PDA

View Full Version : Miinimumpalgaga grinder



Leheküljed : 1 [2]

peokuningas
01.07.09, 16:34
Kusjuures töölkäivad tuttavad ka räägivad koguaeg, et auto on tarbevahend,kulu jne et ärgu ma jumala eest ostku mingit uut peenisepikendust, aga ometi neil endil on p-se all suht säravad pillid. Et räägitakse üht, käitutakse teistmoodi

Samas peokuningas, eks on ka naisi tõesti olemas ,kes tõesti ISE on väljateeninud kabrioleti. Aga see on kindel, et naised teavad oma välimuse VÄÄRTUST ja on selle pannud juba maast madalast tööle. Nt ka ülikoolis olen näinud, kuidas blondiinile ,kes ka kogemata it eriala on läinud õppima, tehakse ära ilusti kõik tööd abivalmite patsiga poiste poolt:) Vaevalt sellist "abivalmis" tähelepanu on saanud mõni paksmagu, kellele ka it eriala huvitav tundub:)


ja mida sellised blondiinid oma it haridusega pärast peale hakkavad?

Rage
01.07.09, 16:40
Teil ükskõik pole, kas sõita tööle 50k autoga või 500k autoga?
mul ei ole:-) mulle meeldib, et mul on auto, millesse on mugav istuda, millega on mugav sõita ja millega mulle meeldib ringi sõita.

p.s. ma ei pannud oma viimast raha selle alla magama:-)



ja mida sellised blondiinid oma it haridusega pärast peale hakkavad?
nohh.. enamasti ikka kas kuskile müügitöö või kliendihalduri või konsultandi ameti peale saavad.. IT on nii lai ala, see pole ainult progemine ja kruvika keerutamine ja adminnimine.

Pahvak
01.07.09, 16:49
Kusjuures töölkäivad tuttavad ka räägivad koguaeg, et auto on tarbevahend,kulu jne et ärgu ma jumala eest ostku mingit uut peenisepikendust, aga ometi neil endil on p-se all suht säravad pillid. Et räägitakse üht, käitutakse teistmoodi


Mul isa räägib sama juttu ja tal on odav auto. Go figure.



mul ei ole:-) mulle meeldib, et mul on auto, millesse on mugav istuda, millega on mugav sõita ja millega mulle meeldib ringi sõita.

p.s. ma ei pannud oma viimast raha selle alla magama:-)


Tubli oled, et viimast raha alla ei pannud. Aga kergem on elada ikkagi sellel, kel pole kõrgeid nõudmisi :)

leits
01.07.09, 17:04
Kusjuures töölkäivad tuttavad ka räägivad koguaeg, et auto on tarbevahend,kulu jne et ärgu ma jumala eest ostku mingit uut peenisepikendust, aga ometi neil endil on p-se all suht säravad pillid. Et räägitakse üht, käitutakse teistmoodi

Samas peokuningas, eks on ka naisi tõesti olemas ,kes tõesti ISE on väljateeninud kabrioleti. Aga see on kindel, et naised teavad oma välimuse VÄÄRTUST ja on selle pannud juba maast madalast tööle. Nt ka ülikoolis olen näinud, kuidas blondiinile ,kes ka kogemata it eriala on läinud õppima, tehakse ära ilusti kõik tööd abivalmite patsiga poiste poolt:) Vaevalt sellist "abivalmis" tähelepanu on saanud mõni paksmagu, kellele ka it eriala huvitav tundub:)


ütleme et su tlöö on p2ev otsa ringi sõita (ei pea kullereit silmas).. no offence aga siis on ikka wya suur vahe, kas sa sõidad minig vana mondeo saunaga või mingi uuema pilliga, ala millel on ikka konditsioneer ka. vaadates hetke ilmi ma irivitan neile n2kki kellel aknad lahti ja ikka lõõtsutavad kuna ilm on lihtsalt nii fucked palav....

teine asi on obv see kui sa oled ehitustööline, siis sa ei k2i mingi tutika sklassiga kipsi vedamas ja segu toomas


üldiselt privador mulle tundub et sa ei v22rtusta mugavust ... minu p2rast sõida vana muhuga ka kui meeldib

Pahvak
01.07.09, 17:18
1) töövahendid võiksid alati olla võimalikud head (ka auto).
2) kliima pole mingi imeasi, et ainult 500k autodel on.

privador
01.07.09, 17:25
No olgem ausad, paljud omavad autot ka "skoorimiseks". Mis mugavusest me siin räägime

leits
01.07.09, 17:31
No olgem ausad, paljud omavad autot ka "skoorimiseks". Mis mugavusest me siin räägime


kas sa oled debiil? minu meelest sõida kasvõi ma ei tea millega. kui sa ei oska mugavust hinnata siis on see isnu probleem .. sinu jaoks ala pysiikiirushoidja pole ju mingi mugavus, sest jalg ongi gaasipedaalil hoidmiseks?

camu
01.07.09, 17:35
.. sinu jaoks ala pysiikiirushoidja pole ju mingi mugavus, sest jalg ongi gaasipedaalil hoidmiseks?

ma ei tea sellist asja tahtagi.

Rage
01.07.09, 18:10
No olgem ausad, paljud omavad autot ka "skoorimiseks". Mis mugavusest me siin räägime
olgem ausad.. mu sõbral oli eelmine auto 750i siit sealt tuunitud ja värki-särki ja varustust suht täis.. ja ma päris üks kord nägin kuidas tipsid läksid sisse istudes elevust täis.. kui mitte otse märjaks..



ma ei tea sellist asja tahtagi.
sest sa pole proovinud.. ma kunagi ei teadnud ka, mis vihmasensorist või tumenevatest peeglitest või elektri istmetest mäludega või roolisoojendusest arvata.. natukene sõidad ja kasutad.. siis saad vahest aru küll..

leits
01.07.09, 18:19
olgem ausad.. mu sõbral oli eelmine auto 750i siit sealt tuunitud ja värki-särki ja varustust suht täis.. ja ma päris üks kord nägin kuidas tipsid läksid sisse istudes elevust täis.. kui mitte otse märjaks..
sest sa pole proovinud.. ma kunagi ei teadnud ka, mis vihmasensorist või tumenevatest peeglitest või elektri istmetest mäludega või roolisoojendusest arvata.. natukene sõidad ja kasutad.. siis saad vahest aru küll..


eriti siis kui lased kuskil soomes kiirteel 300km j2rjest. ise ei teadnud ka enne bemmi midagi tumenevatest peeglitest, m2ludega istmetest, vihmasensoritest, automaatkastidest jms midagi

A kui korra proovid ega siis enam kepikasti kallale ei l2he kyll :D:D

RudiTurbo
01.07.09, 18:22
No olgem ausad, paljud omavad autot ka "skoorimiseks". Mis mugavusest me siin räägime


Sellepärast siis ei pea head autot ostmata jätma, et MÕNI ARVAB, ET SA OSTAD TA SKOORIMISEKS.
Bemmiga sõites on Skoorimine lisaboonuseks ;D

EDIT: Svenza postitus oli OOOSOM ! ;D

Svenza
01.07.09, 18:22
olgem ausad.. mu sõbral oli eelmine auto 750i siit sealt tuunitud ja värki-särki ja varustust suht täis.. ja ma päris üks kord nägin kuidas tipsid läksid sisse istudes elevust täis.. kui mitte otse märjaks..
sest sa pole proovinud.. ma kunagi ei teadnud ka, mis vihmasensorist või tumenevatest peeglitest või elektri istmetest mäludega või roolisoojendusest arvata.. natukene sõidad ja kasutad.. siis saad vahest aru küll..

Ma tulin aastal 2000 USA-st korraks tagasi Eestisse talvel. Sõbral oli tutikas bemm... Ma läksin dressides, kaks õlut taskus, olin ülbe, ropendasin, mõnitasin aga samas panin peent huumorit ka. Lõpuks rääkisime naised ära ja läksime parklasse. Kõrvale oli pargitud vana Moskvitš... Ma küsin daamidelt, et kumma auto täna võtame, kas teeme mossega rallit õvi võtame tutika bemmi. Eided tegid mossis näo ja hakkasid mosseri poole astuma. Siis tehti piiks-piiks ja bemmi uksed avanesid. Oh seda rõõmu. Siis tekkis korraga naistel raha, ostsid meile šampa ja kutsusid enda poole. Ja obv. et kepp oli garanteeritud. Praegu võid omale ükskõik mis viisaka välimusega auto osta ja saad keppi. Jeepe, S-klassi mesasid ja tutikaid bemme veic kardetakse, aga Volvo S80ga peaksid niitma korralikult.

leits
01.07.09, 18:30
Ma tulin aastal 2000 USA-st korraks tagasi Eestisse talvel. Sõbral oli tutikas bemm... Ma läksin dressides, kaks õlut taskus, olin ülbe, ropendasin, mõnitasin aga samas panin peent huumorit ka. Lõpuks rääkisime naised ära ja läksime parklasse. Kõrvale oli pargitud vana Moskvitš... Ma küsin daamidelt, et kumma auto täna võtame, kas teeme mossega rallit õvi võtame tutika bemmi. Eided tegid mossis näo ja hakkasid mosseri poole astuma. Siis tehti piiks-piiks ja bemmi uksed avanesid. Oh seda rõõmu. Siis tekkis korraga naistel raha, ostsid meile šampa ja kutsusid enda poole. Ja obv. et kepp oli garanteeritud. Praegu võid omale ükskõik mis viisaka välimusega auto osta ja saad keppi. Jeepe, S-klassi mesasid ja tutikaid bemme veic kardetakse, aga Volvo S80ga peaksid niitma korralikult.


naah volvo on liiga tagasihoidlik, vanemate inimeste teema rohkem :D aga su teemad on epicud ikka :D naera surnuks

Svenza
01.07.09, 18:36
naah volvo on liiga tagasihoidlik, vanemate inimeste teema rohkem :D aga su teemad on epicud ikka :D naera surnuks

Selles point ongi, et kardetakse uusi ja uhkeid autosid. Siin teemavennad on rääkinud, et nad on sõbraga autovahetust teinud enne kluppi minekut. Vana Mitsubishi Galantiga tõmmati niimoodi naisi et alb akkab. Samas kui lähed S-klassiga, siis kolitakse sulle juba järgmisel päeval kohvritega sisse

privador
01.07.09, 18:47
aga mis tüüp kupee,sedaan,universaal või hoopis maastur?
Tundub, et auto ja autol on siiski vahe...
Kuskilt olla jutte kuulnud, et hoopis suure maasturiga rebib

Helmps
01.07.09, 19:17
uue buumeriga ikka

leits
01.07.09, 19:21
uue buumeriga ikka


j2tke need buumerite teemad omale .. kui te ei ole autoga sõitnud siis stfu ... tegu on siiski ülimugava autoga .. see et mingid rullnoka raiped ära hooratud 3estega ringi lasevad on nende mure .. see ei tohiks siiski üldmuljet mõjutada ..

Maheaatom
01.07.09, 19:29
Noh, mina mõtlen hoopis nii, et kui peaks saama kunagi hästi rikkaks, siis ostan endale esimese asjana vana Žiguli (mõistagi lasen selle korda teha). Siis viskan mingid lambi riided selga ja sõidan ühel ilusal õhtul linna peal ringi. Kindla peale vuhiseb minust mööda kümnete viisi kompleksides autopedesid, igasuguseid müügimehi ja ehitustöölisi, kes ema käendusel oma viimaste kopikate eest mingi jeebi või 5 aastat vana bemmirondi 10 aasta peale liisingusse võtnud + igast tölpasid, kes on veendunud, et vaid hea auto garanteerib head naised. Pole kahtlust, et need tölpad vaatavad minu peale ja mõtlevad et näe, üks kuradi rott ei suuda endale isegi mitte lääne autot osta ja enesehinnang aina tõuseb. Ja mina istun oma Žigulis ning mõtlen: näe kui vähe on inimesel tõeliseks õnneks vaja ;D

Pahvak
01.07.09, 19:37
Kogu selle jutuga tuleb meelde beibemulli lõhkemine:

http://www.ekspress.ee/2008/11/27/eesti-uudised/5583-beibemulli-lohkemine--arimeeste-kaaslaste-magus-elu-loppeb

leits
01.07.09, 19:54
Noh, mina mõtlen hoopis nii, et kui peaks saama kunagi hästi rikkaks, siis ostan endale esimese asjana vana Žiguli (mõistagi lasen selle korda teha). Siis viskan mingid lambi riided selga ja sõidan ühel ilusal õhtul linna peal ringi. Kindla peale vuhiseb minust mööda kümnete viisi kompleksides autopedesid, igasuguseid müügimehi ja ehitustöölisi, kes ema käendusel oma viimaste kopikate eest mingi jeebi või 5 aastat vana bemmirondi 10 aasta peale liisingusse võtnud + igast tölpasid, kes on veendunud, et vaid hea auto garanteerib head naised. Pole kahtlust, et need tölpad vaatavad minu peale ja mõtlevad et näe, üks kuradi rott ei suuda endale isegi mitte lääne autot osta ja enesehinnang aina tõuseb. Ja mina istun oma Žigulis ning mõtlen: näe kui vähe on inimesel tõeliseks õnneks vaja ;D


no offence aga see hakkab kerget "debiilsust" juba väljendama, kui igal pool jääb see bmw ette. ütle mulle üks sõna miks ta nii sitt on, et kõik kohutavad "rondid" on??????? Jeesus crhist saage oma bemmiteemast ükskord üle, sõitke sellega millega meeldib. on neid audiga debiile v2hem kes kihutavad mööda linnu nagu segased? Ei ütleks, sama teema oopelitega ma ie tea mida veel


Hakkab kerge "tunne" tekkima, et enamus teist ei tea, millega on "hea" sõita ning enda arvamus võetakse mingi üldise "kõlaka" järgi ...

minu pärast tundke end nendes kiades ja daciates mugavalt .... ahjaa kerge ot ka ... sain eelmine nädal sõita kuu aega vana mingi kia dziibiga, hind oli 500k+ .. ja no nahui, mis h22lt seal autos on. mürasummutusele vist pole seal koreas vms veel mõtlema hakatud ...

Svenza
01.07.09, 19:59
Mul pole midagi bemmi vastu, lihtsalt eelistan mersut. Ja tutika bemmiga sain keppi ka, nii et kõik OK. Ja vana romuga saaks ka. Minu pärast õvite kojanduse teha ja mulle Žigulli osta, rebin sellega ka eided maha :)

SamGold
01.07.09, 20:01
Aga mina sõidan jalgratta või ühistranspordiga

Maheaatom
01.07.09, 21:18
Btw Leits, uued KIA-d on ühed töökindlamad autod maailmas, mida Saksa "kuulsa kolmiku" (MB, Audi, BMW) kohta enam ammu öelda ei saa. Aga ma ei taha siin hakata vaidlema sellel teemal ega võrdlema näiteks bemme ja KIA-sid, sest autode hinnaklass on juba niivõrd erinev, et sama hästi võiks võrrelda korterit Toompeal korteriga Lasnamäel.

Küll tahan ma näidata, kuivõrd tobe on see komplekides eestlaste autopedendus. Et riided võivad mul olla pärit Humanast ja söök Säästumarketist, ise elan kuskil kuudis ja olen viimane sitavares; õppemaksu tasumiseks võtan SMS-laenu või nuian vanaemalt, aga vot auto PEAB hea olema, sest SEE gerenteerib respekti. Omal ajal, mil töötasin autoliisingus, puutusin igasuguste isenditega kokku; üsna tavaline asi oli, et liisitava auto väärtus ületas ettevõtte bilansimahu (!) jne. Paljud ehitusfirmad ja kinnisvaraarendajad otsid endale esimeste kasumite eest kohe uhkeid autosid, aga kus nad praegu on? Mina arvan lihtsalt, et asjad peavad tasakaalus olema: kui oled väga edukas inimene, siis osta endale tõesti S65-AMG, 750Li, S8 (maitse asi) või midagi lahedat (vana vene auto, uunikum vms) aga kui mitte, siis vali ka sõiduvahend vastavalt võimalusele.

leits
01.07.09, 21:37
Jah ma nõustun kõigega, mida sa ütlesid. Nii see on. lihtsalt mind ajas ükskonkreetne sõna pissed off "bemmiront", üks tahes mis asjast ka ei räägita ikka ja jälle jääb üks see sama mark j2lle ette. I gess saad ise ka poindist aru

vsiu100
01.07.09, 22:09
autost kordi tähtsam skoorimise juures on kui suudad daami juurde minna ja öelda "tere".
ja inimesi on erinevaid. kellele on auto tarbe-ese, kellele midagi enamat.
ja leits, see et bemm romu on, oled ise süüdi. räägid, et käid 3x kuus igast juppe vahetamas. :)
mul on olnud erinevaid autosid(MB,AUDI, VW, OPEL, Toyota) ja minu kui inimese jaoks, kes ei "ela autos", pole autojuht ja ei sõida autoga päevas üle 50km, on kõige olulisem, et ma ei käiks hoolduses/remondis tihedamini kui iga 15k km tagant.

ranka
01.07.09, 22:20
Pokker sureb anyway. Pokkeritoad kindlustavad turupositsioonid st nad ei pea enma klientide eest võitlema. Loe boonsutest ja promodest võid ainult unistada. Või ala starsi 300k freerolli promo,mis sisulsielt irwitamine.

Majanduslangus on pannud fishidele põntsu ja neil pole enam raha ja ägisevad oma laenude käes(deposiidid väiksemad)

Know how suureneb järk järgult. Iga tüüp teab mis on hud,mis on sharkscope ja on lugenud igasugsut pokkeirkirjandust

Seega tuleviku pokker koosneb pokkeirtubadest, kus pole mingit rakebacki. Lauas on kõik regularid ja teenitakse selle pealt kui ühel regularil katus ära sõidab ja raha laiali jaotab.
See siis negatiivne stsenaarium


Ma loodan siiski,et maj tõususga suudavad uued pokkeritoad turule tulla(loe promod). Fishid tulevad rahaga jälle tagasi ja mäng saab jätkuda.

Selliseid edulugusid me ei kuule enam never, kus keegi uus durr grindis aastaga pokkerimiljonäriks vms
Lihtsalt kui pole enam vastas jõuluvanasid vaid samasugused prod, siis liikumine saab olema limiitidel väga vaevaline


Raha peale mängimine ja hasart on olnud inimkonna veres aegade algusest saadik. Kaob/keelatakse pokker, tekib uus populaarne mäng, kus mängitakse raha peale, mida saab biitida skilliga. Võib-olla sellised mängud on juba olemas ning need nerdid, kes praegu väikese pundiga neid mänge beadivad on 2015-nda aasta Moneymakerid, Durrrrrid ja Negreanud selles uues mängus.

leits
01.07.09, 23:18
autost kordi tähtsam skoorimise juures on kui suudad daami juurde minna ja öelda "tere".
ja inimesi on erinevaid. kellele on auto tarbe-ese, kellele midagi enamat.
ja leits, see et bemm romu on, oled ise süüdi. räägid, et käid 3x kuus igast juppe vahetamas. :)
mul on olnud erinevaid autosid(MB,AUDI, VW, OPEL, Toyota) ja minu kui inimese jaoks, kes ei "ela autos", pole autojuht ja ei sõida autoga päevas üle 50km, on kõige olulisem, et ma ei käiks hoolduses/remondis tihedamini kui iga 15k km tagant.




kulla inimene .. mu yks v2ga he asõber on remonditöökoja omanik tlnas ... n2hes mis inimesed sealt l2bi k2ivad .. siis oskan "eesti inimeste" kohta nii müõndagi öelda. põhikysimused on: kas odavamalt ei saa, kas ikka peab seda vahetama, 2kki kannatab aasta veel? jne jne

ma ie tea ma olen teistsugune inimene. mind härib konkreetselt kui autol on midgai h2da .. ykspuha kasvõi ukse tihend nagiseb .. l2heb see koheselt vahetusse. siit sa ie saa aga j2reldusi teha et bemm laguneb. obv kui auot on 200k + km sõitnud, siis v2ga orig. amordid ja õõtsad jms puksid enam ei pea .. nii ta on.

mu point on selles et "korras" ja "korras" autol on VÄGA SUUR vahe, kuna inimeste mõttemaailm on VÄGA erinev

Potsataja
02.07.09, 00:21
õppida tuleb mehed


Mida sa täpsemalt mõtled sõna ''õppimine'' all ?

http://www.tarbija24.ee/?id=137395

Praegugi saaksid nende vahendusel Suurbritannias tööd kümme onkoloogia-, kümme operatsiooni- ja kümme meditsiiniõde, firma juht Tõnis Tüvi tõdes, et õed on pakkumiste vastu aktiivselt huvi tundnud ning nad on valmis ka tunduvalt rohkem soovijaid tööle aitama.

Samuti saavad tööd palatiõed, kuid sageli saab tema sõnul takistuseks väga hea inglise keele oskuse puudumine, seda enam on populaarsed need töökohad, kus erialane koolitus viiakse läbi kohapeal, näiteks puuetega laste ja noorte hooldajad.

«Neile kohtadele on meil kandideerinud juristid, firmade tegevjuhid ja ülikoolis ärikorralduse lõpetanud,» rääkis Tüvi.

leits
02.07.09, 00:26
mis sa tahad v2ita et ilma hariduseta on lihtsam tööd leida? my ass

timukasr
02.07.09, 00:27
kulla inimene .. mu yks v2ga he asõber on remonditöökoja omanik tlnas ... n2hes mis inimesed sealt l2bi k2ivad .. siis oskan "eesti inimeste" kohta nii müõndagi öelda. põhikysimused on: kas odavamalt ei saa, kas ikka peab seda vahetama, 2kki kannatab aasta veel? jne jne

ma ie tea ma olen teistsugune inimene. mind härib konkreetselt kui autol on midgai h2da .. ykspuha kasvõi ukse tihend nagiseb .. l2heb see koheselt vahetusse. siit sa ie saa aga j2reldusi teha et bemm laguneb. obv kui auot on 200k + km sõitnud, siis v2ga orig. amordid ja õõtsad jms puksid enam ei pea .. nii ta on.

mu point on selles et "korras" ja "korras" autol on VÄGA SUUR vahe, kuna inimeste mõttemaailm on VÄGA erinev


Kui isa vana auto kohalikku töökotta viis, siis seal "avastati" uusi vigasid, mille eest oli vaja raha maksta.

leits
02.07.09, 00:56
Kui isa vana auto kohalikku töökotta viis, siis seal "avastati" uusi vigasid, mille eest oli vaja raha maksta.


obv seda juhtub kõikjal ..

peokuningas
02.07.09, 05:57
Et riided võivad mul olla pärit Humanast ja söök Säästumarketist, ise elan kuskil kuudis ja olen viimane sitavares


Mul on suur osa riietest pärit kaltsukatest ja vahel käin sööki ostmas ka säästumarketist. Ma ei tunne, et ma selle pärast madalam inimene olen kui keskmine eestlane.

Pigem käin palju omanäolisemalt riides kui enamik inimesi ja ei pea seda alandavaks.

Seega ei saa teha üldistusi, et näe rott ostab kaltsukast riideid ja sööki säästumarketist.

marguzz22
02.07.09, 08:03
mnjah igaühe enda asi mis kaltsudega ta ringi käib, fakt on see, et korralikke naisi nii ei saa ja samas on fakt ka see, et ei pea olema autot et naisi saada, st ma ei tahakski sellist naist endale. Kui ise oled huvitav, hea jutuga ning vähegi välimus kannatba saab naisi nii,et tapab. Aga muidugi kui lexa, bemm vüi merss perse all siis naisi 10x rohkem.

Pahvak
02.07.09, 08:04
mnjah igaühe enda asi mis kaltsudega ta ringi käib, fakt on see, et korralikke naisi nii ei saa ja samas on fakt ka see, et ei pea olema autot et naisi saada, st ma ei tahakski sellist naist endale. Kui ise oled huvitav, hea jutuga ning vähegi välimus kannatba saab naisi nii,et tapab. Aga muidugi kui lexa, bemm vüi merss perse all siis naisi 10x rohkem.



Sa ei tee tihti kaltsuka riietel isegi vahet. Olen kaltsukates selliseid mimme hilpude pärast rabelemas näinud, et jube.

privador
02.07.09, 08:46
Sellega ma olen nõus, et palja autoga naisi ei saa. Et ala soidad uhke karbioletiga ja ringi ja loodad , et naised istuvad ise autosse. AGA samas seal võib olla mingi kaudne kiirendav moju, eriti kui sinna svenza text juurde pookida.
Samuti riietusega. Kui avastatakse su riietuses mingi "leke" siis oled samuti kiiretsi OUT.
Seega asjad ei garanteeri midagi, aga nad võivad kiirendada protsesse. Ala nagu hea pintsel millega sa seina värvid.Kui sul ikka käsi pole siis pole vahet, mis kvaliteediga see pintsel on. Aga kui juba värvida hakata siis on tulemusel vahet!

Mul üks tuttav(vana naistemees) vahetas maasturi suht vana kupee vastu. Ta ütles, et mõju on märgatav.

SamGold
02.07.09, 09:32
LOL@ "korralikud naised", te mõtlete ikka "korralike auke" eks? Sest sellised, kes autode peale kohale lendavad on ju lihtlabased litsid. Enne teid on juba vähemalt kahe-kui mitte kolmekohaline arv uhkete ja vähemuhkete autodega tüüpe neist üle käinud. Selliste regularide üles korjamine ei nõua ju mingit skilli, samahästi võiks rääkida, et kui sul on 2k taskus siis sa saad suht kindlalt litsimajas "korraliku naise"... Aga noo inimesed ja eesmärgid on erinevad ja kui soov on kõvasti skoorida siis vb tõesti kõige lihtsam variant.

Anyway, kas "autonduse" kohta juba mingit eraldi teemat pole olemas? kind a offtopic...

ok2aa
02.07.09, 09:50
kas sa oled debiil? minu meelest sõida kasvõi ma ei tea millega. kui sa ei oska mugavust hinnata siis on see isnu probleem .. sinu jaoks ala pysiikiirushoidja pole ju mingi mugavus, sest jalg ongi gaasipedaalil hoidmiseks?


haha QFT

ok2aa
02.07.09, 10:08
Noh, mina mõtlen hoopis nii, et kui peaks saama kunagi hästi rikkaks, siis ostan endale esimese asjana vana Žiguli (mõistagi lasen selle korda teha). Siis viskan mingid lambi riided selga ja sõidan ühel ilusal õhtul linna peal ringi. Kindla peale vuhiseb minust mööda kümnete viisi kompleksides autopedesid, igasuguseid müügimehi ja ehitustöölisi, kes ema käendusel oma viimaste kopikate eest mingi jeebi või 5 aastat vana bemmirondi 10 aasta peale liisingusse võtnud + igast tölpasid, kes on veendunud, et vaid hea auto garanteerib head naised. Pole kahtlust, et need tölpad vaatavad minu peale ja mõtlevad et näe, üks kuradi rott ei suuda endale isegi mitte lääne autot osta ja enesehinnang aina tõuseb. Ja mina istun oma Žigulis ning mõtlen: näe kui vähe on inimesel tõeliseks õnneks vaja ;D


kompleksides much?

marguzz22
02.07.09, 10:24
miks teile ilusad asjad ei meeldi

alaska
02.07.09, 10:33
miks teile ilusad asjad ei meeldi


Keegi ei ütle, et neile ilusad asjad ei meeldi. Igal inimesel on Ego, identiteet, mille järgi ta endale maailmas koha leiab, mõnel on see mugavus, mõnel mugavusele vastandumine. Selle identiteedi säilitamiseks vajab ego pidevat teadvustumist, konflikti, võitlust. Kellegi eelnev kommentaar annab sellele hea võimaluse, sealt on hea leida omale sobiv lause ja sellega nõustudes või sellele vastandudes oma ego teadvustada. Need on lõputud vaidlused, sest mõlemal on alati õigus. Niiet parem on vaadelda olukordi, kui hinnata.

Svenza
02.07.09, 10:34
Mul ei ole autot. Ma ei mäleta millal mul viimati oli. 2005.a Iirimaal vist. Siiamaani saan naisi :D Naistele pead lihtsalt ennast huvitavaks tegema. Et neil tekiks reaalne huvi sinu vastu. Aga see OT. Miinimumpalga grinder naisi ei saa!

ok2aa
02.07.09, 10:36
kes on öelnud, et ei meeldi? iseasi on see, kas kogu oma netwoth panna mingi lexuse-mersu-jne panni alla. enamus inimesi on siin foorumis noored, millegipärast on ka mulje jäänud, et kõikide arvates on normaalne kui 21 aastane sõidab tutika mersuga. guess what, see ei ole normaalne. kõigepealt tuleb vaeva näha ja endale rasva koguda - siis hakata kulutama raha jubinate peale.

sorm
02.07.09, 12:12
Naera või puruks kuhu teema arenes "Miinimumpalgaga grinder" -> "Naised, autod" :D

Uut teemat vast ei ole mõtet teha, aga moderaator võiks selle nime ära muuta: "Miinimumpalgaga grinderi autod ja naised" (või millekski paremaks)

Naiste saamise kohapealt olen Svenzaga nõus, et oluline on ennast neile huvitavaks teha ja reeglina on "normaalse" möla ajamine see kõige olulisem fakt. Mingil määral aitavad muud tegurid ka kaasa, aga kui sa ikka mitte ******* mõistlikku öelda ei oska , siis joonistad ennast juba preflop surnuks.

Miks paljud naisi ei saa? Ma arvan, et tahetakse liiga palju ja vaadatakse ainult neid naisi keda nad kunagi ei saaks. Unistatakse oma fuking printsessist, selleasemel et keskmisi räimi rahus rookida. Sama asi pokkeris, et mängitakse limiiti mida ei biidita ja ollaks 99% ajast busto, selleasemel et madalamal rahulikult endale miinimumpalk välja grindida. AGA EI SAA JU!!!!! Sõber mängib kõrgemal limiidil ja tal on vääga ilus naine MA JU EI SAA TAST SITEM OLLA. Ma tean päris palju igasugu Leosid ja Lemibituid, kel mitmes linnas korterid ja pappi pritsib niiet alb hakkab, aga naisi ei saa, sest nigu suu lahti teevad jooksevad kõik minema (kusjuures need ka kellel jalgu all pole), sest nad on nii debiilid tegelased!

Autoteemal niipalju, et ostsin endale eile vana bemmirondi (96a 320). Minul on auto selleks, et saaksin temaga ringi sõita. Minu prioriteet on hetkel maja valmis ehitada, mitte millise autoga ringi kimada. Mõnele on võibolla tõesti oluline omada Millist autot, aga samas elad Annelinnas 1-2 toalises üürikorteris (kusjuures see ei ole nali näiteid elust enesest on olemas).

Maheaatom
02.07.09, 12:30
Miks paljud naisi ei saa? Ma arvan, et tahetakse liiga palju ja vaadatakse ainult neid naisi keda nad kunagi ei saaks. Unistatakse oma fuking printsessist, selleasemel et keskmisi räimi rahus rookida. Sama asi pokkeris, et mängitakse limiiti mida ei biidita ja ollaks 99% ajast busto, selleasemel et madalamal rahulikult endale miinimumpalk välja grindida. AGA EI SAA JU!!!!! Sõber mängib kõrgemal limiidil ja tal on vääga ilus naine MA JU EI SAA TAST SITEM OLLA. Ma tean päris palju igasugu Leosid ja Lemibituid, kel mitmes linnas korterid ja pappi pritsib niiet alb hakkab, aga naisi ei saa, sest nigu suu lahti teevad jooksevad kõik minema (kusjuures need ka kellel jalgu all pole), sest nad on nii debiilid tegelased!

Autoteemal niipalju, et ostsin endale eile vana bemmirondi (96a 320). Minul on auto selleks, et saaksin temaga ringi sõita. Minu prioriteet on hetkel maja valmis ehitada, mitte millise autoga ringi kimada. Mõnele on võibolla tõesti oluline omada Millist autot, aga samas elad Annelinnas 1-2 toalises üürikorteris (kusjuures see ei ole nali näiteid elust enesest on olemas).

Hehee, väga õige :)

Rage
02.07.09, 12:32
nuux.. ma elan ürikorteris.. maja ei ole jõudnud ehitama hakata.. kuna krundi ostmiseks võtsin laenu aint 5 aasta peale.. ehk makse on suht kirves... samas mu auto ei maksa pooltki milli:-)

Provoker
02.07.09, 12:35
Mul on kahetoaline annelinna korter ning ise olen väga rahul sellega. Vähemalt on oma mitte üürikas kuigi pangale ikka vaja maksta. Autot pole vajagi kuna sõidan töösõidukiga :D

sorm
02.07.09, 12:44
Mul on kahetoaline annelinna korter ning ise olen väga rahul sellega. Vähemalt on oma mitte üürikas kuigi pangale ikka vaja maksta. Autot pole vajagi kuna sõidan töösõidukiga :D


Müü korter maha ja osta mersu jeep või 7 seeria bemar :D

SamGold
02.07.09, 13:06
Miinimumpalga grinder naisi ei saa!

hahaha, eii no miks nii siis? Jõuti ju järeldusele, et saab ka ilma autota jne, sest oleneb inimesest ja tema oskustest ja tekstist Ma ei näe mingisugust põhjust mis min. palgaga grinder ei võiks samamoodi skoorida kui tal raske töö kõrvalt mõnikord aega lõõgastumiseks jääb:D

marguzz22
02.07.09, 13:10
see teema on epic siin :D

sorm
02.07.09, 13:20
Njaaa, privador.
See et sina kooner oled ja siiamaani sõidad vana roostes Audi80 ga, kuigi tegelikult võiksid sõita S-klassiga on sinus endas kinni. Osta omale normaalsed teksad nende lottis kottpükste asemel, käi silmaopil ära (saad oma nohikuprillidest lahti) ja lase omale normaalne sonks lõigata. Siis hakkad ka vbl naisi saama. Ega magavale munnile **** otsa ei jookse.
Ja ma ei usu never ever et su ülikoolikaaslastel oleks miljonit arvel olnud. Nii et luftita viiesajaseid sukasäärest ja tõmba elu käima. OBV et neil on kõik 30 aastase laenu peale tõmmatud ja on panga orjad oma maise elu lõpuni. Sina saaksid seda kõike endale lubada, aga oled ihnus. Mis sa teiste säravaid autosid vaatad, osta omale üks. A sul lihtsalt miljon mädaneb niisama pangakontol. Ajad elu lõpuks 10 milli kokku, selleks et ohkega surra ja pole mitte persetki selle rahaga teinud. Ei pea NAxeri kombel kõik sekundiga sirgu lööma, aga midagi saad ju endale lubada.


See on puhas kuld! Väike faktiline täiendus, et privadori Audi enam ei sõida :P

vsiu100
02.07.09, 13:33
naise saamiseks pole mingit autot vaja. naisel peab lõbus olema ja kui mõne komplimendi teed, on kõik väga hästi.
muidugi basic "riietuslekked" a la pükste vöö koht on üle naba ja oled sellise näoga, nagu nii ongi ok, peavad olema likvideeritud.
käisin just riiete poes, kuna suutsin lõuna ajal salati sülle tõmmata :D . läksin sportlandi, ütlesin ilusale müüjale tere ;) ja et tõmbasin endale just toidu sülle ja uut särki oleks vaja. tal oli nalja nabani. näitas särke, soovitas. ütlesin, et ole hea tule kabiini juurde ja vaata, kuidas sobib. tuli. sealt oleks nr-i kindlasti saanud, kui oleks küsinud.
auto on ennekõike tarbe-ese. auto ei skoori ju. sina teed seda.

lebovend
02.07.09, 15:41
omfg, keegi andke mulle PMidega teada, kui 2rakulunud topicutest saavad
epic offtopicud!

Kas kuskil on veel selliseid teemasid?!

marguzz22
02.07.09, 15:48
;D

lebovend
02.07.09, 15:55
foorum.pokkeriprod.com --> Küsi Pokkeri PRO-lt ---> Miinimumpalgaga grinder:

"Tere, mis autodega ja kuidas saada naisi?"


"Üldiselt on nii, et uhket autot omades saad sa 10x rohkem naisi."


"Aga kui ma muidu naisi ei saa, ja korrutan NaiseSaamisVõimalust väärtusega Null kordajaga
Kümme, mis siis saab?"

SamGold
02.07.09, 16:31
Tegijamad mehed autodega ja ilma võiks siis juba oma graph'id ka postitada. Saaks selgemini aru mis masinaga EV tsikkide puhul kõige rohkem plussis on.

Gambler
02.07.09, 16:33
Minu nägemust mööda liigub asi tulevikku kiigates netis suurelt jaolt 6-maxi poole.
Muuseas, 90ndate algul oli populaarseim mäng hoopis 7card stud, mitte Texas NL.
Netipokkeri algusaegadel oli suur mängijate arv ka Limit Texases, see näiteks on täitsa kokku kuivanud.
Shorthand pakub tavamängijatele rohkem põnevust ja actioni, full ringis istuvad teinekord 8-9 nitti,
kellest 4-5 veel oamkorda shordid ja koorivad pühapäeva mängija kiirelt paljaks.
Samuti nagu ma aru saan, ei ole shortstack strateegia sama palju raha sissetoov 6-maxis, kui ta on FR-is
(blind ja rake peaks närima suurema osa kasumist ära)
Seda võiks muidugi see, kes shordis laksib(Krayzie näiteks) ise analüüsida ja siin kirjutada.
Ise olen suht vähe shordis toksinud, aga noh eriline raketiteadus see ei ole.
Samas üks tuttav(kes on pühapäevamängija) netis Texast ei tao vaid Omahat just gamblemisrohkuse pärast,
ikkagi 4 kaardi loto juu.

Anyway, mängigu igaüks nii, kuis tahab, kui suudate netist stabiilselt 300-400 mängutunniga 5kohalise dollarinumbri välja peksta,
siis ma usun, et olete üle keskmise mängija. Teenige see siis shortstackkides, niti pannes, rakeback pro olles või mis iganes muud moodi ;D

Mis puutub aga netipokkeri arengusse, siis küll leitakse viis see netis maksustada ja nii tekitada sellele legaalsus. Uskuge mind, iga riik laseb oma inimestel pokkerit taguda, kui see riigile sisse toob.
Põnevaid uudiseid tuleb hetkel Partyst, kes vabatahtlikult maksab Usa-le 150 miljonit taala raha, selle eest, et lasi aastani 2006 ameeriklastel mängida.Lisage siis Party aktsia tubli rallimine börsil ja tekib küsimus, kas äkki Party siseneb varsti legaalselt Usa turule ja kõigil ameeriklastel on võimalus mängida legaalses netikeskkonnas. Kui nii, siis on Party kvartaliga jälle esisait maailmas.

privador
02.07.09, 16:51
käisin just riiete poes, kuna suutsin lõuna ajal salati sülle tõmmata Cheesy . läksin sportlandi, ütlesin ilusale müüjale tere Wink ja et tõmbasin endale just toidu sülle ja uut särki oleks vaja. tal oli nalja nabani. näitas särke, soovitas. ütlesin, et ole hea tule kabiini juurde ja vaata, kuidas sobib. tuli. sealt oleks nr-i kindlasti saanud, kui oleks küsinud.
auto on ennekõike tarbe-ese. auto ei skoori ju. sina teed seda.
Nu ma nii positiivne poleks. Klienditeenindajad on üldse viimasel ajal väga rõõmsameelsed, kui keegi praeguses MASU-s midagi ostma tuleb. VB on teile ülemuste poolt ka sissetambitud, et olla ülipositiivne vms..
Seega su "tell" võis vale olla aga never know kuni pole küsinud ja teada saanud.

Samuti vaata kasvõi pargi baaridaame. Minu arust nende jutt polegi midgai muud kui flirtiv, aga see on nende töö

McFoldberg
02.07.09, 16:59
LOL@ "korralikud naised", te mõtlete ikka "korralike auke" eks? Sest sellised, kes autode peale kohale lendavad on ju lihtlabased litsid. Enne teid on juba vähemalt kahe-kui mitte kolmekohaline arv uhkete ja vähemuhkete autodega tüüpe neist üle käinud. Selliste regularide üles korjamine ei nõua ju mingit skilli, samahästi võiks rääkida, et kui sul on 2k taskus siis sa saad suht kindlalt litsimajas "korraliku naise"... Aga noo inimesed ja eesmärgid on erinevad ja kui soov on kõvasti skoorida siis vb tõesti kõige lihtsam variant.

Anyway, kas "autonduse" kohta juba mingit eraldi teemat pole olemas? kind a offtopic...




Ainus mõistusega kirjutatud post viimase miljoni lehekülje jooksul.

blizkaa
02.07.09, 19:28
irw@korralikud naised. Lase oma korralik daam nädalaks Kreekasse ja seal ta ikka "juhuslikult" mõne peenise otsa kukub. Pole olemas sellist asja. Enesepettus, küsimus on vaid hinnas. Mõne jaoks raha, mõne jaoks midagi muud. Mäletan tutvumist endast vähe vanemate naisterahvastega, kes hooplesid julgelt, kuidas igal endast lugupidaval naisel on mees, kes teenib pappi ja lõbus ning aktiivne elurõõmus armuke.

luarvik
02.07.09, 20:50
tere!

to sm112- soovisin Sind privaatselt teavitada, aga kahjuks tundub nii, et foorumi sisene post ei liigu.

palun saada minu meilile enda e- mail. minu meil on holdemimees[ät]hot.ee



teistele aga edu laudades!

krayzie
03.07.09, 09:50
Samuti nagu ma aru saan, ei ole shortstack strateegia sama palju raha sissetoov 6-maxis, kui ta on FR-is
(blind ja rake peaks närima suurema osa kasumist ära)
Seda võiks muidugi see, kes shordis laksib(Krayzie näiteks) ise analüüsida ja siin kirjutada.



NL400 shortstackid elavad suuresti halbade regularide arvelt kes ei oska korrektselt adjustida. Ise soovitaksin pro-shortstackide vastu mängides mõelda järgmiste asjade peale -

1. shortid 3betshovevad blindsteal ja co vs btn väga väga light ja ei calli kunagi (välja arvatud mõned w/ AA/KK ). Olen OTB ja üks või kaks shorti on blindidel - minraise ftw. igasugune raise mis on suurem kui 2.5x BB on enesetapp. Minraise aga tekitab olukorra kus 3betshove oleks shorti jaoks liiga suur overbet ning seega vähem atraktiivne. Siiamaani näen aga regulare tõstmas 4x bb ja siis 70% foldimas 3betshove peale.

2. shortid omavad kõrget LP pfr range, aga foldivad enamustele 3bettidele (tüüpiline number jääb kusagile 80%-90% vahele). Tihtipeale foldivad nad isegi min3betile. Samuti on nende cbet% väga kõrge. Seega trap w/ monsters ftw ja 3bettida nende LP avamisi julgelt.

3. Omad 89s OTB vs CO open ning shortstack on blindidel - call is not an option there! LP flatting range on kas 3bet või fold.

kui midagi veel meelde tuleb editeerin

gl

uudistaja
03.07.09, 13:59
lolol@auto/skoor/naised ;D

mulle tundub, et ainuke kes siin skoorib ja m6istusega juttu raagib on vsiu100.

*endal mul pole elus autot olnud, kuid naisi on mul olnud kindlasti rohkem, kui k6igil neil "mina scoorin autoga" tyypidel kokku.
et asja huvitavamaks ajada, siis v6in 6elda, et vahemalt 20+ erinevat rahvust.

haha, pigem hankida endale hea huumorisoon, maneerid ja midagi kupu alla - kyll siis hakkab naisi saama.

;)

Keiss
04.07.09, 04:18
Ma elasin aastaid tagasi noore poisina ahiküttega üüritoas, kus polnud ei arvutit ega TV-d. Kogu mu vara oli kott riideid. Enamus aega veetsin/ööbisin ma erinevate naiste juures. Ahjaa ja vahest isegi nemad minu juures:P Tuli meelde, et sõbra sierraga käisin järel jms.
Naised armastavad kõrvadega ja mingeid autosid küll nende mahaniitmiseks vaja ei ole. Isegi välimust pole vaja.

Praegu sõidan punase kupeega ringi, aga naistega ei viitsi enam ammu jaurata, ei ole märgata ka, et nad ise hirmsalt autosse tahaks hüpata ;D

Rage
04.07.09, 10:35
Praegu sõidan punase kupeega ringi, aga naistega ei viitsi enam ammu jaurata, ei ole märgata ka, et nad ise hirmsalt autosse tahaks hüpata ;D
meeste peale üle läinud? :D ;D

jrgn hell
04.07.09, 15:00
naiste teemasse:
sõber tutvustas Brenti, ja see on lihstalt nii kino vend. Loed ja hirnud:

At the mall or clothing store
Me: Can I find a size for you?
Her: No, Im just looking
Me: Good, because I don't work here
Her: You don't? (laughing)
Me: No, I just thought it would be a cool way for you to meet me. Where are you from?

On the street I usually find a woman with a dog and it goes something like this:
Me: What kind of dog is that?
Her: Its a French Bulldog
I Kneel down and speak to the dog.
Me: Why is your owner using you to hit on me?

His phrases:
"You can talk to me if you want"
"I'm done. I'm leaving. You can come with me if you want"
"You can kiss me if you want. Now"

"Nice to see you again"
I usually don't even wait for a response. I keep moving and it drives them crazy and causes them to seek me out. When I do wait for a response I usually get,

"Good to see you too"
"How have you been?"
"Do I know you?"
"I can't believe you don't remember. It WAS kind of dark and we WERE kind of
drunk."
If they have this confused look on their face like they still don't get it say,
"I'm just messing with you, I'm Brent."

"Are you asking me out?"
"Are you hitting on me?"
"Are you asking me to make out with you in the bathroom?"
"Are you asking me to come home with you?"
What if she says, "No?"
Just say, "Okay, cool. Come find me when you are."

Actually, you can use these questions in response to anything women say to you; even if it's obvious that she's not hitting on you. Remember, it's about having fun!

Brent solution to PU women who other men fail with: Wait after a guy crashes and burns then go up and say.
"Was that guy hitting on you?"
"yea"
"what did he say? God, you don't look like you were very happy about it"
"Thank god I asked you cause that what I would have said to you"

If she is staring at you approach her like this:

You: I saw you staring at me
Her: What?
You: (smile and pat her on the back) It's ok, I might be interested too. But, I have a question for you. Now that I'm over here, what are you going to do with me?

If she says,
Her: I don't know (and she means it)
You say,
You: Okay. Come find me when you do.(don't say it in a mean tone, keep it light)

Now, walk back to where you were and don't look at her again. (she may or may not come find you. Either way you're in control)

If she says,
Her: I don't know (and it's playful)
You say,
You: Okay, let me know when you come up with something. (now change the subject)
Until then, where are you from?

Don't milk (her staring at you) for all it's worth. It's a sure sign that you have nothing else to say; you have no depth. And, don't make her feel bad for playing along or showing interest. Remember how hard it is for her to do in the first place.

Comfort

Let her talk and listen for gods sake!. Try asking some questions once in a while. Ask questions. Ask her about her. Ask her about what her story is. "What's up? Where are you guys from? What do you do?"

He automatically goes into an "Interview":
"What's up?"
"Who are you here with?"
"Who drove?"
"Where did you go?"
"Where do you live?"
"How are you?"
"What's happening over here?"
"How’s your social life?"

"A bunch of guys have hit on you. Well what about it did you find uninteresting?"
"Guys don't have a clue. They all say the same stuff. They all composite for the lack of confidence"
"Well what would have worked?"
Shes says it
"Great then that what I'll say"
Then leaves to the bathroom or to get a drink and comes back to her in 10 minutes
"Did I miss anything?"

*Doesn't hit on her because it breaks her defenses and they can have a normal interaction without games.

"Listen I would love to stay around and watch the show but I've gotta go. I tell you what I'll give you're my phone number and you give me a call and I wanna hear more things that might work with you"

Vibe/Social Proof

Talks to women without the idea of hitting on them

If she calls him a player:

Her: You're such a player.
You: And your point would be?
Her: Well, I want a man to pay attention to me, only. Why are you that way?
You: Would you agree that it's hard to find somebody to click with?
Her: Yes
You: Would you also agree that you have to date a few different people to increase the
chances of meeting someone great?
Her: Yes
You: So, are you saying that I should sit on my couch, watching T.V. every night, while waiting for the right woman to walk through my living room?
Her: No
You: Exactly. Any more questions?

When you're out in a group, look down at your phone from time to time, shake your
head and say 'God, this has to stop!' Your women friends will ask you what's wrong to which you'll reply, 'These women, they just don't get it. Stop texting me!' Your women friends will then ask you about it and you'll reply 'I'm with them one time and they go crazy and want it every night. Some of them even want to date me;I told them I'm only capable of a physical relationship right now.' Then change the subject ASAP and say

'Anyway, what were we talking about?' If they say 'Are you being serious?' say 'Totally! Anyway...

This will convey that this is a common occurence, you're not in the market for a
relationship, many women want you and not only are you fun to be with socially but even better to be with physically.

Things like this, along with leaving the group frequently to use the restroom or talk with other people (then returning), looking them in the eye when speaking and being a great listener should help.

His technique to be surrounded by women: Finds out things in his "interview" with her. He remembers them and then when he meets a woman with common denominators as the previous one he introduces the two to each other. Thus the results are women fluttering around him wondering what the hype is about.

Number Close

When she starts going, "What’s your name? Where are you from? Where do you work?" I’m going to go, "Are you going to ask me for my phone number next?" That’s how I would have gone into the phone number thing, "Because I don’t know if I’d just give it out to anyone. I don’t know how my girlfriend feels about that."

"I'm just so slammed with school or work, and so much stuff that honestly, the only thing that I'm capable of right now is a physical relationship."

Or

"I've met a lot of girls on MySpace, and I'm seeing a few non-exclusively, but frankly, right now, my plate is so full I only have time for a physical relationship."

The only way that they should ever acquire your number is by having it entered into their phone, preferably by them! It seems more permanent this way, as opposed to a piece of paper; which is easily lost. Writing it down should only be done as a last resort (If they don't have a phone with them) and they should do the writing.

Brent: "Listen take my number and we'll talk about getting together give me a call."
She says: "I don't call guys."

"Wow what a coincidence I don't call women, but let me tell you why I gave you my phone number. The reason why is that I figure you're a nice girl you give your phone number out to guys just to be nice and you have a lot of guys your uninterested in calling you all day long. I don't want to be one of those guys."
Ask her: "Do you like it when you control who you date?"
"Well I'm putting you in the drivers seat. You can erase my phone number when were done with this conversation or you can give me a call if your interested. I have a lot on my plate right now I'm a busy guy and I only want to talk to people who are interested in me"

Or

When you offer your number, she might object by saying,

Her: I don't call men
Instead of saying,
You: Well, I don't call women. Try,
You: (smiling) Do you like being in control of who you talk to and who you date?
Her: Yes
You: Of course you do. Well, I'm putting you in the driver's seat. You can either call
me or delete my number later or if you're not interested. How does that sound?

Phone Game

Brent: When leaving voicemail: "Hey ______ its Brent from the other night first of all I'd like to congratulate you for coming up an hitting on me like that, I know it takes a lot of guts and women don't usually do that. Listen give me a call back and we can talk about getting together sometime."

or

"Hey Karen, its Tom from the bar. Listen, I want to congratulate you for coming up
and hitting on me like that, I know it takes a lot of guts for a woman. Lucky for you I happen to find assertive women very attractive. Give me a call and we'll talk about getting together sometime."

What to say when women start calling you

Here's how it could go:

You: Hello
Her: Hey, Jim it's kelly from the other night
You: Hey, what's up?
Her: Nothin, Just hangin out
You: Cool, so what's happening?
Her: Just got home, blah, blah, blah
You: Great, so what's goin on?

What you want to do here is keep throwing it back in her court by asking her the same question, in a different form, over and over. Do not ask her out. The idea here is to have a conversation about nothing. She'll soon tire of this and say something like,

Her: Soooooooo do you want to get together???

Then you put the ball back in her court by saying,

You: Sounds good, What do you have in mind?

Do as little work as possible. You never know, she might have a great idea such as
cooking you dinner or coming over for drinks. Don't worry if she says,

Her: "Let's go out for dinner".
You don't have to agree with her. Just say,
You: "Would you mind doing something low key? I've been out a lot recently and I'm
exhausted."
Her: "Like what?"
You: "I was thinking we could stay in, drink some wine and maybe we'll order in some food."

This is where she either agrees or disagrees. You have to be cool with either decision. If she disagrees with your plan just say,

You: "Okay, cool. Give me a call in a couple of weeks and maybe I'll be rested and up for meeting you for a drink or something."

What if she doesn't say, "Sooooooo do you want to get together?"

If the conversation is going nowhere and you're getting impatient you can say,

You: "So, I suppose you want to get together?"
To which she'll reply,
Her: "yes, that would be great."
You: Cool, what do you have in mind?"
Her: I don't know.
You: "Would you be okay with doing something low key like having some wine at my
place and ordering in some food? We can always go out from here."

If you really want to be powerful: If she never says it and the conversation starts winding down, just go with it. If she says,

Her: "Well, it was nice talking to you...talk to you later"
you say,
You: "Okay bye".

She might also end the previous sentence with,
Her: "Call me sometime if you want to get together"
To which you reply, You: "Oh, you want to get together?
Then just continue with the ideas above.

Texting

There is no longer any reason to answer the phone when a woman calls you or return her call when she leaves you a message. You know that I'm always pushing the envelope, so this new development should not surprise you; but you're probably thinking, now Brent has finally gone over the edge.

What should you do?

Text message, of course. I love text messaging because it's totally impersonal and
there's no reason to be personal with a woman you don't know.
When a woman calls, let it go to your voice mail. This will make you seem unavailable. Then, listen to her message and simply text your reply.

So if her message is,
Her: Hey Brian, It's Karen from the other night. I'm just calling to see what you're up to. Talk to you later.
You simply text a message describing what you're doing like,
You: Working, U?

By texting your reply you will be conveying that this is how you communicate and she will probably switch to it, instead of calling you.
Here's the rest,
Her: Just hangin out.
You: Cool

The idea here is to text very short messages. Again talk about nothing until you pull more out of her and she asks you out. You want her to know, right away, that she will be pursuing YOU!

Here's another example:
Her: What's up for Friday?
You: Going to The Lounge with some friends.
Her: What time?
You: Around 9pm

Do not ask her to join you. If anything, tell her that she can stop by if she wants.
Remember, you don't want this to be a date.

Here's an actual text string that I have on my phone:
Her: Hi Brent, do you remember meeting me, Tanya, the other night? I was one of many girls you were talking to. Anyways, i was wondering what kind of cologne you had on? If any.
Me: Deep.
Her: Is that really the name?
Me: Yes.
Her: You didn't seem like a man of few words the other night. Cat got your tongue?

I did not respond to this text.
Then she called and left a message on my voice mail that said,
Her: Hey, It's Tanya. I'm sitting here drinking some wine wondering if you want to come over.
She's trying to get me on the phone, which will never happen.
Now, I text the response:
Me: Can't. Tomorrow's better. Your place, what time?
Her: Um, it depends on what time I finish at work. I'll let you know.
The next day.
Her: Hey, I just got home. What's up? Maybe we should meet somewhere. I think my sister might come over later.

Here's where it gets interesting and you'll want to pay close attention to how I handle this.

Me: Working. Maybe we'll try again next week. Was up for staying in and having
wine.
Her: I hope you're not upset.
Me: Make it up to me.
Later that night, I get this text.
Her: What are you up to? You should have come by-just for a drink.

I do not respond.
Next day:
Her: Wine tonight, my place?
Me: Sounds good.
Her: What time do you want to come over?
Me: 8:30

Later I get this text
Her: Do you still want to come...by?
Me: Address?
Her: She gives me the address
Me: I'll come by at 9.

And the rest, you'll have to imagine.
Next morning I get this text

Her: Did you have fun last night?
Me: Who is this?
Her: Tanya, stupid!
Me: Can you be more specific?
Her: What?
Me: Just kidding. Yes, it was fun.

Day 2

Hangs out with women and when they get interested in him or asks why he doesn't have girl friend says:

You: I've got a lot on my plate and I'm only capable of a physical relationship right
now...still interested?

Kissing

Lean over and ask the following question in her ear:

"I have a question for you. Do you think you’re a good kisser?"

She's going to say, "Yes, of course," because no one would say no, and you say, "Prove it." I don’t know how many of you can get away with that. I can get away with it, but I'm super-confident and I allow women to feel very comfortable around me so it's a different story.

Or

No matter what she says to you during the conversation, you could just stop at one point and go, "Did you just ask me to make out with you?"

She'll go, "What are you talking about? I didn't…" and I go, "Well, it sounded like you asked me to make out with you. I mean, I've been asked to make out with a lot of girls and that’s what it sounded like." Then I go, “I’m just messing with you," and I change the subject and go back to the conversation. The point is, I keep bringing these things up.

Escalating to Sexual

So if you guys want to change the direction to sexual but not be put down for it or be a sleazebag, just do that. "Did you just ask if you could come back to my hotel with me?
Because that’s what it sounded like." Then just change the topic.
"All right, whatever. Anyway…where did you say you were from?" and I just move on.

Say, "Listen, are you really into me or something? Did you just ask me to make out with you? Did you just grab my a**? Did you just ask me if I’d leave with you?" If you guys are wasting a lot of time, just start asking questions. Or, you could say this. I might say, "I have a question for you. This is fun. You're buying me drinks and complimenting me. What are your intentions? Granted, I'm not going to judge you, no matter what they are, so feel free to tell me the truth. What are your intentions? I'm just curious."

Sex

Her statement: We're not having sex tonight

Your possible responses:
You: Who said anything about sex?
You: You better believe we're not
You: What makes you think you could talk me into having &^% with you?
You: Wow that takes a lot of pressure off. What should we do now?
You: I don't remember asking you to
You: You're an adult, do what you want
You: I don't have &^% until I get to know a girl better
You: I never thought we were

Pahvak
04.07.09, 18:56
Hea tekst, kust sa selle said? :)

ok2aa
05.07.09, 00:59
Praegu sõidan punase kupeega ringi, aga naistega ei viitsi enam ammu jaurata, ei ole märgata ka, et nad ise hirmsalt autosse tahaks hüpata ;D




hyundai pole kupee, sry

Keiss
05.07.09, 04:41
Ohhh kus on matchod koos ::)

Ei oskagi kohe midagi kommenteerida, jah kõik alla Ferrari või Lamborghini pole kupeed. Eriti muidugi naiste jaoks.
Ja kus krt sa tead millega ma sõidan üldse...

Kes mõista tahab see mõistab ja kes surkida tahab see võiks enne oma nina puhtaks rookida.

leits
05.07.09, 06:51
mine prsse .. mingi ford probe pole mingi kupee

privador
05.07.09, 10:26
Paraku tuleb nõustuda. Otsisin ka kupeed nii max 200k eest. Ja tuleb tunnistada , et sellises hinnaklassis on kõik rondid.

Potsataja
05.07.09, 11:29
Sõna kupee tähistab siiski auto keretüüpi ja loomulikult on Ford Probe ja Hyundai Coupe kupeed. Mõne mehe kinnisideed ei tee õnneks ümber väljakujunenud standardeid.

Priva, mida sina autodest tead. Obv. ei tea mina ka neist eriti midagi aga kuidagi ei taha uskuda, et kõik järgnevad rondid on:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/803/auto_php-id=620803-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/709/auto_php-id=444709-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/835/auto_php-id=625835-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/906/auto_php-id=623906-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/210/auto_php-id=544210-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/345/auto_php-id=540345-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/044/auto_php-id=563044-www_auto24_ee.html

Maheaatom
05.07.09, 12:47
Sõna kupee tähistab siiski auto keretüüpi ja loomulikult on Ford Probe ja Hyundai Coupe kupeed. Mõne mehe kinnisideed ei tee õnneks ümber väljakujunenud standardeid.

Priva, mida sina autodest tead. Obv. ei tea mina ka neist eriti midagi aga kuidagi ei taha uskuda, et kõik järgnevad rondid on:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/803/auto_php-id=620803-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/709/auto_php-id=444709-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/835/auto_php-id=625835-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/906/auto_php-id=623906-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/210/auto_php-id=544210-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/345/auto_php-id=540345-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/044/auto_php-id=563044-www_auto24_ee.html



On ikka rondid küll. Kui jätta kõrvale edev välimus, läheb selliste (valdavalt vanade ja võimsate mootoritega) autode ülalpidamine (iga aasta vahetad mitmekümne tuhande eest juppe, auto logiseb ja neelab määratult bensu) niivõrd kalliks, et mõtekam on juba kohe osta n. midagi sellist: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/943/auto_php-id=622943-www_auto24_ee.html (hind võiks viimase isendi puhul muidugi väikem olla). Aga sportautod ei sobi eriti Eesti oludes ja teede jaoks nii et mina eelistaks midagi praktilisemat.

privador
05.07.09, 14:05
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/943/auto_php-id=622943-www_auto24_ee.html (hind võiks viimase isendi puhul muidugi väikem olla). Aga sportautod ei sobi eriti Eesti oludes ja teede jaoks nii et mina eelistaks midagi praktilisemat. vanapeerul on pea sarnane mersu ja ka müügis
Kui ma sportautosi vaatasin siis jah algas valik Nissan 350Z, mis maxab juba yle 300k. Sealt edais mersud ja bmw-d hinnad lähevad juba suht taevasse

Provoker
05.07.09, 14:50
Eesti teede peal maasturiga hätta ei jää ::)

MIKE_K6o
05.07.09, 15:01
On ikka rondid küll. Kui jätta kõrvale edev välimus, läheb selliste (valdavalt vanade ja võimsate mootoritega) autode ülalpidamine (iga aasta vahetad mitmekümne tuhande eest juppe, auto logiseb ja neelab määratult bensu) niivõrd kalliks, et mõtekam on juba kohe osta n. midagi sellist: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/943/auto_php-id=622943-www_auto24_ee.html (hind võiks viimase isendi puhul muidugi väikem olla). Aga sportautod ei sobi eriti Eesti oludes ja teede jaoks nii et mina eelistaks midagi praktilisemat.

+1

Ainukene enamvähem oli see Mustang. Ülejäänud pure crap, vanad rondid suurte mootoritega.

leits
05.07.09, 18:05
noo me võime omale m5'öd v amg'd osta aga wtf me siin nendega teema ... 2 käiku ei saa ka lõpuni veel lasta kui juba oleme põmm kiirust ületanud :D:D

raido78
05.07.09, 19:03
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/301/auto_php-id=567301-www_auto24_ee.html
tundub, et see on ainuõige auto miinimumpalgaga grinderile.
kütust ei kulu, remonti vajab vähe, valuvelg ;), ruumikas(mõne sõbra saab ka auto peale võtta)
ainuke viga jah, et ei sõida:D aga miinimumpalgaga grinderil ei ole aegagi autoga sõita, sest koguaeg käib grindimine.

SamGold
06.07.09, 09:08
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/301/auto_php-id=567301-www_auto24_ee.html
tundub, et see on ainuõige auto miinimumpalgaga grinderile.
kütust ei kulu, remonti vajab vähe, valuvelg ;), ruumikas(mõne sõbra saab ka auto peale võtta)
ainuke viga jah, et ei sõida:D aga miinimumpalgaga grinderil ei ole aegagi autoga sõita, sest koguaeg käib grindimine.


Kuna tööülesannete täitmiseks grinderil autot vaja ei lähe, siis on ta ainult luksusese ja isiklike põhimõtete järgi oma miinimumpalka sellise luksuse peale ei kuluta.

leho57
07.07.09, 04:53
ebanormaalselt offtopic teema... ja jrgni miljonisõnapost on liiga pikk, et süvenemagi hakata.
i have spoken!
autoks on saab ja naisi ka saab. aga mitte autoga ;D

BuildUp
10.08.09, 14:38
Parim auto miinimumpalagaga grinderile - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=637898&rhash=5039

Taha on kirjutatud ka veel, et "selle bussi ostu toetas edgar savisaar" or smth like that. ;D

levis
10.08.09, 14:47
Parim auto miinimumpalagaga grinderile - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=637898&rhash=5039
Taha on kirjutatud ka veel, et "selle bussi ostu toetas edgar savisaar" or smth like that. ;D

Lahe, sellega saab vist kah sedasi pidurdada:
http://www.aegmaha.com/videos/14936

krayzie
10.08.09, 14:51
Parim auto miinimumpalagaga grinderile - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=637898&rhash=5039

Taha on kirjutatud ka veel, et "selle bussi ostu toetas edgar savisaar" or smth like that. ;D


FPP Pro ikoon oleks veel stiilsem

Tigrano
10.08.09, 16:46
Parim auto miinimumpalagaga grinderile - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=637898&rhash=5039

Taha on kirjutatud ka veel, et "selle bussi ostu toetas edgar savisaar" or smth like that. ;D


No sulle oleks need KW küll parajad, sest sellel audil mis sul praegu on nats palju hobuseid algajale juhile ;D

BuildUp
12.08.09, 18:05
No sulle oleks need KW küll parajad, sest sellel audil mis sul praegu on nats palju hobuseid algajale juhile ;D


IMO oli sul bumper sassis. :D

Rage
24.08.09, 16:05
NL400 shortstackid elavad suuresti halbade regularide arvelt kes ei oska korrektselt adjustida. Ise soovitaksin pro-shortstackide vastu mängides mõelda järgmiste asjade peale -

1. shortid 3betshovevad blindsteal ja co vs btn väga väga light ja ei calli kunagi (välja arvatud mõned w/ AA/KK ). Olen OTB ja üks või kaks shorti on blindidel - minraise ftw. igasugune raise mis on suurem kui 2.5x BB on enesetapp. Minraise aga tekitab olukorra kus 3betshove oleks shorti jaoks liiga suur overbet ning seega vähem atraktiivne. Siiamaani näen aga regulare tõstmas 4x bb ja siis 70% foldimas 3betshove peale.

2. shortid omavad kõrget LP pfr range, aga foldivad enamustele 3bettidele (tüüpiline number jääb kusagile 80%-90% vahele). Tihtipeale foldivad nad isegi min3betile. Samuti on nende cbet% väga kõrge. Seega trap w/ monsters ftw ja 3bettida nende LP avamisi julgelt.

3. Omad 89s OTB vs CO open ning shortstack on blindidel - call is not an option there! LP flatting range on kas 3bet või fold.

kui midagi veel meelde tuleb editeerin

gl
NL25 shortid küll raisad callivad minraisesid:-(

-andres-
24.08.09, 16:13
NL400 mingit winrate'i näitavaid shortstackereid ja nl25 short fishe ei saa ka võrrelda :/.

Rage
24.08.09, 16:48
NL400 mingit winrate'i näitavaid shortstackereid ja nl25 short fishe ei saa ka võrrelda :/.
seda küll.. aga ma ei mõeldki miskiseid 21/15 shortstacke vaid ikka noid 9/9 ja alla selle tüüpe..

Pahvak
24.08.09, 20:19
seda küll.. aga ma ei mõeldki miskiseid 21/15 shortstacke vaid ikka noid 9/9 ja alla selle tüüpe..


Samas kui 9/9 tüüp minraise peale shoveb, siis on see üsna lihtsalt exploititav ju. Ja mis tähtis, see on odavamalt exploititav kui 4xbb.

Rage
24.08.09, 20:21
Samas kui 9/9 tüüp minraise peale shoveb, siis on see üsna lihtsalt exploititav ju. Ja mis tähtis, see on odavamalt exploititav kui 4xbb.
nope.. nood ahvid lihtsalt callivad.. ehk ikka peab 3-4BB kütma raiseks

Tigrano
24.08.09, 21:13
Ma räägin et tuleb lükata 10 10 vs klambri aa ja river obv 10 ahahaha

vapsik
24.08.09, 21:22
Ma räägin et tuleb lükata 10 10 vs klambri aa ja river obv 10 ahahaha


Vale teema?

Tigrano
24.08.09, 21:28
Vale teema?


Tundub küll, see on kui sada akent lahti.

ErikT
26.08.09, 17:05
+1

Ainukene enamvähem oli see Mustang. Ülejäänud pure crap, vanad rondid suurte mootoritega.

Kusjuures see mustang on ka crap,just see isend mis kuulutuses oli,praegu ei leia ühest auto foorumist teemat ülesse,aga on käidud seda autot vaatamas,ja suht õnnetus seisukorras oli olnud.

Aga muidu huvitav teema ja sujuvalt minnakse üle siin teemadelt teemadele.

SamGold
30.08.09, 13:00
Vabandan juba ette järgneva shovinistliku teksti pärast :D
Analüüsisin vähe, milline peaks olema tüüpilne min. palgaga grinder ja ma jõudsin sellisele järeldusele:

Perfektne low limit grinder - naine! :D

Mõelge kes teevad kõige rutiinseimaid liinitöid, mis ei nõua füüsilist jõudu ega kõrget haridust. Kes alluvad kergemalt kindlatele reeglitele ja kellel pole alati kõrgeid ambitsioone:) Samas teevad oma tööd usinalt ja korrektselt.

BuildUp
30.08.09, 13:55
Vabandan juba ette järgneva shovinistliku teksti pärast :D
Analüüsisin vähe, milline peaks olema tüüpilne min. palgaga grinder ja ma jõudsin sellisele järeldusele:

Perfektne low limit grinder - naine! :D

Mõelge kes teevad kõige rutiinseimaid liinitöid, mis ei nõua füüsilist jõudu ega kõrget haridust. Kes alluvad kergemalt kindlatele reeglitele ja kellel pole alati kõrgeid ambitsioone:) Samas teevad oma tööd usinalt ja korrektselt.


Pead sugu hakkama vahetama siis?! :-\

jrgn hell
30.08.09, 16:40
nii, ma ei taha kedagi solvata, aga mul selline küss grinderite kohta ja kordan veel korra, et KAS NÄITEKS LEITS KÕIK PAPP TULEB SULT ENDALT?
kui tuleb siis 110% respecti!!!!, aga ma ei saa aru, kuidas sa suudaks nl50 ja nüüd nl25 seda bemmi üleval pidada. Minu point see, et micro grinder on väga haruldane, et sellest ballalt ära elab. Ma elan kodus isa juures ja kohe-kohe jalaga näkku saamas, et tõmba nahhui, mul pole elu sees olnud oma autot ja ma ei saa kodust muud, kui katust ja süüa. Et ma ütlen konkreetselt, micro grinder oma elu peal on illusioon. Leits, tule ütle, et see kõik su oma raha, ja siis ma ütlen, et see on mulle inspiratsiooniks. Ausalt

muidu, minge tööle
psedu american dream
müüge parem narkot
kui piisavalt targad, siis niipea vahele ei jää

pastilaa
30.08.09, 16:56
Ise ei harrasta sellist eluviisi, aga huvi pärast tegin arvutuse:

Stars NL25 / 80k kätt kuus (ei tohiks olla probleem kellelegi, kui muude töödega ei tegele)
Tase selle eest / Platinumstar
Boonus selle eest kuus / $325 ($650 boonus kahe kuu peale tuleb täpselt selle käte arvuga)
Winrate / korralik kuu 7bb_100 (NL25 kauaaegsetel mängijatel ilmselt rohkem, Vapsikust rääkimata)/ $1400
halb kuu 5bb_100 (korraliku downswingiga kuu)/$1000

Seega microgrinderi garanteeritud teenistus vahemikus $1325 - $1725 kuus.

pikk28
30.08.09, 17:05
Ise ei harrasta sellist eluviisi, aga huvi pärast tegin arvutuse näide:

Stars NL25 / 80k kätt kuus (ei tohiks olla probleem kellelegi, kui muude töödega ei tegele)
Tase selle eest / Platinumstar
Boonus selle eest kuus / $325 ($650 boonus kahe kuu peale tuleb täpselt selle käte arvuga)
Winrate / korralik kuu 7bb_100 (NL25 kauaaegsetel mängijatel ilmselt rohkem, Vapsikust rääkimata)/ $1400
halb kuu 5bb_100 (korraliku downswingiga kuu)/$1000

Seega microgrinderi garanteeritud teenistus vahemikus $1325 - $1725 kuus.

+1

Pahvak
30.08.09, 17:06
Samas sellise palga pärast ma oma töökohta maha ei jätaks. Mitte, et ma kõrgepalgaline oleks, aga lihtsalt töökoht on nii mugav :)

vapsik
30.08.09, 17:08
Ise ei harrasta sellist eluviisi, aga huvi pärast tegin arvutuse näide:

Stars NL25 / 80k kätt kuus (ei tohiks olla probleem kellelegi, kui muude töödega ei tegele)
Tase selle eest / Platinumstar
Boonus selle eest kuus / $325 ($650 boonus kahe kuu peale tuleb täpselt selle käte arvuga)
Winrate / korralik kuu 7bb_100 (NL25 kauaaegsetel mängijatel ilmselt rohkem, Vapsikust rääkimata)/ $1400
halb kuu 5bb_100 (korraliku downswingiga kuu)/$1000

Seega microgrinderi garanteeritud teenistus vahemikus $1325 - $1725 kuus.


Kui kuskil 80k kätt kuus teha, siis kuskil 9-10 kuuga peaks supernova ka ära tulema ehk siis boonuste näol on võimalik natukene rohkmegi teenida ning vahe peal oli ka väikseid eripakkumisi.

jrgn hell
30.08.09, 17:08
+1


jh, aga konkreetselt, leitsi puhul, kas auto kindlustus + küte + salongipesu + jupid + muu hooluds + üür + söök + pidu + misc.

ma tõesti küsin, sest, kui on võimalik, siis ma olen nii ´fail kui olla saab

lenC
30.08.09, 17:10
Ise ei harrasta sellist eluviisi, aga huvi pärast tegin arvutuse näide:

Stars NL25 / 80k kätt kuus (ei tohiks olla probleem kellelegi, kui muude töödega ei tegele)
Tase selle eest / Platinumstar
Boonus selle eest kuus / $325 ($650 boonus kahe kuu peale tuleb täpselt selle käte arvuga)
Winrate / korralik kuu 7bb_100 (NL25 kauaaegsetel mängijatel ilmselt rohkem, Vapsikust rääkimata)/ $1400
halb kuu 5bb_100 (korraliku downswingiga kuu)/$1000

Seega microgrinderi garanteeritud teenistus vahemikus $1325 - $1725 kuus.

Mulle see $650 boonuste plaan ei meeldi, kui mängida aastaläbi 80k kätt kuus, saab ~125k VPP-d(üle 300k fpp), seega saab aasta lõpus juba nova $4k boonuse kätte. Muidugi on väiksemaid boonuseid võttes sissetulek variatsioonivabam, aga vahe siiski nendel boonustel $750, mis üsna oluline 25NL mängijale. Nii et kui vähegi saate, siis ärge raisake oma FPP-sid ära :)

Muidu hea point sul.

kollane
30.08.09, 18:52
ma arvamusel, et kui olla juba elukutseline siis peaks teenima tunduvalt rohkem kui tavalise tööga.
10k eeki jõuab töökõrvalt ka teha õhtuti mängides.

Lutzky
30.08.09, 18:55
Samas sellise palga pärast ma oma töökohta maha ei jätaks. Mitte, et ma kõrgepalgaline oleks, aga lihtsalt töökoht on nii mugav :)


+1

SamGold
30.08.09, 21:20
Seega microgrinderi garanteeritud teenistus vahemikus $1325 - $1725 kuus.



Täpseid andmeid pole aga 13k kuus kätte mingi tavaline rimi töötaja vaevalt saab. Krt 13k ei teeni Eestis isegi kõrgema taseme õpetajad...

Nii, et kuulutus kuhugi väiksesse maakonnalehte, et pakud kontoritööd kuupalgaga 5-6k. Tahtjaid tuleb nagu muda, valid välja naised kellel mingi elementeerne arvutikasutusoskus olemas. Pokkerireeglid ja ranka tabeli suudab inimene vast kuu ajaga pähe õppida omale? Töölepingud on loomulikult karmid ja igasugu leppetrahvidega reguleeritud, et miinustesse oma väljakoolitamisega ei jää jne. Kuskil väiksemas kohas, kuhu veel korraliku internetiühenduse panna saab, võib büroopinna kindlasti poolmuidu leida hetkel, sama igast muu vajaliku instrumentaariumiga. NL25 biitima õpetada inimest ei ole raske nagu siin foorumis oskajamad on korduvalt väitnud. Seega ei ole keeruline ka grinderite tulemusi ja statse jälgida, leake välja tuua jne. Kuus teevad näiteks 10 neidu siis vähemalt 50k kasumit. See on juba summa, mida minuarust enamusel siinsest foorumirahvast, kes suudaks NL25 biitimist õpetada, on päris raske ise välja grindida. (Sorry, kui teid alavääristasin:D) Nii et mõni muidu ettevõtlik tüüp kes saab aru, et grindimine pole ikka tema jaoks, samas pokkerit oskab juba hästi mängida, võiks vabalt sellise hullu idee teoks teha.
Ja ärge hakake üldse rääkimagi probleemidest, mis sellise firma majandamine kaasa toob. Kui sa suudad iseseisvalt edukaks grinderiks saada, siis mingi ettevõtlusreeglite selgeks tegemine ei saa ületamatult raske olla!

tolmuahv
31.08.09, 01:18
Eelmisele postile jätkuks: Ma ise olen ka täiesti sedameelt, et ühe 'Pokkeriakadeemia' võiks kasvõi naljaviluks püsti ajada. Korralik pind, kandidaatide testimine, koolitus, soft, fuck-tough tööettevõtuleping ja läheb lahti. Ofc jätaks inimestele optsiooni end välja osta või lasta nad X arvu käte pärast niisama vabaks. Korralikult teeniv regular otsib muidu ise viisi, kuidas ikkest vabaneda. Aga kui tingimused on mõistlikud (sisult long-term stakemine), siis võiks see win-win olla küll. Leidub ilmselt üksikuid huiareid, aga see ei muuda pilti. Kui ma täna oleksin keskkooli/kõrgkooli lõpetanu ja desperate-to-find-a-job, siis oleks see väga kõva variant elus järje peale saada.

Kuna ise tegelen pokkeriga sirgelt hobikorras, siis minust üksi jääb tegemata. Aga kui oleks elukutselisi, kes ideesse usuvad, siis mingi 100k riskikapitali ja ettevõtluskogemust võiksin alla panna küll. Huvilistega võiks seda ideed vähemalt arutada :)

vennike
31.08.09, 01:43
minul sellesse asja kyll erilist usku pole, aga kui keegi selle asja kunagi tööle paneb, siis saab panna mitu inimest yhe acci peale ju mängima 3*4h vms ja supernova tuleb kiirelt NL25s :D

tolmuahv
31.08.09, 01:57
Mul pole jälle usku sellesse, et esimene idee on kuidagi cheatima hakata, et edu saavutada. Kui teha, siis above-board ja täiesti ausalt. Kui see välja ei tööta, siis järelikult polnud piisavalt hea idee või teostus. Cheatimise peale äriideed ehitada oleks üsna rumal.

Minu meelest annaks sellise projekti püstipanek lisaks muule ka regularidele põhjuse kusagil koos käia, mängu arutada ja areneda. Ja kõige olulisemana - võimaluse lisaks raha peale kaartide tagumisele ka midagi muud üritada saavutada. Ma arvan, et kui peaksin pokkeriga raha teenima, siis minu kõige suurem probleem oleks pikaajaline motivatsiooni leidmine. Raha on tore ja kõik, aga kui 3-4 aasta pärast on noor ja keskmisest intelligentsem inimene endiselt sama koha peal kust alustas (v.a. bankroll), siis võib küll tekkida tunne, et 'wtf ma pikas perspektiivis saavutada tahan'. Maybe that's just me.

Ja kui ma tõsiselt asja üle järgi mõtlen, siis ma ei leia piisavalt palju häid põhjuseid, miks seda mitte proovida. Kui idee failib, siis on downside 3-6k kontorirent, natuke rauda, mõned HEMi litsentsid, kulunud aeg, muud start-up kulud. Aga kui asi ei faili - well, think big :)

McFoldberg
31.08.09, 02:40
Tarded.

vennike
31.08.09, 03:32
jõle petukaup on kyll see. igale matsile oma HEM, handhistoryt ka ei jaga omavahel jne.

marguzz22
31.08.09, 08:22
ameeriaks 1 vend tegi nii,et võttis migni 30-40 grinderit, pakkus coahingut, tegi sitega kokkuleppe, et nad ei luba väljakandeid ilma tema loata teha ja nii pandi see asi püsti

Pahvak
31.08.09, 08:24
Tarded.


Jep. SamGold, kas arendad seda teooriat siin sellepärast, et loodad omale coachi saada? :)

SamGold
31.08.09, 08:26
Eks see oleneb inimtüübist jah, millised eesmärgid ta elus seadnud on ja kui sihikindlalt ta nende poole pürgib. Paraku väga suur osa inimestest ei saa oma erialal kuulsaks tipptegijaks, vaid käib terve elu tööl aint raha saamise eesmärgil. Ja see on normaalne, sest elus saavad ka teised asjad esmatähtsad olla nagu perekond või mingid hobid.

Nii et minuarust oleks sellisel firmal lausa 2 suunda: esimesel juhul siis kasutada noori tarku ja hakkajaid noori grindereid kes tahavad ise kaugele jõuda. Sel juhul jõuavad nad kõrgematesse levelitesse ja teenitavad summad kasvavad kuid samas muutub raskemaks nende koolitamine ja nende jaoks piisava motivatsiooni leidmine et nad töölt ei lahkuks.
Teine variant oleks kasutada püsivamaid inimesi kellel ei ole kariääri tegemine esikohal ja on loomult töölised mitte ettevõtjad. Nad ei jõua vb nii kõrgesse limiiti aga nad on stabiilsed ja tõenäoliselt rohkem oma töökohaga ja oma palgaga rahul. Ja sellise illusiooni tekkimine, et nad võiksid omal käel pokkeris palju rohkem pappi kokku ajada on nende inimeste puhul tunduvalt väiksema tõenäosusega. Selliste inimeste koolitamine ja majandamine on kergem ülesanne ja väiksema riskiga. Selliseid inimesi on tunduvalt rohkem ja neid leidub kõikjal ja seetõttu on tulevasel ettevõtjal palju suurem valikuvõimalus kus bisness püsti panna ja firma rajamine võtab sammuti palju vähem ressursse.

Algkapitali koha pealt näen mina jällegi palju väiksemaid numbreid kui 100k. Üüri ja inventari kulud on väiksed ja teisejärgulised ja ei mõjuta äriidee kasumlikust. Eraldi teema on aga firma pokkeri bankroll ja siin mul tekkis huvitav mõte. On olemas igasugu täpsed reeglid ja numbrid kui suur peaks olema üksiküritaja ohutu bankroll, näiteks 40xBI mis NL25 puhul on siis 1000$ Aga kui on tegemist firmaga kellel on 10 NL25 grinderit siis selle firma bankroll võib minuarust olla tunduvalt väiksem kui 10X1000$.
Igasugu downswingide mõjud on 10 inimese puhul rohkem ära hajutatud. Firma töötaja ise ei juhindu oma töös üldse bankroll managemendist vaid oma ülemuse juhistest seega mingit psühholoogilist tegurit ka pole, mis grinderi mängukvaliteeti alla võiks tuua kui miski 10BI jagu ebaõnne juhtub. Aga vb mu mõtekäik on vigane.

SamGold
31.08.09, 08:30
ameeriaks 1 vend tegi nii,et võttis migni 30-40 grinderit, pakkus coahingut, tegi sitega kokkuleppe, et nad ei luba väljakandeid ilma tema loata teha ja nii pandi see asi püsti

Ja asi töötab siiani?

antnx
31.08.09, 08:30
Ma tahaks, et need grinderid ei õpiks selles firmas mängima ja ma tahaks väga, et nad mängiksid reede õhtul täis peaga parem. Mis siis, et firmas on 10 inimest aga parem on kui nad jäävad donkyks.

SamGold
31.08.09, 08:46
Jep. SamGold, kas arendad seda teooriat siin sellepärast, et loodad omale coachi saada? :)


:D Ei, kahjuks pole hetkel piisavalt vaba aega korralikult grindimiseks. Aga see teooria tundub mulle huvitav ja piisavalt perspektiivikas, et ma oleks nõus seda ettevõtmist vajadusel stakema kui keegi selle tõsiselt kätte võtaks :)

tolmuahv
31.08.09, 08:47
Vennike - no offence, aga minu point oli lihtne. Kui keegi tuvastab account sharingu, siis on ban. Seega ettevõtjale death blow ja no-can-do.

McFoldberg - Ma täitsa naersin natuke su lühida hinnangu peale. Et kõigist inimestest just sina esined nii üleoleva, sisutühja ja sarkastilise kommentaariga. Et kui Davy sinu üles korjas, stakes ja üles koolitas, siis see oli fair deal, win-win ja äge. Aga kui keegi tahab korraga võtta nt. 10 venda ja sama teha, siis see on 'Tarded'? Meh.

SamGold - Hea point inimeste tüüpide osas. Ma ise arvan küll, et eesmärgiks peaks olema kõiki maksimaalselt arendada, kes ise vähegi soovivad ja sisuliselt mingi aja pärast kõige paremad mängijad minema lasta win-win dealiga (nt. kui tema 'max' saavutatav limit on NL100, siis teeb 1m kätt 20% profit sharinguga ja on vaba mees). Ma arvan, et üks sellist sorti ettevõtmise alus peaks olema ka kõigi positiivne areng ja fun. Kui panna suurema potentsiaaliga vend mingit NL25 limiiti pidevalt crushima, siis ta leiab põhjuse ja viisi miks seda mitte teha. Bankroll managementi osas - See oleks üsna ebaoluline tõesti. Kui algatuseks anda 10-20 BI NL2 kõigile kätte, siis piisavate juhiste korral peaks sellest enamiku puhul piisama. Ülespoole liigub siis, kui on uue limiidi jaoks bankrolli kavatanud. Selle näite puhul oleks 10 inimese puhul total bankroll ca. 200-400 dollarit.

taipupole
31.08.09, 08:53
Piir retardluse ja geniaalsuse vahel on sageli väga kitsas.

Selle plaani esimene meeletu viga on seda Starsis teha. Valikuid on sisuliselt kaks: kas FT või Euro.

tolmuahv
31.08.09, 08:59
Piir retardluse ja geniaalsuse vahel on sageli väga kitsas.

Selle plaani esimene meeletu viga on seda Starsis teha. Valikuid on sisuliselt kaks: kas FT või Euro.


Ma küll ei näinud, et SamGold oleks Starsi maininud, aga võib-olla ta tegi seda siiski. Aga miks see viga oleks muidu?

taipupole
31.08.09, 09:03
Ma küll ei näinud, et SamGold oleks Starsi maininud, aga võib-olla ta tegi seda siiski. Aga miks see viga oleks muidu?

Mitte otseselt tema: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1527.msg87407.html#msg87407

Ja RB ning first deposit bonus.

pastilaa
31.08.09, 10:03
Ei mõtle miskit halba kellegi suhtes, kuid see "grindfirma" idee on üks jubedamaid mõtteid, mis ma viimasel ajal kuulnud olen.

1. Juriidilist, maksekohuslasest firmat sellisel maksusegasel alal teha - ettemääratud kaotus.
2. Kogu ülejäänu - knowhow, coachimine, stakeimine toimib ju niigi. Selleks on 2011 internet, ei pea olema kõik füüsiliselt sama katuse all.
3. Töölepingud ja reglemendid - täiesti ebavajalik sellisel alal.

Kolhoos on so 1965!

tolmuahv
31.08.09, 10:21
Ei mõtle miskit halba kellegi suhtes, kuid see "grindfirma" idee on üks jubedamaid mõtteid, mis ma viimasel ajal kuulnud olen.

1. Juriidilist, maksekohuslasest firmat sellisel maksusegasel alal teha - ettemääratud kaotus.
2. Kogu ülejäänu - knowhow, coachimine, stakeimine toimib ju niigi. Selleks on 2011 internet, ei pea olema kõik füüsiliselt sama katuse all.
3. Töölepingud ja reglemendid - täiesti ebavajalik sellisel alal.

Kolhoos on so 1965!


Kurat, kui veel 20 inimest ütleks, et täiesti retarded ja pointless idee, siis ma teeks põhimõtte pärast ära juba :) Muus osas:

1. Ma arvan, et tean üsna lollikindlat viisi maksuriskide maandamiseks. Obv. hindaks selle paikapidavust jurist enne rakendamist.
2. Kuigi netis on know-how tasuta saadaval, on 90%+ mängijatest kaotavad. Enamik stake saajaid on vajanud ühissessioone ja personaalset coachingut, et edasi jõuda. Mind üllatas nv-l üks väga hea võitev home-game mängija, kes töötab IT-sektoris ja mängib regulaarselt ka netis (võidab). Ta ei olnud elades HEM-st, PT-st vms softist kuulnud. Go figure. Füüsiliselt sama katuse all pole tõesti vaja pidevalt olla kui inimestel on skilli ja motivatsiooni iseseisvalt grindida. Alustajatel paraku seda pole. Distsipliini jääb puudu enamikul.
3. Lepingud pole ettevõtluseks, vaid omavaheliste suhete paika panemiseks ja mõlema poole kaitseks. Mismõttes ebavajalik?

Ma pakuks ka, et lihtsalt peale lennates võib idee failida 50%+. Aga kui start-upidest üldiselt failib 80%+, siis ma annaks sellele parema eduvõimaluse ja üle keskmise upside. Kõige rohkem meeldib mulle selle downside limiteeritus. Proovisid, ei tulnud välja - mis seal ikka, elame edasi.

SamGold
31.08.09, 11:41
1. Juriidilist, maksekohuslasest firmat sellisel maksusegasel alal teha - ettemääratud kaotus.



Ma loodan, et ettevõttet, kes soovib ausalt maksta makse maksusegasel alal kus reeglina makse ei maksta, selle eest ei karistata ega trahvita :D

Miinuspool on loomulikult see, et makse makstes saab grinder ainult 2/3 teenitud palgast kätte. Samas on tal olemas tervisekindlustus, pension koguneb jne :)

Karupee
31.08.09, 11:59
Kuuluta, et pakud 10 mängijale staket ja coachi, vali sobivad inimesed välja ja ongi see nn "firma" loodud. Lisaks ei pea sa makse maksma, arvuteid ega tarkvara ostma, ruume rentima jne. Kuskil kontoris grindimas käia pole mõtet, selle "ameti" eelis peakski olema, et saad kodus töötada suvalisel ajal.

pastilaa
31.08.09, 12:04
Miinuspool on loomulikult see, et makse makstes saab grinder ainult 2/3 teenitud palgast kätte. Samas on tal olemas tervisekindlustus, pension koguneb jne :)



Väike korrektuur. Näiteks palgavahemikus 5000 kuni 50 000 on 63-58% Eesti vabariigis siiski firma väljamakstavast laias laastus see, mille palgasaaja kontole saab.

Maksustamisega on probleem ka selles, et maksuametisse sellise asjaga minnes peaks olema tegu välisriigist saadud tuluga - lisadeklareerimine topeltmaksustamise vältimiseks jne. Jumal teab mis seiklusi sellise asja juriidilise kehaga sidumisel toimuma saab veel.

Aga edu igatahes, kui keegi selle käsile võtab. Olen valmis panuseid tegema FAIL tulemile, kui jutuks tuleb toimiv, legaalseid palku maksev puhta raamatupidamisega ettevõte.

rrrr
31.08.09, 12:11
Kui sa tahad vabatahtlikult maksta makse, kontori renti, üürida arvuteid/monitore, siis on see antud juhul ettevõtluse häving. Te vaatate siin, et oh, mis see siis ühel tublil mikrogrinderil eesti keskmine ära teha pole aga unustate ära, et kui me seda Eesti keskmist vaatleme tulubaasina, siis ülalnimetatud kulutused söövad väga korraliku augu sinna tulubaasi sisse. Ma arvan, et kahekordset eesti keskmist peab küll grinder teenima, et ise ühekordse eesti keskmise mõistes pappi endale saada. Aga kas sellised töötaksid pokkerifarmis?

See üritus saab tõesti toimida usalduse ja tugeva motivatsiooni, sisemise sundluse ning entusiasmi baasil ning vähemalt mikrolimiidis ja normaalses ettevõtluse (maksude) tingimustes ei ole sellel tulevikku.

SamGold
31.08.09, 12:25
Kuuluta, et pakud 10 mängijale staket ja coachi, vali sobivad inimesed välja ja ongi see nn "firma" loodud. Lisaks ei pea sa makse maksma, arvuteid ega tarkvara ostma, ruume rentima jne. Kuskil kontoris grindimas käia pole mõtet, selle "ameti" eelis peakski olema, et saad kodus töötada suvalisel ajal.


Selliseid coache on juba terve hunnik onlines olemas, kes oma teenuseid pakuvad.

vsiu100
31.08.09, 12:31
mina näen miinusena seda, et kogemuste ja oskuste(tootlikuse) kasv on pöördvõrdelises seoses motivatsiooniga.

tolmuahv
31.08.09, 12:45
Kust te selle maksutondi võtsite? Mõtlemata asja väga põhjalikult läbi, pakuksin esimese lahendusena midagi a la: Töötajad on FIE-d, kes ostavad koolitust ja konsultatsiooniteenust ettevõttelt. Kui FIE tahab tervisekindlustust, siis grindib selle välja endale (s.t. esimesed paar kuud on ilma kui pole muud kokkulepet). FIE maksab oma koolituse/pinna/softi eest siis, kui on selle välja grindinud + mingi % kasumist. FIE-ga on ka lepingulistes suhetes palju rohkem vabadust, s.t. teda ei loeta seaduse silmis lepingu nõrgemaks pooleks ja ta võib võtta oma tahtliku lepingurikkumise eest täieliku vastutuse, samas kui töötaja puhul seadus selle tihti välistab.

Ja kellelegi mingit stabiilset palka ma küll ei maksaks sellise projekti puhul. See viib kohe motivatsiooni ja winrate alla ja võtab ära soovi areneda.

Vsiu tõi kõige lühemalt välja peamise drawbacki. Sellepärast peakski olema asi nii seatud, et häid teenivaid regulare üle mõistuse ei nööri, samas kaotavate mängijate peale ebamõistlikult ei kuluta (nt. saab 3x20 BI @ NL2, kui failib, siis on out). Kui paljud teist oleks valmis oma coachi üle laskma, et säästa nt. 20% kasumist over 1m hands? Kes vähegi näeb endas potentisaali professionaalseks mängijaks saada, peaks sellist sorti reputatsioonist väga kergelt hoiduma. Nõme oleks mingi võrdlemisi väikese kasumiosa pärast olla eluaeg outlaw endasuguste seas.

ok2aa
31.08.09, 12:51
kesse neid mikrogrindereid õpetama hakkavad? heade õpetajate tunnitasu on nii suur, et 10-20 mikroprod ei tee sellele ligilähedastki sissetulekut.

SamGold
31.08.09, 12:59
kesse neid mikrogrindereid õpetama hakkavad? heade õpetajate tunnitasu on nii suur, et 10-20 mikroprod ei tee sellele ligilähedastki sissetulekut.


Hakkavad need kes tahavad. Maailmas juba selliseid tegelasi on leidunud, Eestis veel mitte.

ok2aa
31.08.09, 13:00
peaksid ikka hakkama need kes oskavad mitte kes tahavad.

rrrr
31.08.09, 13:02
Numbreid ka (EEK/kuus).
Üür + komm maksud ca 50-100 m3 büroopind Tallinnas = 10000
Riistvara rent 10 inimest (või kompensatsioon) = 3000
Profit/risk reward = 20000
10 grinderi lahke brutopalk = 10x10000 = 100000
Sotsmaks palgalt = 33000
KOKKU: 166000

Tulud (USD):
2 tk grinderit on topis ja laksavad NL25-s lõdva randmega 2x2000= 4000
3 tk läheb ka hästi 3x1000 = 3000
4 tk lasevad väga madalas limiidis ja toodavad 500 per kuu = 5x500 = 2500
1 on must lammas ja gambles 500 maha = -500
KOKKU 9000 USD = 100K EEK

Ei mängi välja vist.

Karupee
31.08.09, 13:03
Vsiu tõi kõige lühemalt välja peamise drawbacki. Sellepärast peakski olema asi nii seatud, et häid teenivaid regulare üle mõistuse ei nööri, samas kaotavate mängijate peale ebamõistlikult ei kuluta (nt. saab 3x20 BI @ NL2, kui failib, siis on out). Kui paljud teist oleks valmis oma coachi üle laskma, et säästa nt. 20% kasumist over 1m hands? Kes vähegi näeb endas potentisaali professionaalseks mängijaks saada, peaks sellist sorti reputatsioonist väga kergelt hoiduma. Nõme oleks mingi võrdlemisi väikese kasumiosa pärast olla eluaeg outlaw endasuguste seas.


Miks peaks hea võitev regular kellegi alluvuses mängima? Heal mängijal ei ole probleeme stake saamisega. Grindib ühe kuu ja on enda bankroll olemas. Sellele tööle tuleks ilmselt ainult kaotav mängija, keda sa pead õpetama ja kui ta mängu biitima hakkab siis pole tal enam motivatsiooni.

vsiu100
31.08.09, 13:08
Numbreid ka (EEK/kuus).
Üür + komm maksud ca 50-100 m3 büroopind Tallinnas = 10000
Riistvara rent 10 inimest (või kompensatsioon) = 3000
Profit/risk reward = 20000
10 grinderi lahke brutopalk = 10x10000 = 100000
Sotsmaks palgalt = 33000
KOKKU: 166000

Tulud (USD):
2 tk grinderit on topis ja laksavad NL25-s lõdva randmega 2x2000= 4000
3 tk läheb ka hästi 3x1000 = 3000
4 tk lasevad väga madalas limiidis ja toodavad 500 per kuu = 5x500 = 2500
1 on must lammas ja gambles 500 maha = -500
KOKKU 9000 USD = 100K EEK

Ei mängi välja vist.



;D lahe rida raamatupidamises.
äkki tahtis rulliproks saada.

marguzz22
31.08.09, 13:24
;D

pastilaa
31.08.09, 13:38
FAIL

nõme teema imho :)

Maheaatom
31.08.09, 13:48
Tulud (USD):
2 tk grinderit on topis ja laksavad NL25-s lõdva randmega 2x2000= 4000
3 tk läheb ka hästi 3x1000 = 3000
4 tk lasevad väga madalas limiidis ja toodavad 500 per kuu = 5x500 = 2500
1 on must lammas ja gambles 500 maha = -500
KOKKU 9000 USD = 100K EEK

Ei mängi välja vist.

2 tk grinderit on topis ja laksavad NL25-s lõdva randmega 2x2000= 4000 - esimesel võimalusel saadavad töökoha p...e ja hakkavad "prodeks"
3 tk läheb ka hästi 3x1000 = 3000 - hakkavad peagi gämblema, et rohkem teenida - kui see õnnestub, siis kaovad nagu esimesed ja kui mitte...nojah
4 tk lasevad väga madalas limiidis ja toodavad 500 per kuu = 5x500 = 2500 - poole päevast saadavad meeleheitlikult CV-sid, kuna taipavad et neid kauaks ei vajata
1 on must lammas ja gambles 500 maha = -500 - tema "töötab" jah hea meelega edasi :)

tolmuahv
31.08.09, 14:06
Optimistidest meil puudust pole :) Kas keegi oskab kahe lausega välja tuua, miks individuaalsed staked on tihti win-win, aga kollektiivne oleks fail? Ma ei näe siin nii suurt vahet lihtsalt. Võtame näiteks Davy-McFoldbergi või viimase Vapsiku-Taipupole stake. Kui coach oleks ühe inimese asemel selgitanud sama asja korraga kümnele, siis miks see failiks? Ofc kõik ei tööta samahästi välja, aga 10x 'võimendusest' võiks imo siiski positiivne efekt tulla. Igasugused palgad ja sotsmaksud võib kohe ära unustada, see ei töötaks ka minu meelest. Pure profit sharing.

Ja kõige mõistlikum oleks kogu seda ideed runnida üldse kusagil Indias või Hiinas, kus kohalikel on meeletu töötahe, madal palk ja pidevalt järjekord ukse taga uutest motiveeritud soovijatest. Ülelaskmise kohta muidugi nii kindlalt ei või väita, aga seal tuleks sellidele minimaalne söögiraha anda kätte, et ise netiühendust ja arvutit ei suudaks osta ::) Aga see oleks juba kapitalism.

Karupee
31.08.09, 14:17
Optimistidest meil puudust pole :) Kas keegi oskab kahe lausega välja tuua, miks individuaalsed staked on tihti win-win, aga kollektiivne oleks fail? Ma ei näe siin nii suurt vahet lihtsalt. Võtame näiteks Davy-McFoldbergi või viimase Vapsiku-Taipupole stake. Kui coach oleks ühe inimese asemel selgitanud sama asja korraga kümnele, siis miks see failiks? Ofc kõik ei tööta samahästi välja, aga 10x 'võimendusest' võiks imo siiski positiivne efekt tulla. Igasugused palgad ja sotsmaksud võib kohe ära unustada, see ei töötaks ka minu meelest. Pure profit sharing.

Ja kõige mõistlikum oleks kogu seda ideed runnida üldse kusagil Indias või Hiinas, kus kohalikel on meeletu töötahe, madal palk ja pidevalt järjekord ukse taga uutest motiveeritud soovijatest. Ülelaskmise kohta muidugi nii kindlalt ei või väita, aga seal tuleks sellidele minimaalne söögiraha anda kätte, et ise netiühendust ja arvutit ei suudaks osta ::) Aga see oleks juba kapitalism.


Kollektiivne stake võib ka win/win olla. Teema oli ju mingis firma loomises, kus kontoris käiakse koos grindimas. Sellesse ma ei usu. Stake tehakse reeglina mingiks x käte arvuks. Kui sa pakud staket, et lase nüüd aasta otsa mikrolimiiti ja saad 50 prossa kasumist, siis see ei ole väga motiveeriv võitvale mängijale. Võitev mängija võtab staket, et kiirelt oma bankroll ehitada ja goodbye. Kui sa pakud staket inimesele, kes alustab nullist ja õpetad ta välja, siis ajakulu on ilmselt suurem kui teenitav summa väärt ja lisaks teatud risk, et mängijast ei saa asja.

ranka
31.08.09, 16:16
Ideel oleks jumet, kui leiad kuskilt vaesest maalt hunniku tonte, kelle tood Eestisse "hea" elu peale. Õpetad neile short-stack strateegia selgeks, grindivad julmalt break-even pokkerit, maksad neile palkasid ja võtad ära profiti.

Kulude alt lähevad palgad väiksemaks, sest sellised oleksid õnnelikud 5000 eeki eest ka ja "petta" saada on ka väiksem võimalus, sest Eestis on neil raskem sotsialieeruda ning nii üle lasta. Vaeste maade alt siis mõtleks näiteks Indiast kamp kanepiköie kudujaid või Vietnami riisi gängsterid, kes muidu saavad päevas pool dollarit palka.

SamGold
31.08.09, 17:18
kamoon, kas 5k palgaga ei leia nüüd Eestist sitaks tööletahtjaid v? Mull on lõhki ammu juba...

Tarmonator
31.08.09, 17:54
kamoon, kas 5k palgaga ei leia nüüd Eestist sitaks tööletahtjaid v? Mull on lõhki ammu juba...


jah leiad, aga sa ei leia kedagi head.

inimene kes peab tegema 5k palga eest 8h päevas väga rasket ja vaimselt väsitavat tööd ei tee seda kindlasti mitte hästi ja laseb pigem nö üle jala. mingit nl25 limiidi crushimisest ei saa sellisel juhul juttugi olla. Jah sa lased ta peale esimest kuud lahti, aga see on sama suur kahju(m) sulle kui sellele töötajale. Sina pead hakkama uuesti otsima inimest, kes sulle toodaks 2k$+ kuus. Aga sa ei leia kedagi sellist. 5k eest istub sul see inimene poole kohaga netis ja surfab mängu kõrvale. Nii muuseas teeb ka etteantud arv käsi ära, aga see pole ka kuigi hea kvaliteediga. Sa sõimad ta peale ja karjud päevast päeva, so what? Sa lubad talle palgalisa kui ta ilusti asja ära õpib ja biitima hakkab...peale esimest 2k kuud paneb ta avalduse lauale ja hakkab kodus grindima.

See plaan on fail!!!

McFoldberg
31.08.09, 17:56
McFoldberg - Ma täitsa naersin natuke su lühida hinnangu peale. Et kõigist inimestest just sina esined nii üleoleva, sisutühja ja sarkastilise kommentaariga. Et kui Davy sinu üles korjas, stakes ja üles koolitas, siis see oli fair deal, win-win ja äge. Aga kui keegi tahab korraga võtta nt. 10 venda ja sama teha, siis see on 'Tarded'? Meh.






Omg kui tarded.

Sa võrdled Davy coachingut ja stake mingi projektiga, mille algmõte oli 10 naist panna micro limiiti grindima.

Tahate stakeda ja coachida inimesi, väga hea, laske tulla! See on kõige üllam tegu, mida üks pokkerimängija teha saab. Aga teha pokkeri mängimisest ametlik töökoht, luua selle jaoks kontor, kus sa pead x arvu tunde kindlatel päevadel viibima ja x arvu tunde iga päev mängima, muudab pokkeri mängimise kohutuseks. Põhjus, miks inimesed professionaalselt pokkerit mängivad, on just vabadus. Vabadus teha, midaiganes soovid. Ei ole kellegi ees mingeid kohutusti ja vastutusi, ainult enda ees. Ja ise tead, et pead mingi arvu käsi mängima, et ära elada. Ja kui oled piisavalt pro, ei pea anyhow üldse iga kuu mängima.

Teha pokkerist 9 to 5 job on tarded. Ära üritagi mu mingeid sõnu "üleolevaks" vms pöörata. Kui sa leiad piisavalt lolle inimesi, kes lepivad 5k kuupalgaga (nagu ütlesite, peaks neid "palju olema") ja kes on piisavalt lühinägelikud, et mitte aru saada selle mängu tõeliselt boonustest ja võimalustest, siis laske tulla. Aga ärge üritagegi väita, et te sellega aitaksite inimesi. Ei ei, vastupidi, te kasutate neid inimesi lihtsalt ära.

tolmuahv
31.08.09, 19:44
McFoldberg,
Siin on paar erinevat ideed segi läinud. Mina usun kõigist vähem 5-9 kontoris passimisse, et micro limiidis kuupalk välja teenida. Aga ma usun organiseeritud grupiviisilisse coachimisse, mis on kõigile kasulik ja motiveeriv. Ja ma arvan, et igaüks, kes seda kritiseerib statementiga "Omg kui tarded" võiks peeglisse vaadata ja mõelda korra järgi, miks ta enda arvates nii kõva mees on. GL mängus.

SamGold
31.08.09, 20:18
jep 10 prouaga haarem oli minu helesinine unistus:D

Aga jah keeruline värk, alguses on nl25 ja/või 5k kuus lihtne ja vabalt tehtav, seejärel aga ääretult raske ja kurnav töö mida 8h never teha ei jõua.
Ühe lausega: Kui täiega pingutada ja räigelt grindida, siis väga lihtne! :D

Rage
31.08.09, 20:24
lihtsam on bot kirjutada.. ja kus 2-3 tädi igaüks jälgib boti tegemist.. ja vajadusel lööb kontrollkoodi või sõna sisse:-D

botide fine-tuuninguga siis tegelevad asjapulgad.. tädi saab siis miinimumpalka kuvarite vahtimise eest

McFoldberg
31.08.09, 23:01
Ja ma arvan, et igaüks, kes seda kritiseerib statementiga "Omg kui tarded" võiks peeglisse vaadata ja mõelda korra järgi, miks ta enda arvates nii kõva mees on. GL mängus.




Vaatasin peeglisse. Vastu vaatas mingi mõttetu pikajuukseline tiiner, kes enda arvates tühi koht on.

Sorry, kui solvusid. Aga see, et ma seda ideed tardediks pean (mitte niivõrd sinu poste, rohkem SamGoldi omasid), ei tähenda, et ma enda arvates kõva mees oleksin. Ma olen maailma kõige haledam mees ilmselt, aga see ei tähenda, et mul arvamust ei oleks. Ja foorum on teatavasti ju diskuteerimiseks, ei?

Alati leidub inimesi, kes ei pruugi nt. sinu ideedega nõustuda. Ei ole vaja sellepärast kohe isiklikuks minna.

RudiTurbo
31.08.09, 23:05
Vaatasin peeglisse. Vastu vaatas mingi mõttetu pikajuukseline tiiner, kes enda arvates tühi koht on.

Ma olen maailma kõige haledam mees ilmselt, aga see ei tähenda, et mul arvamust ei oleks. Ja foorum on teatavasti ju diskuteerimiseks, ei?




:D

Ma arvan, et ärritus tekkiski rohkem sellest, et Sinusugune sulemees sellise lahtiseletamata ülbe postituse tegi :)

Ning nüüd pidid siin eniveis tagantjärgi kõvasti seletama, et parem järgmine kohe sulg tööle lükata, kui niisama kirjutada TARDED :]

Marek K.
31.08.09, 23:53
india onud lasevad kohe üle, need jagavad biidi kähku ära ja panevad oma businessi igalpool kiirelt püsti :)

Provoker
01.09.09, 09:43
wtf siin mõelda on. Tuleb teha pokerstrategy lehega sarnane businessmudel ning asi korras. Igaüks saab enda mänguga teenitud papi endale. Leht elab affiliatena ning paremate tulemuste jaoks tehakse mass coachingut ja strateegia artiklid jne. Maksuametile on lihtne kuu tulemusi näidata ning keegi ei lase kedagi üle.

daljoh
01.09.09, 10:01
wtf siin mõelda on. Tuleb teha pokerstrategy lehega sarnane businessmudel ning asi korras. Igaüks saab enda mänguga teenitud papi endale. Leht elab affiliatena ning paremate tulemuste jaoks tehakse mass coachingut ja strateegia artiklid jne. Maksuametile on lihtne kuu tulemusi näidata ning keegi ei lase kedagi üle.


Pole pahaaa!

SamGold
01.09.09, 10:20
McFoldBerg, ma proovin sulle oma tarded ideed seletada.
Idee eesmärk ei ole teenida raha pokkeriga vaid teenida raha pokkeri pealt. Need on kaks täiesti erinevat asja. Esmärk ei ole võtta tööle mõnd innukat noort tüüpi kes pokkeriproks teha ja tema pealt ise ka teenida. Kas sa tead mõnda firmat, mis on loodud ülla eesmärgiga arendada oma töötajaid ja pakkuda neile head elu? Firma eesmärk on omanikule kasu tuua. Kõik mis mind kui firmaomaniku tegelikult huvitab on igakuiselt korralik summa tasku pista. Ja need alluvad grinderid on lihtsalt tavatöölised ja ei ole tähtis kas töö on raske või kurnav või kas nende saadav palk on õiglane. Kas sa arvad et mingid õmblejad kuskil suures tootmishoones on sitaks rahul oma tööga ja see ei kurna neid? Ma ei nimetakski seda eriti pokkeri mängimiseks vaid liinitööks.
Ja see tundub sulle võimatu kuna sa ise mängid pokkerit aint siis kui tahad ja aega on. Aga sul pole mingit alust väita et aint nii see olla saabki. Sinu jaoks on see vb tõesti võimatu või vähemalt kahjumis tegevus kui sa ennast sunniks oma vabast ajast järjest ntx 8 h järjest grindima. Ma olen sinu väitega täiesti nõus aga selle äriidee puhul ma võtan tööle liinitöölised, mitte vabatahtlikud pokkerimängijad. Nad tulevad tööd tegema, mitte õllega arvutitaha aega viitma.
Nii et kogu teema on pigem hüpotees kas online pokkeris madalatel limiitidel grindimist saaks rakendada liinitööna või ei. Mitte teie peal, kes te loodate saada edukateks pokkerimängijateks vaid tüüpiliste liinitööliste peal, kes on suutelised juhatamise all abc pokkerit mängima. Idee võib ikkagi tarded olla aga nüüd on loodetavasti selgem, milles idee seisneb.

rrrr
01.09.09, 10:49
1) Nigel tootlikkus. Liinitööline = Motiveerimata või väikese motivatsiooniga pokkerimängija = väga väike kasum
Väga väike kasum - maksud - muud kulud = pankrott

2) Kaotused konkurentidele. Kui turule sisenemise barjäärid on väiksesed (pole tarvis suur kapitalimahutusi), siis on selles valdkonnas konkurents kerge tekkima. Mitte et kõik hakkaks pokkerifarme püstitama vaid just see, et ajud hakkavad ära voolama ja ise oma käe peal grindima. Koolituse on nad ju pokkerifarmis kätte saanud.

Nende kahe asja tõttu kukub idee läbi. Need liinitöölised teenivad. Aga mitte piisavalt. Ja mitte kaua.

tdx
01.09.09, 11:05
stuff


See on väga selline tyypiline ida-euroopa väike-ettevõtja suhtumine, kes on ainult exploitimise ja kiire profiti peal väljas :) Töölistele tuleb luua hüvesid ja neid motiveerida, siis saad miskit tulemust. Eriti pokkeris, kuna seal on motiveeritus ja tahe üliolulised.

Aga pakuks veel välja töölepingu punkti mis kohustab töövõtjat oimusagara lobotoomias, mis elimineerib tildi ja on seetõttu tööandjale vajalik lepinguline protseduur.

tolmuahv
01.09.09, 11:25
Ma ise usun küll pigem 'performance fee' tüüpi struktuuri, aga ilmselt oleks isegi SamGoldi vabrikutüüpi asjal eduvõimalus. Kuigi Eestis pigem lühiajaliselt (kuni kriisi lõpuni).

Samas päriselust ilmekas näide: Ma rääkisin eile ühe kõrgharidusega väga kena tüdrukuga. Ta kandideeris tööle, kus nõuti erialast kõrgharidust, 3 võõrkeelt, suhtlusoskust, esinduslikkust, erialast töökogemust. Temaga koos kandideeris veel 150 inimest. Ta kutsuti lõppvooru intervjuule ja üteldi, et brutopalk on 7000 krooni - võta või jäta. Ta oli 6k tagasi koondatud, edutult seni tööd otsinud ja üsna desperate. Ta võttis pakkumise vastu. S.o. ca. 6000 krooni netopalk. Selle eest tuleb üürikorteris elada ja Tallinna kesklinnas tööl käia ('esinduslikult').

Kasvõi sellele näitele mõeldes arvan, et Eestis on juba täna väga palju inimesi, kes oleksid (või peaksid olema) üüratult tänulikud kui neil võimaldataks kodus või soojas kontoris (whatever the factory case is) arvuti taga vähemonotoonset tööd tehes mingigi raha teenida. Vabadus tulla ja minna, tööd teha või tsüklis joominguid pidada on neile vähem oluline - neil pole millegi eest üüri maksta või külmkappi täita. Ja nad ei ole kõik lollid ja harimatud. Tulles tagasi ülaltoodud arvutuste juurde, mille kohaselt peaks ka hoolas, aga mitte väga andekas inimene olema võimeline väga tõenäoliselt ühe keskmise palga välja grindima, siis tundub mulle, et see pole mitte "no opportunity problem", vaid "execution problem".

SamGold
01.09.09, 11:27
1) Nigel tootlikkus. Liinitööline = Motiveerimata või väikese motivatsiooniga pokkerimängija = väga väike kasum
Väga väike kasum - maksud - muud kulud = pankrott



See juba asjalikum mõttekäik. Ise mõtlesin ka kas üldse ja kui palju suudaks ilma erilise motivatsioonita inimene basic tight pokkeritabeli järgi plussis olla. Madalas limiidis ju tegelt eriti midagi loovat teha vaja ei ole.

eelnev tekst liinitöölistest oli meelega sunnitöölaagrit meenutav, et idee point ikka lõpuks kohale jõuaks...

Pahvak
01.09.09, 11:38
Preflop tabelid kätte ja mis siis postflop saab?

tolmuahv
01.09.09, 11:43
See juba asjalikum mõttekäik. Ise mõtlesin ka kas üldse ja kui palju suudaks ilma erilise motivatsioonita inimene basic tight pokkeritabeli järgi plussis olla.


Kaotada on kindlasti raske. See võib küll halb näide olla, aga ma vaatasin just enda NL4 all-time statte. Keskmine winrate 25bb/100, aga sample on väga väike (16k). Põhimõtteliselt looselt mängides overbettisin enamasti all-in kui tundus parim käsi olevat. Ka 30 sendisesse potti 4 taala juurde bettides maksti nii tihti kinni, et ise ka ei usu. Kui tunnis 1000 kätt grindida niiviisi, siis oleks tunnitasu ka selles limiidis üle 100 EEK/h. Muidugi mul võis ka upswing jms olla, aga samas ei pea ka eeldama, et kõigi tehasetööliste lagi on NL4. Pigem oleks sellist tehast ikkagi mõistlik kusagil Kuubas või Indias runnida, kuna kulud oleksid ikka väga madalad.

Karupee
01.09.09, 11:43
Kui sa oled kuskil liinitööline ja saad väikest palka aga firma teenib miljoneid, siis ei mõtle liinitööline, et teen ise sellise firma ja hakkan miljoneid teenima, sest tal puudb kapital ja teadmised. Aga kui sa võtad kellegi tööle pokkerimängijaks, õpetad ta välja siis õige pea läheb ta koju grindima, sest selleks on tal vaja ainult arvutit ja internetti, kuna teadmised oled sa talle juba selgeks teinud. Ei kujuta töölist ette, kes näeb kuidas ta pokkeriga näiteks 30k kuus teenib aga arvele saab 10k. Inimene jääks siis tööle kui ta ei saaks protsessist aru aga kardan, et sellisest ei tule ka võitvat mängijat.

rrrr
01.09.09, 11:46
See juba asjalikum mõttekäik. Ise mõtlesin ka kas üldse ja kui palju suudaks ilma erilise motivatsioonita inimene basic tight pokkeritabeli järgi plussis olla.

Sellele küsimusele on raske vastust anda sest me kõik oleme olnud enamvähem motiveeritud pokkerimängijad ja riskima OMA rahaga. Mul on tunne, et mängustiil hakkab lõhnama laias laastus low level freerolli järgi.

Peale PF tabeli järgi on olemas veel ka postflop mäng kus on võimalik asi kolmekordselt kihva keerata. Ja seal loeb persetunne ja oddside arvutamine rohkem kui tabelisse pandud dogmad.

tolmuahv
01.09.09, 11:53
Kui sa oled kuskil liinitööline ja saad väikest palka aga firma teenib miljoneid, siis ei mõtle liinitööline, et teen ise sellise firma ja hakkan miljoneid teenima, sest tal puudb kapital ja teadmised. Aga kui sa võtad kellegi tööle pokkerimängijaks, õpetad ta välja siis õige pea läheb ta koju grindima, sest selleks on tal vaja ainult arvutit ja internetti, kuna teadmised oled sa talle juba selgeks teinud. Ei kujuta töölist ette, kes näeb kuidas ta pokkeriga näiteks 30k kuus teenib aga arvele saab 10k. Inimene jääks siis tööle kui ta ei saaks protsessist aru aga kardan, et sellisest ei tule ka võitvat mängijat.


Obv. sellele kõik need kahtlused kokkuvõttes taanduvadki. Aga kui:
- Sa võiksid jalga lasta, et olla ise edukas NL25 grinder. Samas kui 'vabrikus' õpiksid edukaks NL200 grinderiks aastaga ja perspektiiviga üsna pea peale seda end 'vabaks osta'. See peaks olema rahaliselt kasulikum.
- Kui sa oled kirjutanud alla lepingu, et vastutasuks saadud teadmiste ja koolitajate kulutatud aja eest lubad, et tehasest lahkudes ei mängi sa 3 aasta jooksul üheski toas ühtegi kätt pokkerit, kogu su bankroll jääb tehasesse ja lepingut rikkudes on leppetrahv miljon krooni ja kogu rikkumisega teenitud kasum - kui paljud oleksid valmis seda ikkagi rikkuma?

Ma arvan, et raudu ei tohiks edukaid inimesi siiski panna, aga win-win olukord oleks endiselt võimalik. Selleks peab ka tööline igal ajahetkel tundma, et ta kas saab 'diilist' kasu või on seda juba piisavalt saanud, et olla tänulik ja mitte lepingut rikkuda. Samas peab tal ka selge 'way out' olema muidugi (nt. x hands of split profit). That's all. Ka siin foorumis on diilid lõpuni tehtud, mitte sellepärast, et viimane kui käsi on coachiga koos kasumlik, vaid selleks, et sõna pidada ja oma reputatsioon säilitada. Ehk siis lepingut täita ja mitte asshole olla. See on inimeste eelistatud käitumine, sellest kaldutakse kas vajadusest, suurest ahnusest või vihast vastaspoole vastu.

Karupee
01.09.09, 12:10
Obv. sellele kõik need kahtlused kokkuvõttes taanduvadki. Aga kui:
- Sa võiksid jalga lasta, et olla ise edukas NL25 grinder. Samas kui 'vabrikus' õpiksid edukaks NL200 grinderiks aastaga ja perspektiiviga üsna pea peale seda end 'vabaks osta'. See peaks olema rahaliselt kasulikum.
- Kui sa oled kirjutanud alla lepingu, et vastutasuks saadud teadmiste ja koolitajate kulutatud aja eest lubad, et tehasest lahkudes ei mängi sa 3 aasta jooksul üheski toas ühtegi kätt pokkerit, kogu su bankroll jääb tehasesse ja lepingut rikkudes on leppetrahv miljon krooni ja kogu rikkumisega teenitud kasum - kui paljud oleksid valmis seda ikkagi rikkuma?

Ma arvan, et raudu ei tohiks edukaid inimesi siiski panna, aga win-win olukord oleks endiselt võimalik. Selleks peab ka tööline igal ajahetkel tundma, et ta kas saab 'diilist' kasu või on seda juba piisavalt saanud, et olla tänulik ja mitte lepingut rikkuda. Samas peab tal ka selge 'way out' olema muidugi (nt. x hands of split profit). That's all. Ka siin foorumis on diilid lõpuni tehtud, mitte sellepärast, et viimane kui käsi on coachiga koos kasumlik, vaid selleks, et sõna pidada ja oma reputatsioon säilitada. Ehk siis lepingut täita ja mitte asshole olla. See on inimeste eelistatud käitumine, sellest kaldutakse kas vajadusest, suurest ahnusest või vihast vastaspoole vastu.



Ei saagi nüüd aru enam. Jutt käib ju miinimumpalgaga grinderist (mängija mängib tuimalt madalt limiiti ja saab kasumist mingi x prossa)? Kui mängija saab coachingut ja limiidis üles liikuda on asjal muidugi jumet täpselt niikaua kuni tal kuhugi enam edasi pole minna, siis laseb ta jalga. Coaching, pidev arenemine ja limiidil edasi liikumine või miiinimumpalgaga grindimine on ju täiesti erinevad asjad.

Pokkerit peab mängima mõtlev inimene ja ei usu kuidagi, et vähegi mõtlev inimene kirjutaks sellisele karmile lepingule alla. Lisaks saab pokkerit mängida ka vanaema nime all kui tahad. Selline "äri" saaks toimidagi diilina mingi x arvu käsi ja sellised diilid enamuses toimivad (kahjuks on ka halbu näiteid ja üle laskmisi) aga läheb jällegi nagu teemast välja.

Rage
01.09.09, 12:16
muig.. igatahes.. sellisest firmast kasvaks pika peale vist välja Eesti Nokia, kus järjest hakkab EPT'l ja high-stakes pokkeris kohtama grinderite farmist tulnud eestlaseid:-)

ok2aa
01.09.09, 12:16
no aga tehke ära siis kui tegemist on niivõrd hea ideega. ma pean väga tõenäoliseks aga seda, et teie liinitööliste kasum mingi hetk kellegi ema-venna-sõbra-kelleiganes kontole kukub.
kui keegi hakkab beatima nl200, siis leiab ta ka mooduse, kuidas üle lasta.

Provoker
01.09.09, 12:18
Vabrikutöölistele on vaja palgasüsteem motiveerivamaks teha. Ntx kui grinder teenib 1000$ kuus täis saab ta kõik sellest summast üle grinditud kasumi nn lisatasuna 100%. See aga annaks grinderile võimaluse vabalt teenida kordades rohkem, kui ta ise piisavalt pingutab selleks. Samas jääb talle alles võimalus saada asjalikku coachingut ning limiitides üles liikumine ei tohiks probleem olla.

Rage
01.09.09, 12:23
jep.. boonussüsteem ja kontseptsioon tuleb korralikult läbi mõelda.. mis on lepingus kohustused ja soodustused, kuidas win-win olukord oleks.. ja kuidas grinder saab boonust hea töö eest.. sama teema, et üle 1000 euri vms on kasum tema.. ja oluline on mõelda välja, kuidas cut the lossses.. ehk kui keegi camblib maha vms..



Idee eesmärk ei ole teenida raha pokkeriga vaid teenida raha pokkeri pealt.

Klondike kullapalaviku ajal.. kes said rikkaks? mitte need kes kulda läksid kaevama vaid need kes kullakaevuritele kirka ja leiva ja riide müüsid jms teenuseid osutasid.

ahjaa.. üks suur ületamatu raskus on see, et pokkerisaidi ei lase su firma MB accilt vms teha multi accidele sissekandeid.. ehk igal töötajal peab olema oma acc ja oma pangakonto kust ja kuidas sinna sissekanne tehakse? no aga inimese pangakonto on asi, mille üle on õigus ainult tal ja kohtutäituritel.

Karupee
01.09.09, 12:29
Vabrikutöölistele on vaja palgasüsteem motiveerivamaks teha. Ntx kui grinder teenib 1000$ kuus täis saab ta kõik sellest summast üle grinditud kasumi nn lisatasuna 100%. See aga annaks grinderile võimaluse vabalt teenida kordades rohkem, kui ta ise piisavalt pingutab selleks. Samas jääb talle alles võimalus saada asjalikku coachingut ning limiitides üles liikumine ei tohiks probleem olla.


Oleneb kui palju ta coachi saab ja palju ta sellest 1000-st omale saab. Mõtlev mängija teeb kiired arvutused ja kui ta peab sellest 1000-st 500 sulle andma iga kuu, siis võibolla on kasulikum ise gridnida ja selle raha eest coachimist osta. Aga kui sa nüüd annad rohkem coachimist kui ta selle 500 eest ise saaks, siis ei pruugi see jälle sulle kasulik olla, kuna puhtalt coachimist müües võid sa rohkem teenida. Kui pokkerit saaks mängida ainult läbi CNC pingi või vormel 1 autos, mitte arvutis, siis võiks asjal isegi jumet olla.

RudiTurbo
01.09.09, 20:29
Ma ei tea, mix kõik kujutavad ette, et need töötajad, kes alguses sinna võetakse, peaxid seal töötama ja seda firmat elus hoidma.

Idee töötaks sedasi, et esialgne pakkumine on siis 3-6 kuuline tööleping, kus firma omaltpoolt lubab koolitada mängija välja ning mängijal on olemas töökoht palgaga töökoht samal ajal kui Ta saab koolitust.
Esialgne lepingu aeg saab läbi, siis on mängijal ise otsustada, läheb iseseisvaks või äkki tunneb, et pole piisavalt hea ja ei soovi riskida omal käel ning tahab veel haridust. Seega tehaxe uus leping mingiks perioodiks. Kui mängija otsustab minna iseseisvaks, siis otsitakse kohe insta uus lepinguline noob asemele ja sedasi töötaxidki firmas perioodide kaupa erinevad inimesed pidevalt.

Kui inimene teab, et tänu firmale saab Ta selle skilli ja Ta on alla kirjutanud lepingule, mis kohustab Teda 6 kuud siin töötama, siis Ta grindib selle kuus kuud firmale kasumit ära kah ja kuue kuu lõppedes ütleb aitäh ja läheb omale isiklikku bankrolli kasvatama!

Mingite stabiilselt aastateks kohustatud inimestega ei tule see asi obv välja.
See asi olex siis pooleldi haridusasutus, kus käidakse pmst palgalisel koolitusel!

Provoker
01.09.09, 20:39
Jätkuvalt toetan ideed affiliate teemaga. tööandja teeb affiliate lehe mille kaudu tema alla liituvad töölised keda ta koolitab. Koolitusaeg saab otsa ning töötajad jätkavad iseseisvalt grindimist. Samal ajal tuleb võtta uus partii peale võtta ning sama lugu. Kõik töötajad teenivad sulle pappi seni kuni mängivad selles toas pokkerit. Affiliatena võid neile isegi reikbacki pakkuda ning alati on võimalus mängijatel lasta ennast regada kõikidesse suurematesse pokkeritubadesse sinu linkide kaudu, et ei tekkiks ohtu, et mängija vahetab tuba ning bye bye money. 100 inimest oled välja koolitanud kes kuus maksavad igaüks reiki a'la 500$, siis peaksid passiivselt selle pealt päris kopsaka summa teenima. Nagu näha on selline süsteem progressiivne ning pidur tuleb ainult inimvõimete poolt-st kui palju mängijaid oled võimeline välja õpetama.

SamGold
01.09.09, 21:10
Jätkuvalt toetan ideed affiliate teemaga. tööandja teeb affiliate lehe mille kaudu tema alla liituvad töölised keda ta koolitab. Koolitusaeg saab otsa ning töötajad jätkavad iseseisvalt grindimist. Samal ajal tuleb võtta uus partii peale võtta ning sama lugu. Kõik töötajad teenivad sulle pappi seni kuni mängivad selles toas pokkerit. Affiliatena võid neile isegi reikbacki pakkuda ning alati on võimalus mängijatel lasta ennast regada kõikidesse suurematesse pokkeritubadesse sinu linkide kaudu, et ei tekkiks ohtu, et mängija vahetab tuba ning bye bye money. 100 inimest oled välja koolitanud kes kuus maksavad igaüks reiki a'la 500$, siis peaksid passiivselt selle pealt päris kopsaka summa teenima. Nagu näha on selline süsteem progressiivne ning pidur tuleb ainult inimvõimete poolt-st kui palju mängijaid oled võimeline välja õpetama.


See on hea variant. Aga kas seda teenust juba piisavalt ei pakuta onlines?

Provoker
01.09.09, 22:33
Livecoachinguga mitte, st keegi ei istu piitsa ja präänikuga seljataga. Samas nende sihtfrupp on meelitada ligi gamblereid kellest võib saada pokkerimängija. Sinu sihtgrupiks on inimesed kes on sunnitud masuajal endale sissetuleku leidma. Eeldused on tehke ära. Variant on ka leht püsti panna ning 1 kaupa mehi välja treenima hakata. See aga võtab aega. Üksinda vast aastaga on võimalik mingi 5-10 inimest välja õpetada. Sellest aga jääb väheks.

Tohman
01.09.09, 22:45
Aga kui selline asi lõpuks saabki jalad alla ja minema, kelllelt siis lõpuks raha tuleb, kui kõik treenitakse välja. Raha on ju palju raskem välja meelitada :S

Provoker
01.09.09, 23:43
Aga kui selline asi lõpuks saabki jalad alla ja minema, kelllelt siis lõpuks raha tuleb, kui kõik treenitakse välja. Raha on ju palju raskem välja meelitada :S


Teistelt fishidelt loomulikult. Ma ei saanud küsimusest arugi ausaltöeldes. Level?

Karupee
02.09.09, 08:42
Kas siiski lihtsam ja kasulikum pole staket pakkuda mängijatele, kel kogemusi aga mingil põhjusel bankrolli pole? Sa ei pea neid välja õpetama, motivatsioon on neil kõrgem, töövahendid on olemas, stakeda saad rohkem inimesi (iseasi, kas neid nii palju leidub) kui livecoachinguga treenida, samas ei pea sa oma aega kulutama.
Livecoachingu eelis oleks siis kui sa leiad palju heade eeldustega mängijaid, kes tahavad väikese palga eest väga palju mängida. ;D

Provoker
02.09.09, 09:23
Sinu mõtte erinevus on lihtne. Stake pakkudes võitvale mängijale on sul sissetulek ühekordne ning kui bad run on siis ei saa steikija üldse midagi. Affiliatena saad sa reigi pealt pappi olenemata sellest kas mängija teenib kasumit või kaotab laudades ning sissetulek ei ole ühekordne, vaid pikaajaline seni kuni mängija mängib.

Karupee
02.09.09, 09:39
Sinu mõtte erinevus on lihtne. Stake pakkudes võitvale mängijale on sul sissetulek ühekordne ning kui bad run on siis ei saa steikija üldse midagi. Affiliatena saad sa reigi pealt pappi olenemata sellest kas mängija teenib kasumit või kaotab laudades ning sissetulek ei ole ühekordne, vaid pikaajaline seni kuni mängija mängib.


Mängija liituks läbi sinu lingi x pokkeritoaga ja sina annad talle lives coachingut selle eest, kõik teenitu jääb temale ja sina saad rb-st osa? Kui tasemel coach, siis võiks asi isegi toimida. Eeldusel, et mängija ikka samas toas edasi mängib kui mängu biitima hakkab. Mängijal peaks siis bankroll ikkagi enda poolt olema?

Provoker
02.09.09, 11:01
Br on hetkel ebaoluline detail. Kui staketakse mängijat siis olenevalt üldistest tulemustest (a'la 4 võidavad 1 läheb bustoks) võib ju ka br anda neile alustamiseks. ntx 100$ ja NL5 nühkima ja õppima. Põhimõtteliselt on vaja coachida niipalju, et grinder biidiks NL25 vähemalt. Teenib ise päris hästi ning rake maksab ka päris hästi.

Karupee
02.09.09, 11:35
Br on hetkel ebaoluline detail. Kui staketakse mängijat siis olenevalt üldistest tulemustest (a'la 4 võidavad 1 läheb bustoks) võib ju ka br anda neile alustamiseks. ntx 100$ ja NL5 nühkima ja õppima. Põhimõtteliselt on vaja coachida niipalju, et grinder biidiks NL25 vähemalt. Teenib ise päris hästi ning rake maksab ka päris hästi.


Kui suure osa makstud rakest sina affiliatena saad? Kui palju keskmiselt peaksid sina oma aega kulutama, et teha inimene nullist NL25 beativ mängija? Arvan, et päris palju tegemist oleks. Kui veel ise mängid NL 100+ limiiti siis arvesta kaotatud aeg, mida sa muidu kulutaksid mängimisele ja enda arendamisele. Samuti oht, et mängija valib mõne muu pokkeritoa kui beatib juba NL25.

vennike
02.09.09, 20:50
Ma olen natsa üle kahe aasta pokerstrategy't promonud (promomiseks on seda palju nimetada, lihtsalt on viide iga mu posti signatuuris ühes teises foorumis) läbi minu referrali on raha saanud nyydseks 71 inimest. Nendest 71st on vaid 3 jõudnud 5000 punktini, mis siis tähendab, et on pokerstrategyle kasulikud olnud. ülejäänud on selle raha lihtsalt maha gamblinud. neil pole muidugi "piitsa ja präänikuga" keegi seljas ka elanud, aga siiski ma kipun arvama, et võibolla heal juhul igast kolmandast tegelasest saaks pokkerifarmile kasumlik mängija, kes ka reaalselt midagi sisse tooks. ja seda ilmselt siis mitte väga kauaks.

Karikakar
02.09.09, 22:01
Ma olen natsa üle kahe aasta pokerstrategy't promonud (promomiseks on seda palju nimetada, lihtsalt on viide iga mu posti signatuuris ühes teises foorumis) läbi minu referrali on raha saanud nyydseks 71 inimest. Nendest 71st on vaid 3 jõudnud 5000 punktini, mis siis tähendab, et on pokerstrategyle kasulikud olnud. ülejäänud on selle raha lihtsalt maha gamblinud. neil pole muidugi "piitsa ja präänikuga" keegi seljas ka elanud, aga siiski ma kipun arvama, et võibolla heal juhul igast kolmandast tegelasest saaks pokkerifarmile kasumlik mängija, kes ka reaalselt midagi sisse tooks. ja seda ilmselt siis mitte väga kauaks.


Njaa, aga enamasti on asi selles, et kui inimestel on niigi raske internetis "piiri tunnetada", siis tasuta rahaga on seda psmt võimatu teha. Paljud saavad 50$ vms kätte ja hüppavad kohe Nl25-Nl50 jagades ise mängust ainult nii palju, et kaks paari on tugevam kui üks. Kuna raha on kuskilt mujalt niisama tulnud, siis ei ole vaja väga muretseda kui sellest ka ilma jääd.

Provoker
02.09.09, 22:15
Njaa, aga enamasti on asi selles, et kui inimestel on niigi raske internetis "piiri tunnetada", siis tasuta rahaga on seda psmt võimatu teha. Paljud saavad 50$ vms kätte ja hüppavad kohe Nl25-Nl50 jagades ise mängust ainult nii palju, et kaks paari on tugevam kui üks. Kuna raha on kuskilt mujalt niisama tulnud, siis ei ole vaja väga muretseda kui sellest ka ilma jääd.



Olen ka ise niimoodi teinud :-\

SamGold
03.09.09, 08:31
Ma olen natsa üle kahe aasta pokerstrategy't promonud (promomiseks on seda palju nimetada, lihtsalt on viide iga mu posti signatuuris ühes teises foorumis) läbi minu referrali on raha saanud nyydseks 71 inimest. Nendest 71st on vaid 3 jõudnud 5000 punktini, mis siis tähendab, et on pokerstrategyle kasulikud olnud. ülejäänud on selle raha lihtsalt maha gamblinud. neil pole muidugi "piitsa ja präänikuga" keegi seljas ka elanud, aga siiski ma kipun arvama, et võibolla heal juhul igast kolmandast tegelasest saaks pokkerifarmile kasumlik mängija, kes ka reaalselt midagi sisse tooks. ja seda ilmselt siis mitte väga kauaks.


Kas sa ise selle referrali kaudu ka mingit kasu saad? Enam ei promo? (Signatuuri ma ei näe igatahes) Mõtlesin huvi pärast uurida seda saiti, kui kellegile referrali kaudu mingi pisike boonus tuleb, siis võin seda kasutada...