Bad Beat Requirements:
Straight Flush Bad Beat will receive 75x Big Blind up to $500
Quad Aces Bad Beat will receive 40x Big Blind up to $250
Quad Kings Bad Beat will receive 20x Big Blind up to $150
Quad Queens Bad Beat will receive 10x Big Blind up to $100
Quad Jacks Bad Beat will receive 5x Big Blind up to $50

Tigrano
01.07.09, 14:20
jep, täiesti koom.
mõtlesin, et teen veel kahel juunikuu päeval tõsised sessid ja saan vähegi normaalse kuu.
aga kui selline n*ss käib, siis annab ikka kokku võtta ennast.
lisaks veel lauad sulguvad iseenesest. päris hea.

Lauad sulguvad sellepärast, et arvuti on nõrk. Arvuti jookseb kooma ja sulgeb laua.

levis
01.07.09, 22:16
Nutcracker selleks korraks läbi!
Jäin küll 15 minutit hiljaks, aga õnnestus 4 kätt koguda :) Lasin ilma HEM-ita 9 lauda NL50
Järgmine Nutcracker 22 juuli ja kui muidu on Tower Hour mõttetu, siis Nutcrackeri ajal on lausa patt mitte mängida!
Üks näide kah kui rumalalt antud Tower Hour mind mängima paneb: http://www.pokerhand.org/?4426694
Riveril oleksin pidanud lihtsalt callima, aga läksin ahneks ja selle käe eest 25$ ei saa :(

Tower leaderboardis 57,7k käega 8.koht +280$
Kui mais pääses 20ne hulka 61k käega, siis juunis oli vaja koguda kõigest 43k kätt, põhjust pole vist vaja nimetada :-\

virx747
01.07.09, 22:41
Oh, tänan Levis meelde tuletamast, vaatan et tiksusin ka 17. kohale 46 202 käega, kuigi ei mänginud peale 15. juunit enam Toweris. 145$ selle eest! Vaatan, et praegu ka mõned mehed panevad ikka 5k kätt päevas.

ropka11
02.07.09, 20:26
Kas keegi on tower hoursi rahad ka juba kätte saanud.Eelmine kord tuli ruttu nüüd mitte midagi.
Kolm kätt tuli ja 150$ lisa, sama palju sain ka eelmine kord.Pole üldse paha promo.Lasin mingi 25-0 -ga viis lauda, kuues laud oli see summer party turna.Krt rohkem ei julge võtta arvuti läheb põlema.
Levis see hea mõte HEM üldse kinni panna hoursi ajaks, kasu tast nagunii pole.

Edit rahad käes.

levis
02.07.09, 22:13
Kas keegi on tower hoursi rahad ka juba kätte saanud.Eelmine kord tuli ruttu nüüd mitte midagi.
Kolm kätt tuli ja 150$ lisa, sama palju sain ka eelmine kord.Pole üldse paha promo.Lasin mingi 25-0 -ga viis lauda, kuues laud oli see summer party turna.Krt rohkem ei julge võtta arvuti läheb põlema.
Levis see hea mõte HEM üldse kinni panna hoursi ajaks, kasu tast nagunii pole.
Edit rahad käes.

Venib ja logiseb nende vanker hetkel... lubati 100$, aga kontole ilmus 25$ ning emailile ei kiirusta nad vastama.

QKulgur
02.07.09, 23:17
no kurat jälle ma unustasin selle summer party turka ära kuigi ise olin ära reganud juba, eile sama teema :XX

levis
03.07.09, 03:59
Vabandati, et tehnilised probleemid ning nüüd siis ilmus ka 75$ kontole.
Antud juhul tundub küll, et tegemist on seal inim-tehniliste probleemidega.
Pidevalt kontrolli asju üle ja aja näpuga järge :-\

levis
06.07.09, 17:03
Täna Loyality freerollid! Regamine juba käib!

ropka11
07.07.09, 19:54
kohe loyalty freeroll hakkamas piletiga jama käis jälle aga kätte sain.

Mandre
13.07.09, 17:27
Täna Loyality freerollid! Regamine juba käib!

marguzz22
13.07.09, 19:13
krt mul viskas välja ja ei connecti enam serverissse ja 300 jäi laudadesse

Tigrano
13.07.09, 19:26
krt mul viskas välja ja ei connecti enam serverissse ja 300 jäi laudadesse

Nüüd vist korras jälle.

ropka11
14.07.09, 13:14
No nii sain ka oma royali kätte toweris.Loodame, et jagamisele ei lähe 50$
Krt midagi kiilus kinni mul, seal high handil ei pidanud ju showdownile minema, et boonust võita.Aga ega palju rohkem ei oleks saanud kah ta käest.

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($49.50)
BB ($55.54)
UTG ($45.47)
Hero (UTG+1) ($51.09)
MP1 ($45.50)
MP2 ($20.38)
MP3 ($13.90)
CO ($49.33)
Button ($99.33)

Preflop: Hero is UTG+1 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
1 fold, Hero bets $2, 3 folds, CO calls $2, 1 fold, SB calls $1.75, 1 fold

Flop: ($6.50) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
SB checks, Hero checks, CO checks

Turn: ($6.50) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
SB checks, Hero checks, CO bets $4, 1 fold, Hero calls $4

River: ($14.50) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero checks, CO checks

Total pot: $14.50

kollane
14.07.09, 13:58
sain oma heypoker kiti kätte :heart:

virx747
14.07.09, 14:01

Kuidas Sa seda tegid? Kas küsisid hiljuti neilt üle ka?

BuildUp
14.07.09, 14:07

What? Oot oot, mul tuli meelde, et mul tuli mingi pakk rootsist. Jeah, nüüd ma tean mis see on. ;D

kollane
14.07.09, 14:31
Kuidas Sa seda tegid? Kas küsisid hiljuti neilt üle ka?

ei küsinud, saatsid vastuse ainult, et hetkel ostas ja saadame siis kui juurde tuleb.

ropka11
14.07.09, 16:02
Kas uuendus tehti käigu pealt ära.Mängisin tõmbas arvuti umbe jälle, login ruttu uuesti sisse , uue välimusega lauad juba.
Mulle meeldivad uued rohkem, loota on, et võtab vähem ressurssi ka igast tilulilusid pole.

BuildUp
14.07.09, 16:10

Päris lahe gear. Pusa on seff. :)

Tigrano
14.07.09, 16:25

Lõpuks ometi, vähemalt käes ja üle ei lastud.

Marek K.
14.07.09, 18:17
Nädalalõpus korraks koju, ehk on endale ka heykit 2ra tulnud :P

Btw, oskab keegi öelda, mis uuendusega ongames täpsemalt tegu on? Vaatasin, et laudade välimust on veits muudetud ja liiguvad jutud.. et ka cpu nõudluse viga on veic fixitud?

levis
14.07.09, 20:44
Btw, oskab keegi öelda, mis uuendusega ongames täpsemalt tegu on? Vaatasin, et laudade välimust on veits muudetud ja liiguvad jutud.. et ka cpu nõudluse viga on veic fixitud?

IMO laudade välimus on tunduvalt parem, aga jõudluse osas küll paremuse märke ei ole >:(
Ise saan HEM-iga lasta enam-vähem rahuldavalt 7 lauda ja ilma HEM'ita 9 lauda.
Pentium(R) D CPU 3Ghz
2GB RAM
XP sp3

Tigrano
14.07.09, 23:00
IMO laudade välimus on tunduvalt parem, aga jõudluse osas küll paremuse märke ei ole >:(
Ise saan HEM-iga lasta enam-vähem rahuldavalt 7 lauda ja ilma HEM'ita 9 lauda.
Pentium(R) D CPU 3Ghz
2GB RAM
XP sp3

Midagi väideti, et kiiremaks ka natuke tehtud aga otseselt aru ei saa. Välimus on tõesti parem ehk lähiajal suudavad veel midagi.

Supsti
14.07.09, 23:07
Midagi väideti, et kiiremaks ka natuke tehtud aga otseselt aru ei saa. Välimus on tõesti parem ehk lähiajal suudavad veel midagi.

Opaa, mul on asi tunduvalt paremaks läinud.. 7 lauda ilma laggita hetkel.

Marek K.
15.07.09, 19:17
Hi, on keegi leidnud peale viimase update tegemist miskit sellist skinni lauale, kus neid nõmedaid suuri musti kaste poleks ümber nicki? Et oleks parem state paigutada..

Tigrano
15.07.09, 19:27
Hi, on keegi leidnud peale viimase update tegemist miskit sellist skinni lauale, kus neid nõmedaid suuri musti kaste poleks ümber nicki? Et oleks parem state paigutada..

redkingsi teemas levis pani midagi ja see viimane on suht norm.

Marek K.
15.07.09, 22:43
jep too viimane on norm, aga kaardid on seal suht gayd.. mul varem oli ka selline theme samade kaartidega.. üldse ei istu nood kaardid. hakkan hande ja drawe totally misreadima nendega :P

levis
22.07.09, 14:08
Täna (kolmp. 22 juuli) tuleb Tower Hour 21:00-22:00
https://member.towergaming.com/images/online-poker/promotions/tower-hours/nut-cracker-logo.gif
Kui floppad 2 paari või sellest parema käe ning riveriks käe tugevus ei parane, siis saad 50bb-d.
(kokku kuni 200$)
Kui käsi kvalifitseerub, siis tuleb saata käe number 48h jooksul Towerisse Support@TowerGaming.com
Must use both hole cards
Lisaks lugesin reeglitest, et: "The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table.
A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200."
----------------

Tigrano
22.07.09, 16:27
See on hea promo tnx levis, kellel võimalus kindlasti mängige.

levis
22.07.09, 22:26
20 minutit varem hakkasin ennast laudadesse sättima ja see oli ikka kole raske tegevus!
Vaba lauda ei tule ja ei tule ning kui lõpuks leiad midagi, siis jõuab keegi kärmem ette ja sulle vaatab vastu mängijatest pungil laud >:(
Lõpuks 25-30 minutit hiljem sain 10 lauda kokku ja ega rohkem masin kannata, seda siis ilma HEMi hudita.
Loodan, et selle käe eest ikka saan 25$, siis oleks see käsi +5$ :D, jama võib olla sellega, et mul oli auto muck ees linnuke, samas tegelikult ju vastane näeb mu kätt kui vaatab historyt.
http://www.pokerhand.org/?4500939
10 lauda 1h ja kokku sain ainult 3 kätt, mis on väga-väga vähe :'(
Õnneks mänguga jäi +88$, vaatamata sellele, et kohe algul oli ühe väga agro tüübi vastu selline käsi: http://www.pokerhand.org/?4500967 :-[

ropka11
22.07.09, 22:45
Mängisin 6 lauda, kokku tuli neli kätt ja 200$, peab meeldima.
Korra jooksis arvuti kokku ka, peab vist ka ilma HEM-ita tower houri ajal mängima.
Korra sain seti mis riveril paranes nelikuks.Korra sain 2 paari ja maha jooksis J8Q 10 9 ehk siis rida.
See promo jah ikka väga hea.

Tarmonator
22.07.09, 23:18
no ma räägin, et see cashout needus on ikka JUBE.
tänase promo ajal ei saanud ühtegi kvalifitseeruvat "nutsi", sick sick sick...lapsed, ei tohi teha cashoute.

rrrr
23.07.09, 08:03
Kaebasin towergamingusse, et tahan Netellerit. Kui pommitada, ehk siis on mingitki lootust, et asi saabub pigem varem kui hiljem. Saatsivad mulle kirja:

Thank you for contacting Tower Gaming Support and informing us that Neteller is now available in Estonia. We have sent this information to the Network, as this is their decision I suggest that you keep an eye out on your deposit page to see if the option becomes available for you. I apologize for the inconvenience this may cause you.

Tigrano
23.07.09, 13:39
Mängisin 6 lauda, kokku tuli neli kätt ja 200$, peab meeldima.
Korra jooksis arvuti kokku ka, peab vist ka ilma HEM-ita tower houri ajal mängima.
Korra sain seti mis riveril paranes nelikuks.Korra sain 2 paari ja maha jooksis J8Q 10 9 ehk siis rida.
See promo jah ikka väga hea.

See promo on kuld.

rohelinekonn
24.07.09, 16:00
See promo on kuld.

nõustun kahju et ma ise ei saa osa võtta muidu hoiaks Toweris koguaeg raha just selle promo jaoks

taipupole
27.07.09, 15:39
Räägitakse, et täna on Loyalty-turniirid jälle. Peab vist comebacki üheks päevaks tegema.

Tigrano
27.07.09, 15:56
Räägitakse, et täna on Loyalty-turniirid jälle. Peab vist comebacki üheks päevaks tegema.

Neid tasub alati mängida, eelmine kord sain kerge 150$ jälle.

Tigrano
27.07.09, 19:12
Meeldetuletus kohe Toweris algamas Loyalty freerollid.

Mandre
27.07.09, 19:26
mis moodi laudu väiksemaks saab panna? ???

Marek K.
27.07.09, 19:38
Võtad lauanurgast hiirega kinni ja vead väiksemaks :)

levis
27.07.09, 22:02
Meeldetuletus kohe Toweris algamas Loyalty freerollid.

lev3 alustas 36, kellest 9 sit out ja neist 4 jõudis rahadesse lol
4.koht ja +75$
Viimane käsi läksin vist buttonilt veidi liialt ahneks 44-ga kui stack oli veel 12BB ja eest tuli minraise JJ-iga.
Samas hea, et niigi kaugele jõudsin, sest finaallauas kobistasin JJ-ga QQ vastu ära kui riveris 'J' kukkus :)

pendula
27.07.09, 23:37
Ongame tõestab järjekordselt oma taset.
Lambist accountiga kõigil mängijatel jama. Laudadesse saad istuda, aga oma rahale ligi ei pääse. Buy-ini teha ei saa. Kõik on pissed ja out. Plaanitud grindimise õhtu ongi mokas.

Tigrano
27.07.09, 23:38
Lambist accountiga kõigil mängijatel jama. Laudadesse saad istuda, aga oma rahale ligi ei pääse. Buy-ini teha ei saa. Kõik on pissed ja out. Plaanitud grindimise õhtu ongi mokas.

Jah, kõigil mingi probleem, peab paratamatusega leppima.

kollane
27.07.09, 23:39

lase varvast sealt urkast ;D

BuildUp
27.07.09, 23:43
lase varvast sealt urkast ;D

Ega vist midagi muud üle ei jää.

pendula
27.07.09, 23:55
Probleem vist fixed selleks korraks. Lauad hakkavad uuesti täituma.

pendula
29.07.09, 00:38
Üle 24h on möödas viimasest jamast, aga osa raha ikka veel kontolt puudu. Toweri kliendiks jäädes on rohkelt kannatust vaja. Elab vast siiski üle jällegi.

pendula
29.07.09, 16:33
Jep, nüüdseks kõik jälle korras, rahad kontol nagu peab.
Pagan võtaks, mulle siiski meeldib Toweris mängida, olenemata esinevatest jamadest.
Vahepeal proovisin starsis. No ei ole nii loose vendasid seal kohanud kui siin. Olgugi, et laudade valik on enam-vähem ok ainult õhtuti, aga siis tulebki mängida toweris. Muul ajal mujal, ongi kogu trikk. Ja eriti tuleb ära kasutada nädalavahetusi, kus tundub, et uusi proovijaid käib towerit külastamas. Siis näeb vahel uskumatuid käsi. Second best paariga All-in jne. Some fun still continues here.
Ja muide, praegune layout toweris on minu arust ka täitsa ok. Ressursinõudlikkusega võiks nad aga veel palju tööd teha seal ongames. Üle kuue laua läheb mul praegu keeruliseks ikkagi.

BuildUp
30.07.09, 14:04
Jep, nüüdseks kõik jälle korras, rahad kontol nagu peab.
Pagan võtaks, mulle siiski meeldib Toweris mängida, olenemata esinevatest jamadest.
Vahepeal proovisin starsis. No ei ole nii loose vendasid seal kohanud kui siin. Olgugi, et laudade valik on enam-vähem ok ainult õhtuti, aga siis tulebki mängida toweris. Muul ajal mujal, ongi kogu trikk. Ja eriti tuleb ära kasutada nädalavahetusi, kus tundub, et uusi proovijaid käib towerit külastamas. Siis näeb vahel uskumatuid käsi. Second best paariga All-in jne. Some fun still continues here.
Ja muide, praegune layout toweris on minu arust ka täitsa ok. Ressursinõudlikkusega võiks nad aga veel palju tööd teha seal ongames. Üle kuue laua läheb mul praegu keeruliseks ikkagi.

Mis limiiti mängid? Igastahes nl100 on päris välja surnud ning mahlaseid fishe kohtab kõvasti harvemini.

Tarmonator
30.07.09, 14:10
on jah välja surnud, nl50 on öösiti max 6 lauda ja seal istuvad ka enamuses kõrgemate limiitide mängijad.
vaatasin, et nl100 on laudade valik isegi suurem.
tundub tõesti, et manalateed läheb see äri neil.

BuildUp
30.07.09, 14:12
on jah välja surnud, nl50 on öösiti max 6 lauda ja seal istuvad ka enamuses kõrgemate limiitide mängijad.
vaatasin, et nl100 on laudade valik isegi suurem.
tundub tõesti, et manalateed läheb see äri neil.

Laudu on jah nl100s, aga enamustes laudades regid. Jah, nad ei ole tõesti väga head mängijad, aga AA ikkagi actionit ei saa. Nädalavahetustel täpselt sama seis. Laudades keskmine vpip 15-20% vahemikus.

Tarmonator
30.07.09, 14:15
nädalavahetused on veel eriti hullud imo. kui nädala sees on vähe regulare ja mõned fishid jaotatakse ära kenasti, siis nädalavahetusel on kõik regularid kohal neid paari fishi jahtimas. Mitte et jah regularid head oleks, aga ikkagi.mina näiteks eelmine nädalavahetus loobusin mängimast kui laudu nägin. ei ole seda vana head ongame'i enam :(

Tigrano
30.07.09, 15:11
Ma olen kaua lulli löönud, võib öelda et Jaanidest saadik aga need vähesed korrad, kui lauades olen mänginud, siis enamus on regularid keda mäletan ka vana softi ajast. Seega uus soft neid ei ole häirinud kuidagi ja panevad vanaviisi edasi. Seega Ongame plaan asja fishisemaks teha ei ole õnnestunud ja on kindlasti fail. Isegi fishidel võib üle visata, kui on pidevalt mingid softi probleemid.

Nüüd tehti softil väike update ja jätab vähemalt laudade suurused meelde, eks näis.

ropka11
30.07.09, 15:27
Jah tigrano vaatasin ka,et jätab meelde laudade suuruse.
Ei tea miks ükskord viskas mul ikka suured lauad ette
Btw täna royal jälle tuli
No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($3.25)
BB ($39.98)
UTG ($47)
Hero (UTG+1) ($64.08)
MP1 ($49.72)
MP2 ($43.25)
CO ($33.31)
Button ($20.62)

Preflop: Hero is UTG+1 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, Hero bets $2, 4 folds, SB calls $1.75, BB calls $1.50

Flop: ($6) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
SB checks, BB checks, Hero checks

Turn: ($6) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
SB checks, BB checks, Hero checks

River: ($6) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
SB checks, BB bets $1, Hero raises $9, 1 fold, BB calls $8

Total pot: $24

Tigrano
30.07.09, 16:00
Ilus käsi ;) Väärib alati postitamist.

pendula
30.07.09, 23:19
Mis limiiti mängid? Igastahes nl100 on päris välja surnud ning mahlaseid fishe kohtab kõvasti harvemini.

NL50-s mängin. Regulare on kindlasti omajagu seal. Aga saab ka actionit. Jah, varem oli mäng kindlasti loosem kui praegu. Aga ühegi teise toaga peale lühiajalise starsikogemuse ei oska ma võrrelda. Võibolla peaks proovima miskit uut vahelduseks tõesti. Näis.

rrrr
10.08.09, 13:11
Toweris saab nüüd eestlane ka Netelleriga deposiitida. Võimalus oli olemas kui "deposit" lingile klikkasin. Ilmselt sel nädalal teen ka deposiidi ära.

levis
10.08.09, 16:21
Täna (10.august) 19:30 Loyality freerollid!
https://member.towergaming.com/images/crm/207x60/plft-crm.jpg

edit: arghhhh, ma kohe out KKvsAA.. ja oli ainult 28 mängijat :(

Oki
12.08.09, 11:37
Kuna Hollywood pokkeril eraldi teemat ei ole, või siis ma ei leidnud siis postitan oma mure siia.
Eile Hollywood Crashis,pani lauad kinni ja lobbys näitas,et frozen.Tänu sellele jäi sinna DoN laudatesse 16,5 dollarit kinni ja siia maani pole tagastatud.Kuna varem pole sellise jama otsa sattunud,et siis kaua neil selle raha tagastamisega aega läheb või tuleks juba supporti pommitama hakata.

Parimat lootes.

Oki

rrrr
12.08.09, 13:33
Kas ongame handhistory ei näita enam kaotava vastase kätt kui riveriks ollakse AI?
Jäme väljavõte C:\Documents and Settings\risto\Local Settings\Application Data\P5\TowerGaming\handhistory failist:

***** History for hand R5-2889568-77 *****
Start hand: Wed Aug 12 12:35:31 GMT+0300 2009
Table: Portland [2889568] (NO_LIMIT TEXAS_HOLDEM $0.15/$0.30, Real money)
User: rabakana
Button: seat 3
Players in round: 5
Seat 7: Viincentttt ($29.88)
Seat 8: HiTxXx ($22.84)
Seat 9: Siemo123 ($11.64)
Seat 10: rabakana ($29.55)
Seat 3: boricsev ($20.70)
Viincentttt posts small blind ($0.15)
HiTxXx posts big blind ($0.30)
---
Dealing pocket cards
Dealing to rabakana: [Qd, As]
Siemo123 calls $0.30
rabakana raises $1.20 to $1.20
boricsev calls $1.20
Viincentttt folds
HiTxXx folds
Siemo123 calls $0.90
--- Dealing flop [Ac, Jc, 2h]
Siemo123 checks
rabakana bets $3
boricsev calls $3
Siemo123 folds
--- Dealing turn [Ad]
rabakana bets $6.30
boricsev calls $6.30
--- Dealing river [7h]
rabakana bets $11.40
boricsev calls $10.20 [all in]
---
Summary:
Main pot: $43.05 won by rabakana ($41.55)
Seat 7: Viincentttt ($29.73), net: -$0.15
Seat 8: HiTxXx ($22.54), net: -$0.30
Seat 9: Siemo123 ($10.44), net: -$1.20
Seat 10: rabakana ($50.40), net: +$20.85, [Qd, As] (THREE_OF_A_KIND ACE)
Seat 3: boricsev ($0), net: -$20.70
***** End of hand R5-2889568-77 *****

levis
12.08.09, 14:31
Täna (kolmp. 12.august) tuleb Tower Hour 21:00-22:00
(kokku kuni 200$)
Must use both hole cards
----------------

ropka11
12.08.09, 15:36
Kuradi halval ajal.Samal ajal jalka ju.

levis
12.08.09, 22:12
10 lauda ja 1 tund mängu (914kätt) ning kõigest 4 kätt :(
Ilma HEM Hudita masin ragistas nagu hull ja lag oli sees.
Mänguga +52$

Tigrano
17.08.09, 16:29
Meeldetuletus!!!

Täna 19:30 Toweris Loyalty freerollid.

masterpuppet
17.08.09, 22:53
Mahedalt ****, lendasin seal turnal final tablesse massiv stackiga, teise koha omast 4x suuremaga ning mitte ükski flip, ja 60-40 olukorrad ära ei tulnud ning valus 4 koht. Vähemalt võtsin rankapoja välja. :D Viimane käsi oli siis 88 vs AJ ning riverisse lendas obv J.

ropka11
21.08.09, 12:38
Kuulge panen siia naljanumbri, towerilt pole veel sellist kirja saanud

Due to memory load requirements some players are experiencing computer system freezes.

We are working diligently to lessen the memory requirements of both the Java and download client. As we work to improve the game experience we would suggest limiting your play to one or two tables. And test additional table play with minimum stake risk until you have identified your computers limit of the current game client.

We apologize for this inconvenience and want you to be assured we are doing everything possible to remove this issue.

See you at the tables!
The HollywoodPoker Team

Tigrano
21.08.09, 12:43
Ongame soft jookseb väga palju kokku ja mida vähem laudu võtta, seda töökindlam ta on. Mul kannatab 12 lauda aga 13 kaob alati heli või jookseb kokku, samuti 12 laua peal pikka sessi mängides kaob vahest heli ära. Samuti on risk alati, et soft jooskeb kokku. Kuskil kõrgemal limiidis mängides ei tahaks küll selliste asjadega riskida.

Tehku oma jama ükskord korda ja suur viga on võtta midagi kasutusele, mis ei toimi. Jätnud vana, siis jooksma niikauaks.

pkmarek
24.08.09, 15:50
kas nad on andnud lootust ka lähiajal see soft korda teha või ja? ::)

Tigrano
24.08.09, 15:51
Eks nad üritavad, ennem ei usu midagi, kui asi on korras.

krayzie
24.08.09, 15:59
see softikäkk on üks suur lol. ainus loogiline seletus asjale oleks see et bwin tahab oma kliente suunata rohkem sportsbettingu/kasiinomängude peale ja seega laseb pokkeriskinnidel (kus cashoutitakse bwini fishide raha) maha surra.

Mandre
24.08.09, 16:35
Meeldetuletus!!!

Täna 19:30 Toweris Loyalty freerollid.

:D ;D

EDIT: 15 min aega veel

levis
24.08.09, 20:45
Jõudsin rahadesse ja siis KK vs KJ preflop all-in... turn J, river J ja out.

marguzz22
31.08.09, 10:14
ongames ikka päris ****** asjad, vaatasin graffi ainult langeb ja langeb mängijate arv

rrrr
31.08.09, 10:40
HEM ei suuda kõiki käsi lugeda või ei suuda Toweri HH neid salvestada. Natuke on veel boonust grindida, siis kaon sealt jälle.

Tigrano
31.08.09, 13:43
HEM ei suuda kõiki käsi lugeda või ei suuda Toweri HH neid salvestada. Natuke on veel boonust grindida, siis kaon sealt jälle.

Ongames pole HEM kunagi suutnud täiuslikult kõiki käsi salvestada.

levis
02.09.09, 14:14
Täna (kolmp. 2.sept) tuleb Tower Hour 21:00-22:00
(kokku kuni 200$)
Must use both hole cards
----------------

ropka11
02.09.09, 23:03
Oi kurja täna oli hea 6 kätt ja 300$ lisa, mingi 20$ ;D jäi mänguga ka plussi.
Huvitav oli see, et kõik käed tulid teisel pooltunnil.

BTW. mis imelikud freerolli piletid accountile on tekkinud
My Tournament TicketsTower of Freerolls $1000 Level; Expires on 2009-09-03 -- 12:07:23
Tower of Freerolls $1000 Level; Expires on 2009-09-03 -- 16:29:09
Tower of Freerolls $1500 Level; Expires on 2009-09-04 -- 12:09:28
Tower of Freerolls $1500 Level; Expires on 2009-09-04 -- 16:26:57
Tower of Freerolls $1500 Level; Expires on 2009-09-04 -- 16:31:24
Tower of Freerolls $2000 Level; Expires on 2009-09-06 -- 12:11:02
Tower of Freerolls $2000 Level; Expires on 2009-09-06 -- 16:28:24
Tower of Freerolls $2000 Level; Expires on 2009-09-06 -- 16:32:52

ropka11
02.09.09, 23:06
Oi kurja täna oli hea 6 kätt ja 300$ lisa, mingi 20$ ;D jäi mänguga ka plussi.
Huvitav oli see, et kõik käed tulid teisel pooltunnil.

BTW. mis imelikud freerolli piletid accountile on tekkinud
My Tournament TicketsTower of Freerolls $1000 Level; Expires on 2009-09-03 -- 12:07:23
Tower of Freerolls $1000 Level; Expires on 2009-09-03 -- 16:29:09
Tower of Freerolls $1500 Level; Expires on 2009-09-04 -- 12:09:28
Tower of Freerolls $1500 Level; Expires on 2009-09-04 -- 16:26:57
Tower of Freerolls $1500 Level; Expires on 2009-09-04 -- 16:31:24
Tower of Freerolls $2000 Level; Expires on 2009-09-06 -- 12:11:02
Tower of Freerolls $2000 Level; Expires on 2009-09-06 -- 16:28:24
Tower of Freerolls $2000 Level; Expires on 2009-09-06 -- 16:32:52

edit ah, et kokku ainult 200 saabki

ropka11
03.09.09, 12:23
Ja anti ikka 300$ lisa.
See ikka väga hea promo.
Mul peaks 1000$ selle promoga juba teenitud olema.

ropka11
05.09.09, 19:51
kas teil töötab HEM ongames

pendula
06.09.09, 12:39

töötab

marguzz22
06.09.09, 13:30

tõmba uusim versioon

levis
14.09.09, 16:56
Täna (14.sept) 19:30 Loyality freerollid!
https://member.towergaming.com/images/crm/207x60/plft-crm.jpg

levis
23.09.09, 16:50
Täna (kolmp. 23.sept) tuleb Tower Hour 21:00-22:00
(kokku kuni 200$)
Must use both hole cards
----------------

edit: ise sain ainult 4 kätt, seda siis 10 laual mängides.
Mänguga -42$, sain tappa AAvsJJ jne.
Aga kuna see kampaania on nii hea, siis ikkagi kokku +58$

ropka11
23.09.09, 22:57
Rekord tuli-7 kätt kokku ja 350$.
Kuuel laual panin, mänguga 23$ miinust

Üks kirjutab chatis,et sai 9korda 200$.
Ajab udu vaatan, et praegu NL400 ainult kolm lauda ongi

ropka11
23.09.09, 23:05
[quote=ropka11 ]
Rekord tuli-7 kätt kokku ja 350$.