PDA

View Full Version : 2750$ GUARANTEE - finaallaud - Minu esikoht :)



hotcocacola
28.10.08, 02:08
Fail olemas ja asub aadressil: http://arion.pri.ee/videos/hotcocacola/hotcocacola_2750_guarantee_1koht.wmv

NB: Faili downloadimisel parem click lingil ja "Save Link As" või "Save Target As"




Fail on mingi 45 MB, tõmmake alla ja kommenteerige :). Nats krabiseb heli, aga ma ei kujuta ette, mis see olla võib :S.
Finaallaud kestis 42minutit.

Klamber®
28.10.08, 02:18
mulle millegipärast jõudis see kohale .asx laiendiga.
muutsin käsitsi wmv-ks ja oli ok - lihtsalt igaks juhuks kirjutan kui kellegil peaks mingi segadus tekkima.

ranka
28.10.08, 03:19
tõmban

hotcocacola
28.10.08, 08:46
hmm...huvitav...huvitav, loodan, et see mingi mini-bug vms :D

ranka
28.10.08, 08:59
minul on küll *.avi

lenC
28.10.08, 09:04
Ei saa ligi sellele enam :-[

"This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information."

ranka
28.10.08, 09:07
Mul (ja klambril ka vist) fail downloaditud, võin panna too oma serverisse üles, kui hotcocacola käest loa saan.

Irwwww.. Ja viiendal minutil tahtsin laua alla lennata, kui J6 vend sai AA vastu turni flushdraw :)

hotcocacola
28.10.08, 09:16
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.





NO KURAT :D - kohe lähen tööle ja siis uploadin mujale. Kõik head asjad on ikka ära ke*itud :D

hotcocacola
28.10.08, 09:16
jap, luba saadud :), pane jah sinna ;)

ranka
28.10.08, 09:22
jap, luba saadud :), pane jah sinna ;)


panin uploadima

ranka
28.10.08, 09:32
Fail olemas ja asub aadressil: http://arion.pri.ee/videos/hotcocacola/hotcocacola_2750_guarantee_1koht.wmv

NB: Faili downloadimisel parem click lingil ja "Save Link As" või "Save Target As"

Hotcocoaola, võid lingi ka oma originaal postituses ära parandada.

ranka
28.10.08, 09:48
Video läbi ja minu mõtted:


Kasuta 4 color decki!
sellises turniiri faasis ja selliste stackidega raise vähem - openminraise oleks hea. SB-lt raise to 2.5xBB
ATs kohe video alguse - ma raiseks PF
AQ turna lõpus, kui kutt 77-ega raises 40k, ma lükkaks preflop allin
AK-ga miks open-raisesid 10k-se blindi juures 75k? Ma paneks seal ca 25k
HU-s ära limbi buttonilt ilma historyta ja kahjuks turniiridel selliste blindide/stackide juures pole histort peaaegu mitte kunagi
Video keskel A5-ega tegid miskeid imelikke minbette turnil ja riveril; see minule ei üldse ei meeldinud



Muidu hea töö ja õnnitlused võidud puhul! Rohkem finaal laudu! Ka mina proovisin kord 6.5k$ finaali lindile saada aga suutsin kahe käega kõik vussi keerata :)

hotcocacola
28.10.08, 10:11
need käed mis ette loetlesid olidki sellised keerulised aga noh, ÕNNEKS läks kõik hästi :)
tänx ranka, et uppisid !

btw, ma olen üritanud 4 colorit kasutada, aga no ma ei tea, nii raske on harjuda, lihtsalt ei suuda :S:D, silmeest on ultra kirju :P

lenC
28.10.08, 10:26
Haha, sa räägid nagu mingi kommentaator ;D

*ATs oli raise jah.
*Jahlov on openminraisenud UTG-lt mitu korda, saad BB-l 4:1 pot-oddsid, ehk 20% pead võitma selle otsusega. Mingid A7s jne võiksid seal callida.
*Raised tee iga käega sama suured - videos tegid heade kätega suuremad raised, kui halvemate kätega.
*Raised tee väiksemad - selle staadiumi standard on 2-3XBB
*Järgmine kord ootaks rohkem süvenemist teooriasse sa igavene kommentaator :D
*Proovi kasutada buttonit rohkem ja üritada mõni käsi stealida ka.


Möla oli kuldne ja ägiseda sai :D
Muidu palju õnne, well played üldiselt. Millal pidu on? 8)

ranka
28.10.08, 10:26
Haha, sa räägid nagu mingi kommentaator ;D

*ATs oli raise jah.
*Jahlov on openminraisenud UTG-lt mitu korda, saad BB-l 4:1 pot-oddsid, ehk 20% pead võitma selle otsusega. Mingid A7s jne võiksid seal callida.
Pool tundi veel vaadata :spade:


Selle A7s käe unustasin ära ja tahtsin täpselt sama kommi öelda. Võta see flop!!

PokerDevil
28.10.08, 12:20
Palju õnne, esiteks.

Teiseks see HU viimane käsi oli ikka väga valesti mängitud. Kui sa talle buy inni oleks kinkinud, oleksid ju peaaegu 1:1 seisus olnud. Risk oli suur aga õnn soosib paremaid ja pole midagi kurta.

GG

JanRose
28.10.08, 19:18
õnnitlused!

päris huvitav oli vaadata.

ootaks juba järgmist :D

ranka
28.10.08, 19:22
kusjuures finaal laudu on väga huvitav vaadata

Yokker
29.10.08, 22:16
Olen sind seal turnal kohanud korra...ise alles alustasin nende mängimist...nüüd siis sain veelkord kinnitust kuidas mängid...video kohta nii palju,et kui muusika taustaks panna ja laua finaali puhul suureks panna jätkub juttu kauemaks ;D...igal juhul edu turnadel :)

pikk28
30.10.08, 09:54
tubli töö! Olen isegi suga laudades pelanud. Video oli ka kihvt, eriti su sõnakasutus. Mõnus õlli kõrvale vaadata :)
Mul ainult üks küsimus. Kui sa mängid nl20-t siis kust kuradi kohast sa niipalju punkte saad? Igale turnale sa olid ostnud sisse punnide eest. Kokku bvähemalt 10k+ punne. Krt nl 20 ei anna ju üldse punne alates nl50 hakkab punkte mõnusalt tulema.

hotcocacola
30.10.08, 13:13
Ma tänan kõiki. Nüüdsest võite mind kohata ka multitablemas NL50-s

pikk28
30.10.08, 16:42
kus siis punne said? :)

Tuul
30.10.08, 23:22
"no millest me räägime"

BuildUp
30.10.08, 23:37
Ootasin heads-upis pikemat mängu, aga näed joppas sul ja tuli suht kiiresti ära.

Õnnitlused!

wedoit
01.11.08, 13:23
ilUUUUS töööööööö! ;D

0madis0
01.11.08, 14:41
ilus ilus ilus. :D
hot sa ikka mäletad mind triobeti aegadest??? ;D

hotcocacola
02.11.08, 22:49
ausalt öelda mitte :P? sa sama kasutajaga seal :D?

H2O
23.12.08, 01:48
Väga ilus! Järgminekord, kui video teed siis ära kirjuta, et said esikoha, palju huvitavam oleks olnud vaadata!

Aga siiski supper!

Keiss
27.12.08, 07:40
Sain ka lõpuks vaadatud. Lõbus!! ;D

PEAB runi olema neil turnadel, PEAB!

Tigrano
28.12.08, 00:36
Kess võtis sõnad suust, sest sain ka vaadatud, kuigi olin ammu alla juba tõmmanud ei olnud siiani suutnud vaadata.

Finaallaudu on ülimalt põnev vaadata ja tõesti luckbox peab põhjas olema.