PDA

View Full Version : Jõgeva mängijad.



reggie
09.11.14, 16:41
Teen väikse uuringu-palju on siin foorumis rahvast, kel oleks soov ja tahtmine Jõgeval live pokkerit mängida?

jasssass
09.11.14, 16:59
Liigun Jõgeva-Tartu vahet päris tihti, võiks vahel geneda küll

Potsataja
09.11.14, 19:12
Rakveres on elanikke 3x rohkem, PN vastavast teemast võib tuletada palju oleks kord või rohkem/vähem kuus live mängijaid.

Stewie
09.11.14, 19:27
Ma mängiks

Dnbftwnaine
09.11.14, 20:59
Me2

Dnbftw
09.11.14, 21:48
Me, myself and I ja vast tuleb ka paar-kolm-viis sõpra ka kampa. 15 oleks selline minimaalne arv osalejaid igal turniiril, millega oleks mõtekas miskit teha. Vb motiveerib rahvast rohkem siin osa võtma, kui mainime ära, et esimesed kolm turkal saaksid Triosse boonuseid n shit.

Stewie
10.11.14, 08:43
Ma saaks sõprade näol hea pundi kokku

Dnbftw
10.11.14, 13:20
Saadame mu naise Jõgeva pokkerimängijate esindajana puppi/kluppi/kohvippu aru pärima, et kas oleks võimalik koostööd teha?

Läheks ise aga fakking akne läheb vist käest ära, mingit kuradi piima sai joodud vahepeal. Ma sinna nägu näitan, siis ütlevad, et nemad Shrekke sisse ei lase rsk või 20kordne buy in in your akneface.

alaska
10.11.14, 13:25
Niiet sa käisid alles kalal, kus sul läks kõht lahti ja nüüd lõi veel akne peale piimajoomist välja? Ehk veel mõni lahe lugu, mida jagada tahaksid?

Dnbftw
10.11.14, 13:27
Põhimõtteliselt kui hetkel Tln oled siis lenda Kadrioru pargi juurde, teeme paar suitsu ja ma leiutan miskit.

reggie
10.11.14, 13:37
Käisin Saksa bubis, laupäeval 16-23 saaks ilusti mängida.

Dnbftw
10.11.14, 13:49
Kaaluks Ateljeed ja Kosmost kah igaksjaoks, seal Saksas on lihtsalt jubedad joodikud ja rikuks mänguelamuse ära prolly. Or on neil eraldi ruumi pakkuda vms.?

reggie ja stewie, te homme triobet live freekale ei viitsi Tartus? Saaks Waimuga asjad läbi rääkida ja teeks edasised käigud.

reggie
10.11.14, 14:02
Ma ei ela enam Tartus ja sinna ning tagasi on natuke keeruline, lisaks kolmapäeval eksam. Kosmos on nagu kolhoosi söökla, Ateljeest ei tea midagi.

Dnbftw
10.11.14, 14:45
Pantrisse(Keskuse poe ruumides imo?) oleks ka vb mõtekas proovida, neil seal taga pidevalt lauad tühjad, pluss siis oleks veidi eraldatum ruum söögiruumist. Tho see pole vist väga hiliste kellaaegadeni avatud. Pm täna sõidan Jõgevalt läbi aga vist ei jõua sinna uurima minna, et kui nädala lõpus liigun maale tagasi siis no probs sealt läbi hüpata või läheme mitmekesi. Kui reggie viitsid siis uuri ise vahepeal. Ühesõnaga kui ma nädala lõpus maale liigun siis käin need kohad ise läbi, või kui keegi käib ise uurimas siis andke siin teemas ka teada. Peace.

In other news, käisin pargis ära, võtsin julgestuseks labradori kaasa, keda aga polnud - ALASKA. :(

Dnbftw
10.11.14, 14:51
Käisin Saksa bubis, laupäeval 16-23 saaks ilusti mängida.

Räägi veidi täpsemalt sellest. Mis tingimustel me saaks seal mängida jne. Rääkisid ka sellest sisseostusüsteemist, et kassast 2eurine jook/söök = buy in? Mitu lauda me saaks sinna panna? 2 lauda minimaalne ma arvan, eks homme saan Waimuga üle rääkida veel. Lisaks oleks siis vaja seal pokkerivälisel ajal kuskil chipikohvreid hoida jne.

Saksa pubist on lihtsalt väga halb esmamulje jäänud, kuna suht standard, et keegi ropsib seal lauale/laua alla jne.


edit: Vaatasin Ateljee välikohvikust pilte ja tundub, et neil siseruumid kole kitsad. Aga eks oma silm on kunn ;)

Stewie
10.11.14, 15:05
Ei ole Kosmos midagi nii hull. Ma arvan, et reedeti/laupäeviti kindlalt seda suurt saali kasutada ei saa, sest enamasti mingi pidu sees. Aga neil on seal taga üks ruum veel- kuhu mahub ca 15-20 inimest. Tuttav pidas sünnipäeva siis pidi ainult sissepääsu pileti ostma, renti polnud. Ja samas majas neil veel mingi ruum, mida rentida, aga see oleks baarist täiesti eraldatud.
Triobetile ei saa tulla kahjuks- peab kolmapäeval vara ärkama.

Dnbftw
10.11.14, 15:17
Krt, seal Kosmoses sai vist ükskord ära armutud, kah olid vist need alumised ruumid. Mulje jäi fine, chick oli ka fine. Pärast seda, kui tsikile klaasitäie vett pähe kallasin, armus kah. Sentimentaalse väärtusega koht minu jaoks. Üleval peaks suurem söögisaal olema. Alaska tule nüüd dissima.

Panther, Kosmos, Saksa pubi, Ateljee. Tuli veel meelda Nurga baar, kus ruumi sitaks. Tho jääb linnast 1-2km eemale Põltsamaa poole. Miski söögikoht jääb veel tegelt Piibe maanteele, kui Suurelt tänavalt välja Piibele sõita, peaks kohe üle tee jääma.

Häda pärast saaksin uurida ka Kaitseliidult, et kas neil pole üleliigset ruumi kord nädalas välja laenata. Imho seal peaks ka mängijaid olema.

Nagu näha, et kui mõtlema hakata siis tuleb kohti küll :D Tuleb nüüd see parim pleiss välja valida kuhu paikseks jääda. Kesklinn oleks muidugi mugav, samas Jigeva on nii väike koht, et takso sisseistumise tasu on kah löödud 5 euri peale vist?