PDA

View Full Version : Rahade vahetamine (Buddy Transfer)



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ranka
18.05.09, 08:42
Keelatud:

Reklaamida oma rahavahetuse äri. Reegli esmakordsel rikkumisel eemaldatakse kasutaja foorumist vähemalt 7-eks päevaks.


Reeglid:

Iga kord tuleb postitada pokkerituba/e-wallet, kust Te raha saadate ja kuhu soovite saada;
Samuti tuleb postitada summa, mida tahetakse osta või müüa ja soovitavalt ka vahetuskurss, millega ollakse nõus vahetama;
Läbi Paypali rahavahetust teha ei tohi, kuna liiga lihtne on petta kasutades seda teenust;
Rahavahetajad (nii küsija, kui ka kasutaja, kes on nõus raha vahetama) võtavad riski täielikult enda kanda - keegi muu ei vastuta selle eest, kui saate petetud! Seega enne raha vahetamist mõelge hoolega äkki see risk ei tasu end ära! Kindlasti proovige saada küsija kohta võimalikult palju informatsiooni, et hiljem kasutada seda, kui saate petetud. Samuti vahetage ainult summasid, mille kaotamist Te saate omale lubada! Samuti kasutage googlet/OPR/Sharkscope/TR ja otsige küsija kohta infot - pokkeraliased, päris nimi, email jne ja iga kahtluse korral ärge nõustuge vahetamisega!
Kui Teid on petetud või tekkis mõni kahtlus, siis kindlasti andke sellest teada siin teemas ja anda välja petturi pokkerialiased/foorumi aliased. Kindlasti mitte postitada petturi isiklikku informatsioonoi - nime, aadressi, telefoni jne.


Soovitused:

proovige vältida vahetusi uute-tundmatute kasutajatega, kes on teinud konto alles hiljuti. Kui isegi tahate raha vahetada, siis veenduge täielikult, et Te ei saa petetud;
kontrollige küsija pokkerialiasied levinumatelt pokkerilehtetel: http://www.officialpokerrankings.com , http://www.sharkscope.com ja http://www.tableratings.com;
küsige rahavahetuse küsijalt tema isikliku informatsiooni - nime, telefoninumbrit, aadressi vms, koos tõestusega, et see on ikka tema. Nime saamisel võiks kontrollida nime "puhtust" kasutades google otsingumootorit. Seda teha kindlasti suurtemate summade puhul!
kasutage PM'i MSN-i asemel, sest nii saate olla kindel, et keegi teine ei kasuta kolmanda isiku foorumi kontot, et siis MSN-is vale nimega raha välja petta;



alati laske raha kanda ENNEM, kui diili teine osapool on foorumis uus kasutaja või/ja tal on vähe postitusi (ehk ei ole eriti usaldusväärne) ja alles siis, kui raha on arvel kandke lubatud summa vastu!



ärge usaldage mitte ühtegi screenshoti või emaili, mis on saadetud Teile tõestamaks, et Teie raha on teel! Raha peab jõudma kontole! Samuti enne vahetuse tegemist suurtemate summade puhul laske tal istuda suvalisse fixed limiti lauda kogu ta bankrolliga. Kui mängija, kes tahab vahetada $1000 ja tal on lauas bankroll $60,000 siis võite tunda ennast natuke kindlamalt, kui tal seda aga kontol pole, siis on tegu petturiga;
Suuremaid summasid vahetage osade kaupa. Näiteks $1000 vahetamisel vahetage $300 kaupa. Kui esimene $300 käes, siis vahetage järgmised $300, kuniks kõik raha on vahetatud;
Peale õnnestunud vahetust andke sellest teada, et kasutaja "X-iga" aus rahavahetus toimunud. Nii saate tõsta enda ja teiste usaldusväärsust tulevastest vahetusteks;

vennike
19.05.09, 18:34
Olen "KeegiKolmas" nimelisega siit foorumist rahaasju/transfere ajanud kuigi teda irl ei tunne. Kõik läks korrektselt ja plaanipäraselt.

Keegikolmas
23.05.09, 10:14
Just tänu vennikesele olen saanud PayPalist raha välja kanda väga edukalt.
suured tänud talle :)
Summad suured ei olnud, natuke üle 600 usd

raaids
24.05.09, 15:28
mul oleks vaja saada starsi 17$, ise kannaks tildis selle raha ette ära juba.

MIKE_K6o
28.05.09, 16:23
Äkki saab keegi 20$ Starsi aidata, enda poolt teeks enne Swedist ülekande ::)

EDIT: Tänud "Vennike"sele. Asi korras.

amagan
01.06.09, 02:39
Vaja Starsist raha Swedi saada,äkki keegi saab aidata
...
Starsis amagan

Infoks veel(pokerclub foorumist):

hi yes - sorry some bad news - i haven't had a chance to post the information yet.

due to some issues, i can not cashout money to estonian banks anymore. i can still move money between sites and can accept bank trnasfers (to deposit to poker sites) but for the time being - i can not cash out for any players.

tim

EDIT:Olemas

zaf0
02.06.09, 14:40
Oleks kiiresti vaja saada 100$ Full Tilt Pokerist Swedbanki, minu kasutajanimi seal scuuubah. Kannaksid 100$, vastu tahaks 1000 eek.

edit:olemas

jep18
02.06.09, 19:27
Oleks ka kiiresti vaja 10$ Starsi saada. Ise kannaksin swedist üle teile enne raha.
EDIT:Olemas, suured tänud abistajale.

Simka11
03.06.09, 00:48
Kannaksin 70 USD kellegile Starsi. Vastu sooviksin saada SEB panka 700 eek. Kellegil huvi?

variatsioon
03.06.09, 10:14
hey...
oleks kiiresti raha vaja ja hetkel on moneybookersi kodune aadress verifitseerimata.
kannaksin 250$ üle (moneybookers/PS/FTP/888) ja loodaks saada 2600 krooni swedbanka.

starsi username: variatsioon

EDIT: Tänud "s3r1f25xxv"le. Asi korras.

ranka
03.06.09, 14:16
Kannaksin 70 USD kellegile Starsi. Vastu sooviksin saada SEB panka 700 eek. Kellegil huvi?


Kui veel vaja, siis saada PM.

Tartu
03.06.09, 19:03
Reedel sooviks FT-sse saada 10 usd. Vastu saadaks SEB arvele 125.-

Kui keegi nõus siis PS!

Simka11
03.06.09, 22:35
Kui veel vaja, siis saada PM.


hetkel ei ole vaja, aga varsti ilmselt jälle vaja sellist ülekannet teha, võtan siis ühendust, ning eelmisele kes soovis Fulltilti 10 daala, SEB-ist saab teha ju Fulltilti ülekannet, esimese deposiidi miinimum on seal 10 usd.

Tarmonator
03.06.09, 22:50
hetkel ei ole vaja, aga varsti ilmselt jälle vaja sellist ülekannet teha, võtan siis ühendust, ning eelmisele kes soovis Fulltilti 10 daala, SEB-ist saab teha ju Fulltilti ülekannet, esimese deposiidi miinimum on seal 10 usd.


alaealisena ei saa
või kui konto vale nime peal ;)

Tartu
04.06.09, 10:33
SEB konto jah teise nimega, seetõttu vajangi abi, kuna kui kanda MB-sse ja sealt FT-sse ei jõuaks kohale laupäevaks :) Ja siis miinimum 50usd.

Soovi korral võin seb ülekande ette ka teha, ja siis buddy transferi vastu teha.

Tigrano
04.06.09, 12:36
Kohe näha, et Tim-i teenus rivist väljas, kõik vajaks transfere >:(

lenC
04.06.09, 12:40
Kohe näha, et Tim-i teenus rivist väljas, kõik vajaks transfere >:(

Mis tal rivist väljas on? ???

Tigrano
04.06.09, 12:41
Mis tal rivist väljas on? ???


Tim ei teosta enam makseid kohalikku panka.

Tarmonator
04.06.09, 12:43
Tim ei teosta enam makseid kohalikku panka.


tõsiselt räägid?
minu arust ei võta ta vastu enam starsi rahasid, ehk siis sealt ei saa välja kanda tema kaudu kuna starsil miski uus poliitika nende transferidega.

lenC
04.06.09, 12:46
Ma ei tea, millest te räägite, kõik on endine minu meelest, oli ainult mingi 3 päevane periood, kui pangad kinni olid.

Tigrano
04.06.09, 12:48
No minge ja valige pokerclubist transactions, kas siis PokerStars to bank või Full tilt vaadake, kas panka on kuskil valikutes ;)

lenC
04.06.09, 12:49
rigged **** nüüd tuleb triosse tagasi minna >:(

ranka
04.06.09, 13:02
hetkel ei ole vaja, aga varsti ilmselt jälle vaja sellist ülekannet teha, võtan siis ühendust, ning eelmisele kes soovis Fulltilti 10 daala, SEB-ist saab teha ju Fulltilti ülekannet, esimese deposiidi miinimum on seal 10 usd.


Simka11-ga tegime väikse vahetuse. Kaup oli aus ja korralik, oleks olnud ka kiire, kui ma ei oleks niipalju maganud :)

kollane
04.06.09, 14:38
Hey, oleks hädasti vaja kiiret rahavahetust Swedpanka.
Minu $94(PS, MB) ,950.- vastu.

PS: HrKalju


EDIT: Olemas. Tänud tarmonator

Tartu
04.06.09, 14:53
Leidub kedagi , kes oleks nõus selle väikse rahaliigutuse nõus tegema? :)

Tarmonator
04.06.09, 15:04
Kollane, kui mulle bookersisse selle raha kannad, siis võime diili teha. EDIT: tehing tehtud
Tartu, kui sobib mulle Swedpanka kanda, siis teeme vahetust.

Svenza
04.06.09, 15:32
Irwwww, hakka või ise teenust pakkuma. Minu kaudu saate ka kiirelt teha, tingimusel et ma netis olen.
A mis sellel Timil juhtus siis? Äri hakkas liiga hästi õitsema? Tal viimasel ajal käis juba sadu transfereid päevas raisk.

ranka
04.06.09, 19:23
Irwwww, hakka või ise teenust pakkuma. Minu kaudu saate ka kiirelt teha, tingimusel et ma netis olen.
A mis sellel Timil juhtus siis? Äri hakkas liiga hästi õitsema? Tal viimasel ajal käis juba sadu transfereid päevas raisk.


Tõenäoliselt PokerStars pani ta äri kinni nagu nad on teinud enamike saitidega - DC, CR, PT3, HEM jne. ja eeldan, et PokerStars oli Tim'ile kõige suuremaks rahavahetuse kohaks.

ranka
04.06.09, 19:47
Aga miks siis pokerstars -> trio võimalus alles on. Kui stars tal ära keelas, siis kuidas ta sealt triosse kannab?

Suht sick. Ma olen kõik tehingud Timi kaudu teinud. Nüüd tuleb muud võimalused leida. Moneybookers on mul ka lambist ära blokitud.


Ei tea siis.

lebovend
04.06.09, 19:53
Aga miks siis pokerstars -> trio võimalus alles on. Kui stars tal ära keelas, siis kuidas ta sealt triosse kannab?

Suht sick. Ma olen kõik tehingud Timi kaudu teinud. Nüüd tuleb muud võimalused leida. Moneybookers on mul ka lambist ära blokitud.

kus mängid, mis panka kasutad?

Provoker
04.06.09, 20:33
Lihtsaim variant vist siis SEBist läbi käia ja konto avada seal.

rohelinekonn
04.06.09, 20:35
Lihtsaim variant vist siis SEBist läbi käia ja konto avada seal.


mhm ise tegin seda sama aga pole veel kasutanud

MIKE_K6o
04.06.09, 20:36
Sampos saab ka "Gold Card"i Ehk siis palk peab sinna laekuma, siis on debeet ja krediit kaart 2 in 1 .. lihtsalt panga poolt pole krediiti antud.. Hea lihtne igalpool kasutada :)

Maheaatom
04.06.09, 22:39
Mul ikka vana hea soovitus: tehke oma raha-asjad korda (moneybookers/neteller, pangakontod, vajadusel ka krediitkaart) ning arveldamine on edaspidi ülimalt mugav ning probleemidevaba; pole vaja mingeid timme ega ajada foorumites (rahaliselt kahjulikke) rahavahetusdiile taga. Saate sekundiga sobivasse kohta deposiidi teha, sõpru steikida või mida iganes ning kui vaja cashouti, siis pole see MB teenustasu kaks dollarit ka mingi eriline kahjum. See, et rahaga 5 päeva läheb ei tohiks ka eriline probleem olla - õlleraha peaks ju igakl mehel ikka alati arvel leiduma :)

lebovend
04.06.09, 23:36
Mul ikka vana hea soovitus: tehke oma raha-asjad korda (moneybookers/neteller, pangakontod, vajadusel ka krediitkaart) ning arveldamine on edaspidi ülimalt mugav ning probleemidevaba; pole vaja mingeid timme ega ajada foorumites (rahaliselt kahjulikke) rahavahetusdiile taga. Saate sekundiga sobivasse kohta deposiidi teha, sõpru steikida või mida iganes ning kui vaja cashouti, siis pole see MB teenustasu kaks dollarit ka mingi eriline kahjum. See, et rahaga 5 päeva läheb ei tohiks ka eriline probleem olla - õlleraha peaks ju igakl mehel ikka alati arvel leiduma :)

Oleneb kus mängida ju. Triobetist, Fulltildist ja Starsist(kui mitte enamus kohtadest) saad ju otse SEBsse kanda. Milleks MBd vaja? Ja aega l2heb ka paar päeva vähem.

mihke666
05.06.09, 00:32
Tõenäoliselt PokerStars pani ta äri kinni nagu nad on teinud enamike saitidega - DC, CR, PT3, HEM jne. ja eeldan, et PokerStars oli Tim'ile kõige suuremaks rahavahetuse kohaks.
maksuamet pigem

Provoker
05.06.09, 15:42
Sooviks saada 50$ PokerStarsi või moneybookersisse. Viimane variant oleks isegi parem. Vastu kannaks Swedbankist 550 eeka.

Tarmonator
05.06.09, 15:48
Sooviks saada 50$ PokerStarsi või moneybookersisse. Viimane variant oleks isegi parem. Vastu kannaks Swedbankist 550 eeka.


teeme ära!
aga tänase swedpanga ostukursi alusel + väike käitlustasu oleks 50USD minu puhul 575 EEK

kollane
05.06.09, 15:52
tarmo võtab timi äri väikselt üle siin ;D

Tarmonator
05.06.09, 15:55
no mulle meeldib rahasid edasi tagasi liigutada ;D
ja kursikõikumistest ja tehingutasudest ilmselt ma jään pikas perspektiivis raudselt nulli kui mitte miinusesse, aga no mis sa teed kui hing mul nii hea ja teisi aidata tahan 8)

Provoker
05.06.09, 16:13
teeme siis 575 aga ma enne käin pesemas ära. Saada mulle oma panga andmed pm. Ps kasutaja mul larry112 (Tartu)

Provoker
05.06.09, 17:47
Diil kiire ja korralik.

Tänud Tarmonatorile

Tartu
06.06.09, 11:18
Sooviks jätkuvalt vahetada SEB-is olevat 125.--t 10usd vastu Full Tilt-is :)

Hakkab vaikselt kiireks minema juba :)

Tarmonator
07.06.09, 12:01
Pakkuda kasutult vedelevad 46$ moneybookersis.
Kui kellegil miskit vahetust vaja.
Ise vahetaks need swedpanga kroonide vastu vastavalt eesti panga kursile. kiiret ei ole

leits
07.06.09, 12:28
Pakkuda kasutult vedelevad 46$ moneybookersis.
Kui kellegil miskit vahetust vaja.
Ise vahetaks need swedpanga kroonide vastu vastavalt eesti panga kursile. kiiret ei ole


ma juba lootsin et anna 9'se kursiga ära :D

leits
07.06.09, 12:29
Sooviks jätkuvalt vahetada SEB-is olevat 125.--t 10usd vastu Full Tilt-is :)

Hakkab vaikselt kiireks minema juba :)


ma ei tea ma võin liigkasu võtjana tunduda, kuid 150 eegu eest olen ma nõus seda tegema, kuna mul pole ftp's raha, see eeldab et ma kannan krediidiga peale (1 sec läheb aega), vähema eest ma ei viidsi liigutada end. kui huvi pm

Tartu
07.06.09, 13:04
Juba sain eile tehtud selle :)

Tartu
07.06.09, 22:43
Nii, uus soov :D .... 8 usd FT-s saadan sulle FT-sse, sina saadad 7,5usd mulle MoneyBookers-isse.

On kellelgil võimalik?

leits
08.06.09, 13:37
wtf, järgmiseks tahad 3$ :D?

pikk28
08.06.09, 13:44
wtf, järgmiseks tahad 3$ :D?

lol

rohelinekonn
08.06.09, 13:53
Nii, uus soov :D .... 8 usd FT-s saadan sulle FT-sse, sina saadad 7,5usd mulle MoneyBookers-isse.

On kellelgil võimalik?


MP ülekanne maksab miu teada 2,x$ midagi kui teed teisele

MIKE_K6o
08.06.09, 14:40
MP ülekanne maksab miu teada 2,x$ midagi kui teed teisele


Tasuta on MB to MB. Cashout oli miski siuke summa.

Maheaatom
08.06.09, 14:59
Tasuta on MB to MB. Cashout oli miski siuke summa.

MB to MB on $0,25

EdgarP
08.06.09, 16:08
Tere,

otsin kedagi, kes saaks mulle Starsi kontole 3500.- eest dolaaaaare panna. Eelistatud variant oleks mõni Pärnu kodanik,kellele annaksin eelnevalt selle summa cashis...
Või kui keegi teeb 30 mintsa jooksul pakkumise postkasti ja saan minna panna panga kontole- eelistatud siis SEB.

Ettetänades

Svenza
08.06.09, 16:14
Tere,

otsin kedagi, kes saaks mulle Starsi kontole 3500.- eest dolaaaaare panna. Eelistatud variant oleks mõni Pärnu kodanik,kellele annaksin eelnevalt selle summa cashis...
Või kui keegi teeb 30 mintsa jooksul pakkumise postkasti ja saan minna panna panga kontole- eelistatud siis SEB.

Ettetänades

No ma saaks. Aga raha tahaks pangaarvele saada

Xpike
08.06.09, 21:40
Tahaks Full tilti $10. Ise toimetan Swedbankiga. Tahaks võimalikult kähku (tahaks kähku mängima hakata).

Tarmonator
08.06.09, 21:45
125.- minu swedpanga kontole ja asi olemas ;)

Xpike
08.06.09, 21:58
Ehk viskad siis kontonr ja nime kuskile

leits
08.06.09, 22:10
kui tarmo käest pole saand siis mulgi swedbank ja 150 eeku on minu kurss

Xpike
08.06.09, 22:16
Sain, aga tänks enivei.

ranka
08.06.09, 22:47
Tahaks Full tilti $10. Ise toimetan Swedbankiga. Tahaks võimalikult kähku (tahaks kähku mängima hakata).


PALUN JÄLGIDA REEGLIT:



Reeglid:

Iga kord tuleb postitada pokkerituba ja oma pokkeritoa alias (isegi, siis kui oled nad varem postitanud siia teemasse), kui tahad vahetada raha. Selle reegli eiramisel postitust muudetakse/kustutatakse ette hoiatamata;



Sellel teemal hakkan hoidma julmalt silma peal, kuna eriti reeglitest ei hoolita.

Maheaatom
08.06.09, 22:56
Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti ;) (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).

Ning ärge kindlasti unustega, et kui teete esimese kande Full Tilti läbi "sõbraülekande" olete ilma nii rakebackist kui deposiitboonusest ning selline otsus läheb teile väga kalliks maksma. Teate ju vana head ütlust: tark ei torma.

Xpike
08.06.09, 23:43
Sry ma unustasin. Lugesin küll, aga näedsiis. Igastahes Full Tilt poker ja alias: Xpike
Teinekord ei unusta.
Edit:
Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).


Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..
Jama asi juhtus kohe esimese käega mis mängisin.. fak.. ei saanud aru päris mis tal käes oli.. arvasin, et Acehigh.. pärast esimest kätt jäi järgi 2.35 haha. Katsin ära ta. Flopis tuli muidu rida lauda, aga ta ei mängind nii nagu rida oleks. Pärast oli tema AA minu QQ vastu ja mina nukker. Vahepeal jõudsin ples $8 peale.. aga nüüd hetkel $5.

leits
09.06.09, 00:21
Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti ;) (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).

Ning ärge kindlasti unustega, et kui teete esimese kande Full Tilti läbi "sõbraülekande" olete ilma nii rakebackist kui deposiitboonusest ning selline otsus läheb teile väga kalliks maksma. Teate ju vana head ütlust: tark ei torma.


ma nii kindel ei ole selles .. esimene ylekanne ftp'sse oli sõbra kandega, liitusin küll l2bi rake the rake ... hiljem kandsin 600$ sisse sain ka first deposit boonuse ning rakebacki .. seega ma ei tea

leits
09.06.09, 00:22
Sry ma unustasin. Lugesin küll, aga näedsiis. Igastahes Full Tilt poker ja alias: Xpike
Teinekord ei unusta.
Edit:
Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..
Jama asi juhtus kohe esimese käega mis mängisin.. fak.. ei saanud aru päris mis tal käes oli.. arvasin, et Acehigh.. pärast esimest kätt jäi järgi 2.35 haha. Katsin ära ta. Flopis tuli muidu rida lauda, aga ta ei mängind nii nagu rida oleks. Pärast oli tema AA minu QQ vastu ja mina nukker. Vahepeal jõudsin ples $8 peale.. aga nüüd hetkel $5.


OT:
soovitan soojalt starsi liikuda, minu jaoks oli FTP kinda rigged fag brag :) Kui kandmisel abi vaja lemme know

Maheaatom
09.06.09, 09:22
Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..

Esimene kanne võib FT-sse olla ka $10, hiljem on jah miinimum $50.

Maheaatom
09.06.09, 09:25
esimene ylekanne ftp'sse oli sõbra kandega, liitusin küll l2bi rake the rake

1) Sul lihtsalt joppas (kui tegid ülekande sellel aastal)
2) Tegid ülekande 2008 või varem, siis oli nats lebom see asi.

Tingimused affiliatede'le ja rakeback-vahendajatele on üldjuhul samad, sõltumata sellest kas kasutada RTR või uugametsaaadurakeback.com saiti.

Keegikolmas
09.06.09, 17:07
Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D

Tigrano
09.06.09, 17:08
Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D



Ükskõik läbi mille välja kannad, kõik võtavad mingit tasu ja 70 ei ole väga palju minumeelest, kõik sõltub muidugi summadest.

er1k
09.06.09, 17:09
Sooviks, Minu $43 Sinu Fulltilti ja Sinu 450.- krooni Minu Swedbanki. potikunn.

PMi


EDIT: Asi korras, tänud Tarmonatorile, kiirelt ja korralikult.

leits
09.06.09, 19:16
Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D



l2bi mb on kyll vist 1.8€, kuid faking tihti peale sõima neid idikaid, miks rahasid pole jne. Otse panka on tunduvalt lihtsam, närvid silivad jne ning pole neid MB limiite kui kedagi v2ga h2irivad.


Anyway viimasel ajal Mb'le kiidusõnad, ülekanded tulevad alla 24h

rohelinekonn
09.06.09, 21:44
l2bi mb on kyll vist 1.8€, kuid faking tihti peale sõima neid idikaid, miks rahasid pole jne. Otse panka on tunduvalt lihtsam, närvid silivad jne ning pole neid MB limiite kui kedagi v2ga h2irivad.


Anyway viimasel ajal Mb'le kiidusõnad, ülekanded tulevad alla 24h


28 eeki võtab MP :) Ja minul viimasel ajal töötavad sammuti väga kiiresti. Siiani pole midagi ette heita.

Davy
10.06.09, 15:10
200 taala starsi või Fulltildi pappi -> 2000 eek eesti pangakontole, täna sobivad ükskõik mis pangad, homme SEB ja Sampo.

LittleORK

Äitah!

Tarmonator
10.06.09, 15:14
ehk siis sa tahad müüa 200$ daala? sain ma õigesti aru?
ma oleks pmst nõus, aga ca 2-3h pärast.

leits
10.06.09, 15:15
sa tahad 200$ saada starsi ja panga kontole kannad vastu 2000 eek :D? kui nii siis tarmo tuld ja veel kord tuld :D

Svenza
10.06.09, 15:18
200 taala starsi või Fulltildi pappi -> 2000 eek eesti pangakontole, täna sobivad ükskõik mis pangad, homme SEB ja Sampo.

LittleORK

Äitah!

ma teen kohe ära

Davy
10.06.09, 15:19
sa tahad 200$ saada starsi ja panga kontole kannad vastu 2000 eek :D? kui nii siis tarmo tuld ja veel kord tuld :D


Mis keeruline on leits?

mina 200 usd
sina 2k eeke

Ja tarmonaator 2-3h sobiks, aga mul siis suht uneaeg:) äkki saab kuidagi andmed enne kokkuleppida jne?

Tarmonator
10.06.09, 15:19
sa tahad 200$ saada starsi ja panga kontole kannad vastu 2000 eek :D? kui nii siis tarmo tuld ja veel kord tuld :D


ei niipidi ma jätan selle vahetuse svenzale :D

leits
10.06.09, 15:23
Mis keeruline on leits?

mina 200 usd
sina 2k eeke

Ja tarmonaator 2-3h sobiks, aga mul siis suht uneaeg:) äkki saab kuidagi andmed enne kokkuleppida jne?


huvi pärast kysin, et kursiga oled ikka kursis?

MIKE_K6o
10.06.09, 15:36
huvi pärast kysin, et kursiga oled ikka kursis?


Ideaalne diil ju.. saad dollareid 10 eeki tk.. millega siin veel kursis peab olema?

Davy
10.06.09, 15:38
huvi pärast kysin, et kursiga oled ikka kursis?


Muidugi olen...

*moneybookersi teenustasu on ka mingi 30 eeku... ja pead olema õnnelik, kui peale pikajalist suppordiga suhtlemist üldse rahad kätte saad.
*risk.... et see kes sulle pappe üle kannab on mingeid lollusi teinud.... võid oma pokkerikonto lukustatud saada.
*hetkel dollar langeb, kui jätad selle raha pokkerikontole, võib see musta stenaariumi korral paari kuu pärast vähem kui 2k eeke väärt olla.

Mul pappi homme vaja ja monebookers venib jällegi...

Nii et miks peaks keegi sellist asja enda peale võtma 50 kroonise vaheltkasu eest....

Svenza
10.06.09, 15:39
Tehtud !
Irwww @ kursiga oled kursis? :D
Kui inimesel on vaja daam kinno viia, pudel veini osta, taksosõidud linna ja tagasi, pärast natuke klubis tantsu vihtuda ja 10 pakki kondoome osta... Ja seda raha on kiirelt vaja, miks mitte? 200$ vbl tuli AA vs KK preflop, easy money ja kiirelt kätte. Kõik on hästi.

leits
10.06.09, 15:41
Tehtud !
Irwww @ kursiga oled kursis? :D
Kui inimesel on vaja daam kinno viia, pudel veini osta, taksosõidud linna ja tagasi, pärast natuke klubis tantsu vihtuda ja 10 pakki kondoome osta... Ja seda raha on kiirelt vaja, miks mitte? 200$ vbl tuli AA vs KK preflop, easy money ja kiirelt kätte. Kõik on hästi.


siuke raha peab 24/7 olemas olema :1 kui mul seda ka pole siis ma ei tea ..
sry for ot

variatsioon
11.06.09, 11:17
hey...
oleks kiiresti raha vaja ja hetkel on moneybookersi kodune aadress verifitseerimata.
kannaksin 250$ üle (moneybookers/PS/FTP/888) ja loodaks saada 2600 krooni swedbanka.

starsi username: variatsioon

EDIT: Tänud "s3r1f25xxv"le. Asi korras.



Kannaksin 605$ (moneybookers/PS/FTP/888) 6580kr vastu.

Svenza
11.06.09, 14:34
Kannaksin 605$ (moneybookers/PS/FTP/888) 6580kr vastu.


Mingi tund aega läheb aega. Ma teen hetkel Swedbanki reloadi. Võid PM-i saata andmetega.

neeme
11.06.09, 15:05
Kui keegi FTP Starsi raha tahab , siis võtke minuga ühendust. Starsis raha üle.

variatsioon
11.06.09, 17:13
Mingi tund aega läheb aega. Ma teen hetkel Swedbanki reloadi. Võid PM-i saata andmetega.

olemas. Tänud!

Marks111
11.06.09, 21:28
Kes oleks nõus vahetama minu $55 PSi teie $50 vastu fulltilti.

olemas, ty rohelinekonn

sadakrooni
15.06.09, 12:55
Tahaks vahetada 93 dollarit Full Tiltist tuhande krooni vastu SEB-sse.
Dollari kurss siis hetkel 11.274
Alias sadakrooni.
Äkki on keegi huvitatud.

Svenza
15.06.09, 13:16
Ma ei tee ühtegi rahavahetust enam. Fucked up policy on Poker Starsis. Tra, mina olengi see kes peseb Kolumbia narkoärikate raha Starsi kaudu!!! Fuck that shit, need oma terrorismiohus on nii üle hakand mõtlema , et alb akkab. Saatsin peenelt p utsi starsi cashieri.

marguzz22
15.06.09, 13:29
Ma ei tee ühtegi rahavahetust enam. Fucked up policy on Poker Starsis. Tra, mina olengi see kes peseb Kolumbia narkoärikate raha Starsi kaudu!!! Fuck that shit, need oma terrorismiohus on nii üle hakand mõtlema , et alb akkab. Saatsin peenelt p utsi starsi cashieri.


mis nad tegid siis?

Tarmonator
15.06.09, 19:06
no see ammu teada tõde, et nad ei lase välja võtta sulle teise kasutaja poolt kantud raha kui sa ei ole seda läbi mänginud teatud arv kordi.

Potsataja
15.06.09, 19:11
no see ammu teada tõde, et nad ei lase välja võtta sulle teise kasutaja poolt kantud raha kui sa ei ole seda läbi mänginud teatud arv kordi.


See siis ka Tim'i poolt vastava teenuse lõpetamise põhjus.

ranka
15.06.09, 21:42
mis nad tegid siis?


Sama küsimus.

lenC
16.06.09, 06:32
See siis ka Tim'i poolt vastava teenuse lõpetamise põhjus.

ei, ega ta iga transferi peale ei pea ju cashoutima ja miks ma näiteks triost ega full tiltist enam panka ei saa kanda? Probleemid Eesti maksuametiga on minule teadaolev põhjus.



Sama küsimus.

no mis nad ikka teha said - ei lubanud Svenzal cashoutida tõenäoliselt

Simka11
16.06.09, 12:53
Tere, sooviksin vahetada 250 USD Pokerstarsi raha SEB raha vastu. Teenustasuks maksaksin 3%.
Kel huvi võtke ühendust.

vonkartoffel
16.06.09, 13:19
ei, ega ta iga transferi peale ei pea ju cashoutima ja miks ma näiteks triost ega full tiltist enam panka ei saa kanda? Probleemid Eesti maksuametiga on minule teadaolev põhjus.
no mis nad ikka teha said - ei lubanud Svenzal cashoutida tõenäoliselt

Mis ajast triost enam raha panka ei saa????

alaska
16.06.09, 13:24
Kuna Moneybookers on tigu, siis soovin saada Redkingsi 500$, vastu saaks kanda 520$ buddytransferiga pokerstarsis. Pkerstarsi alias kaitsa111, Redkingsis AlaskaNever.

marguzz22
16.06.09, 13:35
Kuna Moneybookers on tigu, siis soovin saada Redkingsi 500$, vastu saaks kanda 520$ buddytransferiga pokerstarsis. Pkerstarsi alias kaitsa111, Redkingsis AlaskaNever.


ongames pole kahjuks buddy transferit

Tigrano
16.06.09, 13:42
Kuna Moneybookers on tigu, siis soovin saada Redkingsi 500$, vastu saaks kanda 520$ buddytransferiga pokerstarsis. Pkerstarsi alias kaitsa111, Redkingsis AlaskaNever.


Võin ära korraldada, on veel huvi?



ongames pole kahjuks buddy transferit


RedKingsis saab seda teha.

kollane
16.06.09, 15:55
Oleks vaja rahavahetust jälle!
Sinu 2000EEK(swedpank) , minu (PS/MB) 2100EEKi vastu.

PS user: HrKalju


Edit: tehtud, kasutaja tarmonator aitas jälle

alaska
16.06.09, 16:44
Rahad Pokerstarsist Redkingsis Tigrano abiga, suured tänud!

rohelinekonn
16.06.09, 18:04
Kes oleks nõus vahetama minu $55 PSi teie $50 vastu fulltilti.

olemas, ty rohelinekonn


Kõik kiire ja korralik tema poolt. Minul tekkisid arusaamatused enda lolliusest :)

lenC
17.06.09, 17:30
Mis ajast triost enam raha panka ei saa????

Saab-saab, ära pabista, pidasin silmas ainult Timi teenust.

Marek K.
18.06.09, 16:08
annan 617 starsi dollarit. 6500 EEK. kiire

Svenza
18.06.09, 16:26
Edaspidi kui keegi tahab raha välja võtta , siis vahetan 10:1 kursiga.
100$ mulle Starsi- 1000 EEKi teie kontole vastu. Igasugusel heategevusel on lõpp. Kellel joogiraha kiirelt vaja, siis saab :)

Supsti
18.06.09, 16:29
Edaspidi kui keegi tahab raha välja võtta , siis vahetan 10:1 kursiga.
100$ mulle Starsi- 1000 EEKi teie kontole vastu. Igasugusel heategevusel on lõpp. Kellel joogiraha kiirelt vaja, siis saab :)

See oli pang :D hetkel ütlesid 1:1 suhtega.

Svenza
18.06.09, 16:37
10 x 100 = 1000 endiselt veel Eestis minu teada

variatsioon
19.06.09, 14:02
Vahetan 375$(375$*11.2626=4223kr) pokerstarsist(või ka MB/888/FTP) swedbanka 4000kr vastu!

-andres-
19.06.09, 14:12
FullTilt 50$ teile, Swedi 500.- eek vastu.
Keegi saaks enne õhtut ära teha?

Svenza
19.06.09, 14:19
Vahetan 375$(375$*11.2626=4223kr) pokerstarsist(või ka MB/888/FTP) swedbanka 4000kr vastu!

11.16 on ostukurss btw.
pluss veel teenustasud väljavõtmisel pluss ilge nuss ja ootamine

Maheaatom
19.06.09, 14:21
Rahavahetusel pole mõtet mainida Eesti panga päevakurssi, vaid dollari ostukurssi, sest mitte ükski finantsasutus ei osta teilt dollareid päevakursiga.
Päevakurss täna: 11,26
Swedpanga ostukurss: 11,16

variatsioon
19.06.09, 15:42
11.16 on ostukurss btw.
pluss veel teenustasud väljavõtmisel pluss ilge nuss ja ootamine

ok :) 380$->4000kr siis...
teenib 240kr 15miniga... ehk 1000,./h - pole paha!

mihke666
19.06.09, 17:16
vahetan $400 ps-> 4K eek seb/hansa
mihke666 @ps

Svenza
19.06.09, 18:26
vahetan $400 ps-> 4K eek seb/hansa
mihke666 @ps

Teen ära sulle hiljem Swedbank
Saada andmed
PokerStars Svenza (Tartu)

variatsioon
19.06.09, 18:57
vahetan $400 ps-> 4K eek seb/hansa
mihke666 @ps

ära nüüd nii palju ka neile paku ;)

Matzet
19.06.09, 19:24
Vaja 11 doltsi moneybookersisse,kannan vastu 15 doltsi starsi (PM)

ranka
19.06.09, 23:17
vahetan $400 ps-> 4K eek seb/hansa
mihke666 @ps


Kui veel vaja siis võta minuga MSN-is ühendust. Kui olen offline võid raha teele saata aga saada SEB konto number ka siis.

ranka
20.06.09, 02:55
vahetan $400 ps-> 4K eek seb/hansa
mihke666 @ps


mihke666-ega vahetus toimunud ja kõik laabus sujuvalt. Olen enne temaga ka diile teinud, kõik korrad peale ühe on läinud hästi ja see üks oli meist mitteolenev apsakas :)

mihke666
20.06.09, 02:58
mihke666-ega vahetus toimunud ja kõik laabus sujuvalt. Olen enne temaga ka diile teinud, kõik korrad peale ühe on läinud hästi ja see üks oli meist mitteolenev apsakas :)


confirmed

Marks111
20.06.09, 03:01
kõik korrad peale ühe on läinud hästi ja see üks oli meist mitteolenev apsakas :)

äkki seletad lähemalt et milles siis probleem oli

mihke666
20.06.09, 03:13
liiga keeruline systeem, aga 2 sõnaga: moneybookers sucks

Marks111
20.06.09, 03:18
liiga keeruline systeem, aga 2 sõnaga: moneybookers sucks

kui moneybookers mängus siis ok ;)

Simka11
20.06.09, 13:50
Vahetaks Pokerstarsi 80 USD - 800 EEK vastu SEB-i, kel huvi siis priva.

raunooo
20.06.09, 18:46
Kannan sulle 80 USD Pokerstarsi ja vastu sooviks 830 EEK Swedpanka. Loodan, et keegi viitsib aidata. PM! Aitäh!

variatsioon
20.06.09, 20:39
Vahetan 375$(375$*11.2626=4223kr) pokerstarsist(või ka MB/888/FTP) swedbanka 4000kr vastu!

ok.. 400$->4000kr

ranka
20.06.09, 20:40
ok.. 400$->4000kr


Aitaks aga üle 3k päevas kana ei saa. Põle ID kaarti ka raisk.

variatsioon
20.06.09, 20:49
Aitaks aga üle 3k päevas kana ei saa. Põle ID kaarti ka raisk.

no eks sa saad 1000kr siis homme kanda..?

sobib?

ranka
20.06.09, 20:53
no eks sa saad 1000kr siis homme kanda..?

sobib?


Nope. Kui väga vaja siis saame alates homsest kanda, sest olen täna juba paar transferi teinud. Peale selle on mul SEB ja seetõttu enne esmaspäeva nii või naa raha ei saaks.

Svenza
20.06.09, 21:26
Aitaks aga üle 3k päevas kana ei saa. Põle ID kaarti ka raisk.

Teen ära! Saada andmed

Tartu
21.06.09, 10:33
Annaksin FT-s 100$ ja vastu sooviks SEB-i 1050.-

Kellel huvi PS!

raunooo
21.06.09, 11:24
Kannan sulle 80 USD Pokerstarsi ja vastu sooviks 830 EEK Swedpanka. Loodan, et keegi viitsib aidata. PM! Aitäh!

UP!

variatsioon
21.06.09, 11:36
Teen ära! Saada andmed

tänud

Svenza
21.06.09, 11:43
UP!

800 annan

Tartu
21.06.09, 13:00
Annaksin FT-s 100$ ja vastu sooviks SEB-i 1050.-

Kellel huvi PS!


UP!

Tartu
21.06.09, 21:37
Keegi ei saa abistada? :)
Võin ka MB-sse kanda ja sealt teile kui FT buddy ei sobi.

Tartu
21.06.09, 23:15
Okey siis, FTs 100 vs SEB-i 1000.-

vaenekala
21.06.09, 23:18
blinn, ei tea kuhu seda kirjutada, st. ei leidnud (sry), aga kas keegi kasutab bank wire'd, et kui kiiresti see raha kontole tuleb ja kuidas yldse toimib. Ty

EDIT: Swedpanka(Hansa)

QKulgur
21.06.09, 23:56
blinn, ei tea kuhu seda kirjutada, st. ei leidnud (sry), aga kas keegi kasutab bank wire'd, et kui kiiresti see raha kontole tuleb ja kuidas yldse toimib. Ty

EDIT: Swedpanka(Hansa)


oleneb mis toast jutt on aga ise kandsin bwin-is esmaspäeval välja ja reedeks oli kohal

vaenekala
22.06.09, 00:00
absolute muidu, aga tänud vastuse eest!

lenC
22.06.09, 00:01
3-5 tööpäeva olen üldjuhul kohanud, absolute'ga kogemus puudub.

raaids
22.06.09, 04:24
tervist..oleks suht kiire ühe rahavahetusega.
Et siis ma kannaks starsis 30$ ja keegi kannaks pangaülekandega 300.-
kasutaja starsis: raits

Tartu
22.06.09, 08:47
Endal oleks ka vähe kiire juba, kannan 100$ FT-s ja vastu soovin 1000.- SEB-i.
Kasutaja: Elu On Lill ;)

Tartu
22.06.09, 10:32
Olemas :D

Svenza
22.06.09, 13:38
Nii, mul läheb pood kinni paariks päevaks. Peale jaanipäeva vahetan edasi.
Ise lähen pummeldama. Head jaani!

Simka11
22.06.09, 15:06
tänud rankale ja svenzale kellega olen teinud juba mitu kiiret rahavahetust.

no_limit
22.06.09, 17:05
Tere.
Soovin fulltildiga lõpparve teha kuid seal 22 taala vedelema jäänud mida kätte ei saa.
kas keegi soovib diili et, teen budditranferi fulltildis ja vastuteenena towergamingus kaotad mulle 18 taala, sobib ka 200 eeki seb. kontole.
Sobib ka moneybookersi kontole ülekanne 18 taala ( kui sedasi saab teha)
kiiret muidu ei ole
head pummeldamist !

ropka11
22.06.09, 17:16
:o oot mis seal towergaimingus tegema peab lol

no_limit
22.06.09, 18:27
ma tahan need kopikad jõuaksid lõpuks towerisse kuna seal bankroll veits väike ( 150 taala), siis pakkusin ka siukse varjandi välja ;D
Äkki ma olen esimene, kes siin foorumis sellist diili pakub ;D

pronks
25.06.09, 14:37
$100 ftps sulle 800krooni mulle swedbanki...

Marek K.
25.06.09, 14:38
vapsee näljane, irw

Svenza
25.06.09, 14:45
$100 ftps sulle 800krooni mulle swedbanki...

Võin sulle ära teha

pronks
25.06.09, 15:07
Võin sulle ära teha


ty, kiire

jrgn hell
25.06.09, 15:24
edit: DONE, AND DONE

ranka
25.06.09, 18:52
Codecci kommentaar kustutatud ja võite kohe kuu peale minna oma suurte äriplaanidega/reklaamiga siin teemas ja üldse kogu PokkeriProd.com foorumis. Tehke oma äriplaane muudel lehtedel, blogides, jutukates vms. aga mitte meie foorumis.

Kui ikka on huvi ja soov, siis palun kontakteeruda foorumi administratsiooniga. See viimane ei kehti ainult mitte buddy transferitega vaid ükskõik mis muu äriplaani kohta :)

EDIT:
Samuti lisatud uus punkt reeglitesse:

Samuti tuleb postitada summa, mida tahetakse osta või müüa ja soovitavalt ka vahetuskurss, millega ollakse nõus vahetama;

See eriti vahetajaid ei koti, küll aga ärimehi, kes teevad pakkumisi, et ostan ja müün dollareid jms.

PokerDevil
25.06.09, 19:31
Kiirelt, enne 21:30 vaja $125 starsist Swedi saada, suhtega 125$ = 1300.-

vonkartoffel
25.06.09, 20:29
Red kingsis kuidagi saab buddy transferit teha?

jrgn hell
25.06.09, 21:01
see redkingis asi sõltub mingist levelist, ksu sa oled, loe redkingis teema alguses kuskil nagu midgai oli kirjas


ja ma oma requesti võtan tagasi, nutsin ja tegin läbi bookerssi ja homme lähen avan ühispangas konto endale uuesti

sadakrooni
25.06.09, 22:37
Tahaks starsist hommikuks tuhat krooni SEB-i, vastu annaks siis 100 dollarit.
Kasutaja seal sadakrooni (rapla).

ranka
25.06.09, 22:50
Tahaks starsist hommikuks tuhat krooni SEB-i, vastu annaks siis 100 dollarit.
Kasutaja seal sadakrooni (rapla).


Kanna $100 ranka666 (pärnu) PokerStarsi kontole. Kui see tehtud, siis saada PM mulle, et rahad panid teele ning PM'i pane oma SEB konto number ja saaja nimi. Kui rahad käes kannan rahad vastu. Kui suudad lähima 10 minuti jooskul teha, saad täna kätte. Kui ei siis homme hommikul esimesel võimalusel, sest plaanin magama minna.

sadakrooni
25.06.09, 22:57
Saatsin ära nii rahad kui PM-i.

EDIT: Tänud raha kohal.

ranka
25.06.09, 23:12
Saatsin ära nii rahad kui PM-i.

EDIT: Tänud raha kohal.


Kinnitan, et kasutajaga "sadakrooni" toimus õnnestunud ja väga kiire diil!

Bikewarrior
26.06.09, 09:53
Vaja oleks kiirelt saada $250 starsist kätte..enne täna õhtut
ise tahan saada 2400eeki swedbanka või SEB panka.

ranka
26.06.09, 10:38
Vaja oleks kiirelt saada $250 starsist kätte..enne täna õhtut
ise tahan saada 2400eeki swedbanka või SEB panka.


Ma 2000 eekiga saan aidata. Sinu kursi järgi siis $208 mulle Starsi, 2000 eeki su SEB kontole.

EDIT: Kui oled nõus, siis pane $208 ranka666 (Pärnu) PokerStars.com kontole ja saada PM'iga oma SEB konto andmed. Kui mul rahad käes panen 2000 eeki teele. Kui ei ole nõus siis unusta ülevaolevjutt.

Svenza
26.06.09, 10:45
Vaja oleks kiirelt saada $250 starsist kätte..enne täna õhtut
ise tahan saada 2400eeki swedbanka või SEB panka.



Ma saan kogu summa ära teha Swedbanki

Bikewarrior
26.06.09, 10:54
sain juba svenza'ga asjad aetud. oli esimene kes pm saatis. Tänud kõigile kes abivalmid olid.

raunooo
27.06.09, 01:21
Kannan $50 Pokerstarsi, vastu tahan 500.- Swedpanka, KIIRE! (Loodan, et on keegi üleval). PM!

Svenza
27.06.09, 01:30
Kannan $50 Pokerstarsi, vastu tahan 500.- Swedpanka, KIIRE! (Loodan, et on keegi üleval). PM!

Vedas sul. Ship it

Tarmonator
27.06.09, 01:31
btw svenza, sa jälle mind MSN's ära blokkinud vää?:D ;D

raunooo
27.06.09, 01:45
Ja olemas, ty.

Svenza
27.06.09, 01:45
ei oel kedagi ära blokkind, lihtsalt logisin välja. Ahvid kiibitsesid liiga palju ja ajasid paska. Segasid mängu, siis oli vaja lihtsalt kinni panna.

niisama
27.06.09, 11:42
Tere sooviks Ful Tiltist(kasutaja makareena) 50 daalala saada swedbanka kontole 500 eeki.

mihke666
27.06.09, 11:45
have:$300 stars
want:3k eek swedbank/seb
mihke666@stars

Svenza
27.06.09, 12:13
have:$300 stars
want:3k eek swedbank/seb
mihke666@stars

Saab

niisama
27.06.09, 12:20
Korras. Tänud Svenzale

mihke666
27.06.09, 12:51
Saab

oooooooootel

Codecci
27.06.09, 16:05
Tere sooviks Ful Tiltist(kasutaja makareena) 50 daalala saada swedbanka kontole 500 eeki.

Saan aidata, SEB-st saadan tho (tuleks homseks üle). Kui sobib, pane raha teele (FTP user: Codecci) ja saada PM oma panga andmetega.

ranka
27.06.09, 16:06
Saan aidata, SEB-st saadan tho (tuleks homseks üle). Kui sobib, pane raha teele (FTP user: Codecci) ja saada PM oma panga andmetega.


Raha saab kätte alles esmaspäeval, sest nädalavahetustel pangad ei vaheta raha erinevate pankade vahel.

K2snakas
27.06.09, 16:06
Korras. Tänud Svenzale




Saan aidata, SEB-st saadan tho (tuleks homseks üle). Kui sobib, pane raha teele (FTP user: Codecci) ja saada PM oma panga andmetega.

Svenza
27.06.09, 16:09
Saan aidata, SEB-st saadan tho (tuleks homseks üle). Kui sobib, pane raha teele (FTP user: Codecci) ja saada PM oma panga andmetega.

Inimesed oleks ammu juba nälga surnud kui sa sellise kiirusega teenust pakud!

muruntau
29.06.09, 15:31
Sooviks Starsist $200 vastu Swedbanka 2100 krooni.

Kasutaja Muruntau

Svenza
29.06.09, 15:58
Sooviks Starsist $200 vastu Swedbanka 2100 krooni.

Kasutaja Muruntau

2000 saad minu kursiga

ranka
29.06.09, 18:07
Tegin kasutajale Urmo täna väga maheda tünni!

Ta saatis eile mulle $1000, et ma annaks vastu talle 10,500 krooni. No kaarti limiit oli päevas 10,000 (vanast ajast) ja seega panin teele 10,000 eeki ning keskööl teised 500. Täna Urmot ise online MSN ei olnud, läksin siis ise uurima, kas sai rahad kätte ja vaatna UNETI ning maha läinud 10 eeki ja 500 eeki. Siis mõtlen, et mis jura see on ning hakkan uurima põhjusi.

Olin pannud 10000 eeki asemel 10,000 ja SEB arvas, et ma tahan kanda 10 eeki. Urmot ise online ei ole ja raudselt mõtleb, et ma talle tünni teinud.

Sorry Urmo, panen kohe rahad teele ning väikese boonuse ka selle eest, et ma selliste suurte summadega sellist paska korraldasin.

Õpin siit ka oma vigadest --> Edaspidi ma ei vaheta ühtegi dollarit ega krooni.

Minu siirad vabandused.

mihkel7
29.06.09, 20:18
Kas keegi oskab soovitada, kuidas võimalikult kiiresti Moneybookersisse raha saada. Kui kaua läheb aega Pokerstarsist MB-sse kanne? Kui kaua SEB-st MB-sse kanne?

MIKE_K6o
29.06.09, 20:21
Kas keegi oskab soovitada, kuidas võimalikult kiiresti Moneybookersisse raha saada. Kui kaua läheb aega Pokerstarsist MB-sse kanne? Kui kaua SEB-st MB-sse kanne?


Credit Card to MB - Insta
MB to Stars - Insta
SEB to MB - Pole ise SEBist kandnud, julgen pakkuda, et 3-4 päeva kanti jääb see aeg.


Aga kui kokkuvõttes tahad SEBist Starsi, siis on ju Starsis olemas SEB link ???

mihkel7
29.06.09, 20:30
Credit Card to MB - Insta
MB to Stars - Insta
SEB to MB - Pole ise SEBist kandnud, julgen pakkuda, et 3-4 päeva kanti jääb see aeg.


Aga kui kokkuvõttes tahad SEBist Starsi, siis on ju Starsis olemas SEB link ???


Mõtlen just Stars to MB.
Aga kas MB on sõbraülekanne ka võimalik? Keegi 25$ ei ole nõus kandma, kannan Starsi vastu.

Kokkuvõttes on vaja raha MB kontole. Ja mu finantsid asuvad Starsis või SEBis

MIKE_K6o
29.06.09, 20:39
Mõtlen just Stars to MB.
Aga kas MB on sõbraülekanne ka võimalik? Keegi 25$ ei ole nõus kandma, kannan Starsi vastu.

Kokkuvõttes on vaja raha MB kontole. Ja mu finantsid asuvad Starsis või SEBis


Kui su viimane deposiit MBst oli suurem kui 25$, siis tuleb insta MBsse, kui viimane deposiit oli väiksem kui väljakantav summa, siis võtab kuni 3 päeva aega.

amagan
29.06.09, 20:41
Keegi W$/T$ kokku ostab?
Pakuks 197W$ 185$ga
110T$ 108$ga
amagan(Tartu) PS-is

leits
29.06.09, 20:43
mis moodi neid starsis müüa/vahetada saab?

mihkel7
29.06.09, 20:44
Vaatasin, et polegi vist MB-d kasutanud PS-i deponeerimiseks.
Ühesõnaga: Kes saab mulle 25$ kanda MB-sse?
Kannan eelnevalt tema PokerStarsi kontole 30$, asjaga on kiire.

MIKE_K6o
29.06.09, 20:45
mis moodi neid starsis müüa/vahetada saab?


Request -> Trade t$/w$

amagan
29.06.09, 21:00
Vaatasin, et polegi vist MB-d kasutanud PS-i deponeerimiseks.
Ühesõnaga: Kes saab mulle 25$ kanda MB-sse?
Kannan eelnevalt tema PokerStarsi kontole 30$, asjaga on kiire.


Võin kanda.Shipi starsi ja saada enda MB.
amagan (Tartu)

mihkel7
29.06.09, 21:09
Võin kanda.Shipi starsi ja saada enda MB.
amagan (Tartu)


Kantud. Vaata PM.

mihkel7
29.06.09, 21:18
Kõik korras.
Tänud amaganile kiire reageerimise eest!

ment52
29.06.09, 22:04
Keegi W$/T$ kokku ostab?
Pakuks 197W$ 185$ga
110T$ 108$ga
amagan(Tartu) PS-is

Panin t$ jaoks requesti üles, ment52 starsis.

Tartu
29.06.09, 22:43
Oleks vaja abi, saada 30 min jooksul MB-sse 50$.

Paistab, et FT-st väljakanne ei jõua õigeks ajaks kohale, ning enne raha tarvis, äkki kellelgil leidub võimalus abistada!?

PS kontaktiks!


Vajadusel paar $ kuludeks pealekauba!

Tartu
29.06.09, 23:01
Keegi pole nõus aitama ???

Tartu
29.06.09, 23:04
tänud amagan!!!

mihkel7
29.06.09, 23:27
Teleka jahil??



Oleks vaja abi, saada 30 min jooksul MB-sse 50$.

Paistab, et FT-st väljakanne ei jõua õigeks ajaks kohale, ning enne raha tarvis, äkki kellelgil leidub võimalus abistada!?

PS kontaktiks!


Vajadusel paar $ kuludeks pealekauba!

Tartu
30.06.09, 00:42
Ikka jah, aga krt river murdis südame :S

jakera
30.06.09, 10:19
Tervist.
Sooviksin vahetada minu Full Tildi 158$ dollarit sinu 1600 krooni vastu Swedbanka(hansasse).
Kasutaja: janne20

Svenza
30.06.09, 12:34
Tervist.
Sooviksin vahetada minu Full Tildi 158$ dollarit sinu 1600 krooni vastu Swedbanka(hansasse).
Kasutaja: janne20

Tehkem
Kasutaja: Svenza

raaids
30.06.09, 17:28
kes saaks aidata, oleks suht kiirelt vaja. Minult starsis 30$ ja mulle vastu swedi või sebi 280.-

Codecci
30.06.09, 18:33
kes saaks aidata, oleks suht kiirelt vaja. Minult starsis 30$ ja mulle vastu swedi või sebi 280.-

Mina, pane teele (Starsi nick: Codecci, linn: Türi) ja PM-i oma kontaktandmed (SEB-st saadan).

raaids
30.06.09, 22:41
sain juba Svenzalt;)

K2snakas
01.07.09, 11:23
keegi 103 EURI sinu trio kontole ja 1500 minu pangaarvele!

HouseOfAces
01.07.09, 12:34
Minu $100 sinu starsi ja sinu 1000 EEKu minu SEB kontole.
Nick starsis: coxswain777

Edit: Svenza on abiks. Korras.

niisama
01.07.09, 13:51
Tere sooviks Ful Tiltist(kasutaja makareena) 50 daalala saada swedbanka kontole 500 eeki.

Korras.Tänud neemele

vapsik
01.07.09, 21:49
Sooviks starsist Swedbanka liigutada. Kursse täpselt ei tea, aga 112, millegagi Sulle starsi ja mulle 1200 panka vastu. Väga kiire pole asjaga.

E: metsapull on nick.

rohelinekonn
02.07.09, 12:19
mul on vaja redkingsist 50-100$ sebi saada.

vapsik
02.07.09, 13:25
Sooviks starsist Swedbanka liigutada. Kursse täpselt ei tea, aga 112, millegagi Sulle starsi ja mulle 1200 panka vastu. Väga kiire pole asjaga.

E: metsapull on nick.


1100 sobib ka.

Svenza
02.07.09, 13:44
1100 sobib ka.

Ma kaon paariks päevaks ära. Kui poole tunni jooksul saadad andmed, jõuan kiirelt ära teha

Svenza
02.07.09, 14:01
Ma ära pummeldama ja närve puhakam. Nii et ärge niisama lampi raha saatke

sorm
02.07.09, 14:35
1100 sobib ka.


Said Svenzaga deali tehtud? Kui ei siis olen ka valmis 1100 eest ostma. Kasutajanimi starsis mell123 (Tartu)

vapsik
02.07.09, 17:32
Said Svenzaga deali tehtud? Kui ei siis olen ka valmis 1100 eest ostma. Kasutajanimi starsis mell123 (Tartu)


Sain uhe teise inimesega asja aetud.

Raigo12
03.07.09, 15:15
Minu 110$ sinu PS kontole ja vastu soovin saada Swedi 1100 eek. PS kasutaja Raigo23

muruntau
03.07.09, 15:22
400 taala Starsist sooviks Swedi vastu 4150. Kasutaja muruntau

KK074213
03.07.09, 16:28
Tere,

Sooviksin SEB või Swedbanga kontole 1500 EEK-i ja PokerStarsis teeksin vastu $150-se kande. Kannaksin muidugi esimesena.

Kui keegi on valmis aitama, siis let me know.


Tänud,
Kaspar

Tarmonator
03.07.09, 22:29
Võin hädalisi kuni 3k eesti krooniga aidata. Kannan swedpanka, aga vastu sooviks raha saada MB'sse, mitte starsi. Kurss 1:10
Kes viimastest sooviavaldajatest pole oma tehingut veel tehtud saanud ja MB sobib, siis andke teada.

Raigo12
04.07.09, 12:29
Võin hädalisi kuni 3k eesti krooniga aidata. Kannan swedpanka, aga vastu sooviks raha saada MB'sse, mitte starsi. Kurss 1:10
Kes viimastest sooviavaldajatest pole oma tehingut veel tehtud saanud ja MB sobib, siis andke teada.



Võin teha ka ülekande MB-sse. Saada PM


Tarmonator-iga sujus kõik ilusti :)

lenC
04.07.09, 23:09
tahan: $1k FTP
annan: $1k Stars

pm

Asta62
05.07.09, 08:46
Mina sulle 200daala starsi ja sina mulle sebi 2000-.

MIKE_K6o
05.07.09, 10:26
Minu 10$ sulle PSi, sinu Alka-Seltzer mulle klaasi. :'( :'( :'(

Asta62
05.07.09, 12:29
Mina sulle 200daala starsi ja sina mulle sebi 2000-.


Korras.

Fozzizle
05.07.09, 12:39
100 taala starsist sooviks 1000 eeku SEB-i, kasutaja fozzizle

edit: tänud ranka, rahad käes

PokerDevil
05.07.09, 23:57
200$ starsi SULLE, 2000.- Swedi MULLE.

PM please.

PokerDevil
06.07.09, 01:41
Rahade vahetus peokuningaga möödusid muretult. ;)

mort
06.07.09, 14:44
mina sulle starsi 50
sina mulle samposse 500

kestab - 1h peale postitust. (hiljem pole enam vaja).

pm

edit:rankaga diil tehtud

ranka
06.07.09, 14:56
mina sulle starsi 50
sina mulle samposse 500

kestab - 1h peale postitust. (hiljem pole enam vaja).

pm


PM saadetud

muruntau
06.07.09, 16:17
mina 400 Starsi sulle, mulle Swedi 4100. Kasutaja muruntau

PM

mort
06.07.09, 17:08
PM saadetud


kohal ja olemas.

pastilaa
06.07.09, 17:17
Küsimus - mis peitub lühendi PM taga?

MIKE_K6o
06.07.09, 17:23
Küsimus - mis peitub lühendi PM taga?

Private Message

muruntau
06.07.09, 17:37
mina 400 Starsi sulle, mulle Swedi 4100. Kasutaja muruntau

PM


Svenzaga tehtud kiirelt ja korralikult.

EdgarP
07.07.09, 13:55
Edit: Saan ise tehtud,ty

no_limit
08.07.09, 11:25
Mina sulle 23.60 $ fulltildilti ( tegin lõpparve seal, siis sain rakebacki mingi 4 taala ja toksisin igavusest, nüüd tahaks kätte saada ;D)
Sina mulle SEBi 230 krooni.
Kui keegi teeks ära siis anna oma kasuaja nimi. Teen buddy kande ära siis sina mulle sebi kande.

kn5
08.07.09, 11:32
Mina sulle 23.60 $ fulltildilti ( tegin lõpparve seal, siis sain rakebacki mingi 4 taala ja toksisin igavusest, nüüd tahaks kätte saada ;D)
Sina mulle SEBi 230 krooni.
Kui keegi teeks ära siis anna oma kasuaja nimi. Teen buddy kande ära siis sina mulle sebi kande.


oleksin huvitatud. FT kasutajanimi on kn55. saadan ka PM-i.

jakera
08.07.09, 11:54
Keegi ei soovi vahetada minu FT 191$ sinu 1950 hansa vastu?
kasutaja: janne20
PM mulle.


tehtud kalamarjaga kiirelt ja hästi!:)

Purz
08.07.09, 13:02
Ostan 50 USD pokerstarsi kontole kasutajanimi VN1979, vastu 500EEK sulas. Maksan ainult sulas ja Tallinnas.Ei tee pankaülekanneid.Raha võin maksta muidugi ette.Tallinna piires tulen tunni ajaga.Number:58221300


Hästi paned, USD kurss on 11,2553000000. http://www.eestipank.info/dynamic/erp/erp_et.jsp

50*11,255=562,75 ja seda Eesti Panga kursi järgi.

tolmuahv
08.07.09, 13:11
Kui keegi tahab USDi müüa 1/10, siis ma võin seda ka üsna piiramatus koguses teha. Sularahas või ülekandega, ise kohale ei tuleks pigem :)

katrinclub
08.07.09, 13:12
Hästi paned, USD kurss on 11,2553000000. http://www.eestipank.info/dynamic/erp/erp_et.jsp

50*11,255=562,75 ja seda Eesti Panga kursi järgi.
>>>>Kui te pole tähelepand, siis suurem osa siin müüb selle kursiga maha, kuna on kiirelt raha vaja

muruntau
08.07.09, 13:24
just müüb, sina aga tahad osta...

muruntau
08.07.09, 13:40
Kui keegi tahab USDi müüa 1/10, siis ma võin seda ka üsna piiramatus koguses teha. Sularahas või ülekandega, ise kohale ei tuleks pigem :)


Nonii, kas bidding war on alanud? ;D

katrinclub
08.07.09, 17:01
Nii siis tõstan pakkumise 52 USD Pokerstarsi kontole Sinu poolt, 600 EEk sulas minu poolt.Asun Tallinnas.Ootan vastust kuni hommseni kell 15

Tarmonator
08.07.09, 18:41
Nii siis tõstan pakkumise 52 USD Pokerstarsi kontole Sinu poolt, 600 EEk sulas minu poolt.Asun Tallinnas.Tel:58221300.Ootan vastust kuni hommseni kell 15


no sa seda raha kuidagi ülekandega ei saa tõesti teha või? anna mõne sõbra kätte kes raha üle kannab. siis oleks ma isegi huvitatud.

MIKE_K6o
08.07.09, 19:41
Nii siis tõstan pakkumise 52 USD Pokerstarsi kontole Sinu poolt, 600 EEk sulas minu poolt.Asun Tallinnas.Tel:58221300.Ootan vastust kuni hommseni kell 15



50$ - 750EEK võin ära teha kui ise sulas kohale tood.

renkas
09.07.09, 02:29
Kui keegi juhuslikult Pacificus peaks resideeruma: 100$ Teile Pacificusse- 1000EEK minule SEB
Tänud ette: renkaz

katrinclub
09.07.09, 07:49
50$ - 750EEK võin ära teha kui ise sulas kohale tood.
.Keeig ei ole nõus mõistliku diiliga, ja see 15 EEK/USD on liialdus, ma olen nattukene pettunud sellest teemast, enami siin ei hakka pakkuma kah midagi.Ametlik kurs+3% saan ma teha kõigitele hästi tuntud isiku kaudu,kellel oma vahendus sait olemas. Ma mõtlesin teha soodsam, aga ku inimesed läksid siin nii ahneks, siis pole mul nende abi vaja

Helmps
09.07.09, 07:56
inimesed niigi teevad omast vabast tahtest seda. kui ei meeldi, ära kasuta nende teenuseid. keegi ei käse. ja keegi vaesemaks ka ei jää.

MIKE_K6o
09.07.09, 08:00
.Keeig ei ole nõus mõistliku diiliga, ja see 15 EEK/USD on liialdus, ma olen nattukene pettunud sellest teemast, enami siin ei hakka pakkuma kah midagi.Ametlik kurs+3% saan ma teha kõigitele hästi tuntud isiku kaudu,kellel oma vahendus sait olemas. Ma mõtlesin teha soodsam, aga ku inimesed läksid siin nii ahneks, siis pole mul nende abi vaja


Ma võin sulle ka Timi kursiga teha kui mulle arvele kannad + lisaks on Timil miinimumtasu 5$ vahenduse kohta.