PDA

View Full Version : *** Arvutimängud ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8

variatsioon
14.05.09, 02:49
hey... Arvutimänge mängite? mis mänge? kui palju? discuss..

Minu vaieldamatult lemmik on Call of Duty 4: Modern Warfare
http://www.james-lloyd.com/wp-content/uploads/2008/04/cod4.jpg

Kiirülevaade: Mängu arsenal koosneb kõrgtehnoloogilistest ja võimsatest relvadest ning masinatest, mida kasutatakse tänapäeva sõjas. Sellel korral on mängu peategelasteks Ameerika merejalaväe ning Briti eriteenistuse liikmed, kes peavad võitlema ohtliku vaenlasega, kasutades uusimat tehnoloogiat ning koostööd. Call of Duty 4 keskmes on täiustatud koostöö võimalus, sest enam ei piisa võitmiseks ainult tulistamisest. Tuleb planeerida, kooskõlastada ning viia läbi täpsed rünnakud just nii nagu päris sõdurid seda teevad

Pilidid/videod spoileris:

Call of Duty 4: Modern Warfare Trailer: (http://www.youtube.com/watch?v=2JC3UMJ2It4)
http://www.youtube.com/v/2JC3UMJ2It4&hl=en&fs=1
http://www.youtube.com/v/naz54KbbGKg&hl=en&fs=1

http://img.tomshardware.com/us/2008/03/18/nvidia_9800_gx2/cod4.jpg
http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/796/796450/call-of-duty-4-modern-warfare-20070613104409229_640w.jpg
http://brutalgamer.com/wp-content/uploads/2008/08/call_of_duty_4_pc_06.jpg
http://www.legitreviews.com/images/reviews/605/cod4.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/2007/220/939212_20070809_screen001.jpg
http://www.2404.org/downloads/Call%20of%20Duty%204%20Modern%20Warfare/11842147289.jpg

Lemmik class:
http://img8.imageshack.us/img8/6932/classwzb.jpg

variatsioon
14.05.09, 02:50
keegi võiks mu videod ära fixida ;)

Fortune
14.05.09, 02:57
Mulle just cod 4 ei meeldi, varasemad osad on ok.
Eelistan ikkagi Medal of honorit, eriti viimast airborne'i.

ESTPatrick
14.05.09, 02:59
tegin läbi Call of duty: World at War vist oli, Xboxi peal oli väga pro lasta

variatsioon
14.05.09, 03:01
muidugi ma mängin ainult multiplayersit/onlines.

Fortune
14.05.09, 03:22
Multiplayeris ma mängin quake 3-me, kuigi mõned ütlevad, et nagu multikas ja vana mäng, mulle siiski meeldib. Piisavalt kaua seda mänginud juba ja mõnus kommuun ka tekkinud, kahju ainult, et ilmselt sureb quake 3-me mp välja, sest parajalt juba uuemaid mänge välja tulnud.

TaaviK
14.05.09, 03:34
Lemmikuid on palju, aga kõige rohkem on meelde jäänud Fallout ja Fallout 2. Kogu selline post-nuclear maailm on väga paeluv.

kivisaba
14.05.09, 03:38
Pokerstars on mu lemmik arvuti mäng hetkel aga kui see tilti ajaab siis mängin fifat

Codecci
14.05.09, 03:41
Lemmik läbi aegade - Mafia: The City of Lost Heaven

Hetkel mängin X360 peal Guitar Hero 3 ja World Touri.

ranka
14.05.09, 03:54
keegi võiks mu videod ära fixida ;)


Parandasin ära, nautige.



tegin läbi Call of duty: World at War vist oli, Xboxi peal oli väga pro lasta


Kas Xbox on hea asi? On talle normaalseid mänge ja kas on mõtet seda PokerStarsist tellida või kasulikum poest osta?

ranka
14.05.09, 04:21
...kas on mõtet seda PokerStarsist tellida või kasulikum poest osta?


Starsis hind 35,000 FPP-d ja kuna mul on ühe FPP hind $0.016 ($4000/250,000 FPP) siis XBox elite hinnaks oleks: $560, mis tänase Eesti Panga kursiga teeb Xboxi hinnaks Starsist tellist $560 x 11,4367 = 6404.552 krooni. Tegin otsingu ja esimene netipoe viide (enter -> http://www.enter.ee/et/review/product/list/id/1471/?p=3) andis hinnaks 5197 krooni. Võit rohkem, kui 1200 krooni. Otsiks rohkem, võib leida isegi soodsamaid hindasid ning võit suureneb pluss PokerStarsist tellidest ei saa kaasa garantiid ning mängukonsooli kätte saamiseks kulub tunduvalt rohkem aega.

Tuul
14.05.09, 04:27
Päris lahe on ise ühes postis küsida ja siis järgmises vastata :D



(minu lemmikmängud on Age of empires 2 ja Heroes of might and magic varasemad osad, praegu mängin üldjuhul ainult browseripõhiseid mänge harva)

ranka
14.05.09, 06:05
Päris lahe on ise ühes postis küsida ja siis järgmises vastata :D


Lootsin, et saan tunni aja jooksul vastuse teistelt. Aga kuna keegi ei vastanud ja huvi püsis, siis pidin ise kontrollima. Oleks olnud Xbox starsis soodsam, oleskin kohe ära tellinud.

Provoker
14.05.09, 09:15
Heroes of might and magic kolmas ja neljas osa. Icewind dale II, Etherlords. Viimane meeldib seepärast et battle toimub kaardimängu Magic the gathering reeglite järgi. Live kaardimängudest on vaieldamatult tegemist lemmikuga.

marguzz22
14.05.09, 09:19
pole aega sellise jamaga tegeleda

kivisaba
14.05.09, 09:32
teeks äkki foorumi Homm3 turniiri kui nii palju selle mängu austajaid on enda ajatu lemmik homm3

Rage
14.05.09, 10:39
oioioi.. HOMMisid mängisin esimesest osast alates.. III oli üks parimaid.. V osas olin ma juba oma skilli nii alla lasknud.. et arvuti tegi lahinguid paremini kui ma ise..

Duke Nukem 3D ja Quake II ja III olid tegijad, Enemy Territory mängisin, siis GTA kõiki osasid olen tugevalt fännanud.. GTA IV'st pidi saama esimene arvutimäng mille ma legaalselt ostan ja kasutan.. aga kahjuks või õnneks kukkusin enne pokkeri küüsi..ehk ma pole GTA IV siiani ostnud ja hetkel on arvutis ainult paar Colinit ja Need4Speedi selle jaoks, kui sõbrad külla tulevad ja tahavad mu Logitechi rooliga rallida...

ühesõnaga.. suhtkoht ei jagu enam üldse aega millegi mängimiseks... 9-6ni tööl, siis söön, võibolla magan tunnikese paar.. siis grindin pokkerit.. siis 1st magama.. ja hommikul tööle.. nädalavahetustel käin kohati trennis või tibinaga kuskil väljas või üritustel..

bounce
14.05.09, 10:48
q3-me sai kooli ajal kõvasti toksitud netis, peale seda wowi päris kaua, nüüd pokker. sõltuvuse asendamine sõltuvusega pmst.

lebovend
14.05.09, 10:50
Lemmikud:
Diablo 2, single player - oh seda nostalgiat.
Quake 3, multiplayer - railfreeze ofc.
Counter-Strike 1.6, multiplayer - p6hiliselt sai aega veedetud Eesti serveris nimega Laborint
Clandestine MUD - te ei taha teada.


Vot nende peale olen oma elu raisanud. Nüüd pole umbes pool aastat tegelenud
arvutimängudega.

Davy
14.05.09, 10:52
1. Duke Nuken
2. StarCraft
3. Quake II
4. GTA San Andreas
5. Call of Duty Sniper rifle MP servers
6. Mängimata, aga ostetud on kõige uuem GTA, aga arvuti eivea välja.

Enam millegipärast ei suuda/ei taha ühtegi uut mängu ära õppida. Vahel harva veel toksin Call of Duty II. Läbi aegade kõige lemmikum mäng on siiski StarCraft. Ahjaa Colin Mcrae rally2 sai ka paar aastat tagasi mängitud, aga kui netist leitud Eesti rekordajad olid ülesõidetud, siis enam ei jätkunud motivatsiooni.

ranka
14.05.09, 10:53
Lemmikud:
Diablo 2, single player - oh seda nostalgiat.
Quake 3, multiplayer - railfreeze ofc.
Counter-Strike 1.6, multiplayer - p6hiliselt sai aega veedetud Eesti serveris nimega Laborint
Clandestine MUD - te ei taha teada.


Vot nende peale olen oma elu raisanud. Nüüd pole umbes pool aastat tegelenud
arvutimängudega.


Clandestine. Tra, miks sa seda paska mängisid - Stonia, MUME ja Lost Realms olid ikka nutsid, sest seal olid tõsine PK, questid jms. Clandestine tuntud titemuda, kus tüdrukud sügasid üksteise tutte ja kui keegi kellegi leiva ära varastas, siis terve Clandestine seltskond oli su peale pahane ja enam nad su liivakasti ei pissinud, et sa märga liiva saaks.

RudiTurbo
14.05.09, 10:53
6 aastat olen Live For Speedi sõitnud ja muid simulaatoreid, mis vahepeal laineid löövad :)

lebovend
14.05.09, 10:59
Clandestine. Tra, miks sa seda paska mängisid - Stonia, MUME ja Lost Realms olid ikka nutsid, sest seal olid tõsine PK, questid jms. Clandestine tuntud titemuda, kus tüdrukud sügasid üksteise tutte ja kui keegi kellegi leiva ära varastas, siis terve Clandestine seltskond oli su peale pahane ja enam nad su liivakasti ei pissinud, et sa märga liiva saaks.

Noo põhikoolist klassivenna kaudu sattusin sinna, see oli esimene MUD ja instasõltuvus oli. Lihtsalt
väga sick sõltuvus. Alustasin mustvalgelt Telnetis, mingi hetk sain ikkagi CMUDi, hiljem wxMUDi installeeritud.
Kui koju tuli püsiühendus, siis oli pmst olemas. 5 aastat matsin selle alla. Pulli sai, PKd sai. Viimased paar
aastat olin kõige suurema PKwinide arvuga tüüp seal. Vahepeal sai Clande kokkutulekuid tehtud teiste
eestlastega, joodud jms. Ei, fun oli.

MUMEi olen ka proovinud - sitaks raske ja mõnus tundus.

Ülejäänud asju ka proovinud, aga ei ole paelunud.

ranka
14.05.09, 11:06
Noo põhikoolist klassivenna kaudu sattusin sinna, see oli esimene MUD ja instasõltuvus oli. Lihtsalt
väga sick sõltuvus. Alustasin mustvalgelt Telnetis, mingi hetk sain ikkagi CMUDi, hiljem wxMUDi installeeritud.
Kui koju tuli püsiühendus, siis oli pmst olemas. 5 aastat matsin selle alla. Pulli sai, PKd sai. Viimased paar
aastat olin kõige suurema PKwinide arvuga tüüp seal. Vahepeal sai Clande kokkutulekuid tehtud teiste
eestlastega, joodud jms. Ei, fun oli.

MUMEi olen ka proovinud - sitaks raske ja mõnus tundus.

Ülejäänud asju ka proovinud, aga ei ole paelunud.


MUD'a sõltuvus oli mul ikka väga räme, see oli täielik narkomaania. Kui mudas ei olnud, siis muule ei mõelnud, kui mudale. Vaba aeg kulus mõtisklemisele, et mis järgmisena mängus teen või sai õpitud pähe kaarte ja teid, kust saab head expi, varutust jms. Ning mida rohkem mudast eemal olid, seda hullemaks sõltuvus läks ja lõpuks, kui said arvuti taha, siis oli räige rahulduse tunne, et nüüd see ongi elu ja siia ma jääks eluks ajaks. Kooliaeg sai isegi tundidest nii ära käidud ning mõningad mehed said gümnaasiumist kinga.

ÕNNEKS sõltuvus kadus peale mõnda aastat ja sellest sai lihtsalt mõnus hobi ning meelelahutus.

Rage
14.05.09, 11:16
Ahjaa Colin Mcrae rally2 sai ka paar aastat tagasi mängitud, aga kui netist leitud Eesti rekordajad olid ülesõidetud, siis enam ei jätkunud motivatsiooni.
colinite seeria on ikka omaette teema.. Colin 2 puhul oli nuts see, et sai eesti keelse co-driveri panna.. kohe palju parem oli sõita.. colin 3 puhul oli see täiesti perses, et ei saanud autot seadistada sõiduks.. no krt igayhel oma stiil.. selleks on vaja autot ka vastavalt seadistada..

Tarmonator
14.05.09, 11:24
Civilization 3 on vaieldamatu lemmik, seda on lastud ikka päevade kaupa. Hetkel küll olemas Civ 4 ja seda saab ka vahest torkida, aga minu arvamus on, et see mäng ei ole nii hea kui Civ 3, liiga palju graafikat rikkus asja ära.

Tigrano
14.05.09, 11:25
colinite seeria on ikka omaette teema.. Colin 2 puhul oli nuts see, et sai eesti keelse co-driveri panna.. kohe palju parem oli sõita.. colin 3 puhul oli see täiesti pe**es, et ei saanud autot seadistada sõiduks.. no krt igayhel oma stiil.. selleks on vaja autot ka vastavalt seadistada..


Kunagi sai mängitud Colinit ja see oli täielik nuts. Kunagi aega saan, mingi 5 aasta pärast, siis läheb kõvemaks Colini mängimiseks ;D

kuco
14.05.09, 11:45
Noo põhikoolist klassivenna kaudu sattusin sinna, see oli esimene MUD ja instasõltuvus oli. Lihtsalt
väga sick sõltuvus. Alustasin mustvalgelt Telnetis, mingi hetk sain ikkagi CMUDi, hiljem wxMUDi installeeritud.
Kui koju tuli püsiühendus, siis oli pmst olemas. 5 aastat matsin selle alla. Pulli sai, PKd sai. Viimased paar
aastat olin kõige suurema PKwinide arvuga tüüp seal. Vahepeal sai Clande kokkutulekuid tehtud teiste
eestlastega, joodud jms. Ei, fun oli.

MUMEi olen ka proovinud - sitaks raske ja mõnus tundus.

Ülejäänud asju ka proovinud, aga ei ole paelunud.


Nõo?
Clandestine?

lebovend
14.05.09, 11:54
Ei ma ei ole õppinud Nõos, aga sealt tuli jah päris hea hulk neid inimesi.

Oliverk
14.05.09, 12:19
Enamik erinevate mängude mängimist oli 486 aegadel. Hot Rod 1/2, PoP, Doom 1/2. Duke. Uuemal ajal gta 1/2, San Andreas. Red Alert 1/2. Põhiline aeg, aga uue arvutiga läks CS 1.6 peale. HEtkel kiired ajad aga siiamaani pealan seda. Oma 5-s aasta jookseb vist.

vsiu100
14.05.09, 12:30
olen viimasel ajal õlle kõrvale sõbraga PS3-e peal hokit teinud ca 1x nädalas. suht fun.
väiksena jooksin nina mullane õues ringi, käisin peotantsus, jalgpallis, poksis, males, purjetamas, sõitsin zapakaga mööda külateid ja ajasin tüdrukuid taga. arvutimänge ei mänginud- vedas.

andu_andu
14.05.09, 12:39
väiksena jooksin nina mullane õues ringi, käisin peotantsus, jalgpallis, poksis, males, purjetamas, sõitsin zapakaga mööda külateid ja ajasin tüdrukuid taga. arvutimänge ei mänginud- vedas.

+1 kusjuures. Pole ühtegi arvutimängu mänginud, no väiksena mängisin supaplexi aga muid ei ole. Pokker on teine teema obv.

rohelinekonn
14.05.09, 12:45
esimene mäng mida mängisin oli Transport tycoon nuts mäng ma ütlen
Teine oli Settlers mis siiani üks lemmikuid
Siis avastasin Red alerti mis on üks mängudes mille olen lõppu teinud.
Warcraft 3 sai mängitud ööde kaupa 12h tööl siis koju ja mängima 3h magamist ja tagasi tööle nii see käis kuni läbi sai tehtud.
Civilizationi suur austaja olen kah.

paar aastat nüüd pole enam pea üldse mänginud.

tahtsin omale PS3 ja minu õnneks tuli unibeti poodi PS3, xboxs ja wii nii et saan punnide eest tellida selle sealt

vapsik
14.05.09, 12:46
Kõige rohkem olen mänginud erinevaid jalkasimulaatoreid (CM ja ka FM). Aga nüüd pole neid ammu puutunud. Diablo II oli ka üks lemmikutest. Viimasel ajal olen ainult FIFA-t ja NBA-d lasknud, aga mitte just eriti tihti.

RudiTurbo
14.05.09, 15:14
Kas kellelgi shot-onlines on character? Olen seal lvl 74, aga pole juba vist aasta aega ühtegi levelit teinud ;D

Transport Tycooni mängisin ka kunagi räigelt, 486 mängud olid ka ikka räiged nutsid!

muhkLionu
14.05.09, 15:15
Kõige rohkem olen aega kulutanud omal ajal Civilization seeria mängudele. Ja oli periood kus ei suutnud MUD'ast välja tulla. Internet oli siis (a.1996) meil dial-up ja telefoni arved (tööandja kulul) kuus 2 tonni ringis. Siiani imestan, kuidas firma direktor selle välja kannatas, aga ei teinud isegi vihjeid mitte. Väärt Boss oli!

ESTPatrick
14.05.09, 15:20
Kas kellelgi shot-onlines on character? Olen seal lvl 74, aga pole juba vist aasta aega ühtegi levelit teinud ;D

Transport Tycooni mängisin ka kunagi räigelt, 486 mängud olid ka ikka räiged nutsid!


mu lemmikmäng läbi aegade

Marks111
14.05.09, 15:24
viimased paar aastat olen suht arva mängind vahepeal oli xbox360 mis seisis enamus aja nurgas.
aga ennem seda mängisin suht palju Warcraft 3

LuuK
14.05.09, 15:48
Ma olen pmst ~10 aastat oma elust ainult arvutimängude peale ära raisanud ja ei kahetse. Algas asi Doom II juures ja umbes 5 aasta jooksul sai vist kõiki hitte mängitud. Meeldisid just turn-based ja realtime strateegiamängud, muidugi ka shooterid. Natuke on ka RPGsid nuusutatud. Et siis mängitud sai ID Software toodangut, Westwood studiose omi, Rockstari omi muidugi, Jagged Alliance seeria, Homm seeria jne jne jne.
Viimase ~5 aasta jooksul olen küll läbi mänginud kümneid uusi mänge, kuid lemmikuid pole tekkinud (erandiks GTA uued osad), samas on asi ka viimasel ajal soiku jäänud, viimane uuem mäng oli Crysis.
Onlines on mängitud kümneid erinevaid browseripõhiseid mänge, mõned rpgd ja shooterid.
Konsoolide aeg jääb mul enne PC aega, siis sai mängitud mingi 8bitisel hiina imel ja ka Spectrumit sai omatud.
Ma vist kuskil mainisin ka, et arvutimängude aeg hakkab minu jaoks ümber saama, osaliselt sellepärast, et uued mängud on kuidagi teistsugused, vbolla mõttetöö osas liiga lihtsakoelised ja rõhuvad ainult graafikale, ei teki sellist erilist tunnet neid mängides. Suurem põhjus on see, et on aeg elust ka muid asju otsida.
Praegu on olukord selline, et ei mänginud paar kuud ühtegi mängu, nüüd aga panin peale paar konkurentsitut lemmikut - Homm3 ja Aoe2. Kui keegi suudab nende mängude mängimist organiseerida olen käpp.

leits
14.05.09, 15:59
anno oli äge m2ng

Aristotep
14.05.09, 16:10
Arvutimängudega puutusin kokku juba JUKU aegadel. Indiana Jones aso... Siis tulid juba Wolfenstein, Heretic, Doom aso.

Praegu mängin suht harva, põhiliselt RTS ja RPG. Üldiselt siiski vähe, sest originaalseid mänge tuleb harva välja. Witcher, Mass Effect, Dead Space - rohkem ei tulegi meelde. Läbi aegade on meeldinud Total War seeria, Gothicu seeria, GTA (viimane osa oli crap).

variatsioon
14.05.09, 16:25
krt.. päris vähe mängitakse cod-i

Codecci
14.05.09, 16:29
Viimase aja kõige lahedam mäng, mida mänginud olen, on Bully: Scholarship Edition. Võiks veel mõne sellise mängu leida :P

Jam
14.05.09, 16:31
Klassika on kindlasti Heroes 3.
Netis sai mängitud Runescapei pääääääris pikalt.
Hetkel aga Counter-Strike, non-steam versiooni mänginud mitmed aastad erinevates Eesti serverites.

variatsioon
14.05.09, 17:17
Viimase aja kõige lahedam mäng, mida mänginud olen, on Bully: Scholarship Edition. Võiks veel mõne sellise mängu leida :P

mida mängu:D?

rohelinekonn
14.05.09, 17:24
anno oli äge m2ng


jaaa see mulle kah meeldis kui ei eksi peaks sellest tulema uus versioon välja sõber mainis vähemalt midagi ise pole uurinud

leits
14.05.09, 17:25
installin hetkel anno 1701 .. vaatab kuda on

surka
14.05.09, 17:41
Ei ma ei ole õppinud Nõos, aga sealt tuli jah päris hea hulk neid inimesi.

põhikoolist v gümnaasiumist?

lebovend
14.05.09, 17:55
uhh ei tea.

paradigmlost
14.05.09, 18:01
Mõtlesin, e tmul pole siia teemasse midagi eriti kirjutada, heh, aga teiste kommentaare sirvides tuli ikka meelde küll...:)
-MAFIA! täielik ajatu kuld ja mingite gta seeriatega ei saa seda ofc võrrelda
-Diablo 2 nii single kui multi on kuld, arvan ja loodan, et diablo 3 tuleb ka legendaarne..
ja siis veel CS, Wolf ET, COD4, Colin 2 on ka lahedad imo..
üldiselt pole kunagi eriline arvutimängur olnud, ei mängi yldse enam (vb diablo 3 hakkan mängima)
..mängin aint pokkerit ja olen sellest suht sõltuvuses.

timukasr
14.05.09, 18:11
Ma mängisin Wolfenstein: Enemy Territory ca 3 aastat (FPS mäng). Hetkel mängin aktiivselt ja üritan väheke skill saada DOTAs (WC3). Kui tulevad igasugused GTA'd ja Crysised välja siis need teen insta läbi, GTA viimane osa oli kõva ja Crysised on ka mõnusa graafikaga. Päris palju olen muid mänge ka mänginud, arvutis mingi 200GB eest mänge hetkel enamiku ei viitsi mängida tbh (Far Cry'd, Gears of War, COD 4 ja 5, Assassin Creed, igasugused Prince of Persiad, Flat Out 2, Bioshock jne. Frets on Fire (http://www.youtube.com/watch?v=SrovkfzrCjk) on ka suht kõva (nagu Guitar Hero aga arvutile). Ja male, kuigi see pole arvutimäng, aga arvuti vahendusel saab seda ikka mängida.

muruntau
14.05.09, 18:30
AoE1,2 ja paljud teised vanemad strateegiamängud, Duke 3D, GTA'd, Championship Manager alates hooajast 1999/2000 vist ja Football Manager, Mafia, Wolf ET.

Solitaire, Freecell ja Minesweeper!!!!! Minesweeperis olin päris kõva käsi omal ajal ;D

camu
14.05.09, 22:29
Xboxi ei ole 2 kuud tänu pokkerile sisse lülitanud.
PC peal taon ka Dotat, mingi 3s aasta jookseb.

LuuK
14.05.09, 22:53
Minesweeper!!!!! Minesweeperis olin päris kõva käsi omal ajal ;D


hihi mis su expert taseme rekord on??? mul 149 :P

-andres-
14.05.09, 22:55
Ma olin nooremana Runescape'st sõltuvuses. Mängisin kui oli veel classic version ehk 2D vaade.

alaska
14.05.09, 22:59
hihi mis su expert taseme rekord on??? mul 149 :P


131!!!!

mingi kaks aastat kontoritööd.

Ghost0
14.05.09, 23:53
tegin läbi Call of duty: World at War vist oli, Xboxi peal oli väga pro lasta

Tegin sama mängu alles arvuti peal läbi, lühike imo. Suht mängitav :D

Aga üldiselt ei mängi enam, kunagi mängisin ja uurisin koguaeg, mis mängud välja tulevad jne. Enam ei paku huvi...
Ja suht mõttetu ka, võtavad tohutult aega, selle asemel saaks palju pokkerit mängida ;D

Tigrano
15.05.09, 00:05
Kunagi võiks teha läbi neti Duke Nuket ja vanu aegu meelde tuletada. Kui sai mingite jukude peal mängitud ;D

antnx
15.05.09, 16:26
Nii nii.

Ise mängin hetkel netis COD4 nagu teema algatajagi.Enne seda mängisin Counter Strike: source. Enne seda mängisin igasuguseid muid mänge. Kuna olin Wolf:ET kõva tegija ja eesti klannidemaastiku tipus. Oman ka xboxi ja soovitan rankal küll selle endale soetada. Ise olen rahul saan vahepeal lihtsalt välja elada ennast ja muidu mõnus saab diivanil lösutada ja ikka mängida niiet ei pea arvuti taga passima. Tunnistan, pole suurt raha mängude jaoks välja käinud ning ei pea ka seda vajalikuks. Sellepärast otsustasingi xboxi kasuks ;)

muruntau
15.05.09, 19:05
hihi mis su expert taseme rekord on??? mul 149 :P


122 vist oli, 130-140 kanti tuli päris tihti :P

antnx
15.05.09, 19:07
Mis su nick seal on kui küsida tohib?

vennike
16.05.09, 00:50
HB ehk helbreath.. meeletud aastad sinna läinud :D lisaks Q2 instagib @ cool.hot.ee olin suht kibe käsi, RA2, HOMM3..

Siiamaani taon vahest Entropia Universe nimelist mängu, mis paelub selle poolest, et kogu majandus on üles ehitatud päris rahale, ehk mängusisene raha on otseselt seotud USD-ga. Üsna varsti peaks kogu mäng välja tulema CryEngine2 peal, mis mängupildi suhtkoht ilusaks peaks muutma. Selle mängu eeliseks on see, et kui kunagi tõesti peaks kopa ette viskama, siis saab sealt mingi kopika tagasi, kogutud skillide, armorite püsside jms pealt.

Provoker
16.05.09, 22:01
Suht fun mäng mis meelde just tuli ja mida noorena sõpradega oli lahe mängida on Worms Armageddon

timukasr
16.05.09, 23:56
Erki Nool või Tyrangutan ;D




:D lol

Fortune
17.05.09, 00:01
HB ehk helbreath.. meeletud aastad sinna läinud :D lisaks Q2 instagib @ cool.hot.ee olin suht kibe käsi, RA2, HOMM3..

Siiamaani taon vahest Entropia Universe nimelist mängu, mis paelub selle poolest, et kogu majandus on üles ehitatud päris rahale, ehk mängusisene raha on otseselt seotud USD-ga. Üsna varsti peaks kogu mäng välja tulema CryEngine2 peal, mis mängupildi suhtkoht ilusaks peaks muutma. Selle mängu eeliseks on see, et kui kunagi tõesti peaks kopa ette viskama, siis saab sealt mingi kopika tagasi, kogutud skillide, armorite püsside jms pealt.


Enam ei mängi hb-d :D? ise ka hb-d meeletult lasnknud, kohutav ikka mis aeg sinna alla maetud sai, enamjaolt tuleb siin muidugi rage süüdistada, et ta viitsis servusi hostida :D

QKulgur
17.05.09, 07:22
Ma olin nooremana Runescape'st sõltuvuses. Mängisin kui oli veel classic version ehk 2D vaade.

sama sõltuvus siin, samuti 2d aegadest:D

variatsioon
17.05.09, 13:08
keegi kõige populaarsemat mängu ei mängigi?
http://www.markeedragon.com/screenshots/data/581/2wow-logo2800-med.jpg

Tigrano
17.05.09, 14:19
WarCrafti sai mängitud, kui noor veel olin ;D Kahtlemata hea mäng.

antnx
18.05.09, 10:44
Oijah. Tean päris mitmeid kes mängivad seda jõudumööda 24/7. Kui nad samamoodi grindiks kui wow-i mängivad oleks miljokad juba

pikk28
18.05.09, 11:42
lemmikud:

CIV seeria
HOMM seeria (v.a viimane)
Baldurs Gate seeria
Diablo 2 Battlenetis
palju erinevaid rpg-sid
2006-2008 onlines nba live seeriad euroslamis pelasin.
nüüd naine, laps, trenn ja pokker.

Tarq666
18.05.09, 12:15
Enamus mu lemmikuid on siin juba mängitud. Nii, et lisan mainimata mängu. Jagged Alliance 1 ja 2 osa. Kunagi muretsen endale ka kolmanda. Turn based rpg ja strategy mängud on lemmikud.

antnx
18.11.09, 13:23
http://joystickradio.com/images/uploads/news/1257221224_modernwarfare2boxart.jpg

Tavai lisage mind kõik Steami kellel on:

User mesirull.

Go Go Go

Kellel pole - siis kaupsis müüakse 806 eeku (partnerkaardiga)

Raido428
18.11.09, 13:30
http://joystickradio.com/images/uploads/news/1257221224_modernwarfare2boxart.jpg

Tavai lisage mind kõik Steami kellel on:

User mesirull.

Go Go Go

Kellel pole - siis kaupsis müüakse 806 eeku (partnerkaardiga)


Just vaatan siin treilereid ja gameplayd youtubeist. Ja vaatan, et peab vist jah poodi minema.

Koit
18.11.09, 13:31
2002-2008 sai ikka runeskeipi mängitud ;D . Enam ei mängi midagi, vahest sõidan gta4s autodega ringi aga muidu ei paku pinget lihtsalt.

nikitheone
18.11.09, 13:35
carmageddon on nuts

Rage
18.11.09, 13:46
Enam ei mängi hb-d :D? ise ka hb-d meeletult lasnknud, kohutav ikka mis aeg sinna alla maetud sai, enamjaolt tuleb siin muidugi rage süüdistada, et ta viitsis servusi hostida :D
mhmhh... arvestage siis enda aeg korda kolm.. mis mul sinna alla läks:-)

natukene andis see HB serverite hostimine ja möll kogemust ja teadmist ka juurde, mida hiljem olen saanud kasutada näiteks hetkel valdkonnajuhina... juhtimiskogemust andis juurde + tehniliselt ka.. ikka exesid jms hexida ja hackida.. ja MSSQLi baasiga pusida ja scripte kirjutada...
nüüd peale pokkeri ei mängi midagi.. kõik mängud on ajaraisk... mis kasu mul sellest oli et ma hull HBserveriguru olin ja puremagega keskmine EK huntija.. ca 300 nohikut internetifoorumist feimisid mind.. thats it.. samamoodi Enemy Territory... CV'sse ei hakka ju ometi panema... et oled üle kolme serveri top headshot fraggija vms.. arvutis paar rallimängu on.. kui sõbrad rooliga tahavad sõita... Nintendo Wii on ka, sõpradega aegajalt hea tennist taguda vms..

muidu kunagistest lemmikutest.. Colin McRae rallisid kõiki mängisin, HOMMi alustasin esimesest osast juba. CIVi mängisin, Setllersit mängisin, Tycooni mängisin, GTA'd algusest peale mänginud.. AVP2 (kui sellest tuleks uus osa, siis mängiks seda ka vast).. rohkem praegu meelde ei tule.. Blacknovast ja Nova Gaming Systemist said siis esimesed mmporgid.. kust HB oli loogiline jätk..

variatsioon
18.11.09, 14:14
http://joystickradio.com/images/uploads/news/1257221224_modernwarfare2boxart.jpg

Tavai lisage mind kõik Steami kellel on:

User mesirull.

Go Go Go

Kellel pole - siis kaupsis müüakse 806 eeku (partnerkaardiga)

peaks vist ostma jh...
COD 4 ja hetkel MW2 olen ikka piraat mänge mänginud aga see on nii hea et tasub üle 10a jälle poodi originaali järgi minna..

Uniquest
18.11.09, 14:16
Starcrafti fänn jätkuvalt. Põhiline asi, mis mul pokkerile mõeldud aega ära võtab.
Üldse on tõmme mängude suhtes, mida kõrgel võistluslikul tasemel mängitakse. Starcrafti puhul siis @ Lõuna-Korea :P

Oliverk
18.11.09, 14:18
Counter Strike ikka veel. Ma ei teagi kui kaua juba. 5 a vist.

Madis Very
18.11.09, 14:57
Waste of time ..

või noh tegelt mul on see välja "grinditud" juba :D, ca3 aastat tagasi mängisin umb terve aasta väga-väga-väga palju vahepeal lausa 3päeva järjest battlefield 2te :D. Esindasin ka Eestit maailmameistrivõistlustel nii teamiga, kui 1on1 battles. Mingi uber pwner olin ;D. Nüüd ei mängi üldse või siis vb korra kuu jooksul paar ringi mingi rallimängus :D.

Ei saa uuesti alustada muidu addiction võtab üle ;D.

K2snakas
18.11.09, 15:09
njh ma olen selline arvuti mängude "****" et halb hakkab, proovinud igasuguseid mänge ikka, aga püsivat pole leidnud ja otsingud jätkuvad!

Lutzky
18.11.09, 15:24
ca 8 aastat tagasi mängisin viimati.

antnx
18.11.09, 15:31
peaks vist ostma jh...
COD 4 ja hetkel MW2 olen ikka piraat mänge mänginud aga see on nii hea et tasub üle 10a jälle poodi originaali järgi minna..


võin tunnistada, et see mu elu esimene originaalmäng. EVER.

Asi seda lihtsalt väärt :)

heido24
18.11.09, 15:33
ma rohkem sportm2ngude peal...fifa ja nba seeriad :) aga enam ei viitsi m2ngida eriti....kui siis vahepeal toksin
governor of pokerit {http://i35.tinypic.com/k96z3t.jpg} v6i new star soccer 3-e {http://gfx.download-by.net/screen/156/156446-new-star-soccer-3.jpg

Codecci
18.11.09, 15:33
keegi kõige populaarsemat mängu ei mängigi?
http://www.markeedragon.com/screenshots/data/581/2wow-logo2800-med.jpg


Ma siiamaani aeg-ajalt võitlen endaga, kas minna poodi WoW-i järgi või mitte... Ma lihtsalt ei julge seda proovida, tean, et satuks sõltuvusse ja pokkeri volüüm väheneks räigelt :D

Rahapada
18.11.09, 15:37
pole märganud, et keegi sandbox mänge mainiks nagu Protype, või Assasins Creed (nüüd siis ka creed 2) ... imo räme head asjad

ps. tahtsin öelda, et mw2 funkab ka crackitult, a... meenus, et ei tegele sellega :)

variatsioon
18.11.09, 15:40
Ma siiamaani aeg-ajalt võitlen endaga, kas minna poodi WoW-i järgi või mitte... Ma lihtsalt ei julge seda proovida, tean, et satuks sõltuvusse ja pokkeri volüüm väheneks räigelt :D

ära mine..
kui sulle ei meeldi see mäng siis raiskad mõttetult raha..

ja kui meeldib siis mängid järgmised 12aastat päevas 8 tundi vähemalt..

-EEVV

antnx
18.11.09, 15:41
Jep täpselt nii. Endal mitu sõpra selle küüsi langenud. MW2 on hea lased peale tööpäeva või sessi paar kiiret roundi ja teed headshotte - +EV vähedab tilti drastiliselt

variatsioon
18.11.09, 15:46
Jep täpselt nii. Endal mitu sõpra selle küüsi langenud. MW2 on hea lased peale tööpäeva või sessi paar kiiret roundi ja teed headshotte - +EV vähedab tilti drastiliselt

jeps..

ja poole aasta pärast teeme foorumi vahelised lahingud MW2s.

rohelinekonn
18.11.09, 15:49
Ma siiamaani aeg-ajalt võitlen endaga, kas minna poodi WoW-i järgi või mitte... Ma lihtsalt ei julge seda proovida, tean, et satuks sõltuvusse ja pokkeri volüüm väheneks räigelt :D


sellel peaks olema 10 päevane trial kah et saaksid enne proovida kas meeldib, aga siis vist on paar väikest asja piiratud




ära mine..
kui sulle ei meeldi see mäng siis raiskad mõttetult raha..

ja kui meeldib siis mängid järgmised 12aastat päevas 8 tundi vähemalt..

-EEVV


Ei ole asjad nii et totaalselt sõltuvusse. Muidugi tean paari tuttavat kes ikka kõvasti aega sinna matnud. Aga endal küll pole seda tekkinud, hetkel pole paar nädalat mänginud. Aga lahe on üldiselt, vahepeal pokkerist ja kõigest kopp ees siis on päris muhe mängida ja muust jamast välja lülitada ennast.

Oliverk
18.11.09, 15:52
Trialis on level cap ja trade piirang oli ka vist. Endal wow olemas aga üle paari kuu ei pelanud. Ei pakkund nagu eriti pinget. Oleks noorem ja rohkem aega siis mby küll.

Codecci
18.11.09, 15:52
Huvitav, et mulle ei meeldi üldse sellised püssimängud... Ainult 1 on elus meeldinud - SOF2 MP-TEST (demo versioon, mingi 1 map ainult). Isegi täisversioon ei meeldinud :D

See-eest sellised mängud kus püssi saad käest ära panna ja autoga sõita meeldivad sitaks - GTA-d, Scarface jms.

Btw, kui kellelegi meeldivad taolised mängud, siis kindlasti soovitan proovida Bully - Scholarship Edition
http://media.teamxbox.com/games/ss/1812/1186509560.jpg

GTA mootoril tehtud vist, nagu GTA, aga sa oled koolis, püsside asemel on ragulkad ja tossupommid, käid tundides ja teed igasuguseid missioone. Graafika eriti kiita pole, aga gameplay on nii kõva imo :P

Provoker
18.11.09, 16:02
Püssimängudest onb lahedad Postal ning Postal 2. Ja püssi saab käest ära ka panna...

K2snakas
18.11.09, 16:20
ps. tahtsin öelda, et mw2 funkab ka crackitult, a... meenus, et ei tegele sellega :)


räägid l2hemalt 2kki?

variatsioon
18.11.09, 16:23
räägid l2hemalt 2kki?

kinnitan et töötab..

K2snakas
18.11.09, 16:24
kinnitan et töötab..


jaa, aga torrentit või v2rki ise t6mbasin vict liiga vara torrenti mis ala tahab mingi steami paska!:S

K2snakas
18.11.09, 16:26
Huvitav, et mulle ei meeldi üldse sellised püssimängud... Ainult 1 on elus meeldinud - SOF2 MP-TEST (demo versioon, mingi 1 map ainult). Isegi täisversioon ei meeldinud :D

See-eest sellised mängud kus püssi saad käest ära panna ja autoga sõita meeldivad sitaks - GTA-d, Scarface jms.

Btw, kui kellelegi meeldivad taolised mängud, siis kindlasti soovitan proovida Bully - Scholarship Edition
http://media.teamxbox.com/games/ss/1812/1186509560.jpg

GTA mootoril tehtud vist, nagu GTA, aga sa oled koolis, püsside asemel on ragulkad ja tossupommid, käid tundides ja teed igasuguseid missioone. Graafika eriti kiita pole, aga gameplay on nii kõva imo :P


soovitan godfather 2te + kunagi uue aasta algul peaks mafia 2 kh v2lja tulema see peaks nuts olema..

antnx
18.11.09, 16:30
Single player töötab crackitult aga multi playerit mängida ei saa. Just patchiti ära see asi.

Rahapada
18.11.09, 16:33
soovitan godfather 2te + kunagi uue aasta algul peaks mafia 2 kh v2lja tulema see peaks nuts olema..


ää tee nalja, godfather on ette fail projekt, 2 oli veel halvem kui 1

K2snakas
18.11.09, 16:37
Single player töötab crackitult aga multi playerit mängida ei saa. Just patchiti ära see asi.


singel player mul t66tabki tahaksi multit kh lasta nyyd:D



ää tee nalja, godfather on ette fail projekt, 2 oli veel halvem kui 1


njh mulle meeldib ja pole ainuke oma tutvusringis!

Madis Very
18.11.09, 16:49
Single player töötab crackitult aga multi playerit mängida ei saa. Just patchiti ära see asi.


Sõber veel pühap mängis crackitud multiplayerit ja proovis mind kaasa haarata ;D, kas peale seda on ära patchitud ?

kollane
18.11.09, 16:52
singel player mul t66tabki tahaksi multit kh lasta nyyd:D

njh mulle meeldib ja pole ainuke oma tutvusringis!


mulle meeldis ka.

scarface samuti..
MW2 mängiks aga pole sellist arvuti mis välja veab selle, ei viitsi low graafikuga nussida

Rahapada
18.11.09, 16:53
huvitaks mindki...

godfather ja godfather 2 on nagu solvangud scarface'i ja mafia kõrval... that's my point, idee on hea, teostus ajab oksele

Codecci
18.11.09, 17:39
Püssimängudest onb lahedad Postal ning Postal 2. Ja püssi saab käest ära ka panna...

Postal 1 pole proovinud, 2 oli sitaks kõva, aga see pole standard püssimäng nagu Call of Dutyd, Crysised, STALKER-id.



huvitaks mindki...

godfather ja godfather 2 on nagu solvangud scarface'i ja mafia kõrval... that's my point, idee on hea, teostus ajab oksele

Godfather 1 ei meeldinud, gameplay oli liiga kehva/imelik, ei viitsinud süveneda... 2 pole proovinud.

Mafia ja Scarface kõrvuti kirjutada ja sama näitena on solvang Mafiale imo. Scarface oli küll väga fun mäng, kõik see bisnisi värk, et said omale ärisid ja paadiga kuskit Kuubalt vedasid narkotsi, aga Mafiaga siiski võrrelda ei anna... 7 aastat vana mäng ja ühtegi nii hästi tehtud mängu ma ei tea siiani.

nomerlot
18.11.09, 17:51
ma mõtlen siin, et jube hea ikka, et mul ajapuudusel (laps sündis noh) ca kolm aastat tagasi arvutimänguvajadus välja suri.

Ma olen praegu elukuses, kui ma netipokkeri mängimise ja sellest lugemise kõrvalt mingeid mänge sügaks, puude reaalsusega kaoks täitsa ära.

Rahapada
18.11.09, 17:55
Postal 1 pole proovinud, 2 oli sitaks kõva, aga see pole standard püssimäng nagu Call of Dutyd, Crysised, STALKER-id.
Godfather 1 ei meeldinud, gameplay oli liiga kehva/imelik, ei viitsinud süveneda... 2 pole proovinud.

Mafia ja Scarface kõrvuti kirjutada ja sama näitena on solvang Mafiale imo. Scarface oli küll väga fun mäng, kõik see bisnisi värk, et said omale ärisid ja paadiga kuskit Kuubalt vedasid narkotsi, aga Mafiaga siiski võrrelda ei anna... 7 aastat vana mäng ja ühtegi nii hästi tehtud mängu ma ei tea siiani.


nojah nagu levelid, gf 1 ja 2 jamps, scarface parem, mafiale pole võrdset

kivisaba
18.11.09, 18:42
endale meeldib aeg ajalt ikka HOMM3 -e taguda onlines
viimane laine oli selle aasta alguses siis sai ikka mõngi öö taotud seda
kui keegi tahab üle Hamachi HOMMi mängida siis andku teada mängiks meeleldi tildi hävitamiseks

akristjan
18.11.09, 19:24
Trialis on level cap ja trade piirang oli ka vist. Endal wow olemas aga üle paari kuu ei pelanud. Ei pakkund nagu eriti pinget. Oleks noorem ja rohkem aega siis mby küll.


WoW ei tekita sellist sõltuvst, iga kolmeaastane teeks selle 3 kuuga läbi, aga näiteks FF11 pani küll sõltuvusse piiikaks ajax..

bounce
19.11.09, 11:54
WoW ei tekita sellist sõltuvst, iga kolmeaastane teeks selle 3 kuuga läbi, aga näiteks FF11 pani küll sõltuvusse piiikaks ajax..

oleneb mida sa läbi tegemise all mõtled, kui level capini leveldamist siis võibolla küll. wowi võlu ongi selles et see mäng ei saa põhimõtteliselt otsa, alati on midagi teha.
tulistamismängudest quake live ftw. Q3 brauseris siis.

K2snakas
19.11.09, 13:27
keegi targem oskab 6elda, kas pes10t saab v6rgus m2ngida?

K2snakas
19.11.09, 14:24
r22gi l2hemalt?!kuidas jne?

0ttt
19.11.09, 20:19
Arvan et Hamachiga saab PES10't LAN's teha?

kardpleier
20.11.09, 02:04
sebisin eelpool soovitatud BULLY- Scholarship editioni. päris hea tildimaandaja, normaalselt saab taguda ja terroriseerida...

Vandalar
28.02.10, 19:25
Ok, lugu selline: Arvuti on mul 2,4ghz vana ront, 64mb graafikaga, 512mb mälu.
Soovitage MMORPG mänge mulle vms. enam-vähem samasse auku minavaid mänge, mis tõenäoliselt ka minu massina peal töötaksid.
Olen mänginud WOW, Diablo II põhiliselt.

variatsioon
28.02.10, 19:28
MMORPG mängud on saatanast!

Provoker
28.02.10, 20:08
ma nüüd ei tea, aga äkki lähevad baldurs gate ning icewind dale 2 sinna žanri alla...

Codecci
28.02.10, 21:08
Proovisin paar päeva tagasi X360 peal mängida 4-kesi Top Spin 2 'te (tennis), NBA Live 10, FIFA 07 't ja Call of Duty: Modern Warfare, nii oli küll COD vaieldamatult kõige funim mäng (no obv ownisin ka korralikult, teised hoidsid enam-vähem esimest korda Xboxi pulti käes) :D

Single-player FPS-e ma vihkan, aga Multiplayer võib päris fun olla :P

Skyline
28.02.10, 23:02
Proovisin paar päeva tagasi X360 peal mängida 4-kesi Top Spin 2 'te (tennis), NBA Live 10, FIFA 07 't ja Call of Duty: Modern Warfare, nii oli küll COD vaieldamatult kõige funim mäng (no obv ownisin ka korralikult, teised hoidsid enam-vähem esimest korda Xboxi pulti käes) :D

Single-player FPS-e ma vihkan, aga Multiplayer võib päris fun olla :P

CODile konkurentsiks kõva mäng 5 märtsil tulemas:
vepiJznvvY0

Godspeed_EJ
01.03.10, 00:02
Proovisin paar päeva tagasi X360 peal mängida 4-kesi Top Spin 2 'te (tennis), NBA Live 10, FIFA 07 't ja Call of Duty: Modern Warfare, nii oli küll COD vaieldamatult kõige funim mäng (no obv ownisin ka korralikult, teised hoidsid enam-vähem esimest korda Xboxi pulti käes) :D

Single-player FPS-e ma vihkan, aga Multiplayer võib päris fun olla :P

osta endale Gears Of War 2, live kaart ja tegevust kui kauaks

Codecci
01.03.10, 00:37
osta endale Gears Of War 2, live kaart ja tegevust kui kauaks

Mul tuunitud Xbox :(

ranka
01.03.10, 02:52
Mul tuunitud Xbox :(

Mis see tähendab? Ja see Battlefied Bad Company paistab kõva mäng.

Codecci
01.03.10, 03:07
Mis see tähendab? Ja see Battlefied Bad Company paistab kõva mäng.

See tähendab moditud ja ajutiselt (vist) on Microsoft häkkijatest sammuvõrra eespool, ehk siis live ei saa kasutada moditud Xboxiga.

ranka
01.03.10, 03:27
mis modimine annab? saad piraatmänge mängida? kui jah siis kui suur on hinnavahe ning palju xboxil üldse netis mängimine maksab?

Codecci
01.03.10, 03:38
mis modimine annab? saad piraatmänge mängida? kui jah siis kui suur on hinnavahe ning palju xboxil üldse netis mängimine maksab?

500-700 maksab, sel eesmärgil seda tehaksegi. Muidu maksavad enamus originaalmänge 500+, siis saad miski 30-50.- eest (korraliku Verbatimi tooriku hind).

Xbox Live aastaks miski 1000 eeku oli vist kui ma õigesti mäletan.

Tarmonator
01.03.10, 09:38
Kasutatud mäng järelturul 200+
Ei pea alati väljalaskepäeval asja kätte saama. Lisaks võid alati edasi müüa suht sama hinnaga kui ära tüütab.Minu arust mõistlik hind selle eest, et tuju tekkides ka live'i kasutada saaks. Pealegi ei viitsi sa never niipalju erinevaid mänge läbi proovida, et modimine tõsiselt ära tasuks. Vähemalt mul on nii.
Paar-kolm lemmikmängu ja kui nende vastu väga suur huvi on, siis jõuab need ka uuest peast osta. Mänge ärge obv eestist ostke.

dener89
03.03.10, 23:14
Dragon Age: Origins

2009 aasta üks parimaid mänge


http://www.urchicago.com/files/jaquette-dragon-age-origins-pc-cover-avant-g.jpg

daljoh
04.03.10, 12:09
:evil: Manhunt

dener89
10.03.10, 05:34
soovitage midagi head uut ja head xbox ile

camu
10.03.10, 11:43
soovitage midagi head uut ja head xbox ile
mass effect 2
assassin creed 2

Codecci
10.03.10, 14:07
soovitage midagi head uut ja head xbox ile

Mitte just kõige uuemad, aga UFC 2009 ja Forza 3 on nutsid obv.

dener89
11.03.10, 10:34
forza3 on olemas,mäng tundub kuidagi eriti uimane,mängisin 10 minutit ja ei suutnud rohkem lihtsalt,vb asi lihtsalt algueses autod pasad jne.

vonkartoffel
12.03.10, 04:06
mingit vanemat mängu nagu transport tycoon, pizza tycoon, mad tv, capitalism, detroit:D teab keegi midagi head soovitada?

variatsioon
12.03.10, 05:09
2 seiklus mängu:
The Curse of Monkey Island <- IMO kõige ilusama graafikuga mäng ever.
Day of Tentacle <- kunagi ole lemmik

http://farm4.static.flickr.com/3229/2380226582_ceccec9cd6.jpg
http://www.adventureclassicgaming.com/images/galleries/51/51_2_medium.jpg
http://i.neoseeker.com/p/Games/PC/Adventure/Fantasy/cursemonkeyisland_profilelarge.jpg
http://micronewz.free.fr/gametests/monkeyisland3/monkey_island_3-02.jpg

Vandalar
12.03.10, 14:10
mingit vanemat mängu nagu transport tycoon, pizza tycoon, mad tv, capitalism, detroit:D teab keegi midagi head soovitada?
Peaks minema siis selline asi nagu Railroad Tycoon. Rongidega mässamine erinevatel ajastutel- vägagi paeluv IMHO. Kuigi endal pole vist piisavalt kannatlikkust, et sellist mängu pikemalt mängida. Aga soovitan.

2 seiklus mängu:
The Curse of Monkey Island <- IMO kõige ilusama graafikuga mäng ever.
Day of Tentacle <- kunagi ole lemmik

http://farm4.static.flickr.com/3229/2380226582_ceccec9cd6.jpg
http://www.adventureclassicgaming.com/images/galleries/51/51_2_medium.jpg
http://i.neoseeker.com/p/Games/PC/Adventure/Fantasy/cursemonkeyisland_profilelarge.jpg
http://micronewz.free.fr/gametests/monkeyisland3/monkey_island_3-02.jpg
Monkey Island on tõesti väga tasemel mäng- kuigi vist üsna ammu tehtud juba aga vektorgraafika ja kogu see multifilmilik väljanägemine on nuts.

nomerlot
12.03.10, 15:05
Monkey Island on tõesti väga tasemel mäng- kuigi vist üsna ammu tehtud juba aga vektorgraafika ja kogu see multifilmilik väljanägemine on nuts.


Monkey Island ja Broken Sword olid mänguseeriad, mida kunagi sai palju õhtuid ja öid lahendatud. Mulle sujus ka see multifilmilik graafika ning minu huumorisoon oli tegijatega sama laine peal.

funkme
12.03.10, 15:32
Keegi Eve-Online mängib? ise aktiivselt enam mitte aga kunagi sai pelatud ja parim multiplayer imo.

http://www.youtube.com/watch?v=08hmqyejCYU

btw kuidas videot spoileriga lisada saab ?

camu
13.03.10, 01:52
aeo2sobibkuiviitsidmulpoletühikuttürakesäraviis

dener89
13.03.10, 19:49
võtan sõnad tagasi.
forza 3 on teema.

Rando
14.03.10, 00:51
Kui mingit normi strateegiat tahate aoe2 sarnast siis tõmmake Rise of Nations.
keegi tf2 laseb?

rohelinekonn
14.03.10, 12:09
kes wowi mängib?

dener89
28.03.10, 02:58
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/ce/Bc2lowres.jpg
sick graph lihtsalt ja mäng ise ka väga hea

bounce
29.03.10, 10:51
pole pokkeritki viimased pea pool kuud teinud tänu sellele :)

antnx
03.04.10, 11:27
http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/videos/4191#/video:3371

Pole küll arvuti mäng aga mäng ikka!

vinney
03.04.10, 12:04
virtualsex>all

Codecci
26.04.10, 04:31
Nintendo Wii (Y)
Sai ostetud 4 pulti & rooli Mario Kart Wii jaoks, stone cold nuts 4-kesi seda lasta

variatsioon
26.04.10, 04:41
Nintendo Wii (Y)
Sai ostetud 4 pulti & rooli Mario Kart Wii jaoks, stone cold nuts 4-kesi seda lasta

tõsi...
btw kas sa juba guitar hero oled endale soetanud (obv +kitarr +trummid +mic)

///

fucking balla ;(



:D ei edu!

Codecci
26.04.10, 04:42
tõsi...
btw kas sa juba guitar hero oled endale soetanud (obv +kitarr +trummid +mic)

///

fucking balla ;(



:D ei edu!
World Tour sai üsna kohe ostetud kui välja tuli, praeguseks seisab kapis ja enam üldse ei paku huvi :p

VinQbator
26.04.10, 14:16
http://www.gamefocus.ca/UserFiles/Image/Deep%20Silver/Risen/risen-PC-US-packshot_2D.jpg

Mäng tehtud S.T.A.L.K.E.R-i loojatelt ja S.T.A.L.K.E.R-i mootorile. Mängu juures on absoluutselt kõik 5+. Minu jaoks parim mäng mida kunagi mänginud olen.

antnx
26.04.10, 14:31
Bad Company 2 on epic. Kes mängivad lisage Antnx sõpradesse. Teeme koos tankirallit

variatsioon
26.04.10, 18:40
http://www.gamefocus.ca/UserFiles/Image/Deep%20Silver/Risen/risen-PC-US-packshot_2D.jpg

Mäng tehtud S.T.A.L.K.E.R-i loojatelt ja S.T.A.L.K.E.R-i mootorile. Mängu juures on absoluutselt kõik 5+. Minu jaoks parim mäng mida kunagi mänginud olen.

mängisin.. suht masendavalt pask mäng IMO

variatsioon
26.04.10, 18:50
Bad Company 2 on epic. Kes mängivad lisage Antnx sõpradesse. Teeme koos tankirallit

panin tõmbama

rasmer
26.04.10, 21:07
Bad Company 2 on tõesti mõnus ajaviide. Praegu kavatsen Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City ära proovida.

Madis Very
26.04.10, 22:16
Pole aastaid põmst mänginud(viimati tõsisemalt bf2 original) ja nüüd proovisin selle palju kiidetud bf2 bad company ära.. täiesti sick kui hea mäng ikka !!
Super sisu singleplayeril mingi maju saad õhku lasta ja mida iganes.. totally awesome !!

hotcocacola
26.04.10, 22:37
red alert 2 on nuts

farik666
26.04.10, 23:17
word!

assassins creed 2 teeb kah

raunsz
26.04.10, 23:29
lasen CS vahepeal. :D

Madis Very
29.04.10, 12:53
Krt, läbi juba !
Nüüd tuleb meelde, et kui arvuti ostsin tegin crysise ka läbi.
Mõlemad awesome graph jne..
Keegi oskab taolisi mänge soovitada ? Ei orienteeru selles maailmas enam üldse.

Tarmonator
30.04.10, 09:31
METRO 2033 :heart:

variatsioon
16.08.10, 23:36
hiljuti tuli Monkey Island 2 Special edition välja (y)
ja ka StarCraft II ;)

ning nädala pärast peaks mafia 2 välja tulema :)

0ttt
16.08.10, 23:40
ning nädala pärast peaks mafia 2 välja tulema :)
Mäng, mida juba aastaid oodatud. :heart:

K2snakas
17.08.10, 00:11
Mäng, mida juba aastaid oodatud. :heart:

+1000
peab oma rooli v2lja otsima j2lle:P

Codecci
17.08.10, 02:41
Ostsin täna Mafia 1-e sellepärast, et aegsalt läbi teha enne uut :D

k2snakalle
17.08.10, 03:04
pole kunagi Mafiat mänginud....ei tea kas peaks ka arvutisse tirima selle :D

Codecci
17.08.10, 03:07
pole kunagi Mafiat mänginud....ei tea kas peaks ka arvutisse tirima selle :D
:| DO IT!

See on mingi 7-8 aastat vana mäng, ma olen ikka üksjagu mänginud aegade jooksul ja võin siiamaani väga julgelt väita, et Mafia on kahtluseta parim mäng läbi aegade.

farik666
17.08.10, 03:08
Absoluutselt ühtegi mängu installida ei saa, alati mingi .cab errorid vms.. täielik ikaldus.. kõikvõimalikud variandid läbi proovind ja 4x reinstalli teind windowsile... nothing works...

Codecci
17.08.10, 03:11
Absoluutselt ühtegi mängu installida ei saa, alati mingi .cab errorid vms.. täielik ikaldus.. kõikvõimalikud variandid läbi proovind ja 4x reinstalli teind windowsile... nothing works...
Osta originaal Windows? Või kui viitsid oma ajusid n*ssida, siis proovi teisi variante, ehk sinu plaadil olev vigane.

k2snakalle
17.08.10, 03:18
Absoluutselt ühtegi mängu installida ei saa, alati mingi .cab errorid vms.. täielik ikaldus.. kõikvõimalikud variandid läbi proovind ja 4x reinstalli teind windowsile... nothing works...

oleneb kus elad ja mis windowsi tahad. Endal on win xp sp3 pakkuda... töötab laitmatult.

farik666
17.08.10, 18:40
5x erineivaid windowse see nädal läbi proovind..kahtlustan hardware viga

leits
17.08.10, 21:01
Mafia on originaal?

Mäletan et kunagi sai ka proovitud mingit mafiat .. selle release oligi vigane .. mingi vigaselt crackitud ja ei saanud mingeid asju teha ka visty .. ala mingi uks ei avanenud m2ngus jne vms

Codecci
17.08.10, 22:35
Mafia on originaal?

Mäletan et kunagi sai ka proovitud mingit mafiat .. selle release oligi vigane .. mingi vigaselt crackitud ja ei saanud mingeid asju teha ka visty .. ala mingi uks ei avanenud m2ngus jne vms

Orika ostsin jah, 150.-

con
18.08.10, 00:20
Soldiers of Fortune 2 demo MP oli teema. 10.klass alustasin 12. lõpetasin kuna kolisin ja seal oli õnneks liiga halb ühendus, et mängida.
no seda sai mängitud nädalaid järjest 20h päevas 4seina vahel. keskast pidin välja kukkuma kui kord nädalas heal juhul kohale ilmusin aga õnneks pea on hea ja õpetajad uskusid minusse ja sain paari nädalaga aasta jagu võlgnevusi korda. ikka päris palju kordi oli juba lõpp lähedal aga sai mingi vale mõeldud, u. et rasked ajad ja käin tööl poole kohaga vm.
sai netist tootja materjalid otsitud ja ise config failid ümber kirjutatud jne+ skriptid ja teemad, olin parimate hulgas ka.

imo fps'id on the shit, reaktsioon ja strateegiad ja vastasest targem olemine on nagu üliaddictive, plus adrenaliin kui nt 25matsi maha võtad üksi ilma suremata.
praegu ei mängi midagi, pc jooksutaks midagi siis prooviks uuemaid fps MP'si just for fun, ei tahaks eriti tõsiselt neid enam võtta.
obv sc2/ra2/dota on ka tuttavad.
pmst claniga liitud siis oled committed ka.

camu
18.08.10, 00:33
Mul ka dota pokkeri kõrvale, üli hea maha rahustada ennast!

Codecci
18.08.10, 01:14
Soldiers of Fortune 2 demo MP oli teema. 10.klass alustasin 12. lõpetasin kuna kolisin ja seal oli õnneks liiga halb ühendus, et mängida.
no seda sai mängitud nädalaid järjest 20h päevas 4seina vahel. keskast pidin välja kukkuma kui kord nädalas heal juhul kohale ilmusin aga õnneks pea on hea ja õpetajad uskusid minusse ja sain paari nädalaga aasta jagu võlgnevusi korda. ikka päris palju kordi oli juba lõpp lähedal aga sai mingi vale mõeldud, u. et rasked ajad ja käin tööl poole kohaga vm.
sai netist tootja materjalid otsitud ja ise config failid ümber kirjutatud jne+ skriptid ja teemad, olin parimate hulgas ka.

imo fps'id on the shit, reaktsioon ja strateegiad ja vastasest targem olemine on nagu üliaddictive, plus adrenaliin kui nt 25matsi maha võtad üksi ilma suremata.
praegu ei mängi midagi, pc jooksutaks midagi siis prooviks uuemaid fps MP'si just for fun, ei tahaks eriti tõsiselt neid enam võtta.
obv sc2/ra2/dota on ka tuttavad.
pmst claniga liitud siis oled committed ka.

Ma mängisin ka seda, aga siiski ajaviiteks... DM serverites sai ikka vahest 50/0 saavutatud (WAYOFTHEDUCK - be nice or eat some rice), infiltrationisse eriti ei süvenenud. Aga suht fucked up mäng kahjuks, iga teine kutt oli cheater.

k2snakalle
18.08.10, 03:00
noniii... Mafia on ikka elukõva mäng. Ise olen praegu stuck seal kus ma selle hotelli "õhku lasin" ja nüüd kautsele lajatasin ja 105menti on mul kannul. Elusid on mul alles 35kanti ja ei tea mis kõige parem viis neist lahti saamiseks on ja kuhu ronida. Alla ei saa minna...lastakse surnuks..läksin üles...ei leidnud ise sealt pääseteed, sest otsides jõuavad ikka mendid järgi ja saan ükshetk surma.

g00000se
18.08.10, 03:01
noniii... Mafia on ikka elukõva mäng. Ise olen praegu stuck seal kus ma selle hotelli "õhku lasin" ja nüüd kautsele lajatasin ja 105menti on mul kannul. Elusid on mul alles 35kanti ja ei tea mis kõige parem viis neist lahti saamiseks on ja kuhu ronida. Alla ei saa minna...lastakse surnuks..läksin üles...ei leidnud ise sealt pääseteed, sest otsides jõuavad ikka mendid järgi ja saan ükshetk surma.

koodid aitavad

k2snakalle
18.08.10, 03:10
aitavad ja samas võtavad mängult lõbu ära. Alguses on hea kui saad misiooni küll tehtud, aga ülejäänud on ikka väga igav siis pärast

heido24
18.08.10, 03:11
koodid aitavad
nõrgad m2ngivad cheatidega !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Codecci
18.08.10, 14:30
aitavad ja samas võtavad mängult lõbu ära. Alguses on hea kui saad misiooni küll tehtud, aga ülejäänud on ikka väga igav siis pärast

Lol @ koodid.

Anyway, ma mäletan seda missiooni. Kui tahad abi, siis vaata spoilerisse, kui tahad ise nuputada, ära vaata.

Sa pead mööda katuseid sealt edasi liikuma, mente tuleb vastu koguaeg, aga neid väga palju pole... Kõmmutad maha ja liigud pidevalt edasi, lõpuks kuskil tellingute peal ta paneb ise redeli nii, et sa saad ronida üle selle teise majja kirikusse.

soouni
18.08.10, 15:47
cod 2 ja cs 1.6 on ika ülinutsid mängud ja KÕIGE PAREM üldse on pes10 ps3-e peal, damn kui nuts

antnx
18.08.10, 15:54
Ise mängin Modern warfare 2-te. EIle ostsin endale resurgence map packi. Hea 15$ investeering aga ära tasus.

K2snakas
18.08.10, 15:57
cod 2 ja cs 1.6 on ika ülinutsid mängud ja KÕIGE PAREM üldse on pes10 ps3-e peal, damn kui nuts

nba 2k10 on nutsim kui pes10:P

vonkartoffel
18.08.10, 17:49
2k11 saab hea olema. 3D

hoss23
18.08.10, 19:43
nba 2k10 on nutsim kui pes10:P

jumala õigust räägid

Madis Very
18.08.10, 19:49
Suht koht õige teema, kui ostaks siis kas

wii vs xbox vs ps ?

hoss23
18.08.10, 19:51
Suht koht õige teema, kui ostaks siis kas

wii vs xbox vs ps ?

endal xbox, aga soovitaks vist ps3-e. Seda ei anna häkkida ja siis ei saa ka eluaegset neti bänni, nagu ma enda xboxiga sain :redface:

Skyline
18.08.10, 20:28
2k11 saab hea olema. 3D
PES2011 tuleb ka 3D

antnx
18.08.10, 22:38
btw lisage mind steami kasutaja mesirull

vonkartoffel
19.08.10, 00:10
Suht koht õige teema, kui ostaks siis kas

wii vs xbox vs ps ?
ps3 - bluray, 3D mängud, motioncontrollerid, vanasti oli ka töökindlam nüüd vist suht sama.

vonkartoffel
19.08.10, 00:11
PES2011 tuleb ka 3D
nüüd on küll 3D projektor vaja osta.

K2snakas
26.08.10, 09:01
mafia 2 esmamulje tundub vägahea ikka(Y)

Skyline
26.08.10, 09:51
mafia 2 esmamulje tundub vägahea ikka(Y)
HV-s paljud laidavad maha, ei vastand ootustele, ei saa hüppata ja ujuda või mis iganes. Endal paari tunni pärast mäng käes, eks näis, loodan parimat siiski.

K2snakas
02.09.10, 10:57
HV-s paljud laidavad maha, ei vastand ootustele, ei saa hüppata ja ujuda või mis iganes. Endal paari tunni pärast mäng käes, eks näis, loodan parimat siiski.

njh peab kah oma sõnu ikka sööma, kuigi graafiliselt on m2ng p2ris hea, siis gameplay ja story poolest j2eb kõvasti mafia 1le alla!!!!

muhkLionu
02.09.10, 11:52
Sid Meier's Civilization V on välja tulemas 21. sept.

aastast 1991 välja antav Civ seeria on olnud vieldamatu lemmik läbi aegade. Ootan pikisilmi uut verisooni.

Skyline
02.09.10, 11:54
njh peab kah oma sõnu ikka sööma, kuigi graafiliselt on m2ng p2ris hea, siis gameplay ja story poolest j2eb kõvasti mafia 1le alla!!!!
Jaa, sai isegi läbi mängitud, 10,5h läks aega. Stoori on kuidagi üksluine, teed missiooni>midagi läheb perse>hakkad tapma. Graafika koha pealt 5+.

Tarmonator
02.09.10, 12:14
Sid Meier's Civilization V on välja tulemas 21. sept.

aastast 1991 välja antav Civ seeria on olnud vieldamatu lemmik läbi aegade. Ootan pikisilmi uut verisooni.

olen ka huviline, kuigi Civ III >>>> Civ IV ja kardan, et viiendaga võib sama lugu olla.

LuuK
02.09.10, 12:36
Alpha Centauri >>>> Civ III, aga selle järge võibki vist ootama jääda :((

rasmer
02.09.10, 19:12
Sid Meier's Civilization V on välja tulemas 21. sept.

aastast 1991 välja antav Civ seeria on olnud vieldamatu lemmik läbi aegade. Ootan pikisilmi uut verisooni.

Üks enda kindlaid lemmikuid ka, teisest peale kõiki mängitud.

inward
02.09.10, 21:04
Kunagi oli ajaviiteks üks ohtlik mäng, millest võib päris sõltuvusse jääda ja lausa grindima hakata seda :biggrin:, kui aega üle. Mount&Blade Warband

Tarmonator
05.09.10, 01:39
ma tean, et ma jätan jube dongi mulje praegu, aga ma ei saa Mafia 2's hakkama :D
Asi nimelt sellest, et seal chapter 2 alguses peab mingi tondi ära lööma kes mu õde tülitab.
Noh saan paar pauku ise sisse, kukun pikali ja enam üles ei saa. Mis nupuga või kuidas see käib? See tont jääb ka sinna minu kohale edasi vehkima, aga midagi ei toimu

Codecci
05.09.10, 02:41
ma tean, et ma jätan jube dongi mulje praegu, aga ma ei saa Mafia 2's hakkama :D
Asi nimelt sellest, et seal chapter 2 alguses peab mingi tondi ära lööma kes mu õde tülitab.
Noh saan paar pauku ise sisse, kukun pikali ja enam üles ei saa. Mis nupuga või kuidas see käib? See tont jääb ka sinna minu kohale edasi vehkima, aga midagi ei toimu
Mingi bug äkki? Aga ära kuku maha, space kaitseb alati 100% ja vali hea ajastus vastase löömiseks, et ise sisse ei saaks.

K2snakas
05.09.10, 07:32
jup kõige ezim ongi nii et hoiad space all ja kui tema lööb 2ra siis kohe paugutad vastu:)

taipupole
05.09.10, 11:25
ma tean, et ma jätan jube dongi mulje praegu, aga ma ei saa Mafia 2's hakkama :D
Asi nimelt sellest, et seal chapter 2 alguses peab mingi tondi ära lööma kes mu õde tülitab.
Noh saan paar pauku ise sisse, kukun pikali ja enam üles ei saa. Mis nupuga või kuidas see käib? See tont jääb ka sinna minu kohale edasi vehkima, aga midagi ei toimu

Piraatmängud on pahad, mkay?

Las ma pakun - autoga sõitmise ajal muutub graafika hallikaks? Tõmba korralik crack endale (leitav nime alt crackfix).

Või veel parem: mine ja osta mäng.

KristjanRawk
05.09.10, 11:58
selle mängu eest 50 euri on overkill

Madis Very
05.09.10, 12:10
Mis mängu eest ei oleks

Rigged
05.09.10, 12:54
10h mängu ikka liiga vähe, aga muidu väga mõnus oli Mafia 2 (Y)

Codecci
05.09.10, 14:00
Mis mängu eest ei oleks

Mafia: The City of Lost Heaven

Skyline
05.09.10, 19:03
Mafia: The City of Lost Heaven
Totally agree.

Codecci
06.09.10, 05:04
Mafia 2 stoori nüüd läbi tehtud... Kahjuks 1-ga ei anna võrrelda, aga üsna solid mäng siiski. Mediumi peal oli kole kerge ainult isegi minusuguse arvutimängude fishi jaoks.

Codecci
21.09.10, 00:17
Me võiks mingid official mängud välja mõelda, mida onlines omavahel teha. Siin mitmed lasid Civ4, läbi Hamachi tegite?

Ma hetkel uuemaid cive ei oska, aga täna peaks välja tulema Civ5, selle võiks selgeks õppida ja seda teha. Ja siis mingi real-time strategy, just tegin Rise of Nationsit jälle mis on super mäng, aga millegipärast siin eriti vedu ei võta... Pakute mingi parema RTS-i välja? :p

rohelinekonn
21.09.10, 00:37
Läbi hamachi lasin mina sõpradega civ4. Me muidugi mängisime sellist mängu vormi kus kõik 3 olime ühes tiimis võtsime korraliku raskus astme ja max vastaseid ning hakkasime maailma vallutama. Üksteise vastu võib kah aga kui mängu praktika on erinev siis civis kardan et algajamad ei saa nende vastu kes on kõvasti mänginud

Timpz
22.09.10, 08:46
Läbi hamachi lasin mina sõpradega civ4. Me muidugi mängisime sellist mängu vormi kus kõik 3 olime ühes tiimis võtsime korraliku raskus astme ja max vastaseid ning hakkasime maailma vallutama. Üksteise vastu võib kah aga kui mängu praktika on erinev siis civis kardan et algajamad ei saa nende vastu kes on kõvasti mänginud

yeah kui ikka üks pro on, siis muutub ebavõrdseks kuna ta saab lihtsalt paar korda kiiremini asjad tehtud.

Timpz
22.09.10, 08:46
Me võiks mingid official mängud välja mõelda, mida onlines omavahel teha. Siin mitmed lasid Civ4, läbi Hamachi tegite?

Ma hetkel uuemaid cive ei oska, aga täna peaks välja tulema Civ5, selle võiks selgeks õppida ja seda teha. Ja siis mingi real-time strategy, just tegin Rise of Nationsit jälle mis on super mäng, aga millegipärast siin eriti vedu ei võta... Pakute mingi parema RTS-i välja? :p

mirc server võiks näiteks olla selliste asjade jaoks

kuco
22.09.10, 10:25
Pakute mingi parema RTS-i välja? :p

Warcraft 3, Starcraft (I & II)

kardaanirist
22.09.10, 10:27
tõmbasin eile NFS Worldi. ajaviiteks võib lasta küll. graafika on multyplayer mängu kohta väga viis ja autod on samuti reaalsed (mitte väljamõeldud).

rohelinekonn
22.09.10, 10:48
Warcraft 3, Starcraft (I & II)

warcraft 3 mulle meeldib selle võib küll kuskilt tõmmata ja proovida

farik666
22.09.10, 12:37
starcraft 2 on päris hea... aga ei tea kuidas seda multiplayerina tööle saada... praegu jooksutan offline modes

Codecci
22.09.10, 13:20
Warcraft 3, Starcraft (I & II)

Warcraft väga ei meeldi selleks, Starcrafti pole proovinud... Age of Empires 2 või 3?

rohelinekonn
22.09.10, 13:25
Warcraft väga ei meeldi selleks, Starcrafti pole proovinud... Age of Empires 2 või 3?

AoE võib kah proovida, proovn hiljem tõmmata kuskilt selle 3 osa kui leian

Codecci
22.09.10, 14:03
Lepiks niimoodi kokku, et kõik tõmbame Age of Empires III: Complete Collection mis tähendab algne Age of Empires 3 + 2 expansionit ja hakkame läbi Hamachi onlines grindima, teeme PokkeriProd.com Hamachi kanali vms.

http://www.atomix.vg/wp-content/uploads/2009/09/age_of_empireiii_collection.jpg

Kes oleks käpad? Ja kui kellelgi pole kuskilt tõmmata, siis võin aidata näiteks RapidShare linkidega kui member kasutajad omale teete (miski €12 maksab Moneybookersiga), kuskile ise edasi uploadida kui keegi hea koha annab või Tallinna inimestele USB-l jagada (vb ostan omale originaalplaadi, siis saaks plaadiga ka) kui ise järgi tulete ja hiljem tagasi toote.

rasmer
22.09.10, 14:54
Civilization 5 tuli eile välja, ei jõua ära oodata kuni kätte saab.

heido24
22.09.10, 14:58
http://freestyle.gamekiss.com/main.jce

seda v6ix toksida online :)

K2snakas
22.09.10, 15:26
Lepiks niimoodi kokku, et kõik tõmbame Age of Empires III: Complete Collection mis tähendab algne Age of Empires 3 + 2 expansionit ja hakkame läbi Hamachi onlines grindima, teeme PokkeriProd.com Hamachi kanali vms.

http://www.atomix.vg/wp-content/uploads/2009/09/age_of_empireiii_collection.jpg

Kes oleks käpad? Ja kui kellelgi pole kuskilt tõmmata, siis võin aidata näiteks RapidShare linkidega kui member kasutajad omale teete (miski €12 maksab Moneybookersiga), kuskile ise edasi uploadida kui keegi hea koha annab või Tallinna inimestele USB-l jagada (vb ostan omale originaalplaadi, siis saaks plaadiga ka) kui ise järgi tulete ja hiljem tagasi toote.

ee millise neist ma pean t6mbama v6iks need 2 ongi seal uuendused?

http://www.upload.ee/image/821632/Untitled.jpg

jott
22.09.10, 15:29
http://freestyle.gamekiss.com/main.jce

seda v6ix toksida online :)
Kohe proovin ära

heido24
22.09.10, 15:30
hakkab meeldima :)

Codecci
22.09.10, 15:37
ee millise neist ma pean t6mbama v6iks need 2 ongi seal uuendused?

http://www.upload.ee/image/821632/Untitled.jpg
Kõik 3, aga võime ju nii ka teha, et tõmbame ainult AoE3 ja expansioneid ei tõmba esialgu... Kuidas rahvas soovib?

Selles suhtes, kui minu teha oleks siis ma mängiks ainult Rise of Nationsit, aga mul ainult 1 regulaarne mängukaaslane on ja kahekesi kisub pika peale igavaks ja siit keegi selle mängu vastu erilist huvi ei tundnud, olgugi, et tegin kõvat reklaami, seega olen nõus kompromissi tegema ja võtma ette mõne mängu mille vastu rohkem regulaarseid huvilisi oleks, sest mingi 4+ inimesega läbi Hamachi strateegiamänge mängida on ikka stone-cold nuts :D

K2snakas
22.09.10, 15:39
aoe3 v6iksin kyll m2ngida ehk oleks käpp kuna aoe2 on lanis sitaks tehtud ja suht nuts aga ron-i pole varem m2nginud, et v6ib suht raskeks minna, aga kui saab mingi rahva kokku siis t6mban 2ra:P

Mihkel785
22.09.10, 15:40
AOE-s võin käpp olla nii IIs kui IIIs. Samuti Rise of nationsis. Ka empire earth I oli kyllaltki huvitav online mängida. Kuigi aega oleks enamasti ainult nvl mängida.

rohelinekonn
22.09.10, 16:07
Mulle ei meeldi Rise of nation seepärast ei ühinenud teiega. Seal asjad arenevad liiga kiiresti jood tassi teed ja juba oled kiviajast püssirohu juures.
Lisaks viimasel ajal olen õhtuti civ4 ainult lasknud milleks mul kaks regi on nagu eespool mainitud.
Igatahes leidsin miski torrenti kus AoeIII on koos lisadega paistab kiirelt alla tulevat eks kui käes on siis proovin ära kas töötab. Ise vist miskeid esimesi osi olen mänginud kunagi aegade alguses aga ei mäleta suurt midagi.

pronks
22.09.10, 16:14
võin ka aoe3e proovida

Codecci
22.09.10, 16:36
Aga paneme siis tavalise peale või täislaksu (kõikide expansionitega)?

rohelinekonn
22.09.10, 16:43
Täislaks sain just kätte hetkel pakin lahti ja proovin installida loodan et on töökorras kraam. Kui te mängite siis räägite skypes kah juttu?

edit: kasutage codecci oma

K2snakas
22.09.10, 17:20
panin kah t6mbama, aga mis versiooni hamachit kasutate?

Codecci
22.09.10, 17:21
Mul LogMeIn Hamachi.

Edit: proovisin rohelisekonna kanalisse saada, ütles, et "This network does not exist", kas tegid juba kanali ära ja erinevad Hamachid ei ühildu vms?

Tegin sinna ka igaks juhuks kanali, eks vaatame kumbat kasutama hakkab, igatahes:

Network ID: PokkeriProd.com
Password: ranka666

farik666
22.09.10, 21:46
kui StarCraft II'ni jõuate, andke märku!

ristik
22.09.10, 23:32
Panen kah Aoe III tõmbama. vanadel headel aegadel sai kõvasti sesse tehtud sääl.

Tarmonator
26.09.10, 21:36
Sihuke küsimus. Kellegil on äkki veel huvi tellida Civ V? www.game.co.uk lehel on saadaval see 26,99£ eest + post mingi 3£
seega peaks mingi max 600.- eeku tulema.
Ma endale tellin, kui huvi on, siis võin veel mõned tellida.

Muusik
27.09.10, 20:17
ma just tõmbasin civ V, pakin lahti hetkel

muhkLionu
27.09.10, 20:25
Sihuke küsimus. Kellegil on äkki veel huvi tellida Civ V? www.game.co.uk lehel on saadaval see 26,99£ eest + post mingi 3£
seega peaks mingi max 600.- eeku tulema.
Ma endale tellin, kui huvi on, siis võin veel mõned tellida.

Steamist saaks ju kohe kätte. Pole küll ise proovinud kunagi.

http://store.steampowered.com/app/8930/

50 €

Codecci
27.09.10, 20:46
ma just tõmbasin civ V, pakin lahti hetkel
Ma just ostsin ProGamesist, imo need kaardid ja muu stuff mis sealt kaasa tuleb on seda väärt juba :p

Milleks tellid, Tarmonator? Seal 699.- kui kaarte tahad, 100 kroonine sääst savi ju ;)

pikk28
27.09.10, 20:50
krt, kahju et mu peldik seda välja ei vea. demo proovisin low sätetega, kuid vaatamata sellele laadis small mapi miski 10 mintsa. miski suur mapp + täis ehitatud = minu raaliga 1h load time :)

Tarmonator
27.09.10, 20:56
GAME'st saab ka downloadida ja ikka odavam kui steam. Mulle meeldib füüsiline asi. Vastasel juhul võiks torrentit ka kasutada :D

Codecci
28.09.10, 21:51
Teeme AoE3 peale maffiasaadet.

Muusik
28.09.10, 22:13
deem, civ 5 on ikka sitaks kõva. tra ma mängisin ühte mängu peaaegu terve päeva lol :D

KristjanRawk
28.09.10, 22:22
Ise sai ka üks terve päev CIV V peale ära raisatud, väärt mäng. :D

Timpz
28.09.10, 22:27
civ 5 rocks

Muusik
29.09.10, 21:21
kellegil veel civ5 windowed modis crashib aegajalt?

Dogers
29.09.10, 21:30
Codecci, ma omal ajal lasin räigelt RON: TAPi, et kui teil kunagi mängukaaslast vaja siis ma ka prooviks :D
Päris proks ei pea, aga väga newb ka ei ole :D

Codecci
29.09.10, 21:45
Codecci, ma omal ajal lasin räigelt RON: TAPi, et kui teil kunagi mängukaaslast vaja siis ma ka prooviks :D
Päris proks ei pea, aga väga newb ka ei ole :D
Thrones & Patriots jah? Me laseme ka seda, pane peale ja viska oma MSN PM-i, me aeg-ajalt ikka mängime :p

AoE 'd olen nüüd ka paar päeva lasknud ja RoN tundub ikka sitaks nutsim.

Dogers
29.09.10, 23:07
Kirjutasin pmi enne selle posti lugemist :D
Aga jap, ma ka aastatepikkune RoNi fänn, kuidagi alati jõuan selleni tagasi :D

Muusik
30.09.10, 00:08
civ 5 tahaks teha kellegagi.