PDA

View Full Version : Pokker, söök ja tervislik eluviis.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Provoker
15.10.11, 20:00
Minu tänane äsjavalminud õhtusöök.
Komponendid:
175

Tulemus:
176

Ei näe küll nii hea välja kui erpi toidud, kuid maitseb küll väga hästi. :p

WeThePeople
15.10.11, 20:21
Ei näe küll nii hea välja kui erpi toidud, kuid maitseb küll väga hästi. :p

näeb parem välja küll kui karikakar.

leits
15.10.11, 20:42
koorene pasta (n) :( ,, tomato sausssiga pasta rocks ass

KristjanLaas
16.10.11, 10:22
Minu tänane äsjavalminud õhtusöök.
Komponendid:
175

Tulemus:
176

Ei näe küll nii hea välja kui erpi toidud, kuid maitseb küll väga hästi. :p

Sick, et viitsid hommikul vara hakata valmistama midagi fantastilist.

Soovin ka seda skilli.

KristjanRawk
16.10.11, 10:38
See rohkem õhtusöök ju :D

ok2aa
16.10.11, 11:09
Sick, et viitsid hommikul vara hakata valmistama midagi fantastilist.

Soovin ka seda skilli.

suht lihtne - pasta keeta, kana/peekon hakkida, pannile panna ja sinna hiljem sulatatud juust ja kohvikoor juurde panna. parem pasta kui enamus söögikohtades pakutakse.

andu_andu
16.10.11, 12:20
ise panen ka kirsstomateid ja ananassitükke sisse lisaks

k2snakalle
16.10.11, 12:59
endale meeldib kui mõned päiksekuivatud tomatid ka sees.

kuco
16.10.11, 13:27
^^ Pastade tegemine on hea näide, kuidas lihtsat toitu on võimalik väga keeruliseks ajada.
Ise teen ja söön väga tihti pastat ja eriti veel kanafileega tehtud pastasid. Koorene kaste on must ja koostiosades võib leida väga palju erinevaid komponente. Päiksekuivatatud ja kirsstomatid, kapparid, seened jne.

leits
16.10.11, 13:33
dolce vita frutti di mare pasta .. selle nimel võib kyll surra .. tra leiakspoest ka nii nuts pasta katset .. no hui .. enamused on mingid hapud k2kid

hotcocacola
17.10.11, 05:14
dolce vita frutti di mare pasta .. selle nimel võib kyll surra .. tra leiakspoest ka nii nuts pasta katset .. no hui .. enamused on mingid hapud k2kid

dolce vastu ei saa tartus keegi, and thats it

rohelinekonn
19.11.11, 11:33
ärme siis siis seda teemat unusta. Eile sai pizzat tehtud

http://img195.imageshack.us/img195/2568/p1010021rl.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/195/p1010021rl.jpg/)

taipupole
19.11.11, 11:37
ärme siis siis seda teemat unusta. Eile sai pizzat tehtud

http://img195.imageshack.us/img195/2568/p1010021rl.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/195/p1010021rl.jpg/)
http://playstationeu.i.lithium.com/t5/image/serverpage/image-id/235485i16D96FB8B56A70C9/image-size/original?v=mpbl-1&px=-1

leits
19.11.11, 11:41
see ise pitsa tegemine on imho -ev .. kõik selle erineva jama ostmine l2heb kallimaks kui tellides :D + ise ei pea mässama ka veel sellega ja pesema pärast :D

rohelinekonn
19.11.11, 11:48
mm ma ei tea ma ei arvutanud palju maksma läks aga olen kindel et mitte kallimaks vastasel juhul oleks kõik pizzeriad kahjumis kui nad müüvad pizzat nii odavalt ja asjad nii kallid. Ma hiljem viitsin siis võin uurida palju läks. Ära peab mainima et tegelt sai 3 plaadi täit pizzat.
Muidugi peab mainima et mulle meeldib ise mässata. Kuskilt tellides on alati coinflip kas on tööl mõni hea tegija või mõni rott. Isetehtud on hästi tehtud.

pikk28
19.11.11, 12:42
suht nämmi näeb välja :)

virukunn
19.11.11, 12:51
suht nämmi näeb välja :)

Jup, tahaks teada mis ta pani sinna. Õhtul vb üritan ka midagi teha.

Sibul, kurk, ketchup, juust. Rohkem välja ei loe oma silmaga. Ja tegelt tahaks teada ka mis juust ja mis sink vms, sest tavaline pizzakate ja mingi odav juust ei maitse üldse hästi.

pikk28
19.11.11, 13:08
ise panen tavaliselt miskit korralikumat eesti juustu + mozarellat

rohelinekonn
19.11.11, 13:25
Eesti juustu kasutasin muidugi üldiselt mozzarellaga tehakse. Juustu panin 10 min enne kui pizza valmis sai(ahjus oli ca 30 min). Üle pizza oli punane sibul aga muidu poole peal oli tuunikala ja teise poole peal oli salaami, hakkliha ja marineeritud kurk, teise plaadi peal oli kana ja ananassiga. See mis peal on ju ei loe. Üldiselt pannakse pizza peale seda mis endale maitseb. Ketsupit ei ole kuskil kasutatud pizza põhja peale paned tomatipastat. Pizza põhi on mul õhuke ääred keerasin rulli ja äärte sees on juust pandud.

ranka
19.11.11, 15:05
mm ma ei tea ma ei arvutanud palju maksma läks aga olen kindel et mitte kallimaks vastasel juhul oleks kõik pizzeriad kahjumis kui nad müüvad pizzat nii odavalt ja asjad nii kallid. Ma hiljem viitsin siis võin uurida palju läks. Ära peab mainima et tegelt sai 3 plaadi täit pizzat.
Muidugi peab mainima et mulle meeldib ise mässata. Kuskilt tellides on alati coinflip kas on tööl mõni hea tegija või mõni rott. Isetehtud on hästi tehtud.

Üks asi kas sa teed ühe pizza või päevas sadu.

Potsataja
19.11.11, 17:00
Eks igaüks võib Kaupmehes käia ja vaadata, paju need hulgipakendid maksavad. HoReCa erilist allahindlust ei saa, neile on tähtis tarnekindlus ja kvaliteet. Poes suht pohhui, kui üks kindel juust, sink vms. tulemata jääb, neil on kohe katastroof.

leits
19.11.11, 17:48
keegi kaupmehes ostmas ka k2ind on? mul tyht salasa kasrtet vaja mida sela müüakse .. a sober r22kis et mingi kuradi kliendikaardiga saab aint osta ja see kliendikaart on mingitel baaridel etc kes ostavad rohkem

mikk2468
19.11.11, 17:52
keegi kaupmehes ostmas ka k2ind on? mul tyht salasa kasrtet vaja mida sela müüakse .. a sober r22kis et mingi kuradi kliendikaardiga saab aint osta ja see kliendikaart on mingitel baaridel etc kes ostavad rohkem

olen kunagi käinud sõbraga kaasas seal, kliendikaardiga saab ainult. vaata kaupmees.ee

virukunn
19.11.11, 17:56
keegi kaupmehes ostmas ka k2ind on? mul tyht salasa kasrtet vaja mida sela müüakse .. a sober r22kis et mingi kuradi kliendikaardiga saab aint osta ja see kliendikaart on mingitel baaridel etc kes ostavad rohkem

Suvel käisin ise ka. Sõber võttis emalt kaardi ja kõik saime 1 kaardiga ostetud. No idea kes/kust seda kaarti saab.

inward
19.11.11, 18:06
Kodulehel kirjas ju, kuidas kaarti saada. Juriidilistel isikutel on võimalus ainult kaarti taodelda.

e: Ma saaks teha selle kaardi isegi. Polegi väga süvenenud pakutavasse kaupadesse ja hindadesse ? On mõtet ?

virukunn
19.11.11, 18:15
Kodulehel kirjas ju, kuidas kaarti saada. Juriidilistel isikutel on võimalus ainult kaarti taodelda.

e: Ma saaks teha selle kaardi isegi. Polegi väga süvenenud pakutavasse kaupadesse ja hindadesse ? On mõtet ?

Suvel oli seal õlle küll päris kallis. Midagi erakordselt odavalt kindlalt ei olnud (muud kaubad)

ranka
20.11.11, 13:21
Pärnus kaupmehe laos ma käisin teinekord igasugu manti ostmas (ostsin sügavkülma pelmeene, pihve, kalapulki ja muud träni täis; paar kasti mahla, siidrit jne) ning mitte keegi ei küsinud kaarti ja sain aru, et selle kaardiga saad miskit ekstra soodustust. Samamoodi kui PokkeriProde Turniiriliiga oli siis olid auhindadeks kast jooki omal valikul. Ostsin ka ka kasti siidrit, õlut ja kaks kasti limonaadi ning mitte ühtegi kaarti ei küsitud. Ja onu ja tädi käisid samamoodi kaupmehes omale asju ostmas.

Kaldun arvama, et see on miski hirmutamise jutt, et keegi seal ei käiks hommikuti saia ja piima ostmas vaid pigem ostetakse asju hulgi. Mine käi ära ja jaga meile infot, et kas saad ilma kaardita osta või mitte.

Aga see oli 2-3 aastat tagasi.

rohelinekonn
20.11.11, 13:40
see ise pitsa tegemine on imho -ev .. kõik selle erineva jama ostmine l2heb kallimaks kui tellides :D + ise ei pea mässama ka veel sellega ja pesema pärast :D

Nii ahv. 3 plaadi pizza tegemiseks kulus 11,29€. üks plaat on 1,5x suurem kui dolce vita pizza lisaks katet on kõvasti rohkem peal.
Keskmine pizza hind Dolce Vitas on 7,5€. Nii et think again tim kas ikka läheb kallimaks

bluelite
20.11.11, 13:59
Pärnus kaupmehe laos ma käisin teinekord igasugu manti ostmas (ostsin sügavkülma pelmeene, pihve, kalapulki ja muud träni täis; paar kasti mahla, siidrit jne) ning mitte keegi ei küsinud kaarti ja sain aru, et selle kaardiga saad miskit ekstra soodustust. Samamoodi kui PokkeriProde Turniiriliiga oli siis olid auhindadeks kast jooki omal valikul. Ostsin ka ka kasti siidrit, õlut ja kaks kasti limonaadi ning mitte ühtegi kaarti ei küsitud. Ja onu ja tädi käisid samamoodi kaupmehes omale asju ostmas.

Kaldun arvama, et see on miski hirmutamise jutt, et keegi seal ei käiks hommikuti saia ja piima ostmas vaid pigem ostetakse asju hulgi. Mine käi ära ja jaga meile infot, et kas saad ilma kaardita osta või mitte.


Aga see oli 2-3 aastat tagasi.


Pärnus saabki ilma kaardita, mujal ei tohiks saada. Miks see nii on, et tea.

ranka
20.11.11, 14:48
Pärnus saabki ilma kaardita, mujal ei tohiks saada. Miks see nii on, et tea.

Tartus ju nähtud neid vanamutte, kes suhkrujärgi jooksevad ja siis hotcocacola (siseinfo, et see nii oli) karjub üle rahva: "murrame uksed maha!!". Ju Tartu kaupmees kardab hullunud vanainimesi ja tegid rangemad piirangud peale.

rohelinekonn
20.11.11, 14:53
mingi suhkru teema on jah nägin kah kuidas üks tassis kuradi suurtes kogustes suhkurt mu majakõrval olevast maximast välja

KristjanLaas
20.11.11, 15:43
Nii ahv. 3 plaadi pizza tegemiseks kulus 11,29€. üks plaat on 1,5x suurem kui dolce vita pizza lisaks katet on kõvasti rohkem peal.
Keskmine pizza hind Dolce Vitas on 7,5€. Nii et think again tim kas ikka läheb kallimaks

long runis on odavam, aga avaliselt tehakse siiski 1 pizza ja koostisosad lähevad u. sama kalliks kui 3 pizza tegemisel.
result oriented kokk on leits lihtsalt.

rohelinekonn
20.11.11, 15:52
Miks tehakse tavaliselt 1 pizza? Standart ahjus on 2 plaati seega eeldan et ikka 2 tk tehakse kui juba tegemiseks läks. Ja muud juttu ma ei taba kuidagi moodi ära kust küljest sa mõtled ostes samakoguse valmis pizzasi läheks 33€

leits
20.11.11, 15:53
3 pizzaga sa toidad terve maja ära ja pizza kylmalt suckib assi obv

ranka
20.11.11, 16:03
Miks tehakse tavaliselt 1 pizza? Standart ahjus on 2 plaati seega eeldan et ikka 2 tk tehakse kui juba tegemiseks läks. Ja muud juttu ma ei taba kuidagi moodi ära kust küljest sa mõtled ostes samakoguse valmis pizzasi läheks 33€

Saan aru kui tuleb pumper külla siis teed rohkem kui ühe pizza aga muidu kahele-kolmele inimesele ühest suurest pizzast on küll ja veel.

bluelite
20.11.11, 16:17
Tartus ju nähtud neid vanamutte, kes suhkrujärgi jooksevad ja siis hotcocacola (siseinfo, et see nii oli) karjub üle rahva: "murrame uksed maha!!". Ju Tartu kaupmees kardab hullunud vanainimesi ja tegid rangemad piirangud peale.

Pärnu Kaupmehe koha pealt olen kuulnud jutte, et ilma kaardita saab osta ehk sellepärast, et muidu ei käiks seal piisavalt rahavast.

ok2aa
20.11.11, 20:19
verivorst

Tigrano
20.11.11, 20:21
Pärnu Kaupmehe koha pealt olen kuulnud jutte, et ilma kaardita saab osta ehk sellepärast, et muidu ei käiks seal piisavalt rahavast.

Jah, nii see on, ise ka seal käinud kui suuremaid koguseid ostnud korraga. Seal lahedad juustud müüa, mida mujal ei olegi näinud.

ranka
20.11.11, 20:28
Tegelt jube mugav oli suur kogus korraga ära osta. Ei pidanud enam igapäev poes käima, järjekordades passima ja siis suurte kottidega koju tulema. Eriti pain in the ass on jookide tassimine (mahlad, veed jne) ja pm. pool kotti koheselt täis.

Godspeed_EJ
20.11.11, 20:31
Chateaubriand, ürdikartulid, brokkoli chilliga, punase veini kaste.

http://www.upload.ee/image/1823929/IMG_0933.JPG

harryahven
20.11.11, 21:13
sickfuck, ilus, tahaks

hotcocacola
21.11.11, 03:39
fkkkk +111111111

Jäämees
25.11.11, 15:05
Selveri kõrvitsaseemne sepik + Corona = the uber nuts.

Plaan, siis ka veel enne grindi üks mõnus kanapasta teha

Priidix
25.11.11, 15:18
brag;tegid just lasanjet:redface:

beat: pool kukkus maha:frown:

Jäämees
25.11.11, 15:37
^

SERIOUS bad beat :(

harryahven
25.11.11, 15:54
lol

g00000se
26.11.11, 23:11
Tegin juustufondüüd. Ainuke jama oli, et juust oli 10 kuud vana...
(Kingi jõuludeks fondüü värgendus ja juust, ei tulnud selle peale, et juust on vana lol)

Jäämees
28.11.11, 12:05
Life tilt peal praegu hakkasin endale hommikuks, siis ühte mõnusat Maroko omletti tegema ja loomulikult kohe kui munad sisse läksid obv üks oli pahaks läinud.

Käigu ***** kuradi tallegi jm. kurat võtaks kuupäevani nädal aega ja ikka mingid roiskunud munad karbis.

Süüa ka muud pole teha.. Söögitegemis rõõm hävitatud lähen söön burksi ****

kjmrc
28.11.11, 13:20
Tegin juustufondüüd. Ainuke jama oli, et juust oli 10 kuud vana...
(Kingi jõuludeks fondüü värgendus ja juust, ei tulnud selle peale, et juust on vana lol)

haha :D

taipupole
28.11.11, 17:33
Süüa ka muud pole teha.. Söögitegemis rõõm hävitatud lähen söön burksi ****

Soovitan tõesti võtta vähemalt nädalane paus ja natuke söögi tegemist vältida, sest praegu ei suuda sa tõenäoliselt teha parimat ja enda jaoks mõnusat toitu (tuntud ka kui A-toit).

fyte
28.11.11, 17:48
Soovitan tõesti võtta vähemalt nädalane paus ja natuke söögi tegemist vältida, sest praegu ei suuda sa tõenäoliselt teha parimat ja enda jaoks mõnusat toitu (tuntud ka kui A-toit).
:'D

--

Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.

Pahvak
28.11.11, 18:29
:'D

--

Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.

Üks sõbranna toitub nii. Tal oli kunagi ülekaaluga probleeme, aga praegu on tiptop. Ta muidugi muutis muid asju ka toitumise juures. Vähem rämpsu ja kiireid süsivesikuid jne.

Pmst on üks põhjus ka selles, et tihedamini süües on veresuhkru tase ühtlasem ja seega on näljatunnet vähem.

Spewmonkey
28.11.11, 18:57
:'D

--

Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.

Ma reeglina üritan süüa. Kaalu on oluliselt kergem alandada/hoida, sest kui toitumiste vahele jääb juba 4-5h, siis hakkan kugistama ja ahnitsema suurest näljast. Tais tiba keerulisem, sest vahepaladeks ei saa kohupiima/kodujuustu süüa ja ma ei viitsi lihtsalt nii mitu korda päevas toitu valmistada.

camu
28.11.11, 19:26
Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.
Ma üritan ka vähemalt 4 korda päevas süüa, kuid pigem tuleb 3 normaalset toitu ja üks-kaks vahepala (juur-puuvili)
Üldiselt kaalu jälgides soovitatakse jah 5-7 korda päevas süüa, aga see ka selline, et ühed soovitavad, teised mitte. Üldiselt on ikka nii, et kaalu langetades peaks kulutama rohkem energiat kui tarbima. Kaalu tõstmiseks on see 5-7 korda söömine veidi loogilisem.

Spewmonkey
28.11.11, 20:05
Ma üritan ka vähemalt 4 korda päevas süüa, kuid pigem tuleb 3 normaalset toitu ja üks-kaks vahepala (juur-puuvili)
Üldiselt kaalu jälgides soovitatakse jah 5-7 korda päevas süüa, aga see ka selline, et ühed soovitavad, teised mitte. Üldiselt on ikka nii, et kaalu langetades peaks kulutama rohkem energiat kui tarbima. Kaalu tõstmiseks on see 5-7 korda söömine veidi loogilisem.

Kaalu tõstes pole vaja, et ainevahetus kiiremini töötaks, seega 3-4 on piisav.

camu
28.11.11, 20:10
Point selles ka, et kui trenni teha ja kaalu tõsta, siis ei jõua 3-4 korraga kõike sisse ajada endale, mida vaja oleks.

fyte
28.11.11, 20:29
Vabalt jõuab. Lihtsalt korra-paar päevas söögikordade vahele mingi müslibatoon vmt ära süüa, kui ollakse trennilainel..

Godspeed_EJ
28.11.11, 20:42
Üks sõbranna toitub nii. Tal oli kunagi ülekaaluga probleeme, aga praegu on tiptop. Ta muidugi muutis muid asju ka toitumise juures. Vähem rämpsu ja kiireid süsivesikuid jne.

Pmst on üks põhjus ka selles, et tihedamini süües on veresuhkru tase ühtlasem ja seega on näljatunnet vähem.

See väide on tänaseks suudetud juba ümber lükata.
http://www.e-spenjournal.org/article/S1751-4991%2810%2900054-5/abstract

Süüa võid 3x päevas 6x päevas, kuidas endale mugavam on - oluline on see, mida sa sööd ja kui palju sa sööd. 5-6x päevas süüa on tavakodanikule, kes tööl käib suhteliselt keeruline dieet. 3x saab ka hästi hakkama.

qbj0hn
28.11.11, 20:46
Ma pole eluaeg hommikuti midagi näiteks söönud. Ainult kohvi tavaliselt või maksimum 1 kohuke või midagi taolist.

Oliverk
28.11.11, 20:57
Kui sõjavägi välja jätta sõin viimati hommikuti esimeses klassis :D Kuigi nüüd tööle jõudes siis kell 9-10 tahaks juba, aga pole mõtet kuna kohe lõuna tulemas.

camu
28.11.11, 21:15
Vabalt jõuab. Lihtsalt korra-paar päevas söögikordade vahele mingi müslibatoon vmt ära süüa, kui ollakse trennilainel..
Seda kutsutakse ka vahepalaks, mis põhimõtteliselt liigitatakse ka toidukorra alla.

Edit: Hommikusöögi tähtsusest pole mõtet siin ilmselt rääkima hakata. Paljud ei söö.
Ise üritan igal hommikul paar muna hinge alla pista siiski. Või kui õigel ajal ärgata ei viitsi siis mingi müslibatoon või paar õuna/banaani.

noname
29.11.11, 00:00
Ma pole eluaeg hommikuti midagi näiteks söönud. Ainult kohvi tavaliselt või maksimum 1 kohuke või midagi taolist.

Paar aastat tagasi ka üldiselt hommikuti ei söönud ja jõin ainult kohvi+suits.suht kiirelt hakkas tänu sellele pidevad mao valud.
Nüüd söön iga hommik enne kohvi ja suitsu.

Jäämees
29.11.11, 00:56
Soovitan tõesti võtta vähemalt nädalane paus ja natuke söögi tegemist vältida, sest praegu ei suuda sa tõenäoliselt teha parimat ja enda jaoks mõnusat toitu (tuntud ka kui A-toit).

Pean meeles. Tänud hea nõuande eest!

Hommikusöögist: Ise söön hommikust iga päev.. Kohvi jm. ei joo pole kunagi mõjunud minu jaoks.

Pahvak
29.11.11, 12:22
See väide on tänaseks suudetud juba ümber lükata.
http://www.e-spenjournal.org/article/S1751-4991%2810%2900054-5/abstract

Süüa võid 3x päevas 6x päevas, kuidas endale mugavam on - oluline on see, mida sa sööd ja kui palju sa sööd. 5-6x päevas süüa on tavakodanikule, kes tööl käib suhteliselt keeruline dieet. 3x saab ka hästi hakkama.

Tänks lingi eest. Päris huvitav, sest intuitiivselt tundub jube loogiline, et rohkem süsikaid tähendab kiiremat kõikumist, aga no intuitsioon on ennegi eksinud...

alaska
29.11.11, 12:55
Eile sattusin vaatama dr OZi ja seal räägiti päri huvitavat teooriat. Asi siis selles, et kui standardina sööd midagi, kõhunääre annab edasi teate hormoonile, mis omakorda rasvarakule, et suurene nüüd natuke, siis nüüd on toidud täis aineid mis selle liini sassi löövad ja otse rasvarakkudega suhtlevad.Et sööd midagi sisse ja hakkad rasva koguma.
Näiteks toidetakse forelle toiduvärvidega, et liha ikka ilus punane oleks ja nuumatakse maisiga, et suuremad oleks. Niiet seda kala süües ei saa aju enam signaali, nagu aastatuhandete jooksul välja kujunenud on, vaid täiesti uue signaali.
lisaks muidugi tarbitakse suhkrut 6 korda rohkem, kui 100 aastat tagasi jne.

Ise mäletan ühte naljakat juhtumit. Ostsin koju mingi sooduspakkumise raames selle jäätisepotsiku, selline piklik, äkki mingi 5kg ringis. Ilgelt odav oli. Taimerasvaga tehtud. Sõime seda siis paar õhtut naisega teleka kõrvale, olime mõlemad suht saledad ja see mis siis juhtus oli ikka täiesti uskumatu. Konkreetne päästerõngas tekkis ümber kõhu mõlemal. Visuaalselt hästi märgatavate piirjoontega suur rasvavolt, ühe päevaga. Õnneks kadus ära u 2 nädalaga, aga päris ehmatav kogemus oli. Ju seal mingi saast sees oli, mis vale signaali andis, kunagi varem ega hiljem sellist kogemust pole olnud. Mäletan, et see film, kus vend ainult macdonaldsis söömas käis, seal seisis kah kuti kaal algul paigal ja siis viskas järsku nädalaga +10kg.
Niiet võime siis 4-6 korda päevas süüa, et oma insuliinitaset paigas hoida ja siis ostame mingisuguse valmistoidu, mis on ameerikast pärit maisi-traktoriõliga valmistatud ja kogu sisemine kood on sassis.

Jäämees
29.11.11, 13:23
Rikkusin mindset food coachi nõuandeid (sorry TP!) ja praadisin verikäkki...

Hapukoor + verikäkk järjekordselt nuts.

kivisaba
05.12.11, 19:47
Tegin täna chillit riisiga. Kütsin 2 kauna sisse mõtlesin et poh pärast saab juurde ka panna. Ei olnud juurde vaja, vähemaks tahaks võtta :(

harryahven
05.12.11, 19:56
endale meeldib väga chilli, aga mitte et ulme tervaks teen kõik toidud, üle ühe kauna pole veel ühtegi toitu pannud, tavaliselt pool kuni üks kaun on täiesti ok

kivisaba
05.12.11, 20:15
endale meeldib väga chilli, aga mitte et ulme tervaks teen kõik toidud, üle ühe kauna pole veel ühtegi toitu pannud, tavaliselt pool kuni üks kaun on täiesti ok

mitu portsionit teed korraga?

harryahven
05.12.11, 20:34
ee, no suppi ikka poti täie, mingi 6 kaussi äkki ja muidu toite ka nii 4jale äkki

sa panid ühe portsu sisse 2 kauna?! :D

kivisaba
05.12.11, 21:02
ca 7-10 ikka

ranka
06.12.11, 03:26
Tegin täna chillit riisiga. Kütsin 2 kauna sisse mõtlesin et poh pärast saab juurde ka panna. Ei olnud juurde vaja, vähemaks tahaks võtta :(

Chilli nuts ju. Ise olen suur Texase/Mehhiko toidu austaja. Jalapenosid võin süüa kui kõrsikuid :) Mitte küll nii kiirelt aga see vürtsikas tunne on lihtsalt mõnus, eriti kui külm õlle kõrval.

inward
06.12.11, 13:39
Chilli nuts ju. Ise olen suur Texase/Mehhiko toidu austaja. Jalapenosid võin süüa kui kõrsikuid :) Mitte küll nii kiirelt aga see vürtsikas tunne on lihtsalt mõnus, eriti kui külm õlle kõrval.

Sinuga ühel meelel. Paneeritud jalopenod kuskil baaris õlle kõrvale eriti nuts. Ainus miinus on see, mis WC-s järgmisel päeval toimuma hakkab :(

e: :D :D

ranka
06.12.11, 13:43
Sinuga ühel meelel. Paneeritud jalopenod kuskil baaris õlle kõrvale eriti nuts. Ainus miinus on see, mis WC-s järgmisel päeval toimuma hakkab :(

Olen seda juttu ennemgi kuulnud aga minul seda muret ei ole :confused: Aga lõpetame selle jutu. Söögiteema esiteks ja teiseks jube palju pepupoiste haikusid viimase 48h jooksul

miksnii
06.12.11, 16:20
Korralik ommikusöök, Ahjus küpsetatud juustu baguet juustu ja tomatiga ning peekon, praemuna ja meeldivas koguses majonesi, kõrvale õlle. Ma veel imestan miks kõht ette tekib.

leits
22.12.11, 22:17
Corona + laim; röstsai + migni epic kalamari (tra maksis mingit hingehinda); metsseasült felx chillikastmega (epic koolsus)

nikitheone
23.12.11, 07:41
mis te hommikuks sööte?

mikk2468
23.12.11, 08:47
võileib+kohvi või müsli jogurtiga+võileib+kohvi

vilkar
23.12.11, 10:48
mis te hommikuks sööte?

R-kioski kabanoss :D lol vahest on ette tulnud.

Üldiselt võikusid ja vahest suppi või õhtust üle jäänud toitu soojaks teinud pannil ( kartulid, vms)

alaska
23.12.11, 11:09
bacon &eggs.

leits
23.12.11, 12:40
metro leib =)

muruntau
23.12.11, 16:25
mis te hommikuks sööte?

Praegu just mõtlesin, et ma hommikuti olen köögis ja teen võileibu. Kas see teeb minust naise?

http://lh3.ggpht.com/_Jp3CKb0Tf9c/TCAw0t4IGgI/AAAAAAAAI0U/g-s1bIfWV8I/rage.jpg

inward
23.12.11, 16:25
Sööme putru ka vahel ikka :)

nikitheone
23.12.11, 20:05
Sööme putru ka vahel ikka :)
ma söön E-R iga päev putru, mõtsin, et kas olen ainuke :P

MTTSNG
23.12.11, 21:23
Ärkan usually miski 15-20 vahel, oleneb pikale tööpäev venib. Ja ärgates on kõht nii tühi tavaliselt, et teen endale kohe korraliku prae. Öösiti ehk siis kui minujaoks on alles lõuna või varaõhtu näksin suht lambiasju või panen pizza sooja vms.
Igastahes hommikusöök on mul korralik ja suur :D

Pahvak
24.12.11, 13:04
ma söön E-R iga päev putru, mõtsin, et kas olen ainuke :P

Sööks ka iga päev, aga ise ei viitsi teha.

bluelite
24.12.11, 13:05
Ma söö pm iga hommik kaerahelbe putru. Tervislik ja toitev.

K2snakas
24.12.11, 13:12
Ma söö pm iga hommik kaerahelbe putru. Tervislik ja toitev.

http://4.bp.blogspot.com/_x8A7Iz4rjIo/TFv4lCeCrBI/AAAAAAAAAD8/qBwJu8f0j9M/s1600/vomit.jpg

donkament
24.12.11, 13:16
mul pole kunagi hommikuti isu, nii et kui ärkan u 8.00, siis esimene söögikord on umbes ühe paiku. Vahel kui külmikust jogurtit leian, siis see ainuke asi, mis unise peaga alla läheb. NV-del kui 12.00 ärkan, siis söön ikka korralikult hommikust.

MTTSNG
24.12.11, 13:29
mul pole kunagi hommikuti isu, nii et kui ärkan u 8.00, siis esimene söögikord on umbes ühe paiku. Vahel kui külmikust jogurtit leian, siis see ainuke asi, mis unise peaga alla läheb. NV-del kui 12.00 ärkan, siis söön ikka korralikult hommikust.

Kui pokkeriga ei tegelenud ja veel koolis käisin, oli sama laks. 7-8 ärgates ehk 1-2 võileiba või mingi jogurt, kohuke vms. Mitte enamat. Ca 3h peale ülesärkamist tuli söögiisu.

bluelite
24.12.11, 13:31
http://4.bp.blogspot.com/_x8A7Iz4rjIo/TFv4lCeCrBI/AAAAAAAAAD8/qBwJu8f0j9M/s1600/vomit.jpg

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2007/10/16-22/pumpkin-vomit-jack-lantern-halloween-puke.jpg

nikitheone
24.12.11, 14:47
Sööks ka iga päev, aga ise ei viitsi teha.
meh? 3 min ja valmis ju. samal ajal jõuab kusel käia ja hambaid pesta

Pahvak
24.12.11, 15:54
meh? 3 min ja valmis ju. samal ajal jõuab kusel käia ja hambaid pesta

Piimaga teha, siis peab kogu aeg segama, et põhja ei kõrbeks ja pärast potti pesema (tean, et olen laisk). Tegelikult mõnipäev teen. Palju parem kui võileiba süüa imo. :redface:

alaska
24.12.11, 16:43
Võib osta ju neid 0 minuti omasid, piim keema ja puru sisse, korra segada ja valmis.
Siis muidugi 4 keedetud muna hulka, tomateid, kurke, kodujuustu ja natuke mett kah, et kõhu täis saaks ikka.

wanapagan
24.12.11, 17:08
Võib osta ju neid 0 minuti omasid, piim keema ja puru sisse, korra segada ja valmis.
Siis muidugi 4 keedetud muna hulka, tomateid, kurke, kodujuustu ja natuke mett kah, et kõhu täis saaks ikka.

Tuletab meelde pärast jõusaali söömisi :D

ranka
24.12.11, 18:25
Piimaga teha, siis peab kogu aeg segama, et põhja ei kõrbeks ja pärast potti pesema (tean, et olen laisk). Tegelikult mõnipäev teen. Palju parem kui võileiba süüa imo. :redface:

Põhja kõrbemine väiksem probleem. Kui piim keema läheb siis see tuleb sekundiga üle poti.

widescreen
24.12.11, 20:42
cmooon mehed!!! Esiteks: EI pea piima keema laskma (ei tohigi). Teiseks: Põhja kõrbemise jaoks on üks nipp veega. Poti põhja tuleb vett panna ja sinna alles piima ja ennem ei tohi segada kui piim enamvähem kuum on juba. Sinna viskad suht kohe helbed sisse ja kogu muusika :) Ise teen koguaeg nii ja ei ole mingit põhja kõrbemist.

k2snakalle
24.12.11, 20:56
cmooon mehed!!! Esiteks: EI pea piima keema laskma (ei tohigi). Teiseks: Põhja kõrbemise jaoks on üks nipp veega. Poti põhja tuleb vett panna ja sinna alles piima ja ennem ei tohi segada kui piim enamvähem kuum on juba. Sinna viskad suht kohe helbed sisse ja kogu muusika :) Ise teen koguaeg nii ja ei ole mingit põhja kõrbemist.

ärge mannaputru küll nii tehke, et "helbed" sisse ja kogu muusika.. siis hakkab õige segamine alles pihta

Vandalar
24.12.11, 21:14
Ma teen mannaputru nii, et panen manna kuuma vette, segan, kui manna on enamvähem valmis, siis klopitud muna sinna sisse ja siis söön ära selle. Kõik.

adam_q
24.12.11, 21:24
Ma teen mannaputru nii, et panen manna kuuma vette, segan, kui manna on enamvähem valmis, siis klopitud muna sinna sisse ja siis söön ära selle. Kõik.

röök hea jutt jõulude ajal :D

Spewmonkey
25.12.11, 07:22
cmooon mehed!!! Esiteks: EI pea piima keema laskma (ei tohigi). Teiseks: Põhja kõrbemise jaoks on üks nipp veega. Poti põhja tuleb vett panna ja sinna alles piima ja ennem ei tohi segada kui piim enamvähem kuum on juba. Sinna viskad suht kohe helbed sisse ja kogu muusika :) Ise teen koguaeg nii ja ei ole mingit põhja kõrbemist.

Amatöör.

nikitheone
25.12.11, 11:24
ma teen neid kiirputre ja lisan pähkleid, mandleid ja rosinaid ja peale moosi. ca 3 min võtab hommikul aega ja kõht püsib täis ka

leits
25.12.11, 14:05
omlett ftw .. need pudrud on funkyd .. see 4 vilja variant tekitab gag efekti rsk :/

keedumuna ja vürtsikilu võikud ka ftw .. :D

k2snakalle
25.12.11, 14:39
Mul hommikul kõht tühi, aga krt 1võileiva suudan süüa, siis peale seda juba gag effekt :S
Ja siis 2h pärast tahan uuesti süüa ja korralikult. Olen proovinud hommikuti rohkem süüa... mõni üksik hommik suudan, aga muidu mitte.

Pudgehook
31.12.11, 18:41
http://img861.imageshack.us/img861/452/p1010116x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/861/p1010116x.jpg/)


2011 viimane söömine siis

pildil on lammas,siga ja kalkun

Provoker
31.12.11, 18:50
http://img861.imageshack.us/img861/452/p1010116x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/861/p1010116x.jpg/)


2011 viimane söömine siis

pildil on lammas,siga ja kalkun

Tubli (y)

k2snakalle
01.01.12, 13:05
lambaliha... jubedamat liha pole siiani maitsnud:D

Tarmonator
01.01.12, 19:19
sitalt tehtud prolly

inward
01.01.12, 19:23
Taldrik võiks suurem olla :), jube tüütu on väikse taldriku pealt süüa. Suurtele on hea kogu kraam peale kühveldada.

Pahvak
01.01.12, 20:25
Toit on aus, aga kartuli-tomati ja liha suhe on suht lol. Kolmandik tomatit? :)

inward
01.01.12, 22:04
http://www.upload.ee/image/1941506/kalamari.png
Keele viib alla. Sööks lolliks ennast, kui see nii kirves poleks.

adam_q
01.01.12, 22:23
http://img861.imageshack.us/img861/452/p1010116x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/861/p1010116x.jpg/)


2011 viimane söömine siis

pildil on lammas,siga ja kalkun

nagu koduporni vaataks :eek:

timz0333
01.01.12, 22:30
Mees, sa vajad suuremat taldriku!

k2snakalle
02.01.12, 00:00
sitalt tehtud prolly

nop.. käisin mingis vanalinna restoranis seda söömas..maksis hingehinda :D
No mu nägu oli päris hea olnud kui sõin seda...ja siis sõber arvas ise ka, et sitalt tehtud, maitses ja ütles, et väga hea :D

con
02.01.12, 00:07
maitsemeel on erinevalt arenenud. endal juba lõhn paneb kõhus keerlema.

ise hakkasin kiivit sööma grindimise vahepausidel. Säilib toas päevi, kui mitte nädalaid. Palju head sees ja värske asja söömine tõstab hapnikutaset veres. avastasin, et supilusikaga lihtsam süüa(pooleks lõigates)

Ja kui võimalik siis proovige ära selline vili nagu hurmaa. müügil suuremates poodides, suht odav ja väga huvitav asi.

Supsti
02.01.12, 00:52
Ja kui võimalik siis proovige ära selline vili nagu hurmaa. müügil suuremates poodides, suht odav ja väga huvitav asi.

Imo ei aitand see asi ikka mitte kuskile. Sööks nagu imalmagusat kartulit

adam_q
02.01.12, 16:54
nüüd otseselt söömise ja pokkeri seoste juurde ka:

kas enne sessi virutate kõhu täis, või olete tühja kõhuga või poolepeal närite midagi? Eriti just turnamehed, kes 5-10h järjest toksivad. minul tuleb aggrolangus täielik ning mõningane huvipuudus ja uni, kui enne <1h enne süüa :)

MTTSNG
11.01.12, 01:29
nüüd otseselt söömise ja pokkeri seoste juurde ka:

kas enne sessi virutate kõhu täis, või olete tühja kõhuga või poolepeal närite midagi? Eriti just turnamehed, kes 5-10h järjest toksivad. minul tuleb aggrolangus täielik ning mõningane huvipuudus ja uni, kui enne <1h enne süüa :)

Enne mängima asumist korralik dinner, kuna tööpäevad on vähemalt 10h pikad üldiselt, siis peab vahepeal midagi sööma.
Mingit võileiba turna ajal sisse endale ei aja, kui kõht läheb tühjaks tuleb oodata 5 minutist pausi ja normaalne toit soojaks lasta.

kivisaba
11.01.12, 05:25
tühja kõhuga peale ja pärast vaatab mis saab on minu plaan tavaliselt

rohelinekonn
11.01.12, 06:11
tühja kõhuga peale ja pärast vaatab mis saab on minu plaan tavaliselt

+1 täiskõhuga enam ei viitsi siis tahaks niisama chillida

hotcocacola
11.01.12, 06:35
Keegi Tartu Meatmarketis on käinud (Pange vastas/Moka kõrval).

kjmrc
11.01.12, 07:18
Keegi Tartu Meatmarketis on käinud (Pange vastas/Moka kõrval).

Sooviks ka infot selle koha kohta.. On hind väärt ikka praadi ja vastupidi? :D Ning mis hinnad on enamvähem? Internetis obv koduleht ehitamisel ja fbs muud pole kui päevaprae asju.. Tuleb vist ise ka ikkagi ära käia, kui just alla igasugu arvestuse pole see koht :D

hotcocacola
11.01.12, 09:06
ma ise käisin 2x.
Esimene kord New York steik (18€) mediumina oli fucking täiesti toores veel. Iseenesest oli lihakäntsakas väga suur (pole nii suurt söönud/saanud varem), kuid ca 50% sellest polnud absoluutselt söödav.

Teine kord võtsin sama. Siis mainisin, et eelmine kord oli toores, laske seekord natuke rohkem ahjus küpseda. Toodi suht perfectne, mahlane ja kuum steik koos friikatega (Y).

Asukoht= (Y)
Tagumises ruumis on nats kitsad lauad ja toolid, aga pole hullu. Obv Dolce Vita vastu ei saa, aga tõenäoliselt läheb paremuselt 2. kohale Tartus :D


edit: tuli meelde, et tegin sellest isegi ühe pildi. Kahjuks kvaliteet annab soovida. Aga see annab ülevaate prae suurusest:

http://www.upload.ee/image/1973433/DSC_0370.jpg

Pahvak
11.01.12, 09:43
Sorry, aga see näeb välja nagu õllesummeri toit, mis on papptaldrikul.

kjmrc
11.01.12, 11:37
Visuaalne välimus jah pole kõige ilusam.. Friikate peale loobitud lihakäntsakas, kulbiga kastet ja tomat kõrval :D
Vbla lihtsalt see konkreetne steik on selline? A kui hästi maitseb siis küll kugistad kõik sisse, tuleb endale kirja panna, et ära käia :D

vapsik
11.01.12, 12:11
18€ tundub küll palju selle eest.

timz0333
11.01.12, 12:23
Kastet on ka teelusikaga antud vist. A vähemalt rikkalik salat kopmenseerib natuke mahlasust.

kjmrc
11.01.12, 12:27
Kastet on ka teelusikaga antud vist. A vähemalt rikkalik salat kopmenseerib natuke mahlasust.

rofl :D

rohelinekonn
11.01.12, 14:14
Kastet on ka teelusikaga antud vist. A vähemalt rikkalik salat kopmenseerib natuke mahlasust.

LOOOOOL naersin ennast puruks praegu

pastilaa
11.01.12, 14:55
Sorry, aga see näeb välja nagu õllesummeri toit, mis on papptaldrikul.

tuleb nõustuda + lisaks ka subjektiivsema poole pealt, et "mittesöödav" pooltoores (endale sobib ka täiesti toores, kui kvaliteet teada) annab läbikärsatatule alati silmad ette. friikartulist üleüldse (erandina pohmakaga McD etc) ja megast värske rohelise kogusest selle eine juures ei hakka rääkimagi. raudne organism peab olema, kui selline eine standard...

Potsataja
11.01.12, 15:03
18€ tundub küll palju selle eest.

Ma hakkasin arvutama, et üle 3€ sei tule selle roa omahind kohe kuidagi, pigem jääb ikka 2€ kanti. Peab ikka koht olema, mis saab endale tüüpilise 7-10€ asemel sellise hinna menüüsse panemist lubada.

Provoker
11.01.12, 15:32
kuskilt on vaja palk ka maksta töölistele ja juhatajale. Odavalt müües peavad sul koguaeg hordid sees olema, et kasumit saaks näidata.

alaska
11.01.12, 15:44
Seal on pikalikukkumine kah hinna sees, kui coca tuleb ja selle 3 minutiga ära sööb.

rohelinekonn
11.01.12, 16:06
Ma hakkasin arvutama, et üle 3€ sei tule selle roa omahind kohe kuidagi, pigem jääb ikka 2€ kanti. Peab ikka koht olema, mis saab endale tüüpilise 7-10€ asemel sellise hinna menüüsse panemist lubada.

kuna sa veise sisefileed viimati ostsid?

Potsataja
11.01.12, 16:19
kuna sa veise sisefileed viimati ostsid?

Ausalt öelda ei mäletagi, et seda ostnud oleksin. Mingi seafilee oli eile laos 5.05€/kg aga kui otsida, siis leiab kindlasti ka 10€+ hinnaga. Kas steiki saab siis ainult fileest teha ? Imo saaks 3.10€/kg sea abalihast kamaraga vähemalt kaks sellist steiki ja ülejäänu (kamar jms.) saab koerale anda.

hotcocacola
11.01.12, 21:50
potsataja, sa pole kursis standard restorani hindadega...
18€ selle koguse eest on väga OK.

masterpuppet
11.01.12, 21:57
Potsataja on muidugi maapoisi lihateadmistega ka ehk lol@kamaraga abaliha.

kjmrc
11.01.12, 22:00
:D
Lähen käin ka järgmine nädal naisega seal, vaatan-luuran-lindistan-maitsen toite & eks näis, kui tuleb mingeid maitseelamusi, siis ei jää viimaseks külastuseks :D

Potsataja
11.01.12, 22:12
potsataja, sa pole kursis standard restorani hindadega...
18€ selle koguse eest on väga OK.

Mis restoranist sa räägid ? Pildi pealt vaatab vastu alla keskmise kiirsöögikoha(putka) praad ja seega peaks neilt restorani nime kasutamise õiguse kasvõi kriminaalsüüdistuse ähvardusel kiirelt ära võtma. Samas kes teab, järsku on neil ülejäänud söökide väljanägemine, koostis ja serveering igati restorani nime väärt.

E; Hetkel on minu teadmistega selles vallas lood viletsad aga 5+ aastat tagasi sai päris pikalt vähemalt korra kahe kuu jooksul firma kulul restoranides käidud ja sellist s***a ei serveeritud kunagi.

kjmrc
11.01.12, 22:30
Oleme ausad jah, et see serveering ja visuaalne välimus RESTORANI kohta on alla igasugu arvestust.

leits
11.01.12, 22:40
yritan ka mingi aeg l2bi k2ia .. siiamaani on imo parimad praed sämmi grillis .. lihtsalt epic mis selle toiduga seal tehakse ..

qbj0hn
11.01.12, 22:47
yritan ka mingi aeg l2bi k2ia .. siiamaani on imo parimad praed sämmi grillis .. lihtsalt epic mis selle toiduga seal tehakse ..

+1 miljon, 3-4x kuus saab ikka käia seal. Pole veel pettunud.
Sämmis käind mingi 13-14a saati juba, vanaisa elas seal ligidal kunagi mäos.
Hinnad pole ka nüüd meeletult nende aastatega seal tõusnud. Mingi 7-8€ praad on ka nii suur, et aint täiesti tühja kõhuga jõuan selle paaki panna aga see asi on nii hea lihtsalt, et vägisi tõmmatakse ikka sisse lõpuks.

See coca postitatud pildil näeb see asi välja nagu Türi burksiputka 1.75€ eine, ainuke vahe, et putkas on see suurem. vbl sitt pilt ka.

Restodes üldse tõmmatakse rohkem rõhku selle ilu ja värgi peale kui suuruse. Restos arvestama, et supi, prae magustoidu võtad siis saad kõhu täis, oleneb restost ka.
Viimane kord käisime seal Tartu maantee ääres põhjaka mõisas 6kesi söömas. Kõik võtsid prae ja magustoidu ja kokku läks mingi 150€ ja ma kõhtu täis ei saanud.
Saaremaal kunagi mingis restos mäletan oli hea huumor, gg oma maasikad lumehelvestega mingi 75 eeki ja 6 maasikat ning törts vahukoor :D

hotcocacola
11.01.12, 23:00
ma ytlesin, et kvaliteet sitt, lihtsalt tahtsin näidata, kui suur see fking steik on :D

rohelinekonn
11.01.12, 23:03
oli ikka veise sisefilee?

leits
11.01.12, 23:03
ma ytlesin, et kvaliteet sitt, lihtsalt tahtsin näidata, kui suur see fking steik on :D

a sõid kõik ära?

vonkartoffel
12.01.12, 00:10
oli ikka veise sisefilee?
My name Abraham kui see veise sisefilee on.

hotcocacola
12.01.12, 00:28
See pole veise sisefilee

to leits: sõin ära ja pärast kägisesin. Mine proovi ja anna teada

ranka
12.01.12, 04:01
potsataja, sa pole kursis standard restorani hindadega...
18€ selle koguse eest on väga OK.

18 eurot väga viisakas restoranis väga hea prae eest maksta on tõesti standard aga seda ma küll viisakaks praeks ei nimetaks. Friikartul, lihakäntsakas peale pandud ja kõrval poolik tomat. Suvaliste pubide päevapraed biidivad su €18 junni välimuselt kui ka kolm korda väiksema hinnaga.

rohelinekonn
12.01.12, 04:08
See pole veise sisefilee

to leits: sõin ära ja pärast kägisesin. Mine proovi ja anna teada

nahui sa siis 18€ selle eest maksid

hotcocacola
12.01.12, 04:10
Minge kaege oma silma, keele ja kõhuga.
Tlna Solarise kõrval saab isegi steiki 125€ eest...

ranka
12.01.12, 04:14
Minge kaege oma silma, keele ja kõhuga.
Tlna Solarise kõrval saab isegi steiki 125€ eest...

And so? See ei pane mind maksma suvalise söögiputka toidu eest €125... Sina võid seda osta ja süüa. Ma ei kahtlegi, et see on hea aga kui minule selline kärakas ette tuuakse siis ma leian, et see ülemakstud. Olen ka €30-€40 praade söönud lmaitsmise/proovimise eesmärgil, osade puhul on see hinda väärt olnud, teiste puhul jällegi ülemakstud ning rohkem seda ei sööks. Hind ei määra absoluutselt mitte midagi.

hotcocacola
12.01.12, 04:17
Mind ka mitte, kuid teeksin seda, kui pangaarvel oleks 1 000 000€. Maitseelamus FTW

hotcocacola
12.01.12, 04:18
Oskab keegi öelda kas Tartus saab grillitud tiigerkrevette/hiidkrevette?

taipupole
12.01.12, 10:35
wateeeeevääääääääääääääääääääà ¤Ã¤Ã¤Ã¤Ã¤Ã¤Ã¤Ã¤Ã¤Ã¤

See New Yorgi steik mulle eriti ei meeldinud. 18-eurone (või 16 vms) hirveliha oli aga väga hea.

qbj0hn
12.01.12, 19:38
Kirjutasin siin eelmisel lehel, et ei saanud viimati seal Tartu maantee ääres Põhjaka mõisas kõhtu täis, käisin täna uuesti ja sai ikka väga täis :). Aga võtsin 3 asja ka, aint põhiroast poleks vast saanud. Üldiselt seal peaks igapäev erinev menüü olema.
Võtsin eelroaks roostbiifi mingi kastme ja salatiga(5.50€) ja see oli super. Põhiroaks metssealiha kapsarullis hapukoore ja tomati kastmes (10€) ja magustoiduks napoleoni koogi (3€) mis oli ikka suht suur tükk.
Kõhu sai väga hästi täis ja teenindus oli ka hea. Koht oli puupüsti täis ka, viimati käies pidi ette regama, et üldse kohta saada.

Edit: lol, kirjutasn valesse teemasse vist aga elab yle :P

kardaanirist
12.01.12, 23:27
Kirjutasin siin eelmisel lehel, et ei saanud viimati seal Tartu maantee ääres Põhjaka mõisas kõhtu täis, käisin täna uuesti ja sai ikka väga täis :). Aga võtsin 3 asja ka, aint põhiroast poleks vast saanud. Üldiselt seal peaks igapäev erinev menüü olema.
Võtsin eelroaks roostbiifi mingi kastme ja salatiga(5.50€) ja see oli super. Põhiroaks metssealiha kapsarullis hapukoore ja tomati kastmes (10€) ja magustoiduks napoleoni koogi (3€) mis oli ikka suht suur tükk.
Kõhu sai väga hästi täis ja teenindus oli ka hea. Koht oli puupüsti täis ka, viimati käies pidi ette regama, et üldse kohta saada.

Edit: lol, kirjutasn valesse teemasse vist aga elab yle :P


18,5€ ja said kolmekäigulise eine. ei anna väga võrrelda coca liharestorani einega.

käisin mingi poolteist kuud tagasi põhjaka mõisas sünnipäeval ja seal pakuti ka kolmekäigulist einet. väga maitsev oli (eriti mingi kapsasupp. oli kergelt vürtsine. nuts).

virukunn
12.01.12, 23:34
Ararat Grill Rakveres. Suur seasaslõki praad 6.40€ Sellest saab kõhu ikka korralikult täis, see taldrik on päris suur. Täna olid isegi väiksed lihatükid :D
http://www.upload.ee/image/1978450/DSC00060.jpg

harryahven
12.01.12, 23:51
for real sööte praade friikatega? ise valin alati mingi muu kardula, kui pole just burkiputka või 11 aastane

virukunn
13.01.12, 00:05
for real sööte praade friikatega? ise valin alati mingi muu kardula, kui pole just burkiputka või 11 aastane

Friikatega maitseb see praad s*taks hästi, selle valge kastmega koos on nuts. Ja kui valida tavalise kartuli/friikartuli vahel, siis võtan jah viimase, mis siis ?

vonkartoffel
13.01.12, 00:15
Pärnus ei söö friikatega.

Potsataja
13.01.12, 00:18
Ararat Grill Rakveres. Suur seasaslõki praad 6.40€ Sellest saab kõhu ikka korralikult täis, see taldrik on päris suur. Täna olid isegi väiksed lihatükid :D
http://www.upload.ee/image/1978450/DSC00060.jpg

Üldiselt ma ei saa endale väljas söömis lubada aga paar korda olen Rakvere Kebabist ikka kebabi eine võtnud. Odavam on see kindlasti ja sinu pildi põhjal on seal ka rohkem liha ;)

Muidu Tallinnas Nõmmel (Pärnu mnt.) müüdi vanasti krdi head kebabi.

Kloonike
13.01.12, 16:38
for real sööte praade friikatega? ise valin alati mingi muu kardula, kui pole just burkiputka või 11 aastane

Maitse asi, mis friikatel viga? Minu arust tavalised keedetud kartulid üsna maitsetud. Pigem ahjukartul või nt Lost Continentist juustukartul. On veel mingi fooliumis küpsetatud kartuli teema, kuid seda ebamugav süüa.

qbj0hn
13.01.12, 16:43
Ma koguaeg võtan friikatega, vahel harva muu kartuliga. Dunno lihtsalt maitseb rohkem.
Sämmis on mingid eriti head friikad ka veel, mitte nagu tavaliselt kuskil burksiputkas.

harryahven
13.01.12, 16:45
ei ole midagi viga, vahel maru hää, aga korralik praad võtta, siis ikka tervislikum muu variant ju. friikad peaks ikka burksi kõrvale käima. ei räägigi just keedukartulist, kõiksugu ahju/prae/ürdi/küüslaugu ju olemas.

Oliverk
13.01.12, 16:47
ei ole midagi viga, vahel maru hää, aga korralik praad võtta, siis ikka tervislikum muu variant ju. friikad peaks ikka burksi kõrvale käima. ei räägigi just keedukartulist, kõiksugu ahju/prae/ürdi/küüslaugu ju olemas.

Ma söön tööl sööklas/kodus kuni 10 korda nädalas keedukartuliga, kopp ees asualtöeldes. Seega väljas süües võtan alati friikatega.

kjmrc
13.01.12, 17:00
Mulle maitsevad ka enamustes kohtades ürdi/küüslaugukartulid + Tartu Kaubamaja Dedi kohvikus on ülihead praekartulid, seal võtan alati noid :D Friikaid ka vahel, aga harvemini :P Keedukartul liiga standard imo ja maitsetu, sobib ainult jõuluprae juurde koos sealiha, hapukapsa, verivorsti ja sooja kastmega.. Ning kodustes toitudes ka, väljas küll ei võtaks keedukartuliga praadi.. Ja üldiselt igalpool pakutud ahjukartul ka ei istu väga.. kuidagi kõva koorik on mõnes kohas ja mustaks lastud ja sisu on selline sodine.. Kodus teha siis on normaalsed.

pikk28
13.01.12, 17:09
enamus nn ahjukartuleid on fritüüris tehtud ja suht bs

kjmrc
13.01.12, 17:11
Noja vbla jah, olen alati sattunud selliste ahjukartulite otsa millel oleks nagu mingi kummine ülikond ümber ja siis sees on selline sodine kartul.. :D Pole eriti meeldiv :D Üldiselt frii/ürdi/kauboi/küüslaugu/praekartulid ftw!

VisaHing
13.01.12, 17:17
nahui sa siis 18€ selle eest maksid

SEST NAHHUI SEE MAKSIS KÕIGEST 3 BIG BLINDI!!!!!!!!!!!!!!!

basiilik
13.01.12, 20:34
Kõige julmemad praeg on minu arust Kaspi restoranis, odavad hinnad kah.
Saslõkki portsjon ikka mega suur ja maksab ka vähe mingi alla 5 euri natsa.
Eks see mingi tsurkade rahapesu koht ole aga toit on hea.

suitsutihane
15.01.12, 15:18
Praadide vahele üks huvitav tabel, ei propageeri midagi ise, aga...
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/36705_1305510208611_1556210816_30648626_7924778_n. jpg

widescreen
15.01.12, 17:58
Kirjutasin siin eelmisel lehel, et ei saanud viimati seal Tartu maantee ääres Põhjaka mõisas kõhtu täis, käisin täna uuesti ja sai ikka väga täis :). Aga võtsin 3 asja ka, aint põhiroast poleks vast saanud. Üldiselt seal peaks igapäev erinev menüü olema.
Võtsin eelroaks roostbiifi mingi kastme ja salatiga(5.50€) ja see oli super. Põhiroaks metssealiha kapsarullis hapukoore ja tomati kastmes (10€) ja magustoiduks napoleoni koogi (3€) mis oli ikka suht suur tükk.
Kõhu sai väga hästi täis ja teenindus oli ka hea. Koht oli puupüsti täis ka, viimati käies pidi ette regama, et üldse kohta saada.

Edit: lol, kirjutasn valesse teemasse vist aga elab yle :P
LOL.Kui palju sa üldse süüa suudad? ma oleks sellise koguse peale lõhki juba..
''Topinguga'' vb suudan nii palju süüa ainult.

kjmrc
15.01.12, 18:54
Sööks standardilt niipalju, kui kõht ikka tühi on. :P

qbj0hn
15.01.12, 19:02
LOL.Kui palju sa üldse süüa suudad? ma oleks sellise koguse peale lõhki juba..
''Topinguga'' vb suudan nii palju süüa ainult.

No need resto portsionid ei ole nii suured. Sämmis pool tühja kõhuga seda praadi lõpuni ei jõua süüa ntx.

Madis Very
19.01.12, 16:41
http://i2.goodness-direct.co.uk/d/459602b.jpg

Arvan, et pakub osadele huvi. Tegu siis mitte alkohoolse ingveri joogiga. Pudel ca 9 euri ja müüakse Tartu/Tallinna kaubamaja toiduosakondades. Teistes kohtades pole näinud.
Hea paljalt juua ja lisada ka teele.

Tervislik ja eriti mõnus eriline jook. Proovige !

BuildUp
19.01.12, 16:58
Ma olen seda juba kõigile oma sõpradele pakkunud. Alguses on selline mõnus siirupi või limonaadi maitse, pärast enam väga ei ole. :D

nikitheone
20.01.12, 19:35
tegin hõbeheiki, mmm kus viib keele alla.
reede õhtu antibootikumide all :D

qbj0hn
20.01.12, 20:27
hõbekõri heikar

harryahven
10.02.12, 14:50
jõuludeks sain ahjupoti, tõsiselt hea asi, tegin eila ahjupada: seakaelakarbonaad, porgand, kartul, kaalikas, sibul, küüslauk, rosmariin, chilli, sool, pipar, ja ~pool liitrit vett. kõrvale hapukoort. kõigil kel puuküttega ahi, siis soovitan soojalt muretseda.

http://www.upload.ee/image/2064244/P1140595.jpg

leits
10.02.12, 14:55
Oo siuke söök tundub p2ris tummine .. peaks ka mingi poti muretsema

harryahven
10.02.12, 14:58
mingi poolteist tundi ahjus ja see lihh haudub eriti pehmeks, laguneb kahvliotsas ära, full nuts

pikk28
10.02.12, 14:58
yeah, mul sama pott aga punane :)
nutsid söögid for sure!
ma lisaks veel küüslaugu ka sinna patta :)

harryahven
10.02.12, 14:59
paninpanin, terve küüslaugu jagu :)

pikk28
10.02.12, 15:00
n1!

leits
16.02.12, 13:32
Unustasin pilti teha aga täna sai päris epic pasta tehtud - chorizo, tsilli, küüslaugu ja sibulaga. veits tomatikastet ka sekka ja lõpuks värske petersell .. buuya

Provoker
16.02.12, 22:50
kas tsilli on sul värske kaunana või pulbrina või mingis kolmadas olekus?

con
17.02.12, 00:26
enamus nn ahjukartuleid on fritüüris tehtud ja suht bs

jep. Tõelist toitu suht raske saada väljas. Kasutatakse külmutatud köögivilju suvisel ajal jne. Tihti ostetakse tunnustatud kokalt oma söögikohale menüü ning siis lihtsalt keeratakse mingi kräpp kokku vastavalt juhendile. Puudub igasugune loomingulisus või säde.

18€ praega tulid uusrikka anekdoodid meelde.

Cashmer
17.02.12, 07:29
jõuludeks sain ahjupoti, tõsiselt hea asi, tegin eila ahjupada: seakaelakarbonaad, porgand, kartul, kaalikas, sibul, küüslauk, rosmariin, chilli, sool, pipar, ja ~pool liitrit vett. kõrvale hapukoort. kõigil kel puuküttega ahi, siis soovitan soojalt muretseda.

http://www.upload.ee/image/2064244/P1140595.jpg

ahjutoitude suureks plussiks on see, et sa paned kõik koostsiosad potti ja samal ajal kui söök valmib, saad teha mida tahad, ei pea pliidi ääres koogutama.


väljas söömas pmt ei käi. põhjuseks halb tooranine (kõik see odavam suure tõenäosusega) ning mikrouunis soojendatud, teflonpannil praetud jne.

toidul on suurem roll me elus kui enamus arvatagi oskavad. meie enestunne, väljanägemine (punnid, halb nahk vms), füüsiline vorm sõltuvad toidust - selle kvaliteedist ja kogusestest.

con, sa sööd mida? ma eeldan, et sa päris mahetoidu peal pole.

leits
17.02.12, 09:58
kas tsilli on sul värske kaunana või pulbrina või mingis kolmadas olekus?

kaunast ise hakkisin, seemned ennem eemaldades .. need teevad liiga hotiks imo

leits
17.02.12, 10:01
ahjutoitude suureks plussiks on see, et sa paned kõik koostsiosad potti ja samal ajal kui söök valmib, saad teha mida tahad, ei pea pliidi ääres koogutama.


väljas söömas pmt ei käi. põhjuseks halb tooranine (kõik see odavam suure tõenäosusega) ning mikrouunis soojendatud, teflonpannil praetud jne.

toidul on suurem roll me elus kui enamus arvatagi oskavad. meie enestunne, väljanägemine (punnid, halb nahk vms), füüsiline vorm sõltuvad toidust - selle kvaliteedist ja kogusestest.

con, sa sööd mida? ma eeldan, et sa päris mahetoidu peal pole.

ei tea päris nii öelda ei saa, solid toitu saab ka .. ilmselgelt siis toit ei valmi ka 4 minutiga ning ilmselgelt tuleb keskmiselt rohkem maksta ..

Cashmer
17.02.12, 11:10
ei tea päris nii öelda ei saa, solid toitu saab ka .. ilmselgelt siis toit ei valmi ka 4 minutiga ning ilmselgelt tuleb keskmiselt rohkem maksta ..

nimeta ´solid´ söögikohad?

leits
17.02.12, 14:34
nimeta ´solid´ söögikohad?

sinule alla gloria vist ei saa soovitada .. nagu sa siuke high end inimene oled

Cashmer
17.02.12, 16:33
sinule alla gloria vist ei saa soovitada .. nagu sa siuke high end inimene oled


jutt oli hoopis toidu päritolust ja kvaliteedist. see on midagi, mis minu jaoks toidu juures olulisem, kui pringi pepuga sommeljee, fancy sisekujundus ja moetoit.

mulle meeldib süüa ja kodus süüa teha. see, et ma ei söö kiirtoitu või sööklatoitu, ei tee minust high end inimest.
ma ei arva ka halvasti inimestest, kes seda teevad, lihtsalt tean, et toit võib väga palju inimese meeleolu ja väljanägemist mõjutada.

ja pealegi, sa ei vastanud mu küsimusele, vaid lugesid sealt eiteamida välja ja kukkusid lahmima.

harryahven
17.02.12, 16:39
etvs oli saade köögikodanikud, seal oli päris palju solid toidukohti kus oli täiesti kvaliteetne tooraine jne.. vähemalt tundus

taipupole
17.02.12, 16:40
ma tahaks cashmeri pilti näha, et see ideaalne nahk, positiivselt mõjutatud väljanägemine ja muu värk. silm saaks puhata ning veelgi olulisemana: argumendid kinnitust.

andu_andu
17.02.12, 16:43
yep Cashmer pics or gtfo

Codecci
17.02.12, 16:49
jutt oli hoopis toidu päritolust ja kvaliteedist. see on midagi, mis minu jaoks toidu juures olulisem, kui pringi pepuga sommeljee, fancy sisekujundus ja moetoit.

mulle meeldib süüa ja kodus süüa teha. see, et ma ei söö kiirtoitu või sööklatoitu, ei tee minust high end inimest.
ma ei arva ka halvasti inimestest, kes seda teevad, lihtsalt tean, et toit võib väga palju inimese meeleolu ja väljanägemist mõjutada.

ja pealegi, sa ei vastanud mu küsimusele, vaid lugesid sealt eiteamida välja ja kukkusid lahmima.
Kiirtoit on üks asi, aga sööklatoit? Kust sinu kartulid ja hakkliha siis peavad pärit olema, et sööklas kartul-kaste ei kõlba?

leits
17.02.12, 16:58
Kiirtoit on üks asi, aga sööklatoit? Kust sinu kartulid ja hakkliha siis peavad pärit olema, et sööklas kartul-kaste ei kõlba?

lehma sitast obv .. or veel parem enda fekaalidega väetatud pinnasest .. väetised on ju OUT .. P ja N ühendid TAPAVAD!

ja cashmer dolcevita on solid söögikoht

qbj0hn
17.02.12, 17:14
Mnja ega see piim mis poes on ei tule ka ju lehma seest vaid kuskilt mujalt üldse.

Cashmer
17.02.12, 17:14
yep Cashmer pics or gtfo

ei tule mingeid pilte ja ei lähe ma ka mitte kuhugi.

Cashmer
17.02.12, 17:15
ma tahaks cashmeri pilti näha, et see ideaalne nahk, positiivselt mõjutatud väljanägemine ja muu värk. silm saaks puhata ning veelgi olulisemana: argumendid kinnitust.

kreemipotsikust tuleb ilu?

Vandalar
17.02.12, 17:20
http://www.publicdomainpictures.net/pictures/10000/nahled/1-1248162429KMBk.jpg

Jäämees
17.02.12, 17:23
Käisin Stefanis täna.

Your arguments are invalid.

kivisaba
17.02.12, 18:12
selle kvaliteedi ja ootamisega tuli meelde üks hea kogemus lätist. Paar tänavat Voodoost edasi mingi purskaevuga sisehoovi sai sisse tõmmatud ja maha isutud lambist. Tellisime siis mingi carbonara ja seasnitsili. Ootama pidi epic kaua vb isegi tund aga tulemus oli ka ikka väga hea söök, visuaalselt ja ka maitselt lihtsalt igatmoodi lihvitud. hind polnud ka kirves alla 20 lati kahele siis koos jookidega. Kui aega on ja mu kirjeldusega ülesleiate siis proovige. Uksel vist oli mingi ala waiting restaurants silt kh.

camu
17.02.12, 18:18
ma tahaks cashmeri pilti näha, et see ideaalne nahk, positiivselt mõjutatud väljanägemine ja muu värk. silm saaks puhata ning veelgi olulisemana: argumendid kinnitust.

Sul on selleks ju kõik võimalused olemas internetti kasutades.

Cashmer
17.02.12, 18:32
Käisin Stefanis täna.

Your arguments are invalid.

see on üks parimaid pizza restorane.

Cashmer
17.02.12, 18:33
Sul on selleks ju kõik võimalused olemas internetti kasutades.

trükid googlisse cashmer ja ideaalne nahk?

Mr_Kenny
17.02.12, 18:42
leidsin juba: http://www.youtube.com/watch?v=SP2Bp6ApnnI

Cashmer
17.02.12, 18:44
leidsin juba: http://www.youtube.com/watch?v=SP2Bp6ApnnI

jep, seep see on - mina, Cashmer

emmimees
17.02.12, 18:50
Kas Cashmeri pärisnimi võib nt Aet olla?

Mr_Kenny
17.02.12, 18:54
Kas Cashmeri pärisnimi võib nt Aet olla?

Vb hoopis Petronella või Boduliine?

Cashmer
17.02.12, 19:28
Kas Cashmeri pärisnimi võib nt Aet olla?

Aet Paet või Julia Tõmošenko, ega rohkem valikuid ei ole.

mu nimi pole söödav, tervislik või pokker.

emmimees
17.02.12, 20:36
No ma mõtlesin, et mõned tahtsid siin ppilte näha, aga ok siis :D

camu
17.02.12, 21:37
Kas Cashmeri pärisnimi võib nt Aet olla?

Kuskilt mälusopist tuleb meelde, et võib küll jah!

emmimees
17.02.12, 21:41
No 6max study gruppi tahtis tulla sellenimeline, aga ta ei jõudnud sinna miskipärast - ma arvan, et see on tema :)

Mr_Kenny
17.02.12, 22:00
Fuck you guys, uudishimu liiga suur nd pean detektiivi mängima hakkama:(

k2snakalle
18.02.12, 03:16
tänapäeval pole see raske... kättevõtmise asi vaid.

kjmrc
27.02.12, 19:21
Tegime naisega siis sushit esmakordselt.. Kuju sai natuke kõver kuna see voltimine pole nii käpas veel, aga maitse hea :D
Kasutasime soolalõhet, lumekrabi, värsket kurki, toorjuustu.
Pilt siis esimesest "laarist"
http://www.upload.ee/image/2115391/Foto0044.jpg

Täna tegime kana-päikesekuivatatud tomati ja kartulivormi.. Ülinuts sai rsk, üle pika aja selline maitsev toit.. Väga rahul sellega, soovitan.

http://www.upload.ee/image/2115396/Foto0047.jpg

Pokutaja
27.02.12, 19:42
Looks good.

Kui sushit rullid, siis võid julgelt mängida sellega. Kui sitt nori pole, siis ei juhtu midagi ja ei tule lõhesid insta sisse. Kui tahad neljakandiliseks teha, siis alustad nagu ikka aga kui rull suletud siis robustselt surud matiga neljakandiliseks ja olemas. Proovi ka külmsuitsulõhe + kurk + väike suts wazabit sõrmeotsaga riisi peale.
Võtsid ingverit ka ikka kõrvale peale sojakastme? IMO annab ingver 50% maitseelamust juurde... (kuigi tegelikult seda vist söödakse sushi rullide vahepeal, et maitse neutraliseerida).

taipupole
27.02.12, 19:45
Täna tegime kana-päikesekuivatatud tomati ja kartulivormi..

Retsept palun.

harryahven
27.02.12, 19:50
+1

kjmrc
27.02.12, 19:58
Looks good.

Kui sushit rullid, siis võid julgelt mängida sellega. Kui sitt nori pole, siis ei juhtu midagi ja ei tule lõhesid insta sisse. Kui tahad neljakandiliseks teha, siis alustad nagu ikka aga kui rull suletud siis robustselt surud matiga neljakandiliseks ja olemas. Proovi ka külmsuitsulõhe + kurk + väike suts wazabit sõrmeotsaga riisi peale.
Võtsid ingverit ka ikka kõrvale peale sojakastme? IMO annab ingver 50% maitseelamust juurde... (kuigi tegelikult seda vist söödakse sushi rullide vahepeal, et maitse neutraliseerida).

Ma ise üritasin teha jah neid neljakandilisi, midagi nagu tuli välja ja ei tulnud ka sellest kujust, unustasin kirjutada jah, et wazabit ka määrisime veidi sushi peale.. See marineeritud ingver ei maitse üldse hea meile kummalegi, ükskord tokyo sushibaaris maitsesin aga ei olnud üldse hea imo, seekord ei võtnud seda sojakastme kõrvale.. Aga muidu esimese korra kohta, tuli täitsa maitsev.

kjmrc
27.02.12, 19:58
Retsept palun.

http://www.toidutare.ee//retsept.php?id=7018
Muutsin väheke sisu ka, et päikesekuivatatud tomatikastme asemel panin Tai kastme.

Ballahollic
16.03.12, 19:32
Siuke kysimus, et kui pokrit pelan siis kael läheb kangeks suht kiirelt :D Pean tooli vahetama või teil mingi muu alternatiiv?

qbj0hn
26.03.12, 04:08
Hea retsept
http://retseptid.err.ee/Eelroad/23b74a92-c6fa-47b6-82de-b82c968643e2

timz0333
02.04.12, 10:45
http://www.toidutare.ee//retsept.php?id=7018
Muutsin väheke sisu ka, et päikesekuivatatud tomatikastme asemel panin Tai kastme.

Tõsiselt hea roog. Ise ma porrut ei pannud ja kokku läks umbes 10€ 5-6 portsjonit.

nikitheone
02.04.12, 11:00
tegin ka seda üks päev, päris hea tuli. soovitan

ristijeesus
02.04.12, 11:12
Sama siin. Porru asemel uhasin mugulsibulat ja tavalise tai kastme asemel tai chilli kastet. Mõnusalt tuline roog sai.

mikk2468
02.04.12, 14:11
Olen ka seda teinud, täpselt retsepti järgi, üldse ei kõlbanud süüa imo. Päikesekuivatatud tomatid on sitad.

nikitheone
02.04.12, 14:18
minu arust need andsid väga palju juurde just, aga no maitse asi

kjmrc
02.04.12, 14:24
minu arust need andsid väga palju juurde just, aga no maitse asi

+zillion.. Põhi "kibedus, mahedus" tuligi just sellest.. Endale küll väga meeldis ja vbla teen täna seda uuesti üle pika aja.

timz0333
02.04.12, 17:51
Jup, maitse asi, eks neid tomateid ka erinevatelt tootjatelt.

kjmrc
19.05.12, 10:38
Eile tegin pennet juustu-tomatikastmes, algul ma midagi suurepärast ei arvanud sellest kuna koostisained olid üsna standard, aga soovitan ja välja tuli väga hea! Just need piprakaunad andsid mõnusa vürtsikuse, neid tuleks kindlasti kasutada.. Sealiha asemel kasutasin kanafileed. Väga maitsev roog oli!

RETSEPT (http://www.toidutare.ee//retsept.php?id=6108)

mikk2468
25.05.12, 19:51
Tegin just seda (http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=4936) suppi! Ãœlinuts! Panin natuke rohkem tšillipulbrit ja Tabascot, kui retseptis, sest meeldib vähe vürtsikam. Apelsinimahla panin ka veel natuke rohkem, muidu jäi liiga paks.

alaska
30.05.12, 23:39
Tegin just seda (http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=4936) suppi! Ãœlinuts! Panin natuke rohkem tšillipulbrit ja Tabascot, kui retseptis, sest meeldib vähe vürtsikam. Apelsinimahla panin ka veel natuke rohkem, muidu jäi liiga paks.

Tegin täna, tõesti hea oli. Tabascot ei pannud, tomatid oli juba chilliga, väga terav jäi ikkagi.

ranka
31.05.12, 00:13
Tegin ka, suht okeika aga üldiselt ma ei ole suppide fänn.

pastilaa
31.05.12, 00:19
proovige seahakkliha asendada kana või veise omaga ja saavad toidud maitsvamad/ tervislikumad. tätte garantii, testitud.

mikk2468
31.05.12, 01:08
Kasutasin veiseliha ise, kõvasti parem.

pikk28
31.05.12, 07:08
proovige seahakkliha asendada kana või veise omaga ja saavad toidud maitsvamad/ tervislikumad. tätte garantii, testitud.
tättega täiesti nõus! me perega siga enam üldse eriti ei tarvita, pigema kana ka ka ka, kalkun, veis ja kala!.

Provoker
31.05.12, 07:44
Ise juba suht ammu peamiselt kanapeal olnud. Kaasaarvatud suvised grillid. Ei saa öelda, et sealihast loobunud oleks 100%, kuid kui valida siis kana. :cool:

inward
31.05.12, 12:34
No kala või kana tüütab ära ka ju. Muidugi kui veiseliha ka kõrvale, siis ongi vahelduv toit koguaeg olemas. Kuid smooritud sealiha ja kaste...mmm - sellest ei saa loobuda.

alaska
31.05.12, 13:56
Ma eelistan küll sealiha, seal palju head küllastunud rasva.

IsandJoberst
31.05.12, 14:58
Ma eelistan küll sealiha, seal palju head küllastunud rasva.

+1. Lisaks, et piisavalt rauda saada, tuleks süüa siiski ka loomaliha. Hakklihatoitudes on ideaalne vahekord 50% kanahakkliha ja 50% loomahakkliha. Rauadefitsiit on üks levinum toidust tingitud puudus inimorganismis.

pikk28
31.05.12, 15:04
kes ütles, et loomaliha ei söö?

IsandJoberst
31.05.12, 15:37
kes ütles, et loomaliha ei söö?

Et sul rahulikum oleks olla siis loe: ei tohiks loobuda loomalihast.

pikk28
31.05.12, 15:47
Et sul rahulikum oleks olla siis loe: ei tohiks loobuda loomalihast.
ok, kohe mõnusam olla :)

leits
31.05.12, 16:12
kalkun on nuts

CheekyMullet
31.05.12, 17:32
Loomalihaga on häda see, et laagerdunud liha pole alati igalt poolt saada. Kes see viitsib iga kord värske lihaga tunde jännata enne kui miski sousti valmis saab. Rakvere on õnneks hakanud oma tootevalikut selle koha pealt täiustama, nii et saab ka kiire pasta, nuudlisupi ja isegi enamvähem steigi valmistada.

Jäämees
31.05.12, 17:36
Kotletti praadisin just natuke aega tagasi

nom nom.

Isiklikult läheb pea kõik liha, aga olen rohkem veise/lamba fänn kui sealiha

Godspeed_EJ
26.06.12, 14:33
Parim dokumentaal sellest, mis tänapäeval toitumises on valesti ja millest hoiduma peaks. Kolmas osa peaks ilmuma sellel neljapäeval.

7cD4CLSmIRQ

rRTB54wFD5s