PDA

View Full Version : Bankroll buildup vs Straighforward play



antnx
27.10.08, 16:26
Eestikeeles ei hakanud pealkirja panema kuna inglise keeles kõlab paremini.
Ma võib-olla juba aiman teie vastuseid aga siiski diskussiooni tekkimise eesmärgil küsiks:

1)Kas alustavale(või mitte) mängijale on parem alustada kohe täieliku BR-iga ja kõige madalamast limiidist või
2) On tal kasulik tegeleda bankroll build-upiga ja üritada madalamas limiidis pead tõsta ja rolli kasvatada.

Davy
27.10.08, 17:56
Eestikeeles ei hakanud pealkirja panema kuna inglise keeles kõlab paremini.
Ma võib-olla juba aiman teie vastuseid aga siiski diskussiooni tekkimise eesmärgil küsiks:

1)Kas alustavale(või mitte) mängijale on parem alustada kohe täieliku BR-iga ja kõige madalamast limiidist või
2) On tal kasulik tegeleda bankroll build-upiga ja üritada madalamas limiidis pead tõsta ja rolli kasvatada.


Alustavale mängija kindlast bankroll buildup, kuna kõrgematel limiitidel võib õpiraha ülisuureks paisuda, kogenud mängijaile NL2s grindimine viib lihtsalt tilti.

Tigrano
27.10.08, 17:58
Kui ei ole üldse mänginud, siis rahakotile tuleb odavam alustada loomulikult mõnest väiksemast limiidist (soovitavalt, mitte mängurahaga mängida) Ning, kui arened kähku ja oled võitev mängija ja pead lugu bankrolli majandamisest, siis ei olegi tulevikus vaja täiendavat rahalist süsti.

antnx
28.10.08, 15:26
Aga sellest tulenevalt teen ma teistsuguseid otsuseid kui mul oleks full BR.Ei lähe AI teatud kohtades, sest mul liiga väike BR

jrgn hell
29.10.08, 21:39
kui sa ei saa BRi pärast allini minna, siis sul ei ole täis bankroll

antnx
01.11.08, 10:24
Ei olegi , sest ma tegelen bankroll build-upiga

CTXrix
10.11.08, 14:13
Ei olegi , sest ma tegelen bankroll build-upiga


No siis pead tegema vähemalt sellise minidepositi, millega kõige madalamas lauas BR piisavalt suur on...ie. et ühe kuuliga möllama ei lähe (mis siis, et väikeste jänkukeste keskele)!

ESTPatrick
12.11.08, 07:51
innustuseks võin öelda et minu praegune nl400 vääriline bankroll on tehtud 5€-st ja alustasin nl2-st ja pole ühtegi levelit vahele jätnud

ok2aa
12.11.08, 10:02
ning teiseks pooleks võin öelda, et mu roll on tehtud paarist $50 deposiidist + turniiriskoor ja alustasin nl50'st ning pole kunagi alla selle mänginud. minu variandi puhul pead olema valmis alguses muidugi kooliraha maskma (mida ma ka tegin).

ranka
12.11.08, 19:29
ning teiseks pooleks võin öelda, et mu roll on tehtud paarist $50 deposiidist + turniiriskoor ja alustasin nl50'st ning pole kunagi alla selle mänginud. minu variandi puhul pead olema valmis alguses muidugi kooliraha maskma (mida ma ka tegin).

Mis sa selle kooliraha all silmas pead? Võtsid coachi? Kui võtsid ning saladus pole, siis kellelt ja kuidas aitas?

ok2aa
12.11.08, 20:55
nope, spewisin ja kaotasin kuni ise omad järeldused tegin (ja trackeri ostsin)

ranka
12.11.08, 21:09
Ok. Selline on väga valus ja agresiivne õpe, eriti kui ei suuda kiirelt kohanduda.

zyxxx
12.11.08, 23:22
See nn. straighforward play rohkem selline gämblimise teema tundub mulle.
Pealegi on palju lahedam hiljem meenutada, et sinu pokkerikarjäär algas 25$ deposiidiga või veel parem täiesti nullist mõne freerolli võiduga kui näiteks sisuliselt mitme tuhande taala maha gämblimisega.

ranka
12.11.08, 23:59
See nn. straighforward play rohkem selline gämblimise teema tundub mulle.
Pealegi on palju lahedam hiljem meenutada, et sinu pokkerikarjäär algas 25$ deposiidiga või veel parem täiesti nullist mõne freerolli võiduga kui näiteks sisuliselt mitme tuhande taala maha gämblimisega.


LOL. Straightforward tähendab sisuliselt ABC pokkerit ja gamblemisest on asi väga kaugel :)

BuildUp
13.11.08, 15:45
Oijah. :D

zyxxx
13.11.08, 17:09
See nn. straighforward play rohkem selline gämblimise teema tundub mulle.
Pealegi on palju lahedam hiljem meenutada, et sinu pokkerikarjäär algas 25$ deposiidiga või veel parem täiesti nullist mõne freerolli võiduga kui näiteks sisuliselt mitme tuhande taala maha gämblimisega.


Mnjah, järgmine kord tasuks mul esimene post enne vastamist põhjalikumalt läbi lugeda, diagonaal lugemine u know ;D