PDA

View Full Version : Bluefire konto jagamine



Fuzzy
29.09.14, 14:10
Kuna tõenäoliselt Bluefire töötajad seda foorumit ei loe siis kirjutan avalikult ja nii nagu on. Kvaliteetvideote otsingul jäi silm Bluefire peale, aga hind on kirves: liitumine + 1 kuu 128 USD... Kuna premium member saab seal minu arusaamist mööda videoid piiramatult alla laadida, siis kas on mõeldav selline variant, et osta liikmelisus nt 2-3 inimese peale ja siis kõik laevad endale videod alla? Või on neil mingid allalaadimiste korrad / IP-aadressid piiratud vms? Muidugi võib ka üks inimene alla laadida ja üles panna kuhugi, aga see oleks suurem jauramine.

Kui on tehniliselt tehtav, siis kas keegi on huvitatud splittimisest?

donkament
29.09.14, 14:32
mis kvaliteetvideod seal küll olla võiks, st suht urgas tundub olevat rio või iveyga võrreldes. Seda siis cashi koha pealt.

Fuzzy
29.09.14, 14:35
mis kvaliteetvideod seal küll olla võiks, st suht urgas tundub olevat rio või iveyga võrreldes. Seda siis cashi koha pealt.

No coachide lineup tundub päris mõistlik, eesotsas Leatherassiga. Võid muidugi vastu vaielda. Vaatasin ka Iveyleaguet aga seal hakkas silma, et suurem osa kraami on zoom.

Vandalar
29.09.14, 14:37
Minu teada on seal ka aegajalt pakkumisi, kus signupi tehes signup feed ei võeta. Aegajalt meilile tuleb selliseid pakkumisi mul.

donkament
29.09.14, 14:41
Tundub, et sa oled ajast päris kaua maha jäänud, mu point oligi see, et suht kusine lineup, kui nn "esinduspro" pole kaks aastat oma useriga starsi sisse loginud. Üsna võimatu teada saada, kas 6a tagasi vms oma klotsi kokku ajanud fr bumhunter üldse tänapäeva mängudes kompetentne on. Teised prod ka kõik üsna tundmatud, pea võimatu confirmida kas midagi beadivad või mitte, nende usernamed ei ütle mitte midagi. Seevastu iveys ja rios on osad playerid confirmed parimad oma mängudes.

Fuzzy
29.09.14, 14:43
Nojah, eks ma kaalun erinevaid võimalusi. Keda Iveyleague cashi prodest soovitad?

ivar866
29.09.14, 14:45
helikvaliteet on bluefires ka osadel juhtudel kehva. Stevec videod tundusid huvitavad nl100 6max, on keegi näind oskab hinnata?

donkament
29.09.14, 14:49
zaza
apotheosis92
aejones
RunThisTable (luckychewy)

rohkem praegu meelde ei tule, vbolla on veel keegi, ei viitsi rosterit starsi nimedega kokku panema hakata.

Fuzzy
29.09.14, 15:00
ok tänud. ja juba huvilised kontakteerusid, infoajastu ma ütlen...

pokkerisheriff
30.09.14, 08:01
keelatud on see. (mitte bluefire, aga konto jagamine)

Fuzzy
30.09.14, 08:47
keelatud on see. (mitte bluefire, aga konto jagamine)

Pokkeripuristina pooldan, et oleks ka Bluefire kui selline keelatud.

Codecci
30.09.14, 09:45
+1 mis donkament ütles, peale Galfondi lahkumist on Bluefire solid urgas.

vapsik
30.09.14, 17:10
Võta inwardiga ühendust. Tema on raudselt konto jagamist huvitatud.