PDA

View Full Version : Ongame pokkeritoad



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5

minuraha
27.07.10, 20:50
Ehk mingi viimane update vaja teha, sest ongames pole kunagi midagi vajutanud peale auto impordi ja hud käivitub alati ise.

Mõnikord ainult hangub ja vaja oodata mingi paar minutit ennem kui statid lauale tulevad.
See ei tohiks ka probleem olla, enda arust on mul kõige uuem versioon. (1.10.01?)

ropka11
27.07.10, 20:51
Mul ka vahepeal tükk aega ei tule.Litsu Hud option-relaunch HUd mitu korda.
Täna olevat ongame-sse Betfairi fishid sisse lastud.

Tigrano
27.07.10, 20:53
Mul ka vahepeal tükk aega ei tule.Litsu Hud option-relaunch HUd mitu korda.
Täna olevat ongame-sse Betfairi fishid sisse lastud.

Jah, tänase seisuga peaks olema tõesti Betfairi fishid kohal.

minuraha
27.07.10, 21:19
Mul ka vahepeal tükk aega ei tule.Litsu Hud option-relaunch HUd mitu korda.
Täna olevat ongame-sse Betfairi fishid sisse lastud.
Tere, ma olen Betfairi fish!:biggrin:

Tarmonator
27.07.10, 21:55
Tere, ma olen Betfairi fish!:biggrin:

Tere

N/S/L

minuraha
28.07.10, 18:43
Närvi ajab juba, et see sitane hud ei tööta. Ei oska enam proovida ka midagi.

ropka11
28.07.10, 18:48
Lämme NL 200 SS happy houri donkama.Aega paremini käsi valida ei pea iga s..... mängima

Tigrano
28.07.10, 19:26
Lämme NL 200 SS happy houri donkama.Aega paremini käsi valida ei pea iga s..... mängima

Pole niiplaju rolli toweris :biggrin:

hoss23
28.07.10, 19:34
See ei tohiks ka probleem olla, enda arust on mul kõige uuem versioon. (1.10.01?)

see versioon nüüd küll kõige uuem pole, oled nats ajast maha jäänd :D

http://www.holdemmanager.com/store/downloads-manuals.php

leiad 1.11.03 versiooni

minuraha
28.07.10, 20:59
see versioon nüüd küll kõige uuem pole, oled nats ajast maha jäänd :D

http://www.holdemmanager.com/store/downloads-manuals.php

leiad 1.11.03 versiooni

See sai ka juba mõni aeg tagasi tehtud, endiselt muutuseta.

levis
28.07.10, 21:26
Läbi see nali, 8 kätt koos 50 minutiga (12 lauda)
Mänguga isegi pluss 90 seekord, mis on igati cool!! :)

Tigrano
28.07.10, 21:27
Läbi see nali, 8 kätt koos 50 minutiga (12 lauda)
Mänguga isegi pluss 90 seekord, mis on igati cool!! :)

Tubli, sain ka 400$ vist aga mäng nagu jälle miinuses, paar maksin meelega ja paar tõmmati ära ja nii see läheb aga kasum peaks tulema mingi 270$ et ei ole mõtet vinguda ka.

ropka11
28.07.10, 21:27
Krt Hem pani pange ühe võidu käe ajal.Ja HEM ei ole seda kätt salvestanud kust ma selle käe kätte saaks.Documents and settings alt ei leia

Tigrano
28.07.10, 21:30
Krt Hem pani pange ühe võidu käe ajal.Ja HEM ei ole seda kätt salvestanud kust ma selle käe kätte saaks.Documents and settings alt ei leia

Mitte kuskilt ei saa minuarust, mine samasse lauda ja võta sealt histori lahti ja klõpsi siva tagasi :)

ropka11
28.07.10, 21:31
Krt Hem pani pange ühe võidu käe ajal.Ja HEM ei ole seda kätt salvestanud kust ma selle käe kätte saaks.Documents and settings alt ei leia

EDIT üles leidsin

Tarmonator
28.07.10, 21:33
9 kätt ja 350$ hittisin enda arvutuste kohaselt. mänguga -34$
nl100 ja nl50 segamini.
pole kaua-kaua seda promo mänginud, mõned strateegilised vead olid mis järgmiseks korraks kõrvaldatud saavad :D

levis
28.07.10, 21:33
C:\Users\$USER-PROFILE$\AppData\Local\P5\TowerGaming\handhistory
failist saab ka ikka kui oskab otsida.

ropka11
28.07.10, 21:48
C:\Users\$USER-PROFILE$\AppData\Local\P5\TowerGaming\handhistory
failist saab ka ikka kui oskab otsida.

F.... seal on mingi viimase poole tunni käed, see käsi toimus enne.
Jääbki selle käe eest vist saamata.

Muidu tuli 2kätt ainult NL200 mingi 4 korda paranes käsi riveriks.No küll ajab närvi kui vaja ei ole siis tuleb.Mänguga -6$

mortalvombat
28.07.10, 22:31
1. kord mul ka läbi.
Mängisin NL100 SH, 10 lauda enamus ajast. Mänguga -25, kuigi endale tundus, et oleks pidand nagu plussis olema. Aga peab meeldima kuna varem pole NL100 mänginud ja eriti SH veel.
Enne kui saatma hakkan küsin igaks juhuks üle veel. Käes 44, lauda KK8 A Q, läheb ikka arvesse?
Kui läheb, siis kokku 13 kätt millest 3 läksid mucki kogemata :S

ropka11
28.07.10, 22:39
See küll ei lähe.Oleks käes olnud 4K lauda K48 AQ siis küll.kas shorthanded tohtis üldse mängida

mortalvombat
28.07.10, 22:47
Fakk, ei lähegi?

The minimum required hand to qualify for this promotion is two pairs. After the flop a player must have at least two pairs, using both hole cards to qualify. If the player’s hand improves through the turn and river, he/she DID NOT flop the nuts and is no longer eligible to receive the prize.

On ju mõlemad pocket kaardid kasutuses, pärast floppi 2 paari ja käsi ei parane.

levis
28.07.10, 23:29
läheb küll, mul enamus ongi sellised.
Kui vaadata kickerit, siis käsi paraneb, aga seda nad õnneks ei arvesta.
up to 400$ saab, seega NL100 pealt 8 kätt, aga igaks-juhuks tasub saata kõik käed :)

ropka11
29.07.10, 10:09
läheb küll, mul enamus ongi sellised.
Kui vaadata kickerit, siis käsi paraneb, aga seda nad õnneks ei arvesta.
up to 400$ saab, seega NL100 pealt 8 kätt, aga igaks-juhuks tasub saata kõik käed :)

Krt kus on pappi saamata jäänud siis.Sellepärast tee saategi niipalju käsi siis.
Mul on küll ikka päris täpselt järge aetud seal.
Jätsin isegi sellise käe saatmata K4 K45 10 10

Crashi ajal mängitud käe ID-d kätte ei saanudki.Handhistorys olid ainult käed peale crashi.panin neile kirja ka, et mis s... soft teil on panin kellaja millal crash toimus HEM-i järgi - mingi 2 minutit on HEM-is vahelt ära jäänud-et kas nemad näevad seda kätt.Näiss.

Krt no selle stiiliga ei tulnud NL 200 ka mingeid punkte.
Ma arvan, et isegi poole vähem punkte tuleb kui normaalselt mängida happy houri ajal veel vähem.Keegi on arvutusi teinud.Täiskuu uue süsteemiga täis tuleks siis võiks arvutada.

mortalvombat
29.07.10, 10:36
Hetkel Point shopis selline asi:
Your Points for Cash rewards will start when your final queued bonus is finished.
Points: 12.00 Cash: $4.00 Progress: 12.00 Points Required

12 punkti kohta 4$ tähendab, et nad hakkavad peale maksma ju või on see hetkel mingi näidis ainult ja kui boonuse ära lõpetan tulevad teised numbrid sinna?

Tigrano
29.07.10, 11:28
Hetkel Point shopis selline asi:
Your Points for Cash rewards will start when your final queued bonus is finished.
Points: 12.00 Cash: $4.00 Progress: 12.00 Points Required

12 punkti kohta 4$ tähendab, et nad hakkavad peale maksma ju või on see hetkel mingi näidis ainult ja kui boonuse ära lõpetan tulevad teised numbrid sinna?

See pakkumine on kahtlane tõesti, mul näiteks on 630 punni ja saan 30$ :biggrin:

air343
29.07.10, 11:46
Mu arvuti näitajad on: 3gh prose, 2g ram ,250mb videokaart - on see piisav ,selles toas mängimiseks(max 9 lauda) ja kas eraldi rakebacki võimalik ka saada?

Tarmonator
29.07.10, 12:41
irw mul on pointshopis pakkumine 7833 punkti ja 7$
päris naljatilgad

Aadu
29.07.10, 13:40
Tohohoh
http://www.insidepokerbusiness.co.uk/poker/news/313/bwin-and-party-to-merge.html

Aadu
29.07.10, 13:40
Tohohoh
http://www.insidepokerbusiness.co.uk/poker/news/313/bwin-and-party-to-merge.html

0ttt
29.07.10, 14:14
Mu arvuti näitajad on: 3gh prose, 2g ram ,250mb videokaart - on see piisav ,selles toas mängimiseks(max 9 lauda) ja kas eraldi rakebacki võimalik ka saada?

Oleneb mis protsessor on. Igaljuhul mul on ka 3ghz aga üsna (6 aastat) vana protsessor ja saan mängida 4 lauda normaalselt max 5.

levis
29.07.10, 15:05
....
Mul on küll ikka päris täpselt järge aetud seal.
Jätsin isegi sellise käe saatmata K4 K45 10 10
...

See käsi ei lähe arvesse.
Tegelikult on süsteem väga lihtne, sa pead floppama 2 paari või parema (kasutades mõlemat taskukaarti) ja käsi ei tohi paraneda järgnevate tänavatega. Kui juhtub nutcracker käega kaotama, siis peab kindlasti showdownil näitama oma kätt vastastele, sest muidu käsi arvesse ei lähe.

Näiteks käes 22 ja board AAJQK, siis see käsi läheb arvesse.
77 board 558A8 ei lähe, sest riveris on 5577A asemel juba 7788A
K4 K45TT ei lähe samal põhjusel.

Tigrano
29.07.10, 17:21
See käsi ei lähe arvesse.
Tegelikult on süsteem väga lihtne, sa pead floppama 2 paari või parema (kasutades mõlemat taskukaarti) ja käsi ei tohi paraneda järgnevate tänavatega. Kui juhtub nutcracker käega kaotama, siis peab kindlasti showdownil näitama oma kätt vastastele, sest muidu käsi arvesse ei lähe.

Näiteks käes 22 ja board AAJQK, siis see käsi läheb arvesse.
77 board 558A8 ei lähe, sest riveris on 5577A asemel juba 7788A
K4 K45TT ei lähe samal põhjusel.

Jep nii on, ma ka unustasin kunagi selle mucki näitamise ära ja jäi insta raha saamata käe eest :biggrin:

mortalvombat
31.07.10, 15:15
Point Shop näitab nüüd juba 5$ 10 punkti eest, peab ikka mingi viga olema.

Kui kiiresti cashoudid tavaliselt aega võtavad? On lootust, et reedel päeval tehtud saab pühapäeva hommikuks kätte või nädalavahetusel üldse asi ei toimi?

Kas keegi mingeid mode ja teistsuguseid layoute ka kasutab? ise olen otsinud aga leidnud ainult vana softi jaoks.

levis
31.07.10, 15:59
.........
Kas keegi mingeid mode ja teistsuguseid layoute ka kasutab? ise olen otsinud aga leidnud ainult vana softi jaoks.

Sealt leiab:
http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/ongame-some-not-professionally-made-ported-mods-2081/index99.html
Näiteks see:
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=20243620&postcount=1420
Softis valida settings/show avatars, siis saab vahetada tumeda tausta sinise vastu.

*.xml saab näiteks sealt:
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=20231896&postcount=1411


Kui 10ne punkti eest antakse 5$ kontole, siis oled varsti rikas!

ropka11
02.08.10, 20:08
Huvitav küll mul tuleb alguses punkte rohkem ja pärast võetakse maha.Mitu korda juba seda täheldanud

Tigrano
02.08.10, 20:58
Huvitav küll mul tuleb alguses punkte rohkem ja pärast võetakse maha.Mitu korda juba seda täheldanud

No hakkasid võitma liiga palju vist ja kohe võteti maha, ahhahah :biggrin:

Tarmonator
03.08.10, 17:28
Huvitav küll mul tuleb alguses punkte rohkem ja pärast võetakse maha.Mitu korda juba seda täheldanud

kui sa jälgid player points this month, siis minu arust seal kajastub jooksva kuu punkte. ehk siis jooksvad 30 päeva vms.
mul ka nii olnud, et ühel päeval on ütleme 1000 punkti ja kui pole 2 päeva mänginud, siis on mingi 800 vms

air343
04.08.10, 23:57
Kuidas toweris SNGdega on, võrreldes nt starsi/tildiga? Huvitab rohkem micro

levis
05.08.10, 01:04
Kuidas toweris SNGdega on, võrreldes nt starsi/tildiga? Huvitab rohkem micro
up to 10$ on väga fishine võrreldes Starsiga.
Turbo STT-de rake on veidi tappev 10%-ti, sest blindid 3min ja anted kah, paras loto.

air343
05.08.10, 01:17
okei selge aga traffikut ka ikka jagub?

levis
05.08.10, 01:44
okei selge aga traffikut ka ikka jagub?
Jah, peamiselt õhtuti.

mortalvombat
05.08.10, 07:10
trafficut on 10$ ja 5$ omades piisavalt minu arust, eriti õhtuti. hommikuti peaks 2 limiiti korraga mängima, kui tahta lauad kiiresti lahti saada. nonturbod tulevad tunduvalt aeglasemalt täis kui turbod.
mina olen küll päris palju võitvaid regulare kohtand 10$ sngdes, vahel lased 4 regiga koos, ja kui oodata ei taha siis raske vältida ka neid

0ttt
18.08.10, 21:18
Tänane Nutcracker: 6 lauda, 7 kätt, mänguga +30 ja kokku +135. Pole paha tunni aja eest :D

mortalvombat
18.08.10, 21:22
Mul 10 lauda, 9 kätt, mänguga -75 ja kokku +325$. Peab meeldima kuna mängin üle BRi limiiti mida üldse ei biidi.

See oli viimane Nutcracker ka? Toweri lehel uue aega ei näita, või uuendatakse seda iga kuu alguses?

0ttt
18.08.10, 21:29
Mul 10 lauda, 9 kätt, mänguga -75 ja kokku +325$. Peab meeldima kuna mängin üle BRi limiiti mida üldse ei biidi.

See oli viimane Nutcracker ka? Toweri lehel uue aega ei näita, või uuendatakse seda iga kuu alguses?

Ei tahaks uskuda et see viimane. Mul Toweris ainult roll selleks et nutcrackerit teha. Ostsin 10.5 taala NL30 sisse oma 42 BR'ga :D

Tigrano
18.08.10, 21:39
Mul 10 lauda, 9 kätt, mänguga -75 ja kokku +325$. Peab meeldima kuna mängin üle BRi limiiti mida üldse ei biidi.

See oli viimane Nutcracker ka? Toweri lehel uue aega ei näita, või uuendatakse seda iga kuu alguses?

Loodame, et ei ole viimane aga tõesti uuendatud seda tabelit ei ole.

Ise sain ka 400$ ja mänguga -50$, ikkagi tore.

ropka11
19.08.10, 11:12
Et kõik ilusti ära rääkida peab alustama algusest.Nädala alguses jooksin nagu jumal 16BI kahe päevaga.Suured paarid lendasid siia-sinna.Setid maksti kinni.Istusin laudades nigu kunn.Nii head kaardijooksu pole ammu olnud.Ja saabus kolmapäev kohe alguses oli näha, et miski nigu mäda.Tegin ühe sessi ära kaotasin küll ainult üle ühe BI aga tundsin, et nüüd ma saan eest ja tagant nende kahe päeva eest.Järgmise sessi tegin juba madalamas limiidis, et grindin selle pasa välja seal sain miinus 3BI.Ei olekski enam seepäev mänginud aga ei saa ju tower hoursi mööda lasta.
Ja õhtu siis NL200 mänguga 290miinust ja sain ainult ühe käe.70-ga ostsin sisse.Kas ongames miinimumiga ei saa enam sisse osta.Uskumatu pask.Flopist check-raise top pairiga ja kogu aeg imeti mingi rida välja.See tower hour ajab parajalt tilti ka, ühed samad näod varastavad kogu aeg - ei saa vastu ka panna.Ükskord panin Sb 55-ga all in, et buttonile nagu õpetuseks ära näpi mu blinde kogu aeg kui üks ei olnud viitsinud BB ära oodata ja buttoni ilmselge vargus oli.Aga rsk BB leidis JJ.Shit happens.

Tigrano
19.08.10, 11:19
Ongame muutis oma miinimum buy-inni 35BB peale ehk enam ei ole 20bb shorte meil laudades.

Mängin ikka nl100 nutcrakerit, enamus kordadest ju tuleb 8 kätt täis.

edit: kui seda ikka toimub veel.

ropka11
19.08.10, 11:26
Ükskord varem oli neil ka see tower hoursi tabel suht tühi.Mõtlesin juba siis, et lõpetavad ära.Loodame, et toimub ikka.

BuildUp
20.08.10, 23:52
See nutcracker on tegelt jube tilt, aga eks ta midagi ikka toodab.

Tahtsin küsida seda, et mis te arvate kas nüüd tasub ntks 35bb deep callida shove kui sul 55 ja laud ntks 224 ( nutcrackerile vastav käsi) või vastase suure beti korral võiks isegi foldida?

20bb juures on see imo ok, aga 35bb juures juba paneb mõtlema ja viimasel tower houril oli eriline nuss sellega, et kõikidel laudadel oli küll muck all hands maha võetud, aga ikka 2 kätt ei lugenud ja meilil vastati et need muckiti showdownis. Et sellest vist nüüd ka ei piisa et linnuke eest maha võetud on, pead "show" vajutama showdownis.

Money, Tilt, Money, Tilt...

levis
21.08.10, 00:12
Ma foldin küll vahel potensiaalse nutcrackeri käe flopis või isegi turnis, seda peamiselt sessi algul kui on lootus 8 kätt ka valutumalt kokku saada. Ei pea ilmselgelt taga olles riskima +turnis on ütleme kuskil 8 outi, et käsi paraneb, aga ikkagi kaotad. Samas vahel on üsna 50/50, et milline otsus just parim on :)

Yup, sellest üksi ei piisa kui linnuke maas, peab "show" vajutama.

mortalvombat
23.08.10, 07:58
Kuidas nende freerollide ja loyalty turniiride ticketite kasutamine käib? koguaeg tuleb meili peale mingeid kirju ja cashieris näitab ka mingeid pileteid aga clientis neid kunagi üles ei leia.

Tigrano
23.08.10, 08:17
Kuidas nende freerollide ja loyalty turniiride ticketite kasutamine käib? koguaeg tuleb meili peale mingeid kirju ja cashieris näitab ka mingeid pileteid aga clientis neid kunagi üles ei leia.

Seal emailis, mis sulle saadetakse on kuupäevad antud, tavaliselt freerollid on 5-8 kuu alguses alates 500$ turnast kuni 2000$ freerollini

Loyalty freeroll peaks olema kohe kuu alguses ole hea vaata täpsemalt toweri turnade ajakavast ise järgi.

mortalvombat
23.08.10, 09:09
Toimumisaeg on teada jah, aga kui filtritesse panen loyalty siis tuleb tühi leht lihtsalt.

Tigrano
23.08.10, 09:44
Toimumisaeg on teada jah, aga kui filtritesse panen loyalty siis tuleb tühi leht lihtsalt.

Ega nad tekivad jah lobysse mingi x aeg ennem ainult.

0ttt
23.08.10, 13:16
Viimasel ajal ei saadeta pileteid automaatselt kontole ka. Tuleb enne turniiri algust sealt tower supportist küsida (see väike aken pokkerikliendis)

liewec
29.08.10, 04:46
kõrge rb meelitab ikka korralikult rege ligi ma eeldan

mortalvombat
29.08.10, 09:32
Kas see rb, mida pakutakse = % sellest, mida ma reaalselt maksan, või arvutatakse ikkagi enne samamoodi ringi nagu boonuspunktide jagamisel?

Tigrano
29.08.10, 09:45
Ongame teeb viimased aastad kõik selleks, et keegi mingeid ime rakebacke enam ei saaks. Kellel vanast ajast mingi diil jne, siis isegi neid juba muudetakse oma uue poliitikaga.

Rakebacki otseselt keegi ei tohi pakkuda, kui mõni affiliate pakub, siis seal on fixed rakeback, kus on määratud konkreetne % mida saad aga siis tavaliselt ei saa teistel magusatel promodel osaleda.

Ongames on tavaliselt 8x boonused, mis aga uue süsteemi järgi ei ole enam cashi mängijatele vana u 40% rakeback vaid jaguneb kuidagi võitvatele vähem ja kaotajatele rohkem. Sellest pole veel täpselt aru saanud aga punktid tulevad küll juba aeglasemalt ehk 8x boonus ei ole enam minul u 40% kindlasti mitte.

mortalvombat
29.08.10, 10:21
Neid skinne on piisavalt palju ju, et saada rakeback kuskile, kus on jamad promotionid. Toweri promodest obv ei tahaks ilma jääda.

Tupsik
29.08.10, 10:25
Minul on 8x boonus peale uuendust ca 29% rakebacki olnud.

Tigrano
29.08.10, 10:30
Neid skinne on piisavalt palju ju, et saada rakeback kuskile, kus on jamad promotionid. Toweri promodest obv ei tahaks ilma jääda.

Sellesuhtes õige jutt.

MarekMonk
29.08.10, 18:41
Tere

On plaan vahetada pokkerituba. Mõtlesin, et proovin towergamingu platvormi.

Olen veits algaja neis asjades ja tahaks liituda ka seal rakeback programmiga. Ntx läbi pokkeriprode lehekülje.

Äkki keegi viskab mingise õpetuse ülesse.
Pikalt laialt pole vaja seletada. Piisab vaid steppidest mida tegema peab. Algusest peale siis.

Tänud ette!

MarekMonk

ristijeesus
29.08.10, 18:51
Algusest peale siis.

Alustaks ehk teema lugemist algusest peale?

MarekMonk
29.08.10, 19:08
Ma juba arvasingi, et selline vastus tuleb.

Tramaeivõi siukeseid asju lugeda.

Pask

Tigrano
29.08.10, 19:14
On olemas foorumi Towergamingu link esimeses postituses aga mingit rakebacki läbi meie Towerisse kahjuks anda ei saa.

Seal on liitumisboonused, mis on rakebacki eest alguses ja pärast on vaja tihti sebida suppordist 8x boonuseid, sest nii lihtsalt ei taheta neid enam igayhele anda.

Vahest saab aidata mõne boonuse sebimisel või midagi sellist, kui liitute läbi foorumi linkide aga muuks praegu võimu ei ole, sest Toweris ei taheta enam väga lihtsalt boonuseid anda ennem kui VIP levelil vähemalt ei ole.

Samuti promod on nii head madala limiidi mängijatele, et isegi kui saaksite mingit rakebacki, siis see jookseks pea kõigil miinusesse, sest saate rohkem boonuseid, kui genereerite raket.

liewec
29.08.10, 23:57
No kuna seal on rb % suht kõrge siis rakeback peaks vähemalt normaalne olema ju. On mõned saidid kust saab paremini ka?

E: Kus on parim rakeback iga daala kohta mis ma poti panen.. ütleme NL100 suurim BI

Tarmonator
31.08.10, 00:16
sellest kuust max nutcrackeri boonus 200$?

mortalvombat
31.08.10, 05:59
200$ max per hand, kokku ikka 400$

Tarmonator
31.08.10, 07:38
200$ max per hand, kokku ikka 400$

oh jah, niipalju siis tähelepanelikusest:redface: ty

doomslang
02.09.10, 15:12
Mu PT3 näitab palju suuremat profitit kui mul tegelikult on. Kas Ongame ei arvesta rake vms?

Tigrano
02.09.10, 15:21
Mu PT3 näitab palju suuremat profitit kui mul tegelikult on. Kas Ongame ei arvesta rake vms?

Osad käed lähevad lihtsalt kaduma, see standart seal ikka veel.

HEM samuti raket päris täpselt ei arvesta.

Spewmonkey
06.09.10, 15:54
Viimased kontrollküsimused siis: et nutcrackerist osa võtta ei tohi üldse affiliate kaudu liituda või ei tohi rakebacki pakkuva affiliate kaudu liituda? Millal crackitud raha välja makstakse? Kaua cashoutid moneybookersisse aega võtavad?

levis
06.09.10, 17:27
Viimased kontrollküsimused siis: et nutcrackerist osa võtta ei tohi üldse affiliate kaudu liituda või ei tohi rakebacki pakkuva affiliate kaudu liituda? Millal crackitud raha välja makstakse? Kaua cashoutid moneybookersisse aega võtavad?
Ikka vist rakebacki affiliated tapavad need boonused, aga ma ei tea ka täpselt.
Cashoutid MB-sse võtavad tavaliselt umbes 3-5 päeva.

Millal crackitud raha välja makstakse?
Kui suudad nende võrku häkkida ja raha oma kontole crackida ja vahele ei jää, siis läheb umbes 3-5 päeva MB-sse.

Spewmonkey
06.09.10, 19:28
Millal nutcrackerist saadav boonusraha Toweri kontole makstakse?

levis
06.09.10, 19:44
Millal nutcrackerist saadav boonusraha Toweri kontole makstakse?
Tavaliselt ikka 24h sees, aga võib ka kauem minna.

totaldonk
11.09.10, 13:11
Mul on väike mure Ongame pokkeritoas PokerIdol. Nimelt HEM impordib ilusti ära data ja graph jookseb välja ja raporteerib samuti, kuid Table Managerisse ei ilmu ühtegi lauda ning samuti ei kuva ta HUDi. Help :confused:

Tigrano
11.09.10, 14:19
Mul on väike mure Ongame pokkeritoas PokerIdol. Nimelt HEM impordib ilusti ära data ja graph jookseb välja ja raporteerib samuti, kuid Table Managerisse ei ilmu ühtegi lauda ning samuti ei kuva ta HUDi. Help :confused:

Ei oska muud soovitada, kui tõmmata viimane versioon. Kõik peab toimima automaatselt, kui HEMiga kõik korras.

Murdock
13.09.10, 17:30
Punktidega vist pole midagi peale hakata Toweris?

Tigrano
13.09.10, 18:12
Punktidega vist pole midagi peale hakata Toweris?

Praeguse süsteemiga mitte.

ropka11
13.09.10, 18:34
Mul on väike mure Ongame pokkeritoas PokerIdol. Nimelt HEM impordib ilusti ära data ja graph jookseb välja ja raporteerib samuti, kuid Table Managerisse ei ilmu ühtegi lauda ning samuti ei kuva ta HUDi. Help :confused:

Mul kahes ongame toas sama jama olnud.Asja lahendas tablefinder.Vedasin punase ruudu laua peale.Ühes toas peale esimese laua ette näitamist hakkas pärast automaatselt ka HUD tööle.Teises ei ole tööle saanudki ja iga sessi alguses kasutan tablefinderit.

bounce
13.09.10, 19:34
ma sain pmst nii tööle, et lasen esimesed käed ilma autoimpordita, siis impordin need käed manuaalselt ja peale seda panen autoimpordi tööle.

totaldonk
14.09.10, 10:44
Mul kahes ongame toas sama jama olnud.Asja lahendas tablefinder.Vedasin punase ruudu laua peale.Ühes toas peale esimese laua ette näitamist hakkas pärast automaatselt ka HUD tööle.Teises ei ole tööle saanudki ja iga sessi alguses kasutan tablefinderit.

table finder ei aita mind samuti, täna mängides oli üldse nii, et enam ei importinud ta nagu mitte midagi mängu ajal ja kui pärast sessi lõpetan siis alles joonistas graphi..

Tigrano
14.09.10, 11:11
Väga raske juhus, ütleme nii, et ise midagi välja ei nuputa, lased hemi üle, käivitad kõik hemi ja hudi administraatorina, kui mõni uuem windows.

Kõik on ette nähtud toimima automaatselt, kui ei toimi siis mingi suureb viga.

Kui võimalik proovi korra mõne teise skinniga importida.

mortalvombat
14.09.10, 13:24
Alguses käsitsi importida proovisid? Mul ka aitas see, aga mul vist ei uuendend isegi graafik/statsid hem'is vist.

totaldonk
16.09.10, 11:53
Alguses käsitsi importida proovisid? Mul ka aitas see, aga mul vist ei uuendend isegi graafik/statsid hem'is vist.

proovisin, mitte miski ei tööta, oeh.. lasen ilmselt formati teha ja windows7 peale siis.

mortalvombat
20.09.10, 16:05
Keegi, kes saab rakebacki mõnes ongame toas võiks öelda, kas rb arvestatakse sellest, palju reaalselt maksad või arvutatakse selle uue kahtlase süsteemi järgi ringi?

Tigrano
20.09.10, 16:25
Neile üldjuhul ei muutunud midagi, kui just väga väikese grinderiga tegu polnud.

Seega rakebackiga tuleb kasulikum mängida nüüdsest.

5gww
28.09.10, 13:35
Kuna olen aru saanud, et bwin-i pokkerituba on ka seotud ongamega,siis tahaks teada kuidas seal tase on, kas holdem töötab seal ja kas rb ka saab sinna? Soft tundus suht mõnus olevat esmapilgul. Olen juba pikemat aega otsinud mingit normaalset tuba, kus vaikselt grindida ja rb saada.

ment52
28.09.10, 14:24
holdem töötab jep

Tigrano
28.09.10, 15:39
Kuna olen aru saanud, et bwin-i pokkerituba on ka seotud ongamega,siis tahaks teada kuidas seal tase on, kas holdem töötab seal ja kas rb ka saab sinna? Soft tundus suht mõnus olevat esmapilgul. Olen juba pikemat aega otsinud mingit normaalset tuba, kus vaikselt grindida ja rb saada.

Fishe jagub ja holdemi laudu on küllaga päeval ja õhtuti. Rakebacki otseselt ei ole lubatud Ongames pakkuda aga seal on tihti head boonused jne, tuleb lihtsalt ringi vaadata ja endale sobiv pakkumine leida.

ropka11
29.09.10, 11:55
Kas ongames mingi hooldus või.Ja kui on siis mis kellani

Tigrano
29.09.10, 12:02
Kas ongames mingi hooldus või.Ja kui on siis mis kellani

Jah, ei tea kaua aga server on maas.

5gww
29.09.10, 21:38
toweris pidi bank transfer ka olema, kust ma selle veel leian?

Tigrano
29.09.10, 21:39
toweris pidi bank transfer ka olema, kust ma selle veel leian?

Ei tea kas see toimib, aga cashoudi all on olemas.

mortalvombat
30.09.10, 13:46
Kas nutrcrackeris läheb arvesse käsi stiilis: Q3, flop Q22, Turn x, River x?

Flopil nagu oleks iseenesest mõlemad kaardid kasutuses ja kickeri paranemist arvesse ei võeta..

BuildUp
30.09.10, 13:58
Kas nutrcrackeris läheb arvesse käsi stiilis: Q3, flop Q22, Turn x, River x?

Flopil nagu oleks iseenesest mõlemad kaardid kasutuses ja kickeri paranemist arvesse ei võeta..

Flopil ei ole iseenesest mõlemad kaardid kasutuses. Kui sul oleks JJ ja flop tuleks Q22, siis see loeks või kui sul on ntks Q3 ja flop tuleb Q32 siis see loeb.

Aga mul endal oli eile huvitav käsi:

No-Limit Hold'em, $1.00 BB (10 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($48)
BB ($108.60)
UTG ($27)
UTG+1 ($129.30)
Hero (UTG+2) ($31)
MP1 ($102.70)
MP2 ($55.50)
MP3 ($34)
CO ($55.85)
Button ($75.20)

Preflop: Hero is UTG+2 with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
2 folds, Hero calls $1, MP1 calls $1, 4 folds, SB calls $0.50, BB checks

Flop: ($4) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (4 players)
SB checks, BB bets $2, Hero calls $2, 2 folds

Turn: ($8) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($8) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB bets $8, Hero calls $8

Total pot: $24

Results:
BB had 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (full house, Kings over sevens).
Hero had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, Kings and tens).
Outcome: BB won $22.80

Meili peale saadeti, et see käsi ei loe, kuna areneb kaheks kõrgemaks paariks. :confused: Ei saa ju olla, oleks mull mingid fucking 22, siis ma saan aru, aga see käsi peaks ju lugema küll.

mortalvombat
30.09.10, 14:13
sinu käsi peab kindlalt lugema, arvatavasti mingi viga.

aga kuidas siis läheb arvesse käsi stiilis A8, flop 288, turn x, river x, kui see mille enne postitasin ei lähe
samamoodi ju ei ole otseselt 2 kaarti kasutuses

levis
30.09.10, 14:15
Jah, see TT käsi peab lugema, nad vahel eksivad.

A8 288 ei tohiks minna arvesse ja kui läks, siis nad eksisid.

ropka11
04.10.10, 17:17
täna loyalty freerollid hakkavad varem 18.30.
Tuleb vähem osavõtjaid ka.

tonis
06.10.10, 00:29
kuidas ongames FR laudade valikuga lood on? Näiteks NL25-NL100

levis
06.10.10, 02:46
kuidas ongames FR laudade valikuga lood on? Näiteks NL25-NL100
Vahemikus 17:00-3:00 ikka leidub, kuskil õhtusel tipptunnil oli näiteks NL30 isegi 30+ FR lauda, aga nii 10+ lauda peaks ikka õhtusel ajal igas madalamas limiidis olema.
Limiidid on seal NL10, NL20, NL30, NL50, NL100, NL200, miinimum buy-in on 35bb.
Hommikul ja päeval on laudu vähem, aga see eest on lauad tunduvalt fishisemad.

tonis
20.10.10, 16:38
Kas kellegil veel selline jama, et aeg-ajalt viskab laudadesse selle disconnecti kirja ette ja siis hakkab reconnectima, millele kulub mingi 5-10 sekki. Teistes tubades pole midaig sellist olnud. Ja millise kausta ma pean HEMi importima panema?

Tigrano
20.10.10, 18:39
Kas kellegil veel selline jama, et aeg-ajalt viskab laudadesse selle disconnecti kirja ette ja siis hakkab reconnectima, millele kulub mingi 5-10 sekki. Teistes tubades pole midaig sellist olnud. Ja millise kausta ma pean HEMi importima panema?

Hem tunneb automaatselt ära, auto detect midagi ei pea käsitsi panema ja see disconnecti probleem on softi probleem, juhtub paar korda päevas.

tonis
20.10.10, 19:02
mul juhtub suht tihiti, paar korda tunnis :O

Tigrano
20.10.10, 19:30
mul juhtub suht tihiti, paar korda tunnis :O

Ehk sul mingid neti probleemid? Tekib väike katkestus ja soft läheb kohe lolliks.

Tupsik
20.10.10, 19:32
mul disconnecti juhtub ikka väga harva, aga mängin ka ainult kuuel laual.

Romka
20.10.10, 19:33
Kas kellegil veel selline jama, et aeg-ajalt viskab laudadesse selle disconnecti kirja ette ja siis hakkab reconnectima, millele kulub mingi 5-10 sekki. Teistes tubades pole midaig sellist olnud. Ja millise kausta ma pean HEMi importima panema?

Jep, ma ise mängin Betfairis mis ka Ongames ja sama jama jõle tihti. Foorumist lugesin, et paljudel see kamm ja päris kaua juba.

tonis
20.10.10, 20:40
Netiga probleeme ei tohiks olla, kuna teistes tubades pole sellist jama olnud. Tegin just umbes tunnise sessi ning keskmiselt disconectis iga 5 minuti tagant umbes 2-3 sekiks, vahepeal tihedamini :confused:

Tigrano
20.10.10, 21:17
Netiga probleeme ei tohiks olla, kuna teistes tubades pole sellist jama olnud. Tegin just umbes tunnise sessi ning keskmiselt disconectis iga 5 minuti tagant umbes 2-3 sekiks, vahepeal tihedamini :confused:

Siis on sul pigem enda arvutiga mingi värk, kas liiga nõrk või midagi, sest meil teistel ongame grinderitel esineb sead aga kindlasti mitte nii tihti.

ropka11
21.10.10, 10:50
Krt mõtlesin juba netijagajale helistada, et mis pull on.Mul arvuti ei lähe nii ruttu softi tagasi sisse ka nii, et see jama on päris palju juba maksma läinud.
Paar korda päevas viskab välja jah.
Üleeile sai just kahe dongi vastu JJ 3bet tehtud ja flopis kohe J ja mis edasi sai...napilt oleks hiir lennanud.

levis
21.10.10, 11:14
Minul jamab Toweri soft neljal erineval moel ja peamiselt siis kui on avatud väga palju laudu ja/või samal ajal avatud mõned teised softid.
Sümptomid:
1. Soft paneb lambist kaboom kinni ja kõik, uuesti avades on kõik ok.
2. Soft hangub, ning kõige naljakam, et näed vastaste actionit, aga ise ei saa midagi teha lol, vaja panna ctrl+alt+del ning Task Managerist end process.
3. Osad või kõik aknad lähevad valgehall-tuhmiks ning programm näitab "not responding", oli vist vaja jällegi ctrl+alt+del '....
4. Osa laudu on avatud ja uue laua asemel tuleb mõttetu hall kast, mida ei saa enam ka sulgeda. Eriti häiriv kui mängid STT-si. Vajalik softi sulgemine läbi ctrl+alt+del '.... Softi uuesti avamisel võib vabalt ühe laua asemel hall kast tulla ja siis tuleb jällegi ctrl+alt+del teha ning loota parimat.

Op. Windows 7 64bit
CPU Q9650@3GHz
Ram 4GB

Viimati panin Win7 32bit asemel 64bit (mis oskab kasutada kogu 4GB RAM mälust) ja kui varem 10 lauaga oli juba räme lag ja panin ka julmalt pange, siis nüüd võib 15 lauda ka tulistada ilma lagita. Paraku 12+ lauda, siis hakkab liialt tihti neid ülal kirjeldatud sümptomeid väljastama.

Tigrano
21.10.10, 11:52
Mina olen tähele pannud et see reconnect tuleb ka 2 laual, nii et ma ei saaks väita, et see paljude laudade süü on. Tihti mängin 14 lauda ja ei mingit pulli terve päev.

ropka11
21.10.10, 14:26
Mina olen tähele pannud et see reconnect tuleb ka 2 laual, nii et ma ei saaks väita, et see paljude laudade süü on. Tihti mängin 14 lauda ja ei mingit pulli terve päev.

Täpselt nii.Arvuti jooksis kinni enne kogu aeg-mida rohkem laudu seda lag-isem.
Aga nüüd ongame mõtles uue nõksu kuidas regulare peletada-vahepeal juhe seinast välja nii paar korda päevas.
See mingi paar viimast nädalat toimunud, et soft ei saa netiga ühendust ja näitab, et reconnected.

levis
21.10.10, 14:43
Jah, seda reconnection jama on ka olnud, see siis juba viies sümptom. Arvasin, et võib-olla ühendusest, aga ju siis Ongame kala hoopis. Väga kummaline :/
Kohati on lausa nii, et pooltel laudadel näitab reconnecting ja pooltel lubab mängida.

0ttt
21.10.10, 15:38
Teil Nutcrackeri rahad üle tulnud?

levis
21.10.10, 15:50
Teil Nutcrackeri rahad üle tulnud?
ei

fyte
21.10.10, 17:38
Üldiselt pole softiga probleeme olnud, aga täna crashis 4 korda sessi ajal.. Pmst igakord kui akna kinni panin, siis freezis, suht tilti ajab selline pask ikka.

levis
21.10.10, 17:41
Teil Nutcrackeri rahad üle tulnud?
nüüd tuli

BuildUp
21.10.10, 18:17
Mul ka ei ole. Kaua neil see max aeg on seda pappi kanda?

levis
21.10.10, 18:23
Mul ka ei ole. Kaua neil see max aeg on seda pappi kanda?
Ma arvan, et up to 3 päeva, kuigi tihti tuleb 24h sees.

ropka11
21.10.10, 19:02
Teil Nutcrackeri rahad üle tulnud?

Ei
Sain max muidu enda arverstuste järgi.Aga mäng jäi miinusesse.
Ei soovita küll seal suuri rahasid hoida.Ükskord nad p.... kukuvad oma happy tunniga.Mängijad hoiavad seal oma $sees , et mängida Happy houerit.Kardan, et investeerivad kuskile selle.Muidu ei ole üldse logish see happy hour.

bounce
21.10.10, 19:08
Üldiselt pole softiga probleeme olnud, aga täna crashis 4 korda sessi ajal.. Pmst igakord kui akna kinni panin, siis freezis, suht tilti ajab selline pask ikka.

mul freezib suht minutite jooksul kogu klient, kui lauad lahti olen võtnud, kunagi pole seda jama olnud, täna jääb vist mängimine ära.

BuildUp
21.10.10, 19:08
Ei
Sain max muidu enda arverstuste järgi.Aga mäng jäi miinusesse.
Ei soovita küll seal suuri rahasid hoida.Ükskord nad p.... kukuvad oma happy tunniga.Mängijad hoiavad seal oma $sees , et mängida Happy houerit.Kardan, et investeerivad kuskile selle.Muidu ei ole üldse logish see happy hour.

Tasuks veidi mõelda enne kui lahmima hakata.

Kui vaadata seda mängu, mis nutcrackeri ajal toimub, siis imo reaalseid vendasid, kes aint selle mõttega mängivad, et selle aja sees 400$ sealt välja pumbata on ikka suhteliselt vähe.

Tigrano
21.10.10, 19:10
Ei
Sain max muidu enda arverstuste järgi.Aga mäng jäi miinusesse.
Ei soovita küll seal suuri rahasid hoida.Ükskord nad p.... kukuvad oma happy tunniga.Mängijad hoiavad seal oma $sees , et mängida Happy houerit.Kardan, et investeerivad kuskile selle.Muidu ei ole üldse logish see happy hour.

See toimib tänu sellele et teie rakeback läheb miinusesse ja ei pea seda raha affiliatedele maksma.

Affiliated juba mässavad sest paljud käivad ainult seda promo mängimas ja isegi ei jää nulli vaid toodavad suur miinust kuu kokkuvõttes.

Kui sa näiteks maksad 1000$ raket kuus, saad 800$ nutcrakerist +500$ boonustest, siis on kuu miinuses -300$ aga need kes ei mängi üldse teenib näiteks -800$ miinust affiliatedele.

Arvatavasti varsti vähemalt neil kes niisama promo käivad mängimas, lükatakse kraanind kinni.

Näiteks pokkeriprod affiliate pole sentigi teeninud sellest ajast kui see nutcraker on aga suurtel on ka kõvasi genejaid ja väiksed viivad raha välja kõvasti tänu sellele promole, mis teeb suht nulliringi ka neile ::)

BuildUp
21.10.10, 19:19
Kui oled läbi affiliate reganud, siis ei saa ju seda nutcrackerit üldse mängida.

Tigrano
21.10.10, 19:21
Kui oled läbi affiliate reganud, siis ei saa ju seda nutcrackerit üldse mängida.

Kui oled flat rakebackiga seotud siis ei saa, aga läbi affiliatede on enamus liitunud, kes pole just otse Toweri lehele läinud.

bounce
21.10.10, 19:44
ok nüüd avastasin et hem põhjustab mul seda freezimist

fyte
21.10.10, 23:15
Lugesin general chatist, et väga paljudel see probleem, et kui hakkad mõnda lauda sulgema, siis soft crashib. Pidavat uue update' süü olema. Suht retarded ikka, et nii puusse need developerid vms tüübid panevad...

Tigrano
22.10.10, 09:27
Lugesin general chatist, et väga paljudel see probleem, et kui hakkad mõnda lauda sulgema, siis soft crashib. Pidavat uue update' süü olema. Suht retarded ikka, et nii puusse need developerid vms tüübid panevad...

Jah, see mingi uus asi eile sain ka tunda seda, fr väga pole vaja laudu vahetada aga 5maxis suht jube sedasi mängida.

tonis
24.10.10, 23:02
ok nüüd avastasin et hem põhjustab mul seda freezimist

Endal hakkas ka hem freezimist põhjustama :confused: Oled mingi lahenduse leidnud?

levis
25.10.10, 00:34
Endal hakkas ka hem freezimist põhjustama :confused: Oled mingi lahenduse leidnud?
Kõlakad käivad, et üks lahendus on valida hemis
hud options/table preferences ja panna linnukesed Force Ontop-Active Table Only
Ainus viga, et siis näitab vist statse ainult laual, mis on aktiivne lol.

Tigrano
25.10.10, 08:33
Kõlakad käivad, et üks lahendus on valida hemis
hud options/table preferences ja panna linnukesed Force Ontop-Active Table Only
Ainus viga, et siis näitab vist statse ainult laual, mis on aktiivne lol.

See toimib jah.

nomerlot
25.10.10, 09:30
PT3 freezeb samamoodi ongames, tükk aega ei saanud aru, mis värk on.
Mina saan sellest praegu niimoodi mööda, et kui vaja mõni laud kinni panna, siis lülitan HUDi välja, vahetan laua ära ja HUD uuesti käima. Tüütu, aga saab vähemalt mängida.

Tigrano
25.10.10, 10:17
PT3 freezeb samamoodi ongames, tükk aega ei saanud aru, mis värk on.
Mina saan sellest praegu niimoodi mööda, et kui vaja mõni laud kinni panna, siis lülitan HUDi välja, vahetan laua ära ja HUD uuesti käima. Tüütu, aga saab vähemalt mängida.

Vaata kas pt3 ei ole sarnase nimetusega käsklust, mille levis välja tõi.

bounce
25.10.10, 12:26
Kõlakad käivad, et üks lahendus on valida hemis
hud options/table preferences ja panna linnukesed Force Ontop-Active Table Only
Ainus viga, et siis näitab vist statse ainult laual, mis on aktiivne lol.

panin ainult force ontop, sellega kuvas kõigil laudadel ning ei freezinud enam.

Codecci
06.11.10, 14:56
Tower viimasel ajal kohutavalt kehv, mul mingi 10+ tühja lauda lahti ja ühte üritan sulgeda siis >50% kordadest soft freezeb ja pean kinni panema... Kellelgi veel sarnane probleem?

Tigrano
06.11.10, 18:34
Tower viimasel ajal kohutavalt kehv, mul mingi 10+ tühja lauda lahti ja ühte üritan sulgeda siis >50% kordadest soft freezeb ja pean kinni panema... Kellelgi veel sarnane probleem?

Kui sul on HEM, siis pane linnuke ette table preferences>force ontop.

Pt3 tõmba uuendus.

jaagup17
06.11.10, 18:49
Mängin goalwin pokris(ongame). Esimene päev importis käsi HEMi, aga nüüd kolmandal päeval enam ei impordi. Goalwinis pole kuskil ka mingit hand history optionsit. Samuti ei kuvanud statse, kui käsi importis, aga seda polegi vaja. Äkki keegi teab, miks enam ei impordi ?

BuildUp
09.11.10, 13:21
See kuu peaks 2 korda nutcracker olema ju?! Praegu vaatasin, et näitab ainult 10. novembrit. Teist pole veel lihtsalt üleval?

mortalvombat
09.11.10, 13:27
Ikka 1, detsembris 2 korda.

nomerlot
09.11.10, 20:28
"buy chips" läks pekki, ei saanud enam stäkki laadida. Ja veebis näitab ka konto seisuks täieliku jama. ainult minul või üldine segadus?

Tigrano
09.11.10, 20:46
"buy chips" läks pekki, ei saanud enam stäkki laadida. Ja veebis näitab ka konto seisuks täieliku jama. ainult minul või üldine segadus?

Vahel juhtub selliseid asju, fixitakse mingi aja jooksul ära, ise ei mänginud ennem aga mul näitab praegu õiget konto seisu.

0ttt
09.11.10, 22:30
See kuu peaks 2 korda nutcracker olema ju?! Praegu vaatasin, et näitab ainult 10. novembrit. Teist pole veel lihtsalt üleval?

Arvatavasti järgmine 1. dets.

jaagup17
09.11.10, 22:35
Milles võib olla probleem, et goalwin pokris ei lae hem käsi siis, kui mängin, aga kui pane clienti kinni, siis hemis kohe käed olemas. Seetõttu pole ka hudi. Palun abi ! ty

Tigrano
09.11.10, 23:19
Milles võib olla probleem, et goalwin pokris ei lae hem käsi siis, kui mängin, aga kui pane clienti kinni, siis hemis kohe käed olemas. Seetõttu pole ka hudi. Palun abi ! ty

Kui on win7, siis pane kõik run as administrator ka hud. Tõmba ka viimane versioon, midagi just käkiti ära seoses uue updatega, mul ka korra hangus aga hakkas jälle tööle.

jaagup17
10.11.10, 14:19
Sain selle korda, et nüüd impordib käsi otse, aga hudi ikka ei kuva. Any other suggestions ?

ropka11
10.11.10, 15:26
Proovi tablefinderiga.Mul ei läinud ka ühes ongame toas käima tablefinder aitas.

mass
10.11.10, 22:23
Ohh see nutcracker on teema värk. Kus ma elanud olen :D
Tegin kah konto ära Towerisse. A selline küsimus, et kas ma võin mingi 1st depo bonus packi ka valida ilma et see seda nutcrackerit mõjutaks?

Tigrano
10.11.10, 22:25
Ohh see nutcracker on teema värk. Kus ma elanud olen :D
Tegin kah konto ära Towerisse. A selline küsimus, et kas ma võin mingi 1st depo bonus packi ka valida ilma et see seda nutcrackerit mõjutaks?

Üldjuhul ei mõjuta, kui just affiliatel mingeid piiranguid ei ole.

mass
10.11.10, 22:32
Ma tegin konto otse lehelt, mingeid affiliateid taga pole. Peaks vist korras olema siis.

Tigrano
10.11.10, 22:58
Ma tegin konto otse lehelt, mingeid affiliateid taga pole. Peaks vist korras olema siis.

Jah, peaks toimima.

Firzen
12.11.10, 21:11
Tigrano, kas sa eelistaks rb kontot või kontot millega on ligipääs nutcrackerile?

Tigrano
12.11.10, 21:47
Tigrano, kas sa eelistaks rb kontot või kontot millega on ligipääs nutcrackerile?

Kui mängid madalal kuni nl50, siis boonus kontot, sõltub mis diiliga ja palju käsi mängida.

Muidu on rakeback konto ikkagi muretu aga neid on ka teistes ongame tubades küllaga saada.

Tigrano
12.11.10, 21:51
Ühte asja võin veel öelda, et kauaks seda promo pole enam, kui te käite ainult nutcrakerit mängimas ja ise toweris ei grindi, olen kuulnud, et paljud affiliated on juba tõsiselt towerit peedistamas.

Helmps
12.11.10, 21:59
Ühte asja võin veel öelda, et kauaks seda promo pole enam, kui te käite ainult nutcrakerit mängimas ja ise toweris ei grindi, olen kuulnud, et paljud affiliated on juba tõsiselt towerit peedistamas.

mismõttes? et pmst aind "freerollitakse" ja raket ei genereerita? või mis?

Tigrano
12.11.10, 23:29
mismõttes? et pmst aind "freerollitakse" ja raket ei genereerita? või mis?

Jah, käiakse ainult promosi mängimas, tihti toas raket ei geneta. Eestlastest keda mina tean näiteks enamus :biggrin:

BuildUp
13.11.10, 01:08
Ühte asja võin veel öelda, et kauaks seda promo pole enam, kui te käite ainult nutcrakerit mängimas ja ise toweris ei grindi, olen kuulnud, et paljud affiliated on juba tõsiselt towerit peedistamas.
Aga siiski, kui olen otse toweri lehelt reganud, siis võiks jääda?

Tigrano
13.11.10, 11:11
Aga siiski, kui olen otse toweri lehelt reganud, siis võiks jääda?

Ega ma ei keela kedagi :biggrin: Otse lehelt on kõige parem variant jah :rolleyes:

hotcocacola
13.11.10, 15:35
davai ongame regsid, kas mingit programmi vms eksisteerib, et autoreload oleks vms

Tigrano
13.11.10, 15:56
Kindlasti on kui googeldada, ise ei kasuta.

hotcocacola
13.11.10, 16:06
krt..ma olen googeldanud, mingid AHK scriptid ja muud pasad....aga noo ei leia seda õiget, mis töötaks vms :S

hu-d mängides on reload vajalik

ropka11
17.11.10, 15:04
Tundub, et järgmine kuu kaks viimast nutcrackerit.
Toweri kodulehelt-HUGE Tower Hours changes COMING SOON
Pidu läbi.

nomerlot
17.11.10, 15:29
Tundub, et järgmine kuu kaks viimast nutcrackerit.
Toweri kodulehelt-HUGE Tower Hours changes COMING SOON
Pidu läbi.

linki?

ropka11
17.11.10, 15:31
http://www.towergaming.com/online-poker/promotions/tower-hours.html

Tigrano
17.11.10, 15:49
Jah, arvata oli.

Ise ka kuulisin, et palju kaebusi esitati ja hakati seda ära kasutama mängijate poolt kes ise ei mängi Toweris.

nomerlot
17.11.10, 19:43
Loogiliselt saaks nad abusemist lihtsalt ära hoida, kui siduda promos osalemine viimase kuu FPP-dega näiteks.

Tigrano
17.11.10, 19:46
Loogiliselt saaks nad abusemist lihtsalt ära hoida, kui siduda promos osalemine viimase kuu FPP-dega näiteks.

Jep, see oleks igati mõistlik ja kasulik neile kui meile :biggrin:

mortalvombat
19.11.10, 14:30
Polnud mõnda aega Toweris mänginud ja tuli selline kiri:

"Congratulations! Your account has been reviewed and you are now earning the
maximum ValueBack percent that Tower can give and it is not more and not
less - 40%!!!"

Peab meeldima, kuigi breakeven või võitvale mängijale see 40% rb vist ikka ei tee.

Tigrano
19.11.10, 15:01
See on mõttetu kiri, ei vasta kaugeltki kirja sisule :) 40 on ehk siis kui nutcrakeri sisse arvutad, kui seda mitte, siis peaks kõik freerollid jne ära võitma, et 40% saada.

bJako
20.11.10, 00:53
Jah, arvata oli.

Ise ka kuulisin, et palju kaebusi esitati ja hakati seda ära kasutama mängijate poolt kes ise ei mängi Toweris.

Kasutaks isegi ära, kui tasub.

Aga mida see mängule kaasa toob, kui üritada seda preemiakätt saada? Sa ei tohi tõsta (et teine ära ei viskaks), seega ei saa ka poti kasvatada ega kätt kaitsta, check-call lõpuni? Küllap mõnikord viskad siiski ära või kaotad lihtsalt...
ja auhinnaks on 50 bb... palju sellised käsi siis tunniga tuleb kui 4 lauda 6-max-i mängida?

mortalvombat
20.11.10, 13:31
See on mõttetu kiri, ei vasta kaugeltki kirja sisule :) 40 on ehk siis kui nutcrakeri sisse arvutad, kui seda mitte, siis peaks kõik freerollid jne ära võitma, et 40% saada.
40% tähendab seda, et points shopis saab 300 punkti eest 25$.
ehk sng mängijale 60$ rake'i eest 25$ tagasi, mis teeb 41,6% rb + nutcracker ja freerollid
cashi mängijad saavad iga dollari rake eest 3,25 punkti, ehk 27% rb + promotionid. aga kuna võitvad mängijad saavad vähem punkte siis cashi mängijatele suht mõttetu värk jah :frown:


Kasutaks isegi ära, kui tasub.

Aga mida see mängule kaasa toob, kui üritada seda preemiakätt saada? Sa ei tohi tõsta (et teine ära ei viskaks), seega ei saa ka poti kasvatada ega kätt kaitsta, check-call lõpuni? Küllap mõnikord viskad siiski ära või kaotad lihtsalt...
ja auhinnaks on 50 bb... palju sellised käsi siis tunniga tuleb kui 4 lauda 6-max-i mängida?

ise mängin kuskil 30/0 stiilis. üritad võimalikult odavalt floppi näha.
~9'l laual mängides olen alati saanud 10 kätt vähemalt.
osta nl100 laudadesse miinimumiga sisse, siis saad isegi kaotava käe maha callida ja kasumisse jääda sellega. varem oli min bi 20bb, siis oli eriti mugav.
kuigi jah, viimased 2 korda olen suutnud mänguga tunni jooksul 300$ miinusesse jääda ja nii on kasum väike tulnud. varem tootis ikka korralikult see promo

//seal veel 3-max lauad ka, ise pole proovinud aga nendel võib-olla veel parem

LOSE
20.11.10, 18:02
Mis toimub, võtan toweri lahti, jõuan paar lauda ka lahti võtta ja mõned käed mängida siis tower crashib täielikult. Ja nii mitu korda järjest, mis peaks ette võtma, reinstall vms?

Tigrano
20.11.10, 18:15
HEM ja PT3 pane kinni või loe eelnevaid postitusi. Vahest crashib ka niisama.

bJako
23.11.10, 22:05
HEM ja PT3 pane kinni või loe eelnevaid postitusi. Vahest crashib ka niisama.

Vaatasin siis ka seda Towerit. Crashis jah pidevalt, PT kinnipaneku järel enam mitte.
Suht jube graafika, kehv lobby (filtreid ei saa panna - 3-max lauad koos 5-maxiga, eri blindlevelid segamini).

Ja wait listi pole üldse? eriti tore...

Kas need deposit boonused vabanevad 5 USD kaupa ja kui 60 päevaga kõike ei vabasta saab osa kätte - või ei saa siis midagi?

tonis
23.11.10, 22:42
5 kaupa tikusb kontole. Kui 60 päeva täis, siis aegub ära lihtsalt see summa mida ei vabastanud ja üeljäenud jääb alles.

Tigrano
23.11.10, 22:45
Iga uus tuba vajab harjumist, tegelikult ei ole asi nii hull ;)

nomerlot
24.11.10, 08:07
Vaatasin siis ka seda Towerit. Crashis jah pidevalt, PT kinnipaneku järel enam mitte.
Suht jube graafika, kehv lobby (filtreid ei saa panna - 3-max lauad koos 5-maxiga, eri blindlevelid segamini).

Ja wait listi pole üldse? eriti tore...

Kas need deposit boonused vabanevad 5 USD kaupa ja kui 60 päevaga kõike ei vabasta saab osa kätte - või ei saa siis midagi?

Pärast viimast PT3 versiooni enam ei crashi, nõme on muidugi see, et HUD on always on top. Aga harjub tõesti, nii waiting listi kui timebanki puudumisega:) Muud plussid kaaluvad üles.

ropka11
24.11.10, 11:02
Hmm kui nüüd järele mõelda siis viimasel ajal endal crashimist küll kõvasti vähemaks jäänud.
Kasutan Hem-i

bJako
24.11.10, 19:22
5 kaupa tikusb kontole. Kui 60 päeva täis, siis aegub ära lihtsalt see summa mida ei vabastanud ja üeljäenud jääb alles.

Normaalne.
Ainult et ma ei saa aru $30 ja $75 boonuste mõttest. Kui mõlemat võib saada 15 USD sissemaksega, miks krt siis keegi peaks selle kehvema valima üldse? Sellest mu valearusaam, et kogu boonuse peab ära vabastama. sest milleks muidu kaks eri suurusega boonust sama sissemakse pealt?

Romka
27.11.10, 16:10
Selline küsimus siis, et mängin hetkel Betfairis micro sng'si ja turnasi. Betfairi olen liitunud läbi Pokernewsi ehk mingeid lisahüvesi vms pole. On siin keegi kes seletaks mulle ära kas Tower on palju parem kui Betfair ja kui siis miks? Parem vip süsteem? Paremad grt turniirid?

Või ei ole neil erilist vahet?

BuildUp
27.11.10, 21:05
Selline küsimus siis, et mängin hetkel Betfairis micro sng'si ja turnasi. Betfairi olen liitunud läbi Pokernewsi ehk mingeid lisahüvesi vms pole. On siin keegi kes seletaks mulle ära kas Tower on palju parem kui Betfair ja kui siis miks? Parem vip süsteem? Paremad grt turniirid?

Või ei ole neil erilist vahet?

Ma otseselt sinu küsimusele ei oska vastata, aga tahtsin küsida kas sul HUD töötab?

Romka
27.11.10, 21:15
Töötab küll jah.

Tigrano
28.11.10, 13:45
Selline küsimus siis, et mängin hetkel Betfairis micro sng'si ja turnasi. Betfairi olen liitunud läbi Pokernewsi ehk mingeid lisahüvesi vms pole. On siin keegi kes seletaks mulle ära kas Tower on palju parem kui Betfair ja kui siis miks? Parem vip süsteem? Paremad grt turniirid?

Või ei ole neil erilist vahet?

Praegu ei ole midagi head, vip süsteem on kehva, lisa freerollturniirid ei ole head, häid promosi on ainult üks ja see ka kohe lõpeb. Nüüdsest on Ongames hea mängida ainult kui on olemas rakeback account.

Romka
28.11.10, 17:39
Nja seda mul pole, tho palju ma seda reiki ikka maksan, mingi ~800 player pointsi teen oma väikse volüümiga. Eks ma siis siblin BF'is edasi vaikselt.

mass
29.11.10, 23:22
Keegi oskab selgitada, mis värk on: registreerisin ainukesena guaranteed turnale ära, timeri järgi oli 5 minutit alguseni ja regamise lõpuni, (kuigi kellaaeg näitab algust kahe tunni pärast alles). Aeg tiksub otsa ja tuleb tekst et registration closed, mäng peale ei hakka ja natukese aja pärast regab järgmine vend juba sisse. Mis loogika on? Ma välja ka regada enam ei saa.

Romka
29.11.10, 23:51
It's a trap

overgrow
30.11.10, 13:11
kas keegi on proovinud ongame teisi skine, nt pokerloco - vaatan ongamel on päris palju erinevaid skine ja kõik pakuvad 8x deposit boonust, hea viis kuidas oma bankroll tuublisse lüüa. ehk küsimus ongi, kas need skinid on turvalised?

nomerlot
30.11.10, 13:16
kas keegi on proovinud ongame teisi skine, nt pokerloco - vaatan ongamel on päris palju erinevaid skine ja kõik pakuvad 8x deposit boonust, hea viis kuidas oma bankroll tuublisse lüüa. ehk küsimus ongi, kas need skinid on turvalised?

küsimus on selles ka, kas see depo boonus on sinu mängitavas limiidis ka reaalselt lahtimängitav. Toweris on see suht hardcore madalates limiitides.

Tigrano
30.11.10, 13:18
küsimus on selles ka, kas see depo boonus on sinu mängitavas limiidis ka reaalselt lahtimängitav. Toweris on see suht hardcore madalates limiitides.

Seal ei ole ju vahet kas Toweris või teises võrgus, üldjuhul tulevad nad ju osadena ja punktid tulevad kõikides skinnides sarnase kiirusega.

nomerlot
30.11.10, 13:22
ok. Mina sain oma depoga kuni 500$ boonusepakkumise, millest reaalselt lahti mängida jõudsin vist 50$. NL10-NL20 limiidis.

Tigrano
30.11.10, 13:24
ok. Mina sain oma depoga kuni 500$ boonusepakkumise, millest reaalselt lahti mängida jõudsin vist 50$. NL10-NL20 limiidis.

Kuna nüüd ei ole süsteem enam nagu vanasti 8x boonus ei ole enam see mis vanasti, sest punktid ei tule sarnsase kiirusega ja suht raske tõesti vabastada neid.

Kindlasti uuest aastast on first deposiit boonused jne ümber tehtud, vastavalt uuele süsteemile.

ranka
30.11.10, 20:56
Saladusloori all võin paotada, et PP.com rakeback pakub, Euro Poker, GoalWin ja Tower Gaming skinnidele RB-d. Selleks PM mulle täpsema info saamiseks.

Aga noh ongame on nii muutliku meelega võrgustik, et seal võib päevapealt kõike juhtuda ja ma ei tea, kuidas RB mõjutab igasugu lojaalsussüsteem - ala võitvatel regularidel võiksem RB jne.

bJako
01.12.10, 21:13
Tower Hour just lõppes. Ja kuigi mulle endiselt ei meelde see soft jne, sain siiski tunni mängitud NL30-s ja vist 7 kätt peaks sobima +$105.
Mänguga -20, kuigi see vist läks ebaõnnega enne towerhour algust juba, seega mänguga nullis (vedas veidi ka).

Btw, huvitav kas see käsi kvalifitseerub -kolmik on ja ei paranenud, aga kas mõlemad taskukaardid on kasutusel - no Q on ju kikker, seega on?

OnGame - $0.30 NL (5 max) - Holdem - 5 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

SB: $30.15
BB: $29.90
Hero (UTG): $25.68
CO: $64.00
BTN: $38.95

SB posts SB $0.15, BB posts BB $0.30

Pre Flop: ($0.45) Hero has K:heart: Q:spade:

Hero calls $0.30, fold, fold, fold, BB checks

Flop: ($0.75, 2 players) K:club: K:diamond: T:spade:
BB bets $0.30, Hero calls $0.30

Turn: ($1.35, 2 players) 2:heart:
BB bets $1.05, Hero calls $1.05

River: ($3.45, 2 players) 7:heart:
BB bets $1.80, Hero calls $1.80

BB shows 8:heart: T:diamond: (Two Pair, Kings and Tens) (PreFlop 35%, Flop 0%, Turn 0%)
Hero shows K:heart: Q:spade: (Three of a Kind, Kings) (PreFlop 65%, Flop 100%, Turn 100%)
Hero wins $6.70

bJako
01.12.10, 21:28
ise mängin kuskil 30/0 stiilis. üritad võimalikult odavalt floppi näha.
~9'l laual mängides olen alati saanud 10 kätt vähemalt.
osta nl100 laudadesse miinimumiga sisse, siis saad isegi kaotava käe maha callida ja kasumisse jääda sellega. varem oli min bi 20bb, siis oli eriti mugav.
kuigi jah, viimased 2 korda olen suutnud mänguga tunni jooksul 300$ miinusesse jääda ja nii on kasum väike tulnud. varem tootis ikka korralikult see promo

Mul tuli 33/7 - aga selle sees on veidi ka enne towerhour aja mängu.
Ja ka siis ikkagi suure paariga pigem tõstsin - pole vaja 3-4 kaasatulijat, siis kräkitakse see paar ära ikka.

Btw, kas ma pean nüüd ise kõik oma käed saatma või nad ise vaatavad ja jagavad raha ja ma võin ainult vaielda mõne käe osas?

St kas need kes salvesta käsi ja ei saada käte numbreid, saavad üldse midagi?

0ttt
01.12.10, 21:38
See käsi ei loe. Pead ise käsitsi HH lahti võtma ja nende käte numbrid saatma mis algavad R5- jne...

mortalvombat
02.12.10, 07:06
Mul küll on sellised käed ära loetud. Kui kicker oleks väiksem kui T, siis vist ei loeta. Saada igaks juhuks see käsi ka ikka.

Tigrano
02.12.10, 07:58
See käsi ei loe, kui on lugenud siis nad ei ole lihtsalt kontrollinud, käsi peab koosnema mõlemast holekaardist ehk qk käega loeks ainult qkx flopil, qqx käsi ei koosne ju mõlemast kaardist.

bJako
02.12.10, 08:29
See käsi ei loe, kui on lugenud siis nad ei ole lihtsalt kontrollinud, käsi peab koosnema mõlemast holekaardist ehk qk käega loeks ainult qkx flopil, qqx käsi ei koosne ju mõlemast kaardist.

Kuidas nii, pokkeris käsi koosneb ju ALATI viiest kaardist.

Käesoleval juhul on minu lõplik ja võitev käsi KKKQT. Taskukaart Q on ju kasutusel kui kikker.
Flopist alates.

Turni ja riveri 72 ei parandanud kätt.

nomerlot
02.12.10, 08:34
Kuidas nii, pokkeris käsi koosneb ju ALATI viiest kaardist.

Käesoleval juhul on minu lõplik ja võitev käsi KKKQT. Taskukaart Q on ju kasutusel kui kikker.
Flopist alates.

Turni ja riveri 72 ei parandanud kätt.

kicker ei loe. keegi ei keela sul muidugi saata seda kätt, ega midagi ei juhtu, lihtsalt ei arvestata.

Tigrano
02.12.10, 08:57
Reeglites ju on kirjas, et tuleb kasutada käe saamisel mõlemat kaarti, kui sa hitid qk käega qq2 flopi siis sa kasutasid kolmikuk hittimiseks ühte kaarti, peaks lihtne ja arusaadav olema, kui sa floppad qk2, siis kasutad kahte kaarti.

bJako
02.12.10, 21:33
Reeglites ju on kirjas, et tuleb kasutada käe saamisel mõlemat kaarti, kui sa hitid qk käega qq2 flopi siis sa kasutasid kolmikuk hittimiseks ühte kaarti, peaks lihtne ja arusaadav olema, kui sa floppad qk2, siis kasutad kahte kaarti.

Veelkord - lõplik KÄSI ei ole KKK vaid KKKQT, käsi on alati 5 kaarti.
Tower veel kenasti tõstab ju alati käe lõppedes esile need viis kaarti, mis moodustavad käe.

Jah, nad ei lugenud seda kätt, aga siis peaks olema kirjas, et kombinatsioonis peavad olema kasutatud mõlemad kaardid, mitte et käes. sest käes on nad ju kasutusel!
Või peaks nad siis kirja panema, et kikker ei loe. Praegu see pole kirjas. Aga eks nad võivad teha, nagu tahavad.

Samas loeti sisse flopatud kolmik, mis turnis majaks läks - seda poleks reeglite järgi ju pidanud lugema, selle kohta on eraldi näide lausa.

Nii et -20 mänguga, +120 boonusega, NL30 5-max 4 lauda korraga.
Peab meeldima.
Kohtume 22. dets.

levis
04.12.10, 08:02
Towergaming ei üllatanud!

Nüüd siis Tower avalikustas, et millised muudatused Tower Hour osas tulevad.

Nutcracker loomulikult kaob! Jäävad Flush ja Quad Hours.

Sellest esmasp. alates on juures:
250$ 24 tunni väljakutse!
Algab esmaspäeva hommikul 7:00 ning lõppeb teisipäeva hommikul 6:59, kus siis alates limiidist .15/.30 kõige rohkem käsi kogunud mängija võidab 250$
The $250 - 24 Hour Hand Challenge (cash/ring games)

Starting EVERY MONDAY at 6:00am CET and ending 5:59am CET Tuesday, a full 24 Hours, we will give away $250.00 cash to the player who played the most hands (at stakes .15/.30 and higher) in that 24-hour period.

IMPORTANT - To participate in this 24 Hour Hand promotion, you must click the “PARTICIPATE? Click Now!” button on the TOWER HOURS PAGE. The button is only visible during the promotion time-frame. (You can click the button ANY TIME during the promotion, even at the last minute on Tuesday morning. It’s okay, really, we have your complete hand data...)


Tower hour turbo 250$ added turniir
Iga esmaspäev kell 19:30 algab 1.2$ sissemaksega 250$ added turniir.
Registreerimine algab 4 päeva varem.
The $250.00 added – Tower Hours Turbo Tournament – for $1.20!

Every single Monday at 6:30pm CET, enjoy an action packed turbo tournament – with $250.00 added – for only $1.20! The Turbo format will ensure a ‘quick-in, quick-out’ tournament, whilst the buy-in of just $1.20 ensures great value for the $250.00 added. Registration starts FOUR DAYS in advance, so make sure you reserve your seat early!

Lühidalt minu poolne hinnang, siis...
Flush ja Quad Tower hours on TÄIESTI MÕTTETUD!

24h esmasp. hand race on väike lisamotivatsioon käputäiele grinderitele või neile, kes otsustavad teha sohki ja mängivad kordamööda. Arvestades, et AINULT 1 mängija võidab 250$, siis minu arvates on ka see 24h väljakutse üsna mõttetu kui just tõesti mingid NL30 grinderid ei tee sohki, siis nende jaoks see 250$ hakkab juba tasuma ennast.

1.20$ sissemaksega turbo turniiri vaadata, siis esmalt torkab kohe silma 20% rake, mis on antud kontekstis IMO hale JOKE! Neli päeva registreerimiseks on teine joke. Palju mängijaid kokku lubatakse, see pole teada. Üldiselt näib mõttetu üritus IMO ja mis on siin üldse pistmist Tower Hour'iga, peale nimetuse "Tower Hours Turbo Tournament" ?

Tigrano
04.12.10, 08:14
Suht mõttetud muutused tõesti ja kuna boonusüsteem on ka kehva, siis praeguse seisuga on edaspidine boonuste grindimine ajaraiskamine ja mõistlik on grindida Ongames edaspidi rakebackiga.

Romka
04.12.10, 13:18
Miks te muidu Betfairis ei mängi? Ma küll ei tea väga palju igasugu boonustest aga siin päris mitu igast promosi ja rakerace ja igakuised MTT/SNG leaderboardid. Cashis on minuarust iga kuu rakerace olnud. http://poker.betfair.com/

k2snakalle
05.12.10, 11:29
kuidas suhtuda europokkeri (ongame alla kuulub) 45% RB? On see selle toa kohta hea või leiab kuskilt veel paremat?

Tigrano
05.12.10, 11:33
kuidas suhtuda europokkeri (ongame alla kuulub) 45% RB? On see selle toa kohta hea või leiab kuskilt veel paremat?

Pole paha pakkumine, pp rakebackis on see tuba 40%

k2snakalle
05.12.10, 11:33
kuda seal üldse nl50, 100 FR lood on?

Tigrano
05.12.10, 11:34
kuda seal üldse nl50, 100 FR lood on?

Hommikuti vähe aga muidu piisavalt.

k2snakalle
05.12.10, 11:35
Muidu fishised?
Ja kui tead, siis kuidas regularide tase võrreldes starsiga?

Tigrano
05.12.10, 11:46
Muidu fishised?
Ja kui tead, siis kuidas regularide tase võrreldes starsiga?

Viimaselajal väga fishine ja regulare väheks jäänud ja taset väga pole enamus nitid.

BuildUp
05.12.10, 16:24
Aga 22.sel veel toimub nutcracker?!

0ttt
05.12.10, 16:37
Aga 22.sel veel toimub nutcracker?!

Jah, kirjas nii vähemalt on.

levis
09.12.10, 09:17
Aga 22.sel veel toimub nutcracker?!
Nüüd nad uuendasid oma kodulehte ja nutcrackerit sealt enam ei leia, seega üsna loogline, et rohkem seda ei toimu.
http://www.towergaming.com/online-poker/promotions/tower-hours.html


Soft on vist teinud neil suure läbimurde, et reklaamis on selline lause:
•Now PLAY! (...and might we suggest to open a few more tables to play more hands at once!)
...........
Järgnev on hea nõme reklaam IMO, +ilmselgelt otsitud vägisi, et mida tower hour alla toppida ja siis leitud mingi mõttetu MTT lahendus. Samas võib-olla fishidele läheb selline reklaam peale ja meelitab neid ligi:
1$+0.2$ turniir
250$ added
Blinds: Turbo - 2mins

For just $1.20 you're buying into a VERY "+EV "
+EV?: YES

Your winnings are paid out instantly, but your glory will live on forever!

nomerlot
09.12.10, 09:46
uuendused on kindlasti täielik fail, sisuliselt muutus Tower OO sarnaseks olematu boonussüsteemiga toaks.

mass
11.12.10, 19:42
Saatsin supporti kirja, nüüd on vist suht kindel et nutcrackerit enam ei toimu :(



Hi,
Thank you for contacting Tower Gaming Support Team!
As of yesterday we have a new Tower Hours Promotion that launched. To see all of the details, please visit the following link:
https://member.towergaming.com/online-poker/promotions/tower-hours.html
Please let me know if there is anything further that I can assist you with.
Kind Regards,
Elizabeth

0ttt
11.12.10, 23:41
Rahad nüüdseks Towerist väljas ja tuleb ilmselgelt õppida mängima.

bJako
12.12.10, 22:06
Saatsin supporti kirja, nüüd on vist suht kindel et nutcrackerit enam ei toimu :(

Nii et kuigi oli 22.12 lubatud, siis tegel seda ei toimu enam?
No siis raha välja jah...

nomerlot
12.12.10, 22:10
Rahad nüüdseks Towerist väljas ja tuleb ilmselgelt õppida mängima.

ongame tube ju teisigi

0ttt
13.12.10, 12:56
ongame tube ju teisigi

Ei salli seda ongame softi ja võrku üleüldse et seal mängida.

Tigrano
13.12.10, 13:53
Ei salli seda ongame softi ja võrku üleüldse et seal mängida.

See on ainult hea, mida vähem reguare seda parem ;)

k2snakalle
14.12.10, 22:07
niih tegin siis ka esimesed sessid ongames võrgus.
Nimelt kummitab väike probla... kas seal ei tasu üldse oma asukohta lauda vahetatada? (change seat) Alati kui seda tegin, siis statsid läksid statsid valesti + peale mitut ringi ei liikunud õige koha peale.

fyte
14.12.10, 22:14
niih tegin siis ka esimesed sessid ongames võrgus.
Nimelt kummitab väike probla... kas seal ei tasu üldse oma asukohta lauda vahetatada? (change seat) Alati kui seda tegin, siis statsid läksid statsid valesti + peale mitut ringi ei liikunud õige koha peale.
Ma valisin HEMist sealt kusagilt table prefference' alt seat 5, ja siis igakord kui lauda istun, sätin nii, et oleksin all keskel. Siis kuvab neid statte õigesti mängijate juures.

k2snakalle
14.12.10, 22:25
mul pt3-s täitsaolemas ka see...aga ta ei lase mul Preferred seati valida
et valin Ongame Networki ja sealt Configuration

Tigrano
14.12.10, 22:30
Ma ei oska aidata, ise mulle meeldib segamini istuda :)

k2snakalle
14.12.10, 22:45
leidsin sellise teema:
http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=15&t=32261&start=0

Ma ei saa nüüd pihta, et kui ma tahan sinna alla keskele koguaeg istuda, siis kas ma pean sinna faili lisama Preferred.10=10, Preferred.10=5 või Preferred.5=5

Romka
14.12.10, 23:04
10=5 vist, ehk siis 10 mehe lauas 5's koht?

k2snakalle
14.12.10, 23:07
10=5 vist, ehk siis 10 mehe lauas 5's koht?

ise mõtlesin sama, proovin natukese aja pärast uuesti

edit: Tuli hoopiski panna 10=8 :) nüüd tulevad statsid alati õigesse kohta.

k2snakalle
17.12.10, 14:57
pole oma küsimusele veel vastust saanud.. Kas HEM-ga ei pea HUD koguaeg on the top olema? Et saan ka siis kenasti overlappi mängida?

Tigrano
17.12.10, 15:08
pole oma küsimusele veel vastust saanud.. Kas HEM-ga ei pea HUD koguaeg on the top olema? Et saan ka siis kenasti overlappi mängida?

Uue versiooniga ei pea, sest seal fixitud et ei jookseks enam kokku.

k2snakalle
17.12.10, 15:49
loodan, et PT3 uuendab ka selle ruttu ära...või tuleb HEM-i peale üle minna kui plaanin pikemaks Ongame jääda

suitsutihane
18.12.10, 04:13
internetsis kirjutati et pt3 ongame import valikus linnuke ''on top vms'' ees selleks, et muidu crashib pt3 kui aknaid kinni paned. aga minul ei crashinud vist...(teises arvutis)) kui linnukese ära võtsin :P. vot.

k2snakalle
18.12.10, 04:53
mul crashis suht esimese viie minutiga :)

Tigrano
18.12.10, 12:36
Aus olla, siis soft on teinud suured muutused ma mänginud viimaselajal 18 lauda jälle nagu vanasti sai mängintud ongames ja enam pole kokku jooksnud, teinekord kui sess hakkab lõppema võtan veel laudu vaatan millal siis crashima hakkab :)

Romka
18.12.10, 13:59
Nja, ma pean ikka tavaliselt 10 lauaga piirduma, peale seda hakkab crashima alati, vahest suudab juba 8-9'da laua juures aga lugesin kuskilt, et see sõltub rohkem oma arvutist?

Tigrano
18.12.10, 14:02
Nja, ma pean ikka tavaliselt 10 lauaga piirduma, peale seda hakkab crashima alati, vahest suudab juba 8-9'da laua juures aga lugesin kuskilt, et see sõltub rohkem oma arvutist?

jah arvutist sõltub kindlasti palju aga ega mul mingi eriline püss ei ole, 2,5 aastat vana ja 9000 maksis, nüüd sellised saab vist juba 6000 või natuke rohkem.

Viimane muutus mis tegin oli muidugi panin win7 64bitise see vist annab ka jõudu kõvasti juurde.

ropka11
20.12.10, 11:14
Kas keegi Goalwin pokkeritoas ka mängib.Seal vist saab põhikonto ainult eurodes olla.Krt kandsin 502$ monebookersist Goalwini seal tehti eurodeks ja põhikontolt pokkerikontole tehti tagasi $.Ja järgi jäi 492$.Uskumatud röövlid.Miks neil see konto üldse eurodes on kui mäng käib ainult $ põhiselt.

Tigrano
20.12.10, 11:33
Ei mängi aga ju siis võtavad mingit konverteerimis tasu ehk põhikonto on eurodes sellepärast, et euro on stabiilsem ja vajadusel saad ennast dollari kõikumiste eest kaitsta.

Rando
28.12.10, 22:19
Kas NL2- NL10 on laudu juurde tulnud või ikka samaks jäänud? Andke laudade hinnang uuesti.
Palju on keskmiselt mängijaid õhtul nüüd võrreldes 2009 aastaga?
/ Taipasin lehelt ise vaadata hetke 19k. Eks ta sinna kanti enam vähem jääb.

Tigrano
28.12.10, 23:16
Kui välja arvata varajased tunnid, siis alati laudu.

suitsutihane
07.01.11, 16:00
bwin soft on küll ... üle 8 laua ma stacked ei saa, kuna ca 1sek (meeletu aeg tgelt) võtab aega et laud on top hüppaks. kui nüüd viiel laual korraga action siis sit out garanteeritud. vahest trikitab muudki moodi, ei hüppa üldse ntx (vist siis kui brauser tagaplaanil lahti vms). topupi ka pole, eile just stackis mu ära keegi set vs top2 nii et 5bb stack jäi järgi, järgnevaks käeks oli teada mis... nojah sai oma torisemised tehtud nüt

Tigrano
07.01.11, 16:10
Ongame soft ei olegi mõeldud stacked mängimiseks, ma ei tea miks neil üldse see võimalus on antud, see ei toimi nii või naa. Ma saan mängida 18 lauda tile ja ei ole probleeme.

Romka
07.01.11, 22:15
Kust te üldse valida saate tiled ja stacked?

suitsutihane
07.01.11, 22:58
tõstan üksteise peale ja ongi stacked lol :D läpaka ekraanile neid tileda maitea....... see pole päris see... kuhu see hud siis mahub:P

Romka
07.01.11, 23:21
Ano nii ma teen ise ka, veab ~10 lauda välja kui tahta. Muidu kuidas ma handhistoryt saan convertida? Kui võtan alt vasakult handhistory ja copyn selle ükskõik millisesse converterisse ütleb, et button not found vms.

Tigrano
08.01.11, 01:01
Ano nii ma teen ise ka, veab ~10 lauda välja kui tahta. Muidu kuidas ma handhistoryt saan convertida? Kui võtan alt vasakult handhistory ja copyn selle ükskõik millisesse converterisse ütleb, et button not found vms.

Hemist võtad hand history ja siis saad konvertida.

Tigrano
08.01.11, 01:03
tõstan üksteise peale ja ongi stacked lol :D läpaka ekraanile neid tileda maitea....... see pole päris see... kuhu see hud siis mahub:P

Kõik mahub, kui on hästi seadistatud ja vastavad vahendid. Kahjuks jah läpakad jne vanaraud ei ole Ongames multitablemise jaoks enam piisavad töövahendid. Kui just maksimum 6 laual ei mängi või 5maxi näiteks.

suitsutihane
08.01.11, 16:14
kas sa screenshotti näitaks oma layoutist koos hudiga? üritan ette kujutada kuidas ära mahuks .... sul nagu pisikesed lauad ja aint paar statti laual vms?

Firzen
24.01.11, 17:29
Kas NL2- NL10 on laudu juurde tulnud või ikka samaks jäänud? Andke laudade hinnang uuesti.
Palju on keskmiselt mängijaid õhtul nüüd võrreldes 2009 aastaga?
/ Taipasin lehelt ise vaadata hetke 19k. Eks ta sinna kanti enam vähem jääb.

Mängijaid on kindlasti rohkem ning soft on kõvasti paranenud. NL2 ning NL10 leiad laudu suht igal kellaajal imo. Kõrgemates limiitides peab siiski ootama õhtu tipptunde, aga peaks ka seda väärt olema, sest sealne tase on üsna kohutav.

virukunn
24.01.11, 17:47
Kuidas ongames husng actioniga (nt. 10$ mängud) lood on ? Tasub starsist sinna minna eesmärgiga kiiremini $$$ kasvatada ?