PDA

View Full Version : Ongame pokkeritoad

Leheküljed : 1 2 [3] 4 5

levis
23.09.09, 23:26
No jah, aga reeglites kirjas "up to $200",
Kui maksavad rohkem, siis on tore, aga kohustust neil seda teha ei ole.

Edit: vaatasin üle, seal kirjas:
"A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200."
Seega võib-olla see käib ühe käe kohta vaid :)
Ju vist! Jah... tundub küll nii, loogiline!

Fck, siis tuleb järgmine kord NL400 mängida :D

Ahangama
23.09.09, 23:33
KAs see nutcracker on regulaarne nähtus seal? :) Tundub nuts kampaania!

levis
24.09.09, 00:02
KAs see nutcracker on regulaarne nähtus seal? :) Tundub nuts kampaania!

Teised on jamad, aga Nutcracker on tõesti vinge:
http://www.towergaming.com/online-poker/promotions/tower-hours.html

teerajaja
27.09.09, 18:37
Plaanis arvatavasti järgmine kuu oma rolliga kolida ümber TOWERisse, et lahti mängida mõni boonus see kuu olen mängind 58000 kätt ja mängin NL10 tasemel. Kas on siukese mahuga mängides reaalne lahti mängida 200 dollari boonus ? 500 oma jääks arvatavasti kaugeks ? ja kas peale boonuse vabastamist pakub sait ka otsest rakebacki või on mingi teine system ? Plaan liikuda kusagil 340 dollarise BR või peab first deposiit vastama ka boonusele ehk 200 või 500 dollarit ? pokerstarsis hetkel kesine see boonuse ja rakebacki mitteolemasolu ::)

levis
27.09.09, 19:25
Plaanis arvatavasti järgmine kuu oma rolliga kolida ümber TOWERisse, et lahti mängida mõni boonus see kuu olen mängind 58000 kätt ja mängin NL10 tasemel. Kas on siukese mahuga mängides reaalne lahti mängida 200 dollari boonus ? 500 oma jääks arvatavasti kaugeks ? ja kas peale boonuse vabastamist pakub sait ka otsest rakebacki või on mingi teine system ? Plaan liikuda kusagil 340 dollarise BR või peab first deposiit vastama ka boonusele ehk 200 või 500 dollarit ? pokerstarsis hetkel kesine see boonuse ja rakebacki mitteolemasolu ::)

200$
"Released in $5 installments" - boonus vabaneb 5$ kaupa, seega pole muret kui kõike ei jõua ;)
100% of your initial deposit, up to $200 free, mis tähendab, et 200$ jaoks vaja kanda kontole 200$

500$
"Released in $10 installments"
200% of your initial deposit, up to $500 free, vaja kanda 250$, et saada 500$ boonus.

Minu arvates on Pokerstarsi NL10 tunduvalt parema tasemega kui Ongame võrgu NL10!!!

teerajaja
27.09.09, 22:32
200$
"Released in $5 installments" - boonus vabaneb 5$ kaupa, seega pole muret kui kõike ei jõua ;)
100% of your initial deposit, up to $200 free, mis tähendab, et 200$ jaoks vaja kanda kontole 200$

500$
"Released in $10 installments"
200% of your initial deposit, up to $500 free, vaja kanda 250$, et saada 500$ boonus.

Minu arvates on Pokerstarsi NL10 tunduvalt parema tasemega kui Ongame võrgu NL10!!!

Tänud kiire vastuse eest, aga kuidas on rakebackiga lood. Boonuse ajal täitsa puudub ? või on mingit muu süstem ?

EDIT: Nagu aru saan siis samuti mingi VIP programm rakebacki asemel, aga väärt vast ikka boonus lahti mängida ja vaadata NL10 taset selles võrgus.

levis
05.10.09, 18:33
Täna (5.okt) 19:30 Loyality freerollid!
https://member.towergaming.com/images/crm/207x60/plft-crm.jpg

maarits
07.10.09, 14:23
Tervist, mul on Moneybookersi kasutajal 77 dollarit kui ma Towerisse tahan seda kanda kas läheb mingi summalt sealt maha ka ? Thatsin võtta seda 75 dollari boonust.

Tigrano
07.10.09, 14:42
Tervist, mul on Moneybookersi kasutajal 77 dollarit kui ma Towerisse tahan seda kanda kas läheb mingi summalt sealt maha ka ? Thatsin võtta seda 75 dollari boonust.

Sõltub, mis on momendil toweri kurss, aga midagi läheb maha kindlasti, sest alati on väike kursi erinevus ehk jääb isegi mõni $ puudu .

maarits
07.10.09, 15:27
Sõltub, mis on momendil toweri kurss, aga midagi läheb maha kindlasti, sest alati on väike kursi erinevus ehk jääb isegi mõni $ puudu .

Tänud vastuse eest. Eks tuleb siis jälle natuke oodata et Moneybookersisse veel mõned sendid jõuaks :D

vanakuri
07.10.09, 16:41

Kui MB on $, siis ei tohiks ju midagi maha minna. Või on midagi muutunud?

ropka11
07.10.09, 17:02

Kindlasti ei lähe midagi maha kui MB on daalades

Tigrano
07.10.09, 19:46
Kindlasti ei lähe midagi maha kui MB on daalades

Teenustasu ei ole muidugi aga kursi vahed on erinevad ja kidlasti kui MB arvel on 75$, siis jääb puudu 75$ deposiitimiseks pokkerituppa ja seda kohe mitme dollari jagu.

maarits
07.10.09, 20:54
Eks pole hullu, arvatavasti sell nädalal siis Toweris mängida ei saa, aga pole hullu Kihnu minek sell nädalal siis on juba muud tegevused :D

pendula
08.10.09, 15:14
Ongame soft teatavasti ressursinõudlik.
Dual Core T3400 protsessor, 2GB mälu.
Kas keegi lähedaste näitajatega läpparil mängib ongame-is? Kas 8 laua jaoks piisab?
Võibolla siin vaja uus masin osta, aga üle 8-9K ei tahaks maksta.

rrrr
08.10.09, 15:41
2MB ja Dual Core T2300 läppar - 7+ lauda hakkab läägama koos HUDiga

levis
12.10.09, 17:11
Täna 19:30 loyality freerollid.
Mingil minule teadmata põhjusel level 3 registreerida ei saa ja level 4 freeroll puudub üldse.
Paistab, et lev3 ja lev4 freerollid on likvideeritud... >:(
Raha rändab kellegi tasku või kuhugi bad beat jackpoti, millele niikuinii pihta ei saa.
Krt... järjekordne pettumus Towerist, vist teen withdraw... kuigi just oli plaanis seal 5max projektike teha >:(
Seal toimus vist mingi hääletus, millest keegi suurt kuulnud pole, selline veidi salajane ja otsustati osad freerollid kaotada.

Chatis mängijad kisavad, pole rahul ning pommitavad e-mailidega supporti ja ähvardavad lahkuda.

Tigrano
12.10.09, 20:23
Täna 19:30 loyality freerollid.
Mingil minule teadmata põhjusel level 3 registreerida ei saa ja level 4 freeroll puudub üldse.
Paistab, et lev3 ja lev4 freerollid on likvideeritud... >:(
Raha rändab kellegi tasku või kuhugi bad beat jackpoti, millele niikuinii pihta ei saa.
Krt... järjekordne pettumus Towerist, vist teen withdraw... kuigi just oli plaanis seal 5max projektike teha >:(
Seal toimus vist mingi hääletus, millest keegi suurt kuulnud pole, selline veidi salajane ja otsustati osad freerollid kaotada.

Chatis mängijad kisavad, pole rahul ning pommitavad e-mailidega supporti ja ähvardavad lahkuda.

See on kehva uudis tõesti. Nüüd pole sellest level 3 enam midagi suurt kasu aga samas 4k kuus ühele levelile freerollidena on suht suur kulu ja kui mängijad on ära jooksund enamus, siis on loogiline, et pole mõtet neid freerolle üleval hoida.

levis
14.10.09, 20:24
Täna (kolmp. 14.okt) Tower Hour 21:00-22:00
https://member.towergaming.com/images/online-poker/promotions/tower-hours/nut-cracker-logo.gif
Kui floppad 2 paari või sellest parema käe ning riveriks käe tugevus ei parane, siis saad 50bb-d.
(kokku kuni 200$)
Kui käsi kvalifitseerub, siis tuleb saata käe number 48h jooksul Towerisse Support@TowerGaming.com
The Nutcracker Requirements:
Must use both hole cards
Must flop the nuts with minimum 2-pairs.
Hand must go to a showdown with another player(s).
Hands that improve through the turn and river do not
qualify (as you did not "flop the nuts").
Lisaks lugesin reeglitest, et: "The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table.
A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200."
----------------
The Omaha Bad Beat Requirements:
Straight Flush Bad Beat will receive 75x Big Blind up to $500
Quad Aces Bad Beat will receive 40x Big Blind up to $250
Quad Kings Bad Beat will receive 20x Big Blind up to $150
Quad Queens Bad Beat will receive 10x Big Blind up to $100
Quad Jacks Bad Beat will receive 5x Big Blind up to $50

edit:
Selleks korraks läbi see nali.
NL50
Mänguga +87$ ja 6 kätt, mis teeb 6x25$ juurde
Üks käsi võib-olla ei lähe arvesse, sest see tuli minut varem kui 21:00 :).. eks näis....,
edit: näis nii, et see käsi läks arvesse, paraku 2 kätt tapeti ääää, sest nendes polnud kasutatud mõlemat hole kaarti.
näiteks käes 96 ja maha jooksis 664

levis
19.10.09, 18:35
Täna loyalty freerollid, aga ainult lev1 ja lev2 mängijatele.

Lev3+ oodaku triljon to 1 õnne, et saada osa bad beat jackpotist, seda juhul kui ei juhtu olema SnG, MTT, Omaha, Stud või limit holdem mängija, sest nemad pühkigu üldse suu puhtaks.
Bad beat jackpotist tüki saamiseks on vaja kaotada 88+ neliku või mastireaga, kus nii kaotaja kui võitja peavad kasutama mõlemat taskukaarti. Preflop peavad kaardid olema jagatud vähemalt neljale mängijale.
Ja kui õnn tabab, siis saab näiteks lev3 mängija ainult 35% Jackpotist.

Tigrano
19.10.09, 18:44
Täna loyalty freerollid, aga ainult lev1 ja lev2 mängijatele.
Lev3+ oodaku triljon to 1 õnne, et saada osa bad beat jackpotist, seda juhul kui ei juhtu olema SnG, MTT, Omaha, Stud või limit holdem mängija, sest nemad pühkigu üldse suu puhtaks.

Kahju, et selline hea promo ära kadus just level 3 ja 4 mängijatele. Tegelikult ju level 3 alates on tõsisemad mängijad kes rohkem raket koguvad jne, miks nendega lollitatakse on arusaamatu.

gerd84
19.10.09, 19:02
Kas keegi eile mängis mingi kella 11 paiku õhtul? Öösel ongames juhtus mul üks väga imelik asi, ma olin jumala selge peaga, aga äkki lauad muutusid, läksid teistsugusteks. Ei olnud nagu muidu, kadusid need inimesete näod ära kohtade tagant, lihtsallt oli nimi. Ja mis kõige rohkem huvi pakkus - soft läks väga kiireks ennem sain 6 lauda uimaselt, siis peale seda softi muutumist sain järsku 9 lauda ja väga kiirelt jooksis kogu programm. Ma nüüd mõtlen, et kas mina läksin kogemata pihta, et lauad muutusid?! Oli kellelgi eile nii? No ma saatsin suppordi ka kirja, need ütlesid pole midagi muutnud, aga 1000 protsenti oli kõik teine ja kui kiire veel oli. Ma mõtlesin et lõpuks ometi, aga näe täna jälle need samad lauad uimasusega Oli kellelgi nii eile või saab seda muuta kuidagi?

ropka11
22.10.09, 12:50
Wow mis promo.
https://member.towergaming.com/online-poker/tournaments/sng-decathlon.html
Tasuta 50 000$
Tegin esimese mängu ära ka NL ja esikoht kukkus kohe.
Ei tea see vist kogu ongame peale ikka see promo

levis
22.10.09, 13:49
Wow mis promo.
https://member.towergaming.com/online-poker/tournaments/sng-decathlon.html
Tasuta 50 000$
Tegin esimese mängu ära ka NL ja esikoht kukkus kohe.
Ei tea see vist kogu ongame peale ikka see promo

Kas tulemust ka kuskilt näeb?
Ma tegin kõik 10tk. ära, osad läksid metsa, sest FL on nii rigged mäng, seda eriti LAG fishide vastu >:(

ropka11
22.10.09, 14:41
Ei leia ka kohta kus tulemusi näeks

levis
22.10.09, 17:49
Ei leia ka kohta kus tulemusi näeks

Aga kui Toweris on mängud tehtud, kas siis võib näiteks RedKingsis neid freerolle taguda?
jne. kõik ongame toad...

Tigrano
22.10.09, 18:22
Aga kui Toweris on mängud tehtud, kas siis võib näiteks RedKingsis neid freerolle taguda?
jne. kõik ongame toad...

Tundub huvitav promo, saan seda katsetada.

ropka11
28.10.09, 16:19
Kas kellegi veel peale uuendust jama toweri lobby-ga

pendula
02.11.09, 18:18
kas towerisse saate sisse praegu?

levis
04.11.09, 15:11
Täna (kolmp. 4.nov) Tower Hour 21:00-22:00
https://member.towergaming.com/images/online-poker/promotions/tower-hours/nut-cracker-logo.gif
Kui floppad 2 paari või sellest parema käe ning riveriks käe tugevus ei parane, siis saad 50bb-d.
Kui käsi kvalifitseerub, siis tuleb saata käe number 48h jooksul Towerisse Support@TowerGaming.com
Must use both hole cards
Lisaks lugesin reeglitest, et: "The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table.
A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200."
You may win an unlimited amount of times, UP TO a $400 maximum per individual Nutcracker Tower Hours promotion.
----------------

edit:
Selleks korraks nali läbi, ise jäin mänguga -14$, aga kogusin NL50 peal 12 kätt :)
Üks käsi on väga kahtlane... vist ei lähe läbi.
edit: Kõik käed võeti vastu, seega +300$ ja mänguga -14$,
tund aega NL50 peal tagumise eest kasum 286$ , pole paha :D

Ise mõtlesin, et see käsi ei kvalifitseeru:
[board cards: 2S,3H,3D,TS,7H ] Hero shows [ KC,KS ]
Sest "Hands that improve through the turn and river do not
qualify", aga läbi ta igatahes läks :)

ropka11
05.11.09, 11:38
Ise sain ainult 2 kätt ja 100$, mänguga jäi mingi 27$ plussi.
Ei tea toweris kaart üldse praegu ei jookse.Järjest tõmmatakse AAvKK all in preflop või flopist K riverisse jne.

Levis miks kõrgemal limiidil tower hoursi ajal ei mängi.Tasub kindlasti ära.
Arvan, et parim strateegia on näiteks NL 100 40$ sisseost tower hoursi ajal.

maarits
09.11.09, 18:48
Selline küsimus, et tahaks Toweris PT3 mängida aga kust ma leian Toweri hand history oma arvutist või pean ise kuskile kausta tegema HandHistory.

levis
09.11.09, 18:54
Selline küsimus, et tahaks Toweris PT3 mängida aga kust ma leian Toweri hand history oma arvutist või pean ise kuskile kausta tegema HandHistory.

Windows XP:
C:\Documents and Settings\name\Local Settings\Application Data\P5\pokersite\handhistory
Windows Vista / Windows 7:
C:\Users\name\AppData\Local\P5\pokersite/handhistory

maarits
09.11.09, 19:02
Windows XP:
C:\Documents and Settings\name\Local Settings\Application Data\P5\pokersite\handhistory
Windows Vista / Windows 7:
C:\Users\name\AppData\Local\P5\pokersite/handhistory

ok jõuan siiani C:\Users\name/ ja siis AppDatat pole
mis seal pean ise kausta edasi tegema :D ?

Tigrano
09.11.09, 19:06
ok jõuan siiani C:\Users\name/ ja siis AppDatat pole
mis seal pean ise kausta edasi tegema :D ?

AppData on hidden folder ja pead oma kataloogil lubama näidata hidden foldereid.

maarits
09.11.09, 19:22
Suured tänud sain hakkama.

ropka11
17.11.09, 12:01
Jaiks, sain royali eest high hand challangel 12,50$
Vahi kus ööpäevas royaleid toweris tuleb

levis
24.11.09, 17:23
kolmp. 25.nov. Tower Hour 21:00-22:00
Kui floppad 2 paari või sellest parema käe ning riveriks käe tugevus ei parane, siis saad 50bb-d (up to 200$).
Kokku maksimaalselt 400$
Must use both hole cards
----------------

rohelinekonn
24.11.09, 17:24
tra see nii hea promo hoiaks toweris raha selle promo jaoks koguaeg kui saaks osaleda.

levis
25.11.09, 22:12
Suutsin tunniga kaotada 4BI ning koguda 3 kätt ja võita seeläbi 1.5BI.
Seda kõike 12 laual mängides.
:-[

ropka11
25.11.09, 22:43
Tuli maximum ära 400$ ja 8kätt.Mänguga kaotasin 39$ 6laual mängides.
Statid 28-1.See üks pross preflop raiset tuli kindlasti väljaspool happy houri kui ringe lõpuni tegin.3bet 0,0.Agg Factor 1,77

levis
25.11.09, 22:50
Tuli maximum ära 400$ ja 8kätt.Mänguga kaotasin 39$ 6laual mängides.
Statid 28-1.See üks pross preflop raiset tuli kindlasti väljaspool happy houri kui ringe lõpuni tegin.3bet 0,0.Agg Factor 1,77

6max?

ropka11
25.11.09, 23:12
Full Ring.
Happy houri ajal ei ole mõtet kindlasti maksimumiga sisse osta.Ma NL100 ostan 40$.Saad rahulikult lubada kogu stacki kaotust ikka oled võidus.

ropka11
09.12.09, 14:09
Täna tower hours NUT CRACKER.
Kas midagi on vahelt ära jäänud arvestasin, et järgmine nädal on.
Ei oleks towersi lehe peale läinud oleks maha maganud.

levis
09.12.09, 20:41
Täna tower hours NUT CRACKER.

Yup, 21:00-22:00
http://img10.imageshack.us/img10/8394/13853210.jpg

Edit:
Läbi see nali!
Ise kogusin 4 kätt, mida on väga vahe kui arvestada, et mängisin 12 lauda korraga :(
Samas eelmine kord olin 2x rohkem loose ja sain kõigest 3 kätt :(
Paraku loose passiivne mäng tõi nii suure kaotuse, et rohkem sellist nalja enam ei tee.
Nüüd mängisin kõigest VPIP 15, mänguga +25 ja kätest +100

ropka11
09.12.09, 22:40
6kätt kokku kuuel laual 300$
Mänguga tuli miinust 28$
vpip 30,6

Levis kas sul arvuti kokku enam ei jookse 12 laual mängides.
Mul juba kuue lauaga jookseb pidevalt kokku.Heli kaob ka pidevalt ära

levis
09.12.09, 23:52
6kätt kokku kuuel laual 300$
Mänguga tuli miinust 28$
vpip 30,6
Levis kas sul arvuti kokku enam ei jookse 12 laual mängides.
Mul juba kuue lauaga jookseb pidevalt kokku.Heli kaob ka pidevalt ära

Ma ei tea, et miks viimasel ajal neid käsi nii vähe saan, ometi üritan preflop passiivsus ise olla, et ilusti flopid ära vaadata.
12 lauda ilma HEM hudita jookseb, aga lag on sees, mis ikka natuke segab mängu.
Varem on olnud küll, et hääl kaob, aga nüüd selles osas oli kõik ok.
masin:
Intel Pentium D 3Ghz
2GB RAM
ATI Radeon HD4600

ropka11
22.12.09, 11:21
Vaatan, et sa Levis ka toweri chatis oma pahameelt väljendanud.No täitsa p..... mis ajukääbikud seda ongame softi valmis treivad seal.Pandi pühadeks towerisse ka punane vaip maha ja tõmbas ikka nii kooma.Krt iga uuendusega läheb hullemaks.
Nüüd tunnistavad oma viga ja ajuhiiglased pidid töötama probleemi lahendamise kallal.Enam ei öelda, et mängi 4 lauda korraga

levis
22.12.09, 19:39
Vaatan, et sa Levis ka toweri chatis oma pahameelt väljendanud.No täitsa p..... mis ajukääbikud seda ongame softi valmis treivad seal.Pandi pühadeks towerisse ka punane vaip maha ja tõmbas ikka nii kooma.Krt iga uuendusega läheb hullemaks.
Nüüd tunnistavad oma viga ja ajuhiiglased pidid töötama probleemi lahendamise kallal.Enam ei öelda, et mängi 4 lauda korraga
Ma olen seal päris palju kisa teinud :) Nende viimased softi uuendused on ikka katastroofilised olnud. Ise nad väidavad, et suure tõenäosusega mingi konflikt teiste programmidega (browser, msn jne.) Tõesti kui MSN kinni panna, siis nagu läheb veidi kiiremaks...
Üldiselt aga seis *****

levis
30.12.09, 18:21
kolmp. 30.dets. Tower Hour 21:00-22:00
Kui floppad 2 paari või sellest parema käe ning riveriks käe tugevus ei parane, siis saad 50bb-d (up to 200$).
Kokku maksimaalselt 400$
Must use both hole cards
----------------

kardpleier
30.12.09, 18:36
``Must flop the nuts with minimum 2-pairs.`` mismõttes , 2 pair ei ole kunagi nuts ju

levis
30.12.09, 18:40
``Must flop the nuts with minimum 2-pairs.`` mismõttes , 2 pair ei ole kunagi nuts ju
Piisavalt nuts, et käsi kvalifitseeruks, mingi nende loogika!

edit: läbi selleks korraks see nali :)
Mängisin 10 lauda ja kohe algul kadus heli, seega tunnine tummpokker oli statsidega VPIP 18/1 lol
Mänguga isegi pisike pluss ja 8-9 kätt Towerisse saadetud, aga üks vist kindlasti ei kvalifitseeru, eks näis.

ropka11
07.01.10, 22:02
Levis buble boy- sügavam kaastunne minu poolt

levis
07.01.10, 22:28
Levis buble boy- sügavam kaastunne minu poolt
Jah, see oli valus koht. Kaheldav call oli 99-ga kui shortstack UTG-lt AT-ga all-in põrutas ja hiljem vaatasin, et parem lendan ise lükates kui blindide läbi surres ja nii ta ka läks, hävisin ise lükates ning OBV käsi oli domineeritud, mida weak äss tihti ka on:)

zyxxx
15.01.10, 01:40
Kas keegi teab võimalust Toweris hand history kausta muutmiseks, et saaks kasutada vana head Ram Disci?

levis
15.01.10, 02:18
Kas keegi teab võimalust Toweris hand history kausta muutmiseks, et saaks kasutada vana head Ram Disci?
Ei tea, ei ole küll 2p2st, ega ka mujalt leidnud, et keegi kasutaks p5 softiga ram diski.

Tigrano
15.01.10, 03:32

Ei ole leidnud seda siiani ja kuskil ei kirjutata ka sellest midagi.

zyxxx
15.01.10, 17:24
Ei ole leidnud seda siiani ja kuskil ei kirjutata ka sellest midagi.

Jama, täiesti võimatu on mängida HUD-ga. 6 lauda kiilub juba kinni ära.

Tigrano
16.01.10, 15:43
Jama, täiesti võimatu on mängida HUD-ga. 6 lauda kiilub juba kinni ära.

Jep, ainuke variant on normaalne arvuti ehk normaalne arvuti ongame jaoks :) Ma ise saan mängida 12 lauda koos HUDiga. Üks asi mis tõmbab jubedalt kooma on: settingutest võta maha pop up table on action ja siis jookseb soft kõvasti ladusamalt ;)

Samas Tower on ikka NUTS koht ja on seda alati olnud... Ise mängin ka praegu jälle seal ;)

zyxxx
19.01.10, 00:46
Jep, ainuke variant on normaalne arvuti ehk normaalne arvuti ongame jaoks :) Ma ise saan mängida 12 lauda koos HUDiga. Üks asi mis tõmbab jubedalt kooma on: settingutest võta maha pop up table on action ja siis jookseb soft kõvasti ladusamalt ;)

Samas Tower on ikka NUTS koht ja on seda alati olnud... Ise mängin ka praegu jälle seal ;)

Arvutit veel maha kandma ei tahaks hakata. T2600 @ 2.16GHz 2GB RAM peaks olema igati piisav riistvara pokkeri mängimiseks :)

Tigrano
19.01.10, 00:49
Arvutit veel maha kandma ei tahaks hakata. T2600 @ 2.16GHz 2GB RAM peaks olema igati piisav riistvara pokkeri mängimiseks :)

Peaks olema jah aga kahjuks antud soft on nii jube, et isegi selline arvuti ei vea enam välja. Proovi ilma pop upita ehk on tulemus kohe parem.

levis
20.01.10, 15:58
kolmp. 20.jaanuar Tower Hour 21:00-22:00
Kokku maksimaalselt 400$
Must use both hole cards
----------------

ropka11
20.01.10, 22:33
PUPU 1käsi ja 2$ miinust mänguga
Tigrano mis sa unustasid ära, et tower hour on.Lasid selle ajal sama stiiliga edasi.Pidevalt tõstsid.Ma vaatasin, et oh väga hea lauas üks tõstja vähem aga ei midagi

levis
20.01.10, 22:38
Läbi see nali selleks korraks. Ilma "pop table"ta (tähhhh Tigrano'le) suudab arvuti isegi 12 lauda jooksutada üsna normaalselt (ilma HEMita). Sel korral kogunes 10 kätt (maybe 11) ning mänguga -13$. Korra läksime flopist all-in kui mul AA ning vastasel KK ja river "K" :(, aga üldiselt ei kurda, sest käte eest peaks oma 250$-275$ saama.
Lasin VPIP 15 ja PFR 2 stiilis (raise peamiselt LP-st vargused), ei taha väga loose/passiivselt tulistada, kurvad kogemused.

Tigrano
21.01.10, 01:09
Ma ise sain 6 kätt ja mängisin küll passiivsemalt, callisin seal ning limpisin tihti positsioonis, et floppi ikka tihedamalt näha. Ropka vastu just 3-4 korda chekkisin, et mitte otsa lükata. Muidugi paar korda vist sai blindidel ragistatud ;D Paar viga tegin ka, ehk oleks mõni nutcrakkeri händ rohkem olnud aga pidin ikka panustama ;D Vaatasin statte siis jah lasin 17/11 stiilis irw...ehk oleks pidanud 30/11 laksma, siis oleks ka käed ära tulnud.

Kõva promo igaljuhul.

minbetmillionaire
21.01.10, 10:18
Keegi viitsib visata kui palju on u 5/10, 10/20 (15/30?) fixed limiti laudu päeval (mingi 3ntks) ja õhtul 8 kandis.
Ja neteller Toweris töötab?

ropka11
21.01.10, 12:55
Jah ilma pop-up kannatab mängida.Thx tigrano.

btw. Tigrano see ragistamine blindidel oli enne üheksat.Peale 21.00-i 0lin madalam kui muru.

Tigrano
21.01.10, 16:03
Keegi viitsib visata kui palju on u 5/10, 10/20 (15/30?) fixed limiti laudu päeval (mingi 3ntks) ja õhtul 8 kandis.
Ja neteller Toweris töötab?

Fixed limit on suht surnud aga viskan õhtuti pilgu peale ja annan teada. Neteller peaks nüüd jälle töökorras olema aga pead ei anna, sest vahepaeal midagi blokkisid seal.

0ttt
31.01.10, 17:02
Kaalun ka Towerisse kolimist ja tekkis seoses softiga küsimus. Kas mingi 2.2ghz, 1Gb ram veab normaalselt 4-6 lauda (6max) välja?

Marek K.
31.01.10, 17:11
pead proovima, 1gb mälu tundub küll veits vähe :(

Tigrano
31.01.10, 17:14
Kaalun ka Towerisse kolimist ja tekkis seoses softiga küsimus. Kas mingi 2.2ghz, 1Gb ram veab normaalselt 4-6 lauda (6max) välja?

Toweris on 5max ja arvuti kohta ei oska öelda, tuleb ise testida ja kindlasti pop up window eest linnuke ära võtta, siis ei võta niipalju resurssi.

0ttt
31.01.10, 17:16
Ok, tänud. Kas softi testida saab ilma, et kasutajat teeksin ja kas pokkeriprod pakuvad mingit affiliate koodi ka?

Tigrano
31.01.10, 17:27
Ok, tänud. Kas softi testida saab ilma, et kasutajat teeksin ja kas pokkeriprod pakuvad mingit affiliate koodi ka?

Ilma ei saa, sest HUD jne vaja ka käima panna, et aru saada kas toimib.

PokkeriProd.com affiliate link on ka täiesti olemas http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=115&matid=358

Codecci
09.02.10, 16:19
Soovitage Ongame tuba bumhundiks aka per tuba saan üsna vähe volüümi sisse, Starsis viimasel ajal isegi GoldStari saamisega raskusi, ehk siis nii vähe käsi mängin ühes kuus.

Marek K.
09.02.10, 16:31
kui volyymi pole, siis erilist vahet ei ole.. aga tower tundub k6ige m6istlikum.

Codecci
09.02.10, 16:43
kui volyymi pole, siis erilist vahet ei ole.. aga tower tundub k6ige m6istlikum.

Toweris on mingid boonused kindla perioodi peale ju? Kuskilt mingi stabiilne rakeback mõtekam pole (kui Ongamest üldse saab)?

Marek K.
09.02.10, 17:05
Kontakteeru Tigranoga, peaks mingi rakebacki variandi saama kyll.

ropka11
10.02.10, 11:27
kolmp. 20.jaanuar Tower Hour 21:00-22:00
Kokku maksimaalselt 400$
Must use both hole cards
----------------

Täna siis jälle.Krt samal ajal 20.15 algab 15K$ added turniir.No ei vea ju niipalju laudu välja kui võtta tahaks.

levis
10.02.10, 22:25
Läbi see nutucrackeri nali jälle, sain mänguga kena -63$, kus üks vahva preflop all-in oli AAvsAAvsKK ning minu AA hävis vastase AA-le, kes rebis masti.
Käsi kogunes hädiselt 6 tükki, kusjuures viimased 25 minutit istusin päris kuival.
Ehk tuleb siis boonust 300$ ; mänguga -63$ ; kokku 227$, polegi väga hull :)

ropka11
10.02.10, 22:36
Prse läks.No täielik fail.
Kõigepealt ei hakkanud Hem tööle.Ei saanud restarti ka teha arvutile kuna 15K$added käis.Tahtsin arvuti lõhki lüüa.Täielikult tiltis ja mõnele mehele andsin niisama raha ära.Üks mees kes varastas ParaPkr või mis ta oli tõstis jälle kui üks mees oli väljaspool blindi mängu tulnud ja mina BB olin.Arvasin, et viskab ära kui oma 40$ 99-ga mängu lükkan ja natukeseks rahu majas aga raisal oli AK.Migi aeg hakkas HEM ka tööle muidu mängi nagu pime.Ja siis lõppu eel pani arvuti selle toweri softiga jälle pange.No FUUUUUU

Kokkuvõttes mänguga 27$miinust ja 2kätt
Peale eile õhtut kui tower kokku jooksis ei loe minu arust punkte ka enam õieti

Tigrano
10.02.10, 22:39
Sain 9kätt, alguses tundus et sain 20 kätt irw aga pärast vaadates selgus, et paljud käed läksid majaks jne.. Seega loodan 400$ saada seekord.

Mäng oli suht feil, jäin mingi 30$ plussi, kuid alguses oli -90 kui ei suutnud dongi vastu AA foldida ja teine donk minu flopatud masti majaks ostis.

Pulli saab ikka kõvasti selle tunni sees :)

Muidugi Toweri soft on praegu ikka mega fail >:(

levis
10.02.10, 22:48
Peale eile õhtut kui tower kokku jooksis ei loe minu arust punkte ka enam õieti

NL100 9 lauda nutcracker ajal ja hetkel näitab, et sain 24 punkti, mis on selgelt liiga vähe.

Tigrano
10.02.10, 22:50
NL100 9 lauda nutcracker ajal ja hetkel näitab, et sain 24 punkti, mis on selgelt liiga vähe.

Jep olen nõus, midagi on täiesti mäda, sest vaatasin samuti, et miks boonus vabanenud selle ajaga ei ole :)

Marek K.
10.02.10, 22:51
ma ei saa aru kuidas te neid k2si nii palju saate, ma sain 3 tk, ei oska limpida vist.

levis
10.02.10, 23:29
ma ei saa aru kuidas te neid k2si nii palju saate, ma sain 3 tk, ei oska limpida vist.
Mitmel laual mängid?

Punktide kohta chatis räägitakse, et "they are counting and the balance will be fixed", keegi vist Towerist.. kuigi TowerRep on kuhugi kadunud.

ropka11
17.02.10, 11:08
Kas kellelgi veel ei lähe toweris vahepeal HEM kohe käima.
Olen mõnikord ikka päris mitu ringi ära mänginud kui Hem tööle läheb.Muudkui aga litsun relaunch hud-i.Teiste tubadega pole täheldanud sellist jama.

levis
24.02.10, 20:56
Huvitav mail saabus, selline üldine vabandus, et neil kõik ligadi-logadi uimane ja ebastabiilne on:
Hello!

As you're likely well aware, our Poker Network has been experiencing some troubles lately. We'd like to take this opportunity to sincerely apologize for the trouble this has caused you, and for the time you have lost. Although the circumstances were unfortunately out of our control, we feel that we've let you down. We're sorry!

Thankfully, some recent upgrades should ensure that problems of this nature will no longer be a factor. Tower Gaming is committed to providing you with the best environment to game in and we're taking the appropriate steps to ensure that our games are reliable and, as always, easy to use.

Thank you for the patience you've showed during the last few weeks. Your loyalty is appreciated and we hope you're enjoying the various promotions featured at Tower Gaming, including our Valueback, Point Races, Tower Hours and Freerolls!

Sincerely,

The Tower Gaming Team

ropka11
25.02.10, 11:21
.Sain ka selle maili võttis muigama küll.Ma mõtlesin, et ikka isiklikult looooooooool minu ees vabandatakse, et nad oma softi nii perse on keeranud.Ega neil vist mängijaid väheks ka jäänud.Kuu 2000$ freerollil oli mingi 50-ne ringis osavõtjaid.

levis
03.03.10, 03:06
Nutcracker tulekul
kolmp. 3.märts Tower Hour 21:00-22:00

The requirements for The Nutcracker are as follows*:
Must use both hole cards
Hands that improve through the turn and river do not qualify (as you did not "flop the nuts").
Tower Hours Terms

The Nutcracker

1. A qualifying hand MUST occur between the hours of the proposed Tower Hours promotion. Any attempt to receive a reward from outside of this timeframe will not be honored.
2. All claims must be made within 48 hours of the Tower Hours promotion in question. All claims must be made by contacting Support@TowerGaming.com and must include the hand history #. All claims must come from the e-mail address attached to the account making the claim. Any claim made outside of this timeframe is not valid.
3. The Tower Hours promotion applies only to hands played at TowerGaming.com and rewards will only be given to those players with valid Tower Gaming accounts.
4. The player must use both hole cards to make their hand.
5. The minimum required hand to qualify for this promotion is two pairs. After the flop a player must have at least two pairs, using both hole cards to qualify. If the player’s hand improves through the turn and river, he/she DID NOT flop the nuts and is no longer eligible to receive the prize.
6. The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table. If every other player, besides the hand winner, folds the offer is not valid.
7. A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200.
8. This promotion only applies to Texas Hold’em cash (ring) game hands at TowerGaming.com
9. You may win an unlimited amount of times, UP TO a $400 maximum per individual Nutcracker Tower Hours promotion.
10. You may only submit ONE EMAIL per Nutcracker Tower Hours. Please arrange all your winning hand numbers in ONE EMAIL.
11. Tower Gaming reserves the right to modify any of these Terms & Conditions at any time up to and including the promotional hour without prior notice or player consent.
12. Heads Up Games are excluded from Tower Hours Promotions.

edit: läbi selleks korraks see nali...
mänguga +67$ ja 9 kätt NL100-st, seega peaks saama maksimum 400$ boonuse.

ropka11
03.03.10, 22:58
P.... ei lähe see tower hours enam.
Mänguga -165$ ja 4 kätt.Pisike pluss ikkagi.
Arvuti jooksis jälle kokku rsk nagu nuhtlus tower hoursi ajal jälle.

Tigrano
03.03.10, 23:41
P.... ei lähe see tower hours enam.
Mänguga -165$ ja 4 kätt.Pisike pluss ikkagi.
Arvuti jooksis jälle kokku rsk nagu nuhtlus tower hoursi ajal jälle.

Samad sõnad, sest täna sain ainult 2 kätt :) ja kaotasin ka mänguga :eek:

levis
04.03.10, 18:17
400$ käes, me happy, samas hea, et saatsin rohkem kui 8 kätt, sest üks käsi arvesse ei läinud.
Kindlasti tasub Nutcrackeri ajal võtta ära "Always muck cards" kastikesest linnuke, sest kui vastane juhtub käe võitma, siis läheb hand historysse kirja, et mängija "mucks cards" Kuigi vastane näeb hand historyt vaadates, mis sul käes oli, siis Toweri tondid seda kätt arvesse ei võta! Varasemalt läksid sellised käed läbi, aga ju nad on karmimaks muutunud.

ropka11
04.03.10, 19:00
400$ käes, me happy, samas hea, et saatsin rohkem kui 8 kätt, sest üks käsi arvesse ei läinud.
Kindlasti tasub Nutcrackeri ajal võtta ära "Always muck cards" kastikesest linnuke, sest kui vastane juhtub käe võitma, siis läheb hand historysse kirja, et mängija "mucks cards" Kuigi vastane näeb hand historyt vaadates, mis sul käes oli, siis Toweri tondid seda kätt arvesse ei võta! Varasemalt läksid sellised käed läbi, aga ju nad on karmimaks muutunud.

Levis oi kurja kus Sa niipalju käsi said.Mitu lauda panid siis.Ma alguses viie lauaga pluss kuu freeroll ja ikka jooksis kokku.See juba tavaline hoursi ajal.Huvitav kui enne panna käima kuu freeroll ja pärast cash lauad no ei lähe HEM käima rsk mingi 15 minti kindlasti ootasin. see juba traditsioon.
Vot kes tahab distipliini proovile panna siis see on õige koht.Lähed nii tilti kui kogu aeg pead callima ja ja tõsta ei saa.

Aga see always muck ei tohiks ju HEM-ile mõjuda.Ma kogu aeg sealt käed saatnud.Ei oskagi Towerist otse käsi võtta.

levis
04.03.10, 19:18
Levis oi kurja kus Sa niipalju käsi said.Mitu lauda panid siis.Ma alguses viie lauaga pluss kuu freeroll ja ikka jooksis kokku.See juba tavaline hoursi ajal.Huvitav kui enne panna käima kuu freeroll ja pärast cash lauad no ei lähe HEM käima rsk mingi 15 minti kindlasti ootasin. see juba traditsioon.
Vot kes tahab distipliini proovile panna siis see on õige koht.Lähed nii tilti kui kogu aeg pead callima ja ja tõsta ei saa.

Aga see always muck ei tohiks ju HEM-ile mõjuda.Ma kogu aeg sealt käed saatnud.Ei oskagi Towerist otse käsi võtta.

10 lauda ja seda ilma HEMita. Varem on lag hullem olnud, nüüd isegi jooksis enam-vähem normaalselt. Laudu avab küll uimaselt ja kiirema arvutiga vennad jõuavad tihti ette :mad:
Pole oluline, kas käsi on HEMist või kuskilt mujalt võetud, sest pasitab nii, et neid huvitab ainult käe number ja kontrollivad selle järgi.
ahjahh, et väiksem lag oleks, siis võtan "pop table on action" eest linnukese ära, see loeb üsna palju.

Tigrano
04.03.10, 23:55
Ma mängin 12 lauda koos HEMiga ja pole häda midagi, olen ka rohkem võtnud aga siis võib kokku joosta või heli kaduda.

ropka11
06.03.10, 10:43
Tigrano panid 2000$ kuu freerolli kinni eile või.Krt ma jäin ikka väga õliseks lõpuks.Väga ähmaselt mäletan lõppu.

Tigrano
06.03.10, 11:06
Tigrano panid 2000$ kuu freerolli kinni eile või.Krt ma jäin ikka väga õliseks lõpuks.Väga ähmaselt mäletan lõppu.

Teiseks jäin :biggrin: algusest peale juhtisin seda turnat aga lõpus arvasin, et on mõistlik natuke nitistuda, sest kõigil mingid väiksed stackid ja lükkavad any 2.

Seda ma arvasin, et sa oled suht koos (vaadates kuidas lükkasid koguaeg) :biggrin:

ropka11
06.03.10, 12:37
Sain straight flushi ja läksin kirja saatma high hand challangelile-no vaevalt, et laupäeval kus m'gijaid kõvasti selle käega võidab.Ja näed mis kiri seal üleval ees oli.

Please note that we are currently experiencing communication issues with Webmoney. At this time Webmoney cash outs are not being processed and funds will be returned to the affected player accounts automatically, it is not necessary to contact support. We are expecting a resolution on this issue in the week of March 16th. We apologize for the inconvenience this causes you, but we appreciate your patience while this issue is being resolved.

Ei puutu küll sellesse üldse aga väga imelik asi.

ropka11
06.03.10, 12:41
Nojah Webmoney ei ole moneybookers.Ma mõtlesin, et kõigi e-walletitega see jama

Tigrano
06.03.10, 14:06
Võttis juba jahedaks jah :)

Kodu
21.03.10, 16:19
Kas need esimeses postis olevad abi vahendid toimivad ka selle n.n. uue softiga???

Tigrano
21.03.10, 17:28
Kas need esimeses postis olevad abi vahendid toimivad ka selle n.n. uue softiga???

Kahjuks ei tööta enam, sest nüüd täiesti uus soft.

Kodu
21.03.10, 17:44
kui kellegil on häid nippe siis ootan neid suure huviga

Tigrano
22.03.10, 09:04
Ongame on arendanud lõpuks oma raha liigutamise süsteeme ehk tekkinud on juurde bank transfer ja näiteks MB tuli raha mõne tunniga, kui varem tuli alati järgmine päev.

Kodu
24.03.10, 12:55
7h pärast saabub järgmine toweri tund

kuco
24.03.10, 13:19
Sorri offtopic pärast aga towergaming ei ole bannitud :)
Ülemine link avanes ilusasti

Tigrano
24.03.10, 13:22
Sorri offtopic pärast aga towergaming ei ole bannitud :)
Ülemine link avanes ilusasti

See nimekiri neil on lampi koostatud, sest midagi peab ju tegema :biggrin:

Täna on NutCrackeri päev ja üks jama uudis ka, et Tower Monthly hand challange asendati lampi kuu lõpus point racega, mis on aga tõesti ainult kõrgematel limiitides mängijate pärusmaa.

levis
24.03.10, 14:45
kolmp. 24.märts Tower Hour 20:00-21:00

Must use both hole cards
Hands that improve through the turn and river do not qualify (as you did not "flop the nuts").
Tower Hours Terms

The Nutcracker

1. A qualifying hand MUST occur between the hours of the proposed Tower Hours promotion. Any attempt to receive a reward from outside of this timeframe will not be honored.
2. All claims must be made within 48 hours of the Tower Hours promotion in question. All claims must be made by contacting Support@TowerGaming.com and must include the hand history #. All claims must come from the e-mail address attached to the account making the claim. Any claim made outside of this timeframe is not valid.
3. The Tower Hours promotion applies only to hands played at TowerGaming.com and rewards will only be given to those players with valid Tower Gaming accounts.
5. The minimum required hand to qualify for this promotion is two pairs. After the flop a player must have at least two pairs, using both hole cards to qualify. If the player’s hand improves through the turn and river, he/she DID NOT flop the nuts and is no longer eligible to receive the prize.
6. The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table. If every other player, besides the hand winner, folds the offer is not valid.
7. A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200.
8. This promotion only applies to Texas Hold’em cash (ring) game hands at TowerGaming.com
9. You may win an unlimited amount of times, UP TO a $400 maximum per individual Nutcracker Tower Hours promotion.
10. You may only submit ONE EMAIL per Nutcracker Tower Hours. Please arrange all your winning hand numbers in ONE EMAIL.
11. Tower Gaming reserves the right to modify any of these Terms & Conditions at any time up to and including the promotional hour without prior notice or player consent.

Kodu
24.03.10, 14:51
See nimekiri neil on lampi koostatud, sest midagi peab ju tegema :biggrin:

Täna on NutCrackeri päev ja üks jama uudis ka, et Tower Monthly hand challange asendati lampi kuu lõpus point racega, mis on aga tõesti ainult kõrgematel limiitides mängijate pärusmaa.

Bännitud ikka. See link on lihtsalt crackitud.

ropka11
24.03.10, 16:07
kolmp. 24.märts Tower Hour 21:00-22:00

Must use both hole cards
Tower Hours Terms

The Nutcracker

Levis kell 20.00 hakkab mitte 21.00.Neil oli seal vist mingi kella keeramine.

levis
24.03.10, 18:01
Levis kell 20.00 hakkab mitte 21.00.Neil oli seal vist mingi kella keeramine.
Oi oi, sry ja suured tänud!!! :biggrin:

edit: nutcracker läbi,
12 lauda ja 5 kätt, mis teeb 250$ ja mänguga +150$, polegi paha, samas saab paremini :)

levis
26.03.10, 18:13
Ongame Softi nõudlikkusest niipalju, et panin masinasse uue protsessori ja nüüd veab 12lauda+HEM ilma lagita, samas heli probleem esines ikkagi, sellega mingi jama. Rohkem laudu on juba väga raske ekraanile mahutada resolutsioonil 1680x1050.

Varem oli: Intel Pentium D Processor 3 GHz /800 MHz /2 MB
Uus prose: Intel Core2 Quad Processor Q9650 3 GHz /1333 MHz /12 MB
3dmark järgi cpu score 3.3x kõrgem kui vanal protsessoril :)
Uus prose peaks saama overclockida ligemale 4 Ghz peale.

Võitlus ongame softiga läks hetkel maksma 4495eeki ja paistab, et jäin võitjaks :biggrin:

Tigrano
26.03.10, 18:18
Ma räägin ammu, et töö vahendid peavad olema korras :)

ropka11
26.03.10, 19:47
Üle kuue laua ei pane muidu tuleb rabuti tunne peale

levis
14.04.10, 14:51
kolmp. 14.aprill Tower Hour 21:00-22:00

Must use both hole cards
Tower Hours Terms

The Nutcracker

Hea uudis on veel see, et suppordi kinnitusel tahavad nad "Monthly Hand Challenge" tagasi tuua :cool:

Tigrano
14.04.10, 15:42
Kle kas mitte ei ole jälle kella 20:00 algus.

levis
14.04.10, 16:03
Kle kas mitte ei ole jälle kella 20:00 algus.
Nüüd ikka start 21:00

edit:, 12 lauda NL100 ja 7 kätt, mänguga -43, kokku siis ehk 300+ ikka :)

0ttt
21.04.10, 10:16
Mul on väike küsimus 6max mängijatele. Plaanin Towerisse minna ja tahaks teada palju umbkaudu tower pointe tuleks tunnis, kui ma mängin NL10 ja 4 lauda korraga?

Tigrano
21.04.10, 10:17
Mul on väike küsimus 6max mängijatele. Plaanin Towerisse minna ja tahaks teada palju umbkaudu tower pointe tuleks tunnis, kui ma mängin NL10 ja 4 lauda korraga?

Toweris on olemas ainult 5max lauad ja punkte tuleks ehk ainult tunnis 10 kanti.

0ttt
21.04.10, 10:25
Tänan, sellisel juhul peaksin mängima vähemalt 2.5h päevas, et vabastada 200$ boonus.

Tigrano
21.04.10, 10:27
Tänan, sellisel juhul peaksin mängima vähemalt 2.5h päevas, et vabastada 200$ boonus.

Jah päris hoolega pead mängima, sest punktid tulevad vaevaliselt.

0ttt
27.04.10, 20:42
Hakkasin ka Toweris mängima, kuid ei suuda leida kuhu HH salvestatakse? (WIN7) Seal, kus nn "õpetus" näitab, et peaks olema laiutab tühjus. Mis vahe on tavalisel Toweri softil ja Lite versioonil?

HU grinder
27.04.10, 20:50
Oled sa kindel, et sul üldse salvestab HH-d?

0ttt
27.04.10, 20:51
Oled sa kindel, et sul üldse salvestab HH-d?

Tahtsin kuskilt seda sisse lülitada aga nagu ei leidnud, sest see soft tundus üsna imelik alguses :biggrin:

levis
27.04.10, 22:43
Hakkasin ka Toweris mängima, kuid ei suuda leida kuhu HH salvestatakse? (WIN7) Seal, kus nn "õpetus" näitab, et peaks olema laiutab tühjus. Mis vahe on tavalisel Toweri softil ja Lite versioonil?
Win7 salvestab
C:/users/sinu user/appdata/local/p5/Towergaming/handhistory
võib-olla on see peidetud ja win7 ei näita sul seda, siis on vaja valida show hidden folders vms.
http://www.bleepingcomputer.com/tutorials/tutorial151.html

0ttt
27.04.10, 23:30
Win7 salvestab
C:/users/sinu user/appdata/local/p5/Towergaming/handhistory
võib-olla on see peidetud ja win7 ei näita sul seda, siis on vaja valida show hidden folders vms.
http://www.bleepingcomputer.com/tutorials/tutorial151.html
Tänan, selles oligi asi!:cool:

0ttt
28.04.10, 13:12
Mis HUD layouti toweriprod kasutavad (5max)? Ei suuda seda paika saada, sest alati istun eri kohal ja jube ebamugav iga kord käsitsi ümber tõsta. Kas mingit teist table viewd saab ka panna kuskilt?

levis
28.04.10, 13:43
Mis HUD layouti toweriprod kasutavad (5max)? Ei suuda seda paika saada, sest alati istun eri kohal ja jube ebamugav iga kord käsitsi ümber tõsta. Kas mingit teist table viewd saab ka panna kuskilt?

HEMi kasutad, siis vali ülevalt
Hud options/player preferences
sealt "Appearance" ning "Fix my stats position" ette tuleb panna linnuke.

antnx
03.05.10, 23:17
Tuli mail, et tule võta Toweris 1000$ boonus. Vabaneb 75$ juppidena. Kaua seal ntx nl50-nes seda lahti teeb ja kas seal laudu on? 5 max siis.

levis
03.05.10, 23:35
Tuli mail, et tule võta Toweris 1000$ boonus. Vabaneb 75$ juppidena. Kaua seal ntx nl50-nes seda lahti teeb ja kas seal laudu on? 5 max siis.
Laudu on küll, 5max peaks üsna palju olema ja õhtusel ajal on ikka FR laudu ka tublisti.
See vist 8x boonus, mis tähendab, et 75$ vabastamiseks peab koguma 600 punkti. Ma ei tea, et palju NL50 5maxis täpselt punkte tuleb, aga mingi ~6 lauda tulistada, siis võib-olla kuskil 50 punkti tunnis tuleb?
Sellisel juhul kogu boonuse vabastamiseks tuleb mängida 160 tundi.

Näiteks NL100 10 lauda FR tuleb kuskil ~110 punkti tunnis.

antnx
03.05.10, 23:40
Kuidas see tase seal 6maxis on. Peaks selle boonuse ära hoorama.

levis
04.05.10, 00:28
Kuidas see tase seal 6maxis on. Peaks selle boonuse ära hoorama.
Ongames on fishe palju ja minu teada 5max NL50-nes on neid ka palju.

Tigrano
04.05.10, 10:14
Ongames on fishe palju ja minu teada 5max NL50-nes on neid ka palju.

Jep laudu on palju ja fishe on ka palju.

levis
05.05.10, 17:36
Nutcracker täna (5.mai) 21:00-22:00

0ttt
05.05.10, 20:17
Selle promo raames peab käsi showdownil võitma ka ikka?

levis
05.05.10, 20:19
Selle promo raames peab käsi showdownil võitma ka ikka?
Ei pea, aga showdownile peab minema ja oma kätt vastasele näitama.
See tähendab, et "always muck cards" eest tuleb kindlasti linnuke eemaldada!

0ttt
05.05.10, 20:25
Tänan, seda hakkasin ise ka mõtlema. ;)

levis
05.05.10, 22:06
Mänguga -90, aga 8 kätt tuli ära, ehk siis saab 400 nende eest :)

Tigrano
05.05.10, 22:21
Mänguga -90, aga 8 kätt tuli ära, ehk siis saab 400 nende eest :)

Mul üks kehvemaid TH üle pika aja :) Tegin paar reeglite viga ka nagu selgus irw...:biggrin: fish ikka

0ttt
05.05.10, 22:41
9 kätt (mis loodetavasti ära ka kõik loetakse), üks neist flopatud kunninelik, mänguga +0.2BI:biggrin:
EDIT: Kas seda daily high hand värki polegi praegu?

ropka11
06.05.10, 11:42
9 kätt (mis loodetavasti ära ka kõik loetakse), üks neist flopatud kunninelik, mänguga +0.2BI:biggrin:
EDIT: Kas seda daily high hand värki polegi praegu?

Daily high hand-mulle ei makstud ka hiljuti royal flushi eest raha välja.Saatsin maili ka päringuga aga vastust ei tulnud ja kuna mul oli üks teine segadus ka nendega mille ma korda sain siis sinna paika see royal jäi.

0ttt
06.05.10, 13:11
Kaua selle nutcrackeri raha saamisega tavaliselt aega on läinud?

levis
06.05.10, 14:19
Kaua selle nutcrackeri raha saamisega tavaliselt aega on läinud?
24h sees ikka üldjuhul tuleb ära..

Provoker
08.05.10, 01:33
Krt liitusin just ongame toaga holliwood poker kuid ei leia kudagi HH kausta. Keegi oskaks aidata oleks väga lahe.

olavike
08.05.10, 03:28
With Ongame Network, take note of where the Hand Histories are automatically being saved to your hard drive. (Write it down, we may need this later.) By default, they are saved here:

Vista and Windows 7:

C:\Users\%USERPROFILE%\AppData\Local\P5\handhistor y

Note: This Vista and Windows 7 folder is hidden by default. You need to make sure Windows is showing Hidden Files.

XP:

C:\Documents and Settings\%USERPROFILE%\Local\Application Data\P5\PokerSiteName\handhistory

Äkki on abiks.

Provoker
08.05.10, 08:43
vot ei ole sellist kausta aga eks proovin uninstalli ja siis uuesti installi

Edit: Sain hakkama. Oli lihtsalt folderid ära peidetud.

Mäksu
17.05.10, 00:21
Plaan liikuda ülejärgmisel nädalal towerisse nl10 6 maxi mängima, oskab keegi öelda sealse taseme kohta paar sõna? ja kuidas rahadega on, kas MB->tower ja tower->MB läheb ruttu ja ilma tõrgeteta ?

Supsti
17.05.10, 00:45
Seal on 5max, rahad liiguvad kiirelt.

Mäksu
17.05.10, 01:00
Aga kuidas 5maxis tase on võrreldes näiteks triobeti või starsiga?

Supsti
17.05.10, 01:02
Selle jaoks pead kellegi targema vastust ootama.

levis
17.05.10, 01:27
NL10 Triobetiga üsna sarnane, pakun, et isegi gramm fishisem, aga Starsiga võrreldes kõvasti fishisem.

alaska
17.05.10, 01:37
Võrreldes starsiga ülifishine, üliloose. NL20-30

0ttt
17.05.10, 08:50
Fishe on kõvasti ja ainult paar normaalset "nl10 regulari"
EDIT: Ei ole leidnud viisi kuidas Toweri käsi konvertida, mingit saiti pls?

Tigrano
17.05.10, 12:57
Fishe jagub tõesti igasse limiiti.

0ttt
18.05.10, 13:07
Mul selline probleem, et ei saa panna HEM'ist teist HUD layouti vaid automaatselt paneb mingi ongame layouti mis paras kapsas. Kuskilt mingi linnuke vaja ära võtta või milles jama?:confused:
EDIT: Korras.

Codecci
20.05.10, 15:17
Tahaks Ongame tuppa konto teha, oskab keegi soovitada kus parim pakkumine on rakebacki või boonuste vms suhtes? Rake palju ei maksa ja volüümi sisse ei pane.

0ttt
20.05.10, 15:20
Seal vist mingi affiliate kaudu ei saagi, vaid tuba pakub ise punktide eest RB'd. Kuu aja jooksul pead mingi arv punkte täis mängima, et saavutada mingit taset, mis pakub rohkem RB. Punktide eest saad poest cashi vist osta.
Parandage, kui eksin.

Tigrano
22.05.10, 14:04
Ongames on ametlikult rakeback keelatud.

Suuremad grindierid saaks tahtmise korral ikka midagi tagasi, väiksemaltel grinderitel tänu vingetele promodele jookseb rakeback lausa miinusesse ja poleks nii või naa midagi tagasi saada.

levis
26.05.10, 17:05
Täna (26.mai) siis nutcracker jälle, ärge magage maha seda!!! 21:00-22:00
Soovi korral võib mängida ka fixed limit ring game lauades, sest sealsed käed lähevad ka arvesse.
Ning kindlasti tuleb showdownis vastasele oma kätt näidata, ehk siis linnuke muck pealt maha ja kui juhtud nutcracker käega kaotama, siis tuleb vajutada show cards!

Supsti
26.05.10, 17:47
Küsimus handhistory kohta. Kust kohast ma selle nr saan?

levis
26.05.10, 19:11
Küsimus handhistory kohta. Kust kohast ma selle nr saan?
Ise teen nii, et kui nutcracker tuleb, siis samas lauas valin hand history, avab uue akna, sealt parem click ja select all ning copy ja sisu kõik paste notepadi. Hiljem vaatan korra käed üle ja emailiga numbrid Towerisse. Number näeb välja umbes midagi sellist R5-56284445-173
Kui seda ei tee, eks siis vist hiljem tuleb ...towergaming/handhistory kataloogi alt failist otsida õiged käed ja numbrid. HEM'i või PT abil saab ka õiged käed otsida ja siis on lihtsam juba history failist käte numbrid leida.

edit: üks nutcracker jälle läbi, mänguga **** -133, aga 8 kätt tuli vist ära, ehk siis sealt tuleb +400, nii et peab rahul olema. Tegelt FL lasi ka hästi natuke ja kaotasin seal 10$.. see nii rigged mäng :)

Supsti
26.05.10, 22:21
Mänguga + 40$ ja 5 kätt ehk kokku +290. Pole paha.

Tigrano
26.05.10, 22:32
Ma sain 400$ aga mäng läks untsu täna

levis
28.05.10, 10:04
Kas teil on nutcrackeri rahad käes?

Firzen
30.05.10, 14:54
äkki keegi annaks nutcrackeri promo kohta lingi? ei leia kohe kuidagi kodukalt seda promo. kas seda saab ainult läbi teatud affiliate regades?

Tupsik
30.05.10, 15:02

levis
30.05.10, 15:03
äkki keegi annaks nutcrackeri promo kohta lingi? ei leia kohe kuidagi kodukalt seda promo. kas seda saab ainult läbi teatud affiliate regades?

Paistab, et just vastupidi, siin juba kurdeti, et ei maksta kui oled liitunud läbi restricted affiliate, sest siis sa ei saa võtta osa ühestki promost ega boonusest.
Ma pole ise viimase nutcracker rahasid saanud ja ootan emailile nende vastust alles, wtf toimub, ma ei tea. :mad:

Tigrano
30.05.10, 18:57

Paistab, et just vastupidi, siin juba kurdeti, et ei maksta kui oled liitunud läbi restricted affiliate, sest siis sa ei saa võtta osa ühestki promost ega boonusest.
Ma pole ise viimase nutcracker rahasid saanud ja ootan emailile nende vastust alles, wtf toimub, ma ei tea. :mad:

Sain oma 400$ ilusti kätte, huvitav mis jama sul on.

Nutcrackeri promo all saavad kõik reganud mängida, kellel pole tehtud mingi flat rakeback diil kõrgemalt poolt, kus on kõik ülejäänud promod ära nullitud.

levis
01.06.10, 00:44
Nüüd sain rahad kätte, vabandati, et "For some reason the transaction made to your account failed", lõpp hea, kõik hea :D

flipmachine
01.06.10, 08:59
Otsin tuba , mis oleks fishine, leiduks normaalsel hulgal micro FR laudu ja pakutakse rakebacki. Leiab siit seda ?

leits
01.06.10, 10:15
Ma proovisin siis uuesti ja mis ma avastan, wtf WAITINIG LISTI EI OLE D:?

Tarmonator
01.06.10, 20:00
krt kas ongi nii, et üle 8 laua on juba keeruline mängida? mul täna viskas 500 käe jooksul 2 korda lambist kogu softi kinni. mitte ei hangunud vaid lihtsalt shut down softile.
kuni 8 lauaga pole täheldanud seda.
masinal võimu on, selles ei ole kindlasti probleemi.

Tigrano
02.06.10, 08:39
krt kas ongi nii, et üle 8 laua on juba keeruline mängida? mul täna viskas 500 käe jooksul 2 korda lambist kogu softi kinni. mitte ei hangunud vaid lihtsalt shut down softile.
kuni 8 lauaga pole täheldanud seda.
masinal võimu on, selles ei ole kindlasti probleemi.

Mina saan mängida ka 12 lauda ehk ka rohkem ja pole probleem, kuus on mingi 3 korda juhtunud, kui on 12 laua puhul ka kokku jooksnud.

Vaata, et settingute alt pop up window on linnuke eest ära võetud, see annab natuke jõudlust juurde.

Ja kui on mingi 2 duumaline prose või veel hullem läpakas, siis ei tähenda veel, et arvutil on võimsust :biggrin: (ongame on nagu viimase sõna arvutimäng, mis nõuab viimast püssi, nii et clokkima ja vesijahutus sisse)

Tigrano
02.06.10, 08:42
Ma proovisin siis uuesti ja mis ma avastan, wtf WAITINIG LISTI EI OLE D:?

Jah, loomulikult ei ole. Pole seda juba aasta aega olnud ja ei tule ka lähiajal. Kõik see selleks, et oleks palju fishe. Selline suund on Ongame juhtkonnal.

Tigrano
02.06.10, 08:47
Otsin tuba , mis oleks fishine, leiduks normaalsel hulgal micro FR laudu ja pakutakse rakebacki. Leiab siit seda ?

Kindlasti Ongames jagub laudu aga uue poliitika järgi on micro ja low limit grinderitele raske boonuseid ja rakebacki sebida.

Aga deposiit boonus on olemas ja tehakase ka reload boonuseid mingi aja tagant. Samuti saab punktide eest osta natuke kehvemaid boonuseid aga fishid ehk korvavad selle vahe.

Soovi korral võib liituda läbi foorumi linkide:
PokkeriProd.com lilitumislink: http://www.towergaming.com/affiliate...15&size=468x60.

või uurida http://rakeback.pokkeriprod.com/ lehelt pakkumisi.

Tarmonator
02.06.10, 16:36
Tigrano, ma ei räägigi mingist 2 tuumalisest prosest või läpakast.
i5 750 protsessor ja 6gb mälu...ma ei tea kui see ei suuda välja vedada.

Provoker
02.06.10, 22:27
Kas miskit timebanki ka on? või miskid skriptid mis mängu lihtsamaks teeks. Hetkel on isegi 6 lauaga juhtunud, et mõnest viskab sitouti.

Tigrano
05.06.10, 20:11
Kas miskit timebanki ka on? või miskid skriptid mis mängu lihtsamaks teeks. Hetkel on isegi 6 lauaga juhtunud, et mõnest viskab sitouti.

Ei ole timebanki ega erilisi scripte.

KristjanRawk
08.06.10, 23:11
Ehk keegi oskab võrldust tuua EuroPokeri ja Tower Gamingu vahel, et kumb tuba võtta?
Mõlemasse võimalik 40% reikbäkk saada affiliate kaudu.

0ttt
08.06.10, 23:32
Ehk keegi oskab võrldust tuua EuroPokeri ja Tower Gamingu vahel, et kumb tuba võtta?
Erinevad skinnid. Mõlemad Ongame võrgustikus st samad mängijad.

KristjanRawk
08.06.10, 23:37
Seega mingit vahet kummagi toa puhul pole?
Nagu ma aru saan siis mingeid boonuseid reikbäkiga ei saa, see puudutab ka first depo boonust jah?
Ning depomisel sinna koodilahtrisse pole midagi mõtet panna?

0ttt
09.06.10, 00:42
First depo peaks saama aga se läheb rakebackist maha. Promod nullitakse vist ära nagu näiteks Nutcracker jne.

ropka11
09.06.10, 12:06

Vaata mis Europokeri lisaks pakub.
Toweris iga esmasmäev loyalty freeroll.
Igal kuul veel 500$ 1000$ 1500$ ja 2000$ loyalty freeroll kui oled 1000 punni kogunud.
Royal flushi eest kahe taskukaardiga 50$
tower hour on väga hea promo

ropka11
09.06.10, 12:08
First depo peaks saama aga se läheb rakebackist maha. Promod nullitakse vist ära nagu näiteks Nutcracker jne.

Ei näinud seda postitust enne.Minu arust küll promosid ära ei nullita.

0ttt
09.06.10, 13:06
Sain oma 400$ ilusti kätte, huvitav mis jama sul on.

Nutcrackeri promo all saavad kõik reganud mängida, kellel pole tehtud mingi flat rakeback diil kõrgemalt poolt, kus on kõik ülejäänud promod ära nullitud.
Eelmisel leheküljel oli selline jutt. Ongame ei pakugi vist ametlikku RB'd ja selletõttu nullitakse ära?

Tigrano
10.06.10, 08:25
Eelmisel leheküljel oli selline jutt. Ongame ei pakugi vist ametlikku RB'd ja selletõttu nullitakse ära?

Jah nii üldjuhul on, sest ametlikult RB ei saagi ja üdljuhul tehakse RB diil eeldades, et grindid rohkem ja seega pudi padi promod ei huvitagi vaid huvitab konkreetne rakeback igal kuul.

Kui oled näiteks veel nl100 grinder ja saad 8x boonuseid, siis kahtlemata tasub boonuseid vabastada, mis on 40% rakabacki + promod, mis on väga vinged Toweris :biggrin: Paljud mängijad saavad rohkem pappi tagasi, kui raket genevad seda suuresti tänud nutcrackeri promole Toweris.

Firzen
11.06.10, 13:41
Jah nii üldjuhul on, sest ametlikult RB ei saagi ja üdljuhul tehakse RB diil eeldades, et grindid rohkem ja seega pudi padi promod ei huvitagi vaid huvitab konkreetne rakeback igal kuul.

Kui oled näiteks veel nl100 grinder ja saad 8x boonuseid, siis kahtlemata tasub boonuseid vabastada, mis on 40% rakabacki + promod, mis on väga vinged Toweris :biggrin: Paljud mängijad saavad rohkem pappi tagasi, kui raket genevad seda suuresti tänud nutcrackeri promole Toweris.

Kuidas sa selgitad seda, et nl100 grinder saab 40% rakebacki ja boonuseid, kui flat rb diil nullib promod ära?

Tigrano
12.06.10, 10:16
Kuidas sa selgitad seda, et nl100 grinder saab 40% rakebacki ja boonuseid, kui flat rb diil nullib promod ära?

Rääkisin boonustest selles lauses.

8x boonused ükskõik mis limiidis on ümberarvutatult umbkaudu 40% rakebacki + veel hunnik boonused.

levis
13.06.10, 03:34
Ma ei tea, et mitmes kord juba....
Võtan 12 STT lauda ja viimase laua avamisel tuleb ainult hall kast ja kui tahan lauda uuesti avada, siis esmalt tuleb soft task manageri abil sulgeda ja ka siis ei saa olla 100% kindel, et järgneval katsel kõik lauad õigesti avab.

Tigrano
13.06.10, 16:30
Ma ei tea, et mitmes kord juba....
Võtan 12 STT lauda ja viimase laua avamisel tuleb ainult hall kast ja kui tahan lauda uuesti avada, siis esmalt tuleb soft task manageri abil sulgeda ja ka siis ei saa olla 100% kindel, et järgneval katsel kõik lauad õigesti avab.

Tower ütleb selle peale, et ära üle 6 laua mängi :biggrin:

levis
16.06.10, 17:30
TÄNA (kolmap. 16.juuni) NUTCRACKER!!!!! 21:00-22:00

Jalgpalli MM puhul jagatakse ka 8x reload boonust 500% up to 500$, vabaneb 20$ kaupa. Kas just kõigile, aga mina vähemalt sain küll.

Edit: läbi see nali
aknad juba kinni, viimased lauad veel lahti ja leian AA, eest tuleb tõste, ma reraise, tuleb veel üks rereraise ja lõpuks 3way preflop all-in AA vs AKo,KK ning obv AKo rebis omale riverisse rea kokku.
Sedasi lihtsalt pole võimalik sessiooni plussi venitada :(
mänguga -76, kätega ehk +400, seega kokku +324

BuildUp
17.06.10, 21:46
damn...magasin maha :frown:

0ttt
18.06.10, 13:24
Ainult 4 kätt seekord :(

inward
19.06.10, 18:56
Millise pokeri clienti kaudu ongame's tasuks mängida ? euro või tower või midagi muud vms ?

BuildUp
21.06.10, 22:39
Millise pokeri clienti kaudu ongame's tasuks mängida ? euro või tower või midagi muud vms ?

Tower tundub kõige parem, sest tower hour promo on suht kunn ning tõstab su rakebacki pärast kõvasti. 8=)

Rando
22.06.10, 00:42
Kuidas toweris microlimiidid on? ma mõtlen NL2 ja NL5 just.

fyte
22.06.10, 00:46
nl2 ei ole seal ja nl4 on suht fishine, arvan et tase märksa madalam, kui nt starsis või primas.

Rando
22.06.10, 01:06
Kaua läheks aega, et miinimum depo transferida pokerstarsist towerisse?

ropka11
22.06.10, 11:25
Kaua läheks aega, et miinimum depo transferida pokerstarsist towerisse?

oleneb läbi mille.läbi moneybookersi saab vast tunni-paariga hakkama

Rando
22.06.10, 13:59
Keegi mingit boonust pakub? Või peab registreerides ise boonuse valima?
Sry ma ei tea neid boonuste värke.

Tigrano
22.06.10, 14:43
Keegi mingit boonust pakub? Või peab registreerides ise boonuse valima?
Sry ma ei tea neid boonuste värke.

Regades Towerisse on valida alates 30$ deposiit boonuse vahel kuni 2000$ vahel, kui mängid madalal siis vali tähelepanelikult boonus mida suudad vabastada.

Näiteks 200$ boonust on aega vabastada 2 kuud kuid 500$ oma ainult üks kuu.

http://www.towergaming.com/online-poker/promotions/poker-deposit-bonuses.html

inward
28.06.10, 01:20
Hmm limiidi kaupa seal saab sorteerida, ma kohe euro softis ei jaganud ära seda ? :D

taipupole
29.06.10, 17:08
See on ikka nii jube koht.

taipupole
29.06.10, 17:11
Tra. selles urkas saab ainult Nettelleriga raha saata ja MBd enam pole?

Firzen
29.06.10, 22:54
Regades Towerisse on valida alates 30$ deposiit boonuse vahel kuni 2000$ vahel, kui mängid madalal siis vali tähelepanelikult boonus mida suudad vabastada.

Näiteks 200$ boonust on aega vabastada 2 kuud kuid 500$ oma ainult üks kuu.

http://www.towergaming.com/online-poker/promotions/poker-deposit-bonuses.html

Pange tähele, et kui te regate kuskilt rakebackiga, siis deposit boonust ei saa. Rakeback katab deposit boonuse nagunii igaljuhul ära.

levis
30.06.10, 02:18
Tra. selles urkas saab ainult Nettelleriga raha saata ja MBd enam pole?
Pakub küll MBd.

levis
07.07.10, 16:09
Ära maga maha, jalpalli ajal:
Täna 7.juuli Nutcracker 21:00-22:00

BuildUp
07.07.10, 17:21
Just enne vaatasin toweri kodukalt, et max papp on ainult 200$, mitte 400$?!:eek:

levis
07.07.10, 19:58
Just enne vaatasin toweri kodukalt, et max papp on ainult 200$, mitte 400$?!:eek:
400$ on ikka :cool:
200$ on maksimum ühe käe eest, et kui mängid NL600, siis 50bb on 300$, aga saad ainult 200$.

Tower Hours Terms
The Nutcracker

1.A qualifying hand MUST occur between the hours of the proposed Tower Hours promotion. Any attempt to receive a reward from outside of this timeframe will not be honored.
2.All claims must be made within 48 hours of the Tower Hours promotion in question. All claims must be made by contacting Support@TowerGaming.com and must include the hand history #. All claims must come from the e-mail address attached to the account making the claim. Any claim made outside of this timeframe is not valid.
3.The Tower Hours promotion applies only to hands played at TowerGaming.com and rewards will only be given to those players with valid Tower Gaming accounts.
4.The player must use both hole cards to make their hand.
5.The minimum required hand to qualify for this promotion is two pairs. After the flop a player must have at least two pairs, using both hole cards to qualify. If the player’s hand improves through the turn and river, he/she DID NOT flop the nuts and is no longer eligible to receive the prize.
6.The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table. If every other player, besides the hand winner, folds the offer is not valid.
7.A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200.
8.This promotion only applies to Texas Hold’em cash (ring) game hands at TowerGaming.com
9.You may win an unlimited amount of times, UP TO a $400 maximum per individual Nutcracker Tower Hours promotion.
10.You may only submit ONE EMAIL per Nutcracker Tower Hours. Please arrange all your winning hand numbers in ONE EMAIL.
11.Tower Gaming reserves the right to modify any of these Terms & Conditions at any time up to and including the promotional hour without prior notice or player consent.
12.Heads Up Games are excluded from Tower Hours Promotions.
Omaha Bad Beat Challenge

1.A qualifying hand MUST occur between the hours of the designate Tower Hours promotion. Any attempt to receive a reward from outside of this timeframe will not be honored.
2.All claims must be made within 48 hours of the Tower Hours promotion in question. All claims must be made by contacting Support@TowerGaming.com and must include the hand history #. All claims must come from the e-mail address attached to the account making the claim. Any claim made outside of this timeframe is not valid.
3.The Tower Hours promotion applies only to hands played at TowerGaming.com and rewards will only be given to those players with valid Tower Gaming accounts.
4.Both the player(s) with the bad beat and the winning player must use both hole cards to make their hand.
5.The hand must go to a showdown. The winning player and the bad beat player must show their hole cards.
6.A player(s) who obtains the following bad beat hand will receive the following:
7.Straight Flush Bad Beat will receive 75x Big Blind up to $500
8.Quad Aces Bad Beat will receive 40x Big Blind up to $250
9.Quad Kings Bad Beat will receive 20x Big Blind up to $150
10.Quad Queens Bad Beat will receive 10x Big Blind up to $100
11.Quad Jacks Bad Beat will receive 5x Big Blind up to $50
12.If there is a tie, meaning more than one player has a bad beat, the prize will be split equally among the players with the bad beat.
13.This promotion only applies to Omaha and Omaha Hi/Lo cash (ring) game hands at TowerGaming.com.
14.Heads Up Games are excluded from Tower Hours Promotions.
Tower Gaming reserves the right to modify any of these Terms & Conditions at any time up to and including the promotional hour without prior notice or player consent.

BuildUp
07.07.10, 20:22
400$ on ikka :cool:
200$ on maksimum ühe käe eest, et kui mängid NL600, siis 50bb on 300$, aga saad ainult 200$.

Tower Hours Terms
The Nutcracker

1.A qualifying hand MUST occur between the hours of the proposed Tower Hours promotion. Any attempt to receive a reward from outside of this timeframe will not be honored.
4.The player must use both hole cards to make their hand.
5.The minimum required hand to qualify for this promotion is two pairs. After the flop a player must have at least two pairs, using both hole cards to qualify. If the player’s hand improves through the turn and river, he/she DID NOT flop the nuts and is no longer eligible to receive the prize.
6.The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table. If every other player, besides the hand winner, folds the offer is not valid.
7.A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200.
8.This promotion only applies to Texas Hold’em cash (ring) game hands at TowerGaming.com
9.You may win an unlimited amount of times, UP TO a $400 maximum per individual Nutcracker Tower Hours promotion.
10.You may only submit ONE EMAIL per Nutcracker Tower Hours. Please arrange all your winning hand numbers in ONE EMAIL.
11.Tower Gaming reserves the right to modify any of these Terms & Conditions at any time up to and including the promotional hour without prior notice or player consent.
12.Heads Up Games are excluded from Tower Hours Promotions.
Omaha Bad Beat Challenge

1.A qualifying hand MUST occur between the hours of the designate Tower Hours promotion. Any attempt to receive a reward from outside of this timeframe will not be honored.
4.Both the player(s) with the bad beat and the winning player must use both hole cards to make their hand.
5.The hand must go to a showdown. The winning player and the bad beat player must show their hole cards.
6.A player(s) who obtains the following bad beat hand will receive the following:
7.Straight Flush Bad Beat will receive 75x Big Blind up to $500
8.Quad Aces Bad Beat will receive 40x Big Blind up to $250
9.Quad Kings Bad Beat will receive 20x Big Blind up to $150
10.Quad Queens Bad Beat will receive 10x Big Blind up to $100
11.Quad Jacks Bad Beat will receive 5x Big Blind up to $50
12.If there is a tie, meaning more than one player has a bad beat, the prize will be split equally among the players with the bad beat.
13.This promotion only applies to Omaha and Omaha Hi/Lo cash (ring) game hands at TowerGaming.com.
14.Heads Up Games are excluded from Tower Hours Promotions.
Tower Gaming reserves the right to modify any of these Terms & Conditions at any time up to and including the promotional hour without prior notice or player consent.

a ok.

siis on solid. ;)

levis
07.07.10, 22:28
Selleks korraks nali jällegi läbi...
8 kätt +400$ ja mänguga +6$
+freerollit veel 40$, pole paha veidi rohkem kui tunnikese mängu eest.

pikk28
09.07.10, 09:45
jubedalt ikka voolab teil selle kampaaniaga pappi. miski 1k iga kuu tuleb julgelt?

Tigrano
09.07.10, 09:59
jubedalt ikka voolab teil selle kampaaniaga pappi. miski 1k iga kuu tuleb julgelt?

Sain ka see kord 400$, üks kord kuus on 2x see promo ja teine kord 1x ehk üle kuu on võimalus 800$ võitta.

Samas olen vist sellele promo poindile pihta saanud, miks nad seda pole ära lõpetanud. Kogu see pull läheb mängija boonustesse arvele ja selle arvelt ei tule affiliatedele maksta ja maksavad hoopis kaudselt läbi promo. Tänud promole läheb madala limiidi mängijatel rake tihti miinusesse või nulli ei ole affiliatedele midagi maksta :biggrin:

leits
09.07.10, 10:50
teeks mingi waiting listi ka ja mitt crashiva softi saaksid ilmselt rohkem rake genejaid endale :D

ma proovisin seal m2ngida nl10 .. no ma ei suuda .. raudsed mehed kes te seal mängite .. ylitugevad n2rvid ka .. tunni aja jooksul freezis see imelik soft 2x

0ttt
09.07.10, 13:13
teeks mingi waiting listi ka ja mitt crashiva softi saaksid ilmselt rohkem rake genejaid endale :D

ma proovisin seal m2ngida nl10 .. no ma ei suuda .. raudsed mehed kes te seal mängite .. ylitugevad n2rvid ka .. tunni aja jooksul freezis see imelik soft 2x

Mitu lauda tegid?

Tigrano
09.07.10, 13:41

Leits on ju softipede eluaeg olnud :biggrin:

leits
09.07.10, 13:50
mingid settidega lost connection ja "freez" asjad on v2gevad :D ja restart aitab softile. EI saa just arvuti syyks ka ajada. 2 duumaline 2.53ghz ja 4gb rammi .. mingid pohja korea poliitvangid on progend selle softi vist

Tigrano
09.07.10, 13:55
mingid settidega lost connection ja "freez" asjad on v2gevad :D ja restart aitab softile. EI saa just arvuti syyks ka ajada. 2 duumaline 2.53ghz ja 4gb rammi .. mingid pohja korea poliitvangid on progend selle softi vist

Jep, mul ka täna lost connectionit tegi, kaardid läksid king kongi suuruseks ja sulges softi, peab meeldima :biggrin:

Samas sellisel sajandil, selline soft irw, tõesti selline tunne jääb et mingi ongame boss ise proges kodus, for fun

0ttt
16.07.10, 13:25
Keegi oskab midagi lähemalt öelda selle muutuse kohta?
Dear xxx,

I hope you're doing well today! My name is Arturs Hotulev and I'm responsible for taking care of the more talented players here at Tower Gaming. I'm emailing you today to let you in on some important information regarding your Cash Game poker play.

A brand new system of player management is being implemented on July 15th, 2010. Under this new system, player points will be calculated differently. You may notice a change in your Cash Game rake and point generation. The changes are designed to reflect your personal level of play.

That said, Tournaments have remained untouched - and it's important to note their increasing value towards your bottom line. We have taken this change extremely seriously, and have therefore taken the necessary steps to help our most valued players get the absolute most out of their play.

Tigrano
16.07.10, 14:39
Täpselt ei tea aga olen kuulnud, et fishidele tehakse elu lõbusamaks ja regularidele sitemaks selle uue punktisüsteemiga aga seda näeme kohe varsti.

Tarmonator
16.07.10, 17:01
krt kas selle pärast tõstetigi mu vip level mingi aeg level 3'le?
sest ma pole elus teinud ära 8k punkti kuus mis level3 jaoks vaja on. peab jälgima kuidas need punktid tulevad...tunne on küll, et aeglasemalt.

mortalvombat
18.07.10, 12:50
On plaanis hakata mängima mingisuguses Ongame toas. Vabandust, kui seda on juba 100x küsitud aga ei taha teha valet otsust.
Mängin 600-900 ~10$ STT kuus, võib-olla plaanis FR'i peale üle minna.
Kõigepealt, affiliate pakub 45% rakebacki.

Ongames on ametlikult rakeback keelatud.

Suuremad grindierid saaks tahtmise korral ikka midagi tagasi, väiksemaltel grinderitel tänu vingetele promodele jookseb rakeback lausa miinusesse ja poleks nii või naa midagi tagasi saada.

Rääkisin boonustest selles lauses.

8x boonused ükskõik mis limiidis on ümberarvutatult umbkaudu 40% rakebacki + veel hunnik boonused.

Nende postide põhjal saan aru, et mängides Toweris 8x boonuseid saan igal juhul vähebalt 40% rb'i. (STTsid mängides ise arvutasin, et 62,5% isegi).
Reload boonuseid jagatakse piisaval tihti, et alati on midagi lahti mängida?

Läbi affiliate liitudes loobuksin lihtsalt nt tower hours promotionist, mis tundub väga nuts?:redface:
Tundub, et kõige parem oleks liituda Toweriga läbi mingi affiliateiga kes rakebacki ei paku. või on siiski parem võtta rakeback või mõni teine tuba?

Aitäh

0ttt
18.07.10, 12:59
Towerisse depo boonust vabastama ja nutcrackerit tegema ning kui soovid siis läbi affiliate pärast mõnda teise ongame tuppa RB konto teha.

levis
18.07.10, 14:26
Nende postide põhjal saan aru, et mängides Toweris 8x boonuseid saan igal juhul vähebalt 40% rb'i. (STTsid mängides ise arvutasin, et 62,5% isegi).
Reload boonuseid jagatakse piisaval tihti, et alati on midagi lahti mängida?

Viimasel ajal on reload boonused küll väga harva tulnud.
STT-de peal kui on 8xboonus, siis see teeb tõesti 62.5% rb.

Kui rahalaudu mängida, siis nad muutsid just oma süsteemi ja seda regularide suhtes veel kehvemaks.
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ongame-going-change-their-reward-system-827422/
Mingi X süsteem, kus fishid saavad rohkem punkte ja regularid vähem, mis on minu arvates üks suur nali kui see ikka tõsi on.
Süsteem ei ole enam üldse selge ega läbinähtav. Muidugi kui tuppa jäävad ainult fishid, siis polegi RB-d vaja, biidid mängu 20+bb/100 ja rikkus tuleb lol Samas ajalugu näitab, et igasugu imelike muudatuste järel muutuvad lauad hoopis tightimaks lol

Turniirimängijaid hetkel see uus süsteem vist eriti ei puuduta, niipalju vähemalt kontrollisin, et punkte tuleb ikka 1$ rake -> 5 punkti, mis teeb 8x boonuse korral 62.5% RB

Kuidas ja läbi millise saidi tasub liituda, seda ma kommenteerida kahjuks eriti ei oska. Nutcracker on nuts, toimub iga 3nädala tagant, hea mängija võiks arvestada siis umbes sellise ~400-500$ lisaboonusega kuus.

mortalvombat
19.07.10, 11:30
Kui oluline on see, et jõuaks first deposit boonuse lõpuni mängida praegu valida standard 200% kuni 500$ boonuse ja sellise vahel ->
$700 Exclusive Bonus:
200% of your initial deposit, up to $700 free
Released in $25 installments – 33 Days to clear
Clears at 8 Player Points per $1

Kas see veel kehtib, et kui ei jõua lõpuni mängida jään ilma mingist lvlist ja ei saa nii head reload boonust vms?

Tarmonator
19.07.10, 11:39
no vabaneb 25$ kaupa ehk siis iga 200 punkti kohta tuleb kontole 25$.
kui lõpuni valmis ei jõus, siis midagi ei juhtu.
ja kui sa stabiilselt nl100+ ei mängi, siis sa seda 33 päevaga ei vabasta.

ropka11
19.07.10, 11:53
tundub nii,et see 8korda boonus enam ei toimigi.Näitab küll, et boonuspunnid jooksevad aga vist 25$ küll arvele ei tulnud kui vabastatud sain.Keegi kinnitab või.Või keelelgi juba mingi uus boonussüsteem jookseb.
Sain ka kirja arturs-ilt, et võta ühendust ja lepime your loyalty rewards personally.Kirjutasin siis, et mis te pakute ja wtf mis ma vastuseks sain, et a la proovi ülejäänud kasiinomänge ka

Tarmonator
19.07.10, 12:06
minul küll tuli veel eile üks 8x reload boonuse vabastatud osa arvele.
aga arturs kirjutas mullegi ja nagu korralik leedukas või mis iganes ta on arvas ta, et minu ingliskeelse kirja peale on standard vastata vene keeles.
aga punktid ise kogunevad küll minu meelest aeglasemalt kui varasemalt...

Tigrano
19.07.10, 12:44
See uus süsteem on mingi nali, millest midagi veel aru ei saa ja kõige hullem on et mängijatel kellel on vanad diilid Toweriga võivad hoopis nendest ilma jääda.

Ning see Arturs on mingi nali praeguse seisuga, sest saadab vastuseid mingis valmiskirjutatud mass meilidena.

Vanad 8x boonused peaks küll veel vabanema aga kas vabanemad sarnase kiirusega on nüüd küll raske öelda ennem, kui pole ise punnide suhet välja arvutanud.

Nagu kombeks oskab Ongame üks kord aasta jooksul kõik segi ajada ja täieliku segaduse korraldada. Kõige parem on nendel kes üritasid mingit vip staatust välja grindida või midagi, siis nüüd tuleb välja, et väga kasu sest küll ei saa enam olema.

Spewmonkey
19.07.10, 17:30
Eile sirvisin igavusest veits 2p2's seda ongame teemat, esialgse info kohaselt pidi umbkaudu 30% aeglasemalt punkte tulema võitvatel mängijatel. Kes ei tea, siis kaotavad mängijad saavad nüüd rohkem punkte kui varem ja võitvad mängijad vähem, aga Ongame mingit konkreetset infot ei avalda, ajavad mingit ümmargust iba. Kes tahab, siis võib ise läbi lugeda: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ongame-going-change-their-reward-system-827422/

BuildUp
20.07.10, 20:53
Ma mõtlesin jah, miks mul see depo boonus nii aeglaselt vabaneb. Solid teema ikka.

ropka11
20.07.10, 21:25
Nüüd jooksis ongame pange ka veel.Vähe sellest, et enda arvuti ei jõua ongame õieti jooksutada.Krt tehku oma soft korda siis hakkaku oma geniaalseid ideid genereerima.Ma ei saa aru kuidas nii lambist võib üldse reegleid muuta.Kes on arvestanud depo boonuse vabastamise ajaga, mõnes kohas antakse kogu depo boonus alles peale vabastamist kätte.Krt see on ikka hea idee-järgmiseks hakatakse fishidele paremaid kaarte jagama.No kui see rakejagamine juba võimalik on sii miks-mitte kaartidega.Ajuvaba

Tigrano
20.07.10, 21:55
Nüüd jooksis ongame pange ka veel.Vähe sellest, et enda arvuti ei jõua ongame õieti jooksutada.Krt tehku oma soft korda siis hakkaku oma geniaalseid ideid genereerima.Ma ei saa aru kuidas nii lambist võib üldse reegleid muuta.Kes on arvestanud depo boonuse vabastamise ajaga, mõnes kohas antakse kogu depo boonus alles peale vabastamist kätte.Krt see on ikka hea idee-järgmiseks hakatakse fishidele paremaid kaarte jagama.No kui see rakejagamine juba võimalik on sii miks-mitte kaartidega.Ajuvaba

Olen sarnasel seisukohal, et kaua võib nii mängijatega lollitada. Iga aastal tehakse mingi suur muudatus, mis muudab kogu vip süsteemi jne, et regularidele tõmmatakse aastas korra või paar täiega vesi peale.

See näitab, et regularidest ei hoolita ja ajavad oma fishi jura ehk tuleb sealt varvast lasta ja nutcrakerit mängida niikaua kui seda on.

Ei imesta kui varsti tõesti jagatakse fishidele kaarte ka juba :biggrin:

Spewmonkey
21.07.10, 01:03
A selle nutrackeri kohta tahtsin küsida tegelt millalgi. Kas selle jaoks on mingid eeltingimused ka või võin lihtsalt raha peal hoida kontol ja ainult nutrackeri ajal mängida?

levis
21.07.10, 01:13
A selle nutrackeri kohta tahtsin küsida tegelt millalgi. Kas selle jaoks on mingid eeltingimused ka või võin lihtsalt raha peal hoida kontol ja ainult nutrackeri ajal mängida?
Ainult kui liitunud läbi restricted affiliate rakebacki nimel, siis ei saa oselda, aga muidu küll mingeid piiranguid pole. Samas võiks olla mingid piirangud, aga ju siis massiliselt ei ole selliseid, kes ainult nutcrackerit mängivad.

ranka
23.07.10, 17:25
Sain täna kirja.

Hi,

Information regarding Ongame rake system changes

A new algorithm called "Essence" has been introduced. The Essence algorithm
measures each player’s overall contribution to the poker ecology.

Essence takes the following issues into account:

* the player's style of play, pot contribution and skill level
* the long-term effects different players have on each other

The purpose of this new procedure is to evaluate a player's true value - to
assign the correct rake amount - and to ensure long-term relationships
between affiliates and ongame poker sites.

All players are valuable within the poker ecology, which is why ongame will
not use any form of penalties or sanctions to ensure a healthy balance. By
using Essence to assign rake on an individual player level that is not
purely based on activity, ongame will ensure that there are incentives to
attract all types of player, and that no players will be unprofitable.

levis
23.07.10, 18:27
Ranka sul nendes asjades mõte jookseb hästi, võib-olla viitsid seletada, et miks Ongame sedasi käitub? Ma mõtlen, et miks nad pidevalt peedistavad regulare ning muidu võitvaid mängijaid, miks süsteem muudetakse haiglaselt läbipaistmatuks, miks ei soosita multi-tablemist.
Ma ei tea, aga võib-olla Ongame poliitika on läbi aegade olnud selline, et tuleb hoida iga hinnaga tuba võimalikult fishine, sest see garanteerib turule püsima jäämise ning meelitab ligi regulare, olgu siis süsteem regulare soosiv või mitte. Ning viimasel ajal võib-olla kolis sinna liialt regulare ja nad üritasid süsteemi muuta kui kukkusid boonust-rb'd kärpima jne., aga ei saadud soovitud tulemust ja nüüd siis ollakse platsis uue müstilise süsteemiga.
Minule on jäänud igatahes pikemat aega mulje, et nad üritavad vägisi laeva karidele ajada, aga ikka ja jälle see ei õnnestu lol
või õnnestub?
http://www.pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=Ongame&ab=25555740
See 6 month trend jookseb kõikidel suurematel saitidel alla... , süüdi vist suvi põhjapoolkeral?

ranka
23.07.10, 18:36
Kindlalt on suve käpp mängus ja samal ajal ka riikide karmistuv poliitika online pokkeritubade vastu ning ehk ehk ehk ei ole enam pokker fishidele nii atraktiivne kui vanasti.

Aga kuidas praegune rakeback süsteem ei soosi regulare? Ma nagu sain aru, et praegune süsteem eriti ei soosi break-even super-tight regulare?

EDIT: ja kui statrsis oleks näiteks contributed RB meetod siis tõenäoliselt botid oleksid seal kahjumlikud kuna nad on lihtsalt liialt tightid ja genevad reiki suht vähe.

levis
23.07.10, 18:44
Aga kuidas praegune rakeback süsteem ei soosi regulare? Ma nagu sain aru, et praegune süsteem eriti ei soosi break-even super-tight regulare?

Kas uue süsteemiga pole nii, et mida suurem on mänguline kasum, seda vähem hakkad punkte saama.

Tigrano
23.07.10, 18:54
Kas uue süsteemiga pole nii, et mida suurem on mänguline kasum, seda vähem hakkad punkte saama.

Nii peaks olema jah, et mida rohkem võidad seda vähem saab ehk paras skeemitamine. Hea võimalus ju raha mitte tagasi maksta ja skeemitada sellega, et väidetavalt läheb pappi rohkem fishidele :biggrin:

ranka
23.07.10, 18:56
Ma ei oskagi seda öelda aga tundub, et see süsteem soosib loose mängijaid, kes mängivad vähem, kes anyway palju reikbackist ei sõltu.

ranka
23.07.10, 18:59
Samas kui ma oleks pokkeritoa omanik siis ma kindlasti kasutaks contributed rakeback süsteemi, et soosida break-even nitte. Küll aga annaks osadele massgrinderitele suuremat reakbacki, et nad rohkem mängiks ja hoiaks laudu elus.

mortalvombat
27.07.10, 10:46
Nutcrackeri ajaks 1/2$ fixed limitit mängima minna oleks väga loll idee, kui varem pole eriti mänginud seda?
Ja kas käe paranemiseks loetakse seda, kui nt. 2 paari -> full house või juba kickeri paranemist?

Tigrano
27.07.10, 11:01
Nutcrackeri ajaks 1/2$ fixed limitit mängima minna oleks väga loll idee, kui varem pole eriti mänginud seda?
Ja kas käe paranemiseks loetakse seda, kui nt. 2 paari -> full house või juba kickeri paranemist?

NL 12 lauaga peaks suht tihti normi täis saama, ei näe pointi fixed limitisse ronida.

Kikker ei saagi paraneda, sest käsi peab moodustuma kahest holekaardist ehk näiteks 10j floppad 10jx kaks paari ja see jääb kaheks paariks, siis saad pappi aga kui 10j ja floppad 1010x kolmiku siis see ei lähegi üldse arvesse.

mortalvombat
27.07.10, 11:16
NL20 peaks saama 40 kätt ju, et max summat saada. FL'is saaks bankrolli järgi mängida.

Väljendasin valesti end. Mõtlesin nii, et kas situatsioon kus käes J T, floppi J T 3, turn K, river A läheb arvesse?

Tigrano
27.07.10, 11:25
NL20 peaks saama 40 kätt ju, et max summat saada. FL'is saaks bankrolli järgi mängida.

Väljendasin valesti end. Mõtlesin nii, et kas situatsioon kus käes J T, floppi J T 3, turn K, river A läheb arvesse?

Jep läheb küll arvesse.

Me mängime tavaliselt nutcrakerit nl100 ja seda 20-40bb sisseostuga sest siis on hea limpida seal ja kui SD käega läheme, siis saab ka veel raha võita, kui kätt mucki just ei lase.

NL100 vaja ainult 8 kätt, mis peaaegu alati tuleb täis.

mortalvombat
27.07.10, 15:08
Nii et soovitad pigem shortstackida NL100 kui FL'i?
Mida sa mängustiilis muudad selleks ajaks?
Shortstackides peaks imo ootama premium starting hande ja siis agressiivselt chipid sisse saama, aga nii ei pruugi eriti kvalifitseeruvaid käsi saada ju.

Tigrano
27.07.10, 15:16
Nii et soovitad pigem shortstackida NL100 kui FL'i?
Mida sa mängustiilis muudad selleks ajaks?
Shortstackides peaks imo ootama premium starting hande ja siis agressiivselt chipid sisse saama, aga nii ei pruugi eriti kvalifitseeruvaid käsi saada ju.

Ei oska seisukohta võtta fixed limiti osas ehk kindlasti tasub ja veel rohkem tasub kindalsti veel 5maxi mängida ehk saad ju rohkem käsi läbi mingitud h.

No ühtegi korda ei tõsta preflop, olgu kasvõi aa, kk ehk siis kõikide paardega limbin 22-aa, pos limbin kõikide suited saastaga, samuti btn et flopata nä mast või 2 paari.

Stiilinumbrid on tavaliselt 24/0 või midagi sellist :biggrin:

minuraha
27.07.10, 21:05
Sooviks abi. HEMis näitab ilusti kõik ära, aga lauas ei viska HUDi lahti, mis võiks olla probleem? Ette tänades1

Tigrano
27.07.10, 21:38
Sooviks abi. HEMis näitab ilusti kõik ära, aga lauas ei viska HUDi lahti, mis võiks olla probleem? Ette tänades1

Ehk mingi viimane update vaja teha, sest ongames pole kunagi midagi vajutanud peale auto impordi ja hud käivitub alati ise.

Mõnikord ainult hangub ja vaja oodata mingi paar minutit ennem kui statid lauale tulevad.