PDA

View Full Version : *** Arvutimängud ***



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Poke
27.07.12, 12:28
jah, 100 milli amuleti eest pole mingi asi. 2 nädalat tagasi ostsid tüübid, kellega goblineid tagusime 3 lehekülge un-id asju 120 milli eest ja said paar ülikõva amuletti, kalleima eest said 800M vist. kõige paremaid asju ei müüdagi RMAHs, sest cap on 250$ ja 800M on palju rohkem väärt.
ei ma vaatasin gold ah-st

krt peaks ka vist US üle kolima, kuigi ei viitsi algusest jaurata eriti.

Vandalar
27.07.12, 12:55
Alates mis hinnaga võiks diablo III jooksutava masina kätte saada (kast ainult) :biggrin:?

ranka
27.07.12, 13:15
Kuidas üldse alguse poole mängima peaks? Jooksma otse questile peale ja võimlikult kiirelt kõvemale tasemele jõudma või cleanima areaid, et leveleid juurde saada? Miski basic stratt või soovitusi?

Rigged
27.07.12, 13:18
Võimalikult kiiresti edasi, act 2 quest 2 farmides saab kiirelt leveleid.

rohelinekonn
27.07.12, 13:22
mmm US ei lase sinna RMAH ligi peab kuskil elukohta vahetama vms? Minuarust ei lasknud mul maad muuta battlnetis

Keldrimees
27.07.12, 13:32
Kuidas üldse alguse poole mängima peaks? Jooksma otse questile peale ja võimlikult kiirelt kõvemale tasemele jõudma või cleanima areaid, et leveleid juurde saada? Miski basic stratt või soovitusi?

Lihtsalt tee questline kuni helli diabloni. EXP saamine sidequestidelt ja väikestest dungeonitest on küll hea ,aga üldiselt saad ikkagi lvl 58-59 helli lõppu. Diablo tapmiseks võid siis joosta uuesti queste või dungeone ,et saada lvl 60 kätte.

EXP süstem on niimoodi kujundatud ,et kollid kes on sinust paar levelit väiksemad ,annavad selle tõttu vähem EXPd enda algsest set amountist.(ala. lvl 50 koll annab 1000exp ,aga kui oled tast 5 levelit suurem annab ainult 600, pole täpsed amountid ,aga umbes niimoodi see on) Ehk overleveldamine ei ole eriti kasulik ,sest mõne aja pärast sinu level tasandub antud kollide leveliga.

ranka
27.07.12, 13:36
Lihtsalt tee questline kuni helli diabloni. EXP saamine sidequestidelt ja väikestest dungeonitest on küll hea ,aga üldiselt saad ikkagi lvl 58-59 helli lõppu. Diablo tapmiseks võid siis joosta uuesti queste või dungeone ,et saada lvl 60 kätte.

EXP süstem on niimoodi kujundatud ,et kollid kes on sinust paar levelit väiksemad ,annavad selle tõttu vähem EXPd enda algsest set amountist.(ala. lvl 50 koll annab 1000exp ,aga kui oled tast 5 levelit suurem annab ainult 600, pole täpsed amountid ,aga umbes niimoodi see on) Ehk overleveldamine ei ole eriti kasulik ,sest mõne aja pärast sinu level tasandub antud kollide leveliga.

Saan aru, et EXP'i suhtes ei ole kasulik aga kui Sa näiteks oled seevald ning expad end low-levelites kõrgeks ära siis peaksid ju hilisematel tasemetel kergemini vastastest üle jooksma. Point oligi see, et kui nüüd side-questid ära teha + kogu aeg uusi itemeid saada peaksid muutuma nõksu tugevamaks.

Aga jah, panen ka otse questlinele siis.

Keldrimees
27.07.12, 13:43
Kõige kergem moodus omada kolle leveldades on hea relva ostmine AHst. Leveldamise relvad (1-58) on üldiselt mõistliku hinnaga ja annavad hiiglasliku boosti su DPSile. Iga mõne leveli tagant relva vahetamine ja vana uuesti AHs mahamüümine ei ole väga kulukas ja lõppkokkuvõttes säästad kulda sellepealt, kuna muidu saaksid tihedamini surma ja kulutaksid raha repairide peale.

vennike
27.07.12, 13:57
socetiga helm + exp kivi ja lvl req reduced relv.

Poke
27.07.12, 13:59
need required lvl 45 jne ilvl 63-ga on päris lahedad asjad.
ala dh ~45 lvl tavalise crossbow-ga ja siis kõrvale panna sama lvl dh ilvl63 crossbow-ga siis damage vahe on ala 10x suurem.

ranka
27.07.12, 14:08
Miks mul fuy lampi väheneb? See sellepärast, et HP-d geneb?

Poke
27.07.12, 14:18
fury?
see lähebki maha, kui tavaskilliga damage teed siis täitub jälle.
ranka sa us või eu serveris? kui eu siis mis battletag on?

ranka
27.07.12, 17:24
EU serveris. Misasjad need battletagid veel on? Kui miskit alguses tuli ise kirjutada siis ranka666 ldo :D

ranka
27.07.12, 17:51
ja ongi kopp ees sellest pasast. barbarianiga miski juust relv käes ja kui 7-8 peakolli korraga peale vajub siis miski 10x sure maha ennem kui jagu saad.

udikaz
27.07.12, 18:56
pead lihtsalt enda skilli paremaks saama ;)

ranka
27.07.12, 20:34
Mina ei tea, ma ei oska ka seda eq-t ja muud paska valida. Lükkan alati selga asjad, mis tunduvad änksa nimega, maksavad palju kulda ja annavad head dammi + miskit muud jura ka :D

Üldiselt barbarian ei meeldi, oleks võinud Wizardi teha. Kaugelt nittida ja tulistada poole huvitavam kui tuimalt relvaga lähivõitluses passida.

udikaz
27.07.12, 20:56
Mina ei tea, ma ei oska ka seda eq-t ja muud paska valida. Lükkan alati selga asjad, mis tunduvad änksa nimega, maksavad palju kulda ja annavad head dammi + miskit muud jura ka :D

Üldiselt barbarian ei meeldi, oleks võinud Wizardi teha. Kaugelt nittida ja tulistada poole huvitavam kui tuimalt relvaga lähivõitluses passida.

mängi SC2-te ja kavalda palju tahad ;) D3 on jõu mäng ;)

leits
27.07.12, 21:04
Mina ei tea, ma ei oska ka seda eq-t ja muud paska valida. Lükkan alati selga asjad, mis tunduvad änksa nimega, maksavad palju kulda ja annavad head dammi + miskit muud jura ka :D

Üldiselt barbarian ei meeldi, oleks võinud Wizardi teha. Kaugelt nittida ja tulistada poole huvitavam kui tuimalt relvaga lähivõitluses passida.

uninstall imo ..

ranka
27.07.12, 21:45
uninstall imo ..

Ei hakka Sinu kurikuulsaid taktikaid kasutama ala, kui tuleb downswing siis reinstallid PokerStarsi lootes, et tuleb upswing.

leits
27.07.12, 21:47
Ei hakka Sinu kurikuulsaid taktikaid kasutama ala, kui tuleb downswing siis reinstallid PokerStarsi lootes, et tuleb upswing.

Ei tasu nii kitsarinnaliselt mõelda ..

inward
28.07.12, 09:58
Viimaste päevade ilmade raames tundub kuidagi meelevaldne tegevus rääkida arvutimängudest :).

Rigged
28.07.12, 10:19
Wizardiga mängimine on unreal piin Ranka.

ranka
28.07.12, 10:30
Viimaste päevade ilmade raames tundub kuidagi meelevaldne tegevus rääkida arvutimängudest :).

Loll jutt suhu tagasi. Maailm suur ja lai ning kohti sitaks kus 365d aastas on 30 kraadi. Pigem ma ootan juba talve ja jahedat, esimese lume tegelt tahaks ära näha...


Wizardiga mängimine on unreal piin Ranka.

Full-ring pidi ka kunagi piin olema aga siis terve foorum hakkas mängima :)

e: aga miks piin?

vennike
28.07.12, 10:33
Wizardiga mängimine on unreal piin Ranka.

QFT, mul max barb, dh, wiz ja munk. Wiz on ilgelt äge nightmare lõpuni, peale seda pigem systiks silma omale midagi enne kui wizziga edasi mängiks. DH on kõige etem, potensiaali on saada liiga imbaks, kui edevad setid selga saab.

rohelinekonn
28.07.12, 11:39
kes EU serveris mängivad PMige battletagid vms

ranka
28.07.12, 11:52
QFT, mul max barb, dh, wiz ja munk. Wiz on ilgelt äge nightmare lõpuni, peale seda pigem systiks silma omale midagi enne kui wizziga edasi mängiks. DH on kõige etem, potensiaali on saada liiga imbaks, kui edevad setid selga saab.

miskeid põhjendus ka?

Rigged
28.07.12, 11:58
Sest wizard on ilge sitt infernos. Battle näeb välja selline: lased, jooksed, lased, jooksed, lased, jooksed, lased, jooksed....

vennike
28.07.12, 12:48
Sest wizard on ilge sitt infernos. Battle näeb välja selline: lased, jooksed, lased, jooksed, lased, jooksed, lased, jooksed....

DHga on sama lugu, vahe on selles et DH teeb dmg, wiz not so much. Wizard on selline meh charakter, skillid paigas, siis ei sure aga kedagi ära ka ei tapa.

Rigged
28.07.12, 13:50
Kloonil siit foorumist on epic DH.

Jeebus
28.07.12, 15:52
PES 2013 on meeldivalt arenenud
söötmine realistlikum, pall on mõnusa vindi ka sisse saanud

demo väljas, oktoobris tuleb full version

qjet
28.07.12, 16:59
ma jõudsin ka ükspäev oma DH infernosse. Itemite väärtusest pole siiani sittagi aimu, aga AH's saab mingi odava ja toimiva geari küll kergelt kokku.

Poke
28.07.12, 18:43
ma jõudsin ka ükspäev oma DH infernosse. Itemite väärtusest pole siiani sittagi aimu, aga AH's saab mingi odava ja toimiva geari küll kergelt kokku.
wait till u get to act 2+

Spewmonkey
29.07.12, 01:17
PES 2013 on meeldivalt arenenud
söötmine realistlikum, pall on mõnusa vindi ka sisse saanud

demo väljas, oktoobris tuleb full version

Neid retarded AI buge, mis nt. 2010 üsna mängitamatuks tegid, on loodetavasti lõpuks vähemaks jäänud? Kui vastuseks on "millised bugid?", siis nvm.

Jeebus
29.07.12, 01:53
Neid retarded AI buge, mis nt. 2010 üsna mängitamatuks tegid, on loodetavasti lõpuks vähemaks jäänud? Kui vastuseks on "millised bugid?", siis nvm.
imo enamvähem kõik suuremad probleemid, mis mulle pes 2012-s pinda käivad , on lahendatud

mängisin demo-s mingi 5 mängu ja
- tundub, et enam pole seda ala, kuhu sööta ei saa (nagu 2012-s ütleme su tiimivend on kella 8 suunas, siis on mõnedes kohtades võimatu talle sööta, kas läheb auti või massive fail ... ja neid kohti ikka oli, väga tilti ajas)
- siis seda pole enam, et kui kiiruga klahvi ainult tappida, siis tuli failed 1-meetrine sööt
- liikumine tundub reaalsem, külgedele liikumised pole enam nii robotlikud, pall on palju lahtisem, imo nagu olema peakski
- löögid ka on rohkem random
- sprinti on muudetud. kui jooksed, siis kogud veelgi enam kiirust ja lükkad palli kaugemale (hetkel võetakse koguaeg niimoodi ära), see vajab adjustimist
- ricochetid on effektiivsemad imo

kokkuvõttes olen väga rahule jäänud

see on küll perfect, et söötmine tundub olevat lahendatud, praegu liigub pall küll iga kraadi peale

demo on 1,1gb, eks proovi ise ja kirjuta arvamus
http://dl.pes2013demo.konamionline.com/pes2013demo/2c7ab85a893283e98c931e9511add182/PES2013_DEMO.zip

sellest ei saa ikka aru, miks ei või keyboard controlse mängu lisada, iga kord peab settingutes flippama

Skyline
29.07.12, 18:33
sellest ei saa ikka aru, miks ei või keyboard controlse mängu lisada, iga kord peab settingutes flippama
Mängid keyboardiga seda?

kardaanirist
29.07.12, 18:50
palju on neid inimesi, kes PC mänge puldiga mängivad? puldiga etem, aga klaviatuuriga saab edukalt hakkama.

Jeebus
29.07.12, 18:58
Mängid keyboardiga seda?
mulle ei meeldi pult, peamiselt selle pärast, et lisaks nuppude vajutamisele peab veel puldi õhus hoidmisega tegelema - veel üks dimensioon juures
kui ma praegu keyboardiga suudan superstar levelit beatida, siis puldiga ... lol

aga pes 2013 on esimene jalgpallimäng ajaloos, millega ma rahul olen, lõpuks ometi pole ühtegi suuremat probleemi olnud ja mäng on nauditav!

tõmbasin just Unlock 25 teams patch by Jenkey1002, mis peaks veel settingud ka unlockima ja veedan terve õhtu pes-i mängides 8=)

Skyline
29.07.12, 19:13
palju on neid inimesi, kes PC mänge puldiga mängivad? puldiga etem, aga klaviatuuriga saab edukalt hakkama.
PESist jutt, aga ilmselt mitte väga paljud jah, kuid jalkat ma klaveri peal ei mängiks.

mulle ei meeldi pult, peamiselt selle pärast, et lisaks nuppude vajutamisele peab veel puldi õhus hoidmisega tegelema - veel üks dimensioon juures
kui ma praegu keyboardiga suudan superstar levelit beatida, siis puldiga ... lol

aga pes 2013 on esimene jalgpallimäng ajaloos, millega ma rahul olen, lõpuks ometi pole ühtegi suuremat probleemi olnud ja mäng on nauditav!

tõmbasin just Unlock 25 teams patch by Jenkey1002, mis peaks veel settingud ka unlockima ja veedan terve õhtu pes-i mängides 8=)
No kui klaveril biidid siis why not. Ma ise vahepeal mängin sõpradegd 1v1 või 2v2, siis oleks veits imelik 4 klaviatuuriga mängida.

PES12 FL teed superstariga? Palju overall on?

Jeebus
29.07.12, 19:34
PES12 FL teed superstariga? Palju overall on?
ei tee, ma teen tavaliselt international tournamente ja püüan ära võita

superstar tase on minu jaoks täpselt selline, et võrdsete meeskondadega on 60-40 , seega kõik sobib

Spewmonkey
30.07.12, 01:28
See puldi õhus hoidmine teeb asja just reaalsemaks, aga eks see maitse asi ole obv.

pokkerisheriff
30.07.12, 02:16
national geographicsi "megatehased" sarja üks osa on sellest, kuidas electronic arts tegi konkureerivat fifa 2012 mängu. võibla pakub huvi.


http://www.youtube.com/watch?v=UIzrl8chwL0

ment52
30.07.12, 09:51
Vaatasin mõned kuud tagasi. Suht rumal/igav dok oli, ei soovita.

Jeebus
01.08.12, 21:25
keegi Dota 2-te mängib?

tegin invitation survey ära, kas keegi on nii teinud ja kaua aega on läinud?

KristjanRawk
02.08.12, 14:31
olen mänginud ning paari kuuga sain key, kuid siis tundus asi liialt toores + delay oli harjumatu. ehk nüüd paremaks asi läind. üksi ei viitsi mängida ning sõbrad ka ei mängi seda.

Jeebus
05.08.12, 20:36
http://edition.cnn.com/interactive/2012/08/tech/gaming.series/korea.html?hpt=hp_c1

huvitav lugemine/videod

Poke
07.08.12, 04:55
vennike oled midagi ilusat ka saanud veel?

proovisin siis EU serverist US minna, aga kuradi AH-d ei saa seal kasutada.
mingi süsteem vist, et kui ühes oled juba RMAH avanud, siis teises serveris ei saa enam, kui US minna tahaks peaks uue mängu ostma T_T jääb ära vast (samas kui homme 100mil+ item kukub siis ostan:) )

vennike
07.08.12, 05:15
A3 jookseme, ikka kukub igast jama, raha enam ei müü, aga emeraldid lähevad nagu soojad saiad 10$ tükk. Barbariga ka hullan, ww ja battlerage. Crit chance piisavalt kõrge siis on suht naljakas.

Poke
07.08.12, 20:40
ma tegin ka barbi 60, pole selle ww-ga jauranud tho, mingi hull trend on praegu see vist:D

a2-s saan oma barbiga vabalt grindida, aga a3 on vähe rets.

vapsik
08.08.12, 00:44
Ostsin ka Diablo 3. Jube sõltuvuse tekitaja.

ranka
08.08.12, 06:57
Ostsin ka Diablo 3. Jube sõltuvuse tekitaja.

Oli ka alguses nii aga nüüdseks pole nädal+ kordagi puutunud :) Aga samas maybe sisimas andsin omale aru, et ma ei tohi seda mängida, kui aega ei ole.

rohelinekonn
08.08.12, 08:51
krt ma ostsin ja pole suurt veel mänginudgi. Tahaks juba kõrgemale levelile jõuda hetkel tundub kuidagi mage ja 60 euri ilmselge raiskamine sellise asja eest. Aga loodan et läheb huvitavaks veel.

ranka
08.08.12, 10:21
krt ma ostsin ja pole suurt veel mänginudgi. Tahaks juba kõrgemale levelile jõuda hetkel tundub kuidagi mage ja 60 euri ilmselge raiskamine sellise asja eest. Aga loodan et läheb huvitavaks veel.

Tegelt need levelid ei anna midagi juurde. Leveli kasvades kasvavad ka vastaste tugevused kui just end lolliks ei expa nõrkade moobide peal. Ehk tekib kogu aeg surnud ring, et alati on midagi puudu ja tahaks ikka veel nats kõvemaks saada, et totaalselt ruulida.

See päris 1:1 ei ole aga nii tundub olevat, vähemalt mulle. Sealt ka sõltuvus tekib, et chari arendada nii eq, skillide kui levelite arvelt.

rohelinekonn
08.08.12, 10:26
no levelite suhtes sellepärast et mida mäng edasi seda keerulisemaks ja ehk ka huvitavamaks läheb. võrreldes näiteks wowiga siis võitlemine on suht selline mitte keeruline. Vaeva pole siiani pidanud suurt nägema.

ranka
08.08.12, 10:30
no levelite suhtes sellepärast et mida mäng edasi seda keerulisemaks ja ehk ka huvitavamaks läheb. võrreldes näiteks wowiga siis võitlemine on suht selline mitte keeruline. Vaeva pole siiani pidanud suurt nägema.

Keeruline ei ole, kuigi osades kohtades või lõpukates osade skillide/spellide kasutamine õigel ajal/kohas muudab alistamist kergemaks. Aga, mida sa loodad, kui saad valida kokku 4 skilli/spelli + pasiivsed oskused ja EQ ning mida eriti võitluse aeg muuta ei saa või ei olegi mõtet.

WOW'is on valikuid tohutult rohkem ning sõltuvalt vastasest pead valima ka omale hetke strateegia - vähemalt niipalju, kui mina Camu mängu olen jälginud. Võrreldes pokkeriga tundub Diablo Limit Hold'em ja WOW No Limit.

rohelinekonn
08.08.12, 11:16
Suht nii ongi. Lihtsalt diablo ümber oli nii palju kisa, et mul olid ootused jube suured. Eks halb mäng ei ole aga ma pole kindel et see 60 euri väärt on

Timpz
08.08.12, 11:22
diblas saad selle 60 tagasi teenida, wowis mitte

ranka
08.08.12, 11:29
diblas saad selle 60 tagasi teenida, wowis mitte

See ei ole argument mängu ostmiseks vaid lisaboonus suurteke fännidele. Ma näiteks ei ole kaua mänginud arvutimänge ja üleüldse lemmikuteks, mida olen rohkem mänginud oli Heroes ja siis Diablo (ei mäleta kumb) ning samal põhjusel, et kära oli palju siis võtsin ka D3.

Mäng ei ole halb ja erinevalt rohelisestkonnast ma leian, et see on seda raha väärt (lihtsalt ei ole aega mängida ;() aga mängu ostma ma selle järgi küll ei hakkaks, kas sellega on võimalik raha tagasi teenida või mitte.

camu
08.08.12, 11:50
WOW'is on valikuid tohutult rohkem ning sõltuvalt vastasest pead valima ka omale hetke strateegia - vähemalt niipalju, kui mina Camu mängu olen jälginud. Võrreldes pokkeriga tundub Diablo Limit Hold'em ja WOW No Limit.
Sa nägid DOTAt mu juures.

vennike
08.08.12, 12:19
kes veel ei tea siis options - gameplay - tick "elective mode" ja saad samast kategooriast mitu spelli valida, kõrgemal ilmtingimata vajalik.

inferno Act3 on skill ikka maruvajalik, demon hunteriga sekundi murdosa tähelepanematust, saad ühe lendava asja sisse ja kärvad.

ranka
08.08.12, 13:01
Sa nägid DOTAt mu juures.

LOL, piinlik, lihtsalt piinlik. Lähen punastan nurgas :D Siiani arvasin, et see WOW

vapsik
08.08.12, 15:18
Andke teada kuigi keegi EU omas koos soovib mängida.

ranka
08.08.12, 18:57
Andke teada kuigi keegi EU omas koos soovib mängida.

Ma ei ole kunagi koos mänginud aga siis pm. koos tehakse questid ja tapetakse kollid ära ning kui tahan edasi üksidna mängida siis saab? Või kuidas see käib?

vapsik
08.08.12, 21:52
Ma ei ole kunagi koos mänginud aga siis pm. koos tehakse questid ja tapetakse kollid ära ning kui tahan edasi üksidna mängida siis saab? Või kuidas see käib?

Ma ka uus, aga koos möllatakse ringi ja kui villand saab lased jalga millal ise tahad.

ranka
08.08.12, 21:58
Mõtlen

qjet
13.08.12, 18:15
Kirjutage oma taggid, kes EU omas mängivad.

JohannesJ
14.08.12, 17:58
Ega kellegil juhuslikult counteri steami üle pole, õlle raha eest ? :D

Oliverk
14.08.12, 18:21
Ega kellegil juhuslikult counteri steami üle pole, õlle raha eest ? :D

misasja?

JohannesJ
14.08.12, 18:36
Counter Strike 1.6 steam kasutaja?

Oliverk
14.08.12, 18:48
http://store.steampowered.com/search/?snr=1_4_4__12&term=counter+strike
8 euri

JohannesJ
14.08.12, 19:05
Tean jah jäin hiljaks eelmine nädal oli 2.77 siis ei viitsinud osta :D Mõtlesin, et äkki keegi kunagi mängis aga nüüd seisab niisama kasutaja ja annab mingi 4€ eest ära. Muidu müükase neid alla 2€ ka vahest teiste poolt aga pole praegu keegi pakkunud.

Vandalar
19.08.12, 01:37
Mõnda head browseripõhist mängu?

pastilaa
19.08.12, 08:24
Mõnda head browseripõhist mängu?

klassika (http://www.quakelive.com/#!home)

Mario A.
19.08.12, 10:33
Ega kellegil juhuslikult counteri steami üle pole, õlle raha eest ? :D
Isegi on ja lisaks on kontol veel:

Day of Defeat
Counter-Strike: Condition Zero
Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes
Ricochet
Deathmatch Classic

Kui huvi, siis anna teada!


Mõnda head browseripõhist mängu?

Settlers? (http://www.thesettlersonline.com/en)

Poke
19.08.12, 15:26
keegi PC peal COD:MW3 mängib?
kui jah siis võiks kunagi koos mingid dominationi vms matchid teha.

Timpz
19.08.12, 16:52
Mõnda head browseripõhist mängu?

achtung die kurve

vennike
21.08.12, 00:47
fking awesome. pakun, et järgmine teisipäev tuleb patch http://us.battle.net/d3/en/blog/6968517/Introducing_the_Paragon_System-8_20_2012

Poke
21.08.12, 01:40
fking awesome. pakun, et järgmine teisipäev tuleb patch http://us.battle.net/d3/en/blog/6968517/Introducing_the_Paragon_System-8_20_2012

Fckk yeeeaaaa!!!!1
lisaks sellele veel partys olles mobid nõrgemad, uued legendary itemite optionid ja buffid jne jne
mäng muutub päris palju

MarxVoss
21.08.12, 11:01
keegi PC peal COD:MW3 mängib?
kui jah siis võiks kunagi koos mingid dominationi vms matchid teha.

Mina mängin ja mitte vähe, kuid pealn aind HC ja seda enamus ajast venelaste bandega! !HH!Pizda Ivanovna olen, võid lisada ja vaatame mis saab!

Codecci
21.08.12, 16:50
keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba

ristijeesus
21.08.12, 17:00
Seda oled mänginud? http://www.gamespot.com/age-of-mythology/platform/pc/

Makuz
21.08.12, 17:07
Empire Earth

Tarmonator
21.08.12, 17:11
keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba

www.crime.ee

:cool:

vonkartoffel
21.08.12, 17:15
keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba
Vanakooli mäng settlers 2 .

Mrt1989
21.08.12, 17:28
keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba

Strong hold
Settlersi osad
Empire Earth

Jeebus
21.08.12, 17:44
Anno 1404

või kui oled sci-fi fänn, siis Anno 2070

Cypher0
24.08.12, 11:46
Blizzard Stores praegu WoW Battle Chest ja WotLK kumbki €5 ja Cataclysm €10.

rasmer
24.08.12, 12:54
Üritavad tähelepanu Guild Wars 2-lt kõrvale juhtida lol ?
Keegi peale minu alustab homme seda ?

wanapagan
24.08.12, 13:08
Keegi League of Legendsi mängib ? Ise mõned mängud näppinud, üsna vihale ajab. Kui rahvast palju oleks saaks mängida.

Kodu
24.08.12, 13:53
keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba

http://www.travian.co.ee/

Strawberry
24.08.12, 14:02
Keegi League of Legendsi mängib ? Ise mõned mängud näppinud, üsna vihale ajab. Kui rahvast palju oleks saaks mängida.

League of Legends on saatanast, hullem narko kui crack.

Kunagi oli 1600 elo (noob), siis keelasin endale ära. Vahest suuremaid turniire veel jälgin http://www.twitch.tv/directory/League%20of%20Legends

Fabulous
24.08.12, 14:29
Keegi League of Legendsi mängib ? Ise mõned mängud näppinud, üsna vihale ajab. Kui rahvast palju oleks saaks mängida.
Solo queue's leiab alati ju rahvast kellega mängida.

Jeebus
24.08.12, 14:32
League of Legends on saatanast, hullem narko kui crack.
kui LoL on crack, siis DotA on heroiin

wanapagan
24.08.12, 19:51
Solo queue's leiab alati ju rahvast kellega mängida.

Jah, aga viimasel ajal olen sattunud kokku jubeda rahvaga :D

Poke
24.08.12, 23:17
Üritavad tähelepanu Guild Wars 2-lt kõrvale juhtida lol ?
Keegi peale minu alustab homme seda ?
ostsin diablo3 kuna too tuli varem välja kui gw2, aga praegu juba vähe kahetsen, kuradi tuim grind ainult, antakse küll kerget lootust, et PvP tuleb, aga keegi ei tea kunas jne, mis kuradi mmorpg see on, kus pole ngame ja pvp ega midagi. kuigi praegu nad tegid kiire strateegilise lükke ennem, kui gw2 välja tuleb, et panid diablo3 uue patchi mis sisaldab mõnda uut itemit ja paragon leveleid, mida võid surnuks grindida, aga jälle mitte millegi nimel, kuna PvP-d pole ja PvE-s tapad kõik suht kergelt ära.

diablo 3 on ikka suht pettumus, kuigi mängul on väga suur potensiaal areneda, on kõik nagu väga poolik vms.
RMAH-l pole ka enam mõtet, kuna need faking hiina farmerid on kõik hinnad pekki keeranud, vanad lasevad 200accoundiga korraga ja teenivad 60mil+ tunnis, ise olen mingi kuu mänginud ja olen mingi 20mil eest geari saanud......FML



E:sorri kui vähe segane jutt sai, väike live pokker mäng oli ja kergelt purjakil.

Timpz
25.08.12, 01:31
keegi teab kuidas paypalist raha kätte saada?
seotud teemaga kuna diablos saad raha sinna

vennike
25.08.12, 03:06
saadavad ju panka sulle. väga kiiresti ja tasuta.

Strawberry
25.08.12, 09:11
ostsin diablo3 kuna too tuli varem välja kui gw2, aga praegu juba vähe kahetsen, kuradi tuim grind ainult, antakse küll kerget lootust, et PvP tuleb, aga keegi ei tea kunas jne, mis kuradi mmorpg see on, kus pole ngame ja pvp ega midagi.

Sa oled millestki valesti aru saanud. Diablo3 ei ole MMORPG, vaid tavaline single player RPG kuhu on multi-player Co-op (up to 4 players) külge poogitud.

Timpz
25.08.12, 11:45
saadavad ju panka sulle. väga kiiresti ja tasuta.

aga kui mul ei ole visa kaarti? euroopast käib jutt mitte usast

Rigged
25.08.12, 11:58
Ühest foorumist saab endale WoWi kontosid koos level 80 charidega u 10 taala eest.

vennike
25.08.12, 12:11
vahet ei ole ju, saad pangakontoga siduda paypali ju. isegi euroopas

Timpz
25.08.12, 13:12
vahet ei ole ju, saad pangakontoga siduda paypali ju. isegi euroopas

siduda saab jh aga kui välja tahad võtta sis mul näitab et lisa visa kaart

nikitheone
25.08.12, 19:05
mänge nagu http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush ?

Strawberry
25.08.12, 21:11
Kõige parem skillimäng eales, mida tasub alati teistega raha peale mängida. Eriti täis peaga.

http://www.kongregate.com/games/pouchmouse/edmus

reggie
28.08.12, 22:43
Keegi Might and Magic Heroes VI on proovinud?

Jeebus
28.08.12, 22:49
Keegi Might and Magic Heroes VI on proovinud?
mingi 10h olen ainult mänginud
Heroes nagu Heroes ikka, ilusam graafika ja vist mõni väiksem muutus, üldiselt sama, mis V
aga Heroesiga on mul millegipärast alati nii, et mingi 10h sessid on tavalised

reggie
28.08.12, 23:43
No HMM3 on nii läbi mängitud, et jube :D Samas see 6 tundub jube tilulilu vikerkaarevärviline ja gay.

Jeebus
28.08.12, 23:47
minu jaoks oli IV see, mida paari sõbraga nädalaid nolifesime, tegime iga päev 14 tunnise lan-i, rinse repeat

VI küll enam nii ei tõmba

vennike
31.08.12, 12:50
250k dps, next stop 300k

http://www.upload.ee/image/2642209/DH.PNG

Pumper
31.08.12, 12:54
Heroes in ainus arvutimäng mida olen mänginud ja seda aastast 95.. siiani mõned korrad aastas võtan ette.

ranka
31.08.12, 13:49
Damn. Heroes on ju classica, peaks selle tõmbama.

yolpa
01.09.12, 00:22
polnd heroest ca aasta mänginud, aga kui uuesti proovisin, olid ikka kõik mapid peas ja 20 korda läbi tehtud :S

Poke
01.09.12, 00:43
[QUOTE=vennike;451499]250k dps, next stop 300k

Nice, tra ma vabsee ei saa sittagi itemeid, plvl 14 pole ühtegi norm itemit saanud peale patchi, isegi paar mil itemeid. a3 infernos ainult.

25k dps ww barb.

qjet
01.09.12, 01:01
davai lisage, kui no lifeda tahate qjet#2665 A3 suudan soloda, aga see igav ja public mängudes on väga raske saada tiimi, kes biidiks mängu.
Mainin siis ära ka, et EU :)

Jeebus
03.09.12, 19:40
mods delete plz

ranka
04.09.12, 14:47
ära ei kao, aga nullist peab algama jah - erinevad serverid ju. saad switchida kolme serveri vahet niipalju kui süda lustib.

a ma võin powerleveldada nädalavahetusega lvl60ni.

See pakkumine on jõus? Ma ise küll ei mängi, andsin oma konto vennale, kes nüüd paar nädalat aktiivselt toginud ja ta oleks huvitatud. Hetkel küll EU serveris aga plaanib liikuda USA serverisse, kui aitad :)

Poke
04.09.12, 23:47
kui EU serverist US lähed, siis teises serveris RMAH ei tööta.

ranka
04.09.12, 23:58
kui EU serverist US lähed, siis teises serveris RMAH ei tööta.

Heh, seda ma ei teadnudki.

vennike
05.09.12, 00:24
See pakkumine on jõus? Ma ise küll ei mängi, andsin oma konto vennale, kes nüüd paar nädalat aktiivselt toginud ja ta oleks huvitatud. Hetkel küll EU serveris aga plaanib liikuda USA serverisse, kui aitad :)


aitan ikka, kui on usaldusväärne inimene. st kui ma talle kõige suurema punase kivi ja exp% sõrmuse laenan, siis tahaks tagasi ka saada seda hiljem :D

Pokel on ka õigus jah, seega kui plaan idioodiks grindida ennast ja jama müümisega tegelema hakata, siis on mõttekam uus acc osta. ebayst saab sitaks soodsalt.

ja kui natuke foorumites/kullamüügi saitidel kolada siis leiab ülisoodsaid powerlvldamise pakkumisi. ma paar päeva tagasi alle nägin 1-60 4.99 euri vms. Pool päeva je tehtud.

ranka
05.09.12, 00:30
aitan ikka, kui on usaldusväärne inimene. st kui ma talle kõige suurema punase kivi ja exp% sõrmuse laenan, siis tahaks tagasi ka saada seda hiljem :D

Pokel on ka õigus jah, seega kui plaan idioodiks grindida ennast ja jama müümisega tegelema hakata, siis on mõttekam uus acc osta. ebayst saab sitaks soodsalt.

Hehe. Loomulikult on ja usaldusväärsuse garanteerin ka mina.

Anyway räägin temaga. Ta ise julmalt EUR mängudes grindib.

reggie
05.09.12, 15:00
Keegi ikariami kontot ei taha en.ikariam.com xi servus 630k punni ja sõbralik piirkond:) Ise ei viitsi enam.

K2okfor_Mey
06.09.12, 12:39
Niih mõtlesin, et uurin ka seda arvutimängimise maailma kunagi olin kõva strateegiamängude fänn. Nüüd vaatasin ja hakkas silma Dota 2 ja Diablo 3 tõmban hetkel Diablos demo alla vaatab, mis ta endast kujutab. BTW on keegi kuulnud mingit teemat, et Dota 2 läheb millalgi tasuta?

Keldrimees
06.09.12, 17:27
Niih mõtlesin, et uurin ka seda arvutimängimise maailma kunagi olin kõva strateegiamängude fänn. Nüüd vaatasin ja hakkas silma Dota 2 ja Diablo 3 tõmban hetkel Diablos demo alla vaatab, mis ta endast kujutab. BTW on keegi kuulnud mingit teemat, et Dota 2 läheb millalgi tasuta?

Yep Dota 2 on väljatulekul täiesti tasuta. Mingit pay to win süsteemi seal ka ei tule.

Beta on ka teoreetiliselt tasuta, kui sign up-id beta inviteks ja sind millalgi testeriks valitakse ,aga saad steami poest osta 25€ eest ,saades hunniku itemeid kaasta (enamus hero itemid ,mis teevad hero välimuse lahedamaks). Need itemid kanduvad edasi su päris accountile kui mäng välja tuleb.

Foorumites müüakse beta accounte ka ja nii saab selle oluliselt odavamalt.

ranka
10.09.12, 13:20
Vennike, sa rääkisid, et su sõbrad müüsid 800m kulla eest amuleti maha, et see kasulikum, kui $250 eest müüa. Aga kuidas sa kulda müüd? RMAH-s ei saa ju müüa seda või ma ei leia.

E: nevermind leidsin

Rigged
10.09.12, 14:47
Selline pela nagu Sleeping Dogs, umbes nagu GTA, aga hand to hand combat on veidi lõbusam, tundub, et on rohkem võimalusi linna peal pulli teha kah.

Maxi
10.09.12, 14:53
Sleeping Dogs tundub nuts, kahju ainult et mu masin seda mõistlikute (high) sätetega välja ei vea

ranka
14.09.12, 03:44
Vihkan seda mängu juba! Liiga sick sõltuvus.

E: diablost rääkisin, lol

Codecci
19.09.12, 04:17
Keegi League of Legendsit laseb?

udikaz
19.09.12, 05:10
Keegi League of Legendsit laseb?

kui sellelaadset mängu mängida, siis soovitaks dota2. LoL on lihtsalt korealaste rahvusmäng, kuid omadustelt jääb igas elemendis dotale ikka alla.

Poke
19.09.12, 05:56
Vihkan seda mängu juba! Liiga sick sõltuvus.

E: diablost rääkisin, lol
o shit sama siin, viimased 2 nädalat jubedalt mänginud, krdi jah nagu loteriid mängiks, legendary item kukub tuleb siuke action sisse,enamasti pettumus tho, üks session sain ~200mil eest legendary manti tho.
kui diablos oled juba geared up, siis seal grindimise $/hr tuleks ilmselt parem, kui micromeestel pokkeris.
ei tea kuidas praegu on, aga paar kuud tagasi kindlasti.

Pokezzi#2812 on mu battletag EU-s kui keegi mängib.

ranka
19.09.12, 06:41
Keegi Diablos barbarianile skilli nippe saab anda? Ma ei ole siiani suutnud/viitsinud/osanud välja uurida, mis kõige paremad ja mida peaks kasutama. Miskeid hinte-nippe, mis ise teete?

E: kui võrk uuesti üleval ja meeles, siis lisan su

KristjanRawk
19.09.12, 06:52
ma suht tihedalt lasen Leage of Legendsit ja paljud sõbrad kah

Poke
19.09.12, 07:34
Keegi Diablos barbarianile skilli nippe saab anda? Ma ei ole siiani suutnud/viitsinud/osanud välja uurida, mis kõige paremad ja mida peaks kasutama. Miskeid hinte-nippe, mis ise teete?

E: kui võrk uuesti üleval ja meeles, siis lisan su
ma ise olen kah barbarian, selle double tornado buildiga
võin selle buildi kohta aidata küll

bounce
19.09.12, 07:43
kui sellelaadset mängu mängida, siis soovitaks dota2. LoL on lihtsalt korealaste rahvusmäng, kuid omadustelt jääb igas elemendis dotale ikka alla.

dota2 on ju betas atm ja key maksab.
mingit surveyd võid kah täita aga see suht loto.
kui eksin, parandage.

ise mängin kah lol-i.

Jeebus
19.09.12, 07:57
dota2 on ju betas atm ja key maksab.
mingit surveyd võid kah täita aga see suht loto.
kui eksin, parandage.
tegin vist 8. augustil selle beta applicationi, septembri alguses vaatasin, polnud invite.
täna tuli lugedes uuesti meelde
sõnumit polnud ikka tulnud aga kui klikkisin mängule, tuli "You already own Dota 2" ja tõmban praegu.

ehk siis gg, <1,5 kuud läks aega

bounce
19.09.12, 08:18
steamis ütlebki nii aga sellega saab ainult speccida.

Jeebus
19.09.12, 08:22
steamis ütlebki nii aga sellega saab ainult speccida.
oh :(
tundub loogiline, sest konkreetset invite pole tulnud ja nagu ma olin aru saanud, siis peaks invite tulema koos key-ga

aga eks ma pühendan 2,6 gb bandwidthi The Lulzile
http://www.freewebs.com/bloodterror/1219538114508.jpg

Timpz
19.09.12, 08:25
kuulujutt on, et varsti tasuta juba dota 2
ise olen mänginud üle 1000 pela dotas ja võin öelda, et väga hea mäng

Jeebus
19.09.12, 08:40
ise olen mänginud üle 1000 pela dotas ja võin öelda, et väga hea mäng
dota-gc?

Timpz
19.09.12, 11:40
dota2 üle 1k

Jeebus
19.09.12, 11:42
dota2 üle 1k
impressive aga ma mõtlesin muidu, kui sa kunagi tavalist mängisid vb siin http://www.dota-gc.com/

q_q
19.09.12, 11:45
jeebus sa m2ngisid dota.gc?

mis su rating?

Jeebus
19.09.12, 11:48
jeebus sa m2ngisid dota.gc?

mis su rating?
ma mängisin dota-gc algusaegadel,kokku mingi ca 150 mängu vist, vanu mängijaid pole enam listis, isegi neid, kel close to 1k games oli.

q_q
19.09.12, 11:50
ei ole jah

ma m2ngisin ka ammu kui veel ircu kaudu k2is, kui asi web based l2ks siis tehti reset statsidele

vennike
06.10.12, 12:00
päris seksika armori sain paar päeva tagasi. üle mingi kolme kuu leian ise omale upgrade :D

http://www.upload.ee/image/2726143/chest.png

yolpa
06.10.12, 12:24
keegi leage of legendist mängib, ise alles täna tõmbasin ja alles uudistan, aga millised championid head on?

oohoh
06.10.12, 12:58
keegi leage of legendist mängib, ise alles täna tõmbasin ja alles uudistan, aga millised championid head on?
http://www.mobafire.com palju igasuguseid tutorialeid jms värki

walar
06.10.12, 19:11
HoN > LoL

http://www.heroesofnewerth.com/

oohoh
06.10.12, 19:14
HoN > LoL

http://www.heroesofnewerth.com/
<=> pls

kardaanirist
06.10.12, 20:09
<=> pls

HoN >>>>>>> LoL

udikaz
06.10.12, 20:13
DOTA2>>>HoN>>>LOL

Vandalar
07.10.12, 05:58
Vaatasin ka seda HON-i- tundub üsna põnev asi olema ja isegi töötab minu olematu graafikaga läpaka peal. Obv ei saanud midagi aru eriti :D

ristik
07.10.12, 11:06
keegi leage of legendist mängib, ise alles täna tõmbasin ja alles uudistan, aga millised championid head on?

mina lasen ja olen juba max level ka(30). Championidest nii palju et puhtalt maitse asi. Mulle sobivad näiteks Swain, Vayne, Sejuani... Üldiselt kui ühega pikemalt aega jaurad siis peaksid piisavalt selgeks saama et teistele tuul alla teha.

Martifiko
07.10.12, 12:26
ise lasen ka loli, kunagi varemalt lasin cs 1.6te

oohoh
07.10.12, 12:42
Paljud siin eu-westis mängivad? võiks mgini 5se bandega mängida ju küll

ranka
07.10.12, 15:26
päris seksika armori sain paar päeva tagasi. üle mingi kolme kuu leian ise omale upgrade :D



Ma viimasel ajal sitaks vähe mängin, jõudsin ka lõpuks oma uue chariga infernosse ära aga ma ei ole siiani mitte ühtegi legendary itemitki leidnud ja raresid nii vähe, et lausa alb akkab ning 99.99% totaalne saast.

Kas paragon levelitega kasvab gold + magic item find, mis tõstab ka good-dropi findi?

ranka
07.10.12, 15:27
Aa ja mille alusel omale EQ selga valite? Ma ikka panen täiestgi suvalt, et saaks sitaks HP-d, kuigi vend ütles, et resistance best.

Dogers
07.10.12, 15:49
Mängin EU Westis, mul väga palju eestlasi online pidevalt, kes tahab eestlastega mängida addige mind - Anaalvandaal. xD

Vandalar
08.10.12, 02:47
Ma kasutasin HON-is test mode'i ja peale seda midagi läks vist valesti- ei saa kuidagi herot liigutada ega spelle castida. Teab keegi lahendust?
Edit: Lahendatud, tegin repairi installile pmst ja bueno.

vennike
08.10.12, 12:37
Ma viimasel ajal sitaks vähe mängin, jõudsin ka lõpuks oma uue chariga infernosse ära aga ma ei ole siiani mitte ühtegi legendary itemitki leidnud ja raresid nii vähe, et lausa alb akkab ning 99.99% totaalne saast.

Kas paragon levelitega kasvab gold + magic item find, mis tõstab ka good-dropi findi?

iga paragon lvl annab 3% gold ja magic findi. Ma hetkel Plvl35. Kui Act3 algusest lõpuni puhtaks pühkida siis võib 80% kindel olla, et 1 set või legendary kukub. Parim clear sain 2 set itemit ja 1 legendary.

Geari vali ikka selle järgi mis kõigile näitajataele positiivselt mõjuks. Mingi unbuffed 50k DPS 600 Res all ja 50k hp barbi on ju kukepea kokku panna.. mingi 20M max

Poke
08.10.12, 15:10
kui ma plvl 35 olin, siis hakkasin kirja panema A3 runne, ma neid cave ei jooksnud, aga alustasin algusest ja tegin kõik guestid värgid ära, kokku kirjutasin 31runi, mille jooksul sain 14 set/legendary itemit.
peale seda aga tuli downswing, ei saanud ühtegi set/legendary ~10+full runi jooksul

plvl65 / mf 307

uus patch võiks tulla juba, hakkaks ringe ja amulette grindima kuskil ml4-s

udikaz
08.10.12, 17:00
tra kui rigged starcraft 2 võib olla. täiesti normaalne on seda mingi 12 tundi järjest mängida...üldse ei raiska aega mkmmm.. ärge kunagi laske seda mängu peale..insta võid igapäevaselt kuskil 3-4 tundi 24h-st korstnasse kirjutada. mõttetttttttuu.!!!

Poke
08.10.12, 17:05
tra kui rigged starcraft 2 võib olla. täiesti normaalne on seda mingi 12 tundi järjest mängida...üldse ei raiska aega mkmmm.. ärge kunagi laske seda mängu peale..insta võid igapäevaselt kuskil 3-4 tundi 24h-st korstnasse kirjutada. mõttetttttttuu.!!!
eks iga mänguga on nii:D
tean tüüpe kes on diablo3 mänginud 2 nädalat 20/7, tean tüüpe kes teevad pidevalt 48h sessioneid diablo3-s ilma pausideta pm.

Jeebus
08.10.12, 17:08
endal on sama lugu Civ V / Anno 1404 / Anno 2070

Civ V pole nii hull aga Anno-des kestab standardmäng 15h

camu
08.10.12, 17:17
tra kui rigged starcraft 2 võib olla. täiesti normaalne on seda mingi 12 tundi järjest mängida...üldse ei raiska aega mkmmm.. ärge kunagi laske seda mängu peale..insta võid igapäevaselt kuskil 3-4 tundi 24h-st korstnasse kirjutada. mõttetttttttuu.!!!
Tegelt?

udikaz
08.10.12, 22:36
Tegelt?

Tavai 20min pärast ole valmis. Siis Gogo.

rohelinekonn
08.10.12, 22:38
sain kah dota 2 testi proovisin aga vapsee ei biidu herosi o kah mingi tuhat tükki kelle vahel valida

Simmo
08.10.12, 23:11
Jeebus, mis nimega sa .GC's lasid?

K2okfor_Mey
09.10.12, 07:49
Alustasin ka Dota2ga peris mõnus strat-kill mäng aga vanadele tegijatele vastu saada ikka no skillz, btw keegi rääkis, et dotaga tehakse ka usde :D kuidas? Aga, mis point sellel, et mitmenda leveli mees oled (lobbys) ja itemitel mida mängu lõpus antakse?? Btw siiamaani 30 mänguga yhe eestlasega kokku saanud :D.

Timpz
09.10.12, 08:23
levelist ei olene teadaolevalt mitte midagi, loeb winrate ja võitude arv. itemid samuti midagi ei muuda, ainult välimust

antnx
09.10.12, 16:00
Mehed lisage dotasse mesirull on steam-

Vandalar
09.10.12, 16:38
Krt ma esimesel paaril päeval HON-iga tutvumisel olin üsna kinni selles mängus. Siiamaani olen vist ainult ühes matsis võitvas tiimis olnud. Sick kui kergelt ära tehakse ikka minusugustele noobidele seal :biggrin:

kardaanirist
09.10.12, 17:50
teed public matche või matchmakingut?

Vandalar
09.10.12, 18:43
teed public matche või matchmakingut?

public matche olen teinud. Mis vahe neil on?

kardaanirist
09.10.12, 20:16
public matchides saab servu tegija (saad ise ka servereid teha) pmst komponeerida kaks tiimi oma suva järgi. matchmakingus proovitakse sulle leida võrdsed tiimikaaslased ja vastased. aga alguses ongi tegelikult parem public matchidega alustada. lihtsalt vaata vastaste PSR ja KDR ka. kui ikka sinu tiimi laksatakse neli algajat ja vastas vähe kogenenumad mängijad, siis ongi võimatu võita.

Strawberry
14.10.12, 12:48
$1,000,000 prize season grand final game live right now
http://www.twitch.tv/riotgames

camu
14.10.12, 14:03
Lasin ka huvipärast HONi peale. Esimene mäng ei saanud mitte midagi aru. Isegi seda otsisin pool mängu, kust oma kulda näha. Teises sain juba asjale veidi pihta. Kui hero valides googeldada, mis ta vaste DOTAs oli, siis polegi kõige hullem. Learning curve on sellel muidugi väga väga pikk ning ilmselt ei hakka seda pühendumisega ette võtma.

Vandalar
14.10.12, 15:14
HON on pretty much nagu pokker IMO- skilli on, siis on see ka kohe näha tulemustest. Ma olen HON-is üks sitemaid mängijaid vist praegu :D Kuigi enam päris iga natukese aja tagant surma ei saa nagu alguses.

udikaz
14.10.12, 19:29
keegi sc2-t viitsib? pm või lisage soosickkk 609.

fyte
15.10.12, 19:08
HON on pretty much nagu pokker IMO- skilli on, siis on see ka kohe näha tulemustest.
obv

Poke
16.10.12, 14:10
kes diablot mänginud on saavad aru wassup?
elu kõige suurem fail vist.
http://imageshack.us/a/img404/1191/vittushigi.png (http://imageshack.us/photo/my-images/404/vittushigi.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ranka
16.10.12, 14:28
179 kuldi? see junn ju pole midagi väärt. poes oleksid tho 2500+ rohkem saanud :D

Poke
16.10.12, 14:31
see junn maksab üle 200milli

ranka
16.10.12, 14:41
ikkagi mõttetu

Poke
16.10.12, 14:43
ikkagi mõttetu
visata 100euri+ maha on tõesti tsipa mõttetu ja loll tegu, mul oleks seda 100euri praegu väga vaja läinud nt:D

ranka
16.10.12, 15:44
No aga miks siis müüd nii odavalt. 179 kulla eest saad ka mõne sendi. Seega päris €100 ei läinud.

Poke
16.10.12, 16:07
No aga miks siis müüd nii odavalt. 179 kulla eest saad ka mõne sendi. Seega päris €100 ei läinud.
mulle pakuti selle eest eile 350euro läbi mingi wmoneytransfer.ru vms, aga ma ei tunne seda kohta ja ütlesin ei, mõtlesin, et gold on ikka gold rsk, kes seda teab, kui suureks see kulla hind tõusta võib.

vennike
16.10.12, 23:52
lol poke, mudas peaga tahtsid rmahi panna 179 euriga ja failisid ? :D

Poke
18.10.12, 00:49
jep..
väsind ja sassis..
suht tiltis ikka, vähemalt keegi sai õnnelikuks, äkki tuleb 1.0.5-s hea karma tänu sellele:D

ranka
21.10.12, 16:13
Sain täna esimese Legendary kilbi - palju see väärt on kullas?

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/diablo.jpg

Poke
21.10.12, 16:14
sittagi, paar mil max

ranka
21.10.12, 16:22
poke, ütle mulle skypes korra tere vms. ma unustasin sulle aliase panna ja ma ei leia lihtsalt sind üles.

nikitheone
21.10.12, 16:26
mänge nagu bubble trouble ja burrito revenge?:D

Romka
21.10.12, 16:31
Dota2 mängib keegi? Sain eile key ja võiks pela teha. Romka@steam. Diablost hetkel koll ees.

Junken
21.10.12, 16:43
tirisin WRC3 , päris raske mäng krt

vapsik
21.10.12, 17:03
Sain täna esimese Legendary kilbi - palju see väärt on kullas?

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/diablo.jpg

3585

ranka
21.10.12, 17:09
Vapsik, sa üldse veel mängid?

pastilaa
21.10.12, 17:21
Vapsik, sa üldse veel mängid?


ainult lolli tundub :(

kondor
21.10.12, 17:29
keegi korralikult hooked up on league of legendsist ja koos paugutada tahab duot/asjaliku tiimi koostada, siis võiks addida ingame Goreseth.

edit/ EU west

vapsik
21.10.12, 17:29
Vapsik, sa üldse veel mängid?

Väga ammu enam ei mängi.

Vandalar
21.10.12, 17:44
Väga ammu enam ei mängi.
Kontot maha ei taha müüa?

vapsik
21.10.12, 17:59
Võin müüa.

pikk28
21.10.12, 18:19
poke, ütle mulle skypes korra tere vms. ma unustasin sulle aliase panna ja ma ei leia lihtsalt sind üles.
sry, et trollin head teemat, aga ranka, kuidas sa skypes aliaseid paned?

Poke
21.10.12, 18:21
sry, et trollin head teemat, aga ranka, kuidas sa skypes aliaseid paned?
parem click nimel- muuda nime

Vandalar
22.10.12, 04:25
Mis asjatundjad arvavad- kas on mõtet DIII nö. kasutatult osta või on mõttekam uuena osta? Alguses mõtlesin, et saan odavamalt, aga seal on nii palju agasid...

Rage
22.10.12, 15:27
tõmbasin XCOMi.. installib hetkel tööläpakasse.. hüvasti töö:)

Poke
22.10.12, 16:16
Mis asjatundjad arvavad- kas on mõtet DIII nö. kasutatult osta või on mõttekam uuena osta? Alguses mõtlesin, et saan odavamalt, aga seal on nii palju agasid...
mina ostsin ebay-st cd-key 41$-ga mingi kuu-2 peale seda, kui mäng välja tuli, praegu ilmselt palju odavam.
ei näe pointi kallimalt osta mingit lambi accounti, kus on mingi 60 charid peal, sest lvl 60 teeb päevaga.

ise ei maksaks üle 50$ enam selle mängu eest, kuigi mäng areneb ikka väga võimsalt ja iga patchiga tuleb jälle uut ja huvitavat juurde+ tulevane lubatud pvp jutt.

virukunn
23.10.12, 20:21
http://www.youtube.com/watch?v=F8QT7R0N5bs&feature=related

Tõotab tulla epic.

ranka
25.10.12, 04:14
kes diablot mänginud on saavad aru wassup?
elu kõige suurem fail vist.
http://imageshack.us/a/img404/1191/vittushigi.png (http://imageshack.us/photo/my-images/404/vittushigi.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Tegelt ma siiani ei saa aru, kuidas see item niipalju maksab. Mis selle nii kalliks teeb - movement ja attack speed? :)

Mul endal seljas bracerid:
[430 armor]
+ 165 STR
+ 36% Fire Res
+ 9% Life
+ 218 armor
+ 4.5% Crit Chance
+ 4.5% Knockback

Tean, et mul seljas saast aga sinu itemi eest ma küll ei näe, et miks peaksin rohkem maksma? Ainuke, mis on seal lahe on attack speed või ma tõesti missin midagi tähtsat või alahindan attack speedi? :P

ranka
25.10.12, 04:18
Või siis miks näiteks see item pask on võrreldes sinuga? Miks mu item maksab kõigest mõni kuld, mitte 200m. Lihtsalt ei saa aru.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/pask.jpg

vennike
25.10.12, 13:37
sest see kinnas on täielik pask. cc / cdamage ja attack speed koos teevad asja ilusaks. + muidugi suuremad primary statid.

näide - selle ringi müüsin nädalakese tagasi, sain 263M
http://www.upload.ee/image/2759171/ring.PNG

pikk28
25.10.12, 13:44
vennike viska väike update palju oled rahhi teeninud nyydseks diabloga :)

vennike
25.10.12, 13:59
vennike viska väike update palju oled rahhi teeninud nyydseks diabloga :)

ei mängi seda raha pärast, aga kui kõik geari ja laod tühjaks müüks, saaks mingi 2k$ USDi rahulikult

alguses sai cashida päris korralikult, enam ei viitsi, tahaks funnida rahulikult.

Poke
25.10.12, 15:38
Tegelt ma siiani ei saa aru, kuidas see item niipalju maksab. Mis selle nii kalliks teeb - movement ja attack speed? :)

Mul endal seljas bracerid:
[430 armor]
+ 165 STR
+ 36% Fire Res
+ 9% Life
+ 218 armor
+ 4.5% Crit Chance
+ 4.5% Knockback

Tean, et mul seljas saast aga sinu itemi eest ma küll ei näe, et miks peaksin rohkem maksma? Ainuke, mis on seal lahe on attack speed või ma tõesti missin midagi tähtsat või alahindan attack speedi? :P
movement speedi nt annab ainult paar itemit, max movement speed on 25% geari pealt, tollel on 12%, +attack speed 8% mis lisab räigelt juurde,+4,5% crit change, mis lacunidel on suht rare, kuigi 6 on max, + high int ja lisaks vitality, tal on kõik mis ühelt bracersilt tahta on. high end itemit maksavadki palju, sest neid kukub vähem ja rahvas tahab võimalikult suurt dps saada. kuigi peale uut patchi ta enam ei maksa 200m ilmselt, faking drop rate pandi nii kuradima suureks, vanad grindivad üle 40 legendary päevas, mis on suht jabur. market on ***** kukkunud, irl raha seal enam küll eriti vist teenida ei saa. ainult siis, kui tõesti joppad mingi eriti rõvedalt max itemi saad oma paar biljonit, aga tõenäosus selliseid itemeid saada on nulli lähedane

Vandalar
25.10.12, 16:24
Alati on ju võimalus, et uute expansionitega või updatedega viiakse sealne mängumajandus uuesti balanssi kuidagimoodi?
Aga see braceri teema- kas see melee attackers take 1433 dam on hit on ka mingi kõva sõna või see ei ole nii oluline kui nt. crit või int boost nt?

ranka
25.10.12, 19:27
sest see kinnas on täielik pask. cc / cdamage ja attack speed koos teevad asja ilusaks. + muidugi suuremad primary statid.

näide - selle ringi müüsin nädalakese tagasi, sain 263M
http://www.upload.ee/image/2759171/ring.PNG

Ok. Natuke segaseks jäi. Aga on veel küsimusi tekkinud.

Kuidas botid diablos töötavad? Kas nad joinivad public game ja siis pm. tagant korjavad itemeid ja kulda? Täna vennal miski kahtlane junn käis järgi - mitte midagi ei teinud aga ainutl järgnes talle, isegi kui vend teisele poole liikus ning kui miski "error" tekkis, siis vend wordis linna ning tuli bänneriga tagasi järgi.

Lisaks kulla botid ju ajavad hinnad kõrgeks. S.t. kullahind pidevalt langeb, mis omakorda tõstab ju itemite hindu ehk kui täna ostad 1m eest mõõga, siis homme see sama mõõk maksab juba 2m. See ekstreemne nädie aga kas ei ole nii? Ja inflatsioon ju ei tohiks mõjutada RMAH hindu.

Drop ratest ma ei oska midagi öelda, peale patchi leidisn oma esimesed legend itemid aga need olid ikka sitemad, kui suvaline rare v.a. see kilp, mis enam vähem OK.

Aa ja miks aetakse dami taga? Ma olen ise ajanud omale resistance suureks + skillid paigas, siis ACT3 üksinda farmides surevad tava moodi 2-6 laksuga aga ise surma ei saa v.a. siis kui oma lollus, et spellid maas või ei viitsi revenget spammata. 2 elite packi ühes koos tapan suvalt ära nii, et elud ei kukugi alla ja elusid ainult 18k.

Ise ajaks just selga resistance/exp/MF EQ kui grupis käiks, kui soolotan siis res + dam.

vennike
26.10.12, 00:09
botid ei toimeta public mängudes, see oli lihtsalt mingi 12 aastane, kes hakkama ei saanud. Neid on küll ja veel public mängudes. Ajavad koletilti.

dmg koha pealt - point on ikkagi exp per hour, ma olen 20k dps venda näinud kellel oli 170k hp ja ressi päris hästi. ma ei viitsiks küll niimoodi saagida. Lootus saada 100 paragon level 2014 aasta jõuludeks. Pigem kärvan vahel aga enamus asju 1-hitin.

see asi tundub huvitav, peaks uurima lähemalt, borderline illegal, aga vennad lasevad suht avalikult ja blizzardit ei koti. http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6998629807

Vandalar
26.10.12, 00:46
:biggrin: see on juba päris mitmes kord, kui D III meenutab mulle pokkeri arenguid oma "kas trackeri kasutamine on cheating või mitte" aruteludega. Lõpuks on D III ka selline high skill game äkki, kus nö fishil, kes ei "multitable" ja abiprogesid ei kasuta ja väga laialdast skillseti ei oma, ei ole lootustki läbi lüüa?

Poke
26.10.12, 16:03
to ranka: miks ajada ainult res ja hp kõrgeks, ja damage väikseks, tapad monstereid pool elu tore jah surma ei saa. parem ju dps kõrgeks ja res vit marginaalseks, tapad asjad kiirelt ära, saad ise vähem damage sisse ju, kerge balance peab olema ikka.
see asi mis jooksis järel tüübil ja kulda korjas on üks demon hunteri skilli rune, täiesti kasutu pask, selle asemel pane 1-2 itemile pickup radiusega option.

to vandalar: hetkel on skillgamest asi suht kaugel, kes rohkem grindib ja parem gear on see on tugev, kes vähem mänginud ja sitem gear on see on pask.

ja kui grindite siis ärge punnitage mingi monster power 10-t, andge mp1-s hagu ja legendary pritsib nii mis jube. teine asi on see, et kui tahate effektiivselt grindida, siis ärge olge public games, see nonsense.
enda barb on vanade ringide ja amulettidega, mingi sita main handiga ja dps on unbuffed 90k+ ei saa aru kuidas osadel tava barbidel on paragon ~20 ja dps 14k.

ranka
28.10.12, 21:54
to ranka: miks ajada ainult res ja hp kõrgeks, ja damage väikseks, tapad monstereid pool elu tore jah surma ei saa. parem ju dps kõrgeks ja res vit marginaalseks, tapad asjad kiirelt ära, saad ise vähem damage sisse ju, kerge balance peab olema ikka.
see asi mis jooksis järel tüübil ja kulda korjas on üks demon hunteri skilli rune, täiesti kasutu pask, selle asemel pane 1-2 itemile pickup radiusega option.

to vandalar: hetkel on skillgamest asi suht kaugel, kes rohkem grindib ja parem gear on see on tugev, kes vähem mänginud ja sitem gear on see on pask.

ja kui grindite siis ärge punnitage mingi monster power 10-t, andge mp1-s hagu ja legendary pritsib nii mis jube. teine asi on see, et kui tahate effektiivselt grindida, siis ärge olge public games, see nonsense.
enda barb on vanade ringide ja amulettidega, mingi sita main handiga ja dps on unbuffed 90k+ ei saa aru kuidas osadel tava barbidel on paragon ~20 ja dps 14k.

Kuidas pool elu? Mul dam on 40k ja ma kannan kilpi ning täiesti suvaline eq. Cleavega ACT3 löön kõik tavalised moobid kolme laksuga maha, osadele kaks laksu.

E: just vaatasin ja kui rendi ka lasen siis terve punt sureb pm 2-3 sekiga.

ranka
28.10.12, 22:41
loll küsimus, aga kas tünnide jms. lõhkumise eest võib ka miskit kõvat asja leida?

Poke
28.10.12, 23:06
loll küsimus, aga kas tünnide jms. lõhkumise eest võib ka miskit kõvat asja leida?
väga harv, aga võib saada jah, aga sellepärast mingi tünnide asjade poole ära jooksma küll hakka, kui ta sul ees on siis löö katki ikka jah.

no ranka, sa lööd tavalistele mobidele 3hit, aga ma ka barb ja ei pea tavaliste mobide pärast seismagi jääma, mul sprint peal +24% speed+berserker peal ja jooksen neist läbi lihtsalt ja nad kukuvad, pole shieldi ega allres ega midagi vaja. mul mingi 350 allres ilma buffita ainult ja 32k hp.

Rigged
29.10.12, 10:15
Keegi zombie survivalit the war z pelab? Väike eestlaste grupp juba koos, väga fun mäng.

ranka
29.10.12, 10:27
väga harv, aga võib saada jah, aga sellepärast mingi tünnide asjade poole ära jooksma küll hakka, kui ta sul ees on siis löö katki ikka jah.

no ranka, sa lööd tavalistele mobidele 3hit, aga ma ka barb ja ei pea tavaliste mobide pärast seismagi jääma, mul sprint peal +24% speed+berserker peal ja jooksen neist läbi lihtsalt ja nad kukuvad, pole shieldi ega allres ega midagi vaja. mul mingi 350 allres ilma buffita ainult ja 32k hp.

Oks, makes sense.

reggie
29.10.12, 18:34
Pole seda d3me mänginud aga d2.s oli assain, kes sai väikseid pomme panna, sellist tegelast/võimalust pole uues mängus?

Timpz
29.10.12, 22:03
demon hunter

Poke
29.10.12, 22:46
lul, praegu mingid aasia pervid dupevad d3-s asju ulmeliselt vm.

Romka
29.10.12, 22:58
party hatte dupevad ka?

Pumper
29.10.12, 23:07
+pole in teemas, aga kas dupevad tähendab. et dubleerivad itemeid lambisyt

vennike
29.10.12, 23:08
lul, praegu mingid aasia pervid dupevad d3-s asju ulmeliselt vm.

pole usa serverisse jõudnud veel, gemmid meil normaalse hinnaga :D

ma ei tea, server paneb ise ka kala, ma sain nädalapäevad tagasi mingi 15 secise vahega 2 TÄPSELT samade stattidega legendari vööd - ilmselgelt seda ei saa ju juhtuda. Tõenäosus umbes sama suur kui 6-maxis kaks kätt järjest kõikidel samad lehed ja board ka kordub. Täispask vöö oli muidugi aga nomaitea. Pildid on ka kusagi, aga ei viitsi uppima hakata.

Sain eile 200k DPS kätte ilma sharpshooterita, täiesti ulme, mis kiirusega ma läbi lähen MP4st. Saaks soliidse 2 socetiga manticore veel ja 300k++ DPS oleks tõsiasi.

PS - sobiv post nr Diablo teemas... almost

Poke
29.10.12, 23:43
+pole in teemas, aga kas dupevad tähendab. et dubleerivad itemeid lambisyt
jap, põhiliselt jauratakse hetkel gemmidega kuna neid raskem trackida, no ütleme, et parima gemi ise tegemiseks on vaja ~15mil+, aga hetkel maksab aasia serveris parim gem miski 150k

Euroopa serveris kuskil 5mil, paar päeva tagasi oli 10mil.

tehakse muid itemeid ka, aga neid saab diabloprogress.com vaadata, et mitmel inimesel sama item hetkel peal on jne.
ei tea mis blizzard ette võtab. 1.0.5 keeras niigi economy perse, nüüd veel dupetakse ka lol.

http://www.diabloprogress.com/items/kr/?class=all&slot=all&item_name=manticore&stat1=&val1=&stat2=&val2=&stat3=&val3=&stat4=&val4=&stat5=&val5=&stat6=&val6=&max_bo=&compare_to_btag=&sortby=score

24 aasia lohhil täpselt sama manticore:D

Vandalar
29.10.12, 23:57
No kurb ju kui sealne majandus tuksi läheb. Võiks ikka mingi väärtus asjal säilida, aga kes teab kui kerge seda teostada on, arvestades kõiki neid mängurite/hackerite armeesid kes asja ühel või teisel moel nkn biitida püüavad?

Poke
30.10.12, 16:09
ah ei see saadakse kontrolli alla , või on juba korras, ega blizzardis päris lambakari ka pole.
aga kuidas nad gemmide hinnad tagasi üles saavad, seda ma ei tea:D

neil väga kerge trackida kes mida dupeb ja palju dupeb

Vandalar
07.11.12, 17:09
D3-s on cashoutimine üsna keeruliseks tehtud? Tundub, et ainult authenticatoriga saab paypali ära ühendada?

vennike
07.11.12, 23:03
D3-s on cashoutimine üsna keeruliseks tehtud? Tundub, et ainult authenticatoriga saab paypali ära ühendada?
kõik real money actionid eeldavad authenticatori olemasolu. nutitelefon on ju pea igal mehel olemas, kasuta seda.

ranka
07.11.12, 23:32
kõik real money actionid eeldavad authenticatori olemasolu. nutitelefon on ju pea igal mehel olemas, kasuta seda.

Hui eeldavad. Ei ole ühte, ega teist ja olen RMAH asju saanud küll müüki panna - tho maha ei ole müünud, aga ilmselgelt ta ei laseks müükigi midagi panna, kui oleks see case.

Vandalar
08.11.12, 02:22
Hui eeldavad. Ei ole ühte, ega teist ja olen RMAH asju saanud küll müüki panna - tho maha ei ole müünud, aga ilmselgelt ta ei laseks müükigi midagi panna, kui oleks see case.

Suht segaseks jäi, mis sa just ütlesid, aga on valida kas lasta need summad bneti kontole või siduda paypaliga ja selleks on vist seda authenticatori omakorda vaja ikkagi.

Timpz
08.11.12, 09:56
Hui eeldavad. Ei ole ühte, ega teist ja olen RMAH asju saanud küll müüki panna - tho maha ei ole müünud, aga ilmselgelt ta ei laseks müükigi midagi panna, kui oleks see case.

kui pole authenticatorit, ei saa ühendada accounti paypaliga , mis tähendab, et cashoutida ei saa

K2okfor_Mey
08.11.12, 10:18
Keegi oskab kuda dota2 gift key trade käib?

ranka
08.11.12, 13:02
kui pole authenticatorit, ei saa ühendada accounti paypaliga , mis tähendab, et cashoutida ei saa

Makes sense ja jummala suva, kas saab cashoutida või mitte.

Timpz
08.11.12, 13:19
ei mäleta täpselt aga vist sai müüa ikka real money eest asju ilma authenticatorita battle.net balanceisse
aga see on pointless, kuna seda ei saa cashoutida.

ranka
08.11.12, 13:33
Selge

Poke
08.11.12, 14:26
minul pole authenticatorit ja ma olen müünud paypali mingi 20itemit, ma ühendasin kunagi läbi telefoni, et kui esimest asja paypali müüa tahtsin, siis tahtis telefoni numbrit, saatis telefonile 4 kohalise koodi, ma kirjutasin selle bnet.com ja oli olemas, peale seda ei ole enam mingit koodi ega asja küsinud.
just panin 186 mil müüki 72 euriga vms, jube odavaks on küll gold läinud. 0.39e =1mil

Timpz
08.11.12, 15:24
diblamängijad võivad lisada Timpz#1130
euroopas

Vandalar
08.11.12, 16:57
minul pole authenticatorit ja ma olen müünud paypali mingi 20itemit, ma ühendasin kunagi läbi telefoni, et kui esimest asja paypali müüa tahtsin, siis tahtis telefoni numbrit, saatis telefonile 4 kohalise koodi, ma kirjutasin selle bnet.com ja oli olemas, peale seda ei ole enam mingit koodi ega asja küsinud.
just panin 186 mil müüki 72 euriga vms, jube odavaks on küll gold läinud. 0.39e =1mil
Ma tahtsin ka seda telefoni teel koodi saada, kuid millegipärast ütleb, et service is currently not available vms- seal on üteldud ka, et kõnekaardi kasutajal ei pruugi asi toimida.

ranka
08.11.12, 17:19
minul pole authenticatorit ja ma olen müünud paypali mingi 20itemit, ma ühendasin kunagi läbi telefoni, et kui esimest asja paypali müüa tahtsin, siis tahtis telefoni numbrit, saatis telefonile 4 kohalise koodi, ma kirjutasin selle bnet.com ja oli olemas, peale seda ei ole enam mingit koodi ega asja küsinud.
just panin 186 mil müüki 72 euriga vms, jube odavaks on küll gold läinud. 0.39e =1mil

TÄPSELT SEE. Seda ma mõtlesingi.

Vandalar
08.11.12, 20:55
Ok, just lugesin nende lehelt, et SMS protectioni teemaga on neil mingi kamm seal ja võib esineda tõrkeid. Seega lootust on :)

vennike
12.11.12, 12:10
seda alkaizeri route pidi tuleb ikka julm kiirelt, DHga mingi 50M exp/hr, full immortal setiga barbiga 80M+/hr, hellfire endal ja tolgusel + signet endal.

http://www.diablofans.com/news/1343-interview-with-alkaizer/

pikk28
12.11.12, 12:22
tra, ipadil/androidil Hill Climb Racing, julm ajaröövel.

Poke
12.11.12, 13:04
seda alkaizeri route pidi tuleb ikka julm kiirelt, DHga mingi 50M exp/hr, full immortal setiga barbiga 80M+/hr, hellfire endal ja tolgusel + signet endal.

http://www.diablofans.com/news/1343-interview-with-alkaizer/
mis see full Immortal king set sinna xp/h-se puutub?

vennike
12.11.12, 13:19
mis see full Immortal king set sinna xp/h-se puutub?

permanent marathon lol