PDA

View Full Version : Miinimumpalgaga grinder



Leheküljed : [1] 2

SamGold
13.05.09, 14:51
Tere!
Tekkis selline teroreetiline küsimus pokkeriga elatise teenimise kohta:
Eesmärk on siis igakuine miinimumpalk, ümardades 5000.- krooni.
Eeldusted:
- Grindin viis päeva nädalas 8 tundi päevas (öösel?) nagu liinitööline!
- Teoreetiline eeldus, et on omandatud minimaalne tööalane kogemus, et sellist palka teenida.
Tingimused:
- Võimalikult madal risk!
- Võimalikult kindel sissetulek (5k)
Küsimus:

Kas selline amet on üldse võimalik?
Mis limiiti peaks mängima?
Mitut lauda korraga?

Ehk siis lühidalt, mis limiiti peaks inimene mängima ja millise bankrolliga, et regulaarselt 160h mängutunniga 5k kontolt välja saaks tõsta (nii et bankroll managemend'iga vastuollu ei läheks)?
Eesmärk pole areneda vaid konstantset 5k/kuus. Mängijal on täiesti keskpärane skill, et ta vastaval limiidil hakkama saaks. Eeldades, et kui tuleks mängida võimalikult madalat limiiti tähendab see võimalikult palju mänge/laudu ja ka multitable'ngu võimed on inimesel keskmised.

Suht teoreetiline küsimus aga pakkuge kasvõi oma kogemusele tuginedes mingi vastus:D

ESTPatrick
13.05.09, 14:58
kui sa mängid 40h nädalas siis hakka boonuseid tagaajama ja peaksid suht kindlalt 500$ kuus saama ilma mängu biitimata, teine asi on kas see närvikulu on õigustatud, miski nl25 peaks see vägagi tehtav olema ma usun. kui 8 lauda full ringi suudad algul mängida siis hea, lõpuks võiksid miski 15+ laua peale arvu suurendada, oleneb palju suudad jälgida ja tarkvara lubab.

taipupole
13.05.09, 14:59
Kui sul natukenegi raha on, siis: http://www.mypokersalary.com/. Kui sa väga-väga ilusast palud, siis antakse vist isegi tasuta.

Päris lahe Excel on igatahes.

lenC
13.05.09, 15:01
160h-ga on $2-3k ilusti tehtav, kui suudad NL50-t biitida(milleks on igaüks võimeline, täiesti tahtmises kinni). Lihtsalt vaja alustades natuke rohkem vaeva näha ja need "keskpärased" omadused "suurepäraseks" arendada ;)

virx747
13.05.09, 15:09
10 lauda
500 kätt tunnis
BB/100: 6
Limiit: NL10
Min. BR: 300$

160 h x 500 kätt x 0,006 $ = $480

-------------------------------------------------------

10 lauda
500 kätt tunnis
BB/100: 2,4
Limiit: NL25
Min. BR: 750$

160 h x 500 kätt x 0,006 $ = $480

-------------------------------------------------------

Esimene variant eeldab üle keskmise mänguoskust, aga väiksemat bankrolli.
Teine variant võimalik keskpärase kaardijooksu ju mängija oskustega.

Boonused: sõltub toast, need peab juurde arvestama.

Siiski konstantset sissetulekut ei saa pokkeris prognoosida IMO.


Kolmas variant taguda NL50 break even, ise olen umbes 100 tunniga saanud boonuseid niimoodi keskmiselt 600 - 800$

Rahapada
13.05.09, 15:13
heh tore arvutuskäik, nõustuks :)

variatsioon
13.05.09, 15:13
multi table NL2e
24 fast lauda = ca 2000 kätt tunnis ehk 320k kätt kuus.
3.4BB/100 ja raha ongi olemas.

ESTPatrick
13.05.09, 15:18
multi table NL2e
24 fast lauda = ca 2000 kätt tunnis ehk 320k kätt kuus.
3.4BB/100 ja raha ongi olemas.



easy

Tigrano
13.05.09, 15:22
Lõdvalt tehtav ja jääb raha ülegi teise miinimum palga jaoks ;)

SamGold
13.05.09, 15:54
Oeh, teie vastuseid lugedes tundub see nii lihtne:D

Aga siit arenes mul peas kohe mõte edasi.
Nimelt miks ei võiks eksisteerida pokkerimängijate firma (a la OÜ Grinder vms:D) mille töötajad tegelevad igapäevaselt grindimisega.
Firma alustalaks oleksid mõningad edukad pokkeriprod, kes hakkavad töötajate mängu ja arengukulgu jälgima, andes õpetussõnu ja tuues välja nõrgad kohad.
N00b'id ja vähem n00bid võetakse tööle lepingu alusel. Algul on nad väljaminek firmale, kuna neid tuleb koolitada. Aga kui juba mingit levelit võima hakkavad tuleb lepingu järgi osa tulust firmale. Mida rohkem töötajad arenevad seda kõrgematesse limiitidesse pääsevad ja seda rohkem hakkavad nad firmale sisse tooma.
Firma pakub alguses mingi kindla kuupalga ja koolituse ja firma poolt on ka bankroll millega grindima hakatakse.
Lepingu järgi on siis töölisel kohustused kindlalt tööl käia mingi kindel aeg, et tema grindimise pealt saadud tulud temasse algselt investeeritud raha tagasi tooks jne.
Tööle tuled nagu tavalisse kontorisse, istud oma boksi 2 suure kuvari taha ja hakkad raha teenima:D
Juhendajatest pokkeriprod peavad siis lihstalt oma töötajate statse jälgima ja neid võimalikult effektiivselt edasi arendama.
Kui 5k täiesti keskpärase mängija poolt kuuga teenida pole mingi probleem siis oma ala spetsialistide poolt juhendades peaks tulemus palju parem olema.
Üks pokkeripro suudaks kindlast päris suurt hulka grindereid juhendada ja monitoorida ning tema teenistus on siis protsent oma grinderite kasumist jnejne.
Kui mängija saab osavamaks ja kasumid suurenevad siis tuleks tema palka ka loomulikult suurendada et tal oleks motivatsiooni ikka tööl edasi käia mitte iseseisvalt teenima hakata.
Aga firmas tööl käimine pakub ikkagi mõningaid eeliseid:
- Proffesionaalne ja pidev koolitus (tõenäoliselt kõvasti effektiivsem kui omal käel vaikselt raamatuid lugeda ja pokkerireegleid õppida)
- Bankroll firma poolt. Ei ole vaja ise mingite summadega ise alguses riskima hakata teadmata bankrolli reegleid jne ( nagu siin foorumis lugeda võis on ka palju praegused profid alguses ikka sitaks raha magama pand ja bustoks läind:))
- Kuna bankroll pole otseslt enda oma siis mängid rahaga vabamalt ja peaks ka tulemused paremad olema (ei teki scared money tunnet vms)
- Head töötingimused

Firma jaoks tähendab see muidugi päris suures koguses riskantseid investeeringuid aga krt kui ikka oma ala profid juhendavad ja kõike kontrollivad siis vb polegi väga riskantne investeering.
Töötaja ja tööandja vaheliste lepingutega saab seda riski hajutada jne.
Tööjõudu peaks ka jaguma, kes ei tahaks saada pokkeriproks:D Võin ise kasvõi esimene liinitööline olla:D:D

alaska
13.05.09, 16:16
Kui mina oma esimese 3000 käelise päeva tegin (5-6 tundi), siis ma magasin öösel võibolla 3 tundi ja järgmine päev oli nii sitt olla nagu oleks nädal joonud. Terve öö nägin laudu silme ees. Edu 8 tundi päevas aasta aega.

Davy
13.05.09, 16:20
Kui mina oma esimese 3000 käelise päeva tegin (5-6 tundi), siis ma magasin öösel võibolla 3 tundi ja järgmine päev oli nii **** olla nagu oleks nädal joonud. Terve öö nägin laudu silme ees. Edu 8 tundi päevas aasta aega.


Alaskal on jutus täitsa mõte olemas. Kuigi ise mängin väga väga palju, siis ikkagi iga tund grindimist, mis ületab 100h kuus, tuleb meeletust motivatsioonist, milleks palgatööline suuteline ei ole. Või siis on -EV nendel tundidel. Ükski tavatööline ei kontsentreeru tööl olles üle 100h kuus . Põleb üsna kiirelt läbi imo.

muhkLionu
13.05.09, 16:23
Ühes artiklis lugesin sellise skeemiga töötavast "firmast" Moskvas (vene keeles):

http://poker.ru/central/interview/169

SamGold
13.05.09, 16:31
Ühes artiklis lugesin sellise skeemiga töötavast "firmast" Moskvas (vene keeles):

Järelikult täiesti utoopiline idee ei ole kui keegi sellega varem tegelend on või tegeleb :D :D

Ega jah 8h päevad ei pruugi olla kasulikud aga vb näiteks 3h jällegi on ja siis vahetustega töö;)
Seda ideed annaks päris korralikult igas suunas aretada vist.

Ma ise ka peale pikemat mängimist pokkerit unes ka näind:D

muhkLionu
13.05.09, 16:43
vaatasin oma satsidest: see kuu on kirjas 127 h mängimist. Seega u. 10h päevas. Pole unes küll kunagi näinud.

Rage
13.05.09, 17:06
hakka aga rahulikult alt vaikselt pihta.. ja ära siis kohe tööd nurka viska.. ikka töö kõrvalt.. beatid NL4 laudasid.. siis mine edasi NL10 laudadesse.. kogemuse ja oskuste kasvades võta laudu juurde.. miski 10 lauda võiks optimaalne küll olla mingi 3-4 kuu pärast.. ma siis novembri lõpus alustasin.. ja etkel NL25 laudades.. kahjuks hetkel korraga ainult neljal laual, sest kuvar on saast ja põhisaidil üle nelja laua ei saa lahti olla.. FTP'sse pole veel depot teha saanud.. rahad MB's kinni.. aga miski 300+ taala näitamine kuus pole probleemiks...

Maheaatom
13.05.09, 17:08
Arvestage sellega, et igasugused OÜ-d ja AS-id tähendavad seda, et esiteks tuleb tasuda makse ning teiseks tegeda "tülikate lisakohustustega" nagu ettevõtte haldamine, lepingud, raamatupidamine jms., millest lõviosal pokkeriproffidel puudub sisuliselt igasugune ettekujutus. Kui ajada äri suurelt ja "mustalt", on oht äratada ebatervet tähelepanu või lihtsalt steigitavate poolt tünni saada. Lisaks ei ole Eesti tööjõud niivõrd odav kui kuskil Hiinas ja raske on kellestki igaveseks sendilaua inimbot teha (ja kõrgemal on konkurents piisavalt tihe, et "tavaline liinivend" lihtsalt ei biidiks seda).

Küll pean ma heaks ideeks seda, kui pokkeriproff võtab endale üks-kaks motiveeritud õpilast, kellega töötada ning tulevikus on kasu mõlemapoolne. Siin ei piisa mõistagi ainult heast mänguoskusest; peab oskama ka õpetada ning motiveerida ja õpetaja-õpilase vahel peab olema muidu hea klapp.

virx747
13.05.09, 17:43
Ühes artiklis lugesin sellise skeemiga töötavast "firmast" Moskvas (vene keeles):

http://poker.ru/central/interview/169


Väga asjalik vend send vene poiss, päris palju pärleid on jutus!
Tuleb välja jah, et tal selline toimiv organisatsioon olemas, kus niiõelda töölised grindivad.
Sain aru, et ta on vestelnud umbes saja inimesega, kellest 30-ga proovis ja 30-st sobisid ainult 8, kes praegu grindivad.
Nii et pole nii, et võta töötu ja pane grindima. See on väga palju üle keskmise nõudev töö, vajalik on intelligentsus, psühholoogiline sobivus,
suur rutiini ja stressi taluvus. Selliste omadustega inimesed tavaliselt on endale rakenduse leidnud elus.

Toon mõned momendid välja sellest intervjuust, mis mulle meeldisid:

- mulle meeldib, kui inimesed tulevad ilma eelnevate pokkerialaste teadmisteta. Siis neil puuduvad halvad harjumused ja neid on võimalik puhtalt lehelt õigesti mängima õpetada, pole halbu harjumusi

- palju mängitakse shablooni järgi, aga ilma mõtlemisvõimeta pole pokkeris midagi teha

- meil ei eksisteeri sellist asja nagu bad beat. Bad beat on meie sõber, kui neid poleks siis siis mitte keegi ei istuks meiega pokkeri laua taha.

- maailmameistriga jooksus keegi ei taha joosta võidu raha peale, aga pokkeri maailmameistriga mänguks moodustub internetis alati pikk järjekord. Kui Daniel Negreanu mängis kord $100/200 cashi, siis oli waiting listis 96 inimest, kuhu te ronite? Aga siin ongi asi selles, et äkki "joppab"

- meil kontoris pole kedagi, kes suhtuks pokkerisse nagu mängu. See ei ole võimalik. Kõik mõistavad suurepäraselt, et nad tegelevad kaubandusega, mis põhineb matemaatilistel tõenäosustel. See võib tunduda igav, aga see just ongi professionaalne lähenemine.

- kõik pokkerimängijad, kes suhtuvad pokkerisse kui meelelahutusse varem või hiljem kaotavad oma raha

- kõik muud mõtted mängu ajal, mis ei ole seotud EV+ga maksavad sulle raha

Seal on veel mõtteid muidugi, lugege, kes vene keelt jagab!

ESTPatrick
13.05.09, 17:52
palju neist alles jääb, kes tõsiselt ka biitima hakkavad, mai usu et keegi kes teenib 50k eeku ettevõttele jääb tööle kui ta saaks sama raha ise teenima hakata 3-4 kuu pärast, kui on br üles ehitanud.

alaska
13.05.09, 17:55
palju neist alles jääb, kes tõsiselt ka biitima hakkavad, mai usu et keegi kes teenib 50k eeku ettevõttele jääb tööle kui ta saaks sama raha ise teenima hakata 3-4 kuu pärast, kui on br üles ehitanud.


Venemaal ei aktsepteerita su lahkumisavaldust nii kergesti, kui tööandja peale seda 50K kuus vähem hakkab saama. ;D

virx747
13.05.09, 18:01
Minu arust ka on kõige suurem küsimus see, kuidas mängijaid, kes hakkavad beatima, kinni hoida, ma ei kujuta ette, et sellisel firmal on 10 ustavat töötajat, kes kõik 5 aastase staaziga. Pigem peaks leping olema tähtajaline ja panema ka töölisele ehk grindijale päris suure vastutuse kasvõi erinevate sanktsioonide näol. Aga tahtmist on, miks mitte, (peaaegu) kõik on võimalik kui väga tahta.

Tigrano
13.05.09, 18:01
No asi ei toimi sellepärast, et õpetad mängija välja ja 2 kuu pärast ta on läinud ja ei ütle aitähh ka, et välja koolitasid ;)

Hea mängija õpib suht kiiresti ja ei hakka keegi oma mängu pealt % ära andma, kui saaks kõik endale jätta. Pikaajaliselt ei saa ju kedagi siduda, seega üritus oleks kindlasti fail.

Fortune
13.05.09, 18:06
Ma tahaks küsida, et palju sa hetkel pokkerit üldse mänginud oled? See 5 päeva nädalas 8h päevas on väga ulme. Ma võin omast kogemusest öelda, et kui ma alguses mängisin mingi 130h kuus ja 90k kätt, siis peale paari kuud oli kopp ees ja mina pikka aega nii lasta ei suudaks. Samas muidugi inimesed on erinevad, aga sa proovi üks kuu ja siis anna teada mis tunne on.

virx747
13.05.09, 18:16
Äriidee põhineb lühidalt vastastikusel huvil. Grindija (õpilase) ja tööandja (koolitaja) vahel tehakse tähtajaline leping, mille jooksul kasum jaotatakse mõlema vahel. Grindija huvi on mängu selgeks saamine professionaalide käe all ja samal ajal isegi midagi teenida. Tööandja huvist vist pole mõtet rääkida, see on selge.

Nii et tööandja peab arvestama suure kaadri voolavusega. Pigem toimiks see siiski koolitusfirmana.


Olen jäänud liiga kauaks siia targutama, lähen enda tööandjale ja koolitajale (it´s me) grindides raha teenima :)

vennike
13.05.09, 18:18
vaatasin hemist järgi.. see kuu 27 tundi ja +270$ NL25, starsis puuduvad veel igasugused boonused, järgmine kuu olen SN siis ei peagi seda mängu biitima eriti :D

Tarq666
13.05.09, 19:17
Davai ma tulen tööle ;D

Tigrano
13.05.09, 19:23
Samas sellisel raskel ajal võiks teha sellest Eesti nokia ;D

qjet
13.05.09, 21:28
su stamina ei pea elusees vastu 8h päevas 5 päeva nädalas lasta :D. inimlik oleks nl 25 kasvõi ja päevas vast max 5h? siis juba on kindel, et teenid rohkem, kui 500$ kuus.

McFoldberg
13.05.09, 23:37
Peamine pokkeri aspekt, mis inimesi seda mängu ja n.ö. professionaali karjääri jahtima paneb, on vabadus. Vabadus mängida milllal iganes tahad, vabadus magada millal iganes tahad, vabadus mäng lõpetada millal iganes tahad. Igasugune firmas olemine vms. on 100% selle vastu ja inimesed hakkavadki (paljud vähemalt) pokkerit mängima, et rutiinist ja "vangist" välja saada.

Ei kujuta ette, mis peaks inimesi motiveerima firmas tööl käima pokkerimängu näol. Võtab absoluutselt kõik pokkeri plussid ära.

alaska
13.05.09, 23:40
Eks sama asi, mis paljusid motiveerib ülikoolis käima. Tulevikus saabuv vabadus.

SamGold
14.05.09, 00:05
Eks see 8h jutt oligi nats abstraktne teema, et lihtsalt huvi pärast teada saada mis levelit tümitama peaks ja mis bankrolliga, et ära elada. Kas 10 lauaga multitableng oleks siis üks raskemaid 9to5 töid maailmas? Võrreldes näiteks supermarketi müüja, söekaevuri, tehase liinitöölise või progejaga. Ma ise üle 4 laua pole eriti proovindki nii et ma ei ole pädev selles teemas:D Pokkeri eelis, eriti praegusel kehval ajal, on see, et turg on ju olemas. Ehk sinu tasu sõltub peamiselt ainult sinu enda ettevõtlikusest ja selles, kui palju sa suudad ennast arendada antud valdkonnas. Kui heal ehtajal pragu tööd ei ole siis ta võib ennast koolitada ja täiedada niipalju kui tahab, raha ikka ei tule. Loomulikult võib prognoosida ja filosofeerida ka teemadel, kuhu areneb lähiaastatel online-pokker ja kuidas majanduskriis teda mõjutab jne jne.
Kuigi ma ise tegelen hetkel suht palju (kahjuks ainult ajaliselt, mitte mängude koguarvu ega kasumi järgi) pokkeri mängimisega, siis iseseisva grinderina ma veel ennast ette ei kujuta:(

Aga selle firma kohta veel niipalju, et kui rahade liikumine oleks peamiselt pokkerisaitide ja näiteks moneybookersi vahel siis ongi nagu raske midagi nn "ametlikult" maksta ja mulle tundub, et online pokkeriga rahateenimine on vist suht maksudega reguleerimata??? Üldiselt ettevõtja pakub mingit teenust ja saab selle eest tasu. Kuidas aga grindimist defineerida, mis teenust osutatakse ja mis on selle teenuse väärtus ja milline on tasu? Need pole ju kindlad väärtused. Seega võib seal maksundusega isegi kõvasti kokku hoida. Muidugi peaks asja põhjalikumalt uurima hakkama jne.
Pmst polegi vaja firmat vaid ühte gruppi aktiviste kellel on piisavalt resursse ja teadmisi (pokkeri valdkonnas!), et asi käima panna. See et kõik toimingud on hea tava ja kehtivate seaduste järgi reguleeritud ja korrektselt paigas on minuarust nii elementaarne, et seda ei peaks mainimagi.

Mängija hoitaksegi vähemalt mingile maale kinni lepingutega analoogselt nagu mitmed firmad maksavad üliõpilaste stippe kooli ajal selle eest, et need õpilased lõpetades mingi kindla aja neil tööl oleks. Pärast saab hoida kinni vb soodsate protsentidega, nii et mängija oleks huvitatud ikkagi võõra bankrolliga gamblemisest kui enamuse teenitust endale saab. Mida paremaks mängija saab seda vähem kulub firmal ka resurssi tema jälgimise ja õpetamise peale.

Keegi arvas et selline firma on pigem kahtlane aga mõtet oleks kui üks pro teeks lihstalt 2 sõbra/tuttavaga diili ja hakkaks aitama neil proks saada. Aga kui 2 tuttava asemel oleks näiteks 5 või 7 ja 1 pro asemel näiteks 3 kellel kõigil on mängijad keda nad aitama hakkvad ja saaksid ka omavahel suhelda ja üksteist pidevalt täiendada. Ei olekski plaanis suvalt cv-keskusesse töökuulutusi uppima hakata vms. Ma arvan, et juba siit foorumist saaks kokku korraliku grupi inimesi kes oleks nõus nendeks grinderiteks hakkama:)

Pigem on küsimus just proffides, kes leiaks selles idees potensiaali ja oleks valmis kulutama oma aega muu peale kui ise grindimisele:D Plaanikohaselt peaksid ned prod sedasi ju ise ka piisava raha teenima oma alluvate pealt;) Selle saaks muidugi kuidagi ka välja arvutatda palju näiteks 10 töölist grindima peaks, et ka koolitajad palgaga rahul oleks.
Nii, et kui mõnel prol on juba küllalt raha kokku aetud ja sooviks vähe vaheldust, ennast ka natukene teises valdkonnas tõestada ning leiab et see idee on väärt katsetamist siis on kogu ettevõtmise raskeim osa lahendatud. Igasugu edasised spetsiifilised organisatoorsed probleemid saab kindlasti kuidagi ära lahendatud.

leits
14.05.09, 00:06
Ma ei jõudnud kül lrokem lugeda, kuid ma ie usu, et siin ilmas on palju inimesi kes jõuavad järjest 9 - 17 mängida .. see on ikka sick ... v2ga sick

SamGold
14.05.09, 00:25
Peamine pokkeri aspekt, mis inimesi seda mängu ja n.ö. professionaali karjääri jahtima paneb, on vabadus. Vabadus mängida milllal iganes tahad, vabadus magada millal iganes tahad, vabadus mäng lõpetada millal iganes tahad. Igasugune firmas olemine vms. on 100% selle vastu ja inimesed hakkavadki (paljud vähemalt) pokkerit mängima, et rutiinist ja "vangist" välja saada.

Ei kujuta ette, mis peaks inimesi motiveerima firmas tööl käima pokkerimängu näol. Võtab absoluutselt kõik pokkeri plussid ära.


Minuarust teatud distsipliin ja rutiin on pokkeris vajalik kui seda teha kindlalt raha teenimise eesmärgil. Mis sa arvad kuidas sa saad kiiremini ja paremaks pokkerimängijaks: kas omal käel suvaliselt siis kui tuju on katsetades või juba ennast tõestanud proffessionaali käe all kes sind kindlalt ja pidevalt juhendab? Kui on eesmärk pokkeriga elatist teenida miks mitte võtta seda siis juba nagu tavalist tööd? Lihtsalt 2 erinevat asja: kas mängida funi pärast lõõgastumiseks või teha konkreetselt tööd raha teenimise nimel. Ja juba 10+ multitableing vaevalt lõbus lõõgastumine on...(see on kõigest minu asjatundmatu arvamus aga lõbusalt lõõgastuda jaksaks ma üle 8h vabalt:D )

leits
14.05.09, 00:29
Minuarust teatud distsipliin ja rutiin on pokkeris vajalik kui seda teha kindlalt raha teenimise eesmärgil. Mis sa arvad kuidas sa saad kiiremini ja paremaks pokkerimängijaks: kas omal käel suvaliselt siis kui tuju on katsetades või juba ennast tõestanud proffessionaali käe all kes sind kindlalt ja pidevalt juhendab? Kui on eesmärk pokkeriga elatist teenida miks mitte võtta seda siis juba nagu tavalist tööd? Lihtsalt 2 erinevat asja: kas mängida funi pärast lõõgastumiseks või teha konkreetselt tööd raha teenimise nimel. Ja juba 10+ multitableing vaevalt lõbus lõõgastumine on...(see on kõigest minu asjatundmatu arvamus aga lõbusalt lõõgastuda jaksaks ma üle 8h vabalt:D )




räägi kuio sa oled 2 8h sessist m2ngu m2ngind .. pokkerit ei saa võtta nagu liinitööd .. see on loov mäng ...

ESTPatrick
14.05.09, 02:06
Minuarust teatud distsipliin ja rutiin on pokkeris vajalik kui seda teha kindlalt raha teenimise eesmärgil. Mis sa arvad kuidas sa saad kiiremini ja paremaks pokkerimängijaks: kas omal käel suvaliselt siis kui tuju on katsetades või juba ennast tõestanud proffessionaali käe all kes sind kindlalt ja pidevalt juhendab? Kui on eesmärk pokkeriga elatist teenida miks mitte võtta seda siis juba nagu tavalist tööd? Lihtsalt 2 erinevat asja: kas mängida funi pärast lõõgastumiseks või teha konkreetselt tööd raha teenimise nimel. Ja juba 10+ multitableing vaevalt lõbus lõõgastumine on...(see on kõigest minu asjatundmatu arvamus aga lõbusalt lõõgastuda jaksaks ma üle 8h vabalt:D )


point on see et max value saad sa 100% keskendudes ja 8h järjest igapäev sai suuda kaua jätkata 100% tasemel, selles ongi kogu opositsiooni point.

90% tähelepanu võib olla juba kaotav pokker

Tarq666
14.05.09, 07:18
Loodan, et ma kedagi ei pahanda aga tõenäoliselt samalaadne vabatahtlik tööjõu kasutamine käib siin foorumis affilitite näol. Ei tea kas foorum teenib üldse kasumit või on kasum freerollide, bountyde näol välja jagatud? Igal juhul prod õpetavad ja vabatahtlikud teenivad affilitine <<<---lihtsalt mõte.

Provoker
14.05.09, 07:48
firmast lahkumise puhul ärme unusta, et tegemist on siiski Venemaaga 8)

lahkutakse jalad ees

Rahapada
14.05.09, 09:11
diile ja steike ju pakutakse, võta seda kui töölepingut, sest kui oled jah öelnud, on see siduv

SamGold
14.05.09, 09:33
diile ja steike ju pakutakse, võta seda kui töölepingut, sest kui oled jah öelnud, on see siduv

jep, pmst sama asi täpselt lihtsalt natuke formaalsem ja põhjalikum

paljud siin on selle 8 h teema juurde jäänud. Aga 3-4h oleks mõeldav?

Pahvak
14.05.09, 09:50
Pokkeriga on see viga, et igat õli võitjaks ei koolita. Samamoodi nagu matemaatikaõpetaja ei suuda suurele enamusele mitte midagi selgeks teha.

SamGold
14.05.09, 09:53
Pokkeriga on see viga, et igat õli võitjaks ei koolita. Samamoodi nagu matemaatikaõpetaja ei suuda suurele enamusele mitte midagi selgeks teha.

Ja umbes mitu protsenti sinuarust siinsetest foorumiliikmetest õlid on ? :D

muhkLionu
14.05.09, 10:18
Üks aga on veel. Pokkerimängijad on minu arvates individualistid - keskmisest suurema egoga. Leida vajalik arv häid mängijaid, kes on võimelised meeskonnatööks läheb raskeks. Pokker lihtsalt on sellise iseloomuga mäng, kus pead iseenda abile ainult lootma.
Erinevalt näiteks teisest kaardimängust bridzist, mida mängisin tosinkond aastat enne pokkeri avastamist, ja kus mul ei õnnestunudki võitvaks mängijaks saada, kuni leidsin, et ma ei sobi tiimitööks.

Pahvak
14.05.09, 10:19
Ja umbes mitu protsenti sinuarust siinsetest foorumiliikmetest õlid on ? :D


Ma ei mõelnud foorumit. ;)

Rahapada
14.05.09, 10:29
ka 8h päevas on pm mõeldav, kuigi kuus tundub mõttekam see on 2 mängu, 2 pausi jne

Tigrano
14.05.09, 10:37
ka 8h päevas on pm mõeldav, kuigi kuus tundub mõttekam see on 2 mängu, 2 pausi jne


Loomulikult on mõeldav, inimesed teevad ületunde ja asju, nüüd ei saa 8h pokkerit mängida. Muidugi pausid on ülitähtsad ja peavad olema.

variatsioon
14.05.09, 12:34
jep, pmst sama asi täpselt lihtsalt natuke formaalsem ja põhjalikum

paljud siis on selle 8 h teema juurde jäänud. Aga 3-4h oleks mõeldav?


miks sa üldse nii palju oma grindi ette plaanid?
hakka lihtsalt lampi ühes limiidis mängima ja ürita teha häid otsuseid.
küll see raha ka siis lõpuks tuleb.

ok2aa
14.05.09, 12:43
oskaja ei viitsi hakata banaanidele nl10't õpetama. see pole piisavalt tasuv. keppi rohkem kui pappi.

hotcocacola
14.05.09, 13:26
variatsiooni vastus 24 fast lauda on ränk :D
aga see selleks :D

põhimõtteliselt sa ei suuda 8h päevas täiega grindida, su mindset on hiljemalt nädala pärast läinud ja sa ei viici mängida, vb 2-3-4h...ning tundide arv väheneb, samuti väheneb võitmine, sest sa ei keskendu enam üldse.

Aga pm 5k ehk mingi 450$ on kuus rakebackina juba täiesti tehtav, aga alates nl25st. Kuid kõik oleneb muidugi sellest mis limiidis sa teed :)

Cash87
14.05.09, 23:09
See kogu idee ikka lonkab.

levis
14.05.09, 23:58
Püramiidi ehitamine käib siin :),
alumine kiht näeks välja selline:
http://www.humanrights.cn/en/Messages/Hrpics/05/W020071203540171704269.jpg

metsnik
15.05.09, 00:59
8 tundi päevas pokkerit, eriti netipokkerit, on väga tervistkahjustav töö ja see, kes seda on nõus miinimumpalgaga tegema, on arust ära.

Tigrano
15.05.09, 09:04
8 tundi päevas pokkerit, eriti netipokkerit, on väga tervistkahjustav töö ja see, kes seda on nõus miinimumpalgaga tegema, on arust ära.


Me ei saa nii võtta, sest ehk kuu paar on miinimum palga eest, siis aga tasapisi sissetulek suureneb ja suureneb, samuti teadmised oleksid hindamatud. Pokker on ikkagi selline mäng, kus võimalustel lõppu pole. Enamus palgatööd on sellised, kus on põhipalk ja vahest mõnes kohaska mingi väike preemia või tulemuspalk, mis kõik on täielik jama, sest tegelikult on rahateenimis võimalused piiratud. Raban kaks aastat, et ehk siis saan osakonna juhatajaks või midagi, kus palk on 5k suurem ;D

Samuti, kui sa oled töötu ja mingid tööd võtta ei ole, siis mängiks ka 24h järjest, peaasi et korterit ära ei võeta ja nälga ei sureks.

SamGold
15.05.09, 09:53
Me ei saa nii võtta, sest ehk kuu paar on miinimum palga eest, siis aga tasapisi sissetulek suureneb ja suureneb, samuti teadmised oleksid hindamatud. Pokker on ikkagi selline mäng, kus võimalustel lõppu pole. Enamus palgatööd on sellised, kus on põhipalk ja vahest mõnes kohaska mingi väike preemia või tulemuspalk, mis kõik on täielik jama, sest tegelikult on rahateenimis võimalused piiratud. Raban kaks aastat, et ehk siis saan osakonna juhatajaks või midagi, kus palk on 5k suurem ;D

Samuti, kui sa oled töötu ja mingid tööd võtta ei ole, siis mängiks ka 24h järjest, peaasi et korterit ära ei võeta ja nälga ei sureks.


Vot mingit analoogset situatsiooni ma algselt silmas pidasingi:D
Kui töökoht olemas siis muidugi mõttetu niipalju aega kulutada pokkerile. Aga kui tööd pole enam ja on valida kas lähed kuhugi öövalvuriks, mcdonaldsisse, säästukasse müüjaks või hakkata grindima, siis mille te valiksite? See 8h saigi algul välja käidud nagu max aeg mis pokkerile päevas pühenduda saaks ( et oleks võrdne tavalise tööajaga) Kui 8h on selgelt liiga üle võimete ja 4h on isegi kokkuvõttes tulusam siis on ju super! Samas ma ise pakuks, et mida vähem laudu korraga teha, seda kauem jõuaks päevas mängida??

virx747
15.05.09, 09:59
Alguses läheb ju mingi aeg õppematerjali ja teooria peale, hiljem võibolla vähem. "Tööpäeva" pikkus võiks olla 8 tundi, millest alguses 3-4 tundi läheb õppimise peale, hiljem paar tundi, mille võib miksida grindimise vahele ja polegi asi enam nii rutiinne. Peaasi, et oleks olemas motivatsioon, ilma selleta head tulemust ei saa.

ranka
15.05.09, 10:15
8 tundi päevas pokkerit, eriti netipokkerit, on väga tervistkahjustav töö ja see, kes seda on nõus miinimumpalgaga tegema, on arust ära.


+1

Tigrano
15.05.09, 11:26
Samas ma ise pakuks, et mida vähem laudu korraga teha, seda kauem jõuaks päevas mängida??

Kindlasti vähem laudu ei ole nii kurnav silmadele ja vaimselt, aga madalas limiidis ei ole võimalik teenida, kui mängid vähe laudu.

Samuti seal ei ole teha midagi väheste laudadega, sest enamus ajast pead ootama kaarti ainult. Nüüd, kui keegi ütleb, et madalalt limiiti ei mängita teenimise eesmärgil, siis see on suhteline ja sõltub puhtalt olukorrast.

ok2aa
15.05.09, 11:45
mina oma 8 tunnise tööpäeva jooksul:

hilinen/lähen varem ära ca 0,5 tundi päevas
lõuna ca 1-1,5 tundi päevas
mölisen niisama ca 0,5 tundi päevas
surfin netis, foorumites vähemalt ca 1 tund päevas
otsuseid võtan päevas vähem vastu, kui 5 minuti jooksul 8-tabledes (kuna kõik on standartne, ootamatuid olukordasid väga palju ei ole)
suitsetajad saavad vähemalt 0,5 tundi päevas suitsupausidel olla


väga palju reaalset töötegemiseks kuluvat aega ei tulegi. samas pokkerit mängides pead olema 100% kontsentreeritud ning tuhandeid otsuseid päeva jooksul vastu võtma, mis reaalselt mõjutavad sinu tulemusi.

pigem läheks ööturvaks kui 500 taala eest kuus "professionaalne pokkerimängija" olen

SamGold
15.05.09, 12:25
Nii siis, teeksin ühe pakkumise ühele või mitmele pokkeripro'le koolitada minust (vähemalt!) miinimumpalgaga grinder:)

Minu esialgsed nõudmised:

-Koolitaja peaks siis esiteks enamvähem selgeks tegema mis tasemel n00b ma olen.
-Hakkab andma konkreetseid nõuandeid, millises valdkonnas areneda, mis teemasi endale selgeks teha jne.
(st pole vaja et ta ise kõik lahti seletaks piisab lihtsalt konkreetsetest viidetest)
-Ütleb konkreetselt samm sammult milliseid mänge, mis tasemel kui palju, mitmes lauas ja kui kaua mängida.
-Jälgib ja analüüsib minu mängutulemusi ja statse ja aitab sisse viia korrektuure.
-Loomulikult võiks ta ka ise minu arengust huvitatud olla nagu koolitajale kohane:)

Koolitaja võib esitada siis ka enda poolsed nõuded, mis ta vajalikuks peab.
Kui keegi on huvitatud võiks ta teha oma pakkumised järgmistel teemadel:

-Aeg mis ma peaksin nädalas pokkerile kulutama (8h/päevas see tõesti olla ei saa hetkel)
-Tase, mis ma peaksin olema saavutanud koolituse lõpuks ja umbkaudne aeg millega ma peaksin selle saavutama (oleneb siis sellest tundide arvust nädalas ja minu õppeedukusest, eeldada võiks et õppeedukus on eeskujulik:D) (Minu esialgne tase on siis 5k/kuus, kokkuleppel võib koolitus ka edasi minna)
-Loomulikult tasu, mille eest oled nõus koolitaja olema. Minuarust võiks see siis olla protsent sellest summast, mis ma välja võtta saan (esialgselt 5k/kuus) Aga oodatud on ka kõik muud pakkumised.

Ja väike info siis minu kohta selline et cashgame'ga pole eriti onlines tegelenud. Onlines olen mängind üle aasta, viimasel ajal mängin rohkem oma lõbuks pokerstarsis 1.- dollarilisi 45 mehe sng'sid. Mingite programmidega pole ka kokku puutunud ja sammuti multitablenguga (2-3 lauda vist ei ole eriline multitable) Pokkeri baasteadmised peaksid nagu olemas olema, raamatuid on ikka loetud ja mujalt teadmisi soetatud(kaasaarvatud siit foorumist). Nii mõnestki puudujäägist oma mängus olen ise ka teadlik aga nendest siis võib vajadusel kunagi hiljem täpsemalt rääkida.
Kui on veel täpsustavaid küsimusi või infot, mida tahate teada, siis küsige!

Esialgne vajalik bankroll on minu enda poolt, st koolitaja peab investeerima ainult oma aega ja teadmisi.
Kõik muud täpsemad asjad võib hiljem läbi rääkida ja kokkuleppida.

Rage
15.05.09, 12:38
heh.. microgrindimise jaoks pole õpetajat vaja.. loe siit foorumist pokah loengute materjal läbi, võta ranka tabel ja tee selle sisu endale selgeks, tee omale BR managementi reeglid selgeks ja võta omale eesmärgiks näiteks 30BI'd koguda järgmisesse limiiti kolimiseks.. võta omale PT3 või HEM trial versioon.. või investeeri see 50-70 taala ja osta kohe ära.. ja kanna siis mingi 100 taala kuhugi saiti sisse ja alusta NL4-NL5 laudades grindimist.. alustuseks 2-4 lauda.. kui neid limiite juba stabiilselt biidid ja jõuad seal 300 taalani.. siis NL10 lauad... jne.. NL25's juba miski 6-8 tabledes on 500 taala tegemine köki-möki..

kui vahepeal midagi tundub valesti või peetis olema.. siis postita HEMi/PT3 graafikud koos statide ja positsioonidega foorumisse vastavatesse teemadesse.. ja üheskoos soovitatakse mida peaksid oma stiilis muutma.. ja läheb grindimine edasi...

kusjuures mis puutub igasugu pokkeriraamatute lugemisse.. ma soovitaks neid lugema hakata alles iis kui ranka tabeli järgi vähemalt NL5 ja NL10 laudasid biidid... siis on raamatut huvitavam lugeda.. saad paremini aru, millest seal räägitakse..

ok2aa
15.05.09, 12:41
noored on ikka tänapäeval vabsee laisaks läinud. ei viitsi isegi nanolimiitide beatimist ise selgeks õppida. niimoodi ei saa sinust kunagi head mängijat. ühtegi head mängijat ei motiveeri sinu pool pakutud paar tuhat krooni. internett on täis tasuta võimalusi, kui neid ei viitsi kasutada siis mine parem turvameheks.

muhkLionu
15.05.09, 12:56
Asi ei ole laiskuses, vaid effektiivsuses.

Loomulikult saab iseõppijana jõuda soovitud tasemeni. Kuid oskaja käe all toimub see palju kiiremini.
Minu arust on see õige lähenemine, et otsida endale mentor. Usun et sellisel viisil hoiab kokku oma pool aastat, mis muidu kuluks katse -eksituse meetodil eksirännakuteks.

SamGold
15.05.09, 12:59
teil mõlemal võib täiesti õigus olla. minu point on see et ühe prof õpetaja all peaks inimene selle kõik tunduvalt kiiremini selgeks saama. Ja see vahe ise õppimisel ja teise juhendamise all tegutsemisel tundub mulle nii suur, et üks ei tundu mulle väga perspektiivikas, teine tundub ja ma oleks nõus selle eest suure protsendi tulemist oma koolitajale andma. Ja miks ei peaks hea mängija huviatud olema pmst niisama tulevast rahast?

rrrr
15.05.09, 13:02
Ok2aa, see kõik sõltub inimesest ja töökohast aga mina oma 8-tunnise tööpäeva juures:
- napilt hilinen aga keskmne ületöötmine päevas on tundides (pole tükitöö)
- lõuna on max 20 minutit
- netisurfamist ei oska hinnata, tõenäoliselt on seda ka omajagu
- reeglina on tamp taga, kohe vaja, jooksvad probleemid kasvavad üle pea samal ajal tuleb arendusega tegeleda, dumbjuuserid, tilt jne
- õhtul-öösel-nädalavahetusel olen ka vahel päästerõngas
- üritad dumbjuuserit õpetada, siis järgmiseks korraks on kõik ununenud, otsast peale, või siis pööritatakse silmi, kurdetakse asjade keerukaks ajamise üle ja tahetakse manuali, mis kõiki keerdkäike ette näeb. Ütled sitasti tektad paksu verd. Tilt.

Tõenäoliselt kui grindi tunnihinne oleks sama, mis palga oma ja paari kuu palgaraha kontol, siis võtaks oleks kahe käega grindi poolt klausliga mitte jääda NL10-sse. Lihtsalt miinumumpalga peale on väga raske oma elustandardit tõmmata.

Nojah, ma natu tiltis ka viimased nädalad töö peale. Isegi palgakõrgendus ei aidanud. Aga noh, võtame reaalselt. MASU, pangalaen, pere toita, autoloks laguneb. Peaks lõuad pidama ning edasi teenima.

SamGold
15.05.09, 13:13
Asi ei ole laiskuses, vaid effektiivsuses.

Loomulikult saab iseõppijana jõuda soovitud tasemeni. Kuid oskaja käe all toimub see palju kiiremini.
Minu arust on see õige lähenemine, et otsida endale mentor. Usun et sellisel viisil hoiab kokku oma pool aastat, mis muidu kuluks katse -eksituse meetodil eksirännakuteks.


Pakud et kokkuhoid on u pool aastat aga kui suure osa moodustab see kokkuhoid kuluvast ajast? Ehk kui pikk aeg siis kulub umbes selle soovitud taseme saamiseks?

Rage
15.05.09, 13:47
põmst kui nädalakese kannatad.. saan siis oma FTP kanded ja värgid tehtud.. siis mul on mõte.. kuidas mis diiliga võiksin su NL25'ni coachida.. iseenesest irooniline.. et noobilt noobile pakett vms:-D

Tigrano
15.05.09, 13:56
Kiiresti edasiliikumine on suhteline mõiste.

Keegi võib jah kõvasti teooriat õpetada jne, aga praktikaga peab ka arvestama, sest see on üks olulisemaid üldse ja see võtab kõvasti aega.

muhkLionu
15.05.09, 14:02
Pakud et kokkuhoid on u pool aastat aga kui suure osa moodustab see kokkuhoid kuluvast ajast? Ehk kui pikk aeg siis kulub umbes selle soovitud taseme saamiseks?


Oskan ainult oma näite varal hinnata. Alustasin poolteist aastat tagasi. Olen mänginud pidevalt. Praegu olen NL25 tasemel, mida arvan, et suudan biitida (tuginedes viimasele 50K käele). Pole kirjandust praktiliselt lugenud, enamus teadmisi nopitud foorumitest. Olen kindel, et kui oleksin omal ajal koheselt hea õpetaja käe alla saanud, oleks suutnud sama taseme saavutada poole aasta jooksul. Isegi vaatamata sellele, et ma ei ole just kõige andekam õppija (pole enam need aastad ;)).

Tigrano
15.05.09, 14:06
Oskan ainult oma näite varal hinnata. Alustasin poolteist aastat tagasi. Olen mänginud pidevalt. Praegu olen NL25 tasemel, mida arvan, et suudan biitida (tuginedes viimasele 50K käele). Pole kirjandust praktiliselt lugenud, enamus teadmisi nopitud foorumitest. Olen kindel, et kui oleksin omal ajal koheselt hea õpetaja käe alla saanud, oleks suutnud sama taseme saavutada poole aasta jooksul. Isegi vaatamata sellele, et ma ei ole just kõige andekam õppija (pole enam need aastad ;)).


Üks kuu peale selle foorumi avamist, hakkas mängima punt nl10 grindereid, kes käivad tööl, koolis jne, enamustel ei olnud nl10 jaoks isegi piisavat bankrolli, nüüdseks on osad grinderid juba jõudnud nl100 mängima, just tänu sellele, et nad on ise väga tublid ja on ise huvitatud edasiliikumisest, õppimisest ja näevad selle nimel palju vaeva.

Mihkel785
15.05.09, 14:10
20 veebruari paiku 2009 aastal alustasin ma NL25 fullringi mängimist. Nyydseks olen juba võtnud mõned shotid NL200s. 11k kätt siis hetkel kokku.
Kõik on võimalik, kui endal on tahtmist!

muhkLionu
15.05.09, 14:15
Täiesti nõus sellega, et see foorum siin on palju mängukvaliteedile juurde andnud ka mulle.
Kiire edasiliikumise taksituseks on enamasti mitte niivõrd oskuste/kogemuse vähesus, kui just enesedistsipliini küsimused.

muhkLionu
15.05.09, 14:18
20 veebruari paiku 2009 aastal alustasin ma NL25 fullringi mängimist. Nyydseks olen juba võtnud mõned shotid NL200s. 11k kätt siis hetkel kokku.
Kõik on võimalik, kui endal on tahtmist!


Märtsi keskel oli mul bankroll PS-is 25$ peale kokku sulanud (halva bankroll management'i tulemusena), siis võtsin ennast kokku ja alustasin NL2 -st selle uuesti ülesehitamist. Tänaseks on BR üle 1000$. Seega poolteise kuuga. Kokkuvõtmise asi.


Edit: OK, kahe kuuga. Ei märkagi kuidas aeg lendab.

Tigrano
15.05.09, 14:19
20 veebruari paiku 2009 aastal alustasin ma NL25 fullringi mängimist. Nyydseks olen juba võtnud mõned shotid NL200s. 11k kätt siis hetkel kokku.
Kõik on võimalik, kui endal on tahtmist!


Sellise tempoga tuleb siit uus durrr ;D

rohelinekonn
15.05.09, 14:29
märtsis alustasin 50€ NL10 grindimist unibetis Nüüdseks saab juba lastud NL50 seda küll vigaselt(disipliini probleem) kuid siiski võitvalt areng toimub. Enne seda olin kaotav mängija cashis või break even. Samuti raamatuid pole lugenud foorumist olen enamus tarkust võtnud.

Seega uuri ja õpi omal käel küll asjad minema kah hakkavad

Rage
15.05.09, 14:34
imo mis minu arust on üks tähtsamaid ajsu.. nö puust ja punaselt tehtud ranka tabel... kus sees on positsioonimäng ja preflop mäng ja betsize.. see on konkreetne konsentreeritud info pokkerimängu kohta.. siis sa näed omal käel, mida tähendab positsioon, mida tähendab distsipliin ja raamistikuga mängimine ja mida tähendab õige betsize jne...

kui omalkäel hakkad lihtsalt pokkeriraamatuid lugema.. siis sa ei oska seda infot kokku panna enda jaoks õigesti kohe.. ja läheb rohkem aega.. aga peale nö natukene aega ranka tabeli järgi praktikat.. on kohe hoopis teine tera muud teooriat ka lugeda ja seoseid läbi mõelda

vennike
15.05.09, 17:58
tänapäeval on asi suht kergeks tehtud algajatele.. kui ma 2000ndal aastal alustasin, polnud ei pokkerifoorumeid, ei saite kust vaadata õppevideosid, ei midagi, kõik pidi omale "rasket teed" pidi selgeks tegema. polnud niipalju viitsimist ka, et tõsiselt süveneda. olen vaadanud sadu, kui mitte tuhandeid tunde pro-de mängu öösiti tööl olles ühes online pokkeritoas(NL1k+). mul oli see hea eelis, et sain kohe peale käe lõppu backofficest näha nende taskukaarte ja sealt mingit teooriat tuletada. aga kokkuvõttes alles nyyd hakkan üht-teist jagama. kahju, et ei olnud nii sügavat huvi üheksa aastat tagasi.

arvamusliider
15.05.09, 21:56
teil mõlemal võib täiesti õigus olla. minu point on see et ühe prof õpetaja all peaks inimene selle kõik tunduvalt kiiremini selgeks saama. Ja see vahe ise õppimisel ja teise juhendamise all tegutsemisel tundub mulle nii suur, et üks ei tundu mulle väga perspektiivikas, teine tundub ja ma oleks nõus selle eest suure protsendi tulemist oma koolitajale andma. Ja miks ei peaks hea mängija huviatud olema pmst niisama tulevast rahast?


Kõik õige. Profi käpa all võid tõusta väga kiiresti ja kasumlikuks pokkerimängijaks. Aga probleem on selles, et nn. keskpärase profi tunnihind algab al. 500+. Seega pead imbuma pokkeriseltskonda ja äkki mõni hea inimene õpetab ka tasuta.

Kuigi ma pole kunagi 8h päevas pokkerit mänginud töö kõrvalt, arvan et minu jaoks ei valmistaks erilist probleemi grindida 8x30h kuus (võrreldes nt. müüja ametiga, kus pole võimalik elu lõpuni paremale ametile tõusta, rääkimata sellest, et palgapäevast-palgapäevani on raske rahaliselt välja tulla).

Provoker
15.05.09, 22:10
grindida 8x30h kuus


8x30 on päris karm naq ka 30x8h

lenC
15.05.09, 22:16
samas pokkerit mängides pead olema 100% kontsentreeritud ning tuhandeid otsuseid päeva jooksul vastu võtma, mis reaalselt mõjutavad sinu tulemusi.

Ma olen nõus, kui jutt käib 6-maxist/HU-st. Eeldan et sa nitring mass-multitablingut pole kunagi proovinud? Madalatel limiitidel saab täiesti robotliku mänguga ilusti teenida. Näiteks 6-maxis ma konkreetselt ei suuda üle tunni pikkuseid sesse teha, kuna selline "head explode" tunne tuleb kiirelt peale, samas fullringis kui ilusti kustud-pestud-kammitud võin teha 4-5 tunniseid sesse vahepealsete 5min pausidega - Davy laseb hoopis 10h järjest. Micros lihtsalt pole midagi mõelda, regid mängivad ABC-d ja fishide valuebettimine eriline rocketscience pole.

Nii et nitringis saab ilusti 8h-seid tööpäevi teha, kui on ainult tahtmist. ~3 kuud et selgelt võitvaks mängijaks saada ja siis võivad ~$2-3k kuud tulla. Olen arvamusel, et nii lihtne see ongi, samas ise ei tunne, et see $2-3k vääriks sellist piina. Nagu öeldud, standartne "day-job" on reeglina palju lihtsam ja variatsioonivaesem, aga $2-3kl ja 5k eegul on liiga suur vahe, kui naine/lapsed vaja ka toitmist. Peaasi, et siis pro-gameriks ei lähe, kui pole veel kindel, kas suudad olla võitev mängija, enda oskustest/swingidest/tiltamistest jms peaks soliidne ettekujutus olema.

arvamusliider
15.05.09, 22:25
8x30 on päris karm naq ka 30x8h
'

http://www.youtube.com/watch?v=1UlCHiiB-fI&feature=related

SamGold
15.05.09, 23:46
Kõik õige. Profi käpa all võid tõusta väga kiiresti ja kasumlikuks pokkerimängijaks. Aga probleem on selles, et nn. keskpärase profi tunnihind algab al. 500+. Seega pead imbuma pokkeriseltskonda ja äkki mõni hea inimene õpetab ka tasuta.


Mind hakkas huvitavama, et kust sa sellise tunnihinna võtsid? Kas mõni pro tegelebki mingi koolitamisega vms?

lenC
15.05.09, 23:59
$100 eest leiab juba vendi, kes teavad üht-teist. Pluss veel paljudel coachidel on erinevad paketid, ehk kui ostad 10 tundi ära, siis teevad kokku mitukümmend prossu alet. http://www.deucescracked.com/coaching

Fortune
16.05.09, 02:17
Huvi pärast tahaks kohe teada, mis tööd teed ok2aa?




20 veebruari paiku 2009 aastal alustasin ma NL25 fullringi mängimist. Nyydseks olen juba võtnud mõned shotid NL200s. 11k kätt siis hetkel kokku.
Kõik on võimalik, kui endal on tahtmist!


Areng on kena, kas oled ise üksi vaeva näinud või keegi coachib ka? Edu ja eks siis näeb laudades ;) (paaril korral oleme tegelt juba kohtund ka)

metsnik
16.05.09, 02:45
Ma täiendan oma postitust selle jagu (hakkasin enne juba kirjutama, aga ei viitsinud mõtet lõpuni viia), et loomulikult võib enda äraelatamiseks grindida miinimumpalga jagu, aga seda tõepoolest ainult eesmärgiga õppida ja reaalse eesmärgiga üles liikuda. Samuti on 8 tundi päevas ikkagi sitt mõte. 4 tundi võib olla omandad midagi, järgmised 4 lased juba nagu robot ja mõttetegevus suikub.

Pigem jaga aeg teooria õppimisele, foorumite lugemisele, muidu lõõgastumisele ja planeeri siis vastavalt paar mõistliku pikkusega sessi. 8 tundi grindimist päevas põletab inimese läbi ning peaks ütlasi garanteerima ka selle, et üles liikuda võib olla ei suudagi.

Provoker
16.05.09, 10:00
'

http://www.youtube.com/watch?v=1UlCHiiB-fI&feature=related






Mida see tähendama pidi???

Mihkel785
16.05.09, 10:40
Huvi pärast tahaks kohe teada, mis tööd teed ok2aa?


Areng on kena, kas oled ise üksi vaeva näinud või keegi coachib ka? Edu ja eks siis näeb laudades ;) (paaril korral oleme tegelt juba kohtund ka)






Yldiselt yksi, aga pokernewsi chatist olen kindlasti palju abi saanud. Peadse kohtumiseni ;)

Tarq666
16.05.09, 11:19
Mida see tähendama pidi???


tõenäoliselt seda, et pead tervet mõistust otsima või beesse käima ;D

Provoker
16.05.09, 14:28
tõenäoliselt seda, et pead tervet mõistust otsima või beesse käima ;D



Geeniused ruudus. Naq ma oleks siin mingeid ime ideid välja käinud. Intelligents ruulib.

Rahapada
16.05.09, 16:25
kaotate niiviisi pokkerist võlu ära

arvamusliider
16.05.09, 17:16
kaotate niiviisi pokkerist võlu ära


Pokker on võluv nii kaua, kui iga pildikaart ja Ax on nuts. Kui tuleb tõenäosus jms, siis on vaid matemaatika, mis ei ole elusees võluv. Välja arvatud regularide ülemängimisest saav nauding, kes lihtsalt ei saa aru, kuidas neid üle mängitakse, ega tee parandusi oma mängus selle vältimiseks.

Rahapada
16.05.09, 17:24
Pokker on võluv nii kaua, kui iga pildikaart ja Ax on nuts. Kui tuleb tõenäosus jms, siis on vaid matemaatika, mis ei ole elusees võluv. Välja arvatud regularide ülemängimisest saav nauding, kes lihtsalt ei saa aru, kuidas neid üle mängitakse, ega tee parandusi oma mängus selle vältimiseks.


ma ei tea, ma mängin, tunnen mängust rõõmu, samas tean, mis asi on tõenäosus, mis on matemaatika, ja mis on regularide ülemängimine... viimane mõjutab mu mängu nautimist kõige vähem... ainus asi, mis mul keelab nautida selle mängu võlu on see, et "tänu" oma töökohale olen saanud viimase pooleteise kuuga mängida ~14k kätt... ja seda on liiga vähe, minu jaoks.... mulle meeldib see mäng, kui mäng välja tuleb... on kasum boonus.. selleks, et mäng välj atuleks, tuleb mängida, õppida, tahta osata ja saada oskavaks... eeldused on olemas, aga mäng ise peab meeldima...

head biiti ;D

EDIT: sa ei saa teenida elatist (pokkeri puhul teha head mängu) kui sulle see, mida teed, ei meeldi... punkt

Pahvak
16.05.09, 19:08
Pokker on võluv nii kaua, kui iga pildikaart ja Ax on nuts. Kui tuleb tõenäosus jms, siis on vaid matemaatika, mis ei ole elusees võluv. Välja arvatud regularide ülemängimisest saav nauding, kes lihtsalt ei saa aru, kuidas neid üle mängitakse, ega tee parandusi oma mängus selle vältimiseks.


Kui pokker on võluv, sest pildikaardid panevad vere keema, siis on mängija ju gambler. Samas käe kallal ajude ragistamine võib ka põnev olla.

P.S. mõne jaoks võib matemaatika ka võluv olla.

Rahapada
16.05.09, 21:01
ps2. math is idiodic

privador
17.05.09, 12:55
See firma idee on täielik utoopia.Esiteks kandideerivad pokkeirmängijateks inimesed,kes on gamblerid ja pokker on nende jaoks uus "kerge rikastumise väljakutse"
Teine variant.Kui on asjalik pokkerimängija siis ta saadab tööandja 3 kuu pärast kuu peale

Lõpptulemus tööandja tegeleb ainult pasaga(maksud,teenused,ruumid,inventar,närvid)
Ja tase siiski läheb tugevamaks ajapikku.Mõelge kui nüüd juba 3 "firmat" grindivad mingis toas siis ainult võidab sellest nt Triobeti boss,kes peenikest naeru peab-las lollid mängivad.Lisaks üks oluline point.Firma tegevus baseerub läbi VAHENDAJATE.Kas te nt teeksite poe,mille kaubad ostaksite sisse otse Stockmanni müügiletist?

Teiseks nagu ok2aa ytles.8 tundi grindimine on päevas tegelikult räme töö.Ärge ajaga seda sassi 8 tundi foorumis istumisega vms või büroos töökaaslatsega flirtides ja kohvi juues ja suitsupausidel käimisega!.Pokker on väga muutlik mäng.KELLAST KELLANI oma grindimisgraafikut jälgides on väga ebaefektiivne lähenemine.Pokkerimängija peaks mängima siis kui tingimused on parimad.Nt ma vahets kui linnast öösel pidutsemast tulen vaatan kell 5 arvutisse ja leian fishid siis asun tegutsema.
Teiseks mis raha on 5keeku??Sul pole kindlustust,pensioni vms.Minu arust peaks pokkeirmängija miinimumpalk olema 15k(5k paned oma pensionifondi ja haigekassale) muidu alla selle on juba Falcki turva ametikoht magusam

Tigrano
17.05.09, 13:10
See grinderi idee toimiks hästi Kuubal, kus eriti vist endal valikut ei ole. Ma täpselt ei mäleta, aga kuu palk vist oli 15$ kõigil ;D

Rahapada
17.05.09, 14:31
See grinderi idee toimiks hästi Kuubal, kus eriti vist endal valikut ei ole. Ma täpselt ei mäleta, aga kuu palk vist oli 15$ kõigil ;D


või tais ;D

privador
17.05.09, 14:38
Ja üks asi veel see kellast kellani mängimine on ka suht vale lähenemine.
Et teen tööd 9-5.ni aga mis sest et mu lauas on kõik regularid sellele ajal ja alates klell 3-st on mu mõtted juba baarilokaali juures ja juba mõnusalt tiltan....
Selle asemel,et teha mingil muul x ajal,kus "tunnihind" on 10x kõrgem.Pm on see töö 24h ja otsid nn häid võimalusi "töö" tegemiseks

Seepärast ei sobiks ka mingi 9-5 "käime kõik rõõmsalt tööl" lähenemine.

Tigrano
17.05.09, 16:26
Ja üks asi veel see kellast kellani mängimine on ka suht vale lähenemine.
Et teen tööd 9-5.ni aga mis sest et mu lauas on kõik regularid sellele ajal ja alates klell 3-st on mu mõtted juba baarilokaali juures ja juba mõnusalt tiltan....
Selle asemel,et teha mingil muul x ajal,kus "tunnihind" on 10x kõrgem.Pm on see töö 24h ja otsid nn häid võimalusi "töö" tegemiseks

Seepärast ei sobiks ka mingi 9-5 "käime kõik rõõmsalt tööl" lähenemine.


Kui me räägime madalatest limiitidest, siis seal on iga kell fishe aga loomulikult point on õige.

Samas mida me siin jutustame teeme ära ;D Siis näeme kas toimib ::)

SamGold
17.05.09, 16:55
Kui me räägime madalatest limiitidest, siis seal on iga kell fishe aga loomulikult point on õige.

Samas mida me siin jutustame teeme ära ;D Siis näeme kas toimib ::)


Oled nõus koolitajaks hakkama? :)

SamGold
17.05.09, 17:36
See firma idee on täielik utoopia.Esiteks kandideerivad pokkeirmängijateks inimesed,kes on gamblerid ja pokker on nende jaoks uus "kerge rikastumise väljakutse"
Teine variant.Kui on asjalik pokkerimängija siis ta saadab tööandja 3 kuu pärast kuu peale

Lõpptulemus tööandja tegeleb ainult pasaga(maksud,teenused,ruumid,inventar,närvid)
Ja tase siiski läheb tugevamaks ajapikku.Mõelge kui nüüd juba 3 "firmat" grindivad mingis toas siis ainult võidab sellest nt Triobeti boss,kes peenikest naeru peab-las lollid mängivad.Lisaks üks oluline point.Firma tegevus baseerub läbi VAHENDAJATE.Kas te nt teeksite poe,mille kaubad ostaksite sisse otse Stockmanni müügiletist?

Teiseks nagu ok2aa ytles.8 tundi grindimine on päevas tegelikult räme töö.Ärge ajaga seda sassi 8 tundi foorumis istumisega vms või büroos töökaaslatsega flirtides ja kohvi juues ja suitsupausidel käimisega!.Pokker on väga muutlik mäng.KELLAST KELLANI oma grindimisgraafikut jälgides on väga ebaefektiivne lähenemine.Pokkerimängija peaks mängima siis kui tingimused on parimad.Nt ma vahets kui linnast öösel pidutsemast tulen vaatan kell 5 arvutisse ja leian fishid siis asun tegutsema.
Teiseks mis raha on 5keeku??Sul pole kindlustust,pensioni vms.Minu arust peaks pokkeirmängija miinimumpalk olema 15k(5k paned oma pensionifondi ja haigekassale) muidu alla selle on juba Falcki turva ametikoht magusam



Osad su vastväited põhinesid natukene teistel eeldustel. Proovin natukene täpsemini neid seisukohti selgitada:

1) ei võeta suvalisi tüüpe ega "gamblereid" vaid valitakse korralikud asjast huviatud inimesed. nagu varemgi mainisin saaks juba siit foorumist tõenäoliselt nii mõnegi huvitatu.

2) eesmärk ongi neist võimalikult kiirelt asjalikud pokkerimängijad koolitada. Mängija hoitakse kinni vastavate lepingutega. Samas saab normaalsele mängijale pakkuda ka piisavalt head protsenti tema teenimistest, et firma all töötamise kasud kaaluvad selle pisikese protsendi kaotuse üle.

3) Firma kui tööandja tööülesanded on alati tegeleda firma majandamise ja sellega seotud kuludega arveldamisega. Närvid kuluvad täpselt niipalju kui hästi kogu süsteemi töötamine on eelnevalt läbi mõeldud. Maksude koha pealt võib tõenäoliselt aga väga suure kokkuhoiu saavutada kuna grindimisega teenitud tulu on suht keeruline mingil maksuametil jne jälgida.

4) keda sa nende VAHENDAJATE all silmas pead? pokkeritube kes koguvad raket? Pokkeriprosid ja firmat üldiselt kes grinderite teenistuse pealt väikse osa omale võtavad?
Tase läheb üldiselt vist nagunii tasapisi tugevamaks? 3 firmat saab tekkida ainult siis kui sellises firma süsteemis nähtakse potensiaali mis eeldab ühe esimese firma edukust:D
Ku itase läheb kõrgemaks, kes siis kiiremini kohanevad: kas iseõppijad kes tegutsevad vastavalt tujule/tahtmisele või distsiplineeritud ja prof. juhendaja all mängivad grinderid?

5) 8h ei ole eesmärk, kogu ettevõtmise tähtsaim osa on pokkeriprol kes kogu selle koolituse/teenimise täpsema ülesehituse ja kestvuse jne jne paika paneb. Kui asjaga tõsisemalt tegelema hakata siis need punktid tuleb oma ala proffidel läbi mõelda ja süsteem paika panna. Loogiline, et kõik peab olema maksimaalselt effektiivne.

6) 5k eeku ei ole sammuti konstantne palk! Idee on selles, et mängija hakkab saama natuke rohkem palka varem kui ta seda ise teeniks ja seetõttu saab ka natukene vähem palka kui juba nats rohkem teenib. Kui mängia on juba heal tasemel ja ajab korralikult raha kokku siis loogiliselt ka tema palk kasvab, ja kui ta on firmale temasse tehtud algse investeeringu tasa teenind siis ongi tema palk pmst nii suur kui ta kokku grindib. See kõik oleks loomulikult lepingutega paika panud.

privador
17.05.09, 17:58
Kui inimene ei suuda ise õppida 10NL beatima siis miks peaks tööandja sellist inimest tahtma.Üksk pro ei viici sul 10 tundi päevas kätt hoida,et sa vigu ei teeks vms.Otsused sa pead kõik ise tegema.
Ja avstupidine case-kui tyyp ära jagab kuda mängida(pro abiga) siis varsti tekivad ambitsioonid ja saadab selle "firma" kus kurat.
Lihtsalt ei saa tekkida mingit sünergiat.

Kunagi oli nt naxeriga idee teha pokkeriofficce(kus prod savada grindida),aga seda ei toimunud ja mille krdi pärast.Sest grindida saab igal pool ja see oleks mõttetu väljaminek

alaska
17.05.09, 18:00
Kas selliseid tohib ka palgata, kes teevad oma parimat mängu siis, kui 3 õlut on sees? Sellisel firmal oleks jumet.

Potsataja
17.05.09, 18:05
Kas selliseid tohib ka palgata, kes teevad oma parimat mängu siis, kui 3 õlut on sees? Sellisel firmal oleks jumet.


Pro double bock poker club

sineep
17.05.09, 18:19
Külm õlu + snäck, arvuti muheda moluga ning närverahustava vaatega kontoora tööandja poolt. Kasum 60/40 minu kasuks, telefon + mingi ametlik palk ning olen tööl.

vennike
17.05.09, 19:53
ma ei tea kuidas teistega on, aga endale suruda mingid tunnid mängimiseks on suht idiootsus. mängin siis kui "inspiratsioon" peal on. sundides head tulemust on suht raske näidata. see kuu olen ennast sundinud seoses selle starsi promoga ja tulemused pole just kiita. muidugi pole ma pro kah, st mul on nii füüsiliselt kui vaimselt kurnav päevatöö.

ok2aa
17.05.09, 21:54
kas sa saad aru et ükski normaalselt võitev mängija ei viitsi õpetada debiilikuid nl25 setminema?

Kloonike
18.05.09, 01:09
Tehke firma, andke bankroll ja tulen 90/10 dealiga tööle ($5-10k kuus).

Tarq666
18.05.09, 07:19
Tehke firma, andke bankroll ja tulen 70/30 dealiga tööle ($500 - $1000 kuus). :D

SamGold
19.05.09, 08:28
Viis grinderit peaksid koolitajale 70/30 suhte juures siis u $1000.- sisse tooma kui ise $500.- kätte saavad:)
Koormuse ja tasu suhte põhjal peaks tavalised kooliõpetajad ikka kõvasti maha jääma oma palgaga:D

ok2aa
19.05.09, 10:08
Viis grinderit peaksid koolitajale 70/30 suhte juures siis u $1000.- sisse tooma kui ise $500.- kätte saavad:)
Koormuse ja tasu suhte põhjal peaks tavalised kooliõpetajad ikka kõvasti maha jääma oma palgaga:D


võrdled võrreldamatuid asju

Rage
19.05.09, 10:10
lihtsam on microlimiidi botid progeda.. ja siis paar kuli, kes istuvad ekraanide ääres ja on valmis Turingu numbrit toksima kui vaja.. + 1-2 asjalikku tüüpi, kes tegelevad botide performance tuningu ja arendamisega...

Pahvak
19.05.09, 10:13
Praegu jääb selline mulje, et teemaalgataja ei biidi mängu ja tahab coachi ;D

No offence.

krayzie
19.05.09, 10:51
minule meenub kogu seda jama lugedes hoopis see (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2266/) teema

alaska
19.05.09, 11:08
minule meenub kogu seda jama lugedes hoopis see (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2266/) teema


Tule taevas appi.

SamGold
19.05.09, 11:54
minule meenub kogu seda jama lugedes hoopis see (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2266/) teema

krt seal on ikka liiga karm tekst...

but point taken!

Rahapada
19.05.09, 12:19
minule meenub kogu seda jama lugedes hoopis see (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2266/) teema


oh jah...

ja jah õpetaja ametiga ei saa võrrelda (tean omast käest)

your_naked_mom
19.05.09, 15:31
kohutav thread

Rahapada
19.05.09, 16:44
minule meenub kogu seda jama lugedes hoopis see (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2266/) teema


thanks threadi eest, mul on nüüd tunne, nagu oleks korraliku piibutäie popsu teinud...

kahe kõrva vahel käib ringi edasi tagasi mõte... ziiiingg

:D

tdx
19.05.09, 20:03
minule meenub kogu seda jama lugedes hoopis see (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2266/) teema


R6vedalt ajab tilti selle lugemine.

Edit: selline tyyp tuleks instabannida igalt foorumilt, risustab ajusid raisk.

arvamusliider
20.05.09, 03:00
minule meenub kogu seda jama lugedes hoopis see (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2266/) teema


Võtan vastu panuseid 1:25-le (minu 1$ sinu 25$ vastu), et PP-SamGold ja PN-Piken00l on sama isik.

SamGold
20.05.09, 11:33
Võtan vastu panuseid 1:25-le (minu 1$ sinu 25$ vastu), et PP-SamGold ja PN-Piken00l on sama isik.


Kui sa seda tõsiselt mõtlesid (minu samastamist selle tüübiga) siis on see küll solvang!

Edit:
Samas olen nõus stakema kedagi kes tema vastu panustada soovib:D

Tigrano
20.05.09, 11:59
Katsume asju mitte isiklikuks ajada.

Samas idee miinimumpalgaga grinder on väga huvitav ja väitlemine sellel teemal ka lahe.

Rahapada
20.05.09, 12:50
seda enam, et toksida ju võib, kujuta nüüd ette, mängid iga päev nl10met, nt 4h päevas, tunnihind võtame mingi lolli variatsiooni ka sisse, 9$, ja toksid iga tööpäev kuus

9*4*22=792$ kuus... ja see on 4h päevas, ongi sul , rohkem kui küll, st rohkem kui miinimumapalk...
792*11,6=9187,2 ...

Rigged
20.05.09, 12:53
See mingi leveldamine või? ???

Tigrano
20.05.09, 13:18
Nl10 grindimine on täielkult veel stressivaba tegevus ;D Samuti piisab üliväikesest summast, et teha suht suur summa.

Ongames mängides nl10 on 2500$ koos boonusega kuus täisti reaalselt tehtav, muidugi miinimum 100k käega.

Muidugi bankrolli kohapealt saaks juba peale esimest nädalat või paari edasi liikuda ;D Kogu edu saladus peitub suht volüümis nendel levelitel.

Postitus on muidugi üli positiivne ;D

Tigrano
20.05.09, 13:28
Oled nõus koolitajaks hakkama? :)


Tegid teema huvi pärast või tahad ise sellist võimalust? ;D

Rahapada
20.05.09, 13:37
See mingi leveldamine või? ???


labane arvutuskäik...

ja mul ei ole endal aega nii palju mängida, niiet sellisest tulemusest ma rääkida ei saa...

marguzz22
20.05.09, 13:38
minule meenub kogu seda jama lugedes hoopis see (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2266/) teema


mida ***** see oli üks imelikumaid 10min mu elust, kus lugesin seda teemat hahahahahhahahaha hahahahaha naeran kontoris laginal

Rigged
20.05.09, 13:49
labane arvutuskäik...

ja mul ei ole endal aega nii palju mängida, niiet sellisest tulemusest ma rääkida ei saa...

ilmselt Sa ei mõistnud mida ma ütlesin :D:D

Kõrgem pokkerihuumor

privador
20.05.09, 13:50
Aga Jah Rankale ja Tigranole hea äriidee.Teevad pokekrikoolitusfirma ja palkavad igasugsued Elmarid ja Virved NL10 grindima.
Pappi tuleb nagu muda ja ma oleks ka happy kui maksud riigikassasse ilusti laekuvad

Tulevikus saab sellest suur firma,kus 1000-d töölised nagu vabrikutes grindivad.Lol kas see pole mitte Eesti Nokia?Pokker viib majanduskasvule jne..

Ranka ja Tigrano istuva kuskil peakontori viimasel korrusel Versace ülikonnas ja sigarello hambus ja 2 megabeibe käevangus!

pikk28
20.05.09, 14:04
Aga Jah Rankale ja Tigranole hea äriidee.Teevad pokekrikoolitusfirma ja palkavad igasugsued Elmarid ja Virved NL10 grindima.
Pappi tuleb nagu muda ja ma oleks ka happy kui maksud riigikassasse ilusti laekuvad

Tulevikus saab sellest suur firma,kus 1000-d töölised nagu vabrikutes grindivad.Lol kas see pole mitte Eesti Nokia?Pokker viib majanduskasvule jne..

Ranka ja Tigrano istuva kuskil peakontori viimasel korrusel Versace ülikonnas ja sigarello hambus ja 2 megabeibe käevangus!

tigranol ikka oma naine

Tigrano
20.05.09, 14:20
Aga Jah Rankale ja Tigranole hea äriidee.Teevad pokekrikoolitusfirma ja palkavad igasugsued Elmarid ja Virved NL10 grindima.
Pappi tuleb nagu muda ja ma oleks ka happy kui maksud riigikassasse ilusti laekuvad

Tulevikus saab sellest suur firma,kus 1000-d töölised nagu vabrikutes grindivad.Lol kas see pole mitte Eesti Nokia?Pokker viib majanduskasvule jne..

Ranka ja Tigrano istuva kuskil peakontori viimasel korrusel Versace ülikonnas ja sigarello hambus ja 2 megabeibe käevangus!


Krdi hea idee ;D PokkeriProd koolituskeskus ;D 10k eeke koolitustasu, mille sees 200$ bankoll ja nl10 beatimise tunnistus ;D

Tigrano
20.05.09, 14:21
tigranol ikka oma naine


Jep, mul eriti kuri naine ei tasu jamada nende beibedega ;D

vsiu100
20.05.09, 14:54
kogu see OP teema on wtf ???....nalja võib teha, aga plz ärge rääkige nagu te mingitki osa sellest tõsiselt mõtleksite.......ok...

Rahapada
20.05.09, 15:02
ilmselt Sa ei mõistnud mida ma ütlesin :D:D

Kõrgem pokkerihuumor


no ma tänan...

ps. ma nüüd nii loll ka pole ;D

Svenza
20.05.09, 19:11
Oi jopp-antoonio.
Krt, pean vist aega leidma omale ja kunagi kõik topicud läbi lugema. See foorum ei väsi ikka üllatamast :)

your_naked_mom
20.05.09, 23:30
ma kavatsen ka firma teha ja palkan sellised tüübid, kes mängivad 95/55/12 3bet 28% ja hitivad ka. armin karu on ka varsti vaesem kui mina

levis
21.05.09, 00:11
Tehke jah firma, nimeks võib panna 'ShortStackers & CO'
Töölistele tabelid pihku, kaks suurt nuppu ette 'push all-in' ja 'fold' ning lasevad 5/5 statsidega 8 tundi päevas. Seal sees regulaarsed pausid koos silmaharjutuste ja võimlemisega. Väljaõppele lisaks tuleb kindlasti hoolitseda tööliste eest, et alati oleks saadaval värskendavad joogid, palgata massöör (alternatiiviks massažitool, aga pigem mitte), luua puhkenurk jne.!http://www.pokertube.com/Movies.aspx?movie=6498&title=WSOP_Massage&player=1&page=0&FreeText=massage&list=9

ranka
21.05.09, 06:49
Aga Jah Rankale ja Tigranole hea äriidee.Teevad pokekrikoolitusfirma ja palkavad igasugsued Elmarid ja Virved NL10 grindima.
Pappi tuleb nagu muda ja ma oleks ka happy kui maksud riigikassasse ilusti laekuvad

Tulevikus saab sellest suur firma,kus 1000-d töölised nagu vabrikutes grindivad.Lol kas see pole mitte Eesti Nokia?Pokker viib majanduskasvule jne..

Ranka ja Tigrano istuva kuskil peakontori viimasel korrusel Versace ülikonnas ja sigarello hambus ja 2 megabeibe käevangus!


Enamus äride puhul suurte summade teenimiseks pead sa reeglina palju suhtlema ja sebima - leidma kliente, kellele oma toodangut/teenust pakkuda. Selleks on vaja oskusi, taipu, usinust ja natuke annet. Pokkeris seda ei ole vaja, sa ei pea mitte ühegi inimesega suhtlema, et teenida kuus $100, $1000, $10,000 või isegi $100,000.

Seega, kui Virve, Elmar või Paul, kes saab vajaminevad oskused, et võita pokkeris raha saadab ta su mingi X ajal inimese kehal olevasse kohta, kuhu tavaliselt päikesevalgus ei paista ning hakkab omal käel raha teenima. See muidugi ei takistaks äri-teha aga sel juhul me peame leidma TOHUTULT inimesi, kes oleksid nõus meie firmas töötama natukene aega. Nii, kui tast saab pokkerimängija, siis tõenäoliselt me kaotame ta ja peame leidma uue inimese.

Nüüd peale jutu kirjutamist hakkasin ma sügavamalt mõtlema ja sellel ideel on tegelt päris suur tagapõhi :) Sest väga paljudel mängijatel, kellel on oskusi võita 100NL+ mängudes jäävad nad ikkagi kahjumisse - halva bankroll managmendi või tildi tõttu. Nii kukkudes jälle põhja, tulevad nad meie firmasse tagasi, saavad tänu meie teenistusele uue bankrolli ja kordavad ringi. Ühel hetkel ehk annavad alla ja ongi meie firma palgal alaliselt.

Või veel hullem, et too Elmar tõmbab meie firmast nahhui, ahnitseb headel kuudel suured laenud kaela ja tulevad halvad kuud külla. Läheb bustoks, suur laen pesses ja siis tõmbab edasi meie firmas miinimumpalgaga (sest muu läheb võlgade katteks) mitmeid aastaid.

Privador, teeme ära?

virx747
21.05.09, 08:16
Nüüd peale jutu kirjutamist hakkasin ma sügavamalt mõtlema ja sellel ideel on tegelt päris suur tagapõhi :) Sest väga paljudel mängijatel, kellel on oskusi võita 100NL+ mängudes jäävad nad ikkagi kahjumisse - halva bankroll managmendi või tildi tõttu. Nii kukkudes jälle põhja, tulevad nad meie firmasse tagasi, saavad tänu meie teenistusele uue bankrolli ja kordavad ringi. Ühel hetkel ehk annavad alla ja ongi meie firma palgal alaliselt.

Või veel hullem, et too Elmar tõmbab meie firmast nahhui, ahnitseb headel kuudel suured laenud kaela ja tulevad halvad kuud külla. Läheb bustoks, suur laen pesses ja siis tõmbab edasi meie firmas miinimumpalgaga (sest muu läheb võlgade katteks) mitmeid aastaid.

Privador, teeme ära?


;D irw

muhkLionu
21.05.09, 08:26
Sellistele palgalistele grindijatele tuleb maksta nii väikese osa oma teenistusest, et tal ei tekiks eladeski võimalust oma bankrolli luua. Või vähemalt mitte nii suurt, et ta üksiktegijana rohkem suudaks teenida.

Selles minu poolt viidatud vene poisi artiklis maksti palgatöölistest pokkerimängijatele 10% kasumist, 90% jäi firma omanikele. Neile anti võimalus mängida nii kõrgetel panustel, kus see 10% rahuldas neid täiesti. Ja alati jäi võimalus liikuda riskivabalt (ok, mingi risk siiski on oma töö kaotada kehva runi korral) kõrgemale ja teenida veel rohkem.

SamGold
21.05.09, 08:57
Või veel hullem, et too Elmar tõmbab meie firmast nahhui, ahnitseb headel kuudel suured laenud kaela ja tulevad halvad kuud külla. Läheb bustoks, suur laen pesses ja siis tõmbab edasi meie firmas miinimumpalgaga (sest muu läheb võlgade katteks) mitmeid aastaid.




Huvitav kui suur tõenäosus on, et pangas Elmarile laenu antakse kui ta oma ametiks "online grinder" paneb? Kas piisab lihtsalt poole aasta sissetulekute näitamisest või tahavad igast graafikuid ka ikka näha :D

Uus laenupaketi idee pankadele: "Bankrolli laen" (stakemine panga poolt:D) Kuna enamus mängijatest on vist kaotavad siis oleks turgu küll ja küll.

Rage
21.05.09, 09:00
Sellistele palgalistele grindijatele tuleb maksta nii väikese osa oma teenistusest, et tal ei tekiks eladeski võimalust oma bankrolli luua. Või vähemalt mitte nii suurt, et ta üksiktegijana rohkem suudaks teenida.
öhh? wat? ma ajasin oma BRi üles 16eurist..

Tigrano
21.05.09, 09:18
Ma arvan jällegi vastupid, kui inimestele luua vägev töö keskond ja seltskond, kus on võimalik kiiremini areneda ja pakkuda palgana mitte miinimum palka vaid tulemuspalka ja muid hüvesi (kindlustunnet), siis miks peaks isegi nl100 mängija tahtma töölt ära minna. Firma saab vähem, aga tegelikult teenib rohkem, sest töölised jõuavad suuremasse limiiti jne, kust isegi väiksem % firmale on pikas perspektiivis kasumlikum. Samuti võib teha süsteemi, mis hoiab mängijat kohal, anda näiteks korraga mingi x aja pärast suur summa, osta mängijale korter, kui normid täidetud või siduda firmaga otsesemalt ja lubada % investeeringutelt jne.

Praegusel hetkel, kui oleks selline toimiv firma, siis sinna tuleks isegi eelneva kogemusega inimesi arvan ::). Kõik need mängijad, kes on mänginud pokkerit töö kõrvalt ja on enamvähem brake even ja nüüd töökohta pole või kohe kohe ei ole. Üliõpilased ja teised noored, kes on samuti mänginud ja ei ole suvekuudel muffigi teha ja samuti pole bankrolli raha ja oleks vaja suunamist jne. Kindlasti me ei räägi siin kohe miinimum palgast vaid tulemus.

Samas enamus enamvähem oskajatel mängijatel oleks ka firmas pointi töödata, sest:
Igaüks ei suuda olla ise enda boss, nagu üks pokkerimängja peaks olema. Paljud on liiga laisad, et ise ennast sundida, ise õppida jne, selleks on vaja alati kedagi, kes utsitab ;D

Teine asi on just see tiltamis jne probleemid, mida saaks firmas kindlasti rohkem kontrollida mingil määral.

Kindlasti on sada positiivset asja veel, aga ei viitsi süveneda.

Huvitav teema igaljuhul, aga raskesti teostatav.

vennike
21.05.09, 09:30
kui leida mõistlikud inimesed ja seada mõlemale osapoolele sobivad ja soodsad tingimused, siis võib sellest asjast isegi midagi tulla. heaks näiteks Davy ja McFoldbergi diil. Ma arvan et nad on mõlemad suhtkoht rahul. Iseasi on see, kust leida piisav kogus normaalseid tegelasi.

ranka
21.05.09, 11:00
Huvitav kui suur tõenäosus on, et pangas Elmarile laenu antakse kui ta oma ametiks "online grinder" paneb? Kas piisab lihtsalt poole aasta sissetulekute näitamisest või tahavad igast graafikuid ka ikka näha :D

Uus laenupaketi idee pankadele: "Bankrolli laen" (stakemine panga poolt:D) Kuna enamus mängijatest on vist kaotavad siis oleks turgu küll ja küll.


See, kust ta selle laenab või kuhu ta selle raha paneb, see on ebaoluline. Tahtsin anda edasi teksti mõtet kõige elementaarsema näite näol aga paraku kukkusin läbi.

SamGold
21.05.09, 11:08
See, kust ta selle laenab või kuhu ta selle raha paneb, see on ebaoluline. Tahtsin anda edasi teksti mõtet kõige elementaarsema näite näol aga paraku kukkusin läbi.


Ei kukkunud. Minu järgnev tekst ei olnud arutlus sinu mõtte üle vaid lihtsalt katse pangandusega seoses nalja teha. Sry, et kaheti mõistetav välja kukkus.
Sinu tekstiga olen nõus!

Cash87
21.05.09, 12:24
See idee on küll hea, et õpetad mängima sellisele tasemele, et üksi ta hakkama ei saaks ja kohe kindlasti peale lahkumist mõne aja pärast tagasi tuleks :)
Vaja mingeid psühholooge palgata kelle juures töötajad korra nädalas käiksid juttu ajamas :P :)

Rahapada
21.05.09, 12:27
ei miks nii karmilt, ma ise-enesest usun tõesti samuti, et on olemas inimesi, kes tahavad stressivabalt mängida... saades mingi protsendi kasumist... ja samas mingi kindla palga ka, (juhul kui eriti sitt kuu on olnud)... tehese seejuures asja, msi meeldib...

... kuigi ise eriti nii ei tahaks
... kuigi kui ka oleksin nõus olnud, siis mingi aja pärast tahaks ikka sie enda aja ja tegevuse peremees olla.

privador
21.05.09, 12:33
Nüüd peale jutu kirjutamist hakkasin ma sügavamalt mõtlema ja sellel ideel on tegelt päris suur tagapõhi Smiley Sest väga paljudel mängijatel, kellel on oskusi võita 100NL+ mängudes jäävad nad ikkagi kahjumisse - halva bankroll managmendi või tildi tõttu. Nii kukkudes jälle põhja, tulevad nad meie firmasse tagasi, saavad tänu meie teenistusele uue bankrolli ja kordavad ringi. Ühel hetkel ehk annavad alla ja ongi meie firma palgal alaliselt.
Sellega kõll nõus ei ole,et vabal ajal hakkab see pokkeirkoolituse saanud inimene tiltama,gamblima ja tööl mängib eeskujulikult A-mängu.
Sa ju ple töölisel lapsevanemaks.Tuleb äkki "lõhnadega" tööle või on inimene megatitildi ja maandab seda firma bankrolliga....Rääkimata lihtlaabsest scamist,kuda keegi Elmar kandib firma raha oma sõbrale Akslile NL10 lauas jne...

Kolmandaks,pokker on kogu aeg muutumises ja vastikul kombel läheb tase järjest tugevamaks.Mis siis kui juba NL10 on ka vastas juba teised "firmad",kes oma sente jahivad või tavalised üksikud grindijad.

"Firmal" on siis jumet,kui madalaid limiite täielikult crahitakse.
Lisaks ei tea me kuda inimene grindimisele vastu peab.Räägitud 8 tundi päevas on siiski ulme,reaalselt suudab inimene grindida ehk 4 tundi ja siis peab üks paus olema

virx747
21.05.09, 12:47
Kolmandaks,pokker on kogu aeg muutumises ja vastikul kombel läheb tase järjest tugevamaks.Mis siis kui juba NL10 on ka vastas juba teised "firmad",kes oma sente jahivad või tavalised üksikud grindijad.


See muutumise faktor on ja jääb ja see on osa pokkerist. Nii, nagu võideti 5 aastat tagasi, ei võideta täna ja selle mänguga, millega võidetakse täna, ei võideta 2 aasta pärast. Seda enam see vajab professionaalset lähenemist ja nii õelda käe pulsil hoidmist. Samuti ei kao kuskile algajad, pigem tuleb neid üha juurde. Interneti pokker on nagu filterpaber, millest kehvad mängijad kukuvad läbi ja tugevamad jäävad pinnale, kosuvad ja liiguvad eest ära kõrgematele tasemetele, nii tekib pidevalt uutele tulijatele ruumi. See on lõputu protsess ja sellist asja, et ühel ilusal päeval oskavad KÕIK võrdselt väga hästi pokkerit mängida, ei ole olemas. Ikka on olemas võitjad ja on olemas kaotajad.

Edit
Ideaal olekski see, kui ühed saavad keskenduda ainult mängimisele ja teised foorumites tuhnimisele, lugemisele jne., et siis kompaktselt teadmisi ja uusi trende nö. töömesilastele edasi anda.

privador
21.05.09, 13:00
Ma seda rõhutada-seda limiiti peab tapma,purustama,teerulliga üle käima jne
Kui sa pead töölisele juba nn metagame harjutama,sest kõik nitid ja regularid vastas siis laiub igasugune firma tegevus väga õhukesel jääl.Samas firma kulusi ja makse ei vähenda keegi sinu eest...

SamGold
21.05.09, 13:03
TIGRANOL oli minuarust üks väga tähtis mõte välja toodud: igaüks ei suuda iseseisvalt piisavalt efektiivselt tööd teha. Osad inimesed lihtsalt teevad tööd kellegi alluvuses paremini. Nad on osavad oma töös ja teevad seda hästi aga kogu selle töö iseseisev organiseerimine ja majandamine käiks üle jõu. Lisaks veel siis enesedistsipliini puudumine või lihtsalt laiskus. Palju lihtsam on hommiku vara üles tõusta kui sa PEAD kuhugi mingiks ajaks minema või kohal olema. Olen iseseisvalt kodus tööd teinud ja ikka suur vahe oli sees, mis kellast tööd alustasin ja kui palju kõrvaliste asjadega tegelesin. No ma lihtsalt olen laisk! Aga see ei tähenda, et ma tööd halvasti teeksin.
Ja vb see ongi põhjuseks miks paljud ei saa edukateks iseseisvateks pokkerimängijateks. (Paljud ei hakka ise ka ettevõtjateks ja töötavad alluvatena.)

Kui nüüd kõvast üldistada siis hetkel on pokkeris mõned edukad ettevõtjad (teevad hästi "tööd" ja oskavad majandada) ja palju suurem hulk mitteedukaid üritajaid, kellest siis osa ei oska piisavalt pokkerit aga osa nagu oskaks aga ei oska ennast pokkerimaastikul majandada. Ja on täielikult puudu selline üksus, kus edukas ettevõtja majandab neid häid töötajaid:D

EDIT:
Ja mida rohkem pokker edasi areneb ja mida rohkem üldine tase pokkeris tõuseb, seda raskem on ju inimesel iseseisvalt ennast nullist võitvaks mängijaks arendada.

Rahapada
21.05.09, 13:17
TIGRANOL oli minuarust üks väga tähtis mõte välja toodud: igaüks ei suuda iseseisvalt piisavalt efektiivselt tööd teha. Osad inimesed lihtsalt teevad tööd kellegi alluvuses paremini. Nad on osavad oma töös ja teevad seda hästi aga kogu selle töö iseseisev organiseerimine ja majandamine käiks üle jõu. Lisaks veel siis enesedistsipliini puudumine või lihtsalt laiskus. Palju lihtsam on hommiku vara üles tõusta kui sa PEAD kuhugi mingiks ajaks minema või kohal olema. Olen iseseisvalt kodus tööd teinud ja ikka suur vahe oli sees, mis kellast tööd alustasin ja kui palju kõrvaliste asjadega tegelesin. No ma lihtsalt olen laisk! Aga see ei tähenda, et ma tööd halvasti teeksin.
Ja vb see ongi põhjuseks miks paljud ei saa edukateks iseseisvateks pokkerimängijateks. (Paljud ei hakka ise ka ettevõtjateks ja töötavad alluvatena.)

Kui nüüd kõvast üldistada siis hetkel on pokkeris mõned edukad ettevõtjad (teevad hästi "tööd" ja oskavad majandada) ja palju suurem hulk mitteedukaid üritajaid, kellest siis osa ei oska piisavalt pokkerit aga osa nagu oskaks aga ei oska ennast pokkerimaastikul majandada. Ja on täielikult puudu selline üksus, kus edukas ettevõtja majandab neid häid töötajaid:D

EDIT:
Ja mida rohkem pokker edasi areneb ja mida rohkem üldine tase pokkeris tõuseb, seda raskem on ju inimesel iseseisvalt ennast nullist võitvaks mängijaks arendada.


mõttega nõus



Kolmandaks,pokker on kogu aeg muutumises ja vastikul kombel läheb tase järjest tugevamaks.Mis siis kui juba NL10 on ka vastas juba teised "firmad",kes oma sente jahivad või tavalised üksikud grindijad.


mumeelest kuskil kili-kili maal on mingi firmake, kus inimesed ongame võrgus nl10nes ja vist ka nl20nes käivad ja toksivad shortstack mängu... pm kõik vennad on mingi 5/5 stattidega... üle mitme tuhande käe, ja mängivad ka kõik umbes ühtemoodi...

---
seega pole neile õpetatud metagame'i
pole õpetatud postflop mängu
on antud ette tabel, kus on ees käed, millega all in lükata, ja ongi kõik... need kasutajadki olid mingi vahe vist 20h ööpäevas online
kui nad ka kasumit ei teeni (või teenivad), siis boonuse saavad ikka kätte.

kah idee... ja ise ei pea midagi tegema, v.a juhul kui tõesti on , et keegi peeter kannab kellelegi alekseile kuskil nl10ne lauas raha üle...



EDIT:
Ja mida rohkem pokker edasi areneb ja mida rohkem üldine tase pokkeris tõuseb, seda raskem on ju inimesel iseseisvalt ennast nullist võitvaks mängijaks arendada.


inimene kohaneb... ka sellega

SamGold
21.05.09, 13:31
on antud ette tabel, kus on ees käed, millega all in lükata, ja ongi kõik... need kasutajadki olid mingi vahe vist 20h ööpäevas online
kui nad ka kasumit ei teeni (või teenivad), siis boonuse saavad ikka kätte.



kasutaja ise ei pea ju 20h ööpäevas online olema, programm peab lihtsalt see aeg lahti olema, ühe konto all saab ju vabalt vahetustega toksida. Ja minuarust kõvasti mõttekam kuna
kõik mängitud mängud, kogutud punktid jne kogunevad ühele kontole ja boonuseid lihtsam saada sedasi. ( näiteks pokerstarsis gold- jne starsid )

Aristotep
21.05.09, 13:53
Kui ma näen kedagi pidevalt onlines, siis on ainult aja küsimus, mil ma supporti kirja saadan.

Rahapada
21.05.09, 13:58
kasutaja ise ei pea ju 20h ööpäevas online olema, programm peab lihtsalt see aeg lahti olema, ühe konto all saab ju vabalt vahetustega toksida. Ja minuarust kõvasti mõttekam kuna
kõik mängitud mängud, kogutud punktid jne kogunevad ühele kontole ja boonuseid lihtsam saada sedasi. ( näiteks pokerstarsis gold- jne starsid )



ma ei mõelnudki selle all, et kasutajad on mingi 29h päevas online, et vaid üks inimene toksib.

H2O
22.05.09, 03:02
Peamine pokkeri aspekt, mis inimesi seda mängu ja n.ö. professionaali karjääri jahtima paneb, on vabadus. Vabadus mängida milllal iganes tahad, vabadus magada millal iganes tahad, vabadus mäng lõpetada millal iganes tahad. Igasugune firmas olemine vms. on 100% selle vastu ja inimesed hakkavadki (paljud vähemalt) pokkerit mängima, et rutiinist ja "vangist" välja saada.

Ei kujuta ette, mis peaks inimesi motiveerima firmas tööl käima pokkerimängu näol. Võtab absoluutselt kõik pokkeri plussid ära.


+1

vennike
22.05.09, 10:28
TIGRANOL oli minuarust üks väga tähtis mõte välja toodud: igaüks ei suuda iseseisvalt piisavalt efektiivselt tööd teha. Osad inimesed lihtsalt teevad tööd kellegi alluvuses paremini. Nad on osavad oma töös ja teevad seda hästi aga kogu selle töö iseseisev organiseerimine ja majandamine käiks üle jõu. Lisaks veel siis enesedistsipliini puudumine või lihtsalt laiskus. Palju lihtsam on hommiku vara üles tõusta kui sa PEAD kuhugi mingiks ajaks minema või kohal olema. Olen iseseisvalt kodus tööd teinud ja ikka suur vahe oli sees, mis kellast tööd alustasin ja kui palju kõrvaliste asjadega tegelesin. No ma lihtsalt olen laisk! Aga see ei tähenda, et ma tööd halvasti teeksin.
Ja vb see ongi põhjuseks miks paljud ei saa edukateks iseseisvateks pokkerimängijateks. (Paljud ei hakka ise ka ettevõtjateks ja töötavad alluvatena.)



so true. täpselt minu kirjeldus. kuigi olen viimasel paaril aastal natuke muutuma hakanud, mingid oma asjad olen käima lükanud aga peale palgatööd LIHTSALT EI VIITSI tegeleda nendega piisavalt, et kuhugi jõuda. Sama asi on ka pokkeriga, oleks mingi pädev vana kõrval, kes vahib ja seletab, siis areneks kordades kiiremini. Sellepärast sai ka coach võetud, aga see on ikka rämedalt kallis selle limiidi kohta.

SamGold
17.06.09, 13:10
Nii, vaba aega tekkis suve saabumisega juurde ja mida muud ikka teha kui miinimumpalka jahtima!
Kuna keegi mu pakkumise (minu välja koolitamise pealt räigelt teenimise) vastu huvi ei tundnud, siis ei jää muud üle kui kõik see suur kasum omale jätta ja ise õppida:D
Millegipärast olen otsustanud hakata jõudu katsuma 27/45 mehe sngdega, mis tegelikult ei ole vist kõige lihtsam/mõttekam tee...
Alustades juba sellest, et mul on raskusi arusaamisega, milline proge siis nüüd selliste mängude tarvis muretseda tuleks.
Arvutuste järgi peaksin ma oma praegusel levelil (mis on siis ülimicro) suutma u. 7-10 korda rohkem mänge teha kui ma hetkel jaksan või siis mängima u 7-10 korda kallimal levelil kui ma praegu heal juhul oskan, et oma min. palk kätte saada :D:D
Plaanide järgi pool tööpäevast läheb teooria alla ja pool praktika.

hotcocacola
18.06.09, 09:42
hakka rakeback pedeks ;D

SamGold
18.06.09, 11:05
hakka rakeback pedeks ;D

Selleks ma peaks veelrohkem mänge tegema vist...

Rage
18.06.09, 13:39
loe groamsi päevikut.. sealt saad mõnede progede nimed kätte.. SNG wizard jpm.. seal ta vast mainib ka mis saitidelt ta SNG õppevideosid on vaadanud.. ja loomulikult võta otsi kuskilt netiavarustest mingi alusteooria SNG'de mängimiseks.. kuidas alguses mängida, kuidas bubbles mängida.. kuidas FT's mängida..

SamGold
18.06.09, 14:26
Jep, teooriaga olen juba mingil määral tutvunud ja studeerin loomulikult muidkui edasi. Aga ma sain aru nagu see sng wizard oleks aint STT jaoks mitte MTT??? Sain valesti aru?

lenC
18.06.09, 14:30
Jep, teooriaga olen juba mingil määral tutvunud ja studeerin loomulikult muidkui edasi. Aga ma sain aru nagu see sng wizard oleks aint STT jaoks mitte MTT??? Sain valesti aru?


Minu teada toetab kõiki populaarseimaid sng vorme, aga on loodud eelkõige STT-sele(näiteks MTSnG-l ta ei pruugi vahet teha sellel kui 10 inimest alles(5 inimestx2-l laual) ja 5 inimest lauas finaallauas).

ActionJackson
18.06.09, 14:35
Sorry kui rumal küsimus, kuid mis vahet siin on kas tegemist on MTT või STTga?

Mõlemal juhul sa mängid ju konkreetselt nende vendadega, kes sul lauas on ja need vennad, kes teises lauas "elavad" ei mõjuta käesolevas lauas toimuvat matemaatikat.

lenC
18.06.09, 14:37
Sorry kui rumal küsimus, kuid mis vahet siin on kas tegemist on MTT või STTga?

Mõlemal juhul sa mängid ju konkreetselt nende vendadega, kes sul lauas on ja need vennad, kes teises lauas "elavad" ei mõjuta käesolevas lauas toimuvat matemaatikat.

Ma lihtsalt mainisin, et kohati võib programm veidraid liigutusi teha ja arvestada asju valesti, tähtsaimatel vormidel 9/10/18/45 on kõik payout süsteemid, quizid ja värgid olemas, nii et kui väga tahta, siis peaks ikka saama kasutada.

SamGold
18.06.09, 14:50
No väga hea, hakkan kasutama!

lenC
18.06.09, 14:54
Keegi targem võiks mu juttu kinnitada enne kui ostma hakkate ::)

sm112
27.06.09, 16:35
Ma võin su võitvaks shortstackeriks koolitada, eeldusel, et sul üle keskmise IQ ja matemaatiline taip on. Saab ka ilma mõtlemata vastavalt tabelile all-in või fold pressida, aga analüüsivõime olemasolu tõstab märgatavalt winrate-i.

Aristotep
27.06.09, 16:56
Shortstackidel tuleb käed maha raiuda!

Oliverk
27.06.09, 17:01
Köndiotsad suhkruseks. Las lakuvad oma shortstackeri könti siis.

SamGold
28.06.09, 12:03
Ma võin su võitvaks shortstackeriks koolitada, eeldusel, et sul üle keskmise IQ ja matemaatiline taip on. Saab ka ilma mõtlemata vastavalt tabelile all-in või fold pressida, aga analüüsivõime olemasolu tõstab märgatavalt winrate-i.

Tervist!
Kuidas see koolitus siis sinu nägemuse järgi toimuma hakkaks, mis mahus, kui kaua, millise tulemuseni jne.
Sinu algsetele eeldustele peaksin vastama aga kindlasti võiks sul veel nõudeid olla. Näiteks, mis sina sellest koolitusest saada soovid jne.
Kuna cashis shortstackimine on hoopis erinev teema mu enda valitud sng mängimisest, võiksid välja tuua mõned plussid, miks shortstackimine kasulikum oleks. Kui kiiresti min. palga teenimise levelile jõuda oleks võimalik?
Ma ise olen selle stiiliga suht vähe kokku puutunud, olen ka seal pokerstrategy lehelt selle kohta kunagi lugend ja katsetand aga mitte tõsise grindimise plaaniga. Muidu väga huvitav ja naljakas kuidas shortstackeritesse suhtutakse :D

privador
28.06.09, 12:09
Shortstakkijaid ei salli regularid ,ke sistuvad deep stakiga sees ja tahavad omavahel metagame teha.
Ja kui mingi värdshortstack istub nende keskel, kes koguaeg AA pushib all-ini kui prod oma 6 higha metagame omavahel teevad, siis need prod lähevad vihast siniseks ja ka põhjusega-nad tunnevad, et shortstakid on nende deep starteegias pinnuks silmas.

MIKE_K6o
28.06.09, 12:12
Shortstackerid on saatanast, jumal karistab neid!

sm112
28.06.09, 14:00
Plussid: mul lõppeb kolmas kuu tõsist grindimist ja teenistus selle ajaga ca 70k EEKi (koos rakebackiga). Alustasin NL25-st ja 2 nädala pärast olin NL100-s. Teenistus kuude kaupa: 12k, 18k, 40k. Keskmiselt 3 tundi päevas 12 laual. Alguses oli palju tilti, sellepärast ka nii väike teenistus. Viimane kuu on praktiliselt tildivaba.

Oletame, et su winrate on 2 korda väiksem, samas oled valmis 2 korda rohkem aega kulutama, siis võid enam-vähem selliste arvudega arvestada. 8 tundi päevas 5 päeva nädalas NL100 grindides oleks juba su rakeback lähes 20k (alguses, platinumina).. Lisaks oleksid 3 kuuga supernova, mis tõstaks rakebacki oma 50%.. do the math.

Veel eeldusi:
1. Viitsid grindida like a motherfucker, ei teki tüdimust, ei taha vaheldust.
2. EI TILDI! Võid 10 korda järjest ässadega kaotada ja see ei tohi sind absoluutselt mõjutada. Pead arvestama, et SSS on swingy ning 10 buy-in kõikumised sessi jooksul on täiesti tavalised. Ise olen näiteks 1000 käe jooksul 15 buy-ini kaotanud, NL100-s on see 300$. Järgmine sess võib sul sama suur heater olla. Mul endal oli tildiga alguses probleeme, lugesin mitmeid psühholoogia artikleid ja tegin endaga kõvasti tööd, et sellest lahti saada.
4. Pead kinni BRM-ist. 400$ - liigud NL50. 300$ - liigud NL25 tagasi. 800$ - liigud NL100. 600$ - liigud NL50 tagasi.
5. Oskad inglise keelt :P

Kui me diili teeme, siis on mu eesmärk panna sind NL100-t biitima, kõrgemale ei ole minu arust mõtet (vähemalt esialgu) shortstackina ronida. Edasi langeb heade laudade arv drastiliselt.

Sul võiks olla mingi 200$, et alustada NL25-st. NL10 on mõttetu ajaraisk.

Teeks nii, et diil kestab kokku 3 kuud ja minu tasu on 35% sinu selle aja sissetulekust (võit + rakeback). Selle aja lõpuks biidid sa NL100 vähemalt 3bb/100 (3 big blindi, mitte PTBB). Maksad 35% igast cashoudist, mis sa teed, ja viimase osa 3 kuu lõppedes (35% korda (BR-200$ + eeldatav rakeback)).

Selle aja jooksul õpetan sulle järk-järgult selgeks kogu short stack strateegia, analüüsin hand historyt, teen näidissesse ja juhendan sind sesside ajal.

Sina hakkad siin foorumis blogi pidama :)

Kui sa stakemist vajad, siis on tasu 50% võitudest.

Minu selle kuu graafik:

Sirge joon üles 19k käe juures tühjendasin ühte fish 400$ võrra, aga umbes sama palju olen ka ära tiltinud kuu alguses. Langus 16,5k käest alates on mu karjääri suurim downswing.

http://img37.imageshack.us/img37/9144/junev.png

krayzie
28.06.09, 14:00
Imo võiks shortstackerid oma strateegiaid enda foorumis arutada.

Üks hea shortstack foorum asub näiteks siin (http://sfbay.craigslist.org/search/cas/?query=m4m)

gl

Tigrano
28.06.09, 14:08
Loodan, et SamGold ei võta pakkumist vastu, sest tahab ikka pokkerit õppida ;D

Muidu sm112 shortstackeri kohta oled tubli olnud.

SamGold
28.06.09, 14:35
Impressive graafik jne.

Mis kellapaiku sa need 3h teed? Õhtuti alates 21st vms? Mis oleks nagu esimesed asjad millest diiliga alustada? Mingit kirjandust kõigepelt lugema? (st mis ma peaksin nagu ennem juba omale selgeks tegema jne)

Enamus kõrvalisi kommentaare (väljaarvatud TIGRANO oma) nagu pigem lükkavad shortstackimisega tegelema :D

Oliverk
28.06.09, 14:44
Teheke oma Shortstackerite p**ekommuun kuskile orkutisse ja arutage seal oma jura.

McFoldberg
28.06.09, 14:50
Impressive graafik jne.

Mis kellapaiku sa need 3h teed? Õhtuti alates 21st vms? Mis oleks nagu esimesed asjad millest diiliga alustada? Mingit kirjandust kõigepelt lugema? (st mis ma peaksin nagu ennem juba omale selgeks tegema jne)

Enamus kõrvalisi kommentaare (väljaarvatud TIGRANO oma) nagu pigem lükkavad shortstackimisega tegelema :D








Fakt on see, et shortstackerina ei õpi sa pokkerit mängima.

ranka
28.06.09, 15:03
2. EI TILDI! Võid 10 korda järjest ässadega kaotada ja see ei tohi sind absoluutselt mõjutada. Pead arvestama, et SSS on swingy ning 10 buy-in kõikumised sessi jooksul on täiesti tavalised. Ise olen näiteks 1000 käe jooksul 15 buy-ini kaotanud, NL100-s on see 300$. Järgmine sess võib sul sama suur heater olla. Mul endal oli tildiga alguses probleeme, lugesin mitmeid psühholoogia artikleid ja tegin endaga kõvasti tööd, et sellest lahti saada.


10 short-stackeri buy-ini = 200 big-blindi ehk 2 full buy-ini. Enamus sessidest on mul sessid, kus toimuvad kahe buy-inilised kõikumised... See nüüd küll eriti tilti ei aja.

Muideks lahe upswing. Pane all-in EV ka kõrvale, short-stackerite puhul peaks see isegi paika pidama, sest enamus all-ine toimub PF'is.

ok2aa
28.06.09, 15:06
fakt on ka see, et sellel, kes pakkus end õpetajaks pole õrna aimugi variatsioonist.

ranka
28.06.09, 15:16
Valede summutamiseks (shortstacker on profitable!) postitan siia väga head short-stackerite TR graafikud ja tehke omad järeldused:

Thomas41on1, PT/BB=0.31
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/thomas41on1'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/t/thomas41on1/profit-stars.png[/img]

Metatron1, PT/BB=0.88! EI MASS MULTITABLE!
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/Metatron1'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/m/metatron1/profit-stars.png[/img]

Noobelf, PT/BB=0.70! EI MASS MULTITABLE!
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/noobelf'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/n/noobelf/profit-stars.png[/img]

kingmatthi, PT/BB=0.21
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kingmatthi'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/k/kingmatthi/profit-stars.png[/img]

myzikant, PT/BB=0.49
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/myzikant'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/m/myzikant/profit-stars.png[/img]

pimpmyspeed, PT/BB=0.41
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/PimpMySpeed'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/p/pimpmyspeed/profit-stars.png[/img]

Nii ja nüüd halvemad, kellest mul meenub ainult üks. Sellised on reeglina 100NL short-stackerid:
Sodom, PT/BB=0.22
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/Sodom'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/s/sodom/profit-stars.png[/img]

Edu grindimisel shortackerid!

Võrdluseks niipalju, et kui sul on full-stack ja sa beadid 100NL 2PT/BB (4bb/100 käe kohta). Siis 100 käe kohta teenid $4 ja seega 100,000 käe kohta teenid $4000!

Need shortackerid on teeninud maksimaalselt $30k 10 kuu kohta, mis teeb $3k kuus + rakeback. Arvesta, et need $30k teenijad on top shortackerid, keskmine 100NL short-stacker teebki 10 kuu kohta $10k + rakeback, mis teeb keskmiselt kuus $2-3k mitte rohkem!!!!!!!!!! + need mängijad ei arene ning väga raske on pärast ümber õppida, et hakata mängima 100BB deep pokkerit.

100BB pokkeriga, kui mängid kuus 100NL ja 50k käsi (kõigilke peaks olema jõukohane), siis teenid kuus $2000 mänguga + umbes $750 rakebackina! mis teeb kokku kasumiks $2750 ja see on täpselt samapalju, mida teenivad top shortackerid!

Vahe on selles, et need short-stackerid mängivad 5-8h päevas, sina oma 50k käsi teed ära, kui mängid 12-nel laual (6maxis vähem OBV) 4 tundi. Kui mängid veel fast laudu, siis võid mängida vähematel laudadel või vähedm tunde + saad alati paremaks mängijaks! Winratek kasvab, mis tähendab ekstra kasumit või liigud limiitidest üles.

Dumat nada, net brõgat.

sm112
28.06.09, 16:06
Kui vaadata swinge in terms of money, siis ei ole tõesti vahet, oled sa short või fullstack, aga in terms of buy-ins on vahe viiekordne. Üldiselt vaadatakse ikka seda viimast, seda enam, et just see peegeldab protsenti BR-ist.

Huvitav väide, et mul variatsioonist õrna aimugi pole, ehk täpsustad.

Saan aru, et ranka toodud näited mängivad limiite NL200+? NL100-s ei ole ma neist ühtegi näinud, kui me ikka Pokerstarsist räägime. Olen nõus, et NL200+ langeb winrate päris kõvasti, sest võrreldes NL100-ga eksib fishe sinna harva ning mängijate tase on palju kõrgem. See on ka põhjus, miks ma NL100 grindin ja ei mõtle üles liikumise peale.

Võibolla upswing, võibolla mitte. Sama hästi võib kõigi selle foorumi kasutajate kohta öelda, kes oma esimesed 100k kätt on mänginud ja kasumit näitavad, et neil on upswing. Eks aeg näitab.

All-in EV graafik:

http://img32.imageshack.us/img32/6697/allinev.png

ranka
28.06.09, 16:30
Sulle vihjati, et 50,000 kätt all-in pokkeris == jäämäe tipp ehk super short-term.

Ja mida need buy-inid siis puutuvad? Mängu kasumlikust iseloomustakse dollarite või big-blindidega. Sa võid võita kuuga 100 short-stackeri buy-ini, mis on 2000BB (100 x 20) ja full stäk võidab 30BI, mis on 3000BB siis on full-stack mäng kasumlikum.

See graafik on sul 100% upswing, tule tagais järgmised 400,000 käe pärast ning siis vaatame, kas asjalood on samad. Ja kui keegi mängib 100NL, siis paluks postitada siia 100NL short-stackerite TR graafikuid.

Minu graafikute järgi võib päris kindel olla, et ükski short-stacker mängu ei crushi vaid pigem jääb pidevalt rakele järgi ning on pidevas uppumisohus.

Sulle kindlasti edu aga loodan tõesti, et tulen tagasi ja postitad oma graafiku, kui on täis 100,000, 200,000 ja 400,000 kätt!

Või veelparem anna oma screen-name, saame sind otse eetris igapäev jälgida, kui mängid PokerStarsis.

sm112
28.06.09, 16:54
To SamGold:

Tavaliselt mängin jah õhtuti, põhiliselt ajavahemikus 21.00 kuni 01.00, nädalavahetustel panen mõnikord hommikul nelja-viieni välja.

Esimese asjana lepime diili kokku, siis annan SHC (Starting Hands Chart) ning õpetan põhilised postflop käigud selgeks ja hakkad kohe NL25 grindima. Vastavalt sellele, kui kiiresti sa õpitut omandad, õpetan uusi asju juurde.

Rankale:

Võin kohe anda esimese 100k graafiku. Nagu varem ütlesin, oli alguses probleeme tildiga ning samuti alles õppisin, kuidas optimaalselt mängida.

Siin siis lifetime NL100 graafik:

http://img229.imageshack.us/img229/995/lifetimenl100.png

Annan hiljem ka oma 200k ja 400k käte graafikud, kui sinnani olen jõudnud.

leits
28.06.09, 17:23
omfg..see on kani sick run..vaata mismoodi tõuseb graph ... enamus flippe on ära tulnud nagu näha

vennike
28.06.09, 17:49
niipalju kui ma aru olen saanud ja oma peaga oskan mõelda, siis SSS on ju ainult puhas matemaatika. mingit loovust pole vaja. sellest tulenevalt peaks see pikas plaanis olema suhteliselt variatsioonivaene, kui pead 100% kõigist etteantud reeglitest kinni ja vastas pole kõige tegijamad vennad. 2p2 foorumis koguvad allkirju, et tekitataks deep lauad ka NL25-te. Mul on sügavalt poogen nendest shortstackeritest, sest niipalju kui ma neid NL25 ja NL50 näinud olen, ei tea nad asjast mitte kui sittagi ja on easiest money ever.

Pahvak
28.06.09, 18:02
Sellessuhtes, et shortidelt raha ei teeni, aga nende vastu saab breakeven ikka mängida. Nii, et edu mulle kõikidelt shortstackeritelt ja maksame koos siis starsile raket ja teeme -EV mängu.

SamGold
28.06.09, 18:22
Pean nats asja üle järgi mõtlema.

Ühest küljest mulle meeldiks targema kontrolli all tegutseda, sest ma usun, et see on vähemalt esialgu minu puhul produktiivsem.

Samas ma hakkasin juba ise sng teemaga tegelema ja kõvasti lugemist pooleli, mille tahaks vähemalt lõpuni viia.

ment52
28.06.09, 19:20
I guess this is sm112
1.59ptbb/100
http://www.pokertableratings.com//graphs/o/obu23/timeline-stars.png


Ainuke teine eestlane, keda nl100s shortimas olen näinud, Bakabar=0.54ptbb/100

http://www.pokertableratings.com//graphs/b/bakabar/timeline-stars.png

sm112
28.06.09, 19:36
Yep, that's me. Hakkasin shortstackima peale seda sinist täppi, NL100-s 12. aprillil.

ranka
28.06.09, 19:41
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/obu23'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/o/obu23/profit-stars.png[/img]

Ja võrdluseks siis Sodom:
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/Sodom'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graphs/s/sodom/profit-stars.png[/img]

Sodmil oli lause esimesed 240k kätt upswingi.

mihkel7
28.06.09, 21:03
samgoldile niipalju, et tõsiselt soovitan mõelda natuke asja üle, enne kui shortstackeriks hakata. Ranka on väga hästi ära näidanud, et isegi kui sa saad väga heaks selles, oled ikkagi väga tuim nupuklõbistaja ja ajaga mis sa selle alla paned oleksid tõeonäoliselt normaalses pokkeris tunduvalt kaugemale jõudnud. Mina ei näe sellel asjal eriti perspektiivi.

ranka
28.06.09, 21:43
Ma ei tea, kas FR on shrortstackeritele parem, kui 6max aga hetkel Stars planeerib muudatusi VPP süsteemis, mis viib alla FR rakebacki. See omakorda mõjutab tohututl short-stackerite sissetulekut, sest suur osa papist tuleb läbi rakebacki. Peale selle annab see surmava laksu praegustele BE mängijatele ning mängude tase peaks minema tugevamaks, mis veel rohkem hakkab tapma rakeback prosid.

vennike
28.06.09, 21:48
Ma ei tea, kas FR on shrortstackeritele parem, kui 6max aga hetkel Stars planeerib muudatusi VPP süsteemis, mis viib alla FR rakebacki. See omakorda mõjutab tohututl short-stackerite sissetulekut, sest suur osa papist tuleb läbi rakebacki. Peale selle annab see surmava laksu praegustele BE mängijatele ning mängude tase peaks minema tugevamaks, mis veel rohkem hakkab tapma rakeback prosid.


kus? mis ? rohkem infot palun ?

ranka
28.06.09, 21:49
kus? mis ? rohkem infot palun ?


http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ring-game-vpps-awarding-change-520114/

vennike
28.06.09, 21:50
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ring-game-vpps-awarding-change-520114/


tnks, suutsin ise juba selle peale tulla.

see on fking sick, samal päeval kui ära muudetakse, kolin ma FTPsse.

RudiTurbo
28.06.09, 22:35
tnks, suutsin ise juba selle peale tulla.

see on fking sick, samal päeval kui ära muudetakse, kolin ma FTPsse.


Samal päeval kui see muudetakse, kolin ma 6maxi :P

krayzie
28.06.09, 23:44
olge nüüd

paar protsenti rb muutust ja nüüd jooksevad kõik tuba vahetama? muig.

ment52
28.06.09, 23:53
olge nüüd

paar protsenti rb muutust ja nüüd jooksevad kõik tuba vahetama? muig.

Minu matemaatika järgi peaks 4k$ boonuse vabastamiseks frnl100s supernovana maksma 10,2k$ asemel 14,2k$ reiki uue süsteemiga. Vahe päris märgatav iyam.

ranka
29.06.09, 05:50
olge nüüd

paar protsenti rb muutust ja nüüd jooksevad kõik tuba vahetama? muig.


Kui usaldada teiste kommentaare (s.h. ment52), siis FR rakeback% muutub väga palju ja kui arvutused on õiged, siis see võib panna FR'ile väga suure laksu.

marguzz22
29.06.09, 07:46
õige kah , fr nitid saavad rohkem vpp kuigi 6max maksab rohkem rake

Svenza
29.06.09, 11:54
Kas see limitit ka puudutab? Mina mängin oma VPP-d siiamaani limitis täis

McFoldberg
29.06.09, 14:06
õige kah , fr nitid saavad rohkem vpp kuigi 6max maksab rohkem rake



Komöödia.

2+2-s lugesin ka päris jupp aega seda teemat ning lausa naerma ajab inimeste "vaatan-kõike-enda-mätta-otsast" suhtumine. Kõik FRi mängijad ütlesid, et see on maailma lõpp ja tuleb tuba vahetada ning kõik 6maxi/HU mängijad ütlesid, et paras FR mängijatele, miks nemad peaksid rohkem saama... Kõik vaatavad asja ainult enda seisukohast lähtuvalt.

taipupole
29.06.09, 14:16
Kas see limitit ka puudutab? Mina mängin oma VPP-d siiamaani limitis täis


See tundub asjalik postitus: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ring-game-vpps-awarding-change-520114-post11542522/#post11542522

marguzz22
29.06.09, 14:54
Komöödia.

2+2-s lugesin ka päris jupp aega seda teemat ning lausa naerma ajab inimeste "vaatan-kõike-enda-mätta-otsast" suhtumine. Kõik FRi mängijad ütlesid, et see on maailma lõpp ja tuleb tuba vahetada ning kõik 6maxi/HU mängijad ütlesid, et paras FR mängijatele, miks nemad peaksid rohkem saama... Kõik vaatavad asja ainult enda seisukohast lähtuvalt.


kõike vaadatakse enda mäeotsast+

Uniquest
29.06.09, 16:02
kõike vaadatakse enda mäeotsast+

See peaks eriti kehtima pokkerimängijate kohta. ;)

vennike
29.06.09, 17:01
kõike vaadatakse enda mäeotsast+


kelle mätta otsast ma siis vaatama peaks ? muidugi vaatan, kuidas endal parem on.

BuildUp
29.06.09, 18:01
Ilmselge ju.

ESTPatrick
29.06.09, 18:07
mõtlesin praegu laia pildi peale, et mida need muutused endaga kaasa tooksid ja leian et kui praegused mängijad tuba ei vaheta tuleks see eriti 6max playeritele sitaks kasuks, kuna limit mängijad võivad ümberkolida NL mängijateks nii 6max kui FR formaati ja fish pole kunagi teadnud kust saab punkte rohkem või kust vähem, tema mängib ikka oma formaati edasi, see osa on no risk endiselt kuid kõige huvitavam osa saab olema kas regularid lahkuvad või muudavad oma mängu formaati. ja see võiks olla kasulik eriti NL mängijatele.

aga ilmselt ei muutu midagi kuna ka praeguste numbritega võib Supernova olla kasulikum kui miski 28% rakeback

ranka
29.06.09, 18:24
õige kah , fr nitid saavad rohkem vpp kuigi 6max maksab rohkem rake


Kui Stars tahab muuta midagi "õiglasemaks", siis miks võetakse ära ühtedelt ja antakse teistele? Nii või naa imevad nad miljardeid kasumeid ja andku siis rohkem VPP-sid 6maxi mängijatele!!!

Ja kui tahavad täiesti õiglust, siis andku kõigile X% rakebacki vastavalt mängija VIP levelile ja igale mängijale niipalju, kui ta reaalselt raket maksis (vist contributed meetod?). Totakas süsteem neil, praegu pigem nad lihtsalt tahavad veel rohkem raket välja imeda, et jumala eest, keegi ei saaks suuri summasid tagasi ja rohkem jääks neile.

Kas tõesti on pokker suremas, et suuremad pokkeritoad ei anna enam suuri boonuseid (point@ongame) ja PokerStars päev päevalt hakkab rohkem rakesaidiks muutuma -- ei imesta, kui 2-3 kuu pärast Starsis rakeraced toimuvad.

krayzie
29.06.09, 22:28
pokker suremas kindlasti ei ole, uusi mängijaid tuleb peale nii mis mühiseb. vähemalt pokerscout.com andmetel on vaid üksikud toad mängijanumbrites kaotamas ja sedagi vaid ca 10% aastas

pigem valmistab muret liikuvate rahasummade vähenemine - average joe ei deponeeri enam nii palju nagu vanasti ning highstakes mängude volüüm langeb.

BuildUp
30.06.09, 11:43
Kas tõesti on pokker suremas, et suuremad pokkeritoad ei anna enam suuri boonuseid (point@ongame) ja PokerStars päev päevalt hakkab rohkem rakesaidiks muutuma -- ei imesta, kui 2-3 kuu pärast Starsis rakeraced toimuvad.


Tegelt ma imestan, et seal toas pole veel sellist asja toimunud. See saaks päris võimas olema. :o ;D

privador
30.06.09, 11:57
Pokker sureb anyway. Pokkeritoad kindlustavad turupositsioonid st nad ei pea enma klientide eest võitlema. Loe boonsutest ja promodest võid ainult unistada. Või ala starsi 300k freerolli promo,mis sisulsielt irwitamine.

Majanduslangus on pannud fishidele põntsu ja neil pole enam raha ja ägisevad oma laenude käes(deposiidid väiksemad)

Know how suureneb järk järgult. Iga tüüp teab mis on hud,mis on sharkscope ja on lugenud igasugsut pokkeirkirjandust

Seega tuleviku pokker koosneb pokkeirtubadest, kus pole mingit rakebacki. Lauas on kõik regularid ja teenitakse selle pealt kui ühel regularil katus ära sõidab ja raha laiali jaotab.
See siis negatiivne stsenaarium


Ma loodan siiski,et maj tõususga suudavad uued pokkeritoad turule tulla(loe promod). Fishid tulevad rahaga jälle tagasi ja mäng saab jätkuda.

Selliseid edulugusid me ei kuule enam never, kus keegi uus durr grindis aastaga pokkerimiljonäriks vms
Lihtsalt kui pole enam vastas jõuluvanasid vaid samasugused prod, siis liikumine saab olema limiitidel väga vaevaline

ESTPatrick
30.06.09, 14:37
tuleb rohkem areneda, et regularidelt ka teenida mitte üksikutelt fishidelt

McFoldberg
30.06.09, 16:03
Pokker sureb anyway. Pokkeritoad kindlustavad turupositsioonid st nad ei pea enma klientide eest võitlema. Loe boonsutest ja promodest võid ainult unistada. Või ala starsi 300k freerolli promo,mis sisulsielt irwitamine.

Majanduslangus on pannud fishidele põntsu ja neil pole enam raha ja ägisevad oma laenude käes(deposiidid väiksemad)

Know how suureneb järk järgult. Iga tüüp teab mis on hud,mis on sharkscope ja on lugenud igasugsut pokkeirkirjandust

Seega tuleviku pokker koosneb pokkeirtubadest, kus pole mingit rakebacki. Lauas on kõik regularid ja teenitakse selle pealt kui ühel regularil katus ära sõidab ja raha laiali jaotab.
See siis negatiivne stsenaarium


Ma loodan siiski,et maj tõususga suudavad uued pokkeritoad turule tulla(loe promod). Fishid tulevad rahaga jälle tagasi ja mäng saab jätkuda.

Selliseid edulugusid me ei kuule enam never, kus keegi uus durr grindis aastaga pokkerimiljonäriks vms
Lihtsalt kui pole enam vastas jõuluvanasid vaid samasugused prod, siis liikumine saab olema limiitidel väga vaevaline





Majanduskriis ei ole kindlasti igavene nähtus... Ja pokkeritubadel on veel väga väga väga väga suur turg ees...
Pokkeri populaarsus kasvab järk-järgult ja kui majanduskriis läbi, peaks fishe hakkama kõvasti juurde tulema. Ja ma ise usun, et online pokkeril on veel väga pikk tulevik ees, kuna ees on ootamas väga palju potentsiaalset turgu. Hetkel on peamised mängijad Põhja-Ameerika + Euroopa... Mõelge aga kui palju inimesi on Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Aasias? Arenguriikide areng pole küll kiire, kuid arvan, et kaugesse tuleviku annab teatud kindlustuse küll.

vennike
30.06.09, 16:14
ma olen päris kindel, et meie silmad sierra leone pokkeriprosid ei näe :D lõunaameerika ja aasia on loogiline. kuhugi ei sure see netipokker, kuni NL100 biitimisega peaks igayks peale aastast pokkerimängimist ja õppimist hakkama saama. võibla seal ülevalpool läheb konkurents tihedamaks.

Maheaatom
30.06.09, 17:19
Ma ei arva, et fishid kaoksid või pokkerimängijate arv maailmas väheneks (pigem see suureneb...ja suureneb OLULISELT), kuid varem või hiljem hakatakse online-pokkerit (praegusel kujul) ning mängijate ligipääsu sellele piirama. Kahjuks on see lihtsalt paratamatus, sest kümneid miljardeid dollareid liigub kuskil "saartel" ning erinevate riikide ja ühenduste majandust kontrollivatele jõududele on maksuvabades piirkondades tegutsevad ettevõtted juba praegu tõsiseks pinnuks silmas. Kui aga pokkeritoad (niisamuti ka juhtivad affiliated) peavad alustama tegevust non-offshore piirkondades, suurenevad nende kulud märkimisväärselt ning sellel on tõsine negatiivne mõju mängijate hüvedele.

Seeläbi kaks head soovitust:
1) Ma ei soovita kellegil kujundada endale eluks ajaks mingit pooletoobist "pokkeripro" karjääri, jätta pokkeri nimel pooleli ülikoolid, loobuda korralikust tööst, rikkuda inimestega suhteid vms. Sest kui pokkeriga midagi peaks juhtuma, olete lihtsalt käpuli - teil pole haridust, töökogemust ega ka mitte harjumust ega viitsimist tööd teha ning latt on seatud kaugelt kõrgemale, kui on reaalsed võimalused. Vaadake, kui palju tegelevad tuntud pokkeriässad oma tegevuse kindlustamise ja riskide hajutamisega. Mitmed neist on multimiljonärid, kelle paljud ärid ei ole enam üldsegi seotud pokkeriga.
2) Tõsistel tegijatel soovitan taguda rauda niikaua, kui see kuum on. Parem tee mõni aasta tublisti tööd ja kindlusta endale tulevikuks korralik äraelamine, kui et "ela üks päeva korraga"...et oli hea kuu, kobistasin ära mõned turniirid ja nüüd võib endale mingi 100-grammise kuldketi osta ja paar nädalat kuskil Indias juua ning vaadata, et mis siis edasi saab.

McFoldberg
30.06.09, 19:19
Sama soodsates majandusalades äri loomis meetodit kasutatakse paljudes teistes valdades (laevandus üks peamiseid). Ma ei usu, et kui selle vastu sõdima hakatakse (mis äärmiselt ebatõenäoline), siis võetakse peamises sihiks Pokker.

alaska
30.06.09, 21:19
Ma olen täiesti veendunud, et inimene, kes peale pooleaastast pokkerimängimist biidib ilusasti mängu, teenib 2k$+ kuus, ei jää elus kunagi hätta, on tal need ülikoolidiplomid taskus või mitte.

Maheaatom
30.06.09, 22:54
Ma ei usu, et kui selle vastu sõdima hakatakse (mis äärmiselt ebatõenäoline), siis võetakse peamises sihiks Pokker.

Ei tea, mispärast siis UIGEA rakendus? Ma olen üsna kindel, et ka EU hakkab selle probleemiga tõsiselt tegelema, see on ainult aja küsimus. Kuigi see aeg ei pruugi tulla (ja loodame, et ei tule) järgmise paari või isegi viie aasta jooksul.

McFoldberg
30.06.09, 23:22
USAs on palju habboteid, kes leiavad, et inimesi on vaja kaitsta, sest inimesed ise ennast kaitsta ei oska. Ja ma tahaks piisavalt palju uskuda Obamasse, et ta pole cocker ja ei aja redneck poliitikat. Euroopa poliitika sarnastel teemadel on aga hoopis teistsugune.

virx747
30.06.09, 23:25
Seal ei ole midagi imestada, kui ameeriklastel on nii palju oimu, et endale miljon dollarit sebida ja selle eest matkabuss osta ja siis kiirteel panna autocruis peale ning minna taha kohvi keetma ja võileibu tegema. Selliseid ongi vaja kaitsta, et nad veel hullemaid asju ei teeks!

Maheaatom
30.06.09, 23:31
Ma olen täiesti veendunud, et inimene, kes peale pooleaastast pokkerimängimist biidib ilusasti mängu, teenib 2k$+ kuus, ei jää elus kunagi hätta, on tal need ülikoolidiplomid taskus või mitte.

Ma olen täiesti veendunud, et see sõltub eelkõige inimesest endast. Väide "kes biidib pokkerit, see biidib kõike" ei pruugi absoluutselt paika pidada. Kuigi võib. Ma tunnen piisavalt "pokkeriprosid", kes on teeninud omal ajal oluliselt rohkem kui 2K$ kuus (mis pagana summa see 2K$ kuus maailma mastaabis üldse on - USA nõudepesija palk ;D - ma saan aru, et räägid vähemalt $20K+/kuus) ning on praegu omadega üsna käpuli, kuna mängu enam ei biidi ja midagi muud teha ei oska ega viitsi. Niisamuti ma tean endisi (semi)prosid, kes teenivad praeguseks teistelt aladel summasid, milleni pole ligilähedaseltki küündinud ükski Eesti pokkerimängija ning on oma ettevõtmistes väga edukad. USA ekspresident Richard Nixon väitis kunagi, et pokkerimäng aitas teda tublisti tulevases karjääris, aga on ka vastpidiseid näiteid a'la Stu Ungar, kes ei osanudki elus mitte midagi muud teha peale kaardimängu ja suri pennituna. Ma ei teeks pokkerimängijate osas ühtegi üldistust, sest mängijaid on absoluutselt igasuguseid: alates tõsistest elumeestest kuni täiesti antisotsiaalste nohikuteni. On suurepärase ärivaistuga gamblereid ning neid, kes ei oska ise isegi pokkerituppa raha deponeerida. Jne. Minu soovitused on üldist laadi nõuanded vähese (elu)kogemusega mängumehele, mis enam kui 50% juhtudest peavad paika. Täpselt nagu minu käest on üsna suvalised tuttavad küsinud, et "kas kõik võidavad pokkeris" ja ma olen ausalt vastanud "Ei. Enamus kaotavad ning kui mängima hakkad, siis arvesta sellega, et ka sinust võib saada - ning vähemalt alguses tõenäoliselt saabki - üks neist".

privador
01.07.09, 08:12
Paraku on olukord tundmatuseni muutunud. Kui imre tuli sloohtulehes (vist oli 2005,2006 vms) välja avaldusga,et on võimalik teha 100k+ kuud, kusjuures keskmine palk oli alla 10k siis tundus see tõesti väga ok töö.
Aga praeguses olukorras on palgatase kõvasti tõusnud ja pokkeriga 100k kuus teenida stabiilselt on vägagi raskeks osutunud.Pigem teenid ehk 20k kuus Aga kas 20k on enam raha?Arvestades,et pension ei jookse, haigekassat sul pole
Pead mängima tõenäoliselt näda vahetustel(mängud fishisemad) näd keskel vaatad lakke. Tööinimesed panevad näd vahetustel pidu, aga sa pead just grindima siis jne sest hourly rate on suurim jne
Sotsiaalselt elad omas mullis jne.
Samas olen nt kõrvalt vaadanud ülikoolikaaslasi, kes töötavad suht korraliku koha peal.Ei saaks öelda ,et ma mingil määral oleks pokekrimängijana edukam neist.Mul pole nii säravat autot kui neil ja mul pole ostetud suht uut korralikku elamispinda. Ja vb neil on need laenuga, aga siiski kui nt kõrvutada neid ja mind välise vaatluse taustal siis ma tundun ikka suht rott.


Viimasle ajal olen saanud uusi tuttavaid. Ja paraku jah tuleb tunnistada et pokkermängija elukutset ei võeta tõsiselt pigem ikka nagu hasratmängurit. Jah tuntakse küll huvi jne, aga samas on selge hoiak, et ok mängid pokkerit aga millal sa tööle lähed?

Rage
01.07.09, 08:28
kui nt kõrvutada neid ja mind välise vaatluse taustal siis ma tundun ikka suht rott.
icc.. see koht ajas naerma.. aga suht tõsi tegelt... kerget raha ei ole kusagil... ja info liikumise kasvades (internet/foorumid/videod) pead asjadega rohkem vaeva nägema, et teistest ees olla ja pokkeriga teenida..

privador
01.07.09, 08:35
Mul kohati ei meeldi mõttekäik, et pead olema teistest parem.
Kui tekib ikka situastioon,kus pokkerituba mingit rakebacki ei maksa ja 9-l kohal lauas on kõik regularid,kes standardset mängu teevad siis tundub mulle ütelus õpi juurde arene jne suht irwitamisena.
Pigem võidab sellest teenuspakkuja pokkeirkliendi omanik (püramiidi kõike alumine osa) ,kes irwitades vaatab, las lollid mängivad ja panen nutsu safelt taskusse.

Rage
01.07.09, 08:42
Mul kohati ei meeldi mõttekäik, et pead olema teistest parem.
Kui tekib ikka situastioon,kus pokkerituba mingit rakebacki ei maksa ja 9-l kohal lauas on kõik regularid,kes standardset mängu teevad siis tundub mulle ütelus õpi juurde arene jne suht irwitamisena.
Pigem võidab sellest teenuspakkuja pokkeirkliendi omanik (püramiidi kõike alumine osa) ,kes irwitades vaatab, las lollid mängivad ja panen nutsu safelt taskusse.
jep.. õige.. samas.. arvestades, et pokkerikliendi omanik koorib raha ja igasugu muud teenusetasud jne.. keegi peab selle kinni maksma.. et mitte olla see kinni maksja.. pead olema teadud osadest mängijatest parem...

marguzz22
01.07.09, 08:46
Privador räägib õiget juttu "!

Svenza
01.07.09, 09:02
Njaaa, privador.
See et sina kooner oled ja siiamaani sõidad vana roostes Audi80 ga, kuigi tegelikult võiksid sõita S-klassiga on sinus endas kinni. Osta omale normaalsed teksad nende lottis kottpükste asemel, käi silmaopil ära (saad oma nohikuprillidest lahti) ja lase omale normaalne sonks lõigata. Siis hakkad ka vbl naisi saama. Ega magavale munnile **** otsa ei jookse.
Ja ma ei usu never ever et su ülikoolikaaslastel oleks miljonit arvel olnud. Nii et luftita viiesajaseid sukasäärest ja tõmba elu käima. OBV et neil on kõik 30 aastase laenu peale tõmmatud ja on panga orjad oma maise elu lõpuni. Sina saaksid seda kõike endale lubada, aga oled ihnus. Mis sa teiste säravaid autosid vaatad, osta omale üks. A sul lihtsalt miljon mädaneb niisama pangakontol. Ajad elu lõpuks 10 milli kokku, selleks et ohkega surra ja pole mitte persetki selle rahaga teinud. Ei pea NAxeri kombel kõik sekundiga sirgu lööma, aga midagi saad ju endale lubada.

marguzz22
01.07.09, 09:03
hahahahhaha puhas kuld ;D

Rage
01.07.09, 09:27
mille peale või kuidas naxer kõik sirgeks lõi?

SamGold
01.07.09, 09:47
Pead mängima tõenäoliselt näda vahetustel(mängud fishisemad) näd keskel vaatad lakke.



Ainuke asi mida ma muudaks oleks see, et nädala keskel lakke vahtimise asemel teeks ka midagi kasuliku. Näiteks õpiks/uuriks kuidas nädalavahetustel teenitud miljon teenima panna.

privador
01.07.09, 10:19
Naxer võitis 1,3 milli ja 2 kuuga suht busto vist

Rage
01.07.09, 10:21
Naxer võitis 1,3 milli ja 2 kuuga suht busto vist
ostis midagi selle eest või kihutas kõrgematesse limiitidesse donkama?

p.s. kui ma 1,3 milli võidaks kuskilt turniirilt vms.. laksust paneks kohe selle hakkama.. ehitaks maja valmis vms.. muu BRi jätaks samasse seisu ja jätkaks grindimist ja õppimist.

marguzz22
01.07.09, 10:36
kui ma võidaks 1.3 milli tuleks töölt ära, keskenduks rohkem ülikoolile ning mingi 700 000 eest ostaks korteri(see kindel investeering nagunii hinnad väga palju täna ei lange) siis kui ülikool läbi müüks korteri maha ja paneks asja teenima, looks oma büroo vms midagi.

sm112
01.07.09, 12:23
Mu unistus on valge Audi R8 :heart:

Nagu teisest teemast lugesin, siis vähemalt see aasta VPP-de jagamist full ringis ei muudeta, peale seda olen aga ilmselt juba fullstacker.

Tigrano
01.07.09, 12:43
Naxer võitis 1,3 milli ja 2 kuuga suht busto vist


Ei imesta, natuke kahju muidugi, et ei õpi vigadest.

Pahvak
01.07.09, 12:49
Mu unistus on valge Audi R8 :heart:

Nagu teisest teemast lugesin, siis vähemalt see aasta VPP-de jagamist full ringis ei muudeta, peale seda olen aga ilmselt juba fullstacker.


Kogud siis NL100 jaoks rolli? NL25 jaoks ikka rolli leiad ja nagunii sa fullstackina koha ei beadi NL100t.

Potsataja
01.07.09, 13:02
Naxer võitis 1,3 milli ja 2 kuuga suht busto vist


No sina ju peaksid ikka enamvähem teadma, kuidas asjad olid. Minu teada tegi Naxer 40/60 diili, et oleks ka õlleraha turka ajal jne. Enne teist päeva müüs ta veel umbes 10% pokernews'i foorumis (oli vist 200$ 1%), seega omale jäi tal lõpuks 30K$+. Obv. on ka see suur raha.


Priva, usu mind, need ''korraliku'' koha peal töötajad sisimas kadestavad või kadestaksid sind, kui sinu võimalusi teaksid. Korra olen selle näite kuskil välja toonud aga toon uuesti: Mina olin kliendihaldur, palk max 14k, keskmine ehk 11,5K. Tuli meile tööle noor kena tütarlaps, kes sõitis tutika tuunitud Accordiga ja kellel oli suur korter Tabasalus. Tema palk võis esialgu olla nii 10k max, alguses mõtlesin, et ju siis mees ''korraliku'' koha peal. Selgus, et mees oli autumaaler, palk obv. kõrgem, kui kliendihalduril aga siiski mitte see, mis arvasin. Edasi juhtus veel niipalju, et niipea, kui viimane CR-V välja tuli, võeti hoopis see liisingusse ja pool aastat hiljem otsustati ka korterist majja jolida. See kõik juhtus enne masu algust, ma tõesti ei tea, mis olukorras nad nüüd võivad olla. seega ''korralik'' töökoht ja elu on imo üsna suhteline mõiste. Minu jaoks oleks hetkel näiteks korralik töökoht 8K+ palgaga, vähema puhul peaks juba kulusid hakkama arvutama. Sorry aga mingi 6K brutopalgaga ma ei mõtlegi tööle minna kedagi orjama, olen pigem ROTT edasi ja üritan oma töövõimetuspensioniga peret toita ja kuskilt mingeid muid võimalusi otsida.

SamGold
01.07.09, 13:31
8k eest võiks juba igavat vastumeelset orjatööd teha?

marguzz22
01.07.09, 13:46
õppida tuleb mehed

Rage
01.07.09, 14:15
Ei imesta, natuke kahju muidugi, et ei õpi vigadest.
kuidas ta bustoks lendas?

privador
01.07.09, 14:53
Priva, usu mind, need ''korraliku'' koha peal töötajad sisimas kadestavad või kadestaksid sind, kui sinu võimalusi teaksid. Korra olen selle näite kuskil välja toonud aga toon uuesti: Mina olin kliendihaldur, palk max 14k, keskmine ehk 11,5K. Tuli meile tööle noor kena tütarlaps, kes sõitis tutika tuunitud Accordiga ja kellel oli suur korter Tabasalus. Tema palk võis esialgu olla nii 10k max, alguses mõtlesin, et ju siis mees ''korraliku'' koha peal. Selgus, et mees oli autumaaler, palk obv. kõrgem, kui kliendihalduril aga siiski mitte see, mis arvasin. Edasi juhtus veel niipalju, et niipea, kui viimane CR-V välja tuli, võeti hoopis see liisingusse ja pool aastat hiljem otsustati ka korterist majja jolida. See kõik juhtus enne masu algust, ma tõesti ei tea, mis olukorras nad nüüd võivad olla. seega ''korralik'' töökoht ja elu on imo üsna suhteline mõiste. Minu jaoks oleks hetkel näiteks korralik töökoht 8K+ palgaga, vähema puhul peaks juba kulusid hakkama arvutama. Sorry aga mingi 6K brutopalgaga ma ei mõtlegi tööle minna kedagi orjama, olen pigem ROTT edasi ja üritan oma töövõimetuspensioniga peret toita ja kuskilt mingeid muid võimalusi otsida
Täitsa nõus, et võib olla inimesi, kes kõik vabad vahendid, laenud panevad ühte kohta korralik auto+korralik korter-maja. Isegi täna lugesin ja imestasin , et abilinnapead(kelle palk ca 40k) on julgelt 3-4 millised laenud võtnud....Isegi selle palga juures tundub selline laen täielik utoopia mulle. Eriti linnavalitsuse koht ,mis sõltub poliitilistest tõmbetuultest...

Korra küsisin ühe tuttava käest, kui üks tibi sõitis lahtise mersuga, et mis assotsatsiooni see sinus tekitab?
Ta ütles, et see tekitab sellise assotsiatsiooni, et neiu on päris mitu kuupmeetrit t*** pidanud imema.


Samas ma ei saa aru nendest inimeste mõtetest, kes saavad kuskile tööle ja siis võtavad kõik maximumi laenu, et saada ikka uuem auto ja uuem korter. Nagu oleks viimne päev käes ja elatakse tänasespäevas ja suva mis 3 aasta pärast saab!

taipupole
01.07.09, 15:05
Ta ütles, et see tekitab sellise assotsiatsiooni, et neiu on päris mitu kuupmeetrit t*** pidanud imema.


http://www.youtube.com/v/wCOkEbQIjzA

Lisamaterjal: http://www.pihi.net/?mid=44476

leits
01.07.09, 15:16
Naiste elu ongi lihtne. Välimust on ja tahtmist seda hoida siis 30ni võid yhe pulga otsast teisele hypata ja hea olla :)

peokuningas
01.07.09, 15:34
Naiste elu ongi lihtne. Välimust on ja tahtmist seda hoida siis 30ni võid yhe pulga otsast teisele hypata ja hea olla :)


et naistel pole mõistusega midagi teha? natuke liiga seksistlik suhtumine ei ole?

Pahvak
01.07.09, 15:39
Teil ükskõik pole, kas sõita tööle 50k autoga või 500k autoga? Olen alati võimalusel rahast rohkem väärtustanud oma vaba aega. Ma arvan, et kui olen juba vanem inimene, siis ma kordagi ei kahetse, et oleks võinud rohkem rügada, pigem kahetsen, et miks ma rohkem oma rahast ei kulutanud reisimisele, ei lugenud, ei teinud trenni ja ei käinud sõpradega väljas.

Privadori jutt on ka väga õige. Vastik vaadata neid inimesi, kes kogu raha panevad uute asjade alla. Endal on sugulane, kes teenis headel aegadel 30k ja isegi siis polnud tal kuu lõpus söögi ja bensiiniraha.

Parafraseerides tundmatut netikangelast:
"Teeni, mis sa teenid, aga nikumehed tulevad ikka nurgast".

privador
01.07.09, 16:26
Teil ükskõik pole, kas sõita tööle 50k autoga või 500k autoga?
Kusjuures töölkäivad tuttavad ka räägivad koguaeg, et auto on tarbevahend,kulu jne et ärgu ma jumala eest ostku mingit uut peenisepikendust, aga ometi neil endil on p-se all suht säravad pillid. Et räägitakse üht, käitutakse teistmoodi

Samas peokuningas, eks on ka naisi tõesti olemas ,kes tõesti ISE on väljateeninud kabrioleti. Aga see on kindel, et naised teavad oma välimuse VÄÄRTUST ja on selle pannud juba maast madalast tööle. Nt ka ülikoolis olen näinud, kuidas blondiinile ,kes ka kogemata it eriala on läinud õppima, tehakse ära ilusti kõik tööd abivalmite patsiga poiste poolt:) Vaevalt sellist "abivalmis" tähelepanu on saanud mõni paksmagu, kellele ka it eriala huvitav tundub:)