PDA

View Full Version : LUCKBOX 2014? Mees võitis ühel pühapäeval 3 suurturniiri



Toimetaja
23.01.15, 19:23
PokerStarsi mängija Pablo «gordiju» Gordillo tegi eelmise aasta septembris omamoodi rekordi, võites ühel päeval kolm pühapäevast suurturniiri.

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2015/01/23/onne-valemi-otsinguil/

totaldonk
23.01.15, 19:29
tsölibaat obv

privador
24.01.15, 09:58
Seda saab tegelikult välja arvutada. Kui palju on rege, kes palju turniire pühapäeval mängivad? 1000?Nad võivad mängida 10+ vb 20+ turkat, peaksid siis võitma 3 turkat. Aastas 52 nädalat
Lihtsalt tahan öelda, et kui pokkerit mängiksid regzide asemel ahvid, kes 0-mängu mängivad, siis mingi aja tagant hitiks random ahv kõvasti. Statistiline eripära

ranka
24.01.15, 12:39
Seda saab tegelikult välja arvutada. Kui palju on rege, kes palju turniire pühapäeval mängivad? 1000?Nad võivad mängida 10+ vb 20+ turkat, peaksid siis võitma 3 turkat. Aastas 52 nädalat
Lihtsalt tahan öelda, et kui pokkerit mängiksid regzide asemel ahvid, kes 0-mängu mängivad, siis mingi aja tagant hitiks random ahv kõvasti. Statistiline eripära

1000 regi? Üks null on kindlalt puudu. Vastasel juhul oleks suvalisel 6000 osalejaga 6-max turniiril lauas sina ja 5 non-regi.

Iseasi, keda ja mida regiks nimetada, aga ma kutsuksin «regiks» kõike, kelle ROI on pikas perspektiivis positiivne.

privador
24.01.15, 14:58
Ma mõtlesin regiks pigem mängumeest, kes võtab lihtsalt pühapäeval 10-15 turkat lahti ja mängib. Ja ta võib olla ka täiesti hobimängija
Lihtsalt pokkeritööstus võib omistada sellele jälle reklaamiväljundit "uskumatu sündmus", "tee deposiiit ja mängi ka nagu 3x turkat võitnud x" kui tegelikult seda peabki juhtuma statitilises võtmes.

ranka
24.01.15, 16:46
Ma mõtlesin regiks pigem mängumeest, kes võtab lihtsalt pühapäeval 10-15 turkat lahti ja mängib. Ja ta võib olla ka täiesti hobimängija
Lihtsalt pokkeritööstus võib omistada sellele jälle reklaamiväljundit "uskumatu sündmus", "tee deposiiit ja mängi ka nagu 3x turkat võitnud x" kui tegelikult seda peabki juhtuma statitilises võtmes.

Siis see teema on sulle: http://forumserver.twoplustwo.com/61/mtt-community/odds-win-sunday-million-1126167/

Seal käivad läbi numbrid, et kui mängid näiteks Sunday Millioni aastas 40 korda (12 nädalat ei mängi), siis võidad selle korra ühe 25 aasta jooksul. Kui nüüd võtta kolm turniiri, mis võideti, siis selle chance, et keegi seda võidaks on ikka imeväike.

Samal näitel tekitas mulle küsimuse Spin & Go turniirid. Alates detsembrist ei võidetud ühtegi miljonit kuniks jaanuarini. Siis samal nädalal tuli kohe kaks miljonit jälle otsa. Kas tegu oli õnnega või tõesti PokerStarsis oli Spin & Go-de aktiivsus madal ning pärast miljoni loosimist tekkis suur buum, et nii kiirelt selgusid kaks järgnevat võitjat.